Sortowanie:
Znaleziony: 5022 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Magazynier, Toruń, 7/8 etatu
Magazynier, Toruń, 7/8 etatu
nowe Toruń 30+ kilka dni temu

UPS Polska poszukuje osób do pracy na stanowisku:MAGAZYNIER.Miejsce pracy: Toruń, ul. Równinna 317/8 etatu praca: poniedziałek-piątek, w godzinach 13:00-20:00Zadania:- Sort paczek- Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów- Rozładunek samochodów- Skanowanie przesyłekOczekujemy:- Prawo jazdy lub uprawnienia na wózki- Doświadczenie w pracy magazynowejOferujemy:- Umowę o pracę: pierwsza umowa na 1 rok, kolejna na czas nieokreślony- Atrakcyjne wynagrodzenie- Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie- Możliwość rozwoju zawodowego- Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport)Prześlij do nas swoje CV.Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Magazynier Kraków-Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii
Magazynier Kraków-Dystrybucja Art. Spożywczych do Gastronomii
Kraków 30+ kilka dni temu

Ban-Food S.A, dystrybutor artykułów spożywczych do gastronomii poszukuje osoby na stanowisko Magazynier.Miejsce pracy: Kraków, ulica Za Ogrodem 53 (Nowa Huta-Wadów)Wymiar czasu pracy: Pełny etat, praca w systemie 1-zmianowym (nocna zmiana 22:00-6:00)Opis stanowiska:-Kompletacja zamówień do odbiorców-Obsługa urządzeń magazynowych i skanerów radiowych-Utrzymywanie ładu i porządku w magazynie Oczekujemy :-Zaangażowanie i chęci do pracy-Uczciwość i odpowiedzialność-Orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość na jego wykonanie.-Umiejętność pracy w zespoleMile widziane:-Uprawnienia na wózki widłowe-Doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy :-Pracę na pełny etat-Umowę o pracę-Atrakcyjne wynagrodzenie-System benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa)-Stabilne zatrudnienie w firmie będącej na rynku od 31 lat-Możliwość rozwoju zawodowegoJednocześnie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobamiOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV na adres e-mail. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

ACO zatrudni pracownika do magazynu
ACO zatrudni pracownika do magazynu
Legionowo 30+ kilka dni temu

ACO to globalny lider w branży odwodnień. Od wielu lat dostarczamy wysokiej jakości produkty i usługi naszym klientom na całym świecie. ACO należy do czołówki krajowych producentów systemów zarządzania wodami deszczowymi – odwodnień, separatorów, wpustów, skrzynek rozsączających, regulatorów przepływu. Obecnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Magazynu. Miejsce pracy: Legionowo (okolice Warszawy)KLUCZOWE ZADANIA:Kompletacja wysyłekObsługa wózka widłowegoNASZE OCZEKIWANIA:         Uprawnienia do obsługi wózków widłowychSprawność fizycznaOFERUJEMY:Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na czas określony do końca września z możliwością jej przedłużenia.Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych świadczeń: m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków, Mikołajki, konkursy, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i dzieciŻyczliwe i przyjazne środowisko pracy w międzynarodowej firmie rodzinnejJeżeli chcesz do nas dołączyć prosimy o przesłanie CV.

Praca na magazynie
Praca na magazynie
30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:Wydawanie i przyjmowanie towarów na magazynie zgodnie z dokumentacjąZaładunek i rozładunek towaru, przygotowanie towarów do transportuKontrola dokumentów magazynowychOdpowiedzialność za towary w magazynieDbałość o porządek w magazynieWymaganiamile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniermile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowychkomunikatywność i umiejętność pracy w zespole,skrupulatność i sumiennośćOferujemystabilne zatrudnienie - umowa o pracęatrakcyjne wynagrodzeniepracę w miłej atmosferzeOsoby zainteresowaneprosimy o przesłanie aplikacji w postaci CV Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna na stronie www.agromarket.pl

Pracownik magazynu + kierowca - Wróblowice
Pracownik magazynu + kierowca - Wróblowice
30+ kilka dni temu

Firma z branży suplementów diety zatrudni pracownika magazynu/ kierowcę.Zakres obowiązków: - konfekcja i pakowanie zamówień- dbanie o porządek stanowiska pracy- dostawa towaru busem do sklepu stacjonarnego- odbiór zakupów na terenie Wrocławia i okolicOczekujemy:- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej- dokładności- chęci do pracy, zaangażowania- prawa jazdy kategorii BMile widziane:- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- uprawnienia do obsługi wózków widłowych- znajomość branży suplementów diety- podstawowa znajomość języka angielskiegoOferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia- umowę o pracę po 3 mc okresie próbnym na um. zlecenie- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (7-15)- możliwość dodatkowej pracy w ramach nadgodzin

KRISPOL Sp. z o.o. - Magazynier (Zakład nr 2)
KRISPOL Sp. z o.o. - Magazynier (Zakład nr 2)
Września 30+ kilka dni temu

KRISPOL Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem stolarki otworowej i osłon, w tym bram, okien, rolet, drzwi wejściowych. Od niemal 30 lat w naszych produktach łączymy doskonałą jakość, bezpie­czeństwo i design. Razem tworzymy Zespół, który wyznacza trendy w branży i pomaga spełniać marzenia o idealnym domu. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do nas obejmując stanowisko: MagazynierMiejsce pracy: Września, Zakład nr 2 (ul. Strzykały)   Zadania na stanowisku:przyjmowanie, rozładunki dostaw, dostarczanie surowców na produkcję,przygotowywanie materiałów do wysyłki,prace przy załadunkach wyrobów,prowadzenie dokumentacji magazynowej.  Czego oczekujemy?uprawnienia do obsługi wózków widłowych,wykształcenie zawodowe lub średnie,samodzielność, dokładność i precyzja,gotowość do pracy w systemie 2- lub 3- zmianowym,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Co oferujemy?umowę o pracę,konkurencyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny,przejrzyste zasady premiowania,stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,dużą samodzielność w prowadzonych działaniach. Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRISPOL Sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych (62-300 Września) ul. Budowlana 1, dla potrzeb niezbędnych do udziału w rekrutacji. Administratorem Państwa danych osobowych, otrzymanych w związku z procesem rekrutacji, jest KRISPOL sp. z o.o. z siedzibą w Psarach Małych, ul. Budowlana 1, 62-300 Września. Więcej informacji o administratorze danych, celu i okresie przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących Państwu uprawnieniach związanych z przetwarzaniem Państwa danych, znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności: https://krispol.pl/polityka-prywatnosci-kandydatow-i-pracownikow/.

