Sortowanie:
Znaleziony: 5215 ogłoszenie w kategorii Ochrona Polska: Wszystkie miasta
Praca na Imprezach między Łodzią a Warszawą od 21zł/godz.
Praca na Imprezach między Łodzią a Warszawą od 21zł/godz.
nowe 30+ kilka dni temu

Agencja ochrony zatrudni do pracy na Imprezach Masowych. Praca na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Praca dorywcza, zazwyczaj w weekendy. Wymagania: - zaświadczenie ,,na masówki" - zaświadczenie o odbyciu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych dla członków służby porządkowej i informacyjnej, - jeżeli nie masz uprawnień to przeszkolimy, - doświadczenie w pracy na imprezach, - wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej - będzie dodatkowym atutem, - niekaralność, - mężczyzn do 45 lat. - Oferujemy wysokie stawki, - wynagrodzenie wypłacamy po zakończonej pracy, - umowa zlecenie. Organizujemy również kursy i szkolenia dla pracowników ochrony. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt za pomocą portalu i pozostawienie swojego numeru telefonu.

Pracownik ochrony do pracy przy komputerze
Pracownik ochrony do pracy przy komputerze
Łomża 30+ kilka dni temu

Poszukiwany pracownik ochrony fizycznej na obiekt w Podgórzu koło Łomży Praca dwuzmianowa po 12h Praca przy komputerze! Do obowiązków należy: - ważenie pojazdów - prawidłowe wypełnianie dokumentów - wydawanie chemii - obserwacja zakładu na monitoringu Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 695 - pokaż numer telefonu - lub 511 - pokaż numer telefonu -

Praca na Imprezach od 21 zł / h między Łodzią a Warszawą
Praca na Imprezach od 21 zł / h między Łodzią a Warszawą
30+ kilka dni temu

Agencja ochrony zatrudni do pracy na Imprezach Masowych. Praca na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Praca dorywcza, zazwyczaj w weekendy. Wymagania: - zaświadczenie ,,na masówki" - zaświadczenie o odbyciu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych dla członków służby porządkowej i informacyjnej, - jeżeli nie masz uprawnień to przeszkolimy, - doświadczenie w pracy na imprezach, - wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej - będzie dodatkowym atutem, - niekaralność, - mężczyzn do 45 lat. Oferujemy wysokie stawki, Wynagrodzenie wypłacamy po zakończonej pracy, umowa zlecenie. Organizujemy również kursy i szkolenia dla pracowników ochrony. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt za pomocą portalu i pozostawienie swojego numeru telefonu.

Praca na wakacje w ochronie- bardzo atrakcyjna stawka
Praca na wakacje w ochronie- bardzo atrakcyjna stawka
Wrocław 30+ kilka dni temu

OpisMark2 Corporation FM Poland posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu we Wrocławiu kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYpraca dla osób uczących się, studentów chcących pracować w okresie wakacyjnym. Oferujemy przeszkolenie, umundurowanie, elastyczny grafik.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji bądź kontakt telefoniczny Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Pracownik Ochrony Lublin z orzeczeniem
Pracownik Ochrony Lublin z orzeczeniem
Lublin 30+ kilka dni temu

OpisMark2 Corporation FM Poland posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu w Lublinie kandydatów do pracyna stanowisko:PRACOWNIK OCHRONY - praca w centrum handlowymOFERUJEMY:· Szkolenia· Możliwość awansu· Narzędzia potrzebne do pracy· umundurowanie· Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czasWYMAGAMY:· Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy· Niekaralność· Sumienność· Punktualność· Mile widziane doświadczenieOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy.Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Pracownik ochrony
Pracownik ochrony
30+ kilka dni temu

