Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center w Siechnice
Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej
nowe Siechnice 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków: Rozmowy telefoniczne na każdym etapie windykacji – polubownym, sądowym oraz egzekucyjnymDoradztwo w zakresie możliwości spłaty zadłużenia, proponowanie dogodnych form spłatyMonitorowanie wpłat należnych zaległościRealizacja celów grupowych oraz indywidualnychMile widziane:Znajomość branży windykacyjnejJeżeli: Masz doświadczenie w obsłudze Klienta (pośredniej/bezpośredniej)Lubisz kontakt z ludźmi, a prowadzenie negocjacji to Twój atutLubisz pracować w zespole i jesteś nastawiony na zdobycie nowego doświadczeniato jesteś osobą, której szukamy!Oferujemy:Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracęWynagrodzenie dwuskładnikowe: pensja + premiaMożliwość pracy zdalnej/hybrydowej po okresie próbnymPraca od poniedziałku do piątku (9-17)Brak korporacyjnego szykuKameralny zespół nastawiony na współpracę w przyjaznej atmosferzeBenefity pozapłacowe