Sortowanie:
Znaleziony: 1276 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Szukamy dobrego pracownika fizycznego BYTOM
Szukamy dobrego pracownika fizycznego BYTOM
nowe dzisiaj

Poszukiwana porządna i dokładna osoba do pracy na magazynie. Praca na zmiany. Umowa stała. Praca od zaraz , od jutra. Ksiazeczka sanepid. Przeszkolimy.

Fakturzystka, Pracownik biurowy, Administracja
Fakturzystka, Pracownik biurowy, Administracja
360 zł
nowe dzisiaj

Prężnie rozwijająca się firma Transportowo - Spedycyjna poszukuje kandydata do pracy na stanowisku pracownika biurowego. Od kandydatów na stanowisko oczekujemy: Nadzoru nad dokumentacją związaną z działalnością firmy. Wystawianie i przyjmowanie faktur, dokumentów. Sporządzanie pism, wniosków, reklamacji. Prowadzenie korespondencji z klientami. Umiejętności komunikacyjnych i zdolności do pracy w zespole. Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę. Możliwości rozwoju zawodowego. Nowoczesne narzędzia pracy. Doskonała atmosfera i praca w młodym zespole. Możliwość szkolenia/przyuczenia do stanowiska pracy Oferty proszę kierować na mail: sy***k@o*.pl

OD ZARAZ rozmowy w języku obcym
OD ZARAZ rozmowy w języku obcym
nowe Poznań dzisiaj

NIEMIECKI // HISZPAŃSKI // CZESKI // FRANCUSKI // WŁOSKI // NIDERLANDZKI // ANGIELSKI Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży reklamowej, poszukujemy osób odpowiedzialnych za: Przeprowadzanie rozmów telefonicznych w języku obcym LOKALIZACJA: Poznań / Radojewo Współpracując z nami otrzymasz: - bezstresową pracę, która NIE POLEGA NA SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJ - wykonywanie zlecenia w biurze, w którym stawiamy na miłą atmosferę - ANGIELSKI / NIEMIECKI - MOŻLIWOŚĆ PRACY ZDALNEJ - zlecenie od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 - stawkę godzinową w kwocie 19,30 zł brutto Do Twoich zadań będzie należało: - telefoniczny kontakt z firmami w oparciu o gotową bazę - przekazanie informacji o imprezie targowej oraz wysłanie elektronicznego zaproszenia (bez sprzedaży!) - obsługa komputerowej bazy danych Aplikuj, jeżeli: - znasz język obcy na poziomie pozwalającym na swobodną konwersację telefoniczną – WYMÓG KONIECZNY - jesteś osobą otwartą i zaangażowaną w powierzone obowiązki - z chęcią podejmiesz się nowych wyzwań - masz tzw. lekkość prowadzenia rozmowy, bo to będzie Twój dodatkowy atut Zainteresowany/-a? - zadzwoń 885 568 504 - lub napisz mismer[A]rmdy.pl z dopiskiem "Rozmowy telefoniczne - Poznań" Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych spółka Remedy z siedzibą w Łubiance, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy, KRS pod numerem 22413, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. - Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. - Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

specjalista ds.bhp
specjalista ds.bhp
nowe dzisiaj

Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A. należący do Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds.BHP Zakres obowiązków: • nadzór nad właściwym utrzymaniem systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy, • koordynacja i realizacja szkoleń BHP dla pracowników firmy, • wsparcie merytoryczne pracodawcy w sprawach związanych z przepisami BHP, • bieżąca ocena ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy, • prowadzenie dokumentacji BHP oraz raportowanie danych wymaganych przepisami prawa zgodnie z wewnętrznymi procedurami, • udział w auditach oraz kontrolach zewnętrznych prowadzonych przez jednostki terenowe PIP, SANEPID oraz inne, • tworzenie regulaminów, procedur, instrukcji ogólnych, instrukcji stanowiskowych, • prowadzenie dochodzeń powypadkowych, • planowanie i realizacja audytów i inspekcji bezpieczeństwa pracy, • prowadzenie działalności kontrolnej między innymi przestrzegania zasad i przepisów BHP przez pracowników oraz firmy zewnętrzne wykonujące prace na terenie/zlecenie spółki, • opracowywanie propozycji zmian organizacyjnych, celem poprawy warunków pracy oraz bezpieczeństwa Oczekiwania: • wykształcenie wyższe (w zakresie BHP będzie atutem), • minimum 1-3 letnie doświadczenie w pracy na wymaganym stanowisku, • bardzo dobra znajomość przepisów i zasad BHP, • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, • znajomość obsługi komputera (MS Office), • otwartość i łatwość nawiązywania relacji, • umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: • atrakcyjny system premiowy uzależniony od posiadanych kwalifikacji, • pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, • możliwość podnoszenia kwalifikacji, • zakwaterowanie z miejscem do gotowania, • możliwość pracy w nadgodzinach rozliczanych zgodnie z przepisami prawa pracy. Miejsce wykonywania pracy: • praca w delegacji na terenie prowadzonych inwestycji (obecnie Puławy). Osoby zdecydowane na podjęcie współpracy proszone są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres e mail: @ wpisując w tytule wiadomości „aplikacja na stanowisko montera” Dokumenty aplikacyjne prosimy opatrzyć klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Energomontaż-Północ-Bełchatów S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim
50005001 zł
nowe Katowice 2 dnia plecy

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim Genpact jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy dla świetnej organizacji i naszego klienta. Obowiązki: Codzienne monitorowanie przydzielonych zamówień i zapytań klientów Przeglądanie i podawanie informacji o stanie zamówień, dostaw i faktur Sprawdzanie ceny i jakości produktów Kontakt z klientami drogą mailową / telefoniczną Dbanie o poprawność dokumentacji Przygotowanie odpowiednich dokumentów do zamówień (eksport, transport, cło) Odpowiedzialność za proces (znajomość procedur, zasad) Wdrażanie ulepszeń w obecnych procesach Współpraca z innymi zespołami Wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego min. C1 Komunikatywna znajomość języka angielskiego min. B2 Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) Myślenie analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się Kultura osobista i umiejętność właściwego postępowania z klientem Wysoka motywacja i chęć do nauki Dodatkowym atutem będzie oświadczenie w pracy z SAP Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość uczestnictwa w nowych projektach Możliwość rozwoju Dodatkowe bonusy (LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe dni urlopu, polityka rowerowa) Genpact is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to race, color, religion or belief, sex, age, national origin, citizenship status, marital status, military/veteran status, genetic information, sexual orientation, gender identity, physical or mental disability or any other characteristic protected by applicable laws. Genpact is committed to creating a dynamic work environment that values diversity and inclusion, respect and integrity, customer focus, and innovation. For more information, visit w**************. Follow us on Twitter, Facebook, LinkedIn, and YouTube. As an Equal Opportunity Employer – we encourage you to apply to this opening position(s) with your preferred CV format. Please note that Genpact does not impose any CV format nor do we require you to enclose, a photograph to your CV as part of the application process. It is the candidate’s absolute discretion if he/she chooses to upload a CV with or without a photograph enclosed. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca biurowa
Praca biurowa
Gorzów Wielkopolski 2 dnia plecy