BOLTMAN Sprzedawca-Magazynier Wrocław Stare Miasto Pn-Pt 8-16
BOLTMAN Sprzedawca-Magazynier Wrocław Stare Miasto Pn-Pt 8-16
Wrocław 30+ kilka dni temu

  Boltman s.c. jest dystrybutorem wyspecjalizowanych elementów złącznych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem przemysłu w rozwiązania budowy, montażu oraz naprawy maszyn. Stanowisko: Sprzedawca-magazynierMiejsce pracy: Wrocław, ul. Robotnicza 68 BOpis stanowiska:Przygotowywanie towaru, zamówień dla klientówPrzyjmowanie dostawDostarczenie i odbiór towaru od/do kontrahentówObsługa klientówRealizowanie polityki handlowej firmyUtrzymywanie dobrych relacji z klientamiWymagania:Prawo jazdy kat. BUmiejętności nawiązywania kontaktów, zdolności pracy w zespole, talent organizacyjny, samodzielność w działaniu, dokładność, kreatywność i zaangażowanieWykształcenie/zainteresowania techniczneOsoby niepaląceDobry stan zdrowiaOferujemy:Umowa o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - możliwość rozwojuAtrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowaniaStabilną pracę w atmosferze niekorporacyjnej od pon.-pt. w godz. 8-16 w dogodnej lokalizacji w centrum WrocławiaPraca w systemie B2BProszę o przesłanie CV ze zdjęciem poprzez wysłanie wiadomości poniżej ogłoszenia.

praca w hurtowni
praca w hurtowni
Lublin 30+ kilka dni temu

Praca w hurtowni wielobranżowej w Lublinie- wykładanie/pakowanie towaru, obsługa klienta. Umowa o prace, praca od 8-16/ 10-18. więcej informacji pod nr telefonu 50*******28 po godzinie 15, CV proszę wysyłać na maila.

Magazynier Zakład Groszowice
Magazynier Zakład Groszowice
Opole 30+ kilka dni temu

Zatrudnię magazyniera na pełny etat, 3/4 etatu lub umowę zlecenie zależnie od preferencji zgłaszającego się.Praca na zmiany w godzinach 5-13 i 13-21 (zmiany tygodniami) od poniedziałku do piątku.Wymagane posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub wyrobienie jej przed rozpoczęciem pracy.Praca polega na przygotowywaniu zamówień wędliniarskich i mięsnych według listy, wprowadzaniu wag do komputera, porządkowaniu magazynu, uzupełnianiu regałów magazynowych oraz na pakowaniu produktów próżniowo lub w atmosferze modyfikowanej.Wymagania:sprawność fizycznapunktualność dokładnośćznajomość obsługi komputeraOferujemy: stabilną pracę w lokalnej firmieatrakcyjne wynagrodzenie i premiezniżki na produkty firmowepakiet medycznymożliwość ubezpieczenia grupowegodarmowy parking przy zakładzieumowę o pracę lub zlecenie zależnie od preferencji osoby zgłaszającej sięChętnych prosimy o przesyłanie CV poprzez olx lub mail firmowy. Rekruter będzie kontaktował się z wybranymi osobami.Ogłoszenie aktualne do 30.06.2021.

Praca sezonowa UPS Stryków k.Łodzi
Praca sezonowa UPS Stryków k.Łodzi
Łódź 30+ kilka dni temu

Szukasz pracy wakacyjnej ? Dołącz do UPS. Zatrudnimy mężczyzn do pracy sezonowej na stanowisku: MAGAZYNIER Miejsce pracy: StrykówWymiar etatu: 7/8 lub 5/8Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00 lub 19:00-24:00 Oferujemy:- Stawka 23 zł brutto/h - Umowę o pracę na 3 miesiące z mozliwościa przedłużenia na stałe- Pracę w międzynarodowej, stabilnej finansowo firmie- Możliwość rozwoju zawodowego- Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, plan emerytalny, karta multisport, bilety do kina)- Dojazd do i z pracy : Autobus rozpoczyna trasę z Kutna do Krośniewic, kolejne przystanki to : Zalesie, Ogrodzona, Daszyna, Topola Królewska, Łęczyca, Ozorków i Zgierz. Dysponujemy również busem z Łodzi/ManufakturaZadania:- Sort paczek- Załadunek i rozładunek paczek do kontenerów- Rozładunek samochodów- Skanowanie przesyłekOsoby zainteresowane prosimy o kontakt na wskazany numer w godzinach 10:00-18.00 (pn.-pt.) lub wysłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie z dopiskiem klauzuli:,,Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę UPS Polska Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. Prądzyńskiego1/3, 01-222 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania''

Pracownik magazynu w DGS Diagnostics
Pracownik magazynu w DGS Diagnostics
Mierzyn 30+ kilka dni temu

Rozpocznij swoją karierę z DGS Diagnostics ! Praca w naszej organizacji zapewnią Ci możliwość poznania zasad funkcjonowania obszaru magazynowgo. Czekają na Ciebie:Pracując z nami otrzymasz: wynagrodzenie w wysokości 3400 zł gwarantowany proces szkoleniowy, który wdroży Cię w Twoje obowiązki umowę o pracę na rok (3 m-c okres próbny) podpisywaną bezpośrednio z nami, a następnie możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony zagwarantowany i bezpłatny dojazd do pracy naszymi autobusami z centrum, Prawobrzeża oraz Policszeroki pakiet benefitów m.in. wczasy pod gruszą, darmowe gorące napoje,darmowa prywatna opieka medyczna, dopłaty do okularów, możliwość zakupu aparatu słuchowego w preferencyjnych warunkach, ekwiwalent za pranie, domki letniskowe w Danii , stołówka z bufetem Idelnie jeśliposidasz uprawnienia UDT chciałbyś/chciałabyś pracować w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów w Polsce i w Europie ciekawi Cię dostarczanie produktów i akcesoriów na cały świat jako część globalnego łańcucha dostaw jesteś elastyczny/a (praca jest w trybie zmianowym) umiesz pracować w zespole, ale także indywidualnie jesteś zorientowany/a na realizację zadań lubisz wyzwania i wykorzystywanie okazji do usprawnień monotonia w pracy jest Ci obca nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych To zostaw nam wiadomość ze swoim numerem telefonu i czekaj na kontakt z naszej strony! Jeśli Oferty z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku „Aplikuj”. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym zawartych w przesłanych plikach (CV lub list motywacyjny), a także innych informacji zgromadzonych w toku prowadzonej rekrutacji, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez DGS Diagnostics Sp. z o.o. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacją o przetwarzaniu moich danych osobowych przez DGS Diagnostics Sp. z o.o., zawartą na stronie www.dgs-diagnostics.com w zakładce „Polityka prywatności”.Uprzejmie informujemy, że nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownik Magazynu
Pracownik Magazynu
Aleksandrów Łódzki 30+ kilka dni temu

Hurtownia Zoologiczna poszukuje pracownika magazynu Zakres obowiązków: - Przyjmowanie, rozkładanie dostaw w magazynie- Przygotowywanie towaru do wysyłki- Weryfikacja oraz pakowanie towaru do wysyłki- Foliowanie palet Oferujemy: - Umowę o pracę- Pełen etat (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)- Atrakcyjne wynagrodzenie Wymagania: - Dobra organizacja pracy własnej- Dobry stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną- Umiejętność pracy w zespole- Odporność na stres- Dokładność, skrupulatność

Magazynier / Sprzedawca Mrówka Łowicz
Magazynier / Sprzedawca Mrówka Łowicz
Łowicz 30+ kilka dni temu

