Sortowanie:
Znaleziony: 6031 ogłoszenie w kategorii Edukacja Polska: Wszystkie miasta
Nauczyciel przeszkole Białołęka przedszkole PILNE
Nauczyciel przeszkole Białołęka przedszkole PILNE
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Praca Nauczyciel wychowaca grupa 3 latków przedszkole Białołęka PILNIE! Prywatne przedszkole Warszawa Białołeka zatrudni nauczyciela wychowawcę do grupy 3 latków. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021! Wymagania: Wymagane studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3 , min. licencjat Mile widziani absolwenci kierunków pedagogicznych z pasją do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowego Doświadczenie w pracy jako nauczyciel wychowawca / pomoc nauczyciela za granicą będzie dodatkowym atutem, Gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Białołeka, PILNIE umowa o pracę od września 2021 Obowiązki: Klient ProworkPL EDU, prywatne przedszkole językowe Warszawa Białołeka zatrudni nauczyciela z pasją do pracy z dziećmi i własnego rozwoju. Mile widziany absolwent/ka pedagodiki ze specjalnością nauczanie przedszkolne i wczesnoszkolne/ pokrewny kierunek. Obowiązki to, we współpracy z głownym nauczycielem, prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w grupie 3 latków. Jeśli chcesz pracować w nowoczesnym przedszkolu w Warszawie na Białołece aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną! Pracuj w przedszkolu na pełen etat PILNIE od WRZEŚNIA 2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy o pracę PILNIE od zaraz. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Wynagrodzenie od 4300 zł brutto w zależności od kwalifikacji Umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkołą/ pracodawcą Rzpoczęcie pracy od września 2021 ProworkPL EDU Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Jak znaleźć pracę jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa 2020. Jobs for teachers Warsaw Poland 2020. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

Nauczyciel  wczesnoszkolny praca szkoła prywatna Białołęka
Nauczyciel wczesnoszkolny praca szkoła prywatna Białołęka
Warszawa 30+ kilka dni temu

PILNIE Praca Nauczyciel wychowaca dla klasy 3 Białołeka! Prywatna szkoła podstawowa Warszawa Białołęka zatrudni nauczyciela wychowawcę dla klasy trzeciej. Zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz CV. Praca dla nauczycieli w Warszawie oferty na 2021 - prywatne szkoły i przedszkola - aplikuj i wybierz najlepszą ofertę. Nowe oferty pracy w szkołach i przedszkolach prywatnych Warszawa 2021! Jobs for teachers Warsaw, Poland 2021 Wymagania: wymagane studia kierunkowe uprawniające do nauczania zintegrowanego w klasach 1-3 , min. licencjat doświadczenie w pracy z dziećmi jako nauczyciel wychowawca mi min. 2 lata gotowość do rozpoczęcia pracy w Warszawie Białołęka od września 2021, rozmowa kwalifikacyjna PILNIE Obowiązki: Klient ProworkPL EDU , prywatna szkoła podstawowa Warszawa Białołęka zatrudni nauczyciela wychowawcę z doświadczeniem w nauczaniu wczesnoszkolnym. Obowiązki to prowadzenie zajęć dydaktycznych z dziećmi w 3 klasie. Jeśli chcesz pracować w prywatnej szkole z autorskim programem nauczania w Warszawie na Białołece aplikuj i umów sie na rozmowę kwalifikacyjną! Praca w szkole podstawowej na pełen etat – 22 godziny dydaktyczne tyg., pon.-pt. od września 2021. Rozmowa kwalifikacyjna i podpisanie umowy pilnie od zaraz. zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjne wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie w zależności od kwalifikacji umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio ze szkoła/ pracodawcą Praca w zespole doświadczonych nauczycieli - prowadzenie zajęć wg autorskich metod edukacyjnych w wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań multimedialnych. Praca dla nauczycieli Warszawa - prywatne szkoły i przedszkola. Poszukujesz pracy jako nauczyciel w przeszkolu/ szkole czy pomoc nauczyciela w Warszawie? Zarejestruj się na www.prowork.pl Dołacz do swojego profilu CV i aplikuj na wybrane oferty pracy dla nauczycieli w Warszawie. Praca dla nauczycieli Warszawa od września 2021. Jobs for teachers Warsaw Poland 2021. Jobs for native English speakers Warsaw. ProworkPL EDU Apply and teach in Poland.

Lektor języka angielskiego
Lektor języka angielskiego
Ząbki 30+ kilka dni temu

Spółka Marzenia do Spełnienia obecnie prowadzi rekrutacją na stanowisko: lektor/ nauczyciel języka angielskiego Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe - doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym - mile widziane uprawnienia pedagogiczne Oferujemy: - pracę w kilku placówkach przedszkolnych - umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym i energicznym zespole - zdobycie ciekawego doświadczenia z dziećmi - wsparcie merytoryczne dyrektorów Zainteresowane osoby zapraszamy do składania swoich aplikacji. Prosimy o przesłanie CV poprzez formularz. Dziękujemy :) Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty spełniające przede wszystkim warunki formalne do nauczania. Prosimy o umieszczenie aktualnej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pomoc Nauczyciela
Pomoc Nauczyciela
30+ kilka dni temu

Publiczne Przedszkole Europejskie II w Warszawie (Falenica) zatrudni pomoc nauczyciela. Doświadczenie w pracy w dziećmi mile widziane. Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV lub kontakt pod numerem 513 - pokaż numer telefonu - .

Hostessa na eventy szkoleniowe
Hostessa na eventy szkoleniowe
Sulechów 30+ kilka dni temu

