Sortowanie:
Znaleziony: 2867 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Pomoc redaktora - Staż dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Pomoc redaktora - Staż dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
nowe Poznań dzisiaj

Stanowisko:Pomoc redaktora w Wielkopolskim Portal Informacyjny Osób Niepełnosprawnych pion.plPłatny staż w ramach projektu "Praca Bez Barier"Po zakończeniu stażu istniej szansa uzyskania stałej umowy.Okres stażu: 3 miesiące.Wymagania:student ostatniego roku lub absolwent wyższej uczelni (ukończenie studiów w okresie ostatnich5 lat) osoba posiadająca orzeczenie o niepełnosprawnościosoba niepracującamieszkaniec woj. wielkopolskiegoOsoby zainteresowane prosimy o kontakt, lub przesłanie CV.Projekt współfinansowany ze środków PFRON.

Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
nowe Kobyłka dzisiaj

OpisWspółpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/ReklamyCo oferujemy?Praca odbywa się na podstawie UMOWYWynagrodzenie w wysokości 2400 - 8000 PLN - uzależnione od zaangażowaniaWysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracyPracę zdalną, nie musisz wychodzić z domuNarzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do ZZdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowegoRegularne szkolenia onlineElastyczne godziny pracyMożliwość pracy w formie dodatkowej lub stałejPełne wsparcie osoby wprowadzającejŚwietną atmosferę oraz wsparcie całego zespołuWymagania:Ukończone 18 latObywatelstwo polskieAktualne zamieszkanie na terenie PolskiKomputer lub smartfon z dostępem do internetuObsługa komputera na poziomie podstawowymSumienność, zaangażowanie i chęć do rozwojuOpis Stanowiska:działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,obsługa Klienta,tworzenie narzędzi reklamowych,praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Możliwość atrakcyjnych zarobków:Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowaniaPo kliknięciu przycisku ,,APLIKUJ TERAZ’’ zostaniesz przeniesiony/a na mój profil FB.1. Napisz do mnie prywatną wiadomość z informacją w jakiej sprawie się kontaktujesz2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

PRACA W DOMU 1-2 h dziennie
PRACA W DOMU 1-2 h dziennie
nowe Grudziądz dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. Zalety tej pracy: -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. Wymagania: -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu ** Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX. Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24h.

Dodatkowy zarobek we własnym domu w świetnym zespole(bez doświadczenia
Dodatkowy zarobek we własnym domu w świetnym zespole(bez doświadczenia
nowe Rzeszów dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację.Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez Internet.Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów.Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady".Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie.Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki.Zalety tej pracy:-Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód.-Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.-Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale.-Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc.-Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole.Wymagania:-Skończone 18 lat-Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania-Umiejętność pracy w zespole-Chęci oraz zaangażowanie-Dostęp do InternetuJeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne.Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX.Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24h.

Specjalista ds . marketingu
Specjalista ds . marketingu
nowe Zawiercie dzisiaj

Specjalista ds. marketinguMiejsce pracy: Hotel Villa Verde w ZawierciuZadania:Planowanie i realizowanie strategii marketingowej hotelu;Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy;Planowanie i realizowanie kampanii marketingowych;Inicjowanie nowych działań i aktywności w obszarze digital i social media;Planowanie i przygotowanie treści do publikacji w mediach społecznościowych;Administrowanie treścią na stronie internetowej i portalach społecznościowych;Współpraca z firmami w zakresie marketingu internetowego (Google Ads, Google Analytics, Facebook Business Manager) oraz zagadnień SEM i SEO;Tworzenie kampanii mailingowych, opracowanie newsletterów;Przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych;Współpraca z partnerami zewnętrznymi – agencje reklamowe, graficy, drukarnie, etc.;Planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym;Monitorowanie działań konkurencji w obszarze marketing.Wymagania:Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe: marketing);Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;Ugruntowanej wiedzy z zakresu marketingu, dobrej znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji, w tym marketingu internetowego i mediów społecznościowych;Znajomość narzędzi Google Ads, Google Analytics, Facebook Business Manager oraz zagadnień SEM i SEO – mile widziane;Doświadczenia w planowaniu i realizowaniu kampanii promocyjnych;Samodzielność, otwartość, kreatywność, chęć wychodzenia z inicjatywą;Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office);Umiejętność pracy z zespole;Znajomość j. angielskiego - będzie dodatkowym atutem;Prawo jazdy kategorii B.Oferujemy:Stabilną pracę w organizacji o wysokich standardach;Możliwość  rozwoju osobowego i awansu;Ciekawą pracę w dynamicznym, nastawionym na rozwój zespole;Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;Niezbędne narzędzia pracy, laptop oraz smartfon;

Asystent specjalisty ds. marketingu
Asystent specjalisty ds. marketingu
nowe Kraków dzisiaj

Cześć!WOW.Digital sp. z o.o. to agencja reklamowa z siedzibą w Krakowie, której główną działalnością jest dostarczanie ruchu online na strony www swoich klientów.Realizujemy kampanie email dla klientów z Polski i zagranicy. Szukamy osoby do pracy w naszym biurze na stanowisku Asystent specjalisty ds. marketingu. Przykładowe obowiązki:Prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych,Analiza efektywności prowadzonych działań,Możliwa współpraca bezpośrednio z klientem, agencjami, domami mediowymi Oferujemy:umowa o pracępraca w stałych godzinachplan rozwojuplan wzrostu wynagrodzeniaszkolenie Wymagamy:Wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów,Umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych,Umiejętności analitycznych, umiejętności łączenia faktów,Dobrej organizacji czasu pracy, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, otwartości, odwagi, zaangażowania oraz elastyczności,j. angielski w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym Mile widziane:wykształcenie kierunkowe: zarządzanie, marketingznajomość kodu HTML   Aplikuj CV prześlij do Nas na adres: rekrutacja (małpa) wow.digital z dopiskiem "(imię i nazwisko) - rekrutacja asystent specjalisty ds. marketingu 03.2021" do dnia 15.03.2021r. Jeżeli spełnisz podstawowe wymagania zaprosimy Cię do następnego etapu. Warunkiem uczestnictwa w procesie rekrutacji jest zawarcie w CV następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez WOW.Digital sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922) oraz z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, tzw. RODO. Czekamy na Ciebie!Powodzenia.