W skład obowiązków wchodzi:przyjmowanie dostawsprawdzanie dostawkompletowanie zamówieńtransport towarów do klientadbanie o porządek w miejscu pracywydawanie towarów na sklepwydawanie towarów klientom bezpośrednio z magazynuwydawanie zwrotów towarowychzgłaszanie zapytań klientówwyjazdy po towar obsługa klienta   Oferujemy:umowę o pracępracę na pełen etat w systemie zmianowym w stabilnej firmiepracę w młodym i rozwijającym się zespoleudział w szkoleniach i konkursach Oczekujemy:mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazynieradoświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutemdyspozycyjności do rozpoczęcia zatrudnienia od zarazgotowości do pracy na 3 zmianyuprawnień do obsługi wózków widłowych z UDTumiejętności pracy w zespolezaangażowania w powierzone obowiązkiprawo jazdy kat. Bdyspozycyjność rzetelności, odpowiedzialności i uczciwości umiejętności dbania o ład i porządek

Magazynier - praca w godzinach 15.00-01.00; 19.00-05.00 - MediaExpert
Magazynier - praca w godzinach 15.00-01.00; 19.00-05.00 - MediaExpert
Łódź 30+ kilka dni temu

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dlatego już dziś szukamyMagazyniera miejsce pracy: Łódź- Przygodę z Media Expert zacząłem od posady magazyniera. I czułem się ważny, bo to ode mnie wszystko się zaczynało! – mówi Piotr, nasz trener z Łodzi. Dzięki ambicji i zaangażowaniu awansował kilka razy. Bo w ME stawiamy na swoich. Zostań jednym z nas.Zapewnimy Ci:umowę o pracępremię za efektywność, frekwencję i staż pracywydłużone przerwy w czasie pracydo 1500 zł za program poleceń pracowniczychobiad za złotówkęszkolenie z obsługi wózków unoszących i podnośników nożycowychubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachzniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketachPakiet anty-wirus:płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjneodkażanie powierzchni stolików, balustrad, klamek itd.bezpieczne wydawanie posiłków (rękawiczki, płyny dezynfekcyjne, fartuchy ochronne, jednorazowe pojemniki)pomiar temperatury na wejściuunikanie zgromadzeńdezynfekcja autobusów dowożących pracownikówdezynfekcja na stanowiskach obsługi kurierskiejinstrukcja mycia rąk i informacje o wirusiedodatek frekwencyjnyTwoje zadania:przyjęcie, kompletowanie, załadunek towarukontrola jakości oraz ilości przyjmowanego asortymentuweryfikacja jakości i ilości wydawanego towarugotowości do pracy w godzinach 15:00-01:00; 19:00-05:00To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka TERG Spółka Akcyjna. Mamy siedzibę w Złotowie przy ul. Za Dworcem 1D. Twoje dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji.

magazynier/dostawca (bus 10 paletowy do 3,5 T)
magazynier/dostawca (bus 10 paletowy do 3,5 T)
Sulechów 30+ kilka dni temu

Firma produkcyjna Izo-Tech Izolacje Techniczne Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:Magazynier-DostawcaWymagania:- prawo jazdy kat B,- uprawnienia na wózek widłowy i wymianę butli gazowej,- doświadczenie na podobnym stanowisku,- wykształcenie minimum zawodowe,- niekaralność.Obowiązki główne:- załadunek i rozładunek towarów wózkiem widłowym,- dostawa i odbiór towarów.Obowiązki dodatkowe: - dbanie o stan towarów i przestrzeni magazynowej,- przyjmowanie i wydawanie towarów,- obsługa produkcji wózkiem widłowym.Warunki:Praca w trybie jednozmianowym (8:00- 16:00).- umowa o pracę na okres próbny lub umowa zlecenie.- system premiowy- dostawy towaru głównie w zasięgu do 300 km od Sulechowa.Kontakt:Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać wyłącznie na adres mailowy za pośrednictwem portalu.Informujemy, że Administratorem danych jest Izo-Tech Izolacje Techniczne Sp. z o.o. z siedzibą w Sulechowie przy ulicy łochowskiej 2c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przyjmowanie dostaw / wykładanie towaru - KŁOBUCK
Przyjmowanie dostaw / wykładanie towaru - KŁOBUCK
Kłobuck 30+ kilka dni temu

OpisPoszukujemy kandydatów (mężczyzn !), osoby pełnoletnie) do pracy w charakterze pracownika do przyjmowania dostaw w sklepie drogeryjnym w KŁOBUCKUPraca dodatkowa 2xtyg w godzinach wieczornych/nocnych. Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało:- wsparcie przy bieżących dostawach- pomoc przy usytuowaniu rzeczy na magazynie- wypakowanie dostaw na sklepie- inne prace magazynowe/sklepowe WYMAGANIA:-punktualność-zaangażowanie w powierzone obowiązki-umiejętność pracy w zespole-uczciwość-dyspozycyjność do pracy wieczorem/w nocy  OFERUJEMY:stawka godzinowa : 18.3 zł Brutto ( Uczeń/Student 18.3  zł Netto )czas pracy 4-7humowa zleceniezdobycie nowych umiejętności

Przyjmowanie dostaw / wykładanie towaru - ZABRZE
Przyjmowanie dostaw / wykładanie towaru - ZABRZE
Zabrze 30+ kilka dni temu

OpisPoszukujemy kandydatów (osoby pełnoletnie) do pracy w charakterze pracownika do przyjmowania dostaw I wykładania towaru w sklepach drogeryjnych na terenie: ZABRZA.praca dodatkowa 2-3xtyg godziny wieczorne i nocne Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało:- wsparcie przy bieżących dostawach- pomoc przy usytuowaniu rzeczy na magazynie-wykładanie towaru- wypakowanie dostaw na sklepie- inne prace magazynowe/sklepowe WYMAGANIA:-punktualność-zaangażowanie w powierzone obowiązki-umiejętność pracy w zespole-uczciwość-dyspozycyjność do pracy wieczorem/w nocy 2-3x w tygodniu  OFERUJEMY:stawka godzinowa : 18.3 zł Brutto ( Uczeń/Student 18.3  zł Netto )czas pracy 4-8humowa zleceniezdobycie nowych umiejętnościMile widziane osoby mobilne! :)

Praca na magazynie
Praca na magazynie
30+ kilka dni temu

IBUKI Szkółka Roślin ( Janowice) zatrudni osobę do pracy na magazynie na pełny lub pół etatu. Do głównych obowiązków należeć będzie przygotowanie towaru zgodnie z zamówieniem klienta, jego zabezpieczenie oraz pakowanie paczek do wysyłki. Doświadczenie nie jest wymagane. Od naszych pracowników oczekujemy jedynie zaangażowania i chęci do pracy w zespole. Szukamy osoby na dłuższy okres czasu, która bedzie dyspozycyjna oraz zdolna do wykonywania pracy wymagającej wysiłku fizycznego.

