Sortowanie:
Znaleziony: 2818 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
New Business Manager
New Business Manager
nowe Poznań dzisiaj

CITYBOARD DIGITAL to strategiczno-mediowa agencja 360° należąca do CITYBOARD MEDIA - firmy specjalizującej się w reklamie out-of-home od 25 lat, jedna z największych tego typu w Polsce. Obsługujemy klientów głównie z rynku polskiego oraz niemieckiego. Do grona naszych klientów należą: Alexander Toys, Colian S.A., Aviko, Ceetrus, C&A, MedPolonia, Borygo, Wro-System GmbH. Przygoda z nami zaczyna się od precyzyjnie określonych KPI oraz strategicznego planowania mediów aż po kreację, dlatego poszukujemy osoby, która pomoże nam pozyskiwać nowych partnerów biznesowych. Nasze oczekiwania: Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług digitalowych, które poparte jest wymiernymi sukcesami. Umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji. Bardzo dobra organizacja pracy; doświadczenie w pracy nad kilkoma projektami równocześnie. Kompetencje w znajomości produktów digitalowychi: reklama w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok, Linkedin), Programmatic Buying (DV360), Google Ads (gdn, search, youtube, merchant center) i Spotify Ads. Nastawienie na realizacje wyznaczonych celów; potrzebujemy ludzi pracujących zadaniowo, którzy potrafią realizować mikro i makro cele naszej organizacji. Otwartość i plastyczne podejście do realizowanych projektów. Zależy nam na osobach, które potrafią działać w zmiennych warunkach i nie boją się zmian. Znajomość: Znajomość zasad planowania mediów: jakie narzędzia i kanały wykorzystywane są do planowania kampanii o określonym celu. "Can do" attitude - nawet jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, a uważasz, że możesz aplikuj! Kluczowe są dla nas umiejętności handlowe. Twoje obowiązki: Generowanie biznesu poprzez pozyskanie kontaktów doprowadzenie do merytorycznych spotkań z decyzyjnymi przedstawicielami Klientów, z którymi chcielibyśmy pracować. Nawiązywanie i budowanie efektywnych relacji z potencjalnymi Klientami Agencji na bazie zrozumienia ich biznesu. Współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii pozyskania nowych Klientów. Realizowanie ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych. Identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu online. Śledzenie trendów w obszarze digital i inspirowanie nimi Klienta. Kompleksowa obsługa kampanii digital. Nasza oferta: Praca w jednej z największych niezależnych Agencji w Polsce o ugruntowanej pozycji. Realny wpływ na końcowy kształt produktów Agencji. Wynagrodzenie motywacyjne (podstawa oraz motywacyjny system prowizyjny – można wypracować nieograniczone wynagrodzenie dodatkowe). Zapewniamy naprawdę atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niekorporacyjną atmosferę w pracy. System szkoleń i wsparcia merytorycznego. Prywatna opieka medyczna Enel-Med. Biuro w bardzo dobrej lokalizacji. Dodatkowe dni wolne od pracy, a długie weekendy zawsze wolne. Wygodna forma zatrudnienia (B2B). Aplikuj już teraz. Czekamy na Twoje CV - e-mail: @

Specjalista ds Marketingu
Specjalista ds Marketingu
nowe Inowrocław dzisiaj

Na czym będzie polegać Twoja praca? • Tworzeniu zespołu (tak, to Ty wybierasz z kim współpracujesz), • Podnoszeniu umiejętności własnych i swojego zespołu, • Komunikacji z klientem. Co zyskasz pracując z nami? • Elastyczne godziny pracy – to ile i kiedy pracujesz zależy tylko od Ciebie, • Dostęp do praktycznych szkoleń i materiałów, • Sprawdzony biznes przynoszący realne zarobki, • Pracę w przyjemnej, luźnej atmosferze, • Wsparcie zespołu – doceniamy każdy pomysł. Czego potrzebujesz, aby z nami pracować? • Zaangażowania i otwartości na kontakt z ludźmi, • Umiejętności pracy w zespole, • Skończonych 18 lat, • Uśmiechu : ) Nie wahaj się już i zgłoś się do mnie – kto nie ryzykuje, ten przegrywa dwa razy!

Koordynator ds Produktu
Koordynator ds Produktu
nowe dzisiaj

Koordynator ds Produktu Oczekiwania wobec Kandydatów:Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (Technologia Żywności, Biotechnologia lub pokrewne),Dobra znajomość języka angielskiego,Prawo jazdy kat. B,Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne,Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu,Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania napiętych terminów i spełniania wysokich wymagań jakościowych,Praktyczna znajomość pakietu MS Office,Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:Tworzenie i uczestnictwo w procesie zarządzania i rozwoju produktu,Wprowadzenie na rynek produktu,Przygotowanie dokumentów i procesów niezbędnych do wdrożenia, sprzedaży i dalszego rozwoju produktu,Monitorowanie stanu magazynowego produktu,Sprawna koordynacja procesu zakupowego w ramach podległego asortymentu,Przygotowywanie, analiza danych sprzedaży i rotacji produktów w zakresie powierzonego asortymentu,Optymalizowanie poziomu zapasów,Analiza badań rynku oraz potrzeb klientów pod względem technicznym i marketingowym,Pozyskiwanie i analiza informacji zwrotnej od sprzedawców i klientów,Przygotowywanie dokumentacji produktowej,uczestnictwo w przygotowaniach i realizacji działań wspierających sprzedaż produktów w ramach przyjętej strategii,Przygotowanie i weryfikacja poprawności dokumentacji produktowej, oznakowania produktów pod kątem poprawności formalo-prawnej,Sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej,Nadzór nad zamówieniami oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą warzyw,Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),Przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy,Atrakcyjne wynagrodzenie,Polisa grupowa dla pracowników.

Praca w domu/ Praca zdalna/ UMOWA/ 2 500 - 10 000 PLN
Praca w domu/ Praca zdalna/ UMOWA/ 2 500 - 10 000 PLN
nowe Olsztyn dzisiaj

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:Specjalista ds. Afiliacji w Social MediachOpis stanowiska:-Promocja produktów na zlecenie firm zewnętrznych,-Nawiązywanie kontaktu online z potencjalnymi Klientami, bez konieczności wykonywania rozmów telefonicznych.-Działanie odbywa się w 100% w Internecie.- nadzorowanie poprawności działań reklamowych witryn internetowych,- tworzenie narzędzi reklamowych.Co oferujemy?-UMOWA - niezbędne narzędzia do pracy,- szkolenia,- wysokie wynagrodzenie (2 500 PLN-10 000 PLN-pełne wsparcie działu IT oraz marketingu i reklamy,-Zarobione pieniądze wypłacasz ze swojego panelu na swoje wskazane konto bankowe nawet 2 razy w miesiącu.-Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne szkolenie instruktażowe, dlatego nie musisz posiadać wiedzy w tym zakresie.-Działasz całkowicie w swoim domu przy użyciu komputera lub smartfonu z dostępem do internetu.-Bez inwestycji.-Godziny dostosowujesz pod swoje możliwości.-Rozliczenie odbywa się na podstawie umowy współpracy.-W naszym zespole działają ludzie bezrobotni, samotnie wychowujące matki, osoby pracujące na etacie. Tak naprawdę nie ma znaczenia co aktualnie w życiu wykonujesz, ponieważ to Ty dostosowujesz swój czas pod działanie.Wymagania:Ukończone 18 lat.Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.Komputer lub smartfon z dostępem do internetu.Obsługa komputera na poziomie podstawowym.Motywacja i zaangażowanie do działania i osiągania wysokich wyników.Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.Napisz i przekonaj się jakie to proste.Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, napisz wiadomość, a ja przedstawię Tobie szczegóły oferty i umówimy się na etap weryfikacyjny.

Specjalista ds. marketingu
Specjalista ds. marketingu
nowe Kraków dzisiaj

Pełni zapału do realizacji nowych pomysłów, poszerzamy grono naszych współpracowników. Aktualnie poszukujemy zainteresowanych rozwojem na stanowisku:Specjalista ds. marketinguJeśli chciałbyś realizować zadania, takie jak: ·       tworzenie treści na potrzeby firmowej strony www,·       prowadzenie profilu w mediach społecznościowych, ·       redagowanie oraz wysyłka newsletter’ów, ·       przygotowanie materiałów promocyjnych,·       przygotowanie podstawowych grafik i bannerów reklamowych·       zaangażowanie w poszukiwanie i wdrażanie skutecznych narzędzi marketingowych·       udział w realizacji bieżących projektów marketingowych - konferencji, eventów etc.a przy tym współpracować z innymi działami w firmie i stale podnosić swoje kwalifikacje. Jeśli poniższe kompetencje odpowiadają Twoim: ·       wiedza w zakresie aktualnych trendów marketingowych, w tym np. social mediów, ·       umiejętności w dziedzinie copywriting,·       podstawowa znajomość narzędzi typu Google Analytics etc., zasad działań SEO i SEM,·       znajomość programów graficznych typu Canva, znajomość środowiska WordPress. ·       umiejętność tworzenia krótkich filmów video na potrzeby kanałów SM oraz organizacji webinarów·       umiejętności nawiązywania i budowania relacji z innymi,·       wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań,·       twórcze podejście do problemu,·       znajomość języka angielskiego min. B1 (certyfikat LanguageCert LTE – mile widziany).a doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest Ci obce.I jeśli cenisz sobie: ·       stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji·       serdeczną atmosferę w zespole nastawionym równie mocno na cel jak i na drugiego człowieka·       warunki pracy zapewniające jednocześnie autonomię i wsparcie – w zależności od sytuacji i potrzeb·       przynależność do miejsca, w którym ciągle dzieje się „coś ciekawego”,zapraszamy Cię do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z krótkim uzasadnieniem swojej motywacji do pracy w INPROGRESS. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, które nam podajesz w celu przeprowadzenia rekrutacji, a nie są one wskazane w przepisach prawa pracy.Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. dodaj do CV poniższą zgodę:Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez INPROGRESS Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji Inprogress: INPROGRESS Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000384161, NIP 6772357001, REGON 121509810 stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;nasza siedziba mieści się w Krakowie (30-149) przy ul. Balickiej 95;możesz się z nami skontaktować pod numerem tel. 0048123579579dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli wziąć Twojego CV pod uwagę;Twoje dane osobowe są przetwarzane w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy (Art. 22 ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2018 poz. 917 ze zm.) w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) dalej nazywane: RODO), natomiast inne dane podane przez Ciebie, które nie wynikają z przepisów na podstawie zgody (art.6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie;dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy (maksymalnie do 4 miesięcy), chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji;odbiorcą danych będą INPROGRESS Szkolenia Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Trainings Sp. z o.o. oraz INPROGRESS Skills Sp. z o.o. (motyw 48 RODO);my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO;masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Specjalista ds Marketingu - Praca stacjonarna
Specjalista ds Marketingu - Praca stacjonarna
nowe Toruń dzisiaj

