Sortowanie:
Znaleziony: 9401 ogłoszenie w kategorii Edukacja Polska: Wszystkie miasta
Nauczyciel fizyki
Nauczyciel fizyki
nowe Aleksandrów Kujawski 4 kilka dni temu

Dyrektor Szkoły Technicznej BZDZ w Aleksandrowie Kujawskim pilnie zatrudni nauczyciela fizyki do końca czerwca 2023 z możliwością dalszej współpracy od września 2023. Świetna atmosfera, dobre warunki.

Praca dla nauczycieli
Praca dla nauczycieli
Żary 4 kilka dni temu

Prywatne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych , zatrudni nauczycieli do nauki przedmiotów z:FizykaChemiaProsimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego
Wrocław 4 kilka dni temu

Nauczyciel Wychowania PrzedszkolnegoMIEJSCE PRACY: WROCŁAW – PSIE POLE, UL. CYNAMONOWA 20-24Opis stanowiska:§ codzienna opieka nad dziećmi oraz czuwanie nad ich bezpieczeństwem,§ prowadzenie zajęć edukacyjno – wychowawczych zgodnych z podstawą programową,§ prowadzenie dokumentacji nauczyciela;Wymagania:§ wykształcenie kierunkowe,§ doświadczenie na podobnym stanowisku, warunek konieczny§ kreatywne podejście do działań edukacyjno-wychowawczych,§ chęć dalszego rozwoju,§ samodzielność i zaangażowanie,§ cierpliwość oraz zamiłowanie do pracy z dziećmi,§ aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne;Oferujemy:           § stabilną pracę w młodym zespole,§ atrakcyjne wynagrodzenie,§ finansowe dodatki motywacyjne,§ prywatną opiekę medyczną,§ atrakcyjny pakiet szkoleń sfinansowany przez Przedszkole;Osoby zainteresowane, spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Przedszkole zatrudni nauczyciela
Przedszkole zatrudni nauczyciela
Kraków 4 kilka dni temu

Przedszkole Publiczne WESOŁA CIUCHCIA do nowo powstającego (od stycznia 2023 roku) oddziału przy ul. Mogilskiej 120e w Krakowie zatrudni NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO.Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat - 35h pracy z dziećmi).Zapewniamy atrakcyjne warunki wynagrodzenia, realizację stopni awansu zawodowego, szkolenia oraz wsparcie dydaktyczne. Jesteśmy placówką rozwojową, posiadamy zgrany, życzliwy zespół współpracowników.Oczekujemy: • wykształcenia wyższego, pedagogicznego z pełnymi kwalifikacjami (ped. przedszkolna), • powołania do pracy z dziećmi, • dobrej organizacji i umiejętność budowania pozytywnych relacji w zespole, • kreatywności i pomysłowości, • aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych, • bardzo dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

zatrudnię logopedę, logopeda poszukiwany
zatrudnię logopedę, logopeda poszukiwany
Warszawa 4 kilka dni temu

Nawiąże współpracę z logopedą. Praca w prywatnym gabinecie na warszawskiej Woli w godzinach 15-20 od grudnia we wtorki oraz w środy od stycznia/lutego. Zapraszam do współpracy :) CV proszę wysyłać przez formularz olx.

Instruktorzy zajęć dodatkowych do przedszkola na Sadybie
Instruktorzy zajęć dodatkowych do przedszkola na Sadybie
Warszawa 4 kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole w Warszawie na Sadybie zatrudniInstruktorów zajęć dodatkowychPOSZUKUJEMY LUDZI Z PASJĄ! Poszukujemy ekspertów w różnych dziedzinach, a zwłaszcza:•         zajęcia ćwiczące umysł, wzmacniające techniki pamięciowe, uczące logicznego myślenia;•         doświadczenia i ciekawe eksperymenty•         konstruowanie;•         ceramika•         plastyka•         balet, taniec•         zumba Wymagania:•         Udokumentowana praca z dziećmi w wieku 2-6 lat;•         Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;•         Entuzjazm, kreatywność, pomysłowość;•         Zaangażowanie w pracę z dziećmi;•         Umiejętność pracy w zespole;•         Dyspozycyjność.Prosimy przesłać CV ze zdjęciem.

Pomoc kuchenna / sprzątaczka do Przedszkola Niepublicznego na Sadybie.
Pomoc kuchenna / sprzątaczka do Przedszkola Niepublicznego na Sadybie.
Warszawa 4 kilka dni temu

Przedszkole Niepubliczne w Warszawie na Sadybie zatrudni w niepełnym wymiarze godzin pomoc kuchenną / sprzątaczkę.Do obowiązków będzie należeć:pomoc w przygotowaniu posiłkówutrzymanie czystości w przedszkoluProsimy przesłać CV ze zdjęciem na adres.

Nauczyciel / lektor języka angielskiego w szkole językowej
Nauczyciel / lektor języka angielskiego w szkole językowej
4 kilka dni temu

Praca z dziećmi i młodzieżą, prowadzenie zajęć w jęz. angielskim.Zajęcia trwają 25, 35 lub 45 min.Pracodawca zapewnia wszelkie pomoce i szkolenia.Oferujemy:- pracę od pon. do czw. w godz. 12:40 - 18:40- umowę zlecenie lub zatrudnienie B2B- pracę w Grójcu, Tarczynie, Wólce Kosowskiej- pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy oraz w trakcie- stałe wsparcie metodyczne- możliwość rozwoju w kierunku metodyki nauczania języka obcego- kartę paliwową w przypadku podjęcia pracy w kilku lokalizacjachWymagania:- przyjazne nastawienie i podejście do dzieci- wysoka kultura osobista- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mówię i piśmie- mile widziane prawo jazdy i własny samochód- doświadczenie w pracy z dziećmi lub nauczaniu- gotowość do pracy minimum do końca roku szkolnegoStawka uzależniona od doświadczenia i formy zatrudnienia.

