Sortowanie:
Znaleziony: 7071 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Praca zdalna | na stałe/dodatkowa | bez doświadczenia
Praca zdalna | na stałe/dodatkowa | bez doświadczenia
nowe Lublin 4 kilka dni temu

Praca na etacie Ci nie wystarcza? Chcesz dorobić do etatu lub z czasem całkowicie zrezygnować z niego i zająć się pracą przez internet?? Gwarantuje, że jest to w pełni osiągalne przy aktualnych możliwościach internetu. Wystarczy odpowiednie zaangażowanie i przede wszystkim wiara, że można! To nie czasy gdzie 90 procent ofert pracy zdalnej było niepewne i podejrzane, dzisiaj praca przez internet jest coraz bardziej popularna i cały czas rozwijana. Zapraszam do zapoznania się z ofertą: CO OFERUJEMY: Tygodniowe wypłaty - wypłaty 4 razy w miesiącu bezpośrednio na Twoje konto bankowe W pełni zdalna praca - Możliwość pracy z domu lub dowolnego miejsca na świecie. Branża bezinwestycyjna - nie trzeba inwestować pieniędzy Kompletne pakiety szkoleń online — poprowadzą Cię od A do Z na każdym kroku. Nie wymagamy doświadczenia - uczymy wszystkiego od podstaw. Umowa - Na bazie której rozliczamy się z Urzędem Skarbowym Dlaczego My? Rzetelnie podchodzimy do każdego kandydata Nie ukrywamy informacji Technologicznie jesteśmy numerem jeden na rynku Masa zadowolonych osób i pozytywnych opinii Gwarancja zadowolenia, każdy kto spróbuje swoich sił zarabia min 500 zł Możliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencji Nie musisz zakładać działalności gospodarczej UWAGA Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM Nie ma potrzeby publikowania postów w sieciach społecznościowych Nie piszesz po znajomych czy rodzinie Nie wymagamy jeżdżenia po ludziach Nie wymagamy spotykania się przed kamerą Nikogo na nic nie musisz namawiać Wymagania: Pełnoletność Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działalności Komputer lub smartfon z dostępem do internetu Podstawowa obsługa komputera/smartfona Facebook i komunikator Praca i osiąganie wysokich wyników Motywacja - podstawowa KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj-wklej do stałej bazy klientów gdzie osoby same będą się do Ciebie zgłaszać. Umawianie spotkań przez internet. Obsługa klienta i pomoc online Ile można zarobić?: Początkowo stawka waha się od 3200 zł do 5300 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne. Spokojnie możesz zarobić co najmniej 500 zł tylko podczas szkolenia. Liczba miejsc ograniczona! (Jeżeli widzisz ofertę to oznacza, że jest aktualna!) ZAPRASZAM DO KONTAKTU! (klikając przycisk „Aplikuj”) LUB (Napisz wiadomość do OLX)

Praca zdalna odpisywanie na wiadomości
Praca zdalna odpisywanie na wiadomości
Nowy Sącz 4 kilka dni temu

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko? Jeśli szukasz pozytywnej zmiany to dobrze trafiłeś. CO OFERUJEMY: Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca! UMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym. Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie. WYMAGANIA: POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi) obywatelstwo Polskie Facebook'a oraz Messengera! komputer lub smartfon z dostępem do internetu. obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI! na początku około 2800-4000 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie **(SZUKAMY KONRKETNYCH LUDZI.)** **ZAPRASZAM DO KONTAKTU!** (poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Praca w domu bez doświadczenia
Praca w domu bez doświadczenia
4 kilka dni temu

BĄDŹ NA STARCIE MILIONÓW CZŁONKÓW TEJ FIRMY1. BEZPŁATNA i prosta rejestracja wstępna, zajmij swoje miejsce w strukturze! 2. Nie ma Pakietów Startowych! 3. Brak wymogu comiesięcznego zakupu produktu! 4. Duże zarobki z prostego planu wynagrodzeń! 5. Wypłaty co tydzień! Gotowka bez żadnych komplikacji z przelewów na Twoją imienną kartę visa od firmy lub Bitcoinami! 6. Aż 6 Dużych Źródeł Dochodu! 7. Możliwość zarobienia do 2047 $ (9124 PLN) miesięcznie BEZ rekrutacji lub poleceń! (Niewiarygodne, co?) 8. Stabilny i BARDZO efektywny biznes i dochód pasywny za nie więcej niż 10 USD miesięcznie! 9. Firma obsługuje prawie 200 krajów na świecie! 10. System pracy zespołowej i tempo własne! Bezpłatna pomoc, szkolenia i wsparcie od światowej klasy liderów! 11. Aż do 7000 osób dołącza i rejestruje się każdego dnia, a to nic w porównaniu z tym, co nadchodzi!12.Dla Aktywnych Członków, jest Dostęp do Najlepszych na Rynku Produktów, w Najniższych na Rynku Cenach! (Taniej aż o 75%!)13. Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej osób wygeneruje dla Ciebie obroty i zarobki! Każdy dzień zwłoki oznacza tysiące ludzi, którzy będą nad Tobą zamiast pod Tobą w jednej linii powerline firmy!REJESTRUJ SIĘ TERAZ

Praca zdalna od ZARAZ! Tekstowa obsługa klienta | Elastyczne godziny
Praca zdalna od ZARAZ! Tekstowa obsługa klienta | Elastyczne godziny
Kielce 4 kilka dni temu

Masz dość pracy na etacie i szefa który cały czas patrzy Ci na ręce? Jesteś studentem lub mamą i nie masz możliwości zarabiać na etacie lub po prostu szukasz dodatkowej formy zarobku? Napisz do mnie! Praca odbywa się w 100% online, nie musisz rezygnować ze swojego dotychczasowego miejsca pracy. Pracujesz dla siebie, bez sztywnych godzin, wszystkiego zależy od poświęconego czasu i zaangażowania. Prace możesz potraktować jako dodatkową formę zarobku, lecz z czasem można ona stać się głównym źródłem Twoich dochodów.Oferujemy:• Wypłaty na Twój rachunek bankowy, 4 razy w miesiącu (tygodniówki)• Dodatkowe premie w zależności od zaangażowania• Elastyczne godziny pracy, to Ty decydujesz kiedy pracujesz - Dostęp do regularnych szkoleń, wszystkiego uczymy od podstaw• Wsparcie i pomoc całego zespołuWymagamy:• Ukończone 18 lat• Obywatelstwo polskie• Zamieszkanie na terenie Polski• Chęci nauki nowych rzeczy oraz zaangażowania• Obsługa komputera/telefonu na poziomie podstawowym• Dostęp do internetu• Facebook/Messenger wyłącznie w celu kontaktuNIE wymagamy:• Doświadczenia, wszystkiego uczymy od podstaw• Żadnych spotkań na kamerce• Dzwonienia ani jeżdżenia do klientówNie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym typu MLM. Współpracujemy z polską firmą, która działa na rynku od 17 lat. Twoja praca będzie polegać na działaniu na gotowych materiałach oraz na odpisywaniu klientom gotowymi formułkami, które Ci udostępnimy. Wynagrodzenie uzależnione jest od Twojego zaangażowania. Na start przy lekkim nakładzie pracy możesz zarobić około 2500zł na rękę, z czasem zarobki oczywiście wzrosną, potrzebne są jedynie Twoje chęci i czas!Gwarancja zarobku ok. 600 zł podczas pierwszego szkolenia.uJeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to że jest aktualne. Zapraszam do kontaktu, rozpatrzę każdą aplikacje!

Praca Zdalna/ 100% online
Praca Zdalna/ 100% online
Katowice 4 kilka dni temu

Szukasz dodatkowej pracy nie wychodząc z domu? Dobrze trafiłeś. Co oferujemy:praca zdalna- bez wychodzenia z domuumowa- na bazie której rozliczamy Cię z urzędem skarbowymelastyczny czas pracy- pracujesz kiedy chcesz i ile chceszwsparcie zespołu na każdym krokubranża bezinwestycyjna- nie musisz inwestować własnych środkówZarobek zależny od poświęconego czasu. na początku około 2800-4000zł miesięcznie pracując po 3-4godziny dziennie.Wymagania:pełnoletniośćobywatelstwo PolskieFacebook oraz Messengerurządzenie z dostępem do internetuzaangażowanieUwaga!Nie wymagamy spotkań na kamerkachNie wymagamy dzwonienia po ludziachNie wymagamy doświadczenia, uczymy wszystkiego od podstawNa czym polega praca? Na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami do stałej bazy klientów na zasadzie kopiuj wklej.Zapraszamy do kontaktu- poprzez klikniecie przycisku Aplikuj.

Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Kraków 4 kilka dni temu

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko?Jeśli szukasz pozytywnej zmiany dobrze trafiłeś. CO OFERUJEMY:Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca! UMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym.Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu.Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! Pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku.Działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać.Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw.Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu.NIE jest to śmieszne 10zł-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie.WYMAGANIA:POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE!Ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi) Obywatelstwo Polskie.Facebook'a oraz Messengera! Komputer lub smartfon z dostępem do internetu. Obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym.UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem.NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracowaćKONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!Na początku około 3000-5000 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie. Liczba miejsc ograniczona!(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że jest aktualna i są jeszcze wolne miejsca)Nie musisz wysyłać CV oraz Listu Motywacyjnego!Aplikując masz gwarancję, że odpowiem!( SZUKAMY KONKRETNYCH LUDZI ) ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

Specjalista SOCIAL MEDIA branża zoologiczna
Specjalista SOCIAL MEDIA branża zoologiczna
Nowy Dwór Gdański 4 kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTY SOCIAL MEDIA do obsługi firmowych profili Facebook, Instagram, Tik-Tok Branża zoologiczna - producent karm.Poszukujemy osoby ze średnim doświadczeniem w prowadzeniu profili firmowych, tworzeniu kreacji, grafik, tekstów oraz tworzeniu reklam na platformach Facebook, Instagram. Mile widziane osoby zainteresowane żywieniem, szkoleniem zwierząt.Lokalizacja: Elblag / Nowy Dwór GdańskiWymagania:min podstawowe doświadczenie na stanowisku specjalisty SOCIAL MEDIAObsługa Canva, Photoshop, programów do obróbki filmówBardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.Pomysłowość i kreatywnośćWysokie poczucie estetyki,  dokładność i kreatywność.Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej.Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.Oferujemy:Pracę na pełen etat (zdalnie: min 1 dzień w biurze, hybrydowo, w biurze)  Dowolną formę zatrudnieniaWynagrodzenie adekwatne do umiejętnościCV proszę wysyłać poprzez "Aplikuj" Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Szukamy ludzi!! Nie CV! Praca online-zdalna, która zmieni Twoje życie!
Szukamy ludzi!! Nie CV! Praca online-zdalna, która zmieni Twoje życie!
Oświęcim 4 kilka dni temu

