Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Gorlice
Samodzielny Księgowy/ Samodzielna Księgowa
nowe Gorlice 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Wykonywanie zadań niezbędnych, aby dane w systemach finansowych były prawidłowe.Zarządzanie księgami przychodów i rozchodów.Przygotowywanie analiz i raportów dotyczących danych finansowych na koniec każdego miesiąca.Składanie zeznań podatkowych i odprowadzanie podatków. Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT; PIT. Przestrzeganie zasad i przepisów finansowych.Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych i statystycznych.Zakres obowiązków na w/w stanowisku nie obejmuje obsługi kadrowo - płacowej. Wymagania:Wykształcenie wyższe, kierunek rachunkowość. Doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowo - księgowym. Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzaniu danych.Samodzielność i umiejętność organizacji swojego czasu pracy. Umiejętności analityczne.Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Usług Rachunkowości Aleksandra Przybyłowicz, ul. 11 Listopada 48, 38-300 Gorlice2) wszelka komunikacja w obszarze Pani/Pana danych powinna być składana na adres podany w pkt. 1;3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.;4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji;5) posiada Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody;6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne;8) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i w formie profilowania.   Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym tzw. rozporządzeniem RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Zatrudnię samodzielnego księgowego/księgową
320000 zł
Gorlice 30+ kilka dni temu

Poszukujemy księgowego/księgowej do firmy budowlanej będącą spółką z o. o. spółką komandytową.WYMAGANIA:-znajomość prowadzenia pełnej księgowości-znajomość bieżących przepisów CIT VAT i PIT-znajomość programów biurowych MS Office, -znajomość programu Comarch Optima, PUE Zus, E-puap-współpraca z jednostkami zewnętrznymi ( ZUS, US )-znajomość przepisów podatkowych i ustaw w praktyce-prowadzenie kadr i płac-prowadzenie ewidencji środków trwałych-przygotowywanie pism, raportów, zestawień-doświadczenie na stanowisku min. 5 latMile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości spółki budowlanejZ naszej strony oferujemy:-zatrudnienie na umowę o pracę-niezbędne narzędzia pracy-miłą atmosferę -możliwość rozwoju i szkoleń podwyższających kwalifikację-dogodne godziny pracy-atrakcyjne wynagrodzenie Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o przesyłanie CV poprzez portal OLX .W CV proszę zamieścić poniższą klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).