Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Wsparcie administracji
Wsparcie administracji
nowe Łódź 4 kilka dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2019 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Wsparcie administracji Zakres obowiązków: • Pomoc w procesie wprowadzania nowych pracowników do pracy, • Kontrola oraz raportowanie czasu pracy Pracowników Tymczasowych, • Uczestnictwo w rozmowach dyscyplinujących, • Motywowanie Pracowników Tymczasowych, • Wsparcie administracyjne S Od kandydatów oczekujemy: • Gotowości do pracy w systemie dwu zmianowym ( 4 dni x10h, dzień/noc) • Wysokorozwiniętych umiejętności interpersonalnych, • Umiejętności organizacyjnych i pracy w grupie, • Dobrej znajomości programu Microsoft Excel, • Biegłej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych, • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. W zamian oferujemy: • 26 brutto/h • Dodatek za pracę w nocy, • Umowa o prace tymczasową, • Możliwość pracy dla jednego z największych klientów w Polsce, • Możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowany? Prześlij swoje CV i Aplikuj juz dzis!

Recepcjonistka RABEN Cholerzyn
Recepcjonistka RABEN Cholerzyn
4 kilka dni temu

Mamy drive do rozwoju!To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.Dołączając do nas, zyskasz:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęMożliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowegoBenefity m.in. karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, wczasy pod gruszą, bony na święta itpKarty zniżkowe Lotos, karta MakroPrywatna opieka medyczna z możliwością włączenia członków rodzinyGrupowe ubezpieczenie na życieSprawdzisz się w: Prowadzeniu recepcji oddziałuObsłudze centrali telefonicznejUdzielaniu informacji Klientom zewnętrznym i wewnętrznymAdministracji urządzeń biurowychProwadzeniu korespondencji wewnętrznej i zewnętrznejAdministracji materiałami biurowymiDbałości o estetykę biuraRezerwacji hoteli i restauracjiNadzorze nad pojazdami służbowymiWspółpracy z firmami kurierskimi, serwisami etc.Działaj z nami jeśli:Charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistąPosiadasz umiejętności komunikacyjne i potrafisz zarządzać swoim czasem w sposób uporządkowanyPosiadasz min. średnie wykształcenie (preferowane: wyższe)Znasz język angielski w stopniu komunikatywnymPotrafisz obsługiwać urządzenia biurowe i znasz MS OfficePosiadasz czynne prawo jazdy kat. BNaciśnięcie przycisku APLIKUJ/WYŚLIJ jest jednoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zamieszczonych w dokumentach aplikacyjnych oraz w powyższym formularzu w celu ich wykorzystania w ramach prowadzonego postępowania rekrutacyjnego.Administratorem Twoich danych osobowych w zakresie celów opisanych w punkcie 3 jest spółka Grupy Raben ogłaszająca rekrutację. Polskie Spółki Grupy Raben współadministrują danymi w ramach modelu o współadministrowaniu, m.in. w zakresie procesów rekrutacji i zatrudnienia. Więcej informacji na temat współadministrowania znajdziesz w naszej Polityce Prywatności dostępnej na naszej stronie internetowej.

Pracownik biurowy/  rejestrator danych
Pracownik biurowy/ rejestrator danych
Błonie 4 kilka dni temu

Wymagania, które powinien spełnić kandydat: znajomość obsługi komputeramile widziane doświadczenie w rejestrowaniu dokumentówdyspozycyjność Charakter pracy, zakres obowiązków  przygotowanie dokumentów do systemowej rejestracji  wprowadzenie danych, systemowa rejestracja dokumentów  obsługa zleceń – wyszukanie dokumentówZapewniamy/ oferujemy umowę o pracę dofinansowanie do karty sportowej zgrany zespół i miłą atmosferę

Referent Biurowy
Referent Biurowy
Zielonka 4 kilka dni temu

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:rozpoznania i walki radioelektronicznej,dowodzenia i łączności,obrony powietrznej,elektroniki specjalnej.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:prowadzenie podstawowej obsługi administracyjno-biurowej,prowadzenie rejestru korespondencji i zgłoszeń,archiwizowanie wpływającej dokumentacji,prowadzenie spraw gospodarczych działu,zaopatrywanie działu w materiały biurowe,prowadzi bieżącą sprawozdawczość z systemu informatycznego,rozliczanie czasu pracy pracowników,prowadzenie prac administracyjnych w dziale,nadzorowanie obiegu dokumentacji,wypełnianie wniosków zakupowych,prowadzenie ewidencji środków trwałych.WYMAGANE: wykształcenie min. średnie,umiejętność obsługi urządzeń biurowychznajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excell, PowerPoint),znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,sumienność,terminowość,komunikatywność,umiejętność pracy w zespole,zaangażowanie i chęci do nauki nowych zagadnień,zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z art. 30 ust. 2 Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (na etapie zatrudnienia),uzyskana przez pracownika, w trakcie okresu próbnego, nienaganna opinia Komendanta Powiatowego Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania pracownika zgodnie z art. 28 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 29 ust.1 pkt.3 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r. o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się procedurze mającej na celu jego uzyskanie.MILE WIDZIANE: doświadczenie na podobnym stanowisku,wykształcenie wyższe,znajomość systemu ERP Graffiti.OFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania,uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych,możliwość ubezpieczenia grupowego,możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy,przyjazną atmosferę pracy.DODATKOWE KORZYŚCI:prywatna opieka medyczna,ubezpieczenie na życie,karta Medicover Sport.

Specjalista ds. administracji
Specjalista ds. administracji
Kalisz 4 kilka dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko „Specjalisty do spraw administracji" w obszarze sprzedaży.Siedziba firmy zlokalizowana jest kilka minut od Ostrowa Wielkopolskiego oraz 30 minut od Kalisza. Zakres obowiązków:- wsparcie administracyjne w przygotowaniu ofert dla menadżerów sprzedaży,- współpraca z innymi obszarami organizacji w celu podniesienia efektywności sprzedaży,- aktualizowanie wewnętrznej bazy wiedzy,- weryfikacja istniejących oraz przygotowanie nowych umów z klientami,- archiwizacja dokumentów,- wprowadzanie i rejestracja dokumentów kosztowych, digitalizacja danych.Oczekiwania:- komunikatywna znajomość języka angielskiego,- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - Excel (budowanie tabeli, sortowanie danych itd),- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, nie jest ono jednak wymagane.Co zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży
Tychy 4 kilka dni temu

Jesteśmy zespołem specjalistów, oferujących oprogramowanie komputerowe oraz usługę rozliczania czasu pracy kierowców zawodowych, system szkoleń, a także doradztwo w zakresie prawa obowiązującego w transporcie drogowym.Ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem — zarówno dla klientów, jak i dla pracowników. Ciągły rozwój naszej firmy oraz oferowanych produktów i usług sprawia, że do naszego zespołu poszukujemy:Przedstawiciel ds. sprzedażyMiejsce pracy: Tychy WymagamyDoświadczenie w sprzedaży (minimum 2 lata)Znajomości technik i procesów sprzedażyZnajomości języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca płynną komunikacjęZnajomości narzędzi i systemów sprzedażowych (systemy CRM)Prawa jazdy kategorii BGotowości do odbywania podróży służbowychUmiejętności nawiązywania i utrzymywania doskonałych relacji z klientamiZaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy Wymagamy:Umowę o pracę lub kontrakt B2BAtrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny zależny od sprzedaży)System benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, spotkania integracyjne)Niezbędne narzędzia do pracy, prywatny parking i brak dress codeElastyczne godziny pracyRozwój w oparciu o stabilne zatrudnienieUdział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe i konferencjach branżowych Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz pod adresem infolab.plProsimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r.), prowadzonych przez Infolab Narloch Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4”.

Pomoc Biurowa / Recepcja
Pomoc Biurowa / Recepcja
Szczecin 4 kilka dni temu

Pomoc biurowa Zatrudnię Panią do pomocy w bieżącej obsłudze biura oraz dbania o jego czystość. Mile widziana Pani na emeryturze. Do zakresu obowiązków będzie należało: - dbanie o czystość i odpowiednią prezentację miejsca pracy - lekkie prace biurowe - pomoc w bieżącej obsłudze klientów - archiwizacja dokumentów - prowadzenie kalendarza spotkań Wymagamy: - życzliwego i pogodnego nastawienia do ludzi - komunikatywności i wysokiej kultury osobistej - dokładności i dyspozycyjności - podstawowej znajomości obsługi komputera Kandydatki zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych.

