Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Informatyka / Telekomunikacja w Ustroń
Specjalista ds. systemu SAP
4500 zł
nowe Ustroń 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: Ustroń, woj. śląskie -praca stacjonarna Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:wspomaganie pracy użytkowników oraz prowadzenie projektów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemu SAP w zakresie modułów CO/FI lub SD/MM/PPbieżące administrowanie modułami CO/FI (alternatywnie modułami SD/MM/PP) oraz danymi podstawowymi w SAPpomoc dla końcowych użytkowników aplikacji SAPprowadzenie projektów IT w zakresie aplikacji SAP lub innych programów klasy ERPtworzenie narzędzi i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacjikoncepcyjne wspieranie obsługiwanych Działów w w/w zakresieCo pomoże Ci osiągnąć sukces na tym stanowisku:doświadczenie w zakresie wdrożeń nowych funkcjonalności w systemie SAP (obecnie pracujemy na wersji ECC6.0; znajomość 4HANA będzie dodatkowym atutem)znajomość modułów CO/FI lub SD/MM/PPznajomość języka angielskiego na poziomie min. B2inne doświadczenie w zarzadzaniu aplikacjami klasy ERPznajomość problematyki i obsługi komunikacji EDI dodatkowym atutemznajomość programowania ABAP będzie dodatkowym atutemwykształcenie wyższe związane z kierunkami IT będzie dodatkowym atutemOferujemy:   bycie częścią organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata i cały czas się rozwijapracę pełną wyzwań, inspirujące środowisko pracy oraz możliwość wdrażania swoich pomysłówrealny wpływ na rozwój firmy, możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeńubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach; program opieki medycznejdofinansowanie zajęć sportowych dla Ciebie i Twojej rodziny

Specjalista IT ds. rozwoju oprogramowania
Ustroń 30+ kilka dni temu

Opis Twój zakres obowiązków: -rozwój oprogramowania systemów ERP / MES, -rozwiązywanie problemów przy systemach produkcyjnych MES, -rozwiązywanie problemów przy systemach zarządzania przedsiębiorstwem ERP, -współpraca z innymi działami w zakresie rozwoju oprogramowania w przedsiębiorstwie. Nasze wymagania: - wykształcenie wyższe (kierunki IT), - min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, - znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL będzie dodatkowym atutem), - znajomość tworzenia zapytań SQL (PLSQL będzie dodatkowym atutem), - znajomość obiektowych języków programowania (C#), - podstawowa znajomość Framework.NET (WinForms), - wiedza na temat systemów ERP / MES. Mile widziane Oracle, MSSQL, PLSQL,C# Oferujemy: - pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie produkcyjnej, - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w miłej atmosferze, - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - dofinansowanie do posiłków, - atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, - bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez Pracodawcę, - pakiet socjalny (bony, vouchery, imprezy integracyjne i inne), - miejsce pracy: Bażanowice. Klauzula informacyjna Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Cieszyńskiej 1D, Bażanowice. 2. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych można uzyskać pod adresem e-mail @ 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO)`. Dane osobowe w zakresie imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy tj. art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.) . Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, na podstawie art. 7 RODO, która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Po przeprowadzonym procesie rekrutacyjnym dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez okres 3 lat na podstawie art. 6 ust. 1 lit. F RODO w celu obrony przed roszczeniami. 4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnieni pracownicy Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. oraz producent oprogramowania rekrutacyjnego w ramach świadczonego serwisu. Dane będą przekazywane pozostałym podmiotom uprawnionym do ich przetwarzania na podstawie osobnych przepisów prawa; 5. Pani/Pana dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy Twoje zgłoszenie rekrutacyjne będą przetwarzane przez okres 1 roku, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres 2 lat od przesłania zgłoszenia. 6. Na zasadach określonych przepisami RODO, posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: a. dostępu do treści swoich danych osobowych, b. sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych, c. usunięcia swoich danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, d. ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych w momencie, gdy prawidłowość przetwarzania danych osobowych jest kwestionowana, e. przenoszenia swoich danych osobowych w zakresie danych przetwarzanych na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, a ponadto, posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych.; 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacji w Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.