Sortowanie:
Znaleziony: 2240 ogłoszenie w kategorii Ochrona Polska: Wszystkie miasta
Praca w Toruniu
Praca w Toruniu
3 zł
nowe Toruń dzisiaj

Praca w charakterze ochroniarza z funkcjami gospodarczymi w Toruniu. Na umowę o pracę lub umowo-zlecenie. Dobrze widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności lub renty ZUS. Tel. *** *** ***

Pracownik serwisu sprzątającego- Pietrzykowice
Pracownik serwisu sprzątającego- Pietrzykowice
nowe Kąty Wrocławskie dzisiaj

Jesteśmy największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Dzia­łamy w Polsce od ponad 25 lat. Nasza firma to nie tylko agencja ochrony, ponieważ realizujmy także usługi utrzymania czystości, co czyni nas biznesowym partnerem kompleksowych rozwiązań. Poszukujemy osoby chętnej do pracy jako pracownik serwisu sprzątającego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za : - utrzymanie czystości hali  - dbanie o teren zewnętrzny Praca w godzinach 7:00- 15:00 Wymagamy: - dyspozycyjności  - motywacji do pracy  - zaangażowania w powierzone obowiązki Oferujemy: - bezpłatną opiekę medyczną LUX-MED - umowę zlecenie Aby zaaplikować wystarczy : - wysłać CV - zadzwonić pod nr telefonu 785 - pokaż numer telefonu - - wysłać SMS o treści ,, Sprzątanie Pietrzykowice+ Imię i Nazwisko"

Pracownik ochrony - zakład produkcyjny Biskupice Podgórne
Pracownik ochrony - zakład produkcyjny Biskupice Podgórne
nowe Świdnica dzisiaj

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Dla naszego klienta - lidera branży produkcji baterii - poszukujemy pracowników ochrony. Miejsce pracy: zakład produkcyjny - Biskupice Podgórne Zatrudnimy zdecydowane osoby chcące nawiązać stałą współpracę na stanowiskach: - pracownik ochrony - praca w systemie 24/48 (6:00-6:00) - recepcjonistka/ka - praca w godzinach 6:00-16:00 - zastępca i dowódca zmiany - praca w systemie 24/48 (6:00-6:00) - operator monitoringu - praca w systemie dzień/noc (12 godzin) Poszukujemy osób: - odpowiedzialnych i gotowych do pracy w systemie 24-godzinnym - znających język polski - niekaranych - mile widziane doświadczenie Oferujemy: - Bezpłatny dojazd ze Świdnicy - dostęp do stołówki pracowniczej - terminowe wynagrodzenie - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie - bezpłatne umundurowanie - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego - bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny : 785 - pokaż numer telefonu -  (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00)

Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Rudzie Śląskiej!
Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Rudzie Śląskiej!
nowe Ruda Śląska dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Do obowiązków należeć będzie : - Nadzór bezpośredni oraz z wykorzystaniem systemów monitorujących - Kontrola ruchu kołowo-osobowego - Patrole zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta i procedurami - Reagowanie na systemy alarmowe - Raportowanie przebiegu służby Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Praca odbywa się na obiekcie przemysłowym w centrum miasta. Bardzo korzystny dojazd z miast ościennych. System 12 godzinny (praca zarówno w dzień jak i noc) , służby od 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00, elastyczny grafik. Poszukujemy osób: - Potrafiących działać samodzielnie - Zaangażowanych i sumiennych - Dyspozycyjnych i punktualnych - Z doświadczeniem w ochronie lub z predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności które, otrzymają dodatkowe benefity: • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego • odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie - Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod numerem 695 - pokaż numer telefonu - .

Konwojent artykułów spożywczych(praca fizyczna )
Konwojent artykułów spożywczych(praca fizyczna )
nowe Rumia dzisiaj

Wynagrodzenie: od 2400 do 3500 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęumowę zleceniecały etatmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinmożliwość zdobycia doświadczeniaCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazBenefity:prywatna opieka medycznakarta sportowamożliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życieDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVnie wymagamy prowadzenia własnej działalności gospodarczejLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 4

Pracownik Ochrony - Góra Kalwaria
Pracownik Ochrony - Góra Kalwaria
nowe Góra Kalwaria dzisiaj

Zatrudnimy Pracowników Ochrony na obiekt handlowy Lokalizacja : Góra Kalwaria ul. Pileckiego Godziny Pracy : elastyczny grafik /9-23 Oferujemy: - umowę zlecenie - stawkę 22 zł brutto/godz. - terminowe wynagrodzenie płatne co miesiąc - darmową opiekę medyczną Luxmed - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację poprzez portal lub kontakt telefoniczny: .6.0.5.9.5.4.9.7.9.

Pracownik Ochrony Ambasady- 17zł netto/godz.
Pracownik Ochrony Ambasady- 17zł netto/godz.
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy Pracownika Ochrony z językiem angielskim Lokalizacja: ul. Piękna 1 Godziny pracy : system mieszany - 24 h i 9 h (8:45 - 17:45) Oferujemy: - umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym - stawkę 17zł netto/godz. - terminowe wypłaty co miesiąc - darmową opiekę medyczną Luxmed - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub kontakt telefoniczny : 5.0.2. 6.5.7. 8.4.6.