Firma We Secure Sp. z o.o. poszukuje pracowników do ochrony powierzonego mienia.Zakres obowiązków:-ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,-kontrola osób,-monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu,-reagowanie na zagrożeniaOczekiwania :-Dyspozycyjność,-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,Oferujemy:-system pracy zmianowy 12h lub 24h-umowę zlecenie-wynagrodzenie 18,30zł brutto/h-niezbędne narzędzia pracyOsoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Pracownik Ochrony - Warszawa (al.Jerozolimskie), 15 zł netto/h
Pracownik Ochrony - Warszawa (al.Jerozolimskie), 15 zł netto/h
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym. Obecnie do zespołu na obiekt handlowy w WARSZAWIE (al.Jerozolimskie)  poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony Fizycznej - Warszawa (al.Jerozolimskie), 15 zł netto/h Poszukujemy osób:niekaranych,potrafiących pracować zespołowo,komunikatywnych,dyspozycyjnych.Mile widziane:doświadczenie w pracy w ochronie na obiektach handlowych. Oferujemy:umowę zlecenie (po okresie próbnym możliwa umowa o pracę), 15 zł na RĘKĘ,system pracy dzienny,praca w godzinach: 6:30 - 22:00, możliwość awansu w strukturach firmy,płatne szkolenie,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt: 69*******74 (w godzinach 8-16) Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https: //www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Ochroniarz w zakładzie produkcyjnym z orzeczeniem niepełnosprawności
Ochroniarz w zakładzie produkcyjnym z orzeczeniem niepełnosprawności
Radzionków 30+ kilka dni temu

Firma Stropy Małro w Radzionkowie Poszukuje osoby najlepiej z orzeczeniem o niepełnosprawności stopień umiarkowany lub znaczny do ochrony zakładu produkcyjnego w Radzionkowie.Oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia.Nie wymagamy doświadczenia- oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy.Bezpłatne wyposażenie i umundurowanie.Dobre warunki pracy.Dogodne systemy pracy (praca na 2 lub 3 zmianę + weekendy) Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 88*****58

Ochrona Galeria Dominikańska - od zaraz!
Ochrona Galeria Dominikańska - od zaraz!
Wrocław 30+ kilka dni temu

Firma Delta Security zatrudni pracownika ochronyLokalizacja: Galeria DominikańskaWymagamy:-chęci do podjęcia pracy-niekaralności-dyspozycyjnościMile widziane:-osoby z doświadczeniem w ochronieOferujemy:-stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie-elastyczny grafik,-kompleksowe szkolenie i wdrożenie-bezpłatne umundurowanie-możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmyZadzwoń! 71********28

Ochrona w międzynarodowym koncernie - ok.3 tys.netto/m-c
Ochrona w międzynarodowym koncernie - ok.3 tys.netto/m-c
Gryfino 30+ kilka dni temu

Pracownik Ochronylokalizacja: KołbaskowoDojazd we własnym zakresieOferujemy:system pracy zmianowy po 12h,pracę w godzinach 7-19/19-7,umowę o pracę,dodatki za godziny nocne,nadgodziny płatne 50% lub 100%,ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,dofinansowanie do kart sportowych,pełne umundurowanie.Zakres obowiązków:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola osób,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu. Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,potrafiących pracować zespołowo,sprawnych fizycznie,posiadających doświadczenie w pracy zmianowej.Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Pracownik ochrony, 20 zł brutto/h, od ZARAZ - Łódź
Pracownik ochrony, 20 zł brutto/h, od ZARAZ - Łódź
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki.Mile widziane:doświadczenie w pracy w ochronie,status studenta. Oferujemy:pracę OD JUŻ!system dzienny 12-14h,ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, umowę o pracę oraz zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,brak kar finansowych,ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)kompletne, bezpłatne umundurowanie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt: 69*******60 Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https: //www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Słupsk - Pracownik ochrony, operator monitoringu w obiekcie handlowym
Słupsk - Pracownik ochrony, operator monitoringu w obiekcie handlowym
Słupsk 30+ kilka dni temu

Agencja Ochrony Osób i Mienia Locus Security Sp. z o.o. Sp. K. zatrudni na stanowisko : Pracownik Ochrony + monitoring w obiekcie handlowym. Praca w Słupsku.Wymagamy :- doświadczenia zawodowego nie koniecznie w ochronie.- osób nie karanych;- zdecydowanych pracować na stałe;- odpornych na sytuacje stresowe;Oferujemy :- stawkę od 14 pln/h netto (na rękę);- umowę zlecenie w pełni oskładkowana;-wypłata wynagrodzenia do 10-tego po zakończonym miesiącu, wyłącznie na rachunek bankowy. Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia zawierające CV.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pracownik ochrony Poznań Starołęka Minikowo
Pracownik ochrony Poznań Starołęka Minikowo
Poznań 30+ kilka dni temu

Firma z 20-letnim doświadczeniem zajmująca się ochroną zakładów pracy poszukuje pracowników do ochrony. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Opis stanowiska- Ewidencja wjazdów i wyjazdów- Kontrola wejść i wyjść pracowników oraz gości- Praca w trybie 12/24  Zgłoszenia oraz pytania prosimy kierować pod numerem telefonu 50*****07 oraz 51*****11lub CV przez OLXW CV prosimy umieścić zgodę o treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów rekrutacji na aplikowane stanowisko"

