Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Inżynieria / Technika w Sulęcin
KONSERWATOR -praca od zaraz -Sulęcin -Provincja
nowe Sulęcin 30+ kilka dni temu

PROVINCJA SP.Z O.O. - firma zajmująca się przetwórstwem dziczyzny, poszukuje kandydatów na stanowisko: KONSERWATOR Zakres obowiązków: - diagnozowanie awarii i usterek, - prace naprawcze oraz montażowe - drobne prace porządkowe, wykończeniowe i remontowe - rozwiązywanie problemów technicznych Od kandydata oczekujemy: - zaangażowania, uczciwości - umiejętności pracy pod presją czasu - rzetelności, dobrej organizacji własnej pracy - dodatkowym atutem będzie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku - możliwość podjęcia pracy w jak najszybszym terminie Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji w swojej branży - atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę - pracę w przyjemnej atmosferze - ubezpieczenie Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Uprzejmie prosimy o umieszczenie na CV informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
Sulęcin 30+ kilka dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przygotowanie dokumentacji zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie ze standardami  Nadzór nad dokumentacją systemu Współpraca z wewnętrznym działem jakości Prowadzenie audytów wyrobu, procesu i zintegrowanego systemu zarządzania jakością Przygotowanie dokumentacji PPAP WYMAGANIA: Minimum wykształcenie średnie techniczne, Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku Znajomość norm oraz narzędzi związanych z jakością (norma IATF 16949, PPAP, norma VDA2, ISO 140001, ISO 50001) Znajomość języka angielskiego (B2) Znajomość pakietu MS Office Umiejętność pracy w zespole OFERUJEMY: Dofinansowanie do posiłków, vouchery świąteczne Pakiet medyczny Rozwój wśród ekspertów, którzy chętnie dzielą się wiedzą Rozwój w międzynarodowym środowisku