Praca biurowa - sprzedaż ogrodzeń (różnego typu). Do zadań osób zatrudnionych na stanowisku należeć będzie: - pozyskiwanie nowych klientów oraz zleceń - obsługa komputera - nadzór nad zleceniami - dbałość o jakość i terminowość zleceń Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie (po okresie próbnym , umowa na czas nieokreślony), - uczciwe wynagrodzenie - narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, tj. telefon, komputer, - przyjazną atmosferę, Od kandydatów oczekujemy: - znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych - zaangażowania, samodzielności i komunikatywności - dyspozycyjności Miejsce wykonywania pracy: Deszczno Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Za wszystkie aplikacje serdecznie dziękujemy. CV proszę wysyłać na adres: import (małpa) gowbet.pl Lokalizacja: 66-446 Deszczno (dojazd we własnym zakresie)

Trener do Klubu Sportowego dla Pań
Trener do Klubu Sportowego dla Pań
Gdańsk 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 18 do 25 zł netto na godzinę Co oferujemy?umowę o pracęumowę zleceniemożliwość zdobycia doświadczeniaCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazprzesłania aktualnego CVOczekujemy gotowości:do pracy w systemie zmianowymDni, w które odbywa się praca:poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiąteksobotaBenefity:elastyczny czas pracyszkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnieńLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Sekretarka - praca na zastępstwo
Sekretarka - praca na zastępstwo
Wrocław 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 4500 do 4800 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę zleceniewolne weekendyCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazprzesłania aktualnego CVdoświadczenia na podobnym stanowiskuznajomości języka angielskiego na poziomie podstawowymobsługi komputeraLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Praca na produkcji od zaraZ
Praca na produkcji od zaraZ
Głogów 2 dnia plecy

Praca na produkcji Stanowisko do montowania drobnych elementów Praca ma charakter manualny wymagane są umiejętności szybkiego uczenia Praca na hali Dla kobiet panów oraz par Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego

Praca dla par z zakwaterowaniem od zaraz
Praca dla par z zakwaterowaniem od zaraz
Wrocław 2 dnia plecy

STABILNA PRACA NA PRODUKCJI PRODUKCJA STOLARSKA MAŁE ELEMETY DO KLEJENIA I UKŁADANIA MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU ZAWODOWEGO SZKOLIMY NA MIEJSCU DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE PRACA W KAŻDYM WIEKU OFERUJEMY MOŻLIWOŚĆ ZAKWATEROWANIA W POKOJACH PRACOWNICZYCH ZAPRASZAMY PRACA DLA KOBIET, MĘŻCZYZN ORAZ DLA PAR MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PRACY NA PRODUKCJI zapraszam do kontaktu pod numerami 729 - pokaż numer telefonu -

Instytut Inwestycji Innowacyjnych poszukuje dyrektora!
Instytut Inwestycji Innowacyjnych poszukuje dyrektora!
Łódź 2 dnia plecy

Instytut Inwestycji Innowacyjnych skupiający i zatrudniający wyłącznie polskich inwestorów, poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor-inwestor ds. inwestycji i organizacji Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 8000-12000 zł netto, - stabilną, ciekawą pełną wyzwań pracę, - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia, aktywny udział w strategicznych projektach, - udział w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów spożywczych i przemysłowych - pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji, - kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy, - umożliwimy ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu; szczególnie ważna jest dla nas promocja zdrowej żywności, - możliwość podróży służbowych do większości krajów świata, - możliwość korzystania z doświadczeń inwestorów, Wymagamy: - zakupu udziałów spółki - warunek konieczny (w momencie rozwiązania umowy, udziały są odkupywane po cenie zakupu) - wysokiej kultury osobistej Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia. Nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo dużo. Wierzymy w różnorodność, promujemy kulturę, w której cenione i wykorzystywane są inne punkty widzenia. Zapraszamy do naszego zespołu. Z nami po prostu WARTO współpracować. Bardzo prosimy o przesyłanie CV przez formularz Lento – dziękujemy!

Dyrektor-inwestor ds. inwestycji i organizacji
Dyrektor-inwestor ds. inwestycji i organizacji
Wrocław 2 dnia plecy

Instytut Inwestycji Innowacyjnych skupiający i zatrudniający wyłącznie polskich inwestorów, poszukuje osoby na stanowisko: Dyrektor-inwestor ds. inwestycji i organizacji Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 8000-12000 zł netto, - stabilną, ciekawą pełną wyzwań pracę, - możliwość rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia, aktywny udział w strategicznych projektach, - udział w tworzeniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i sprzedaży produktów spożywczych i przemysłowych - pracę przy projektach mających znaczący wpływ na rozwój organizacji, - kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy, - umożliwimy ci działanie zgodne z zasadami odpowiedzialnego biznesu; szczególnie ważna jest dla nas promocja zdrowej żywności, - możliwość podróży służbowych do większości krajów świata, - możliwość korzystania z doświadczeń inwestorów Wymagamy: - zakupu udziałów spółki - warunek konieczny (w momencie rozwiązania umowy, udziały są odkupywane po cenie zakupu) - wysokiej kultury osobistej Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia. Nic nie tracisz, a możesz zyskać bardzo dużo. Wierzymy w różnorodność, promujemy kulturę, w której cenione i wykorzystywane są inne punkty widzenia. Zapraszamy do naszego zespołu. Z nami po prostu WARTO współpracować. Bardzo prosimy o przesyłanie CV przez formularz Lento – dziękujemy!

Referent ds. Sprzedaży i Marketingu
Referent ds. Sprzedaży i Marketingu
4 kilka dni temu

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: REFERENT DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU. Do obowiązków należy: -poszukiwanie nowych odbiorców, -kontakt z Klientem, -obsługa sprzedaży, -marketing Wymagania: - wykształcenie średnie, -staż pracy min. 2 lata -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, dobra organizacja pracy, komunikatywność, -otwartość na ludzi - prawo jazdy kat. B Oferujemy: -wynagrodzenie 3100 zł brutto, -premia 500 zł -prowizja od sprzedaży, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, Miejsce pracy: Damianowo.

Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży
360012000 zł
4 kilka dni temu

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Do obowiązków należy: -pozyskiwanie nowych odbiorców, -bieżąca obsługa klientów, -działania marketingowe, -wsparcie działu administracyjnego w bieżących obowiązkach. Wymagania: - wykształcenie min. średnie, -doświadczenie na podobnym stanowisku, -znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, chęci, pozytywne nastawienie do pracy, dokładność, -dobra organizacja pracy Oferujemy: -wynagrodzenie 3400 zł brutto, -premia 500 zł, -prowizja zależna od wyników sprzedażowych, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, -możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń. Miejsce pracy: Damianowo. W przypadku pytań, proszę o kontakt.

