Sortowanie:
Znaleziony: 378 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty w Gdańsk
Praca betoniarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy
Praca betoniarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy
nowe Gdańsk dzisiaj

Opis oferty pracyPoszukujemy pracowników na stanowiska betoniarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy. Praca na terenie Polski. Zapewniamy zakwaterowanie Stawka 28zł netto/h

Zatrudnię pomocników do rozbiórek
Zatrudnię pomocników do rozbiórek
nowe Gdańsk dzisiaj

Opis oferty pracyPomoc przy rozbiórkach, wyburzeniach.

Zatrudnię Cieśli , Zbrojarzy praca na terenie Gdańska
Zatrudnię Cieśli , Zbrojarzy praca na terenie Gdańska
nowe Gdańsk dzisiaj

Opis oferty pracyZatrudnię Cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy . Praca na terenie Gdańska Wymagania prawo jazdy kategorii B Więcej informacji udzielę telefonicznie 730 - pokaż numer telefonu -

Kierownik robót/ inżynier budowy
Kierownik robót/ inżynier budowy
nowe Gdańsk dzisiaj

Firma budowlana zatrudni osobę na stanowisko Kierownik robot / Inżyniery budowy . Lokalizacja obiektów Gdańsk. Tel. +48*******92Zakres obowiązków:sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,kierowanie pracami budowlanymi w systemie generalnego wykonawstwa, w tym kierowanie zespołem pracowników,planowanie i organizacja placu budowy,dbatosc o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowę,przygotowywanie zestawień kosztów na poszczególne budowy.Od kandydatów oczekujemy:doswiadczenia w w/w pracach min. 1 rok.zaangazowania w prowadzeniu procesów budowlanych.umiejetność organizacji pracy na budowie.racionalne i logiczne mysleniesamodzielnosci w nadzorowaniu robót budowlanych.Mile widziane:umiejetnosc kosztorysowania (Norma/Zuzia)Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeńZainteresowane osoby prosimy o przestanie dokumentów aplikacyinych wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Pracownik gospodarczy - Gdańsk Wrzeszcz
Pracownik gospodarczy - Gdańsk Wrzeszcz
nowe Gdańsk wczoraj

Poszukuję pracownika gospodarczego - może być rencista / emeryt - do drobnych prac remontowo-porządkowo-ogrodowych przy budowie domku jednorodzinnego ( oraz po budowie- po okresie owocnej współpracy) w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Krętej.

Wykwalifikowany płytkarz oraz pracownik do prac wykończeniowych-Niemcy
Wykwalifikowany płytkarz oraz pracownik do prac wykończeniowych-Niemcy
Gdańsk wczoraj

Przyjmę do pracy, na stałe, z prawem jazdy wykwalifikowanego płytkarza oraz pracownika do prac wykończeniowych. Wynagrodzenie od 3000 do 4000 € brutto miesięcznie. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w Laufach kolo Aschaffenburga.CV z numerem telefonu proszę wysłać na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu.

Zlecę tynki gipsowe
Zlecę tynki gipsowe
Gdańsk wczoraj

Tynki gipsowe zlecę doświadczonej brygadzie. Stała współpraca.Udostępniam silomat. Rem-Star Sławomir StarzakSzczegóły współpracy tylko podczas rozmowy telefonicznej nr tel. 60*****15Nie odpowiadam na maile i wiadomości OLX.

Malarzy - szpachlarzy - ROZLICZENIA TYGODNIOWE
Malarzy - szpachlarzy - ROZLICZENIA TYGODNIOWE
Gdańsk 2 dnia plecy

Firma Budowlana z 20 letnim doświadczeniem na rynku trójmiejskim zatrudni malarzy - szpachlarzy. Stabilne zatrudnienie, długotrwałe projekty, terminowe rozliczenia co tygodniowe. Stawka 30 zł na godzinę netto.

Tynkarze - Gdansk
Tynkarze - Gdansk
Gdańsk 2 dnia plecy

TYNKARZEFirma Budowlana „Konkret” zatrudni tynkarzy z doświadczeniem. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Dam pracę dla pomocnika elektryka lub do przyuczenia
Dam pracę dla pomocnika elektryka lub do przyuczenia
Gdańsk 2 dnia plecy

Zatrudnię pomocnika elektryka z doświadczeniem lub do przyuczenia.Kilka wakatów.Wymagane chęci do pracy . Stała praca w Gdańsku na Śródmieściu , nowe bloki.Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i płacy.Zapraszam do kontaktu.