Sposobów na zarabianie w Internecie jest wiele. Jedne są lepsze, inne są całkiem złe, jeśli jeszcze nie wiesz, co Cię kręci – z nami będziesz mógł spróbować swoich sił w branży w której inflacja działa na Naszą korzyść! Kładziemy duży nacisk na Twój rozwój - zapewnimy Ci niepowtarzalną okazję zdobycia umiejętności, które przydadzą się na całe życie.  Jeżeli choć raz odpowiesz - TAK - ten System jest dla Ciebie!Od dawna chcesz pracować zdalnie w domu bez szefa?Chcesz w końcu oszczędzać konkretne pieniądze?Żyjesz od 10tego do 10tego?Jesteś rodzicem, nie pracujesz, zajmujesz się dzieckiem?Masz problemy finansowe i chcesz z nich wyjść?Chcesz mieć więcej czasu dla rodziny, znajomych?Marzysz o rozwijaniu swoich pasji i hobby?Masz już dość scamów? CO OFERUJEMY:Tygodniówki! - pewne wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca! Zamiast czekać do 10 - dziesiątego, pieniądze trafiają na nasze konto co tydzień ! Mamy stały przypływ gotówki.Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, bądź z jakiegokolwiek miejsca na ziemi, po prostu możesz siedzieć w domu i zarabiać i to o wiele więcej niż stacjonarnie, np. na etacieelastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! Możesz pracować 2 godziny dziennie albo 16, nikogo nie gonimy do pracy, każdy sam decyduje o swoich zarobkach i godzinach pracy, chcesz sobie pospać dłużej to śpisz, nie musisz o 6:00 nad ranem słyszeć dźwięku budzika.pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, nie ważne czy jest 10:00 w dzień czy 2:00 w nocy nasz dział pomocy działa całą dobę i na każde pytanie otrzymasz merytoryczną odpowiedź.działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, branża w której działamy, czyli branża finansów internetowych nie wymaga od Ciebie inwestycji! Więc możesz tylko zyskać.pełen pakiet szkoleń online - prowadzimy za rękę od a do z, na każdym kroku jak ojciec za rękę swojego syna.nie musisz mieć doświadczenia - uczymy wszystkiego od podstaw.wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - stawka prowizyjna dzięki której w bardzo krótki czasie możesz zarobić bardzo dużo, NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie.stabilizacja i pewność - gdy w dzisiejszych czasach każdy martwi się o ciągłość finansową i stabilizacje, my działamy w branży i w zespole, który będzie sprawnie działać i dużo zarabiać do końca świata i nie boję się tego powiedzieć.WYMAGANIA:POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! to podstawa!ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi)obywatelstwo polskie.FACEBOOK ORAZ MESSENGERkomputer lub smartfon z dostępem do internetu.obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowymUWAGA!NIE wymagamy spotkań na kamerze!NIE wymagamy dzwonienia po ludziach!NIE wymagamy jeżdżenia po domach!NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw!NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm.!KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?Reklama oraz promocja produktów/usług.Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami.Obsługa KlientaPolecanie produktów gotowym systemem (całkowicie online w domu przy użyciu komputera lub smartfonu z dostępem do internetu)BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!na początku około (3500 - 4500 PLN miesięcznie - podatek) pracując po 2/4 godziny dziennie, nadmienię dodatkowo że zarobki w ofercie są i tak bardzo mocno zaniżone, w naszym zespole są osoby które zarabiają lepiej niż dyrektorzy wielkich firm i koncernów, Ty też możesz dołączyć do ich grona.zarobki wzrastają z każdym miesiącem, wraz ze stażem, wzrostem doświadczenia i poświęconego czasu.Oczywiście od każdej zarobionej kwoty rozliczamy się z urzędem skarbowym, dodatkowo szkolimy każdego jak te podatki odprowadzaćPODCZAS SAMEGO SZKOLENIA MOŻESZ Z ŁATWOŚCIĄ ZAROBIĆ CO NAJMNIEJ 500 ZŁOTYCH.ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!(natomiast jeśli oferta jest widoczna to znaczy, że mamy jeszcze dla Ciebie miejsce)ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Rekruter z językiem Angielskim - zapraszamy pozytywne osoby :)
Rekruter z językiem Angielskim - zapraszamy pozytywne osoby :)
Katowice 4 kilka dni temu

OPISEurokadra to ogólnopolska i prężnie działająca Agencja Pracy. Wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantujemy bezpieczne i stabilne zatrudnienie.  Do naszego wesołego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:  Rekruter z j. angielskimMiejsce pracy: Katowice, ul. Chromika 5a  Zakres obowiązków:  rekrutacja osób anglojęzycznych na obiekty naszych klientów;pomoc i wsparcie przy zatrudnieniu Kandydatów anglojęzycznych oraz Polaków;tworzenie bazy danych Kandydatów;przygotowywanie raportów i zestawień z powadzonych projektów;  nawiązywanie pozytywnych relacji z ludźmi;będziesz pracować na kilku prostych projektach. Na nudę nie będziesz narzekać :) Na towarzystwo również - gwarantujemy Ci to ;)Nasze wymagania:  W miarę komunikatywna znajomość języka Angielskiego min. B1/B2 .zdolność do samodzielnego realizowania uzgodnionych celów, w tym do podejmowania niezbędnych decyzji. Dostaniesz u nas dużą swobodę pracy, oraz wpływ na rozwój działu rekrutacji obcokrajowców. Na cotygodniowych burzach mózgów będziemy dyskutować, pić kawę i wdrażać świeże pomysły :)komunikatywność, kreatywność i pozytywne nastawienie do pracy.  Bez tego ani rusz. Pozytywnie ma być! ;)nie wymagamy jakiegoś wielkiego doświadczenia, chociaż fajnie jakby jakieś było ;) Ale przede wszystkim oczekujemy chęci do pracy i zaangażowania :) Wszystkiego innego Cię nauczymy :)Mile widziane:  znasz inne języki? Aplikuj! :) Znajdziemy coś dla Ciebie :)Oferujemy :umowa zlecenie lub B2B ( tak, wiemy, nie każdego każda forma współpracy interesuje, ale dajmy sobie szansę, przetestujmy się wzajemnie, bo na żadną formę współpracy się nie zamykamy ;) Możliwa w przyszłości umowa o pracę :)system prowizyjny, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, uśmiech na co dzień, żenujące żarty Kierownika), pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00. A jak nie masz co robić w weekend a kasa bądź wolne w tygodniu by się przydało - wpadaj do pracy ;) A co tam! ;)możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, żebyś nie musiał/a stać od 5-tej w przychodni do rejestracji i słuchać historii życia dziadka przed Tobą.   możliwość rozwoju i poszerzenia bądź zdobycia doświadczenia w HR. Czyli to co lubimy najbardziej! :)dla najlepszych, możliwość awansu i podwyżki. Bo jeśli się starasz, to i hajs większy się należy. To naturalne i my to rozumiemy w przeciwieństwie do konkurencji :)Karta "Multisport". Bo dla nas Twoja forma fizyczna jest równie ważna co psychiczna :))najlepszego szefa na świecie :) Tu nas nie da się przebić ;)Zapraszamy do aplikowania na ofertę drogą internetową. Zostaw CV, abyśmy mogli Cię zaprosić na rozmowę, bo bez tego ciężko będzie :-PInformujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Czyli z Tobą na pewno :)  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w procesie rekrutacji, przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, legalizacji zatrudnienia, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia oraz czynności związanych z powyższymi celami, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w zw. z art. 22(1a) kodeksu pracy. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych podmiotom trzecim, zgodnie z informacjami wskazanymi w klauzuli informacyjnej, w tym przekazywanie danych bezpośrednio do podmiotu, na rzecz którego wykonywana będzie praca lub zlecenie. Oświadczam, że zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych na stronie bit.ly/2JXXauU i ją akceptuję.

Specjalista ds. marketingu - szkolenie lub staż
Specjalista ds. marketingu - szkolenie lub staż
Kraków 4 kilka dni temu

Opis oferty pracyPoszukujemy stażysty w dziale marketingu/ social media. . Jeśli interesujesz się marketingiem lub ukończyłeś/aś studia/ szkołę w tym obszarze, ale nie możesz znaleźć pracy, gdyż nie masz doświadczenia, to nasza oferta jest dla ciebie. Oferujemy 3 miesięczny staż , oraz możliwość zatrudnienia po stażu. Jeśli potrzebujesz szkolenia w tym zakresie, również możemy je opłacić. Zgłoś się jeśli spełniasz wszystkie wymagania formalne: - masz orzeczenie o niepełnosprawności - mieszkasz w woj. małopolskim - nie masz pracy i chcesz podjąć zatrudnienie. Fundacja Fazon pomaga osobom niepełnosprawnym w podjęciu zatrudnienia. Zgłoś się do nas jeśli szukasz pracy. Dzięki wsparciu doradcy zawodowego ustalona zostanie optymalna ścieżka rozwoju ( szkolenie, staż, praca) , a pośrednik pracy pomoże w zakresie poszukiwania ofert pracy. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 508 - 320.-264 Wyślij cv na adres doradca.krakow (@) fazon.pl Nasze biuro znajduje się w Krakowie. Projekt Katalizator Aktywności Zawodowej Plus jest finansowany ze środków PFRON.

PRACA ZDALNA  Poszukiwane osoby do odpisywania klientom- 2-3h dziennie
PRACA ZDALNA Poszukiwane osoby do odpisywania klientom- 2-3h dziennie
Wrocław 3 kilka dni temu

Praca zdalna, wykonywana z każdego miejsca w którym masz dostęp do Internetu. Pełna dowolność miejsca i czasu jej wykonywania. Zastrzyk gotówki zawsze się przyda, szczególnie małym kosztem w porównaniu do przychodów.Jesteś studentem i masz trochę wolnego czasu by zarobić na własne wydatki lub chcesz zwiększyć swój budżet będąc na etacie lub na urlopie wychowawczym?Każda kandydatura jest brana pod uwagę!WYMAGANIA:ukończone 18 lat obywatelstwo PolskieChęć rozwoju i umiejętność szybkiej naukiFacebook oraz Messengera (nie musisz niczego publikować na swoim prywatnym koncie ani pisać po znajomych!) komputer lub smartfon z dostępem do Internetuobsługa komputera/Smartfona w stopniu podstawowymCO OFERUJEMY:Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca! Jeśli preferujesz rozliczenie miesięczne również jest ono dostępneUMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym.Materiały szkoleniowe na bazie kilkuletniego doświadczenia Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu,Możliwość zrezygnowania w każdym momencieElastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować i o jakiej porze!Pełne wsparcie 24/7 - pomoc na każdym kroku, od początku po samodzielne działanie Działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać,Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw Twój poświęcony czas bezpośrednio przekłada się na twój zysk. Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ można traktować to zajęcie jako dodatek do głównych zarobków. Jednak z czasem ta praca może stać się głównym źródłem utrzymania. Nie musisz dostosowywać swojego życia do pracy a pracę do życia i oto w tym chodzi!UWAGA!NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientemNIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw.NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracowaćKONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?Praca polega na odpisywaniu na tekstowej korespondencji z klientem, rozwiązywaniu ich problemów oraz na opiece w wdrażaniu nowych osóbZAROBKI:na początku około 2000-4800 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie, twój poświęcony czas bezpośrednio przekłada się na twój zysk. Nie ma górnego limitu przychodów. ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

PRACA W DOMU - (idealna na zimę, odpisywanie na wiadomości)
PRACA W DOMU - (idealna na zimę, odpisywanie na wiadomości)
Czarnków 3 kilka dni temu

Pozostawiając wiadomość masz gwarancję, że otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku minutZimowe miesiące nadeszły, a co za tym idzie dni są coraz krótsze. Wstajesz do pracy ... na zewnątrz ciemno, wracasz z pracy również ciemno. Szybki obiad zrobiony z resztek tego co w lodówce, przeglądasz social media, bo nie masz siły na nic innego, patrzysz na zegarek a tam 23 i trzeba iść spać, tylko po to żeby jutro powtórzyć to samo. Tak się nie da żyć ani pracować na dłuższą metę.Współpraca, którą oferujemy kompletnie odrzuca takie działania. To TY decydujesz kiedy i ile zarabiaszPraca jest prosta, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Nauczymy cię wszystkiego od zera i wyjaśnimy wszystko krok po kroku BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIA:- Początkowo stawka waha się od 3600 do 4500 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne.- System premiowy oferujący dodatkowe bonusy rzędu 500-3500 PLN- Praca jest w 100% legalna, rozliczenia w urzędzie skarbowym !- Spokojnie możesz zarobić co najmniej 500 zł tylko podczas szkolenia. CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:- Twoim głównym zadaniem jest pomaganie ludziom na wirtualnym czacie za pomocą gotowych wiadomości i formułek które przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Zdobywasz doświadczenie każdego dnia, które przekłada się na Twoją pensję.- Obsługa klient, pomoc online, odpisywanie na wiadomości CO OFERUJEMY:· Tygodniówki - GWARANCJA wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca!· UMOWA - na mocy której odprowadzamy podatek do urzędu skarbowego i PEWNOŚĆ, że wszystko jest w pełni legalne· Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu· Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować !· Pełne wsparcie zespołu - pomoc na każdym kroku· Działamy w branży BEZinwestycyjnej - NIE inwestujesz pieniędzy aby zarabiać· Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw· Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu· Przejrzysty system premiowyWYMAGANIA:· Ukończonych 18 lat!· Obywatelstwa Polskiego! (Karta stałego pobytu nie zalicza się do tego)· Obsługę Smartfona/Komputera - Na poziomie podstawowym· Dużego zaangażowania!· Facebooka oraz Messengera (Warunek konieczny) UWAGA!· NIE wymagamy spotkań na kamerze· NIE wymagamy dzwonienia po ludziach· NIE wymagamy jeżdżenia po domach· NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw· NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm W trakcie pierwszych szkoleń możesz już na wstępie zarobić 500zł (Natomiast nam zależy na stałej współpracy i dalszym rozwijaniu twoich umiejętności oraz firmy, która jest na rynku ponad 3 lata).Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza, że JEST AKTUALNE!ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Grafik - Agencja Reklamowa / Drukarnia
Grafik - Agencja Reklamowa / Drukarnia
Grójec 3 kilka dni temu

Studio Reklamy z Grójca zatrudni Grafika/Pracownika Biurowego do pracy przy projektowaniu i produkcji reklam oraz bieżącej obsługi klientów i koordynacji zleceń.Zakres obowiązków:Tworzenie projektów graficznych w programie Corel DrawPrzygotowywanie impozycji do drukuObsługa klientówObsługa poczty e-mailObsługa urządzeń drukujących i introligatorskichPrace manualne - wyklejanie, wycinanie, plotowanieWymagania:Dobra znajomość programu graficznego Corel DrawZnajomość obsługi urządzeń biurowychMile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuUmiejętność pracy w zespoleKomunikatywność i zdolność pracy pod presją czasuSumienność w wykonywania powierzonych zadańZdolności manualneDbałość o precyzję i jakość wytwarzanych produktówPrawo jazdy kat. BOferujemy:Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.Pracę w zespole profesjonalistów.Przyjazną atmosferę w pracyAtrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.Możliwość rozwoju zawodowego.Przeszkolenie na dane stanowiskoOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV wraz ze zdjęciem i informacją na temat doświadczenia.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.Zapraszamy do aplikowania i dołączenia do naszego zespołu!