Oficjalny Dystrybutor marki Agrirepel w Polsce firma Hathor Sp z.o.o. poszukuje osoby na stanowisko:Specjalista ds. Marketingu - Praca stacjonarnaZadania (cel):- Zwiększenie popularności (renomy) produktów w poszczególnych krajach - Stworzenie spójnego globalnego przekazu informacji - Aktywne wspieranie działów handlowych grupy.- Zarządzanie stroną internetową- Google Ads – zarządzanie kampaniami, analiza wyników - Zarządzanie treścią w mediach społecznościowych: facebook, instagram, twitter, youtube- Zarządzanie marketingiem animowanym: influenserzy, media (papier/telewizja/radio)- Tworzenie materiałów reklamowych: katalogi, ulotki, itp.Profil kandydata :- Znajomość języków obcych (warunek konieczny - praca w międzynarodowej grupie) : angielski, opcjonalnie francuski - Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem - Minimum 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z marketingiem- Wykształcenie wyższe o profilu marketingowym lub powiązanym- Znajomość programów graficznych- Kreatywność- Znajomość pakietu MS Office,- Komunikatywność,- Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy- Umiejętność pracy pod presją czasu- Prawo jazdy kat. B- Gotowość do odbywania wyjazdów służbowychOferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- niezbędne narzędzia do pracy - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz wiedzy,- pracę w młodym, dynamicznym zespole,- możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,- szkolenia produktowe.Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Stawiamy na osobowość, nie na doświadczenie! OD ZARAZ!
Stawiamy na osobowość, nie na doświadczenie! OD ZARAZ!
nowe Poznań dzisiaj

Jeśli szukasz NOWEJ  ciekawej i inspirującej pracy w zgranym zespole, a kontakt z drugim człowiekiem nie sprawia ci problemu? Nie masz dużego doświadczenia na rynku pracy, ale chcesz się uczyć od najlepszych? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą marketingowo-sprzedażową, która z sukcesami reprezentuje największe światowe marki! Na ten moment PILNIE poszukujemy kolejnej pozytywnie zakręconej, komunikatywnej, pełnej pomysłów i chęci do pracy, ambitnej i otwartej na nowe wyzwania, oraz dostępnej minimum 4-5 dni w tygodniu- osoby do naszego młodego zespołu.  Co oferujemy: *współpracę z młodym, energicznym zespołem *niezbędne bezpłatne szkolenia zarówno wstępne- jak i podczas dalszej współpracy *atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto w każdy poniedziałek *bonusy za dobre wyniki *konkursy z atrakcyjnymi nagrodami *świetną atmosferę Do twoich zadań należeć będzie: *kontakt z klientem *wdrażanie działań, realizowanie i budowanie kampanii marketingowych *raportowanie wyników swoich działań*udział w szkoleniu i rekrutacji nowych pracowników Stawiamy na osobowość, nie na doświadczenie! Aplikuj i dołącz do nas jak najszybciej!

Praca w domu/Zdalna/Wypełnianie wniosków/Umowa
Praca w domu/Zdalna/Wypełnianie wniosków/Umowa
nowe Kraków dzisiaj

W związku z dynamicznie rozwijającym się Zespołem, prowadzę nabór na stanowisko:Specjalista ds. Marketingu/Reklamy/Usług/Social Media/UWAGA: Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLMNie wymagamy rozmów telefonicznychOdwiedzania klientaSpotkań na kamerzeCo oferujemy?praca odbywa się na podstawie UMOWY,wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe,wysokie wynagrodzenie (2 400 PLN- 8500 PLN) miesięcznie,dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,praca zdalna, w domu,elastyczne godziny pracy,regularne szkolenia online,niezbędne narzędzia do pracy,możliwość podjęcia pracy w formie dodatkowej lub stałejnie wymagamy doświadczenia, szkolimy od A do Z,nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej,nie wymagamy od osób żadnych danych poufnych, nie jesteśmy instytucją zbierającą dane i przetwarzającą je,Wymagania:skończone 18 lat,obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działaniaaktualne zamieszkanie na terenie Polski,komputer lub smartfon z dostępem do internetu,obsługa komputera na poziomie podstawowym,motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.Opis stanowiska pracy:reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych,nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,obsługa Klienta,tworzenie narzędzi reklamowych,praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.Możliwość atrakcyjnych zarobków:na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania, po kilku miesiącach 5 000 PLN – 18 000 PLN miesięcznie.Oczywiście nikt nie zapłaci za leżenie, jest to praca jak każda inna gdzie trzeba się zaangażować i działaćKliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, gdzie ze spokojem będę mógł się z Tobą kontaktować. Zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, Napisz Wiadomość, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.Liczba Miejsc Ograniczona!!

Wypełnianie Wniosków/ Praca Przy Komputerze
Wypełnianie Wniosków/ Praca Przy Komputerze
nowe Lublin dzisiaj

Witam mam do zaoferowania pracę zdalną wykonywaną w domu. W dużym skrócie praca polega na wypełnianiu wniosków, testowaniu darmowych ofert , promocji (średnio 80 zł zarobku na każdym wniosku) Forma zatrudnienia jako praca dodatkowa. Wymagania: -ukończone 18 lat -nie wymagane doświadczenie -dostęp do internetu z laptopem lub smartfonem -praca bez wkładu własnego -wsparcie jeśli trzeba -poświęć 2-4 godziny dziennie -nawet do 20 wniosków tygodniowo po 2-3 miesiącach pracy -wypłaty w każdym tygodniu -obywatelstwo Polskie Na start jest przyuczenie wypełniamy od 4-8 wniosków (400-700 zł) zarobku Następnie jeśli praca się spodoba pokazuję jak zarabiać więcej systematycznie co miesiąc.Rejestracja (umowa) w trakcie współpracy jeśli zdecydujesz że to dla Ciebie. Jeśli będziesz zainteresowany/na kliknij w przycisk APLIKUJ Pozdrawiam Jacek

Operator/montażysta video
Operator/montażysta video
nowe Radom dzisiaj

Jeden z liderów na rynku mediów rolniczych poszukuje osoby na stanowisko operatora/montażysty video Zakres obowiązków: przygotowanie sprzętu do zapisu obrazu i dźwięku na potrzeby realizacji wykonywanie zdjęć autorskich do programówrealizacja oraz montaż programówNasze wymagania:umiejętność obsługi sprzętu foto/videoumiejętność pracy z dziennikarzem (uchwycenie chwili, praca oparta często na spontanicznym działaniu w terenie).bardzo dobra znajomość Adobe Premiere Propodstawowa znajomość adobe photoshoppodstawy dotyczące oświetlenia i udźwiękowienia na potrzeby pracy w studiokreatywność i umiejętność improwizacji praca od poniedziałku do piątku od 8:30 - 16:30 jednak w związku z tym, że jest to praca w mediach wymagamy dyspozycyjności także w weekendy jeśli zajdzie taka potrzebaprawo jazdy kat. B (częste wyjazdy służbowe głównie do Warszawy)Mile widziane:zorientowanie w trendach internetowych oraz social mediadoświadczenie w pracy w redakcjach bądź serwisach internetowychCo oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie stabilność zatrudnieniaPublikacje w jednym z wiodących portali rolniczych w PolsceSzczegóły:Miejsce pracy – RadomPraca w formie stacjonarnejWymiar etatu: 1

Młodszy specjalista SEO
Młodszy specjalista SEO
nowe Zielona Góra dzisiaj

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Zielonej Górze. Od kilkunastu lat zajmujemy się marketingiem internetowym ukierunkowanym na SEO. W naszym portfolio znajdują się firmy z całej Polski. Doświadczenie w branży zaowocowało również stworzeniem platformy afiliacyjnej shopeneo.network.Poszukujemy osoby na stanowisko Junior SEO. Wymagania:zainteresowanie marketingiem internetowym, naturalne obycie z komputerem i internetem,znajomość w min. podstawowym zakresie CMS WordPress (mile widziane inne jak Presta, Joomla)dobra organizacja pracy,kreatywność,samodzielność i samodyscyplinaW shopeneo.agency będziesz odpowiedzialny za:pozycjonowanie stron internetowych,optymalizację stron internetowych pod kątem SEO,analizę SEO i przygotowywanie wytycznych,analizę efektów i skuteczności swoich działań,kontakt z klientem jako opiekun pozycjonowania.Z naszej strony, oferujemy:miłą i przyjazną atmosferęmożliwości rozwoju - dofinansowanie do kursów, szkoleń, (jesteśmy otwarci na Twoje sugestie)pomoc i opiekę merytorycznąwynagrodzenie ustalane indywidualnie na podstawie Twoich umiejętności i dotychczasowego doświadczeniaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest shopeneo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Zielonej Górze. Dane osobowe są przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wypełnianie Wniosków/ Praca Przy Komputerze
Wypełnianie Wniosków/ Praca Przy Komputerze
nowe Wrocław dzisiaj

