Sortowanie:
Znaleziony: 362 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty w Łódź
Praca przy wykończeniach wnętrz
Praca przy wykończeniach wnętrz
nowe Łódź dzisiaj

Opis oferty pracyPoszukiwany pracownik do prac wykończeniowych Gładź / Malowanie itp. 25 - 30 zł /h Praca na terenie Łodzi Bez problemów alko..... !!!

Zlecę przygotowanie terenu pod garaże..
Zlecę przygotowanie terenu pod garaże..
nowe Łódź wczoraj

Opis oferty pracyZlecę utwardzenie drogi i przygotowanie terenu pod garaże..Termin jak najszybciej,,miejsce pracy Łódź... Zlecę wykonanie ogrodzenia około 40m..

Zatrudnię brukarzy
Zatrudnię brukarzy
Łódź wczoraj

Firma budowlana zatrudni brukarzy.Wymagania:Doświadczenie w pracy brukarza.Mile widziane prawo jazdy kat. B.Umiejętność pracy w zespole.Brak problemów alkoholowych.Samodzielność w pracy.Pracowitość i zaangażowanie.

pomocnicy do robot ziemnych firma instalacyjna
pomocnicy do robot ziemnych firma instalacyjna
Łódź wczoraj

zatrudnię pomocników do robót ziemnych, praca bez delegacji w Łodzi i okolicach. kierowcę z kategorią prawka b+e do firmy instalacyjnej rejon Łodzi i okolic. tel 6*9*0*0*1*8*7*0*5

Zatrudnie do pracy na budowie.
Zatrudnie do pracy na budowie.
Łódź wczoraj

Firma budowlana z Warszawy, zatrudni pracowników do prac ogólnobudowlanych związanych z remontami oraz wznoszeniem budynków. Zakres Naszych prac to m.in.: wyburzenia, zbrojenie, szalowanie, betonowanie, murowanie, wzmocnienia konstrukcji, itp. Poszukujemy pracowników zarówno z doświadczeniem jak i bez doświadczenia. Praca głównie na terenie Łodzi i Warszawy. Zapewniamy zakwaterowanie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pracownik ogólnobudowlany
Pracownik ogólnobudowlany
Łódź wczoraj

Pracownik ogólnobudowlany Praca godzinowca ma budowie

Zatrudnię pracownika budowlanego
Zatrudnię pracownika budowlanego
Łódź wczoraj

Zatrudnię murarzy i pracowników z doświadczeniem. Możliwe prace na wysokości powyżej 5m. Praca w Łodzi. Po okresie próbnym możliwe zatrudnienie w formie umowy o pracę. Oferuję wynagrodzenie tygodniowe, stawka od 25zł netto/ h lub akord. Praca w godzinach od 7 do 17. Mile widziane prawo jazdy kat B. Proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny: 51*****40

Zatrudnie do wykończeniówki
Zatrudnie do wykończeniówki
Łódź 2 dnia plecy

Zatrudnienie pracowników do wykończeniówki z doświadczeniem oraz pomocników do przyuczenia. Osobą nadużywającym alkoholu z góry dziękuję. Proszę kontaktować się telefonicznie, nie odpisuję na wiadomości przez olx.

Monter- Hydraulik
Monter- Hydraulik
Łódź 2 dnia plecy

Witam,poszukuję pracowników z doświadczeniem na stanowisko monter-hydraulik. Praca polega na wykonywaniu instalacji gazowej oraz zimnej wody użytkowej. Wykonujemy rownież instalacje wod-kan i CO, montaż stelaży , biały montaż . Praca głównie w delegacjach na terytorium Polski.WYMAGANIAdoświadczenie na stanowisku montera-hydraulkiamile widziane uprawnienia na podesty ruchomeumiejętnośc czytania rysunku technicznegomile widziane uprawnienia elektryczneOFERUJEMYumowe zlecenie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę o pracemożliwość podnoszenia kwalifikacjipełen etat

Przyjmę pracowników z branży wod - kan
Przyjmę pracowników z branży wod - kan
Łódź 3 kilka dni temu

Przyjmimę do pracy pracowników z branży wod - kan na stanowiska: monter, pomocnik montera, operator maszynyny do przewiertów teleoptycznych. Mike widziane doświadczenie. Firma wykonuje wodociągi i kanalizacje na zewnątrz na terenie miasta Łodzi i okolic. Zgłoszenia przyjmuję telefonicznie w dniach pn - pt w godz. 7-17.

Zatrudnimy Operatorów:  Ładowarki, Koparki, Minikoparki
Zatrudnimy Operatorów: Ładowarki, Koparki, Minikoparki
Łódź 5 dni plecy

Zatrudnimy Operatorów Ładowarki, Koparki i Minikoparki praca przez cały rok na terenie województwa Łódzkiegowynagrodzenie od 5 000 zł wymagane doświadczenie min. 2 letnieUmowa o prace.Praca 8 godzin dziennie ( poniedziałek- piątek) Zapraszamy do kontaktu.