Koordynator Magazynu/HUB Media Expert - Legnica
Koordynator Magazynu/HUB Media Expert - Legnica
Legnica 30+ kilka dni temu

Dobrze nam idzie i chociaż na różnych stanowiskach jest nas już w całym kraju ponad 7000, to wciąż potrzebujemy nowych mocy. Dlatego szukamy partnera na stanowisko: Koordynator Magazynu/HUB Zapewnimy Ci: pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju umowę o pracę i pensję zawsze na czaspremie za efektywność, frekwencję i staż pracyszkolenie wstępne, bo liczą się chęciubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachzniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych elektromarketachpomoc i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskichTwoje zadania:zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji na HUBplanowanie i zarządzanie trasami na terenie działania HUBrekrutacja i szkolenie kierowców oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołunadzór nad zleceniami oraz ich terminowością i jakością wykonaniawspółpraca w przewoźnikami zewnętrznymiutrzymywanie prawidłowego stanu technicznego taboru samochodowegoustalanie grafików i harmonogramu pracykoordynacja w zakresie procesów rozładunków samochodów wahadłowych, załadunków samochodów dystrybucyjnych i PSPzapewnienie bieżącej, sprawnej współpracy ze sklepami w regionie obsługiwanym przez HUBOd Ciebie oczekujemy:doświadczenia w zarządzaniu grupą podległych pracownikówpraktycznej znajomości zagadnień z zakresu planowania i nadzorowania procesów w dziale transportu/dziale planowania bądź w logistyce i/ lub firmie dystrybucyjnejnastawienia na współpracę i umiejętność działania pod presją czasubardzo dobrej obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)samodzielności w działaniu i odpowiedzialności za realizację zadańumiejętności podejmowania decyzjikomunikatywnościprawa jazdy kat. Bwykształcenia minimum średniego Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

magazynier praca
magazynier praca
Śrem 30+ kilka dni temu

Firma KT24 poszukuje pracowników na stanowisko magazyniera.Opis stanowiska:przyjęcie dostaw, weryfikacja ich ilości oraz jakościwydanie towarów zgodnie ze specyfikacją zamówieniakompletacja towarówutrzymanie porządku w obszarze magazynuudział w przeprowadzaniu magazynuWymagania:dbanie o mienie firmy, miejsce pracy i powierzony sprzętprzestrzeganie wewnętrznych procedur firmyzaangażowanie w pracęentuzjazm w działaniudoświadczenie w pracy na magazynieznajomość WMSuprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowychprawo jazdy kat. BOferujemy:miłą atmosferę w pracy, zgrany zespółpewność zarobkówubezpieczenie grupowemożliwość rozwoju oraz szkoleń

Operator wózka widłowego | Stabilne zatrudnienie
Operator wózka widłowego | Stabilne zatrudnienie
Sandomierz 30+ kilka dni temu

Firma SEITO od ponad dwudziestu lat świadczy usługi na rynku outsourcingu. Rozwijamy się dzięki pracy wykwalifikowanych specjalistów, rozbudowanej sieci punktów serwisowych oraz dobremu zapleczu technicznemu. Naszym celem jest świadczenie usług osadzonych w wysokiej kulturze organizacyjnej, której podstawą są bezpieczeństwo i jakość. Do współpracy poszukujemy Panie i Panów zainteresowanych podjęciem pracy jako OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH w naszym oddziale w Sandomierzu.  ZADANIA:Rozładunek i załadunek aut dostawczychTransport komponentów do produkcji na terenie zakładuUmieszczanie komponentów w wyznaczonych lokacjach OFERUJEMY:Stabilne zatrudnienie Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (w tym UDT)Benefity w postaci: prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, paczek na świętaDodatkowe ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz ich rodzinBezpieczne środowisko pracyPracę w systemie zmianowymNASZE OCZEKIWANIA:Uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru TechnicznegoDoświadczenie w pracy o podobnym charakterzeUmiejętność pracy w zespole, punktualność, zaangażowanieJeśli jesteś zainteresowany ofertą aplikuj do nas!Prosimy nie zapomnieć o poniższej klauzuli w CV!Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia a także przenoszenia. Zostałem/am również poinformowany/a o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Magazynier - operator wózka
Magazynier - operator wózka
Wolbórz 30+ kilka dni temu

Zakłady Drobiarskie "Drob-Bogs" poszukują pracownika na stanowisko:Magazynier - operator wózka, magazynier wysokiego składowaniaObowiązki:obsługa wózka widłowego: załadunek i rozładunekprzyjmowanie, wydawanie oraz kompletowanie towaru zgodnie z przyjętymi proceduramidbałość o powierzony towar, sprzęt oraz narzędzia pracyutrzymanie porządku na stanowisku pracy i w magazyniewspółpraca z innymi działami Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe dla kandydata bez uprawnień, chętnego podjęcia zatrudnienia na tym stanowisku możliwość sfinansowania kursu na uprawnienia UDT przez zakład.doświadczenie na wskazanym stanowisku mile widzianeumiejętności pracy w zespoleZarobki 3000 - 3500 zł netto do negocjacji.Prosimy w przesłanym CV zamieścić klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Operator wózka Seito
Operator wózka Seito
Łódź 30+ kilka dni temu

Do naszego nowego oddziału w Łodzi (dzielnica Widzew) poszukujemy OPERATORÓW WÓZKÓW WIDŁOWYCHoferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracękonkurencyjne wynagrodzeniebenefity w postaci prywatnej opieki medycznej w MEDICOVER, dofinansowania kart MULTISPORT, dodatkowego ubezpieczenia na życie w PZU, paczek świątecznych, konkursów z nagrodami. pracę w systemie 3-zmianowym od pn do ptod kandydatów oczekujemy:przynajmniej rocznego doświadczenia w pracyuprawnień wydanych przez UDT

MAGAZYNIER - Miejsce pracy Katowice!
MAGAZYNIER - Miejsce pracy Katowice!
Katowice 30+ kilka dni temu

1.      Poszukiwana:Osoba na stanowisko Magazynier - miejsce pracy - magazyn dużej hurtowni fotograficznej w Katowicach.2.      Nasza firma jest liderem na rynku dystrybucji materiałów i urządzeń dla druku fotograficznego. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi brandami w tej dziedzinie (m.in. Kodak, Fuji, Epson, DNP etc.) W związku z dalszym rozwojem magazynu poszukujemy pracownika na stanowisko Magazyniera.Uwaga! - W związku z tym że praca polega również na dorywczym pakowaniu paczek - do 30 kg. na oferowane stanowisko poszukiwany jest mężczyzna.3.      Twoje główne obowiązki to:·        Oklejanie, oznaczanie pudełek z towarem według odpowiedniego klucza·        Segregacja odpadów magazynowych zgodnie z przyjętymi zasadami·        Pakowanie, przepakowywanie towaru, układanie na paletach zgodnie z kluczem·        Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy·        Wykonywanie innych poleceń Kierownika Magazynu4.      Nasza obietnica:·        Czyste, zadbane i nowoczesne miejsce pracy·        Wynagrodzenie zawsze na czas·        Fajna atmosfera pracy i zawsze dobra kawa5.      Czego oczekujemy od Ciebie :·        Ukończonej szkoły średniej, ·        Ukończonego kursu z obsługi wózków widłowych·        Uczciwości i zaangażowania w wykonywaną pracę·        Chęci szkolenia i poznawania nowej branży·        Trochę siły fizycznej tak by przekładanie towaru nie sprawiało ci trudności Prosimy o przesyłanie dokumentów CV poprzez formularz Olx.Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy dogodny dla Ciebie termin spotkania.