Pracownik ogólnobudowlany
Pracownik ogólnobudowlany
Gdańsk 3 kilka dni temu

OPISObowiązki:Prace ogólnobudowlane (murowanie, szpachlowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków).Prace remontowe.Wykonywanie prac wykończeniowych.Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.Prace pomocnicze i wsparcie dla Kierownika budowy.Wymagania:Prawo jazdy kat. B, aktualne, czynne - warunek konieczny.Doświadczenie w pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych (murowanie, szpachlowanie).Umiejętność obsługi elektronarzędzi.Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań budowlanych.Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.Gotowość do pracy w zespole.Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.Doświadczenie w pracy przy budynkach zabytkowych będzie dodatkowym atutem.

Audytor Energetyczny z uprawnieniami
Audytor Energetyczny z uprawnieniami
Gdańsk 5 dni plecy

Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje do współpracy audytora energetycznego do sporządzania audytów energetycznych dla naszych klientów. Posiadamy sprawdzony model działania oparty na e-commerce.Audytor będzie otrzymywał od nas zlecenia z danymi nieruchomości, które będą analizowane pod kątem dofinansowania.Obszarem działania jest cała Polska ale dzięki wyspecjalizowanym narzędziom pracę można wykonywać zdalnie.Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Inżynier budowlany
Inżynier budowlany
Gdańsk 5 dni plecy

Firma budowlana zatrudni osobę na stanowisko Inżyniery budowy . Lokalizacja obiektu Gdańsk.Zakres obowiązków:sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych,kierowanie pracami budowlanymi w systemie generalnego wykonawstwa, w tym kierowanie zespołem pracowników,planowanie i organizacja placu budowy,dbatosc o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego,analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych,koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowę,przygotowywanie zestawień kosztów na poszczególne budowy.Od kandydatów oczekujemy:zaangazowania w prowadzeniu procesów budowlanych.umiejetność organizacji pracy na budowie.racionalne i logiczne mysleniesamodzielnosci w nadzorowaniu robót budowlanych.Mile widziane:umiejetnosc kosztorysowania (Norma/Zuzia)Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeńZainteresowane osoby prosimy o przestanie dokumentów aplikacyinych wraz ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.

Zatrudnię Pracownik ogólnobudowlany Szpachlarz Malarz Gdańsk
Zatrudnię Pracownik ogólnobudowlany Szpachlarz Malarz Gdańsk
Gdańsk 6 dni plecy

Opis oferty pracyFirma Dwaem Sp. z o.o. (Gdańsk, ul. Kolendrowa 4/1) poszukuje: -pracowników budowlanych -pracowników fizycznych (mile widziane doświadczenie) -malarza/szpachlarza -dekarza -do dociepleń +realizujemy inwestycje na terenie Trójmiasta i okolic +praca od poniedziałku do piątku +Umowa zlecenie/ Umowa o pracę +Premie oraz bonusy za zaangażowanie oraz rzetelność +Terminowe wypłaty oraz zaliczki +Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach +Uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia oraz +zaangażowania (25-35 zł/h netto) Zgłoszenia prosimy kierować drogą telefoniczną pod numerem 790 55 44 49 lub drogą mailową na adres @ Informacje o firmie DWAEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Malarz , szoaclarz
Malarz , szoaclarz
Gdańsk 6 dni plecy

Witam szukam malarzy do pracy przy malowaniu przedszkol na terenie Gdańska . Prace zabezpieczające , drobne poprawki szpachlarskie i malowanie. Dobre warunki pracy. Praca od zaraz . Możliwość dalszej współpracy. Więcej info pod nr tel

Robotnik drogowy / Bitumiarz / Pracownik fizyczny - Colas, Gdańsk
Robotnik drogowy / Bitumiarz / Pracownik fizyczny - Colas, Gdańsk
Gdańsk 7 dni plecy

ROBOTNIK DROGOWY / BITUMIARZ / PRACOWNIK FIZYCZNYMiejsce pracy: Gdańsk i projekty budowlane w województwie pomorskim.Poszukujemy pracowników do brygady drogowej.Naszym pracownikom oferujemy:·        umowę o pracę w międzynarodowej firmie·        bezpłatną, prywatną opiekę medyczną·        możliwości zdobywania uprawnień – kursy i egzaminy finansuje firma·        dofinansowanie do wypoczynku·        dofinansowanie do wypoczynku i półkolonii dzieci·        świadczenie świąteczne·        premie miesięczne·        premie za pracę w soboty·        dofinansowanie karty Multisport     ·        nagrodę roczną  Nie masz CV? To nic, i tak zaaplikuj!Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Colas Polska Sp. o.o., z siedzibą ul. Nowa 49, 62-070 Palędzie. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącego na administratorze, o którym mowa w art. 22¹ Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit.c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 lub na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679) w sytuacji kiedy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zatrudnimy - Cieśli szalunkowych / Zbrojarzy / Pracowników Budowlanych
Zatrudnimy - Cieśli szalunkowych / Zbrojarzy / Pracowników Budowlanych
Gdańsk 7 dni plecy

