Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Produkcja w Sulęcin
Magazynier-Kierowca Wózka Widłowego-ok. Krzeszyc-Nowa Firma
nowe Sulęcin 5 dni plecy

Opis oferty pracyW związku z uruchomieniem Nowego Zakładu Produkcyjnego (produkcja alternatywnego białka do paszy dla zwierząt) poszukujemy kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER/ KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M) Miejsce pracy: Karkoszów, okolice Krzeszyc Wymagania: · Wykształcenie min. zawodowe · Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku · Ważne uprawnienia na UDT · Gotowość do pracy w systemie zmianowym · Dobra organizacja pracy Zakres Obowiązków: · Przyjęcie oraz weryfikacja jakościowa i ilościowa materiałów na podstawie dokumentów · Rozmieszczanie materiałów zgodnie z istniejącymi standardami · Kompletacja oraz wydawanie materiałów na podstawie dokumentacji magazynowej oraz systemu · Dbanie o właściwe zagospodarowywanie powierzchni magazynowych · Praca z etykietami i dokumentacją magazynową Oferujemy: · Atrakcyjne wynagrodzenie · Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę · Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna) Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail. Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: · jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

Pracownik Produkcji- Nowy Zakład- Karkoszów ok. Krzeszyc
Sulęcin 6 dni plecy

W związku z uruchomieniem Nowego Zakładu Produkcyjnego (produkcja alternatywnego białka do paszy dla zwierząt) poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK PRODUKCJI [K/M]Miejsce pracy: Karkoszów, okolice KrzeszycWymagania:·        doświadczenie na podobnym stanowisku pracy·        gotowość do pracy zmianowej·        znajomość obsługi komputera·        chęć do pracy·        umiejętność pracy w zespoleZakres Obowiązków:·        bieżąca obsługa linii produkcyjnej·        monitorowanie parametrów jakościowych·        zapewnienie jakości i bezpieczeństwa produktu zgodnie z ustalonymi proceduramiOferujemy:·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę·        atrakcyjne wynagrodzenie·        pakiet benefitów pozapłacowych: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie zdrowotne·        pracę w nowo uruchomionej firmie produkcyjnej oraz możliwość rozwoju zawodowegoOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mailProsimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:·        jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335

WĘDLINIARZ - NADZIEWANIE KIEŁBAS -Sulęcin -Provincja
Sulęcin 30+ kilka dni temu

PROVINCJA SP.Z O.O. - firma zajmująca się przetwórstwem dziczyzny, poszukuje kandydatów na stanowisko: WĘDLINIARZ - NADZIEWANIE KIEŁBAS Opis stanowiska: - praca przy produkcji wędlin (kiełbasy, parówki, kaszanki itp.) - praca na maszynie typu HANDMANN - nadziewanie kiełbas - osłonki sztuczne i naturalna Wymagania: - aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - samodzielność na stanowisku pracy - możliwość podjęcia pracy w jak najszybszym terminie - zaangażowanie, uczciwość, komunikatywność Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe premie - ubezpieczenie Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. Uprzejmie prosimy o umieszczenie na CV informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w aktualnie prowadzonej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Specjalista ds. zapewniania jakości dostawców

Zadania: -Prowadzenie procesów reklamacyjnych związanych z komponentami dostawcy -Współpraca z dostawcami w doskonaleniu produktu i procesu produkcyjnego -Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych -Nadzór nad magazynem części niezgodnych Twoim Atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Zapraszam do kontaktu mailowego po więcej informacji! @