Dzień dobry Poszukuje do stałej współpracy 3-4 kobiety do pracy jako hostessy podczas szkoleń/zawodów/pikników strzeleckich. Jesteśmy firmą zajmującą się szkoleniami strzeleckimi z broni palnej bojowej oraz szkoleniami ogólnowojskowymi (tematyka wojskowa). Organizujemy jednodniowe szkolenia jak i kilkudniowe obozy zarówno dla osób prywatnych np. funkcjonariusz służb mundurowych, wojskowych, osób cywilnych, rodzin, młodzieży jak również lokalnych firm. Dodatkowo także zawody, uprawnienia, kursy, pozwolenia na broń czy otwarte pikniki strzeleckie. Dużą popularnością cieszą się także eventy kawalerskie i panieńskie. Ze względu na odmrożenie gospodarki po COVID-19 i otwarcie strzelnic zatrudnię dodatkowo hostessy do pomocy podczas szkoleń. Zależy mi na osobach, które zgadzają się także na udostępnienie swojego wizerunku na potrzeby promocji firmy (social media). Organizujemy szkolenia na terenie Zielonej Góry, Świebodzina, Sulechowa, Wolsztyna sporadycznie Poznań oraz Gorzów Wielkopolski. Oczywiście na terenach strzelnic w okolicach tych miejscowościach. Ze względu na specyfikę pracy nie wymagam jakiegokolwiek doświadczenia czy CV, życiorysu, Listu motywacyjnego. W treści wiadomości można to opisać oraz dołączyć swoje zdjęcie/zdjęcia. Stawka godzinowa na początek pomiędzy 16-20 zł na godzinę "na rękę" na umowie zlecenie. Mile widziane studentki. W przypadku stałej współpracy możliwy także zwrot kosztów dojazdu oraz wyższa stawka. Ponadto możesz liczyć, iż na koniec szkolenia sama postrzelasz a przy okazji zrobiona zostanie z Tobą sesja zdjęciowa (korzystamy z usług lokalnych fotografów) którą później jako firma będziemy mogli wykorzystać na potrzeby promocji firmy. Czego wymagam? - miłej aparycji - uśmiechu i poczucia humoru - pogodnego usposobienia - pozytywnego nastawienia - łatwości nawiązywania kontaktów z klientami - punktualności - elastyczności - kultury osobistej - pewności siebie Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Pracownik gospodarczy / sprzataczka - Przedszkole
Pracownik gospodarczy / sprzataczka - Przedszkole
30+ kilka dni temu

Przedszkole poszukuje na stanowisko: pracownik gospodarczy - Osoba będzie odpowiedzialna za sprzątanie przedszkola w środku i na zewnątrz, prace ogrodowe. - pomoc przy dzieciach, nauczycielowi, przy wyjściach, posiłkach Praca pół etatu między 11/12 - 16/17 godz. Szukamy osoby, odpowiedzialnej, kreatywnej, kochającej małe dzieci, dokładnej w sprzątaniu, która już pracowała na podobnym stanowisku, dyspozycyjnej w tych godzinach. Ważna książeczka sanepidowska. Wyk. min. średnie. Praca - od września / Bronowice Proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem i aktualnym adresem zamieszkania.

lektor języka angielskiego
lektor języka angielskiego
Skawina 30+ kilka dni temu

Leader School Skawina jest od 4 lat dynamicznie rozwijającą się placówką należącą do ogólnopolskiej sieci szkół językowych. Prowadzimy zajęcia zarówno w przedszkolach, szkołach podstawowych, firmach jak i w siedzibie szkoły znajdującej się przy ul. ks. J. Popiełuszki 7 w Skawinie. Jesteśmy ekspertami w nauczaniu - naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości nauczania na różnych poziomach zaawansowania oraz tworzenie zespołu najlepszych Lektorów pracujących na lokalnym rynku. Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO MŁODZIEŻY, DOROSŁYCH, BUSINESS ENGLISH Do obowiązków Lektora będzie należało: - prowadzenie zajęć - realizacja programu oraz nadzorowanie postępów w - nauce(przeprowadzanie testów, realizacja programu) - aktywne uczestnictwo w życiu szkoły Od osoby dołączającej do naszego Zespołu oczekujemy: - znajomości języka angielskiego na poziomie min.B2, preferowany licencjat filologii angielskiej - odpowiedzialności - umiejętności organizacji czasu pracy - zaangażowania - kreatywności i chęci doskonalenia swojego warsztatu pracy, - otwartości na nowe umiejętności i szkolenia - zamiłowania do nauczania - umiejętności pracy z młodzieżą, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność zarządzenia grupą, rozbudzania motywacji do nauki - mile widziane posiadanie własnego samochodu Co oferujemy? - elastyczny czas pracy - możliwość pracy w dowolnym wymiarze godzin - zajęcia w blokach godzinowych do wyboru - poranne, przedpołudniowe, popołudniowe, wieczorne, weekendowe - gotowy program nauczania, wszystkie niezbędne materiały i - pomoce dydaktyczne - wsparcie metodyków dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nauczaniem - jasne warunki wynagrodzenia, podwyżki zależne od zaangażowania i ilości przeprowadzonych zajęć - stabilność zatrudnienia - pracę w młodym i dynamicznym zespole Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji prosimy o nadsyłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Leader School Wieliczka z siedzibą w Skawinie, ul ks. J. Popiełuszki 7, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Leader School Skawina z siedzibą w Skawinie, ul. ks. J. Popiełuszki 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

ARCHITEKT - nauczyciel rysunku architektonicznego
ARCHITEKT - nauczyciel rysunku architektonicznego
Lublin 30+ kilka dni temu

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania w związku z planami rozwoju, poszukuje do współpracy nauczycieli rysunku architektonicznego. Wymagania: ukończone studia wyższe na kierunku architektura, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne. Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny. Oferujemy satysfakcjonującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole doświadczonych, profesjonalnych twórców z wielu dziedzin artystycznych. Kształcimy w trybie: dziennym, popołudniowym lub weekendowym. Dni i godziny pracy do ustalenia. Praca dodatkowa. Miejsce pracy: Lublin www.artwyspa.com.pl Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert: CV, listu motywacyjnego i ewentualnego portfolio

PROJEKTANT UBIORU
PROJEKTANT UBIORU
Lublin 30+ kilka dni temu

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania poszukuje do współpracy nauczycieli/wykładowców do przedmiotów: projektowanie ubioru, konstrukcja i modelowanie ubioru. Wymagania: ukończone studia wyższe w wyżej wymienionym kierunku, doświadczenie w dziedzinie projektowania lub konstrukcji ubioru, zdolności komunikacyjne niezbędne do pracy z grupą, kreatywność, zaangażowanie w podjęte działania, mile widziane uprawnienia pedagogiczne. Preferowane będą osoby z regionu Lubelszczyzny. Oferujemy satysfakcjonującą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole doświadczonych, profesjonalnych twórców z wielu dziedzin artystycznych. Kształcimy w trybie: dziennym, popołudniowym lub weekendowym. Dni i godziny pracy do ustalenia. Miejsce pracy: Lublin www.artwyspa.com.pl Zainteresowane osoby prosimy o składanie ofert (CV, ewentualnie portfolio) na adres: @

psycholog do prowadzenia zajęć raz w tyg.Komarówka Podlaska
psycholog do prowadzenia zajęć raz w tyg.Komarówka Podlaska
30+ kilka dni temu

Dzień dobry, szukam osoby z tytułem psychologa - może być bez doświadczenia - która poprowadzi zajęcia dla seniorów w Klubie seniora w Komarówce - 4h - 1 dzień raz w tygodniu, cały 2021 :) Praca bardzo przyjemna z małą grupą. 25zł na rękę za h. osoby chętne proszę o przesłanie skanu dyplomu