Pomoc w przedszkolu z kwalifikacjami opiekuna w żłobku
Pomoc w przedszkolu z kwalifikacjami opiekuna w żłobku
Katowice 4 kilka dni temu

Pomoc nauczyciela w przedszkolu z kwalifikacjami do pracy w żłobku·        Wymiar pracy: Pełny etat·        Typ umowy: Umowa o pracę·        Katowice, Śląskie·        Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska·        Wymagane doświadczenie: TakOPISPrzedszkole Niepubliczne Akademia Wesołego Przedszkolaka poszukuje do pracy osoby z doświadczeniem w pracy w przedszkolu/ żłobku z kwalifikacjami do pracy w żłobku,Oferujemy:pracę na pełny etat- umowa o pracę,Dobre warunki pracy2 osoby w grupieWymagania:opiekun w żłobku lub kwalifikacje do opieki nad dziećmi do lat 3 (w żłobku)jeśli kurs opiekuna w żłobku to (280h) szkolenia w tym 80h praktyki,doświadczenie w pracy w przedszkolu lub żłobkuuczciwość, punktualność, rzetelność, komunikatywność,zaangażowanie i powołanie do pracy z dziećmiradość z pracy z dziećmiuśmiech i pozytywne nastawienie do życiakreatywność i otwartość w realizacji nowych pomysłów, szczególnie w pracy z najmniejszymi dziećmiObowiązki:współorganizowanie pracy w grupie, prowadzenie zajęć, zabaw,opieka nad dziećmi podczas ich pobytu w placówceczuwanie nad bezpieczeństwem dzieciorganizacja i udział w różnych przedsięwzięciachwspółpraca z personelem przedszkola, żłobka i z rodzicamiZapraszamy do kontaktu, prosimy o przesyłanie CV

Logopeda - przedszkole Krzeszowice
Logopeda - przedszkole Krzeszowice
Krzeszowice 4 kilka dni temu

Przedszkole Lokomotywa w Krzeszowicach (ul. Kościuszki 37) zatrudni logopedę!Jeżeli:-posiadasz kwalifikacje logopedyczne,-uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt,-jesteś kreatywna, zorganizowana, sumienna, odpowiedzialna i angażujesz -się w wykonywane obowiązkidołącz do załogi Przedszkola Lokomotywa!Co oferujemy?-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub samozatrudnienie (praca przez 1 godzinę tygodniowo),-atrakcyjne wynagrodzenie,-pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowanych salach,-duży, własny ogrodzony plac zabaw,-stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki,-przyjacielską atmosferę.Poznaj naszą Lokomotywę: www.lokomotywa.net.plProsimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. w Rabce – Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka – Zdrój reprezentowane przez dr. Rafała Leśniaka. tel./fax 18 26 76 894. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.”

Szukamy pozytywnie zakręconego nauczyciela :)
Szukamy pozytywnie zakręconego nauczyciela :)
Oleśnica 4 kilka dni temu

Leśny Skrzat - NIepubliczne Integracyjne Przedszkole+ poszukuje osoby na stanowisko Nauczyciel Wychowania PrzedszkolnegoCo oferujemy:bon powitalny w wysokości 2 000PLN"13 pensje" w ramach umowy o pracewynagrodzenie netto 3350 PLNsystem motywacyjny (premia frekwencyjna netto - 400, premia stażowa netto - 300PLN)6,5h dziennej pracy w ramach etatumożliwość ponoszenia kwalifikacji i finansowania szkoleństabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracenarzędzia do pracy: laptop, drukarka, telefonmożliwość korzystania z siłowni, basenów, saun i wielu innych obiektów w ramach katy Benefitpraca w młodym zespolewsparcie merytoryczne dyrektora przedszkolapracownicy otrzymują super ofertę dydaktyczną dla swoich pociechJakiej osoby szukamy:Z wykształceniem kierunkowymmile widziane zdolności muzyczne lub plastycznedla której zaangażowanie i współpraca z zespołem przedszkola, to pasja i przygoda, a nie przymussamodzielnej, kreatywnej, z chęcią do realizacji własnych pomysłów i rozwiązańdbającej o swój rozwójOsoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres: biuro(at)lesny-skrzat.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Swarzędz 4 kilka dni temu

Niepubliczne przedszkole zatrudni nauczyciela wychownaia przedszkolnego, małe grupy, indywidulane podejście do pracy nauczyciela, możliwość rozwoju zawodowego, pozostałe warunki do uzgodnienia pomiędzy zainteresowanymi stronami

Logopeda - zatrudnimy z różnych województw
Logopeda - zatrudnimy z różnych województw
Rzeszów 4 kilka dni temu

Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Metris zatrudni:- Logopedę na stanowisko Instruktora Warsztatów Metodycznych(zatrudnimy osoby z różnych województw - jesteśmy placówką ogólnopolską)OBOWIĄZKI:- prowadzenie szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego według materiałówdydaktycznych opracowanych przez NODN Metris.KWALIFIKACJE:- ukończone studia magisterskie/podyplomowe/licencjackie uprawniające do pracy nastanowisku Logopedy;- mile widziany ukończony kurs/szkolenie/studia z zakresu Integracji Sensorycznej.Wymagane prawo jazdy i własny samochód.OFERUJEMY:- umowę zlecenie na cały rok szkolny 2022/2023;- wynagrodzenie w wysokości 500zł brutto za jedno zrealizowane szkolenie;- zwrot kosztów paliwa;- pracę, którą można pogodzić będąc zatrudnionym w kilku placówkach;- elastyczne dni pracy (instruktor wybiera sam, w które dni chce pracować);- zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia w pracy z osobami dorosłymi;CV proszę wysyłać poprzez portal OLX.

Asystentka nauczyciela w przedszkolu międzynarodowym
Asystentka nauczyciela w przedszkolu międzynarodowym
4 kilka dni temu

Międzynarodowa anglojęzyczna szkoła Montessori w Warszawie pilnie poszukuje osób na stanowisko Asystentka Nauczyciela w Grupie Maluszkowej!Wymagania: • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny • pasja i dedykacja do pracy z dziećmi • dyspozycyjność• mile widziana znajomość pedagogiki Montessori Oferujemy: pracę z małą grupą uczniów w pełnym wymiarze godzinmiędzynarodowe szkolenia Montessori oraz inne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodoweatrakcyjne wynagrodzenie Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Wicedyrektor ds. pedagogicznych
Wicedyrektor ds. pedagogicznych
Wrocław 4 kilka dni temu

Publiczne Przedszkole "Smerfowa Załoga" we Wrocławiu, do którego uczęszczają dzieci w wieku 3-5 lat, aktualnie poszukuje na ½ etatu wicedyrektora ds pedagogicznych. Kandydat na stanowisko wicedyrektora ds pedagogicznych Zakres obowiązków:Prowadzenie spraw z zakresu nadzoru pedagogicznego, Planowanie, organizowanie oraz dokumentowanie procesu edukacyjnego, przewodniczenie w radzie pedagogicznej oraz w zebraniach;Kontrola prowadzonej dokumentacji dydaktyczno-wychowawczej;Organizacja i prowadzenie szkoleń dla kadry pedagogicznejWymagania podstawowe:nauczyciel mianowany/dyplomowanywykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,ukończone studia: organizacja i zarządzanie oświatą,umiejętność wykorzystania nowych technologii w procesie nauczania,umiejętność pracy w zespole,chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego.Wynagrodzenie do ustalenia w zależności od posiadanego doświadczenia.Zapraszamy do przesłania CV lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 60*****65. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Zatrudnimy logopedę/ neurologopedę
Zatrudnimy logopedę/ neurologopedę
Milanówek 4 kilka dni temu

Dzień dobry,Gabinet terapeutyczny w Milanówku zatrudni od stycznia logopedę/ neurologopedę do naszej placówki.Dni i godziny do ustalenia.Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności.