Pracownik ochrony Poznań Zawady
Pracownik ochrony Poznań Zawady
Poznań 30+ kilka dni temu

Impuls Security Polska Firma z Wielkopolski o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmujemy się ochroną obiektów oraz monitoringiem obiektowym. W obecnej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko takie jak PRACOWNIK OCHRONY-DOZORUMiejsce pracy: POZNAŃ ZAWADYSłużby 12 godzinne: 07:00-19:00 oraz 19:00-07:00Wymagania:dyspozycyjność i zaangażowanie podczas wykonywania obowiązków służbowych,niekaralność (warunek konieczny),kultura osobista, spostrzegawczość, zaangażowanie,atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.Obowiązki:ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych,rejestr zdarzeń na obiekcie.Oferujemy:PRACĘ DLA OSÓB Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI*,pracę od zaraz, pełen etat ,miłą atmosferę pracy,stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,przeszkolenie umundurowanie,zawsze terminowe wynagrodzenie.Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem: 53*******00, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.Prosimy o zamieszczenie klauzuli:„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Warowna 12, 61-357 Poznań,-2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.* Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997.

Pracownicy ochrony na obiekt przemysłowy od zaraz 4 tys brutto
Pracownicy ochrony na obiekt przemysłowy od zaraz 4 tys brutto
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Firma z branży ochrony zatrudni Panów na stanowisko: Pracownik ochrony, także z orzeczeniem o niepełnosprawności, na obiekcie przemysłowym na terenach stoczniowych.Opis Stanowiska:• Prace ochroniarskie na obiekcie przemysłowym w Nowym Porcie (sprawdzanie przepustek NA REMONTOWANYM STATKU I NABRZEŻU PRZY STATKU (praca w terenie w ciągłym ruchu, na terenie zewnętrznym))• Praca w godz. 7:00 19:00 i 19:00-7:00 w systemie 12/24Wymagania:• chęci do pracy• sumienność• sprawność fizyczna• zatrudniamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Gwarantujemy• umowę o pracę lub zlecenie oraz wynagrodzenie od 3400 do 4000 brutto w zależności od ilości wyrobionych godzin (stawka 18,30 brutto)Więcej informacji o naszej firmie znajduje się na:www.grupaever.com.pl/eversecurity.com.pl/Kandydatów prosimy o kontakt na nr 66*****46 lub przesyłanie CV za pośrednictwem portaluProsimy o dodanie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych HR Progress spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa), w celu prowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 2016.05.04). Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania, a zgoda może być odwołana w każdym czasie, co nie wpłynie na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanych na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy
Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy
Strzegom 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt przemysłowy Miejsce pracy: Żarów    Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych, Poszukujemy osób:niekaranych,potrafiących pracować zespołowo, komunikatywnych,o wysokiej kulturze osobistej,dyspozycyjnych. Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Oferujemy: umowę o pracę plus dodatkowo płatne nadgodziny,  możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy, ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy, dofinansowanie do karnetów sportowych, Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Praca ochrona Słupsk
Praca ochrona Słupsk
Słupsk 30+ kilka dni temu

Agencja Ochrony DS Fokus poszukuje pracowników na obiekt handlowy, elastyczny grafik, terminowe wypłaty. Stawka 14, 50zł/h netto. Praca od zaraz.

Katowice: Dozorca z utrzymaniem czystości
Katowice: Dozorca z utrzymaniem czystości
Katowice 30+ kilka dni temu

Stanowisko: Dozorca, od 15 czerwca.Rodzaj obiektu: wnętrze budynku, 4 pomieszczeniaWymiar czasu pracy: pełnyPraca nie może być traktowana jako dodatkowa.Zmianowość: do ustaleniaGodziny pracy: dzienne i nocneW czasie pracy występują również dni weekendowe i świąteczne.Zakres czynności: dozór pomieszczeń, ogólne utrzymanie czystości.Oczekiwania:-rzetelność,-dyspozycyjność,-samodzielność.Oferujemy:-umowę o pracę,-pracę samodzielną.Zgłoszenia prosimy przesyłać przez OLX lub kontaktować się telefonicznie.

