Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Choszczno
Pracownik ochrony fizycznej - Choszczno
nowe Choszczno 11 dni plecy

Zakres obowiązków:Ochrona powierzonego mienia i osóbPraca na monitoringuObchodyProwadzenie dokumentacji obiektowej Wymagania:NiekaralnośćWysoki poziom kultury osobistejChęć zdobywania nowych doświadczeń i kompetencjiOsoby komunikatywne, dyspozycyjne, zorganizowane, sumienne, odpowiedzialneMile widziane:Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Oferujemy:Wynagrodzenie 27,70 - 28,50zł/h bruttoZatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieStabilne zatrudnienie w jednej z największych firm w PolscePodnoszenie kwalifikacjiElastyczny czas pracySzkolenie przygotowujące do wykonywania obowiązkówLokalizacja pracy uwzględniająca potrzeby pracowników Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Praca w ochronie obiekt handlowy - Choszczno
Choszczno 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyFirma Umbrella Polska zatrudni Pracowników Ochrony do ochrony obiektów handlowych Miejsce pracy : Choszczno Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenie Do obowiązków pracownika będzie należało: - obsługa monitoringu, obserwacja Sali sprzedaży - prowadzenie dokumentacji związanych ze służbą - reagowanie na czyny zabronione jak np. kradzież Zapewniamy: - odpowiednie szkolenie, codzienna współpraca z Działem Bezpieczeństwa - elastyczny grafik - pełne umundurowanie i narzędzia niezbędne do pracy - możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy Oczekujemy: - niekaralność - zaangażowanie i odpowiedzialność - sumienność - wysoką kulturę osobistą - doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem Zatrudniamy również osoby z niepełnosprawnością - nie jest to warunek konieczny Zainteresowanych prosimy składać aplikacje przez portal