Sortowanie:
Znaleziony: 1655 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Warszawa
Koordynator serwisu sprzątającego
Koordynator serwisu sprzątającego
nowe Warszawa dzisiaj

Opis oferty pracyPoszukujemy osoby - Koordynatora serwisu sprzątającego.

Poszukujemy Rekruterki do naszego zespołu
Poszukujemy Rekruterki do naszego zespołu
nowe Warszawa dzisiaj

Opis oferty pracyDo naszego teamu poszukujemy Rekruterki na miasto Warszawa, biuro w centrum miasta. Doświadczenie mile widziane, natomiast jeżeli masz chęci do pracy zapewniamy szkolenie podczas którego poznasz zasady rekrutacji. Do Twoich obowiązków należeć będzie : # rekrutacja nowego personelu # wprowadzenie na stanowisko pracy # udział w konferencji - raz w tygodniu omawiamy miniony tydzień, jak również zakładamy co w pierwszej kolejności realizujemy w następnym. Wymagamy : # dyspozycyjności od poniedziałku - piątku # komunikatywność # odporność na stres # umiejętności pracy pod presją czasu # język polski na poziomie ojczystym, angielski na poziomie swobodnej komunikacji # preferowane osoby powyżej 24 r.ż. Oferujemy: # samodzielna praca z biura # laptop oraz telefon komórkowy # pełne wsparcie zespołu oraz lidera # praca w młodym, zgranym zespole # szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy Zdecydowane osoby, prosimy o przesłanie CV. Do zobaczenia :)

Asystent/asystentka księgowego
Asystent/asystentka księgowego
nowe Warszawa dzisiaj

Biuro Rachunkowe zlokalizowane na Bemowie (Warszawa) poszukuje pracownika biurowego. Doświadczenie w pracy mile widziane. Osoby zainteresowane pracą proszę o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz podanie oczekiwań finansowych i możliwego terminu podjęcia pracy. Od kandydatów oczekujemy:- znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,- znajomości programów księgowych (znajomość programu WAPRO mile widziana),- chęci doskonalenia i zdobywania wiedzy w księgowości,- dokładności, odpowiedzialności i rzetelności,- wykształcenie minimum średnie, preferowane ekonomiczne,- mile widziani studenci studiów zaocznych.Zakres obowiązków:- wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,- wsparcie działu księgowości,- pomoc przy bieżącej obsłudze kontrahentów naszego biura rachunkowego.Zastrzegamy prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019 r. poz. 1781).

*Recepcjonista/ka* (praca na 1/2 etatu)
*Recepcjonista/ka* (praca na 1/2 etatu)
nowe Warszawa dzisiaj

Obecnie dla naszego klienta - jednej z najbardziej rozpoznawalnej firm z branży odzieżowej na świecie, poszukujemy osoby na stanowisko:Recepcjonista / Recepcjonistka(współpraca dotyczy zatrudnienia na pół etatu)Zakres obowiązków:obsługa połączeń telefonicznychorganizacja podróży służbowychzarządzanie dokumentacją firmowąwykonywanie krótkich tłumaczeń angielsko-polskich i polsko-angielskichprowadzenie kalendarza spotkańzamawianie artykułów biurowych i spożywczych na potrzeby biura Wymagania:pierwsze doświadczenie zawodowe w pracy biurowejznajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (B2)biegła znajomość języka polskiegowysoka kultura osobista, punktualność, zaradnośćkomunikatywność, chęć do naukidostępność od poniedziałku do czwartku (4-5h dziennie)Oferujemy:pracę od poniedziałku do czwartku w nowoczesnym biurze (Powiśle)możliwość rozwoju oraz zdobycia ciekawego doświadczeniazatrudnienie przez agencję HAYS na okres min. 12 miesięcy z realną możliwością przedłużenia współpracyspotkania, wyjazdy integracyjne, benefityOd aplikujących kandydatów oczekujemy pełnej dostępności od poniedziałku do czwartku w następującym przedziale godzinowym: 8:00-13:00 lub 9:00-14:00.Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście - Powiśle).Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361. 

Recepcjonistka - 33-34 zł brutto (status studenta/ucznia netto)
Recepcjonistka - 33-34 zł brutto (status studenta/ucznia netto)
nowe Warszawa wczoraj

komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy pracownika na stanowisko:RecepcjonistkaLokalizacja: Warszawa-Śródmieście (blisko Ronda ONZ)Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieAtrakcyjne wynagrodzenie - 33-34 zł brutto/h (student/uczeń netto)Administracyjne godziny pracy 9-17Dofinansowanie do karty sportowejSzkolenia wdrążająceZadania:Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura Składanie zamówień: owoce, mlekoZgłoszenie usterekNadawanie przesyłekNadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencjiWymagania:Minimalne doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuDobra znajomość języka angielskiego min B2Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office Dobra organizacja pracy oraz umiejętności ustalania priorytetówKomunikatywność i umiejętność pracy w zespoleZainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV za pomocą OLXAPT3000

Opiekun Klienta Strategicznego (m/k)
Opiekun Klienta Strategicznego (m/k)
Warszawa wczoraj

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.   Dla naszego klienta, lidera branży telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko: Opiekun Klienta Strategicznego (m/k) Zadania: • Obsługa konta abonenckiego, w tym zarządzenie danymi adresowymi i strukturą konta, • Ewidencja i realizacja zamówień na sprzęt i usługi komercyjne, • Aktywacja i konfiguracja usług dodanych, nowe aktywacje telefonów komórkowych, • Obsługa dokumentacji finansowej i sprzedaży sprzętu, • Modyfikacja zakresu świadczonych usług na wniosek Klienta, • Koordynacja procesu napraw sprzętu zakupionego, • Obsługa reklamacji finansowych i technicznych. Wymagania: • Wysoka kultura osobista, • Znajomość obsługi komputera: Word, Excel. • Doświadczenie w kontakcie z klientem. Oferujemy: • Pracę z jednym dedykowanym klientem strategicznym, • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy, • Wsparcie współpracowników i przełożonych, • Szkolenie, na którym wszystkiego nauczymy.

Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Pracownik biurowy z językiem niemieckim
Warszawa wczoraj

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIMLokalizacja: Nadarzyn, woj. mazowieckieTRANSPORT WE WŁASNYM ZAKRESIEOferujemy:współpracę od poniedziałku do piątku po 8h w godzinach 06:00-16:00,zatrudnienie w ramach umowy zlecenie,stawkę podstawową wynoszącą 42 zł/h brutto,współpracę z młodym, dynamicznym zespołem.Zadania:wprowadzanie danych z dokumentów do systemu,przygotowanie dokumentów i ich skanowanie,weryfikacja poprawności dokumentów.Wymagania:bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,status ucznia/studenta - mile widziany,dokładność, sumienność, zaangażowanie w realizację zadań,umiejętność obsługi komputera i skanera,dyspozycyjność w podanych godzinach. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 57*****88.Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl"Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)

Asystent/ka administracyjny/a w biurze obsługi klienta
Asystent/ka administracyjny/a w biurze obsługi klienta
Warszawa wczoraj

Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w zakresie usług energetycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka administracyjny/a w biurze obsługi klienta Zakres zadań na tym stanowisku:-mailowa obsługa Klienta-rejestracja korespondencji -wsparcie administracyjne działu-ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie Wymagamy od Ciebie:-doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane-prokliencka postawa-proaktywność i innowacyjność-znajomość branży ciepłowniczej/energetycznej będzie dodatkowym atutem Korzyści z pracy:-umowa zlecenie na 3 miesiące z możliwością nawiązania stałej współpracy-godziny pracy: 7.15- 15.15-lokalizacja: Mokotów- praca stacjonarna-praca w zgranym i wspierającym zespole 

Asystenta ds koordynacji tras koncertowych
Asystenta ds koordynacji tras koncertowych
Warszawa wczoraj

Firma Hype Global Production-Organizator tras koncertowych w Polsce, Europie i ZEA.Asystenta ds koordynacji tras koncertowych ObowiązkiZapewnianie prawidłowego przebiegu procesu rezerwacji oraz organizacji zgodnie ze standardamiBudowanie trwałych relacji z istniejącymi klientami, obsługa klienta Tworzenie spersonalizowanych ofert eventowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Monitorowanie i kontrolowanie budżetu imprezy, aby zagwarantować rentowność projektów. Rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas organizacji wydarzeń. Śledzenie trendów branżowych i wprowadzanie innowacji w nasze oferty eventowe. Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z artystamikoordynacja produkcji Eventów na miejscu (wyjazdy służbowe po całej Polsce)realizacja założonych celów / zadań agencji wg ustalonego harmonogramui inneWymagania:• Doświadczenie w pracy na stanowisku Event Managera lub pokrewnych dziedzinach.• Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.• Umiejętność skutecznego negocjowania i sprzedaży.• Kreatywność i zdolność do rozwiązywania problemów.• Znajomość rynku eventowego oraz trendów branżowych.Umiejętność prowadzenia negocjacjiNastawienie na szukanie rozwiązańSamodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespoleBłyskotliwość i gotowość do wychodzenia z inicjatywąOdporność na stres Oferujemy:• Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twój wkład ma realny wpływ na sukces firmy.• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależniony od wyników.• Szansa na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie doświadczenia w organizacji różnorodnych eventów.• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowyPozdrawiamyZespół Hypeglopal.pro