Poszukiwani hostessy i hostowie
Poszukiwani hostessy i hostowie
Łańcut 30+ kilka dni temu

POSZUKIWANI HOSTESSY I HOSTOWIE Szkoła Języków Obcych Promar Łańcut poszukuje osób do rozdawania ulotek na terenie Łańcuta i powiatu łańcuckiego w czasie promocji w szkołach podstawowych w dniu 25.06.2021 r. Stawka za godzinę to 25 zł. Od kandydatów oczekujemy: · punktualności, · otwartości, · pewności siebie, · wysokiej kultury osobistej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: @

Nauczyciel do grupy przedszkolnej Ursus
Nauczyciel do grupy przedszkolnej Ursus
Warszawa 30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne BABY ACADEMY Warszawa Ursus zatrudni nauczyciela/nauczycielkę To nie jest przeciętne ogłoszenie o pracę, ponieważ do współpracy szukamy kogoś zupełnie wyjątkowego. To możesz być Ty. Daj nam chwilę i przeczytaj. Kim jesteśmy? W Baby Academy stawiamy na indywidualne podejście do podopiecznych, spełniając najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki. Zwracamy szczególną uwagę na stworzenie przytulnej i bezpiecznej atmosfery, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu. Naszą misją jest tworzenie placówek oświatowych spełniających najwyższe standardy w zakresie higieny, bezpieczeństwa, opieki oraz edukacji. Chcemy tym samym zapewnić najlepsze warunki do rozwijania osobowości dzieci oraz zaspokajania ich potrzeb. Brzmi dobrze? Czytaj dalej. Kogo szukamy? Nauczyciela bądź nauczycielki, który tak jak my jest pasjonatem pracy z dziećmi. Szukamy kogoś, kto zostanie z nami na dłużej, mając świadomość jak ważne jest przywiązanie, stabilność i poczucie bezpieczeństwa w relacjach z dziećmi. Jeśli wierzysz w to, co robisz; chcesz pomagać kształtować i wspierać rozwój poznawczy dzieci, które wymagają szczególnej opieki; rozumiesz, ile pracy i trudu wymaga bycie nauczycielem, ale wiesz, że efekty są warte każdego wysiłku; dobro dziecka stoi dla ciebie na pierwszym miejscu; wiążesz przyszłość z pracą z dziećmi, zapraszamy do kontaktu. Spotkaj się z nami, porozmawiajmy. Mamy swoje oczekiwania, ale oferujemy równie dużo. Oczekujemy: — wykształcenia kierunkowego (pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna) — doświadczenia w pracy z dziećmi — zaangażowania — dyspozycyjności minimum na rok — empatii — kreatywności — odpowiedzialności — dojrzałości — umiejętności samodzielnego organizowania własnej pracy W zamian oferujemy: — umowę o pracę — atrakcyjne wynagrodzenie — premie uznaniowe — możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (udział w płatnych szkoleniach) — pakiet Multisport — okazjonalne systemy motywacyjne — pełne zaplecze dydaktyczne, umożliwiające realizację wszelkich planów pracy z dziećmi — dostęp do nowych technologii, ułatwiających organizację pracy i realizację celów — pracę w młodym zgranym zespole Jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie. Doceniamy i wspieramy myślenie out of the box. Jeśli praca z dziećmi jest Twoją pasją, u nas znajdziesz miejsce, gdzie spełnisz się zawodowo. Napisz. Spotkajmy się. Porozmawiajmy. Wspólnie zadbajmy o przyszłość dzieci.

Instruktor nauki jazdy
Instruktor nauki jazdy
Będzin 30+ kilka dni temu

SZUKAMY CIEKAWYCH LUDZI A NIE CIEKAWYCH CV !!!WYMAGANIA:uprawnienia instruktorskie kat. Bobowiązkowość i dobra organizacja zaangażowanie OFERUJEMY:pracę od zarazpracę ciekawą, dynamiczną, pełną wyzwańkorzystne warunki wynagrodzeniaelastyczne godziny pracypracę z granym i przyjaznym zespole zawsze gotowym do pomocymożliwość rozwijania swoich kompetencji i umiejętności poprzez współpracę z doświadczonymi kolegami i koleżankami z pracypracę w środowisku stale rozwijającej się firmyTWOJE ZADANIA:efektywne szkolenie naszych kursantówopieka nad kursantem i dbanie o jego bezpieczeństwo podczas szkoleniareprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy

Lektor języka angielskiego
Lektor języka angielskiego
Ustroń 30+ kilka dni temu

Szkoła Helen Doron w Ustroniu podejmie współpracę z doświadczonym lektorem lub lektorką języka angielskiego. Praca od września, zajęcia stacjonarne. Szukamy osób do pracy z małymi dziećmi oraz z młodzieżą . Odpowiemy wyłącznie na cv ze zdjęciem.

Świetna praca dla Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
Świetna praca dla Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
Jelcz-Laskowice 30+ kilka dni temu

Poszukujemy Nauczyciela wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego Gwarantujemy bardzo dobre zarobki, oraz dobrą atmosferę w pracy, a także opiekę socjalną oraz możliwość awansu zawodowego Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane świetną pracą dającą możliwość rozwoju, poszerzania swoich kwalifikacji w zakresie edukacji włączającej.

Trener, instruktor żeglarstwa
Trener, instruktor żeglarstwa
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witamy!!! Klub Sportowy "Yacht Club Bergline" poszukuje i podejmie współpracę z trenerem/ instruktorem żeglarstwa na terenie WROCŁAWIA do pracy z dziećmi i młodzieżą.Wymagania:wysoka kultura osobistapozytywne nastawienie chęć rozwojuumiejętność prowadzenia motorówki i jachtu żaglowegoodpowiedzialnośćpunktualnośćOferujemy:przyjemne warunki pracyatrakcyjne wynagrodzeniepraca na świeżym powietrzuWięcej informacji pod numerem telefonu:+48**********99

Instruktor nauki jazdy kat. B 25 zł NETTO za godz.
Instruktor nauki jazdy kat. B 25 zł NETTO za godz.
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Zatrudnię na umowę zlecenie lub samozatrudnienie instruktora nauki jazdy kat B. w Bydgoszczy. Konieczne ważne uprawnienia. Samochód do dyspozycji z możliwością dojeżdżania do domu.

Przedszkole zatrudni nauczyciela
Przedszkole zatrudni nauczyciela
Warszawa 30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole w Ursusie zatrudni nauczyciela. Praca w pełnym wymiarze godzin. Od kandydatki oczekujemy: - wykształcenia kierunkowego -doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym - miłej aparycji, - wysokiej kultury osobistej potrzebnej w utrzymaniu dobrych relacji z rodzicami Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego, pracę w miłej atmosferze, bardzo dobre warunki zatrudnienia.