Stanowisko: Cieśla, Zbrojarz, PomocnikMiejsce pracy: GdańskOpis stanowiska: Zatrudnimy do pracy na budowę budynku wielorodzinnego w Gdańsku - Jasień pracowników budowlanych; Zbrojarzy, Cieśli szalunkowych, Pomocników.Praca od już, ciągłość zatrudnienia z pracą na terenie Gdańska.Obowiązki:Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.Przygotowanie i zabezpieczenie placu budowy.Obsługa narzędzi i maszyn budowlanych.Prace ciesielskie i zbrojarskie.Wymagania:Zdolności manualne i techniczne.Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi.Minimalne doświadczenie w pracy na budowie.Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.Stawki od 28 zł/godz. netto (na rękę)Stabilne zatrudnienie.Możliwość rozwoju zawodowego.Dojazdy do pracy autami służbowymi.Pomoc w wyrobieniu dokumentów pobytu w Polsce.Niezbędne narzędzia i Wyposażenie osobiste.W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu - 73*****50

Zatrudnię Brygadzistę / Prowadzącego Prace Ciesielskie / Zbrojarskie
Zatrudnię Brygadzistę / Prowadzącego Prace Ciesielskie / Zbrojarskie
Gdańsk 7 dni plecy

Zatrudnię do Pracy przy budowie budynku wielorodzinnego w Gdańsku - Jasień Brygadzistę do robót ciesielskich lub zbrojarskich.Praca od już, stałe zatrudnienie przy budowach na terenie Gdańska.Obowiązki:Nadzorowanie i koordynacja robót budowlanychZarządzanie personelem budowyKontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami projektowymi i terminamiRozwiązywanie bieżących problemów technicznychKontrola przestrzegania przepisów BHP i ppożCzytanie projektów technicznychOrganizacja pracy na budowieBezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robótWymagania:Doświadczenie w branży budowlanejUmiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzjiUmiejętność pracy z ludźmi i komunikatywnośćZnajomość dokumentacji projektowej i umiejętność kierowania pracami na jej podstawieUmiejętność czytania projektów technicznychGotowość do pracy na wysokościach i przy zmiennych warunkach atmosferycznychZaangażowanie i odpowiedzialnośćMile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:Służbowe autoStałe zatrudnienie na terenie GdańskaZakwaterowanieCzęstotliwość wypłaty wynagrodzenia do uzgodnieniaWyposażenie indywidualneW razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu - 73*****50

Brukarz - pracownik budowlany
Brukarz - pracownik budowlany
Gdańsk 8 dni plecy

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęterminowe wynagrodzenie (do 10 dnia każdego miesiąca)płatne nadgodzinypakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczeniabezpłatne kursy i szkolenia BHPbezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnieniazakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)posiłki profilaktyczneubrania robocze Zadania:praca przy robotach brukarskich i drogowych Wymagania:dyspozycyjnośćprawo jazdy kat. Bdobra organizacja pracy, fachowość, zaangażowanie w powierzone obowiązkidoświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Pracownik prac wykończeniowych / Oтделочники/
Pracownik prac wykończeniowych / Oтделочники/
Gdańsk 8 dni plecy

Требуются отделочники ФИРМА ADAL sp. z o.o.Работа в Гданьске и околицахПрофессионалы . Заработная плата зависит от умения и навыков от 30 нетто/часНабираем коллектив желающий расти и развиваться вместе с нами, коллектив русско и украинско язычный знания польского приветствуется, но не является обязательным.Предоставляем:Рабочая формаПрофессиональный инструментОфициальное оформление Заработная плата без задержек Помогаем с документами и картами побыта+48********48 Александр

Zatrudnie pracownika
Zatrudnie pracownika
Gdańsk 8 dni plecy

Zatrudnie pracownika do prac brukarsko-remontowych.Obowiązki:Układanie kostki brukowej, cekolowanie, malowanie, szlifowanie.Roboty ziemne i zagęszczanie gruntu.Praca fizyczna z możliwością przyuczenia do zawodu.Współpraca przy kostce brukowej.Układanie obrzeży i krawężników.Sprzątanie nawierzchni drogi.Wymagania:Doświadczenie w pracy brukarza.Umiejętność pracy w zespole.Samodzielność w pracy.Pracowitość i zaangażowanie.Mile widziane doświadczenie przy pracach remontowych lub brukarskich.Dokładność i uczciwość w wykonywaniu zadań.Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Inżynier budowy - Gdańsk
Inżynier budowy - Gdańsk
Gdańsk 9 dni plecy