Operator dzwigu żurawia wieżowego
Operator dzwigu żurawia wieżowego
Łódź 5 dni plecy

Poszukujemy pracowników na stanowisko: operator żurawia wieżowego Praca bezpośrednio u właściciela dźwigu, bez pośredników. Wymagamy od operatora: uprawnień, sumienności i dbałości o powierzony sprzęt Zapewniamy wynagrodzenie w wysokości 30-50 zł Netto w zależności od formy zatrudnienia, lokalizacji i doświadczenia Prowadzimy również kursy i egzaminy na żurawie wieżowe dla zainteresowanych Obcokrajowcom pomagamy uzyskać odpowiednie dokumenty Możliwość zapewnienia noclegu oraz wypłat w tygodniówkach Aktualnie poszukujemy do takich miejscowości jak: - Poznań - Powidz (woj. Wielkopolskie) - Środa Wielkopolska - Rybnik (woj. Śląskie) - Szczecin - Kołobrzeg - Szklarska Poręba - Pobiedziska (woj. Wlkp) - Swarzędz (woj. Wlkp) - Wrocław - Łódz - Pogorzelica Oferujemy także możliwość wyjazdu na kontrakty do Niemiec - Berlin, Frankfurt Zapraszam zainteresowanych

Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego
Zatrudnię pracownika ogólnobudowlanego
Łódź 5 dni plecy

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych i do prac wykończeniowych : płyty gipsowo-kartonowe , sufity podwieszane , tynki .Wynagrodzenie 25-30 zł/h w zależności od umiejętności .

Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny
Łódź 5 dni plecy

Poszukujemy osób na budowę do prac ziemnych. Praca na terenie Łodzi. Praca w trybie jednozmianowym. Więcej informacji telefonicznie.

Operator Wózka Widłowego MediaExpert – ul. Chocianowicka
Operator Wózka Widłowego MediaExpert – ul. Chocianowicka
Łódź 6 dni plecy

Opis oferty pracyJesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Operatorów Wózka Widłowego Lokalizacja: Łódź, ul. Chocianowicka Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert - jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne) - dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł - kartę MultiSport z dofinansowaniem - prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem - obiady z dofinansowaniem - program poleceń pracowniczych - opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy - Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka - ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach - zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach - pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się” Twoje zadania: - obsługa wózka widłowego - przyjęcie i rozlokowywanie towaru w magazynie - kompletacja zamówień przy pomocy wózka widłowego - kontrola jakości rozładowywanego i kompletowego towaru - wsparcie pozostałych procesów w magazynie - udział w inwentaryzacji towaru Od Ciebie oczekujemy: - uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym - dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań - zaangażowania w powierzoną pracę - przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Operator Wózka Widłowego MediaExpert – ul. Jędrzejowska 45A
Operator Wózka Widłowego MediaExpert – ul. Jędrzejowska 45A
Łódź 6 dni plecy

Opis oferty pracyJesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy: Operatorów Wózka Widłowego Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45A Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych! Zapewnimy Ci: - UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert - jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne) - dodatek za doświadczenie od 100 do 300 zł - kartę MultiSport z dofinansowaniem - prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem - obiady z dofinansowaniem - program poleceń pracowniczych - opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy - Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka - ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach - zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach - pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się” Twoje zadania: - obsługa wózka widłowego - przyjęcie i rozlokowywanie towaru w magazynie - kompletacja zamówień przy pomocy wózka widłowego - kontrola jakości rozładowywanego i kompletowego towaru - wsparcie pozostałych procesów w magazynie - udział w inwentaryzacji towaru Od Ciebie oczekujemy: - uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanych przez UDT - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym - dokładności i sumienności w wykonywaniu zadań - zaangażowania w powierzoną pracę - przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Praca dla pracowników budowlanych i pomocników.
Praca dla pracowników budowlanych i pomocników.
Łódź 6 dni plecy

Opis oferty pracyFirma poszukuje pracowników do różnych prac budowlanych, wykończeniówka jak i rozbiórkowe, zabezpieczające budynki do rozbiórki, prace dekarskie. Możliwość płacenia tygodniówki, miesięcznie, a także dniówki. Praca na terenie Łodzi. Chętnie przyjmiemy ekipę 2-3 osobową. Jest możliwość zakwaterowania dla brygady zamiejscowej. Tel kontaktowy 609 - pokaż numer telefonu -

Praca - docieplenia
Praca - docieplenia
Łódź 6 dni plecy

Opis oferty pracyWitam, poszukuję ekipy lub doświadczonych pracowników na docieplenia . Praca na już. Płatne etapami, 90 zł za m2. Więcej informacji pod numerem telefonu. 798 - pokaż numer telefonu -

Praca na dachu plaskie! Od terez!
Praca na dachu plaskie! Od terez!
Łódź 6 dni plecy

