Sortowanie:
Znaleziony: 4266 ogłoszenie w kategorii Edukacja Polska: Wszystkie miasta
Instruktor do prowadzenia zajec z dziecmi
Instruktor do prowadzenia zajec z dziecmi
nowe Łódź dzisiaj

Poszukiwany pasjobat klocków lego®️! Uwielbias klocki, masz świetne pomysły i lubisz pracować z dziećmi? To świetnie! Zapraszamy do naszego teamu :) Oferta skierowana jest do osób zarówno z wykształceniem pedagogicznym, jak i osób zainteresowanych innowacyjnymi formami nauczania (dzieci w wieku 3-12 lat). Od przyszłych instruktorów oczekujemy: - szerokiej ogólnej wiedzy o świecie - kreatywności, poczucia humoru, cierpliwości - mobilności (prawo jazdy i własny samochód- warunek konieczny!) - dużego zaangażowania w prowadzenie zajęć i dbania o ich atrakcyjny przebieg - doświadczenia w pracy z dziecmi, - mile widziani studenci W zamian oferujemy: - umowę zlecenie - dostęp do obszernej bazy wiedzy (scenariusze zajęć, wytyczne, materiały etc) - dużą elastyczność godzin pracy - szkolenia - świetną atmosferę i dużą samodzielność w pracy Praca na terenie Łodzi (gl.Retkinia) i Zgierza. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie CV.

Plus edukacja zatrudni nauczyciela na kierunku Technik Farmaceutyczny
Plus edukacja zatrudni nauczyciela na kierunku Technik Farmaceutyczny
nowe Kalisz dzisiaj

Szkoła Plus Edukacja w Kaliszu zatrudni wykładowców do prowadzenia zajęć na kierunku Technik farmaceutyczny.Zajęcia w systemie weekendowym.Wymagania:wykształcenie kierunkowe - wyższe lub technicznedyspozycyjność w weekendyobsługa komputeramile widziane przygotowanie pedagogiczne

nauczyciel edukacji przedszkolnej
nauczyciel edukacji przedszkolnej
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Poszukujemy nauczyciela edukacji przedszkolnej do pracy w przedszkolu niepublicznym w Bydgoszczy. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Praca od marca 2021r. Praca na cały etat.

lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
nowe Szczecin dzisiaj

Studio Języków Obcych EDE nawiąże współpracę z lektorką/lektorem języka angielskiego na około 30 godzin w tygodniu. Prowadzimy zajęcia w małych grupach oraz zajęcia indywidualne. Nasi kursanci to dzieci od lat 6, młodzież szkolna oraz osoby dorosłe.Jakość naszych usług jest dla nas priorytetem, dlatego poszukujemy lektora z kwalifikacjami oraz z doświadczeniem.Wychodząc z założenia, że szkołę tworzą lektorzy, staramy się tworzyć komfortowe miejsce pracy.Oferujemy: dostęp do szerokiej bazy klientówpracę w dogodnych w godzinachwsparcie merytoryczneniezbędne materiaływygodne warunki pracy (praca zdalna, po pandemii możliwość części lekcji stacjonarnych) Wymagania:- Biegła znajomość języka angielskiego (mile widziane przygotowanie pedagogiczne), również studenci 3 roku- doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych- dyspozycyjność- wysoka kultura osobista- kreatywność w prowadzeniu zajęć- komunikatywność oraz umiejętność pracy z dziećmiCV prosimy przesyłać na adres e-mailowy edeszczecin(malpka)gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 883133013

Nauczyciel do przedszkola
Nauczyciel do przedszkola
nowe Szczecin dzisiaj

W związku z dynamicznym rozwojem i planowanym otwarciem nowej placówki na Warszewie, Niepubliczne przedszkole poszukuje twórczego nauczyciela edukacji przedszkolnej. Wymagane wykształcenie: wczesnoszkolne i przedszkolne lub pedagogika specjalna Wszelkich informacji udzielimy podczas rozmowy w naszej placówce. CV prosimy przesłać na adres e-mail.

Nauczyciel holenderskiego
Nauczyciel holenderskiego
nowe Legionowo dzisiaj

Poszukuję nauczyciela języka holenderskiego dla moich dzieci, 10 i 8 lat. Dzieci przez 3 lata uczęszczały do szkoły w Holandii i chcemy kontynuować naukę języka. Interesują nas zajęcia prowadzone w pobliżu Legionowa, jest również możliwość prowadzenia takich zajęć u nas w domu (Legionowo) lub ewentualnie zdalnie (w czasie epidemii).

nauczyciel w przedszkolu
nauczyciel w przedszkolu
nowe dzisiaj

Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego, wymagane wykształcenie wyższe- pedagogika przedszkolna.

Native English Teacher/Native speaker
Native English Teacher/Native speaker
nowe Warszawa dzisiaj

Niepubliczna Szkoła Podstawowa na Mokotowie zatrudni nauczyciela języka angielskiego na stanowisku native speaker'a.