Operator monitoringu lub dowódca na obiekcie handlowym !!
Operator monitoringu lub dowódca na obiekcie handlowym !!
nowe Rybnik dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt w Rybniku. - Nadzór bezpośredni obiektu oraz z wykorzystaniem systemu monitorującego. - Obchody. - Reagowanie na systemy alarmowe. - Raportowanie przebiegu służby. Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy. Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie - Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 695 - pokaż numer telefonu - od poniedziałku do piątku.

Pracownik ochrony - market spożywczy, Kluczbork ul. Jagiellońska
Pracownik ochrony - market spożywczy, Kluczbork ul. Jagiellońska
nowe Kluczbork dzisiaj

Firma SERIS KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zatrudnimy pracownika ochrony, do marketu spożywczego na ul. Jagiellońskiej w Kluczborku Do obowiązków na tym stanowisku należy: - przeciwdziałanie kradzieży - obserwacja sklepu - monitoring - praca na linii kas - dbanie o poprawność dokumentacji - dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników Wymagania: - niekaralność - zaangażowanie - dyspozycyjność - mile widziane doświadczenie - znajomość języka polskiego - mile widziane osoby z orzeczeniem Oferujemy: - umowa zlecenie - pracę w systemie dziennym - umundurowanie - terminowe wypłaty - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego - bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach Zainteresowanych prosimy o aplikowanie: - wysyłając swoje CV - dzwoniąc pod numer 697 661 542od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 - wysyłając SMS o treści 'Imię i Nazwisko, Kluczbork'

Pracownik ochrony- obiekty premium
Pracownik ochrony- obiekty premium
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy Pracowników ochrony do butików Miejsce pracy: butiki na terenie galerii handlowych: CH Złote Tarasy, CH Marszałkowska, CH Arkadia, CH Promenada, Galeria Młociny, Galeria Północna, CH Targówek Godziny pracy : 10:00-22:00, 09:00-22:00 Oferujemy: - umowę zlecenie - stawkę 22zł brutto/godz. - terminowe wypłaty co miesiąc - darmową opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny : 8.8.5.8.9.6.2.9.6.

Pracownik Recepcji- ul. Przemysłowa-19zł netto/godz.
Pracownik Recepcji- ul. Przemysłowa-19zł netto/godz.
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy Pracownika Recepcji z komunikatywną  znajomością języka angielskiego i umiejętnością obsługi komputera Lokalizacja: ul. Przemysłowa 26 Godziny pracy : 8-14 lub 10-16 ( ustalane indywidualnie) Oferujemy : - umowę zlecenie , po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę - stawkę19zł netto/godz - terminowe wypłaty co miesiąc - darmową opiekę medyczną Luxmed - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub kontakt telefoniczny: 7.8.5.0.1.0.7.5.4.

Pracownik Ochrony - Garwolin
Pracownik Ochrony - Garwolin
nowe Garwolin dzisiaj

Zatrudnimy Pracowników Ochrony na obiekt handlowy Lokalizacja: Garwolin ul. Korczaka/ul. Warszawska Godziny pracy: 10:00-20:00 Oferujemy: - umowę zlecenie - 21,50zł brutto/godz. - terminowe wynagrodzenie płatne co miesiąc - darmową opiekę medyczną Luxmed - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację lub kontakt telefoniczny : 6.0.5.9.5.4.9.7.9

Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Sosnowcu!
Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Sosnowcu!
nowe Sosnowiec dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Do obowiązków należeć będzie : - Nadzór bezpośredni oraz z wykorzystaniem systemów monitorujących - Kontrola ruchu kołowo-osobowego - Patrole zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta i procedurami - Reagowanie na systemy alarmowe - Raportowanie przebiegu służby Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Praca odbywa się na obiekcie przemysłowym w Sosnowcu , okolice ulicy Logistycznej. System 12 godzinny (praca zarówno w dzień jak i noc) , służby od 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00, elastyczny grafik. Poszukujemy osób: - Potrafiących działać samodzielnie - Zaangażowanych i sumiennych - Dyspozycyjnych i punktualnych - Z doświadczeniem w ochronie lub z predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie - Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod numerem 697 - pokaż numer telefonu - .

Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Rudnikach
Pracownik ochrony obiektu przemysłowego w Rudnikach
nowe Rudniki dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Do obowiązków należeć będzie : - Nadzór bezpośredni oraz z wykorzystaniem systemów monitorujących - Kontrola ruchu kołowo-osobowego - Patrole zgodnie z oczekiwaniami kontrahenta i procedurami - Reagowanie na systemy alarmowe - Raportowanie przebiegu służby Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Praca odbywa się na obiekcie przemysłowym gdzie służby mamy w godzinach : od 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00. Poszukujemy osób: - Potrafiących działać samodzielnie - Zaangażowanych i sumiennych - Dyspozycyjnych i punktualnych - Z doświadczeniem w ochronie lub z predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie - Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub telefonicznie w godz. 8:00-16:00 pod numerem 695 - pokaż numer telefonu - .

Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Bełchatów
Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Bełchatów
nowe Bełchatów dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Ochrony do hipermarketu Miejsce pracy: Bełchatów Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Gwarantujemy atrakcyjne premie dla najlepszych! Oferujemy: - Pracę w oparciu o godziny pracy sklepu (po 8,5 godziny) - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne i bezpłatne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach - karty lunchowe dla najlepszych! Poszukujemy osób: - Dyspozycyjnych - Z doświadczeniem w ochronie lub predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Twoja praca będzie polegała na: - Dbaniu o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu - Monitorowaniu obiektu i przeciwdziałaniu kradzieży Zapraszamy na nasze pozostałe ogłoszenia, m.in. praca Rogowiec dla osób z uprawnieniami UDT. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 609 - pokaż numer telefonu - .

Pracownik ochron w hotelu - Zabrze
Pracownik ochron w hotelu - Zabrze
nowe Zabrze dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy. Jesteśmy zakładem pracy chronionej, zatem zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Poszukujemy pracownika ochrony do nadzoru recepcji hotelu. Praca w godzinach 21:00-05:00. Możliwość zatrudnienia osób z orzeczeniem o niepełnosprawności . Poszukujemy osób: - Potrafiących działać zespołowo - Zaangażowanych i sumiennych - Dyspozycyjnych i punktualnych - Wykazujących się wysoką kultura osobistą i dobrą prezencją - Z doświadczeniem w ochronie lub predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności które, otrzymają dodatkowe benefity: • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego • odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego lub o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 pod numerem 695 - pokaż numer telefonu - .

Pracownik ochrony - Mirków
Pracownik ochrony - Mirków
nowe Wrocław dzisiaj

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy: • Pracownika Ochrony - budowa w Mirkowie. System pracy 24/48. Wymagania: • dyspozycyjność • niekaralność • komunikatywna znajomość języka polskiego • mile widziane doświadczenie • Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń • Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED . Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: - wysyłając swoje CV - telefonicznie: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: 785 - pokaż numer telefonu - - wysyłając SMS o treści: 'Imię i Nazwisko - Mirków'

Pracownik Ochrony - Obiekt Bankowy -27zł brutto/godz.
Pracownik Ochrony - Obiekt Bankowy -27zł brutto/godz.
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt bankowy ze znajomością języka angielskiego Lokalizacja: Warszawa Śródmieście Godziny pracy : 9-17 Oferujemy: - umowę o pracę - stawkę 27zł brutto/godz - terminowe wypłaty co miesiąc - darmową opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny : 6.6.8.9.1.4.7.3.2.

Operator monitoringu ochrony ul Bielska , Tychy
Operator monitoringu ochrony ul Bielska , Tychy
nowe Tychy dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt w Tychach. - Nadzór z wykorzystaniem systemu monitorującego. - Reagowanie na systemy alarmowe. - Raportowanie przebiegu służby. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Poszukujemy do naszego zespołu osób zdecydowanych , które chcą rozwijać swoje umiejętności w branży ochrony lub takie które dopiero rozpoczynają swoją drogę w ochronie. Cenimy sobie zaangażowanie i sumienność w wykonywanej pracy. Oferujemy : - Przejrzyste i udokumentowane rozliczenia dotyczące czasu pracy i wynagrodzeń - Regularne i terminowe wypłaty zgodnie z rocznym harmonogramem - Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie - Pełne niezbędne wyposażenie oraz umundurowanie odpowiedniej jakości Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub skontaktuj się telefonicznie w godzinach 8:00-16:00 pod numerem 695 395 680 od poniedziałku do piątku.

Kwalifikowany pracownik ochrony - market budowlany
Kwalifikowany pracownik ochrony - market budowlany
nowe Wrocław dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Poszukujemy kwalifikowanych pracowników ochrony do obiektu handlowego - market budowlany we Wrocławiu. Praca w godzinach otwarcia sklepu Oczekujemy: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - niekaralności - umiejętności pracy w zespole - sumienności i dokładności - dobra prezencja Oferujemy: - umowę zlecenie lub umowa o pracę - bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS). Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny: 605 - pokaż numer telefonu -

Pracownik ochrony z kwalifikacjami - 21zł/netto godz.
Pracownik ochrony z kwalifikacjami - 21zł/netto godz.
nowe Kędzierzyn-Koźle dzisiaj

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony do obiektu zlokalizowanego w Zdzieszowicach. Praca w systemie zmianowym 12 godz., w wybrane dni od poniedziałku do niedzieli. Zakres obowiązków: - Kontrola ruchu osobowego - Kontrola pojazdów - wydawanie /przyjmowanie kluczy - kontrola przestrzegania przepisów BHP, p.poż. na terenie zakładu. - prowadzenie dokumentacji służbowej - sprawdzanie stanu zabezpieczenia obiektów na terenie zakładu, Wymagania: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony pozwolenie na broń - punktualność - niekaralność - dyspozycyjność - sumienność - odpowiedzialność Oferujemy: - umowa o pracę - stawka 21zł netto/godz. - terminowe wynagrodzenie - stabilne zatrudnienie - bezpłatne umundurowanie - prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - dofinansowanie do posiłków - bogaty pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowania do wypoczynku, zajęć sportowych, bony świąteczne) Zapraszamy do aplikowania również Panie oraz osoby z niepełnosprawnościami Zainteresowane osoby proszę o kontakt wysyłając swoje CV lub kontakt telefoniczny: : +48 885 - pokaż numer telefonu - (poniedziałek-piątek, 8:00-16:00)