Kierownik Organizacyjny
Kierownik Organizacyjny
Legnica 30+ kilka dni temu

ZAKRES CZYNNOŚCI·      Zarządzanie działem operacyjnym,·      Nadzór nad podwykonawcami,·      Pozyskiwanie nowych podwykonawców,·      Zapewnienie właściwego przepływu informacji, odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną,·      Ciągłe usprawnianie wewnętrznych mechanizmów organizacji pracy,·      Budowanie pozytywnych relacji w zespole,·      Organizacja montażu systemu kamer,·      Nadzór nad przyłączeniem i rozpoczęciem ochrony,·      Odpowiedzialność i nadzór nad skompletowaniem dokumentacji,·      Organizacja GI (lub nadzór nad organizacją GI),·      Zlecenia na naprawy, dołożenie kamer, demontaż, montaż i inne – organizacja i wykonanie,·      Nadzór i kontrola nad Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem,·      Nadzór nad zakończeniem kontraktu – demontaż, odpięcie ochrony, pismo o zwrot rutera, wypowiedzenie GI, archiwizacja dokumentów,·      Rekrutacja.WYMAGANIA·      Wykształcenie techniczne,·      Doskonała organizacja pracy i sprawność w działaniu,·      Wysokie umiejętności planowania,·      Wysoki poziom asertywności i odporność na stres.OFERUJEMY·      Bardzo dobre warunki wynagradzania,·      Stabilną pracę w nowoczesnej firmie,·      Możliwość realizacji własnych pomysłów i koncepcji,·      Wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Pracownika ochrony do Centrum magazynowego (Moszna - Parcela
Pracownika ochrony do Centrum magazynowego (Moszna - Parcela
30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników ochrony z "licencją" i "bez licencji" Oferujemy: - stawka 14,00 zł na rękę, od 01.01.2021 - 15,00 zł - rzetelnie wypłacane wynagrodzenie - wynagrodzenie płatne co miesiąc - umundurowanie zapewnia firma-dojazd autobusem B10 Wymagamy: - doświadczenia pracy w ochronie - niekaralności - odpowiedzialności - rzetelności - chęci do pracy

Kwalifikowany Pracownik Ochrony/ Jelenia Góra
Kwalifikowany Pracownik Ochrony/ Jelenia Góra
Jelenia Góra 30+ kilka dni temu

DGP Security Partner Sp. z o. o. zatrudni: Pracownika Ochrony i Dozoru na terenie Jeleniej Góry Wymagana Licencja kwalifikowanego Pracownika (warunek konieczny)Ochrony Praca w systemie 12 h, wg harmonogramu, Wynagrodzenie: 14,00 / h Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 66*******79. UWAGA! Telefon odbieramy od poniedziałku do niedzieli i ZAWSZE oddzwaniamy w przypadku nieodebranego połączenia.

Pracownik Ochrony - obiekt handlowy
Pracownik Ochrony - obiekt handlowy
Pisz 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu na obiekcie handlowym poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik ochrony - obiekt handlowy Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,Mile widziane:doświadczenie w pracy w ochronie, Oferujemy:umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),kompletne, bezpłatne umundurowanie,dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Zakres obowiązków:liczenie towarów mankogennych,obsługa systemu CCTV,ujęcia sprawców kradzieży,prowadzenie dokumentacji służbowej. Kontakt: 60*****96 Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Ochrona - Praca bez doświadczenia - system zmianowy 12 h
Ochrona - Praca bez doświadczenia - system zmianowy 12 h
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYLokalizacja obiektu logistycznego: Gliwice/BojkówZakres obowiązków:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola osób,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,potrafiących pracować zespołowo,sprawnych fizycznie.Oferujemy:system pracy zmianowy po 12h,pracę w godzinach 7-19/19-7,umowę o pracę,dodatki za godziny nocne,nadgodziny płatne 50% lub 100%,ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,dofinansowanie do kart sportowych,pełne umundurowanie.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CVlubkontakt telefoniczny 69*****43Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https:/ /www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Kwalifikowany pracownik ochrony
Kwalifikowany pracownik ochrony
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy kwalifikowanego pracownika ochrony na dowódcę zmiany na prestiżowym obiekcie w centrum Warszawy. Praca w systemie 24/48. Wymagane doświadczenie oraz odporność na stres. Oferujemy umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.Więcej informacji pod nr. telefonu zawartym w ogłoszeniu.