Praca w Polsce od teraz! Biuro i baza znajdują się w Łodzi Wakat: Praca na dachach. Obowiązki: rozkład materiału, podgrzewanie membrany PCV Płatność: od 21 zł/i więcej za godzinę, (różne) Zakwaterowanie: Zakwaterowanie opłaca firma, pracownik nie ponosi żadnych kosztów. Transport: Zapewniamy Wymagania: Mężczyźni w wieku 18-50 lat, bez doświadczenia zawodowego, wszystkiego nauczymy. Wiza polska, karta bezwizowa, zepsuta, wykonujemy również zaproszenia.Umowa o pracę (umowa o practu) Odzież i obuwie robocze - wszystko na koszt firmy. Przyjazna ekipa, praca na terenie całej Polski, wszystko legalnie, praca od ręki, bez pośredników. Wynagrodzenie zawsze na czas. Firma sprawdzona, każdy kto pracuje i pracował był zadowolony. Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do kontaktu. +48*******69 - Nazar Робота у Польщі від зараз! Офіс та база знаходяться у м.ЛодзьВакансія: Робота на дахах. Обовязки: розкладання матеріалу, зігрівання мембрани PVC Оплата: від 21  zl/ і вище,на годину, (різноробочий)Оплата: від 24 zl/і вище на годину (з досвідом). Графік роботи: 10год/6 днів/тиждень. Проживання: Житло оплачується фірмою працівник не несе жодних витрат. Транспорт: Надаємо Вимоги: Чоловіки віком від 18 до 50 років, без досвіду роботи, все навчаємо. Польська віза, по безвіз, або карта побиту, також робимо запрошення.Трудовий договір (umowa o pracę) Робочий одяг та взуття-все за рахунок фірми. Дружній колектив, робота по всій Польщі,все легально, робота одразу на пряму, без посередників. Зарплата завжди вчасно. Фірма перевірена, всі,  хто працює та працював, залишилися задоволені. Тому,  якщо когось цікавить, запрошую до контакту. Робочий +48*******69 - Назар

Pomocnik remonty
Pomocnik remonty
Łódź 7 dni plecy

Zgrana ekipa przyjmie pracowitego i sumiennego pomocnika do przyuczenie w branży remontów mieszkań / wykończenia wnętrz. Do Twoich obowiązków będzie należało: - utrzymanie porządku na budowie - pomoc przy rozładunku i wniesieniu towaru - przygotowanie miejsca pracy dla majstrów - pilna nauka, aby nauczyć się wykonywać samodzielnie powierzone zadania. - prawo jazdy kat B moze sie przydac Co otrzymasz: - Wypłatę zależną od Twojego zaangażowania i sumienności- Szkolenie z każdej dziedziny w zakresie prac wykończeniowych. - Normalną atmosferę w pracy bez buractwa i alkoholu. Nasze oczekiwania: - Punktualność - Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. - Chęć nauki i czerpiania wiedzy w zakresie remontów. Nie tolerujemy alkoholu, ani narkotyków w pracy. Na to znajdziesz mnostwo czasu po robocie. Praca 7-15 -Proszę o przesłanie krótkiej informacji wraz ze zdjęciem i numerem telefonu. Oddzwonimy do wybranych osób.

praca w firmie remontowo-budowlanej
praca w firmie remontowo-budowlanej
Łódź 7 dni plecy

Firma remontowo-budowlana przyjmie nowych pracowników : 1. Prace pomocnicze remontowo-budowlane2. Obsługi myjki Karcher 3. Pomoc do ślusarni (wymagane minimalne doświadczenie) 4. Monter małych konstrukcji stalowych w terenie ( pergole , wiaty , rowerownie itp.)- wymagane doświadczenie Gwarantujemy stałą dobrze płatną pracę, możliwość rozwoju i awansu. Zapraszamy do firmy Dąbrowskiego 37 w godz. 9-15 lub przez Olx - CV

Zatrudnie brukarzy i pomocników z doświadczeniem
Zatrudnie brukarzy i pomocników z doświadczeniem
Łódź 7 dni plecy

Zatrudnię brukarzy z doświadczeniem . Praca w Łodzi oferujemy wysokie wynagrodzenie

Zatrudnimy do wykonania ociepleń / elewacji
Zatrudnimy do wykonania ociepleń / elewacji
Łódź 7 dni plecy

Zatrudnimy pracowników do pracy przy wykonywaniu ociepleń oraz kompleksowych elewacji. Nie dajemy zaliczek, ale rozliczamy się co tydzień... Jesteśmy zainteresowani pojedynczymi osobami lub całymi brygadami. Dla brygady przyjezdnej dajemy mieszkanie oraz samochód i paliwo.Gwarantujemy stabilność w pracy i płacy jeśli dana osoba jest specjalistą w tej dziedzinie i ma chęci do pracy...