Kwalifikowany Pracownik Ochrony -ul. Flaminga
Kwalifikowany Pracownik Ochrony -ul. Flaminga
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony z dopuszczeniem do broni obiektowej na obiekt logistyczno-magazynowy Lokalizacja: Tarchomin, ul. Flaminga 2 Godziny pracy: 7 - 19 i 19 - 7 Oferujemy: - umowę zlecenie - 16zł netto/godz. - terminowe wypłaty co miesiąc - darmową opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny :  6.9.5. 9.6.0. 7.5.9 lub 6.0.1. 0.5.3. 8.5.7.

PRACOWNIK OCHRONY - LEGNICA
PRACOWNIK OCHRONY - LEGNICA
3010 zł
nowe Legnica 5 dni plecy

Stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ Miejsce pracy: LEGNICA - obiekt handlowy Zakres obowiązków: - Patrolowanie sali sprzedaży - Reakcja na nieprawidłowe zachowania klientów - Ujęcia potencjalnych złodziei - Prowadzenie dokumentacji służbowej - Obsługa monitoringu Nasze wymagania: - Niekaralność - Dyspozycyjność - Chęci do pracy - podstawowa znajomość obsługi komputera To oferujemy: - Elastyczny grafik - Kompletne, bezpłatne umundurowanie - Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe - Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy - Gwarancja wynagrodzenia na czas e-mail: re*************w@s************.pl Tel. *** *** *** DOŁĄCZ DO NAS! Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje. W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Solid Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, ul. Walerego Sławka 3, w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Solid Sp. z o. o.

Kwalifikowany pracownik ochrony Ustka Słupsk
Kwalifikowany pracownik ochrony Ustka Słupsk
1690 zł
Słupsk 5 dni plecy

DGP Security Partner Sp. z o.o. zatrudni osoby posiadające wpis na listę Kwalifikowanych pracowników ochrony oraz dopuszczenie do posiadania broni do ochrony obiektu wojskowego w Ustce. Praca w systemie 12to lub 24ro godzinnym. Zatrudnienie ramach umowy o pracę z wynagrodzeniem 3010 zł brutto na m-c lub umowy zlecenia ze stawką 19,70 zł brutto za godzinę pracy. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-15.00 tel. ***-***-***

Pracownik Ochrony z orzeczeniem
Pracownik Ochrony z orzeczeniem
1500 zł
Lublin 5 dni plecy

Firma poszukuję Kandydatów na stanowisko Pracownik Ochrony w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego " Bez Barier Zawodowych!" Zakres Obowiązków: rejestrowanie wjazdów/wyjazdów na obiekcie sprawdzanie załadunku transportów pilnowanie porządku na danym terenie. szybkie zgłaszanie wykrytego zagrożenia sprawdzanie monitoringu prowadzenie obchodów na terenie zewnętrznym Wymagania: orzeczenie o stopniu niepełnosprawności mile widziane doświadczenie w pracy ochroniarskiej umowa o pracę na okres próbny, praca w systemie zmianowym

Kwalifikowanych pracowników ochrony z Lublina
Kwalifikowanych pracowników ochrony z Lublina
6 dni plecy

Kwalifikowanych pracowników do ochrony .Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Praca w Lublinie . Dobre warunki pracy. Jedna umowa. Nadgodziny wypłacane prawidłowo (100-tki). Dodatki nocne . Pakiety rehabilitacyjne. Zwroty za leki, dojazdy. Zapraszamy. Kontakt- 605 - pokaż numer telefonu -

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Prabuty
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Prabuty
Prabuty 7 dni plecy

Agencja ochrony w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni kobiety oraz mężczyzn na stanowisku Kwalifikowany Pracownik Ochrony bez broni obiekt: Dworzec PKP Prabuty Wymagania: - wpis na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony - niekaralność, komunikatywność, chęci do pracy, gotowość do pracy zmianowej, odpowiedzialność, spostrzegawczość, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Obowiązki: - prowadzenie dokumentacji ochronnej - patrole kontrolne po terenie obiektu - interweniowanie w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa - wykrywanie niepożądanych zachowań w obiekcie - działanie zgodne z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa Oferujemy: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego - terminową realizacje świadczeń wynikających z umowy - pełne umundurowanie Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania przez portal. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 531 - pokaż numer telefonu -

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń Konin/Pątnów
Kwalifikowany Pracownik Ochrony z pozwoleniem na broń Konin/Pątnów
Konin 7 dni plecy

