Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Pracownik biurowy na projekcie w Lipsku, Niemcy
Pracownik biurowy na projekcie w Lipsku, Niemcy
nowe Ropczyce dzisiaj

Zadania: Prowadzenie bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem biura budowyAdministracyjne wsparcie kierownictwa budowy/projektu w codziennych obowiązkachDbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, współpraca z centralą firmyTworzenie i zarządzanie listami obecności pracownikówZarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącąOrganizacja i obsługa spotkań służbowych Wymagania:Wykształcenie średnie lub wyższeDobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)Umiejętność obsługi komputera - pakiet MS OfficePrawo jazdy kat. BGotowość do pracy w delegacji na terenie NiemiecKomunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktówDyspozycyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasuSumienność, rzetelność, zaangażowanie, dokładność w wykonywaniu obowiązkówOferujemy:Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Ambitną i odpowiedzialną pracę w prężnie i dynamicznie działającej firmie,Szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji oraz poszerzanie wiedzy,Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,Dodatkowe benefity pozapłacoweZastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.Kandydatów do pracy prosimy o zamieszczenie i podpisanie w CV poniższego oświadczenia:"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę P.U.P.H. NIWA Jan Niwa Sp.k. z siedzibą w Ropczycach, ul. Robotnicza 38 danych osobowych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926), aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Recepcja z językiem angielskim -Łódź, Centrum- Biurowiec (pn-pt 8-16)
Recepcja z językiem angielskim -Łódź, Centrum- Biurowiec (pn-pt 8-16)
nowe Łódź dzisiaj

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów Recepcja BiurowiecLokalizacja: Łódź, ŚródmieścieZAKRES CZYNNOŚCI:obsługa recepcji wydawanie i odbiór kart dostępudbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencjibudowanie pozytywnego wizerunku firmyDLA NAS JEST WAŻNE:zaangażowaniesprawna obsługa komputeraznajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)mile widziane osoby ze statusem studentaOFERUJEMY:umowę zleceniestawkę 23,50 zł/h bruttosystem od poniedziałku do piątku (8-16)terminowość wynagrodzeniaZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez Olx. Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91.  Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Specjalista ds. fakturowania i wysyłek - pracownik biurowy/logistyk
Specjalista ds. fakturowania i wysyłek - pracownik biurowy/logistyk
nowe Załom dzisiaj

Firma DLG Sp. z o.o. poszukuje:Specjalisty ds. fakturowania, biuro wysyłek - pracownika biurowego.Opis Stanowiska - główne zadania:- fakturowanie,- wypełnianie listów przewozowych,- rozliczanie należności i zobowiązań,- wprowadzanie fv zakupowych i kosztowych do systemu,- wsparcie pozostałych działów firmy w bieżącej pracy,Oferujemy:- stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę,- wynagrodzenie netto minimum 3500,00 w okresie próbnym,- pracę w dynamicznym, rozwijającym się zespole,- możliwość rozwoju,- niezbędne narzędzia pracy,- praca w godzinach 06:30-14:10 w biurze w Załomiu koło Szczecina (dowozimy ze Szczecina lub Goleniowa),Wymagamy:- doświadczenia w fakturowaniu oraz wprowadzaniu dostaw towaru do systemu,- bardzo dobrej organizacji pracy,- systematyczności, dokładności, punktualności,- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,Oferty prosimy kierować przez OLX - skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Asystentka/Asystent Notariusza
Asystentka/Asystent Notariusza
nowe Wrocław dzisiaj

PROGRESSO CONSULTING HR jako firma doradcza dostarczająca kompleksowe rozwiązania, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 28081, obecnie dla swojego Klienta - renomowanej Kancelarii Notarialnej , poszukuje osoby na stanowisko:Asystentka/Asystent NotariuszaMiejsce pracy: Wrocław - KrzykiOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie notariusza w codziennych obowiązkach oraz zapewnianie wysokiej jakości obsługi klientów.Obowiązki: Przygotowywanie projektów aktów notarialnych.Przyjmowanie klientów, udzielanie informacji oraz prowadzenie korespondencji z klientami.Sporządzanie odpisów, wypisów, poświadczeń.Odbieranie telefonów i obsługa interesantów.Obsługa Repertorium, przygotowywanie wniosków wieczystoksięgowych Wysyłka i odbiór korespondencji.Wymagania:Wykształcenie wyższe - prawnicze lub ekonomiczne - ev w trakcie . Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Biegła znajomość obsługi komputera i programów biurowych, tj. programu Kancelaria Notarialna,Sumienność, skrupulatność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie,Prawo jazdy kat. B.Mile widziana umiejętność sporządzania projektów aktów notarialnych.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie.Pracę w małym doświadczonym zespole, w dobrej atmosferze.Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności.UMOWA BEZPOŚREDNIO Z PRACODAWCĄ.

Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Michalskiego zatrudni Magistra Prawa
Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Michalskiego zatrudni Magistra Prawa
nowe Tychy dzisiaj

 Kancelaria Radcy Prawnego poszukuje kandydatki / kandydata – magistra prawa, na stanowisko prawnika.Kancelaria specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorców oraz obrotu gospodarczego, a także podmiotów z rynku mieszkalnictwa.Obecnie poszukujemy kandydata głównie do Działu postępowań sądowych i egzekucyjnych.Oferujemy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach oraz możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznym środowisku pracy.Oferty wraz ze zdjęciem oraz klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: kancelaria.tm(małpa)gmail.com

Praca biurowa - dla studenta + praca sezonowa w wakacje
Praca biurowa - dla studenta + praca sezonowa w wakacje
nowe Szczecin dzisiaj

Jesteśmy sklepem jubilerskim Filipowicz i poszukujemy osoby do pracy biurowej przy metkowaniu towaru oraz obsłudze naszej strony internetowej. Praca odbywać się będzie w naszym biurze 2-3 dni w tygodniu. Dni i godziny pracy są elastyczne i mogą być dostosowane do Twojego planu.Wynagrodzenie:Wynagrodzenie: 24 zł netto na godzinę.Dodatkowa Możliwość:Szukamy również osoby, która byłaby zainteresowana pracą sezonową w naszym punkcie w Międzyzdrojach, gdzie można zarobić atrakcyjne wynagrodzenie. Praca sezonowa dostępna jest w okresie lipca i sierpnia, a zakwaterowanie jest zapewnione.Możliwość zarobienia 20 000 zł za 2 miesiące pracy w sezonie wakacyjnym.Stawka godzinowa za pracę sezonową jest znacznie wyższa.Znajomość języka niemieckiego będzie ogromnym atutem.Wymagania:Doświadczenie nie jest wymagane.Wystarczy chęć do pracy.Idealne stanowisko dla studentki.Jeśli jesteś osobą energiczną, zainteresowaną pracą w przyjaznym środowisku oraz masz chęć do nauki i rozwoju, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko!

Sekretarka w Szkole Językowej British School
Sekretarka w Szkole Językowej British School
nowe Warszawa dzisiaj

Ogólnopolska Szkoła Językowa British School Oddział Targówek poszukuje osoby do pracy w Sekretariacie Szkoły:Wymagania : Pozytywne nastawienie, zaangażowanie i uśmiech na twarzyWysoka kultura osobista i umiejętność budowania doskonałych relacji z klientemDoskonała organizacja pracy własnejObsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)Dobra znajomość języka angielskiegoZnajomość obsługi mediów społecznościowychStatus studentaOferujemy : Pracę na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19/12-20Samodzielność działaniaPracę w nowoczesnym biurzeDarmowy kurs językowyMożliwość rozwoju zawodowegoCV prosimy wysyłać na podany adres email: targowek[małpka]britishschool.pl lub poprzez portal olx.

Specjalista ds. Rozliczania Pracowników i Produkcji - MAHLE
Specjalista ds. Rozliczania Pracowników i Produkcji - MAHLE
nowe Krotoszyn dzisiaj

Twoja rola i obowiązki:Przygotowywanie raportów produkcyjnych na podstawie zleceń produkcyjnych w systemie SAP.Analiza zgodności planu produkcyjnego.Potwierdzanie i zamykanie zleceń w systemie.Potwierdzenie ewidencji czasu pracy pracowników w systemie SAP (HR).Informowanie o zaistniałych niezgodnościach i wykonywanie pozostałych zleceń przełożonego.Twoje umiejętności i mocne strony:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.Wykształcenie średnie (mile widziane ekonomiczne).Znajomość systemu SAP będzie mile widziana.Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel).Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, samodzielność i odpowiedzialność.Zobacz, co możemy Ci zaoferować!Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów.Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie.Szkolenia dające możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach oraz kursy języków obcych.Bogaty pakiet świadczeń socjalnych i benefitów (w tym m.in. prywatna opieka zdrowotna, karty przedpłacone Edenred, Multisport, ubezpieczenie grupowe).Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy.

