Sortowanie:
Znaleziony: 8693 ogłoszenie w kategorii Ochrona Polska: Wszystkie miasta
Praca w sklepie odzieżowym - Jarosław
Praca w sklepie odzieżowym - Jarosław
nowe Jarosław wczoraj

Dyskont Odzieżowy Tania Odzież zatrudni pracowników na stanowisko ochroniarz/kierowca.Adres: Jarosław ul. Elektrowniana 2 ( Galeria dworcowa)

Ochrona Kraków - biurowiec
Ochrona Kraków - biurowiec
Kraków wczoraj

Firma poszukuje pracowników do ochrony na terenie Krakowa - Łagiewniki, do pracy na obiekcie biurowym, praca dla mężczyzn. Praca w systemie 12 godzin.Wymagany język angielski - C1.Zadania bieżące:*kontrola ruchu osobowego*prowadzenie dokumentacji służbowej Oferujemy: *umowę o pracę na pełny etat po okresie próbnym i/lub umowę zlecenie*kompleksowe szkolenie stanowiskowe*elastyczny grafikZainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny. 

Nowe Brzesko - Pracownik Ochrony, OBIEKT HANDLOWY
Nowe Brzesko - Pracownik Ochrony, OBIEKT HANDLOWY
wczoraj

Agencja Ochrony "ARGUS" poszukuje kandydatów do pracy w charakterze Pracownika Ochrony - operatora monitoringu na obiektach handlowych Biedronka.Oferujemy:stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,elastyczny grafik,umowy zlecenia z pełnymi składkami, po okresie próbnym umowa o pracę,wynagrodzenie za godzinę na początek od 17,00 zł netto (student 22,80 zł netto),premie uznaniowe zależne od wyników pracy,szkolenie wdrażająceWymagamy:zaświadczenia o niekaralności,zaangażowania,punktualności,sumienności w wykonywaniu obowiązków,podstawy obsługi komputeraZainteresowanych proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny: 50*******39

Pracownicy ochrony - obiekty handlowe.
Pracownicy ochrony - obiekty handlowe.
Wrocław wczoraj

Firma zatrudni pracowników do ochrony marketów na terenie Wrocławia.Praca zmianowa od poniedziałku do soboty w godzinach 600-14.00 lub 14.00-22.30.Umowa zlecenie - atrakcyjna stawka godzinowa.Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 791/205/067.

pracownik ochrony Przeworsk
pracownik ochrony Przeworsk
Przeworsk wczoraj

Bako Ochrona Sp.z o.o. zatrudni pracowników ochrony na terenie miejscowości Przeworsk.Oferujemy:- umowę o pracę,- gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego każdego miesiąca,- kompletne, bezpłatne umundurowanie,- szkolenia niezbędne do stanowiska,- praca zmianowa, dodatek za godziny nocneJesteś dla nas idealnym Kandydatem jeśli posiadasz:- orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub wyższym,- gotowość do pracy zmianowej,- niekaralnośćProszę dzwonić do godz. 15:00 do 2.06.2023r.Po 2.06.2023 proszę pisać wyłącznie na maila: janusz.sokal"małpa"bako.pl lub e.cholyst"małpa"bako.pl

Ochrona tarasu restauracji na plaży w Sopocie
Ochrona tarasu restauracji na plaży w Sopocie
Sopot wczoraj

Poszukujemy osób do ochrony tarasu na plaży w centrum Sopotu w godzinach 22 -8 rano.Mile widziani studenci ,uczniowie.Obowiązki;Dozór ogródka restauracyjnego,leżaków ,parasoli na plaży.Praca od zaraz.Wynagrodzenie 25 zł - 27 zł netto na godzinęKontakt www.smakmorza.pl , www.scenasopot.pl

TYCHY Detektyw sklepowy poszukiwany!
TYCHY Detektyw sklepowy poszukiwany!
Tychy wczoraj

Ogólnopolska firma ochrony z wieloletnim stażem na rynku pracy poszukuje kandydatów na stanowisko,,Detektyw sklepowy" w sklepie spożywczymZakres obowiązków:monitorowanie bezpieczeństwa powierzonej lokalizacjiudaremnianie prób kradzieżyraportowanie nieprawidłowości do przełożonegoOferujemy:od 17,50 zł netto za godzinę pracy140 godzin w miesiącuwynagrodzenie płatne w terminie do 15go każdego miesiącaelastyczny grafikWymagania:niekaralnośćchęci do pracykultura osobistaProsimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Dowódca zmiany, obiekty biurowe - OD ZARAZ
Dowódca zmiany, obiekty biurowe - OD ZARAZ
Warszawa wczoraj