Witam mam do zaoferowania pracę zdalną wykonywaną w domu. W dużym skrócie praca polega na wypełnianiu wniosków, testowaniu darmowych ofert , promocji (średnio 80 zł zarobku na każdym wniosku) Forma zatrudnienia jako praca dodatkowa. Wymagania: -ukończone 18 lat -nie wymagane doświadczenie -dostęp do internetu z laptopem lub smartfonem -praca bez wkładu własnego -wsparcie jeśli trzeba -poświęć 2-4 godziny dziennie -nawet do 20 wniosków tygodniowo po 2-3 miesiącach pracy -wypłaty w każdym tygodniu -obywatelstwo Polskie Na start jest przyuczenie wypełniamy od 4-8 wniosków (400-700 zł) zarobku Następnie jeśli praca się spodoba pokazuję jak zarabiać więcej systematycznie co miesiąc.Rejestracja (umowa) w trakcie współpracy jeśli zdecydujesz że to dla Ciebie. Jeśli będziesz zainteresowany kliknij w przycisk APLIKUJ Pozdrawiam Jacek

Marketing / Social Media PÓŁ ETATU
Marketing / Social Media PÓŁ ETATU
nowe Września dzisiaj

Social media&Marketing Manager poszukiwany do pracy w:Clif Designs Polskawww.clif-designs.plorazAutoOdNowawww.autoodn.plPraca na pół etatu, w tym 2-3 dni tygodniowo stacjonarnie w firmie, pozostały okres zdalnie.Zakres obowiązków:Prowadzenie kanałów Social Media – profile FB, InstagramWspółpraca z grafikiem, informatykiem oraz fotografemAktualizowanie stron WWWWeryfikacja i kontrola efektywności prowadzonych działań, przygotowywanie raportówPrzygotowywanie materiałów graficznychTworzenie i realizowanie z firmami zewnętrznymi gadżetów oraz materiałów promocyjnych dla klientów Clif Designs PolskaWymagania:Bardzo dobra znajomość platform społecznościowych (Facebook, Instagram,LinkedIn)Doświadczenie w ustawianiu kampanii z wykorzystaniem Ads Managera (facebook)Bardzo dobra znajomość trendów w obszarze social media i nowych technologiiZnajomość programów graficznych Adobe Ilustrator lub Photoshop lub CanvaLekkie pióro i zmysł estetycznyUmiejętności pracy w zespole, zaangażowanie, komunikatywności,Znajomość języka angielskiegoMile widziana znajomość branży motoryzacyjnejPrawo jazdy, samochódOferujemy:umowę o pracę lub B2B,pracę w młodym, energicznym zespole,dużą samodzielność w działaniach,Prosimy o dołączenie Klauzuli informacyjnej dot. przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

Grafik (obsługa graficzna firmy)
Grafik (obsługa graficzna firmy)
nowe Łódź dzisiaj

Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracęPracę przy ciekawych projektach z międzynarodowymi klientamiPracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku   Zakres zadań:Graficzna obsługi klientów – przygotowywanie wizualizacji odzieży z propozycją zdobienia (haft, nadruk, naszywki, metki itd.) dostosowane do profilu biznesowego klientaProjektowanie materiałów graficznych i reklamowych na stronę internetową i social media, w tym stały kontakt z osobą odpowiedzialną za SEO oraz SEMWykonywanie zdjęć produktów do akceptacji klienta przed produkcjąZnajomość języka angielskiegoKreatywnośćZaangażowanie i inicjatywa w działaniuBardzo dobrej znajomości programów graficznychMile widziane umiejętności z zakresu marketinguPortfolio z przykładami Twoich pracWymaganiaJęzyki:Angielski : ŚredniozaawansowanyUmiejętności:Studenci kierunków graficznychKierunki studiów:Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi : Projektowanie ubioruDokumenty potrzebne do aplikacji:CV

Dziennikarz/ reporter
Dziennikarz/ reporter
nowe Radom dzisiaj

Jeden z liderów na rynku mediów rolniczych poszukuje osoby na stanowisko dziennikarza. Zakres obowiązków: Samodzielne tworzenie artykułów z zakresu rolnictwa oraz polityki rolnejPrzeprowadzanie wywiadów w formach telefonicznej oraz bezpośredniej rozmowyZbieranie informacjiPromowanie treści w kanałach społecznościowychNasze wymagania:Doskonała umiejętność posługiwania się językiem polskim„Lekkie pióro”Umiejętność pracy pod presją czasuPrzynajmniej podstawowa znajomość tematyki związanej z rolnictwem oraz politykąElastyczność czasowaMile widziane:Znajomość CMSZorientowanie w trendach internetowych oraz pojęciach z zakresu SEO i social mediaDoświadczenie w pracy w redakcjach bądź serwisach internetowychUmiejętność pracy przed kamerąPrawo jazdy kategorii BCo oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie Stabilność zatrudnieniaPublikacje w jednym z wiodących portali rolniczych w PolsceSzczegóły:Miejsce pracy – RadomPraca w formie stacjonarnejWymiar etatu: 1

Staż - Specjalista ds. SEO
Staż - Specjalista ds. SEO
nowe Wrocław dzisiaj

O Strategiczni.pl Czy jesteśmy najwięksi? Nie.Czy jesteśmy najlepsi? Nie wiadomo.Czy jesteśmy najfajniejsi? Staramy się być. Większość z naszych klientów jest z nami latami. W firmie tworzymy przyjazną atmosferę, cenimy otwartość i szczerość, ponieważ to jest fundamentem długiej i owocnej współpracy. Kogo szukamy? Szukamy osoby, która chce się rozwijać w kierunku SEO i pomoże nam w rozbudowie szerokiego portfolio serwisów należących do spółki. Chcemy kogoś kto potrafi analizować dane, porządkować informacje, wyłapywać trendy i planować z wyprzedzeniem. Szukamy osoby na 3 miesięczny intensywny staż (w pełnym wymiarze godzin). Zadania: Działania SEO związane ze stronami www - przy wsparciu zespołu SEO w tym:przygotowywanie wytycznych związanych z treściami na stronieprzygotowywanie i wdrażanie zaleceń optymalizacyjnych nauka linkbuldingu oraz efektywne pozyskiwanie linkówanaliza ruchu w serwisierekomendacje związane z rozwojem stronnauka wykonywania prostych audytów SEOPrace rozwojowe/koncepcyjne nad serwisami spółkiTworzenie nowych serwisów od koncepcji po wdrożenieCzego oczekujemy: Zainteresowanie branżą marketingu internetowego - znajomość przynajmniej podstaw (SEO, SEM, PPC, Social Media, pozycjonowanie - te pojęcia powinny być Ci jakkolwiek znane i zrozumiałe)skróty takie jak FTP, SSL, FZ, GA, GSC są Ci znane, a jeżeli nie są to spokojnie, poznasz je u nas :)Umiejętności słuchania!, zadawania pytań i wyciągania wnioskówChęci rozwoju, motywacji, chęci do podejmowania wyzwańUmiejętności analitycznego myślenia i skrupulatnościJęzyka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym (min. B2)Na co możesz liczyć: Pracę, jeśli po 3 miesięcznym staży obie strony będą zadowolone.Wynagrodzenie stażowe w wysokości 1000zł netto miesięcznieMasę wiedzy od specjalistów, dowiesz się jak działa SEO i jak poszczególne elementy wpływają na wynik końcowy. Staż blisko centrum Wrocławia - Legnicka 55F/Rysia1A (szukamy osoby, która będzie pracować z nami z biura)Szanse rozwoju - jesteśmy kameralnym, zgranym zespołem, który pracuje przy dużych, ambitnych projektachWewnętrzne szkolenia, warsztaty i inne Fajną atmosferę, staramy się, aby praca w naszym biurze nie była traktowana jako karaSłodkości, pizza, Warhammer Twoje zdanie jest dla nas ważne. Cenimy ludzi samodzielnych, z pomysłem na swoją pracę. Lubimy jak osoba z którą współpracujemy sama generuje pomysły jak coś zrobić lepiej, szybciej, efektywniej. Po zgłoszeniu skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Specjalista ds. mediów społecznościowych
Specjalista ds. mediów społecznościowych
nowe Rzeszów dzisiaj

Nie rozstajesz się z telefonem i lubisz śledzić najnowsze plotki oraz wydarzenia? Chętnie oglądasz filmy i seriale, ale też z przyjemnością sprawdzisz co słychać u Kardashianek lub brytyjskiej rodziny królewskiej? Jesteś energiczną, pełną pomysłów osobą, która nie boi się pracy w mediach społecznościowych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!PLC-PL Sp. z o. o. to nowoczesna firma, którą tworzą młodzi i kreatywni ludzie. Nasze biuro znajduje się bardzo blisko centrum Rzeszowa, lecz możemy się pochwalić nie tylko najlepszym widokiem na miasto, ale także zasobami tworzącymi przyjazne, śmiałe i ambitne środowisko pracy. Międzynarodowy i wielokulturowy zespół jest dynamiczny oraz pełen pasji, a jego umiejętności każdego dnia rozwijają się w świecie tworzenia treści i mediów społecznościowych. Dołącz do nas już dziś! Zakres obowiązków:Przygotowywanie materiałów do publikacji na Facebooku, Instagramie/Tik toku/Twitterze i innych, zgodnych z profilem działalnościObsługa profili mediów społecznościowych w różnych językachModeracja i budowanie zaangażowania na wszystkich kanałach społecznościowych sieciWspółpraca z pozostałymi działami w firmie pod względem efektywnego wykorzystania kanałów social mediaTłumaczenie tekstów zleconychRozwijanie nowych kanałów komunikacjiWymagania:Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie)Zaawansowana znajomość platform społecznościowych (Facebook, Twitter, Youtube, Pinterest, Instagram)Kreatywność i dobra organizacja pracyZnajomość branży rozrywkowej i chęć uczenia sięPożądane cechy charakteru:EnergiaZaangażowanieSumiennośćKreatywnośćOtwartośćKomunikatywnośćWielozadaniowośćDodatkowymi atutami będą:Doświadczenie zawodowe w pracy z Social MediaOferujemy:Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmieAtrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet socjalnyMożliwość rozwoju z zakresu zarządzania social mediaPracę w młodym, twórczym i przyjaznym zespolehttps://www.youtube.com/channel/UCsqP_QoZTV3CJJClKL9D3MQ

