Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Edukacja Polska: Wszystkie miasta
Nauczyciel na kierunku Technik administracji
Nauczyciel na kierunku Technik administracji
nowe Radom 2 dnia plecy

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA DLA KIERUNKU –  TECHNIK ADMINISTRACJI Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracowników na stanowisko: Nauczyciel na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI wykształcenie kierunkowe magisterskie lub studia podyplomowe,uprawnienia pedagogiczne,praca w weekendy.Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.              Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Nacia danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nauczyciele na kierunkach: asystentka i higienistka stomatologiczna
Nauczyciele na kierunkach: asystentka i higienistka stomatologiczna
Radom 2 dnia plecy

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELA DLA KIERUNKU –  ASYSTENTKA I HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracowników na stanowisko: Nauczyciel na kierunkach: Asystentka stomatologiczna Higienistka stomatologiczna Wymagania: wykształcenie kierunkowe magisterskie lub studia podyplomowe,uprawnienia pedagogiczne,dyspozycyjność (praca w weekendy).Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.              Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Nacia danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lektor jezyka niemieckiego Gliwice Sośnica
Lektor jezyka niemieckiego Gliwice Sośnica
Gliwice 2 dnia plecy

Poszukujemy lektora jezyka niemieckiego do pracy z młodzieżą, dwie małe grupy w poniedziałki od 17.00 do 19.00. Możliwość zwiększenia liczby godzin. Praca w szkole językowej The Language Factory.

Nauczyciele w liceum dla dorosłych: j. polski i j. angielski
Nauczyciele w liceum dla dorosłych: j. polski i j. angielski
Radom 2 dnia plecy

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH DO NAUCZANIA W LICEUM DLA DOROSŁYCH - COSINUSCosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracowników na stanowiska:nauczyciel j. angielskiego,nauczyciel j. polskiego. Oczekiwania:wykształcenie wyższe kierunkowe,uprawnienia pedagogiczne,doświadczenie w zawodzie nauczyciela – mile widziane.Oferujemy:pracę w weekendy, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.              Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Nacia danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nauczyciel w przedszkolu
Nauczyciel w przedszkolu
Kraków 2 dnia plecy

·   Przedszkole Niepubliczne w Nowej Hucie/ Mistrzejowice/ i na Złocieniu poszukuje nauczyciela. Praca na cały etat-32h tyg., umowa o pracę.Poszukujemy osoby która wyróżnia się: wysoką kulturą osobistą; umiejętnością nawiązywania serdecznych relacji z dziećmi, rodzicami i innymi pracownikami przedszkola; empatią, wrażliwością, pasją do pracy z dziećmi, kreatywnością, chęcią rozwoju i samodoskonalenia.Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/nauczyciel początkujący od 4100 zł na rękę i wzwyż/pracę ca cały lub część etatu w trybie zmiennym w godzinach pracy przedszkola 6.30-17.30; pracę w wykwalifikowanym i zgranym zespole; możliwość rozwoju zawodowego.Wymagane : Studia pedagogiczne w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym - warunek konieczny

Nauczyciele w liceum dla dorosłych: matematyka, chemia, geografia
Nauczyciele w liceum dla dorosłych: matematyka, chemia, geografia
Radom 2 dnia plecy

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH DO NAUCZANIA W LICEUM DLA DOROSŁYCH - COSINUSCosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania. W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy pracowników na stanowiska:nauczyciel chemii,nauczyciel geografii,nauczyciel matematyki.Oczekiwania:wykształcenie wyższe kierunkowe,uprawnienia pedagogiczne,doświadczenie w zawodzie nauczyciela – mile widziane.Oferujemy:pracę w weekendy, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,nowoczesne wyposażenie i środki dydaktyczne,zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i znanej marce.Jeżeli chcieliby Państwo dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV przez portal OLX. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.              Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Nacia danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Nauczyciel języka angielskiego/ executive assistant
Nauczyciel języka angielskiego/ executive assistant
Gdańsk 2 dnia plecy

Gremi Personal zapewnia kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Nasz zespół liczy około 300 specjalistów, którzy codziennie zajmują się wsparciem ponad 4000 pracowników fizycznych z Europy Wschodniej, Azji i Ameryki Południowej. Posiadamy 15 letnie doświadczenie i 18 biur w 12 głównych miastach Polski, działających według ustalonych jednolitych standardów jakości.W związku ze zwiększeniem ilości realizacji i prowadzonych projektów poszukujemy dla naszego Klienta z branży HR, kandydata na stanowisko : Nauczyciel języka angielskiego/ executive assistant Oderujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 9000-10000 PLN netto. • Wszystkie koszty pokryte - podróże, zakwaterowanie, wyżywienie w trakcie delegacji. • Kontrakt na okres 6+ miesięcy z możliwością przedłużenia. • Niezapomniane doświadczenia i możliwość osobistego rozwoju poprzez podróże i kulturowe wymiany. Do Twoich zadań będzie należało: 1. Indywidualne nauczanie języka angielskiego - Prowadzenie spersonalizowanych lekcji języka angielskiego dla prezesa, dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb i celów językowych, skupiających się na mówieniu, gramatyce, pisaniu i czytaniu. 2. Dostosowywanie metod nauczania - Stosowanie różnorodnych metod dydaktycznych, aby maksymalizować zaangażowanie i efektywność uczenia się w różnych ustawieniach - zarówno w biurze, jak i w trakcie podróży. 3. Ocena postępów i dostosowanie planów nauczania - Regularna ocena postępów w nauce języka angielskiego prezesa i dostosowywanie planów nauczania do ewoluujących potrzeb i celów. 4. Elastyczność w podróżowaniu - Gotowość do towarzyszenia prezesowi w podróżach służbowych i kontynuowania procesu nauczania w różnych miejscach i sytuacjach. 5. Promowanie aktywnego stylu życia - Inicjowanie i organizowanie aktywności, które integrują nauczanie języka angielskiego z aktywnym wypoczynkiem i zdrowym stylem życia, np. sportowe wyjazdy firmowe, w których język angielski jest praktykowany w naturalnych sytuacjach. 6. Wykonywanie zadań administracyjnych - Zarządzanie kalendarzem prezesa, planowanie i organizacja spotkań, rezerwacja biletów i hoteli, zakupy online, oraz inne zadania zlecone, które pomagają w codziennym funkcjonowaniu. (Działania dodatkowe) WYMAGANIA: • Wykształcenie wyższe - preferowane w dziedzinie filologii angielskiej lub pokrewnej. WARUNEK KONIECZNY • Certyfikaty językowe - takie jak TEFL, CELTA, lub równoważne udokumentowane doświadczenie w nauczaniu. • Doświadczenie w pracy administracyjnej - umiejętność zarządzania kalendarzem, organizacji spotkań, rezerwacji biletów i zakwaterowania. • Doskonałe umiejętności komunikacyjne - zarówno w języku angielskim, jak i polskim. • Elastyczność czasowa - gotowość do pracy w elastycznych godzinach i częstego podróżowania międzynarodowego. • Umiejętności interpersonalne - zdolność do nawiązywania kontaktów z ludźmi o różnych kulturach i poziomach zarządzania. • Aktywność fizyczna i zainteresowania sportowe - jako dodatkowy atut, zwłaszcza gdy wyjazdy obejmują aktywności wymagające dobrej kondycji. Kompetencje kandydata: • Energiczność i zaangażowanie - pozytywne nastawienie i motywacja do pracy w zmiennym środowisku, z pasją do nauczania. • Perfekcyjna organizacja - umiejętność efektywnego zarządzania czasem, priorytetyzacji zadań i elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się wymagań. • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne - wysokie kompetencje komunikacyjne i zdolność do budowania mocnych relacji z prezesem, wspierając jego rozwój językowy. • Elastyczność i odporność - zdolność do pracy w zmiennych warunkach i radzenia sobie ze stresem, zwłaszcza podczas podróży służbowych.Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy dołączyć do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu, nie czekaj! Aplikuj już teraz. Każda aplikacja zostanie dokładnie rozpatrzona przez nasz dział personalny, a najlepsi kandydaci zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Zatrudnię wychowawcę do pracy z Młodzieżą
Zatrudnię wychowawcę do pracy z Młodzieżą
Zielonka 2 dnia plecy