Asystent projektanta - urbanistyka, planowanie przestrzenne,Bydgoszcz
Asystent projektanta - urbanistyka, planowanie przestrzenne,Bydgoszcz
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Projektanta. - zakres obowiązków: współpraca w sporządzaniu m.in. MPZP, decyzji lokalizacyjnych, analiz przestrzennych itd. ,- miejsce pracy: Bydgoszcz, firma GIS-PLAN- wymiar czasu pracy: cały etat. Wymagania konieczne:·         obsługa programu AUTO CAD,·         status studenta,·         dyspozycyjność, terminowość, sprawność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole.Dodatkowe wymagania (mile widziane):·         znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, w tym w szczególności procedur planistycznych,·         zainteresowanie tematyką planowania przestrzennego i urbanistyki,·         doświadczenie w pracy,·         doświadczenie w wykonywaniu prognoz oddziaływania na środowisko, ekofizjografii, prognoz skutków finansowych, wniosków rolnych i leśnych, ocen aktualności dokumentów planistycznych, analiz przestrzennych. Oferujemy:·         wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,·         premie,·         możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia,·         szkolenia.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w wiadomości olx. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie do CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Kierownik administracji
Kierownik administracji
nowe dzisiaj

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010 Kierownik administracji Zadania: • nadzór nad sprawnym funkcjonowaniem biura (sprzedaż detaliczna, ubezpieczenia, marketing, sekretariat), • koordynowanie pracy działu obsługi klienta, • nadzór nad procesami rekrutacyjnymi (współpraca z firmą zewnętrzną), • raportowanie i analiza - spotkania z przełożonym i kierownictwem, • reprezentowanie firmy na zewnątrz.    Wymagania:  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Administracja, • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, najlepiej na stanowisku kierowniczym, • umiejętność delegowania i odbioru zadań, • otwarty umysł na innowacyjne rozwiązania. Oferujemy: • pracę dla wiodącego producenta w branży drzewnej, • wynagrodzenie zasadnicze nawet do 9 000 netto, • mile widziane zatrudnienie w ramach B2B, • zniżki na zakup drewna, • dofinansowanie do opieki medycznej.

Kancelaria Notarialna zatrudni Sekretarkę/Repertorzystkę
Kancelaria Notarialna zatrudni Sekretarkę/Repertorzystkę
nowe Warszawa dzisiaj

Kancelaria Notarialna znajdująca się w centrum Warszawy szuka pracownika do pracy w sekretariacie (repertorzystka).Obowiązki:prowadzenie repertorium elektronicznego, rejestracja czynności, wystawianie faktur,przygotowywanie wypisów, odpisów oraz pozostałych dokumentów,prowadzenie biurowości oraz ksiąg kancelaryjnych,przygotowywanie zestawień do sądów oraz urzędówpomoc w bieżącej działalności kancelarii.Mile widziane doświadczenia w pracy w kancelarii notarialnej na tożsamym stanowisku.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych drogą elektroniczną (poprzez formularz kontaktowy).

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
nowe Tomaszów Mazowiecki dzisiaj

Firma transportowa z Tomaszowa Mazowieckiego posiadająca ponad 20-letne doświadczenie zatrudni do biura osobę ze znajomością języka obcego (istnieje możliwość przyuczenia)Wymagania:język obcy (angielski lub niemiecki lub hiszpański lub ukraiński)umiejętność pracy pod presją czasusumieność i wytrwałość w wykonywaniu powierzonych zadań i obowiązkówkomunikatywność, umiejętność pracy w zespoledobra znajomość komputera i pakietu OfficeOpis stanowiska:realizacja zleceń transportowychprzygotowanie dokumentacji transportowejwsparcie biura i spedycji w bieżącej pracybudowanie relacji z klientemwspółpraca z poszczególnymi działami firmyOferujemy:świetna atmosfera pracy w młodym zespolezatrudnienie w oparciu o umowę o pracęniezbędne narzedzie pracy (komputer, telefon)praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątkumożliwość rozwoju

Specjalista ds administracyjnych
Specjalista ds administracyjnych
nowe Warszawa dzisiaj

Dzień dobry,Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonisty / RecepcjonistkiZakres obowiązków:obsługa korespondencji tradycyjnej i elektronicznej (odbieranie, skanowanie, wysyłka itp.)obsługa i sporządzanie dokumentacji (umowy, pisma itp.),obsługa telefoniczna nowych i obecnych klientów,prowadzenie pozostałych prac administracyjno-biurowych,Warunki pracy:godziny pracy: pełen etat (8-16 lub 9-17);lokalizacja: śródmieście (ścisłe centrum Nowy Świat);wynagrodzenie: od 3500 netto do 6000 netto (na rękę) w zależności od doświadczenia i umiejętności;umowa o pracę lub zlecenia;Wymagania:wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia lub pochodne);komunikatywny j.polski w mowie i w piśmie;samodzielność w działaniu;dobra organizacja pracy Pracodawca: Centrum UsługZainteresowanych zapraszam do kontaktu

Recepcja serwisu Auto Centrum Lis
Recepcja serwisu Auto Centrum Lis
nowe Kalisz dzisiaj

Przyjmę osobę do pracy w recepcji serwisu. Osoba ta będzie odpowiedzialna min za:program zarządzający działem serwisukontrolę/weryfikacje zleceń poprawność i jakoś danych Wymagania:wykształcenie min. średnieznajomość języka angielskiegoprawo jazdy kategorii Bznajomość obsługi systemu Windows oraz pakietu officeOferujemy:dobrą atmosferę specjalistyczne szkolenia możliwość rozwoju umowa o pracę Mile widziane osoby bez doświadczenia. Praca w godzinach 8-16Proszę o kontakt za pośrednictwem portalu OLX.Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Specjalista obsługi gwarancyjnej
Specjalista obsługi gwarancyjnej
nowe dzisiaj

KAPEO POLSKA SP. Z O.O.   z siedzibą w Mściszewicach woj. pomorskie to firma projektowo wykonawcza zbiorników instalacji przeciwpożarowych, posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie ochrony ppoż i specjalizuje się w kluczowych dla branży segmentach: instalacjach i pompowniach tryskaczowych oraz hydrantowych oraz zbiornikach przeciwpożarowych.Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty obsługi gwarancyjnej branży sanitarnej ppoż. Obowiązki:obsługa gwarancyjna zrealizowanych instalacji nadzorowanie prac serwisowych,promowanie usług oraz przygotowywanie ofert serwisowych,kontakt z klientamiodczytywanie dokumentacji technicznej i gwarancyjnej,Wymagania:wykształcenie technicznemile widziane doświadczenie w świadczeniu usług serwisowych lub realizacji instalacji sanitarnych,znajomość wewnętrznych instalacji sanitarnych od strony technicznej, prawo jazdy kat. B,samodzielność i sumienność,Oferujemy:zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,atrakcyjne wynagrodzenie

Specjalista w Dziale Likwidacji Szkód
Specjalista w Dziale Likwidacji Szkód
nowe Gdańsk dzisiaj

Jobhouse działa na rynku od 12 lat. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 15 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.W tej chwili dla naszego Klienta, ERGO Ubezpieczenia Podróży, lidera rynku ubezpieczeń turystycznych, szukamy kandydatów na stanowisko: Specjalista w Dziale Likwidacji SzkódGdańsk (Oliwa)ZapewniamyZatrudnienie w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku;Dobrze zlokalizowane i skomunikowane biuro;Umowę o pracę (pierwsza na okres 6 msc.,druga na rok lub czas nieokreślony);Elastyczne godziny pracy (możesz zaczynać między 7.30 a 9.30)Przyjazną atmosferę, w dynamicznym i kompetentnym zespole;Pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie do okularów, upominki świąteczne, karta lunchowa w wysokości 300 zł. miesięcznie).Do Twoich zadań będzie należałoPrzeprowadzenie sprawnego i terminowego procesu likwidacji szkód;Ustalanie zakresu odpowiedzialności ubezpieczeniowej;Ocena zasadności roszczeń odszkodowawczych;Wydawanie decyzji w sprawach odszkodowawczych;Akceptacja wypłat odszkodowań (zgodnie z udzielonym zakresem pełnomocnictwa);Kontakt z klientem w sprawach likwidowanych szkód;Pozyskiwanie i sporządzanie stosownej dokumentacji;Obsługa systemów aplikacji szkodowych.U kandydatów zwracamy uwagę naWyższe wykształcenie;Biegłą obsługę komputera w zakresie aplikacji biurowych;Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;Samodzielność;Terminową realizację zadań.Mile widziane:Doświadczenie na podobnym stanowisku;Znajomość przepisów związanych z likwidacją szkód. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097. www.jobhouse.pl 

Praca w Recepcji szkoły tańca
Praca w Recepcji szkoły tańca
nowe Warszawa dzisiaj

Dzień dobry! Poszukujemy pozytywnej osoby, która rozpocznie pracę na recepcji w naszej szkole tańca Abra studio i dołączy na dobre do naszej #Abrafamilii.Praca od poniedziałku do piątku – w dni robocze w godzinach 14:00/17:00 - 23:30 (w zależności od zmiany) oraz weekendy w zależności od odbywających się u nas zajęć i imprez tanecznych. Miejsce pracy: al. Jana Pawła II 11, Warszawa.Obowiązki:- obsługa związana z przyjmowaniem klientów na kursy tańca;- nawiązywanie relacji z klientami;- dbanie o wizerunek szkoły;- dbanie o czystość i porządek miejsca pracy.Jeśli jesteś dobrym ogarnizatorem swojego czasu, lubisz pracować i nie cierpisz siedzieć bezczynnie, masz podzielność uwagi i szukasz możliwości rozwoju się na różnych polach a do tego często uśmiechasz się to praca z nami jest właśnie dla Ciebie. Musisz jeszcze tylko używać więcej, niż jednego palca na klawiaturze i znać parę skrótów w obsłudze komputera... to znaczy, że pasujesz do naszego teamu w 100%!Oferujemy:- umowę zlecenie (stawka uzależniona od Twoich kwalifikacji);- dodatki finansowe za obowiązki zlecone (zawsze jest mega dużo pracy);- możliwość uczestniczenia w kursach tańca.Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.abra-studio.plProsimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz paru zdań o sobie. Pamiętajcie, że Wasze zgłoszenia są Waszą wizytówką.Pozdrawiamy AbraTeam

Dyżurny, pracownik biurowy
Dyżurny, pracownik biurowy
nowe Dąbrowa dzisiaj

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko dyżurny ruchu. Wymagania: - znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych - zdolność do pracy w godzinach nocnych - dyspozycyjność - praca w różnych godzinach (popołudnia, nocki). - prawo jazdy kat. B mile widziane. - sumienność oraz odpowiedzialność. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. - praca w stabilnie rozwijającej się firmie. - gruntowne przeszkolenie.