Pedagog Specjalny do pracy w Przedszkolu w Krakowie
Pedagog Specjalny do pracy w Przedszkolu w Krakowie
Kraków 4 kilka dni temu

Przedszkole "Pępuś Świata" zatrudni pedagoga specjalnego do pray z dziećmi w wieku przedszkolnym, posiadające opinie o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. Serdecznie zapraszamy do współpracy, wszelkie warunki pracy ilość godzin oraz wynagrodzenie do wspólnego ustalenia. Prosimy o przesyłanie CV na adres amilowy Przedszkola "Pępuś Świata".

Lektor języka angielskiego - Wrocław ul. Racławicka + online
Lektor języka angielskiego - Wrocław ul. Racławicka + online
Wrocław 4 kilka dni temu

FABRYKA JĘZYKA ogłasza dodatkową rekrutację i poszukuje komunikatywnych lektorów języka angielskiego do pracy hybrydowej: stacjonarnie przy ul. Racławickiej we Wrocławiu + online.Na ten moment rekrutujemy osoby szukające zarówno pracy w pełnym wymiarze godzin (stawka miesięczna to nawet ok. 8000zł) jak i dodatkowej.Poszukujemy otwartych i kreatywnych lektorów ze znajomością języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, po lub w trakcie studiów filologicznych lub pokrewnego kierunku albo mających certyfikat (przynajmniej CAE).Najważniejsza jednak jest dla nas PASJA do nauczania.Zapewniamy szkolenia metodyczne, ale umiejętność wykorzystania nowoczesnych technologii w nauczaniu będzie dodatkowym atutem.Z naszej strony gwarantujemy początkową stawkę - w zależności od liczebności grupy - 60-70zł za godzinę zajęć, bloki zajęć, zawsze terminowe wypłaty, wszelkie materiały i stałą pomoc metodyczną, a także nieformalną, przyjazną atmosferę. :)Prosimy o przesłanie CV z dodatkową informacją o dyspozycyjności oraz obecnym statusie (student, praca na umowy lub B2B).

Nauczyciel przedszkola/pomoc nauczyciela
Nauczyciel przedszkola/pomoc nauczyciela
Rumia 4 kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole Językowe Mądry Maluch zatrudni nauczyciela przedszkola oraz pomoc nauczyciela w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:-wykształcenie kierunkowe,-przygotowanie pedagogiczne-dobry kontakt z dziećmi -umiejętność pracy w zespole-dbałość o harmonijny i prawidłowy rozwój dzieci-sumienność i obowiązkowośćZapewniamy:-serdeczną atmosferę w pracy-obiady w godzinach pracy-zatrudnienie zgodne z kwalifikacjami

Nauczyciel przedszkola, pomoc nauczyciela, opiekun w żłobku.
Nauczyciel przedszkola, pomoc nauczyciela, opiekun w żłobku.
Toruń 4 kilka dni temu

W związku z rozwojem placówki, Przedszkole poszukuje dwóch osób na stanowiska:-nauczyciela wychowania przedszkolnego,-pomocy nauczyciela-opiekuna w żłobkuPoszukujemy osób odpowiedzialnych, ciepłych, kreatywnych, z wyższym, kierunkowym wykształceniem, mających miłe usposobienie i pozytywne nastawienie do pracy. Od kandydatów oczekujemy kreatywności i zaangażowania. Mile widziane będą dodatkowe kwalifikacje (np. znajomość pedagogiki Montessori) i umiejętność organizowania czasu wolnego.Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego:Wymagania:ukończone studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej lub wychowania przedszkolnego;pasja, zamiłowanie, zaangażowanie w pracę z dziećmi;ciepło, życzliwość, pełne rozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;kreatywność;umiejętność współpracy w zespole;gotowość do ciągłego rozwoju;mile widziane kwalifikacje oligofrenopedagoga oraz inne ukończone kursy.Zadania na stanowisku:prowadzenie grupy;organizowanie i uprzyjemnianie dzieciom czasu wolnego;pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych;podawanie posiłków;dbanie o czystość miejsca pracy.Oferujemy:umowę o pracę i wynagrodzenie: 3010 zł/brutto - 4000 zł/brutto + premie,pracę w godzinach 6:30-17:30 (w systemie zmianowym- 8 godzin dziennie)wsparcie specjalistów;pracę w sympatycznym zespole;możliwość awansu zawodowego.Pomoc nauczyciela:Wymagania:pasja, zamiłowanie, zaangażowanie w pracę z dziećmi;ciepło, życzliwość, pełne rozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;kreatywność;umiejętność współpracy w zespole;gotowość do ciągłego rozwoju;Zadania na stanowisku:wspomaganie nauczyciela w codziennych obowiązkach,pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych;podawanie posiłków;dbanie o czystość miejsca pracy.Oferujemy:umowę o pracę i wynagrodzenie: 3010 zł/brutto - 4000 zł/brutto + premie,pracę w godzinach 6:30-17:30 (w systemie zmianowym- 8 godzin dziennie)wsparcie specjalistów;pracę w sympatycznym zespole.jasny i przejrzysty zakres obowiązków.Opiekun w żłobku:Wymagania:wykształcenie min. średnie,ukończony kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, zgodny z MPiPS,wysoka kultura osobista,umiejętności pracy w zespole,komunikatywność,zaświadczenie o niekaralności.Zadania na stanowisku:zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom,zaspokajanie ich potrzeb oraz pomoc w usamodzielnianiu się,wspomaganie ich rozwoju.Oferujemy:umowę o pracę i wynagrodzenie: 3010 zł/brutto - 4000 zł/brutto + premie,pracę w godzinach 6:30-17:30 (w systemie zmianowym- 8 godzin dziennie)wsparcie specjalistów;pracę w sympatycznym zespole.jasny i przejrzysty zakres obowiązków.CV prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiemy pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

Nauczyciel Wspomagający dla ucznia ze zespołem Aspergera
Nauczyciel Wspomagający dla ucznia ze zespołem Aspergera
Rumia 4 kilka dni temu

Szkoła Podstawowa Kreatywni poszukuje Nauczyciela Wspomagającego dla ucznia z zespołem Aspergera w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:- wykształcenie kierunkowe,-przygotowanie pedagogiczne,-kwalifikacje do pracy z uczniem z zespołem Aspergera,- dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą,- umiejętność pracy w zespole,- kreatywny rozwój uczniów,- sumienność i obowiązkowość,Zapewniamy:- serdeczną atmosferę w pracy- obiady w godzinach pracy- zatrudnienie zgodne z kwalifikacjami