Dodatkowa praca w domu (2-4h dziennie) (mile widziani studenci)
Dodatkowa praca w domu (2-4h dziennie) (mile widziani studenci)
Warszawa 3 kilka dni temu

Jeżeli ogłoszenie jest widoczne, to znaczy, że jest aktualne i możesz pod nim aplikować – w tym celu prosimy o wiadomość przez formularz na OLX.Aplikuj pod naszym ogłoszeniem jeżeli:- Poszukujesz dodatkowej / stałej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem- Jesteś rodzicem i chcesz pracować z domu - Cenisz sobie wygodę- Chcesz dorobić do budżetu domowego- Chcesz pracować wygodnie z domu Oferujemy dodatkową pracę, którą można bezproblemowo pogodzić z pracą na pełen etat / studiami / szkołą / opieką nad dzieckiem.Na pracę przeznaczamy 2-4 godziny w ciągu dnia.Praca w naszym zespole polega na:- Promocji produktów gotowym systemem Całkowicie ONLINE- Kontakcie z klientami w formie pisemnej- Odpisywaniu na wiadomości- Wystawianiu GOTOWYCH ogłoszeń sprzedażowych- Pozyskiwaniu partnerów biznesowychKażda z powyższych czynności jest bardzo prosta i poradzi sobie z tym każda osoba bez żadnego doświadczenia. Bazujemy na gotowych materiałach i praca ogranicza się nawet do kopiuj wklej. Zapewniamy narzędzia, szkolenia, wiedzę oraz materiały pomocnicze.OFERUJEMY:Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania (ludzie w naszym zespole zarabiają 3 - 4 tyś. zł. / msc.- Atrakcyjny system premiowy 200 - 1000 zł- Regularne wypłaty CO TYDZIEŃ przelewem na rachunek bankowy- Darmowe przeszkolenie od podstaw / warsztaty / szkolenia / kursy- Stałą pomoc całej naszej społeczności- Pracę w ambitnym i młodym zespoleWYMAGAMY:- Obowiązkowo skończone 18 lat (nie współpracujemy z osobami niepełnoletnimi)- Podstawowa znajomość obsługi komputera / telefonu- 2 - 4 godziny wolnego czasu w ciągu dnia (Grafik ustalasz Ty)- Zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się nowych rzeczyJeżeli ogłoszenie jest widoczne, to znaczy, że jest aktualne i możesz pod nim aplikować – w tym celu prosimy o wiadomość przez formularz na OLX.

Zdalna i łatwa praca w domu | Niewymagane doświadczenie
Zdalna i łatwa praca w domu | Niewymagane doświadczenie
Wrocław 3 kilka dni temu

Chcesz dorobić bądź szukasz stałej pracy? Ta oferta jest dla CIEBIE! To korzystny dodatek do etatu, a nawet główne źródło dochodu. Pracę wykonujesz zdalnie, kiedy chcesz i ile chcesz. Nie wymagamy doświadczenia. Oferta dla WSZYSTKICH - studentów, uczniów, ojców, matek. Rozpatrzę każdą kandydaturę. Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. Nie narzucamy konieczności rozmów telefonicznych, jeżdżenia po ludziach, spotkań na video! Nie wymagamy publikowania nic na portalach społecznościowych, ani korzystania ze swojego prywatnego konta. Dochód przedstawiony w ogłoszeniu jest orientacyjny, ale jak najbardziej możliwy. Wszystko zależy od indywidualnego zaangażowania! OFERTA: atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie (również tygodniówki),premie uzależnione od wyników praca w pełni zdana, 2-3 godziny dziennie obsługa klienta online oraz wsparcie osób, które raptem zaczęły możliwość rezygnacji w każdej chwili bez konsekwencji pakiet szkoleń online dla osób nowych jak i zaawansowanych gotowe narzędzia, które pozwolą na wysokie zarobki pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku WYMAGANIA ukończone 18 lat, obywatelstwo polskie obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym chęć do pracy, dążenie do celu ZAPRASZAM DO KONTAKTU

CHĘTNE OSOBY do PROSTEJ pracy ZDALNEJ poszukiwane, tygodniówki, ONLINE
CHĘTNE OSOBY do PROSTEJ pracy ZDALNEJ poszukiwane, tygodniówki, ONLINE
Elbląg 3 kilka dni temu

Pozostawiając wiadomość, masz gwarancję otrzymania odpowiedzi w ciągu kilku minut.Nie potrzebujesz doświadczenia ani umiejętności informatycznych. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera lub telefonu.Praca jest prosta, potrzebujesz tylko urządzenia z połączeniem internetowym. Uczymy wszystkiego od początku, wszystko tłumaczymy krok po kroku.Pracę traktujemy jako uzupełnienie pracy etatowej lub studiów, a atrakcyjne wynagrodzenie sprawia, że ​​jest to JEDYNE i STAŁE źródło dochodu nawet w dobie inflacji i wysokich cen.Twoja praca polega na odpowiadaniu na wiadomości klientów i pracy z gotowymi materiałami, umawiając ich przy tym na spotkania. Każdego dnia zdobywasz doświadczenie, które przekłada się na Twoje wynagrodzenie. W pierwszym miesiącu działalności łatwo jest zarobić z grubsza przy niewielkim obciążeniu pracą 3000 zł na rękę.Wszystko czego potrzebujesz to telefon z połączeniem internetowym.To nie jest oferta pracy MLM/AVON/ORIFLAME/TESTER PRODUKTÓW; NIE MA ROZMÓW TELEFONICZNYCH I SPOTKAŃ NA KAMERZE; WSZYSTKO JEST W 100% ONLINE;Oferujemy:-Wynagrodzenie uzależnione od ilości czasu, który poświęcisz na działanie z gotowymi klientami-Wysokie stawki prowizyjne i regularne wypłaty co miesiąc na rachunek bankowy-Pracę zdalną, którą możesz wykonywać z każdego miejsca na ziemi-Szkolenia ONLINE, QUIZY, które organizujemy co kilka dni aby doszkolić wiedzę-Praca w świetnym i energicznym zespoleWymagamy:-Pełnoletność, obywatelstwo Polskie i miejsce zamieszkania - Polska-Chęć działania z gotowymi instrukcjami i obsługiwanie prostych klientów-Umiejętność pracy grupowej-Obsługa komputera/telefonu na poziomie podstawowym oraz dostęp do Internetu-Energicznych osób, chcących się oderwać w końcu od etatu w celu polepszenia swojej przyszłości zanim będzie za późnoW trakcie pierwszych szkoleń możesz już na wstępie zarobić kilka-set złotych (Natomiast nam zależy na stałej współpracy i dalszym budowaniu firmy, która jest na rynku ponad 5 lat).Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza ,że JEST AKTUALNE, napisz do nas!

Praca zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online
Praca zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online
Katowice 3 kilka dni temu

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko? Jeśli szukasz pozytywnej zmiany dobrze trafiłeś. CO OFERUJEMY: Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca! Umowa - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym. Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, elastyczny czas pracy- Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu. WYMAGANIA: POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! - podstawa! ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi) obywatelstwo Polskie komputer lub smartfon z dostępem do internetu, Facebook'a oraz Messengera! obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI! na początku około 2800-4000 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie, (SZUKAMY KONRKETNYCH LUDZI.) ZAPRASZAM DO KONTAKTU! (poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Praca zdalna Bez doświadczenia(Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Praca zdalna Bez doświadczenia(Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Zamość 3 kilka dni temu

Twoja aktualna praca już cię dobija i chcesz ją zmienić a może chcesz jedynie dorobić do pensji? Chcesz spróbować czegoś nowego, zacząć pracę dzięki której będziesz mieć czas na wszystko, na rozwijanie swoich pasji?W dzisiejszych czasach internet daje wiele możliwości na zarabianie pieniędzy, codziennie spędzasz kilka godzin przed ekranem smartfona, komputera więc co powiesz na to żeby chociaż trochę tego czasu poświęcić na zarabianie dodatkowych pieniędzy?Jeśli szukasz pozytywnej zmiany w swoim życiu, jesteś ambitną, otwartą osobą która pragnie spróbować czegoś nowego to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Pracę tą można traktować jako świetny sposób na dorobienie do pensji a później nawet na traktowanie jej jako głównego źródła swojego dochodu ze względu na to jakie zarobki można dzięki niej generować.Nie musisz mieszkać w lokalizacji, gdzie zostało wystawione ogłoszenie!Dlaczego my?Nie zatajamy żadnych informacjiUczciwie podchodzimy do każdego kandydataTechnologicznie jesteśmy numerem jeden na rynkuSetki zadowolonych osób i pozytywnych opiniiMożliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiOferujemy:Tygodniówki - PEWNE wypłaty na twoje konto bankowe, do 4 razy w ciągu miesiąca.Umowa - Na bazie której rozliczamy się z Urzędem Skarbowym.Praca w pełni zdalna - Możliwość pracy bez wychodzenia z domu lub gdziekolwiek chcesz.Elastyczny czas pracy - Możesz pracować ile godzin dziennie chcesz, możesz pracować 3 godziny dziennie a jeżeli chcesz to nawet kilkanaście, to ile czasu poświęcisz zależy tylko od ciebie!Pełne wsparcie całego zespołu 24/7 - Możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie.Działamy w branży bezinwestycyjnej - U nas nie musisz inwestować żadnych pieniędzy żeby zacząć zarabiać.Pełny pakiet szkoleń - Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw.Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - Nie są to tak małe kwoty jak za godzinę pracy na etacie, tutaj zarabiasz duże pieniądze w krótkim czasie. Wymagamy:Zaangażowania i chęci do pracy! Ukończonych 18 lat oraz obywatelstwa Polskiego - ze względu na prawny charakter działania oraz konieczność rozliczania się z Urzędem Skarbowym!Komputera lub smartfona z dostępem do Internetu!Facebooka oraz komunikatora Messenger.Na czym będzie polegała twoja praca:Odpisywanie na wiadomości przy pomocy gotowych skryptów które ci udostępnimy.Obsługa klienta potencjalnie zainteresowanego współpracą, przeszkolenie go i przygotowanie do pracy.Reklamowanie produktu - Samą reklamą zajmie się za Ciebie kto inny, twoim zadaniem będzie rekrutacja nowych osób, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc.Ile można zarobić?:Na samym początku stawka może wahać się między 3000 a 5500 zł pracując po 3-4h dziennie ale to wszystko zależy od Ciebie, widełki podane w tytule ogłoszenia są w 100% prawdziwe.Uwaga!·     NIE działamy w marketingu wielopoziomowym MLM typu Avon, Oriflame itp.·     NIE wymagamy jeżdżenia po ludziach, rozmów telefonicznych, spotkań na kamerze.·     NIE musisz pisać po znajomych czy rodzinie ani publikować nic na swoim profilu na Facebooku.·     NIKOGO na nic nie musisz namawiać!Już podczas szkolenia dowiesz się jak możesz otrzymać kilkaset złotych!Liczba miejsc ograniczona!(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że jest aktualna i są jeszcze wolne miejsca)Nie musisz wysyłać CV oraz Listu Motywacyjnego!Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!Serdecznie Zapraszam do kontaktu!Kontakt:(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

Praca 100% Zdalna | Wysokie Tygodniówki | Odpisywanie na Wiadomości
Praca 100% Zdalna | Wysokie Tygodniówki | Odpisywanie na Wiadomości
Białystok 3 kilka dni temu

Jesteś ambitną osobą, która chciałaby pracować zdalnie i mieć więcej czasu dla siebie? Zbierasz na nowe auto lub chcesz zainwestować pieniądze, ale potrzebujesz wkładu finansowego? A może chcesz po prostu dołożyć paręset złotych do domowego budżetu? Jeśli szukasz zajęcia, które da Ci taką możliwość, ta praca jest idealna dla Ciebie!NA CZYM POLEGA PRACA?Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj-wklej do stałej bazy klientów, która sama się będzie do Ciebie zgłaszać.OFERUJEMY:Pewne tygodniowe wypłaty: Wypłaty co tydzień bezpośrednio na Twoje konto bankowe, co daje nam 4-6 razy w ciągu miesiąca!,Umowa: Pozwalająca na rozliczanie się z Urzędem Skarbowym,Praca 100% zdalna: Możliwość pracowania bez wychodzenia z domu,Elastyczny czas pracy: To Ty decydujesz, kiedy i ile chcesz pracować!,Pełne wsparcie zespołu 24/7: Pomoc na każdym kroku,Branża bez inwestycji: Nie musisz inwestować pieniędzy, aby zacząć zarabiać,Brak wymagań dotyczących doświadczenia: Uczymy Cię od podstaw,Wysoki zarobek w krótkim czasie: Duży zysk w stosunku do poświęconego czasu, więcej niż np. 20-30 zł za godzinę, jak na etacie.WYMAGAMY:Podstawy to: chęci oraz zaangażowanie,Pełnoletność: Musisz mieć ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi),Obywatelstwo Polskie,Konto w social mediach: Facebook oraz Messenger,Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu,Podstawowa obsługa komputera/smartfonaPONAD TO:Nie wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem,Nie wymagamy dzwonienia po ludziach,Nie wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw,Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, MLMBARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!Na początku możesz zarabiać około 3000-5000 PLN miesięcznie, pracując tylko 3-4 godziny dziennie. Pamiętaj, że godziny pracy wyznaczasz sam/a!Szukamy tylko konkretnych osób!ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!Aby aplikować, wystarczy kliknąć przycisk "Aplikuj" i napisać wiadomość do osoby rekrutującej.Nie zwlekaj, Liczba miejsc jest ograniczona.