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - Przedszkole Mały Skaut w Swarzędzu
NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - Przedszkole Mały Skaut w Swarzędzu
Swarzędz 30+ kilka dni temu

Przedszkole MAŁY SKAUT zatrudni na umowę o pracę na pełen etat Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego na stanowisko Nauczyciel-Wychowawca Grupy Przedszkolnej do placówki w Swarzędzu (ul.Nowy Świat)Zatrudnienie od 1 sierpnia 2021r. O pracę również mogą się ubiegać osoby studiujące kierunek wychowanie przedszkolne. Kontakt dla osób zainteresowanych: Telefon Dyrektor: 66********60, biuro&malyskaut.pl, www.malyskaut.pl

nauczyciel edukacji przedszkolnej
nauczyciel edukacji przedszkolnej
Łódź 30+ kilka dni temu

Podejmiemy współpracę z nauczycielem edukacji przedszkolnej lub absolwentem kierunku edukacja przez sztukę. Jesteśmy kameralnym przedszkolem pracującym w duchu rodzicielstwa bliskości, w nurcie pedagogiki twórczości. Dużo czasu spędzamy w przyrodzie. Zapraszamy do przysłania cv.

Nauczyciel w przedszkolu terapeutycznym
Nauczyciel w przedszkolu terapeutycznym
Mikołów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego z wykształceniem wyższym i oligofrenopedagogiką (praca w terapeutycznym punkcie przedszkolnym, w małej grupie i z pomocą nauczyciela). Mile widziane dodatkowe kwalifikacje!Oferujemy dobre warunki pracy, świetnie wyposażone sale, wsparcie merytoryczne, szkolenia oraz wspaniałą atmosferę.Zakres obowiązków: Praca z dziećmiSprawowanie opieki nad dziećmiProwadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych z dziećmiOrganizowanie wycieczek i wydarzeń wewnątrz placówki.Ścisła współpraca z rodzicamiWięcej informacji pod nr telefonu: 50*******98

Nauczyciel/Nauczycielka przedszkola, Dyrektor Przedszkola
Nauczyciel/Nauczycielka przedszkola, Dyrektor Przedszkola
Lublin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby energicznej kreatywnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, zaangażowanej i sumiennej w PUŁAWACH oraz w LUBLINIEWYMAGANIA DYREKTOR:-osoba energiczna i pełna pasji do pracy z dziećmi,-doświadczenie na ww. stanowisku,-odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje,-znajomość prawa oświatowego i procedur,-umiejętności z zakresu marketingu,-kreatywność, innowacyjność,-zdolności interpersonalne,-doskonała organizacja pracy oraz samodzielność,-znajomość MS Office,-kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego,-doświadczenie na stanowisku dyrektoraWYMAGANIA NAUCZYCIEL:-ukończona pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna,-kwalifikacje do prowadzenia zajęć dodatkowych - mile widziane,-łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi,-umiejętność pracy w zespole,-zaangażowanie w wykonywane obowiązki,-kreatywność,-doświadczenie min. 1 rok pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciela.

Opiekunka w żłobku w Gdańsku ul. Augustyńskiego 1
Opiekunka w żłobku w Gdańsku ul. Augustyńskiego 1
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Opiekun/ka w żłobku w GdańskuPozytywne Inicjatywy ogłaszja nabór na stanowisko opiekunki w żłobku Pozytywny Żłobek POZYTYWKA ul. Jana Augustyńskiego 1 Opiekun/ka w żłobku: Obowiązki:1.      Planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka,2.      Prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidualnych potrzeb dziecka,3.      Zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka,4.      Wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp.,5.      Współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka.Wymagania: Przygotowanie pedagogiczne z dyplomem ukończenia studiów wyższych (magisterskich lub licencjackich): - pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, - edukacja elementarna i terapia pedagogiczna, - pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju, lub - wykształcenie średnie + kurs "opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym" - 280h. Oferujemy:1.      Stabilne zatrudnienie.2.      Wymiar etatu: 1 etat.3.      Umowa o pracę na czas nieokreślony.4.      Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.5.      Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.Opis dodatkowy: Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV jak również wszelkich zapytań w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem strony OLX Do dokumentów należy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Lektor języka angielskiego - Izabelin i/lub Stare Babice
Lektor języka angielskiego - Izabelin i/lub Stare Babice
30+ kilka dni temu

Obecnie do naszych filii w Izabelinie i Starych Babicach (pow. warszawski zachodni) poszukujemy lektorów języka angielskiego gotowych podjąć współpracę z nami w roku szkolnym 2021/22.Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Szukasz stabilnej i pewnej pracy na dłużej? Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy firmą z ponad 27-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy ponad 500 placówek w całej Polsce, w których uczymy 35.000 uczniów. Współpracuje z nami 116 właścicieli szkół oraz 900 nauczycieli. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na r.sz 2021/22 do naszych placówek w całej Polsce! Zapewniamy:-dobre stawki: 80-95 zł/60 min. i różne formy współpracy;-jasną ścieżkę rozwoju i awansu - program Talent Booster (obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);-unikalną i skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;-kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną; -dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;-możliwość zdobycia kwalifikacji metodyka, szkoleniowca, autora materiałów, managera szkoły - jeśli w przyszłości zechcesz pójść w jednym z tych kierunków; -możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;-możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas.Więcej informacji na stronie: universe.earlystage.plJesteśmy dumni, że nasze działania, zwłaszcza podczas pandemii, docenili specjaliści od spraw zatrudnienia i dobrych praktyk pracodawców: Early Stage - dobry pracodawca na trudne czasy.You matter ️ Szczegóły odnośnie lokalizacji:IZABELIN - uczymy w lokalu przy ul. Poniatowskiego 1STARE BABICE – uczymy w lokalu przy ul. Piłsudskiego 16a

Praca dla studentki pedagogiki
Praca dla studentki pedagogiki
Wrocław 30+ kilka dni temu

Centrum Edukacyjne, poszukuje do pracy studentkę na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia od września do prowadzenia zajęć dla dzieci na terenie Wrocławia i Gminy Długołęka.Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.Jesteś osobą lubiącą dzieci, otwartą, komunikatywną oraz kreatywną? To praca dla Ciebie.Szukamy osoby:studiującej,Twoim zadaniem będzie:prowadzenie zajęć dla dzieci stacjonarnie, jak i również wyjazdowoWymagania:komunikatywność i otwartość,kreatywność - mile widziane własne pomysły na zajęcia,doświadczenie w pracy z dziećmi,mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód,brak nałogów,bardzo dobra znajomość MS Office (EXCEL, WORD),mile widziana znajomość programów do tworzenia grafiki.Gwarantujemy:umowę zlecenieJak wygląda praca?praca 2, 3, 4 lub 5 dni w tygodniu (kwestia dogadania), czasem sobota i niedziela (pomoc przy eventach, festynach, piknikach) od 2-6 h dziennieprowadzenie zajęć o tematyce ekologicznej dla dzieci,mile widziane własne pomysły na zajęcia kreatywne,zaczynamy 27.06 i działamy do końca wakacji, po wakacjach oczywiście możemy kontynuować współpracę.ZALEŻY MI NA ZDECYDOWANYCH OSOBACH! Oczywiście po rozmowie, jeszcze w czerwcu zrobimy dzień próbny, żebym ja zobaczyła osobę w akcji, a także, żeby kandydat zobaczył jaki to rodzaj pracy.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie w zał. cv wraz z klauzulą.