TRENER PRACY - woj. lubuskie
TRENER PRACY - woj. lubuskie
25000 zł
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko: TRENER PRACY Główne zadania na stanowisku: - wsparcie uczestników projektu w miejscu realizacji stażu zawodowego, - wsparcie uczestników projektu w kontaktach z pracodawcą. Wymagania: - wykształcenie wyższe - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z niepełnosprawnościami Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę na część lub cały wymiar etatu Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Kontraktor Sp. z o.o. . z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Mrzeżyńskiej 10. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Koordynator/Kierownik projektu, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży
360012000 zł
4 kilka dni temu

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Do obowiązków należy: -pozyskiwanie nowych odbiorców, -bieżąca obsługa klientów, -działania marketingowe, -wsparcie działu administracyjnego w bieżących obowiązkach. Wymagania: - wykształcenie min. średnie, -dobra organizacja pracy, -znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, otwartość na ludzi. Oferujemy: -wynagrodzenie 3400 zł brutto, -premia 500 zł, -prowizja zależna od wyników sprzedażowych, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, -możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń. Miejsce pracy: Damianowo. W przypadku pytań, proszę o kontakt.

DORADCA ZAWODOWY - woj. lubuskie
DORADCA ZAWODOWY - woj. lubuskie
25 zł
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA ZAWODOWY Główne zadania na stanowisku: - opracowywanie Indywidualnych Planów Działania, - doradztwo i poradnictwo zawodowe na rzecz uczestników projektu. Wymagania: - wykształcenie z zakresu doradztwa zawodowego - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na poprzez formularz kontaktowy Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Kontraktor Sp. z o.o. . z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Mrzeżyńskiej 10. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Koordynator/Kierownik projektu, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej.

POŚREDNIK PRACY - woj. lubuskie
POŚREDNIK PRACY - woj. lubuskie
25 zł
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko: POŚREDNIK PRACY Główne zadania na stanowisku: - pośrednictwo pracy na rzecz uczestników projektu, - wsparcie uczestników projektu w uzyskaniu samodzielności na rynku pracy, - wsparcie uczestników w uzyskaniu zatrudnienia. Wymagania: - wykształcenie wyższe - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w zakresie pośrednictwa pracy lub doradztwa zawodowego lub HP lub inne pokrewne, w tym z osobami z niepełnosprawnością Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Kontraktor Sp. z o.o. . z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Mrzeżyńskiej 10. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Koordynator/Kierownik projektu, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Specjalista ds. logistyki i zamówień
Specjalista ds. logistyki i zamówień
20 zł
Krosno 4 kilka dni temu

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ Nasze oczekiwania: wykształcenie wyższe(mile widziani tegoroczni absolwenci), wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w działaniu, umiejętność pracy w zespole gotowość do podjęcia stałej pracy na terenie Krosna. Oferujemy Ci: stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia; możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów; dobrą atmosferę; możliwość rozwoju zawodowego. Opis stanowiska: - efektywna organizacja pracy własnej pod presją czasu, - nadzór nad zapewnieniem prawidłowości składanych zamówień -odpowiedzialność za dostępność towaru w jednostce -monitorowanie statusu zamówień towarowych -nadzór nad prawidłowością przesunięć i zwrotów Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres: pr***1@m************.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia, 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU EFS - woj. lubuskie
ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU EFS - woj. lubuskie
25 zł
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko: ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU EFS Główne zadania na stanowisku: - wsparcie w zarządzaniu realizacją projektu od strony merytorycznej i finansowej - realizacja projektu zgodnie z harmonogramem i budżetem na terenie danego województwa - koordynacja prac członków zespołu projektowego - przygotowywanie danych do wniosków o płatność - przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji projektowej - prowadzenie baz danych projektu - bieżący monitoring i kontrola realizacji wsparcia w ramach projektu Wymagania: - dobra znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów aktywizacji zawodowej w ramach środków EFS - mile widziane doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych z EFS Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia (na cały lub część etatu) - samodzielne stanowisko w rozwijającej się organizacji Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Kontraktor Sp. z o.o. . z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Mrzeżyńskiej 10. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Koordynator/Kierownik projektu, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej.

PSYCHOLOG - woj. lubuskie
PSYCHOLOG - woj. lubuskie
700 zł
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Kontraktor Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji projektów aktywizacji zawodowej współfinansowanych z EFS na terenie całego kraju. W związku z rozpoczęciem realizacji nowego projektu na terenie całego kraju, poszukujemy kandydatów na stanowisko: PSYCHOLOG Główne zadania na stanowisku: - indywidualne poradnictwo psychologiczne Wymagania: - wykształcenie z zakresu psychologii - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym z osobami z niepełnosprawnością Oferujemy: - zatrudnienie w ramach umowy zlecenia Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy Administratorem Państwa Danych Osobowych jest Kontraktor Sp. z o.o. . z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Mrzeżyńskiej 10. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można skontaktować się za pomocą adresu e-mail. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji na stanowisko Koordynator/Kierownik projektu, na podstawie artykułu 6 ust. 1 lit. b i art 9 ust. 2 litera b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. U. UE. L. 2016. 119. 1) – zwanego dalej RODO. Państwa dane osobowe będą przechowywane: 1. do 30 dni, od dnia zakończenia rekrutacji w związku, z którą aplikowali Państwo do pracy, jeśli nie wyrazili Państwo zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji; 2. do 24 miesięcy, od dnia złożenia aplikacji, w przypadku, gdy wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych osobowych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania swoich danych, prawo ograniczenia przetwarzania swoich danych, prawo do ich usunięcia oraz przenoszenia jeśli będzie to możliwe. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urzędu Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Państwa dane osobowe nie są przetwarzane poza strefą Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Administrator nie profiluje danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pełny obowiązek informacyjny jest dostępny na naszej stronie internetowej.