NAUCZYCIEL wychowania przedszkolnego
NAUCZYCIEL wychowania przedszkolnego
nowe Szczecin dzisiaj

Niepubliczne Artystyczne Przedszkole LAS POGODNY w Szczecinie, zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy z dziećmi na stanowisku nauczyciel wychowawca.Jeżeli:posiadasz ukończone kierunkowe studia z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej lub przedszkolnej;masz w sobie pasje, zamiłowanie i zaangażowanie w pracę z dziećmi;masz w sobie ciepło, życzliwość, pełne zrozumienie potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym;masz w sobie dużą kreatywność, zamiłowanie do prac plastycznych, artystycznych w szerokim pojęcia znaczeniu;masz w sobie umiejętność pracy w zespole;masz w sobie otwartość i ciekawość świata rodzinnego, dziecięcego;gotowość do rozwoju;doświadczenie w pracy z dziećmi;widzisz sens w planowaniu i organizacji swojej pracy;oraz chęć przeniesienia zabawy na świeże powietrzeTA OFERTA JEST DLA CIEBIE.Oferujemy:pracę w kameralnej placówce, w przepięknej, spokojnej dzielnicy Szczecina;atmosferę nastawioną na współpracę i pomoc;możliwość dodatkowych szkoleń;możliwość realizacji własnych pomysłów edukacyjno-wychowawczych a przede wszystkim artystycznych;pomoc przy tworzeniu kreatywnych planów edukacyjnych;współpracę z Instytucjami kultury, rozwoju, edukacji;ubezpieczenie;umowę o pracę, z atrakcyjnym wynagrodzeniem.Zależy nam na osobach, które wspólnie, jako kadra, tworzą przyjazne miejsce dla dzieci i rodzin.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail (z naszej strony internetowej) lub tutaj na OLX. Prosimy o dołączenie aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.Skontaktujemy się telefonicznie.Katarzyna Krakowiak

Prywatne przedszkole zatrudni nauczyciela
Prywatne przedszkole zatrudni nauczyciela
nowe Radzymin dzisiaj

Prywatne przedszkole zatrudni nauczyciela. Wymagane odpowiednie kwalifikacje.

Zatrudnię Pedagoga/Pedagoga Specjalnego
Zatrudnię Pedagoga/Pedagoga Specjalnego
nowe dzisiaj

Terapeutyczny Punkt Przedszkolny JAŚ dla dzieci z potrzebami kształcenia specjalnego poszukuje Pedagoga/Pedagoga Specjalnego .Praca w grupie oraz podczas zajęć indywidualnych,Mile widziane kwalifikacje do prowadzenia zajęć typu: terapia ręki , ruch rozwijający metodą W.Sherborne itp.)Miły, kameralny punkt , wspaniała kadra pedagogów i terapeutów,Możliwość pracy na część etatu. Podnoszenie kwalifikacji,Jesteśmy prężnie rozwijającą się placówką .Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

lekcje gry na pianinie i organach
lekcje gry na pianinie i organach
nowe Mielec dzisiaj

Magister sztuki organista. Lekcje na pianinie fortepianie, organach cyfrowych i klasycznych, u ucznia i nauczyciela Mielec Cena 40zł/h. Organista parafialny i koncertujący .

INSTRUKTOR Nauki Jazdy kat.B
INSTRUKTOR Nauki Jazdy kat.B
nowe dzisiaj

Instruktor nauki jazdy kat B lub więcej. Możliwością zatrudnienia na stałe, jazdy głownie do Leszna

Nauczyciel Przedszkola - Wychowawca
Nauczyciel Przedszkola - Wychowawca
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy Nauczyciela - Wychowawcy :)oraz Nauczyciela wspierającego działania WychowawcyNawiążemy współpracę z Nauczycielem po studiach - chętnie na dłużej.Oferujemy:dobre warunki pracybezpieczną umowę o pracę na pełny etatatrakcyjne wynagrodzeniedodatki motywacyjnemożliwość podnoszenia kwalifikacjimożliwość rozwoju - udział w kursach i szkoleniachmożliwość dokonania awansu zawodowegomiejsce w życzliwym zespolemiłe otoczenie sympatyczne warunki lokaloweOczekujemy:dyplomu w zakresie wychowania przedszkolnego lub bycia studentka tego kierunkużyczliwości wobec dzieci, rodziców, koleżanek i siebie ;)współdziałania w zespoleumiejętności organizowania pracy swojej i grupy dzieciodpowiedzialnościkreatywności w rozwiązywaniu nowych zadańZakres obowiązków:prowadzenie grupy - wychowawstwo lub wspieranie Wychowawcyrealizacja podstawy programowej (dla Wychowawcy)prowadzenie dziennika (dla Wychowawcy)rozmowy z rodzicamikreatywne organizowania nauki i zabawyDołącz do naszego Zespołu !Czekamy na Ciebie :)

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
nowe Warszawa dzisiaj

Publiczne przedszkole znajdujące się na Mokotowie poszukuje nauczyciela.Poszukujemy osoby ciepłej, uśmiechniętej, kochającej pracę z Dziećmi. Oferujemy umowę o pracę na pełny etat. Wymagamy ukończonych studiów z zakresu edukacji przedszkolnej/wczesnoszkolnej oraz doświadczenia w pracy na stanowisku nauczyciela. Prosimy o wysłanie cv przez formularz zgłoszeniowy.