Asystent ds. Social Media Praca zdalna
Asystent ds. Social Media Praca zdalna
nowe Radom dzisiaj

Agencja marketingowa poszukuje osób na stanowisko asystenta marketingu odpowiedzialnego za tworzenie oraz zarządzanie profilami społecznościowymi dla Naszych klientów.Wymagana dyspozycyjność 1-5 godzin w tygodniu ze stawką 20 zł brutto za godzinę.Doświadczenie z platformami takimi jak Google i Facebook będzie dodatkowym atutem, natomiast osoby bez doświadczenia również mile widziane.Prosimy o wiadomość zwrotną z informacją dlaczego właśnie Ty będziesz dobrą osobą na to stanowisko, Twoją dostępność, adres emailowy oraz z jakimi platformami miałeś/aś do czynienia w przeszłości.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Projektant Mebli w Dziele Rozwoju Modelu Sklepu
Projektant Mebli w Dziele Rozwoju Modelu Sklepu
nowe Wrocław dzisiaj

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii. W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko: Obowiązki:szczegółowe opracowywanie projektów mebli i elementów wyposażeniaprzeprowadzanie inwentaryzacji mebli i wykonywanie rysunków technicznych/warsztatowychopracowanie katalogu mebli i ich standaryzacja na podstawie istniejących dokumentacji oraz materiałów od dostawcówwyszukiwanie i dobór materiałów wykończeniowych, gotowych mebli czy wyposażeniawspółpraca w tworzeniu sklepu wzorcowegowspółpraca z Działem Inwestycji i Remontów oraz dostawcami mebliweryfikacja prototypów oraz kontrola jakości produkcji elementów zleconych podwykonawcom Wymagania:doświadczenie w projektowaniu lub produkcji mebliznajomość materiałów wykorzystywanych do produkcji mebliznajomość AutoCAD i MS Officeznajomość technicznych zagadnień związanych z projektowaniem i produkcją mebliumiejętność analitycznego myśleniasamodzielność, zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność,dobra organizacja pracy własnejumiejętność dostosowania się do szybko zmieniających się warunkówdostępność od zaraz – oferujemy elastyczne formy współpracy i wymiaru etatuMile widziane:doświadczenie w przygotowywaniu wycen materiałowychdoświadczenie w projektowaniu mebli dla przestrzeni handlowychzainteresowanie projektowaniem środowiska przyjaznego Klientowiprawo jazdy kat. B  Oferujemy:Umowę o pracęOwocowe czwartki w Centrali firmyImprezy integracyjneBibliotekę wewnętrznąSzkolenia wewnętrzneRabaty pracowniczePakiet benefitówMożliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.Prosimy o dołączenie klauzuli: „Niniejszym udzielam zgody NEONET S.A. na przetwarzanie moich danych osobowych, znajdujących się w dokumentach aplikacyjnych, w celach związanych z rekrutacją zgodnie z Art. 6 ust.1 lit. a) RODO. Oświadczam, że otrzymałem informacje, o których mowa w art. 13 RODO (obowiązek informacyjny administratora danych)” KLAUZULA INFORMACYJNA 

Praca online. Dodatkowy zarobek w domu. ( ok 10h/tyg) 2500/3500zł/msc
Praca online. Dodatkowy zarobek w domu. ( ok 10h/tyg) 2500/3500zł/msc
nowe Siedlce dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego kto chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. Podczas szkolenia możesz zarobić pierwsze pieniądze. Zalety tej pracy: -Dziennie możesz poświęcać 1-3h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 5 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. Wymagania: -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu Jeżeli masz dosyć przeciągów, które są w Twoim portfelu i żyjesz od 10 do 10 to zacznij zarabiać dodatkowo w domu :) Jeżeli ogłoszenie jest wciąż dostępne to znaczy, że jest aktualne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX.

Koordynator Marketingu - Osada Dębowo - Warmia
Koordynator Marketingu - Osada Dębowo - Warmia
nowe dzisiaj

Do naszego zespołu szukamy osoby, która:- posiada doświadczenie i umiejętności w marketingu/reklamie w mediach społecznościowych- optymalnie doświadczenie w branży gastronomicznej/hotelarskiej- mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego- poszukuje stabilnej pracy powiązanej ze współudziałem w rozwoju firmyUwaga: miejsce pracy Kiersztanowo, gmina JezioranyZgłoszenia przyjmujemy do 20 marca 2021

Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
nowe Turek dzisiaj

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/ReklamyCo oferujemy?Praca odbywa się na podstawie UMOWYWynagrodzenie w wysokości 2400 - 9500 PLN - uzależnione od zaangażowaniaWysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracyPracę zdalną, nie musisz wychodzić z domuNarzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do ZZdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowegoRegularne szkolenia onlineElastyczne godziny pracyMożliwość pracy w formie dodatkowej lub stałejPełne wsparcie osoby wprowadzającejŚwietną atmosferę oraz wsparcie całego zespołuWymagania:Ukończone 18 latObywatelstwo polskieAktualne zamieszkanie na terenie PolskiKomputer lub smartfon z dostępem do internetuObsługa komputera na poziomie podstawowymSumienność, zaangażowanie i chęć do rozwojuOpis Stanowiska:działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,obsługa Klienta,tworzenie narzędzi reklamowych,praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Możliwość atrakcyjnych zarobków:Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowaniaPo kliknięciu przycisku ,,APLIKUJ TERAZ’’ zostaniesz przeniesiony/a na mój profil FB.1. Napisz do mnie prywatną wiadomość z informacją w jakiej sprawie się kontaktujesz2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Grafik komputerowy - Praca zdalna
Grafik komputerowy - Praca zdalna
nowe Poznań dzisiaj

Praca polega na przygotowywaniu kreatywnych projektów graficznych na druki reklamowe (typu wizytówki, notesy, teczki) oraz przygotowywaniu plików do druku (z zachowaniem wytycznych w postaci spadów, marginesów bezpieczeństwa, kolorystyki, itp.)Aktualnie firma składa się z 6-osobowego zespołu :)Wymagamy:bardzo dobrej znajomości programu do grafiki wektorowej (CorelDRAW lub Adobe Ilustrator)kreatywnościpunktualnościCo oferujemy?:na początek współpracy proponujemy wynagrodzenie 20 zł brutto na godz. (to jest około 2700 zł netto na rękę (3370 zł brutto) przy pełnym wymiarze godzin)na początku (przez pierwszy miesiąc) praca na umowę zlecenie, jeżeli w okresie próbny będzie między nami chemia :) przejdziemy na umowę o pracę i pełny wymiar pracy (chyba, że wolisz więcej swobody i pracować krócej - wszystko do dogadania). po okresie próbnym regularne podwyżkiposzerzenie doświadczenia i umiejętności w projektowaniu graficznympraca w przyjacielskiej atmosferzemożliwość całkowitej pracy zdalnejpomoc w realizacji Własnych projektów i pomysłówkrótsza praca w piątki :)Nie jest dla nas ważne skąd jesteś i skąd pracujesz, ponieważ pracujemy zdalnie. Jedynie musisz posiadać chęć i warunki do wykonywania pracy zdalnej.Jeżeli jesteś zainteresowany wyślij nam swoje portfolio i krótkie CV w PDF.Uwaga... ważne: cv prosimy wysyłać w formacie PDF (wysłanie w innym formacie powoduję automatyczne odrzucenie - nie odpisujemy na takie oferty). Kontakt w sprawie pracy tylko tutaj przez wiadomości na OLX.Wasze CV to Wasza wizytówka :)… czekamy.

Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
Praca zdalna/ W Domu /Umowa/Bez Doświadczenia/Nawet 9500zł miesięcznie
nowe Starogard Gdański dzisiaj

OpisWspółpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.Poszukuję partnerów do współpracy w zakresie Afiliacji/Marketingu internetowego/ReklamyCo oferujemy?Praca odbywa się na podstawie UMOWYWynagrodzenie w wysokości 2400 - 9500 PLN - uzależnione od zaangażowaniaWysokie, regularne wynagrodzenie przy stałej współpracyPracę zdalną, nie musisz wychodzić z domuNarzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do ZZdobycie nowych kompetencji dot. marketingu internetowegoRegularne szkolenia onlineElastyczne godziny pracyMożliwość pracy w formie dodatkowej lub stałejPełne wsparcie osoby wprowadzającejŚwietną atmosferę oraz wsparcie całego zespołuWymagania:Ukończone 18 latObywatelstwo polskieAktualne zamieszkanie na terenie PolskiKomputer lub smartfon z dostępem do internetuObsługa komputera na poziomie podstawowymSumienność, zaangażowanie i chęć do rozwojuOpis Stanowiska:działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,obsługa Klienta,tworzenie narzędzi reklamowych,praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Możliwość atrakcyjnych zarobków:Na początek około 2 400 PLN miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.U nas nie ma górnej granicy zarobków dlatego już po około 2-3 miesiącach masz możliwość zarobków - 5 000 PLN a w kolejnych miesiącach - 10 500 PLN i więcej miesięcznie.Wszystko uzależnione od Twojego zaangażowaniaPo kliknięciu przycisku ,,APLIKUJ TERAZ’’ zostaniesz przeniesiony/a na mój profil FB.1. Napisz do mnie prywatną wiadomość z informacją w jakiej sprawie się kontaktujesz2. Dodaj mnie do znajomych- ułatwi mi to kontakt z Tobą i szybciej odpowiem (dostaje dużo wiadomości)3. Przedstawię Ci szczegóły oraz umówimy się na wstępną rozmowę.

Praca Online / Praca w DOMU (4500zl/msc)
Praca Online / Praca w DOMU (4500zl/msc)
nowe Lublin dzisiaj

!!Jeśli to czytasz oferta jest jeszcze aktualna *ilość miejsc ograniczona*!!Na początek chciałbym napisać, że praca jest dla każdej osoby w wieku 18-40 lat z dostępem do komputera, telefonu oraz polskim obywatelstwem. Nie wymagam doświadczenia ani żadnych konkretnych umiejętności, ponieważ wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy - przystąpisz do prostego szkolenia aby uzyskać wiedzę, dzięki której będziesz mógł/mogła pracować w naszej strukturze i zarabiać.OFERTA JEST SKIEROWANA TYLKO I WYŁĄCZNIE DO OSÓB Z POLSKIM OBYWATELSTWEM.Podczas szkolenia za przetestowanie 1 produktu zarabiasz 200 złotych, podczas szkolenia przetestujesz ok. 3-4 więc zarabiasz pieniądze już na samym początku.Jeżeli po ukończeniu szkolenia uznasz, że jest to praca dla Ciebie to dołączysz do naszej struktury i zarabiasz dużo większe pieniądze co miesiąc (wypłaty na konto bankowe)W pierwszym miesiącu działania przy luźnym nakładzie pracy można zarobić na spokojnie ok. 2000 złotych na rękę.Działamy w branży afiliacyjnej, natomiast z Twojej strony nie ma żadnej sprzedaży!Nie będziesz nic polecać, to by było całkowicie bez sensu.Twoja praca polega tylko i wyłącznie na odpisywaniu ludziom na wiadomości oraz na pozyskiwaniu ich (wystawiasz po prostu ogłoszenia na olx lub inne portale i masz za to płacone)Nie ma oczywiście stałego nakładu pracy, wynagrodzenie jest uzależnione od zaangażowania.1-3h dziennie można bez problemu rozbijać w czasie poświęcając np. 20 minut o 10 rano, 30 minut o 15 i tak dalej. - głównie Twoim zajęciem będzie odpisywanie ludziom gotowymi skryptami, formułkami oraz działanie na gotowych materiałachWYMAGANIA:-SKOŃCZONE 18 LAT-OBYWATELSTWO POLSKIE -UMIEJĘTNOŚC PISANIA, CZYTANIA I SŁUCHANIA-CHĘCI-DOSTĘP DO INTERNETU

Praca w domu 40h miesięcznie 3000zł/msc
Praca w domu 40h miesięcznie 3000zł/msc
nowe Ruda Śląska dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację.Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady".Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie.Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki.Zalety tej pracy:-Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód.-Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.-Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale.-Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc.-Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole.Wymagania:-Skończone 18 lat-Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania-Umiejętność pracy w zespole-Chęci oraz zaangażowanie-Dostęp do internetu**Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne.Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX.Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24h.

Praca zdalna chałupnicza Od zaraz -umowa / 3000 do 5000 zł netto /mc
Praca zdalna chałupnicza Od zaraz -umowa / 3000 do 5000 zł netto /mc
nowe Legnica dzisiaj

Dzień dobry! Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym. Co będzie należało do Twoich obowiązków? działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami obsługa Klienta korespondencja mailowa praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane. Realizacja założonych celów Kogo szukamy: Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracy Posiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetu Lubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę Osób, które ukończyły 18 rok życia obywatelstwo polskie, aktualne zamieszkanie na terenie Polski. Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracy Praca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafiku Dla osób zaangażowanych comiesięczne premie Oferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx. PRACA OD ZARAZ

Dodatkowy zarobek w domu(bez doświadczenia) 1-3h dziennie
Dodatkowy zarobek w domu(bez doświadczenia) 1-3h dziennie
nowe Świnoujście dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet. Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. Zalety tej pracy: -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole.

Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
nowe Oława dzisiaj

Dzień dobry! Zapraszamy do współpracy. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym. Co będzie należało do Twoich obowiązków? działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami obsługa Klienta korespondencja mailowa praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane. Realizacja założonych celów Kogo szukamy: Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracy Posiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetu Lubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracę Osób, które ukończyły 18 rok życia obywatelstwo polskie, aktualne zamieszkanie na terenie Polski. Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracy Praca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafiku Dla osób zaangażowanych comiesięczne premie Oferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx. PRACA OD ZARAZ

Praca w domu (odpisywanie na wiadomości)(elastyczne godz) 2500zł/msc
Praca w domu (odpisywanie na wiadomości)(elastyczne godz) 2500zł/msc
nowe Grudziądz dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację.Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet.Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów.Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady".Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie.Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki.Zalety tej pracy:-Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód.-Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale.-Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc.-Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole.Wymagania:-Skończone 18 lat-Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania-Umiejętność pracy w zespole-Chęci oraz zaangażowanie-Dostęp do internetu-Polskie obywatelstwo Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne.Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na OLX.Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Praca zdalna , Praca online
Praca zdalna , Praca online
nowe Kalisz dzisiaj

Jesteśmy Polską firmą , oraz Spółką Akcyjną z siedzibą obok Krakowa. Posiadamy własne fabryki w Łodzi oraz w Kozach. Działamy na skalę Polską i międzynarodową już od ponad 7 lat rozbudowując kanał dystrybucji. Poszukujemy pracowników do pracy zdalnej na stanowisku Specjalisty ds. Marketingu Sieciowego. Praca w branży e-commerce polega na współpracy z klientami firmy oraz zawieraniu akwizycji za pomocą narzędzi budżetu firmy.Do obowiązków nowego pracownika będzie należeć :współpraca z zespołembudowanie relacji oraz pozyskiwanie nowych klientówuczestnictwo w szkoleniach rozszerzających wiedzę Kogo poszukujemy?osób otwartychosób mających cele i marzeniaosób otwartych na nowe możliwościCo oferujemy? • praca jest zdalna , nie etatowa• elastyczny grafik - sam zdecydujesz ile poświęcisz na to czasu,• pracę na systemie który w 80% wykonuje pracę za nas,• ogrom możliwości biznesowych• grono doświadczonych osób, które przekażą wszelką wiedzę,• posiadamy własny system IT• wspaniałą atmosferę• wyjazdy, wycieczki• profesjonalne szkolenia rozwojowo-biznesoweCV prosimy o przesłanie na podany adres bądz w wiadomościZastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami którzy wysłali CV.Pozdrawiam,Penksa Justyna Email: penksajustynabusiness(tutaj małpa)gmail.comTel : +48 697597191