Poszukujemy Koordynatora Tras Koncertowych
Poszukujemy Koordynatora Tras Koncertowych
Warszawa wczoraj

Firma Hype Global Production-Organizator tras koncertowych w Polsce, Europie i ZEA.Poszukuje Koordynatora Tras KoncertowychObowiązkiZapewnianie prawidłowego przebiegu procesu rezerwacji oraz organizacji zgodnie ze standardamiBudowanie trwałych relacji z istniejącymi klientami, obsługa klienta Tworzenie spersonalizowanych ofert eventowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Monitorowanie i kontrolowanie budżetu imprezy, aby zagwarantować rentowność projektów. Rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas organizacji wydarzeń. Śledzenie trendów branżowych i wprowadzanie innowacji w nasze oferty eventowe. Nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z artystamikoordynacja produkcji Eventów na miejscu (wyjazdy służbowe po całej Polsce)realizacja założonych celów / zadań agencji wg ustalonego harmonogramui inneWymagania:• Doświadczenie w pracy na stanowisku Event Managera lub pokrewnych dziedzinach.• Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.• Umiejętność skutecznego negocjowania i sprzedaży.• Kreatywność i zdolność do rozwiązywania problemów.• Znajomość rynku eventowego oraz trendów branżowych.Umiejętność prowadzenia negocjacjiNastawienie na szukanie rozwiązańSamodzielność połączona z umiejętnością pracy w zespoleBłyskotliwość i gotowość do wychodzenia z inicjatywąOdporność na stres Oferujemy:• Możliwość pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twój wkład ma realny wpływ na sukces firmy.• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależniony od wyników.• Szansa na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie doświadczenia w organizacji różnorodnych eventów.• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowyPozdrawiamyZespół Hypeglopal.pro

Specjalista ds. ochrony danych osobowych
Specjalista ds. ochrony danych osobowych
Warszawa wczoraj

O nasOd 1991 roku świadczymy usługi ochrony dla klientów biznesowych i indywidualnych, a tak długa historia jest dowodem naszej skuteczności i profesjonalizmu. Dbamy o to każdego dnia, realizując nasze zadania, dlatego dziś Solid Security to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku ochrony osób i mienia. To marka, którą tworzą ludzie — fachowcy z branży, specjaliści w dziedzinie bezpieczeństwa. Wykorzystując ten potencjał, dbamy o to, aby nasi klienci, mogli bezpiecznie, spokojnie żyć i pracować. Twój zakres obowiązkówWeryfikowanie i opiniowanie umów biznesowych pod kątem ochrony danych osobowych w tym umów powierzenia przetwarzania danych osobowychBieżąca współpraca z działami i spółkami pod kątem przestrzegania przepisów o ochronie danych osobowychUdział w projektach, opracowywanie procedur i określanie wymagań zapewniających ochronę danych osobowychAnalizowanie incydentów pod kątem naruszeń ochrony danych osobowych, prowadzenie rejestru naruszeńUdział w czynnościach audytowych z zakresu ochrony danych osobowychPrzeprowadzanie i dokumentowanie oceny skutków przetwarzania danych osobowych oraz analiza ryzyka przetwarzania danychProwadzenie szkoleń z zakresu ochrony danychProwadzenie dokumentacji dotyczącej ochrony danych osobowych Nasze wymaganiaMinimum 1- roczne doświadczenie w zakresie ochrony danych osobowychZnajomość przepisów związanych z ochroną danych osobowychPraktyczna wiedza z zakresu ochrony danych osobowychSamodzielność, orientacja na cel i poszukiwanie rozwiązańUkończone szkolenia, studia podyplomowe z zakresu ochrony danych; osobowych i/lub bezpieczeństwa informacjiZnajomość norm, standardów oraz praktyk w obszarze bezpieczeństwa; informacji ISO 27001Mile widzianeZnajomość podstaw cyberbezpieczeństwa i chęć rozwoju w tym kierunkuZnajomość normy ISO 22301 w zakresie ciągłości działaniaKomunikatywny język angielski To oferujemyTo oferujemyStabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o prace pełny etat;Możliwość pracy zdalnej;Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole;

Pracownik administracyjno-biurowy-Warszawa
Pracownik administracyjno-biurowy-Warszawa
Warszawa wczoraj

Twój zakres obowiązkówPrace administracyjno-biurowe,Dbanie o prawidłowy przepływ informacji,Przygotowywanie raportów i zestawień,Współpraca ze wszystkimi oddziałami firmy,Bieżące zadania zlecone przez przełożonego. Nasze wymaganiaBardzo dobra organizacja pracy,Praktyczna znajomość pakietu MS Office,Samodzielność w wykonywaniu obowiązków,Umiejętność efektywnego przyswajania informacji. To oferujemyStabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,Wolne weekendy,Możliwość dołączenia do grupowych pakietów: sportowego/medycznego/na życie,Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracownik rekrutacyjny
Pracownik rekrutacyjny
Warszawa wczoraj

Dzień dobry, zatrudnimy pracownika biurowego w rozwijającej się firmie z branży budowlanej, mieszczącej się w Warszawie przy ul. Cybernetyki do pozyskiwania podwykonawców.Obowiązki:Pozyskiwanie nowych klientów (telefonicznie).Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.Współpraca z różnymi działami firmy.Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.Wymagania:Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.Skrupulatność i odpowiedzialność.Dobre umiejętności interpersonalne.Doświadczenie na podobnym stanowiskuUmiejętność pracy w zespole.Umiejętność logicznego myślenia.Język polski komunikatywny w mowie i piśmieOferujemy:Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę, zlecenie lub b2b (praca 8h dziennie od pon do pt w godz. 9:00-17:00)Pracę w klimatyzowanym biurzePrzeszkolenie stanowiskoweWszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie danych poprzez formularz.

Asystent/ka Biura
Asystent/ka Biura
Warszawa wczoraj

Twój zakres obowiązkówObsługa klienta: obsługa gości,Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskichZapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji służbowychPapierowa i elektroniczna archiwizacja dokumentówObsługa rozmów telefonicznych – informowanie klientów i udzielanie im odpowiedzi na pytania w sprawie wykonywanych testów i certyfikacjiWystawianie faktur proformaRaportowanie aktywności do wewnętrznego CRM, aktualizowanie rejestru klientówWsparcie w codziennych aktywnościach (tłumaczenia, wsparcie przy wydawaniu certyfikatów, pomoc wszystkim BL)Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe, spożywcze i higieniczneOrganizacja i obsługa spotkań biznesowychZapewnienie sprawności urządzeń biurowych, prowadzenie ewidencjiWspółpraca z dostawcami usługNasze wymaganiaWykształcenie średnie lub wyższeBardzo dobra organizacja pracySamodzielność, komunikatywność, sumiennośćBardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Email) i PDF,Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmiePreferowane doświadczenie na podobnym stanowiskuWysoka kultura osobistaPrawo jazdy kat. BTo oferujemyPracę w dynamicznie rozwijającej się firmieStabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferęAtrakcyjne wynagrodzeniePełny wymiar czasu pracy.Pakiet opieki medycznej Medicover i Kartę MultisportPakiet socjalny

PRACA BIUROWA Rekruterka 4000 - 6500 PLN / OD ZARAZ
PRACA BIUROWA Rekruterka 4000 - 6500 PLN / OD ZARAZ
Warszawa wczoraj

Oferta pracy skierowana do osób dostępnych "OD ZARAZ"! Jeśli masz okres wypowiedzenia u siebie to nie ogłoszenie skierowane do Ciebie.Praca biurowa, w godzinach 8-16 lub 12-20 w biurze w centrum Warszawy przy ul. Świętokrzyskiej.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:-redagowanie oraz publikacja ofert pracy-przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych-umawianie spotkań rekrutacyjnych-archiwizacja oraz sporządzanie umów-raportowanie wyników pracy-współpraca z centralą firmy oraz managerami klubowymiCZEGO WYMAGAMY?DYSPOZYCYJNOŚCI 5x w tygodniuwysokiej kultury osobistej, ogłady oraz komunikatywności na wysokim poziomieumiejętności łatwego przyswajania wiedzychęci do rozwojuCO OFERUJEMY?pracę opartą o umowę cywilno-prawną (zlecenie)szkolenie dla osób bez doświadczeniaatrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja) ok. 4 - 7 tyś/miesięczniewypłaty w systemie brytyjskim(co tydzień)atrakcyjne miejsce pracy, biuro w centrum stolicylaptop, telefon służbowyPraca polega na rekrutacji stanowisk takich jak kelnerki, barmanki, hostessy, promotorów klubowych.WYŚLIJ CV JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWNA OFERTĄ PRACY, KONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI OSOBAMI.