Praca młodszy GRAFIK KOMPUTEROWY Świątniki Górne stacjonarnie
Praca młodszy GRAFIK KOMPUTEROWY Świątniki Górne stacjonarnie
Świątniki Górne 3 kilka dni temu

WAŻNE: Praca ma charakter stacjonarny w miejscowości Świątniki Górne - to miejscowość położona pomiędzy Krakowem (8 minut do południowych granic Krakowa) a Myślenicami (10 minut od centrum Myślenic).Szukamy osoby na stanowisko młodszy grafik komputerowy ze znajomością programów z pakietu Adobe, w szczególności; Photoshop, Illustrator oraz InDesign - choćby w podstawowym zakresie znajomość Photoshop.Praca ma charakter stacjonarny ale godziny pracy są elastyczne, dostosowane do możliwości kandydata.SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:Jest kreatywna i utalentowana plastycznie, ma warsztat graficzny na wysokim poziomie,Jest gotowa podjąć pracę stacjonarną w Sieprawiu,Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne - studia na kierunku graficznym,Posługuje się programami graficznymi Adobe, w szczególności; Illustrator, InDesign oraz Photoshop,Mile widziana lecz nie konieczna byłaby znajomość oprogramowania do modelowania 3D, programy takie jak; 3ds Max, Fusion 360, Blender - modelowanie prostych obiektów,Dba o terminowość i dobrą organizacja pracy.OFERUJEMY:wysokie zarobki uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania,możliwość podnoszenia kompetencji i udział w szkoleniach,duże możliwości rozwoju i awansu.Prosimy o wysyłanie CV jedynie osoby z doświadczeniem graficznym i znajomością oprogramowania z pakietu Adobe lub oprogramowania do modelowania 3D jak 3ds Max, Fusion 360, Blender gotowych do podjęcia pracy stacjonarnej w Świątnikach Górnych.

Asystent sprzedaży w agencji reklamowej
Asystent sprzedaży w agencji reklamowej
Kraków 3 kilka dni temu

Poszukuję asystent sprzedaży w agencji reklamowej.  Główne obowiązki:uczestniczenie w przygotowywaniu ofert sprzedażowychkreatywny dobór rozwiązań reklamowychobsługiwanie bazy klientówmonitorowanie otrzymywanych i wystawianych faktur - wykonywanie czynności biurowych z zastosowaniem komputera i urządzeń zewnętrznych (drukarki, faksu, skanera itp.)Umiejętności konieczne:obsługa pakietu Office 365 (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Planner)znajomość j. angielskiego – poziom średniozaawansowanyDodatkowe atuty:praktyczne umiejętności pracy w social media (Facebook, Instagram)podstawowa znajomość programów graficznych np. Canvaprawo jazdy kat. BKandydat do pracy powinien posiadać umiejętności organizacyjne. Ze względu na bezpośredni kontakt z klientami znamienna okaże się wysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.Mile widziani również studenci studiów zaocznych i wieczorowych.Praca całkowicie stacjonarna, w biurze przy ul. Wadowickiej 8A.

Інтернет-маркетолог, таргетолог, PPC-спеціаліст
Інтернет-маркетолог, таргетолог, PPC-спеціаліст
Szczecin 3 kilka dni temu

Опис вакансіїМи, компанія «Perfect », шукаємо талановитого та енергійного Маркетолога для нашої команди в місті Szczecin , Poland. Ми спеціалізуємося на працевлаштуванні іноземних працівників в Польщі і за її межами . Основні обов’язки:Запускати рекламні кампанії в: Meta (FB) Ads, Google Ads.Запускати рекламні розсилки: Viber, Email, SMS.Аналізувати ефективність рекламних компаній.Оптимізувати рекламні кампанії та їх бюджет.Писати рекламні тексти, які будуть застосовані в рекламних кампаніях/розсилках.Створення та оптимізація контенту для соціальних медіа;Збільшення кількості потенційних клієнтів, лідогенерація;Вивчення та аналіз трендів у галузі соціальних медіа та реклами;Розвиток та підтримка онлайн-спільноти компанії.Вимоги:Досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року;Бажано знання деяких мов : українська , польська , російська , Англійська , іспанськаЗнання та розуміння основних соціальних мереж та їх рекламних можливостей;Креативне мислення та вміння генерувати цікавий та привабливий контент;Аналітичні навички та вміння працювати зі статистичними даними;Високий рівень організованості та вміння працювати з множинними завданнями одночасно;Знання та розуміння міжнародних стандартів будуть перевагою.Ми пропонуємо конкурентоспроможну заробітну плату, можливість професійного зростання та розвитку, цікаві проекти та дружню робочу атмосферу. Робота в офісі.Якщо ви енергійні, творчі та прагнете досягти успіху у сфері Маркетингу, долучайтеся до нашої команди ! До зустрічі

Praca ds. prowadzenie social media
Praca ds. prowadzenie social media
Starachowice 3 kilka dni temu

Miejsce pracy: Starachowice Do zadań na stanowisku Specjalista ds Social Media będzie należało:· Prowadzenie oraz przygotowywanie materiałów marketingowych, strony internetowej, social mediów;· Monitoring i aktualizacja treści marketingowych oraz produktowych na stronie internetowej oraz w social mediach;· Stały nadzór nad jakością materiałów zgodnie z wytycznymi marki;· Wsparcie w tworzeniu kampanii marketingowych;· Kreowanie działań marketingowych, których celem jest zwiększenie sprzedaży oraz rozpoznawalności firmy oraz jak najlepszy PR;· Prowadzenie kampanii promocyjnych (tworzenie materiałów oraz stron marketingowych do kampanii online);· Wsparcie zespołu w codziennych zadaniach, Monitoring trendów rynkowych oraz działań konkurencji;· Prowadzenie działań związanych z rozwojem oraz optymalizacją treści na stronie internetowej (monitoring i przygotowanie treści, koordynacja przygotowania artykułów). Wymagania:· Bardzo dobra znajomość i umiejętność optymalizacji kampanii na Facebook Ads.· Znajomość świata social media oraz umiejętność poruszania się w nim.· Zdolności copywriterskie.· Portfolio prowadzonych kanałów na platformach Facebook i Instagram (mile widziany TikTok).· Umiejętność skutecznego i precyzyjnego komunikowania się z zespołem.· Umiejętność skutecznego raportowania działań.· Chęć rozwoju i otwartość na nowe wyzwania.· Umiejętność robienia zdjęć, krótkich filmów do wykorzystania w przestrzeni social media· Zorientowanie na detale i zdolność rozwiązywania zadań ad-hoc w uporządkowany sposób.· Sumienność, staranność i niezawodność.Oferujemy:· Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji;· Pracę pełną wyzwań;· Rozwój zawodowy;· Atrakcyjny system motywacyjny;· Dostęp do szkoleń;· Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Marketing Automation Specialist
Marketing Automation Specialist
Ostrów Wielkopolski 3 kilka dni temu

Witaj, w naszych działaniach najważniejsze jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta oraz opieka nad nim podczas każdego etapu współpracy. Jesteśmy niezmiernie dumni z ciągle rosnącej ilości naszych zadowolonych Klientów i Pracowników. Aktualnie do naszego działu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko: Marketing Automation Specialist Nasze oczekiwania:   • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w analityce internetowej i Marketing Automation • Znajomość narzędzi Marketing Automation (User.com lub podobne) • Umiejętność analizowania danych • Umiejętność tworzenia strategii marketingowych • Biegła znajomość Google Analytics i Google Tag Manager Do zakresu obowiązków należeć będzie:   • Planowanie oraz realizacja kampanii marketing automation, realizacja kampanii cross kanałowych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji marketingu (workflow, e-mail marketing, mobile marketing, powiadomienia web push, personalizacja itp.) • Realizacja kampanii lead generation • Prowadzenie testów A/B i eksperymentów • Wdrażanie spersonalizowanych kampanii automatycznych/półautomatycznych, analiza kluczowych wskaźników efektywności działań online, rekomendowanie oraz egzekwowanie optymalizacji • Analiza wskaźników efektywności KPI, ROAS, ROI prowadzonych działań • Wsparcie w analizie danych i optymalizacji ich działań (SEO, PPC, Social Ads, Content, e-mail.) • Współpraca międzydziałowa z członkami zespołu, przygotowywanie materiałów do kampanii we współpracy z grafikami i copywriterami • Bieżąca analiza nowych narzędzi e-marketingu i inicjatywa wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online Z naszej strony zaoferujemy Ci: • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności • Samodzielne stanowisko w przyjaznym zespole • Nowoczesne biuro w stylu loft • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej • Po okresie próbnym możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna.   Nasze biuro mieści się przy ul. Kazimierza Pułaskiego 11 w Ostrowie Wielkopolskim. Aby poznać Nas bliżej zapraszam Cię na nasza stronę internetową: www.helpfind.pl

Asystent / asystentka Kierownika branża poligraficzna.
Asystent / asystentka Kierownika branża poligraficzna.
Wrocław 3 kilka dni temu

Miejsce pracy: Wrocław Opis stanowiska: Zapraszamy przedstawiciela handlowego/menedżera ds. Sprzedaży usług reklamowych, który dołączy do naszej nowoczesnej drukarni. Będziesz odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz wsparcie istniejących klientów, oferując im różnorodne rozwiązania reklamowe, które z przyjemnością wyprodukuje nasza drukarnia. Obowiązki: 1. Poszukiwanie nowych klientów i partnerów dla firmy. 2. Przeprowadzanie negocjacji i prezentacji naszych usług reklamowych. 3. Opracowywanie indywidualnych strategii reklamowych. 4. Zarządzanie relacjami z klientami. 5. Monitorowanie rynku i konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości. Wymagania: 1.Doświadczenie w drukarni będzie dodatkowym atutem. 2. Wysoki poziom komunikatywności i umiejętności negocjacyjne. 3. Znajomość rynku reklamy . 4. Umiejętność pracy z klientami, wykraczająca poza standardowe rozwiązania i rozwiązywanie trudnych zadań. 5. Odpowiedzialność, organizacja i zdolność do pracy pod presją. Oferujemy: 1. Konkurencyjne wynagrodzenie i system premii w oparciu o wyniki pracy. 2. Możliwość pracy w stabilnej firmie z wysokim poziomem rozwoju zawodowego. 3. Wsparcie i szkolenia od kolegów oraz profesjonalistów w branży. 4. Komfortowe warunki pracy w przyjaznym biurze. Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów/gotowa dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Czekamy na Ciebie, aby wspólnie rozwijać naszą działalność i osiągać nowe sukcesy w dziedzinie usług reklamowych i drukarni! Administratorem danych osobowych: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWE SERHII LUHOVYI we Wrocławiu z siedzibą przy ul. Jesionowa 37/4 50-504 Wrocław. Szczegółowe informacje o regułach przetwarzania danych dostępne w biurze podawczym oraz na stronie www.print.tech

Asystent/ka Specjalisty ds. Marketingu
Asystent/ka Specjalisty ds. Marketingu
Kraków 2 dnia plecy

Wsparcie podczas szkoleń i organizowanych wydarzeń, mailowy kontakt z klientami, asystowanie podczas nagrań i sesji, pomoc w realizowaniu materiałów promocyjnych, pilnowanie planów publikacji i kalendarza.