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Obiekt: Elektrownia Miejsce pracy: Konin/Pątnów Zadania:  - ochrona obiektu Wymagania: - niekaralność ( na podstawie oświadczenia) - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - pozwolenie na broń - dyspozycyjność - sumienność i zaangażowanie Oferujemy: - umowa o pracę - stabilne zatrudnienie - terminowe wynagrodzenie - pakiet usług medycznych i ubezpieczenia - zakładowy fundusz socjalny - szkolenie wstępne Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 601 - pokaż numer telefonu -

Pracownik ochrony - zakład przemysłowy /zmiany 12godz.
Pracownik ochrony - zakład przemysłowy /zmiany 12godz.
7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.   Poszukujemy pracowników ochrony do zakładu przemysłowego w Jelcz-Laskowice Do zadań pracownika ochrony będzie należeć: - wykonywaniu obchodów - kontrola osobowa i samochodowa Oczekujemy: - gotowości do pracy w systemie 12-godzinnym, zmiany 6:00-18:00 i 18:00-6:00 - niekaralności - umiejętności pracy w zespole - sumienności i dokładności -podstawowa znajomość obsługi komputera Oferujemy: - umowę zlecenie - bezpłatne ubezpieczenie sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie - dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach - możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS). Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji lub kontakt pod numerami telefonu: 885 - pokaż numer telefonu -

Pracownik ochrony - recepcja ul. Strzegomska
Pracownik ochrony - recepcja ul. Strzegomska
Wrocław 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Poszukujemy pracownika do obsługi recepcji w biurowcu na ul. Strzegomskiej.  Praca od 7:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku.  Główne zadania: - obsługa interesantów -ewidencja wejść oraz wyjść - wydawanie kluczy - inne czynności związane z obsługą recepcji Oczekujemy: - gotowości do pracy w systemie 12 godzinnym w godz. 7:00-19:00 - niekaralności - umiejętności pracy w zespole - sumienności i dokładności - mile widziany własny środek transportu - mile widziani studenci Oferujemy: - umowę zlecenie - bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED - dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt pod numerem telefonu: 785 - pokaż numer telefonu - (pn.-pt. w godz. 8:00-16:00)

Operator Monitoringu - ul. Mydlana
Operator Monitoringu - ul. Mydlana
Wrocław 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Do zakładu przemysłowego na ul. Mydlanej we Wrocławiu poszukujemy pracownika ochrony - obsługa monitoringu - Miejsce pracy: Wrocław, ul. Mydlana Praca od zaraz! Wymagania: - niekaralność, - doświadczenie w obsłudze CCTV, - znajomość obsługi komputera, - spostrzegawczość, - dyspozycyjność, - komunikatywność Oferujemy: - Umowa zlecenie - Pracę w systemie 24/48 - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne i bezpłatne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłanie aplikacji lub kontakt pod numerem telefonu: 885 - pokaż numer telefonu -

Pracownik ochrony
Pracownik ochrony
Ostrowiec Świętokrzyski 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Firma poszukuje kandydatów na stanowisko: Zadania: - ochrona obiektu handlowego Wymagania: - niekaralność - obsługa komputera ( monitoring) - dyspozycyjność - mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku - zachęcamy do aplikowania osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - mile widziani studenci Oferujemy: - Umowę o pracę, zlecenie ( w zależności od doświadczenia i umiejętności) - Atrakcyjna stawkę godzinową 19,70 zł brutto ( studenci 19,70 zł netto) - Dodatkowe ubezpieczenie grupowe - Terminowe wynagrodzenie - Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Pracownik ochrony - Gosławice
Pracownik ochrony - Gosławice
Opole 7 dni plecy

Firma SERIS KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner. Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów Zatrudnimy pracownika ochrony do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Opolu - Gosławice. Praca na zmian 12-godzinne dzień/noc Do obowiązków na tym stanowisku należy: - monitoring, - obchody - PPOŻ, - plombowanie aut, - ewidencja ruchu osobowego i kołowego - sporządzanie raportów i notatek służbowych Mile widziane: - doświadczenie w ochronie obiektów produkcyjnych - orzeczenie o niepełnosprawności - obsługa komputera Oferujemy: - umowa zlecenie z możliwością przejścia na etat - umundurowanie - pracę w przyjemnej atmosferze - wypłatę na czas - grupowe ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną LUX MED - dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV lub kontakt pod numerem telefonu: 885 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony
Pracownik Ochrony
7 dni plecy