Praca na produkcji/magazynie. WYSOKIE ZAROBKI! OD JUŻ! - D
Praca na produkcji/magazynie. WYSOKIE ZAROBKI! OD JUŻ! - D
Katowice 30+ kilka dni temu

Edwork jest firmą zajmującą się profesjonalną organizacją pracy na terenie Niemiec. Troszczymy się o odpowiedni dobór pracowników i umieszczamy tylko pewne oferty zatrudnienia, dlatego w Edwork zagwarantowana jest legalna i pewna praca w Niemczech.Dla naszego klienta w Nadrenii Północnej-Westfalii (Niemcy) poszukujemy pracowników do pracy w fabrykach i magazynach.Oferujemy pracę dostępną od JUŻ! Zarówno dla par jak i pojedynczych osób, oraz na okres wakacyjny dla STUDENTÓW!Oferty:*rozbiór mięsa - umowa bezpośrednio z klientem - bez agencji ;obsługa zwrotów w magazynie modowym ;rozładunek/załadunek mebli ;zakład produkujący pieczywo ;magazyn logistyczny ;pakowanie/kontrola jakości plastikowych opakowań.Oferujemy:stawki od 10,45 do 16 euro brutto;dodatek 25% do stawki podstawowej za pracę w nocy; niemiecką umowę o pracę;legalne zatrudnienie;możliwość odpłatnego zakwaterowania oraz dojazdy z/do pracy;opiekę polskiego koordynatora;Oczekujemy:zaangażowania w pracę;odpowiedzialności;sprawności fizycznej;rzetelności przy wykonywaniu obowiązków;Dodatkowe atuty: prawo jazdy, własny transport, znajomość j. niemieckiego/angielskiego.Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz OLX.

Pracownik Magazynowy
Pracownik Magazynowy
Zakopane 30+ kilka dni temu

Hurtownia spożywcza „Za-Górski” działająca od 2013 roku zaopatruje na terenie Podhala zarówno sklepy detaliczne jak i rynek gastronomiczny. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Pracownik magazynowyZakres obowiązków:·        przyjmowanie dostaw towarów i ich rozmieszczanie w magazynie z zachowaniem procedur obowiązujących w firmie,·        przygotowywanie towarów do wysyłki na podstawie zamówień oraz ich załadunek na środki transportu,·        dbanie o prawidłowość dokumentacji dostaw oraz wysyłek,·        kontrola stanów magazynowych pod kątem dat przydatności do spożycia,·        utrzymywanie porządku w magazynie,Wymagania:·        dokładność, zaangażowanie i motywacja do pracy,·        umiejętności pracy w zespole,·        mile widziane: prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w pracy w magazynieOferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną pracę w zgranym zespole. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*****72. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest FHU „Za-Górski” Jacek Zagórski, 34-500 Zakopane, ul. Chramcówki 33a. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, nie dłużej niż 12 miesięcy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Operator wózka widłowego, produkcja w Kaźmierzu 23 zł za godzinę!!!
Operator wózka widłowego, produkcja w Kaźmierzu 23 zł za godzinę!!!
Szamotuły 30+ kilka dni temu

Szukasz zatrudnienia z umową o pracę i możesz podjąć pracę w systemie trzyzmianowym? Masz doświadczenie na wózku widłowym lub chcesz je zdobyć?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.oferujemygwarancję legalnej pracy w oparciu o umowę o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopustabilne warunki zatrudnieniaatrakcyjne wynagrodzenie + premiapakiet benefitów Randstad Plus (karta sportowa OK System, opieka zdrowotna, do 50% zniżki na zakupy, do restauracji, kin itp.) oraz ubezpieczenie na życiezadaniatransport wewnątrzzakładowyoczekujemyksiążeczka sanepidudyspozycyjnośćdyspozycyjność do pracy 3 zmianowej od poniedziałku do piątkumotywacja do pracyuprawnienia UDTAgencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Magazynier / kompletacja produktów spożywczych /Okęcie/ dobre zarobki
Magazynier / kompletacja produktów spożywczych /Okęcie/ dobre zarobki
Warszawa 30+ kilka dni temu

Specjalistyczna hurtownia gastronomiczna Qulineo szuka nowych osób do zespołu! Rekrutacja na stanowisko: magazynier / kompletujący Zakres obowiązków:kompletacja towarów dla klientów sprawdzanie stanów magazynowychrozkładanie towarów na magazyniedbanie o porządek i ogólną czystośćudział w okresowych inwentaryzacjachinne prace magazynowe Wymagamy: rzetelności i dokładności logicznego myślenia punktualności i sumienności Oferujemy:umowę o pracęuczciwe wynagrodzenie adekwatne do ilości wypracowanych godzin możliwość dodatkowych nadgodzinmożliwość awansu i szkoleńPraca od niedzieli do czwartku między 16.00 a 24.00 + co 3 piątek  Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV przez aplikację.Pozdrawiam,Robert Wojniak

Magazynier Pomoc
Magazynier Pomoc
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę odpowiedzialną i myślącą przy załadunku, układaniu, sortowaniu części do maszyn rolniczych atrakcyjne wynagrodzenie resztę informacji mogę przekazać drogą telefoniczną lub osobiście zapraszam do firmy

Praca dodatkowa wieczorami Ursynów (2-3 godz. po 25zł netto/godz.)
Praca dodatkowa wieczorami Ursynów (2-3 godz. po 25zł netto/godz.)
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam,Praca DODATKOWA od niedzieli do czwartku (piątek, sobota wolne) wieczorami.Niedziela, wtorek, środa 2 godziny dziennie. Poniedziałek, czwartek 2,5-3 godz. Praca w godzinach wieczornych start między 19 a 20 (informacja codziennie telefonicznie na którą godzinę się zgłosić. Godziny zależne są od przyjazdu auta z towarem, który należy przygotować do dalszej dystrybucji). Praca fizyczna dla osoby silnej i energicznej. Towar, który jest przygotowywany do dalszej dystrybucji to soki w skrzynkach. Dla osoby z okolicy (Piaseczno, Ursynów itp.) Dokładna lokalizacja magazynu ul. Farbiarska.Stawka 25 zł netto/godz. Na chwilę obecną praca na okres 3 tygodni od już z późniejszą możliwością kontynuacji na zasadach tydzień na tydzień ze zmiennikiem.Proszę o kontakt tylko osoby zdecydowane.Zbigniew 69*******67

Pracownik magazynu 25,07 zł/h + PREMIA!
Pracownik magazynu 25,07 zł/h + PREMIA!
Wrocław 30+ kilka dni temu