Lektor języka angielskiego w Sierpcu od IX. 2021- duża ilość godzin
Lektor języka angielskiego w Sierpcu od IX. 2021- duża ilość godzin
Sierpc 30+ kilka dni temu

Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu American Center w Sierpcu? Idealny pomysł! W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kolejnego lektora języka angielskiego.Nasze oczekiwania:Jeśli posiadasz studia kierunkowe, masz pasję do nauczania i chcesz się rozwijać w zgranym zespole to nasza szkoła jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia, nie przejmuj się, nauczymy Cię jak stać się świetnym lektorem. W American Center wspieramy się, dzielimy wiedzą, doświadczeniem i materiałami.Oferujemy Ci:bloki zajęć pracę w dobrze wyposażonych salach z całą obudową lektorską niezbędną do prowadzenia zajęćprzejrzysty system wynagradzania z możliwością umowy o pracę ( w zależności od wykształcenia, doświadczenia i stażu pracy w American Center)wdrożenie do pracy i stałe wsparcie metodykainspirujące szkolenia pozwalające na stałe podnoszenie kompetencjiprzestrzeń na wdrażanie własnych pomysłówświetną atmosferę pracy z wymianą pomysłówZapraszamy Cię do udziału w rekrutacji do zespołu American Center!Masz szansę dołączyć do nas już teraz! www.americancenter.pl

Nauczyciel Języka Angielskiego
Nauczyciel Języka Angielskiego
30+ kilka dni temu

Zostań nauczycielem Helen Doron w Złejwsi Wielkiej! Weź udział w wyjątkowym procesie kształcenia dzieci. Bo dzieci zmieniają świat! • Biegle posługujesz się językiem angielskim? • Szukasz inspirującej, rozwijającej pracy? • Kochasz pracę z dziećmi, rozumiesz je i szanujesz? • Jesteś kreatywny, twórczy i komunikatywny? Jeżeli Twoja odpowiedz na powyższe pytania brzmi TAK, możesz zostać wyjątkowym lektorem języka angielskiego metodą Helen Doron! Oferujemy: • Sprawdzoną metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży (kursy dla dzieci i młodzieży od 3. miesiąca życia do 19 roku życia) • Międzynarodowy dyplom, uprawniający do nauczania metodą Helen Doron w szkołach na całym świecie. • Wsparcie w nauczaniu poprzez najwyższej jakości materiały, coroczne szkolenia i konferencje, wewnętrzną sieć oraz portal dla nauczycieli. • Satysfakcjonującą karierę i znaczący wpływ na życie dzieci. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Tel. 57*****40

Praca w szkole językowej dla lektora/lektorki języka angielskiego
Praca w szkole językowej dla lektora/lektorki języka angielskiego
Toruń 30+ kilka dni temu

Praca dla lektorki/lektora języka angielskiego w Toruniu! Chodzi Ci po głowie zmiana?Potrafisz prowadzić kreatywne lekcje z dziećmi i nastolatkami?Najlepiej czujesz się na zajęciach ucząc bez podręcznika?Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zobacz, jaką atmosferę kreujemy na zajęciach i w jakich warunkach pracujemy na:www.change.edu.plnaszym fanpage’u na FB Change – Akademia Rozwoju Umiejętności Językowych i Społecznychoraz na instagramie akademia_change

Praca dla lektora języka angielskiego Online
Praca dla lektora języka angielskiego Online
Kraków 30+ kilka dni temu

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego on-line. Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji,rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie.Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy!Jeśli uważasz, że chcesz z nami podjąć współpracę wyślij nam CV oraz kilka zdań o sobie w języku angielskim na nasz adres e-mail: praca(at)speakinghouse.plObowiązki:Prowadzenie indywidualnych konwersacji w biurze lub on-line zgodnie z programem Speaking HouseKrótkie raportowanie odbytych zajęćWpisywanie odpowiednich notatek i słownictwa na platformach podczas zajęćTrzymanie się harmonogramu zajęć ustalonego z uczniem i z biuremSzybkie odpowiadanie na wiadomości i dotrzymywanie terminówCzego oczekujemy:Doskonała znajomość języka angielskiegoUmiejętność tłumaczenia zawiłości tego językaKomunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktówMile widziane doświadczenie w nauczaniuDyspozycyjność w wymiarze około 15 godzin w tygodniuCo oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czasPartnerstwo i zasady fair-play w firmieElastyczny grafikMożliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwojuCiekawa praca z interesującymi ludźmi :) Warunki zatrudnienia oraz pełny profil naszej działalności znajdziecie na:www.speakinghouse.pl/pracaMile widziani również studenci! Zapraszamy do współpracy!

Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego - gmina Chrzanów!
Praca dla nauczyciela wychowania przedszkolnego - gmina Chrzanów!
Chrzanów 30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole "Kreatywne Dzieciaki" w Balinie (5 min od Chrzanowa) poszukuje nauczyciela! Zatrudnimy osoby, które razem z nami chcą tworzyć wyjątkowe miejsce dla rozwoju dzieci! Jeśli: - Jesteś kreatywny! -Lubisz pracować i spędzać czas z dziećmi! -Ukończyłeś studia pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne! NAPISZ DO NAS - wyślij CV Oferujemy: - Pracę w nowoczesnym przedszkolu - Umowę o pracę - Miłą atmosferę - Pracę w kameralnej grupie - Możliwość rozwoju zawodowego Zapraszamy do kontaktu! Ul. Juliana Niemcewicza 2, Balin ( 5 minut od Chrzanowa)

Animator Tańca Praca z dziećmi w szkołach podstawowych Lublin
Animator Tańca Praca z dziećmi w szkołach podstawowych Lublin
Lublin 30+ kilka dni temu