POSZUKIWANY - Rekin biznesu // praca od zaraz // wolne weekendy
POSZUKIWANY - Rekin biznesu // praca od zaraz // wolne weekendy
nowe Wrocław dzisiaj

Praca od zaraz // wolne weekendyPoszukujemy REKINA BIZNESU. Osoby przede wszystkim ambitnej, nastawionej na rozwój osobisty!Nie masz doświadczenia w kontakcie z klientem biznesowym ? - to dla Nas żaden problem, szkolimy na miejscu.Co możemy zaoferować :wysokie wynagrodzenie, pakiet szkoleń,pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (wolne weekendy),możliwość szybkiego rozwoju,biuro w centrum WrocławiaZakres obowiązków:Wsparcie działu sprzedaży, Reprezentowanie firmy, Prowadzenie spotkań biznesowych Wymagamy:Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (8-16)Wykształcenie min. średnieKomunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientamiZaangażowanie w wykonywaną pracę.Wyślij nam swoje CV, a resztą zajmiemy się MY ! :)

Graphic Designer
Graphic Designer
nowe Kraków dzisiaj

edrone  to pierwszy eCRM zaprojektowany dla eCommerce. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania Marketing Automation, oparte na naszych algorytmach, które są łatwe w instalacji (Plug'n'Play). Naszym celem jest pomoc w zrozumieniu zachowań klientów (Customer Intelligence) i zaangażowaniu ich (Marketing Automation) za pomocą kompleksowej chmury marketingowej e-commerce. Do działu Customer Success poszukujemy Graphic Designera  ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Do głównych obowiązków na tym stanowisk będzie należało: przygotowywanie kreacji graficznych związanych z komunikacją marketingową klientów edrone (np. newslettery, pop-upy, banery, krótkie animacje),tworzenie materiałów graficznych na potrzeby social media klientów edrone, wsparcie przy przygotowywaniu różnorodnych materiałów marketingowych online banery, newslettery, animacje dla klientów edrone, praca z zespołem Customer Care nad prezentacjami dla klientów,projektowanie graficzne przy wykorzystaniu takich programów jak Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesign, POSZUKIWANE KOMPETENCJE:minimum roczne doświadczenie zawodowe w branży kreatywnej poparte ciekawym portfolioniewyczerpana kreatywność, inicjatywa i pasja do startupówzmysł estetycznysamodzielnośćbiegłe posługiwanie się programami graficznymi Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, inDesignumiejętność tworzenia animacji i montażu video na potrzeby social mediówangielski na poziomie komunikatywnymgoogle Docs lub Microsoft Office - zaawansowaneOFERUJEMY:Umowa o pracę lub kontrakt B2BPraca w pełnym wymiarze czasowymIndywidualne ścieżki rozwoju karierySzkolenia dla pracownikówPraca w przyjaznym, dynamicznym zespole, Praca w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze lub praca hybrydowaPakiety Multisport Plus i medyczne (EnelMed)

Od zaraz - przedstawiciel handlowy /ekstra zarobki/ bez doświadczenia
Od zaraz - przedstawiciel handlowy /ekstra zarobki/ bez doświadczenia
nowe Wrocław dzisiaj

Firma marketingowo-sprzedażowa Create Group poszukuje współpracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL w terenie.Jesteśmy firmą outsorcingową - pozyskujemy klientów biznesowych dla firmy Cube Online Services ( autoryzowanego przedstawiciela Google Street View).Poszukujemy osób: Zorganizowanych,Wytrwałych w dążeniu do celu,Punktualnych,Komunikatywnych z dozą pewności siebie.Wymagamy: Dyspozycyjności 9:30-17:30 od poniedziałku do piątku,Pełnoletności,Dostępności najpóźniej od 12 maja br.Zapewniamy: Szkolenia od podstaw - byś ciągle podnosił/a swoje kwalifikacje nie tylko sprzedażowe,Wsparcie opiekuna projektu na każdym kroku,Służbowy iPad i niezbędne narzędzia pracy,Chillową atmosferę w zespole,Biuro w centrum miasta,Ciągłe integracje i wyjazdy służbowe minimum raz w miesiącu,Możliwość przeszkolenia i promocji na wyższe stanowiska.Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań w pracy - doskonale trafiłeś!Tutaj nie będziesz siedział przy biurku, a sprzedawał/a face to face usługę wirtualnego spaceru pod brandem giganta technologicznego.Nie lubimy stać w miejscu, dlatego zarabiamy w tygodniówkach prowizyjne wynagrodzenie. Im więcej osiągasz - tym więcej zarabiasz. By wziąć udział w rekrutacji - wyślij aktualne CV przez portal OLX. Po zapoznaniu się z nim, odezwiemy się i umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne :)Powodzenia!

Specjalista ds. marketingu internetowego
Specjalista ds. marketingu internetowego
nowe Mińsk Mazowiecki dzisiaj

Firma handlowa prowadząca działalność stacjonarną w Mińsku Mazowieckim oraz posiadająca sklep internetowy zatrudni Specjalistę ds. marketingu internetowego. Posiadamy produkty z marką własną w branży wystrój wnętrz oraz ogród. Praca stacjonarna w biurze w Mińsku.   Zadania: - udział w tworzeniu oraz wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii i planów marketingowych - mierzenie efektywności działań marketingowych - współpraca z działem sprzedaży - prowadzenie badań marketingowych – analiza rynku i konkurencji   Wymagania: - wykształcenie wyższe (mile widziane marketing lub pokrewne) - minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - znajomość narzędzi marketingu internetowego (min. podstawy SEO, AdWords, social media) - kreatywność - odpowiedzialność i dobra organizacja czasu   Oferujemy: stabilną pracę w przyjaznej atmosferze ubezpieczenie grupowe godziny pracy 8-16 możliwość rozwoju zawodowego atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV. Proszę również o umieszczenie w dokumencie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Staż | Specjalista ds. Facebooka
Staż | Specjalista ds. Facebooka
nowe Ostrów Wielkopolski dzisiaj

Jesteś studentem poniżej 25 roku życia? Chcesz rozwijać się na płaszczyźnie Social Mediów? Posiadasz już niemałe umiejętności w prowadzeniu profili firmowych na Facebooku ale brakuje Ci doświadczenia? Swoje kompetencje możesz rozwijać w naszej firmie.Co od Ciebie wymagamy?znajomości Facebook Business Managerumiejętności zarządzania kampaniami i kontami reklamowymianalizowania statystyk, ruchu i zasięgówznajomości aktualnych trendów w zakresie komunikacji internetowejDodatkowe atuty:umiejętności tworzenia tekstówkreatywny i otwarty umysłsamodzielność, inicjatywa w działaniu, profesjonalizm, zaangażowanie i organizacja pracy własnejstaranność i skrupulatność w realizacji swoich obowiązkówCo chcemy Ci zaoferować?staż z możliwością podjęcia długofalowej pracy etatowejpraca stacjonarna od 8.00-16.00 w Ostrowie Wielkopolskimw pełni wyposażone stanowisko pracy w siedzibie firmywsparcie praktyczne i merytoryczne pracowników z dużym doświadczeniem Strona internetowa: www.apz.pl

Promotor w fundacji / Fundacja Fotowoltaiki
Promotor w fundacji / Fundacja Fotowoltaiki
nowe Rzeszów dzisiaj

Praca w fundacji nie jest dla każdego.Tu liczy się zaangażowanie i wiara w misję. Naszą misją jest dbanie o środowisko i szerzenie wiedzy na temat Odnawialnych Źródeł Energii, a w szczególności fotowoltaiki.Jeśli chciałbyś zadbać z nami o naszą planetę i sądzisz, że praca z nami może stać się dla Ciebie sposobem na samorealizację, koniecznie złóż aplikację. Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła pasja do fotowoltaiki i chęć pomocy.Teraz z Waszą pomocą możemy dać z siebie więcej! Dochód Fundacji Fotowoltaiki przekazujemy na ochronę środowiska oraz pomoc potrzebujących.Jeżeli zależy Ci na pracy w, której możesz nie tylko zarobić, ale również zadbać o ekologię i naszą planetę, a także nieść pomoc dla całego społeczeństwa świetnie trafiłeś!   Poszukujemy ludzi ambitnych, energicznych, komunikatywnych, punktualnych i dobrze zorganizowanych.Każdego kto w swoim życiu stawia na jakość, a nie ilość, tak jak my, i nie boi się wyzwań zapraszamy z otwartymi ramionami. Oczekiwania: ·   Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku ·   Sumienne wykonywanie obowiązków oraz pełne zaangażowanie ·   Wysokie predyspozycje interpersonalne Oczekujemy: ·   Mile widziany status ucznia/studenta ·   Ogólne doświadczenie zawodowe (mile widziane doświadczenie wymagające kontaktów interpersonalnych np. z klientami) ·   Komunikatywność (nie boisz się rozmawiać) ·   Rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków oraz dobra organizacja czasu ·   Punktualności ·   Chęci rozwoju i niesienia pomocy potrzebującym ·   Podstawowa znajomość pakietu MS Office Oferujemy: ·   Podstawa + wynagrodzenie prowizyjne ·   Niezbędne narzędzia pracy ·   Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży ·   Szkolenia produktowe ·   Możliwość rozwoju ·   Wsparcie w działaniu ·   Miłą i rodzinną atmosferę pracy