Obowiązki:Wsparcie administracyjno-techniczne pracy kierownika budowy.Przygotowanie i organizacja budowy.Pomoc w kontrolowaniu jakości i terminowości robót budowlanych.Koordynacja robót zgodnie z harmonogramem.Współpraca z inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami i dostawcami.Opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej.Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych.Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i odbiorach budowy.Sporządzanie ofert handlowych.Koordynowanie zamówień materiałów, sprzętów transportu i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie.Nadzorowanie procesów wykonawstwa budowlanego.Wymagania:Wykształcenie wyższe - kierunek Inżynieria Środowiska lub pokrewne.Umiejętność pracy w zespole.Praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCADPrawo jazdy kat. B.Gotowość do pracy w terenie.Umiejętność pracy w programach do kosztorysowania.Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, uczciwość i profesjonalizm.Wysoka umiejętność organizacji pracy własnej.Oferujemy:Możliwość uczestnictwa w różnorodnych projektach inwestycyjnych oraz rozwoju zawodowego,Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2BAtrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie za wyniki.Miłą atmosferę pracy.

Monter rusztowań praca na rusztowaniach, kraje Beneluksu!
Monter rusztowań praca na rusztowaniach, kraje Beneluksu!
Gdańsk 9 dni plecy

POSZUKIWANI DOŚWIADCZENI MONTERZY RUSZTOWAŃ-wymagane doświadczenie na systemie layher-mile widziane VCA-dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub innego obcego oraz posiadanie prawa jazdyOFERUJEMY:• wysokie zarobki• Pracę na obiektach przemysłowych i fasadowych• darmowe zakwaterowanie (pokoje 1-2 osobowe)• Dużo godzin roboczych• narzędzia robocze BEZ KAUCJI• Służbowe auto oraz darmowe dojazdy do pracy• Elastyczny system rotacyjny• Terminowo wypłacane wypłaty• Pomoc naszych koordynatorów na miejscu.

Monter instalator instalacji fotowoltaicznych fotowoltaika
Monter instalator instalacji fotowoltaicznych fotowoltaika
Gdańsk 9 dni plecy

Zatrudnię instalatora z trójmiasta, może być bez doświadczenia. Najważniejsze to brak lęku wysokości, podstawowa obsługa elektronarzędzi oraz chęci do pracy, Praca na terenie pomorskiego. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności. 79*******21

Montażysta domów jednorodzinnych szkieletowych
Montażysta domów jednorodzinnych szkieletowych
Gdańsk 9 dni plecy

W związku z rozwojem firmy i dużej ilości zleceń, poszukując pracowników do montażu domów drewnianych. Obowiązkiem jest montaż domów według rysunków, dekoracji wnętrz, montażu okien i drzwi,. Dobre warunki, przyzwoite zarobki. Samochody i odzież robocza są zapewnione. В связи с расширением фирмы и большим количеством заказов ищем монтажников каркасных домов. Опыт работы обязателен. Хорошие условия труда и вознаграждения. Постоянные командировки.

Magazynier Kierowca z kat B, C plus E i HDS Gdańsk
Magazynier Kierowca z kat B, C plus E i HDS Gdańsk
Gdańsk 9 dni plecy

Firma Altiva działa na rynku od ponad 15 lat w branży rusztowań i szalunków na rynku budowlanym oraz przemysłowym.Specjalizujemy się w wynajmie oraz montażu rusztowań ściennych oraz modułowych jak również szalunków ściennych oraz stropowych. Poszukujemy pracowników na stanowisko Magazynier - Kierowca samochodu ciężarowego z kat B, C plus E - do nowych zestawów samochodów odebranych w listopadzie 2023Podstawowa rola:Wydania i przyjęcia magazynowe elementów rusztowań oraz szalunków,Przewóz towarów magazynowych do klientów oraz ich odbiory z rozładunkiem i załadunkiem HDS bezpośrednio na budowie na trasach lokalnych,obsługa samochodu IVECO z HDSProwadzenie dokumentacji magazynowej,Kontrola stanów magazynowych,Składowanie towarów magazynowych zgodnie z przyjętymi zasadami,Dbałość o porządek na terenie magazynu.Dodatkowe informacje:Miejsce pracy ALTIVA Gdańsk, Nowatorów 15Praca od zaraz. Wymagania:Prawo jazdy kat B, C plus E,Uprawnienia operatora wózka widłowego plus HDS,Doświadczenie w pracy magazyniera,Umiejętność planowania pracy,Wykształcenie: podstawowe, średnieCechy: dokładność (działania matematyczne, wypełnianie dokumentów), odpowiedzialność, samodzielność (dobra organizacja pracy oraz realizacja założonego planu pracy), umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, punktualność oraz uczciwość. Oferujemy:Do obsługi nowe samochody IVECO z HDSUmowę o pracę,Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym,Długoterminową współpracę,Możliwość uzyskania premii,Zaplecze socjalne i sanitarne,Odzież roboczą.  CV proszę składać przez aplikację OLX.W treści dokumentów aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