Grafik Komputerowy Specjalizujący się w Grafice Produktowej na Amazon
Grafik Komputerowy Specjalizujący się w Grafice Produktowej na Amazon
Warszawa 2 dnia plecy

Poszukujemy doświadczonego grafika komputerowego, który specjalizuje się w grafice produktowej dedykowanej dla platformy Amazon. Oczekujemy kreatywnego podejścia do prezentacji produktów oraz umiejętności przedstawienia ich w sposób, który przekona klientów do zakupu.Wymagania:Duże doświadczenie w tworzeniu grafiki produktowej, szczególnie dla platformy Amazon.Zdolność do tworzenia przyciągających uwagę i przekonujących wizualizacji produktów.Umiejętność pracy zdalnej i efektywna organizacja czasu pracy.Znajomość aktualnych trendów w grafice produktowej oraz zasad działania platformy Amazon.Bardzo dobra znajomość narzędzi graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator).Oferujemy:Możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami.Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży e-commerce.Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.Aplikacja: Jeśli uważasz, że Twoje umiejętności graficzne mogą przekonać klientów do zakupu produktów, zapraszamy do aplikowania. Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przedstawiającego dotychczasowe realizacje graficzne, szczególnie w kontekście e-commerce i Amazon.

Praca zdalna idealna na jesień(Obsługa Klienta) tygodniówki od 700zl!
Praca zdalna idealna na jesień(Obsługa Klienta) tygodniówki od 700zl!
Gdańsk 2 dnia plecy

Jesteś uczniem/studentem? Pełnoetatową mamą? Osobą prowadzącą działalność?A może chcesz dorobić do domowego budżetu lub spłacić zobowiązania?Jeśli tak, to świetnie trafiłaś/eś!W związku z prężnie rozwijającym się zespołem, szukamy chętnych do nawiązania KRÓTKIEJ, bądź DŁUGOTERMINOWEJ współpracy. Zostawiając wiadomość masz gwarancję odpowiedzi w ciągu kilku minut. Nie musisz czekać kilka dni na odpowiedź zwrotną.Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji.Pracę można traktować jako dodatek do etatu, studiów czy dalszej nauki w szkole, ale wysokie zarobki, które można osiągnąć mogą pozwolić potraktować to jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu, co za tym idzie, że inflacja i drożyzna dla nikogo nie będzie odczuwalna.Dlaczego to idealna praca dla Ciebie?·         Nie zatajamy żadnych informacji·         Uczciwie podchodzimy do każdego kandydata·         Technologicznie jesteśmy numerem jeden na rynku·         Setki zadowolonych osób i pozytywnych opinii·         Możliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiCO OFERUJEMY:·         Tygodniówki - pewne wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca!·         Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, bądź z jakiegokolwiek miejsca na ziemi.·         elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! Możesz pracować codziennie lub w wybrane dni o dowolnej porze.·         pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, nasz dział pomocy działa całą dobę i na każde pytanie otrzymasz merytoryczną odpowiedź.·         działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, branża w której działamy, czyli branża finansów internetowych nie wymaga od Ciebie inwestycji! Więc możesz tylko zyskać.·         pełen pakiet szkoleń online - prowadzimy za rękę od a do z, na każdym kroku.·         nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw, każdy z naszego zespołu startował z tej samej pozycji co Ty, czyli bez totalnego doświadczenia·        UWAGA·         Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM·         Nie wymagamy rozmów telefonicznych·         Nie wymagamy jeżdżenia po ludziach·         Nie wymagamy spotkań na kamerze·         Nie piszesz po znajomych czy rodzinie·         Nikogo na nic nie musisz namawiać·         Nie musisz wstawiać żadnych postów na swoje portale społecznościoweWymagania:·         ukończone 18 lat·         obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania·         komputer lub smartfon z dostępem do internetu·         obsługa komputera/smartfona na poziomie podstawowym·         FACEBOOK ORAZ MESSENGER – jedynie w celu kontaktu i przedstawieniu oferty, nie musisz nic udostępniać i wstawiać na swój prywatny profil.·         motywacja do pracy i osiągania wysokich wynikówKONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?·         Twoim głównym zadaniem będzie pomoc ludziom na wirtualnym czacie, za pomocą gotowych wiadomości i przygotowywanych przez nas formułek tworzonych na bazie kilkuletnich doświadczeń·         Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj - wklej do stałej bazy klientów oraz działanie na gotowych materiałach.·         obsługa klienta i pomoc online,·         "Reklama Produktu" - Samą reklamą zajmuję się za Ciebie ktoś inny, twoim zadaniem będzie umawianie spotkań, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc techniczna.Ile można zarobić?:·         Na początku stawka może się wahać między 2800, a 6000zł, ale to wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. Jeśli poświęcisz więcej pracy i czasu tak kwota może być tylko wyższa.·         Nie wymagamy od Ciebie żadnej inwestycji!·         Praca jest w 100% legalna, rozliczamy się co miesiąc z Urzędem Skarbowym!PODCZAS SAMEGO SZKOLENIA MOŻESZ Z ŁATWOŚCIĄ ZAROBIĆ CONAJMNIEJ 500 ZŁOTYCH.ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!(natomiast jeśli oferta jest widoczna to znaczy, że mamy jeszcze dla Ciebie miejsce)ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX). Jeśli nie akceptujemy formy kontaktu opisanej w wymogach w treści ogłoszenia proszę nie pisać wiadomości i nie aplikować.

Marketolog do Agencji Nieruchomości
Marketolog do Agencji Nieruchomości
Warszawa 2 dnia plecy

Вакансія: маркетолог (віддалено)Компанія Chekashoff Estate — інноваційне агентство нерухомості в Польщі, що спеціалізується на довгостроковій оренді в Варшаві, Кракові та інших великих містах. Наші клієнти високо оцінюють якість наших послуг, більшість звертається до компанії знову або рекомендує нас друзям.«Я, Роман Чекашев, засновник компанії, в сфері нерухомості вже понад 12 років, розвиваю компанію CHEKASHOFF ESTATE протягом 3 років. За цей час ми з командою пережили багато підйомів і спадів, і зараз як ніколи потребуємо в класних кандидатах, які налаштовані на результат. Я гарантую вам, що, прийшовши до компанії, ви залишитеся тут надовго і порекомендуєте її всім своїм друзям і близьким як надійного партнера в досягненні ваших особистих цілей.»Ваші обов’язки:Збільшення кількості кваліфікованих лідівРозвиток нових каналів лідогенераціїПроведення аналізу ринкуРозробка стратегії пошуку клієнтів та просування компаніїСтворення та запуск рекламних кампанійВідстеження ефективності рекламних кампаній та якості трафікуНалаштування контекстної та таргетованої рекламиВедення звітності, статистикиРозробка презентаційних матеріалів для клієнтів та партнерівРегулярне проведення A/B тестуванняМедіа-планування на місяць/квартал/рікВи нам підходите, якщо:у вас вища освіта (бажано за спеціальністю маркетинг/реклама)у вас досвід роботи від 3 років в маркетингуу вас досвід роботи з сервісами сквозного аналізу, аналітичними системами Яндекс.Метрики та Google Analytics, підготовка звітностіви розумієте принципи роботи контекстної та таргетованої реклами, SMM просування та інструментів аналітикивмієте самостійно створювати та запускати рекламні кампаніїє кейси, якими ви пишаєтесяви любите свою професію, цікавитеся, регулярно проходите курси підвищення кваліфікації, прагнете рости та розвиватисяу вас є обладнане робоче місце (ноутбук/комп'ютер) і бажання працювати віддаленови амбіційні та йдете вперед до своїх цілейви активні та повні енергіїви бажаєте працювати в команді професіоналівМи гарантуємо:гідну та своєчасну заробітну плату у вигляді фіксованої частини та бонусів за результатунікальну програму навчаннявіддалений формат роботи: 5/2 з 9:00 до 18:00сучасні IT-технологіїможливість кар'єрного росту до керівника відділу маркетингуНатискайте на кнопку нижче, щоб дізнатися більше та заповнити анкету

Specjalista ds. marketingu internetowego
Specjalista ds. marketingu internetowego
Mogilno 2 dnia plecy

Jesteś osobą kreatywną? Masz zawsze mnóstwo pomysłów w głowie? Potrafisz ciekawie napisać post a do tego kręci się świat reklamy? To zdecydowanie ogłoszenie dla Ciebie, bo...Szukamy obecnie specjalisty ds. marketingu internetowego, do którego idealnie pasują powyższe cechy.Co będzie należało do Twoich zadań:Tworzenie równego rodzaju treści (np. post, artykuł na bloga, opis produktu itp.)Obsługa social media (publikacje postów, planowanie reklamy)Kreowanie nowych strategiiWspółpraca z grafikami czy realizatorami materiałów wideoSzukanie nowych sposobów budowania wizerunku i docierania do klientówOczekiwania od kandydata:Umiejętność pisania... poprawnie, ciekawie, sprzedażowoZnajomość social media typu Facebook, InstagramZaangażowaniaKreatywnego podejściaUmiejętności analitycznych (niezbędnych przy analizie skuteczności np. kampanii)Oferujemy:Praca na pełen etatUmowa o pracę lub B2BWynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premie i inne bonusyDuże możliwości rozwoju / szkoleń i ogólnie podnoszenia kompetencjiPraca stacjonarna lub hybrydowa - szczegóły do ustalenia. Zależy nam na tym, abyś regularnie pojawiał się w naszej firmie (częstotliwość również do ustalenia) lub jeśli to tylko możliwe był tu codziennie, rozumiał ją, wyłapywał te szczegóły, które można poczuć tylko będąc na miejscu.Prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX. Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Kalisz 2 dnia plecy

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko?Jeśli szukasz pozytywnej zmianydobrze trafiłeś.CO OFERUJEMY:Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca!UMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym.Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu,elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować!pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku,działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać,nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstawwysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie.WYMAGANIA:POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! - podstawa!ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi)obywatelstwo PolskieFacebook'a oraz Messengera!komputer lub smartfon z dostępem do internetu.obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowymUWAGA!NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientemNIE wymagamy dzwonienia po ludziach.NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw.NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm.NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować*KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?*Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać.BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!na początku około 2600-4200 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie,(SZUKAMY KONRKETNYCH LUDZI.)ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Dodatkowa/Stała praca w domu (2-4h dziennie)
Dodatkowa/Stała praca w domu (2-4h dziennie)
Warszawa 2 dnia plecy

Aplikuj pod naszym ogłoszeniem jeżeli: - Poszukujesz dodatkowej / stałej pracy z atrakcyjnym wynagrodzeniem - Jesteś rodzicem i chcesz pracować z domu - Cenisz sobie wygodę - Chcesz dorobić do budżetu domowego - Chcesz pracować wygodnie z domu Oferujemy dodatkową pracę, którą można bezproblemowo pogodzić z pracą na pełen etat / studiami / szkołą / opieką nad dzieckiem. Na pracę przeznaczamy 2-4 godziny w ciągu dnia. Praca w naszym zespole polega na: - Promocji produktów gotowym systemem Całkowicie ONLINE - Kontakcie z klientami w formie pisemnej - Odpisywaniu na wiadomości - Wystawianiu GOTOWYCH ogłoszeń sprzedażowych - Pozyskiwaniu partnerów biznesowych Każda z powyższych czynności jest bardzo prosta i poradzi sobie z tym każda osoba bez żadnego doświadczenia. Bazujemy na gotowych materiałach i praca ogranicza się nawet do kopiuj wklej. Zapewniamy narzędzia, szkolenia, wiedzę oraz materiały pomocnicze. OFERUJEMY: -Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania (ludzie w naszym zespole zarabiają nawet 5 - 7 tyś. zł. / msc. - Atrakcyjny system premiowy 200 - 1000 zł - Regularne wypłaty CO TYDZIEŃ przelewem na rachunek bankowy - Darmowe przeszkolenie od podstaw / warsztaty / szkolenia / kursy - Stałą pomoc całej naszej społeczności - Pracę w ambitnym i młodym zespole WYMAGAMY: - Obowiązkowo skończone 18 lat (nie współpracujemy z osobami niepełnoletnimi) - Podstawowa znajomość obsługi komputera / telefonu - 2 - 4 godziny wolnego czasu w ciągu dnia (Grafik ustalasz Ty) - Zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się nowych rzeczy Jeżeli ogłoszenie jest widoczne, to znaczy, że jest aktualne i możesz pod nim aplikować – w tym celu prosimy o wiadomość przez formularz na OLX :)

Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała (Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała (Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Kalisz 2 dnia plecy