zatrudnię pracownika budowlanego
zatrudnię pracownika budowlanego
Łódź 7 dni plecy

Zatrudnię pomocnika, pracownika ogólnobudowlanegozatrudnię mężczyznę do prac wykończeniowych- karton-gipszatrudnię murarza, płytkarzaMiejsce pracy Tuszyn- Rzgów- Łódź.Zakwaterowanie dla pracowników z Ukrainy.Kontrola trzeźwości prowadzona przez Inwestora.Więcej informacji o rodzaju pracy udzielę telefonicznie 60*****50

Praca dla Fachowca i pomocnika
Praca dla Fachowca i pomocnika
Łódź 8 dni plecy

Opis oferty pracyWitam, przyjmę do pracy fachowca oraz pomocnika Wykonujemy prace takie jak : Gładzie Malowanie Elektryka Panele Poddasza gk Ścianki gk Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w przypadku gdy nie odbieram proszę o SMS a na pewno oddzwonię

Zlecę malowanie i położenie paneli
Zlecę malowanie i położenie paneli
Łódź 8 dni plecy

Dzień dobry,Zlecę pomalowanie mieszkania na Bałutach na biało, położenie paneli oraz listew przypodłogowych. Montaż gniazd i włączników oraz oświetlenia. Malowanie grzejników i kaloryferów.Drobne prace gipsowe.Praca od zaraz.Wszystkie materiały są w mieszkaniu.Mieszkanie 42 m2Proszę o kontakt osoby tylko poważnie zainteresowane które mogą zacząć od zaraz.

Zatrudnię Fachowca, Pomocnika
Zatrudnię Fachowca, Pomocnika
Łódź 8 dni plecy

Witam, przyjmę do pracy fachowca oraz pomocnika Wykonujemy prace takie jak : Gładzie Malowanie Elektryka Panele Poddasza gk Ścianki gk Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w przypadku gdy nie odbieram proszę o SMS a na pewno oddzwonię

Do prac remontowo budowlanych
Do prac remontowo budowlanych
Łódź 9 dni plecy

Opis oferty pracyK-G zabudowy, sufity, gładzie, malowanie, wylewki, glazura czy hydraulika będzie dodatkową umiejętnością. Zatrudnimy od zaraz. Płaca tygodniowa.

Spawacz MIG/MAG (z uprawnieniami lub bez)
Spawacz MIG/MAG (z uprawnieniami lub bez)
Łódź 9 dni plecy

Opis oferty pracyTalent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu. www.talentriver.pl Obecnie dla naszego klienta- międzynarodowej firmy z branży technicznej, poszukujemy osób na stanowisko : SPAWACZ MIG/MAG. Wymagania: minimalne doświadczenie Obowiązki: spawanie elementów stalowych metodą MIG/MAG kontrola spawanego elementu Pracodawca oferuje: pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, "wczasy pod gruszą", paczki na święta, szkolenia, dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów, możliwość skorzystania z dofinansowania do nauki języków obcych) pracę w systemie 3 zmianowym, możliwość ciągłego rozwoju oraz awansów wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 35-40zł brutto/h. Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej. Talent River nr certyfikatu 26306 Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych. Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Marcinkowskiego 27/1, 61-745 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

Pomocnik montera/ Monter / Ślusarz
Pomocnik montera/ Monter / Ślusarz
Łódź 9 dni plecy

Opis oferty pracyTalent River to firma z polskim kapitałem oferująca usługi HR dla biznesu. www.talentriver.pl Dla naszego klienta - poszukujemy osoby na stanowisko: MONTER/ŚLUSARZ. Praca ta polega na montażu gotowych elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny (dokumentację konstrukcyjno-technologiczną) na nowoczesnej hali produkcyjnej. Wymagania: · znajomość rysunku technicznego Pracodawca oferuje: pracę na nowoczesnej hali produkcyjnej umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną, "wczasy pod gruszą", paczki na święta, szkolenia, dofinansowanie do posiłków oraz do dojazdów, możliwość skorzystania z dofinansowania do nauki języków obcych) pracę w systemie 3 zmianowym, możliwość ciągłego rozwoju oraz awansów wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 30-38zł brutto/h. Powyższa oferta jest ofertą pracy stałej. Talent River nr certyfikatu 26306 Wysyłając aplikację prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, dla celów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji, weryfikacji kandydatury pracownika u Klienta oraz zgody na udostępnienie przez Talent River Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych. Zgoda jest dobrowolna, jednak brak jej zaznaczenia może uniemożliwić kandydatowi wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Talent River Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Aleje Marcinkowskiego 27/1, 61-745 Poznań, e-mail: rekrutacja(małpa)talentriver.pl