Praca przy komputerze - wypełnianie wniosków
Praca przy komputerze - wypełnianie wniosków
nowe Poznań dzisiaj

Zarabiaj przez Internet dodatkowe pieniądze bez doświadczeniaWymagania:- ukończone 18 lat- obywatelstwo polskie- komputer, lub smartfon z dostępem do internetu- motywacja do pracy i osiągania wysokich wynikówOferujemy:- praca zdalna, w domu- gotowe narzędzia do pracy- szkolenia- wysokie wynagrodzenie adekwatne od zaangażowania - bonus na start [500-1000 PLN] - pełne wsparcie - umowaOpis stanowiska pracy:- promocja usług i produktów dla firm/spółek zewnętrznych według gotowych instrukcji - sprawdzanie poprawności działań reklamowych - odpisywanie na wiadomości głownie przez Messenger Firma, z którą współpracujemy istnieje na rynku od 16 latOfertę możesz potraktować jako dodatek do standardowej pracy na etacie, lub po jakimś czasie zrobić z tego główne źródło utrzymania 100% online Wystarczy Ci dostęp do Internetu, ukończone 18 lat oraz chęć do pracy minimum 2-3 godziny dziennie!Ilość miejsc ograniczona. Skontaktujemy się z wybranymi.Pozdrawiam,Karolina Nadolska

Praca zdalna/praca online
Praca zdalna/praca online
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Praca online /influancer /sprzedawca /rekruter Szukam pozytywnych kobiet do pracy online w Softmarketingu. Szkolimy darmowo od podstaw. Wymagania: - 20+ - dostęp do internetu - zaangażowanie Mile widziane mamusie na macierzyńskim bądź wychowawczym. Po szczegóły zapraszam do kontaktu

Praca online- marketing afiliacyjny
Praca online- marketing afiliacyjny
nowe Szczecin dzisiaj

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą online, mianowicie marketingiem afiliacyjnym. Działamy w sprawdzonym systemie już od paru lat.Oferujemy:darmowe szkolenie uczące, jak zarabiać onlinenie wymagamy żadnego doświadczeniamożliwość podjęcia pracy stałej lub dodatkowejatrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowaniaelastyczne godziny pracy, pracujesz kiedy chcesz!nie wymagamy żadnej inwestycji Wymagania:ukończone 18 latwłasny smartfon, komputer lub inne urządzenie z dostępem do internetuOpis stanowiska:praca jest wykonywana wyłącznie przez internet, bez żadnych rozmów telefonicznychtworzenie narzędzi reklamowychobsługa klientaJeżeli jesteś zainteresowana/y, dodaj mnie do znajomych na Facebooku i napisz wiadomość na Messengerze: https://www.facebook.com/klaudia.marzec672Przedstawię Ci szczegóły oferty:)

Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
nowe Nowa Sól dzisiaj

Dzień dobry!Zapraszamy do współpracy.Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym.Co będzie należało do Twoich obowiązków?działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientamiobsługa Klientakorespondencja mailowa  praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Realizacja założonych celówKogo szukamy:Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracyPosiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetuLubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracęOsób, które ukończyły 18 rok życiaobywatelstwo polskie,aktualne zamieszkanie na terenie Polski.Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracyPraca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafikuDla osób zaangażowanych comiesięczne premieOferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx.PRACA OD ZARAZ

Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
Praca zdalna dla ciebie Od zaraz-umowa / 3000 do 5000 /zł netto ms
nowe Rzeszów dzisiaj

Dzień dobry!Zapraszamy do współpracy.Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym.Co będzie należało do Twoich obowiązków?działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientamiobsługa Klientakorespondencja mailowa praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Realizacja założonych celówKogo szukamy:Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracyPosiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetuLubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracęOsób, które ukończyły 18 rok życiaobywatelstwo polskie,aktualne zamieszkanie na terenie Polski.Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracyPraca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafikuDla osób zaangażowanych comiesięczne premieOferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx.PRACA OD ZARAZ

Praca online/ praca w domu
Praca online/ praca w domu
nowe Kłodzko dzisiaj

Polski projekt o zasięgu międzynarodowym Szukam pozytywnych i ambitnych osób do pracy online. Praca 3-4 h dziennie . Szkolenie od podstaw i wsparcie Praca z suplementacja i kosmetykami naturalnymi Zainteresowanych zapraszam Wymagania : 18+

Praca Zdalna/ Dodatkowa- umowa/ 3000 PLN -5000 PLN
Praca Zdalna/ Dodatkowa- umowa/ 3000 PLN -5000 PLN
nowe Warszawa dzisiaj

Dzień dobry!Zapraszamy do współpracy.Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym.Co będzie należało do Twoich obowiązków?działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientamiobsługa Klientakorespondencja mailowa praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Realizacja założonych celówKogo szukamy:Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracyPosiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetuLubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracęOsób, które ukończyły 18 rok życiaobywatelstwo polskie,aktualne zamieszkanie na terenie Polski.Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracyPraca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafikuDla osób zaangażowanych comiesięczne premieOferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx.PRACA OD ZARAZ

Praca zdalna chałupnicza Od zaraz -umowa / 3000 do 5000 zł netto /mc
Praca zdalna chałupnicza Od zaraz -umowa / 3000 do 5000 zł netto /mc
nowe Warszawa dzisiaj

Dzień dobry!Zapraszamy do współpracy.Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który codziennie realizuje się w nowych przedsięwzięciach. Naszą pasją jest praca z ludźmi! Gwarantujemy Ci wysokie, regularne zarobki. Praca, którą oferujemy może być zarówno Twoim dodatkowym źródłem dochodu, jak również - stałym.Co będzie należało do Twoich obowiązków?działania promocyjne produktów najbardziej rozpoznawalnych marek na rynkunawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientamiobsługa Klientakorespondencja mailowa praca odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.Realizacja założonych celówKogo szukamy:Osób zmotywowanych i zdecydowanych do podjęcia pracyPosiadających komputer lub telefon oraz dostęp do internetuLubiących samodzielną pracę Skrupulatność i zaangażowanie w wykonywaną pracęOsób, które ukończyły 18 rok życiaobywatelstwo polskie,aktualne zamieszkanie na terenie Polski.Na start: 3000-5000 pln netto/mc Profesjonalne szkolenia, Aktywną pomoc w okresie wdrożenia do pracyPraca nie wymaga doświadczenia Możliwość ustalenia własnego grafikuDla osób zaangażowanych comiesięczne premieOferujemy rozwój osobisty oraz zawodowy. Jeśli ogłoszenie jest widoczne, oznacza to, że jest aktualne. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  poprzez napisanie wiadomości prywatnej w serwisie olx.PRACA OD ZARAZ