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. B i chcesz rozwijać się w branży logistycznej dołącz do naszego zespołu. Będziesz odpowiedzialny za dostarczanie na linię produkcyjną komponentów do produkcji sprzętu AGD. Nie są wymagane inne uprawnienia. Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole oferujemywspółpracę w ramach umowy o pracę tymczasową(opłacone wszystkie składki)2 dni urlopu wypoczynkowego po pełnym przepracowanym miesiącu!pracę w systemie trzyzmianowymatrakcyjne warunki finansowe 25.07 zł/hpremie kwartalne - nawet do 1000 brutto! bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)zadaniadowożenie komponentów do linii produkcyjnejpraca z użyciem skaneraprace magazynoweoczekujemyprawo jazdy kat. Bgotowość do pracy w systemie 3-zmianowymchęci do pracyOsoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV lub o kontakt pod numerem: 60*******54 lub 60*******96 lub wyślij sms o treści "PRACA" oddzwonimy.Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Pracownik magazynu -pakowacz
Pracownik magazynu -pakowacz
Morawica 30+ kilka dni temu

Firma DIS-PACK OPAKOWANIA zatrudni osobę na stanowisku Pracownik magazynu- pakowacz. Nasza firma zajmuje się zaopatrzeniem lokali gastronomicznych w opakowania i materiały opakowaniowe.Opis stanowiska:• przygotowywanie zamówień do wydania lub wysyłki, • pakowanie towarów do paczek, na paletach,• załadunek/rozładunek towarów,• obsługa paczkarek, wózków transportowych,• utrzymywanie czystości magazynu,• dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy.Wymagania:bardzo dobry stan zdrowia, zasad higieny i bezpieczeństwa na obiektach magazynowych,dokładność, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,znajomość obsługi urządzeń typu, skanery, kolektory danych,mile widziane doświadczenie w pracy, prawo jazdy kat B, osoba niepaląca, aktualne badania lekarskie i psychotechniczne.Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia,ciekawą pracę z możliwością rozwoju,umowę o pracę po okresie próbnym, w okresie próbnym umowa zlecenie 3 miesiące, Praca w Morawicy koło Krakowa. 8 godziny dzień pracy od poniedziałku do piątku.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, wymagane przesłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIS-PACK OPAKOWANIA z siedzibą w Krakowie, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.

Magazynier Partner Stocznia Sp. z o.o.
Magazynier Partner Stocznia Sp. z o.o.
Police 30+ kilka dni temu

Partner Stocznia Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku okrętowym i wysoką jakością świadczonych usług w budowie jednostek morskich. Zajmujemy się produkcją statków oraz kadłubów, frachtowców uniwersalnych, tankowców oraz okrętów specjalistycznych (pogłębiarki, cementowce). Posiadamy europejskie referencje oraz stale współpracujemy z zagranicznymi kontrahentami, głównie z Holandii i Niemiec. Jeżeli szukasz nowych wyzwań, ciekawej pracy w ambitnym środowisku gdzie będziesz mógł się rozwijać i poznawać nowe kompetencje z zakresu budowy statków DOŁĄCZ DO NAS!Szukamy osoby na stanowisko: MagazynierOpis stanowiska:przyjmowanie towarów,rozdział towarów,prowadzenie ewidencji towarów (przyjęcia, wydania) w systemie ERP,dbanie o porządek w magazynie.Wymagania:min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym,wiedza ogólnotechniczna,obsługa programu Comarch ERP lub gotowość do nauki,umiejętność pracy w zespole, systematyczność, zaangażowanie.Oferujemy:umowę o pracę na pełny etat,atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia,program szkoleń,rozwój zawodowy,różnorodność projektów,pracę w rozwijającej się firmie.

Magazynier - Praca
Magazynier - Praca
Opole 30+ kilka dni temu

PLX Grupa - jesteśmy grupą zaopatrującą kompleksowo hurtownie i markety budowlane na terenie woj. opolskiego i ościennych. Są to towary wg. grup asortymentowych: zamocowania, narzędzia, ogród, wentylacja, elektryka i hydraulika.Po okresie próbnym pracy dodatkowa premia i dodatki.Adres firmy: PROLEX PLX Grupa ul. Głogowska 39 OpoleOpis stanowiska:praca na 2 zmiany: pierwsza 8:30-16:30, druga 10:00-18:00wydawanie i przyjmowanie towarówzaładunek i rozładunek samochodówkompletacja towarudbałość o porządek na magazynie i w miejscu przyległym.Wymagania:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:pracę na umowę w dużej i stabilnej firmiemożliwość awansu i zarobków powyżej 5700 zł z dodatkami i premiąatrakcyjny system premiowyOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : kom. 60********67

Stegu Sp. z o.o. - Magazynier - Operator wózka widłowego
Stegu Sp. z o.o. - Magazynier - Operator wózka widłowego
Jełowa 30+ kilka dni temu

Stegu Sp. z o.o. lider w sektorze dekoracyjno–budowlanym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:Magazynier - Operator wózka widłowego  Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy:- doświadczenia w pracy na magazynie,- doświadczenia w obsłudze wózków widłowych i obsłudze magazynu wysokiego składowania, mile widziane uprawnienia UDT,- dyspozycyjności do pracy,- umiejętności do pracy w zespole. Zakres obowiązków: - załadunki oraz rozładunki samochodów ciężarowych,- lokowanie towaru w regałach wysokiego składowania,- kompletacja zamówień,- wykonywanie obowiązków w oparciu o wewnętrzne procedury. Oferujemy:- możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej,- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,- miłą atmosferę w pracy z młodym i energicznym zespołem.Osoby zainteresowane oferowanym stanowiskiem zapraszamy do wysłania CV oraz listu motywacyjnego przez formularz kontaktowy lub składania dokumentów aplikacyjnych osobiście w siedzibie firmy: Stegu Sp. z o.o.ul. Dworcowa 846-024 Jełowa Prosimy o dołączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pracownik Magazynu Reda
Pracownik Magazynu Reda
Reda 30+ kilka dni temu

Magazynier(miejsce pracy Reda, zakład produkujący żywność)Opis stanowiska: przyjęcie, rozładunek i rozkładanie towarów dostarczanych do firmy weryfikowanie zgodności dostaw z dokumentami (ilość, jakość, rodzaj), wprowadzanie danych do systemu informatycznego wydawanie towaru z magazynu bieżące sprawdzanie stanów magazynowych współpraca z innymi działami firmy m. in. uzupełnianie stanów magazynowych - transport do odpowiednich działów  obsługa sprzętu magazynowego  uczestniczenie i rozliczanie wyników inwentaryzacji magazynowych współpraca z działem produkcji, pakowania i logistyki  dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie wykonywanie poleceń kierownika magazynuOczekiwania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuumiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanieksiążeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobieniaprawo jazdy kat. Bdyspozycyjnośćuczciwość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobistaumiejętności prowadzenia pojazdów magazynowych;uprawnienia na wózki widłowe - mile widzianeOferujemy: umowa zlecenie na okresie próbnym, po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym przyjaznym zespole  atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności praca w systemie rotacyjnym 5 dni w tygodniu w godzinach 6-14 i 12-20 - także w weekendy Oferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą serwisu OLX z dopiskiem „Magazynier Reda”.*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Operator wózka widłowego
Operator wózka widłowego
Gniezno 30+ kilka dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób; w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób; z niepełnosprawnością.Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego europejskiego producenta systemów kominowych, prowadzimy nabór na stanowisko:Operator wózka widłowegoNumer referencyjny: OWW/AT/052021/GNIEZNOMiejsce pracy: GnieznoZadania:transport wewnętrzny towarów pomiędzy magazynami,picking,repacking,przemagazynowanie,przygotowanie towaru do wysyłki.Oczekiwania:uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,uprawnienia UDT do obsługi wózków systemowych mile widzianeniezbędne jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskugotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (6:00 - 14:00; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00). Oferujemy:umowę o pracę na pełny etatwynagrodzenie: 3 700 PLN brutto + 500 PLN brutto premii dodatkowo: premia wydajnościowa 5%stabilne zatrudnieniemożliwość zakupienia ubezpieczenia grupowego Open Life oraz karty Multisport. Aplikuj przez link:https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Gniezno/9432-6979-25-gte-2844.html