Asystentka ds. administracyjno - biurowych
Asystentka ds. administracyjno - biurowych
Warszawa wczoraj

Fundacja "Centrum Rozwoju Medycyny" zatrudni osobę do pracy administracyjno-biurowej. Praca na podstawie umowy zlecenie, 28,10 zł/h, elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze godzin.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,Redagowanie pism,Obsługa urządzeń biurowych,Pomoc w bieżącej realizacji projektów Fundacji,Wsparcie w administracyjnej obsłudze biura,Odbieranie telefonów, przyjmowanie interesantów,Zaopatrywanie biura w materiały biurowe.OD KANDYDATA WYMAGAMY:Statusu studentaUmiejętności posługiwania się urządzeniami biurowymi,Dobrej znajomość pakietu MS Office, MS TeamsUmiejętności redagowania pism,Bardzo dobrej organizacja pracy,Terminowości,Komunikatywności,Wysokiej kultury osobistej.OFERUJEMY:Pracę w przyjaznej atmosferze, w kameralnym zespolePracę w godzinach 9:00-16:00, wolne weekendyElastyczny czas pracyMożliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowegoBiuro Fundacji mieści się przy al. Jana Chrystiana Szucha 3 w Warszawie.Osoby zainteresowane zapraszamy do składnia aplikacji.

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta
Warszawa wczoraj

GTM Mobil  - Polska firma istniejąca od 2004 roku zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wózków inwalidzkich aktywnych i specjalnych, a także profesjonalnych wózków sportowych.Do rozwijającego się zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientaOd Ciebie oczekujemy: punktualnościdyspozycyjności, komunikatywności, chęci do pracy w grupiemile widziana znajomość SAP pozytywne nastawienie do wyzwań i ludzirzetelność i dokładność w realizowanych obowiązkachzaangażowanie w wykonywaną pracęDo zadań należeć będzie:Prowadzenie centrali telefonicznej obsługi klientaPrzyjmowanie klientów bezpośrednio w miejscu pracyProwadzenie korespondencji e-mail z klientemProwadzenie rejestru poczty przychodzącej i wychodzącejWspółpraca z działem serwisu w zakresie obsługi klientaPrzyjmowanie i końcowa realizacja zamówieńObsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczegoArchiwizowanie dokumentówPraca w programie SAP Business One (partnerzy handlowi, sprzedaż, podstawowe działania magazynowe, zamówienia zakupu)Obsługa wózków prezentacyjnychOrganizowanie i utrzymywanie porządku w pomieszczeniach bezpośrednio związanych z działem handluWspółpraca z działem magazynu, montażu, zakupów i konstrukcyjnymKontrola wybranych podzespołów (tapicerki) i gotowych produktów (wózki, poduszki, przystawki)Wykonywanie innych prac zleconych przez bezpośredniego przełożonegoU nas znajdziesz:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub samozatrudnienie ( Uwaga: 1wsza umowa na okres 1 miesiąca na zlecenie. Potem umowa o pracę )- wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia- możliwość rozwoju zawodowego Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

asystent/tka działu handlowego
asystent/tka działu handlowego
Warszawa wczoraj

Firma Perfect Cleaning Sp. z o.o. oferująca usługi sprzątania między innymi biur, magazynów, wspólnot mieszkaniowych, centrów handlowych zatrudni asystenta lub asystentkę działu handlowego.Do obowiązków należeć będzie:poszukiwanie klientówumawianie spotkańwspółpraca z działem handlowym i zarządzającymi w firmierealizowanie zadań wyznaczonych przez przełożonegoOczekujemy:znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excelpozytywnego nastawieniamiłego głosu i wysokiej kultury osobistejdobrej organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespoledoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie miłym dodatkiemOferujemy:pracę w biurze bez jeżdżenia po krajuzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnymwynagrodzenie po okresie próbnym 4000 zł nettonarzędzia do pracy: telefon, laptopW razie dodatkowych pytań proszę dzwonić.

recepcja w centrum biznesowym w Warszawie, system pon.-pt., 8.00-17.30
recepcja w centrum biznesowym w Warszawie, system pon.-pt., 8.00-17.30
Warszawa wczoraj

Poszukujemy osoby do obsługi recepcji centrum biznesowego, która ma doświadczenie zawodowe w tym zakresie. Szczególnie zapraszamy osoby ze statusem ucznia lub studenta (między 18 a 26 r. ż.) ale nie jest to warunek. Rozważymy każdą aplikację. GWARANTUJEMY:obsługę recepcji na biurowcu typu Premium, w Centrum biznesowym w Warszawiedogodny dojazd, centrum biznesowe przy ul. Żwirki i Wigurysystem dzienny, od poniedziałku do piątku, 8.00-17.30 (w tym 45 minut płatnej przerwy)bezpłatne umundurowanieprzeszkolenie ze specyfiki obiektu i obowiązujących procedurOCZEKUJEMY:doświadczenia w wykonywaniu czynności recepcyjnych, najlepiej na biurowcupodstawowej znajomości języka angielskiegodobrej znajomości obsługi komputerawysokiej kultury osobistejzaangażowania w wykonywanie powierzonych zadańmile widziane osoby ze statusem ucznia lub studenta (między 18 a 26 r. ż.) ale nie jest to warunek. Rozważymy każdą aplikację. Szukamy osób do dłuższej współpracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą formularza.Kontakt w sprawie oferty:, tel.: 6 0 3 1 5 0 7 7 0 lub 6 0 3 1 5 0 7 3 8 Można wysłać sms.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.Informujemy, że udział w procesie rekrutacji jest dobrowolny i bezpłatny.

Zastępca notarialny, Warszawa
Zastępca notarialny, Warszawa
Warszawa wczoraj

Twój zakres obowiązkówsporządzanie projektów aktów notarialnych,zastępowanie notariusza przy dokonywaniu czynności notarialnych,kontakt bezpośredni, e-mailowy i telefoniczny z klientami kancelarii.Nasze wymaganiaDoświadczenie na podobnym stanowisku,Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego.To oferujemyumowę o pracę na pełen etat,możliwość rozwoju,Kancelaria Notarialna znajdująca się w centrum Warszawy (Aleje Jerozolimskie, vis-à-vis Pałacu Kultury i Nauki).

Dyrektor/ka prywatnej placówki medycznej praca Wroclaw
Dyrektor/ka prywatnej placówki medycznej praca Wroclaw
Warszawa wczoraj

Opis oferty pracyPraca Dyrektor/ka placówki medycznej praca Wrocław. Klient ProworkPl MED prywatna placówka medyczna o wysokim standardzie usług we Wrocławiu PILNIE zatrudni Dyrektora/ Dyrektorkę. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy w prywatnym sektorze opieki medycznej. Wymagania: Wyższe wykształcenie, wykształcenie medyczne będzie dodatkowym atutem. Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowiskach managerskich i zarządzanie placówką medyczną Znajomość branży medycznej oraz wiedza z zakresu działalności prywatnych podmiotów medycznych Zaangażowanie, zdolności analityczne oraz organizacyjne niezbędne do skutecznego zarządzania placówką medyczną. Obowiązki: ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydata/ kandydatkę na stanowisko Dyrektor/ka prywatnej placówki medycznej o profilu usług senioralnych. Wymagane kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu dużą placówką medyczną. Główne obowiązki to kompleksowe zarządzanie placówką i dbanie o ustalone standardy usług i realizacje wyznaczonych celów. Ponadto kierowanie dużym zespołem lekarzy, pielęgniarek i innego personelu medycznego oraz dbanie o bieżące relacje z klientami placówki. Dyrektor odpowiada też za rozwój działaności biznesowej, przygotowywanie raportów i bieżącą współpracę z zarządem. Oferowana praca dotyczy kierowania nowoczesną placówką medyczną we Wrocławiu działająca w sektorze prywatnych usług medycznych skierowanych do grupy senioralnej, będącej częscią dużej grupy medycznej. Kontrakt B2B lub umowa o pracę - Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia Aktywny udział w dużym projekcie biznesowym Dynamiczny rozwój zawodowy i samodzielne realizowanie uzgodnionych celów. Kierowanie nowoczesną placówką medyczną we Wrocławiu W przypadku zainteresowania pracą jako Dyrektor placówki medycznej zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz swoje CV. Aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy i personelu medycznego w prywatnym sektorze opieki medycznej. Skontaktuj się z ProworkPL MED i podaj swoje preferowane wynagrodzenie i inne kryteria! Pomożemy Ci w doborze zaufanego pracodawcy! Wybierz najlepszą ofertę pracy dla lekarzy i podpisz umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Asystentka do biura nieruchomości z pasją i chęcią rozwoju
Asystentka do biura nieruchomości z pasją i chęcią rozwoju
Warszawa wczoraj