Pracownik ochrony – ok. 200h – umowa o pracę + nadgodziny
Pracownik ochrony – ok. 200h – umowa o pracę + nadgodziny
Poznań 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYLokalizacja: Sady k. Poznania - dojazd we własnym zakresieSystem pracy zmianowy po 12h (7-19/19-7) W miesiącu ok. 200h Zakres obowiązków:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola osób,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,potrafiących pracować zespołowo,sprawnych fizycznie.Oferujemy:umowę o pracę od pierwszego dnia,dodatki za godziny nocne,nadgodziny płatne 50% lub 100%,ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,dofinansowanie do kart sportowych,pełne umundurowanie.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CVlubkontakt telefoniczny 69*****43Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https:/ /www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Pracownik Ochrony Fizycznej - Centrum Handlowe, od zaraz!
Pracownik Ochrony Fizycznej - Centrum Handlowe, od zaraz!
Czeladź 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony FizycznejMiejsce pracy: Centrum Handlowe - Czeladź, ul. Będzińska Poszukujemy osób:* niekaranych,* dyspozycyjnych,* mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie. Oferujemy:* umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,* ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),* kompletne, bezpłatne umundurowanie,* możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS). Zapraszamy do aplikowania drogą internetową. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt handlowy, od zaraz!
Pracownik Ochrony Fizycznej - obiekt handlowy, od zaraz!
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony FizycznejMiejsce pracy: obiekt handlowy - Bielsko-Biała, ul. Bohaterów Monte Cassino Poszukujemy osób:* niekaranych,* posiadających doświadczenie w branży ochrony - na obiektach handlowych,* dyspozycyjnych,* sprawnych fizycznie - zmiany po 12h, praca stojąco-chodząca, przy linii kas. Oferujemy:* umowę o pracę lub umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,* płatne szkolenie,* gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,* ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),* kompletne, bezpłatne umundurowanie,* dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,* możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),* profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,* możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy. Zapraszamy do aplikowania drogą internetową.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Ochroniarz budowy Limanowa
Ochroniarz budowy Limanowa
Limanowa 30+ kilka dni temu

Agencja ochrony Gryf zatrudni pracownika do ochrony budowy w godz 17-7 TEL KONTAKTOWY 51*****95

Praca w ochronie na wakacje- bardzo atrakcyjna stawka (22-23 zł)
Praca w ochronie na wakacje- bardzo atrakcyjna stawka (22-23 zł)
30+ kilka dni temu

OpisMark2 Corporation FM Poland posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do zespołu w Okmianach kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYpraca dla osób uczących się, studentów chcących pracować w okresie wakacyjnym. Oferujemy przeszkolenie, umundurowanie, elastyczny grafik.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji bądź kontakt telefoniczny Proszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Pracownik ochrony
Pracownik ochrony
30+ kilka dni temu

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. zatrudni osoby na stanowisko PRACOWNIK OCHRONYWymagania:spostrzegawczość,umiejętność obserwacji,umiejętność szybkiego reagowania na nagłe sytuacje, znajomość obsługi komputera,wysoka motywacja do pracy i kultura osobista,umiejętność pracy w zespole,umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku firmy,Oferujemy:umowa o pracę,zniżki pracownicze na usługi (aquapark, spa, kręgielnia itp.),dobrowolne grupowe ubezpieczenie na życie oraz zabezpieczenie emerytalne,dofinansowanie do wypoczynku oraz bonusy świąteczne (ZFŚS),możliwość rozwoju zawodowego.

Praca w ochronie - Dęblin
Praca w ochronie - Dęblin
Dęblin 30+ kilka dni temu

Ogólnopolska Agencja Ochrony D.S FOKUS Sp. z o.o. poszukuje: Pracownika Ochrony obiekt handlowy na terenie Dęblina.  Zapewniamy: - atrakcyjne wynagrodzenie ( stawka - 14 zł na godzinę na rękę) studenci - 18 zł netto - ciekawą, pełną wyzwań pracę - możliwość rozwoju zawodowego Oczekiwania - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. - umiejętność pracy w stresie - wysokiej kultury osobistej - odpowiedzialność - punktualność