Office Manager - ciekawa i pełna wyzwań praca w Coffeedesk!
Office Manager - ciekawa i pełna wyzwań praca w Coffeedesk!
36 zł
Kołobrzeg 4 kilka dni temu

Coffeedesk to lider branży kawowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz kawowy omnichannel obejmuje sklep internetowy - dwie platformy online skierowane do klientów indywidualnych i biznesowych, a także rozwijającą się, butikową sieć kawiarni. Financial Times umieścił nas na liście najszybciej rozwijających się firm w Europie (FT 1000). W ubiegłym roku zrealizowaliśmy prawie 170 tysięcy zamówień, które trafiły do 69 krajów. Nasz zespół tworzy 170 kawowych zapaleńców w trzech biurach – w Kołobrzegu, Szczecinie i Warszawie. OFFICE MANAGER Miejsce pracy: Kołobrzeg Potrafisz zarządzać obszarem administracyjno-biurowym, a przy okazji wspierać firmę we wszelkich inicjatywach pracowniczych? Wiesz jak zarządzać zespołem, potrafisz zaplanować i gospodarować budżetem oraz kwestiami administracyjnymi firmy? Czujesz, że opanujesz zarówno obowiązki wcześniej zaplanowane, jak i te, które wpadają ad hoc? Lubisz ludzi i chętnie z nim współpracujesz? Jeśli tak, to być może właśnie Ciebie szukamy do naszego Działu Office! Szukamy kogoś, kto jest dokładny, ma oko do szczegółów, a przy okazji wie, jak złapać szerszą perspektywę biznesu. Poniżej więcej szczegółów - aplikuj do nas już dziś! Cele, jakie przed Tobą postawimy: - Koordynowanie pracy zespołu (5 osób) odpowiedzialnego za sprawne działania administracyjne/backoffice'owe w Coffeedesk; - Zarządzanie budżetem i przestrzenią biurową (mamy biura w 3 miastach); - Nadzorowanie prac administracyjno-biurowych; - Współpraca z zewnętrznymi dostawcami - m.in.: sprzątanie, biura, materiały biurowe, usługi dla biur, etc.; - Planowanie i kontrolowanie kosztów funkcjonowania biura; - Nadzorowanie i archiwizacja dokumentów - zarządzanie i dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie; - Koordynacja korespondencji i dystrybucja poczty; - Sporządzanie zamówień i zarządzanie dostawami - kontakt z dostawcami urządzeń i artykułów biurowych; - Organizacja delegacji - rezerwacja biletów i hoteli; - Uaktualnianie wewnętrznej bazy danych; - Wspieranie Coffeedesk w inicjatywach pracowniczych. Chcemy z Tobą pracować, jeśli: - Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu pracy administracyjno-biurowej; - Masz doświadczenie w regularnym korzystaniu z przynajmniej jednego systemu kadrowo-płacowego; - Są Ci bliskie zagadnienia związane z obszarem kadr i płac; - Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość prawa pracy; - Praca z komputerem nie sprawia Ci problemów, podobnie jak obsługa narzędzi biurowych; - Wykazujesz się postawą proaktywną - szukasz rozwiązania i potrafisz priorytetyzować dane obowiązki; - Świetnie odnajdujesz się w prowadzeniu wielu projektów jednocześnie oraz potrafisz efektywnie zaplanować i zorganizować pracę swoją oraz zespołu; - Możesz pochwalić się doskonałymi zdolnościami komunikacyjnymi; - Pisanie i mówienie po angielsku nie sprawia Ci problemów (B2); - Lubisz ludzi i chętnie z nimi współpracujesz :-) Za Twoje zaangażowanie oferujemy: - Umowę o pracę; - Możliwość pracy w trybie hybrydowym; - Premia uznaniowa uzależniona od stopnia Twojego zaangażowania i proaktywności; - Skrupulatnie zaplanowane i (częściowo) zdalne wdrożenie do pracy; - Udział w rozwoju marki Coffeedesk na zagranicznych rynkach; - Zespół wartościowych, różnorodnych i wyjątkowych współpracowników; - Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk; - System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, Karta sportowa OK System); - Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-) - Szacunek, wyrozumiałość i wsparcie; - Hektolitry najlepszej jakościowo kawy oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów w biurze; - Pełną lodówkę w biurze; - Niezapomniane Coffeedeskowe integracje (jak tylko sytuacja nam na to pozwoli); - Realny wpływ na rozwój firmy z międzynarodowymi osiągnięciami i ambicjami.

Asystentka księgowej/pracownik administracyjno - biurowy
Asystentka księgowej/pracownik administracyjno - biurowy
Warszawa 4 kilka dni temu

Opis Firma z wieloletnim stażem w budownictwie jednorodzinnym, szuka pracownika na stanowisko Asystentki księgowej/pracownika administracyjno-biurowego Zakres obowiązków: -Prowadzenie akt pracowniczych-do 10 pracowników -Bieżąca weryfikacja faktur i innych dokumentów księgowych, -Wprowadzanie dokumentów do systemu, -Wystawianie faktur, -Archiwizacja dokumentów, -Wsparcie Działu Księgowości firmy w bieżących działaniach. -Monitorowanie zmian w przepisach i organizacja księgowości finansowej w oparciu o obowiązujące przepisy Nasze wymagania: -Wykształcenie wyższe, -Mile widziane doświadczenie w pracy w księgowości, -Samodzielność w planowaniu i organizowaniu czasu pracy, -Znajomość programu Excel. -Prawo jazdy kat.B AGENCJOM DZIĘKUJEMY!

Kierownik lub Handlowiec
Kierownik lub Handlowiec
Poznań 4 kilka dni temu

Kreatywnego KIEROWNIKA lub HANDLOWCA w branży Ochrony - zatrudnię. Praca na terenie Wielkopolski.

Praca dla ambitnych i perspektywicznych
Praca dla ambitnych i perspektywicznych
4 kilka dni temu

Specjalista do spraw marketingowych w dziedzinie mody oraz grafik komputerowy. Praca może być częściowo zdalna. Więcej informacji pod numerem 608 - pokaż numer telefonu -

Technik budowlany
Technik budowlany
4 kilka dni temu

Zatrudnię technika budowlanego do pracy biurowej. Praca polega na szeroko rozumianym organizowaniu zaplecza budowy dla naszych ekip budowlanych wykonujących płyty fundamentowe (zamawianie materiałów, koparek itp.). Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie także za przygotowywanie dokumentacji powykonawczej dla klientów. Praca zdalna.

Pracownik administracyjno - biurowy
Pracownik administracyjno - biurowy
4 kilka dni temu