Native speaker/English teacher
Native speaker/English teacher
nowe Warszawa dzisiaj

Private primary school located in Mokotów is looking for an experienced English teacher . We offer good employment conditions.

zatrudnimy logopedę do mini przedszkola
zatrudnimy logopedę do mini przedszkola
nowe Wrocław dzisiaj

Zatrudnimy logopedę do prowadzenia terapii logopedycznej i logorytmiki w mini przedszkolu, Muchobór Wlk

Nauczyciel języka angielskiego
Nauczyciel języka angielskiego
nowe Skoczów dzisiaj

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek U Karolci w Skoczowie poszukuje nauczyciela języka angielskiego.Oferujemyformę zatrudnienia do ustalenia z dyrekcją, elastyczny wymiar czasu pracy,darmowe szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,dostępność niezbędnych pomocy dydaktycznych, otwartość na potrzeby i kreatywność nauczyciela, wsparcie w realizacji jego pomysłówPoszukujemy osób:o kwalifikacjach kierunkowych,komunikatywnych i z inicjatywą,otwartych na rozwój zawodowy,dynamicznych i odpowiedzialnych,Preferowana forma kontaktu - e-mail.

German instructor
German instructor
nowe Warszawa dzisiaj

German instructor REQUIREMENTSFluent in the German language.Do not need previous teaching experience. YOUR TASKSTeach using the Techniques of the Berlitz Method and follow the Berlitz teaching principles.Support Quality Management at all levels of instruction.Deliver high quality lessons , learner-centered instruction. Help customers achieve their goals.Create a positive classroom atmosphere. WE OFFERFree training in the Berlitz Method.Continuous pedagogical support.Flexible schedule that fits with your availability.Administration and organization done by our centre team.Exciting international atmosphere which allows you to work with people from around the globe. We would like to inform you that we will contact selected candidates.

Pedagog specjalny
Pedagog specjalny
nowe Grudziądz dzisiaj

Opis Niepubliczne Przedszkole" Dobre Przedszkole" w Grudziądzu poszukuje osoby na stanowisko Pedagoga specjalnego. Wymagania: wykształcenie licencjat/ mgr pedagogiki specjalnej, kreatywność, odpowiedzialność, chęć ciągłego samodoskonalenia się, umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, ZA, Dodatkowe kwalifikacje mile widziane. Obowiązki: tworzenie IPET-ów dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego, realizacja wczesnego wspomagania rozwoju opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej i opiekuńczej , terapii pedagogicznych, bezpośrednia i bieżąca komunikacja z rodzicami, współpraca z dyrekcją przedszkola i organem prowadzącym, Oferujemy: umowę o pracę/ zlecenie pracę w nowoczesnej, odpowiednio przystosowanej placówce, możliwość awansu zawodowego, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, Wymiar czasu pracy: 2-3 razy w tygodniu ( do ustalenia) Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niniejszej rekrutacji. Administratorem Danych Osobowych jest Strefa Edukacji E-mc2 Sp. z o.o., ul. Chełmińska 206 - pokaż numer telefonu - 0 Grudziądz, zwana dalej „Spółką”, adres korespondencyjny ul. Chełmińska 206 - pokaż numer telefonu - 0 Grudziądz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. A oraz art. 221 Kodeksu Pracy, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Nauczycielki do przedszkola
Nauczycielki do przedszkola
nowe Warszawa dzisiaj

Do przedszkola zatrudnimy nauczycielki do grupy 3-4 latków, staż od 0. Przedszkole Aniołkowo, ul Nenufarów 4 Warszawa Wawer, ul. Nenufarów 4 aniolkowo.pl

Dyrektor szkoły ( Dyrektor ds. dydaktycznych )
Dyrektor szkoły ( Dyrektor ds. dydaktycznych )
nowe Kalisz dzisiaj

Szkoła Plus Edukacja w Kaliszu zatrudni Dyrektora ds. dydaktycznych. Praca w weekendy w szkole dla dorosłych.Opis stanowiskapełnienie nadzoru pedagogicznego nad oddziałem szkoły dla dorosłych, również w weekendy,rozliczanie czasu pracy nauczycieli,reprezentowanie szkoły na zewnątrz ( Kuratorium, Okręgowa Komisja Egzaminacyjna )organizacja roku szkolnegoKontrola jakości nauczaniaBieżąca kontrola realizacji podstawy programowejPrzygotowanie i nadzór egzaminów zawodowych oraz maturalnych przy współpracy z OKEWymaganiaWykształcenie wyższe magisterskie, stopień awansu zawodowegoPrzygotowanie pedagogiczne (kurs kwalifikacyjny lub studia kwalifikacyjne) Znajomość prawa oświatowegoSamodzielność i dobra organizacja czasu pracyDyspozycyjność w weekendyUmiejętność współpracy i dobra komunikacja z zespołem placówkiObsługa komputera i pakietu officeOferujemypracę w doskonałej lokalizacji (Centrum miasta),praca w weekendymożliwości rozwoju.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nauczyciel Przedszkola
Nauczyciel Przedszkola
nowe dzisiaj