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Zielonce zatrudni wychowawcę w internacie na pełny etat. Gwarantujemy pracę na dogodnych warunkach.Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca(a)moszielonka.pl Nasze wymaganiawykształcenie pedagogicznestudia podyplomowe z socjoterapii lub resocjalizacjidoświadczeniedyspozycyjność od kilku do kilkunastu godzin w tygodniumotywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmicierpliwość i rozumienie potrzeb dzieckawysoka kultura osobistakomunikatywność, kreatywność, umiejętność zespołowego działania, zaangażowanie, odpowiedzialność Oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenieElastyczne podejście do formy umowy możliwość zatrudnienia w formie kontraktuwynagrodzenie stałe lub godzinowe plus premię za zaangażowanie i dodatki funkcyjnedostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznychmożliwość samodzielnego, kreatywnego działaniaregularne szkolenia wewnętrznefinansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcających

Zatrudnię STUDENTA do korepetycji z matematyki dla dzieci i młodzieży
Zatrudnię STUDENTA do korepetycji z matematyki dla dzieci i młodzieży
Opole 2 dnia plecy

Firma edukacyjna zatrudni studenta o ponadprzeciętnych umiejętnościach matematycznych do prowadzenia indywidualnych zajęć z dziećmi uczącymi się w szkole podstawowej oraz młodzieżą uczęszczającą do szkół średnich. Jeśli łatwo nawiązujesz kontakty z innymi ludźmi, osiągnąłeś bardzo dobre wyniki maturalne z matematyki, cenisz sobie naukę i rozwój, to ta praca jest dla Ciebie!Od idealnego kandydata oczekujemy:łatwości nawiązywania kontaktówopanowanej wiedzy matematycznej z zakresu szkoły średniejoptymizmurzetelności i punktualnościwykształcenia średniegoGwarantujemy, że praca z ludźmi może sprawiać ogromną radość. Naszą misją jest pokazanie, że edukacja może być ciekawa, może sprawiać satysfakcję i być praktycznie wykorzystana w życiu codziennym. Wiedzę i mądrość traktujemy jako bezcenną wartość!Dodatkowo proponujemy:elastyczny czas pracymożliwość pracy zdalnej i stacjonarnejatrakcyjne wynagrodzenie nawet do 5 000 zł netto przy pełnym wymiarze godzinniezbędne materiały edukacyjneNie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Osoba do pomocy na świetlicy szkolnej
Osoba do pomocy na świetlicy szkolnej
Warszawa 2 dnia plecy

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa z siedzibą na Mokotowie zatrudni osobę do pracy na świetlicy szkolnej.Oferujemy pracę od już, w godzinach 14.30-18.30, bardzo dobre warunki pracy, możliwość rozwoju.W zakresie obowiązków: opieka nad dziećmi, pomoc w odrabianiu lekcji, inne aktywności zlecone przez kierownika świetlicy.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Nauczyciel Przedszkola
Nauczyciel Przedszkola
Ruda Śląska 2 dnia plecy

Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Barwny Świat Alter w Rudzie Śląskiej zatrudni Nauczyciela Przedszkola.Wymagane kwalifikacje do prowadzenia zajęć to m.in.:- ukończone studia kierunkowe wychowanie przedszkolne/edukacja zintegrowana- uprawnienia pedagogiczne.Oferujemy pracę :- na umowę o pracę - możliwość rozwoju.Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości w serwisie LentoCV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych.

Praca dla psychologa w przedszkolu we Wrocławiu!
Praca dla psychologa w przedszkolu we Wrocławiu!
Wrocław 2 dnia plecy

Praca dla psychologa z przygotowaniem pedagogicznym w TPP Subrideo przy ul. Ołtaszyńskiej 10 oraz przy al. Jaworowej 8a we Wrocławiu!Wymagania:- wykształcenie kierunkowe: mgr psychologii z przygotowaniem pedagogicznym oraz ukończone studia podyplomowe na kierunku wczesne wspomaganie rozwoju dziecka (warunek konieczny),- wysoka kultura osobista,- kreatywność,- odpowiedzialność,- chęć ciągłego samodoskonalenia się,- umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.Oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- atrakcyjne wynagrodzenie,- umowę o pracę,- dodatkowe płatne dni wolne zgodnie z arkuszem organizacji przedszkola,- miłą, rodzinną atmosferę w pracy.Zakres obowiązków:- prowadzenie zajęć indywidualnych z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,- prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,- współpraca z rodzicami i zespołem terapeutycznym.Wymiar czasu pracy: niepełny etat (20 h tygodniowo).Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Zatrudnię logopedę do pracy z dziećmi w przedszkolu.
Zatrudnię logopedę do pracy z dziećmi w przedszkolu.
Elbląg 2 dnia plecy

Zatrudnię nauczycielkę z wykształceniem pedagogicznym - LOGOPEDIA do pracy z dziećmi w przedszkolu.  W związku z rozwojem firmy, a przy tym tworzeniem nowych grup przedszkolnych, zatrudnię nauczycielkę z wykształceniem logopedycznym-Praca na pełen etat.-Dogodne warunki finansowe.-Praca w miłej atmosferze, w nowo wybudowanym nowoczesnym budynku-Praca w systemie zmianowymSzukamy osoby miłej uśmiechniętej, lubiącej  pracę z dziećmi, zaangażowanej  w swoją pracę, z głową z pełną pomysłów.  