Grupa Kapitałowa Hunters - działamy od ponad 30 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Ochrony-Warszawa Oferujemy: • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe • benefity pozapłacowe • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego • możliwość awansu w strukturach firmy • praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • niezbędne narzędzia pracy • dla najlepszych – możliwość odbycia kursu kwalifikowanego pracownika ochrony • możliwość uczestniczenia w grupach hobbystycznych Kwalifikacje: • dyspozycyjność • komunikatywność Obowiązki: • zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu • reagowanie na zagrożenia • przestrzeganie procedur • współpraca z Klientem TELEFON:668 - pokaż numer telefonu - KLAUZULA INFORMACYJNA REKRUTACJI „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji, przez GREEN HUNTES Sp. z o.o. Sp. K., BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, HOLDING HUNTERS sp. z o.o. Sp. K., HUNTERS24 Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065, HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sulejowska 45, kod. 97-300 oraz BIURO OCHRONY SEZAM – SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 16, kod. 61-623. Wszystkie wymienione powyżej Spółki wchodzą w skład grupy kapitałowej HUNTERS i działają na podstawie podpisanego porozumienia o współadministrowaniu danymi osobowymi. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji."   W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez GREEN HUNTES Sp. z o.o. Sp. K., BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, HOLDING HUNTERS sp. z o.o. Sp. K., HUNTERS24 Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065, HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sulejowska 45, kod. 97-300 oraz BIURO OCHRONY SEZAM – SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 16, kod. 61-623. Wszystkie wymienione powyżej Spółki wchodzą w skład grupy kapitałowej HUNTERS i działają na podstawie podpisanego porozumienia o współadministrowaniu danymi osobowymi. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych poprawiania ich oraz żądania usunięcia. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga mojej wyraźnej zgody."   KLAUZULA INFORMACYJNA REKRUTACJI Zgodnie z wymogami zawartymi w art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016) dalej RODO informuję, że Administratorami Pani/Pana Danych Osobowych w naszej Organizacji są: GREEN HUNTES Sp. z o.o. Sp. K., BLUE HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K., HUMAN HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Warszawie Al. Jerozolimskie 151/4U kod. 02-326, HOLDING HUNTERS sp. z o.o. Sp. K., HUNTERS24 Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Bukowskiej 114 kod. 62 – 065, HUNTERS OCHRONA PLUS Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim ul. Sulejowska 45, kod. 97-300 oraz BIURO OCHRONY SEZAM – SYSTEM Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Wilczak 16, kod. 61-623. Wszystkie wymienione powyżej Spółki wchodzą w skład grupy kapitałowej HUNTERS i działają na podstawie podpisanego porozumienia o współadministrowaniu danymi osobowymi. Inspektorem Ochrony Danych we wszystkich Spółkach jest Pan Jacek Grochowski. Pani/Pana dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane w celu obecnej rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania danych w postaci przesyłanych dokumentów aplikacyjnych jest art. 22[1]§1 Kodeksu Pracy. Pani/Pana dokumenty aplikacyjne będą przechowywane do czasu zakończenia obecnego procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 2 tygodnie, po czym zostaną zniszczone. Może Pani/Pan wyrazić zgodę na uczestnictwo w kolejnych rekrutacjach, wtedy dane osobowe zostaną zachowane do czasu odwołania zgody, ale nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, chyba, że przepisy zawarte w odrębnych aktach prawnych zobowiązują do przekazywania takich danych. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu, a także cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dostęp do Pani/Pana danych będą miały wyłącznie osoby odpowiedzialne za obecną rekrutację . Dokumenty przechowujemy wyłącznie w wersji elektronicznej. Nie wymagamy zamieszczania swojego wizerunku w dokumentach aplikacyjnych. W sytuacji gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie podanych danych osobowych jest niezgodne z przepisami RODO posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w Polsce tj. – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest warunkiem niezbędnym, by uwzględnić Pani/Pana w ramach obecnego procesu rekrutacyjnego – jednak w przypadku niewybrania Pani/Pana w ramach obecnej rekrutacji, pozostawienie Pana CV w naszej bazie jest absolutnie dobrowolne i zależy od wyrażonej przez Pana/Panią w sposób aktywny woli pozostawienia CV.

Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Bełchatów
Praca dla Ciebie! Bez doświadczenia - ochrona hipermarketu Bełchatów
Bełchatów 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Ochrony do hipermarketu Miejsce pracy: Bełchatów Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Gwarantujemy atrakcyjne premie dla najlepszych! Oferujemy: - Pracę w oparciu o godziny pracy sklepu (po 8,5 godziny) - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne i bezpłatne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach - karty lunchowe dla najlepszych! Poszukujemy osób: - Dyspozycyjnych - Z doświadczeniem w ochronie lub predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Twoja praca będzie polegała na: - Dbaniu o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu - Monitorowaniu obiektu i przeciwdziałaniu kradzieży Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 609 - pokaż numer telefonu - lub 698 - pokaż numer telefonu - .

Pracownik ochrony - portier
Pracownik ochrony - portier
Piła 7 dni plecy

Firma branży ochrony zatrudni na terenie Piły mężczyzn dla lukratywnego Klienta. Idealny kandydat: komunikatywny, sumienny, odpowiedzialny, bez nałogów z odpowiednią aparycją. Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę. Dodatkowym atutem będzie posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Pracownik Ochrony na terenie Strykowa
Pracownik Ochrony na terenie Strykowa
Stryków 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Poszukujemy pracownika ochrony na obiekt handlowy. Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie. Miejsce pracy: Stryków Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość zatrudnienia na umowie o pracę, - dobór pracownika do obiektu [ łatwy dojazd ] - terminowe wynagrodzenia - elastyczny grafik pracy - nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy na nasz koszt - ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych! Dla zainteresowanych proponujemy korzystną formę uzyskania uprawnień pracownika kwalifikowanego. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16: 7.8.5. 5.6.4. 9.2.8. lub sms o treści 'Praca ochrona Stryków' na nr: 6.9.8. 6.8.1. 0.3.6. - oddzwonimy!