Praca dla Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego do przedszkola niepublicznego . Umowa o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie . Wymagania : wykształcenie pedagogiczne kierunkowe - pedagogika wczesnoszkolna lub przedszkolna -licencjat lub studia magisterskie . Poszukujemy nauczyciela na dłuższa współpracę . Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi . Zapraszamy . Kontakt 793-390-854

Nauczyciel języka włoskiego CELI Perugia egzaminator
Nauczyciel języka włoskiego CELI Perugia egzaminator
nowe Kraków dzisiaj

Doswiadczony nauczyciel, posiadajacy kwalifikacje egzaminatora certyfikatorow CELI-CIC. Absolwent Uniwersytetu w Perugii, udziela lekcji na poziomie podstawowym, srednim i zawansowanym.Zapewnia sie szybkie postepy w nauce oraz materialy dydaktyczne (rowniez ostatnie nowosci multimedialne).lekcja indywidualna: 50 pln>60 MIN: LEZIONE ON LINE

nauczyciel przedszkolny / Terapeuta integracji sensorycznej
nauczyciel przedszkolny / Terapeuta integracji sensorycznej
nowe Poznań dzisiaj

Niepubliczne Przedszkole Saplings poszukuje terapeuty do pracy z dziećmi ze spektrum Autyzmu i innymi zaburzeniami rozwojowymi. 1. Nauczyciel - terapeuta Wymagania: Kwalifikację z zakresu pedagogiki, edukacji przedszkolnej/ elementarnej 2.Terapeuta Integracji Sensorycznej - prowadzenie zajęć dodatkowych Warunki: Umowa o pracę na pełen etatOsoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv na adres mailowy

French instructor
French instructor
nowe Warszawa dzisiaj

REQUIREMENTS Fluent in the French language. Do not need previous teaching experience.   YOUR TASKS Teach using the Techniques of the Berlitz Method and follow the Berlitz teaching principles. Support Quality Management at all levels of instruction. Deliver high quality lessons , learner-centered instruction. Help customers achieve their goals. Create a positive classroom atmosphere.   WE OFFER Free training in the Berlitz Method. Continuous pedagogical support. Flexible schedule that fits with your availability. Administration and organization done by our centre team. Exciting international atmosphere which allows you to work with people from around the globe.   We would like to inform you that we will contact selected candidates.

Publiczne Przedszkole zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
Publiczne Przedszkole zatrudni Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego
nowe Kraków dzisiaj

Publiczne Przedszkole Happy Feet w Krakowie zatrudni : Nauczyciela wychowania przedszkolnego Miejsce pracy: Kraków , ul. Młodzieży -Bieżanowska Od kandydatów oczekujemy: -wykształcenia wyższego, kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, mile widziane doświadczenie zawodowe -osoby w trakcie studiów : studentów 2,3 roku - kierunek pedagogika przedszkola i wczesnoszkolna -bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz z rodzicami -punktualności -pracowitości , cierpliwości , zaangażowanie -chęć długotrwałej współpracy -kreatywności i pomysłowości w pracy z dziećmi Oferujemy : -stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze -umowę o pracę na cały etat -atrakcyjne warunki finansowe -możliwości rozwoju -samodzielność na oferowanym stanowisku -dostęp do pomocy dydaktycznych Jeśli jesteś zainteresowana, masz więcej pytań – napisz do nas. CV wraz ze zdjęciem (z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji) z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poszukujemy lektora języka angielskiego! Łódź
Poszukujemy lektora języka angielskiego! Łódź
nowe Łódź dzisiaj

Szkoła językowa Fox Academy w łodzi poszukuje: lektora języka angielskiegoKogo szukamy ?Poszukujemy lektora języka angielskiego z doświadczeniem w nauczaniu dorosłych.W naszej szkole odbywają się zajęcia indywidualne oraz grupowe, dlatego szukamy kogoś, kto potrafi nawiązać relację z uczniem, poprowadzić interesujące zajęcia przy użyciu zróżnicowanych materiałów oraz pokazać uczniom, że język angielski to nie tylko gramatyka i kserówki, ale także świetna zabawa. Szukamy kogoś kto zrozumie trudności uczniów w przełamaniu bariery i przyswojeniu struktur gramatycznych. Kogoś, kto potrafi wspierać naszych uczniów gdy się poddają i kto potrafi zarazić swoją pasją do nauki innych :)Jacy jesteśmy ?W naszej szkole zapewniamy lektorom wszystko czego potrzebują, od wszelkich materiałów dydaktycznych, gier, planszówek po poranną kawkę. Oferujemy umowę zlecenie na rok, stawkę za godzinę zegarową 40-50zł na rękę i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez warsztaty i szkolenia.Jesteśmy pełni pozytywnej energii, kreatywni i zawsze uśmiechnięci, a przede wszystkim kochamy naszą szkołę i naszych uczniów. Jeśli...posiadasz status studentaznasz angielski na poziomie C1posiadasz doświadczenie w nauczaniu młodzieży oraz dorosłych jesteś cierpliwy, wyrozumiały a przede wszystkim kreatywnyDOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!Jeśli to ma być dla Ciebie tylko praca którą odbębnisz, nie wysyłaj nam CV. Nie wystarczy znać angielski, żeby u nas pracować. Jeśli jednak chcesz by nasza szkoła była Twoim wymarzonym miejscem pracy, a Ty kochasz to co robisz i wiążesz z tym przyszłość to Fox Academy jest miejscem właśnie dla Ciebie!Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą wyślij CV

