Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Magazynier w Gorlice
Magazynier
Magazynier
nowe Gorlice 30+ kilka dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - załadunek i rozładunek towarów - kontrola stanów magazynowych i utrzymanie porządku na magazynie - przyjęcie dostaw - komplementowanie materiałów do wysyłki - dbanie o przebieg dokumentacji magazynowej WYMAGANIA: - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe( UDT) - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość pakietu MS Office - umiejętność pracy w zespole - skrupulatność i sumienność - mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego

Magazynier
Magazynier
Gorlice 30+ kilka dni temu

TLC Sp. z o.o. to wiodący producent schodów i platform oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń budowlanych. Spółka jest częścią szwedzko-polskiej grupy, która swoim działaniem obejmuje sektor budowlany i przemysłowy na całym świecie. Szukasz pracy w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz przyjaznej i motywującej atmosfery, a także możliwości rozwoju zawodowego? Obecnie szukamy osoby do głównej siedziby w Gorlicach na stanowisko: Magazynier Co oferujemy: • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji w branży • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • System premiowania uzależniony od wyników pracy • Wsparcie zespołu, nie tylko na etapie wdrożeniowym • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – kursy, szkolenia • Szwedzką kulturę pracy • Pakiety opieki medycznej Co będzie należeć do twoich obowiązków: • Przyjmowanie i wydawanie materiałów i towarów • Obsługa wózka widłowego • Odbiór jakościowy i ilościowy materiałów i towarów • Prawidłowe składowanie i przechowywanie materiałów i towarów • Przygotowywanie materiałów do wysyłki • Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych w programie komputerowym ze stanami faktycznymi • Ścisła współpraca z działem produkcji i logistyką Czego od ciebie oczekujemy: • Uprawnień do obsługi wózka widłowego • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku • Samodzielności i operatywności w działaniu Dodatkowym atutem będzie: • Uprawnienia do obsługi suwnicy Jeżeli interesuje Cię praca w firmie o pewnej pozycji na rynku, będącej jednym z największych pracodawców w Gorlicach i okolicach, zachęcamy do składania aplikacji na adres: @ Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Niniejszym, mając świadomość, iż podstawą przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacyjnych jest art. 22 §1 k.p., informuję, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przez potencjalnego pracodawcę na stronie www.tlc.eu/polityka-prywatnosci/rekrutacje/, akceptuję jej treść i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie, niezbędnych dla procesu rekrutacji w sposób tam przedstawiony, zgodny z wymogami Rozporządzenia o ochronie danych osobowych obowiązującego w RP od 25 maja 2018 roku, na potrzeby obecnego jaki przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TLC Sp. z.o.o. w okresie 1 roku od daty złożenia niniejszego CV.” Brak kontaktu ze strony TLC Sp. z o.o. w przeciągu czterech tygodni od daty złożenia aplikacji oznaczać będzie, że po etapie selekcji dokumentów nie zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie rozmowy rekrutacyjnej.