Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Informatyka / Telekomunikacja w Skierniewice
Spawacz Sieci Światłowodowej
nowe Skierniewice 6 dni plecy

Twój zakres obowiązków:Poszukujemy doświadczonych osób do wykonywania prac na sieci, a szczególności: spawanie w mufach, weryfikacja rozszyć kabli.Nasze wymagania:praktyczna znajomość sieci światłowodowych - sieć napowietrzna, budynkowa, w kanalizacji,doświadczenie w montażu i spawaniu kabli światłowodowych (profile: 12J, 24J, 48J i więcej),umiejętność czytania i korygowania dokumentacji rozszyć kabli światłowodowych w czasie prac w terenie.Oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub B2B na terenie Skierniewic,pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.O nasGrupa NIS to dynamicznie rozwijające się firmy, realizujące prace w zakresie planowania, budowy i utrzymania sieci dla operatorów telekomunikacyjnych. Jesteśmy jedną z największych firm instalujących usługi telekomunikacyjne na terenie Polski. Dostarczamy najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, w tym oparte na światłowodach. Stale rozwijamy nasz obszar działania. Zapraszamy serdecznie do składania aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

TECHNIK IT Skierniewice
Skierniewice 30+ kilka dni temu

STELLA Sp. z o.o. Jesteśmy producentem najwyższej jakości mebli tapicerowanych o ugruntowanej pozycji na rynkuMiejsce pracy: SkierniewiceZakres zadań:Przyjmowanie zgłoszeń związanych z obsługą IT od działówRozwiązywanie bieżących problemów ze sprzętem komputerowymKonfigurowanie sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnychWsparcie techniczneCzego oczekujemy:Znajomości budowy komputera i urządzeń peryferyjnychBardzo dobrej znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS WindowsDobrej znajomości pakietu OfficePodstawowej znajomości sieci LAN/WANKomunikatywnościUmiejętności analizy i rozwiązywania problemówPunktualności, dokładnościMobilność: prawo jazdy kategorii B, gotowość do wyjazdów i pracy w terenie na obiektach Grupy PoldemDodatkowymi zaletami będą:o   Podstawowa znajomość relacyjnych baz danycho   Podstawowa znajomość Microsoft Active DirectoryOferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracęNiezbędne narzędzia do pracyPakiet medycznyMożliwość rozwoju zawodowegoDobrą atmosferę i wsparcieProszę na CV zamieścić klauzule o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administrator (Pracodawca) Stella Spółka z o.o. ul. Pabianicka 184/186 93-402 Łódź INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH[MS2] Na podstawie art. 14 ust. 1 i 2 RODO (rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Dz.U.UE.L.2016.119.1), informujemy, że:1. Administratorem danych osobowych Kandydata do pracy jest Stella Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Pabianickiej 184/186 . 2. We wszelkich sprawach z zakresu ochrony danych osobowych Kandydat może kontaktować się z nami pod adresem e mail 3. Dane osobowe Kandydata pochodzą z portalu OLX. 4. Dane osobowe Kandydata przetwarzane będą w celach związanych z rekrutacją, przy czym podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest przede wszystkim art. 6 ust. 1 lit. c w związku z art. 221 kodeksu pracy, a także art. 6 ust. 1 lit. f czyli prawnie uzasadniony interes w przetwarzaniu danych osobowych zawartych w CV, które Kandydat dostarczył, a które nie są wyraźnie wymagane przepisami prawa pracy. 5. Pracodawca nie będzie udostępniał danych osobowych Kandydata żadnym odbiorcom. 6. Dane osobowe Kandydata przetwarzane będą przez czas trwania rekrutacji lub przez okres 1 roku od złożenia aplikacji przez Kandydata na potrzeby rekrutacji uzupełniającej. 7. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub przenoszenia danych osobowych w przypadkach określonych w RODO 8. Kandydatowi przysługuje prawo do sprzeciwu realizowanego na zasadach określonych w RODO. 9. W trakcie przetwarzania danych osobowych Kandydata nie dochodzi do wyłącznie zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania, o których mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO. Oznacza to, że żadne decyzje dotyczące Kandydata nie będą zapadać wyłącznie automatycznie oraz, że nie buduje się żadnych jego profili. 10. Jeśli Kandydat uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa, przysługuje mu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym w Polsce jest Prezes Urzędu Ochrony Danych. 11. Przetwarzanie danych osobowych Kandydata jest niezbędne przeprowadzenia rekrutacji. Kandydat podaje dane osobowe dobrowolnie, ale bez ich bez przetwarzania nie byłoby możliwe przeprowadzenie rekrutacji, a także zatrudnienie. Potwierdzam spełnienie obowiązku informacyjnego Zobacz kandydatów