Lektor/ka języka angielskiego dzieci 6-9 lat Stare Babice Warszawa
Lektor/ka języka angielskiego dzieci 6-9 lat Stare Babice Warszawa
Stare Babice 4 kilka dni temu

Lektorze języka angielskiego! Szukasz pracy? To świetnie, bo Strefa Języka, najciekawsza szkoła językowa w Starych Babicach, poszukuje lektorów tego języka do współpracy od zaraz! Mamy do oddania bloki zajęć stacjonarnych:Stare Babice, obok Bemowa (można dojechać do nas komunikacją miejską)grupy po 4-8 osób, dzieci 6-9 latponiedziałki i środy w godzinach 8:45-16:15stawkai zajęciowe 75-85zł/hpraca w jednej lokalizacji, z zajęciami w blokach, z ulubionymi grupami wiekowymiświetna, rodzinna atmosfera, która sprzyja również rozwojowi zawodowemuumowa-zlecenie LUB B2B

Nauczycielka przedszkola
Nauczycielka przedszkola
Warszawa 4 kilka dni temu

Przedszkole Bajeczka Warszawa Wola zatrudni nauczycielkę wychowania przedszkolnego na stanowisku wychowawczyni grupy. Wymagane wykształcenie z zakresu pedagogiki. Oferujemy: * stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, *prace w malych grupach wraz z asystentka nauczyciela, * możliwośc awansu zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji, * prace w młodym, kreatywnym zespole, *codzienny obiad. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 60*****88.

Praca od zaraz - wykładowca ANATOMIA I FIZJOLOGIA
Praca od zaraz - wykładowca ANATOMIA I FIZJOLOGIA
5 dni plecy

Szkoła Policealna Rafała Cegłowskiego zatrudni wykładowcę przedmiotu ANATOMIA I FIZJOLOGIA na kierunku technik masażysta. Praca od zaraz, stawka 40zł/h netto. Zajęcia w dni weekendowe oraz czasem piątki po południu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły: tel: 48 12 3851555 lub drogą elektroniczną: @

Nauczyciel przedszkola - Kraków, os. Złotej Jesieni 2c
Nauczyciel przedszkola - Kraków, os. Złotej Jesieni 2c
5 dni plecy

Przedszkole Lokomotywa w Krakowie (os. Złotej Jesieni 2c) zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego! Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będzie towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata. Warunki pracy:zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,atrakcyjne wynagrodzenie,7-godzinny czas pracy,PAKIET MEDYCZNY (prywatna opieka medyczna),DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE,przestronne sale zabaw,duży, własny ogrodzony plac zabaw,zajęcia dodatkowe prowadzone przez zewnętrznych specjalistów, trenerów klubowych (TS Wisła, KS Hutnik i WKS Wawel),możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym awansu zawodowego nauczycieli.Wymagania:ukończona pedagogika przedszkolna/wczesnoszkolna,łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi,umiejętność pracy w zespole,zaangażowanie w wykonywane obowiązki,kreatywność,mile widziane: doświadczenie w pracy z dziećmi. Informacje o żłobkach i przedszkolach: www.lokomotywa.net.pl Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych, w związku ze złożeniem aplikacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: Administratorem moich danych osobowych jest Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o. w Rabce – Zdroju, ul. Podhalańska 4, 34-700 Rabka – Zdrój reprezentowane przez dr. Rafała Leśniaka. tel./fax 18 26 76 894 .Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.

Terapeuta w Łupkach
Terapeuta w Łupkach
5 dni plecy

Ogólnopolska Placówka Oświatowa: Centrum Edukacji ATUT, działa na krajowym rynku szkoleniowym już od 1991r. Zaufało na do tej pory ponad 1,12 mln klientów (rodziców w wieku przedszkolnym i szkolnym ).W związku z  realizacją w 2023 roku zarówno projektów rządowych jak i współfinansowanych z budżetu UE, Centrum Edukacji ATUT poszukuje do współpracySPECJALISTÓW ( NAUCZYCIELI )do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym lub szkoły podstawowej (w jednej lub kilku niżej wymienionych specjalizacjach ) :zajęcia z kompetencji społeczno-emocjonalnychzajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju dzieckazajęcia z logopediizajęcia z integracji sensorycznejzajęcia psychologiemzajęcia z oligofrenopedagogiemzajęcia z pedagogiemzajęcia z fizjoterapeutązajęcia z dzieckiem ze spectrum autyzmuzajęcia z surdopedagogiem -Oferujemy:·         atrakcyjne wynagrodzenie,  zdecydowanie konkurencyjne w stosunku do Karty Nauczyciela ( wynoszące w zależności od rodzaju projektu i długości współpracy):od 65 zł do nawet 100 zł za godzinę,·         możliwość indywidualnego zaplanowania liczby godzin i grafiku zajęć: w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych ( łącznie z sobotami ),·         w zależności od rodzaju projektu -  możliwość dodatkowego zarobku  przy pracach organizacyjno- ewidencyjnych, związanych z rozliczaniem dokumentacji projektowej,·          ekstra premia finansowa – za zaproszenie do współpracy z naszym Centrum Edukacji ATUT każdego nowego Specjalisty ( Nauczyciela ), z którym podpiszemy umowę,·         zaproszenie do udziału w uroczystym , corocznym Ogólnopolskim Spotkaniu Integracyjno-Szkoleniowym Współpracowników  Centrum Edukacji ATUT - Miejsce pracy:  praca na terenie: Łupek Współpraca z Centrum Edukacji ATUT to dobry zarobek i możliwość poznania ciekawych ludzi J  .Jeżeli jesteś zainteresowana/ -y naszą ofertą, skontaktuj się z Przedstawicielem Centrum Edukacji ATUT i prześlij jak najszybciej  do Naszej Firmy następujące dokumenty:  1) CV  ,2) skany dyplomów poświadczających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe , 3) informacja o chęci prowadzenia konkretnych zajęć z ww. listy poprzez OLX,. Z uwagi na ograniczoną liczbę  miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

pomoc nauczyciela do przedszkola
pomoc nauczyciela do przedszkola
Piaseczno 5 dni plecy

Zatrudnimy pomoc do przedszkola w Piasecznie, najchętniej studentkę pedagogiki lub z doświadczeniem.Praca w wymiarze 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Opiekun w niepublicznym żlobku "Brzdące na łące"
Opiekun w niepublicznym żlobku "Brzdące na łące"
Warszawa 5 dni plecy

