Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Nysa
Operator wózka widłowego
nowe Nysa wczoraj

Jesteśmy wiodącym producentem komponentów z tworzyw sztucznych, obsługującym branże AGD oraz Automotive na rynku krajowym i międzynarodowym. Naszą pasją jest projektowanie oraz wytwarzanie wysokiej jakości produktów, które wpływają na komfort i efektywność użytkowania urządzeń codziennego użytku. W związku z uruchomieniem produkcji w nowym zakładzie w Nysie, poszukujemy operatora, który dołączy do naszego zespołu w obszarze pracy przy produckji wyrobów z tworzy sztucznych.Obowiązki:Obsługa wózka widłowegoZaładunek oraz rozładunek towarówWykonywanie czynności związanych z realizacją zamówień oraz dostaw (wystawianie oraz przyjmowanie dokumentów transportowych)Rozmieszczanie towarów oraz surowca na magazynieWspółpraca z działem logistykiWymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rokGotowość do pracy od poniedziałku do piątku oraz systemu dwuzmianowego 6:00-14:00 i 10:00-18:00Uprawnienia UDT na wózek widłowyDobra organizacja pracy własnejKontrolowanie dokumentacji magazynowejMile widziany komunikatywny język angielskiOferujemy:Umowę o pracęMożliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmiePrzyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołuCzekamy na wasze CV

Intersnack Poland Sp. z o.o w Nysie zatrudni Magazyniera
Nysa 7 dni plecy

Główne obowiązki: -Prawidłowe kompletowanie towaru w celu zapewnienia wysokiego serwisu i terminowości dostaw -Prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji magazynowej niezbędnej dla prawidłowego funkcjonowania działu ( praca ze skanerem ) -Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy. Oczekiwania: -Wykształcenie min. zawodowe - preferowane średnie -Min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku -Mile widziane doświadczenie w obsłudze magazynów wysokiego składowania -Uprawnienia UDT do obsługi wózków - warunek konieczny Oferujemy: -Stałe zatrudnienie -Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa + premie ) -Prywatną opiekę medyczną ( min. rezonans, tomograf i fizjoterapia) -System benefitów (Multikafeteria, Multisport )

Magazynier
Magazynier
Nysa 30+ kilka dni temu

Istniejemy na rynku już ponad 25 lat. Jakość i satysfakcja to nasza maksyma. Zmieniamy się dla naszych Klientów, aby dostarczać im jeszcze lepsze produkty. Od 1997 roku tworzymy stolarkę okienną i drzwiową z pasją i zaangażowaniem. Dołącz do jednej z najszybciej rozwijających się firm w Polsce! Obowiązki na stanowisku pracy: - magazynowanie wyrobów - pakowanie, składanie i przechowywanie produktów - rozmieszczanie i układanie towarów w magazynie, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą - sortowanie materiałów i produktów zgodnie z instrukcją - wydawanie gotowych materiałów - załadunek towarów zgodnie zasadami i zleconym zadaniem Otwórz się na rozwój swojej kariery w All Windows Group, jeśli: - jesteś gotowy/a do pracy 2-zmianowej w różnych warunkach atmosferycznych - w podstawowym stopniu potrafisz obsługiwać komputer - lubisz pracę w zespole