Pracownik biurowy z obsługą klienta- szkolenie zdalne (ze stypendium)
Pracownik biurowy z obsługą klienta- szkolenie zdalne (ze stypendium)
nowe Siedlce dzisiaj

Fundacja Heros w ramach projektu współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na szkolenie zdalne pn. "Pracownik biurowy z obsługą klienta".Szkolenie obejmuje 112 godzin dydaktycznych, na których poruszane są zagadnienia:organizacja pracy biurowej, podstawy działania biura, wyposażenie i urządzenia techniki biurowej. Schemat organizacyjny,korespondencja biurowa, dokumentacja handlowa, faktury VAT, rachunki, klasyfikacja dokumentów i systemy przechowywania akt,zasady efektywnej komunikacji, komunikacja jako podstawowy składnik interakcji pomiędzy ludźmi. Umiejętności w zakresie komunikacji,obsługa programów z pakietu Ms Office, w tym edytora tekstu Ms Word i arkusza kalkulacyjnego Ms Excel. Obsługa urządzeń peryferyjnych, takich jak: skaner, drukarka, fax,podstawowe zasady prawa pracy.Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,pozostawanie bez zatrudnienia,pozostawanie w wieku aktywności zawodowej,zamieszkiwanie na terenie województwa mazowieckiego.Zapewniamy:stypendium szkoleniowe w wysokości 1497,44 zł (brutto), materiały szkoleniowe,możliwość odbycia 3 miesięcznego stażu zawodowego- stypendium w wysokości 2006,18(brutto)/mies.Dodatkowo oferujemy wsparcie m.in. doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pośrednika pracy, trenera pracy oraz wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia. Za udział w projekcie uczestnik nie ponosi żadnych kosztów.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 79*******88 lub osobistej wizyty w Biurze mieszczącym się przy ul. 11 Listopada 9/2 w Siedlcach. Jeśli interesuje Cię inny kierunek rozwoju - zgłoś się! Możemy pomóc Ci w realizacji Twoich planów zawodowych.

Asystent/ka Agenta Celnego
Asystent/ka Agenta Celnego
nowe Gdańsk dzisiaj

Szukasz pracy, w której będziesz się rozwijać i czerpać satysfakcję z nowych wyzwań? Stawiasz na rozwój osobisty, jesteś osobą ambitną i pracowitą?Zgłoś się i dołącz do naszego zespołu! WWW.MMPJ.COM.PL Agencja Celne w firmie MMPJ rozwija się od lat bardzo dynamicznie i w związku z tym poszukujemy osób chętnych do pracy i współtworzenia tego sukcesu.MMPJ Group działa na rynku od 2004 roku. Specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług w branży TSL:transport międzynarodowy (morski, lotniczy i drogowy)obsługa celnamagazynowanie towarówW związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Asystent Agenta Celnego - Agent CelnyOpis stanowiska:przygotowywanie zgłoszeń celnych import, eksport, tranzytobsługa zgłoszeń w procedurach uproszczonych i specjalnychweryfikacja dokumentów potrzebnych do zgłoszeń celnychprowadzenie korespondencji z Klientem w sprawie odprawprzygotowywanie deklaracji instastatkontakt z organizacjami zewnętrznymi (Urzędy Celne-Skarbowymi)współpraca z innymi oddziałami firmyWymagania:wykształcenie min. Średnieznajomość aktualnych przepisów celnych (mile widziane)znajomość MS Officeumiejętność podejmowania decyzji w sytuacja stresowychsamodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, systematyczność w organizacji pracykomunikatywność i praca w zespoleznajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutemprawo jazdy Kat. BOferujemy:pracę na umowę o pracę w stabilnej firmiemożliwość rozwoju i uczestniczenia w projektach logistycznychmiłą atmosferę

pracownik biurowy
pracownik biurowy
nowe dzisiaj

Poszukujemy osoby do obsługi biura w Budzisławiu Kościelnym. Najlepiej z okolic.Mile widziane:-obsługa komputera-programu subiekt-ogólne rozeznanie w pracy biurowej.

Koordynator zleceń TOP AUTO - car audio i wyciszanie samochodów
Koordynator zleceń TOP AUTO - car audio i wyciszanie samochodów
nowe Wrocław dzisiaj

Cześć! (przeczytaj ogłoszenie do końca)Prowadzimy TOP AUTO www.top-auto.com.pl. Wyciszamy samochody i wymieniamy car audio.Szukamy fajnej, pozytywnej, energicznej osoby do pomocy w koordynacji zleceń wyciszania samochodów i wymiany car audio w samochodach.Osoba na tym stanowisko będzie kontaktem z klientem.A konkretniej:Osoba na tym stanowisku będzie rozmawiać z klientami, wysyłać oferty na maila Klientom i ustalać warunki zlecenia. Następnie zlecenia trafiają do realizacji.Jeśli jesteś: energiczny/energicznawesoła / wesoły i pozytywnie nastawiony do życialubisz samochodylubisz ludzi i rozmowę z ludźminie widzisz problemów, a rozwiązania wyzwań ;)To odezwij się do nas, napisz lub/i zadzwoń. Porozmawiamy! A nóż widelec ;) Masz pytania? zadzwoń

Asystent/ka Biura Budowy
Asystent/ka Biura Budowy
nowe Świnoujście dzisiaj

BOCCARD KATES SP. z o. o. - to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA Sp. z o. o. i KATES POLSKA Sp. z o. o. oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. W firmie Boccard Kates Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że bogactwem firmy są Pracownicy. Czy chcesz pracować w miejscu, w którym możesz realizować swoje cele, a Twoje zaangażowanie jest doceniane? Jeśli tak, dobrze trafiłeś. Praca na projekcie na okres 3 miesięcy Obowiązki:Przygotowywanie i nadzór nad przechowywaniem dokumentów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania budowyZaopatrywanie budowy w materiały biurowe i eksploatacyjneZarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącąNadzorowanie obiegu dokumentów budowyUdział w archiwizowaniu dokumentacji projektu w wersji papierowej i elektronicznejUdział w koordynowaniu spraw kadrowych pracowników budowy (prowadzenie kart pracy wszystkich pracowników budowy)Wprowadzanie danych i kontrola nad plikiem/formularzem dotyczącym postępów prac na budowieSporządzanie raportów w Microsoft Excel Wymagania:Wykształcenie min. średnie; mile widziani absolwenci bądź studenci ostatnich lat na kierunkach technicznych/inżynieryjnych Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie urządzeń biurowych oraz środowiska MicrosoftBardzo dobra organizacja pracy własnejKomunikatywność, sumienność i szybkość w działaniuUmiejętność pracy zespołowejMile widziana znajomość języka angielskiegoMile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy:Rozwój w stabilnej, międzynarodowej firmie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracęLiczne wyzwania i udział w ciekawym projekcieNarzędzia konieczne do wykonywania pracy Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Boccard Kates Sp. z o.o. z siedzibą w 10-467   Olsztynie, ul. Sprzętowa 3B, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000193245 NIP: 676-10-50-121 REGON 350958663Administrator wyznaczył Koordynatora ds. Ochrony Danych Osobowych, z którym można się skontaktować drogą elektroniczną: kodo(a)boccardkates.plPani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji prowadzanych przez Boccard Kates Sp. z o.o. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODOOdbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy Administratora w zakresie swoich obowiązków służbowych na podstawie upoważnieniaPani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych.Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji;Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych.Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego- Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowy, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania tzn. żadne decyzje wywołujące wobec osoby skutki prawne lub w podobny sposób na nią istotnie wpływające nie będą oparte wyłącznie na automatycznym przetwarzaniu danych osobowych i nie wiążą się z taką automatycznie podejmowaną decyzją.