Terapeuta Integracji Sensorycznej - Edupoint.pl - 60 zł brutto/h
Terapeuta Integracji Sensorycznej - Edupoint.pl - 60 zł brutto/h
nowe Warszawa dzisiaj

Firma Edupoint_pl - Gabinety Terapii Dziecięcej - lider w dziedzinie usług terapeutycznych na Białołęce, poszukuje:terapeuty integracji sensorycznej.Wymagania:Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: przeprowadzanie diagnozy SIprowadzenie terapii SIkontakt z rodzicami i opiekunami dzieciWymaganiaUmiejętności: dobra organizacja pracyodpowiedzialnośćdoświadczenie w pracy z dziećmikreatywnośćWykształcenie: kierunkowe uprawniające do przeprowadzania diagnozy i terapii SIPraca: w poradni przy ul. BERENSONA 32 - wtorek oraz piątek po południuW zamian:praca w zaangażowanym zespole;możliwość konsultacji i wsparcie najlepszych;dobre i pewne wynagrodzenie zależne od ilości pracy.

Szkoła Active Study zatrudni lektorów j.norweskiego i francuskiego
Szkoła Active Study zatrudni lektorów j.norweskiego i francuskiego
nowe Poznań dzisiaj

Szkoła Active Study zatrudni lektorów j.norweskiego i francuskiego. Osoby chętne prosimy o przesłanie cv.Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nauczyciela wspomagajacego,wczesnoszkolny do edykacji ED 2 dzieci
Nauczyciela wspomagajacego,wczesnoszkolny do edykacji ED 2 dzieci
nowe dzisiaj

poszukuje otwartej,milej nauczycielki do roli nauczyciela domowego/nauczyciela wspomagajacego.praca na miejscu w domu jednorodzinnym, do dyspozycji pełne wyposażenie pomocy naukowych,ogrod itp...nauka obejmuje 2 dzieci, jedno z orzeczeniem. mile widziana osoba artystyczna/muzyczna :)pełny etat, edukacja domowa-wynagrodzenie do negocjacji.osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu Laloba
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu Laloba
nowe Kraków dzisiaj

Poszukujemy nauczyciela z pasją i powołaniem, otwartego na nowe wyzwania.Oferujemy stałą, stabilną pracę w miłym zespole, benefity pracownicze.Szukamy osoby z potwierdzonymi kwalifikacjami ( ukończone studia lub ostatni rok: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna) Niepubliczne Przedszkole Laloba przy ul. Dauna 113 to nowa, kameralna filia integracyjnego przedszkola Laloba Każda grupa przedszkolna ma dwóch opiekunów, mamy ogród i psa. Grupy dzieci są mieszane wiekowo.Dodatkowe szkolenia i kwalifikacje mile widziane.

Szkoła Języka Angielskiego szuka lektora
Szkoła Języka Angielskiego szuka lektora
nowe dzisiaj

Szkoła języka angielskiego szuka lektora do pracy z dziećmi. Potrzebna osoba z pasja, lubiąca dzieci. Możliwość przeszkolenia na początek i wsparcie w prowadzeniu zajęć. Praca w elastycznym wymiarze godzin, 2-5 dni w tygodniu. Lokalizacja to Toszek i okoliczne miejscowości.

Logopeda, Norlandia, Luboń
Logopeda, Norlandia, Luboń
nowe Luboń dzisiaj

Norlandia - to firma prowadząca przedszkola w krajach europejskich, także w Polsce.Stawiamy na dobrą jakość pracy, sumienność, punktualność, obowiązkowość, ekologię, szacunek, dobrą organizację pracy. Szukamy ludzi otwartych na nowości, kreatywnych, energicznych, potrafiących współpracować w zespole młodych ambitnych ludzi.Wymagania:,Uprawnienia do prowadzenia zajęć logopedii w przedszkolu.Oferujemy:Oferujemy umowę o pracę, możliwość rozwoju w ramach organizacji.Wysyłając do nas CV zgadzasz się z klauzulą informacyjną zawartą tutaj (link)Link: http://norlandiaprzedszkola.pl/File/GetFile/d04c99c2-99d2-45b6-b835-d03f5bede9d1

