Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Rabka-Zdrój
Pracownik ochrony - grupy mobilnej
nowe Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu

Agencja Ochrony "ARGUS" poszukuję kandydatów do pracy w dwuosobowym zespole w charakterze mobilnego pracownika ochrony na terenie Rabki Zdrój, Myślenic, Mszany Dolnej, Biertowic itd.Oferujemy:zwrot kosztów dojazdu do pracylaptop oraz telefon służbowyszkolenie wdrażająceterminowe wynagrodzenie 25zł/nettostabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkugrafiki dostosowane do potrzeb pracownikówWymagamy:zaświadczenia o niekaralnościzaangażowaniapunktualnościdyspozycyjności 200h w miesiącu(2 weekendy pracujące)podstawy obsługi komputeraprawo jazdy kat. BWysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Pracownik Ochrony Fizycznej - Rabka
Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu

Obowiązki: -Dbanie o bezpieczeństwo osób i mienia w obiekcie, -Patrolowanie wzdłuż linii kas, -Ścisła współpraca z szefem ochrony i kierownikiem zmiany, -Reagowanie na alarmy bramek antykradzieżowych. Wymagania: -Niekaralność - warunek konieczny, -Dyspozycyjność, -Wysoka kultura osobista, Oferujemy: -Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, -Wynagrodzenie 22,80 zł brutto za godzinę, -Wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego, -Osobom bez doświadczenia zapewnimy szkolenie, -Terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, -Wyposażenie mundurowe.