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
Warszawa 4 kilka dni temu

Poszukujemy współpracowników do Działu Administracji.Twój zakres obowiązków:wprowadzanie faktur do systemy WF Mag;inne zlecone prace administracyjnerozliczenia NFZskanowanie fakturNasze wymagania:dokładność i konsekwencja;pełne zaangażowanie;wysoka kultura osobista;wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne;umiejętność pogodzenia samodzielności z pracą zespołową i działaniem pod presją czasu;bardzo dobra organizacja czasu pracy.To oferujemypracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;możliwość zmiany działu oraz awansuopiekę medyczną w sieci ENEL-MEDAplikuj! przez OLX lub na email bok małpka rokoko.com.plZastrzegamy kontakt z wybranymi osobami i z góry prośmy o cierpliwość.Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w Warszawie, Szaserów 38.Zatrudnienie jest również w tej lokalizacji.Zapraszamy na naszą stronę www.rokoko.com.pl

Asystent/ka Przy Gastronomii
Asystent/ka Przy Gastronomii
Warszawa 4 kilka dni temu

Do firmy z dwiema restauracjami poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko asystenckie. Na tym stanowisku oczekujemy od kandydatów: - dobrze rozwiniętych umiejętności pisania maili/pism/ tekstów - komunikatywności i łatwości w relacjach międzyludzkich - dyspozycyjności - wcześniejszego przetarcia z gastronomią - podchodzenia z optymizmem i dobrym nastawieniem do pracy - znajomosci social media w stopniu podstawowym - szybkiego reagowania i dokładności - dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności poszukiwania wielu rozwiązań - systematyczności i konsekwencji - znajomosci pakietu office Praca asystenta/tki to praca w obszarze zadań po części stałych według wyznaczonego harmonogramu pracy oraz zadań dodatkowych, często projektowych. To rozwiązywanie problemów związanych z restauracjami, raportowanie Właścicielowi aktualnych wyników pracy restauracji według przyjętych zasad.

Specjalista ds. operacji magazynowych
Specjalista ds. operacji magazynowych
Kalety 4 kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. operacji magazynowych. Miejsce pracy: Kalety, ul. Fabryczna 2a.Zakres obowiązków:Tworzenie dokumentów dla operacji magazynowych PZ i WZKontrolowanie prawidłowego składowania towaru w magazynieIdentyfikowanie i zgłaszanie powstałych niezgodnościPrzygotowywanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentacjiStały kontakt z kontrahentami i innymi działamiRaportowanie.Wymagania:Wykształcenie średnie w kierunku rachunkowość/ekonomia/matematykaKomunikatywność i otwartośćUmiejętność organizacji czasu i pracy w zespoleZnajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Oferujemy:Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracyWynagrodzenie miesięczne netto 3 000,00 złZatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacjiDodatkowe ubezpieczenie na życieKartę Benefit MultiSport.Zapraszamy do składanie CV na maila dostępnego na stronie firmy: www.hemarpol.pl oraz do kontaktu telefonicznego 69*******06 lub (34) 3578808 wew. 142.

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
Kępno 4 kilka dni temu

Zatrudnię osobę do pracy biurowej. Praca w centrum Kępna. CV proszę przesyłać przez platformę OLX

Telefoniczne umawianie spotkań dla Przedstawicieli
Telefoniczne umawianie spotkań dla Przedstawicieli
Nowy Sącz 4 kilka dni temu

Praca biurowa polega na telefonicznym umawianiu klientów dla Przedstawicieli dużych i znanych marek. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży sprzedażowej lub w telefonicznej obsłudze klienta. Praca może być traktowana jako zajęcie dodatkowe. Możemy dopasować Twój grafik.Zapewniamy: -Gwarantowaną podstawę, płacimy za każdą przepracowaną godzinę pracy.-Wypłacamy premię za realizację targetu-Liczne szkolenia-Szkolenia z zewnętrznym trenerem sprzedaży-Konkursy motywacyjne-Pracujemy od poniedziałku do piątku, minimum 6 godz. dziennie-Codzienną pomoc doświadczonych kolegów i koleżanek ,którzy są dla Ciebie wsparciem a nie konkurencją-Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmyWymagamy: -Chęci do pracy i nauki-Podstawowej znajomości zasad telefonicznego kontaktu z klientami-Dyspozycyjności-Umiejętności negocjacyjnych, samodzielności i komunikatywności-Umiejętności w pracy zespołowejJeśli jesteś zainteresowany, wyślij swoje cv za pośrednictwem portalu olx.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Asystent/Asystentka Działu Handlowego
Asystent/Asystentka Działu Handlowego
Błonie 4 kilka dni temu

Firma handlowa poszukuje pracownikaZakres obowiązków:Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej oraz dla księgowości (zamówienia,faktury)Wsparcie Działu Handlowego w codziennych obowiązkachObsługa sklepu internetowegoPrzygotowywanie zestawień, raportów i analiz sprzedażyKontrola należności płatniczychOferujemy:stałą pracę - umowa o pracęmotywujący system premiowymożliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwojupraca w prężnie działającej firmie o zasięgu międzynarodowymwyjazdy na targi motoryzacyjneWymagania:wykształcenie min. średnieznajomość MS Officeprawo jazdy kat. BWszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na email podany w ogłoszeniu.„Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Global Truck Parts sp. z o.o. z siedzibą w Zielonkach, ul. Warszawska 452. NIP 1182136029Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Praca w ARTiS poligrafia na stanowisku administracyjno-biurowym
Praca w ARTiS poligrafia na stanowisku administracyjno-biurowym
Toruń 4 kilka dni temu

Opis stanowiska:praca administracyjno-biurowa pn-pt w godz 8-16realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą Klientówwystawianie dokumentów FS, FZ, WZ, Przelwyprzygotowywanie dokumentów do spedycjimonitorowanie płatnościWymagania:komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktówdokładność i dbałość o szczegółyumiejętność pracy w zespolewykształcenie min. średniebiegła znajomość obsługi komputeramile widziane doświadczenie w pracy z KlientemOferujemy:zatrudnienie w firmie o ponad 30-letnim doświadczeniuciekawą pracę w branży poligraficznejzatrudnienie na pełen etat – umowa o pracę,szkolenia w zakresie procesów poligraficznychmożliwość zdobycia cennej wiedzy w zaawansowanej technologicznie firmieprzyjazną atmosferę pracy

specjalista ds. ochrony środowiska
specjalista ds. ochrony środowiska
4 kilka dni temu

Lightnet Sp. z o. o.Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją profesjonalnego oświetlenie budynków. Ponad 450 pracowników w dwóch lokalizacjach ma wspólny cel, jakim jest zadowolenie swoich klientów. Proponowane przez nas rozwiązania oświetleniowe przekonują zarówno pod względem estetycznym, jak i technologicznym. Jesteśmy obecni na całym świecie dzięki ponad 40 organizacjom sprzedaży. Liczne międzynarodowe projekty z renomowanymi architektami i projektantami oświetlenia są wyrazem naszej wiedzy o oświetleniu.W trosce o środowisko naturalne, w obliczu nowych regulacji oraz zmieniających się potrzeb naszych klientów firma stawia na surowce pochodzące z odnawialnych źródeł. W związku z tym poszukujemy alternatyw dla tradycyjnych rozwiązań chcąc wprowadzać je w życie i rozwijać się również w tym obszarze. Takie rozwiązania chcemy potwierdzać certyfikatami jakości, które są odmienne w poszczególnych krajach na całym świecie. Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. ochrony środowiska Miejsce pracy: Kobiernice Zakres obowiązków:·       poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie ekologii, ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju,·      pozyskiwanie informacji na temat stosowanych norm/certyfikatów jakości w poszczególnych krajach,·        przygotowywanie dokumentacji związanej z wprowadzaną normą/koncepcją,·     udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej,·     współpraca z instytucjami zewnętrznymi,·     sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu.Wymagania:·        wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska lub pokrewnym,·        mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów i wprowadzania norm jakościowych,·        zainteresowania w zakresie innowacji technologicznych dotyczących gospodarki odpadami oraz zielonych technologii,·        bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,·        samodzielność w działaniu, otwartość na nowe rozwiązania,·        dobra znajomość języka angielskiego,·        umiejętność pracy w zespole.Firma oferuje:·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,·        stabilne warunki zatrudnienia,·        wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji,·        bogaty pakiet socjalny,·        dodatkowe benefity, np. ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy,·        partnerskie relacje i prace w zgranym zespole,·       realny wpływ na swój rozwój i ścieżkę kariery,·        możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji,·        przyjazną atmosferę w pracy. Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV za pomocą elektronicznego formularza zgłoszeniowego. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. rekrutacji - Katowice
Specjalista ds. rekrutacji - Katowice
Katowice 4 kilka dni temu

