Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Ochrona w Wieruszów
Agent Ochrony Kolonia Osiek k. Wieruszów Zakład Produkcyjny
nowe Wieruszów 3 kilka dni temu

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy Agentów OchronyLokalizacja: Kolonia Osiek k. WieruszówObiekt: Zakład ProdukcyjnyPoszukujemy osób:dyspozycyjnych,niekaranych,sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,z doświadczeniem w ochroniemile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawnościmile widziane osoby uczące sięTwoje zadania:wykonywanie zadań wynikających z obowiązujących procedur i instrukcji,kontrola osób wychodzących z terenu objętego ochroną,wykonywanie kontrolnych obchodów chronionego obiektu,Oferujemy:umowę zleceniesystem służb: 12hatrakcyjne wynagrodzenie,kompletne, bezpłatne umundurowanie,KONTAKT TYLKO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8-16Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez olx lub kontakt telefoniczny 6 6 7 9 9 8 3 9 2 lub 6 6 7 9 9 8 3 6 4

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy - Wieruszów
Wieruszów 16 dni plecy

Obowiązki:Monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektuObchody obiektuOchrona powierzonego mieniaObsługa ruchu kołowo-towarowego Wymagania:Chęć do pracyDyspozycyjnośćNiekaralnośćSumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązkiMile widziane:Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawnościMile widziane doświadczenie Oferujemy:Zatrudnienie na umowę o pracęTerminowe wynagrodzenieStawka: 27,70 zł/h bruttoGwarancję wypłaty na czasPraca w systemie dwuzmianowymMożliwość rozwoju i poszerzenia swojego doświadczenia zawodowego