Praca w ochronie na obiekcie biurowym
Praca w ochronie na obiekcie biurowym
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony jak i bez wpisu na obiekt biurowy. Praca w ochronie na obiekcie biurowym Miejsce Pracy: PGE Odnawialna, ul. Ogrodowa.    Kwalifikowany pracownik ochrony z dopuszczeniem do broni obiektowej: • system pracy 24 godz. • 16 zł netto - stawka godzinowa • umowa o pracę   Pracownik ochrony bez wpisu (niekwalifikowany): • system pracy 10 godz. od poniedziałku do piątku • 15 zł netto - stawka godzinowa • umowa zlecenie Oferujemy: • terminowe wynagrodzenie • umundurowanie • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach • bezpłatną prywatną opiekę medyczną w ogólnopolskiej sieci LUX MED (Pakiet Podstawowy) i możliwość dokupienia wyższych pakietów w atrakcyjnej cenie • dostęp do platformy pracowniczej, gdzie Pracownicy Seris Konsalnet mogą korzystać m.in. z biletów do kina, teatru czy karnetów sportowych w specjalnych cenach   Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania lub kontakt tel. na nr. 60*******09

GRODZISK MAZ. Praca w ochronie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawn
GRODZISK MAZ. Praca w ochronie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawn
Warszawa 30+ kilka dni temu

OCHRONA GRODZISK MAZOWIECKIPoszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności stopień umiarkowany lub znaczny (WARUNEK KONIECZNY) do ochrony małej budowy w Grodzisku Maz. Oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia. Nie wymagamy doświadczenia- oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy. Pomoc i wsparcie koordynatora. Bezpłatne wyposażenie i umundurowanie. Dobre warunki pracy. Dogodne systemy pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 73*******84.

Pracownik ochrony Lębork,Luzino, Bolszewo
Pracownik ochrony Lębork,Luzino, Bolszewo
Lębork 30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:obsługa monitoringuochrona obiektuWymagania:dyspozycyjnośćchęć do pracyodpowiedzialność i zaangażowaniemile widziane doświadczeniePrawo jazdy kat. BOsoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 50*******75

Pracownik Ochrony- praca dla kobiet i mężczyzn- umowa o pracę
Pracownik Ochrony- praca dla kobiet i mężczyzn- umowa o pracę
Gryfino 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:Pracownik Ochrony obiektu logistycznegolokalizacja: Gardno k Gryfinadojazd we własnym zakresieZakres obowiązków:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola osób,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,potrafiących pracować zespołowo,sprawnych fizycznie,posiadających doświadczenie w pracy zmianowej.Oferujemy:system pracy zmianowy po 9 i 15 humowę o pracę,dodatki za godziny nocne,nadgodziny płatne 50% lub 100%,ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia miesiąca,dofinansowanie do kart sportowych,pełne umundurowanie. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Praca przy ochronie imprez niemasowych
Praca przy ochronie imprez niemasowych
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez niemasowych, targów, konferencji, eventów.Doświadczenie mile widziane, jeśli jednak go nie posiadasz, wszystkiego Cię nauczymyJeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany - dzwoń 50*******22

20 zł na RĘKĘ, praca dla studenta, OCHRONA, na wakacje!
20 zł na RĘKĘ, praca dla studenta, OCHRONA, na wakacje!
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym rozwiązaniom technicznym.Obecnie do zespołu w WARSZAWIE na okres WAKACJI poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik ochrony galerii, dla STUDENTA, 20 zł na RĘKĘ! Oferujemy:stawka 20 zł na RĘKĘ - stawka dla studenta!, praca na okres wakacji, umowa zlecenie,system pracy 13 h,elastyczny grafik do uzgodnienia, pracę w pozycji stojące.               UCZYSZ SIĘ? MASZ PRACĘ STAŁĄ I CHCESZ ZAROBIĆ DODATKOWO?                                        To jest właśnie praca dla Ciebie!Poszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,sumiennych,zaangażowanych. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt : 69*******69  Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https:/ /www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. 

Pracownik ochrony apartamentowca - Warszawa Śródmieście
Pracownik ochrony apartamentowca - Warszawa Śródmieście
Warszawa 30+ kilka dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w ochronie i obsłudze apartamentowców na terenie całego kraju poszukuje kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK OCHRONYOczekiwania wobec kandydatów:wysoka kultura osobistabardzo dobra organizacja pracyobsługa komputerasamodzielnośćniekaralnośćZakres obowiązków:dozór powierzonego mieniaobsługa systemu monitoringu w portiernipomoc w codziennej obsłudze nieruchomościZainteresowanym kandydatom firma oferuje:atrakcyjne i terminowe wynagrodzeniepracę na podstawie umowy zleceniepracę w pełnym wymiarze godzin w zgranym zespole w systemie 24/48pełne ubezpieczenie ZUS i terminowe odprowadzanie składekMożliwość natychmiastowego podjęcia pracy.Wynagrodzenie 18,30 zł brutto/godzina.Osoby zainteresowane propozycją współpracy proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem (konieczne w celu wystawienia legitymacji pracownika ochrony) poprzez formularz OLX. W CV należy zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kwalifikowany POF noce 26,30 zł/h plus premia
Kwalifikowany POF noce 26,30 zł/h plus premia
Piaseczno 30+ kilka dni temu