Jesteśmy Niepubliczną Placówką Oświatowo-Wychowawczą i poszukujemy osoby na stanowisko:ANIMATOR TAŃCA -Praca z dziećmi w klasach 1-3 szkoły podstawowej w Lublinie i okolicachSzukamy osób interesujących się tańcem i muzyką, lubiących pracę z dziećmi nie są wymagane kursy taneczneWymagania:absolwent lub student pedagogiki, AWF-u, akademii muzycznejumiejętność pracy w zespolełatwość w nawiązywaniu kontaktówwysoka kultura osobistakreatywnośćdyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę poczucie rytmudobra sprawność fizycznaprawo jazdy kat. B czynnemile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z dziećmiPoczucie rytmumile widziany ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego Oferujemy:pracę na stanowisku Animatora Tańca w Centrum Tańca Crea Dance Fitpracę w młodym zespoleatrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzeniastabilny system wynagrodzenia ( 35zł za 45 min zajęć w szkole lub 30 min w przedszkolu)bezpłatne szkolenia do zawodumożliwość rozwoju zawodowegoauto firmowe oraz telefon praca od poniedziałku do piątku Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji (CV ze zdjęciem ) z dopiskiem „ANIMATOR LUBLIN ” na odpowiedź OLX

Punkt Przedszkolny zatrudni Pomoc Nauczyciela
Punkt Przedszkolny zatrudni Pomoc Nauczyciela
Szczecin 30+ kilka dni temu

Niepubliczny Punkt Przedszkolny "Pszczółka i Spółka" zatrudni Pomoc Nauczyciela do pracy w wymiarze 1/2 etatu. Szukamy osoby, która kocha pracę z dziećmi, jest energiczna, odpowiedzialna oraz zaangażowana. Mile widziana studentka Pedagogiki. Oferujemy: możliwość rozwoju, pracę w wspierającym zespole, umowę o pracę po okresie próbnym, możliwość awansu, elastyczne godziny pracy, przyjazną atmosferę.

Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 3
Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 3
Wrocław 30+ kilka dni temu

Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO we Wrocławiu to szkoła niepubliczna na prawach szkoły publicznejPoszukujemy aktualnie Nauczyciela języka angielskiego w klasach 1-3. Angielskiego uczymy w małych 8 osobowych grupach, Poszukujemy Nauczyciela na 15 do 20 godzin tygodniowo w godzinach przedpołudniowych.Forma zatrudnienia - Umowa Zlecenie lub Umowa o Pracę. Poszukujemy osoby z kwalifikacjami do nauczania angielskiego w klasach 1-3 - przygotowanie pedagogiczne i adekwatne studia lub egzamin językowy. Plus trzeba lubić uczyć:)Navigo znajduje się na Krzykach. Zainteresowane osoby zapraszamy do odpowiadania i przesyłania CV na OLX lub mailowo.

Praca Przedszkole Srebrna Góra
Praca Przedszkole Srebrna Góra
30+ kilka dni temu

Praca na cały etat dla nauczyciela wychowania przedszkolnego od września Dobra atmosfera i warunki pracy

Nauczyciel Wspomagający 6 h Ursus
Nauczyciel Wspomagający 6 h Ursus
Warszawa 30+ kilka dni temu

Niepubliczne przedszkole Integracyjne Baby Academy Ursus poszukuje pedagoga/psychologa do prowadzenia zajęć z dziećmi posiadającymi orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.  Praca jako Nauczyciel wspomagający dla 3 z zespołem Aspergera. Praca w wymiarze 6 h dziennie 9 do 15 lub 9.30 do 15.30 Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe psychologiczne/pedagiczne Doświadczenie w pracy na podobym stanowisku (minimum 1 rok) Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie Oferujemy: dofinansowanie do szkoleń prace w zespole specjalistów Prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem.

Korepetytor języka angielskiego
Korepetytor języka angielskiego
Kraków 30+ kilka dni temu

OPISPoszukuję korepetytorów do prowadzenia zajęć online grupowych (4-8 osób) jak i indywidulanych głównie dla osób dorosłych i młodzieży. Zajęcia ruszają na początku września. Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem, jesteś osobą otwartą, zarażającą dobrą energią, uśmiechniętą oraz masz indywidualne podejście do każdego człowieka to jesteś idealnym kandydatem do pracy jako korepetytor języka angielskiego.CO ZAPEWNIAM:- komfort pracy we własnym zaciszu domowym- atrakcyjne wynagrodzenie- możliwość prowadzenia zajęć własnymi metodami oraz materiałami lub materiały zostaną zakupione na potrzeby korepetytora - tutaj pełna elastyczność w zależności od nauczyciela- wsparcie metodyka na każdym etapie zajęćCZEGO OCZEKUJĘ:- dostępu do szybkiego internetu - posiadanie laptopa, tabletu lub komputera stacjonarnego do prowadzenia zajęć online- kreatywności w prowadzeniu zajęć - min. tytuł licencjat ze studiów językowych lub inne kwalifikacje językowe potwierdzające doskonałą znajomość języka na poziomie C1- dyspozycyjności głównie w godzinach południowo- wieczornych max. do 21:00 poniedziałek - piątek jak i również w soboty rano- umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia- samodzielności w działaniu na każdym etapie prowadzenia zajęć online- doświadczenie w pracy jako nauczyciel będzie dodatkowym atutemCV oraz list motywacyjny proszę wysyłać bezpośrednio przez portal olx lub na mój adres e-mail

Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 3
Nauczyciel języka angielskiego w klasach 1 - 3
Poznań 30+ kilka dni temu

Autorska Szkoła Podstawowa NAVIGO Poznań to szkoła niepubliczna na prawach szkoły publicznejPoszukujemy od września Nauczyciela języka angielskiego w klasach 1-3.Angielskiego uczymy w małych 6-8 osobowych grupach,Poszukujemy Nauczyciela na 6 lub 8 godzin tygodniowo - 2 godziny dziennie przez 3 lub 4 dni w tygodniu.Forma zatrudnienia - Umowa Zlecenie lub Umowa o Pracę.Poszukujemy osoby z kwalifikacjami do nauczania angielskiego w klasach 1-3 - przygotowanie pedagogiczne i adekwatne studia lub egzamin językowy. Plus trzeba lubić uczyć:)Navigo znajduje się w okolicach Lasku Marcelińskiego, przy ulicy Wałbrzyskiej.Zainteresowane osoby zapraszamy do odpowiadania i przesyłania CV na OLX lub mailowo.