Pracownik magazynu Szczecin
Pracownik magazynu Szczecin
Szczecin 30+ kilka dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.Numer referencyjny: PM/Poznań/05/2021/KIMiejsce pracy: SzczecinZadania:proste prace magazynowesegregacja zwracanych z terminali i dystrybucji lokalnej - przyborów ładunkowych (układanie i segregowanie pustych opakowań, pojemników, butelek)układanie paletNasze oczekiwania:książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychUprawnienia UDT będzie dodatkowym atutemdobra kondycja fizycznaduża motywacja i chęć do pracymile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność.Nasza oferta:praca w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę tymczasowąpraca od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 - 14:00 (przysługuje dzień wolny za pracę w sobotę)stawka: od 3700 zł brutto + premia uznaniowadodatek transportowy 100 zł bruttopraca w dogodnej lokalizacji - dojazd komunikacją miejskąAplikuj przez link:https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Szczecin/9435-6982-25-gte-2844.html

Pracownik magazynu/pomocnik
Pracownik magazynu/pomocnik
Krosno Odrzańskie 30+ kilka dni temu

IC-Team Personaldienste GmbH - dla klienta w Niemczech poszukujemy kandydatow na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU/POMOCNIK miejsce pracy: Großbeeren Zadania: sortowanie na tasmie pace pomocnicze przy rozladunku Czas pracy: od poniedzialku do piatku od godz. 05.30 do godz.12.00 mozliwosc pracy w godzinach nocnych Wymagania: dobra kondycja i sprawnosc fizyczna niezawodnosc Oferta: umowa na czas nieokreslony

LEKKIE CZYNNOŚCI W MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM
LEKKIE CZYNNOŚCI W MAGAZYNIE ODZIEŻOWYM
332 zł
30+ kilka dni temu

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą markowej odzieży, poszukujemy kandydatów odpowiedzialnych za: Lekkie czynności magazynowe LOKALIZACJA: Swadzim k. Poznania Współpracując z nami otrzymasz: - rozpoczęcie zlecenia OD ZARAZ! - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - stawkę godzinową 20 zł brutto - możliwość wykonywania zlecenia od poniedziałku do piątku w godzinach funkcjonowania magazynu: od 5:45 i 14:00 - dla chętnych możliwość wykonywania zlecenia również w soboty Do Twoich zadań będzie należało: Dział Wysyłki - kompletacja zamówień - rozdzielanie towaru - pakowanie oraz rozdzielanie paczek dla kurierów Dział Przyjęć - liczenie oraz etykietowanie towaru - rozmieszczanie towaru w odpowiednich lokalizacjach Aplikuj, jeżeli: - angażujesz się w powierzone obowiązki - jesteś skrupulatny i dokładny - praca w ciągłym ruchu nie sprawia Ci trudności - masz doświadczenie w pracach magazynowych, bo to będzie Twój dodatkowy atut Zainteresowany/-a? - zadzwoń 603 412 518 - lub napisz m.ismer[A]rmdy.pl z dopiskiem "Magazyn - Swadzim" Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych spółka Remedy z siedzibą w Łubiance, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy, KRS pod numerem 22413, w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. - Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. - Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO - BEVERUNGEN - bez j.niemieckiego
OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO - BEVERUNGEN - bez j.niemieckiego
45 zł
Racibórz 30+ kilka dni temu

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich! Poszukujemy kandydatów na stanowisko : OPERATOR WOZKA WIDLOWEGO – -niewymagana znajomość j. niemieckiego Miejsce pracy: Niemcy – 37688 Beverungen Nr ref: WW-BEVER/DE/2021 Zakres obowiązków: - obsługa wózka widłowego - praca na zewnątrz przy załadunku i rozładunku TIR-ów - zabezpieczanie załadunków - stawka: 11,15 E brutto/H + 40 E euro netto diety dziennej Wymagania: -doświadczenie w obsłudze wózka widłowego -uprawnienia na wózki widłowe -umiejętność pracy w zespole -samochód na wyjazd -mile widziana znajomość języka niemieckiego Oferujemy: -umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec -do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto -mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7 -zakwaterowanie -dodatek urlopowy i świąteczny -możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25% -odzież roboczą -płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy, dodając w temacie numer referencyjny: WW-BEVER/DE/2021

Planista
Planista
Piaseczno 30+ kilka dni temu

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu. Miejsce pracy: Piaseczno Region: woj. mazowiecki W tym momencie poszukujemy: Planista Planista Zakres obowiązków: • Planowanie produkcji oraz wysyłek do klientów • Zapewnienie zabezpieczenia materiałowego pod względem jakościowym i ilościowym • Składanie zamówień oraz monitoring dostaw • Utrzymanie optymalnego stanu zapasów materiałowych • Przygotowanie raportów dotyczących produkcji i logistyki • Znajomość specyfiki procesów logistycznych Wymagania: • Umiejętność kalkulacji kosztów logistycznych, • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel, • Prawo jazdy kategorii B, • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2, • Minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze logistyki Oferujemy: • Elastyczną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji kandydata (umowa zlecenie, umowa o pracę lub umowa B2B), • Ubezpieczenie na życie, • Premia świąteczna oraz wakacyjna, • Kartę Multisport, • Wsparcie przy rozpoczynaniu pracy Odwiedź nas też na naszej stronie: h***************/ Prosimy o zawarcie w CV zgodą na przetwarzanie danych osobowych, która jest niezbędna do udziału w procesie rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). " Dodatkowa klauzula CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Warunek konieczny. Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała Agencja zatrudnienia: 20836 Kontakt: ka**************a@c*****.pl, tel. 533 204 033

Prace magazynowe! Praca od zaraz! Wolne weekendy!
Prace magazynowe! Praca od zaraz! Wolne weekendy!
Dębica 30+ kilka dni temu