Agencja ochrony poszukuje kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej do ochrony obiektu w pod Warszawskim Konstancinie.Wymagania:- Niekaralność,-Kwalifikacja POF !- Dyspozycyjność,-Gotowość do wykonywania częstych obchodów terenu zewnętrznego,Oferujemy:- 26,30 zł brutto za godzinę plus premia,- zlecenie w godzinach 18:00-06:00 dwie noce pracy dwa dni wolnego.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego cv za pośrednictwem portalu olx

Zatrudnię Pracownika Ochrony - Recepcja - biurowiec
Zatrudnię Pracownika Ochrony - Recepcja - biurowiec
Warszawa 30+ kilka dni temu

Biuro Ochrony Osób i Mienia Persona Group Sp. z o.o., Sp. k 03-188 Warszawa ul. Van Gogha 3b Tel. 22 676 53 97 Opis pracy: - miejsce pracy Warszawa pon-pt 9.00 - 17.00 Oferujemy: - stabilność zatrudnienia - wynagrodzenie wypłacane na czas , - pracę w systemie zmianowym - szkolenia, - umundurowanie. Oczekujemy: - doświadczenia na podobnym stanowisku, - niekaralności - język angielski - podstawowy, - miła aparycja, - umiejętność obsługi centrali telefonicznej

NIEPEŁNOSPRAWNI (2 Grupa) PRACA Warszawa i okolice
NIEPEŁNOSPRAWNI (2 Grupa) PRACA Warszawa i okolice
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma PERSONA Sp. z o.o. Sp. k.- jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje: Osób do ochrony Miejsce pracy: Warszawa OCZEKIWANIA: niekaralność, umiejętność współpracy z kolegami i koleżankami komunikatywność, empatia dyspozycyjność mila widziana OFERUJEMY: ochronę w systemie: 24 h lub inne umowę zlecenie terminowa wypłata wynagrodzenia możliwość rozwoju w ochronie Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 604 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony Białystok
Pracownik Ochrony Białystok
Białystok 30+ kilka dni temu

HR for Business Sp. z o.o. - firma należąca do Grupy Kapitałowej IMPEL, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony - strażnik Każdy ma u nas równe szanse, dlatego zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcia decyzji o współpracy. Oferujemy Ci: • pracę w oparciu o umowę pracę • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku pracy,, • dla zainteresowanych dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU, • pracę w dni handlowe według grafiku. Na tym stanowisku zajmiesz się: • reagowaniem na wzbudzenie bramek antykradzieżowych, • kontrolą zabezpieczeń na towarze, • dozór i ochrona mienia na terenie obiektu • obsługa monitoringu Od Ciebie oczekujemy: • umiejętności szybkiego reagowania, • odporności na stres, • zaświadczenia o niekaralności. • podstawowa obsługa komputera Zapraszam do kontaktu telefonicznego, kontakt możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr: 510 - pokaż numer telefonu - lub 510 - pokaż numer telefonu - Osoby zainteresowane zachęcam również do zgłaszania się drogą elektroniczną, wtedy do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118.

Pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia
Pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Fundacja Heros oddział Rzeszów oferuje pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia w ramach prowadzonych projektów osobom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności. Projekty są współfinansowane przez PFRON. Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij do nas swoje CV poprzez portal OLX oraz informację o posiadanym orzeczeniu. Napisz również na jakim stanowisku poszukujesz pracy. Warunki, które należy spełnić: - posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności, - zamieszkiwanie woj. podkarpackiego, - wiek aktywności zawodowej, - pozostawanie bez zatrudnienia. Zachęcamy również do kontaktu osoby, które są zainteresowane odbyciem STAŻU ZAWODOWEGO lub poszukują funduszy na jego finansowanie. Liczba miejsc ograniczona!