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
nowe Liszki dzisiaj

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko nauczyciel wychowania przedszkolnego. Preferowane wyksztalcenie - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkola /pedagogika specjalna/ Wynagrodzenie do negocjacji w zależności od doświadczenia / wykształcenia. Lokalizacja - Kryspinów/ Liszki Praca 8h dziennie w systemie zmianowym w godzinach od 6 do 18. Umowa o pracę , pełny ZUS Więcej informacji pod numerem tel 500 765 587

nauczyciel wpólorganizujący kształcenie
nauczyciel wpólorganizujący kształcenie
nowe dzisiaj

przedszkole zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie,wymagania: ukończone( lub w trakcie) studia pedagogika specjalna, terapia dzieci z autyzmem,zapewniamy:praca w młodym kreatywnym zespolepraca 7h/dzienniemożliwość awansu zawodowegododatkowy system premiowania Skontaktujemy się z wybranymi osobami

Praca dodatkowa dla studentek/opiekunek przedszkolnych - Ursynów
Praca dodatkowa dla studentek/opiekunek przedszkolnych - Ursynów
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy osób, które poprowadzą zajęcia ONLINE dla dzieci w wieku 7-14 lat w placówce Genius Ursynów. Wymagania: 1. Praca dodatkowa, w związku z tym wymagana dostępność popołudniami, a także w soboty. 2. Ogólna umiejętność sprawnej obsługi komputera, w tym Google Docs. 3. Solidność. 4. Dostęp do przyzwoitego łącza internetowego. 5. Umiejętność i chęć do pracy z dziećmi w przedziale 7-14 Idealna praca dla studentek, w tym pedagogiki, opiekunek przedszkolnych, osób które lubią pracę z dziećmi. Oferujemy: 1. Pełne szkolenie oraz wdrożenie i wsparcie. 2. Praca z fajnymi dziećmi w grupach maksymalnie 5 osobowych. Pojedyncze zajęcia trwają półtorej godziny i odbywają się one co tydzień. Praca z dziećmi oparta jest o z góry przygotowany skrypt, komunikator oraz nasz autorski system do zajęć online. 3. Po wznowieniu zajęć stacjonarnych możliwa praca na Ursynowie. Prosimy o przesłanie CV w wiadomości, bądź kontakt telefoniczny.

Pomoc nauczyciela-Przedszkole Radkowska
Pomoc nauczyciela-Przedszkole Radkowska
nowe Wrocław dzisiaj

Publiczne Przedszkole Wrocławskie Skauty poszukuje pomocy nauczyciela do pracy w placówce zlokalizowanej na terenie Wrocławia przy ul.RadkowskaOpis stanowiska pracy:wspomaganie nauczyciela w przygotowywaniu i prowadzeniu zajęć,dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu,opieka nad dziećmi w sali, w czasie spacerów, wycieczek oraz na placu zabaw,pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych i przy jedzeniu.Wymaganiadoświadczenie w pracy z dziećmi,pracownicza książeczka zdrowia,sumienność,zaangażowanie i chęć do pracy,wysoka kultura i higiena osobista,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Oferujemy:Umowę o pracęPracę w prężnie rozwijającej się firmie, w zgranym i energicznym zespoleAtrakcyjne wynagrodzenieMożliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) Robert Burszewski, informuje:1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Robert Burszewski, ul. Litomska 24/6, 53-641 Wrocław, numer telefonu: +48 713 - pokaż numer telefonu - .2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.3.Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.5.Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przechowywane przez okresy wynikające z przepisów prawa oraz będą archiwizowane zgodnie z regulacjami obowiązującymi w szkole.6.Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.7.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania szkoły w zakresie ochrony danych osobowych.8.Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolna.   

Nauczyciel/lektor języka angielskiego
Nauczyciel/lektor języka angielskiego
nowe Warszawa dzisiaj

Wyjątkowe przedszkole na Białołęce zatrudni kreatywnego pedagoga z wykształceniem kierunkowym, chętnie ze znajomością języka angielskiego. Jeśli chcesz się rozwijać i pracować w fantastycznym zespole ambitnych ludzi zapraszamy!Zapewniamy: atrakcyjne warunki pracy dla osób chcących rozwijać się i podnosić kwalifikacjeszkoleniamiłą atmosferę pracymożliwość rozwoju osobistegoOsoby zainteresowane uprzejmie prosimy o załączenie CV.