Nauczyciel wokalu
Nauczyciel wokalu
Rybnik 30+ kilka dni temu

Lubisz pracę z dziećmi i młodzieżą?Szukasz miejsca pełnego kreatywnych ludzi? Świetnie trafiłeś! Mamy dla Ciebie pracę! YAMAHA Szkoła Muzyczna w Rybniku poszukuje energicznej, pozytywnej i kontaktowej osoby do prowadzenia zajęć na stanowisku : nauczyciela wokaluOferujemy pracę w zgranym zespole 1-2 razy w tygodniu lub więcej, popołudniami.Wymagania:-Bardzo dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą-Znajomość teorii muzyki na poziomie I i II stopnia PSM-Doświadczenie w nauczaniu będzie dodatkowym atutemOferujemy:-Umowę i atrakcyjne wynagrodzenie-Pełny pakiet szkoleń z pedagogiki i metodyki w systemie YAMAHA-Bardzo dobrą atmosferę pracy-Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych-Praca na nowoczesnych instrumentachCV prosimy wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenieWięcej informacji udzielamy telefonicznie 66*******46

Przedszkole malinowa edukacja zatrudni nauczyciela
Przedszkole malinowa edukacja zatrudni nauczyciela
Wołczkowo 30+ kilka dni temu

Jeżeli:-lubisz spędzać czas z małymi dziećmi;-praca w zespole, to twój żywioł i dobra komunikacja jest dla Ciebie ważna;-jesteś człowiekiem, który jest odpowiedzialny, szczery, cierpliwy i radosny;-masz talenty i pasje, którymi chcesz się podzielić;-grasz na instrumencie lub znasz język niemiecki;-lubisz stale się rozwijać i jesteś otwarta na nowe doświadczenia;-masz wykształcenie pedagogiczne;-a dodatkowo wiesz już coś o pedagogice Montessori,Napisz do nas i dołącz do naszego zespołu malinowej edukacji.CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail

Studentka pomoc nauczyciela w przedszkolu
Studentka pomoc nauczyciela w przedszkolu
Dobczyce 30+ kilka dni temu

Poszukujemy studentki najlepiej -pedagogika przedszkolna do pomocy Nauczycielowi w otwierającym się od września przedszkolu. Miłe widziany status studenta. *Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV

Wychowawca do zerówki w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym
Wychowawca do zerówki w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym
Warszawa 30+ kilka dni temu

OpisFundacja PogadajMy, znajdująca się przy ul. Władysława Syrokomli 6, w Warszawie (Targówek), poszukuje wychowawczyni w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym "Mówi Się" prowadzącym grupy przedszkolne dla dzieci z autyzmem.Co zapewniamy?stabilne zatrudnienie w ramach pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę,małe grupy: maks. 7 dzieci, wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i doświadczenia, przyjazną atmosferę w kameralnej placówce,dofinansowanie szkoleń,pomoc i wsparcie terapeutów dziecięcychJakie będą Twoje obowiązki? prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznychtworzenie IPET, programów pracy grupowejaktywna współpraca i spotkania z rodzicamiaktywna współpraca z zespołem szkołyobowiązki opiekuńczo-wychowawczeCzego oczekujemy od Ciebie ? wykształcenia wyższego (pedagogika specjalna, pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna)umiejętności pracy w zespolezdolności organizacyjnych, samodzielności i odpowiedzialnościpasji do pracy z dziećmi, cierpliwości i pozytywnego nastawieniaOsobom, które chciałyby od września 2021 pracować w naszym przedszkolu gwarantujemy od zaraz szkolenia, możliwość odbycia bezpłatnego stażu i przygotowanie do pracy, a od nowego roku szkolnego dobrze płatną pracę.Czekamy na Twoje CV z dokładnym opisem doświadczenia zawodowego. Nie bój się - pomożemy, bo dobro dzieci jest dla nas najważniejsze !

Nauczyciel w przedszkolu
Nauczyciel w przedszkolu
30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole poszukuje Nauczyciela WychowawcyWymagania:*studia kierunkowe uprawniające do pracy w przedszkolu lub klasach 1-3 , min. Licencjat*mile widziani absolwenci kierunków pedagogicznych z pasja do pracy z dziećmi i dalszego rozwoju zawodowegoOferujemy:   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę   Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji w wysokości 4000 – 5500zł brutto/miesiąc

praca przedszkole leśne Komorniki k. Poznania
praca przedszkole leśne Komorniki k. Poznania
Komorniki 30+ kilka dni temu

Praca dla 2 opiekunówMiejsce dla osoby, która interesuje się edukacją przyrodniczą lubi przebywać na świeżym powietrzu i jest kompetentna do poprowadzenia grupy dzieci w wieku 3-5/6 lat.Szukam osób odpowiedzialnych i samodzielnych, które według własnego pomysłu stworzą bazę przyjazną dzieciom. Mile widziana znajomość social media do promowania działań. Jeżeli szukasz miejsca gdzie będziesz mogła rozwijać się według własnego pomysłu to wyślij do mnie CV. p.s. wynagrodzenie zależne od formy zatrudnienia

Dyrektor - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel przedszkola,-nadzór pedagogiczny
Dyrektor - nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel przedszkola,-nadzór pedagogiczny
Kraków 30+ kilka dni temu

Publiczne Przedszkole w Krakowie (Krowodrza) zatrudni osobę( nauczyciela z uprawnieniami) do prowadzenia nadzoru pedagogicznego w kameralnym przedszkolu ( 1 oddział) Zakres obowiązków : współplanowanie , realizacja koncepcji pracy przedszkola, - odpowiedzialność za realizację planu rozwoju przedszkola, - organizacja pracy przedszkola, - prowadzenie dokumentacji placówki, - opracowywanie regulaminów wewnętrznych przedszkola, - stałe podnoszenie poziomu merytorycznego przedszkola, prowadzenie awansu nauczycieli. Kwalifikacje: - wykształcenie wyższe pedagogiczne w kierunku wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna - doświadczenie w pracy w przedszkolu na stanowisku wychowawcy, mile widziane w charakterze kierownika, dyrektora, zastępcy dyrektora. Od kandydatów oczekujemy: - zamiłowania do pracy z dziećmi, entuzjazmu i energii, - chęci do wdrażania nowych pomysłów, - znakomitej organizacji pracy, wyraźnych zdolności przywódczych, - samodzielności, komunikatywności, kreatywności, - dokładności i rzetelności w wypełnianiu obowiązków. Oferujemy - pracę w stabilnej kameralnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym; - atrakcyjne wynagrodzenie; - elastyczność w zakresie ustalonych godzin pracy - dużą samodzielność i możliwość wdrażania autorskich projektów. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Praca w żłobku Kraków Bronowice
Praca w żłobku Kraków Bronowice
Kraków 30+ kilka dni temu