Asystent Działu Zakupów - mile widziani Studenci!
Asystent Działu Zakupów - mile widziani Studenci!
nowe Poznań dzisiaj

Herbata jest naszą pasją, jej tworzenie przygodą, a picie przyjemnością!Firma BELiN Poland Sp. z o.o. – cześć grupy Gemaga Group, właściciela marki POSTI - powstała w 1991 roku i od tego momentu rozwija i poszerza produkowany asortyment herbat owocowych i ziołowych oraz herbat czarnych, zielonych. Tradycja i nowoczesność – to dwa fundamenty, na których budujemy wizerunek firmy. Pragniemy połączyć najnowsze technologie z tradycyjnymi recepturami mieszanek oraz naturalnymi i wyselekcjonowanymi składnikami najwyższej jakości. Oprócz rozwoju herbat spod znaku BELiN - tworzymy produkty dla coraz szerszego grona partnerów – sieci supermarketów, firm farmaceutycznych oraz hurtowni.Obecnie chcemy zatrudnić osobę, która wesprze nasz Dział Zakupów i obejmie stanowiskoASYSTENT DZIAŁU ZAKUPÓWZadania, które chcemy Tobie powierzyć na początek to:Potwierdzanie zamówień u dostawcówSkładanie i aktualizacja zamówień w systemieWsparcie w działaniach operacyjnych Starszego Kupca/ Specjalisty ds. ZakupówNasze oczekiwania:Chęć nabywania wiedzaZnajomość pakietu MS Office – w szczególności podstawy ExcelKomunikatywna znajomość angielskiegoSkrupulatność, dokładność, umiejętność pracy w zespoleOferujemy:Możliwość poznania procesów zakupowych od podstawPracę w profesjonalnym zespoleMożliwość ustalenia godzin/ dni pracyAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest Belin Poland SP. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883 ze zm.), a od 25 maja 2018r. art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych także podczas przyszłych rekrutacji, przez okres trwający 3 lata, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym została udzielona zgoda (to jest do dnia 31 grudnia trzeciego roku od udzielenia zgody). Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podawania przyczyny na piśmie (na adres: Belin Poland Sp. z o.o.) ze skutkiem na przyszłość. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia 2016/679 o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Recepcjonista /-ka w klubie fitness
Recepcjonista /-ka w klubie fitness
nowe Oświęcim dzisiaj

Fitness Club 24 to największy w regionie klub fitness.Do dyspozycji naszych Klubowiczów jest sprzęt sportowy na powierzchni ponad 2500 metrów kwadratowych. Doskonała kadra i wyjątkowa atmosfera pomoga zrealizować cele i założenia! Godziny otwarcia naszego klubu zostały dostosowane tak, by każdego dnia nasi Klubowicze mogli pogodzić pracę z treningiem i relaksem! Więcej o nas znajdziecie na naszej stronie www.fc24.plNasz zespół tworzą ludzie z wielką pasją i zapałem. Możesz zostać częścią tego zespołu. Wyślij do nas swoje CV już dziś.W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do współpracyRecepcjonistki / RecepcjonistyJeśli jesteś osobą:energiczną, uśmiechniętą i otwartąkreatywną oraz samodzielną w działaniunie boisz się wyzwań - Koniecznie napisz do nas!Szukamy osób dyspozycyjnych, również w weekendy. Mile widziane doświadczenie w branży fitness/wellness oraz status studenta.Obowiązki:kompleksowa obsługa Klientakontrolowanie wejść do klubuobsługa kart systemowychkontakt telefoniczny z klientamiodpowiadanie na zapytania Klientówuzupełnianie dokumentacjiprzedstawianie oferty dopasowanej do potrzeb klientaaktywna sprzedaż karnetów i treningów personalnychumawianie spotkań z potencjalnymi klubowiczamidbanie o klub i panujący w nim porządekOferujemy:wynagrodzenie podstawowe plus premiaelastyczny grafik pracymiłą atmosferę pracy w dynamicznym środowiskupakiet szkoleń możliwość awansu w strukturach firmyProsimy o przesyłanie CV za pośrednictwem OLX.pl z informacją na jakie stanowisko. (recepcja/trener) Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FC 24 Sp. z o.o. ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem Pana/Pani danych osobowych udostępnionych w dokumentach aplikacyjnych jest FC 24 Sp. z o.o. ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. sprzedaży - praca tez dla studenta
Specjalista ds. sprzedaży - praca tez dla studenta
nowe Poznań dzisiaj

Firma Partnersite Sp. z o.o z siedzibą w Poznaniu w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedazy  Twój zakres obowiązków·         wsparcie procesu sprzedażowego na każdym jego etapie·         realizacja działań  marketingowych·         realizacja zamówień·         weryfikacja bazy klientów, przygotowywanie analiz·         badanie rynku i potrzeb klientówNasze wymagania·          motywacja do pracy, gotowość na zmiany i samorozwój·         pozytywna energia i entuzjazm w działania·         biegła znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowychMile widziane·         doświadczenie w handluTo oferujemy·         miesięcznie wynagrodzenie: 4500 zł brutto plus premia od sprzedaży ·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę·         życzliwa i bezpośrednia kultura pracy·         możliwość pracy zdalnej·         atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas prowizję od sprzedażyOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listów motywacyjnych.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)". 

Asystent/Asystentka Wydziału Stolarskiego
Asystent/Asystentka Wydziału Stolarskiego
nowe Trzebnica dzisiaj

Firma Panda Trzebnica Sp. z o.o.ul. Milicka 2355 - 100 Trzebnicazatrudni Osobę na stanowisko: Asystent/Asystentka Wydziału Stolarskiego Zakres obowiązków:Ścisła współpraca z technologiem  i kierownikiem produkcji oraz z działem księgowościUruchamianie zleceń produkcyjnych oraz zamówień na materiały i surowceObsługa dokumentacji materiałowej i gospodarki materiałowej produkcjiStały kontakt z kontrahentami i dostawcami działu produkcji oraz systematyczna analiza napływających ofertWsparcie w codziennych zadaniach działu WymaganiaRzetelność, dokładność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespolePrawo jazdy kat. BZnajomość pakietu MS OfficeOtwartość na nowe wyzwania i rozwójMile widziane doświadczenie w pracy z wykorzystywaniem systemu informatycznego ERP Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycjąAtrakcyjne wynagrodzenie oparte o system motywacyjnyMiłą atmosferę pracyProfesjonalne wdrożenie i szkolenie oraz możliwość poznania technologii produkcji mebliMożliwość ciągłego rozwoju i stałego podnoszenie kwalifikacji zawodowej

Pracownik Biura Serwisu
Pracownik Biura Serwisu
nowe Nysa dzisiaj

MEGA to doświadczony polski producent naczep i przyczep, który od 2017 wchodzi w skład francuskiej grupy Benalu.Skutecznie wdrażamy do produkcji pojazdy o zmniejszonej masie własnej z zachowaniem parametrów wytrzymałościowych.Stałe udoskonalenia technologiczne, dążenie do podwyższania jakości oraz optymalizacja konstrukcji w zestawieniu z najwyższej jakości komponentami budują zaufanie do marki MEGA nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Produkcja odbywa się w Nysie koło Opola. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści oraz świadoma i doświadczona kadra menadżerska.Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:Pracownika Biura Serwisu Miejsce pracy: NysaZakres obowiązków:obsługa klientów serwisuprzyjmowanie i rozpatrywanie zgłoszeń reklamacyjnychnadzór nad dokumentacją reklamacyjnąkoordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klientaumawianie klientów i planowanie prac serwisowychutrzymywanie standardów w zakresie kontroli jakości wykonanych usługprzestrzeganie przepisów BHPWymagania:znajomość budowy i zasad działania pojazdów i ich poszczególnych elementówkomunikatywna znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)obsługa programu MS Officekomunikatywność i wysoka kultura osobistaumiejętność zarządzania czasem swojej pracyumiejętność pracy w zespoleOferta:umowa o pracęsystem premiowypakiet benefitów pracowniczychprogram płatnych poleceń pracowniczychpraca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkumożliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i dofinansowanie do naukipraca w miłej i przyjaznej atmosferzeAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest MEGA Zakład Produkcji Pojazdów Użytkowych i Konstrukcji Stalowych Sp.zo.o. w Nysie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 55 48-303 Nysa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie przepisów prawa pracy, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO. W zakresie informacji wskazanych w ogłoszeniu jako niezbędne, zgodnie z Kodeksem pracy – podanie danych jest niezbędne do udziału w rekrutacji. Pozostałe przekazane przez Panią/Pana w załączonych dokumentach dane osobowe, które nie są wymagane przepisami prawa, przetwarzane będą na podstawie zgody (tj. art. 6 ust. 1 lit. a RODO), za jaką rozumie się ich przekazanie. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trzech miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacji. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest: www.mega-nysa.pl/kariera/polityka-personalna-firmy/

Asystent / Asystentka w Agencji Pracy Tymczasowej (j. ukraiński)
Asystent / Asystentka w Agencji Pracy Tymczasowej (j. ukraiński)
nowe Katowice dzisiaj

Jeśli chcesz się rozwijać w obszarze HR mamy dla Ciebie pracę, która da Ci okazję na zdobycie doświadczenia.Do naszego biura w Katowicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta w Agencji Pracy Tymczasowej.Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:obsługę Klientów biura,prace administracyjne,wsparcie działu rekrutacji,wsparcie koordynatora pracowników tymczasowych.Od kandydatów oczekujemy:dobrej znajomości j. polskiego oraz ukraińskiego / rosyjskiego,czynnego prawa jazdy kat. B,dyspozycyjności do pracy minimum 30 godzin w tygodniu w godz. 8-16,komunikatywności,mile widziany status studenta.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Niden Service Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, ul. Krukowskiego 1/203, nr rej Agencji 12950. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod(at)niden.pl. Niden to marka Niden Service Sp. z o.o., nr rej Agencji 12950.