Opiekun w żłobku PRACA Z DZIEĆMI W WIEKU 1-2,5 LAT W KAMERALNYM ŻŁOBKU "BRZDĄCE NA ŁĄCE". OBOWIĄZKI: - sprawowanie opieki nad dziećmi, - aktywna zabawa z dziećmi, - prowadzenie zajęć edukacyjnych, - współpraca z rodzicami. DLACZEGO WARTO U NAS PRACOWAĆ? Oferujemy możliwość rozwoju, zdobycia wiedzy w zakresie metod pracy z dziećmi podczas  organizowanych dla pracowników warsztatów i szkoleń, a także szansę realizacji własnych  pomysłów edukacyjnych. Praca w młodym zespole, w miłej atmosferze, w urokliwym miejscu. KOGO SZUKAMY? Szukamy osoby kreatywnej i otwartej, po studiach lub w trakcie studiów w zakresie pedagogiki  (najchętniej z uprawnieniami do pracy w żłobku) lub po kursie Opiekun w żłobku i  klubie dziecięcym. Mile widziane zdolności muzyczne, gra na gitarze lub innym instrumencie lub inne umiejętności,  które pozwolą prowadzić ciekawe zajęcia dla dzieci. Doświadczenie w pracy z dziećmi nie jest niezbędne. Poświęcamy czas tym, którzy chcą się uczyć i rozwijać! Oferujemy pracę na cały etat od połowy grudnia/stycznia. W zależności od doświadczenia, etapu edukacji oferujemy umowę o pracę lub umowę zlecenie. Szukamy pracowników do grupy żłobkowej 1-2,5 l. (opiekun  w żłobku).Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na nasz adres e-mail. Prosimy zamieszenie w CV zgody na przetwarzanie danych w celu przeprowadzania rekrutacji  wraz z AKTUALNĄ podstawą prawną - Rozporządzenie o ochronie danych osobowych (art. 6 ust.  1 pkt. a). Zapraszam !  Natalia Łabęda

Nauczyciela/kę przedszkola 6 godz/dziennie
Nauczyciela/kę przedszkola 6 godz/dziennie
Piaseczno 5 dni plecy

Przedszkole Niepubliczne w Piasecznie zatrudni nauczyciela/kęOferujemy:- 6-godzinny dzień pracy w systemie dwuzmianowym (płacimy jak za cały etat)- stabilne zatrudnienie w przedszkolu z dużym doświadczeniem- umowę o pracę- awans zawodowy- system szkoleń- koleżeńską atmosferęPoszukujemy osoby z wykształceniem pedagogicznym (kierunek pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna) lub studentki ostatniego roku. Ciepłej, cierpliwej i komunikatywnej.Do przedszkola jest bardzo dobry dojazd pociągiem linii Warszawa-Radom. Przedszkole znajduje się 10 min od stacji kolejowej w Nowej Iwicznej.Zapraszamy do kontaktu

Lektor Języka Angielskiego
Lektor Języka Angielskiego
Włocławek 5 dni plecy

Szkoła Języka Angielskiego "Easy English" poszukuje lektora. Szkoła znajduje się na ul. Grodzkiej 43 we Włocławku. Więcej informacji pod numerem telefonu 60*******33

Terapeuta w Katowicach
Terapeuta w Katowicach
Katowice 5 dni plecy

Ogólnopolska Placówka Oświatowa: Centrum Edukacji ATUT, działa na krajowym rynku szkoleniowym już od 1991r. Zaufało na do tej pory ponad 1,12 mln klientów (rodziców w wieku przedszkolnym i szkolnym ).W związku z  realizacją w 2023 roku zarówno projektów rządowych jak i współfinansowanych z budżetu UE, Centrum Edukacji ATUT poszukuje do współpracySPECJALISTÓW ( NAUCZYCIELI )do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym lub szkoły podstawowej (w jednej lub kilku niżej wymienionych specjalizacjach ) :zajęcia z fizjoterapeutązajęcia z logopedązajęcia z pedagogiemzajęcia z terapeutą integracji sensorycznejzajęcia psychologiem -Oferujemy:·         atrakcyjne wynagrodzenie,  zdecydowanie konkurencyjne w stosunku do Karty Nauczyciela ( wynoszące w zależności od rodzaju projektu i długości współpracy):od 65 zł do nawet 100 zł za godzinę,·         możliwość indywidualnego zaplanowania liczby godzin i grafiku zajęć: w godzinach przedpołudniowych, jak i popołudniowych ( łącznie z sobotami ),·         w zależności od rodzaju projektu -  możliwość dodatkowego zarobku  przy pracach organizacyjno- ewidencyjnych, związanych z rozliczaniem dokumentacji projektowej,·          ekstra premia finansowa – za zaproszenie do współpracy z naszym Centrum Edukacji ATUT każdego nowego Specjalisty ( Nauczyciela ), z którym podpiszemy umowę,·         zaproszenie do udziału w uroczystym , corocznym Ogólnopolskim Spotkaniu Integracyjno-Szkoleniowym Współpracowników  Centrum Edukacji ATUT - Miejsce pracy:  praca na terenie: Katowic Współpraca z Centrum Edukacji ATUT to dobry zarobek i możliwość poznania ciekawych ludzi J  .Jeżeli jesteś zainteresowana/ -y naszą ofertą, skontaktuj się z Przedstawicielem Centrum Edukacji ATUT i prześlij jak najszybciej  do Naszej Firmy następujące dokumenty:  1) CV  ,2) skany dyplomów poświadczających posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe , 3) informacja o chęci prowadzenia konkretnych zajęć z ww. listy poprzez OLX,. Z uwagi na ograniczoną liczbę  miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Sekretarz – pełen etat
Sekretarz – pełen etat
Kraków 5 dni plecy

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. Sekretarz – pełen etat Zakres obowiązków: -prowadzenie dokumentacji biurowej w sekretariacie -obsługa klientów - w tym telefoniczna -obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej -wprowadzanie danych klientów do baz danych -realizacja zadań związanych z promocją usług edukacyjnych -inne prace związane z obsługą sekretariatu oraz dokumentacją firmy Wymagania: -biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych -doświadczenie na podobnym stanowisku -doświadczenie w komunikacji z uczniami oraz ich rodzicami -łatwość nawiązywania kontaktu oraz komunikatywność -umiejętność szybkiego uczenia się -dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki -umiejętność pracy pod presją czasu -dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku oraz w wybrane weekendy Oferujemy: -zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat -pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze -możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych -pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -nowoczesne narzędzia pracy

Praca dla lektora języka angielskiego online
Praca dla lektora języka angielskiego online
Poznań 5 dni plecy

