Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Kostrzyn
Magazynier | Ramaro
nowe Kostrzyn wczoraj

TWOJE ZADANIA:Rozładunek towarów z samochodów dostawczychDbanie o prawidłowy obieg dokumentów magazynowych (PZ, WZ)Układanie i porządkowanie towarów zgodnie z ustalonymi kryteriamiZabezpieczanie surowców przed uszkodzeniemKompletacja i wydawanie surowców z magazynu na produkcjęKontrolowanie stanu faktycznego magazynuRejestrowanie towarów uszkodzonychDbanie o czystość i porządek w miejscu pracyNASZE OCZEKIWANIA:Uprawnienia na wózki widłoweDoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuUmiejętność ustalania priorytetów przy wykonywaniu zadańOdpowiedzialność za powierzone zadaniaSumienność i dbałość o jakość wykonywanej pracyMile widziane:Znajomość obsługi komputera (MS Office)Znajomość rynku mebli tapicerowanychOFERUJEMY:Wynagrodzenie -> podstawa + premiaNiezbędne narzędzia pracyMożliwości rozwojuSzkolenia wprowadzające i pomoc na każdym etapie pracyPracę w rodzinnej firmie nastawionej na wzajemne wsparcie i zaufanieOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Magazynier do 6000 zł brutto
Kostrzyn 30+ kilka dni temu

Dla naszego klienta z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko Magazynier! Zakres obowiązków -Praca ze skanerem -Obsługa wózka widłowego (miłe widziane uprawnienia UDT) -Praca fizyczna przy kompletacji zamówień -Książeczka Sanepid Poszukiwane kompetencje -Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym -Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracach magazynowych -Mile widziane uprawnienia UDT (nie są wymagane) Oferujemy -Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę -Wynagrodzenie 4500 brutto -Premia do 1500 brutto -Prace w systemie 3 zmianowym -Ubezpieczenie grupowe