Referent ds. rozliczeń - Opole
Referent ds. rozliczeń - Opole
nowe Opole dzisiaj

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare  - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:Referent ds. rozliczeńMiejsce pracy: OpoleZakres obowiązków:- rozliczanie pracy personelu medycznego świadczącego usługi w ramach pielęgniarskiej opieki długoterminowej- wprowadzanie danych rozliczeniowych do systemu- weryfikacja dokumentacji medycznej pod kątem wymogów z Narodowego Funduszu Zdrowia- weryfikacja kwalifikacji personelu pod kątem wymogów formalnychWymagania:- min. średnie wykształcenie- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)- sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy- komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność- czynne prawo jazdy kat. BMile widziane:- doświadczenie w pracy w branży medycznej- znajomość programu mMedicaOferujemy:- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę- stabilne warunki współpracy- możliwość zdobycia doświadczenia w branży medycznej CV prosimy przesłać za pośrednictwem formularza aplikacyjnego Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:       I. ADMINISTRATOR DANYCHAdministratorem danych osobowych jest BetaMed Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach ul. Barbary 21, adres do doręczeń: ulica Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Katowicach, pod nr KRS 0000441338, identyfikująca się numerami NIP 6342813703 oraz REGON 6342813703 (dalej również jako „BetaMed” lub „Administrator”). Możesz się z nami skontaktować:·       wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej      II.INSPEKTOR OCHRONY DANYCHAdministrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych, poprzez e-mail, który możesz znaleźć na naszej stronie internetowej     III. CEL I PODSTAWY PRZETWARZANIA DANYCHPani/Pana dane osobowe będą przetwarzane, przez BetaMed S.A.:a)         w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego – na podstawie art. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO), gdzie cel i zakres przetwarzania danych osobowych wynika z obowiązujących przepisów prawa, w tym w szczególności z art. 221 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy,Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa (dotyczy danych wykraczających poza art. 221 § 1 Kodeksu pracy), zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie.  Jeżeli celem rekrutacji jest zawarcie umowy cywilnoprawnej dotyczącej współpracy z BetaMed S.A, wówczas podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych będzie podjęcie działań na Pani/Pana wniosek w celu zawarcia umowy, tj. art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. W tym przypadku będziemy stosować reguły dotyczące ochrony danych na poziomie analogicznym do wynikającego z przepisów Kodeksu pracy, aby zapewnić Pani/Panu odpowiedni poziom ochrony.b)        w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, a także danych podanych w dokumentach aplikacyjnych (dotyczy danych wykraczających poza art. 221 § 1 Kodeksu pracy) oraz podczas rozmów w procesie rekrutacji jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli dobrowolnie wyrażona zgoda.c)         w przypadku pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego, również w celu zawarcia i realizacji umowy – na postawie art. 6 ust. 1 lit c RODO, czyli wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.    IV. ODBIORCY DANYCH OSOBOWYCHOdbiorcami Pani/Pana danych osobowych, poza osobami upoważnionymi przez Administratora, mogą być podmioty przetwarzające dane osobowe z polecenia administratora i na podstawie zawartej umowy powierzenia, w szczególności dostawcy rozwiązań IT, w tym dostawca systemu informatycznego, poprzez który to system przesyła Pan/Pani swoją aplikację do BetaMed S.A.      V. OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCHDane osobowe kandydatów, z którymi zostanie zawarta umowa będą przetwarzane przez okres wymagany przepisami prawa.Dane osobowe kandydatów, z którymi nie zostanie zawarta umowa będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji, a następnie zniszczone.Dane osobowe kandydatów, którzy wyrazili zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy lub do momentu wycofania zgody na ich przetwarzanie.    VI. PRAWA OSÓB, KTÓRYCH DANE DOTYCZĄPrzysługuje Pani/Panu prawo do:·        dostępu do swoich danych (art. 15 RODO),·        prawo żądania ich sprostowania (art. 16 RODO),·        usunięcia danych (art. 17 RODO). lub ograniczenia przetwarzania (art. 18 RODO),·        prawo do przenoszenia danych (art. 19 RODO), tj. prawo otrzymania od BetaMed S.A. danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje tylko co do danych przetwarzanych na podstawie umowy lub na podstawie zgody,·       prawo do wycofania zgody - zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody poprzez email, który możesz znaleźć na naszej stornie internetowej,Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem·        prawo wniesienia sprzeciwu - w przypadkach, kiedy BetaMed S.A. przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie swojego prawnie uzasadnionego interesu, może Pani/Pan wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych na tej podstawie. ·        prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)   VII. INFORMACJA O WYMOGU PODANIA DANYCHPodanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 § 1 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana takich danych osobowych jest rozumiana jako czynność przesłania nam aplikacji o pracę (podstawa wynikająca z RODO: art. 6 ust. 1 lit. a).  W celu zapewnienia Pani/Pana prywatności prosimy o nieprzesyłanie danych dotyczących karalności, jeśli nie wynika to wprost z ogłoszenia o pracę. Uprzejmie informujemy, że takie dane będziemy usuwać. Jeśli natomiast wśród danych, które zostaną nam przez Panią/Pana przesłane znajda się dane wrażliwe, np. o stanie zdrowia, to dodatkowo zwrócimy się do Pani/Pana o przesłanie wyraźnej zgody w tym zakresie.

Asystent działu zakupów - praca zdalna (orzeczenie)
Asystent działu zakupów - praca zdalna (orzeczenie)
nowe Warszawa dzisiaj

Nieustający rozwój to coś, co nas wyróżnia. Jesteśmy europejskim liderem branży retail, jednym z najpopularniejszych sprzedawców odzieży oraz materiałów dekoracyjnych. W centrum naszego zainteresowania jest Klient, jego oczekiwania i potrzeby. Dołączając do naszego Zespołu, zyskasz pewność zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się i wspierającej organizacji. Już dziś stań się częścią naszego sukcesu!Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent działu zakupówZakres obowiązkówtworzenie kont dla produktów w systemie Oracle oraz pozyskiwanie od dostawców materiałów niezbędnych do ich założenia m.in. zdjęć, kart produktowychweryfikacja poprawności faktur z zamówieniami w systemie Infinitekontakt telefoniczny oraz mailowy z magazynem i klientami w celu weryfikacji zaobserwowanych rozbieżnościkontakt z dostawcami w celu uzyskania korekt do fakturWymaganiazaawansowana znajomość programu MS Excelznajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - A2/B1skrupulatność, zwracanie uwagi na szczegółykomunikatywność i zdolność do współpracyorzeczenie o niepełnosprawnościOferujemypracę w 100 % w formie zdalnej7-godzinny dzień pracysprzęt niezbędny do wykonywania pracy - laptop oraz słuchawkipomoc i wsparcie w początkowym okresie pracypracę w zgranym zespole

sekretarka, prace biurowe-studentka
sekretarka, prace biurowe-studentka
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Firma z Bydgoszczy zatrudni osobę do pracy na stanowisku asystentki. Praca polega na pracach biurowych kontakt majlowy i telefoniczny, przesyłanie ofert, prezentacja firmy, tworzeniu bazy firm. Dodatkowo prace związane z przygotowaniem faktur do biura księgowego, rozliczaniem zaliczek i inne prac biurowe. Warunki umowy, godziny pracy oraz stawka do uzgodnienia. Możliwość wypłaty wynagrodzenia w systemie tygodniowym. Proszę o przesłanie cv

Research and Survey Analyst with Korean and English (koreański)
Research and Survey Analyst with Korean and English (koreański)
nowe Gdańsk dzisiaj

Do you have a good command of Korean? Are you fluent in English? Do you have good computer skills? Are you a responsible person?If you answered yes to all of the above questions, read on!Who are we looking for?People who learn quickly and eagerly! No experience is required, as you will learn everything with us.Knowledge of Polish is not necessary but will be an advantage.What do we offer?A fully remote, computer-based office job, with no contact with clients and thousands of online meetings. Full-time or part-time - depending on your availability. You will receive full training for the job. With us, you will learn a lot and develop not only your language skills.What do we do?We specialise in compiling data from global market research, and our main activities are translating and categorising responses.Are you still interested? Great!Send your CV via OLX, and we will get back to you. CV can be in both Polish and English.--Twoja znajomość języka koreańskiego jest na bardzo dobrym poziomie? Możesz pochwalić się znajomością angielskiego? Obsługa komputera nie jest Ci obca? Jesteś osobą odpowiedzialną?Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, czytaj dalej!Kogo szukamy?Osób, które szybko i chętnie się uczą! Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczysz się razem z nami.Znajomość języka polskiego nie jest konieczna, ale będzie plusem.Co oferujemy?Pracę w pełni zdalną, biurową, przy komputerze, bez kontaktu z klientami i tysiącami zebrań online. Na pełny lub niepełny etat-w zależności od twoich czasowych możliwości. Do pracy zostaniesz całkowicie przeszkolony. Z nami wiele się nauczysz, a także rozwiniesz swoje umiejętności (nie tylko językowe).Czym się zajmujemy?Specjalizujemy się w opracowywaniu danych pochodzących z globalnych badań rynkowych, a naszą główna działalność to: kategoryzowanie odpowiedzi oraz tłumaczenia.Nadal jesteś zainteresowany? Super!Wyślij swoje CV w wiadomości na OLX, a my odezwiemy się do Ciebie. CV może być zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Recepcjonista/tka Łódź (Rozpoczęcie pracy od 01.10)
Recepcjonista/tka Łódź (Rozpoczęcie pracy od 01.10)
nowe Łódź dzisiaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.Rozpoczęcie pracy od : 01.10.2023Recepcjonista/tka - Łódź, al. marsz. Józefa PiłsudskiegoZakres obowiązków:Kompleksowa obsługa gości wchodzących do biuraObsługa poczty elektronicznejObsługiwanie rozmów telefonicznychDbanie o prawidłowy obieg dokumentacjiObsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, współpraca z kurieramiUmieszczanie dokumentów w systemieRezerwacja sal konferencyjnychInne zadania z zakresu administracjiZamawianie usług cateringowych, materiałów biurowychObsługa kart taksówkarskichWymagania:Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1/B2)Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widzianeUmiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacjiWysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjneOferujemy:Godziny pracy 08:00 -16:00/09:00-17:00 (zmiana co tydzień)Pracę w dni robocze, pomiędzy poniedziałkiem a piątkiemWdrożenie stanowiskoweUmowę o pracęStabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmiePrzyjazne i pomocne środowisko pracyZdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FMJeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij Aplikuj i prześlij nam swoje aktualne CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli: „Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie www.pl.issworld.com/ i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie”.Informujemy: „Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Cybernetyki 10 , 02-677 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 34666, NIP 6761771576. Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji”.