Praca dla logopedy w przedszkolu w Wałbrzychu!
Praca dla logopedy w przedszkolu w Wałbrzychu!
Wałbrzych 2 dnia plecy

Praca dla logopedy w Przedszkolu Edukacja i Wsparcie w Wałbrzychu!Wymagania:- wykształcenie kierunkowe: logopedia wraz z przygotowaniem pedagogicznym (warunek konieczny),- wysoka kultura osobista,- kreatywność,- odpowiedzialność,- chęć ciągłego samodoskonalenia się,- umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi.Oferujemy:- stabilne zatrudnienie,- atrakcyjne wynagrodzenie,- umowę o pracę,- dodatkowe płatne dni wolne zgodnie z arkuszem organizacji przedszkola,- miłą, rodzinną atmosferę w pracy.Zakres obowiązków:- prowadzenie zajęć indywidualnych z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi,- prowadzenie dokumentacji przedszkolnej,- współpraca z rodzicami i zespołem terapeutycznym.Wymiar czasu pracy: niepełny etat (10 h tygodniowo).

Zatrudnię nauczyciela / nauczycielkę matematyki
Zatrudnię nauczyciela / nauczycielkę matematyki
Zielonka 2 dnia plecy

Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Zielonce zatrudni nauczyciela / nauczycielkę matematyki w Niepublicznej Szkole Podstawowej. Gwarantujemy pracę na dogodnych warunkach.Aplikacje prosimy przesyłać na adres: praca(a)moszielonka.pl Nasze wymaganiawykształcenie pedagogicznestudia podyplomowe z socjoterapii lub resocjalizacjidoświadczeniedyspozycyjność od kilku do kilkunastu godzin w tygodniumotywacja i zamiłowanie do pracy z dziećmicierpliwość i rozumienie potrzeb dzieckawysoka kultura osobistakomunikatywność, kreatywność, umiejętność zespołowego działania, zaangażowanie, odpowiedzialność Oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenieElastyczne podejście do formy umowy możliwość zatrudnienia w formie kontraktuwynagrodzenie stałe lub godzinowe plus premię za zaangażowanie i dodatki funkcyjnedostęp do materiałów i nowoczesnych narzędzi dydaktycznychmożliwość samodzielnego, kreatywnego działaniaregularne szkolenia wewnętrznefinansowanie szkoleń specjalistycznych i kursów dokształcającychdobrą lokalizację

pomoc przedszkolna
pomoc przedszkolna
Warszawa 2 dnia plecy

OPISPRZEDSZKOLE PUBLICZNE NA BEMOWIE poszukuje Pomocy przedszkolnej/Wożnejzakres obowiązkówPrzedszkole Publiczne na Bemowie szuka osoby na stanowisko pomocy przedszkolnej.Obowiązki : wspieranie nauczycieli w opiece nad dziećmi, dbanie o czystość, dezynfekcję i estetykę placówki.Praca na cały etat 8 godz.Szukamy osoby odpowiedzialnej, sumiennej, dokładnej, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.Praca w zespole z ludźmi, którzy wzajemnie się wspierają i szanują,Oferujemyatrakcyjne wynagrodzeniezatrudnienie na podstawie umowy o pracęposiłkipracę w miłej atmosferze

DYrektor przedszkola/żłobka
DYrektor przedszkola/żłobka
Gdańsk 2 dnia plecy

 OGŁOSZENIE O PRACĘ Niepubliczny Żłobek i Przedszkole No Stress, w Gdańsku, poszukuje doświadczonego i zaangażowanego kandydata na stanowisko DYREKTORA. Oferujemy: - Pracę w uznanej placówce o wysokim standardzie obsługi dzieci,- Dynamiczne środowisko pracy,- Możliwość samodzielnego zarządzania placówką i wpływ na jej rozwój,- Atrakcyjne wynagrodzenie. Wymagania: - Wykształcenie wyższe pedagogiczne, preferowane kierunki: pedagogika przedszkolna, pedagogika opiekuńczo-wychowawcza,- Umiejętność organizacji i zarządzania zespołem pracowników,- Znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania placówek oświatowych,- Zaangażowanie w rozwój i innowacje pedagogiczne,  Zakres obowiązków: - Zarządzanie placówką oraz jej działalnością,- Planowanie i monitorowanie procesu dydaktycznego i wychowawczego,- Prowadzenie spraw administracyjnych oraz dbanie o dokumentację przedszkola żłobka,- Organizacja i koordynacja pracy kadry pedagogicznej i pracowników obsługi,- Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia jak najlepszego rozwoju dzieci. Wszystkich zainteresowanych i spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.W temacie e-maila proszę wpisać: "Stanowisko Dyrektora - przedszkole żłobek" Termin składania aplikacji: 15 grudnia 2023. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. No Stressul. Grudziądzka 880-414  Gdańsk