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego. Poszukujemy osób, które będą pracowały w trybie online. Dopasowujemy bloki do preferencji lektora.Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie.Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy!Jeśli uważasz, że chcesz z nami podjąć współpracę wyślij nam CV oraz kilka zdań o sobie w języku angielskim na nasz adres e-mail: praca(at)speakinghouse.pl. Dodaj w temacie "praca zdalna".Obowiązki:Prowadzenie indywidualnych konwersacji online zgodnie z programem Speaking HouseKrótkie raportowanie odbytych zajęćWpisywanie odpowiednich notatek i słownictwa na platformach podczas zajęćTrzymanie się harmonogramu zajęć ustalonego z uczniem i z biuremSzybkie odpowiadanie na wiadomości i dotrzymywanie terminówCzego oczekujemy:Doskonała znajomość języka angielskiegoUmiejętność tłumaczenia zawiłości tego językaKomunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktówMile widziane doświadczenie w nauczaniuDyspozycyjność w wymiarze około 10 godzin w tygodniu w godzinach popołudniowych/wieczornychCo oferujemy:Dobre wynagrodzenie zawsze na czasPartnerstwo i zasady fair-play w firmieElastyczny grafikMożliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwojuCiekawa praca z interesującymi ludźmi :)Dużą wolność w prowadzeniu zajęć Warunki zatrudnienia oraz pełny profil naszej działalności znajdziecie na: www.speakinghouse.pl/praca Zapraszamy do współpracy!

Przedszkole zatrudni nauczyciela
Przedszkole zatrudni nauczyciela
Wrocław 5 dni plecy

Poszukujemy nauczyciela edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej do pracy w Przedszkolu Bajkowe Nutki 2 we WrocławiuOferujemy: - komfortowe warunki pracy,- możliwość rozwoju osobistego oraz realizowania własnych pomysłów i inicjatyw,- umowę o pracę na pół etatu lub w pełnym wymiarze godzin- pracę w nowoczesnym przedszkolu, w miłej i przyjaznej atmosferze wśród życzliwych osób z pasją- atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie- szkolenia oraz możliwość realizacji awansu zawodowegoSzukamy osób, które:- posiadają wykształcenie uprawniające do pracy w przedszkolu (licencjackie lub magisterskie) ,- są otwarte i mają pozytywne usposobienie do pracy z dziećmi,- są osobami o wysokiej kulturze osobistej,- posiadają umiejętność pracy w zespole,- lubią kreatywną pracę z dziećmi,- są odpowiedzialne i zaangażowane.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.W CV proszę zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Specjalisty ds. Szkoleń biznesowych
Specjalisty ds. Szkoleń biznesowych
Łódź 5 dni plecy

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasza Firma ciągle się rozwija. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:Specjalisty ds. Szkoleń biznesowychMiejsce pracy: Łódź Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Tworzeniem harmonogramów i contentu na kanałach social media (FB, LinkedIn); Budowaniem zaangażowania i relacji z klientami poprzez social media oraz komunikacją indywidualną online; Monitorowaniem trendów i analizą działań konkurencji Pozyskiwaniem klientów biznesowych/ uczestników szkoleń (obsługą leadów sprzedażowych) Kontaktem z trenerami w zakresie przygotowania ofert/skryptów szkoleniowych Kompleksową organizacją szkoleń (obsługą Klienta) Współpracą z pozostałymi działami w organizacji Realizowaniem planu rozwoju firmy Aplikuj, jeśli posiadasz: Znajomość branży szkoleniowej (mile widziane) Doświadczenie w realizacji projektów unijnych i przetargach (mile widziane) Wysoką orientacje na cel i wynik Dużą samodzielność działania, Rozwinięte umiejętności komunikacyjne Dobrą znajomość pakietu MS Office Przygotowaliśmy dla Ciebie: Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy Możliwość korzystania ze szkoleń Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna

Poszukiwani lektorzy języka angielskiego
Poszukiwani lektorzy języka angielskiego
Nakło nad Notecią 5 dni plecy

UWAGA! Poszukiwani lektorzy języka angielskiego.Szkoła Językowa Easy English z siedzibą w Występie przyjmie do swojego zespołu lektorów.Dołącz do naszego zespołu jeśli:znasz biegle język angielskiuwielbiasz pracę z dziećmi i młodzieżąjesteś osobą kreatywną i w pełni zaangażowaną w wykonywaną pracęchcesz się rozwijać oraz poznawać nowe, ciekawe metody pracymasz duszę animatora i nie straszne Ci będzie nauczanie przez zabawęjesteś osobą mobilnąCo oferujemy?bardzo wysokie zarobkiumowę zlecenie lub umowę o pracępomoce oraz materiały dydaktyczneszkolenie przygotowujące do pracy metodą, którą wykorzystujemy w naszej szkoleudział w konferencjach metodycznych oraz innych szkoleniach podnoszących kwalifikacjepomoc metodyczną w pierwszych miesiącach pracy (nie rzucamy nikogo od razu na głęboką wodę)miłą, przyjazną oraz empatyczną atmosferęPraca w elastycznych godzinach. Etat lub jako dodatkowa, w zależności od możliwości czasowych aplikującego. Praca od zaraz. Dołącz do nas i mniej radość z nauczania!Zadzwoń tel. 53*****88 lub wyślij cv za pomocą olx lub przez mail widoczny w stopce.

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - pilne
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego - pilne
Kraków 5 dni plecy

Niepubliczne Przedszkole w Krakowie szuka nauczyciela wychowania przedszkolnego.Wymiar: 35h/tydzień - pełny etat - praca z 5-latkami lub 4-5 latkami ( praca z drugim nauczycielem i pomocą)

Praca dla lektora języka angielskiego [ONLINE]
Praca dla lektora języka angielskiego [ONLINE]
Warszawa 5 dni plecy

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego. Poszukujemy osób, które będą pracowały w trybie online. Dopasowujemy bloki do preferencji lektora.Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie.Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy!Jeśli uważasz, że chcesz z nami podjąć współpracę wyślij nam CV oraz kilka zdań o sobie w języku angielskim na nasz adres e-mail: praca(at)speakinghouse.pl. Dodaj w temacie "praca zdalna".Obowiązki:Prowadzenie indywidualnych konwersacji online zgodnie z programem Speaking HouseKrótkie raportowanie odbytych zajęćWpisywanie odpowiednich notatek i słownictwa na platformach podczas zajęćTrzymanie się harmonogramu zajęć ustalonego z uczniem i z biuremSzybkie odpowiadanie na wiadomości i dotrzymywanie terminówCzego oczekujemy:Doskonała znajomość języka angielskiegoUmiejętność tłumaczenia zawiłości tego językaKomunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktówMile widziane doświadczenie w nauczaniuDyspozycyjność w wymiarze około 10 godzin w tygodniu w godzinach popołudniowych/wieczornychCo oferujemy:Dobre wynagrodzenie zawsze na czasPartnerstwo i zasady fair-play w firmieElastyczny grafikMożliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwojuCiekawa praca z interesującymi ludźmi :)Dużą wolność w prowadzeniu zajęć Warunki zatrudnienia oraz pełny profil naszej działalności znajdziecie na: www.speakinghouse.pl/praca Zapraszamy do współpracy!