Opis oferty pracyPoszukujemy asystentki do biura nieruchomości z pasją oraz aspiracjami w dziedzinie marketingu. Wymagane jest minimum roczne doświadczenie w pracy w biurze nieruchomości. Praca zdalna. Zakres obowiązków: -Organizacja pracy biura -Wsparcie pracy agencji nieruchomości -Kontakt z podwykonawcami -Dbanie o terminy i realizację zadań -Research firm oraz współpraca w ramach specyfikacji -Publikacja ofert nieruchomości na portalach -Obsługa i publikacja w mediach społecznościowych -Wstawianie napisów do wideo -Monitorowanie ofert -Zadania uzupełniające pracę zespołu marketingowego i agencji -Inne zadania administracyjne Wymagania: -Minimum 1 rok doświadczenia w biurze nieruchomości -Dyspozycyjność od 4 do 8 godzin dziennie Osoby zainteresowane prosimy o kontakt, podając swoje oczekiwania finansowe oraz listę zadań, za które były odpowiedzialne. Kontakt: @

Mł. Specjalista/-tka ds. administracyjnych (obrót wyrobami akcyzowymi)
Mł. Specjalista/-tka ds. administracyjnych (obrót wyrobami akcyzowymi)
Warszawa 2 dnia plecy

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 25 lat.Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.Naszymi sztandarowymi markami są m.in. produkowane przez nas płyny do e-papierosów: VIVO, Selfie, E, 1 razowe e-papierosy VAPP, FLIX, szereg marek z kategorii tytoniowej i szeroko rozumianej OTP, jak: OCB, Denim, Burton, Nakhla, Angel, ZIPPO.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika:Młodszy Specjalista/-tka ds. administracyjnych (obrót wyrobami akcyzowymi)Obowiązki:- sporządzanie dokumentacji magazynowo - administracyjnej w obrocie towarami akcyzowymi oraz znakami akcyzy, niezbędnej przy współpracy z Urzędem Skarbowym- bezbłędne uzupełnianie danych w programie dedykowanym do obsługi towarów akcyzowych + sprawdzanie poprawności danych pomiędzy różnymi systemami wewnętrznymi- zlecanie przelewów bankowych dotyczących zobowiązań akcyzowych- współpraca z Magazynem oraz innymi działami firmyZainteresowanie artykułami tytoniowymi, wcześniejsze doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju raportów i zestawień będą dodatkowymi atutami.Wymagania:- skrupulatność, sumienność oraz samodzielność w działaniu- terminowość i odpowiedzialność- umiejętność analitycznego, logicznego myślenia- wykształcenie finansowe, rachunkowe lub pokrewne (mile widziani studenci)- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel- bardzo dobra organizacja pracy własnejDoświadczenie w obszarze akcyzy będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:- zatrudnienie od razu na podstawie umowy o pracę na okres próbny a następnie na czas nieokreślony- pracę stacjonarną od pon-pt, w godz. 9-17- dogodną lokalizację pracy (2 min. od przystanku tramwajowego Pożarowa i 10 min. od Metra Bródno)- bezpłatny pakiet Medicover dla pracownika (po okresie próbnym)- 50% dofinansowania do karty Multisport po okresie próbnym (potem dofinansowanie 60%)- bezpłatne ubezpieczenie NNW (po okresie próbnym)- przyjazną, nieformalną atmosferę pracy (brak dresscode‘u)- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowegoJesteś zainteresowana/zainteresowany? Kliknij w przycisk aplikowania.Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.  z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pracownik biurowy / administarcyjny
Pracownik biurowy / administarcyjny
Warszawa 2 dnia plecy

Zatrudnimy pracownika administracyjno - biurowego. Praca w godzinach 08:00 - 16:00.Obowiązki:dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,prowadzenie bieżących spraw związanych z prowadzeniem biura,prowadzenie korespondencji e-mailowej oraz kontakt telefoniczny z pracownikami oraz kontrahentami,udzielanie informacji potencjalnym klientom oraz rodzicom dzieci uczęszczających do żłobka,pozostałe zlecone czynności administracyjno - biurowe.Zapewniamy:atrakcyjne wynagrodzenie,warunki do rozwoju zawodowego,niezbędne narzędzia pracy.Wymagamy:dobrej organizacji pracykomunikatywności i otwartości,umiejętności pracy pod presją czasu,łatwości w obsłudze urządzeń elektronicznych,znajomości obsługi pakietu MS Office,zaświadczenia o niekaralności,posiadania obywatelstwa polskiego.Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pomocą formularza zgłoszeniowego: www.zlobekpiskleta.pl/rekrutacja-pracownika/.Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Warszawa 2 dnia plecy

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu. Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 20 000 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej! W Polsce tworzymy zespół ponad 400 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 600 osób. Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy. Szukamy osoby pełnej entuzjazmu, komunikatywnej, gotowej do podejmowania wyzwań i doskonalenia się w obszarze obsługi klienta.  Przez pierwsze 3 miesiące praca jest w 100% stacjonarna z biura, po tym czasie będzie możliwość pracy hybrydowej.Twój zakres obowiązków: - Aktywne wsparcie działu handlowego: Będziesz na bieżąco wspierać naszych handlowców, zapewniając im niezbędne narzędzia i informacje do skutecznego wykonywania ich obowiązków- Pośrednictwo w kontaktach: Będziesz działać jako kluczowy punkt kontaktowy pomiędzy naszymi handlowcami a innymi działami firmy, zapewniając płynny przepływ informacji i wspierając realizację projektów handlowych- Przygotowywanie raportów: Na życzenie kierownika regionu będziesz odpowiedzialny/a za przygotowywanie klarownych i zrozumiałych raportów dotyczących aktywności handlowej oraz wyników działu- Zbieranie i przekazywanie informacji: Będziesz zbierać, weryfikować i przekazywać dalej kluczowe informacje o rynku, klientach oraz konkurencji, które będą wspierać naszych handlowców w podejmowaniu strategicznych decyzjiAby skutecznie wykonywać te zadania, poszukujemy osoby z:- Wykształceniem średnim, która jest gotowa do zaangażowania w rozwój naszej firmy- Komunikatywną znajomością języka rosyjskiego w mowie i piśmie, co umożliwi Ci efektywną komunikację- Dobrą znajomością Excela, która pozwoli Ci na skuteczne przetwarzanie i analizowanie danych- Umiejętnością pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji interpersonalnych- Umiejętnością pracy pod presją czasu oraz doskonałą organizacją własnej pracy, co pozwoli Ci efektywnie zarządzać różnorodnymi zadaniamiTo Oferujemy: Umowa o pracę od pierwszego dnia – zapewniamy stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia od samego początkuPraca hybrydowa – łącz pracę w biurze z wygodą pracy zdalnej po okresie próbnymSystem premiowy/prowizyjny – dodatkowe wynagrodzenie wypłacane miesięcznie za Twoje osiągnięciaMożliwość nauki i doskonalenia umiejętności – rozwijaj swoje kompetencje dzięki szkoleniom i warsztatom Dynamiczne środowisko międzynarodowej firmy – dołącz do zespołu, który dynamicznie się rozwija i działa na globalnym rynkuZgrany zespół – pasja i zaangażowanie tworzą pozytywną atmosferę, sprzyjającą kreatywności i innowacjiProces Rekrutacyjny: Pierwsza rozmowa telefoniczna z rekrutrem abyśmy mogli Cię lepiej poznaćSpotkanie online z przedstawicielem działu Opłat DrogowychInformacja zwrotna po spotkaniuJeśli jesteś osobą, która lubi pracować z ludźmi, potrafi szybko się dostosować i dąży do doskonałości w działaniach na rzecz satysfakcji klienta, to czekamy właśnie na Ciebie!

Asystentka ds. biurowych
Asystentka ds. biurowych
Warszawa 2 dnia plecy

OPISJesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży rehabilitacyjno-rekreacyjnej. Nasz zespół składa się głównie z młodych i dynamicznych osób. Organizujemy zajęcia aqua aerobiku na 28 basenach w Warszawie i okolicach. Nasza strona to www.aqua-aerobik.pl. Poszukujemy osób do pracy w biurze - osoby lubiącej pracę w arkuszu kalkulacyjnych oraz osoby lubiącej kontakt z klientem.Poszukujemy osoby do codziennych prac biurowych.Twój zakres obowiązków:Codzienne prace biuroweObsługa klienta- odbieranie telefonów, odpisywanie na mailePraca z pakietem Office oraz systemem WordPressPraca 4-5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątkuNasze wymagania:Posiadanie statusu studenta (mile widziane kierunki techniczne i ekonomiczne)Mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii BDobra znajomość obsługi komputeraGotowość do nauki i pracy z systemami funkcjonującymi w firmieSamodzielność w działaniuDobra organizacja czasu i pracyDobre nastawienie i chęć do pracyTo oferujemy:praca w wymiarze 6-8 godzin dziennie (grafik pracy dostosowany do zajęć na uczelni- mile widziani studenci studiów zaocznych)praca stacjonarna na Pradze Południe (osiedle Gocław)umowa zlecenie dobra atmosfera pracymożliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacjipełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązkówpraca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży zdrowego stylu życiaBenefity:elastyczny czas pracymożliwość bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach aqua aerobiku organizowanych przez Centrum FiguraJeżeli po przeczytaniu powyższego ogłoszenia uważasz, że jest to praca dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu.W celu zgłoszenia prosimy o wypełnienie krótkiego (3-5 minut) formularza zgłoszeniowego.Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik ds. administracyjno – biurowych
Pracownik ds. administracyjno – biurowych
Warszawa 2 dnia plecy

Poszukujemy konkretnej i aktywnej osoby do zadań związanych z pracami administracyjno-biurowymi.Cenimy zaangażowanie i chęć do pracy.Miejsce pracy:• Warszawa - WesołaCo będzie należało do Twoich zadań?• przyjmowanie, tworzenie oraz obsługa dokumentacji firmowej,• ewidencjonowanie dokumentów i archiwizacja,• proste prace administracyjno - biurowe.Czego oczekujemy?• dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),• sumienności i odpowiedzialności,• dokładności i skrupulatności,• doświadczenia;• prawo jazdy kat. B (mile widziane).;• uczciwości i pracy zespołowej;• zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;Oferujemy:• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (ZUS, urlop, chorobowe);• możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i kursy;• niezbędne narzędzia pracy.Masz CV - prosimy wyślij przez formularz OLX. Jeśli nie masz CV i zastanawiasz się czy się sprawdzisz - zadzwoń !!!