Agencja pracy FAST SERVICE (nr 15162) jest częścią FAST SERVICE GROUP prężnie działającej w branżach:  produkcyjnej, logistyki oraz outsourcingu procesów w organizacjach. Współpracujemy z 34 Klientami różnych branż, na terenie całej Polski w różnym zakresie od 2003 roku.Do oddziału naszej firmy w Łodzi poszukujemy, kandydatów na stanowisko: Specjalista  ds. rekrutacji  Miejsce pracy: KatowiceOferujemy:pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuzatrudnienie w oparciu o umowę o pracęmożliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowegoatrakcyjne wynagrodzenie przyjazną atmosferęniezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)Zakres obowiązków:samodzielne tworzenie i zarządzanie procesami rekrutacyjnymiredagowanie i publikowanie ofert pracy w języku polskim oraz rosyjskim / ukraińskimustalanie profilu kandydata i aktywny searchingtworzenie i zarządzanie bazą kandydatów w systemiekontakt telefoniczny i mailowy z kandydatamipozyskiwanie kandydatów w ramach rekrutacji stałychorganizowanie spotkań w biurze w celu omówienia szczegółów ofert pracy oraz podpisania umów i wszelkich niezbędnych dokumentówWymagania:znajomość języka polskiegoznajomość języka ukraińskiegoznajomość języka angielskiegowykształcenie min. średniesumienność i dokładność w prowadzeniu dokumentacjiwysokie umiejętności organizacyjne oraz odpowiedzialność za powierzone zadaniaumiejętność obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Exceldbanie o pozytywny wizerunek firmyFirma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy również umieścić w swoich aplikacjach poprawną klauzulę odnośnie przetwarzania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."Nie czekaj! Aplikuj!Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z powyższą klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Opiekun klienta w szkole językowej
Opiekun klienta w szkole językowej
Wrocław 4 kilka dni temu

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 27, Szkoła Języków Obcych LEKTOR, www.lektor.com.plJesteśmy profesjonalną szkołą języków. Uczymy języków już trzy dekady.Prowadzimy szkolenia językowe dla osób indywidualnych i firm łącznie w kilkunastu językach. Uczymy stacjonarnie oraz online.Szukamy do naszego zespołu osób do pracy w dziale organizacji szkoleń językowych na stanowiskoOpiekun klienta w szkole językowejOpis stanowiska·  informowanie na temat oferty dostępnych szkoleń w języku polskim i angielskim,· doradztwo w sprawie wyboru kursów językowych·  organizacja kursów i dostosowanie szkolenia do indywidualnych potrzeb klienta·  prowadzenie zapisów, tworzenie harmonogramów i ewidencji kursów, faktury·  zarządzanie bazą kursantów, opieka nad klientami· bieżąca obsługa stałych klientów, rozliczanie szkoleń·  obsługa maili i telefonów Oczekiwania·   wykształcenie wyższe·   znajomość języka angielskiego, umożliwiająca rozmowę z klientami i lektorami·   umiejętność rozmów z klientami·   samodzielność i zdolności organizacyjne·   dokładność, staranność·   otwartość na naukę nowych umiejętnościOferujemy ·    ciekawą pracę i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stałych godzinach·    pracę w samym centrum miasta·    stałą pensję oraz premie·    bezpłatny kurs językowy·    szkolenia Godziny pracy:·    od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 (bez weekendów)Forma zatrudnienia: · umowa o pracę (8-godzinny etat) Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wyłącznie w formacie PDF. W zgłoszeniu prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawy z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych.”

Asystent ds. sprzedaży
Asystent ds. sprzedaży
Andrychów 4 kilka dni temu

PM LOGISTYKANaszą firmę tworzy przede wszystkim zespół ambitnych, skutecznych i samodzielnych spedytorów. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem naszych klientów na usługi transportowe poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze:Asystent ds. SprzedażyMiejsce pracy: AndrychówOpis stanowiska:telefoniczny kontakt z klientami pod względem analizy potrzeb i budowania marki naszej firmytworzenie baz danychwspółpraca z handlowcami oraz zespołem spedycjimonitorowanie i analiza danych rynkowych a także zmian i trendów dotyczących branży TSLrealizacja zadań powierzonych na stanowiskuraportowanie do przełożonegoWymagania:chęć uczenia się, otwartość na zmiany i nowościnastawienie na współpracęumiejętność interpersonalne, nawiązywania kontaktów z klientamikomunikatywność, elastycznośćdobra organizacja czasu pracyraportowanie wyników pracymile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowegosamodzielność i ambitne zadaniaatrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz system premiowymożliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacjizatrudnienie w firmie prężnie działającej na rynku od ponad 20 lat.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa PM Sp. z o.o. z siedzibą w Andrychowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Informujemy:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa PM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana pod numerem KRS: 0000955571 w Sądzie Rejonowym dla Krakowa- Śródmieścia w Krakowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z siedzibą w Andrychowie, ul. Tkacka 102, 34-120 Andrychów.(zwana dalej „Administratorem danych”)2. W każdej sprawie dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych z Administratorem można skontaktować się mailowo na adres podany w zakładce RODO na stronie www.pmlogistyka.pl.3. Pani/Pana dane osobowe zawarte w aplikacji o prace przetwarzane będą w celu:a) wykonywania obowiązków wynikających z przepisów prawa, związanych z procesem zatrudnienia, w tym przede wszystkim przepisów Kodeksu pracy. Podstawą prawną przetwarzania jest w tym przypadku obowiązek prawny ciążący na Administratorze danych.b) przeprowadzenia procesu rekrutacji w zakresie danych niewymaganych przepisami prawa. Podstawą prawną przetwarzania zasadnie do art. 6 ust. 1 lit a) RODO jest zgoda.c) przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, wyłącznie w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w tym celu. Podstawą prawną przetwarzania zasadnie do art. 6 ust. 1 lit a) RODO jest zgoda.d) ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych. Podstawą prawną przetwarzania jest zasadnie do art. 6 ust. 1 lit f) RODO, prawnie uzasadniony interes Administratora danych.4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora danych w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji, takim jak agencje rekrutacyjne, a nadto dostawcom systemów informatycznych oraz usług z sektora IT.5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji. Okres przetwarzania może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie niezbędne dla ustalenia lub dochodzenia ewentualnych roszczeń czy też obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora danych.6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim Pani/Pana zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.7. Podanie danych osobowych jest obowiązkiem ustawowym w zakresie określonym w przepisach Kodeksu Pracy, w pozostałym zaś zakresie jest dobrowolne.