Nowy serial dla TVN
Nowy serial dla TVN
nowe Kraków dzisiaj

Szukamy nowych nieogranych twarzy do nowych seriali, które pojawią się w ramówce największej polskiej stacji. Nie wymagamy doświadczenia przed kamerą. Kandydatów oceniamy podczas castingu. Prześlij zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, wiek oraz telefon kontaktowy. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz zaproszenie na casting.e-mail: r.malinowski@stars-impresariat.pl

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
Młodszy Specjalista ds. Marketingu
nowe dzisiaj

Do naszego prężnie rozwijającego się sklepu Internetowego N69.pl poszukujemy osoby na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. MarketinguOsoba zatrudniona będzie pracować w biurze zarządzającym sklepem Internetowym w Galerii Panorama. Obowiązki na tym stanowisku: Aktualizowanie informacji, grafik, menu, akcji promocyjnych w sklepie InternetowymPrzygotowywanie banerów, grafikPrzygotowywanie plików do systemu sklepu Internetowego takie jak wgrywanie nowych opisów, aktualizacja cenWspółtworzenie nowej linii produktów, analiza wycen projektów w Chinach i w PolsceWdrażanie i rozliczanie akcji marketingowych z najważniejszymi producentami marekPlanowanie i realizacja kampanii wizerunkowych w Social MediaDodawanie nowych produktów do sprzedażyPrzygotowywanie newslettera nowości w sklepiePlanowanie i nadzór nad realizacją sesji zdjęciowych z produktamiOczekiwania wobec Kandydata:Wymagane doświadczenie w copywritingu lub w pracy w sklepie InternetowymDoświadczenie w przygotowywaniu banerów/ grafik pod wyznaczony rozmiarMile widziana znajomość SEO i UX stron InternetowychKomunikatywny język angielskiMile widziana znajomość HTMLWykształcenie wyższe lub w trakcie studiówDobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel i tworzenie tabel przestawnychUśmiech i pozytywne nastawienie do realizacji wyznaczonych celów biznesowych. Dlaczego warto u nas pracować:Jesteśmy firmą, która ciągle się rozwija. Od początku założenia w 2018 roku podejmujemy co raz więcej nowych rozwiązań i wprowadzamy bardzo wiele udoskonaleń w naszej pracy. W związku z tym, że jesteśmy prywatną firmą mamy możliwość realizowania bardzo wielu nowych dla nas projektów w celu ciągłego udoskonalania naszego sklepu i przybliżania naszego wizerunku Klientom.W każdym kontakcie z naszymi odbiorcami staramy się ułatwić im jak najlepsze zakupy przez Internet w naszym sklepie.Zaczynając od opisów, zdjęć, filmów po finalizację zamówienia i ekspresową wysyłkę.Na każdym etapie ciągle uszczelniamy procesy i poszerzamy dostępne produkty, żeby spełniać oczekiwania naszych Klientów. Nasza praca nigdy się nie kończy, jeden projekt zamykamy i mamy już następny.Gwarantujemy stabilną pracę i duży rozwój w prywatnej firmie.Praca w biurze operacyjnym sklepu w Galerii Panorama w Warszawie, godziny pracy 8-16.Zapewniamy opiekę Lux Med oraz za dopłatą Kartę Mulisport.

Praca- specjalista ds. social media/marketingu
Praca- specjalista ds. social media/marketingu
nowe Poznań dzisiaj

Kancelaria Czyżewski Nowojski Ostaszewski Sp. k. z siedzibą w Poznaniu zatrudni osobę do obsługi mediów społecznościowych oraz stron internetowych w wymiarze ½ etatu. Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się kancelarią adwokacką z głową pełną pomysłów na dalszy rozwój. Nasze główne marki: Kancelaria Czyżewski Nowojski Ostaszewski Sp.k. Ostaszewski Kredyty Frankowe Nowojski Czyżewski Restrukturyzacja Firm Do zakresu obowiązków należy: - Prowadzenie mediów społecznych kancelarii oraz WWW kancelarii, - Znajomość administracji Wordpress, - Znajomość adwords, - Facebook ads, - Google Analytics, - Podstawowa znajomość programów graficznych adobe photoshop, canva. Wymagamy: Samodzielności, kreatywności oraz zaangażowania w powierzone zadania,Doświadczenia w prowadzeniu moderacji na kanałach social media (przede wszystkim Facebook),Bardzo dobrej organizacji pracy, Oferujemy: Stabilną zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia/pracę/b2b,Elastyczność czasu pracy,Przejrzysty system wynagradzania i premiowania,Pracę w młodym, energicznym zespole.CV Prosimy przesyłać na adres k.kowalczyk@cno-legal.pl

Lider marketingu
Lider marketingu
nowe Wrocław dzisiaj

Szukam chętnych osób do współpracy. Jest to praca dodatkowa, w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. • Wynagrodzenie w wysokości w zależności od zaangażowania o poświęconego czasu od 300 – 1000 zł. • Nie wymagamy doświadczenia, tylko chęci i dostępu do Internetu – zapewniamy szkolenie online, wszystkiego Cię nauczymy. • Pracę można w pełni pogodzić z inną pracą lub obowiązkami życia codziennego. To ty decydujesz ile pracujesz, nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania. • Zajęcie wykonujemy mobilnie w domu lub w dowolnym miejscu korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. Oferujemy: • Regularne wynagrodzenie przy pracy stałej • Pełne wsparcie i porady na każdym etapie pracy • Prace z dowolnego miejsca Wymagania: • Pełnoletniość • Dostęp do internetu • Zaangażowanie i chęci do działania, rozwoju • Umiejętność współpracy • Obsługę komputera na poziomie podstawowym Kontakt na mail pabiszczak92@gmail.com

Lider marketingu
Lider marketingu
nowe dzisiaj

Szukam chętnych osób do współpracy. Jest to praca dodatkowa, w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. • Wynagrodzenie w wysokości w zależności od zaangażowania o poświęconego czasu od 300 – 1000 zł. • Nie wymagamy doświadczenia, tylko chęci i dostępu do Internetu – zapewniamy szkolenie online, wszystkiego Cię nauczymy. • Pracę można w pełni pogodzić z inną pracą lub obowiązkami życia codziennego. To ty decydujesz ile pracujesz, nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania. • Zajęcie wykonujemy mobilnie w domu lub w dowolnym miejscu korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. Oferujemy: • Regularne wynagrodzenie przy pracy stałej • Pełne wsparcie i porady na każdym etapie pracy • Prace z dowolnego miejsca Wymagania: • Pełnoletniość • Dostęp do internetu • Zaangażowanie i chęci do działania, rozwoju • Umiejętność współpracy • Obsługę komputera na poziomie podstawowym Kontakt na e-mail pabiszczak92@gmail.com

Casting do nowych seriali TVN! - epizodyści i statyści!
Casting do nowych seriali TVN! - epizodyści i statyści!
nowe dzisiaj

- Masz trochę czasu wolnego bądź elastyczne godziny pracy?- Marzysz aby poznać TAJNIKI PRACY na PLANIE FILMOWYM?- Jesteś otwarty na nowe WYZWANIA i interesujące znajomości?Szukamy zarówno aktorów oraz aktorek do GŁÓWNYCH RÓL jak i STATYSTÓW.Mamy dla Ciebie ofertę!SKORZYSTAJ Z SZANSY – ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!Zainteresowanych proszę o przesłanie krótkiej wiadomości (imię, nazwisko, wiek, e-mail, nr telefonu).r.malinowski@stars-impresariat.plCzekamy na Twoją wiadomość!