pracownik ogólnobudowlany
pracownik ogólnobudowlany
Gdańsk 10 dni plecy

Obowiązki:Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, montaż zabudowy GK - ścianki działowe w pomieszczeniach mieszkalnychMontaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.Wymagania:Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych.Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, wkrętarka itp.).Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.Brak nałogów (alkohol, narkotyki).Zdolności manualne i techniczne.Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.

ZABUDOWY G/K ścianki działowe lokale mieszkalne
ZABUDOWY G/K ścianki działowe lokale mieszkalne
Gdańsk 10 dni plecy

Obowiązki: Firma budowlana poszukuje zleceniobiorców lub podwykonawców do wykonania ścianek działowych w lokalach mieszkalnych , ilość ok 10 000 m2 łącznie , praca w budynkach mieszkalnych nowo powstających .Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.Wymagania:Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych.Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka,wkrętarki automat, laser, itp.).Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.Brak nałogów (alkohol, narkotyki).Zdolności manualne i techniczne.Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.

Zbrojarze - praca na terenie Gdańska
Zbrojarze - praca na terenie Gdańska
Gdańsk 10 dni plecy

Poszukujemy zbrojarzy do pracy na terenie GdańskaWykonywanie elementów żelbetowych, układanie zbrojeń w formach produkcyjnych, betonowanie i zbrojenie elementów, malowanie prefabrykatów.Wymagania:1. doświadczenie w zawodzie,2. umiejętność pracy w zespole,4. umiejętność samodzielnego i sumiennego wykonywania zleconych zadań,5. mile widziana znajomość rysunku technicznego,6.sprawność fizyczna7. Przestrzeganie przepisów BHPOferujemy1. od 45 PLN brutto za godzinę2. pełen zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce,stabilne zatrudnienie,3. wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą,4. Praca na podstawie umowy zlecenia CV proszę przesyłać na maila ub kontaktować się telefonicznie

Zatrudnię - glazurnika,montera gk,szpachlarza  z doświadczeniem
Zatrudnię - glazurnika,montera gk,szpachlarza z doświadczeniem
Gdańsk 10 dni plecy

Zatrudnię glazurnika,montera gk ,szpachlarza , malarza wymagane doświadczenie Umowa o pracę pełny etat Dobre zarobki Praca od poniedziałku do piątku 7.00/16.00 Soboty dodatkowo płatne

Zatrudnię monterów rusztowań/pomocników montera z doświadczeniem
Zatrudnię monterów rusztowań/pomocników montera z doświadczeniem
Gdańsk 11 dni plecy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW•    Montaż i demontaż rusztowań•    Dobór i kompletowanie elementów rusztowaniaWYMAGANIA:1.    na stanowisko monter rusztowań:•    Polskie uprawnienia montera rusztowań•    Umiejętność pracy w zespole•    mile widziane: prawo jazdy kat. B2.    na stanowisko pomocnik montera:•   sumienność, chęć do pracy•   sprawność psychiczna i fizyczna.Oferujemy:•   Zatrudnienie na umowie o pracę•   System wynagrodzeń uzależniony od kwalifikacji Kandydatów prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr telefonu +48********50

Monter rusztowań oraz Monter rusztowań - brygadzista
Monter rusztowań oraz Monter rusztowań - brygadzista
Gdańsk 15 dni plecy

Opis oferty pracyMiejsce pracy: Rafineria , Gdańsk Wymagania: •kurs montera rusztowań •posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań, Stawka od 29 zł \ h godzinę netto Oferujemy dodatki za; •posiadanie wiedzy i umiejętności w zakresie montażu i demontażu rusztowań, •doświadczenie i zdolność smodzielnego prowadzenia brygady Oferujemy: •Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie •Wyposażenie pracownicze •zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv na adres mailowy @ lub o kontakt telefoniczny +48 576 - pokaż numer telefonu -

Podwykonawcy w zakresie montażu wentylacji i klimatyzacji
Podwykonawcy w zakresie montażu wentylacji i klimatyzacji
Gdańsk 17 dni plecy