Asystent -ka Sprzedaży Biurowa STAŻ PŁATNY
Asystent -ka Sprzedaży Biurowa STAŻ PŁATNY
nowe Toruń dzisiaj

Stanowisko: Asystent -ka Doradcy Klienta Premium Sprzedaż i Marketing STAŻ PŁATNY- UMOWA STAŻOWA , po 3 miesiącach Umowa o pracęLokalizacja: MIDOMO ul. Broniewskiego 4/55 , Toruń Kochamy się rozwijać Pragniemy inspirować innych do działania Cenimy spójność i konsekwencję w działaniu Lubimy wyznaczać sobie coraz to nowe cele   DLATEGO SZUKAMY Kogoś, kto chciałby zaangażować się, Pracować na pełnych obrotach z przyjemnością Kogoś, kto lubi być docenianym Kogoś, kto konsekwentnie dąży do celu Kogoś, kto uczciwie, wnikliwie, sumiennie podchodzi do wyznaczonych działań Myśli niestandardowo Ilubi nowoczesny design na stanowisko ASYSTENT -ka Doradcy Klienta Premium Sprzedaż i Marketing Skupiamy ekskluzywne marki produktów do wnętrz i ogrodów tworzonych ręcznie dla Klientów PREMIUM. Nowoczesne kominki wolnostojące, pięknie zaprojektowane meble, płyty ścienne i podłogowe, włoska ceramika łazienkowa, biokominki i donice -nasze produkty trafiają do klientów szukających wyjątkowego designu w całej Polsce. Otrzymaliśmy szereg nagród wyróżniających nasze produkty za design, wysoką jakość wykonania oraz funkcjonalność m.in. red dot, good design, płomień roku. Mamy od lat współpracujące z nami ekipy wykonujące montaż na najwyższym poziomie. W Toruniu posiadamy Showroom oferujący możliwość zobaczenia tych produktów na żywo. ZAKRES OBOWIĄZKÓW Osoba na stanowisku Asystent -ka Doradca Klienta Premium Marketing i Sprzedaż będzie odpowiedzialna za: koordynację procesu sprzedaży na poziomie dokumentowym wsparcie techniczne i realizację celów marketingowych PROFIL OSOBY *skuteczność w działaniu, konsekwencja, poczucie odpowiedzialności *dokładność, sumienność *empatia, pozytywne nastawienie *umiejętność pisania tekstów mile widziana *bardzo dobra znajomość Office (Excel, Word) *zdolności graficzne mile widziane *wyczucie piękna, znajomość nowoczesnego designu OFERUJEMY *Praca stacjonarnie w Toruniu *Praca w pięknym, komfortowym miejscu *Ciągły rozwój poprzez udział w szkoleniach Dlaczego warto u nas pracować: *ponieważ pracujemy na pełnych obrotach, ale zawsze w miłej atmosferze i mamy poczucie wysokiej satysfakcji *szanujemy życie prywatne naszych pracowników *bo to miejsce niezwykle pozytywne i inspirujące *w styczności z trudnymi wyzwaniami dużo się nauczyszJeśli nasza oferta pracy zainteresowała Cię, prześlij nam CV wraz z listem motywacyjnym oraz wszelkim dokumentami z wcześniejszych działań zawodowych na adres biuro(at)midomo.pl Prosimy o dopisanie przy CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Pracownik ds. procesowania dokumentacji bankowej
Pracownik ds. procesowania dokumentacji bankowej
nowe Kalisz dzisiaj

PRIME FINANCE to dynamicznie rozwijająca się firma branży finansów, nieruchomości oraz odnawialnych źródeł energii, oferująca bezkonkurencyjne i kompleksowe produkty na rynku. Aktualnie szukamy pracownika na stanowisko:PRACOWNIK DS. PROCESOWANIA DOKUMENTACJI BANKOWEJZAKRES OBOWIĄZKÓW:·       Nadzór i monitoring nad przebiegiem rozpoczętych zadań·       Dbanie o wysoką jakość/terminowość realizowanych zadań·       Utrzymywanie dobrych relacji z klientami·       Wprowadzanie danych do systemu·       Raportowanie o wynikach swojej pracy CZEGO WYMAGAMY:·       Zaangażowanie w pracę, chęć rozwoju, inicjatywa, wysokie umiejętności organizacji·       Samodzielność i odpowiedzialność w powierzonych zadaniach·       Umiejętność pracy pod presją·       Dyspozycyjność·       Umiejętność obsługi pakietów Office·       Mile widziane doświadczenie w pracy w banku / finansach z obsługą klienta CO OFERUJEMY:·       Stabilne zatrudnienie·       Atrakcyjne wynagrodzenie (premie uzależnione od wyników pracy)·       Indywidualne przeszkolenie w okresie wdrożeniowym·       Praca w kreatywnym, przyjaznym i pomocnym zespole-       Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów Aplikuj!!! Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PRIME FINANCE sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu przy ul.Górnośląskiej 37 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Praca - Obsługa Klienta - Język angielski!
Praca - Obsługa Klienta - Język angielski!
nowe Złotów dzisiaj

Grupa Amcor, do której należy Amcor Flexibles Złotów sp. z o.o., jest wiodącym globalnym przedsiębiorstwem w branży opakowaniowej. Naszym priorytetem i główną wartością jest Bezpieczeństwo i cel zero wypadków. W 2019 roku nastąpiło połączenie z firmą Bemis, i od tego czasu firma Amcor jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE). Na całym świecie firma zatrudnia ponad 48 tysięcy Pracowników, w ponad 250 zakładach. W Grupie AFEMEA zatrudniamy ok 12 tysięcy Pracowników, mamy 61 zakładów i jesteśmy obecni w 22 krajach.Fabryka Amcor Flexibles Złotów, to nowoczesny obiekt znajdujący się w Złotowie, przy ulicy Za Dworcem 8. Zakład zatrudnia około 250 osób. Naszymi Klientami są duże międzynarodowe koncerny. W tej chwili rozwijamy się w szybkim tempie i poszukujemy nowych pracowników.Twój zakres obowiązków·      przyjmowanie zamówień od klienta i bieżąca ich realizacja·      generowanie raportów dotyczących współpracy z klientem·      aktywna współpraca z klientem w celu budowania i utrzymania dobrych relacji biznesowych·      koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych wewnątrz firmy zgodnie z wymaganiami i standardami klienta·      przygotowywanie i monitorowanie prognoz oraz raportowanie wyników sprzedaży·      utrzymywanie odpowiedniego stanu wyrobów gotowych w oparciu o analizę i prognozy zapotrzebowaniaNasze wymagania·      znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (w mowie i w piśmie)·      umiejętność logicznego myślenia·      bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel·      doświadczenie w pracy w SAP będzie dodatkowym atutemTo oferujemy·      możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej nastawionej na nowoczesne technologie,·      bezpłatną opiekę medyczną Medicover grupowe ubezpieczenie na życie Allianz,·      bonus miesięczny związany z realizacją celów,·      możliwość finansowania wybranych kursów, szkoleń,·      możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po roku pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca·      pakiet dodatkowych świadczeń: świeże owoce każdego dnia, bony na święta, pikniki rodzinne,·      dodatkowo w naszej firmie działa system Poleceń - rekomendując znajomego możesz zarobić nawet 1000 zł brutto.Oferty zawierające CV prosimy przekazywać odpowiadając na powyższe ogłoszenie za pomocą wiadomości. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Młodszy specjalista ds. Rekalkulacji
Młodszy specjalista ds. Rekalkulacji
nowe Warszawa dzisiaj

Twoja przyszła firmaDla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej oferujacej Klientom usługi bankowości, poszukujemy osoby stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Rekalkulacji.OczekiwaniaMasz doświadczenie w pracy z Klientem,Znasz w stopniu bardzo dobrym pakiet MS Office (w szczególności Excel),Jesteś otwarty/a i asertywny/a,Potrafisz pracować pod presją czasu,Umiejętności analityczne są Twoją mocną stroną,Doświadczenie we wprowadzaniu zmian w umowach finansowania jest dodatkowym atutem.ObowiązkiWydłużanie umów, Skracanie umów,Zmiana limitu kilometrów w umowach, Przygotowywanie dokumentacji dot. zmian w umowie,Współpraca z działami w zakresie obsługi umów,Uczestniczenie w procesie obsługi klienta,Obsługa narzędzia stworzonego do wyliczenia oferty dla klienta,Wprowadzanie zmian do wewnętrznego systemu,Udzielanie odpowiedzi na zapytania mailowe,Weryfikacja umów flotowych oraz ramowych,Wprowadzanie nowych składek ubezpieczeniowych oferowanych klientowi do pliku,Zgłaszanie dyspozycji do wystawienia faktur,Tworzenie symulacji w wewnętrznym systemie,Sprawdzanie poprawności danych w systemie.Ofertapracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach (8:00-16:00; 9:00-17:00)Pakiet benefitów,Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowy o pracę,Dogodną lokalizację w centrum Warszawy (Rondo ONZ), z możliwością pracy w trybie hybrydowym po wdrożeniu,Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