Spawacz TIG- rury, stal kwasowa
Spawacz TIG- rury, stal kwasowa
Łódź 9 dni plecy

Szukamy fachowców z całej Polski! Jeżeli jesteś doświadczonym i precyzyjnym spawaczem i potrafisz precyzyjnie łączyć rury ze stali kwasoodpornej, a do tego szukasz miejsca pracy, w którym będziesz mógł się rozwijać i awansować, to nasza oferta przypadnie Ci do gustu.Jako agencja pracy (Pathfinder) dla naszego klienta- lidera w branży budowy chłodni i mroźni przemysłowych poszukujemy fachowców do spawania instalacji chłodniczych w nowo budowanych obiektach na terenie całej Polski. Co będzie należeć do Twoich obowiązków:montaż i spawanie instalacji chłodniczych ze stali kwasowej (głównie rur) metodą TIGmontaż zaciskanych rurociągówdbałość o jakość spawówCzego oczekujemy od kandydatów:doświadczenia w pracy spawaczaumiejętności czytania rysunków technicznychumiejętności samodzielnej organizacji pracyprawa jazdy kat. Bmile widziane: uprawnienia na podnośniki nożycoweCo oferujemy:pracę w wymiarze ok 10 godzin/dzień (łącznie z dojazdem do miejsca pracy, czas pracy liczony od wyjazdu z firmy)stawkę 30-38 zł/godzinę netto (przy umowie zlecenie/o pracę)1 miesiąc na umowie zlecenie, a następnie umowę o pracę (bez płacenia "pod stołem")możliwość pracy na zasadach B2B, jeśli masz własną działalność (wtedy stawka 60-70 zł netto/godz.)jeśli praca w delegacji pracodawca zapewnia hotel o dobrym standardziedodatkowo płatne nadgodziny (+50%)sporadycznie praca w soboty (stawka +100%)możliwość rozwoju i awansu- jako firma ciągle się rozwijamy i pozyskujemy nowe zlecenia.Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie, lub przez formularz OLX.

Pracownikow   do Firmy Ogrodniczej- Brukarskiej
Pracownikow do Firmy Ogrodniczej- Brukarskiej
Łódź 9 dni plecy

Firma Ogrodnicza z Łodzi Poszukuje pracownikow którzy potrafią wykonywać prace przy zakładaniu terenów zielonych ( najlepiej z doświadczeniem oraz Brukarzy . Miłe widziane prawo jazdy. B . Pracujemy tylko na terenie Łodzi oraz okolic. Możliwość rozliczenia co 2 tyg . Kontakt tel 79*****13 Praca pełen etat umowa o prace

Pracownik do montażu okien PCV i ALU
Pracownik do montażu okien PCV i ALU
Łódź 9 dni plecy

Poszukuję fachowca a także pomocnika do montażu okien PCV i drzwi.Praca na terenie Łodzi i okolicOd kandydatów na pracownika oczekuję:-znajomości branży ogólnobudowlanej- odpowiedzialności za powierzone zadania,- zaangażowania i chęci do pracy,- samodzielności,- dbania o narzędzia i porządek w miejscu pracy.-mile widziane prawo jazdy kat. B.Jako firma oferuje:- wynagrodzenie na czas w systemie miesięcznym lub tygodniowym,- odzież roboczą.Wynagrodzenie jest zależne od umiejętności i ustalane jest indywidualnie z każdym pracownikiem. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakieś pytania proszę o kontakt, najlepiej telefoniczny.Шукаю спеціаліста та помічника для встановлення вікон та дверей ПВХ.Робота в Лодзі та околицях.Вимоги до кандидатів:знання загальнобудівельної галузі,відповідальність за доручені завдання,залученість та бажання працювати,самостійність,дбайливе ставлення до інструментів та порядку на робочому місці.водійське посвідчення категорії B (бажано).Ми, як компанія, пропонуємо:своєчасну оплату праці щомісячно або щотижня,трудовий договір,робочий одяг.Розмір оплати залежить від навичок та обговорюється індивідуально з кожним працівником. Якщо ви зацікавлені в співпраці або маєте будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нами, найкраще телефоном.

Brukarz - brygadzista / pracownik / pomocnik, Berlin Niemcy
Brukarz - brygadzista / pracownik / pomocnik, Berlin Niemcy
Łódź 9 dni plecy

OPISPoszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:BRUKARZ: VORARBEITER / PRACOWNIK / POMOCNIKZakres obowiązków pracownika / pomocnika:znajomość prac ziemnych i brukarskich na stanowiskuZakres obowiązków brygadzisty:znajomość prac ziemnych i brukarskich na stanowiskuznajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnymorganizacja czasu pracy min. 3 pracownikówformalności zespołowe : sprawozdania, harmonogramy, zapotrzebowania socjalneznajomość i obsługa maszyn ciężkich do klasy II (ładowarki, koparki, mini ładowarki, zagęszczarki itp.)kontrolowanie i raportowanie braków w materiałach, narzędziach i zasobach ludzkichposiadanie prawa jazdy kat. B+E / C, pełnienie funkcji kierowcy dla brygady oraz odpowiedzialność za powierzony samochódWymagania:wiek max. do 35 latzaświadczenie o niekaralności lub pisemne poświadczenieuczciwośćdoświadczenie w wykonywaniu prac brukarskichumiejętność stosowania narzędzi i maszyn brukarskichchęć do pracy w zespole oraz umiejętność komunikacjidokładność i precyzja w wykonywaniu praczdolność do pracy w warunkach wymagających wysiłku fizycznegoOferujemy:pracę od zarazpracę z możliwością szybkiego awansuzatrudnienie całorocznemiejsce pracy: Berlin i okoliceczas pracy : 8 godzin dziennie pn. - pt.formę zatrudnienia: własna działalność na okres 6 miesięcy, potem zatrudnienie w niemieckiej firmie na umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzenie brygadzisty:20 - 21,50 Euro/godzinę Brutto lub alternatywnie10 - 11,50 Euro/godzinę Brutto plus 5 - 8 % wartości wykonanego projektuatrakcyjne wynagrodzenie pracownika:16 - 17,50 Euro/godzinę Bruttoatrakcyjne wynagrodzenie pomocnika:13 - 13,50 Euro/godzinę BruttoWynagrodzenie uzależnione jest od umiejętności oraz obejmuje rzeczywisty czas pracy (dojazd do pracy oraz możliwe przejazdy między budowami nie są wliczone do wynagrodzenia)dodatkowo zapewniamy:narzędzia pracy, samochód firmowymożliwość odpłatnego zakwaterowaniaOsoby zainteresowane prosimy o aplikowanie CV ze zdjęciem lub inny plik ze zdjęciem.

Solidny malarz/glazurnik/dekarz-prace zlecone, również emeryt rencista
Solidny malarz/glazurnik/dekarz-prace zlecone, również emeryt rencista
Łódź 9 dni plecy

Prace zlecone w razie potrzeby - naprawa płytek schodowych, elewacji, konserwacja ogrodzenia itp. Praca bez presji czasu, dlatego chętnie przyjmę emeryta lub rencistę.

Układanie płytek - Glazurnik
Układanie płytek - Glazurnik
Łódź 9 dni plecy

POSZUKIWANY GLAZURNIK!FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA ZATRUDNI PRACOWNIKA NA STANOWISKO GLAZURNIKA. PRACA 5 DNI W TYGODNIU W WYMIARZE 8 GODZINNYM 8-16. PRACA GŁÓWNIE NA TERENIE ŁODZI. PRACA NA WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘCIE W PRZYJAZNEJ ATMOSFERZE. POSZUKIWANY PRACOWNIK BEZ NAŁOGÓW Z PRZYNAJMNIEJ 3 LETNIM DOŚWIADCZENIEM PRZY UKŁADANIU PŁYTEK.Obowiązki:Praca na terenie ŁodziWykończenie mieszkań prywatnych, domów oraz większych inwestycji.Praca w firmie remontowo-budowlanej.Utrzymywanie stanowiska pracy w czystościWymagania:Rzetelność i sumienność.SamodzielnośćPunktualnośćZnajomość branży i materiałów.Udokumentowane doświadczenia minimum 3 letnie Bez nałogu alkoholowegoMile widziane zdjęcia z poprzednich prac

Zatrudnenię pracowników ogólnobudowlanych
Zatrudnenię pracowników ogólnobudowlanych
Łódź 9 dni plecy

Poszukujemy pracowników – zbrojarzy oraz cieśli szalunkowych  (Zakres obowiązków: tworzenie elementów żelbetowych, wykonywanie zbrojenia oraz układanie go w szalunkach , montaż i demontaż szalunków systemowych). Praca pod żurawiem. Prace będą odbywały się w Łodzi. Praca od zarazStawka od 33 zł netto. Umowa o pracę, zaliczki.Wszelkie inne pytania pod numerem telefonu

Zlecimy wykonanie instalacji ZW- ocynk
Zlecimy wykonanie instalacji ZW- ocynk
Łódź 10 dni plecy

Do wykonania instalacja zimnej wody- ocynk dn32- około 800mb+ izolacją. Praca na wysokości - hala magazynowa.Praca z podnośnika - muszą być aktualne uprawnieniaTermin rozpoczecia- 18.07 Gdańsk

zatrudnie pomocnika lub samodzielna osobe do gladzi i malowania
zatrudnie pomocnika lub samodzielna osobe do gladzi i malowania
Łódź 10 dni plecy

Witam zatrudnie pomocnika lub samodzielną osobę do wykonywania gładzi gipsowych i malowania praca na terenie łodzi i okolic możliwość stałej współpracy praca najczęściej w blokach wykonujemy remonty kompleksowo mieszkań nietoleruje picia alkoholu na budowie i nagłego nieprzychodzenia do pracy wypłaty w każdy piątek praca od zaraz zapewniam ciągłość pracy zapraszam do kontaktu tylko poważne osoby które chcą pracować kontakt Radek tel 66*******13

Ślusarz, Spawacz, monter oraz pomocnik
Ślusarz, Spawacz, monter oraz pomocnik
Łódź 10 dni plecy

Zatrudnię samodzielnego ślusarza spawacza z doświadczeniem przy produkcji oraz montażu schodów i balustrad ze stali czarnej, kwasówki i szkła lub pomocnika ślusarza. Oferuję stabilne zatrudnienie w formie pracy jednozmianowej. Oczekuję ofert od osób zorganizowanych i sumiennych. Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat.B.