Techmar Sp. z o.o. nawiąże współpracę z firmami podwykonawczymi z terenu województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Współpracę nawiążemy w zakresie montażu instalacji wentylacji, klimatyzacji, okablowania systemów detekcji gazów CO/LPG oraz oddymiania. • Jesteście zorganizowaną grupą monterów wentylacji? • Macie doświadczenie w montażu wentylacji mechanicznej? • Szukacie solidnego partnera do współpracy? • Chcecie otrzymać zlecenie na podwykonawstwo w Polsce? ...dołączcie do nas!!! Zapewniamy: • Terminowe płatności • Stałą współpracę i ciągłość zleceń • Terminowe dostawy zamówionego materiału • Wsparcie techniczne i merytoryczne doświadczonej kadry kierowniczej

Pracownik / ekipa do wykończenia wnętrz
Pracownik / ekipa do wykończenia wnętrz
Gdańsk 17 dni plecy

Poszukujemy osoby / osób / ekip do pracy przy wykańczaniu wnętrz.Najlepiej osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą, ale rozważymy każdą kandydaturę.Prace jakie będą głównie wykonywane:·         Malowanie·         Gładzie·         Panele podłogowe·         Drobna elektryka rozprowadzenie kabli bez spinania·         Zabudowy GK·         Wylewki·         Tynki·         Prace rozbiórkoweOczekujemy minimum 1 rok doświadczenia.Wynagrodzenie jest zależne od posiadanych umiejętności.W przypadku zgłoszenia drogą elektroniczną lub telefoniczną prosimy o przygotowanie następujących informacji:Imię i nazwiskoLata doświadczeniaWiekPosiadam własny samochód: TAK / NIEOczekiwania finansowe: kwota netto miesięcznaPosiadam działalność gospodarczą: TAK / NIEPosiadam status studenta: TAK / NIENumer telefonu kontaktowy 

Zatrudnię operatora koparki może z kat C
Zatrudnię operatora koparki może z kat C
Gdańsk 17 dni plecy

OD ZARAZ Zatrudnię operatora koparki obrotowej / gąsienicową z doświadczeniem na cały etat. Z kategorią na prawo jazdy C, wynagrodzenie 30-35złdZatrudnię brukarza na cały etat z doświadczeniem, kierowcę na C+EWięcej informacji udzielę telefonicznie.Zapraszam do kontaktu tel

Konserwator podestów ruchomych - Gdańsk
Konserwator podestów ruchomych - Gdańsk
Gdańsk 18 dni plecy

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej jest szybko rozwijającą się firmą, wynajmującą maszyny budowlane na terenie całej PolskiAktualnie poszukujemy do oddziału w Gdańsku,Konserwatora podestów ruchomychMiejsce pracy: Gdańsk, ul. Szczęśliwa 50.Opis stanowiska:-identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania,-naprawy, przeglądy i konserwacja maszyn zgodnie z wytycznymi UDT,-wykonywanie przeglądów i drobnych napraw konserwacyjnych u klienta,-dbanie o porządek w miejscu pracy,Wymagania:- mile widziane uprawnienia konserwatora wózków jezdniowych,-prawo jazdy kat. B,-umiejętność pracy w zespole.Oferujemy:-Umowę o pracę,-bardzo dobrą atmosferę pracy,-szkolenia zawodowe,-płatne nadgodziny.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie DRIAL WYNAJEM sp. z o.o. Przemysłowa 4, 96-200 Rawa Mazowiecka.Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Konserwator w hotelu w Gdańsku Jelitkowie
Konserwator w hotelu w Gdańsku Jelitkowie
Gdańsk 18 dni plecy

Prawdzic Resort&Conference szuka osoby na stanowisko:KonserwatorOpis ogólny stanowiska:prace konserwatorsko-elektryczne w hoteluWymagania:UczciwośćChęć do pracyDoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Informacje o firmiePrawdzic Resort&Conference - obiekt nadmorski dla rodzin z dziećmi

Operator walca/rozściełacza do asfaltu (m/k)
Operator walca/rozściełacza do asfaltu (m/k)
Gdańsk 19 dni plecy

Miejsce pracy: północna PolskaCo oferujemy?·       Umowę o pracę·       Darmowy obiad·       Szkolenia i kursy·       Bezpłatne zakwaterowanie w przypadku delegacji·       Wyposażenie BHP·       Grupowe ubezpieczenie na życie·       Kartę multisport plus·       Prywatną opiekę medyczną w Medicover w całej Polsce;Zadania:·       Wykonywanie prac bitumicznych przy pomocy rozściełacza do asfaltu·       Przygotowywanie wyżej wymienionego sprzętu do prac w różnych warunkach·       Przeprowadzenie okresowych przeglądów konserwacyjnych zgodnie z instrukcją użytkowaniaAplikuj jeśli:Posiadasz uprawnienia do obsługi rozściełacza do asfaltuMile widziane dodatkowe uprawnienia na inny typ maszyn