Research and Survey Analyst with French and English (francuski)
Research and Survey Analyst with French and English (francuski)
nowe Gdańsk dzisiaj

Do you have a good command of French? Are you fluent in English? Do you have good computer skills? Are you a responsible person?If you answered yes to all of the above questions, read on!Who are we looking for?People who learn quickly and eagerly! No experience is required, as you will learn everything with us.Knowledge of Polish is not necessary but will be an advantage.What do we offer?A fully remote, computer-based office job, with no contact with clients and thousands of online meetings. Full-time or part-time - depending on your availability. You will receive full training for the job. With us, you will learn a lot and develop not only your language skills.What do we do?We specialise in compiling data from global market research, and our main activities are translating and categorising responses.Are you still interested? Great!Great! Send your CV via OLX, and we will get back to you. CV can be in both Polish and English.--Twoja znajomość języka francuskiego jest na bardzo dobrym poziomie? Możesz pochwalić się znajomością angielskiego? Obsługa komputera nie jest Ci obca? Jesteś osobą odpowiedzialną?Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, czytaj dalej!Kogo szukamy?Osób, które szybko i chętnie się uczą! Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczysz się razem z nami.Znajomość języka polskiego nie jest konieczna, ale będzie plusem.Co oferujemy?Pracę w pełni zdalną, biurową, przy komputerze, bez kontaktu z klientami i tysiącami zebrań online. Na pełny lub niepełny etat-w zależności od twoich czasowych możliwości. Do pracy zostaniesz całkowicie przeszkolony. Z nami wiele się nauczysz, a także rozwiniesz swoje umiejętności (nie tylko językowe).Czym się zajmujemy?Specjalizujemy się w opracowywaniu danych pochodzących z globalnych badań rynkowych, a naszą główna działalność to: kategoryzowanie odpowiedzi oraz tłumaczenia.Nadal jesteś zainteresowany? Super!Wyślij swoje CV w wiadomości na OLX, a my odezwiemy się do Ciebie. CV może być zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Research and Survey Analyst with Chinese and English (chiński)
Research and Survey Analyst with Chinese and English (chiński)
nowe Gdańsk dzisiaj

Do you have a good command of Chinese? Are you fluent in English? Do you have good computer skills? Are you a responsible person?If you answered yes to all of the above questions, read on!Who are we looking for?People who learn quickly and eagerly! No experience is required, as you will learn everything with us.Knowledge of Polish is not necessary but will be an advantage.What do we offer?A fully remote, computer-based office job, with no contact with clients and thousands of online meetings. Full-time or part-time - depending on your availability. You will receive full training for the job. With us, you will learn a lot and develop not only your language skills.What do we do?We specialise in compiling data from global market research, and our main activities are translating and categorising responses.Are you still interested? Great!Send your CV via OLX, and we will get back to you. CV can be in both Polish and English.--Twoja znajomość języka chińskiego jest na bardzo dobrym poziomie? Możesz pochwalić się znajomością angielskiego? Obsługa komputera nie jest Ci obca? Jesteś osobą odpowiedzialną?Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, czytaj dalej!Kogo szukamy?Osób, które szybko i chętnie się uczą! Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczysz się razem z nami.Znajomość języka polskiego nie jest konieczna, ale będzie plusem.Co oferujemy?Pracę w pełni zdalną, biurową, przy komputerze, bez kontaktu z klientami i tysiącami zebrań online. Na pełny lub niepełny etat-w zależności od twoich czasowych możliwości. Do pracy zostaniesz całkowicie przeszkolony. Z nami wiele się nauczysz, a także rozwiniesz swoje umiejętności (nie tylko językowe).Czym się zajmujemy?Specjalizujemy się w opracowywaniu danych pochodzących z globalnych badań rynkowych, a naszą główna działalność to: kategoryzowanie odpowiedzi oraz tłumaczenia.Nadal jesteś zainteresowany? Super!Wyślij swoje CV w wiadomości na OLX, a my odezwiemy się do Ciebie. CV może być zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Pracownik biurowy - praca stała
Pracownik biurowy - praca stała
nowe Warszawa dzisiaj

Firma dystrybucyjna mieszcząca się na Targówku przy ul. Bukowieckiej poszukuje pracownika na stanowisko biurowe w pełnym wymiarze czasu pracy.Obowiązki kandydata:wprowadzanie dokumentów do systemu,sprawdzanie dokumentów pod względem merytorycznym, formalnym i rachunkowym,kontakt mailowy i telefoniczny z działem księgowości,dbanie o prawidłowy obieg dokumentów pomiędzy biurem a działem księgowości,inne bieżące prace z zakresu administracji.Od kandydatów oczekujemy:znajomości obsługi komputera,znajomości pakietu Microsoft Office, w szczególności Excela,umiejętności pracy w zespole,rzetelności, odpowiedzialności, zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,umiejętność pracy pod presją czasu,znajomość programu Subiekt GT oraz języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat,pracę od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16tej,pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.Do CV proszę dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Pracownik Biurowo - Administracyjny
Pracownik Biurowo - Administracyjny
nowe Warszawa dzisiaj

OPISAgencja marketingowa poszukuje osoby, która zaopiekuje się naszym biurem.RecepcjonistkaMiejsce pracy: Warszawa, Hrubieszowska 6AZadania:obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej,wprowadzanie w obieg faktur,obsługa przesyłek wychodzących i przychodzących,nadzór nad sprzętem biurowym i wyposażeniemprace gospodarcze w biurze,zaopatrzenie biura,archiwizacja dokumentówmiesięczne zestawienia usług kurierskich i taxinadzór nad dostępaminadzór nad dokumentacją biurowąanaliza kosztów biurowych i ich optymalizacjaorganizacja pracy biurawspółpraca z zarządem firmyOczekujemy:doświadczenia w pracach administracyjnych,znajomości programów MS Office i urządzeń biurowych,bardzo dobrej organizacji pracy,skrupulatności, punktualności, sumienności,odpowiedzialności za powierzone zadania,zaangażowania w pracę i gospodarność,Oferujemy:stabilną praca,miłą i pełną szacunku atmosferę pracy,praca w stałych godzinach,realną możliwość rozwoju"gardenowe piątki" - w lipcu i sierpniu w każdy piątek pracujemy o 2h krócejmożliwość objęcia opieką zdrowotnąAdministratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest spółka Garden of Words Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Hrubieszowska 6A, 01-209 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego zarejestrowane pod nr: NIP: 7011089585 ; REGON. 522114751; KRS. 0000973765.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych rekrutacjach jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;odbiorcą Pani/Pana danych może być podmiot świadczący usługi IT w zakresie serwisowania i usuwania awarii oraz jeśli wyrazi Pani/Pan na to zgodę – spółki powiązane kapitałowo lub osobowo z Administratorem;dane zgromadzone podczas rekrutacji będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy lub krócej w przypadku odwołania zgody;przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych;u Administratora działa inspektor ochrony danych, który jest dostępny w siedzibie Administratora i pod adresem e-mail: dostępny na stronie www.gardenofwords.eupodanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym uczestniczenie w procesie rekrutacji. 

Specjalista ds. zakupów
Specjalista ds. zakupów
nowe Piła dzisiaj

NASZĄ FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE… …młodzi i kreatywni, którzy czerpią z realizacji własnych pomysłów ogromną satysfakcję. Tym co ich łączy i sprawia, że firma to coś więcej niż miejsce pracy jest chęć tworzenia innowacyjnych urządzeń. Doświadczenie i rzetelna wiedza pozwalają osiągnąć wyznaczone cele. Specjalizujemy się w produkcji urządzeń laserowych do cięcia metalu. Nasz zespół koncentruje się na projektowaniu urządzeń w oparciu o innowacyjne technologie oraz najwyższej jakości komponenty. Nasze działania spowodowały, że w krótkim czasie uplasowaliśmy się na pozycji technologicznego lidera w branży producentów urządzeń do cięcia metalu. Specjalista ds. zakupów ZADANIA: • Kompleksowe prowadzenie procesów zakupowych zapewniające ciągłość produkcji,  • Tworzenie zamówień zakupowych w systemie IFS, • Analiza rynku i rozbudowa bazy dostawców oraz utrzymanie i rozwój relacji biznesowych z preferowanymi dostawcami, • Nadzór nad terminem realizacji dostaw dla zleconych zamówień, • Optymalizacja kosztów zakupowych, • Prowadzenie negocjacji handlowych, • Kompleksowa koordynacja procesu reklamacji,  • Przygotowywanie raportów i zestawień, • Współpraca z pozostałymi działami firmy. WYMAGANIA: • Minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów zakupowych,  • Prawo jazdy kat. B, • Znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności Excel, • Zaangażowanie oraz chęć rozwoju, • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy własnej,  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne. OFERUJEMY: • Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej, rozwijającej się i przyszłościowej firmie; • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności i efektów pracy; • System premiowania uzależniony od realizacji wyznaczonych celów; • Pracę wśród najlepszych, w przyjaznym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem; • Udział w projektach międzynarodowych; • Realny wpływ na rozwój firmy; • Możliwość rozwoju i awansu; • Szkolenia podnoszące Twoje kompetencje i umiejętności; • Atrakcyjny pakiet benefitów m.in.: bezpłatne porady prawne; dodatkowe ubezpieczenie grupowe; dodatek do dojazdów; lekcje języka angielskiego; udział w kosztach opieki medycznej oraz karta sportowa (Multisport).   MIEJSCE PRACY: WAŁCZ Prosimy o umieszczanie na dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Pracownik na stanowisko administracyjne w firmie transportowej
Pracownik na stanowisko administracyjne w firmie transportowej
nowe Łowicz dzisiaj