Zatrudnię Konstruktora
Zatrudnię Konstruktora
Świebodzin 4 kilka dni temu

Firma MHS/SERWIS MIKULSKI HYDRAULIKA SIŁOWA Rajmund Mikulski Wilkowo 85. koło Świebodzina zatrudni na stanowisko: konstruktorawszelkie informacje pod nr tel. 50*******96 lub 69*******22

Specjalista Działu Administracji/ Specjalista Działu Obsługi Klienta
Specjalista Działu Administracji/ Specjalista Działu Obsługi Klienta
Łódź 4 kilka dni temu

Jesteśmy Kancelarią działającą w branży prawnej. Pomagamy klientom na ponad 20 płaszczyznach.W związku z narastającym zainteresowaniem naszymi usługami, poszukujemy osoby do współpracy przy obsłudze klienta – kontakt z klientem oraz pracach administracyjnych.Działania dotyczące obsługi klienta dotyczą tylko i wyłącznie klientów, którzy zgłosili się samodzielnie i są zainteresowani współpracą.Brak konieczności pozyskiwania klientów samodzielnie. Oferujemy:Stałe wynagrodzenie min. 3 300,00 zł netto/msc. (średnie wynagrodzenie podstawowe 3.3-8 tyś/msc).Premie/prowizje - brak górnej granicy. (średnie wynagrodzenie dodatkowe 10-30 tyś/msc).Praca w młodym zespole.Przyjazna i miła atmosfera pracy.Szkolenie systemowe i produktowe.Realizacja samodzielnych zadań. Zakres obowiązków:Obsługa telefoniczna przekazanych kontaktów.Wstępna analiza przesłanych dokumentów. Wprowadzanie danych do systemu.Codzienne raportowanie wyników pracy.  Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.Monitorowanie terminowości procesów.Nadzór nad portfelem własnych klientów. Wymagania:Dyspozycyjność 8-16 (poniedziałek - środa - piątek) / 11-19 (wtorek – czwartek)Umiejętność szybkiej nauki.Solidność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.Punktualność.Komunikatywność i kultura osobista.Dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych (Excel, Word itp.).Zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków.Odpowiedzialność za efekt własnej pracy.Dobra organizacja pracy. Dodatkowe atuty:Wiek do 26 lat.Status studenta (studia zaoczne lub wieczorowe).Doświadczenie w branży finansowej.Doświadczenie w obsłudze klienta. PRACOWNIK NA STANOWISKU: od zaraz Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z poniższą klauzulą:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". 

Specjalista ds. ewidencji dokumentów
Specjalista ds. ewidencji dokumentów
Biała Podlaska 4 kilka dni temu

INBAP GROUP. Kim jesteśmy? INBAP GROUP to grono kilkunastu podmiotów o szerokim profilu działalności, które od ponad 30 lat z powodzeniem funkcjonują na rynku nieruchomości i kapitałowym. Nasza aktywność biznesowa obejmuje inwestycje usługowo-handlowe oraz mieszkaniowe realizowane w miastach małych i średniej wielkości, a także projekty przeładunkowo-magazynowe na tzw. Nowym Jedwabnym Szlaku. Obecnie zespół liczy ponad stu trzydziestu wykwalifikowanych pracowników i tworzy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w regionie. Dziś do naszego zespołu poszukujemy SPECJALISTY DS. EWIDENCJI DOKUMENTÓW Miejsce pracy: Biała Podlaska Zakres obowiązków: -dozór nad dokumentacją, -kontrola poprawności dokumentacji, -porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji, -prowadzanie i aktualizacja danych w wewnętrznych plikach/systemach, -przyjmowanie, zabezpieczanie, ewidencjonowanie, kwalifikowanie dokumentacji. Nasze wymagania: -bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w tym MS Excel, -bardzo dobra organizacja pracy, -umiejętność obsługi sprzętu biurowego, -zaangażowanie w wykonywane zadania, -dokładność, rzetelność, samodzielność, systematyczność, -biegłość w rejestracji danych z zachowaniem precyzji zapisu. Oferujemy: -Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowy o pracę, -Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie, -Niezbędne narzędzia pracy oraz pozytywną i przyjazną atmosferę. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

ArchiDoc: Pracownik biurowy do kancelarii (delegacje) - Warszawa
ArchiDoc: Pracownik biurowy do kancelarii (delegacje) - Warszawa
Warszawa 4 kilka dni temu

ArchiDoc jest jedną z największych polskich firm oferujących usługi biznesowe z obszaru zarządzania dokumentami i obsługi back-office.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:Pracownika biurowego do kancelarii firmyMiejsce pracy: Warszawa, rondo Daszyńskiego / Bukowińska + delegacje na terenie całego krajuZakres obowiązków:obsługa pocztowa i kurierska przesyłek wychodzących i przychodzącychrejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej w dedykowanych systemachporządkowanie wpływających dokumentówkontakt z współpracownikami firmyskanowanie dokumentacjiarchiwizacjainne prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów w firmieWymagania:gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju znajomość obsługi komputeraznajomość pakietu Microsoft Office bardzo dobre umiejętności organizacyjnewysoka kultura osobistakomunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktówsamodzielność w realizacji działańOferujemy:pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką godzinową 22 zł brutto lub umowę o pracę z wynagrodzeniem 3700 zł brutto/mscprzyjazna atmosfera pracyszkolenie wdrażające i stałe wsparcie przełożonegomożliwość skorzystania z benefitów firmowych (karta sportowa, opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk APLIKUJ

Nowy Targ: Pracownik biurowy - planowanie tras
Nowy Targ: Pracownik biurowy - planowanie tras
Nowy Targ 4 kilka dni temu

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą.Aktualnie do naszego Oddziału w Nowym Targu poszukujemy osoby zainteresowanej pracą biurową:Opis stanowiska:Planowanie i rozdysponowanie transportu,Sporządzanie listów przewozowych,Rozliczanie kierowców z dokumentów magazynowych,Tworzenie faktur i dokumentów WZ,Współpraca min. z działem sprzedaży, księgowością, kierownikiem magazynu,Nadzór nad przyjęciem dostaw i zwrotów (sporządzanie korekt, uzupełnianie dat w systemie).Wymagania:Wykształcenie min. średnie,Znajomość topografii województwa małopolskiego oraz doświadczenie w planowaniu transportu (mile widziane),Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,Samodzielność, sumienność.Oferujemy:Umowę o pracę,Stabilne zatrudnienie na pełen etat,Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,Dofinansowanie kart sportowych (Multisport, Fit Profit),Prywatna opieka medyczna w Lux Med.Zatrudnienie od zaraz.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentu aplikacyjnego (CV) zawierających informacje, o których mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 poz. 357 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Alco Trade Sp. z o. o. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Alco Trade Sp. z o. o. z siedzibą w Kołaczkowie. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu prowadzenia rekrutacji pracowników. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 25 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Pracownik biurowy – fakturzysta
Pracownik biurowy – fakturzysta
Rawicz 4 kilka dni temu

Firma Bracia Pietruszka ul. Ceglana 2, 63-900 Rawicz zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY – FAKTURZYSTAWymagania:*doświadczenie na podobnym stanowisku,*bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność,*dyspozycyjność związana z pracą zmianową,*znajomość obsługi komputera.Obowiązki:*telefoniczne przyjmowanie zamówień,*wystawianie faktur*rozliczanie kierowców.Oferujemy:*stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,*pracę w rozwijającej się firmie,*pozytywną atmosferę w pracy.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”. Administratorem Danych Osobowych jest MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przyszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie zgody o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez MATRO Masarnia T.R.M.A. Pietruszka s.j. z siedzibą w Rawiczu przy ul. Ceglanej 2 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska przez okres 6 miesięcy od daty zakończenia procesu rekrutacji.

Asystent/ka Dyrektora
Asystent/ka Dyrektora
Sieradz 4 kilka dni temu

Czego oczekujemy?- wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów) - preferowane kierunki administracyjne, zarządzanie zasobami ludzkimi, filologia angielska, marketing itp.,- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,- znajomości języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - warunek konieczny,- znajomości MS Office (Word, Excel, Power Point),- umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności,- wysokich zdolności organizacyjnych oraz interpersonalnych.Na czym będzie polegać Twoja praca?- zarządzanie sekretariatem firmy,- organizacja wizyt klientów,- obsługa benefitów pracowniczych,- organizacja spotkań i eventów firmowych,- administracja umów z firmami zewnętrznymi,- wsparcie procesów HR.