Młodszy Specjalista ds. PR
Młodszy Specjalista ds. PR
nowe Warszawa dzisiaj

Partner of Promotion- agencja nr 1 w Polsce według niezależnych rankingów firm public relationsposzukuje osoby na stanowisko Junior Account Executive (JAE/05/2021)Miejsce pracy: Warszawa Wymagania:·     minimum 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze public relations, marketingu lub dziennikarstwa,·     wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów·     znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu public relations i social mediów,·     umiejętność opracowywania informacji prasowych – (tzw. „lekkie pióro”),·     znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,·     dodatkowym atutem będzie znajomość jednej z branż: life-style, motoryzacja i transport, real estate, ochrona środowiska. Zakres obowiązków:·     wsparcie w organizacji eventów, konferencji i spotkań prasowych,·     przygotowanie i redagowanie materiałów prasowych oraz treści do publikacji w social mediach,·     koordynacja wysyłek pakietów prasowych do dziennikarzy oraz prowadzenia testów produktów,·     prowadzenie bieżącego kontaktu z dziennikarzami oraz influencerami,·     wsparcie zespołu w opracowaniu konceptów, budżetów i strategii działań PR. Oferujemy: ·     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,·     możliwość rozwoju zawodowego, ·     dobrą atmosferę pracy,·     doświadczony i chętny do współpracy zespół. Przypominamy o dopisaniu w CV następującej klauzuli: "W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzanych danych osobowych w ramach realizacji procesu rekrutacji znajdują się pod adresem www.partnersi.com.pl/praca/rekrutacja-przetwarzanie-danych-osobowych

Specjalista/ka ds. Social Media w gastro poszukiwany
Specjalista/ka ds. Social Media w gastro poszukiwany
nowe Wrocław dzisiaj

Jesteś energiczną, pełną pomysłów osobą, która lubi pracę w mediach społecznościowych? Jeśli tak to szukamy właśnie Ciebie!Obecnie firma GM Events sp. z o.o. poszukuje osoby do prowadzenia Social Media dwóch pubów, w samym sercu Starego Miasta. Oczekiwania i obowiązki:Prowadzenie kanałów Social Media – profile FB, Instagram  to Twój ŚwiatDoświadczenie w ustawianiu kampanii z wykorzystaniem Ads Managera (facebook).Podstawowa moderacja Google i Tripadvisor (głównie odpowiadanie na komentarze).Przygotowywanie i tworzenie podstawowych materiałów graficznych, oraz stała współpraca z grafikiem.Weryfikacja i kontrola efektywności prowadzonych działań, przygotowywanie raportówUczestnictwo w wydarzeniach organizowanych przez firmę. (Koncerty, imprezy okolicznościowe, warsztaty.Bardzo dobra znajomość trendów w obszarze social media,Lekkie pióro i zmysł estetyczny,Zaangażowanie i pozytywne nastawienie,Umiejętność pracy w zespole i komunikatywnośćCo najmniej podstawy fotografii. (Im większe umiejętności tym lepiej),Znajomość branży gastronomicznej mile widziana..Oferujemy:,dużą samodzielność w działaniach,elastyczne godziny pracy z możliwością części pracy zdalnej, pracę w młodym, energicznym zespole,zniżkę pracowniczą do czterech lokali gastronomicznych,zniżkę na (pyszny!) obiad pracowniczy,wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,możliwości rozwoju (kursy, szkolenia),Jeśli czujesz, że jest to stanowisko dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu!

Product/Brand Manager
Product/Brand Manager
nowe Szczecin dzisiaj

Jeżeli jesteś kreatywny, uwielbiasz nowoczesny marketing i szukasz nowych wyzwań w branży e-commerce, stanowisko Product/Brand Manager’a będzie dla Ciebie wprost wymarzone.Poszukujemy osoby, która wesprze nas w zakresie marketingu poprzez inicjowanie i koordynowanie działań marki IAI oraz marek produktowych w Polsce i globalnie. Product/Brand Manager Co jest do zrobienia: • Współtworzenie i egzekwowanie strategii marki • Dbałość o spójność przekazu na stronie internetowej oraz we wszelkich publikowanych materiałach • Wpływ na finalną wersję produktów i usług • Tworzenie i adaptowanie treści czyli tzw. Content Marketing (raporty, e-booki, poradniki, inspiracje) do różnych kanałów komunikacji, także w zakresie redystrybucji contentu • Prowadzenie kampanii reklamowych, w tym wprowadzanie na rynek nowych usług i produktów • Research, wykonywanie badań rynkowych, analiza statystyk, • Poszukiwanie nowych rozwiązań i śledzenie światowych trendów • Współuczestnictwo w promocyjnych wydarzeniach branżowych w kraju i za granicą • Raportowanie wyników podjętych działań marketingowych Czego oczekujemy? • Co najmniej 3 letniego doświadczenia na stanowisku Product/Brand Managera lub podobnym • Łatwości w tworzeniu spójnych, logicznych i trafnych tekstów • Komunikatywności, otwartości oraz ciekawości świata • Dokładności i umiejętności skupieniu na najdrobniejszych detalach • Znajomości rynku i rozwiązań e-commerce • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w różnych modelach • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego • Umiejętności szybkiego uczenia się i adaptowania do nowych zadań i zagadnień Co oferujemy? • Atrakcyjne wynagrodzenie • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B) • Możliwość elastycznych godzin rozpoczynania pracy • Możliwość pracy w Home Office 3 dni/5 dni • Najlepszy sprzęt w Szczecinie (w Piastów Office Center - najnowocześniejszy biurowiec w Szczecinie • Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich • Praca w dynamicznym, innowacyjnym zespole z ciekawymi międzynarodowymi partnerami i klientami • Doświadczony i kompetentny zespół • Brak formalnej atmosfery Wynagrodzenie Wynagrodzenie jest przyznawane na podstawie dotychczasowego doświadczenia i podawane jest dla średniej ilości godzin pracy w miesiącu (168h).  * dla rangi Regular 8035zł + VAT (umowa o pracę: 5582zł brutto),  * Senior 8773zł + VAT (umowa o pracę: 6278zł brutto). Po trzecim miesiącu pracy każdy otrzymuje pełną opiekę medyczną Medicover, a po okresie sześciu miesięcy opieką objęta jest również rodzina. Po każdym roku pracy do wynagrodzenia doliczany jest stały dodatek stażowy w wysokości 150 zł miesięcznie. Więcej informacji na stronie Co oferuje IAI i dlaczego warto dla nas pracować? Zapraszamy na naszą stronę www.iai-sa.com Uprzejmie informujemy, że pozostawiamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Młodszy Serwisant ZbitaSzybka.pl Lublin
Młodszy Serwisant ZbitaSzybka.pl Lublin
nowe Lublin dzisiaj

Akceptujemy CV tylko w formacie PDF ze zdjęciemOpisWymagania podstawowe kandydata: Obowiązkowe:wiek do 23 lat - uczciwość;- uprzejmość- miła uśmiechnięta aparacyja - punktualność; - pozytywnie nastawienie do życia; - dobra energia - optymizm - otwartość na zmiany; - łatwa przyswajalność wiedzy; - umiejętność koncentracji na detalach; - pasja do naprawiania urządzeń elektronicznych, majsterkowania itp.; - umiejętność szybkiego podejmowania decyzji. Mile widziane: - miejsce zamieszkania blisko Lublin Śródmieście - użytkownik i pasjonat urządzeń elektroniki użytkowej (smartfony, tablety, laptopy), urządzeń Apple - łatwość nawiązywania relacji; - rozwinięte zdolności komunikacyjne; - znajomość języka obcego. - perfekcjonizm - brak doświadczenia w innych serwisach Podstawowy opis stanowiska pracy - praca min. 5 dni w tygodniu min. 8h dziennie; - naprawa urządzeń mobilnych firmy Apple; - obsługa klienta; - dbanie o czystość miejsca pracy; - przygotowywanie, pakowanie i nadawanie przesyłek kurierskich; - obsługa oprogramowania serwisowo-magazynowego; - dbanie o wizerunek firmy. Co w zamian? - możliwość rozwoju i wpływu na wysokość swojej pensji; - praca w młodym pełnym pozytywnej energii zespole; - czerpanie z wieloletniego know-how; - praca w ogólnopolskim projekcie z ambicjami. Na dole CV prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz.883 z późn. zm.) Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania - zgodnie z przepisami ww. ustawy, zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Specjalista ds. marketingu internetowego- praca zdalna
Specjalista ds. marketingu internetowego- praca zdalna
nowe Białystok dzisiaj

KLIMART Sp. z o.o. jest polską firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno- wentylacyjnej oraz ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Ciągle się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne współpracując z najbardziej renomowanymi producentami na rynku: Daikin, Panasonic, Samsung, LG i inne.Obecnie szukamy do pracy zdalnej na stanowisko:Specjalista ds. marketingu internetowegoZadania które będziesz realizować:  Współtworzenie strategii reklamowej Zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych Tworzenie grafik reklamowych Tworzenie, zarządzanie treścią oraz administrowanie strony internetowej Planowanie, przygotowanie i optymalizacja kampanii reklamowych, m.in. na platformach Facebook, Google Ads Pełna analityka efektywności działań, opracowywanie raportów, wyciąganie wniosków i przygotowywanie rekomendacji, Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii, Opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych Wykonywanie innych zadań z zakresu działu marketinguOczekujemy:  Praktycznej wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress, Google Adwords, Google Analitics i innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu on-line Znajomości programów graficznych Znajomości aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego Umiejętności tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe Kreatywności i szybkość w wykonywaniu zadań Bardzo dobrej znajomości Pakietu MS Office Chętnie zatrudnimy osobę z orzeczeniem o niepełnosprawnościOferujemy:  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pół etatu  Stabilne i atrakcyjne warunki pracy

Grafik komputerowy, projektant reklam
Grafik komputerowy, projektant reklam
nowe Radom dzisiaj

Centrum Druku & Reklamy DRUKPOINT zatrudni grafików komputerowych, projektantów reklam.Wymagania:bardzo dobra znajomość programów graficznych: pakiety Adobe, CorelDrawkreatywnośćmile widziane: doświadczenie w komercyjnym projektowaniu reklamowymmile widziane: umiejętność tworzenia stron wwwOferujemy:możliwość rozwojumożliwość poznania różnych technologii druku, usług dodatkowychpracę w miłej atmosferze i zgranym zespoleprojektowanie materiałów reklamowych dla największych firm w Polsceciekawą i samodzielną pracę.CV wraz z portfolio prosimy załączać do odpowiedzi na ogłoszenie.