Asystent ds. wsparcia IT pierwszej linii - praca zdalna
Asystent ds. wsparcia IT pierwszej linii - praca zdalna
Warszawa 2 dnia plecy

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!Helpdesk IT to zespół wsparcia technicznego, który pomaga użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem, sprzętem i sieciami. Ich zadania obejmują pomoc innym pracownikom firmy poprzez diagnozowanie i naprawianie usterek, udzielanie porad oraz zarządzanie zgłoszeniami.Zakres obowiązków:rozwiązywanie zgłoszeń wygenerowanych na portalu firmowym offline jak i zgłaszanych telefonicznie,wykonywanie checklist inwentaryzacyjnych,przeglądanie i odpowiednie kategoryzowanie zgłoszeń,w razie potrzeby tworzenie odpowiednich raportów (service now vs excel),kontakt ze sklepami, kiedy jest on wymagany przy procesowaniu określonych zgłoszeń,po odpowiednim wdrożeniu, wykonywanie checklist otwarciowych,pomoc w codziennej pracy zespołu HelpDesk,stały kontakt z opiekunem oraz pozostałymi członkami zespołu.Wymagania:Mile widziane doświadczenie w IT,Język angielski na poziomie min. średniozawaansowanym,Znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym,Dobra organizacja pracy własnejDokładność i terminowość w realizacji zadańOrzeczenie o niepełnosprawnościOferujemystabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnejpracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europiesprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracyatrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmoweprywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, aby każdy czuł się bezpiecznieprzyjazny zespół w pracy

Referent ds. rozliczeń ZUS/ Warszawa
Referent ds. rozliczeń ZUS/ Warszawa
Warszawa 2 dnia plecy

Firma AMLUX Sp. z o.o. oferująca kompleksowe sprzątanie obiektów na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:Referent ds. rozliczeń ZUSTwój zakres obowiązkówobsługa Programu Płatnik,sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,kompleksowe rozliczanie składek ZUS pracowników i zleceniobiorców,sporządzanie list płac dotyczących zwrotów oraz dopłat składek ZUS,weryfikacja merytoryczna korekt na listach płac,bieżące uzgadnianie naliczonych składek z ewidencją księgową,wystawianie informacji miesięcznych i rocznych dla ubezpieczonych,inne zadania związane z rozliczaniem składek ZUS,doraźne sporządzanie list płac,prowadzenie sprawozdawczości (zestawień, ewidencji) z zakresu realizowanych obowiązków.Nasze wymaganiawykształcenie minimum średnie,praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,znajomość programu Płatnik,minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy bądź po kursie kadrowo-płacowym z chęcią rozwoju w tym zakresie (wymagany certyfikat ukończenia kursu),bardzo dobra organizacja pracy własnej,terminowość, dokładność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę.To oferujemystabilne warunki zatrudnienia,ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,dużą samodzielność i możliwość samorealizacji,możliwość awansu w strukturach firmy,pracę stałą od zaraz.Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie aplikacji przez portal OLX.Prosimy o dołączenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Referent ds. rozliczeń ZUS. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez AMLUX Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Grójecka 77 w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce AMLUX Sp. z o. o., a także następującego oświadczenia dotyczącego ochrony danych osobowych o treści: Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych Oświadczam, iż zostałem poinformowany o tym że: 1) administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest AMLUX Sp. z o. o. , ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: AMLUX Sp. z o. o. ,, ul. Grójecka 77, 02-094 Warszawa, 3) dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników AMLUX Sp. z o. o. , na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, 4) odbiorcą Państwa danych może być podmiot działający na zlecenie administratora danych, tj. podmiot świadczący usługi I T w zakresie serwisowania i usuwania awarii; 5) dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy. 6) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez AMLUX Sp. z o. o. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. 8) podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Recepcjonistka (4-6h)
Recepcjonistka (4-6h)
Warszawa 2 dnia plecy

Fizjoterapia Estetyczna Szczyt i Szwedo z siedzibą na Wilanowie poszukuje recepcjonistki do Kliniki w wymiarze godzinowym 4 - 6h / dziennie z możliwością zwiększenia ilości godzin ( do dogadania) od września 2024 . Poszukujemy osoby kompetentnej, konkretnej, zadaniowej, dokładnej i uczciwej. Oferujemy pracę w prestiżowym środowisku, w sympatycznej i wspierającej się grupie.

Koordynacja pracy Kliniki Rehabilitacji dla dzieci/ praca na recepcji
Koordynacja pracy Kliniki Rehabilitacji dla dzieci/ praca na recepcji
Warszawa 2 dnia plecy

Klinika Rehabilitacji dla dzieci znajdująca się przy ul. Instalatorów 5a (na pograniczu dzielnicy Ochota i Włochy) poszukuje ambitnej oraz odpowiedzialnej osoby do koordynacji pracy kliniki i pracy na recepcji.Zakres obowiązków:obsługa recepcji (zapisywanie pacjentów na wizyty, przyjmowanie płatności, potwierdzanie obecności, informowanie potencjalnych pacjentów o naszej ofercie),organizacja pracy terapeutów (m.in. zgrywanie grafików, przygotowanie list pacjentów),prace marketingowe (pomoc w robieniu postów na facebooku itp.),prace porządkowe i organizacyjne (m.in. przygotowanie gabinetów na następnego terapeutę, utrzymanie porządku w Klinice).Informacje organizacyjne:wymiar czasu pracy - pełen etat,wymiar godzin/dni (najchętniej na początku współpracy mniej więcej wg propozycji poniższej):- poniedziałki godz. 9.30 - 16.00- wtorek godz. 12.00 - 20.00- środa godz. 9.30 - 16.00- czwartek 9.30- 18.00- piątek 10.00 - 18.00Wynagrodzenie/forma zatrudnienia:wynagrodzenie ustalane indywidualnie, w zależności od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Na początek 5000-6000 zł brutto + premie za zrealizowane zadania.forma zatrudnienia ustalana indywidualnie: umowa o pracę, umowa zlecenie, bądź B2B.Mile widziany status studentaZgłoszenia:bardzo prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV przez wiadomości OLX oraz na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl.Rekrutacją zajmuje się bezpośrednio właścicielka, dlatego przepraszamy ale kontakt telefoniczny jest ograniczony. Uprzejmie prosimy kierować wszelkie pytania wraz z CV na maila: marta.bogucka(małpka)tlen.pl lub wiadomości OLX. Do wybranych osób oddzwonimy i zaprosimy na rozmowę, by ustalić indywidualne warunki współpracy.

Asystent prezesa zarządu
Asystent prezesa zarządu
Warszawa 2 dnia plecy

Biuro rachunkowe szuka nowych pracowników! Jesteśmy spółką działającą w Polsce od ponad 9 lat. Do tej pory zaufało nam mnóstwo firm, a nasza marka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Nieustannie się rozwijamy, a baza klientów stale się powiększa. Jesteśmy chińską spółką, która wyróżnia się dobrą atmosferą w pracy. Tak, nasi klienci są głównie z Chin i czasem współpraca z nimi jest trudna, ale zawsze znajdujemy sposób na rozwiązanie wszelkich problemów. Praca bywa ciężka, ale dzięki temu stale powiększamy swoje kompetencje i zdolności. Zapraszamy Cię do naszej firmy, zwłaszcza jeśli: Szukasz nowych wyzwań w pracy Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności Interesuje Cię praca z mądrym zespołem i klientami Z nami będziesz mógł rozwijać się każdego dnia, dzięki czemu zyskasz zupełnie nowe perspektywy w przyszłości!  Obowiązki: Pomoc prawna i administracyjna przy projektachZakładanie spółek z o.o.Legalizacja pobytu i pracy cudzoziemcówKontakt z urzędem skarbowym i innymi instytucjami publicznymiPomoc w codziennych obowiązkachWymagania: Dobra znajomość języka angielskiego, min. na poziomie B2 – WARUNEK KONIECZNY Ukończone studia wyższe, mile widziane wykształcenie z zakresu ekonomii, prawa bądź administracjiWysoko rozwinięta komunikatywnośćDobra organizacja pracy Znajomość pakietu MS Office Chęć ciągłego rozwoju i nauki Zdolność do pracy pod presją czasu Wielozadaniowość Korzyści: Praca na cały etatPraca od poniedziałku do piątkuMiła atmosfera Możliwość zgłaszania własnych pomysłów na zmiany Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez portal OLX.