Dr. Drake Ramoray vol.2
Dr. Drake Ramoray vol.2
nowe dzisiaj

Postać doktora Drake'a Ramoray neurochirurg pracujący w szpitalu w „Dniach naszego życia”. Został zabity przez upadek z szybu windy, a postać została wprowadzona w potencjalnie trwałą śpiączkę z tak poważnym uszkodzeniem mózgu, że rzekomo sam Drake był jedyną osobą, która mogła wyleczyć obrażenia. Teraz postać wraca po przeszczepie mózgu od kobiecej postaci Jessiki Lockhart.OferujemyDobre zarobkikontrakt na minimum 10 odcinkówpojawisz się w telewizji codziennieZrobimy z Ciebie gwiazdę telenoweliObowiązkizapamiętywanie tekstu i powtarzanie goprowadzenie researchu oraz podejmowanie działań, które pomogą we wcielaniu się w rolęomawianie interpretacji i przekazywanie ich innym członkom firmy oraz dyrektorowidobry wyglądWymaganiaukończenie jakiejś formy studiów w zakresie mediów, sztuk teatralnych lub sztuk wizualnych byłoby bardzo mile widzianeacting experience, preferably in soap operasświetna aparycja i atletyczna sylwetka

Publiczne Przedszkole Pracownia Montessori zatrudni nauczyciela
Publiczne Przedszkole Pracownia Montessori zatrudni nauczyciela
nowe Grodzisk Mazowiecki dzisiaj

Zadania:wykształcanie w dziecku kulturalnych nawyków, rozmowy,kształtowanie czynności samoobsługowych i samodzielności dziecka,prowadzenie obserwacja dziecka i dostosowanie programu nauczania do jego indywidualnych potrzeb i możliwości,rozbudzenie zainteresowań otaczającym światem poprzez budowanie ciekawego, wieloprzedmiotowego, rozwojowego otoczenia w oparciu o pomoce Marii Montessoriumożliwienie wielozmysłowego doświadczania świataposzanowanie praw dziecka,rozwijanie logicznego myślenia, poprzez wprowadzanie elementów edukacji matematycznej,wspieranie indywidualności dziecka, podążanie za nim.Oczekujemy:Warunki obowiązkowe:wykształcenia zgodnego z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli wraz z późniejszymi zmianami,zamiłowania do pracy z dziećmi i empatii, zaangażowania w realizacje założeń statutowych placówki,chęć podjęcia długoletniej współpracy.Mile widziane:umuzykalnienie (umiejętność gry na instrumencie)doświadczenie zawodowe,uzyskane stopnie awansu zawodowego,ukończony kursu pedagogiki Marii Montessoriukończone inne kursy doskonalące,Oferujemy:umowę o pracę,pensum dydaktyczne 30 godz. tyg. w systemie dwuzmianowym, czas na przygotowanie się do pracy, dokumentowanie efektów pracy i doskonalenie zawodowe 10 godz. tyg,praca w zespole z pomocą nauczyciela oraz przez część dnia z drugim nauczycielem,możliwość odbywania awansów zawodowych,bogaty system wewnętrznego doskonalenia zawodowego,wynagrodzenie zasadnicze równe średniemu wynagrodzeniu wg. MEN w odniesieniu do danego stopnia awansu zawodowego,dodatek frekwencyjny,dodatek na doskonalenie zawodowe,premie świąteczne i wakacyjne,nagroda za wzorową pracę,pierwszeństwo przyjęcia dzieci do placówki,dodatek na pokrycie wszystkich kosztów związanych z pobytem dziecka w placówce.

Nauczyciel/ka wychowania przedszkolnego
Nauczyciel/ka wychowania przedszkolnego
nowe Wrocław dzisiaj

Przedszkole Niepubliczne "Dzielne Dzieciaki - dziewczynki i chłopaki", prowadzone przez Stowarzyszenie pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy "Przyjaciele Seniorów", poszukuje osoby do pracy na umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy: 6 godzin dziennie, na stanowisku: nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagania podstawowe:Spełnienie wymogów formalnych uprawniających do pracy w przedszkolu na stanowisku NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - minimum licencjatZamiłowanie i pasja do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnymJeśli nie zostaną spełnione dwa powyższe warunki – oferta nie dotyczyWymagania obowiązkowe:Chęć do pracy z dziećmi w grupie różnowiekowejPozytywne nastawienie do pracy w małym zespoleKreatywność i umiejętność odnajdywania się w nowych sytuacjachOtwartość na poznawanie i zdobywanie nowych doświadczeńElastycznośćOdpowiedzialnośćZaangażowanieSumiennośćNasze Przedszkole działa w duchu myśli pedagogicznej Marii Montessorii, choć nie jest to jedyna prekursorka, od której czerpiemy inspiracje do pracy z naszymi dziećmi. Ideą Przedszkola, na której budujemy fundamenty są wartości chrześcijańskie, które pomagają nam kształtować w małych ludziach wewnętrzne poczucie wrażliwości na uczucia swoje i innych.Stawiamy u dzieci na samodzielność w każdym możliwym obszarze życia w Przedszkola. Czynnie współpracujemy ze Żłobkiem Niepublicznym "Dzielene Maluszki” oraz z Dziennym Domem Seniora.Te i wiele innych względów wpływają na nasze odmienne spojrzenie na pracę z dzieckiem.Jeśli więc jesteś osobą, która:ma zamiłowanie do pracy z małymi ludźmi właśnie w przedszkolu, ale lubi też kontakt z młodszymi dziećmijest pozytywnie nastawiona do pracy,chętnie uczy się nowych rzeczy,chętnie podejmuje się nowych wyzwańjest energiczna i kreatywnaNAPISZ DO NAS I SPOTKAJ SIĘ Z NAMI, MOŻE TO WŁAŚNIE NA CIEBIE CZEKAMY Prosimy o zamieszczenie stosownych klauzul dotyczących RODOAdres: ul. Sołtysowicka 59a (proszę sprawdzić dojazd) przyjacieleseniorow.plProsimy tylko o poważne oferty od osób faktycznie zainteresowanych pracą w przedszkolu z grupą dzieci w podanym wyżej charakterze, przybliżonym zakresie i spełniające ww. kryteria.W dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stow. pw. MBNP "Przyjaciele Seniorów" moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję, na warunkach opisanych poniżej: Dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Administratorem danych osobowych jest Stow. pw. MBNP "Przyjaciele Seniorów" z siedzibą we Wrocławiu pod adresem: ul. Kraszewskiego 2, NIP: 8951663649Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty spełniające kryteria zawarte w ogłoszeniu.