Copywriter: opisy produktów, teksty na stronie
Copywriter: opisy produktów, teksty na stronie
nowe Toruń dzisiaj

Hektor Spółka Jawna jest dystrybutorem artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków, działającym na rynku od ponad 30 lat. Jesteśmy czołowym partnerem takich firm jak: Colgate-Palmolive, Nivea, Unilever, Vileda, Inco Veritas, Bros. Naszymi klientami są punkty handlu detalicznego, instytucje publiczne, firmy świadczące usługi sprzątające. Od zawsze staramy się wprowadzać nowoczesne rozwiązania usprawniające obsługę naszych klientów, jako jedni z pierwszych w Polsce wprowadziliśmy mobilny system sprzedaży dla naszych przedstawicieli handlowych oraz system zarządzania magazynem WMS. Obecnie rozwijamy projekt e-commerce, jakim jest prowadzenie sklepu internetowego Clineo.pl oraz hurtowni internetowej Hektor.pl. Szukamy osoby, która wspólnie z nami zaangażuje się w rozwój tego projektu, pracując na stanowisku: CopywriteraCzy szukamy ciebie?Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:tworzenie unikalnych opisów produktów i kategorii,wprowadzanie produktów do sklepów internetowych,korekty i czuwanie nad jakością tekstów na stronach www,współpraca z agencją marketingu internetowego,optymalizacja tekstów pod kątem SEO Zatem, jeśli chcesz pracować z profesjonalnym zespołem ludzi, mieć styczność z ciekawymi projektami, podnieść swoje kompetencje oraz możesz odpowiedzieć twierdząco na większość poniższych stwierdzeń:posiadam umiejętność redagowania poprawnych językowo i ciekawych tekstów,potrafię umiejętnie i efektywnie wyszukiwać i przetwarzać informacje w celu przygotowania materiałów tekstowych,posiadam umiejętność optymalizacji tekstu pod kątem sprzedażowym używając języka korzyści,posiadam wykształcenia wyższe lub jestem studentem (preferowane kierunki: filologia polska, dziennikarstwo, komunikacja medialna)jestem komunikatywna/y, otwarta/y, lubię kontakty z ludźmi,jestem bardzo dobrze zorganizowana/y,jestem odpowiedzialna/y i potrafię się motywować,jestem dokładna/y i zwracam uwagę na szczegóły,lubię kończyć rozpoczęte zadania,lubię się uczyć i poznawać nowe zagadnienia To możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.  Twoimi dodatkowymi atutami mogą się okazać:znajomość zagadnień SEO i content marketingu, doświadczenie w pozycjonowaniu strongłowa pełna pomysłów Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy: umowę zlecenie na czas określonyciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkumożliwość realizacji własnych pomysłówniezbędne narzędzia pracymiłą atmosferę pracy w zgranym zespole  Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV z listem motywacyjnym przez platformę OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Dział marketingu / e-commerce - Głogówek/Kędzierzyn-Koźle/Krapkowice
Dział marketingu / e-commerce - Głogówek/Kędzierzyn-Koźle/Krapkowice
nowe Głogówek dzisiaj

Multitex Sp. z o.o. - GłogówekFirma MULTiTEX Sp. z o.o. (dawniej: P.P.H.U. MATEX Monika Kunert) jest jednym z największych producentów artykułów pościelowych w Polsce. Obecnie posiada 3 marki: MATEX, BabyMatex, SANIPUR, których produkty są dostępne na rynkach kilkunastu Państw Europejskich i zatrudnia niemal 80 pracowników.Ze względu na ciągły rozwój i poszerzanie profilu działalności, firma MULTiTEX poszukuje osoby na stanowisko:Specjalista ds. e-commerce / Dział marketingu / Obsługa sklepu internetowegoBIURO i miejsce pracy W GŁOGÓWKU Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała za:1.     współprowadzenie platformy e-commerce, tj.·       Obsługa newslettera B2C oraz B2B·       Utrzymywanie relacji z klientem oraz pozyskiwanie nowych klientów.·       Kontakt z klientem (tel, live-chat, mail, Massanger, etc.) ·       zamieszczaniem treści i prowadzeniem kont social media (FB, Instagram, Pinterest, LinkedIn),·       Pisanie treści blogowych na stronach internetowych marek własnych·       Wyszukiwanie i komentowanie treści branżowych w social mediach, celem sprowadzenia klienta na nasze e-shopy·       Pomoc przy prowadzeniu kanałów social media marek własnych·       Pomoc przy tworzeniu wideo na potrzeby social media oraz marketingu·       Przypisywanie produktów do siebie (crosselling i upselling)·       Kompletowanie list mailingowych od klientów celem przesyłania próśb o opinie poprzez Review Collector2.     rozwój marketingu firmy, tzn:Pomoc w zakresie:·       przygotowywania grafik / materiałów na stronę, na potrzeby komunikacji w kanałach social media, publikacji·       przygotowanie materiałów graficznych, zdjęciowych i reklamowych na potrzeby zadań marketingowych i PR.Oczekujemy:·       zaangażowania, własnej inicjatywy, kreatywności, entuzjazmu·       umiejętności prowadzenia kont na Social Media·       „lekkie pióro”·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole·       bardzo dobrej organizacji pracy własnej·       odpowiedzialności i samodzielność w działaniu·       dbałości o szczegóły i punktualnościMile widziane:·       doświadczenie w projektowaniu materiałów reklamowych oraz prowadzeniu social media·       umiejętności fotograficzne i obróbka zdjęć·       dobra znajomość oprogramowania graficznego pakietu Adobe (Photoshop, InDesign)Oferujemy:·       stabilne zatrudnienie w renomowanej, prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku·       umowę o pracę lub umowę o współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą·       dodatki do wynagrodzenia (refundacja kosztu dojazdu, prezenty świąteczne, premia roczna etc.)·       pracę w atmosferze firmy rodzinnej·       wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w pełni wyposażone stanowisko pracy)·       pełen sprzęt graficzny (2 monitory, WACOM, wysokiej klasy PC, etc.)·       w pełni wyposażone studio foto/video·       biuro w dogodnej lokalizacji - Głogówek·       możliwość rozwoju na kreatywnym stanowisku, w rozwojowym dziale·       darmową kawę i herbatę ;)

Praca w domu przez internet,legalna, bez inwestowania
Praca w domu przez internet,legalna, bez inwestowania
nowe Nysa dzisiaj

Praca jest całkowicie legalna, nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy wszelkie szkolenia. Wynagrodzenie wypłacane na Twoje konto bankowe Możesz zarobić jednorazowo, albo możesz zarabiać cyklicznie olbrzymie kwoty, nawet 5 cyfrowe! Elastyczne godziny pracy - Pracujesz tyle, ile sam chcesz. Nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania. Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani wiedzy informatycznej. Wystarczą znajomości podstaw komputera lub telefonu. Praca jest prosta, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Dodatkowo także wszystko odbywa się z pozycji domu przez Internet. Co oferujemy? -Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania nawet do kilku/ kilkunastu tys miesięcznie. -Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy. -Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu, żeby zarabiać. -Szkolenia online organizowane bardzo często i cyklicznie. -Szkolenia stacjonarne odbywające się na terenie Polski dla zainteresowanych. Wymagania: -Pełnoletność -Chęć działania i wykonywania zadań według instrukcji -Umiejętności pracy wspólnej i czytania ze zrozumieniem -Obsługa komputera na poziomie podstawowym i dostęp do Internetu -Obywatelstwo Polskie

Bezpłatne praktyki grafik komputerowy
Bezpłatne praktyki grafik komputerowy
nowe Kraków dzisiaj

Poszukujemy na swój pokład kreatywnego grafika, który chciałby zgłębić tajniki social media marketingu.Opis stanowiska:- Tworzenie grafik na blogi firmowe, strony internetowe, materiały promocyjne, itp.,- Tworzenie koncepcji i layoutów materiałów marketingowych,- Wsparcie graficzne przy większych projektach. Oczekujemy:- duszy artysty, umiejętności tworzenia grafik,- kreatywnego i otwartego umysłu,- chęci nauki, rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności,- podstawowej znajomości programów graficznych.Oferujemy:- 3-miesięczny bezpłatne praktyki z możliwością późniejszego zatrudnienia,- elastyczny czas pracy,- poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie mediów społecznościowych i przygotowywania grafik,- możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,- udział w interesujących, rozwojowych projektach,- wsparcie doświadczonych współpracowników,- tuziny humoru,- rodzinną atmosferęZainteresowany/zainteresowana? Wyślij do nas swoje CV przez formularz kontaktowy olx.Nie zapomnij załączyć klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Praca z domu - 2h dziennie (atrakcyjne zarobki) praca zdalna
Praca z domu - 2h dziennie (atrakcyjne zarobki) praca zdalna
nowe Kalisz dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. **Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet.** Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. **Zalety tej pracy:* -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. **Wymagania:* -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX. Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24h

Pracownik działu marketingu park trampolin Jumpworld
Pracownik działu marketingu park trampolin Jumpworld
nowe Katowice dzisiaj