pedagogika specjalna, autyzm
pedagogika specjalna, autyzm
Olsztyn 2 dnia plecy

Zatrudnimy osobę posiadającą kwalifikacje z pedagogiki specjalnej lub posiadającą uprawnienia do pracy z dzieckiem z autyzmem. Cały etat. Umowa o pracę. 40godz/ tydz.Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Nauczyciel wspomagający - Bielany
Nauczyciel wspomagający - Bielany
Warszawa 2 dnia plecy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z siedzibą na Bielanach zatrudni nauczyciela wspomagającego na pełen etat.O nas:Jesteśmy doświadczoną i prestiżową placówką edukacyjną, w której oferujemy rozwój, stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę.Naszym celem jest tworzenie zespołu zaangażowanych i wykształconych profesjonalistów, którzy działają z pasją i chcą być częścią miejsca, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne.Jako nauczyciel będziesz miał/miała okazję tworzyć wyjątkowe zajęcia, rozwijać materiały dydaktyczne i wspierać dzieci we wszechstronnym i harmonijnym rozwoju.Zakres obowiązków: - wspieranie uczniów z trudnościami podczas zajęć w szkole (na podstawie opinii i orzeczeń o kształceniu specjalnym) oraz wspieranie nauczycieli w realizacji dostosowań, - prowadzenie zajęć terapeutycznych grupowych i indywidualnych, w tym zajęć rewalidacyjnych,- opieka pedagogiczna nad uczniami klas 1-8,- prowadzenie warsztatów i spotkań z rodzicami,- udział w zebraniach, dniach otwartych oraz radach pedagogicznych, - uzupełnianie dokumentacji szkolnej, w tym m.in. tworzeniu IPETów, WOPFu, dostosowań dla uczniów, - prowadzenie zajęć terapii pedagogicznej. Wymagania: - wykształcenie wyższe pedagogiczne (pedagogika specjalna),- mile widziane uprawnienia do prowadzenia terapii pedagogicznej (studia podyplomowe lub kursy),- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym,- doświadczenie w pracy z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (spektrum) oraz SPE,- kreatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi.Lokalizacja: Bielany, ul. Marymoncka

Nauczyciel wspomagający
Nauczyciel wspomagający
Lublin 2 dnia plecy

Przedszkole Niepubliczne w Lublinie zatrudni nauczyciela wspomagającego.Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na Autyzm.Wymagania:-wykształcenie kierunkowe (Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka z autyzmem i innymi zaburzeniami rozwojowymi, pedagogika specjalna, Edukacja i rehabilitacja osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu)-znajomość zagadnień dotyczących pracy z dziećmi ze spektrum autyzmupogodne usposobienie, cierpliwość i zaangażowaniedobra organizacja pracy-umiejętność pracy w zespoleDoświadczenie mile widziane.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Katowice 2 dnia plecy

Zatrudnię nauczyciela posiadającego odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie. Mile widziane kwalifikacje do pracy z dziećmi niepełnosprawnościami. Tel: 51*******86

Nauczyciel rysunku - zajęcia stacjonarne
Nauczyciel rysunku - zajęcia stacjonarne
Pruszków 2 dnia plecy

Tutore Poland - firma edukacyjna, zajmująca się prowadzeniem zajęć dodatkowych, przyjmie do zespołu nauczyciela rysunku, który poprowadzi zajęcia stacjonarne w wybranych placówkach w okolicach Pruszkowa.Jeśli:studiujesz lub jesteś absolwentem uczelni artystycznej,masz wysokie umiejętności w rysunku realistycznym,nie jest Ci straszna praca z dziećmi,jesteś dyspozycyjny/a w przedziale godzinowym: 13-18 (uzgodnimy preferowane przez Ciebie godziny, biorąc pod uwagę nasze zapotrzebowanie)Poszukujemy właśnie Ciebie!W ramach współpracy zapewniamy:umowę zlecenie lub kontrakt B2B,elastyczny grafik, dostosowany do Twoich możliwości,niezbędne materiały potrzebne do prowadzenia lekcji,pełne i bezstresowe wdrożenie na stanowisko,wsparcie ze strony koordynatora projektu oraz metodyków,pomoc w zakresie organizacyjnym,rodzinną atmosferę - wszyscy jesteśmy na „Ty” i dbamy o przyjazne relacje. Zakres obowiązków:prowadzenie zajęć dodatkowych z rysunku w szkołach stacjonarnych,prowadzenie dokumentacji (sprawdzanie obecności),uczestnictwo w szkoleniach i zebraniach organizacyjnych.Jeżeli jesteś zainteresowany, prześlij CV wraz ze swoim portfolio, złożonym z kilku prac rysunkowych (najlepiej o klasycznym charakterze) !Czekamy na Ciebie :)

Nauczyciel świetlicy - Bielany
Nauczyciel świetlicy - Bielany
Warszawa 2 dnia plecy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa zatrudni nauczyciela świetlicy szkolnej (35h/tydzień). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-15.30 w szkole podstawowej na Bielanach.O nas:Jesteśmy doświadczoną i prestiżową placówką edukacyjną, w której oferujemy rozwój, stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę.Naszym celem jest tworzenie zespołu zaangażowanych i wykształconych profesjonalistów, którzy działają z pasją i chcą być częścią miejsca, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne.Jako nauczyciel będziesz miał/miała okazję tworzyć wyjątkowe zajęcia, rozwijać materiały dydaktyczne i wspierać dzieci we wszechstronnym i harmonijnym rozwoju.Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia, - umowę o pracę, - możliwość awansu zawodowego, - udział w szkoleniach.Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie) z przygotowaniem pedagogicznym, - doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym,- kreatywne podejście do nauczania,- odpowiedzialność,- zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi.Lokalizacja: Bielany, ul. Marymoncka

przedszkole na Bemowie zatrudni nauczyciela i pomoc nauczyciela
przedszkole na Bemowie zatrudni nauczyciela i pomoc nauczyciela
Warszawa 2 dnia plecy

Niepubliczne przedszkole na Bemowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego i pomoc nauczyciela. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Bielany
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej - Bielany
Warszawa 2 dnia plecy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z siedzibą na Bielanach zatrudni na pełny etat nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej.O nas:Jesteśmy doświadczoną i prestiżową placówką edukacyjną, w której oferujemy rozwój, stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę.Naszym celem jest tworzenie zespołu zaangażowanych i wykształconych profesjonalistów, którzy działają z pasją i chcą być częścią miejsca, w którym dzieci czują się szczęśliwe i bezpieczne.Jako nauczyciel będziesz miał/miała okazję tworzyć wyjątkowe zajęcia, rozwijać materiały dydaktyczne i wspierać dzieci we wszechstronnym i harmonijnym rozwoju.Zakres obowiązków:- prowadzenie zajęć kształcenia zintegrowanego zgodnie z podstawą programową,- udział w zebraniach, dniach otwartych oraz radach pedagogicznych,- uzupełnianie dokumentacji szkolnej,- prowadzenie kółek zainteresowań i konsultacji dla uczniów.Oferujemy:- atrakcyjne warunki zatrudnienia,- umowę o pracę na pełny etat,- możliwość awansu zawodowego,- udział w szkoleniach.Wymagania:- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,- doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym,- kreatywne podejście do nauczania,- odpowiedzialność,- zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi. Lokalizacja: Bielany, ul. Marymoncka 

Nauczyciel j. angielskiego w Szkole dla Chłopców Fregata
Nauczyciel j. angielskiego w Szkole dla Chłopców Fregata
Gdańsk 2 dnia plecy

 W związku z intensywnym rozwojem i poszerzaniem oferty edukacyjnejSzkoła Podstawowa dla Chłopców Fregatazatrudni: nauczyciela/nauczycielkę języka angielskiego  Wymagania:• kwalifikacje do nauczania języka angielskiego    • łatwość nawiązywania kontaktów z uczniami• umiejętność planowania i organizowania pracy• umiejętność pracy w zespole• energia i pogoda duchaOferujemy:• pracę w zgranym, zaangażowanym zespole• przyjazną atmosferę pracy• atrakcyjne warunki zatrudnienia• wsparcie merytoryczne i praktyczne w pracy z uczniami• sesje szkoleniowe•możliwość rozwoju i podwyższania swoich kompetencji zawodowych   •udział w szkoleniach i warsztatachSkontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922.)."

