Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Informatyka / Telekomunikacja w Kłodzko
Instalator usług światłowodowych
nowe Kłodzko 7 dni plecy

Jesteśmy firmą z branży telekomunikacyjnej i elektrotechnicznej. Posiadamy 20-letnie doświadczenie w budowaniu, dostarczaniu oraz utrzymaniu sieci i systemów teletechnicznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą. Na dzień dzisiejszy zatrudniamy ponad 1000 pracowników ulokowanych w różnych oddziałach w całej Polsce.Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w lokalnych grupach technicznych na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego.Będziesz zajmował się:wykonywaniem instalacji światłowodowych,techniczną obsługą klienta, konfiguracją sprzętu i aktywacją usług telekomunikacyjnych – internet, TV, telefon,usuwaniem uszkodzeń, awarii, konserwacją sieci i urządzeń telekomunikacyjnych,spawaniem światłowodów,przeciąganiem kabli przez studzienki kanalizacyjne,pomiarami parametrów sieci,wykonywaniem dokumentacji zdjęciowej przy pracach instalacyjnych.Oczekujemy od Ciebie:predyspozycji do pracy fizycznej w terenie,umiejętności technicznych oraz obsługi elektronarzędzi,braku przeciwwskazań do pracy na wysokości (powyżej 3 metrów),prawo jazdy kat. B,znajomości zagadnień z zakresu telekomunikacji i/lub elektrotechniki,umiejętności spawania światłowodów,umiejętności komunikacyjnych,mile widziane uprawnienia SEP.To Ci oferujemy:stałe wynagrodzenie + premię za każdą skuteczną instalację,umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia,po okresie szkoleniowym samochód służbowy,możliwość długoterminowej współpracy,atrakcyjny pakiet świadczeń i programów pracowniczych,możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. urządzeń telekomunikacyjnych (k/m)
17999 zł
Kłodzko 30+ kilka dni temu

Zadania:instalacja i utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej, energetycznej i radiodyfuzyjnejusuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, pomiarów, konserwacji i naprawudział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeńudostępnianie infrastruktury obiektu klientom i podwykonawcom Oczekiwania:wykształcenie średnie techniczne o profilu elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika, IT, lub pokrewnymdoświadczenie z zakresu eksploatacji infrastruktury telekomunikacyjnejznajomość technologii i urządzeń teletransmisyjnychbrak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwościprawo jazdy kategorii Botwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznymumiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność To oferujemy:ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnychzatrudnienie w oparciu o umowę o pracęatrakcyjny system premiowanianowoczesne narzędzia pracyprywatna opieka medycznaszeroka oferta szkoleniowabezpłatna nauka języka angielskiegomożliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznegoplatforma benefitowakarta sportowadostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookamipożyczki na cele mieszkaniowedodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatuprogram ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcędofinansowanie wypoczynkupłatny program poleceń pracowniczychakcje charytatywneintegracje, wycieczki, rajdy górskie