Stała praca biurowo-księgowa w firmie motoryzacyjnej
Stała praca biurowo-księgowa w firmie motoryzacyjnej
Kraków 4 kilka dni temu

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni kreatywnego i zaangażowanego pracownika biurowego. Wymagamy podstawowych umiejętności biurowych, chętnie podstaw księgowych. Umowa o pracę. Godziny pracy 7:30-15:30. Miejsce pracy Kraków Rybitwy.CV i LM proszę wysyłać na adres: biuromałparespect.krakow.pl

Specjalista ds. Kontroli Jakości
Specjalista ds. Kontroli Jakości
4 kilka dni temu

OPISSolutions 4 You Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań z obszaru HR optymalizujących koszty zarządzania zasobami ludzkimi przy zapewnieniu ciągłości funkcjonowania wszystkich procesów.Dla naszego Klienta renomowanej Cukierni istniejącej od wielu lat na rynku polskim poszukujemy:SPECJALISTY DS. KONTROLI JAKOŚCIOFERUJEMY:Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z Pracodawcą w firmie o stabilnej pozycji na rynku Ciekawą, pełną wyzwań pracę.Możliwość rozwoju zawodowego.Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Przeprowadzanie badań jakościowych surowca, półproduktów, wyrobów gotowych, zgodnie z procedurami i normami.Kontrola procesu produkcyjnego pod kątem osiągania założonych celów jakościowych,Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań.Analiza otrzymanych wyników.Okresowa kontrola pomieszczeń produkcyjnych oraz magazynowych.Nadzór nad jakością opakowań i masą netto produktów.Wyliczanie wartości odżywczych dla produktów.Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,Nadzór nad procesem reklamacji, czynny udział w wyjaśnianiu reklamacjiNadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym; jego ewidencją, legalizacją, sprawnym działaniem,Stały i w sposób ciągły kontrola procesów produkcyjnychCZEGO OCZEKUJEMY?Wykształcenia wyższego o kierunku (żywieniowym, technologia żywności, bezpieczeństwo żywności itd.Podstawowej znajomości zasad HACCP, GHP i GMP oraz IFSUmiejętności obsługi komputera.Świadomości jakości wykonywanej pracy (staranność, dokładność).Dobrej organizacji pracy (staranność, dokładność).Umiejętności pracy w zespole.Gotowości do pracy zmianowej.Aplikuj już dziś, czekamy na CIEBIEProsimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Solutions 4 You Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie przy ul. Poniatowskiego 12D. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Praca - Obsługa klienta
Praca - Obsługa klienta
Zielona Góra 4 kilka dni temu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "RPR" zatrudni pracownika do obsługi klientaZAKRES OBOWIĄZKÓWObsługa klienta z wykorzystaniem stosowanych w firmie narzędzi komunikacyjnych zgodnie z przyjętymi zasadamiDbanie o wizerunek firmyBudowanie relacji z klientemAnaliza potrzeb klientaWYMAGANIAZnajomość programu STREAMSOFT Znajomość gospodarki magazynowejZnajomość BDOUmiejętność tworzenia ofert handlowychWykształcenie minimum średnie- ukierunkowane w zakresie ekonomiiMile widziana znajomość języka niemieckiegoUmiejętność pracy w zespole jak i indywidualnie

Pracownik biurowy asystent w dziale sprzedaży
Pracownik biurowy asystent w dziale sprzedaży
Jaworzno 4 kilka dni temu

Firma METRICA z Jaworzna to dostawca nowoczesnych rozwiązań w obszarze metrologii. Zajmujemy się sprawdzaniem narzędzi pomiarowych, sprzedażą narzędzi pomiarowych i szkoleniami. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby stanowiącej wsparcie w obsłudze biura i sprzedaży.Główne zadania:prowadzenie biurasporządzanie ofert handlowych na podstawie produktów z systemuobsługa sklepu internetowego (www.pomiarowe.pl)zamawianie towarudbanie o stan magazynuzamawianie materiałów eksploatacyjnych do biurakontakt z klientemprowadzenie fanpage, działania marketingowe w social mediach Wymagania:biegła obsługa komputera, w tym bezwzględnie pakiet OFFICE, internet, aplikacje Googlekomunikatywność i pozytywne nastawieniekomunikatywna znajomość języka angielskiego w rozmowie i piśmie (email)skrupulatność, rzetelność, pełna uczciwośćMile widziane:doświadczenie w pracy o podobnym charakterzedoświadczenie w dziale jakości, produkcji, laboratoriumznajomość systemów zarządzania ISO 9001 itp.prawo jazdyznajomość narzędzi marketingowych online, głównie w social mediaumiejętności techniczne: czytanie rysunku technicznego, CAD, znajomość urządzeń pomiarowychstatus studentaOferujemy:pracę w spokojnej atmosferze w małym zespolemożliwość szybkiego rozwoju, szkoleniawyposażenie w narzędzia pracy: komputer, telefonmożliwość zdobycia bogatego doświadczenia w nowoczesnej firmieatrakcyjne wynagrodzenieAktualnie proponujemy pracę na pół etatu lub umowę b2b, z perspektywą rozszerzenia na stały etat. Zapraszamy do składania CV i listu motywacyjnego na email, na rozmowy zaprosimy wybranych kandydatów.

Asystent/ka Działu Handlowego / Back office
Asystent/ka Działu Handlowego / Back office
Rzeszów 4 kilka dni temu

Nasze produkty - wyroby gorącowalcowane - dostarczamy do ponad 50 krajów na całym świecie. Poszukujemy pracownika biurowego do naszego działu handlowego w Głogowie Małopolskim /k. Rzeszowa. Zakres obowiązków: - kompleksowe wsparcie zespołu sprzedaży - zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów - gromadzenie i archiwizacja dokumentów zgodnie z procedurami - przygotowywanie raportów i analiz sprzedażowych oraz prezentacji Nasze wymagania: - znajomość języka angielskiego - umiejętność analitycznego i logicznego myślenia - komunikatywność i orientacja na pracę zespołową - biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office - znajomość programu Excel na poziomie min. średnio-zaawansowanym - umiejętność organizacji własnego czasu pracy i dostosowywania się do zmieniającej się sytuacji Oferujemy: - samodzielność w działaniu - konkurencyjne wynagrodzenie - stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) - możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych - interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WOST zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Specjalista ds. obsługi klienta - j. niemiecki
Specjalista ds. obsługi klienta - j. niemiecki
Knurów 4 kilka dni temu

Opis stanowiska:Praca stacjonarna w kilkuosobowym dziale specjalistów polegająca na obsłudze klienta detalicznego w języku niemieckim,Koordynowanie procesu realizacji napływających zamówień oraz reklamacji,Monitorowanie sprzedaży na istniejących platformach, oraz wsparcie procesów sprzedaży, wykonywanie tłumaczeń,Kontakt mailowy, telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym,Obsługa platform sprzedażowych: Amazon, Allegro, Ebay, itp.Nasze wymagania:Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,Znajomość platform typu Marketplace,Biegła znajomość programu MS Office,Doświadczenie w pracy w branży E-commerce oraz obsłudze Klienta,Umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań.To oferujemyZatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy,Pracę w pozytywnej atmosferze.BenefityPrywatną opiekę medyczną,Dofinansowanie do Karty MultiSport,Pakiet ubezpieczeń grupowych,Zniżki na firmowe produkty i usługi,Spotkania integracyjne.Firma została założona w 2002 roku, powstała w oparciu o kilkuletnie doświadczenie oraz kontakty branży sanitarnej. W swojej ofercie posiadamy całą gamę produktów sanitarnych wiodących producentów krajowych jak i zagranicznych. Duża różnorodność kształtów, kolorów, wzorów kabin natryskowych, brodzików i wanien akrylowych, obudów, paneli prysznicowych, kabin parowych, kabin z hydromasażem i wanien z systemami hydromasażu spełnia oczekiwania każdego Klienta. Oferta skierowana jest do szerokiej grupy Klientów poszukujących rozwiązań prestiżowych oraz ponad standardowych rozwiązań funkcjonalnych w dostępnej cenie. Oferowane przez nas produkty cechuje jakość, trwałość, funkcjonalność i różnorodność dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów sprawia, iż grono zadowolonych klientów ciągle wzrasta.