STAŻ - ASYSTENT - INSPIRANDER.pl
STAŻ - ASYSTENT - INSPIRANDER.pl
nowe dzisiaj

W związku z dynamicznym rozwojem INSPIRANDER.pl działającej w sektorze mediów (innowacyjny projet Contextual Commerce) oraz agencji digital marketingu SAY SOMETHING, poszukujemy wyjątkowych osób chcących dołączyć do naszego zespołu.Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:Poszukiwani stażyści, interesujący się dziedzinami:– MODA, URODA, KULTURA, STYL ŻYCIA, TECHNOLOGIE– Social Media: FB, Instagram– PROczekiwania - najważniejszy atut - ambicja, przebojowość, nastawienie na realizację celu:lekkie pióro, komunikatywnośćzainteresowanie branżą mediowej/reklamowejznajomość angielskiego - dodatkowym atutem (kontakty z partnerami za granicą)prowadzenia prezentacji i umawianie rozmówsamodzielność w działaniu oraz silna motywacja do pracykreatywne i ambitne podejście do postawionych zadańdobra znajomość pakietu MS OfficeOferujemy:interesującą pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju zawodowegostaż płatnywyjazdy integracyjne do najpiękniejszych zakątków Polskiobiady integracyjneProsimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz.883)”

Płatny staż zawodowy w firmie informatycznej, atrakcyjne szkolenia IT - [Warszawa]
Płatny staż zawodowy w firmie informatycznej, atrakcyjne szkolenia IT - [Warszawa]
nowe dzisiaj

Poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy specjalista marketingu internetowego. Oferujemy atrakcyjne kursy IT, płatny staż i stałe zatrudnienie.Zakres obowiązków:tworzenie profili społecznościowychtworzenie ogłoszeń internetowychzakładanie i prowadzenie kont w serwisach internetowychdodawanie wpisów/opinii/komentarzy na stronach WWWwyszukiwanie zdjęć w Interneciepozyskiwanie informacji w Interneciepozyskiwanie informacji w oparciu o kontakt telefonicznyanaliza fraz SEOtworzenie zestawień i raportówwyszukiwanie kontrahentów/podwykonawców, wstępne negocjacje warunków współpracyWymagania:dobra znajomość zagadnień dotyczących portali społecznościowych i obsługi przeglądarki internetowejsolidność i terminowośćmile widziana umiejętność podstawowej obróbki zdjęć: skalowanie, kadrowaniechęć uczenia się, w tym uczestnictwa w szkoleniachkomunikatywnośćmiejsce zamieszkania Warszawa i okoliceMile widziane:znajomość podstaw SEOznajomość WordPresspodstawowa znajomość j. angielskiegoOferujemy:atrakcyjne szkolenia IT, płatny staż (3 miesiące), stałe zatrudnieniestałą współpracęelastyczną pracę przez Internetpracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferzeszkolenia przygotowujące do pracy na stanowiskuatrakcyjne szkolenia zawodoweOsoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza: http://tpg.waw.pl/praca/rekrutacja-mlodszy-specjalista-ds-marketinguNa tym etapie rekrutacji nie ma potrzeby przesyłania curriculum vitae.

Copywriter + SEO (płatny staż)
Copywriter + SEO (płatny staż)
nowe Kraków dzisiaj

AlfaRank to:Pozycjonowanie, Google Ads, E-marketing, Tworzenie stron www.Satysfakcję daje nam obserwowanie progresu stron i sklepów, które mamy pod swoimi skrzydłami. Opiekujemy się projektami, które są w rankingu TOP500 najlepiej wypozycjonowanych w Polsce według raportu SENUTO „eCommerce w Polsce 2019”.Copywriter + SEO (płatny staż)Do zespołu AlfaRank poszukujemy osoby na płatny, 6-miesięczny staż (stacjonarny lub częściowo online) z możliwością zatrudnienia. Dotychczas 3 na 4 osoby, które ukończyły staż, zostały z nami.Uwaga kandydaci - to nie jest staż, na którym parzy się kawę, kseruje. Zapraszamy do poznawania tajników Copywritingu i SEO.Czym będziesz się zajmować?- nauką SEO i Copywritingu w nowoczesnej odmianie- pisaniem tekstów na strony, sklepy, blogi- poznaniem tajników wyszukiwarki oraz realizowaniem researchu- link buildingiem- optymalizacją tekstów pod kątem SEO- poznawaniem narzędzi i strategii SEO- wspieraniem firmy w działaniach z zakresu e-commerce, e-marketingu, pozycjonowania- a jeśli będziesz chciał - zgłębianiem Google AdsCo oferujemy:- dużą ilość szkoleń, nauki i jasno określonej ścieżki kariery- możliwość podjęcia pracy po ukończeniu stażu- elastyczne godziny odbycia stażu - do wyboru pomiędzy 7.30 a 18.00- indywidualnego opiekuna stażu + ćwiczenia z różnymi osobami z zespołu- współpracę ze specjalistami- uczestnictwo w firmowych wyjściach, imprezach, wydarzeniach- dużo wartościowego feedbackuFormuła stażu jest taka: my uczymy Ciebie w teorii i praktyce, Ty oferujesz swoje zaangażowanie i chęć ciągłego rozwoju. Chcemy, abyś po pół roku mógł zostać młodszym specjalistą SEO/COPY oraz na stałe dołączył do zespołu AlfaRank.Zgłoś się do nas, jeśli:- chcesz chłonąć wiedzę, interesuje Cię copywriting, sklepy internetowe, e-marketing- masz czas odbyć 6-miesięczny staż oraz później chcesz podjąć pracę w branży- lubisz pisać teksty i potrafisz to robić- masz już chociażby najmniejsze doświadczenie w pisaniu (poza pracami zaliczeniowymi i wypracowaniami szkolnymi :-D).- potrafisz analizować i wyciągać wnioski- chcesz się rozwijać w kierunku copywritingu, SEO, e-marketingu- jesteś dyspozycyjny (minimum 3/4 etatu), lubisz żarty i pracę z ludźmiNie jest wymagana znajomość SEO (uczymy całkiem od początku) lecz jedynie zainteresowanie w tym kierunku.Jeżeli jesteś studentem (4-5 rok) lub absolwentem studiów kierunkowych: dziennikarstwa, polonistyki, edytorstwa, będzie to dodatkowa zaleta. Wyślij nam CV jeżeli czujesz, że to staż dla Ciebie. Każde CV przeglądamy, nie na każde dajemy radę odpisać. Kontaktujemy się zazwyczaj do 1-2 tygodni od wysłania CV, rzadko może to potrwać dłużej (maks. do 4 tygodni).W 2021 roku prowadzimy ciągłą rekrutację. W kolejnych etapach rekrutacji będziemy rozmawiać o Twoim CV i dotychczasowych doświadczeniach, być może damy Ci do wykonania proste zadanie i przeprowadzimy niezobowiązującą rozmowę na wygodnych pufach w luźnej atmosferze.Przesyłając aplikację, koniecznie pokaż nam, co dotychczas pisałeś (dodaj załącznik lub wskaż adresy internetowe, gdzie są Twoje teksty) i jakie masz osiągnięciaDodaj do CV:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