Kameralny żłobek poszukuje energicznej i sympatycznej osoby do pracy w charakterze pomocy wychowawcy. Praca od 1 lipca 3 - 4 dni w tygodniu w wymiarze około 15 - 25 godzin tygodniowo. Wszystkie weekendy wolne.Wymagania:- chęć do pracy z małymi dziećmi, odpowiedzialność i punktualność- mile widziane studentki studiów pedagogicznych, ale nie jest to warunek konieczny- aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne (tzw. książeczka)Obowiązki:- przygotowanie sali do zajęć- pomoc w organizowaniu zabawy- rozdzielanie posiłków i pomoc w karmieniu,- dbanie o czystość w pomieszczeniach żłobkaOferujemy miłą atmosferę i wspierający młody zespół.Zapraszamy do przesyłania CV

Nauczycielka Przedszkola
Nauczycielka Przedszkola
Piaseczno 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby energicznej kreatywnej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, zaangażowanej i sumiennej WYMAGANIA : -doskonała organizacja pracy oraz samodzielność, -ukończona pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna, -łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi, -umiejętność pracy w zespole, -zaangażowanie w wykonywane obowiązki, -kreatywność,

terapeuta integracji sensorycznej 50-65hbrutto
terapeuta integracji sensorycznej 50-65hbrutto
Pruszków 30+ kilka dni temu

Gabinet Terapii Antoś w Michałowicach. (bardzo dobry dojazd z Warszawy ) zatrudni terapeutę integracji sensorycznej. Praca na umowę zlecenie lub na własną działalność, bardzo dobre warunki pracy, świetne wyposażenie sal terapeutycznych. elastyczne godziny pracy. Wsparcie doświadczonego zespołu. Poszukujemy osób z pełnymi kwalifikacjami do terapii i diagnozy Integracji sensorycznej. Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz Gumetree.Dogodne godziny pracy (do ustalenia)

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
30+ kilka dni temu

Muzyczne Przedszkole na Ochocie poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego, który lubi swoją pracę i chce zbudować pozytywny zespół z resztą pracowników. Nie oczekujemy zdolności muzycznych lecz chęci w realizowaniu podstawy programowej oraz programu przedszkolnego ;) Swoim pracownikom oferujemy:- wsparcie merytoryczne doświadczonych nauczycieli, psychologa, terapeuty SI- bogate zaplecze środków dydaktycznych- możliwość doposażenia sali wg preferencji Nauczyciela- pracę w przyjaznej atmosferze w otwartym, kreatywnym zespole- 8 godzinny dzień pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku /godziny pracy przedszkola: 7.30-17.30- wsparcie w realizacji zadań i rozwoju zawodowym- możliwość zrealizowania własnych projektów- opieka medyczna i socjal Główne zadania w pracy:- prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz opieka nad dziećmi- dbanie o rozwój dzieci i cały proces opiekuńczo-wychowawczy- otwartość na nowe i zaangażowanie - uśmiech mile widziany :) Nasze oczekiwania:- wykształcenie kierunkowe /ew. studia w trakcie- kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi- kreatywność, asertywność, łatwość nawiązywania kontaktu z nowymi osobami- dobra organizacja pracy- pozytywne myślenie i chęć realizacji własnych pomysłów Jeśli szukasz pracy w przyjaznym środowisku, wyślij swoje CV na e-mail: praca@rubikschool.pl

Przedszkole szuka psychologa
Przedszkole szuka psychologa
Kraków 30+ kilka dni temu

Kameralne przedszkole z elementami pedagogiki Marii Montessori znajdujące się w Krakowie w dzielnicy Zwierzyniec poszukuje poszukuje psychologa przedszkolnego. Wymagania - wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym (w tym dziećmi o specjalnych potrzebach m.in spektrum autyzmu, ZA, dzieci z niepełnosprawnościami zmysłowymi - słabowidzenie, niesłyszenie) - znajomość niedyrektywnych form terapii - wrażliwość na uczucia i potrzeby dzieci - wysokie umiejętności komunikacyjne i współpracy w zespole Ramowy zakres obowiązków - prowadzenie adaptacji i obserwacji dzieci oraz dokumentowanie ich - prowadzenie rozmów z rodzicami - prowadzenie zajęć grupowych dotyczących emocji - prowadzenie terapii indywidualnej dla dzieci o specjalnych potrzebach w oparciu o IPET - współpraca z nauczycielami i specjalistami w ramach realizacji orzeczeń o KS (m.in. współtworzenie IPET), opinii o WWRD, opinii o konieczności objęcia dziecka pomocą psychologiczno-pedagogiczną - prowadzenie dokumentacji terapeutycznej dzieci oraz dokumentacji pomocy psychologiczno- pedagogicznej - wspieranie kadry w pracy z dziećmi i realizacji pomocy psychologiczno- pedagogicznej - współpraca z dyrekcją, kadrą przedszkola oraz rodziną dziecka - działanie zgodnie z wewnętrznymi zasadami funkcjonowania przedszkola Oferujemy: - pracę w kameralnej placówce (w wymiarze 4-6 godzin w tygodniu), - stabilne zatrudnienie - umowa zlecenie lub B2B

Nauczycielka/opiekunka w nowoczesnym żłobku Montessori
Nauczycielka/opiekunka w nowoczesnym żłobku Montessori
30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w żłobku, które już wiedzą, że kochają ten zawód. Nasza placówka Harmony Montessori Park działa od listopada 2020 r i dynamicznie się rozwija.Grupy MontessoriNaszą flagową ofertą są dwujęzyczne grupy Montessori. Do tych grup poszukujemy doświadczonych opiekunów i nauczycieli Montessori (wymagane udokumentowanie pracy w placówce Montessori i/lub ukończone kursy) lub doświadczonych opiekunów konwencjonalnych, którzy chcieliby zdobyć kwalifikacje w obszarze pedagogiki Montessori. Biegły angielski będzie dodatkowym atutem. Współpracujemy z Polskim Instytutem Montessori.Do zadań Nauczycielki należeć będą:realizacja i współtworzenie programu Montessori w grupie żłobkowejpielęgnacja i opieka nad dziećmi w wieku 0,4 - 3 kompleksowe prowadzenie bieżącej dokumentacji osiągnięć dzieciutrzymywanie wspierających relacji z rodzicami dziecistałe podnoszenie własnych kwalifikacji zawodowychaktywne uczestnictwo w kształtowaniu organizacji pracy w żłobkuWymagania:wyższe wykształcenie uprawnienia do pracy z dziećmi do 3 r. ż. wysoka kultura osobistaumiejętność budowania dobrych relacji w zespolepogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodzicównastawienie na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowychOferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2Batrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, kwalifikacji oraz formy zatrudnieniaprogresja wynagrodzenia wraz z podnoszeniem kwalifikacjiduże możliwości rozwoju zawodowegoszkolenia wewnętrzneszkolenia w Polskim Instytucie Montessori

Filtr