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGUJeżeli posiadasz pozytywne nastawienie, jesteś osobą zaangażowaną, punktualną, skrupulatną, odpowiedzialną i przy tym towarzyszy Ci uśmiech, czekamy właśnie na Ciebie!! Dołącz do naszego zespołu parków trampolin JUMPWORLD!!Firma JumpWorld to sieć parków trampolin, która działa na rynku od 2015 roku. Koncept opiera się na idei „fun fitness”, czyli osoby w każdym wieku jednocześnie się bawią i ćwiczą. JumpWorld oferuje zdrową zabawę dla klientów indywidualnych, organizację urodzin, zajęć WF, wycieczek szkolnych, specjalistycznych zajęć indywidualnych oraz eventów grupowych. Prowadzimy bezpieczne parki rozrywki spełniające wysokie standardy jakości oraz bezpieczeństwa, dostarczające klientom miejsca do zabawy i rekreacji, łączącej w sobie aktywność sportową i radość z dobrej zabawy. JumpWorld promuje zdrowy styl życia, wspiera sportowe pasje i jest otwarty na każdego.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• Aktywne prowadzenie socjal mediów m.in. Facebook, Instagram, TikTok,  w tym prowadzenie dokumentacji filmowej oraz zdjęciowej, stories, live-ów, etc. • Planowanie kampanii reklamowych Google Ads, Facebook.• Współpraca z trenerami, animatorami w tym organizacja oraz wzmacnianie wydarzeń w parku.• Profesjonalna opieka nad klientem oraz koordynowanie firm współpracujących z działem marketingu.• Komunikacja z klientami i użytkownikami w kanałach social media (odpowiadanie na zapytania, moderowanie komentarzy – rola administratora strony i grupy)• Sprawowanie opieki nad franczyzobiorcami.• Prowadzenie i koordynacja działań związanych z projektowaniem materiałów reklamowych marki, w tym samodzielne tworzenie (podstawowej ??)grafiki reklamowej oraz treści postów.OCZEKUJEMY:• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu.• Odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.• Terminowości, kreatywności, inicjatywy.• Nastawienia na realizację wyznaczonych celów oraz dobrej organizacji pracy.• Pracy na terenie parku oraz dyspozycyjności w weekendy.• Umiejętności tworzenia grafiki oraz wykonywania ciekawych filmów oraz zdjęć w parku.OFERUJEMY:• Pracę w stabilnej i odpowiedzialnej firmie, posiadającej długoterminową strategie.• Stabilną i atrakcyjną pracę oraz warunki zatrudnienia.• Jasne i precyzyjne określenie zadań.• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawych doświadczeń.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą RODO zamieszczoną poniżej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Praca Zdalna, Praca bez wychodzenia z domu 40h/msc 2500 zł
Praca Zdalna, Praca bez wychodzenia z domu 40h/msc 2500 zł
nowe Warszawa dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. Zalety tej pracy: -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. Wymagania: -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu ** Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX. Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24h. -

Praca w domu [chałupnictwo] atrakcyjne zarobki 2500zł/msc
Praca w domu [chałupnictwo] atrakcyjne zarobki 2500zł/msc
nowe Kraków dzisiaj

Praca polega na polecaniu produktów finansowych Wynagrodzenie jest wypłacane na Twoje konto bankowePraca jest całkowicie legalna, nie wymagamy doświadczenia, ponieważ zapewniamy wszelkie szkolenia. Możesz zarobić jednorazowo, albo możesz zarabiać cyklicznie olbrzymie kwoty, nawet 5 cyfrowe!Elastyczne godziny pracy - Pracujesz tyle, ile sam chcesz. Nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania.Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani wiedzy informatycznej. Wystarczą znajomości podstaw komputera lub telefonu.Praca jest prosta, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Dodatkowo także wszystko odbywa się z pozycji domu przez Internet.Co oferujemy?-Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania nawet do kilku/ kilkunastu tys miesięcznie.-Wysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracy.-Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu, żeby zarabiać.-Szkolenia organizowane bardzo często i cyklicznie.-Szkolenia stacjonarne odbywające się na terenie Polski dla zainteresowanych.Wymagania:-Pełnoletność-Chęć działania i wykonywania zadań według instrukcji-Umiejętności pracy wspólnej i czytania ze zrozumieniem-Obsługa komputera na poziomie podstawowym i dostęp do Internetu-Obywatelstwo Polskie

Praca w domu Odpisywaniena wiadomości Wysokie Zarobki
Praca w domu Odpisywaniena wiadomości Wysokie Zarobki
nowe Biała Podlaska dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego kto chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. Zalety tej pracy: -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. Wymagania: -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu

3000,- PLN do rak na artykuł lub wywiad (gazeta, TV, Radio)
3000,- PLN do rak na artykuł lub wywiad (gazeta, TV, Radio)
nowe Warszawa dzisiaj

PROSIMY O KONTAKT TYLKO JEŚLI PAN/PANI OBECNIE PRACUJE DLA GAZETY LUB STACJI TV.3000,00 PLN nagroda na artykuł lub wywiad na temat problemy z sąsiadami w Krakowie (też ogromne zagrożenia). Oczywiście zapewniam jasne dowody, takie jak pismo od prawnika, filmy, sms-y itp. Oczekuję poważnych i uczciwych relacji lub wywiadów w telewizji, gazetach lub radiu. NIE KAŻDY DZIENNIKARZ MA ODWAGĘ KRYTYKOWAĆ ROWNIEZ POLICJĘ. DLATEGO TEZ NAGRODA.Kontakt: 574-939-839PROSIMY O KONTAKT TYLKO JEŚLI PAN/PANI OBECNIE PRACUJE DLA GAZETY LUB STACJI TV.Nagroda 3000 tylko dla mediów z ogromnym zasiegu jak na przyklad TVP, TVN, TVN24, gazeta Wyborcza, Fakty, gazeta Krakowska, Radio RMF FM, Radio Zet, Radio Kraków itp. Oczekuję zaangażowania pro bono od mediów internetowych. Bez względu na to, jak ogromny jest zasięg.PROSIMY O KONTAKT TYLKO JEŚLI PAN/PANI OBECNIE PRACUJE DLA GAZETY LUB STACJI TV.

Mężczyźni 25-65 lat o każdym typie urody do REKLAM i SERIALI! Casting ONLINE
Mężczyźni 25-65 lat o każdym typie urody do REKLAM i SERIALI! Casting ONLINE
nowe Kraków dzisiaj

Poszukuję mężczyzn w wieku 25-65 lat, o każdym typie urody, do reklam, paradokumentów, filmów, seriali oraz innych produkcji TV.Prześlij głoszenia zawierające:-imię,-nazwisko,-wiek,-telefon kontaktowyw temacie maila wpisz "Casting online" czekamy na Ciebie!r.malinowski@stars-impresariat.plObsługujemy najbardziej wymagające codzienne produkcje TV i streamingu

Marketing B2B rynek szkoleniowo - tłumaczeniowych
Marketing B2B rynek szkoleniowo - tłumaczeniowych
nowe dzisiaj

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem do rozwoju marketingowego firmyZadania:przygotowanie kampanii marketingowych;współpraca przy opracowywaniu nowej oferty marketingowej;przygotowywanie ofert komercyjnych;praca z programem graficznym;pozyskiwanie klientów B2B drogą telefoniczną;budowanie bazy Klientów - tworzenie odpowiednich grup potencjalnych Odbiorców;zarządzanie bazą Klientów;praca w środowisku Wordpress przy tworzeniu oraz obsłudze stron internetowych;aktywne działania na rzecz przygotowania oferty wydarzeń Lingua Nova;współpraca przy organizacji wydarzeń Lingua Nova;przygotowywanie oferty Lingua Nova na targi;udział w targach - aktywne pozyskanie Klienta drogą bezpośrednią;wprowadzanie w porozumieniu z Zarządem zmian w dotychczasowej ofercie Lingua Nova;comiesięczne raportowanie wyników swojej pracy.Oczekiwania:inicjatywa i skuteczność;doświadczenie w marketingu B2B;umiejętność analitycznego myślenia;uporządkowanie;znajomość marketingu online;doświadczenie w obsłudze i tworzeniu stron internetowych w podstawowych programach;komunikatywność;znajomość podstawowych zasad skutecznego marketingu;umiejętność pracy w Zespole;sumienność i rzetelność.Mile widziane:prawo jazdy kategoria B;język angielski na poziomie C1;doświadczenie w pracy w branży edukacyjnej;znajomość rynku, tłumaczeń, kursów językowych, audytów.Co zapewniamy:praca w centrum Warszawy;praca pon - piąt w godz 9-17;umowa o pracę;opieka medyczna;przejrzysty system wynagrodzeń:dofinansowanie do szkoleń językowych;gwarantowana ścieżka rozwoju;praca w doświadczonym Zespole profesjonalistówatmosfera współpracy i wsparcia;pakiet wstępnych szkoleń.

Specjalista ds. Social Media i komunikacji marketingowej
Specjalista ds. Social Media i komunikacji marketingowej
nowe Kraków dzisiaj

Specjalista ds. Social Media i komunikacji marketingowejMiejsce pracy: siedziba firmyTwoje zadania w roli Specjalista ds. Social Media & komunikacji marketingowej:Tworzenie i redagowanie treści marketingowych: posty do publikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube, etc.)Projektowanie i prowadzenie kampanii marketingowych współpraca przy tworzeniu koncepcji kreatywnych i strategii komunikacyjnych dotyczących poszczególnych kategorii produktów, a następnie ich realizacja i egzekucjaTworzenie propozycji kampanii reklamowych - Facebook, Instagram, Google, LinkedinUtrzymywanie stałego kontaktu z mediami - tworzenie ulotek prasowych dla nichDbanie o wnętrze profili SM, ponieważ content marketing to nie tylko tworzenie samych treści, lecz przede wszystkim zdobycie zainteresowania i wywołanie zaangażowania. Zdjęcia, filmy, grafiki, gify – wszystko co zasugerujesz, będziesz wykorzystywaćUtrzymywanie stałego kontaktu z influenceramiMile widziane:- zainteresowania związane z grami planszowymi, zabawkami, książkami dla dzieci i młodzieżyAby dobrze realizować powierzone zadania potrzebne Ci będą:„Lekkie pióro”– to praca dla osoby, która lubi pisać, tworzyć treści marketingowe, kreować koncepcje, lubi wyszukiwać ciekawostki i potrafi zgrabnie o nich pisaćPraktyczna znajomość narzędzi SM (FB Suite, Google Analitics, etc.)Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowiskuWysoki poziom samodzielności, kreatywności oraz inicjatywy w zakresie zadań związanych z postami, live video czy reklamKomunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji w komunikacji z użytkownikamiZdolności wizualne, estetyczne w zakresie mody kobiecejZnajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2Mile widziane umiejętności przy obróbce zdjęć czy filmówPracując z nami zyskujesz:Pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach, które wymagają wykorzystania wielu kompetencji i umiejętnościSamodzielną i odpowiedzialną rolę w organizacji, gdzie możesz mieć realny wpływ na jej rozwójGrono zaangażowanych entuzjastów i doświadczonych ekspertów jako współpracownikówZatrudnienie na umowę o pracę na pełen etatMyślisz, że to właśnie Ciebie szukamy? Sprawdź to! Wyślij swoje CV za pomocą formularza Gumtree.