Praca dla wychowawcy w małej grupie żłobkowej
Praca dla wychowawcy w małej grupie żłobkowej
Warszawa 5 dni plecy

Poszukujemy wychowawcy do grupy żłobkowej dla 8 dzieci w wieku 1,5 -2,5 l. Praca na cały etat (7,5 godz. dziennie). W grupie pracuje dwóch wychowawców. Mile widziany kurs opiekuna dziennego lub pedagogika wczesnoszkolna. Zapraszamy.

Wykładowca na kierunku technik usług kosmetycznych
Wykładowca na kierunku technik usług kosmetycznych
Poznań 5 dni plecy

W związku z nowym naborem do nowych grup, Policealna Szkoła Kosmetyczna Akademia Only Beauty poszukuje wykładowcy od przedmiotów zawodowych na kierunku technik usług kosmetycznych. Praca od lutego 2023r. Wymagane jest wykształcenie wyższe (kosmetolog).

Praca logopeda prywatny gabinet
Praca logopeda prywatny gabinet
Sucha Beskidzka 5 dni plecy

Zatrudnię logopedę w prywatnym gabinecie w Suchej Beskidzkiej. Przyjazna atmosfera, gotowe pomoce. Przyjmę osobę również bez doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy. Więcej informacji po nr. 57*****16

Pomoc nauczyciela wychowania  przedszkolnego.
Pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Bydgoszcz 5 dni plecy

Praca dla pomocy nauczyciela wychowania przedszkolnego w nowo otwartym przedszkolu.Wykształcenie wyższe pedagogiczne lub średnie - uprawnienia opiekunki dziecięcej - Mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu.Poszukujemy osoby komunikatywnej, kreatywnej, dynamicznej, odpowiedzialnej, z wysoką kulturą osobistą. Praca na 6/8 etatuProszę o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji celów rekrutacji". 

Instruktor warsztatów stolarskich - prowadzący kursy - stolarz
Instruktor warsztatów stolarskich - prowadzący kursy - stolarz
Warszawa 5 dni plecy

Jesteśmy stolarnią dającą duże możliwości rozwoju, realizujemy nowoczesne indywidualne projekty, prowadzimy warsztaty stolarskie, rozwijamy kolekcje własnych produktów.Więcej znajdziesz na: www.lezakownia.comObecnie szukamy stolarza pasjonaty, który chciałby podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami chcącymi dowiedzieć się nieco więcej, czym jest stolarstwo.Jeśli masz doświadczenie w stolarstwie, chcesz zarażać swoją pasją innych, czujesz że praca z ludźmi jest tym co chcesz robić to zapraszamy do nas.Wymagania:zawód stolarz lub ukończone studia/szkoła w tym kierunku,pasja i doświadczenie,ukończony kurs pedagogiczny / lub chęć ukończenia takiego kursuOferujemy:pracę w dobrej atmosferze,elastyczność lub możliwość opracowania własnych tematów kursów,praca popołudniami oraz w weekendyZ nami możesz rozwijać swoje pasje w wielu kierunkachzapraszamy do kontaktu

Lektor j. angielskiego do 160pln/h
Lektor j. angielskiego do 160pln/h
Warszawa 5 dni plecy

OPISVLS Szkoła Językowa (2009)Dzień dobry poszukujemy nauczycieli języka angielskiego po ukończonej filologii angielskiej lub w trakcie studiów.MIEJSCE PRACY oddziały w:Lesznowoli k/JanekZamienie k/PiasecznaOferujemy:• Stawkę godzinową do 160 pln oraz profesjonalną współpracę.• Pracę stacjonarną w formie bloków lekcyjnych od poniedziałku do piątku (12-20h tygodniowo)• Godziny pracy od 12:00-16:00 +/-• Szkolenia wprowadzające i doszkalające, materiały, książki, testy• Stałą pomoc metodyczną wraz z zapleczem dydaktycznym• Długookresową stabilną pracę• Forma współpracy umowa zlecenie lub działalność gospodarczaOczekujemy:• Umiejętność nauczania dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat• Rzetelność, punktualność oraz życzliwość• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku• Oczekujemy zaangażowania, inicjatywy oraz doświadczenia w prowadzeniu zajęć grupowych dla dzieciZAPEWNIAMY- Wysokie stawki godzinowe- Wszelkie materiały dydaktyczne- Szkolenia wprowadzające, metodyczne, pedagogiczne przy współpracy z British Council- Stałą pomoc metodyczną- Przyjazną atmosferę pracy- Dużą samodzielność- Opiekę medycznąSerdecznie zapraszamy Czekamy na Państwa CV. Znajdą nas Państwo na FB – VLSProsimy o wysyłanie CV lub kontakt telefonicznyPierwsze spotkanie rekrutacyjne odbywa się ON-LINE

Lektor języka angielskiego w Early Stage Lublewo
Lektor języka angielskiego w Early Stage Lublewo
5 dni plecy

Pozwól swojej karierze pogalopować po naszej sprawdzonej ścieżce rozwoju i awansu!Jesteśmy firmą z ponad 29-letnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym. Obecnie prowadzimy ponad 800 placówek w całej Polsce. Naszym nauczycielom oferujemy przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia oraz możliwości rozwoju i awansu finansowego. Cały czas dynamicznie się rozwijamy i właśnie rozpoczęliśmy rekrutację na r.sz 2022/23 do naszej filiI Pruszcz Gdański. Rekrutujemy do naszej filii w Lublewie Gdańskim.Znasz dobrze język angielski i lubisz pracować z dziećmi lub młodzieżą? Dołącz do naszego zespołu! Zapewniamy:dobre stawki: 70-85zł/60 min ;  105-128zł/90min (brutto)  i różne formy współpracy (umowa zlecenie, B2B, umowa o pracę);jasną ścieżkę rozwoju i awansu finansowego - 4-stopniowy program Talent Booster (program obowiązujący we wszystkich filiach w całej Polsce - możesz zmieniać miejsce pracy w ramach Early Stage i mieć gwarancję, że Twój stopień awansu jest wszędzie uznawany);skuteczną metodę nauczania angielskiego opartą na autorskich materiałach;kompleksowe wdrożenie, bezpłatne szkolenia w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną; dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego oraz aplikacji muzycznej, dzięki którym przygotowanie do zajęć jest jeszcze łatwiejsze;możliwość udziału w naszych projektach filmowych, muzycznych i teatralnych;możliwość pogodzenia pracy w szkole publicznej z zatrudnieniem u nas;oferty pracy podczas ferii zimowych oraz wakacji Psst..  Masz świetny angielski, ale nie masz doświadczenia w nauczaniu? Nie martw się - chętnie podzielimy się własnym. Jeśli tylko masz chęć do nauki i rozwoju - zapraszamy Cię do nas!Jeśli chcesz do nas dołączyć, wypełnij formularz zgłoszeniowy:Przeczytaj więcej o pracy w naszej szkole: universe.earlystage.pl/praca/praca-u-nasZobacz jacy jesteśmy: youmatter.earlystage.pl