Zatrudnię pomocników budowlanych, murarzy, zbrojarzy (obszar Łodzi)
Zatrudnię pomocników budowlanych, murarzy, zbrojarzy (obszar Łodzi)
Łódź 13 dnia plecy

FIRMA BUDOWLANA ZATRUDNI:pomocników budowlanychzbrojarzymurarzyOFERUJEMY:umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinstabilne warunki finansowedługoterminową, stabilną i legalną pracęterminową wypłatę wynagrodzenia (rozliczenie tygodniowe)Zakres wykonywanych zadań:stawianie budynków od podstaw (cegła, ytong, silka, porotherm, itp.)pomoc murarzom, cieślomobsługiwanie narzędzi budowlanych stosowanych w robotach murarskichokazjonalnie pomoc przy innych pracach budowlanychWymagania:sumienność oraz rzetelność w pracydyscyplina i umiejętność pracy w zespoleznajomość zasad bezpieczeństwa na terenie budowyobsługa podstawowych narzędzi związanych z wykonywanym zawodem

Inżynier budowy- instalacje elektryczne, budownictwo kubaturowe
Inżynier budowy- instalacje elektryczne, budownictwo kubaturowe
Łódź 13 dnia plecy

Dzień dobry,zatrudnimy inżyniera budowy na budowę w Krakowie. Wymagane:wyższe wykształcenieprawo jazdy kat. Bdoświadczenie w pracy jako inżynier budowy, branża instalacje elektrycznedobra znajomość programów CAD, Excel, OutlookObowiązki:koordynacja prac we współpracy z brygadzistami i kierownikiem branżowymbieżące weryfikowanie stanu pracwykonywanie zamówień dostaw materiałów i urządzeń wraz ze sprawdzeniem ilościowym i jakościowym oraz zapewnieniem odpowiedniego ich udokumentowanianadzór nad firmami podwykonawczymisporządzenie dokumentacji powykonawczejzapoznawanie się i opracowywanie materiałów służących do prawidłowego wykonania prac, dokumentacji technicznej, oraz przestrzeganie zgodności z obowiązującym zakresem prac przyjętych do realizacjisporządzanie wycen prac dodatkowychOferujemy:opieka medycznadofinansowanie kursów i szkoleńmożliwość uzyskania wpisów do książki praktyki zawodowejmożliwy elastyczny czas pracy i częściowy home-office

Elektryk/Elektromonter Łódź
Elektryk/Elektromonter Łódź
Łódź 13 dnia plecy

Приглашаем на работу Электриков (электромонтажников). Объекты в г. Лодзь.Obowiązki:Montaż instalacji elektrycznych/teletechnicznychWykonywanie prac elektroinstalacyjnych.Prowadzenie tras kablowych i wykonywanie rozdzielni elektrycznych.Podłączanie urządzeń elektrycznych i oświetlenia.Samodzielne podejmowanie decyzji technicznych.Wymagania:Doświadczenie jako ElektrykRzetelność i dobra organizacja pracy.Umiejętność pracy w zespole.Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracę.

Zatrudnię - Suche zabudowy_Sufity podwieszane_Gładzie_Malowanie
Zatrudnię - Suche zabudowy_Sufity podwieszane_Gładzie_Malowanie
Łódź 13 dnia plecy

Zatrudnię do pracy z doświadczeniem na stanowiska-monter gk-gładzie/malowanieZapraszam tylko osoby doświadczone i samodzielne.Praca na terenie ŁodziPłatne tygodniówkiWszelkie informacje udzielę telefonicznie

Pracownik budowlany - Malarz - NIEMCY - niemiecka firma - Köln
Pracownik budowlany - Malarz - NIEMCY - niemiecka firma - Köln
Łódź 13 dnia plecy