Atrakcyjna praca z dziećmi Opole i okolice
Atrakcyjna praca z dziećmi Opole i okolice
Opole 2 dnia plecy

Szukasz pracy, która pozwoli Ci połączyć pasję z pracą? Chcesz prowadzić zajęcia ruchowe dla dzieci, rozwijać swoje umiejętności i przekazywać swoją wiedzę? Dołącz do naszego zespołu Instruktorów! Poszukujemy do naszego zespołu osób, które: · mają poczucie humoru oraz lubią pracę z dziećmi · mają poczucie rytmu/potrafią tańczyć mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi · są odpowiedzialne · dysponują czasem od 2 do 5 dni w tygodniu · są trenerami fitness-jednak nie jest to warunek konieczny · posiadają czynne prawo jazdy kat B posiadają umiejętność pracy z dziećmi, zrozumienie ich potrzeb i szacunek dla nich Oferujemy: · satysfakcjonujące i stałe wynagrodzenie 4900-6000 zl brutto lub 80– 120 zł brutto za godzinę · możliwość rozwoju w młodym zespole · możliwość zatrudnienia na godziny lub na pełen etat · samochód oraz telefon służbowy · super wakacje · profesjonalne wdrożenie oraz wsparcie w dalszej ścieżce kariery * mile widziani studenci * nowatorskie choreografie, scenariusze zajęć i szkolenia, które wspierają Cię w pracy pakiet szkoleniowy Instruktora oraz profesjonalne narzędzia potrzebne do prowadzenia zajęć z dziećmi Praca odbywać się będzie na terenie Opola i okolic Mile widziani studenci. Czekamy na Twoje CV wraz ze zdjęciem! Do zobaczenia na rozmowie! Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij nam swoje CV już dziś!

Nauczyciel specjalista w przedszkolu
Nauczyciel specjalista w przedszkolu
Kraków 2 dnia plecy

Niepubliczne przedszkole zatrudni nauczyciela do realizacji kształcenia specjalnego w przedszkolu ogólnodostępnym, posiadajacego kwalifikacje w zakresie pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera w celu współorganizowania kształcenia .

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kostrzyn 2 dnia plecy

Wolne stanowisko pracy dla dla nauczyciela w Przedszkolu Niepublicznym z oddziałami integracyjnymi "Słoneczko"!Szukamy osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego, która wniesie swój talent i pasję do naszego przedszkola.Wymagane jest wykształcenie kierunkowe dające uprawnienia do pracy.Wymiar pracy jest elastyczny i do ustalenia, zwyczajowo oferujemy stałe godziny pracy.Minimalne wynagrodzenie za 6 godzin pracy to 3500 zł netto.Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.U nas praca jest inspirująca i otacza Cię środowisko, które nie tylko nie ogranicza Twojej kreatywności, ale wręcz zachęca do wykorzystywania swoich najlepszych pomysłów!Ponadto, zapewniamy dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów, które będą Ci potrzebne do prowadzenia zajęć. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię we wszystkim, co potrzebujesz, aby zapewnić naszym przedszkolakom optymalne warunki nauki i rozwoju.Jeśli lubisz pracę z dziećmi, jesteś kreatywną, pełną energii osobą, gotową na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do naszego zespołu nauczycieli przedszkolnych w Przedszkolu Niepublicznym "Słoneczko".tel, +48*******69

Korepetytor - matematyka, fizyka i chemia
Korepetytor - matematyka, fizyka i chemia
Łódź 2 dnia plecy

Szkoła online BUKI School poszukuje nauczycieli z fizyki oraz chemii na wszystkich poziomachCzym jest BUKI School:Nauczanie online - elastyczny grafik zajęć, bez wychodzenia z domuOtrzymuj informacje zwrotne i przydatne wskazówki od zespołu metodyków Zostaw nam większość kwestii organizacyjnych - ustalenie grafiku zajęć, płatności, przypomnienia o terminie lekcji. Będziesz mógł(a) skupić się tylko na nauczaniuRozbudowany zespół nauczycieli - czaty z kolegami, materiały do rozwoju zawodowego, spotkania z koordynatorem i metodykiemCo oferujemy:Nauczanie online, elastyczne terminyDodatkowy dochód 1600 - 5000 zł/mies. (przy poziomach rozszerzonych jest wyższa stawka)Tylko indywidualne lekcje z uczniemWypłata dwa razy w miesiącuWymagamy znajomości języka polskiego na poziomie co najmniej B1.Prosimy o zgłoszenie poprzez formularz na stronie BUKI School

Asystent / asystentka wychowawcy
Asystent / asystentka wychowawcy
Kraśnik 2 dnia plecy

Asystent / Asystentka Wychowawcy (Kraśnik)miejsce pracy: SOS Wioska Dziecięca w KraśnikuOpis stanowiska:Asystent/ka wychowawcy zapewnia wsparcie w wykonywaniu pracy Wychowawców/ Rodziców SOS i pomaga we wszystkich obowiązkach: opiece nad dziećmi, prowadzeniu domu, przezwyciężaniu trudności szkolnych, zaspokajaniu potrzeb emocjonalnych, rozwojowych, zdrowotnych i społecznych dzieci, organizowaniu im czasu wolnego. Asystent/ka zastępuje wychowawcę SOS w razie jego nieobecności. Współpracuje z rodzinami pochodzenia dzieci i specjalistami wewnętrznymi i zewnętrznymi.Wymagania:–    wykształcenie minimum średnie, mile widziane ukończone studia wyższe na jednym z wymienionych kierunków: pedagogika, psychologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub inny, którego program obejmuje resocjalizację, pracę socjalną, pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą,–    wysoka motywacja do pracy z dziećmi,–    doświadczenie w bezpośredniej pracy z dziećmi i/lub rodzinami,–    wrażliwość na potrzeby dzieci i umiejętność reagowania na zgłaszane przez nie problemy,–    umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,–    praktyczne umiejętności życiowe,–    dyspozycyjność,–    niekaralność.Oferujemy:–    Współpracę w oparciu o umowę zlecenie–    Możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia, superwizje–    Naukę / doskonalenie języka angielskiego/ niemieckiego poprzez platformę e-learningowąProsimy o składanie CV poprzez formularz: APLIKUJ Rekrutacja częściowo zdalna. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.  