Monter, majster, brygadzista robót sieci wod-kan
Monter, majster, brygadzista robót sieci wod-kan
Gdańsk 19 dni plecy

HYD-REM Krzysztof Rembisz jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Świadczymy usługi w zakresie budowy instalacji sanitarnych, sieci wodociągowych oraz kanalizacyjnych.Poszukujemy osób na stanowiska montera, majstra oraz brygadzisty robót sanitarnych, którzy pomogą nam podnieść jakość świadczonych usług.Opis stanowiska:Realizacja projektów w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,Nadzór nad prowadzonymi robotami,Wymagania:Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,Doświadczenie,Obsługa niwelatora,Prawo jazdy kat. B,Umiejętność pracy w zespole,Oferujemy:Prace w firmie o uregulowanej pozycji na rynku,Umowę o pracę,Zarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia,Samochód służbowy,Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 51*******21

Kierownik robót sanitarnych
Kierownik robót sanitarnych
Gdańsk 19 dni plecy

Witam, zapraszamy do realizacji robót polegających na budowie sieci wodociągowych, sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej na terenie trójmiasta. OCZEKUJEMY:nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projekt kontrola przebiegu prac i rozwiązywanie bieżących problemów technicznychorganizacja pracy maszyn.przygotowywanie i koordynacja zamówień materiałów oraz usługwspółpraca z zespołem budowy, podwykonawcami, inwestorem, projektantami oraz innymi uczestnikami procesu budowlanegosporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczejmonitoring i współpraca z wykonawcami w zakresie stosowania i przestrzegania standardów BHP.Nasze oczekiwania:wykształcenie wyższe techniczneposiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji, urządzeń wod-kan i kanalizacji deszczowej .doświadczenie na stanowisku Kierownika robót sanitarnych - minimum 3 latabardzo dobra organizacja pracy zespołowejprawo jazdy kat. B PROPONUJEMY  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia. Zapraszamy do współpracy. 

Praca! Monter Izolacji oraz Blacharz Okrętowy! Holandia
Praca! Monter Izolacji oraz Blacharz Okrętowy! Holandia
Gdańsk 19 dni plecy

Poszukuję do pracy Doświadczonych Monterów Izolacji oraz Blacharzy Okrętowych. Praca polega na montażu izolacji na statkach(Ściany,sufity,szpanty) oraz blachowaniu pomieszczeń technicznych. Możliwość pracy na różnych projektach na terenie Holandii. Stawka zaczyna się od 25e/h dla osób doświadczonych. Wypłaty tygodniowe. Start Pracy od ok.15 Lipca Wymagania: - JDG oraz A1 - VCA bądź gotowość do zrobienia - Doświadczenie - Podstawowe Narzędzia - Mile widziany j.Angielski Firma Zapewnia: - Atrakcyjne wynagrodzenie ( od 25e/h) - Pewną i stałą pracę - Pomoc z zakwaterowaniem - Możliwość wyrobienia nadgodzin( +50h/tydzień) - Wypłaty tygodniowe Tel Kontaktowy- 57*******21

Monter rusztowań/Pomocnik montera
Monter rusztowań/Pomocnik montera
Gdańsk 20 dni plecy

Zatrudnimy Monterów rusztowań oraz pomocników. Oferujemy: - Stałe godziny pracy - Możliwość podnoszenia kwalifikacji - Stałe miejsce pracy - Ubiór wraz wyposażeniem - Wynagrodzenie na czas Oczekujemy: - Umiejętność pracy w zespole - Chęci do pracy - Punktualność Zapraszamy

Zatrudnimy spawaczy MMA/Mig z zakwaterowaniem
Zatrudnimy spawaczy MMA/Mig z zakwaterowaniem
Gdańsk 20 dni plecy

Zatrudnimy spawaczy MMA/MIG z zakwaterowaniem. Więcej informacji pod numerem telefonu: 50*****00