Twoja aktualna praca już cię dobija i chcesz ją zmienić a może chcesz jedynie dorobić do pensji? Chcesz spróbować czegoś nowego, zacząć pracę dzięki której będziesz mieć czas na wszystko, na rozwijanie swoich pasji?W dzisiejszych czasach internet daje wiele możliwości na zarabianie pieniędzy, codziennie spędzasz kilka godzin przed ekranem smartfona, komputera więc co powiesz na to żeby chociaż trochę tego czasu poświęcić na zarabianie dodatkowych pieniędzy?Jeśli szukasz pozytywnej zmiany w swoim życiu, jesteś ambitną, otwartą osobą która pragnie spróbować czegoś nowego to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Pracę tą można traktować jako świetny sposób na dorobienie do pensji a później nawet na traktowanie jej jako głównego źródła swojego dochodu ze względu na to jakie zarobki można dzięki niej generować.Nie musisz mieszkać w lokalizacji, gdzie zostało wystawione ogłoszenie!Dlaczego my?Nie zatajamy żadnych informacjiUczciwie podchodzimy do każdego kandydataTechnologicznie jesteśmy numerem jeden na rynkuSetki zadowolonych osób i pozytywnych opiniiMożliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiOferujemy:Tygodniówki - PEWNE wypłaty na twoje konto bankowe, do 4 razy w ciągu miesiąca.Umowa - Na bazie której rozliczamy się z Urzędem Skarbowym.Praca w pełni zdalna - Możliwość pracy bez wychodzenia z domu lub gdziekolwiek chcesz.Elastyczny czas pracy - Możesz pracować ile godzin dziennie chcesz, możesz pracować 3 godziny dziennie a jeżeli chcesz to nawet kilkanaście, to ile czasu poświęcisz zależy tylko od ciebie!Pełne wsparcie całego zespołu 24/7 - Możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie.Działamy w branży bezinwestycyjnej - U nas nie musisz inwestować żadnych pieniędzy żeby zacząć zarabiać.Pełny pakiet szkoleń - Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw.Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - Nie są to tak małe kwoty jak za godzinę pracy na etacie, tutaj zarabiasz duże pieniądze w krótkim czasie. Wymagamy:Zaangażowania i chęci do pracy! Ukończonych 18 lat oraz obywatelstwa Polskiego - ze względu na prawny charakter działania oraz konieczność rozliczania się z Urzędem Skarbowym!Komputera lub smartfona z dostępem do Internetu!Facebooka oraz komunikatora Messenger.Na czym będzie polegała twoja praca:Odpisywanie na wiadomości przy pomocy gotowych skryptów które ci udostępnimy.Obsługa klienta potencjalnie zainteresowanego współpracą, przeszkolenie go i przygotowanie do pracy.Reklamowanie produktu - Samą reklamą zajmie się za Ciebie kto inny, twoim zadaniem będzie rekrutacja nowych osób, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc.Ile można zarobić?:Na samym początku stawka może wahać się między 3000 a 5500 zł pracując po 3-4h dziennie ale to wszystko zależy od Ciebie, widełki podane w tytule ogłoszenia są w 100% prawdziwe.Uwaga!·     NIE działamy w marketingu wielopoziomowym MLM typu Avon, Oriflame itp.·     NIE wymagamy jeżdżenia po ludziach, rozmów telefonicznych, spotkań na kamerze.·     NIE musisz pisać po znajomych czy rodzinie ani publikować nic na swoim profilu na Facebooku.·     NIKOGO na nic nie musisz namawiać!Już podczas szkolenia dowiesz się jak możesz otrzymać kilkaset złotych!Liczba miejsc ograniczona!(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że jest aktualna i są jeszcze wolne miejsca)Nie musisz wysyłać CV oraz Listu Motywacyjnego!Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!Serdecznie Zapraszam do kontaktu!Kontakt:(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała(Obsługa klienta)10h/tyg
Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała(Obsługa klienta)10h/tyg
Tomaszów Mazowiecki 2 dnia plecy

Twoja aktualna praca już cię dobija i chcesz ją zmienić a może chcesz jedynie dorobić do pensji? Chcesz spróbować czegoś nowego, zacząć pracę dzięki której będziesz mieć czas na wszystko, na rozwijanie swoich pasji?W dzisiejszych czasach internet daje wiele możliwości na zarabianie pieniędzy, codziennie spędzasz kilka godzin przed ekranem smartfona, komputera więc co powiesz na to żeby chociaż trochę tego czasu poświęcić na zarabianie dodatkowych pieniędzy?Jeśli szukasz pozytywnej zmiany w swoim życiu, jesteś ambitną, otwartą osobą która pragnie spróbować czegoś nowego to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Pracę tą można traktować jako świetny sposób na dorobienie do pensji a później nawet na traktowanie jej jako głównego źródła swojego dochodu ze względu na to jakie zarobki można dzięki niej generować.Nie musisz mieszkać w lokalizacji, gdzie zostało wystawione ogłoszenie!Dlaczego my?Nie zatajamy żadnych informacjiUczciwie podchodzimy do każdego kandydataTechnologicznie jesteśmy numerem jeden na rynkuSetki zadowolonych osób i pozytywnych opiniiMożliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiOferujemy:Tygodniówki - PEWNE wypłaty na twoje konto bankowe, do 4 razy w ciągu miesiąca.Umowa - Na bazie której rozliczamy się z Urzędem Skarbowym.Praca w pełni zdalna - Możliwość pracy bez wychodzenia z domu lub gdziekolwiek chcesz.Elastyczny czas pracy - Możesz pracować ile godzin dziennie chcesz, możesz pracować 3 godziny dziennie a jeżeli chcesz to nawet kilkanaście, to ile czasu poświęcisz zależy tylko od ciebie!Pełne wsparcie całego zespołu 24/7 - Możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie.Działamy w branży bezinwestycyjnej - U nas nie musisz inwestować żadnych pieniędzy żeby zacząć zarabiać.Pełny pakiet szkoleń - Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw.Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - Nie są to tak małe kwoty jak za godzinę pracy na etacie, tutaj zarabiasz duże pieniądze w krótkim czasie. Wymagamy:Zaangażowania i chęci do pracy! Ukończonych 18 lat oraz obywatelstwa Polskiego - ze względu na prawny charakter działania oraz konieczność rozliczania się z Urzędem Skarbowym!Komputera lub smartfona z dostępem do Internetu!Facebooka oraz komunikatora Messenger.Na czym będzie polegała twoja praca:Odpisywanie na wiadomości przy pomocy gotowych skryptów które ci udostępnimy.Obsługa klienta potencjalnie zainteresowanego współpracą, przeszkolenie go i przygotowanie do pracy.Reklamowanie produktu - Samą reklamą zajmie się za Ciebie kto inny, twoim zadaniem będzie rekrutacja nowych osób, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc.Ile można zarobić?:Na samym początku stawka może wahać się między 3000 a 5500 zł pracując po 3-4h dziennie ale to wszystko zależy od Ciebie, widełki podane w tytule ogłoszenia są w 100% prawdziwe.Uwaga!·     NIE działamy w marketingu wielopoziomowym MLM typu Avon, Oriflame itp.·     NIE wymagamy jeżdżenia po ludziach, rozmów telefonicznych, spotkań na kamerze.·     NIE musisz pisać po znajomych czy rodzinie ani publikować nic na swoim profilu na Facebooku.·     NIKOGO na nic nie musisz namawiać!Już podczas szkolenia dowiesz się jak możesz otrzymać kilkaset złotych!Liczba miejsc ograniczona!(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że jest aktualna i są jeszcze wolne miejsca)Nie musisz wysyłać CV oraz Listu Motywacyjnego!Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!Serdecznie Zapraszam do kontaktu!Kontakt:(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

PRACA ZDALNA [STAŁA / DODATKOWA] tygodniówki od 600zł
PRACA ZDALNA [STAŁA / DODATKOWA] tygodniówki od 600zł
Kielce 2 dnia plecy

W związku z prężnie rozwijającym się zespołem, szukamy chętnych do nawiązania KRÓTKIEJ, bądź DŁUGOTERMINOWEJ współpracy. Zostawiając wiadomość masz gwarancję odpowiedzi w ciągu kilku minut. Nie musisz czekać kilka dni na odpowiedź zwrotną.Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji!Pracę można traktować jako dodatek do etatu, studiów czy dalszej nauki w szkole, ale wysokie zarobki, które można osiągnąć mogą pozwolić potraktować to jako JEDYNE i STAŁE źródło dochodu, co za tym idzie, że inflacja i drożyzna dla nikogo nie będzie odczuwalna.Dlaczego to idealna praca dla Ciebie?·         Nie zatajamy żadnych informacji·         Uczciwie podchodzimy do każdego kandydata·         Technologicznie jesteśmy numerem jeden na rynku·         Setki zadowolonych osób i pozytywnych opinii·         Możliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiCO OFERUJEMY:·         Tygodniówki - pewne wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca!·         Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, bądź z jakiegokolwiek miejsca na ziemi.·         elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! Możesz pracować codziennie lub w wybrane dni o dowolnej porze.·         pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, nasz dział pomocy działa całą dobę i na każde pytanie otrzymasz merytoryczną odpowiedź.·         działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, branża w której działamy, czyli branża finansów internetowych nie wymaga od Ciebie inwestycji! Więc możesz tylko zyskać.·         pełen pakiet szkoleń online - prowadzimy za rękę od a do z, na każdym kroku.·         nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw, każdy z naszego zespołu startował z tej samej pozycji co Ty, czyli bez totalnego doświadczenia·        UWAGA·         Nie działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym MLM·         Nie wymagamy rozmów telefonicznych·         Nie wymagamy jeżdżenia po ludziach·         Nie wymagamy spotkań na kamerze·         Nie piszesz po znajomych czy rodzinie·         Nikogo na nic nie musisz namawiać·         Nie musisz wstawiać żadnych postów na swoje portale społecznościoweWymagania:·         ukończone 18 lat·         obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter działania·         komputer lub smartfon z dostępem do internetu·         obsługa komputera/smartfona na poziomie podstawowym·         FACEBOOK ORAZ MESSENGER – jedynie w celu kontaktu, nie musisz nic udostępniać i wstawiać na swój prywatny profil·         motywacja do pracy i osiągania wysokich wynikówKONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?·         Twoim głównym zadaniem będzie pomoc ludziom na wirtualnym czacie, za pomocą gotowych wiadomości i przygotowywanych przez nas formułek tworzonych na bazie kilkuletnich doświadczeń·         Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj - wklej do stałej bazy klientów oraz działanie na gotowych materiałach.·         obsługa klienta i pomoc online,·         "Reklama Produktu" - Samą reklamą zajmuję się za Ciebie ktoś inny, twoim zadaniem będzie umawianie spotkań, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc techniczna.Ile można zarobić?:·         Na początku stawka może się wahać między 2000 a 5000zł, ale to wszystko zależy od Ciebie i Twojego zaangażowania. Jeśli poświęcisz więcej pracy i czasu tak kwota może być tylko wyższa.·         Nie wymagamy od Ciebie żadnej inwestycji!·         Praca jest w 100% legalna, rozliczamy się co miesiąc z Urzędem Skarbowym!PODCZAS SAMEGO SZKOLENIA MOŻESZ Z ŁATWOŚCIĄ ZAROBIĆ CONAJMNIEJ 500 ZŁOTYCH.ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!(natomiast jeśli oferta jest widoczna to znaczy, że mamy jeszcze dla Ciebie miejsce)ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

Koordynator ds. Marketingu z Językiem Niemieckim (Dolny Śląsk)
Koordynator ds. Marketingu z Językiem Niemieckim (Dolny Śląsk)
Jelenia Góra 2 dnia plecy

Poszukujemy osoby, która pomoże nam lepiej zrozumieć naszych niemieckich klientów.Jeśli biegle władasz językiem niemieckim i szukasz interesującej pracy, to śmiało czytaj dalej!Twoje obowiązki u nas będą obejmować:Prowadzenie korespondencji e-mailowej, przeprowadzanie rozmów wideo oraz kontakt telefoniczny z klientami w języku niemieckim.Ustalanie szczegółów współpracy i negocjowanie warunków.Wsparcie w sprzedaży na rynku niemieckim.Trochę tłumaczenia tekstów na naszej stronie.Czego oczekujemy od Ciebie?Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, co najmniej na poziomie C1.Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta to dodatkowy atut.Mała dawka wiedzy o IT i e-commerce by się przydała.Lokalizacja : W rozsądnej odległości od Jeleniej Góry, żebyśmy mogli się od czasu do czasu spotkać na kawie.Dostępność w pierwszych miesiącach współpracy na poziomie 1/2 - 3/4 etatu.Gotowość do możliwych wyjazdów do Niemiec na spotkania z klientami (najwcześniej na wiosnę 2024).Gotowość do udziału w konferencjach tematycznych.Dlaczego warto do nas dołączyć?Elastyczne podejście do pracy – rozumiemy, że młodość to czas na odkrywanie świata!Jeśli jesteś osobą, która niedawno ukończyła studia lub jesteś rodzicem, który poszukuje możliwości powrotu do świata pracy, zachęcamy do aplikowania. U nas znajdziesz wsparcie i elastyczność, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo bez poświęcania innych ważnych aspektów życia.Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą z zaangażowanymi osobami. Po udanym okresie wdrożeniowym i wykazaniu się widocznymi efektami pracy, oferujemy możliwość rozszerzenia współpracy do pełnego etatu.Oferujemy pracę na umowę B2B, zlecenie lub o pracę.Zapewniamy służbowy laptop.Fajne prowizje w pakiecie.Jeśli wszystko pójdzie dobrze, czeka na Ciebie więcej ciekawych zadań!Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia, dostępności kandydata oraz finalnych warunków współpracy;A jak wygląda proces rekrutacji?Wyślij nam swoje CV.Najpierw porozmawiamy po polsku.Potem zmierzymy się z niemieckim.Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, daj znać! Czekamy na Twój kontakt!