Prace magazynowe! Praca od zaraz! Wolne weekendy! Lokalizacja: Okolice Dębicy Będziesz pracował na magazynie tylko od poniedziałku do piątku! Wolne weekendy! Praca na 2 zmiany: 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 Damy Ci stawkę 21zł brutto/h (STUDENT 21zł na rękę) i umowę na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia Wyślij nam swoje CV na maila: k.*****a@g*********com lub zadzwoń 798 342 230, porozmawiamy o Twojej nowej pracy. ? Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Prace magazynowe! Dla studentów! Od zaraz!
Prace magazynowe! Dla studentów! Od zaraz!
Dębica 30+ kilka dni temu

Praca na magazynie! Dla Studenta/Ucznia! Od zaraz! 3500 zł na rękę miesięcznie! Lokalizacja: Okolice Dębicy Szukasz pracy wakacyjnej z wolnymi weekendami? Chciałbyś pracować tylko od poniedziałku do piątku? Mamy dla Ciebie stawkę 21 zł/h już na rękę! Do Twoich obowiązków będą należeć prace magazynowe. Aplikuj do Nas lub zadzwoń 798342230! Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Praca na magazynie - pakowanie, klejenie 2,2k-2,7k na rękę
Praca na magazynie - pakowanie, klejenie 2,2k-2,7k na rękę
5000 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Praca dla młodego mężczyzny (studenci mile widziani) Wymagane dobre warunki fizyczne - praca magazynowo-produkcyjna przy materacach, paczkach, piankach, materiałach. Rzeczy nie są ciężkie, ale duże objętościowo. Mile widziana znajomość obsługi komputera. Poszukiwany pracownik na pełny etat. Ale jest możliwość pracy dorywczo według grafiku godzin. Możliwość pracy na pół lub 1/4 etatu. Przy wysyłaniu wiadomości z CV napisz jaka forma Cie interesuje! Zarobki to 2200-2700 zł na rękę. Zależy od wymiaru pracy, formy zatrudnienia, zakresu wykonywanych obowiązków oraz sumienności, staranności, utrzymania porządku w miejscu pracy itd. Dobra oferta pracy od sprawdzonego pracodawcy. Jesteśmy już prawie 20 lat na rynku, bo od 1991r. Nieprzerwanie. Praca w godzinach od 8-16, dla chętnych nawet do 17-18. Możliwość robienia nadgodzin. Możliwość dodatkowych obowiązków za konkretnym wynagrodzeniem. Praca w niewielkiej firmie zatrudniającej 5 do 10 osób (10 osób w szczycie sezonu). CV ze zdjęciem proszę przesyłać przez "Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą" oraz CV dodaj jako załącznik. Koniecznie z dopiskiem na temat formy zatrudnienia! Czy etat, czy dorywczo!

Pracownik magazynu - Ibbenbüren!
Pracownik magazynu - Ibbenbüren!
28005200 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Rozpocznij pracę z OTTO. Zaufaj jednej z największych międzynarodowych agencji pracy. Zaufaj doświadczonym ekspertom OTTO. Codziennie pomagamy setkom kandydatów w znalezieniu pracy. Dołącz do 15.000 zadowolonych pracowników! Miejsce pracy: Ibbenbüren, Niemcy Jakie będą zadania w tej pracy? -> Układanie zwróconych rzeczy (butów) na regały, praca ze skanerem, zbieranie zamówień, inne prace magazynowe Uwaga! Może być wymagane prawo jazdy kat. B lub własny samochód. Zapewniamy: *Atrakcyjna stawka 10,50 euro/godzinę brutto *Zatrudnienie na pełen etat *Pracę na dwie zmiany: 06.00 -14.30 i 14.30-23.00 *Tanie zakwaterowanie – tylko 9,00 euro/dzień *Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej *Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) *Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich Interesujące? Zgłoś się, a przedstawimy Ci więcej szczegółów! Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres: pr********y@o********.pl Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Magazynier Miejsce pracy: Pruszków
Magazynier Miejsce pracy: Pruszków
Pruszków 30+ kilka dni temu

DEDRA EXIM Sp. z o.o. Dystrybutor narzędzi ręcznych i elektronarzędzi, o ugruntowanej pozycji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Pruszków Zadania: Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania dystrybucji poprzez zgodne z obowiązującymi standardami firmowymi kompletowanie towaru do wysyłki. Wymagania: Dobra organizacja pracy własnej Dokładność, rzetelność, zaangażowanie Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (kompletacja, rozładunki, załadunki) Praca w pełnym wymiarze (w systemie II-zmianowym) Dodatkowym atutem będzie znajomość pracy w systemach WMS. W zamian oferujemy: Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. opiekę medyczną, karty Multisport) Owocowe poniedziałki Dobrą atmosferę i wsparcie współpracowników Aby wziąć udział w rekrutacji Twoje CV powinno zawierać poniższą zgodę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DEDRA – EXIM Sp. z o.o., z siedzibą w Pruszkowie (05-080) przy ul. 3 – go Maja 8, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Mam świadomość, że w każdej chwili mogę cofnąć udzieloną zgodę*. Ponadto oświadczam, że zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym RODO w procesie rekrutacyjnym w DEDRA-EXIM sp. z o.o.”. Informujemy, że Administratorem danych jest DEDRA-EXIM Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie przy ul. 3-go Maja 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracownik produkcji - ślusarstwo
Pracownik produkcji - ślusarstwo
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy na stanowisko Pomocnik Ślusarza- pracownik produkcji Praca w miejscowości Tczewskie Łąki k/Tczewa Zakres obowiązków - obsługa maszyn - przyuczenie - przygotowywanie elementów do spawania - kompletowanie zamówień - umiejętność posługiwania sie migomatem mile widziana Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - praca w systemie jednozmianowym - ciągłość pracy przez cały rok - możliwość podnoszenia kwalifikacji Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres @ lub kontakt 600 - pokaż numer telefonu -

Magazynier napoje- aktualne
Magazynier napoje- aktualne
Olsztyn 30+ kilka dni temu

AKTUALNE! Intermarche w Olsztynie zatrudni magazyniera: wykładanie piwa, wody, soków itp. W zakresie obowiązków jest też sprawdzanie terminów, segregowanie towaru i zamieszczanie cen, prace porządkowe. Praca na dwie zmiany 6-14, 13.30-21.30 Oferujemy szkolenie oraz możliwość awansu. na początek 18,30/h brutto. Olsztyn ul. Dorantta 20 (Jaroty).

Praca przy dostawach . Praca na kasie i wykładaniu towaru.
Praca przy dostawach . Praca na kasie i wykładaniu towaru.
Władysławowo 30+ kilka dni temu

Praca dodatkowa ! Praca na kasie i przy dostawach Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało: - wsparcie przy bieżących dostawach (waga pakunków nie przekracza 10kg) - dbanie o właściwą ekspozycję towaru Klienta, - pomoc przy usytuowaniu rzeczy na magazynie - wypakowanie dostaw na sklepie -praca na kasie Oferujemy -stała współpraca na podstawie umowy zlecenie - możliwość dodatkowego zarobku - stawka godzinowa 19,00 zł- 20,00 zł -oferta skierowana dla osób pełnoletnich brak możliwości zakwaterowania Praca przeważnie w dniach: cały tydzień Prosimy o zamieszczania do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych poniższej zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji.

Filtr