Zatrudnimy osoby do pomocy w biurze
Zatrudnimy osoby do pomocy w biurze
Żukowo 4 kilka dni temu

Zatrudnimy Panią do pomocy w biurze.Oferujemy elastyczne godziny pracy na pół etatu w fajnym i ambitnym zespole Lokalizacja: Małkowo k/Żukowo Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Obsługa kasjer
Obsługa kasjer
Łódź 4 kilka dni temu

Osobę do obsługi biurowej. Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku Umiejętność pracy przy komputerze. Wiek do 40-lat

Opiekun Klienta Biznesowego
Opiekun Klienta Biznesowego
Warszawa 4 kilka dni temu

Dzień dobry, Dla naszego międzynarodowego Klienta, lidera świadczącego profesjonalne usługi w obszarze kadr i płac w związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Opiekun Klienta Biznesowego Lokalizacja: Warszawa Your responsibilities The goal of the position: We are looking for an experienced specialist for our team, for which the staff and wages are not only a job, but also a passion and a plan for the future. The - Consultant’s position allows on the one hand to use the substantive knowledge and become an expert in their field, and on the other hand, develop in building relationships with the client, widely understood cooperation and coordination activities. The main tasks in this position will include: - coordinating HR and payroll services for a given Client / group of clients, - conducting analyzes in the HR and payroll area, ZUS and working time, - support in calculating wages and verification of results with the client, - preparation of documentation (specifications for new solutions, - instructions for the user and other documents related to the processes carried out) in cooperation with other departments of the company, - introduction of agreed changes in salary parameters or in the Customer’s database (including setting up new pay components, creating new reports), - verification of the HR and payroll application functionality and testing of new solutions, - effective cooperation with other company departments. Our requirements We expect candidates from: - rich substantive and practical knowledge in the field of HR and payroll issues, - readiness to build business relations with the client, - very good organization of tasks and time management skills, - freedom in working with the computer and experience in handling HR and payroll programs and the Office suite (in particular Excel), - willingness to constantly develop their knowledge and skills, knowledge of English at a communicative level is recommended - commitment, communication skills and cooperation skills. What we offer In return, we offer: - stable employment in an international company based on a contract of employment, - modern and comfortable work environment, a challenging job and the possibility of continuous development, - constant support of an experienced team and training package,adequate remuneration and additional employee benefits and benefits (including private medical care, group insurance, vouchers for holidays).

Recepcja Biurowiec Warszawa Centrum / Student / pon-pt 8:00-16:00
Recepcja Biurowiec Warszawa Centrum / Student / pon-pt 8:00-16:00
Warszawa 5 dni plecy

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów na recepcję w biurowcu - Warszawa ZAKRES CZYNNOŚCI:obsługa recepcji wydawanie i odbiór kart dostępudbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencjibudowanie pozytywnego wizerunku firmyDLA NAS JEST WAŻNE:zaangażowaniesprawna obsługa komputeraznajomość obsługi komputerakomunikatywny język angielskimile widziane osoby ze statusem studenta/uczniaOFERUJEMY:umowę zlecenieterminowość wynagrodzenia system: pon-pt 8:00-16:00Zapraszamy do aplikowania przez OLX.Kontakt telefoniczny 60*****23Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony​ sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pracownik Administracji/Fakturzystka
Pracownik Administracji/Fakturzystka
Jarosław 5 dni plecy

Stanowisko: Pracownik Administracji/FakturzystkaPołoniny Kurort Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo posiadające obiekty turystyczne w Bieszczadach. Obiekty te zaliczają się do klasy premium, a w swojej ofercie posiadają między innymi noclegi, wyżywienie, dostęp do basenu czy Strefy SPA. Miejsce pracy: Biuro Jarosław Zakres obowiązków:-Wprowadzanie faktur, dokumentów magazynowych, receptur, -Tworzenie raportów z programu,-Nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie,-Sporządzenie i nadzór inwentaryzacji w obiektach hotelowych raz w miesiącu,-Praca w systemie Gastro Szef - wszystkiego uczymy od podstaw, -Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez przełożonego. Nasze wymagania:-Dyspozycyjność, -Znajomość Excel, -Samodzielność,-Dobra organizacja pracy,-Analityczne myślenie,-Skrupulatność,-Zdolność szybkiego uczenia się.Oferujemy:-Pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, godziny pracy 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.-Szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy, -Szkolenie z systemów Gastro Szef, POS, COMARCH Optima -Miesięczny okres próbny z umową zlecenie, po tym czasie umowa o prace. Szkolenie stanowiskowe jest prowadzone przez doświadczonego pracownika.Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na adres mailowy: rekrutacja[małpka]hotelewbieszczadach.pl z dopiskiem "Pracownik Administracji".

Specjalista ds controllingu Indykpol SA
Specjalista ds controllingu Indykpol SA
Olsztyn 5 dni plecy

Polski lider w produkcji wyrobów z mięsa indyczego poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. controllingu Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in.,:Weryfikacja procesów produkcji.Analizy sprzedażyAnalizy rynkoweSporządzanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.Współpraca z działem technologii oraz produkcji.Oferujemy:Umowę o pracę;Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;ZFŚS ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, karta Multisport, bilety na mecz AZS Indykpol, zniżki w sklepie firmowym);Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych;Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.Poszukujemy osoby, która posiada:Wykształcenie wyższe kierunkowe: Ekonomia, Technologia, Inżynieria produkcji. Bardzo dobrą znajomość pakietu Microsoft Office. Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły.Bardzo dobrą organizację pracy.Mile widziane doświadczenie zawodowe lub odbyte praktyki w dziale technologii, controllingu lub produkcji.

Praca dla aplikanta adwokackiego/aplikantki adwokackiej
Praca dla aplikanta adwokackiego/aplikantki adwokackiej
Warszawa 5 dni plecy

Kancelaria Adwokacka adw. Piotra Stockiego (stocki.co) z siedzibą w Warszawie i filią w Nowej Bukówce (gm. Żabia Wola) – gdzie mieści się główne biuro Kancelarii – specjalizująca się w strategicznym doradztwie w postępowaniach spornych, postępowaniach karnych gospodarczych i w sprawach dotyczących odpowiedzialności menedżerskiej, a także dochodzeniach dotyczących nadużyć w organizacjach, poszukuje do stałej współpracy w ramach umowy B2B aplikanta adwokackiego II - III roku. Kandydat powinien posiadać gruntowną wiedzę z prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, procedury cywilnej oraz karnej, a także doświadczenie w zakresie:sporządzania pism procesowych,reprezentowania klientów w postępowaniach spornych, w tym karnych,analizowania kontraktów handlowych,bieżącej obsługi działalności gospodarczej.Od Kandydata oczekujemy również:umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, kreatywności, a także odpowiedzialności i zaangażowania przy wykonywaniu powierzonych zadań,skrupulatności i dobrej organizacji pracy, komunikatywności i chęci rozwijania swoich umiejętności;chęci i energii do wykonywania powierzonych zadań. Do zakresu zadań aplikanta adwokackiego będzie należało, m.in.: sporządzania projektów pism procesowych,bieżące doradztwo na rzecz podmiotów gospodarczych,analizowanie kontraktów handlowych,sporządzenie opinii prawnych,reprezentowanie klientów w postępowaniach spornych,rozwiązywanie problemów prawnych w oparciu o literaturę naukową i orzecznictwo sądowe,współredagowanie artykułów fachowych,uczestniczenie w prowadzonych przez prawników Kancelarii dochodzeniach dyscyplinarnych, a także dochodzeniach wewnętrznych dot. nadużyć wewnątrz organizacji i opracowywanie projektów dokumentów w tych postępowaniach. W celu zapoznania się z profilem Kancelarii zachęcamy do odwiedzenia strony www.stocki.coProsimy o kierowanie zgłoszeń, z wymaganymi zgodami dot. przetwarzania danych osobowych, zawierających CV i list motywacyjny na adres e-mail. Zastrzegamy, że odpowiemy na wybrane zgłoszenia. 

Recepcjonistka na zastępstwo Śródmieście
Recepcjonistka na zastępstwo Śródmieście
Warszawa 5 dni plecy

Adecco Poland Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 364).   Aktualnie dla naszego klienta, firmy branży mass media poszukujemy pracownika Recepcjonistka na zastępstwo Śródmieście Zakres obowiązków: • Zarządzanie obiegiem korespondencji i informacji w firmie • Przyjmowanie gości biura oraz organizacja spotkań w biurze, pomoc przy organizacji wydarzeń firmowych • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych • Dbanie o wizerunek biura, współpraca z zarządcą budynku biurowego • Zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe Oczekiwania: • Dobra znajomość języka angielskiego min. B1 • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Dobra znajomość programów Word i Excel • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Oferujemy: • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia • Pełny etat, stałe godziny pracy, pon - pt, 8.00 - 16.00 lub 9.00 - 17.00 • Spokojne, komfortowe i nowoczesne miejsce pracy • Benefity pozapłacowe • Lokalizacja: Śródmieście

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
Łódź 5 dni plecy

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wystawianie faktur , przygotowywanie ofert dla klientów.