Terapeuta Integracji Sensorycznej
Terapeuta Integracji Sensorycznej
Legionowo 5 dni plecy

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna IN-SENS w Legionowie ZATRUDNI Terapeutę Integracji Sensorycznej. Oferujemy: stabilną pracę w zespole specjalistów w dynamicznie rozwijającej się firmie, zatrudnienie na umowę o pracę (0,5-1 etatu) współpracę i wsparcie wykwalifikowanych specjalistów: psychologów, pedagogów, logopedów, rehabilitantówszkolenia wewnętrzne, wsparcie merytoryczne, możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznychOpis stanowiska:prowadzenie indywidualnych zajęć SI dla dzieciprowadzenie dokumentacji zgodnej z wymogami oświatowymiprzeprowadzanie diagnoz integracji sensorycznej dzieciudział w spotkaniach zespołów terapeutycznychwspółpraca z innymi specjalistamiOczekujemy:umiejętności nawiązywania kontaktu i relacji z dziećmiumiejętności prowadzenia rozmów i współpracy z rodzicamicierpliwości i szacunku do potrzeb dzieci i rodzicówumiejętności pracy w zespolesamodzielności

Wychowawca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich
Wychowawca w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich
Wrocław 5 dni plecy

Nazwa stanowiska: wychowawca Miejsce wykonywania pracy: OSiW OHP w Ząbkowicach Śl., ul. Cukrownicza 8 Wymiar etatu: pełny etatWymagania wobec kandydata:Wykształcenie wyższe pedagogiczne na poziomie studiów licencjackich lub magisterskichPredyspozycje do pracy z młodzieżą,Mile widziane dodatkowe umiejętności do prowadzenia zajęć sportowych i edukacyjno-profilaktycznych,Oświadczenie o niekaralności.Zadania na stanowisku pracy:Zapewnienie bezpieczeństwa młodzieży w czasie określonych godzin pracy,Prowadzenie i organizowanie działań opiekuńczo-wychowawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustaleniami Rady Pedagogicznej,Realizowanie planu pracy dydaktycznej i opiekuńczo-wychowawczej ośrodka oraz związanych z nim zadań, zleconych przez DWK OHP i kierownika OSiW,Prowadzenie dyżurów zgodnie z obowiązującymi zasadami i regulaminem, a także bieżącymi wytycznymi kierownictwa ośrodka.Kandydat powinien złożyć oświadczenie dotyczące wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781)”.Oświadczenie musi być podpisane własnoręcznie.Oferty otrzymane po terminie oraz niespełniające wymogów formalnych nie będą rozpatrywane. Wymagane jest  oświadczenie kandydata o niekaralności.Oferty prosimy składać osobiście pod adresem: Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wyb. J. Słowackiego 9, 50-413 Wrocław lub na adres e-mail poprzez formularz kontaktowy OLX do dnia 02.12.2022 r. Osoba do kontaktu: Kierownik OSiW OHP: 66********01

Nauczyciel wspomagający, pomoc nauczyciela, pedagog specjalny - szkoła
Nauczyciel wspomagający, pomoc nauczyciela, pedagog specjalny - szkoła
Warszawa 5 dni plecy

Niepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa „Dobry Start” poszukuje nauczyciela wspomagającego, pomocy nauczyciela oraz pedagoga specjalnego.DOBRY START to szkoła dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Działamy w dzielnicy Białołęka przy ul. Odkryta 1A.Szukamy osób otwartych, kreatywnych, życzliwych, które będą wspierały rozwój naszych uczniów.Wymagania:wykształcenia kierunkowedoświadczenia w edukacji / terapii dzieci z autyzmem,umiejętności pracy w zespole,pasji do pracy z dziećmi, cierpliwości i pozytywnego nastawienia.Oferujemy:stabilną pracę w ramach pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę;stabilny grafik i warunki zatrudnienia;wdrożenie do pracy w grupie pod okiem doświadczonego terapeuty;kameralne grupy: 4 uczniów;prowadzenie terapii grupowej i indywidualnej;przestronne klasy do terapii grupowej oraz indywidualnej wyposażony w pomoce terapeutyczne;czas wolny na przygotowanie zajęć, programów terapeutycznych i pomocy;narzędzia oraz materiały niezbędne do pracy: komputer, drukarka, laminarka oraz pakiet artykułów papierniczych;atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zawodowego doświadczenia, umiejętności i zaangażowania;dodatkowe dni urlopowe;dofinansowanie szkoleń;dodatek do posiłków;Znajomość tematyki AAC oraz metod terapii behawioralnej będzie Twoim dodatkowym atutem.Ostrzegamy łatwo nie będzie, ale jeśli masz głowę pełną pomysłów, dużo cierpliwości i cieszą cię nawet najmniejsze sukcesy Twoich podopiecznych, z pewnością dasz radę!Czekamy na Twoje CV z opisem doświadczenia zawodowego.

Wicedyrektor Szkoły
Wicedyrektor Szkoły
Gliwice 5 dni plecy

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:WICEDYREKTOR SZKOŁYMiejsce pracy: Gliwice Przygotowaliśmy dla Ciebie: Umowę o pracę Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach Nasze oczekiwania: Wykształcenie wyższe (minimum licencjat), Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w szkole (nauczyciel, asystent, wicedyrektor) Przygotowanie pedagogiczne Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji szkolnej Znajomość bazy SIO i ODPN Umiejętność odnajdowania się w sytuacjach trudnych Samodzielność i doskonała organizacja pracy Dyspozycyjność (praca także w weekendy) Pozytywne nastawienie i otwartość w komunikacjiJeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego Organizacją procesu kształcenia w podległej placówce Bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE Rekrutacją nauczycieli i wspieraniem ich w realizacji działań Przygotowywaniem planów zajęć. Wspieraniem dyrektora szkoły we wszelkich sprawach dydaktycznych

nauczyciel wychowania przedszkolnego
nauczyciel wychowania przedszkolnego
Olsztyn 5 dni plecy

Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy 5 latków. Cały etat 35 godz/tydz lub na 1/2 etatu 17,5 godz/ tydz. Umowa o pracę.Praca z drugim nauczycielem w grupie i asystentem nauczyciela.. Wykształcenie kierunkowe- wczesnoszkolne lub przedszkolne. Bardzo dobre warunki pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Filtr