Pracownik ochrony_obiekt magazynowy
Pracownik ochrony_obiekt magazynowy
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników ochrony na obiekt magazynowy w Łodzi. Zmiany do ustalenia. Mile widziani również studenci i uczniowie ale od 18 roku życia.

Praca na Imprezach Masowych od 21 zł / h
Praca na Imprezach Masowych od 21 zł / h
30+ kilka dni temu

Agencja ochrony zatrudni do pracy na Imprezach Masowych. Praca na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego. Praca dorywcza, zazwyczaj w weekendy. Wymagania: - zaświadczenie ,,na masówki" - zaświadczenie o odbyciu szkolenia z zakresu bezpieczeństwa imprez masowych dla członków służby porządkowej i informacyjnej, - jeżeli nie masz uprawnień to przeszkolimy, - doświadczenie w pracy na imprezach, - wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej - będzie dodatkowym atutem, - niekaralność, - mężczyzn do 45 lat. Oferujemy wysokie stawki, Wynagrodzenie wypłacamy po zakończonej pracy, umowa zlecenie. Organizujemy również kursy i szkolenia dla pracowników ochrony. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt za pomocą portalu i pozostawienie swojego numeru telefonu.

STRAŻAK OBIEKTOWY
STRAŻAK OBIEKTOWY
Poznań 30+ kilka dni temu

W związku z rozwojem firmy Delta Security w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Strażak Miejsce pracy: Poznań Oczekujemy: • Niekaralności • Samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności • Opanowania, pewności siebie • Wysokiej kultury osobistej • Kurs KPP oraz strażacki Oferujemy: • Elastyczne godziny pracy • Stabilność zatrudnienia • Prace w systemie zmianowym ( 12h lub 24h) • Wynagrodzenie 16,00 zł/h netto wypłacane do 10-tego dnia miesiąca • Szkolenia rozwijające umiejętności • Prace w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres @ lub poprzez tel -532 - pokaż numer telefonu - . W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Praca w ochronie
Praca w ochronie
Poznań 30+ kilka dni temu

Firma Delta Security w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Poznań Oczekujemy: • Niekaralności • Samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności • Opanowania, pewności siebie • Wysokiej kultury osobistej Oferujemy: • Elastyczne godziny pracy • Pracę na obiekcie handlowym • Stabilność zatrudnienia • Prace w systemie zmianowym 12h lub 24h • Wynagrodzenie 13,50 wypłacane do 10-tego dnia miesiąca • Prace w przyjaznej atmosferze

Pracownik Ochrony Fizycznej Delta Security
Pracownik Ochrony Fizycznej Delta Security
30+ kilka dni temu

W związku z rozwojem firmy Delta Security w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Poznań Oczekujemy: • Niekaralności • Samodzielności, dyspozycyjności, odpowiedzialności • Opanowania, pewności siebie • Wysokiej kultury osobistej Oferujemy: • Elastyczne godziny pracy • Pracę na obiekcie handlowym • Stabilność zatrudnienia • Prace w systemie zmianowym (12 lub 24h) • Prace w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 532 - pokaż numer telefonu - W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).” Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kwalifikowany pracownik
Kwalifikowany pracownik
Lubartów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię kwalifikowanych pracowników ochrony w Lubartowie i okolicach. -Wymagania wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej -Mile widziane osoby chcące dorobić-stawka 16zł40gr na netto za każdą przepracowaną godzinę. Praca od lipca. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numer 600 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony
Pracownik Ochrony
Katowice 30+ kilka dni temu

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet programów rozwojowych! JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI! #AKTYWUJPRACĘ ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA Aktualnie poszukujemy kandydatów Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI zainteresowanych udziałem w projekcie i podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony (z orzeczeniem o niepełnosprawności) KATOWICE LIGOTA, MYSŁOWICE KOSZTOWY, ZABRZE - ROKITNICE W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMASZ: • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku, • dodatki motywacyjne, • przyjazną atmosferę, • kursy i szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe organizowane w ramach projektu • wsparcie doświadczonych specjalistów takich jak: doradca zawodowy, psycholog, job crafter. TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA: • Ochrona fizyczna terenu zewnętrznego wraz z budynkami administracyjnymi; • Dbanie o dobry wizerunek firmy. • Obsługa komputera SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI: • posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej), • sprawna obsługa komputera Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy. Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać poprzez w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką. Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV! Masz pytania? Zadzwoń: 504 - pokaż numer telefonu - Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO). Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Filtr