Agencja Pracy Tymczasowej Manbroker Sp. zo.o. (Kraz 8724) poszukuje dla Klienta z obszaru administracji publicznej kandydatów na stanowisko: Pracownik Administracyjno - Biurowy Wymagania: - doświadczenie w pracy biurowej -prawo jazdy kat.B - wykształcenie minimum średnie - płynne poruszanie się w środowisku MS Office, Outlook - znajomość obsługi sprzętów biurowych - wysoka kultura osobista - dokładność, sumienność Obowiązki: - Praca w systemie do elektronicznego zarzadzania dokumentacją - Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie dziennika korespondencji w wersji elektronicznej wraz ze skanowaniem dokumentów na nośniki elektroniczne i bieżącym archiwizowaniem - Prowadzenie rejestrów korespondencji przychodzącej i wychodzącej - Nadawanie numerów korespondencji wychodzącej - Obsługa urządzeń biurowych (np. ksero, skan, niszczarka). - Odbieranie telefonów zewnętrznych i łączenie rozmów z poszczególnymi pracownikami Biura - Archiwizowanie korespondencji i dokumentów kontraktowych w tym wykonywanie kopii (skany) zgodnie z przyjętym systemem - Wydawanie pism i dokumentów Wykonawcom, Zamawiającemu, Personelowi nadzoru i stronom trzecim - Przygotowanie pism i dokumentów do wysyłki za pośrednictwem poczty lub kuriera (pakowanie, adresowanie, nadanie) - Przyjmowanie wszystkich interesantów, informowanie ich o możliwościach załatwienia sprawy i skierowanie do właściwej osoby - Dostarczanie Inżynierowi Kontraktu/Kierownikowi Projektu bieżącej korespondencji - Prowadzenie rejestru Podwykonawców Wykonawcy i monitoringu Podwykonawców Wykonawcy w zakresie wskazanym w Warunkach Kontraktu; - Przygotowanie sprawozdań i innych opracowań, raportów, zestawień, pism wymaganych przez Przedstawiciela Zamawiającego; - Przekazywanie i przyjmowanie dokumentów i korespondencji do podpisu w Olsztynie i u Kontrahentów - Wykonywanie innych prac biurowo-administracyjnych zleconych przez Przedstawiciela Zamawiającego związanych z działaniem biura Kierownika Projektu. Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji - miłą atmosferę - niezbędne szkolenia Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji w treści wpisując numer referencyjny PB/2503/BI . Informujemy iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W związku z rozpoczęciem w dniu 25 maja 2018 obowiązywania przepisów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zwanych także RODO). Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji prowadzonego przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnienie ww. danych potencjalnym pracodawcom. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej dokumentacji aplikacyjnej (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Manbroker Sp. z o.o.z siedzibą w Gdańsku (80-308) przy ul. Macierzy Szkolnej 4, w tym na udostępnianie ww. danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji. Obowiązek informacyjny Informacja dla Kandydata o przetwarzaniu danych osobowych oraz o ochronie prywatności Informujemy, że: 1. Administratorem danych osobowych jest Manbroker Sp. z o.o., ul. Macierzy Szkolnej 4, 80-308 Gdańsk, 2. Celem zbierania danych jest realizacja procedury tej rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. 3. Celem zbierania danych jest realizacja procedury kolejnych rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych. 4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). 5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procedury rekrutacji. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe uwzględnienie Pani/Pana kandydatury w rekrutacji. 6. Dane udostępnione przez Panią/Pana mogą podlegać przekazaniu do naszych partnerów i klientów biznesowych. 7. Odbiorcami danych będą także instytucje upoważnione z mocy prawa. 8. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu. 9. W związku z przetwarzaniem danych we wskazanych celach wskazanych, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych. Manbroker Sp. z o.o.

Pracownika do działu marketingu.
Pracownika do działu marketingu.
5 dni plecy

Zatrudnimy osobę do marketingu. Praca w biurze . Zamówienia publiczne. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej .Dobre warunki .Kontakt Piotr - 601 - pokaż numer telefonu -

do obsługi klienta w banku
do obsługi klienta w banku
5 dni plecy

Pracuj jako Doradca Klienta w placówka partnerskiej Alior Banku w Pruszczu Gdańskim Zakres obowiązków: • bieżąca obsługa klientów , sprzedaż produktów bankowych, • aktywne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami , • realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami. Wymagania: • doświadczenie w obsłudze klienta w zakresie sprzedaży, • efektywna organizacja pracy i systematyczność w działaniu, • wysoko rozwinięte zdolności sprzedażowe, • umiejętność pracy pod presją czasu, • wykształcenie wyższe, min. średnie z maturą, • prawo jazdy B. Oferujemy : • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie, stałe godziny pracy, • warunki finansowe : podstawa uzależniona od doświadczenia + premie sprzedażowe, • bezpłatne szkolenie wstępne i szkolenia rozwojowe, • wsparcie w okresie adaptacyjnym, • pracę w przyjaznej atmosferze. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres @

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu
6 dni plecy

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU Do obowiązków należy: -sprzedaż produktów dostępnych na kopalni, -współpraca z dystrybutorami i firmami budowlanymi itp., -przygotowanie ofert handlowych, -raportowanie wyników sprzedaży, -dbanie o wysokie standardy obsługi. Wymagania: - wykształcenie wyższe, -doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata -znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, dobra organizacja pracy, komunikatywność, -umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji biznesowych. - prawo jazdy kat. B Oferujemy: -wynagrodzenie 5000 zł brutto, -prowizja od sprzedaży, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, Miejsce pracy: Damianowo. W przypadku pytań, proszę o kontakt.

Referent ds. Sprzedaży i Marketingu
Referent ds. Sprzedaży i Marketingu
6 dni plecy

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: REFERENT DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU. Do obowiązków należy: -poszukiwanie nowych odbiorców, -kontakt z Klientem, -obsługa sprzedaży, -marketing Wymagania: - wykształcenie średnie, -staż pracy min. 2 lata -znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, dobra organizacja pracy, komunikatywność, -otwartość na ludzi - prawo jazdy kat. B Oferujemy: -wynagrodzenie 3100 zł brutto, -premia 500 zł -prowizja od sprzedaży, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, Miejsce pracy: Damianowo. W przypadku pytań, proszę o kontakt. Umowa Umowa o pracę

Transkrypcja język polski
Transkrypcja język polski
Wrocław 6 dni plecy

W związku z zapotrzebowaniem w projekcie związanym z AI otwieramy rekrutację na stanowisko związane z poprawieniem wstępnie zapisanego przez AI nagrania w języku polskim (czasem wstawki angielskie). Pojedyncze nagranie trwa godzinę i średnio czas jego wykonania wynosi 4-5 godzin. Jeżeli ktoś ma wprawę i szybko radzi sobie z takimi zadaniami to może wykonać zadanie w 3-4 godziny. Zakres tematyczny nagrań to nagrania internetowe (głównie młodzieży) w oparciu o popularne platformy typu YouTube czy TikTok. Obowiązki: - sumienna i dokładna korekta transkrypcji, - wykonywanie potrzebnych transkrypcji w ramach pracy, - stosowanie się do zasad obowiązujących przy transkrypcji i korekcie, - reagowanie i stosowanie się do bieżących zaleceń dotyczących pracy. Wymagania: - biegłe posługiwanie się komputerem, - umiejętność czytania ze zrozumieniem i umiejętnego wdrażania zaleceń i procedur, - dokładność, - język polski jest językiem ojczystym lub na poziomie C1/C2 (warunek konieczny), - język angielski w stopniu komunikatywnym, - dobre łącze internetowe - dostępność czasowa pozwalająca na zrealizowanie minimum 3 godzin nagrań tygodniowo (warunek konieczny). Warunki pracy: - praca od zaraz do lutego 2022, - praca zdalna, możliwość pracy o dowolnej dla siebie porze i dowolnej ilości (możliwość zarobku nawet na pełen etat), - atrakcyjne wynagrodzenie 125 zł brutto na umowie o dzieło za każdą godzinę nagrania, - pierwsza wypłata przed świętami, - system awansu dla najbardziej dokładnych osób na testera QA, wówczas zarobek za godzinę nagrania jest większy. Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Transkrypcja j. polski
Transkrypcja j. polski
Warszawa 6 dni plecy

