Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient w Bytów
ACTION - Pracownik Sklepu - Bytów
nowe Bytów 30+ kilka dni temu

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście. Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku: Pracownik Sklepu Twoja rola w naszej organizacji Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej. Twój zakres obowiązków·        odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy·       organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów·       wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach·       płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie·       rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu Oczekujemy od Ciebie·       otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji·       dyspozycyjności·       doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie·        pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji·       profesjonalny system szkoleń·       możliwość rozwoju i awansu zawodowego·       elastyczny czas pracy, szczególnie dla pracowników zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu·       bezpłatny pakiet opieki medycznej·       26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie·       Karta Multisport·       rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action Jako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcejpl.action.jobs

Doradca klienta dział narzędzia w PSB Mrówka Bytów
30 zł
Bytów 30+ kilka dni temu

OBOWIĄZKI:obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmyprofesjonalne doradztwo w zakresie obsługi klienta,prezentacja produktów oraz finalizowanie sprzedaży,dbanie o ekspozycje towaruWYMAGANIA:doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,znajomość branży narzędzi -warunek konieczny;umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,umiejętność pracy w zespole,kreatywność,entuzjazm i zaangażowanie,gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin,Dlatego warto u nas pracować:• Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.• Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.• Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój w ramach szkoleń organizowanych przez naszych partnerów.Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracęW dokumentach proszę o zawarcie klauzuli:Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SPUTNIK dalej Przedsiębiorstwo moich danych osobowych zawartych w przedstawionym przeze mnie CV w celu związanym z prowadzonym przez Przedsiębiorstwo procesem rekrutacyjnym .Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Zostałem poinformowany o przysługującymi mi prawie do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.