[PRACA ZDALNA] Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (Branża: Marketing internetowy)
[PRACA ZDALNA] Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (Branża: Marketing internetowy)
nowe Kraków dzisiaj

Kameralna agencja marketingu internetowego, działająca od kilku lat na rynku polskim i europejskim, poszukuje do współpracy specjalisty ds. sprzedaży oraz posprzedażowej obsługi klienta.Praca zdalna w 100%. Rozmowy z klientami tylko online i telefonicznie, bez spotkań osobistych.Usługi w naszej ofercie to m.in.:- pozycjonowanie stron www- realizacja kampanii Google Ads (Adwords)- tworzenie stron www- sprzedaż oprogramowania w modelu SaaS- buzz marketing- copywriting.1. Zakres obowiązków:- pozyskiwanie klientów online (ok. 70% czasu)- obsługa dotychczasowych klientów (ok. 20% czasu)- inne prace związane z rozwojem firmy (ok. 10% czasu).2. Wymagania:- znajomość zagadnień marketingu internetowego (SEO, linki sponsorowane etc)- bardzo dobra znajomość internetu, w tym platform social media (LinkedIn, FB, Quora)- odpowiednie podejście do klienta- pozytywne nastawienie do świata- zdecydowanym plusem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (opcjonalnie).3. Oferujemy:- 100% pracy zdalnej- elastyczny czas pracy- kursy i szkolenia- miłą atmosferę :-)- wynagrodzenie (+premie za efekty).Jeśli uważasz, że jesteś idealnym kandydatem wyślij nam swoje CV ze zdjęciem - załączając plik w ramach formularza Gumtree po prawej stronie, dołączając swoje oczekiwania finansowe (z doprecyzowaniem netto/brutto).Jednocześnie informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Na końcu CV prosimy o dodanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Sklep internetowy
Sklep internetowy
7999 zł
nowe Kraków dzisiaj

Szukam osoby która wspólnym wysiłkiem poprowadzi sklep internetowy z artykułami wyposazenia wnętrz. Zatowarowanie sklepu jest. Pochodzi z kilku głównych dystrybutorów w PL, jak również z importu. Ceny niektórych towarów są naprawdę konkurencyjne. Szukam kogoś, kto by pomógł mi to ogarnąć. Więcej info na priv.

Praca dodatkowa, własna strona własny biznes
Praca dodatkowa, własna strona własny biznes
nowe Szczecin dzisiaj

Dodatkowe zajęcie, dzięki któremu możesz z czasem uzyskać nieależność finansową. Przeznaczone dla osób systematycznych i skrupulatnych. Portal WszystkieOferty poszukuje dla zleceniodawcy MyLead partnerów do działań marketingowych. Bez wkładu własnego, inwestycji, zakładania kont bankowych, oglądania reklam, wypełniania ankiet itp. W pełni legalnie i klarownie. Praca z miejsca zamieszkania. Wymagania: Dostęp do komputera, internetu, pojęcie o marketingu sieciowym lub własne pomysły na reklamę. Zakres obowiązków: Reklama, pozycjonowanie, szukanie nowych kanałów dystrybucji. Wynagrodzenie: Adekwatne do zaangażowania i uzależnione od innych czynników. Możesz zatobić 10zł w miesiąc, lub równie dobrze 5000zł dziennie. Darmowe poradniki, szkolenia, webinary, podcasty i wiele innych darmowych pomocy i materiałów, kontakt na czacie z obsługą. Zapraszam

Prosta praca w domu - wystarczy smartfon/laptop
Prosta praca w domu - wystarczy smartfon/laptop
25005000 zł
nowe Warszawa dzisiaj

Prosta praca w domu ❗ ➡Publikowanie reklam na całym świecie. ➡Działanie odbywa się tylko w panelu na stronie internetowej i tylko tam potrzebna jest rejestracja. Nie wchodzisz codziennie na mnóstwo stron, działasz tylko w swoim panelu. ➡Do rejestracji wystarczy tylko e-mail ? ➡1-9$ za jedną reklamę. ✅Na start dostajesz 10$ za samą rejestrację. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość na messenger.

Uwaga na oszustów
Uwaga na oszustów
1200 zł
nowe Gdańsk dzisiaj

Chcąc zarobić "drugą pensję z domu" napisałam do przedstawicielki z Money 2 Money. Miałam przejść szkolenie, za które miałam dostać wynagrodzenie w wysokości 2 tyś złotych. Dla mnie to było dużo. Zaufałam jej. I to był błąd. Realizowałam wszystkie zadania, krok po kroku, a perspektywa zarobku stawała się coraz bardziej mglista. Na szkoleniu z podanych linków miałam założyć konta osobiste, później brać  chwilówki. Wszystko miało być bezpieczne. I było. Komornik do mnie nie przyszedł. Ale było też nieopłacalne, gdy odkryłam, na czym ten system polega. Z money2money można realnie dorobić nie oszukując innych. Dla przestrogi- ogłoszenia o pracę typu "wypełnianie wniosków", "odpisywanie na wiadomości" itp. w 90% polegają na zarabianiu NA WAS. Nie dajcie się oszukać. Mogę podać więcej szczegółów i wytłumaczyć co i jak. Zapraszam do kontaktu. jagodap.93(znak małpy)gmail.com

Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
nowe Wrocław dzisiaj

Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych, poszukuje: Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki Główny zakres obowiązków: • nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami, • negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy, • bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji, • utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami Oferujemy: • dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę, • wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy, • szkolenie wprowadzające w obowiązki, • merytoryczne wsparcie naszego zespołu, • wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę, • bardzo atrakcyjny system prowizyjny Wymagania: • biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny, • doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami, • pozytywne nastawienie, otwartość na klienta, • podstawowa znajomość pakietu MS Office, • czynne prawo jazdy kat. B Mile widziane: • doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy ko****t@c*******.pl Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Praca dodatkowa
Praca dodatkowa
1 zł
nowe Szczecinek dzisiaj

Widzisz, że technologia mocno wkracza w nasze życie i zmienia świat? Tak samo zmienia się sposób zarabiania pieniędzy Dołącz do branży e-commerce, prowadzenia strony internetowej i najszybciej rozwijającym się firmą na rynku zrzeszającą duże korporacje i kluby sportowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacje , wdrażamy je w życie . Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych do swojego zespołu którzy chcą czegoś się nauczyć nowego i poznać nowe technologie. Obowiązki: - budowanie własnej bazy klientów -kontakt z klientem -uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencji Wymagania - ukończone 18 lat - swoboda w komunikacji z ludźmi – sumienność w wykonywaniu obowiązków, - umiejętność organizacji czasu pracy - wytrwałość w działaniu i osiągnięciu celów - punktualność , szczerość i rzetelność Oferuje: - spotkania informacyjne - spotkania indywidualnie - wsparcie techniczne i merytoryczne - rozwój osobisty - kontakt z wartościowymi ludźmi - wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania Dołącz do ambitnego zespołu, który realizuje swoje własne życiowe cele. Dlatego tylko szybka decyzja jest dobra. Nie zwlekaj. Jak nie Ty, to ktoś inny zrobi to samo za Ciebie. Osoby zainteresowane dodatkową możliwością zarabiania pieniędzy, proszę o wiadomość lub zostawienie swojego numeru telefonu, CV a na pewno odezwę się . Pozdrawiam serdecznie