W związku z zapotrzebowaniem w projekcie związanym z AI otwieramy rekrutację na stanowisko związane z poprawieniem wstępnie zapisanego przez AI nagrania w języku polskim (czasem wstawki angielskie). Pojedyncze nagranie trwa godzinę i średnio czas jego wykonania wynosi 4-5 godzin. Jeżeli ktoś ma wprawę i szybko radzi sobie z takimi zadaniami to może wykonać zadanie w 3-4 godziny. Zakres tematyczny nagrań to nagrania internetowe (głównie młodzieży) w oparciu o popularne platformy typu YouTube czy TikTok. Obowiązki: - sumienna i dokładna korekta transkrypcji, - wykonywanie potrzebnych transkrypcji w ramach pracy, - stosowanie się do zasad obowiązujących przy transkrypcji i korekcie, - reagowanie i stosowanie się do bieżących zaleceń dotyczących pracy. Wymagania: - biegłe posługiwanie się komputerem, - umiejętność czytania ze zrozumieniem i umiejętnego wdrażania zaleceń i procedur, - dokładność, - język polski jest językiem ojczystym lub na poziomie C1/C2 (warunek konieczny), - język angielski w stopniu komunikatywnym, - dobre łącze internetowe - dostępność czasowa pozwalająca na zrealizowanie minimum 3 godzin nagrań tygodniowo (warunek konieczny). Warunki pracy: - praca od zaraz do lutego 2022, - praca zdalna, możliwość pracy o dowolnej dla siebie porze i dowolnej ilości (możliwość zarobku nawet na pełen etat), - atrakcyjne wynagrodzenie 125 zł brutto na umowie o dzieło za każdą godzinę nagrania, - pierwsza wypłata przed świętami, - system awansu dla najbardziej dokładnych osób na testera QA, wówczas zarobek za godzinę nagrania jest większy. Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Praca w biurze na tartaku
Praca w biurze na tartaku
6 dni plecy

Przyjmę do biura w tartaku - Brzesko ul. Kopernika tel. 503 - pokaż numer telefonu -

Praca w biurze obsługi klienta
Praca w biurze obsługi klienta
6 dni plecy

Serwis samochodowy AUT KOT S.C. poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku pracownika biurowego. Główne obowiązki: -umawianie klientów i planowanie prac serwisu; -obsługa poczty, korespondencji elektronicznej, połączeń telefonicznych; - bieżąca organizacja pracy biura; - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów; - zamawianie i wprowadzanie towaru na magazyn; - dbanie o wizerunek firmy w social mediach. Zapewniamy: - stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę; - terminowe wynagrodzenie, oraz premię uzależnioną od zaangażowania w pracę; - szkolenia podnoszące kwalifikacje; Wymagania: - dyspozycyjność; - punktualność; - dobra organizacja pracy własnej; - umiejętność pracy w zespole - prawo jazdy kat B ( warunek konieczny); - doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem. CV prosimy składać na adres: @

Dam pracę w biurze sekretarka 2021
Dam pracę w biurze sekretarka 2021
Warszawa 8 dni plecy

Witam. Szukamy sekretarki najważniejsze żeby była miła . Proszę o kontakt telefoniczny ewentualnie o kontakt SMS. 507 - pokaż numer telefonu - 1. Do zadań wykonywanych należą: Kontakt z Klientem. Wsparcie firmy w realizacji bieżących zadań. Wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych i kadrowych. Zarządzanie pracą sekretariatu i obsługa spotkań. Inne prace administracyjno-biurowe. 2. Od kandydatów oczekujemy: Samoorganizacja i umiejętność zarządzania priorytetami. Umiejętność współpracy z innymi osobami w biurze. Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Samodzielności w działaniu, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole. 3 Kandydatkom oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia. Stałe godziny pracy. Komfortowe warunki pracy w przyjaznym zespole oraz niezbędne ku temu narzędzia. Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W."

Inżynier robót drogowych- praca od zaraz Wrocław
Inżynier robót drogowych- praca od zaraz Wrocław
8 dni plecy

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zatrudni osobę na stanowisko: Inżynier robót drogowych Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za: - Nadzór i koordynowanie robót budowlanych w branży drogowej- zgodne z wymaganiami kontraktu, aktualnych przepisów z zakresu BHP oraz dokumentacji projektowej, - Tworzenie odpowiedniej dokumentacji i kontrolowanie działań podległych pracowników, - Utrzymywanie stałego kontaktu z inwestorami, podwykonawcami i projektantami, - Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych. Wymagania: - Znajomość rynku budowlanego w branży drogowej, - Bardzo dobra organizacja pracy, - Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP, - Doświadczenie pracy w branży drogowej. Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną, - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia, - Pracę na terenie Wrocławia, - Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe, - Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, - Szkolenia oraz kursy. CV proszę wysyłać drogą mailową za pośrednictwem lento z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepenosprawności
Pracownik biurowy z orzeczeniem o niepenosprawności
Warszawa 9 dni plecy

Fundacja Wspierająca zatrudnienie Osób z Niepełnosprawnościami poszukuje aktualnie kandydatów do pracy na stanowisku pracownika biurowego. Miejsce pracy : Warszawa Śródmieście Do zadań na oferowanym stanowisku należeć będzie: - skanowanie dokumentów, - przygotowywanie zestawię, - obsługa korespondencji, - archiwizacja dokumentów, - inne prace biurowe, Oczekiwania pracodawcy - wykształcenie średnie - Obsługa komputera na poziomie dobrym - umiejętność obsługi urządzeń biurowych - umiejętność pracy w zespole Oferujemy pracę w stałych godzinach 7 godzin dziennie (8 15 - 16 15). Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. System premiowy,

Agent Nieruchomości
Agent Nieruchomości
Grodzisk Mazowiecki 9 dni plecy

GRONEST Nieruchomości poszukuje pracowników na stanowisko Agent Nieruchomości. Praca Agenta Nieruchomości polega na pozyskiwaniu nieruchomości, obsłudze klienta i finalizowaniu transakcji. Zatrudnione osoby będą miały szansę na rozwój osobisty i zawodowy. Osoby bez doświadczenia zostaną przygotowane w ramach wstępnych szkoleń obsługi klienta i skutecznej sprzedaży nieruchomości. Zarobki: Wszystko zależy od Ciebie! Ty jesteś odpowiedzialny za swoje zarobki i sukces. Zarobki mogą się kształtować nawet na poziomie od 10.000zł/msc, ale do tego jest potrzeba czasu (około roku). Utrzymując wysoki poziom obsługi, klienci będą Cię polecać, a transakcje zazębią się i przyniosą regularny zysk. Oferujemy wynagrodzenie powyżej średniej rynkowej dla tego zawodu. Mile widziane: - Doświadczenie w kontakcie z klientem, - Umiejętność samoorganizacji czasu pracy, - Miła aparycja, - Prawo jazdy i własne auto. Co zyskujesz? - Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w młodym, energicznym zespole, - Niezależność finansową, - Wsparcie w każdym aspekcie Twojej pracy, - Pełną obsługę prawną transakcji sprzedaży nieruchomości na każdym jej etapie. CV prosimy nadsyłać w odpowiedzi do ogłoszenia. Gwarantujemy pełną dyskrecję przesłanych aplikacji. Prosimy o załączenie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracownik sali zabaw
Pracownik sali zabaw
Warszawa 9 dni plecy