PRACA NA ZIMĘ - (100% zdalnie, umawianie spotkań/pomoc online)
PRACA NA ZIMĘ - (100% zdalnie, umawianie spotkań/pomoc online)
Warszawa 2 dnia plecy

OPISPozostawiając wiadomość masz gwarancję, że otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku minutZimowe miesiące nadeszły, a co za tym idzie dni są coraz krótsze. Wstajesz do pracy ... na zewnątrz ciemno, wracasz z pracy również ciemno. Szybki obiad zrobiony z resztek tego co w lodówce, przeglądasz social media, bo nie masz siły na nic innego, patrzysz na zegarek a tam 23 i trzeba iść spać, tylko po to żeby jutro powtórzyć to samo. Tak się nie da żyć ani pracować na dłuższą metę.Współpraca, którą oferujemy kompletnie odrzuca takie działania. To TY decydujesz kiedy i ile zarabiaszPraca jest prosta, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Nauczymy cię wszystkiego od zera i wyjaśnimy wszystko krok po kroku BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIA:- Początkowo stawka waha się od 3800 zł do 5200 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne.- System premiowy oferujący dodatkowe bonusy rzędu 500-3500 PLN- Praca jest w 100% legalna, rozliczenia w urzędzie skarbowym !- Spokojnie możesz zarobić co najmniej 500 zł tylko podczas szkolenia. CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:- Twoim głównym zadaniem jest pomaganie ludziom na wirtualnym czacie za pomocą gotowych wiadomości i formułek które przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Zdobywasz doświadczenie każdego dnia, które przekłada się na Twoją pensję.- Obsługa klient, pomoc online, odpisywanie na wiadomości CO OFERUJEMY:·         Tygodniówki - GWARANCJA wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca!·         UMOWA - na mocy której odprowadzamy podatek do urzędu skarbowego i PEWNOŚĆ, że wszystko jest w pełni legalne·         Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu·         Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować !·         Pełne wsparcie zespołu - pomoc na każdym kroku·         Działamy w branży BEZinwestycyjnej - NIE inwestujesz pieniędzy aby zarabiać·         Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw·         Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu·         Przejrzysty system premiowyWYMAGANIA:·         Ukończonych 18 lat!·         Obywatelstwa Polskiego! (Karta stałego pobytu nie zalicza się do tego)·         Obsługę Smartfona/Komputera - Na poziomie podstawowym·         Dużego zaangażowania!·         Facebooka oraz Messengera (Warunek konieczny)                                                                                                     UWAGA!·         NIE wymagamy spotkań na kamerze·         NIE wymagamy dzwonienia po ludziach·         NIE wymagamy jeżdżenia po domach·         NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw·         NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm W trakcie pierwszych szkoleń możesz już na wstępie zarobić 500zł (Natomiast nam zależy na stałej współpracy i dalszym rozwijaniu twoich umiejętności oraz firmy, która jest na rynku ponad 3 lata).Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza, że JEST AKTUALNE!ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")  

Koordynator ds. Marketingu z Językiem Niemieckim (Śląsk)
Koordynator ds. Marketingu z Językiem Niemieckim (Śląsk)
Gliwice 2 dnia plecy

Poszukujemy osoby, która pomoże nam lepiej zrozumieć naszych niemieckich klientów.Jeśli biegle władasz językiem niemieckim i szukasz interesującej pracy, to śmiało czytaj dalej!Twoje obowiązki u nas będą obejmować:Prowadzenie korespondencji e-mailowej, przeprowadzanie rozmów wideo oraz kontakt telefoniczny z klientami w języku niemieckim.Ustalanie szczegółów współpracy i negocjowanie warunków.Wsparcie w sprzedaży na rynku niemieckim.Trochę tłumaczenia tekstów na naszej stronie.Czego oczekujemy od Ciebie?Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego, co najmniej na poziomie C1.Umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych.Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta to dodatkowy atut.Mała dawka wiedzy o IT i e-commerce by się przydała.Lokalizacja : Śląsk, żebyśmy mogli się od czasu do czasu spotkać na kawie.Dostępność w pierwszych miesiącach współpracy na poziomie 1/2 - 3/4 etatu.Gotowość do możliwych wyjazdów do Niemiec na spotkania z klientami (najwcześniej na wiosnę 2024).Gotowość do udziału w konferencjach tematycznych.Dlaczego warto do nas dołączyć?Elastyczne podejście do pracy – rozumiemy, że młodość to czas na odkrywanie świata!Jeśli jesteś osobą, która niedawno ukończyła studia lub jesteś rodzicem, który poszukuje możliwości powrotu do świata pracy, zachęcamy do aplikowania. U nas znajdziesz wsparcie i elastyczność, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo bez poświęcania innych ważnych aspektów życia.Jesteśmy zainteresowani długoterminową współpracą z zaangażowanymi osobami. Po udanym okresie wdrożeniowym i wykazaniu się widocznymi efektami pracy, oferujemy możliwość rozszerzenia współpracy do pełnego etatu.Oferujemy pracę na umowę B2B, zlecenie lub o pracę.Zapewniamy służbowy laptop.Fajne prowizje w pakiecie.Jeśli wszystko pójdzie dobrze, czeka na Ciebie więcej ciekawych zadań!Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia, dostępności kandydata oraz finalnych warunków współpracy;A jak wygląda proces rekrutacji?Wyślij nam swoje CV.Najpierw porozmawiamy po polsku.Potem zmierzymy się z niemieckim.Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, daj znać! Czekamy na Twój kontakt!

Umawianie spotkań | Praca zdalna przy komputerze | TYGODNIÓWKI
Umawianie spotkań | Praca zdalna przy komputerze | TYGODNIÓWKI
Zawiercie 2 dnia plecy

Nie musisz mieszkać w podanej lokalizacji!!Szukasz pracy dającej wolność, z elastycznymi godzinami pracy i w 100% zdalnej? Chcesz dorobić do domowego budżetu? Jesteś osobą młodą, ambitną i chcesz podjąć się zarobku od zaraz? Zostaw wiadomość lub aplikuj poprzez OLX. To właśnie praca dla Ciebie!Poszukuję Partnerów do współpracy którzy nie boją się nowych wyzwań.NA CZYM KONKRETNIE POLEGA PRACA?Twoim głównym zadaniem będzie odpisywanie ludziom na wiadomości za pomocą gotowych materiałów i przygotowanych przez nas formułek, tworzonych na bazie kilkuletnich doświadczeń,CO MAMY DO ZAOFEROWANIA?Tygodniówki - pewne wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca,Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - na początek około 3 700 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie,Praca w pełni zdalna - możliwość zarobku bez wychodzenia z domu,Elastyczny czas pracy - nikt nie decyduje za Ciebie kiedy i ile pracujesz,Dodatkowe premie - proporcjonalne do zaangażowania,Pełny pakiet szkoleń online - prowadzimy za rękę od A do Z.UWAGA! NIE WYMAGAMY:Inwestycji finansowej,Rozmów telefonicznych,Spotkań na żywo,Doświadczenia,Dostępności po godzinach pracy.WYMAGAMY:Ukończonych 18 lat,Obywatelstwa polskiego,Obsługę komputera lub smartfonu na poziomie podstawowym,Zaangażowania i chęci współpracy,Facebooka oraz Messengera - warunek konieczny!

specjalista ds. marketingu
specjalista ds. marketingu
Suchy Las 2 dnia plecy

Poszukujesz pracy, w której będziesz mieć zapewnioną sympatyczną atmosferę i posadę na lata? Masz doświadczenie w marketingu i znasz język angielski?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!oferujemyumowę o pracę tymczasową atrakcyjne wynagrodzeniepracę stacjonarną w Suchym Lesiepracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowychdodatkowe zajęcia z języka angielskiego w ramach czasu pracybenefity oferowane przez Randstad: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty sportowejzadaniadziałania typowe dla szeroko pojętego marketingu produktowego (w tym strona internetowa, Linkedin)wsparcie sprzedaży poprzez działania marketingowe (telefon, mail, itp.)pozycjonowanie stronkomunikacja w języku angielskimcustomer service w zakresie obsługi mniejszych klientów (po przejściu szkolenia z produktów firmy)odbywanie pierwszych rozmów telefonicznych z klientem oczekujemyjęzyka angielskiego na poziomie min. B2doświadczenia w marketingu (min. 1 rok)zaawansowane umiejętności miękkie i gotowość do podejmowania pierwszego kontaktu z klientembycia samodzielnym w pracy i umiejętności organizacji pracy własnejAgencja zatrudnienia – nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Praca zdalna, dodatkowa
Praca zdalna, dodatkowa
Radzyń Podlaski 2 dnia plecy

Zostaw wiadomość a na pewno odpowiem! W trakcie pierwszych szkoleń możesz już na wstępie zarobić kilka-set złotych (Natomiast nam zależy na stałej współpracy i dalszym budowaniu firmy, która jest na rynku ponad 5 lat). TO NIE JEST MLM!! Nie inwestujesz żadnych pieniędzy Nie sprzedajesz żadnych produktów Wystarczy telefon/ komputer z dostępem do internetu Zarabiasz tyle ile przepracujesz - godziny pracy ustalasz pod siebie Praca jest całkowicie legalna Twoja praca polega na odpisywaniu klientom gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj-wklej. Nie pracujesz na słuchawce czy z użyciem kamerki Nie wymagamy doświadczenia - szkolimy wszystkich od zera W pierwszym miesiącu można zarobić aż do 3000 zł Wypłaty co miesiąc na rachunek bankowy Masz 18-45 lat, mieszkasz w Polsce, masz dostęp do internetu? APLIKUJ PAMIĘTAJ nic nie zrobisz- nic nie zarobisz W wiadomości zwrotnej przedstawię więcej szczegółów Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza ,że JEST AKTUALNE, napisz do nas! PRACA OD ZARAZ

PRACA W DOMU NA ZIMĘ | Obsługa klienta online, 650+/tygodniowo
PRACA W DOMU NA ZIMĘ | Obsługa klienta online, 650+/tygodniowo
Gorzów Wielkopolski 2 dnia plecy