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie poszukujemy na stanowisko:Dowódca zmiany – Warszawa - obiekty biurowe, OD ZARAZOpis oferty pracyZakres obowiązków:koordynowanie zadań ochrony w trakcie trwania zmiany,utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych,prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem,nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.KwalifikacjePoszukujemy osób:posiadających doświadczenie w ochronie obiektów handlowych,posiadających doświadczenie w pracy na stanowisko dowódcy zmiany lub w zarządzaniu zespołem,posiadających KPO,dyspozycyjnych,dobrze zorganizowanych, komunikatywnych,ze znajomością obsługi komputera oraz z podstawową znajomością obsługi Excela.Oferujemy:umowę o pracę,zmiany 24/48,zatrudnienie od ZARAZ! gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),kompletne, bezpłatne umundurowanie. Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Chcesz pogodzić naukę z pracą? Aplikuj! 27 zł/h
Chcesz pogodzić naukę z pracą? Aplikuj! 27 zł/h
wczoraj

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowisko:Pracownik OchronyMiejsce pracy: Sady Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? - Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Opis oferty pracyKwalifikacjestatus osoby uczącej się do 26 roku życia,dyspozycyjność w miesiącu - minimum 120 h (zmiany są po 12 h – więc to zaledwie 10 dni w miesiącu),punktualne pojawianie się w pracy i sumienne wykonywanie obowiązków,samodzielny dojazd do pracy,niekaralność,pozytywnego nastawienia.Co możemy Ci zaoferować:zatrudnienie na umowę zlecenie,możliwość zatrudnienia na umowę o pracę w przyszłości,stawkę 27zł/h,pracę zmianową po 12h – system dzienny i nocny,elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,pełne umundurowanie, szkolenie i opiekę osób funkcyjnych podczas zmiany – nie obawiaj się! Ze wszystkim Ci pomożemy :)Dodatkowe informacjeOsoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez:wysłanie CV – przycisk Aplikuj,kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 69*******97 (KONTAKT OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 8-16) Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Portier - Pracownik Portierni
Portier - Pracownik Portierni
Olkusz wczoraj

Firma „Malbox” z Osieka, koło Olkusza obecnie poszukuje Pracownika na stanowisko:PORTIER Zakres obowiązków:Monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzącychKontrolowanie ruchu pojazdów, obsługa bramy wjazdowejWprowadzanie gości i firm zewnętrznych na teren firmyProwadzenie dokumentów dot. wizyt w firmieProste prace porządkowe w obszarze portierni i na terenie firmyWymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane;Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym;Rzetelność, sumienność i dokładność;Oferujemy:Zatrudnienie od zaraz na pełen etat;Atrakcyjne wynagrodzenie;Zdobycie doświadczenia w firmie z branży motoryzacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku;Możliwość rozwoju zawodowego i awansu wewnętrznego;System nagród;Pakiet socjalny: Ubezpieczenie grupowe, świadczenia i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci;Pakiet wsparcia dla osób niepełnosprawnych;

Pracownik ochrony - gmina Tarnowo Podgórne
Pracownik ochrony - gmina Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne wczoraj

Agencja Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników ochrony na obiekt magazynowy. Miejsce pracy: Sady p. Poznaniem (Gmina Tarnowo Podgórne) Oczekiwania: - chęci do pracy - dyspozycyjność - zaangażowanie - niekaralność - komunikatywność Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę/umowa zlecenie - stały dodatek do wynagrodzenia - pełne umundurowanie - system pracy zmianowy - elastyczny grafik - motywacyjny system premiowy - szkolenie stanowiskowe Zapraszam do kontaktu email lub telefonicznie.

Pracownik Ochrony - Sady pod Poznaniem
Pracownik Ochrony - Sady pod Poznaniem
wczoraj

Agencja Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników ochrony na obiekt magazynowy. Miejsce pracy: Sady p. Poznaniem (Gmina Tarnowo Podgórne) Oczekiwania: - chęci do pracy - dyspozycyjność - zaangażowanie - niekaralność - komunikatywność Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę/umowa zlecenie - stały dodatek do wynagrodzenia - pełne umundurowanie - system pracy zmianowy - elastyczny grafik - motywacyjny system premiowy - szkolenie stanowiskowe Zapraszam do kontaktu email lub telefonicznie.

Pracownik ochrony-Warszawa
Pracownik ochrony-Warszawa
Warszawa wczoraj

Agencja ochrony świadcząca usługi ochrony osób I mienia poszukuje pracownika ochrony Stanowisko:Detektyw Sklepowy Lokalizacja:Sklep-Eurospar-Blue-City Oferujemy: praca od zaraz umowa zlecenie Elastyczny system pracy Pełne umundurowanie Praca dodatkowa 2 razy w tygodniu Praca w godzinach otwarcia sklepu Wymagamy: doswiadczenia checi do pracy dyspozycyjnosci Spostrzegawczości zaswiadczenie o niekaralnosci preferowany wiek do 50 lat osoby zainteresowane wspołpraca zapraszam do kontaktu telefonicznego. Można dzwonić codziennie do godziny 20:00 również w weekendy.