Praca w szkole Językowej
Praca w szkole Językowej
Węgierska Górka 2 dnia plecy

Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić do współpracy pełne energii i kompetentne osoby na stanowisko lektora języka angielskiego. Poszukujemy osób, które będą pracowały w trybie stacjonarnym. Dopasowujemy bloki do preferencji lektora.Studenci także Mile widziani Formalnie jesteśmy szkołą językową, jednak uciekamy od standardowych metod nauki i skupiamy się przede wszystkim na komunikacji, rozmowach i tworzeniu atmosfery w której każdy, zarówno lektor jak i uczeń, czuje się swobodnie. Gwarantujemy dobre zarobki, stabilne zatrudnienie, wsparcie merytoryczne oraz zasady fair-play. Dla nas lektorzy to dużo bardziej partnerzy niż pracownicy! Jeśli uważasz, że chcesz z nami podjąć współpracę wyślij nam CV oraz kilka zdań o sobie w języku angielskim Obowiązki: Prowadzenie zajęć w grupach do 6 osób Krótkie raportowanie odbytych zajęć Trzymanie się harmonogramu zajęć Czego oczekujemy: Doskonała znajomość języka angielskiego Umiejętność tłumaczenia zawiłości tego języka Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów Co oferujemy: Dobre wynagrodzenie zawsze na czas Partnerstwo i zasady fair-play w firmie Ciekawa praca z interesującymi ludźmi Dużą wolność w prowadzeniu zajęć

Przedszkole w Pruszkowie nawiąże współpracę z logopedą oraz terapeutą
Przedszkole w Pruszkowie nawiąże współpracę z logopedą oraz terapeutą
Pruszków 2 dnia plecy

OPISObowiązki:Prowadzenie terapii logopedycznej lub terapii pedagogicznejDokumentowanie postępów uczniów i omawianie ich z rodzicami.Uwzględnianie celów i kompetencji uczniów w planie pracy.Obserwacja dzieci.Bliska współpraca z administracją oraz innymi pracownikami i nauczycielami.Wymagania:Tytuł licencjata, magistra.Doskonałe umiejętności komunikacyjne w kontaktach z dziećmi, współpracownikami oraz rodzicami i opiekunami.Wysokie umiejętności dydaktyczne.Umiejętności planowania i organizacji.Cierpliwość i elastyczność.Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie.Elastyczny grafik godzin pracy.Pracę w atmosferze współpracy i współdziałania.

Opiekun świetlicy
Opiekun świetlicy
Warszawa 2 dnia plecy

Niepubliczna Szkoła na Mokotowie zatrudni opiekuna świetlicy (opieka nad dziećmi podczas odbioru przez rodziców).Praca od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-18.00

Dyrektor    Szkoły
Dyrektor Szkoły
Sieradz 2 dnia plecy

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:Dyrektor SzkołyMiejsce pracy: Sieradz Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki w sferze dydaktycznej, administracyjnej i sprzedażowej Nadzorem pedagogicznym nad działalnością szkół Organizacją procesu kształcenia i kontrolą jakości nauczania Bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE Kreowaniem rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny Aplikuj, jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe magisterskie, Uprawnienia pedagogiczne Znajomość prawa oświatowego Samodzielność i dobrą organizację pracy Dyspozycyjność (praca także w weekendy) Przygotowaliśmy dla Ciebie: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy Dobrą atmosferę pracy w zgranym i chętnym do dzielenia się wiedzą zespole Wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko Możliwość korzystania ze szkoleń Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju

Psycholog szkolny w Szkole Młodzieżowej
Psycholog szkolny w Szkole Młodzieżowej
Olsztyn 2 dnia plecy

Cosinus to rozwiązania edukacyjne dopasowane dla każdego. Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Kształcimy w trybie zaocznym i stacjonarnym. W naszej działalności łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnymi metodami nauczania.Obecnie poszukujemy PSYCHOLOGA do pracy w szkole dla młodzieży Cosinus. Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w Olsztynie. Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Fundację Cosinus Edukacja OL danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji obecnych i przyszłych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Lektor Języka angielskiego Gdańsk Lawendowe Wzgórze
Lektor Języka angielskiego Gdańsk Lawendowe Wzgórze
Gdańsk 2 dnia plecy

Lektor języka angielskiego - 62zl/h Bella - Centrum Edukacji, Ogólnopolska Szkoła Językowa dla dzieci poszukuje młodych, kreatywnych osób do prowadzenia zajęć z j. angielskiego dla dzieci w wieku 5-10 lat. Praca na terenie Trójmiasta (Lawendowe Wzgórze) w okresie od grudnia do końca czerwca w godzinach od 8.00 do 16.00, z możliwością kontynuowania współpracy w kolejnych latach szkolnych. Dodatkowo możliwość prowadzenia zajęć online w godzinach popołudniowych. Oferujemy wysoką stawkę godzinową - 62 zł/h + elastyczne godziny pracy. W trakcie wakacji możliwość pracy jako wychowawca na półkoloniach językowych w ramach osobnej umowy. Wymagana bardzo dobra znajomość j. angielskiego (minimum na poziomie B2) Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i otwartość na niekonwencjonalne metody nauczania. Chętnie zatrudnimy osoby kreatywne, lubiące zabawy z dziećmi, mające duże poczucie humoru, z łatwością nawiązujące kontakt z dziećmi. Wybranym lektorom (spełniającym wymagania formalne) umożliwiamy uzyskanie uprawnień egzaminatora międzynarodowych, certyfikatów językowych dla dzieci i dorosłych: PTE General & Young Learners; LCCI; English for Business. Gwarantujemy zawsze terminowe wynagrodzenie oraz wszystkie świadczenia ZUS. Studentom wystawiamy potrzebne zaświadczenia do uzyskania indywidualnego toku nauczania. Umożliwiamy również odbycie praktyk pedagogicznych w ramach płatnej pracy wykonywanej na terenie szkół i przedszkoli z nami współpracujących. Dodatkowo wszyscy zatrudnieni lektorzy otrzymają darmowe przeszkolenie z innowacyjnych metod nauczania oraz komplet potrzebnych pomocy dydaktycznych. CV proszę wysyłać na maila:

Nauczyciel specjalista z zakresu tyflopedagogiki
Nauczyciel specjalista z zakresu tyflopedagogiki
Częstochowa 2 dnia plecy

Zatrudnimy nauczyciela specjalistę z zakresu tyflopedagogiki. Opis stanowiska pracy: praca w Niepublicznym Przedszkolu Nibylandia, godziny zlecone, wymagane wykształcenie w zakresie tyflopedagogiki, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, pasja do pracy z dziećmi.