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Tczew
Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Tczew
Tczew 7 dni plecy

Agencja ochrony w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni kobiety oraz mężczyzn na stanowisku Kwalifikowany Pracownik Ochrony bez broni obiekt: Dworzec PKP Tczew Wymagania: - wpis na listę Kwalifikowany Pracownik Ochrony - niekaralność, komunikatywność, chęci do pracy, gotowość do pracy zmianowej, odpowiedzialność, spostrzegawczość, dbanie o wysoką jakość świadczonych usług Obowiązki: - prowadzenie dokumentacji ochronnej - patrole kontrolne po terenie obiektu - interweniowanie w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa - wykrywanie niepożądanych zachowań w obiekcie - działanie zgodne z obowiązującymi procedurami i przepisami prawa Oferujemy: - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wdrożenie stanowiskowe oraz opiekę przełożonego - terminową realizacje świadczeń wynikających z umowy - pełne umundurowanie Zainteresowanych zachęcamy do aplikowania przez portal. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 531 - pokaż numer telefonu -

Od zaraz: pracownik ochrony na terenie Radomia
Od zaraz: pracownik ochrony na terenie Radomia
Radom 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Praca dla Ciebie! Nawet bez doświadczenia - Pracownik Ochrony w Radomiu.   Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Ochrony do obiektu handlowego (ok. 80% czasu pracy na monitoringu). Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju, m.in. korzystna forma uzyskania uprawnień pracownika kwalifikowanego - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach - Karty lunchowe dla najlepszych! Poszukujemy osób: - Dyspozycyjnych i punktualnych - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Twoja praca będzie polegała na: - Dbaniu o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu - Monitorowaniu obiektu i przeciwdziałaniu kradzieży (ok. 80% czasu pracy na monitoringu) eśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 6.6.2. 2.7.8. 5.5.6.

Pracownik ochrony - 24/48 Bielany Wrocławskie
Pracownik ochrony - 24/48 Bielany Wrocławskie
Wrocław 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika Ochrony do ochrony przebudowy marketu - praca siedząca - Bielany Wrocławskie  Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi - gwarantujemy profesjonalne wdrożenie do pracy. Co od nas dostajesz: - umowa zlecenie  - Praca w systemie zmian 24/48 - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne i bezpłatne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach Poszukujemy osób: - Potrafiących działać zespołowo - Zaangażowanych i sumiennych - Dyspozycyjnych i punktualnych - Wykazujących się wysoką kultura osobistą i dobrą prezencją - niekaranych - Z doświadczeniem w ochronie lub predyspozycjami do jej wykonywania - dla nas liczą się Twoje chęci i zaangażowanie! Twoja praca będzie polegała na: - Dbaniu o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu - Monitorowaniu obiektu i przeciwdziałaniu skutkom kradzieży Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego, bądź kontakt telefoniczny: 885 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony - Białołęka ul. Marywilska
Pracownik Ochrony - Białołęka ul. Marywilska
Warszawa 7 dni plecy

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt rozrywki. Lokalizacja: Warszawa ul. Marywilska Praca polega na ochronie obiektu. System pracy 24/48h Oferujemy: - umowa zlecenie - stawkę 19,70zł brutto/godz. - terminowe wynagrodzenie wypłacane co miesiąc - darmową opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Wymagania: - niekaralność - chęć do pracy Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej - zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Menadżer Ochrony
Menadżer Ochrony
Warszawa 7 dni plecy

Zakres obowiązków: - Nadzór nad prawidłową realizacją usług i dbanie o wysoką jakość - Koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników - Wdrażanie oraz szkolenie nowych pracowników - Utrzymanie pozytywnych relacji z klientami - Sporządzanie raportów, zestawień, grafików pracy Wymagania: - doświadczenie w pracy na obiektach handlowych na stanowisku Kierownika zmiany, Koordynatora lub Menadżera - Wpis na listę pracowników kwalifikowanych - mile widziana legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni - Prawo jazdy kategorii B - Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia - Komunikatywność i wysoka kultura osobista - Dyspozycyjność i odporność na stres - Umiejętność zarządzania pracownikami Oferujemy: - Samochód służbowy - Laptop - Telefon komórkowy - Szkolenia - Umowę o pracę. Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.