Umowa o pracę dla kwalifikowanych pracowników ochrony.
Umowa o pracę dla kwalifikowanych pracowników ochrony.
Lublin wczoraj

Zatrudnię kwalifikowanych pracowników ochrony na pełny etat na umowę o pracę. Wymagania: -Wiek w przedziale 25-50 lat -Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Oferujemy: Konkurencyjne stawki. Elastyczny grafik. Miłą i przyjemną atmosferę w pracy. Szkolenia. Osoby zainteresowane pracą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 506 - pokaż numer telefonu -

Pracownik Ochrony - obiekt logistyczny - Pietrzykowice
Pracownik Ochrony - obiekt logistyczny - Pietrzykowice
Wrocław wczoraj

Opis firmy Poszukujemy osób z doswiadczeniem w branzy ochrony, jak równiez pracowników bez doswiadczenia, którzy chca zdobyc umiejetnosci i kwalifikacje pozwalajace na pozostanie w naszej branzy. Nie ma dla nas znaczenia plec i czy posiadasz doswiadczenie w branzy ochrony. Opis oferty pracy Obecnie do zespolu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznym Lokalizacja: Pietrzykowice Praca dla kobiet i mezczyzn - takze bez doswiadczenia! Zakres zadan: * ochrona mienia przed kradzieza, dewastacja i wlamaniem, * kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, * monitorowanie bezpieczenstwa na terenie chronionego obiektu, * sumienna realizacja obowiazków sluzbowych. Oferujemy: * umowe o prace na pelny etat (4 300 zl/mies. brutto)? LUB umowe zlecenie (25 zl/h brutto), * gwarancje wyplaty pelnego wynagrodzenia zawsze 10-tego kazdego miesiaca, * mozliwosc awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy, * rozbudowany pakiet szkolen, * ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy, * dofinansowanie do karnetów sportowych. Kwalifikacje * niekaralnosc, * umiejetnosc pracy zespolowej, * komunikatywnosc, * wysoka kultura osobista, * dyspozycyjnosc, * znajomosc obslugi komputera. Mile widziane: * doswiadczenie w pracy na podobnym stanowisku, * status ucznia/studenta. Dodatkowe informacje Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV lub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0 (dostepny od poniedzialku do piatku w godz. 8:00-16:00) Informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami. Klikniecie przycisku „Aplikuj” oznacza, ze wyrazasz zgode na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ul. Postepu 6 dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji. Mozesz zapoznac sie ze szczególowa polityka ochrony danych osobowych przez spólki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/ Dane osobowe beda przechowywane przez okres 24 miesiecy od dnia zlozenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Application URL: https://easyapply.jobs/r/fhq6Ddf1ZHWSFf2bzEtg

Pilnie zatrudnimy w Warszawie
Pilnie zatrudnimy w Warszawie
wczoraj

Zatrudnimy w Warszawie 2 detektywow sklepowych . Warunek niekaralność dyspozycyjnosć, Dobre warunki finansowe 4000-5000 PLN netto

Pracownik działu rekrutacji - referentka/referent
Pracownik działu rekrutacji - referentka/referent
Poznań wczoraj

Ogólnopolska Agencja Ochrony poszukuje osób na stanowisko: Pracownik działu rekrutacji - referentka/referent. Od kandydatów oczekujemy: • Niekaralności, • Umiejętności pracy w zespole, • Obsługi pakietu MS Office, • Chęci do pracy. Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę. • Szkolenie, opiekę kierownika, • Profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Pracowników Ochrony - Warszawa
Pracowników Ochrony - Warszawa
Warszawa wczoraj

W związku z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych Agencja Ochrony zatrudni pracowników na terenie Warszawy. Różne systemy pracy : 24 h; 16 h; 12 h Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu Lento lub telefonicznie pn. - pt. w godzinach 8:00 - 15:00 : - 530 - pokaż numer telefonu - - 535 - pokaż numer telefonu -

Ochroniarz z kwalifikacjami
Ochroniarz z kwalifikacjami
Poznań wczoraj

Oferujemy pracę dla Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej z bronią. Wynagrodzenie OD 25ZŁ BRUTTO ZA GODZINĘ Zakres zadań: -ochrona mienia -obsługa ruchu osobowego -sumienna realizacja obowiązków służbowych -patrolowanie Oferujemy: -praca w firmie z silną pozycją na rynku -umowa o pracę i stabilne zatrudnienie -umundurowanie -szkolenie i wsparcie -atrakcyjne wynagrodzenie od 25zł brutto za godzinę -elastyczny grafik Dołącz do nas! U nas możesz pracować dorywczo. Aplikuj przez Lento lub zadzwoń.

