Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa w Polkowice
pracownik zieleni
nowe Polkowice 11 dni plecy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOROWCZYK Joanna Borowczyk poszukuje pracownika na stanowisko pracownika budowlano-drogowegoZakres obowiązków m.in:Utrzymanie w czystości i porządku terenów zielonych Usuwanie chwastów, liści, gałęzi i innych odpadów z terenów zielonychprace związane z koszeniem, obsługa maszyn ogrodniczych.Nasze wymagania:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutemKomunikatywność, umiejętność pracy w zespole Uczciwość, pracowitośćOferujemy:przeszkolenie na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne w pierwszych tygodniach pracy;pracę w przyjaznym zespole;pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony;dodatkowe benefity m.in:-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,-możliwość szkoleń, podnoszenia kwalifikacji i uzyskania uprawnień.Warunki wynagrodzenie do negocjacji podczas rozmowy lub pod nr telefonu 60*******44

Praca sprzatanie koszenie trawy
Polkowice 11 dni plecy

Witam zatrudnię osoby przy pracy na terenie zewnętrznym sprzątanie i koszenie traw , zimą odśnieżanie,stabilna praca , wymagane doświadczenie przy koszeniu trawy Zainteresowanych proszę o kontakt tel 69*******62

Recepcjonistka/Recepcjonista w Hotelu
350 zł
Polkowice 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Bezpośrednia obsługa klienta w recepcjiDbanie o wysoką jakość obsługi Gości;Dopełnienie formalności związanych w pobytem Gościa (meldowanie, rozliczenie, wymeldowanie, wystawianie rachunków i faktur);Udzielanie informacji o obiekcie oraz lokalnych atrakcjach;Sprzedaż oferty hotelowejPrzyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowychOrganizacja pracy recepcjiObsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczychObsługa śniadań hotelowychWymagania:Wykształcenie minimum średnieDobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacjęBiegła umiejętność obsługi komputera - znajomość pakietu Microsoft OfficeGotowość do pracy w systemie zmianowym;Oferta:praca w systemie zmianowym w wymiarze od 120 do 180 godzin miesięcznie.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Pracownik porządkowy Polkowice - szyb Sieroszowice
250 zł

Poszukujemy kandydata do wykonywania prac porządkowych Szyb Sieroszowicew godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00.Oferujemy: przyuczenie do wykonywanych zadań,możliwość zatrudnienia od ZARAZ!umowę o pracę,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 – tego każdego miesiąca,  Zadania:sprzątanie łaźni i innych pomieszczeńrealizacja powierzonych zadań.  Wymagania:zaangażowanie,solidne wykonywanie zadań. Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.  Osoby zainteresowane proszone są o:kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00 pod nr tel. 51*******76, 51*******08przesłanie CV przez portal olx.pl Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

POPOMOC DOMOWA Z ZAMIESZKANIEM, OPIEKUNKA DO DZIECKA

SZUKAMY OPIEKUNKI DO 3 LETNIEGO CHŁOPCA , OBOWIĄZKI : - PILNOWANIA DZIECKA POD NASZĄ NIEOBECNOŚĆ - PODSTAWOWE PORZĄDKI DOMOWE MOZLIWA PREMIA ZMIESZKANIE I WYZYWIENIE NA NASZ KOSZT ( DARMOWE ) SZUKAMY MIŁEJ PRZYJAZNEJ OSOBY NA STAŁE MIESZKAMY W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM KOŁO GŁOGOWA , DOM JEDNORODZINNY NA WSI Z OGRODEM .