Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo w Mogilno
Zatrudnię kelnera/kelnerkę z doświadczeniem
nowe Mogilno 30+ kilka dni temu

Twoje obowiązki:obsługa gościwydawanie dań, sprzątanie stolikówutrzymywanie porządku w miejscu pracyserwowanie napojówpolerowanie szkła i sztućcówprzygotowanie sali do eventówNasze wymagania:aktualne badania sanepidowskiewysoka kultura osobistapunktualnośćpozytywne nastawienie do pracykreatywność i umiejętność pracy w zespoledoświadczenie na stanowisku kelneraOferujemy:elastyczny grafikumowa o pracę po okresie próbnymstałe i jasne warunki zatrudnieniamożliwość zakwaterowania w naszym hotelu

Zatrudnię kucharza / kucharkę z doświadczeniem
Mogilno 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków:przygotowywanie dań zgodnie ze standardami restauracjidbanie o odpowiednią estetykę potrawdbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennychumiejętne gospodarowanie towaremdbanie o czystość w miejscu pracyNasze oczekiwania:doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskusamodzielność i dobra organizacji czasu pracyumiejętność pracy w grupieposiadanie aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznychOferujemy:elastyczny grafikumowa o pracę po okresie próbnymstałe i jasne warunki zatrudnieniamożliwość zakwaterowania w naszym hotelu