Kwalifikowany pracownik ochrony
Kwalifikowany pracownik ochrony
Kielce wczoraj

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Kielce WYMAGANIA: - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - gotowości do pracy zmianowej - umiejętności pracy w grupie - zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych - odpowiedzialności i samodzielności w działaniu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - reagowanie na zagrożenia - przestrzeganie procedur - współpraca z Klientem - kontrola ruchu osobowego na terenie obiektu - kontrola dokumentów uprawniających do wstępu i przebywania na obiekcie osób. OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość pokrycia kosztów dojazdu do pracy - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Bosaka 9 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiada status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 5 1 3 9 2 1 4 1 2 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres rekrutacja(małpa)karabelack.pl Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Dopełniając obowiązku informacyjnego zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że: 1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. ul. Generała Józefa Hauke-Bosaka 9, 25-217 Kielce 2.Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: Centrum Zabezpieczenia Informacji Sylwester Cieśla ul. Wrzosowa 15 lok. 1, 25-211 Kielce email.: iod#czi24.pl; 3.Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu rekrutacji kandydatów do pracy na podstawie: * Art. 6 ust. 1 lit. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. 4.Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usługi; 5.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dopóki, dopóty nie zostanie zgłoszony sprzeciw wobec ich przetwarzania, a w razie zgłoszenia sprzeciwu - przez okres przedawnienia roszczeń, jakie mogą przysługiwać osobie, której dane dotyczą; dane osobowe przechowywane będą w czasie zgodnym z przepisami prawa i zobowiązań wynikających z zawartych umów; 6.Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub odwołania uprzednio udzielonej zgody oraz prawo do przenoszenia danych wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania; 7.Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego; 8.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych będzie skutkować niemożliwością uczestnictwa w procesie realizacji usługi; 9.Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w formie profilowania. ……………………………………………… ……………………………………………….. (podpis kandydata) (podpis Administratora) Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2019.1781 t.j. z dnia 2019.09.19)). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje przetwarzanie danych, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz, że zostałem(am) poinformowany (a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Ochrona - impreza masowa wyjazdowa - 17-18 czerwca
Ochrona - impreza masowa wyjazdowa - 17-18 czerwca
Szczecin wczoraj

Chcesz sobie dorobić? Nasza oferta jest dla Ciebie! Aplikuj do nas, jeśli: • posiadasz zaświadczenie ukończenia szkolenia dla służb informacyjnych lub porządkowych • jesteś dyspozycyjny w terminie 17-18 czerwca Zapewniamy: • dobrą zabawę oraz pracę w miłej atmosferze w godz. 13-24 • transport do Wrześni k/Poznania oraz powrót do Szczecina • zakwaterowanie Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 - pokaż numer telefonu - , po godz. 16.00 infolinia tel.: 71 711 01 44 . Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W nadsyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

Pracownik ochrony Poznań !
Pracownik ochrony Poznań !
wczoraj

Agencja Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników ochrony. Miejsce pracy: Poznań, Centrum. Oczekiwania: - chęci do pracy - dyspozycyjność - zaangażowanie - niekaralność - komunikatywność Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowa o pracę/umowa zlecenie - pełne umundurowanie - system pracy zmianowy - elastyczny grafik - szkolenie stanowiskowe Zapraszam do kontaktu email lub telefonicznie.

Pracownik ochrony - Galeria Handlowa
Pracownik ochrony - Galeria Handlowa
wczoraj

Firma Delta Security zatrudni osobę na stanowisko Pracownik Ochrony. obiekt: Galeria nad Jeziorem Oczekiwania: niekaralność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, chęć do pracy. Oferujemy: stawkę 22,80 zł brutto / godzinę, umundurowanie, szkolenie i wdrożenie w obowiązki, zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 665 - pokaż numer telefonu - w godzinach od 10:00 do 15:00

Kwalifikowany Pracownik Ochrony + POZWOLENIE NA BROŃ
Kwalifikowany Pracownik Ochrony + POZWOLENIE NA BROŃ
Kraków wczoraj

Agencja Ochrony przyjmie do pracy kwalifikowanego pracownika ochrony wraz z pozwoleniem na broń palną, praca w centrum Krakowa, system pracy 24-godzinny. - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - warunek konieczny - pozwolenie na broń palną - warunek konieczny

Ochrona Biurowca - Praga Południe
Ochrona Biurowca - Praga Południe
wczoraj

Agencja Ochrony zatrudni pracowników do ochrony Biurowca w Warszawie dzielnica Praga Południe. System pracy: pn. - pt. - 17:00 - 9:00, weekendy i święta całodobowo. W związku z aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych oferta skierowana do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lento lub telefoniczne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 nr.: 530 - pokaż numer telefonu -

Agent Ochrony Mszczonów Aktywizacja osób niepełnosprawnych 24/48
Agent Ochrony Mszczonów Aktywizacja osób niepełnosprawnych 24/48
Mszczonów 2 dnia plecy

Poszukujemy kandydatów na obiekt w MszczonowieRODZAJ OBIEKTU: produkcyjny/magazynowyMIEJSCE: MszczonówSYSTEM OCHRONY: 24/48hCo możemy CI zaoferować:umowę o pracęstawka za godzinę: 22,80 bruttobezpłatne umundurowanieprzeszkolenie i wsparcie osoby nadzorującej ochronę obiektu Ta oferta jest dla Ciebie ponieważ deklarujesz:masz stopień niepełnosprawnościdyspozycyjność w systemie 24/48hniekaralnośćdoświadczenie w ochronie lub predyspozycje do jej wykonywaniaWyzwania na obiekcie handlowym w oparciu o przestrzeganie ustalonych procedur:odbijanie punktów kontrolnychsporadyczne interwencjemonitoringobchody kontrolnaOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza OLX.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.Kontakt z naszym biurem Personala: 6 0 5 9 9 8 0 6 3 , 6 0 5 9 9 8 0 7 0 Informujemy, że udział w rekrutacji jest dobrowolny i bezpłatny. Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-360) ul. Człuchowska 66. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodmalpapersonala.pl. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba, że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego .Wyrażam zgodę, żeby spółka PERSONALA AGENCJA ZATRUDNIENIA sp. z o.o. udostępniła moje dane osobowe innym podmiotom, w których będzie poszukiwała dla mnie zatrudnienia.[Personala -wpis do rejestru agencji zatrudnienia 13354]