Operatora koparki
Operatora koparki
Gdańsk 20 dni plecy

Firma: PRIMLokalizacja: GdańskOpis stanowiska:Firma PRIM poszukuje doświadczonego operatora do pracy na koparkach gąsienicowych i kołowych, przy projektach budowlanych z zakresu budownictwa hydrotechnicznego i robót wodno-kanalizacyjnych. Zatrudniony operator będzie odpowiedzialny za obsługę koparki, wykonywanie prac ziemnych i asystujących ekipie monterów, oraz za dbałość o stan techniczny sprzętu.Obowiązki:Obsługa koparki zgodnie z instrukcją obsługi i przepisami BHPWykonywanie prac ziemnych, takich jak kopanie, przenoszenie materiałów, równanie terenuUtrzymanie koparki w dobrym stanie technicznym i zgłaszanie ewentualnych usterekWspółpraca z innymi członkami zespołu budowlanegoPrzestrzeganie harmonogramu prac i terminów realizacji zadańWymagania:Doświadczenie na stanowisku operatora koparki (minimum 2 lata)Uprawnienia do obsługi koparkiPrawo jazdyBrak problemów nałogowychSamodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracyKomunikatywność i umiejętność pracy w zespoleGotowość do pracy na terenie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiegoGotowość do drobnych prac poza maszynąOferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacjiMożliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacjiPracę w dynamicznym i przyjaznym zespoleNiezbędne narzędzia pracy i odzież robocząJak aplikować:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę z PRIM.

Elektryk - praca Gdańsk
Elektryk - praca Gdańsk
Gdańsk 20 dni plecy

Oczekujemy:- minimum rocznego doświadczenia w wykonywaniu prac elektrycznych w obiektach przemysłowych/usługowych/mieszkaniowych,- umiejętności czytania dokumentacji technicznej (schematów elektrycznych),- umiejętności montażu i podłączenia rozdzielnic,- umiejętności porozumiewania się w języku polskim w stopniu komunikatywnym.Zapewniamy:- stabilną współpracę- wynagrodzenie określone stawką godzinową adekwatną do umiejętności i zaangażowania- wyposażenie niezbędne do wykonywania pracy,- pracę od poniedziałku do soboty (soboty nieobowiązkowe),- pomoc w procesie legalizacji pobytu (karta pobytu).

Pracownik ogólnobudowlany
Pracownik ogólnobudowlany
Gdańsk 21 dni plecy

Opis oferty pracyObowiązki: • Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków).. • Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych. • Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy. • Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy. Wymagania: • Podstawowa wiedza w pracach budowlanych • Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. • Brak nałogów (alkohol, narkotyki). • Dyspozycyjność Oferujemy: • 27 netto/h • 350 zł za dojazd • umowa zlecenia Lokalizacja: GDAŃSK, SZCZECINEK Zainteresowane osoby prosimy o kontakt za numerem 225 - pokaż numer telefonu -

Murarz na obiekcie przemysłowym
Murarz na obiekcie przemysłowym
Gdańsk 21 dni plecy

Witam zatrudnie brygade murarzy 2-3 osobowątylko i wyłącznie z doświadczeniem ! Oferuje :37-40zł m2

Zatrudnię Hydraulika
Zatrudnię Hydraulika
Gdańsk 22 dnia plecy

Zatrudnię Hydraulika z doświadczeniem Więcej informacji udzielenie priv

Konserwator, serwisant , złota rączka
Konserwator, serwisant , złota rączka
Gdańsk 22 dnia plecy

ObowiązkiDo obowiązków kandydata należą :Przeprowadzanie prostych napraw (hydraulicznych, elektrycznych, budowlanych)Diagnozowanie usterek i ich naprawaDrobne prace budowlane WymaganiaOd kandydatów wymagamy:zmysłu technicznegosamodzielności i dyspozycyjnościprawo jazdy kat. Bmile widziane uprawnienia SEP (możliwość aktualizacji uprawnień podczas zatrudnienia)zdolności złotej rączki - różnego rodzaju naprawy OferujemyOferujemy:auto serwisowe z pełnym wyposażeniem warsztatowymStałe wynagrodzenie miesięczne prace w dobrej atmosferze O nasZajmujemy się głównie obsługą techniczną wspólnot mieszkaniowych na terenie Gdańska . Bieżąca konserwacja, drobne naprawy , usuwanie awarii . Pracujemy w godzinach 8:00 -16:00

Elektryk / Monter instalacji elektrycznych
Elektryk / Monter instalacji elektrycznych
Gdańsk 23 dnia plecy

Elektryk / Monter instalacji elektrycznychWymagania:- Wykształcenie zawodowe/techniczne kierunkowe- Obsługa elektronarzędzi- Dobra sprawność manualna/umiejętności montażowe- Umiejętność czytania projektów oraz schematów elektrycznych- Dyspozycyjność / czasem praca w delegacji (weekendy w domu)Dodatkowym atutem będzie:- Doświadczenie w zawodzie lub na podobnym stanowisku- Uprawnienia SEP 1kV- Prawo jazdy kat. BOferujemy:- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- Ciągłość zatrudnienia- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i chęci do pracy- Dodatkowe uprawnieniawww.spawer.pl

Filtr