Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy w Tomaszów Mazowiecki
Sprzedawca Neonail/Beauty Konsultant - Tomaszów Mazowiecki
nowe Tomaszów Mazowiecki 5 dni plecy

Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 17 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na następującym stanowisku:Beauty Consultant [sprzedawca], 1/2 etatuMiejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki - Galeria TomaszówCzym będziesz się zajmować?Aktywnym doradztwem i obsługą klientów,Badaniem potrzeb i budowaniem relacji z klientami,Dbaniem o wygląd punktu sprzedaży,Raportowaniem wyników sprzedażowych do przełożonego,Przyjmowaniem bieżących dostaw,Kontrolą stanów produktowych.Jeżeli:Lubisz być w centrum uwagi,Elastyczność pracy jest dla Ciebie ważna,Kontakt z ludźmi to twój żywioł,Ciekawi cię rozwój w obszarze beauty,Kosmetyki i lakiery nie mają przed tobą tajemnic,Lubisz poznawać nowości kosmetyczne,Umiesz słuchać i dbać o potrzeby klienta.Już dziś dołącz do naszego zespołuOferujemy:Kartę sportowo-rekreacyjną,Możliwość dołączenia do opieki medycznej,Ubezpieczenie Grupowe,Produkty firmowe w promocyjnych cenach,Praca w młodym, zgranym i dynamicznym zespole.

Doradca ds. Sprzedaży OZE-Wysokie wynagrodzenie prowizyjne + podstawa!
Tomaszów Mazowiecki 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to miejsce, gdzie Twoje zaangażowanie jest doceniane, a praca należycie wynagradzana.Jeżeli bardziej preferujesz pracę w terenie niż przy biurku, rozmowa z innymi osobami dodaje Ci pozytywnej energii oraz lubisz usiąść za kółko i zwiedzać nowe miejsca to trafiłeś we właściwe miejsce!Rekrutujemy na stanowisko Doradca ds. Sprzedaży Fotowoltaiki!Jakie działania będą należały do Ciebie?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnychDziałanie na przygotowanym portfelu klientówProwadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznychPrzygotowanie ofert instalacji fotowoltaicznychRealizowanie wyznaczonych celówZapewnienie najwyższego poziomu obsługi klientaCzego od Ciebie potrzebujemy:Umiejętności skutecznych negocjacjiWysokich umiejętności interpersonalnychUkierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celówDyspozycyjnościPrawa jazdy kat. BMile widziane doświadczenie sprzedażowe w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, branża OZETo oferujemy:Wysokie wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne: zarobki od 5 do 20 tys. nettoNajlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz)Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientówWsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczneSzkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracyTyp umowy B2BBENEFITY:Kwartalny Supreme DayDofinansowanie do samochodu premium – Supreme CarKonkursy z nagrodami dla pracownikówElastyczny czas pracySpotkania integracyjneWycieczki zagraniczneTygodniowe bonusy pieniężneProgramy motywacyjno-rozwojoweYour SUPREME HOUSE - dom na własność!Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej? APLIKUJ!Informacje o firmieSUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma z branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej.Dołącz do nas i spełniaj się w pracy, która odmieni życie Twoje i twoich bliskich.Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Key Account Manager w dziale HORECA
Tomaszów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:·         Utrzymywanie kontaktów biznesowych z kluczowymi klientami oraz rozwój sprzedaży na określonych rynkach zagranicznych·         Poszukiwanie nowych klientów na obsługiwanym rynku·         Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w spotkaniach i targach międzynarodowych·         Realizacja budżetu sprzedażowego w zakresie przydzielonych rynków·         Prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi·         Monitorowanie i analiza popytu rynku eksportowego i obsługiwanych kluczowych klientówWymagania:·         Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej (mile widziane w branży spożywczej) – dla osób z mniejszym Doświadczeniem zapewniamy eksperckie wsparcie we wdrożeniu·         Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego do codziennej komunikacji z klientami międzynarodowymi·         Dynamizm w działaniu, samodzielność i odpowiedzialność·         Umiejętność sprawnego koordynowania procesów handlowych·         Prawo jazdy kat. B·         Gotowość do podróży służbowych (2-3 dni w miesiącu i wyjazdy na targi międzynarodowe 2-3 razy w roku)