Praca dodatkowa którą pogodzisz z obecną
Praca dodatkowa którą pogodzisz z obecną
10 zł
nowe Gorzów Wielkopolski dzisiaj

Widzisz, że technologia mocno wkracza w nasze życie i zmienia świat? Tak samo zmienia się sposób zarabiania pieniędzy Dołącz do branży e-commerce, prowadzenia strony internetowej i najszybciej rozwijającym się firmą na rynku zrzeszającą duże korporacje i kluby sportowe. Wykorzystujemy najnowsze technologie i innowacje , wdrażamy je w życie . Szukamy osób ambitnych, zaangażowanych do swojego zespołu którzy chcą czegoś się nauczyć nowego i poznać nowe technologie. Obowiązki: - budowanie własnej bazy klientów -kontakt z klientem -uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach i konferencji Wymagania - ukończone 18 lat - swoboda w komunikacji z ludźmi – sumienność w wykonywaniu obowiązków, - umiejętność organizacji czasu pracy - wytrwałość w działaniu i osiągnięciu celów - punktualność , szczerość i rzetelność Oferuje: - spotkania informacyjne - spotkania indywidualnie - wsparcie techniczne i merytoryczne - rozwój osobisty - kontakt z wartościowymi ludźmi - wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania Dołącz do ambitnego zespołu, który realizuje swoje własne życiowe cele. Dlatego tylko szybka decyzja jest dobra. Nie zwlekaj. Jak nie Ty, to ktoś inny zrobi to samo za Ciebie. Osoby zainteresowane dodatkową możliwością zarabiania pieniędzy, proszę o wiadomość lub zostawienie swojego numeru telefonu, CV a na pewno odezwę się . Pozdrawiam serdecznie

Praca we własnym domu w świetnym zespole
Praca we własnym domu w świetnym zespole
25005000 zł
nowe Katowice dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. **Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet.** Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. **Zalety tej pracy:** -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. **Wymagania:** -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu ** Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na sprzedajemy.pl Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24 h. **Dodatkowy zarobek we własnym domu w świetnym zespole (bez doświadczenia) 40h/miesięcznie** Zarobki: **Wedle uznania** Miasto: **Wedle uznania ** Kategoria: **Marketing PR/MEDIA** Specjalne wymagania: **BRAK** Wymiar Pracy: **Dodatkowa/Sezonowa** Typ umowy: **INNY**

Praca dodatkowa
Praca dodatkowa
2028 zł
nowe Mikołów dzisiaj

W dzisiejszych czasach warto szukać różnych sposobów na pozyskanie funduszy. Dlatego chce zaoferować Ci ciekawą alternatywę, dobry sposób na zarobek pieniędzy bez wychodzenia z domu oraz zabezpieczenie finansowe gdybyś stracił/straciła możliwość wykonywania pracy na etat przez aktualną sytuację. **Zarobek opiera się na prostej promocji produktów finansowych przez internet.** Nie wymagamy od Ciebie żadnego doświadczenia, kursów, wykształcenia czy też licencjatów. Wszystkiego krok po kroku Cię nauczymy oraz mamy dla Ciebie przygotowane materiały szkoleniowe, serwer szkoleniowy oraz konsultację w razie "nie dawania sobie rady". Ta oferta jest skierowana do osób młodych, studentów, każdego chciałby sobie co miesiąc dorobić kilkaset złotych małym nakładem czasu, bądź po prostu za jakiś czas traktować to jako swoje główne wynagrodzenie. Oczywiście Twoja praca nie będzie polegała na polecaniu produktów znajomym, rodzinie. Pokazujemy Ci krok po kroku jak zdobywać klientów z sieci oraz wystawiamy ich Tobie dosłownie pod sam nos. Ty jedynie musisz do nich napisać. Ty nic nie sprzedajesz, natomiast zdobędziesz to doświadczenie dzięki czemu w przyszłości Twoja praca będzie przekładała się na jeszcze lepsze zarobki. **Zalety tej pracy:** -Dziennie możesz poświęcać 1-2h dziennie, ponieważ tyle w zupełności wystarczy aby odnieść atrakcyjny przychód. -Współpracujemy z firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat. -Twój zarobek jest uzależniony od Twojego zaangażowania, dlatego raz możesz pracować dłużej a raz wcale. -Działasz gotowym systemem, otrzymujesz całodobową pomoc. -Działasz w świetnym i energicznym, młodym zespole. **Wymagania:** -Skończone 18 lat -Umiejętność pisania, czytania oraz słuchania -Umiejętność pracy w zespole -Chęci oraz zaangażowanie -Dostęp do internetu ** Jeżeli ogłoszenie jest wciąż aktualne to znaczy, że jest dostępne. Proszę o kontaktowanie się poprzez wiadomość na sprzedajemy.pl Czas oczekiwania na odpowiedź to do 24 h. **Dodatkowy zarobek we własnym domu w świetnym zespole (bez doświadczenia) 40h/miesięcznie** Zarobki: **Wedle uznania** Miasto: **Wedle uznania ** Kategoria: **Marketing PR/MEDIA** Specjalne wymagania: **BRAK** Wymiar Pracy: **Dodatkowa/Sezonowa** Typ umowy: **INNY**

Hostessa RZeszów
Hostessa RZeszów
nowe Rzeszów dzisiaj

Agencja promocyjna poszukuje hostess do przeprowadzenia degustacji. Sprzedaz prod. wymagana książeczka sanepidu Zaint osoby poprosze o cv Najbliższe zlenie cz 14-19, pt 12-18

Praca biurowa w domu.bez doswiadczenia
Praca biurowa w domu.bez doswiadczenia
nowe Grudziądz dzisiaj

Zatrudnię Panią do pracy zdalnej przy redagowaniu i dodawaniu ogłoszeń w serwisach internetowych.praca stala,oferujemy umowę o prace i 6.000 mięs wynagrodzenia, nie wymagam doswiadczenia.Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Feniks GmbH zajmującej się rekrutacja pracowników oraz ich leasingiem.Proszę aby aplikowaly tylko osoby zamieszkałe w kujawsko-pomorskim!!!!!!!

Specjalista marketingu i prezentacji.
Specjalista marketingu i prezentacji.
nowe Lublin dzisiaj

Firma handlowa B2B. Sprzedaż tkanin dekoracyinych oraz szwalnia. Pracując w naszym zespole zajmiesz się: - utrzymaniem stałych relacji marketingowych z aktualnymi klientami firmy - wsparciem działań handlowych, przygotowaniem e-prezentacji oraz prowadzeniem prezentacji bezpośrednich - aktywnym poszerzaniem bazy klientów, budowaniem strategii marketingowej - gromadzeniem informacji na temat produktu/usługi. Analizą działań konkurencji - kordynacją spotkań biznesowych Oczekujemy od Ciebie: -doświadczenia w zakresie marketingu B2B - gotowości do częstych podróży służbowych (cały kraj) - pomysłowości, samodzielności i inicjatywy w działaniu - umiejętności posługiwania się j.angielskim Oferujemy: - dostęp do funkcjonującej bazy klientów - możliwość samodzielnej pracy i kreowania własnych działań marketingowych - długotrwałe zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem - wszystkie potrzebne narzędzia pracy Czekamy na Twoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Filtr