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem w związku z ciągłym wzrostem poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne. Obowiązki: · Rozliczanie czasu pracy kierowcy · Segregacja, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji · Sporządzanie umów oraz wszelkiej dokumentacji związanej z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników · Współpraca ze spedytorami, klientami, kierowcami i księgowością zewnętrzną Wymagania:· doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku · samodzielność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu · biegła obsługa pakietu office (word, excel) i urządzeń biurowych Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych w związku z procesem rekrutacji. Więcej informacji pod numerem telefonu 51*******03

Pracownik biurowy z językiem niemieckim - 50% zdalnie
Pracownik biurowy z językiem niemieckim - 50% zdalnie
nowe Szczecin dzisiaj

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji z branży bankowości, poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. administracyjnych z j. niemieckim Pracownik biurowy z językiem niemieckim - 50% zdalnie Zakres obowiązków: • Weryfikacja dokumentacji bankowej w j. niemieckim • Sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentów • Wprowadzanie danych do systemów elektronicznych Wymagania: • Znasz języki niemiecki, poziom min. B2 • Znasz podstawowe programy komputerowe • Potrafisz współpracować w grupie i angażujesz się w powierzone obowiązki Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie u lidera w branży • Wynagrodzenie w wysokości 5500 zł brutto + dodatek językowy (do 1150 zł brutto) • Odpłatny pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie) • Możliwość pracy w 50% z biura i 50% zdalnie • Elastyczne rozpoczęcie pracy codziennie w godzinach 7:30 - 9:00

Pracownik kontroli jakości
Pracownik kontroli jakości
nowe dzisiaj

Zakład Odlewniczy Metali Nieżelaznych "PRESS" Jerzy Musialik,zatrudni pracowników na stanowiska :Specjalista ds. kontroli jakościZakres obowiązków:sporządzanie dokumentacji i zapisów jakościowych wynikających z procedur Systemu Zarządzania Jakością,przeprowadzenie i dokumentowanie kontroli jakości dostaw, kontroli w toku realizacji procesu oraz kontroli wyrobów gotowych,nadzór nad dokumentami technicznymi (rysunkami) pochodzącymi od Klienta,bieżące załatwianie reklamacji, wystawienie raportu 8D, koordynowanie działań reklamacyjnych,nadzór nad narzędziami kontrolno-pomiarowymi. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze.Umowę o pracę.Praca na dwie bądź trzy zmiany w zależności od stanowiska przedstawionego w ofercie.Okres próbny do trzech miesięcy ze stawką wynikającą z umiejętności kandydata.Bardzo proszę o przesłanie swojego CV.

Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
nowe Leżajsk dzisiaj

Jesteś osobą, która chętnie tworzy i korzysta z tabel, wykresów czy schematów? Świetnie się składa. Poszukujemy osoby, która stanie na straży porządku we wszystkich prawnie wymaganych dokumentach, procedurach i regulaminach. Podejmiesz się tego zadania?Zadania przewidziane na tym stanowisku:Opracowywanie procedur wewnętrznych w firmie, wdrażanie ich w życie oraz aktualizacja już istniejącychOpracowywanie, przegląd i aktualizacja dokumentów i regulacji związanych z bezpieczeństwem informacji oraz zarządzaniem ciągłością działaniaOrganizacja i nadzór nad cyklicznymi testami planu ciągłości działaniaProwadzenie dokumentacji w zakresie zarządzania ryzykiem utraty ciągłości działania firmyWsparcie pracowników zespołu w zakresie dbałości o utrzymanie właściwego poziomu bezpieczeństwa fizycznego firmyWspółpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi dla firmy usługi z zakresu bezpieczeństwa fizycznego oraz zabezpieczenia technicznegoWspółudział w przeprowadzaniu analiz zagrożeń i ocen ryzykaPrzeprowadzanie audytów wewnętrznych i uczestnictwo w audytach zewnętrznychProwadzenie dokumentacji audytowej i poaudytowejSprawdź czy poniższe cechy pasują do Ciebie:Wykształcenie wyższe o profilu: bezpieczeństwo informacji lub zarządzanie ciągłością działaniaPodstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznegoUmiejętność tworzenia dokumentów wewnętrznych (regulaminów, procedur, instrukcji, raportów)Wiedza z zakresu norm ISO 27001, 22301 lub 9001Umiejętność zarządzania czasem, priorytetami oraz etos doprowadzania spraw do końcaUmiejętność precyzyjnego opisywania wyników własnej pracy, w tym tworzenia raportówBardzo dobra organizacja pracy własnejWysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzjiZnajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.Jakie są główne cechy tego stanowiska pracy?Umowa o pracę w trybie stacjonarnym w Leżajsku.Wynagrodzenie wypłacane z końcem miesiącaRegularny rytm pracyŻyczliwa atmosfera pracy właściwa małym organizacjom o dużych ambicjachNowoczesne środowisko pracyMożliwość rozwijania swojej osoby, wiedzy i umiejętnościOkazja do zdobywania nowych kwalifikacjiNowoczesne narzędzia pracyBenefity (catering, kawa, owoce, słodkie przekąski)Uważasz, że zadania są adekwatne do tego stanowiska pracy, a wymienione przez nas cechy idealnie opisują właśnie Ciebie? Skontaktuj się z nami i prześlij nam więcej informacji o sobie!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Porządek prawny wymaga od nas wszystkich tej formalności i jeżeli chcesz nam umożliwić zapoznanie się z Twoim CV, prosimy umieść w wiadomości poniższą klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli w ciągu 14 dni od daty wysłania przez Ciebie CV nie skontaktujemy się z Tobą, będzie to oznaczać, iż nie zakwalifikowano Cię do kolejnego etapu rekrutacji. Twoje CV oraz wszystkie informacje wysłane przez Ciebie zostaną bezpowrotnie usunięte. Administratorem danych osobowych jest PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku, ul. Sandomierska 6,37-300 Leżajsk. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie dla celu jakim jest przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w PREBYTES sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Leżajsku. Podanie danych osobowych jest dobrowolne lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane nie będą powierzane innym odbiorcom. Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

Manager Sprzedaży Browar Rzemieślniczy (Poznań)
Manager Sprzedaży Browar Rzemieślniczy (Poznań)
nowe Poznań dzisiaj

Browar Rzemieślniczy poszukuje managera sprzedaży produktów. Obowiązki: - Pozyskiwanie nowych klientów w segmencie HORECA oraz tradycyjnej sieci detalicznej. - Zawieranie umów i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami. - Aktywna sprzedaż i utrzymanie asortymentu u klientów. - Praca z należnościami. Wynagrodzenie: stawka podstawowa +% od sprzedaży. Konieczne doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość branży.

Pracownik biurowy/ obsługa mieszkańca
Pracownik biurowy/ obsługa mieszkańca
nowe Stargard dzisiaj

Pracownik biurowy – obsługa mieszkańcaprzyjmowanie i obsługa mieszkańców Wspólnot Mieszkaniowychplanowanie i organizacja spotkańudzielanie informacji mieszkańcom (w tym: telefonicznie, e-mailowo);przygotowywanie sprawozdań, raportów;dbanie o dobre relacje z Mieszkańcami Wspólnot Mieszkaniowych i podwykonawcamisprawowanie nadzoru nad dokumentacjąobsługiwanie urządzeń biurowychprzyjmowanie zgłoszeń klientów;porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji Wymagania niezbędne:Wykształcenie min. średnieZnajomość pakietu MS OfficeDyspozycyjność, sumienność, odporność na stresKomunikatywność, wysoka kultura osobista, sumiennośćUmiejętność pracy w zespoleDoświadczenie w pracy z ludźmi będzie dodatkowym atutemAktywne i samodzielne podejście do rozwiązywania problemówDbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialnośćMile widziane:Znajomość przepisów prawa związanych z zarządzaniem nieruchomościami      Prawo jazdy kat. B

Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów
Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów
nowe Bieruń dzisiaj

Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, która jest w trakcie otwierania nowego oddziału, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Rozliczeń i Zakupów.Ref. No: 8221Region: Bieruń, śląskieWymagania:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuDobra znajomość języka angielskiego (min. B2)Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutemSamodzielność, odpowiedzialność i skuteczność w zakresie wykonywanych obowiązkówGotowość do nauki i chęć rozwojuObowiązki:Przyjmowanie i wprowadzanie faktur do systemu księgowegoRozliczanie należnościAnaliza rachunkówNegocjacje cen oraz warunków dostawDokonywanie zakupów; analiza zapotrzebowania, poszukiwanie nowych dostawców, monitorowanie zamówieńOferujemy:Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywyUdział w profesjonalnych treningach zawodowychMożliwość rozwijania się w nowopowstałej firmieBonusy finansowe (premia frekwencyjna)

Filtr