Fundacja Aktywizacji Zawodowej FAZON zajmująca się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych poszukuje osoby na stanowisko pracownika sali zabaw. Do obowiązków na proponowanym stanowisku należeć będzie: Obsługa recepcji i systemu rezerwacji Nadzór nad rozgrywkami Wprowadzanie uczestników do gry Przygotowanie pokoi do rozgrywki Obsługa przyjęć urodzinowych Dbanie o czystość w lokalu Mile widziana umiejętność prowadzenia animacji dla dzieci: Oferujemy: umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe bonusy elastyczne godziny pracy dodatkowe wynagrodzenie za prowadzenie animacji Miejsce Pracy: Warszawa, Ochota Oczekiwania: mila aparycja umiejętność obsługi komputera uczciwość, punktualność, kreatywność orzeczenie o stopniu niepełnosprawności Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Fundacją FAZON

Opiekun stałego klienta (Praca Olsztyn)
Opiekun stałego klienta (Praca Olsztyn)
9 dni plecy

Transcom jest globalnym specjalistą oferującym usługi w zakresie obsługi klienta, sprzedaży i wsparcia technicznego. Chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi? Chcesz pracować dla najszybciej rozwijającej się sieci komórkowej w Polsce? Ta oferta jest dla Ciebie! Twoje przyszłe zadania: - profesjonalna obsługa klienta w celu propozycji zmiany oferty; - wsparcie obecnego klienta firmy w doborze najlepszej oferty - telefoniczna sprzedaż usług. Co możemy Ci zaoferować? *Atrakcyjne premie - docenimy Twoja pracę, oprócz stałej podstawy otrzymasz także premie z tytułu sprzedanych usług - bez górnego limitu! *Gwarantowaną podstawę - niezależnie od osiąganych wyników zawsze otrzymasz gwarantowane wynagrodzenie podstawowe za wykonaną pracę. *Pracę na rzecz znanej marki ze sprawdzoną i atrakcyjną ofertą. *Bazę stałych klientów - pracujemy jedynie z naszymi obecnymi klientami, nie pozyskujemy nowych! *Elastyczny grafik (praca od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00 i 15;00-21:00 + 2 soboty w godz. 9:00-17:00). *Liczne szkolenia i realną możliwość awansu. *Program poleceń pracowniczych - pracuj ze znajomymi w ramach programu “Pracuj ze mną w Transcom”. Za każdego zatrudnionego pracownika z Twojego polecenia otrzymasz od 700 zł do 3000 zł brutto! O szczegóły zapytaj w trakcie rozmowy. Jakich osób szukamy: - Lubiących stawiać i osiągać założone sobie cele. - Chcących się rozwijać i szukających nowych rozwiązań. - Charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą, potrafiących zrozumieć potrzeby klienta. - Doskonale radzących sobie w pracy przy komputerze. Poznaj nas bliżej! Facebook - https://www.facebook.com/TranscomPoland Instagram - https://www.instagram.com/transcom.poland

Praca Sekretariat PILNE
Praca Sekretariat PILNE
9 dni plecy

Firma Proxima Security jest wiodącym dostawcą usług ochroniarskich oraz recepcyjnych dla biznesu. Poszukujemy osób, które chciałby do nas dołączyć. Nasza organizacja oparta jest na wysokiej kulturze pracy, poszanowaniu zatrudnionych osób oraz wspólnym rozwoju. Obowiązki: Bieżące wypełnianie powierzonych zadań recepcyjnych Obsługa gości/petentów, Obsługa komputera, korespondencji oraz poczty Ewidencja dokumentów Dbanie o odpowiedni wizerunek firmy Wymagania: Chęć do pracy Uczciwość, rzetelność w podejmowaniu powierzonych zadań Znajomość środowiska komputerowego Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem na poziomie 3300 zł netto (na rękę)/4000 zł netto dla studentów Praca w stabilnym, przyjaznym otoczeniu, z możliwością rozwoju w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy Udział w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez firmę

PRACOWNIK KADROWO- BIUROWY
PRACOWNIK KADROWO- BIUROWY
9 dni plecy

Opis stanowiska - wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudniania pracowników - pomoc w prowadzeniu dokumentacji personalnej - organizacja szkoleń firmowych: zewnętrznych i wewnętrznych - przygotowywanie raportów, sprawozdań - obsługa benefitów pracowniczych - współpraca ze Specjalistą ds. Kadr i Płac - współpraca z Inspektorem ds. BHP - udział w projektach HR - prace administracyjno-biurowe Wymagania: - bardzo dobra organizacja pracy własnej - komunikatywność i umiejętności organizacyjne - praktyczna znajomość pakietu MS Office: w szczególności Excel - mile widziane minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w przyjaznej atmosferze - możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego - kartę Multisport - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2-zmianowym

PRACOWNIK BIUROWY- STUDEN WYDZ. ELEKTRYCZNEGO
PRACOWNIK BIUROWY- STUDEN WYDZ. ELEKTRYCZNEGO
9 dni plecy

Firma ELEKTRO-BUD poszukuje kandydata do prowadzenia biura w firmie elektrycznej Oczekujemy: • Znajomość programów AutoCad, pakietu MS Office, programu kosztorysowego (Norma), • Prawo jazdy kat. B; • Mile widziane aktualne uprawnienia SEP Opis zadań: • Realizację bieżących potrzeb związanych z funkcjonowaniem biura, • Przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji, • Pomoc przy przygotowywaniu przedmiarów robót i kosztorysów, • Wspomaganie Kierownika budowy w realizacji zadań na terenie budowy, Oferujemy: • Zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności i zaangażowania, • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego, • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień. Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) należy przesłać z dopiskiem: "Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELEKTRO-BUD Paweł Łazicki z siedzibą w Markach (05-270), ul. Szczęśliwa 23 w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Praca biurowa - Kraków śródmieście - DE + ENG
Praca biurowa - Kraków śródmieście - DE + ENG
9 dni plecy