Pracownik Ochrony Kraków.
Pracownik Ochrony Kraków.
Kraków 2 dnia plecy

Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT SA świadczące usługi w zakresie ochrony i sprzątania zatrudni osoby na stanowisko:Pracownik Ochrony - KIEROWCAMiejsce pracy: Kraków i okoliceZatrudnienie od zarazPraca zmianowa po 12 h / 24 hOpis stanowiska:Transport osób na obiekty ochrony, jazda po mieścieOchrona osób i mieniaPatrolowanie obiektuReakcja w przypadku próby kradzieżyWymagania:-niekaralność-prawo jazdy KAT B-dyspozycyjność-sumienność-zaangażowanie-wymagane posiadanie aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności - zakład pracy chronionej (orzeczenia rentowego lub z powiatowego / wojewódzkiego zespołu ds. orzekania o niepełnosprawności)Oferujemy:-umowę o pracę-częściowy zwrot wydatków na leki, refundacje z ZFRON-terminowe wypłaty-dodatki za godziny nocne-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych bądź kontakt telefoniczny:Jerzy 50*******37 www.sed-hut.plProsimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.U. SED-HUT S.A. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Detektyw Sklepowy - Warszawa
Detektyw Sklepowy - Warszawa
Wrocław 2 dnia plecy

Grupa M2C posiada siedziby w 11 krajach na dwóch kontynentach. Działamy od blisko 30 lat. W Polsce świadczymy głównie usługi związane z ochroną obiektów. W związku z dynamicznym rozwojem naszych spółek poszukujemy do zespołu w Warszawie kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik Ochrony Fizycznej - Detektyw Sklepowy lokalizacja: WarszawaOferujemy:stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,narzędzia potrzebne do pracy, w tym pełne umundurowanie,wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,atrakcyjna stawkę. Zadania: zapewnienie niezawodnego funkcjonowania ochrony na terenie sklepu,ochrona osób i mienia,bieżąca kontrola osób przebywających na sklepie,praca w systemie zmianowym.Wymagania: wysoka kultura osobista,sprawność fizyczna,odpowiedzialność oraz spostrzegawczość,doświadczenie w ochronie, mile widziany wpis na listę KPOF.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi KandydatamiProszę o zawarcie w CV klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Agent Ochrony - Obiekt Handlowy - Wrocław
Agent Ochrony - Obiekt Handlowy - Wrocław
Wrocław 2 dnia plecy

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów na obiekt handlowy w miejscowości WrocławLokalizacja: WrocławOCZEKUJEMY:sumienności i zaangażowaniadyspozycyjnościpunktualnościniekaralnościZAKRES CZYNNOŚCI:wykonywanie czynności związanych z ochroną fizyczną mieniaobchody kontrolne obiektuochrona linii kaskontrola osób wchodzących i wychodzącychOFERUJEMY:umowę zleceniesłużby w trzyosobowym zespolesystem: 7:30-14:30 ; 14:30:22:00stawka: 23,50 zł/h bruttoszkolenie i wdrożenie w czynności na danym obiekcieOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji bądź telefonicznieKONTAKT: 6 6 7 - 9 9 8 - 4 3 9 lub 6 0 5 - 9 9 8 - 1 0 1Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iodjuwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Pracownik ochrony z obsługą komputera Sosnowiec ul. Inwestycyjna
Pracownik ochrony z obsługą komputera Sosnowiec ul. Inwestycyjna
Sosnowiec 2 dnia plecy