Pracownik Rejestracji w poradni psychologiczno-pedagogicznej
Pracownik Rejestracji w poradni psychologiczno-pedagogicznej
Warszawa 2 dnia plecy

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem. Szukamy pracownika recepcji do poradni w Warszawie (Bródno).Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:kompleksową organizację i prowadzenie biuratelefoniczne i osobiste zapisy klientówobsługę klientów/pacjentów w poradniutrzymanie dobrych stosunków z klientami oraz współpracownikaminadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentówWymaganiawykształcenie min. średniebardzo dobra organizacja pracyzaangażowanie i sumiennośćbardzo dobra znajomość MS Office, obsługi komputera i innych urządzeń biurowychkomunikatywność, kreatywność, otwartość, dokładność, starannośćumiejętność słuchaniasamodzielność w działaniumile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuPraca na około 70-100 godzin w miesiącuOferujemystabilne zatrudnieniepracę na dwie zmianymożliwe dyżury w sobotypracę w dynamicznie rozwijającej się firmiemożliwość awansu zawodowegopracę w zgranym zespole

Młodszy Specjalista ds. wsparcia windykacji flotowej
Młodszy Specjalista ds. wsparcia windykacji flotowej
Warszawa 2 dnia plecy

Twoja przyszła firmaNaszym Klientem jest międzynarodowa Instytucja Finansowa oferująca usługi bankowości. Od 20 lat działa na rynku polskim wspierając branżę motoryzacyjną. Organizacja została wyróżniona jako jedno z Najlepszych Miejsc Pracy w 2023 roku w plebiscycie Great Place to Work.W związku ze stałym rozwojem poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. wsparcia windykacji flotowej.OczekiwaniaStudia kierunkowe lub w trakcie (finanse, ekonomia, rachunkowość),Dyspozycyjność do pracy 40h tygodniowo,Dobra znajomość Excela (funkcje wyszukaj, liczenie dat, tabele przestawne),Komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki,Analityczne myślenie, chęć nauki,Odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność.Mile widziana znajomośc języka angielskiegoObowiązkiObsługa wezwań do zapłaty/upomnień windykacyjnych w tym przygotowywanie i wysyłka ich do klientów;Przygotowanie i wysłanie dyspozycji księgowych (sparowania wpłat);Prowadzenie rozmów i negocjacji z przedstawicielami spółek odpowiedzialnymi za płatności (np. księgowa) w zakresie odzyskania należności przeterminowanych w trybie pozasądowym: • udzielanie informacji dot. stanu zadłużenia oraz ustalanie terminów spłaty, • kontrola terminowości i wysokości zadeklarowanych wpłat przez osobę odpowiedzialną za płatności spółki,Rejestracja w aplikacji oraz w systemie operacyjnym kartotek klientów, dokonywanie zmian w kartotekach klientów/ bazach teleadresowych, zmiany, terminu płatności, spłaty częściowej lub całkowitejKontakt z klientem biznesowymOfertaStabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę (30zł brutto/h),Doskonałą lokalizację - Rondo ONZ,Pracę hybrydową od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,Pakiet szkoleń oraz jasną ścieżkę rozwoju,Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,Pakiet benefitów.

Specjalista ds.BHP-PKP Intercity Warszawa
Specjalista ds.BHP-PKP Intercity Warszawa
Warszawa 2 dnia plecy

Zakres zadań:przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy dla wszystkich pracowników,sporządzanie i prezentacja co najmniej raz w roku okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju Zakładu oraz proponowanie rozwiązań dotyczących rozwiązań techniczno - organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy,zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych,udział w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz prowadzenie rejestrów dotyczących wypadków przy pracy,współpraca z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników,praca zgodnie z rozporządzeniem w sprawie służby BHP Dz.U. 1997 nr.109 poz.704.​Wymagania:wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy/ lub studia podyplomowe z tego zakresu,co najmniej 1 rok stażu pracy w służbie BHP,znajomość specyfiki napraw i eksploatacji taboru trakcyjnego,znajomość pakietu MS Office,bardzo dobra organizacja pracy,zaangażowanie, inicjatywa, dbałość o jakość wykonywanej pracy,dyspozycyjność.Mile widziane:samodzielność,zaangażowanie,komunikatywność.Oferujemy:pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,współpracę w oparciu o umowę o pracę, miejsce pracy bocznica Warszawa Grochów. Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 07.08.2024r.Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Asystent osobisty realizujący zlecenia | Pan z prawem jazdy
Asystent osobisty realizujący zlecenia | Pan z prawem jazdy
Warszawa 2 dnia plecy

OPISPraca na stanowisku Concierge & Lifestyle Manager.Poszukujemy komunikatywnej, zorganizowanej, odpowiedzialnej osoby. Oferujemy zestaw szkoleń oraz niezbędne narzędzia do pracy.Wymiar pracy: pełen etatRodzaj umowy: Umowa zlecenieCharakterystyka pracy: pełna ruchu, wyzwań logistycznych i ciekawych klientów z sektora HNWI.Wymagania:Język Angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacjęwysoka kultura osobista umożliwiająca pracę z klientem premiumdobra organizacja pracyprawo jazdy kat. BZakres obowiązków:Przyjmowanie oraz realizacja zleceń Klientów (zakupy, zamówPrzygotowywanie researchy oraz ofertObsługa infolinii projektuObsługa skrzynek pocztowych projektuRealizacja planu proaktywnościOferujemy:Stabilne zatrudnienieNiezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer)Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodoweIntegracjeUniformKim jesteśmy:Jesteśmy firmą działającą na rynku dóbr i usług luksusowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze concierge & lifestyle management. Od 2011 roku obsługujemy Klientów prywatnych, należących do sektora HNWI (high net Worth individuals) oraz dostarczamy usługi Klientom korporacyjnym, m.in. property concierge i brand concierge. Świadczymy również usługi z zakresu service design oraz brand hospitality. Realizujemy dedykowane projekty consultingowe. Tworzymy własne marki lifestylowe, którymi zarządzamy w ramach naszej działalności.Chętnych prosimy o wysyłanie CV

Asystent/ka w dziale Controllingu
Asystent/ka w dziale Controllingu
Warszawa 2 dnia plecy

Obowiązki:Nadzór nad obiegiem dokumentów.Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby działu.Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Firmy.Koordynacja przepływu informacji.Wsparcie działu Controlingu.  Wymagania:Doskonała organizacja pracy.Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel i Word).Doświadczenie w sporządzaniu oficjalnej korespondencji i pism w języku urzędowo-kancelaryjnym.Znajomość działania struktur korporacyjnych i umiejętność skutecznej komunikacji z każdym szczeblem korporacji.Sumienność i dokładność.  Oferujemy: Pracę na ul. Postępu 17, 02-676 Warszawa (Mokotów).Gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o prace po okresie próbnymPracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy oraz zdobycie cennego doświadczenia.Gwarantujemy ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole.

INSPEKTOR DS. OBSŁUGI POSTĘPOWAŃ KONKURSOWYCH
INSPEKTOR DS. OBSŁUGI POSTĘPOWAŃ KONKURSOWYCH
Warszawa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyWymagania: – wykształcenie minimum średnie, – mile widziane doświadczenie w obsłudze postępowań konkursowych w placówce ochrony zdrowia i chęć rozwoju w tym kierunku lub doświadczenie w obszarze zamówień publicznych, – znajomość rynku w zakresie potrzeb zdrowotnych, – umiejętność zdobywania klientów, – odpowiedzialność i zaangażowanie, – samodzielność i dobre umiejętności organizacyjne, – dobra znajomość pakietu MS Office, – terminowość, – doskonale rozwinięte zdolności komunikacyjne. Ogólny zakres obowiązków: • kompleksowa obsługa postępowań konkursowych, m.in. przygotowywanie konkursów, prowadzenie posiedzeń, sporządzanie umów i aneksów, kontakt ze wszystkimi stronami postępowania, • kreowanie popytu pacjentów na określone usługi medyczne, • pozyskiwanie firm na abonamentowe usługi medyczne, • monitorowanie rynku konkurencji, • obsługa rejestru umów dotyczących medycyny pracy i badań diagnostycznych, • ofertowanie w zakresie świadczeń usług medycznych dla podmiotów zewnętrznych oraz promocji zdrowia, • współudział w wycenie procedur medycznych oraz ich aktualizacji, • znajomość przepisów wynikających z ustaw i rozporządzeń dotyczących działania przychodni. Oferujemy: • Zatrudnienie na umowę o pracę, • Pracę od poniedziałku do piątku w dogodnej lokalizacja (Warszawa-Śródmieście), • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, • Możliwość korzystania z funduszu socjalnego, • Możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia. Wymagane dokumenty: • CV, • List motywacyjny, • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji przez SPL DLA PW SPZOZ W WARSZAWIE zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie. Zgłoszenie aplikacyjne zawierające CV i list motywacyjny z dopiskiem „KONTRAKTOWANIE” prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: @ Dodatkowe informacje: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W sprawie pytań, należy kontaktować się z Działem Rekrutacji tel. (22) 526-44-52 Po zakończeniu procesu rekrutacji nadesłane dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów na powyższe stanowiska Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Specjalistyczna Przychodnia Lekarska dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Warszawie 00-911 ul. Nowowiejska 31. 2) Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych w SPL dla PW SPZOZ w Warszawie jest możliwy pod adresem e-mail @ 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres prowadzonego naboru na wyżej wymienione stanowisko. 5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 6) Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędy Ochrony Danych Osobowych; 8) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. 9) Pani/Pana dane nie będą poddawane profilowaniu ani zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji. Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą: KLAUZULA ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej dla Pracowników Wojska SPZOZ w Warszawie. 1. Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Specjalistyczną Przychodnię Lekarską dla Pracowników Wojska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Warszawie 00-911 ul. Nowowiejska 31 dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną. 2. Oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, możliwości ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (w przypadku, gdy uznam, iż podane przeze mnie dane osobowe nie są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa). 3. Oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych. (Podstawa prawna: Ustawa z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. poz. 1000).” Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Biura /Office Support Specialist
Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Biura /Office Support Specialist
Warszawa 2 dnia plecy