Potrzebna energiczna osoba do internetowej obsługi klientów biznesowych
Potrzebna energiczna osoba do internetowej obsługi klientów biznesowych
nowe Ełk dzisiaj

Cześć,Nazywam się Krzysztof Organek i jestem właścicielem firmy programistycznej k-org.pl. Od kilku lat z powodzeniem udaje się nam rozwijać zespół w zakresie pracy związanej z szeroko rozumianą informatyką. Nasz obecny zespół możecie zobaczyć na stronie naszego najnowszego produktu — https://corgi.pro/kim-jestesmy W tym roku potrzebujemy osoby, która chciałaby zaangażować się w rozwój właśnie powyższej platformy, www.corgi.pro. Gorąco zachęcam do zgłoszeń osoby które:— potrafią z łatwością się komunikować— są energiczne — są zorganizowane, skrupulatne i dokładne— potrafią zgrabnie układać zdania w wypowiedziach pisemnych— znają zasady ortografii — interesują się szeroko rozumianym marketingiem, PR’em i sprzedażą — nie mają problemu z obsługą komputeraDodatkowymi atutami będzie:— znajomość języka angielskiego — podstawowe umiejętności techniczne z zakresu obsługi i/lub tworzenia stron internetowych — chęć rozpoczęcia nauki na studiach zaocznych związanych z informatką lub marketingiem Zachęcam do zgłoszenia się, nawet jeśli nie jesteś pewny/pewna swoich umiejętności w powyższym zakresie. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy pod adresem hello@k-org.pl w terminie do 14 maja włącznie dołączając CV.

Specjalista d/s sprzedaży w firmie cateringowej
Specjalista d/s sprzedaży w firmie cateringowej
nowe dzisiaj

Melon Catering zaprasza do rekrutacji. Jesteśmy rodzinną firmą z ponad 30 letnim doświadczeniem.Poszukujemy kreatywnych osób na stanowisko specjalista d/s sprzedaży. Czego oczekujemy: minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży w branży HORECA przygotowywania ofert i ich aktualizacjiotwartego umysłu, kreatywności i przedsiębiorczościbudowania trwałych relacji biznesowych z klientamikompetencji oraz umiejętności negocjacyjnych w procesie sprzedażyzaangażowania oraz wysokich umiejętności komunikacyjnychbardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności analitycznych i logistycznychsumienności, wysokiej kultury osobistej i odpowiedzialności znajomości programu Excel, google workspaseznajomości j. angielskiego Oferujemy:Interesującą i rozwojową pracę w zgranym zespolewspółpracę na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2Bmożliwość wdrażania nowych, kreatywnych pomysłówszkolenia sprzedażowe i marketingowe narzędzia do zarządzania relacjami z klientami w sprzedażydodatkowe ubezpieczenia Dołącz do najlepszego zespołu cateringowego! Prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@meloncatering.pl

Poszukujemy przedstawicieli dla agencji pracy.729379555
Poszukujemy przedstawicieli dla agencji pracy.729379555
nowe Łódź wczoraj

Agencja pracy zatrudni przedstawicieli do wyszukiwania ofert pracy dla naszych pracowników. Praca może być wykonywana zdalnie z dowolnego miejsca w Polsce. Podpisujemy umowę zlecenie - wynagrodzenie prowizyjne - 100 zł od każdego znalezionego miejsca pracy w którym, będą zatrudnieni nasi pracownicy z Nepalu, Bangladeszu, Indi. PRACA OD ZARAZ ! Dla osób uzyskujacych dobre efekty pracy gwatantujemy dodatkowe prowizje z możliwością podpisania stałej umowy o pracę + prowizje. ZGŁOSZENIA POD NUMEREM TEL: 795 - pokaż numer telefonu - LUB WYSŁAĆ CV NA E-mail @

Wrocław! Ambasador marki! Od ZARAZ! 3000+ zł netto/mies
Wrocław! Ambasador marki! Od ZARAZ! 3000+ zł netto/mies
Wrocław wczoraj

Praca we Wrocławiu. Poszukujemy osoby na stanowisko ambasador marki! Obowiązki/zadania: • tworzenie wizerunku firmy • przeprowadzanie rozmów z klientami firmy na temat istniejących uslug, ofert oraz akcji, • praca z dokumentami oraz pieniędzmi. Warunki zatrudnienia: • godziny pracy pn-pt 8-18, • wynagrodzenie 3500-5000 PLN (netto), • umowa zlecenia • szkolenia/treningi w ramach firmy Wymagania: • komunikatywność, • odpowiedzialność, • otwartość do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, • zdolność do szybkiego uczenia się. Kandydatom z krajów Wschodnich pomagamy z legalizacją. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod nr 731 - pokaż numer telefonu -

SEM/Google Ads Specialist
SEM/Google Ads Specialist
Poznań wczoraj

Dla jednego z naszych klientów - organizacji marketingowej o wieloletnim doświadczeniu i rozpoznawalnej marce w branży mediowej – poszukujemy kandydatów na stanowisko: SEM/Google Ads Specialist Miejsce pracy: Poznań lub okolice BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA: • Planowanie i zakup kampanii reklamowych dużych marek w digitalu • Optymalizacje i monitorowanie wskaźników kampanii w systemie Google Ads • Przygotowywanie analiz efektywności kampanii internetowych • Współpraca z mediami, agencjami reklamowymi, klientami • Przygotowywanie raportów z kampanii oraz rekomendacji • Rozszerzanie wiedzy z zakresu digital marketingu PROFIL KANDYDATA: • Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii z wykorzystaniem: SEM, display, social media • Znasz narzędzia: Google Ads, Facebook Ads, Analytics, Tag Manager, Data Studio • Posiadasz wiedzę z zakresu pracy z adserwerem, SEO, LinkedIn Ads, Allegro Ads, AdForm, Search Ads 360/Display & Video 360, (raportowania z wykorzystaniem API będzie dodatkowym atutem) • Cechuje Cię dokładność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy • Świetnie się czujesz w świecie Excela i Power Pointa • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane) NASZ KLIENT OFERUJE: • Świetną atmosferę pracy, wzajemny szacunek i akceptację • Ciekawe projekty prowadzone dla prestiżowych marek • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania • Realną szansę podnoszenia kwalifikacji zawodowych • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym • Umowę o pracę + pakiet świadczeń socjalnych

Specjalista ds. marketingu internetowego- praca zdalna
Specjalista ds. marketingu internetowego- praca zdalna
Białystok wczoraj

KLIMART Sp. z o.o. jest polską firmą z 20 letnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjno- wentylacyjnej oraz ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Ciągle się rozwijamy i stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne współpracując z najbardziej renomowanymi producentami na rynku: Daikin, Panasonic, Samsung, LG i inne. Obecnie szukamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy zdalnej na stanowisko: Specjalista ds. marketingu internetowego Zadania które będziesz realizować:  Współtworzenie strategii reklamowej  Zarządzanie profilami firmy w mediach społecznościowych  Tworzenie grafik reklamowych  Tworzenie, zarządzanie treścią oraz administrowanie strony internetowej  Planowanie, przygotowanie i optymalizacja kampanii reklamowych, m.in. na platformach Facebook, Google Ads  Pełna analityka efektywności działań, opracowywanie raportów, wyciąganie wniosków i przygotowywanie rekomendacji,  Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii,  Opracowywanie koncepcji i treści materiałów reklamowych  Wykonywanie innych zadań z zakresu działu marketingu Oczekujemy:  Praktycznej wiedza i umiejętności z zakresu marketingu internetowego, znajomość platformy WordPress, Google Adwords, Google Analitics i innych narzędzi wykorzystywanych w marketingu on-line  Znajomości programów graficznych  Znajomości aktualnych trendów w obszarze marketingu internetowego  Umiejętność tworzenia tekstów zawierających słowa kluczowe  Kreatywność i szybkość w wykonywaniu zadań  Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office Oferujemy:  Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pół etatu  Stabilne i atrakcyjne warunki pracy

Zespół - operator kamery oraz prezenter
Zespół - operator kamery oraz prezenter
Gdańsk wczoraj

Do nowopowstającej telewizji internetowej poszukujemy operatorów, montażystów oraz reporterów z Gdańska. Na chwilę obecną z tego miasta poszukujemy 1 zespołu,na którego składają się 3 osoby: operator+reporter+montażysta. Możliwe zatrudnienie na etat lub praca na zlecenie. Możliwe jest także połączenie funkcji operatora oraz montażysty. Operatorzy na chwilę obecną będą pracować na własnym sprzęcie. Praca tylko na terenie Gdańska! Praca od zaraz! Bardzo prosimy przesyłać CV przez formularz Lento. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy ekipę reporterską - operator oraz prezenter!
Zatrudnimy ekipę reporterską - operator oraz prezenter!
Poznań wczoraj

Do nowopowstającej telewizji internetowej poszukujemy operatorów, montażystów oraz reporterów z Poznania. Na chwilę obecną z tego miasta poszukujemy 1 zespołu,na którego składają się 3 osoby: operator+reporter+montażysta. Możliwe zatrudnienie na etat lub praca na zlecenie. Możliwe jest także połączenie funkcji operatora oraz montażysty. Operatorzy na chwilę obecną będą pracować na własnym sprzęcie. Praca tylko na terenie Poznania! Praca od zaraz! Bardzo prosimy przesyłać CV przez formularz Lento. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Filtr