Lubisz gdy coś się dzieje? gdy trzeba, działasz zdecydowanie i jesteś odporny na stres? Jeśli czytając to, cały czas odpowiadasz "tak", to mamy dla Ciebie ofertę!Stanowisko: Pracownik ochrony - Sosnowiec ul. InwestycyjnaPraca od poniedziałku do niedzieli według grafiku: 6-18; 18-6Zadania/Czynności: patrolowanie obiektuprowadzenie dokumentacji służbowej obserwacja monitoringu obsługa centrali ppoż, kontrola ruchu osobowego lub osobowo-towarowego Wymagania: Chęci do pracy mile widziane doświadczenie na ww. stanowiskach Dyspozycyjność do pracy wg grafiku Każdy ma u nas równe szanse dlatego zachęcamy do aplikacji osoby z orzeczoną niepełnosprawnością. Każdemu dajemy możliwość rozmowy i podjęcie decyzji o współpracy! Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, poprzedzone okresem próbnym na umowę zlecenieTerminowe wynagrodzenie Elastyczny grafik Bezpłatne umundurowanie Dofinansowanie do: Turnusów rehabilitacyjnych do 1000zł w roku Leków do 300zł w kwartale Sprzętu rehabilitacyjnego do 600zł w roku Dojazdów do pracy do 300zł w kwartale Przystąpienie do pakietu prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach Przystąpienie na grupowego ubezpieczenia NNW i/lub na życie na preferencyjnych warunkach   Dodatkowo oferujemy : Wsparcie współpracujących z nami instytucji pozarządowych, które udzielą wsparcia w zakresie: pomocy psychologicznej, prawnej, rozwoju zawodowego, ale również pomogą: skompletować i wypełnić różnego rodzaju dokumenty np. związane z przedłużeniem Twojego orzeczenia o niepełnosprawności bądź skorzystania z dofinansowań Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy, lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godzinie 16.00 pod nr tel.: 71 711 01 44 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę dla HR FOR BUSINESS SP Z O. O. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR FOR BUSINESS SP Z O. O. z siedzibą we Wrocławiu (53 – 111), przy ul. Słonimskiego 1. 

Pracownik Ochrony Fizycznej - Kraków
Pracownik Ochrony Fizycznej - Kraków
Kraków 2 dnia plecy

Obowiązki:Praca przy linii kasReagowanie na alarmy bramekObchody Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćUmiejętność pracy w zespoleOdporność na stresWysoka kultura osobista Oferujemy:Terminowe wypłaty wynagrodzeniaWsparcie koordynatoraSzkolenia wdrażające i doskonaląceUmundurowanie

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Tarnów
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Tarnów
Tarnów 2 dnia plecy

Dzień dobry,Poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika ochrony w obiekcie biurowym w Tarnowie.Wymagamy:aktualnego wpisu i badań na Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej,ważnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.Zapewniamy:stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,umowę o pracę,terminowo wypłacane wynagrodzenie,korzystanie z ZFRON (dofinansowanie do leczenia i rehabilitacji),pracę od zaraz.Kandydatów prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z Koordynatorem Ochrony w Tarnowie na numer podany w ogłoszeniu.

Pracownik ochrony - Warszawa
Pracownik ochrony - Warszawa
Nasielsk 2 dnia plecy

Zakres obowiązków:Zapewnienie bezpieczeństwa i porządku na terenie zakładuKontrola osóbZapewnienie bezpieczeństwa na terenie obiektu Oczekujemy:Wysoka kultura osobistaPodstawowa znajomość obsługi komputera i innych urządzeń biurowychNiekaralnośćDyspozycyjnośćSystem pracy od poniedziałku do piątku 7.00-17.00 Oferujemy:Terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzeniePrzeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniuAtrakcyjne wynagrodzenie​, pełne składki ZUS ​Praca w stabilnej firmie12 godzinny czas pracy​

Pracownik Ochrony/ Mile widziany EMERYT
Pracownik Ochrony/ Mile widziany EMERYT
Sokółka 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Obecnie  poszukujemy pracowników w niepełnym wymiarze godzin na stanowisko:Pracownik Ochrony Obiektu PrzemysłowegoMiejsce pracy: SOKÓŁKAZapraszamy do aplikowania EMERYTÓW, chcących sobie dorobić.Opis oferty pracyZakres obowiązków:ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,kontrola ruchu osobowego i kołowego,monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu. KwalifikacjePoszukujemy osób:niekaranych,dyspozycyjnych,sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,Dodatkowe informacjeOferujemy:umowę o pracę lub zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),kompletne, bezpłatne umundurowanie,dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej (z bronią) - Rzeszów
Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej (z bronią) - Rzeszów
Rzeszów 2 dnia plecy

Wspieramy aktywizację osób z ograniczoną sprawnością. W związku z tym zakład pracy chronionej poszukuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko pracownika ochrony fizycznej. Opis stanowiska:Ochrona obiektu użyteczności publicznej Wymagania:Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznejLegitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broniNiekaralnośćDyspozycyjnośćMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy:Dogodny system zmianAtrakcyjne wynagrodzenie najniższa krajowaUmowa o pracę

Pracownik Ochrony
Pracownik Ochrony
Szczecin 2 dnia plecy

Grupa kapitałowa SILEZJAN poszukuje pracowników na stanowisko:Pracownik OchronyWymagania:wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony;pozwolenie na broń obiektową;doświadczenie na stanowisku kwalifikowanego pracownika ochrony;dobrą sprawność fizyczną.Oferujemy:umowę o pracę;możliwość pracy na części etatu;pracę w systemie zmianowym;wynagrodzenie 20,00 zł netto/h;stabilność zatrudnienia.Miejsce pracy: Jednostka Wojskowa SzczecinOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny na numer: 60*******27

Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na Grupy Interwencyjne
Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na Grupy Interwencyjne
Warszawa 2 dnia plecy

Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na Grupy Interwencyjne Zatrudnimy Kwalifikowanych Pracowników Ochrony na Grupy Interwencyjne w rejonie miasta Warszawa i okolice , posiadających własną działalność gospodarczą oraz samochód. Działalność niezależna Vat 23% lub  8% Stawka uzależniona od rejonu działania przedział między 26 zł a 29 zł netto. Praca jest w systemie 24godzinnym Wymagania - pozwolenie na broń, - wpis na listę osób kwalifikowanych POF - prawo jazdy kat B. Preferowany pojazd koloru białego Marka Skoda, Toyota. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 69*******72 lub 784 523 243

Obiekt handlowy- Stegna i Nowy Dwór
Obiekt handlowy- Stegna i Nowy Dwór
Stegna 2 dnia plecy

GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Ochrony/Operator Monitoringu na obiekcie handlowym na terenie: Stegny i Nowego Dworu Gdańskiego. Na czym polega praca? - Obsługa monitoringu CCTV i Dyskretna obserwacja sali sprzedaży: Czego oczekujemy? • dyspozycyjności od zaraz • wysoka kultura osobista • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. • niekaralność Obiekt handlowy- Stegna i Nowy Dwór Co oferujemy? • umowę zlecenie • możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzin • możliwość zdobycia doświadczenia • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • szkolenie, umundurowanie • premie uznaniowe za wyniki pracy • wypłata na czas • konkurencyjne stawki! • możliwość awansu na inne stanowiska za dobre wyniki pracy Oczekujemy gotowości: • do pracy w systemie zmianowym • do pracy w godzinach nocnych ( 18:00-6:00 lub 20:00-6:00 ) • do pracy w godzinach ( 6:00-16:00 lub 6:00-18:00 ) • do pracy w godzinach ( 10:00-22:00 lub 12:00 - 22:00 ) • Godziny w grafiku pracy z możliwością ustalenia indywidualnie.   Dni, w które odbywa się praca: • poniedziałek • wtorek • środa • czwartek • piątek • sobota   Benefity: • elastyczny czas pracy • prywatna opieka medyczna • karta sportowa • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie • parking dla pracowników Stawki od 19zł do 26 zł netto! Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 66*****70 lub 69*****23

Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią - obiekt bankowy
Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią - obiekt bankowy
Szczecin 2 dnia plecy

Seris Konsalnet zatrudni osobę na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony Z BRONIĄ Obiekt: Bankowy Miejsce pracy: SZCZECIN Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią - obiekt bankowy Zadania: • ochrona obiektu • praca w systemie 12H Wymagania: • dyspozycyjność • sumienność i zaangażowanie • niekaralność ( na podstawie oświadczenia) • aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony • Pozwolenie na broń • umowa zlecenie • praca w godz. od 7:00-19:00/19:00-7:00 ( do uzgodnienia) • stabilne zatrudnienie • terminowe wynagrodzenie • pakiet usług medycznych LUX MED i ubezpieczenia • zakładowy fundusz socjalny • szkolenie wstępne Jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków, do dojazdów'   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod nr 6.0.6 .4.2.9. 1.4.0.

Pracownik ochrony - obiekt logistyczny​ - Nadarzyn​
Pracownik ochrony - obiekt logistyczny​ - Nadarzyn​
Nadarzyn 2 dnia plecy

Obowiązki:Monitorowanie obiektuObchody obiektuKontrola ruchu kołowo-osobowegoEwidencja ruchu osobowego, towarowego Wymagania:NiekaralnośćDyspozycyjnośćSumienność i zaangażowanie Oferujemy:Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieAtrakcyjne wynagrodzeniePraca w systemie 24h/48hGwarancje wynagrodzenia na czasProfesjonalne i cykliczne szkolenia zawodoweMożliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Radomsko praca w ochronie
Radomsko praca w ochronie
Radomsko 2 dnia plecy

OCHRONA RADOMSKO. Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności stopień umiarkowany lub znaczny (WARUNEK KONIECZNY) do ochrony małych budów w Radomsku Oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia. Nie wymagamy doświadczenia- oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy. Pomoc i wsparcie koordynatora. Bezpłatne wyposażenie i umundurowanie. Dobre warunki pracy. Dogodne systemy pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 88*******86

Pracownik ochrony obiekt handlowy - Gorzów Wielkopolski
Pracownik ochrony obiekt handlowy - Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski 2 dnia plecy

Zakres obowiązków:Wykonywanie zadań zgodnie z regulaminem ochrony obiektuObsługa monitoringuZapobieganie kradzieżom Wymagania:NiekaralnośćWysoka kultura osobistaUmiejętność pracy na samodzielnym stanowiskuSpostrzegawczość, stanowczość i zdecydowanieDobry stan zdrowiaOdpowiednia prezencja Oferujemy:Odprowadzenie wszystkich składekBrak kar finansowychGwarancja wypłaty pełnego wynagrodzenia do 10-go dnia każdego miesiącaPakiet szkoleń stanowiskowychElastyczny grafik

