Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Mogilno
zatrudnimy Specjalistę ds. obsługi klienta
zatrudnimy Specjalistę ds. obsługi klienta
nowe Mogilno 10 dni plecy

Specjalista ds. obsługi klienta Zakres obowiązków:·         obsługa klienta w zakresie zapytań i realizacji sprzedaży prefabrykowanych elementów betonowych oraz ich montażu·         przygotowywanie ofert i wysyłanie do klienta,·         przygotowanie zapytań montażowych,·         przygotowanie faktur pro-forma budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,·         ewidencjonowanie ofert, zleceń, umów·         wprowadzanie do systemu zleceń na usługi montażowe i projektowe,·         współpraca z działami księgowości, produkcji, logistyki, montażystami oraz biurami projektowymi w zakresie obsługi zleceń,·         analiza kondycji kredytowej i należności klientów / potencjalnych klientów,Wymagania:wykształcenie minimum średnie,wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów;gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji.Oferujemy:·         szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne,·         przyuczenie do pracy na stanowisku,·         pracę w przyjaznym środowisku pracy, w zgranym zespole profesjonalistów,·         pakiet opieki medycznej,·         możliwość rozwoju zawodowego.Informacje podstawowe dotyczące przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy Administrator danychZbych-Pol & Mobet Sp. z o.o. z siedzibą w Mogilnie, ul. Betonowa 2, 88-300 Mogilno,Cele przetwarzania1. ocena kwalifikacji kandydata do pracy w Spółce na określonym stanowisku2. ocena zdolności i umiejętności kandydata potrzebnych do pracy w Spółce na określonym stanowisku3. wybór odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia w SpółcePodstawy prawne przetwarzaniaObowiązek prawnyTwoja zgodaUzasadniony interes SpółkiOdbiorcy danychPodmioty przetwarzające dane w imieniu SpółkiPrawa związane z przetwarzaniem danych·         prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych·         prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania·         inne prawa określone w informacji szczegółowejSzczegółowe informacjehttps:/zbych-pol.pl/polityka-prywatnosci/ 

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
Mogilno 30+ kilka dni temu

OpisW związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Pracownik Biurowy. Twoim głównym zadaniem na tym stanowisku będzie pozyskiwanie i obsługa telefoniczna Klienta. Idealny kandydat to osoba dla której praca z Klientem to czysta przyjemność.Zakres obowiązków:kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zgodnie obowiązującym schematem rozmówWyszukiwanie i kwalifikacja potencjalnych Klientów, identyfikacja osoby decyzyjnej,zarządzanie bazą CRM wraz z weryfikacją poprawności danychzarządzanie własnym lejkiem sprzedaży i ewidencją aktywności, w celu realizacji wyznaczonych celówumiejętność obsługi urządzeń biurowych;Wymagania:komunikatywność,dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,umiejętność pracy pod presją czasu.wysoka kultura osobista;Oferujemy:po okresie próbnym umowa o pracę na pełny etatpracę w systemie jednozmianowym w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przyjazną atmosferę pracywynagrodzenie adekwatne do zaangażowaniaMiejsce pracy: 88-300 Mogilno, ul.Hallera 12Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.Pragniemy podkreślić, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Młodszy Specjalista ds. administracji i kart charakterystyki
Młodszy Specjalista ds. administracji i kart charakterystyki
180000 zł
Mogilno 30+ kilka dni temu

Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. administracji i kart charakterystykiMiejsce pracy: Mogilno, ToruńNr ref.: RŚOR/01/2024Wymagania:·         wykształcenie wyższe w obszarze nauk chemicznych lub przyrodniczych·         dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (weryfikacja podczas rozmowy kwalifikacyjnej),·         umiejętność obsługi pakietu MS Office: Word i Excel,·         bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne,·         odpowiedzialność, skrupulatność, dokładność oraz inicjatywa w działaniu,·         umiejętność pracy w zespole,·         mile widziane doświadczanie w zakresie tworzenia kart charakterystyki mieszanin chemicznych.  Oferujemy:·         atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia,·         umowę o pracę·         narzędzia niezbędne do pracy: laptop oraz telefon służbowy,·         możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w największej firmie dystrybucyjnej w branży w Polsce,·         ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,·         szkolenia zagraniczne na terenie całej Europy,·         dofinansowanie do dalszej nauki.Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PUH „Chemirol” sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku, z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.”Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe, tak aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w PUH „Chemirol” sp. z o.o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym. Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.”

Filtr