Opiekun w żłobku
Opiekun w żłobku
nowe Czeladź dzisiaj

Nowo powstający Żłobek Bajeczka w Czeladzi poszukuje doświadczonych opiekunek dziecięcych do stałej współpracy.Poszukujemy osoby bardzo otwartej, komunikatywnej i kreatywnej, która poradzi sobie w każdej sytuacji wychowawczej. Zapewniamy możliwość awansu zawodowego, miłą i przyjacielską atmosferę oraz pracę w pięknej, komfortowej placówce.Wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie.Atrakcyjne wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia.Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz OLX, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 731-722-229.

nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola
nauczyciel wychowania przedszkolnego do przedszkola
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Przedszkole Ekolaki poszukuję nauczyciela wychowania przedszkolnego. Wyłącznie osoby posiadające właściwe wykształcenie. Zgłoszenia proszę przesyłać na olx.Praca w Bydgoszczy, dzielnica Czyżkówko.

żłobek Happy Feet zatrudni opiekuna - PILNE!
żłobek Happy Feet zatrudni opiekuna - PILNE!
nowe Kraków dzisiaj

żłobek Happy Feet poszukuje opiekuna do oddziału przy ulicy Bieżanowskiej .Poszukujemy osoby do prowadzenia grupy dzieci w wieku 1-2 lata. Do pracy w żłobku wymagane : - kurs opieki żłobkowej lub ukończona szkoła policealna opiekuna w żłobku. - kreatywność -dobra organizacja pracy - zamiłowanie do pracy z najmłodszymi dziećmi - książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych - mile widziane dodatkowe kursy , szkolenia oraz znajomość języka angielskiego, umiejętność gry na instrumentach Oferujemy pracę w miłej atmosferze , atrakcyjne wynagrodzenie , możliwość rozwoju , stałe zatrudnienie . Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv wraz ze zdjęciem na adres email.

Nauczycielka wychowania przedszkolnego
Nauczycielka wychowania przedszkolnego
nowe dzisiaj

Zatrudnię osobę na stanowisko nauczyciela-wychowawcy w Przedszkolu Niepublicznym w miejscowości Głogówko. Poszukujemy:osób z wyższym wykształceniem posiadających kwalifikację na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego system zmianowy w godzinach od [6:30 - 14:30 lub 8:30 - 16 30]Więcej informacji pod nr telefonu: 724 112 758

Praca w Centrum Diagnozy i Terapii
Praca w Centrum Diagnozy i Terapii
nowe Starachowice dzisiaj

Forward Centrum diagnozy i terapii poszukuje terapeuty SI oraz specjalisty Biofeedback, fizjoterapeuty, logopedy, psychologa w nowo powstałym centrum psychologiczno pedagogicznym w Starachowicach. CV proszę kierować na adres forward.starachowiceMAŁPAgmail.com

nauczyciel przedszkola
nauczyciel przedszkola
nowe Żyrardów dzisiaj

Zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela, wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowego.Wymagania zgodne z rozporządzeniem dot. kwalifikacji nauczycieli w przedszkolu.Mile widziane kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki, SI, TUS itp.Zapraszamy do składania CV.

terapeuta (psycholog, pedagog specjalny, logopeda, TUS, SI itp.)
terapeuta (psycholog, pedagog specjalny, logopeda, TUS, SI itp.)
nowe Żyrardów dzisiaj

Zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela, wynagrodzenie zgodne ze stopniem awansu zawodowego.Wymagane kwalifikacje adekwatne do zajmowania stanowiska terapeuty w przedszkolu.Zapraszamy do składania CV.

zatrudnię logopedę oraz terapeutę SI, logopedę
zatrudnię logopedę oraz terapeutę SI, logopedę
nowe Słupsk dzisiaj

poradnia zatrudni specjalistów -logopeda,terapeuta SI do prowadzenia zajęć z dziećmi ,proszę o przesyłanie cv

Filtr