Pracownik Ochrony - sklep dyskontowy
Pracownik Ochrony - sklep dyskontowy
Opatów 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:PRACOWNIK OCHRONYLoklizacja: Opatów, sklep dyskontowy Opis oferty pracyKwalifikacjePoszukujemy osób:niekaranychkomunikatywnychspostrzegawczychDo udziału w rekrutacji zapraszamy także studentów, rencistów, emerytów.Oferujemy:umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS z możliwością przejścia na umowę o pracęgwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze do 10-tego dnia każdego miesiącaubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)szkolenia zawodowekompletne, bezpłatne umundurowaniesystem pracy dziennejDodatkowe informacjeDołącz do naszego Zespołu, czekamy na Ciebie! Wyślij swoją aplikację lub zadzwoń: 69*******59Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Praca w ochronie Modlin/k Nowego Dworu Mazowieckiego
Praca w ochronie Modlin/k Nowego Dworu Mazowieckiego
2 dnia plecy

OCHRONA NOWY MODLIN. Poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności stopień umiarkowany lub znaczny (WARUNEK KONIECZNY) do ochrony małych budów w Modlinie (MODLIN KOŁO NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO ) . Oferujemy umowę o pracę od pierwszego dnia. Nie wymagamy doświadczenia- oferujemy profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy. Pomoc i wsparcie koordynatora. Bezpłatne wyposażenie i umundurowanie. Dobre warunki pracy. Dogodne systemy pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 88*******86

Pracuj w ochronie - oferujemy elastyczny grafik - 25 zł/h
Pracuj w ochronie - oferujemy elastyczny grafik - 25 zł/h
Wrocław 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: PietrzykowicePraca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia!Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat (4 300 zł/mies. brutto)​ LUB umowę zlecenie (25 zł/h brutto),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność pracy zespołowej,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVlub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0(dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Uczysz się i szukasz dodatkowej pracy? To oferta dla Ciebie - 25 zł/h
Uczysz się i szukasz dodatkowej pracy? To oferta dla Ciebie - 25 zł/h
Wrocław 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: PietrzykowicePraca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia!Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat (4 300 zł/mies. brutto)​ LUB umowę zlecenie (25 zł/h brutto),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność pracy zespołowej,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVlub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0(dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

OCHRONA - budowa - Rzeszów - Student / Orzeczenie
OCHRONA - budowa - Rzeszów - Student / Orzeczenie
Rzeszów 2 dnia plecy

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy Agentów Ochrony do ochrony budowy w RzeszowieLokalizacja: RzeszówZakres czynności:ochrona fizyczna mieniaewidencja ruchu kołowego i osobowegomonitorowanie obiektuobchody kontrolneOferujemy:system: nocny 18:00-6:00, święta i weekendy 24 humowę zleceniekompletne i bezpłatne umundurowanieOczekujemy:mile widziana znajomość obsługi komputeraniekaralnościzaangażowaniaZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez olx lub kontakt telefoniczny: 8 8 5 5 6 0 1 4 1Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Studencie! Oferta pracy dla Ciebie - 25 zł netto/h
Studencie! Oferta pracy dla Ciebie - 25 zł netto/h
Wrocław 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: PietrzykowicePraca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia!Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat (4 300 zł/mies. brutto)​ LUB umowę zlecenie (25 zł/h brutto),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność pracy zespołowej,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVlub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0(dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznym - Pietrzykowice 25 zł/h !!!
Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznym - Pietrzykowice 25 zł/h !!!
Wrocław 2 dnia plecy

Opis firmyPoszukujemy osób z doświadczeniem w branży ochrony, jak również pracowników bez doświadczenia, którzy chcą zdobyć umiejętności i kwalifikacje pozwalające na pozostanie w naszej branży.Nie ma dla nas znaczenia płeć i czy posiadasz doświadczenie w branży ochrony.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: PietrzykowicePraca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia!Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat (4 300 zł/mies. brutto)​ LUB umowę zlecenie (25 zł/h brutto),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność pracy zespołowej,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVlub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0(dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Chcesz pogodzić pracę z nauką! Nie czekaj, aplikuj! 25 zł/h
Chcesz pogodzić pracę z nauką! Nie czekaj, aplikuj! 25 zł/h
Wrocław 2 dnia plecy

Opis firmyJesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.Chcesz spróbować swoich sił w branży SECURITY? Zapraszamy do NAS!Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.Opis oferty pracyObecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik Ochrony w obiekcie logistycznymLokalizacja: PietrzykowicePraca dla kobiet i mężczyzn - także bez doświadczenia!Zakres zadań: ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem, kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów, monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu, sumienna realizacja obowiązków służbowych.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat (4 300 zł/mies. brutto)​ LUB umowę zlecenie (25 zł/h brutto),gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,rozbudowany pakiet szkoleń,ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,dofinansowanie do karnetów sportowych.Kwalifikacjeniekaralność,umiejętność pracy zespołowej,komunikatywność,wysoka kultura osobista,dyspozycyjność,znajomość obsługi komputera.Mile widziane:doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,status ucznia/studenta.Dodatkowe informacjeZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CVlub kontakt pod nr tel. 6-9-0-1-0-1-6-2-0(dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Filtr