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta
4200 zł

MILBOR SERVICE Sp z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się instalowaniem i serwisowaniem linii pakujących i sortujących do owoców oraz warzyw. W codziennej pracy wspieramy producentów owoców oraz firmy pakujące oferując usługi serwisowe oraz dostarczając części zamienne.Co damy Ci my, a nie da nikt inny?• Będziesz częścią ciekawych i ambitnych projektów, przy których realizacji wykorzystasz swoją dotychczasową wiedzę, ale też wiele nowego się nauczysz.• Praca w międzynarodowym środowisku to dla Ciebie możliwość pracy z ludźmi na całym świecie oraz doskonalenia języka angielskiego.• Bardzo liczymy się z inicjatywami naszych pracowników, więc także i ty będziesz mógł realizować własne pomysły i rozwinąć skrzydła w branży.• Nasza firma to wspierający się nawzajem zespół pasjonatów. Każdy z nas chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami i pomysłami. Masz jak banku, że otrzymasz potrzebne Ci wsparcie.• Robimy wszystko, żeby ułatwić pracę naszym pracownikom. Słowo „optymalizacja” istnieje u nas w praktyce i dotyczy także komfortu pracy naszej załogi. • Twój szef będzie przede wszystkim wspierający. Możesz na niego liczyć w każdej sytuacji, i na pewno chętnie będzie się dzielił swoim doświadczeniem. • Wartości, jakimi kierujemy się na co dzień na pewno Ci się spodobają. Twoje zadania: - Sprzedaż produktów i usług serwisowych dla obecnych klientów.- Tworzenie ofert, bieżące monitorowanie oraz stały kontakt z klientem w zakresie proponowanych rozwiązań. - Udział w tworzeniu i realizacja kampanii sprzedażowych. - Bieżące wsparcie klientów.Wymagania:• komunikatywność i chęć do pracy z klientem;• wykształcenie minimum średnie;• minimum rok doświadczenia na stanowisku ze zbieżnym zakresem zadań w tym: sprzedaż produktów lub/i usług dla klienta B2B, tworzenie ofert, obsługa klienta;• znajomość języka angielskiego na poziomie min B2;

Manager Zespołu Sprzedaży / Trener Sprzedaży

Człowiek z pasją do swojej pracy, w której motywuje i wspiera zespoły sprzedażowe w obszarze telemarketingu – tak o Tobie mówią? W takim razie chcielibyśmy Cię poznać koniecznie. Nasz zespół potrzebuje mentora, który będzie wspierał i motywował zespół do działania. Dołącz do nas jako Manager Zespołu Sprzedaży / Trener Sprzedaży i pokaż, że można inaczej – lepiej. Nasz idealny trener sprzedaży to osoba, która: - spełnia się zawodowo w obszarze wsparcia sprzedaży zespołów sprzedażowych call center - jest przede wszystkim PRAKTYKIEM i doskonale zna ten obszar sprzedaży - potrafi udokumentować swoje osiągnięcia i kompetencje - posiada wysokorozwinięte kompetencje sprzedażowe jak i menadżerskie - ma doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu zespołem - jest dostępna na pełny etat - traktuje swoją pracę jak pasję, a nie jak przykry obowiązek Twoim głównym celem, będzie: - wsparcie sprzedawców w obszarze całego procesu sprzedaży - ocena poziomu rozmów i ich analiza - egzekwowanie efektywności pracowników - indywidualna motywacja pracownika - rozwój indywidualny pracowników - wprowadzanie standardów efektywnej rozmowy z klientem Co w zamian? - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego w dużej firmie, która jest częścią Wirtualnej Polski - stabilność zatrudnienia w firmie, która odnotowuje 300% wzrosty - samodzielne stanowisko pozwalające Ci szlifować swoje umiejętności - możliwość kształtowania organizacji i zespołu z jakim pracujesz - kontrakt bądź umowa – do wyboru - siłownia w miejscu pracy - bogaty pakiet benefitów Skoro jesteś już tutaj to rozumiem, że możemy porozmawiać ? Aplikuj swoje CV już teraz za pomocą formularza strony.