W związku z dynamicznie rozwijającym się zespołem poszukuję zdecydowanych i ambitnych osób, które chcą poprawić swoją sytuację finansową oraz zdobyć doświadczenie w dobrze rozwijającej się branży do nawiązania krótkiej bądź długoterminowej współpracy. Zostawiając wiadomość masz gwarancję odpowiedzi w ciągu godziny. Nie musisz czekać kilka dni na odpowiedź zwrotną. Nie musisz mieszkać w wyznaczonym miejscu gdzie wystawione zostało ogłoszenie !!Czym będziesz się zajmować ?Twoim głównym zadaniem będzie pomoc ludziom na wirtualnym czacie, za pomocą gotowych wiadomości i przygotowywanych przez nas formułek tworzonych na bazie kilkuletnich doświadczeń· Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie "kopiuj - wklej" do stałej bazy klientów oraz działanie na gotowych materiałach.· obsługa klienta i pomoc online.· "Reklama Produktu" - Samą reklamą zajmuję się za Ciebie ktoś inny, twoim zadaniem będzie umawianie spotkań, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc techniczna.NIE WYMAGAMY · rozmów telefonicznych· jeżdżenia po ludziach· spotkań na kamerze· pisana po znajomych czy rodzinie· Namawiania na nic obcych ludzi· wstawiania żadnych postów na swoje portale społecznościoweJeżeli nie masz żadnego doświadczenia w tej branży to nie musisz się tym zupełnie przyjmować, ponieważ osoby dla których jest to zupełna nowość krok po kroku indywidualnie szkolimy w pełnym zakresie. Wszyscy w naszym zespole zaczynali na tej samej pozycji co Ty, więc nie mamy ogólnego doświadczenia.Ile można zarobić ?Początkowo stawka waha się od 2500 zł do 6000 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne. Warto wspomnieć, że każdego dnia zdobywasz doświadczenie, które przekłada się na Twoje wynagrodzenie.Ile czasu dziennie na to będziesz poświęcać ?Jest to twoja indywidualna decyzja, ponieważ tutaj można zarabiać, bądź też po prostu sobie dorabiać. Nie jest to typowa praca etatowa, gdzie trzeba pracować 160 godzin za 2500 złotych, tylko tutaj po prostu sam/sama stawiasz sobie cel, poprzeczkę i ile zrobisz tyle zarobisz. Dlatego dziennie możesz poświęcać 1-3 godziny tak jak Ci pasuje, grafik ustalasz sobie sam/sama.Dodatkowo zajmujesz się tym z własnego domu, nie ma tutaj potrzeby codziennego wstawania rano, dojeżdżania do miejsca pracy i tak dalej. Wstajesz rano, robisz kawę, siadasz i działasz.Czy muszę inwestować jakieś pieniądze ?Oczywiście, że nie. Działamy w branży bezinwestycyjnej i nie jest to oferta typu MLM, gdzie trzeba inwestować swoje pieniądze aby zarabiać. Jedyną inwestycją tutaj jest Twój czas, chęci oraz zaangażowanie.Od kandydatów oczekujemy:⦁ Dostęp do telefonu bądź laptopa z internetem⦁ 1-3 godziny wolnego czasu dziennie⦁ Zaangażowanie⦁ Umiejętność pracy w zespole⦁ Chęć nauki i rozwoju osobistego⦁ Polskie obywatelstwo - ze względu na prawny charakter działania⦁ FACEBOOK I MESSENGER - jedynie w celu kontaktu i przedstawieniu ofery, nie musisz nic udostępniać i wstawiać na swój prywatny profil. ⦁ Skończone 18 latDodatkowe informacje :⦁ Praca jest w 100 procentach bezpieczna i legalna - Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 8 lat oraz co miesiąc rozliczamy się urzędem skarbowym.⦁ Wypłata w formie Tygodniówek - pewne wypłaty bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca! Zamiast czekać do 10 - dziesiątego, pieniądze trafiają na nasze konto co tydzień ! mamy stały przypływ gotówki.⦁ Pełne wsparcie zespołu - pomoc na każdym kroku, nie ważne czy jest 10:00 w dzień czy 2:00 w nocy nasz dział pomocy działa całą dobę i na każde pytanie otrzymasz merytoryczną odpowiedź.⦁ Nie musisz wysyłać CV - Wystarczy, że złożysz standardową aplikację lub napiszesz wiadomość o zainteresowaniu ofertą pracy.⦁ Możliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiJeżeli ogłoszenie jest dostępne to znaczy, że jest aktualne.Zapraszam do kontaktu

Nowoczesne Chałupnictwo! Praca DODATKOWA ZDALNA Zmieniająca Życie!
Nowoczesne Chałupnictwo! Praca DODATKOWA ZDALNA Zmieniająca Życie!
Ostrołęka 2 dnia plecy

Jeśli trafiłeś na moje ogłoszenie super ! SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU KONKRETNYCH LUDZI NIE PIĘKNYCH CV ! CZY MASZ JUŻ DOŚĆ LICZENIA KAŻDEJ ZŁOTÓWKI?! Żyjesz od wypłaty do wypłaty pracując na etacie, harujesz jak wół od rana do nocy, za psie pieniądze i nienawidzisz swojej obecnej pracy? Jesteś biednym studentem/studentką, nie wstyd Ci że jesteś dorosły, a dalej utrzymują Cię rodzice? Jesteś ambitnym człowiekiem, codzienna praca od 9 do 17 za najniższą krajową zapędzi Cię do grobu, myślisz o własnym biznesie, niezależności, chcesz sobie kupić jakieś fajne auto? Jeśli szukasz pozytywnej zmiany dobrze trafiłeś ta oferta jest właśnie dla CIEBIE! CO OFERUJEMY: 1) Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca! 2) UMOWA - na bazie której odprowadzamy podatek i rozliczamy się z urzędem skarbowym. 3) Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! 4) Pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, działamy w branży bezinwestycyjnej 5) NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstawwysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu 6) NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie. WYMAGANIA: 1) POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! 2) PODSTAWA - ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi) 3) Obywatelstwo polskie komputer lub smartfon z dostępem do internetu.obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym 4) Dostęp do komunikatora Messenger / Facebook UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. NIE jest to oferta pracy w programie lojalnościowym, partnerskim, ani erotycznym. NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI! Na początku około 3800 PLN miesięcznie, pracując po 3/4 godziny dziennie! ZAPRASZAM DO KONTAKTU! poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj"

Nowoczesne Chałupnictwo Praca DODATKOWA ZDALNA Zmieniająca Życie)
Nowoczesne Chałupnictwo Praca DODATKOWA ZDALNA Zmieniająca Życie)
Szczecinek 2 dnia plecy

Jeśli trafiłeś na moje ogłoszenie super ! SZUKAMY DO NASZEGO ZESPOŁU KONKRETNYCH LUDZI NIE PIĘKNYCH CV ! CZY MASZ JUŻ DOŚĆ LICZENIA KAŻDEJ ZŁOTÓWKI?! Żyjesz od wypłaty do wypłaty pracując na etacie, harujesz jak wół od rana do nocy, za psie pieniądze i nienawidzisz swojej obecnej pracy? Jesteś biednym studentem/studentką, nie wstyd Ci że jesteś dorosły, a dalej utrzymują Cię rodzice? Jesteś ambitnym człowiekiem, codzienna praca od 9 do 17 za najniższą krajową zapędzi Cię do grobu, myślisz o własnym biznesie, niezależności, chcesz sobie kupić jakieś fajne auto? Jeśli szukasz pozytywnej zmiany dobrze trafiłeś ta oferta jest właśnie dla CIEBIE! CO OFERUJEMY: 1) Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca! 2) UMOWA - na bazie której odprowadzamy podatek i rozliczamy się z urzędem skarbowym. 3) Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu, elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować! 4) Pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, działamy w branży bezinwestycyjnej 5) NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstawwysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu 6) NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie. WYMAGANIA: 1) POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! 2) PODSTAWA - ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi) 3) Obywatelstwo polskie komputer lub smartfon z dostępem do internetu.obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. NIE jest to oferta pracy w programie lojalnościowym, partnerskim, ani erotycznym. NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA? Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI! Na początku około 3800 PLN miesięcznie, pracując po 3/4 godziny dziennie! ZAPRASZAM DO KONTAKTU! poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj"

Roznoszenie, rozklejanie ulotek. 20-25zł/h
Roznoszenie, rozklejanie ulotek. 20-25zł/h
2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukuje osoby do roznoszenia i rozwieszania ulotek do skrzynek na listy w blokach, na terenie Warszawy i okolic stała współpraca elastyczne godziny pracy Wymagania: chęć działania dyspozycyjność uczciwość (praca jest monitorowana) ukończone 16 lat. raportowanie pracy Proszę o zgłoszenia wiadomością prywatną

Stażysta ds. rekrutacji
Stażysta ds. rekrutacji
Brzozów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis oferty pracy Twój zakres obowiązków - przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń na platformach społecznosciowych - bezpośrednia, bieżąca obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych: udzielanie odpowiedzi na pytania, wdrażanie do obsługi systemów -wparcie techniczne Klientów -utrzymywanie kontaktów z klientami - zarządzanie aplikacjami kandydatów (pozyskiwanie zgód RODO od kandydatów, przekazywanie aplikacji do klientów itp.) - przygotowywanie raportów i podsumowań dla Klientów Co oferujemy? - Praca odbywa się na podstawie UMOWY - Wysokie wynagrodzenia - 2500 - 8000 PLN miesięcznie - uzależnione od zaangażowania - Wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe - Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu - Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z - Regularne szkolenia online - Elastyczne godziny pracy - Możliwość pracy w formie dodatkowej lub stałej - Świetną atmosferę oraz wsparcie całego zespołu Uwaga ! Nie wymagamy doświadczenia Nie wymagamy rozmów telefonicznych / spotkań na żywo / rozmów na kamerze Nie wymagamy inwestycji Wymagania Ukończone 18 lat Obywatelstwo polskie Aktualne zamieszkanie na terenie Polski Komputer lub smartfon z dostępem do internetu Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju Opis Stanowiska: Działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami Obsługa Klienta Tworzenie narzędzi reklamowych Praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane. Możliwość atrakcyjnych zarobków: Na początek około 2 500 - 3500 PLN miesięcznie, pracując po 5-6 godziny dziennie bez inwestycji. U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 8000 PLN i więcej miesięcznie. Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowania️ Napisz do mnie prywatną wiadomość z informacją w jakiej sprawie się kontaktujesz. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę

Szukam Event Managera
Szukam Event Managera
Warszawa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOferujemy ciekawą pracę na stanowisku Marketing Managera w firmie świadczącej usługi w zakresie Event Engineering, Event Management, Produkcja TV oraz AV Integration. Twoim zadaniem będzie analiza rynku, stworzenie całościowej koncepcji marketingowej obejmującej m.in. budowę strony firmowej z multimediami oraz tekstami, założenie i prowadzenie kont na YT, IG, FB. Pracujesz kiedy chcesz - liczy się efekt. Wymagana jest doskonała znajomość gramatyki, ortografii oraz interpunkcji w języku polskim. Mile widziana jest umiejętność robienia zdjęć i krótkich form video na potrzeby SM. Możesz nie mieć doświadczenia ani portfolio ale musisz chcieć się uczyć i dążyć do perfekcji. Gwarantujemy elastyczne zasady współpracy, godziwe wynagrodzenie, uczestnictwo w kursach specjalistycznych, dostęp do profesjonalnego sprzętu foto-video, wstęp na ciekawe wydarzenia, podróże, itp. Pamiętaj - praca w branży eventowej to prawdziwa przygoda, ale dostępna dla nielicznych. Jeśli do nas dołączysz, poznasz tajemnice organizacji koncertów, wielkich widowisk, kongresów, realizacji telewizyjnych, reklam, clipów, spektakli i wielu innych wydarzeń. A jeśli zdradzisz jeszcze zdolności organizacyjne, być może zostaniesz Project Managerem... Zapraszamy! :)

Performance Marketing Manager
Performance Marketing Manager
Zabierzów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPerformance Marketing Manager Zabierzów Umowa o pracę, Kontrakt B2B 8300 - 11250 PLN brutto miesięcznie Opis stanowiska Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads; Monitorowanie efektywności kampanii (analizowanie danych w panelach reklamowych oraz raportach, eksperymentowanie w celu optymalizacji prowadzonych działań); Wsparcie działu sprzedaży; Współpraca z zespołem graficznym i tłumaczeniowym przy powstawaniu kreacji i tekstów reklam. Opis wymagań Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu płatnymi kampaniami reklamowymi Google Ads; Optymalizacja i poprawa efektywności kosztowej stawek, reklam i słów kluczowych; Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics, Google Looker Studio; Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w oparciu o dane oraz wdrażania usprawnień i optymalizacji; Umiejętność wyznaczania priorytetów; Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu budżetem reklamowym; Wiedza na temat aktualnych trendów w reklamie i marketingu; Kreatywność i samodzielność przy realizacji powierzonych zadań. Oferowane korzyści Wyjątkową atmosferę pracy w firmie będącej liderem branży fitness w Polsce i Europie; Szkolenia wstępne oraz onboarding, podczas których dokładnie poznasz, jak działamy i czym będziesz się zajmować; Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej - (przynajmniej raz na dwa tygodnie spotkanie w biurze) Ciekawe i ambitne projekty, które pozwolą na rozwijanie kreatywności; Pakiet medyczny EnelMed i ubezpieczenie grupowe; Praca w nowoczesnej branży internetowej i poznawanie mechanizmów cyfrowego marketingu; Rozwój poprzez szkolenia, mentoring i udział w projektach wewnętrznych; Otwarte drzwi do awansu.

OCHRONA MOST MILENIJNY
OCHRONA MOST MILENIJNY
Wrocław 2 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy osobę do ochrony Mostu Milenijnego we Wrocławii Cv prosimy kierować na adres : @ lub osobiście ul. Krzemieniecka 112,Wrocław

Staż / praktyk płatna do działu marketingu
Staż / praktyk płatna do działu marketingu
2 dnia plecy

Opis oferty pracyFirma GastroInvest Group poszukuje osoby na staż/ praktykę płatna do działu marketingu. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy ( około 20 h tygodniowo ) - wynagrodzenie stażowe - możliwość nauki prowadzenia social mediów firmy - możliwość współtworzenia PR firmy w sieci - zatrudnienie po odbytym stażu/praktyce ( jeśli osoba nabędzie odpowiednią wiedzę ) - możliwość udziału w wydarzeniach branżowych - pracę w biurze w centrum Rzeszowa Czas trwania stażu/praktyki 3 miesiące Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem oraz ewentualnym portfolio ( jeśli kandydat posiada )

Filtr