Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Inne w Serock
Praca na Myjni Ręcznej & Detailing OLIVIER - ATRAKCYJNE warunki pracy
nowe Serock wczoraj

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy. Wymagania: -pracowitość, sumienność i dokładność pracy.Wszystkich nowych pracowników przeszkolimy z powierzonych im obowiązków.Myjnia Ręczna & Detailing OLIVIERWierzbica 3L05-140 Serockwww.eco-olivier.plwww.fb.com/myjniaolivierZapraszamy :-)

Doradca klienta
Serock 17 dni plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy doradcy klienta na teren Serocka i okolic. Atrakcyjne warunki pracy i płacy. Wynagrodzenie płatne co tydzień.

Doradca ds. nieruchomości Metrohouse w Serocku
2700000 zł
Serock 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków: - pozyskiwanie do swojej osobistej bazy nowych zleceń z rejonu: Serocka i Zalewu Zegrzyńskiego oraz m.in. Nowego Dworu Mazowieckiego, Legionowa, Pułtuska, Wyszkowa, Radzymina, a także Warszawy, - bezpośrednia i kompleksowa obsługa Klienta - przygotowywanie ofert sprzedaży nieruchomości - dobieranie ofert oraz prezentacja nieruchomości - monitorowanie rynku oraz stała współpraca z zespołem Nasze wymagania: - osoba pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań - o wysokiej kulturze osobistej, inteligentna, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji - lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci - posiadająca zdolności handlowe i umiejętność ich praktycznego wykorzystania - z doświadczeniem w branży (nie jest to warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B oraz własny pojazd, To oferujemy: - dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon) - dedykowany system CRM do obsługi zleceń - szeroką bazę Klientów współpracujących z naszą firmą - szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami - jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu - bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy

Praca na Myjni Ręcznej - Atrakcyjne warunki pracy

Oferujemy atrakcyjne warunki pracy. Osoby, które sprawdzą się na okresie próbnym (umowa zlecenie) mogą liczyć na umowę o pracę. Wymagania: -pracowitość, sumienność i dokładność pracy -prawo jazdy kat. B Wszystkich nowych pracowników przeszkolimy z powierzonych im obowiązków. Myjnia Ręczna & Detailing OLIVIER Wierzbica 3L 05-140 Serock (przy stacji paliw ARTUS) www.eco-olivier.pl