Trener/ Nauczyciel Języka Niemieckiego
Trener/ Nauczyciel Języka Niemieckiego
Oleśnica 2 dnia plecy

W związku z ciągłym rozwojem naszej Szkoły Językowej szukamy Nauczycieli/Trenerów Języka Niemieckiego. Jeśli posługujesz się biegle językiem niemieckim, lubisz dzielić się swoją wiedzą, a słowa "kreatywność", "elastyczność" nie budzą w Tobie lęku i co najważniejsze, kontakt z drugim człowiekiem oraz relacje, są dla Ciebie ważne - to idealnie pasujesz do naszego zespołu.Oferujemy:stabilne zatrudnienie;praca stacjonarna w siedzibie szkoły, możliwe zajęcia onlinebloki zajęćmożliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji/kompetencji nie tylko językowych;wsparcie merytoryczne oraz możliwość uczestnictwa w "Akademii Trenera" - wewnętrzny, autorski cykl szkoleń dla Trenerów pod opieką naszych metodyków;narzędzia metodyczne oraz materiały dydaktyczne;elastyczny czas pracy;miłą atmosferę;aromatyczną kawę;

Instruktora nauki pływania do pracy przyjmę.
Instruktora nauki pływania do pracy przyjmę.
Bydgoszcz 2 dnia plecy

Poszukujemy instruktora nauki pływania do pracy w Przedszkolu Niepublicznym "RADOŚĆ" ul. Morska 1 w Bydgoszczy. CV proszę przesyłać przez aplikacje olx ewentualnie kontakt telefoniczny

Asystenka nauczyciela w przedszkolu
Asystenka nauczyciela w przedszkolu
2 dnia plecy

Dzień dobry.Poszukujemy asystentkę nauczyciela w przedszkolu niepublicznym. Placówka znajduje się na terenie powiatu piaseczyńskiego. Gwarantujemy dogodne warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie. Pragniemy nawiązać współpracę długoterminową. Cv proszę kierować na adres poczty elektronicznej.Mile widziana studentka.Wynagrodzenie 3500 - 3600 zł. netto.Kontakt telefoniczny: 50*****17Luiza Nowakowska 

Praca w Szkole Mistrzostwa Sportowego
Praca w Szkole Mistrzostwa Sportowego
Wrocław 2 dnia plecy

SMS Junior Wrocław z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kwidzyńskiej 5 zatrudni:opiekuna na transport uczniów do szkoły na trasie Długołęka/Kiełczów.sekretarza szkoły ds. uczniowskich - cały etat (praca od 1 lutego 2024)Kandydatów prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem platformy olx, bezpośrednio w placówce lub na adres e-mail szkoły:Szkoła Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiuul. Kwidzyńska 551-415 Wrocław

Instruktor ROBOTYKI dla dzieci - Edwings - POZNAŃ
Instruktor ROBOTYKI dla dzieci - Edwings - POZNAŃ
Poznań 2 dnia plecy

INSTRUKTOR ZAJĘĆ ROBOTYKI dla dzieciNabór na rok szkolny 2023/24. Początek współpracy: grudzień 2023.Miejsce pracy: PoznańPraca z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Nie wymagana jest specjalistyczna wiedza.Chcesz pracować w prężnie działającej firmie o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy! Mamy oferty dla osób, które dopiero chcą rozwinąć skrzydła.Opis stanowiska:• Prowadzenie zajęć robotyki w szkołach i w przedszkolach w trakcie roku szkolnego.• Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera Edukacyjnego lub Asystenta Centralnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy. Kandydaci wybierający ten wariant będą preferowani.Oferujemy:• Stałą, dodatkową pracę w ogólnopolskiej firmie (6-8 h tygodniowo)• Wynagrodzenie 40-55 zł brutto za 60 min zajęć• Zwrot za dojazdy• Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.• Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.• Szkolenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń.• Wyposażenie w zestawy do prowadzenia zajęć i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.• Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.• Dodatkowe stałe lub okresowe wynagrodzenie na stanowisku Managera Edukacyjnego.Wymagania:• Status studenta / nie jest wymagane, ale mile widziane/• Dyspozycyjność pełna będzie preferowana, ale nie jest wymagana• Prawo jazdy kat. B i własny samochód / mile widziane/• Predyspozycje do pracy z dziećmi.• Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV) za pomocą OLX . Informacja o RODO dostępna jest na www.edwings.pl. Przesyłając aplikację kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadcza, że został poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dyrektor    Szkoły
Dyrektor Szkoły
Legnica 2 dnia plecy

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:Dyrektor SzkołyMiejsce pracy: Legnica Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki w sferze dydaktycznej, administracyjnej i sprzedażowej Nadzorem pedagogicznym nad działalnością szkół Organizacją procesu kształcenia i kontrolą jakości nauczania Bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE Kreowaniem rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny Aplikuj, jeśli posiadasz: Wykształcenie wyższe magisterskie, Uprawnienia pedagogiczne Znajomość prawa oświatowego Samodzielność i dobrą organizację pracy Dyspozycyjność (praca także w weekendy) Przygotowaliśmy dla Ciebie: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy Dobrą atmosferę pracy w zgranym i chętnym do dzielenia się wiedzą zespole Wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko Możliwość korzystania ze szkoleń Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju

Nauczyciel przedszkola/pedagog
Nauczyciel przedszkola/pedagog
Wrocław 2 dnia plecy