Firma budowlana Asemota Bau poszukuje do pracy przy pracach wykończeniowych:malowanie sciantapetowanieszpachlowanie, szlifowanie oraz gruntowanie scianlakierowanie drzwiWymagania:Polska (posiadanie aktualnego zaświadczenia A1)lub niemiecka działalność gospodarczadoswiadczenie w pracach wykonczeniowychfachowe i samodzielne wykonywanie powierzonych zlecenodpowiedzialnosc i zaangazowaniePrawo jazdy kat. Bnie akceptujemy osob naduzywajacych alkoholu oraz srodkow odurzajacychOferujemy:stala prace przez caly rokplatnosc na konto bankowe co 4 tygodnieatrakcyjne zarobkiregularnie wyplacane pensjegwarantowana praca 58 godzin tygodniowotygodniowy urlop w Polsce co 6 tygodni m.in. Pakiet 6/1zapewniamy samochod firmowy i potrzebne narzedziazakwaterowanie odplatne z pelnym wyposazeniemWynagrodzenie:3500 - 8000 €Kontakt:+49 176 206 77 317 (rozmowa z pracodawca w języku niemieckim lub angielskim)+49 176 314 65 718 (rozmowa z osoba upowazniona w języku polskim)Posiadamy mieszkania dla pracowników, ktore sa w pelni wyposazone.Praca w Köln, Düsseldorf, Leverkusen, Wuppertal, Essen (NRW)

Praca operator ładowarki / ładowarek teleskopowej Płock Łódź Rokiciny
Praca operator ładowarki / ładowarek teleskopowej Płock Łódź Rokiciny
Łódź 16 dni plecy

Dołącz do zespołu, który stawia na rozwój i innowację!Firma SK Rent GROUP, lider w branży wynajmu, usług oraz sprzedaży maszyn budowlanych, poszukuje ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko operatora ładowarki teleskopowej. Jesteśmy firmą, która nie tylko stawia na innowacyjność i rozwój, ale również dba o profesjonalną obsługę naszych maszyn. Posiadając unikalne maszyny w naszym parku maszynowym, zdajemy sobie sprawę z kluczowej roli operatora w zapewnieniu ich sprawności i bezpieczeństwa pracy. Dlatego poszukujemy osób z pasją do obsługi maszyn budowlanych, gotowych podjąć się tego wyzwania!Zakres obowiązków obejmuje m.in.:Obsługa ładowarki teleskopowej: Precyzyjne manewrowanie maszyną zgodnie z wytycznymi, bezpieczne podnoszenie i przemieszczanie materiałów budowlanych.Przestrzeganie przepisów i norm bezpieczeństwa: Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy podczas operowania maszyną.Konserwacja maszyny: Wykonywanie prostych prac konserwacyjnych oraz codzienne sprawdzanie stanu technicznego urządzenia.Współpraca z zespołem: Koordynacja działań z innymi pracownikami budowlanymi w celu efektywnej realizacji zadań.Nasze oczekiwania:Doświadczenie w obsłudze ładowarki teleskopowej oraz posiadanie odpowiednich uprawnień Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków oraz dbałość o mienie i bezpieczeństwo pracy.Gotowość do nauki i rozwoju zawodowego.Oferujemy:Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w firmie odnoszącej ogromne sukcesy na rynku.Możliwość udziału w szkoleniach dostosowanych do Twoich potrzeb.Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.Nasza firma inwestuje w nowoczesne maszyny prosto z fabryk, co pozwala nam być pionierem w branży. Dołącz do naszego zespołu, gdzie stawiamy na rozwój, dobrą atmosferę i rzetelność, oraz wspólnie osiągamy sukcesy na rynku!Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV lub o kontakt telefoniczny.Obecnie prowadzimy również rekrutację na inne stanowiska:mechanik/serwisantpomocnik mechanika/serwisantakierowca kat. C+Eprzedstawiciel handlowykoordynator handlowySerdecznie zapraszamy do kontaktu!

Przyjmę tynkarza
Przyjmę tynkarza
Łódź 16 dni plecy

Zatrudnię tynkarza,stała praca domki. Wszystkie informacje pod tel. 503 852 502

Zatrudnię glazurników
Zatrudnię glazurników
Łódź 16 dni plecy

Zatrudnię glazurników, wykończeń i prac remontowych

Zatrudnię pomocnika budowlanego do remontów
Zatrudnię pomocnika budowlanego do remontów
Łódź 16 dni plecy

Zatrudnię od zaraz pomocnika do prac remontowych! Nie wymagam specjalistycznego doświadczenia, a jedynie chęci do pracy. Mile widziane osoby młode, bez nałogów, chętne do pracy, które miały styczność z wykonywaniem podstawowych prac wykończeniowych. Praca w godzinach 7:00-18:00 od poniedziałku do piątku na terenie Łodzi. Wynagrodzenie płatne co dwa tygodnie. Możliwość rozwoju zawodowego oraz premii. Zapewniona ciągłość pracy na długi czas oraz terminowe rozliczenia. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, chętnie udzielę szczegółowych informacji. Stawka godzinowa do uzgodnienia.

Zatrudnię hydraulika, spawacza gazowego
Zatrudnię hydraulika, spawacza gazowego
Łódź 16 dni plecy

Firma MON-LUK obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:hydraulik instalacje wewnętrzne .monter przyłącza ciepłownicze .Spawacz gazowyOferujemy;•  Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,•  Umowę o pracę na czas nieokreślony •  Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na terenie ŁodziStawka uzależniona od umiejętności od 27 do 40 zł na rękę za godzinę.

Filtr