Pracownik biurowy Piekarni Oskroba - orzeczenie o niepełnosprawności
Pracownik biurowy Piekarni Oskroba - orzeczenie o niepełnosprawności
Gorzów Wielkopolski 5 dni plecy

Piekarnia Oskroba zatrudni pracownika biurowego - umowa o pracę na zastępstwo - z możliwością przekształcenia w umowę stałą. Zakres obowiązków będzie opierał się głównie na pracy w programach: Foodsoft, Hurt, Excel. Nowy pracownik będzie w pełni przeszkolony do pracy na stanowisku. Zależy nam na znajomości pakietu Office. Praca będzie odbywać się od poniedziałku do piątku w godzInach 7:30 - 15:30. Docelowo, po wdrożeniu, wypada jedna sobota pracująca w zamian za dzień wolny w tygodniu. Orzeczenie o niepełnosprawności jest mile widziane.

Pracownik Administracyjno-Biurowy
Pracownik Administracyjno-Biurowy
Nowa Sól 5 dni plecy

Firma ProMensa zajmująca się obsługą administracyjną i biurową działalności działających w sektorze ochrony środowiska oraz transportu zatrudni kandydata na stanowisko:Pracownik administracyjno - biurowyZakres obowiązków:Obsługa korespondencji biurowej,Wykonywanie zestawień tygodniowych/miesięcznych,Aktywne śledzenie i wyszukiwanie przetargów publicznych,Zarządzanie kalendarzem przetargów,Przygotowywanie ofert przetargowych,Prowadzenie postępowań przetargowych (weryfikacja i analiza SWIZ, gromadzenie i aktualizowanie dokumentów potrzebnych do złożenia zamówienia, zadawanie pytań do postępowań, składanie ofert)Prowadzenie bazy danych kontrahentów,Archiwizacja dokumentów przetargowych,Monitorowanie i analizę rynku i konkurencji,Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz prowadzonych działań,Dbałość nad prawidłowym obiegiem dokumentów,Obsługa komputera, kserokopiarki,Wystawianie i kontrola faktur (nie dotyczy księgowości – jest prowadzona przez nasze biuro rachunkowe)Prowadzenie kalendarza badań technicznych, ubezpieczeń pojazdów służbowych, badań lekarskich i szkoleń BHP,Przygotowanie dokumentacji dla biura rachunkowego,Przygotowywanie dokumentacji przetargowej, dokumentacji powykonawczej,Dbałość o czystość w miejscu pracyOd Kandydatów oczekujemy:Znajomości obsługi komputera, w tym bardzo dobrej znajomości Pakietu Office, w szczególności Excel,Minimum rocznego doświadczenia w obszarze zamówień publicznych po stronie Wykonawcy,Aktualnej wiedzy z zakresu ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów wykonawczych,Umiejętności interpretacji aktów prawnych,Umiejętności argumentowania oraz prezentowania i uzasadniania własnego stanowiska,Umiejętności współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,Zorientowania na klienta,Elastyczności w działaniu i otwartości na zmianę,Umiejętności samodzielnego zarządzania czasem i zakresem pracy,Zaangażowania w zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności,Sumienności,Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku,Mile widziane prawo jazdy.Oferujemy:Stałą możliwość rozwoju zawodowego,Pracę w prężnie działającym zespole, z doświadczonymi pracownikami,Możliwość rozwoju zawodowego i awansu, który wiąże się z wyższymi zarobkami,Na początek umowę zlecenie, w późniejszym czasie umowę o pracę,Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,Niezbędne narzędzia pracySłużbowy komputer i telefon.Godziny pracy 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.Jeśli zaciekawiło Cię nasze ogłoszenie i wpisujesz się w zawarte tutaj informację - wyślij nam swoje CV za pośrednictwem formularza OLX. Wykorzystamy przesłane przez Ciebie dokumenty tylko i wyłącznie w procesie rekrutacyjnym, po jego zakończeniu dokumenty zostaną zniszczone.Prosimy, umieść na swoich dokumentach poniższy tekst:Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ProMensa Paulina Smolak z siedzibą w Nowej Soli, przy, ul. Inżynierskiej 8, 67-100 Nowa Sól, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ProMensa Paulina Smolak, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.Mamy ręce i głowy pełne pracy, dlatego uprzejmie informujemy Cię, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Mł. Specjalista ds. logistyki
Mł. Specjalista ds. logistyki
Warszawa 5 dni plecy

BestHR to agencja HR, która od ponad 7 lat na rynku polskim, realizuje specjalistyczne procesy rekrutacyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych z branż technicznych: Inżynieria, Nowoczesne technologie &IT.Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla prestiżowej, międzynarodowej firmy z sektora technicznego, na stanowisko: Mł. Specjalista ds. LogistykiMiejsce pracy: Macierzysz (powiat warszawski zachodni)Do głównych zadań na ww. stanowisku należą:·       Obsługa klientów w zakresie realizacji zamówień·       Przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych·       Obsługa procesów logistycznych: dostawy, wysyłka i transport·       Współpraca z firmami zewnętrznymi: spedytorzy, firmy transportowe, magazyn zewnętrzny·       Wsparcie działu księgowości·       Obsługa procesów administracyjnych·       Przygotowywanie raportów i zestawieńWymagania:·       Wykształcenie wyższe – mile widziane, z zakresu: logistyki, administracji lub księgowości·       Mile widziane roczne doświadczenie na pokrewnym stanowisku: logistyce ·       Bardzo dobra znajomość programu Excel – warunek konieczny·       Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie min. B1 (codzienna komunikacja w języku angielskim)·       Dobra organizacja pracy oraz dokładność w realizacji zadańPracodawca oferuje :·       Stabilne zatrudnienie w prestiżowej, międzynarodowej firmie ·       Motywujące wynagrodzenie: podstawę plus premię·       Możliwość rozwoju kompetencji·       Prywatną opiekę medyczną·       Kartę sportową·       Ubezpieczenie na życie  ·       Kulturę organizacyjną nastawioną na otwartość oraz współpracęZainteresowanych kandydatów/ki prosimy o przesłanie CV wraz z dołączeniem następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/E2; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Referent ds. Zabezpieczenia Produkcji
Referent ds. Zabezpieczenia Produkcji
Ostrzeszów 5 dni plecy

Referent ds. Zabezpieczenia Produkcji ·        wykształcenie średnie lub wyższe,·        mile widziane doświadczenie w dziale zakupów surowców i opakowań·        dobra znajomość programu Excel·        mile widziana znajomość języka angielskiego·        monitorowanie w systemie ciągłym terminowości i poziomu dostaw oraz struktury           i celowości wydatków związanych z zabezpieczaniem produkcji·        udział w opracowaniu i wdrażanie planu marketingowego zgodnie z przyjętąstrategią spółki·        analiza potrzeb i oczekiwań klientów w zakresie nowych produktów.·        sporządzanie raportów i analiz·        pełny monitoring materiałów dotyczących branży·        nadzór nad działaniem i analiza danych pochodzących z systemu nadzorowaniazakupów będących w dyspozycji przedsiębiorstwa pod kątem optymalizacjikosztówOferujemy:zatrudnienie na umowę o pracę,wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,możliwość rozwoju i szkoleń 

Pracownik biurowo - administracyjny
Pracownik biurowo - administracyjny
5 dni plecy

PRACOWNIK BIUROWYFirma importująca wino i produkty z Grecji, poszukuje pracownika biura. Miejsce pracy to siedziba firmy w Milejowice, około 10 km od wschodnich granic Wrocławia. Jeżeli na co dzień jesteś osoba otwartą, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi, rozmowa przez telefon nie sprawia Tobie kłopotu, umiesz obsługiwać MS Office to właśnie Ciebie szukamy.Zakres twoich obowiązków:Codzienne wsparcie pracy dyrektora handlowego.Obsługa programu Comarch Optima:Wystawianie faktur sprzedaży;Wprowadzanie faktur zakupowych; Wystawianie dokumentów magazynowych;Monitoring płatności.Obsługa sklepu internetowego (wystawianie dokumentów sprzedaży, współpraca z firmami kurierskimi). Prowadzenie raportu kasowego.Bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z Klientami.Dbałość o estetykę i dobry wizerunek firmy.Wsparcie administracyjne związanie z codziennym funkcjonowaniem firmy.Obsługa urządzeń biurowych.Nasze oczekiwania:Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Dobra znajomość komputera, w szczególności pakietu MS Office.Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy oraz ustalania priorytetów.Zdolność do samodzielnej, odpowiedzialnej i terminowej pracy. Wysoka kultura osobistaKomunikatywność i umiejętność pracy w zespole – warunek konieczny.Gotowość do ciągłej nauki,Znajomość języka greckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (Nie wymagamy biegłości w czasach, masz być zrozumiana/y).Jeżeli nie znasz języka greckiego, a w dobrym stopniu komunikujesz w języku angielskim – wyślij CV, rozpatrzymy każdą kandydaturę. To oferujemy:Godziny pracy: 7:00-15:00 lub 8:00-16:00 . To ty decydujesz!Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie, pokaż nam kim jesteś a na pewno dojdziemy do porozumienia.Dofinansowanie dojazdów do pracy – do ustalenia.Wsparcie na każdym etapie wdrożenia na stanowisku pracy,Rabaty pracownicze oraz inne benefity.Możliwość dodatkowego zarobku podczas pracy przy eventach. Bardzo dobrą atmosferę pracy w Zespole pozytywnych osób.