Do naszego zespołu w Przedszkolu Montessori poszukujemy nauczyciela lub pedagoga, psychologa, nauczyciela wspomagającego. Aplikuj jeśli:masz wykształcenie pedagogiczne, min. licencjat,masz doświadczenie w pracy z grupą dzieci,chcesz pracować w placówce, która oferuje niestandardowy program nauczania,lubisz towarzyszyć dzieciom i potrafisz zgłębiać z nimi interesujące zagadnienia,potrafisz lub chcesz się nauczyć komunikować bez kar i nagród,cieszysz się dobrym zdrowiem,chcesz się rozwijać w młodym zespole, który jako jedyny od 10 lat tworzy niekonwencjonalne miejsce edukacji we WrocławiuOferujemy:stabilne zatrudnienie w organizacji, która prowadzi przedszkole, szkołę i liceum,umowę o pracę,finansowanie szkoleń,darmowe posiłki,ubezpieczenie,wsparcie metodyczne,możliwość indywidualnych ustaleń, jeśli chcesz, żeby Twoje dziecko było w naszej placówce,wygodną lokalizację w centrum Wrocławia (Sieradzka 5)

Nauczyciel logopeda
Nauczyciel logopeda
Warszawa 2 dnia plecy

Przedszkole Niepubliczne "Słoneczny Domek o profilu angielskim" na Białołęce zatrudni logopedę z kierunkowym wykształceniem w naszych przedszkolach: Zakres obowiązków:· prowadzenie zajęć indywidualnych i przedszkolnych · prowadzenie dokumentacji · współpraca z rodzicami Oferujemy premie comiesięczne, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w miłym zespole pedagogicznym oraz umowę o pracę na pełen etat. Posiadamy również benefity dla pracownika w postaci karty Multisport, pakietu medycznego LuxMed.U nas możesz rozpocząć awans zawodowy jak również uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach dla nauczycieli organizowanych na terenie przedszkola oraz na platformie szkoleniowej.Czekamy na Twoje CV. :)

Nauczyciel edukacji przedszkolnej - od 1 stycznia 2024 Reda
Nauczyciel edukacji przedszkolnej - od 1 stycznia 2024 Reda
Reda 2 dnia plecy

Dyrekcja Prywatnego Przedszkola DEJA CSB w Redzie poszukuje nauczyciela edukacji przedszkolnej do pracy na stanowisku wychowawcy przedszkola.Miejsce pracy:  Wejherowska 58A, 84-240 RedaPraca od stycznia 2024.Wymagania:- ukończone studia pedagogiczne z zakresu edukacji przedszkolnej;- uprawnienia pedagogiczne;- kreatywność, energiczność, uśmiech, zaangażowanie, komunikatywność, odpowiedzialność;- mile widziane doświadczenie w pracy w szkole lub w przedszkolu.Oferujemy:- umowę na pełen etat;- atrakcyjne warunki finansowe;- przyjazną atmosferę w pracy;- wsparcie merytoryczne;- możliwość awansu zawodowego zgodnie z Kartą Nauczyciela.CV prosimy przesyłać na adres e-mail.

Psycholog, Przedszkole Norlandia, Szczecin
Psycholog, Przedszkole Norlandia, Szczecin
Szczecin 2 dnia plecy

Norlandia - to firma prowadząca przedszkola w krajach europejskich, także w Polsce. Szukamy psychologa Stawiamy na dobrą jakość pracy, sumienność, punktualność, obowiązkowość, ekologię, szacunek, dobrą organizację pracy. Szukamy ludzi otwartych na nowości, kreatywnych, potrafiących współpracować w zespole młodych ambitnych ludzi.Oczekujemy:wykształcenia kierunkowegodoświadczenia w pracy z dziećmiciepła i empatii w kontaktach z dziećmizorganizowaniaOferujemy:Możliwość dostosowania indywidualnego grafiku pracyjasne, przestrzenne sale z nowym wyposażeniembieżące wsparcie dyrektora placówkiLuxmedMultisportWysyłając do nas CV zgadzasz się z klauzulą informacyjną zawartą na stronie www.norlandiaprzedszkola.pl/rodo

nauczyciel przedszkola
nauczyciel przedszkola
2 dnia plecy

Przedszkole Niepubliczne Tęczowa Chatka we Wrześni ul. Azaliowa 1, zatrudni nauczyciela przedszkola z pasją do dzieci, empatycznego i kreatywnego.Zapewniamy możliwość rozwoju osobistego i zawodowego oraz pracę w sympatycznym zespole.

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego w Gdyni
Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego w Gdyni
Gdynia 2 dnia plecy

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialna, samodzielną, zarażasz pozytywna energią i jesteś gotowa na wyzwania, cierpliwa w podejściu do dzieci, rodziców i właścicieli :) posiadasz wykształcenie kierunkowe to zapraszamy Ciebie do udziału w rekrutacji na stanowisko Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego w naszym przedszkolu.Tworząc to miejsce kierujemy się budowaniem relacji opartych na szacunku, radości i akceptacji, dbaniem o nasze dzieci, staramy się rozumieć przyczyny ich zachowania, współpracujemy a nie kontrolujemy-  „pomagamy im zrobić samemu”. Dążymy do spokojnej i konstruktywnej komunikacji, szanujemy prywatność i komfort każdego dziecka, dbając o jego dobrostan emocjonalny i fizyczny. Nie zgadzamy się krzyk ani przekraczanie granic dziecka.Co oferujemy?Pracę w nowoczesnym przedszkolu, gdzie razem, od podstaw tworzymy miejsce wyjątkowe dla dzieci w wieku przedszkolnymmożliwość rozwoju zawodowegoumowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzeniepreferencyjne warunki pobytu w przedszkolu dla dzieci pracownikaprzyjemną, pełną empatii atmosferęposiłki, kartę multisport.Wyjątkowe umiejętności, inne specjalności i studia podyplomowe będą dodatkowym atutem. Szukamy nauczyciela na stałe, do długiej współpracy od grudnia 2023.Podstawowe obowiązki i zadania nauczyciela w naszym przedszkolu:Planowanie oraz organizowanie zajęć według harmonogramu przedszkolaznajomość i realizowanie podstawy programowej MENsprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnymdbanie o właściwy i kompetentny kontakt z rodzicami i współpraca z nimirealizowanie zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczychpomoc dzieciom przy czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnychumiejętne i systematyczne prowadzenie dokumentacji przedszkolnej (dziennik zajęć, plany miesięczne i inne)angażowanie się w życie przedszkola i kreatywne podejście do nauczaniaSzukamy nauczyciela, który w pracy z dziećmi znajduje radość, pasję i satysfakcję   Jeżeli odpowiada Ci takie podejście i wartości to prześlij nam swoje CV. Jeśli posiadasz wykształcenie pedagogiczne, ale nie masz doświadczenia w pracy w przedszkolu również wyślij swoje CV. Rozpatrzymy każdą kandydaturę. 

Filtr