Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy w Suchy Las
Doradca Klienta w Dziale Rowery/Skutery Media Expert - Suchy Las
nowe Suchy Las 9 dni plecy

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale wciąż mamy ambitne plany.Także przyszłość należy do nas! Dlatego szukamyDoradcy Klienta w Dziale RS(rowery, skutery, kosiarki)The spring is coming :) Tak, wiemy że to jeszcze trochę, ale już dziś warto pomyśleć o rowerach :)Znasz się na nich? Lubisz spędzać czas na dwóch kółkach i potrafisz opowiadać o nich godzinami? Zarób na tym!Zostań Doradcą Klienta w Dziale RS w Media Expert.Zapewnimy Ci:umowę o pracę i system premiowypremie świąteczne i konkursy sprzedażoweszansę na awansprywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniemkartę MultiSport z dofinansowaniemubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachzniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketachpomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka  Twoje zadania:sprzedaż rowerów, skuterów, kosiarekkompleksowa obsługa Klientastosowanie się do standardów firmyOd Ciebie oczekujemy:wiedzy na temat rowerów, skuterów, kosiarekumiejętności serwisowania rowerów, w tym elektrycznychzdolności do pasjonującego opowiadania o turystyce rowerowejTo co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Project Manager - branża targowa
Suchy Las 13 dnia plecy

Zakres obowiązków:bezpośredni kontakt z klientem: uzgadnianie szczegółów realizacji i wprowadzanie niezbędnych korekt oraz przekazywanie wszelkich ustaleń zespołowi;negocjowanie warunków umów z podwykonawcami i klientami;prowadzenie projektów budowy stoisk w najważniejszych centrach targowych na terenie Europy;obsługa klienta zagranicznego tj. korespondowanie, udział w telekonferencjach;dbanie o dobre relacje z klientem;koordynowanie wykonania rysunków technicznych;nadzorowanie montaży i demontaży stoisk w różnych lokalizacjach;dokonywanie zamówień targowych;przygotowywanie wycen projektów;bieżąca współpraca z pozostałymi pracownikami i podwykonawcami;gotowość do podróży służbowych.Wymagania:przynajmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu projektów;wykształcenie techniczne;dobra znajomości specyfiki branży;doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów;doświadczenie w ofertowaniu i kosztorysowaniu projektów;znajomość programów AutoCad i Belisama będzie dodatkowym atutem;dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, poziom B2/C1;mile widziane prawo jazdy kat. B;umiejętność pracy z ludźmi i łatwości nawiązywania relacji;kreatywność, zaangażowanie i energia w działaniu;umiejętność pracy pod presją czasu i dobra organizacja czasu pracy.Oferujemy:kartę multisport;elastyczne godziny pracy;pracę w kreatywnym zespole;możliwość pracy z domu;prywatne ubezpieczenie;możliwość przyprowadzania swoich zwierzaczków;pracę w międzynarodowym środowisku.Aby ułatwić nam ocenę Państwa kwalifikacji, prosimy o załączenie CV bezpośrednio na platformie OLX w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Doradca / doradczyni klienta - LEROY MERLIN - Poznań Suchy Las

Dołącz do Ekipy:Kim jesteśmy Nasza firma to przyjazne i stabilne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji.  Doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami oraz tworzymy nowe miejsca pracy.Jesteśmy różni i chcemy być różni. Na różnorodności Pracowników budujemy naszą markę. Jesteśmy Pracodawcą rów(ż)nych możliwości - niezależnie od tego kim jesteś, co robisz, ile masz lat czy posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności - czekamy na Ciebie.   Nasza rekrutacja w 4 prostych krokach:złóż aplikację i wypełnij obowiązkową ankietę, która pokaże czy do siebie pasujemyporozmawiaj telefonicznie ze specjalistą pozyskiwania talentówspotkaj się z przyszłym przełożonymczekaj na informację zwrotną Pasujemy do siebie jeżeli:lubisz pracę z ludźmi potrafisz nawiązywać i budować kontakty cechuje Cię pogodne usposobienie, życzliwość  i  naturalnośćmasz pozytywne nastawienie do zmianwiesz jak ważna jest wiedza,  dążysz do jej zdobywania i ciągle się uczyszbudujesz zaufanie poprzez terminowość, słowność i staranność działańrozumiesz różnorodność potrzeb innychmile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawnościZobacz  jakie zadania na Ciebie czekająsprzedaż kompleksowa produktów i usług budowanie długotrwałych relacji i lojalność klienta dbanie o wizerunek sektora oraz ekspozycję i oznakowanie oferty produktowejdbanie o zgodność i aktualność stanów magazynowych dbanie o  realizację zamówień klientówdbanie o swój rozwój, dzielenie się wiedzą i informacjamidbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników zgodnie z proceduramiI co Ci  oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz jego regularne rewizje (uzależnione od kompetencji, poziomu realizacji zadań oraz stażu pracy na danym stanowisku);premię kwartalną, której wysokość zależy od wyników sklepu i działu, w którym będziesz pracować.udział w wynikach - raz w roku otrzymasz środki, które możesz zainwestować w zakup akcji Leroy Merlin;umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony, bo dla nas stabilne warunki zatrudnienia od zawsze są priorytetem;ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną, bo spokojna i zdrowa przyszłość są najważniejsze;programy rozwojowe, bo stale wspieramy Twój rozwój;dostęp do kursów i szkoleń, bo dzielimy się wiedzą i doświadczeniami;platformę do nauki języków dla Ciebie i Twoich bliskich (eTutor), bo z nami możesz szlifować języki i podbijać świat;platformę psychologiczną, edukacyjną i wellbeingowa Mindgram z nielimitowanym dostępem do konsultacji ze specjalistami (psychologowie, terapeuci, trenerzy profilaktyki zdrowia), bo Twój rozwój i dobrostan są dla nas ważne;platformę benefitów MyBenefit (w tym karta MultiSport), bo dajemy Ci możliwość wyboru;smartfona również do użytku prywatnego, bo lubimy być mobilni w naszej pracy;zniżkę na zakupy w naszych sklepach, bo wspieramy Cię w realizacji Twoich marzeń;pożyczkę na pierwsze mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach, bo ułatwiamy Ci start w samodzielność;dofinansowanie do termomodernizacji, bo dbamy o Twoje oszczędności i myślimy o środowisku;płatny program poleceń pracowniczych, bo wiemy, że nasi Pracownicy są najlepszymi ambasadorami.Znajdź miejsce w Ekipie! Więcej o nas:kariera.leroymerlin.pl/instagram.com/domambasadorowlm/facebook.com/karieraleroymerlin.pl