Szukasz pracy, która da Ci możliwość nabrania świetnego doświadczenia oraz pomoże Ci podszlifować język niemiecki i angielski? W takim razie dołącz do nas! Kluczowe Obowiązki: • Prowadzenie dokumentacji logistyczno – transportowej • Wprowadzanie danych do systemu • Sprawdzanie poprawności gabarytów przesyłek • Naliczanie cła i opłat transportowych • Komunikacja z klientem w j. niemieckim Wymagania: • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2) • Zdolności komunikacyjne • Umiejętność pracy w zespole • Zdolności analityczne • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem Oferujemy: • Umowę o pracę • Pracę w centrum Krakowa • Wysokie wynagrodzenie • Kartę Multisport • Prywatną opiekę medyczną Brzmi ciekawie? Zaaplikuj już dziś

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
360012000 zł
10 dni plecy

Prowadzimy Kopalnię Łupka Księżycowego. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Do obowiązków należy: -pozyskiwanie nowych odbiorców, -bieżąca obsługa klientów, -działania marketingowe, -wsparcie działu administracyjnego w bieżących obowiązkach. Wymagania: - wykształcenie min. średnie, -doświadczenie na podobnym stanowisku, -znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym, - miła aparycja, chęci, pozytywne nastawienie do pracy, dokładność, -dobra organizacja pracy Oferujemy: -wynagrodzenie 3500 zł brutto, -prowizja zależna od wyników sprzedażowych, -stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę, -zwrot kosztów dojazdu, -możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń. Miejsce pracy: Damianowo. W przypadku pytań, proszę o kontakt pod nr 664 300 700

Zatrudnię pracownika
Zatrudnię pracownika
10 dni plecy

Szukasz pracy w firmie produkującej urządzenia, w administracji lub produkcji ? Nie masz doświadczenia ? Nie szkodzi, zgłoś się . Istnieje możliwość szkolenia i przyuczenia jeśli tylko będziesz chciał/a. Nie ma znaczenia czy jesteś młody czy już w wieku dojrzałym. Jeśli tylko chcesz pracować , to zgłoś się i spróbuj. Daj sobie szansę. Wynagrodzenie zależne od stanowiska i chęci do zdobywania doświadczenia, nauki i pracy. Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i przydatnych kwalifikacji oraz nabycia doświadczenia. Zatrudnienie na umowę o pracę lub inną według uznania kandydata. Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym. Po okresie próbnym możliwość otrzymania telefonu służbowego i laptopa. Miejsce pracy: Pyskowice CV proszę przesłać na adres skrzynki OLX z dopiskiem - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez rekrutera , zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

Pracownik biurowy ds. ubezpieczeń
Pracownik biurowy ds. ubezpieczeń
Jarocin 10 dni plecy

W związku z dynamicznym rozwojem firma z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku w branży finansowej poszukuje do nowego biura pracownika biurowego ds. ubezpieczeń (głównie sprzedaż ubezpieczeń: na życie, komunikacja, majątek). Możliwość awansu na stanowisko Menagera i zarządzanie zespołem sprzedażowym. Wymagania: - prawo jazdy kat. B - wykształcenie min. średnie Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku lub w sprzedaży bezpośredniej. Gwarantujemy pełne przygotowanie szkoleniowe oraz wsparcie doświadczonego zespołu, zapewniamy miłą rodzinną atmosferę współpracy, dużą elastyczność czasu pracy, jasną ścieżkę rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji. Zapewniamy w ramach współpracy bezpłatne licencje. Dla ambitnych oferujemy przejrzysty Plan Kariery i możliwości awansu. CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu Lento.

Dam pracę Księgowej
Dam pracę Księgowej
Toruń 10 dni plecy

Wymagania doświadczenie zawodowe na stanowisku samodzielnego księgowego minimum 3 lat doświadczenie w zakresie księgowania faktur sprzedażowych doświadczenie w zakresie księgowania faktur kosztowych umiejętność uzgadniania magazynów na koniec miesiąca umiejętność księgowania list płac doświadczenie w zakresie uzgadniania rozrachunków bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów podatkowych za zakresu PIT, CIT oraz VAT bardzo dobra znajomość Excel

Project Manager - GRUPA STEP
Project Manager - GRUPA STEP
Opole 11 dni plecy

Step Records to jedna z największych krajowych wytwórni płytowych specjalizujących się w muzyce urban hip-hop. Opolska firma skupia wokół siebie wielu muzyków polskiej sceny hip-hopowej. Albumy wydawane i dystrybuowane przez Step Records mogą pochwalić się wielomilionową oglądalnością klipów oraz statusami złotych, platynowych i diamentowych płyt. Step Records składa się z kilku mniejszych firm, którym podlegają m.in. różne marki odzieżowe, sklep internetowy preorder.pl czy największy kanał muzyczny YouTube w Polsce. Do naszego zespołu potrzebujemy osoby na stanowisko: Project Manager Miejsce pracy: Opole Zakres obowiązków: • prowadzenie projektów, w tym tworzenie harmonogramu prac, prowadzenie dokumentacji, monitorowanie budżetu, współpraca z artystą • projektowanie i usprawnianie procesów, stały pomiar postępu prac, zarządzanie zmianami i ich wpływem na cały projekt • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji powierzonych zadań wraz z rozdzieleniem zadań i ich delegowaniem • kontrola standardów pracy oraz komunikacji przy projekcie • wspieranie zespołu i wyznaczanie kierunku działania • poszukiwanie nowych artystów do projektów i utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi • raportowanie i prezentowanie artystom postępu projektu, na bazie posiadanych tabel rozliczeniowych i przyjętego promoplanu • nadzór nad bieżącymi pracami wytwórni oraz koordynacja działań artysty i osób pracujących dla wytwórni • nadawanie działaniom wytwórni wizji, kierunku oraz planowanie rozwoju • szeroko rozumiana współpraca z działem marketingu • dbanie o pozytywny wizerunek firmy Step Records • raportowanie działań oraz wyników. Wymagania: • wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe) • bardzo dobra znajomość polskiej sceny hip-hopowej • mile widziana dobra znajomość rynku odzieży streetwear • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku • rozwinięte zdolności interpersonalne, negocjacyjne oraz organizacyjne • umiejętność analitycznego myślenia oraz koordynowania przedsięwzięć o wysokim stopniu złożoności • bardzo dobra organizacja czasu pracy • asertywności w wykonywaniu powierzonych obowiązków • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności pracy w zespole • nastawienie na realizację wyznaczonych celów • biegła znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point), • mile widziana znajomość języka angielskiego • prawo jazdy kat. B Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa plus premia), dofinansowanie do Karty Multisport • możliwość elastycznego czasu pracy oraz elastycznej formy zatrudnienia UZ, B2B, UoP • możliwość wdrożenia własnych pomysłów • możliwość rozwoju zawodowego • ciekawą, pełną wyzwań pracę w pewnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji • pracę w energicznym i otwartym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub na adres: @ Wymagane dokumenty: CV List motywacyjny Informujemy, iż będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Step Records Sp z o.o. z siedzibą w Opolu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Filtr