Młodszy specjalista ds. ofert i obsługi pacjenta szpitalnego
Młodszy specjalista ds. ofert i obsługi pacjenta szpitalnego
Warszawa 5 dni plecy

Miejsce pracy: Szpital Centrum, Al. Solidarności 128. Co będzie należało do Twoich obowiązków?zapewnienie profesjonalnej i sprawnej obsługi pacjenta w recepcji poprzez przygotowanie umowy na zabieg, ustalenie terminu zabiegu, umówienie badań oraz wizyt lekarskich przed zabiegiem operacyjnym, przygotowanie dokumentacji medycznej​,tworzenie ofert leczenia operacyjnego dla pacjentów,księgowanie usług szpitalnych,współpraca z lekarzami oraz personelem medycznym nielekarskim w procesie kompleksowej obsługi pacjenta. Nasze wymagania:doświadczenie w zakresie obsługi klienta,praktyczna znajomość języka angielskiego,mile widziane doświadczenie w pracy w placówce medycznej,umiejętność łatwego nawiązywania relacji,nastawienie na współpracę. Co dajemy?pracę w firmie, która znalazła się wśród 300 najlepszych pracodawców w Polsce wg. rankingu Forbes​​,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,prywatną opiekę medyczną,kartę sportową,możliwość pracy w ciekawym środowisku.

Recepcjonista/Recepcjonistka - Medicover, Wola
Recepcjonista/Recepcjonistka - Medicover, Wola
Warszawa 5 dni plecy

Najlepszy kandydat to taki, który:przede wszystkim ma dużą chęć pracy z klientem,posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,wymienia w swoich mocnych stronach asertywność,swobodnie komunikuje się w języku angielskim – coraz częściej pacjentami Medicover są obcokrajowcy. Twoim głównym obowiązkiem będzie bezpośrednia obsługa Pacjentów, czyli:umawianie wizyt,pomoc w korzystaniu z naszych usług,informowaniu o możliwościach dotyczących usług Medicover,wydawanie recept,pobieranie płatności za usługi dodatkowe. Jak będzie wyglądać nasza współpraca?stabilna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa zlecenie,tworzymy zespół zaangażowanych i wspierających się osób,pracujemy w trybie zmianowym 12-godzinnym – oznacza to, że pracujesz średnio 3 dni w tygodniu (8:00 – 20:00),centrum działa również w soboty – będziemy potrzebować Cię ok. 2 razy w godzinach 8:00 – 14:00,grafik ustalamy na podstawie dyspozycyjności członków zespołu – bez problemu połączysz pracę ze studiami zaocznymi, pasjami i spotkaniami z przyjaciółmi,niedziele i święta są zawsze wolne od pracy,możesz korzystać z benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej.Jakie możliwości rozwoju możemy Ci zaproponować?już po 4 miesiącach masz możliwość certyfikacji – jest to egzamin ze standardów obsługi pacjenta w Medicover i języka angielskiego, którego pozytywny wynik równa się z awansem na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Pacjentów i oczywiście wyższym wynagrodzeniem,program rekrutacji wewnętrznych pozwala na aplikowanie na stanowiska wewnątrz organizacji już od 1. dnia pracy – obecny Koordynator Zespołu Obsługi Pacjentów, który jest Twoim potencjalnym przełożonym również zaczynał pracę na tym stanowisku. Centrum Medicover ul. Prosta 36, Warszawa

Asystentka biurowa/asystent biurowy
Asystentka biurowa/asystent biurowy
Poznań 5 dni plecy

Biuro rachunkowe w Poznaniu mieszczące się przy ul. Słowackiego poszukuje do pracy osoby na stanowisko asystenta biurowego.Do obowiązków pracownika należeć będzie:dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,kontrola, weryfikacja dokumentów przychodzących do firmy,odbieranie, skanowanie i rozsyłanie poczty przychodzącej,dbanie o bieżące zaopatrzenie biura w materiały biurowe,wprowadzanie danych do systemu,przygotowywanie dokumentów według wzorów,kontakt z klientem oraz dbanie o dobre relacje,przygotowanie ofert dla potencjalnych klientówWymagamy:min. rok doświadczenia na podobnym stanowiskuumiejętność szybkiego uczenia się,znajomości pakietu Office,chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.terminowości realizacji powierzonych zadańznajomość języka angielskiego, ukraińskiego będzie dodatkowym atutemumiejętność pracy w zespole,mile widziane wykształcenie w zakresie administracji, Oferujemy:umowę o pracę lub umowa zlecenie, kontrakt B2B do wyboruelastyczny czas pracy, możliwość pracy na 1/2, 3/4 lub cały etatzatrudnienie w stabilnej firmiemiłą atmosferę pracymożliwość przyuczenia i rozpoczęcia kariery w kierunku księgowości,jasne i przejrzyste warunki pracypracę w młodym i dynamicznym zespole,wsparcie w zakresie budowania wiedzy i umiejętności zawodowych,samodzielność w wykonywaniu zadań,szkolenia,Zapraszamy do kontaktu!

Pracownik biurowy do obsługi klienta zagranicznego
Pracownik biurowy do obsługi klienta zagranicznego
Warszawa 5 dni plecy

Producentzapałek poszukuje do swojego zespołu pracownika do działuhandlowego .Opisstanowiska :kontakt z klientemprzygotowywanie ofert handlowychwystawienie dokumentów sprzedażyprzyjmowanie zamówieńobsługa administracyjnaWymagania:Język angielski (warunek konieczny)Dobra znajomość MS Office oraz internetu.Otwartość, chęć uczenia się nowych rzeczy, wychodzenie zinicjatywą.Oferujemy:Praca od poniedziałku do piątku 8-16Pełny etat, umowa o prace po okresie próbnymWynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Lider Efektywności Operacyjnej- Leroy Merlin- Legnica
Lider Efektywności Operacyjnej- Leroy Merlin- Legnica
Legnica 5 dni plecy

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.Do Twoich obowiązków będzie należało:wdrażanie strategii zarządzania wskaźnikami ekonomicznymi i handlowymi na poziomie Sklepu;realizowanie długoterminowych celów ekonomicznych i jakościowych;zarządzanie budżetem sklepu i odpowiedzialność za jego realizację;nadzorowanie poziomu bezpieczeństwa osób i mienia;gwarantowanie zgodności przestrzegania procedur w sklepie;budowanie i zarządzanie zespołem gwarantującym profesjonalizm i realizację celów biznesowych;Aplikuj jeżeli:potrafisz analizować dane i wskaźniki ekonomiczne, wyciągać na ich podstawie wnioski oraz rekomendować efektywne rozwiązania;znasz strukturę działania sklepów wielkopowierzchniowych oraz procesy w firmach z branży retail masz doświadczenie w zarządzaniu krótko i długoterminowymi projektami budżetowymi;masz doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem;posiadasz wiedzę z zakresu controllingu i rachunkowości zarządczej;poszukujesz nowoczesnych rozwiązań i wdrażasz je w celu usprawnienia procesów.Oferujemy:stabilne zatrudnienie;profesjonalne wdrożenie do pracy; rozbudowany pakiet szkoleń;dużą samodzielność w realizacji zadań;priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju;udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników;dobrą atmosferę w pracy;świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit.APLIKUJ JUŻ DZIŚ - SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak niż 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.  

Filtr