Odkryj nowe możliwości i myśl kreatywnie, pracując dla OTTO Work Force.Szukasz pracy, w której wykorzystasz zdolności samodzielnego i kreatywnego działania? Potrafisz sprawnie organizować sobie obowiązki i przestrzeń? Nie boisz się dynamicznych zmian? Praca dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej, pozwoli w pełni wykorzystać Twoje atuty! Stanowisko: Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia Biura /Office Support SpecialistAtrakcyjne wynagrodzenie plus premia miesięczna (do 15% wynagrodzenia zasadniczego brutto)Rodzaj umowy: umowa o pracę tymczasowąMiejsce zatrudnienia: W-wa, ul. Komitetu Obrony Robotników 45D Oferujemy:·        umowę o pracę tymczasową na pełen etat·        wysokie wynagrodzenie i atrakcyjne premie·        stabilne zatrudnienie·        wygodny harmonogram pracy·        pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole·        pełne i bezpłatne wsparcie w procesie rekrutacyjnym·        możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie. Zakres obowiązków:·   organizacja spotkań, rezerwacja sal·  skanowanie, drukowanie, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji i paczek·   organizacja imprez i przyjmowanie gości, dbanie o przestrzeń biurową (zamawianie artykułów biurowych i spożywczych, zgłaszanie usterek)·   rezerwacja hoteli i lotów·  wsparcie działu marketingu i działu rozliczeń, np. pakowanie i nadawanie przesyłek, składowanie materiałów oraz opisywanie faktur·  wydawanie kart wejściowych do budynku i do biura, zgłaszanie zmian w zakresie dostępu pracowników do biura do ochrony. Wymagania:·        dobra znajomość pakietu MS Office·        język angielski w stopniu komunikatywnym·        otwartość i zaangażowanie·        umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów·        doświadczenie na podobnym stanowisku. Aplikuj już teraz! Rekruter OTTO skontaktuje się z Tobą, aby przekazać szczegóły oferty. Czekamy na Ciebie! Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem).Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane"at"ottoworkforce.p lub drogą pocztową pod adresem: ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole.Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę dla celów prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Taką zgodę wyrażasz klikając w przycisk „Aplikuj teraz” (zamieszczony pod ogłoszeniem o pracę) lub „Wyślij” (zamieszczony pod formularzem aplikacyjnym).Chcemy Ciebie zapewnić, że Twoja zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili odwołana. Wystarczy wysłać taką informację na adres e-mail: mojedane"at"ottoworkforce.pl lub złożyć wniosek w siedzibie Spółki. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich podania niemożliwe będzie aplikowanie przez Ciebie na wskazane stanowisko pracy.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji i selekcji kandydatów na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę przez okres do 12 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych będziemy przetwarzać Twoje dane przez okres 24 miesięcy od momentu, kiedy udzieliłeś nam tę zgodę. Twoje dane osobowe możemy przekazywać następującym kategoriom odbiorców: (1) dostawcom usług, którzy wspomagają nas w prowadzeniu procesów rekrutacji, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, jak również (2) kancelariom prawnym, a także (3) organom państwowym, jeżeli zwrócą się do nas z takim wnioskiem (np. sąd, prokuratura).Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Jeżeli w przyszłości dokonamy zmian w tym zakresie, przekażemy Ci dodatkową informację.Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz na naszej stronie, w zakładce Klauzula informacyjna RODO.

Menedżer sprzedaży w szkole języków obcych
Menedżer sprzedaży w szkole języków obcych
Warszawa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPrywatna Szkoła Języków Obcych „Polskikraj Sp. z o.o.” ogłasza konkurs na stanowisko Menedżer sprzedaży Oddziału na terenie Warszawy (praca offline). Twój zakres obowiązków Komunikacja z potencjalnymi klientami. Przeprowadzanie rozmów handlowych. Podpisanie umów. Dbanie o aktualnych klientów Szkoły. Realizacja planu sprzedaży. Nasze wymagania Znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego (kompetentna w mowie i piśmie); Znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B1; Znajomość języka angielskiego na poziomie A2; Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej od 1 roku; Biegła obsługa pakietu MS Office; Dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność działania pod presją czasu. Orientacja na wyniki. Umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych Umiejętność analizy danych, umiejętności sprzedażowe. To oferujemy Wynagrodzenie podstawowe oraz wysoki system prowizyjny, Możliwości rozwoju zawodowego. Możliwość wydania karty tymczasowego pobytu z pracy. Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców Polskikraj Sp. z o.o. prowadzi działalność od 2016 roku. Mamy filię szkoły w Warszawie, we Wrocławiu, w Poznaniu, w Krakowie oraz w Gdańsku. Szkoła Polskikraj Sp. z o.o. proponuje wymagającym, dorosłym osobom zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne. Oferuje kursy ogólne oraz przygotowujące do certyfikatów, jak i specjalistyczne (biznesowe, medyczne, etc.). Klauzula RODO Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub bezpośredni kontakt telefoniczny. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskikraj Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Koordynator Pracowników z językiem rosyjskim/ukraińskim
Koordynator Pracowników z językiem rosyjskim/ukraińskim
Warszawa 2 dnia plecy

Firma VOKS HR GROUP Sp. z o.o. poszukuje koordynatora pracowników z językiem rosyjskim/ukraińskim.Zakres obowiązków: - wprowadzanie nowych pracowników do zakładów pracy; - współpraca z działem księgowości w zakresie zatrudnienia; - obsługa procesów związanych z zatrudnieniem pracownika (w tym wydawanie odzieży, butów roboczych itp.) - wypełnianie dokumentów z pracownikami, podpisywanie umów;- sporządzanie tabel i aktualizacja - poszukiwanie kwater dla pracowników; - nadzór i rozliczanie kosztów kwater; - praca na terenie województwa mazowieckiego. Wymagania: - dobra znajomość języka polskiego, rosyjskiego i / lub ukraińskiego w mowie i piśmie; -podstawowa znajomość języka angielskiego;- minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku koordynatora; - bardzo dobra obsługa komputera, w tym MS Office; - otwartość na pracę z ludźmi i nowe wyzwania, pozytywne nastawienie; - komunikatywność; - zdolności organizacyjne, nastawienie na osiągnięcie celów; - profesjonalne podejście do powierzonych zadań; - doświadczenie we współpracy z klientami; -prawo jazdy kat. B Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie;- pracę w zespole doświadczonych specjalistów; - samochód do celów służbowych;- niezbędne narzędzia pracy.- możliwość rozwoju zawodowego Czekamy na Twoje CV!

Asystent / Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent / Asystentka ds. Sprzedaży
Warszawa 2 dnia plecy

Twój zakres obowiązkówWprowadzanie i procesowanie danych w CRMPrzyjmowanie i zarządzanie zamówieniami klientówUzupełnianie kart klienta oraz kart produktu,Wystawianie faktur, proform, faktur korygujących i innych dokumentów związanych z pracą działu handlowego,Monitorowanie terminów płatnościTelefoniczna i mailowa obsługa klientaInformowanie o statusie złożonego zamówieniaUdzielanie innych informacji związanych z procesem sprzedaży,Komunikacja z innymi firmami i partnerami handlowymi,Dbanie o właściwy obieg dokumentów,Wsparcie pozostałych działów w obsłudze klientów firmy,Prowadzenie zestawień i statystyk dotyczących działu sprzedaży,Współpraca oraz wymiana informacji z pozostałymi działami firmy,Archiwizacja dokumentów,Realizacja bieżących zadańNasze wymaganiaWykształcenie minimum średnie,Doświadczenie w działach handlowych lub wsparcia sprzedaży,Dobra organizacja pracy, komunikatywność,Samodzielność w działaniu, sumienność i obowiązkowość.Znajomość Fakturownia i SymfoniaDobra znajomość programu Excel

Aplikant notarialny
Aplikant notarialny
Warszawa 2 dnia plecy

Kancelaria Notarialna poszukuje aplikanta notarialnego/prawnika z doświadczeniem w przygotowywaniu projektów aktów notarialnych. Zakres obowiązków:sporządzanie projektów aktów notarialnychkontakt bezpośredni, e-mailowy i telefoniczny z klientami kancelarii.