Pracownik ochrony fizycznej - Oława
Pracownik ochrony fizycznej - Oława
Oława 7 dni plecy

Firma Argus poszukuje pracownika na stanowisko pracownik ochrony na obiekt handlowy na terenie Opola. Wymagana niekaralność, sprawność fizyczna. Mile widziana obsługa komputera Stawka 19,70 brutto/h

Pracownik ochrony fizycznej - Opole
Pracownik ochrony fizycznej - Opole
Opole 7 dni plecy

Firma Argus poszukuje pracownika na stanowisko pracownik ochrony na obiekt handlowy na terenie Opola. Wymagana niekaralność oraz sprawność fizyczna. Mile widziana obsługa komputera. Stawka 19,70 brutto

Pracownik ochrony z dopuszczeniem do broni obiektowej i paralizatora
Pracownik ochrony z dopuszczeniem do broni obiektowej i paralizatora
Warszawa 7 dni plecy

Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony z dopuszczeniem do broni obiektowej i paralizatorem Lokalizacja: ul. Sienkiewicza/ ul. Senatorska System pracy: dwunastogodzinny 7:00-19:00/19:00-7:00 Oferujemy : - umowę zlecenie - stawka od 18zł/h - 20,75zł/h netto - terminowe wynagrodzenie co miesiąc - darmową opiekę medyczną - kartę lunchową dla najlepszych pracowników Wymagania: - niekaralność - wpis na listę KPOF - legitymację dopuszczenia do posiadania broni obiektowej - pozwolenie na paralizator Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację lub kontakt telefoniczny: 6.9.5.8.6.1.9.5.1.

Pracownik Ochrony Fizycznej - Strażak
Pracownik Ochrony Fizycznej - Strażak
Białystok 7 dni plecy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej p.o. strażaka Miejsce pracy: Białystok, obiekt przemysłowy Zakres obowiązków: - Ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem na terenie obiektu; - Kontrola ruchu osobowego oraz samochodowego; - Bieżące raportowanie o zdarzeniach na terenie zakładu; - Wykonywanie patroli prewencyjnych; - Reagowanie w przypadku wystąpienia zagrożenia; Jakich pracowników szukamy? - Z ukończonym szkoleniem podstawowym w zawodzie strażak zgodnie z Ustawą z dnia 24 sierpnia 1991r. o ochronie przeciwpożarowej (t.j. Dz. U. z 2017 r. nr 736) - Dyspozycyjnych; - Z podstawową znajomością obsługi poczty elektronicznej, programów pakietu Office; - Chętnych do ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji. OFERUJEMY: - praca w systemie 12h w zgranym zespole; - korzystne warunki zatrudnienia; - elastyczny grafik; - stabilne zatrudnienie: umowa o pracę / umowa zlecenie - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie; - ubezpieczenie grupowe; - bezpłatną Opiekę Medyczną; - możliwość awansu wewnętrznego i zewnętrznego; - możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji zawodowych; - środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika. Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania

Pracownik monitoringu - market budowlany Lubin
Pracownik monitoringu - market budowlany Lubin
Lubin 7 dni plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu! Zatrudnimy pracownika monitoringu do marketu budowlanego w Lubinie. Do obowiązków będzie należało przeciwdziałanie skutkom kradzieży oraz dbanie o bezpieczeństwo klientów i personelu sklepu. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie i grafik dopasowany do Twoich potrzeb (zmiany są planowane z wyprzedzeniem) - Pensję zawsze na czas - Prywatną opiekę medyczną w sieci LUXMED - Pełne i bezpłatne umundurowanie - Realne możliwości rozwoju - Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie w GENERALI na korzystnych warunkach Wymagania: - dyspozycyjność - niekaralność - mile widziane doświadczenie - mile widziany status studenta/studentki Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny: 785 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony - Mokotów- 23zł brutto/godz.
Pracownik Ochrony - Mokotów- 23zł brutto/godz.
Warszawa 7 dni plecy

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt handlowy System pracy dzienny Lokalizacja: Mokotów Zadania: - praca głównie na monitoringu - obchody po obiekcie Oferujemy: - umowę zlecenie - stawkę 23zł brutto/godz . - darmową opiekę medyczną - karty lunchowe dla najlepszych Pracowników Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny : 6.6.0.7.2.0.7.6.4

NA MONITORING WIZYJNY MODLNICZKA
NA MONITORING WIZYJNY MODLNICZKA
Kraków 7 dni plecy

Witam. Poszukuję osoby do pracy przy monitoringu w MODLNICZCE koło Krakowa. Praca OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU Praca na podstawie umowy. wynagrodzenie 3500 zł BRUTTO. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane dobra znajomość komputera. Zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania, 509 - pokaż numer telefonu - . Michał. W OKRESACH ŚWIĄTECZNYCH, POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO itp. MOŻLIWOŚĆ PRACY W WIĘKSZEJ ILOŚCI GODZIN. (kwestia umówienia). Praca od zaraz.

Pracownik ochrony - biuro przepustek - Konin
Pracownik ochrony - biuro przepustek - Konin
Konin 7 dni plecy

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony Biuro Przepustek Miejsce pracy: Konin Zadania: - ochrona obiektu Wymagania: - niekaralność ( na podstawie oświadczenia) - dyspozycyjność - sumienność i zaangażowanie Oferujemy: - umowa zlecenie - stawka 19,70 brutto - stabilne zatrudnienie - terminowe wynagrodzenie - pakiet usług medycznych i ubezpieczenia - zakładowy fundusz socjalny - szkolenie wstępne Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Filtr