Praca w sekretariacie szkoły językowej
Praca w sekretariacie szkoły językowej
Warszawa 2 dnia plecy

Oferujemy pracę w sekretariacie szkoły językowej.Firma specjalizuje się w szkoleniach językowych dla firm i instytucji.Szczegóły oferty:• praca stacjonarna w biurze - Ursynów, Metro Imielin,• poniedziałek - piątek 8.00-16.00,• prace biurowe,• obsługa systemu informatycznego,• kontakt z klientami instytucjonalnymi,• kontakt z lektorami i metodykami szkoły,• zatwierdzanie rozliczeń godzinowych• umowa o pracęWYMAGANIA:• znajomość języka angielskiego na poziomie B2,• biegła znajomość języka polskiego,• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem,• zadaniowe podejście do pracy,• wysoka kultura osobistaProsimy o przesłanie CV za pomocą formularza dostępnego po prawej stronie ogłoszenia.The TOWER Sp. z o.o.

Dyrektor/ka szkoły praca podstawowej Warszawa
Dyrektor/ka szkoły praca podstawowej Warszawa
Warszawa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego Klienta, prywatnej szkoły w Warszawie, poszukujemy kandydata na stanowisko Dyrektora do kierowania placówką z międzynarodowym zespołem nauczycieli. Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu placówką edukacyjną i poszukujesz nowych wyzwań – skontaktuj się z ProworkPL EDU i aplikuj na ofertę! Rozpoczęcie pracy jako dyrektor przedszkola w Warszawie - wrzesień 2024 lub dogodny termin do ustalenia. Wymagania: Wykształcenie wyższe związane z edukacją i zarządzaniem placówkami oświatowymi Sukcesy w zarządzaniu placówką przedszkolną/ szkolną Komunikatywność i pasja do pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami Mile widziana znajomość języka angielskiego Obowiązki: Klient ProworkPL EDU, prywatna szkoła podstawowa w Warszawie Mokotów poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektor szkoły z doświadczeniem i predyspozycjami do kierowania placówką szkolną. Edukacja w przedszkolu oparta jest na autorskim programie i nauczaniem dwujęzycznym w j. polskim oraz j. angielskim. Główne obowiązki Dyrektora to koordynacja pracy międzynarodowego zespołu nauczycieli, zaangażowanie w działalność szkoły, nadzór metodyczny i udoskonalanie metod nauczania oraz dbanie o zrównoważony rozwój szkoły. Dbanie o dobre lelacje z zespołem nauczycieli i rodzicami. Rozmowa kwalifikacyjna w Warszawie - rozpoczęcie pracy - wrzesień 2024 Jeśli jesteś osobą z pasją do pracy z dziećmi, posiadasz sukcesy w kierowaniu placówką edukacyjną, chcesz dzielić się doświadczeniami i kierować szkołą z autorskim programem edukacyjnym - zarejestruj się na ProworkPL EDU i prześlij aplikację. Samodzielne stanowisko jako Dyrektor/ka szkoły Praca w przyjaznym międzynarodowym środowisku Atrakcyjne wynagrodzenie - stawki rynkowe Rozpoczęcie pracy wrzesień lub dogodny termin do ustalenia ProworkPL EDU Najlepsze oferty pracy 2024 w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa dla nauczycieli i kadry pedagogicznej! Rekrutacja na stanowiska w edukacji prywatnej! Praca dla nauczycieli w prywatnych szkołach i przedszkolach Warszawa i inne miasta w Polsce. Jobs for teachers & Native English speakers in Warsaw, Poland. Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przedszkolu/ szkole w Warszawie? Zarejestruj się z Proworkpl dołącz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Jobs for teachers 2024 in Warsaw, Poland

Kierownik biura /Pracownik biurowy
Kierownik biura /Pracownik biurowy
Warszawa 3 kilka dni temu

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do biurowegoPraca od poniedziałku do piątku i co druga sobotaLokalizacja - Warszawa PK.Dewelopment ZAKRES OBOWIĄZKÓW:obsługa programów firmowych oraz poczty elektronicznejprzygotowywanie dokumentacji i trans dla kierowcówtelefoniczny kontakt z klientamiwystawianie faktur, weryfikacja poprawności danychprowadzenie rejestru dokumentów, archiwizacjawspółpraca i wsparcie pozostałych działów firmypomoc przy bieżących pracach biurowychWYMAGANIA:dokładność, systematyczność, zaangażowaniedobra organizacja czasu pracy (terminowość)sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązkówbardzo dobra znajomość MS OFFICE (szczególnie Exell)prawo jazdy kat. BOFERUJEMY:umowę o pracędługoterminową współpracępracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkumiłą atmosferęProsimy o przesyłanie CV z dopiskiem: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Asystent(ka) Biura
Asystent(ka) Biura
Warszawa 3 kilka dni temu

Asystent(ka) BiuraTwoje zadania:Planowanie i koordynowanie spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznychOrganizacja podróży służbowych, w tym rezerwacja biletów, hoteli i transportuDbanie o dokumentację wewnętrzną i przepływ informacjiRealizacja zamówień na artykuły biurowe i inne niezbędne materiałyKontrola i archiwizacja dokumentów finansowych (skanowanie i opisywanie faktur)Wsparcie procesów w dziale finansówInne zadania związane z bieżącą działalnością biuraCzego u Ciebie szukamy:Wysokich umiejętności komunikacyjnych, pogodnego usposobieniaBardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)Bardzo dobrej organizacji pracy, zaangażowania i samodzielności w pracyUmiejętności obsługi urządzeń biurowych oraz pakietu MS OfficeMożliwość współpracy stacjonarnej w biurze w WarszawieDostępności w niepełnym wymiarze godzin, ok. 100 godzin miesięcznieOferujemy:Rozwój wiedzy i umiejętności w praktyce, pod okiem mentoraPracę w międzynarodowym środowiskuDofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznegoWspółpracę opartą o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracęPracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy

Вакансия только для девушки
Вакансия только для девушки
Warszawa 3 kilka dni temu

Наша фирма DELIDOG ищет сотрудника в ВАРШАВЕ , которая присоединится к нашей дружной команде. Мы ищем человека, который обладает страстью к работе с животными и может обеспечить нашим клиентам профессиональные услуги по уходу за домашними питомцами. Работа заключается в обсуждении клиентов в социальных сетях. С точки А в точку Б Требуется только девушка! Возраст 18-28лет трудоустройство зарплата от 6000 и выше! Требования иметь паспорт также . Знание языка Английском разговором. Если вы энергичная умная , умеете найти общий язык с людьми…Тогда вам к нам! DELIDOG +48*******00

Pracownik biurowy w Szkole Jazdy Warszawa Ursynów
Pracownik biurowy w Szkole Jazdy Warszawa Ursynów
Warszawa 3 kilka dni temu

Jesteśmy szkołą jazdy działającą na rynku od 16 lat, przede wszystkim wyróżnia nas jakość prowadzonych szkoleń.Stanowisko: pracownik biurowy ds. obsługi klienta Obowiązki:Obsługa klienta i zarządzanie sprawami biurowymi.Tworzenie dokumentów, raportów i prezentacji.Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji w firmie.Współpraca z różnymi działami firmy.Nadzór nad dokumentacją i terminowością zadań.Przygotowywanie dokumentów dla klientów.Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.Wystawianie dokumentów księgowych.Praca w różnych lokalizacjach.Nadzór nad pracą zespołu.Wymagania:Umiejętność organizacji pracy i zarządzania wieloma zadaniami.Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.Skrupulatność i odpowiedzialność.Dobre umiejętności interpersonalne.Doświadczenie w pracy biurowej.Umiejętność pracy w zespole.Znajomość języka angielskiego.Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.Umiejętność logicznego myślenia.Minimum średnie wykształcenie.

Praca na stanowisku referenta w biurze Janki w Warszawie
Praca na stanowisku referenta w biurze Janki w Warszawie
Warszawa 3 kilka dni temu

Praca na stanowisku referenta w biurze Janki w Warszawie1.Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są w porządku2.Poniżej 35 lat3.Pierwszeństwo będą miały osoby, które pracowały w chińskich firmach w Polsce4.Posiadasz doświadczenie w logistyceDoświadczenie firmy transportowejDoświadczenie agenta celnegoDoświadczenie urzędnika biurowego5.Musi mówić po polsku i angielsku Pierwszeństwo będą miały osoby znające język chiński6.Studenci szkół wyższych specjalizujący się w logistyce mogą również zapewnić możliwości odbycia stażu7.CV prosimy przesyłać na e-mail

Filtr