Sortowanie:
Znaleziony: 3199 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Wykladanie towaru- Chojnów praca dodatkowa
Wykladanie towaru- Chojnów praca dodatkowa
nowe Chojnów dzisiaj

Witam ! Agencja Advaned BTL szuka osob do pracy w charakterze merchandisera na terenie marketu budowlanego w Chojnowie. Wymiar godzin- 2 h tygodniowo (konkretny dzień do ustalenia) Stawka- 18,30 zł brutto za godzinę. Praca polega m.in. na wykładaniu towaru, dbaniu o estetykę produktów znajdujących się na półce sklepowej, sprawdzaniu poprawności etykiet cenowych itd. Szukamy osób uczących się w wieku 16-26 lat lub zatrudnionych na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. Praca na stałe. Osoby zainteresowane proszone są o wiadomość prywatną.

Poszukujemy magazynierów z UDT
Poszukujemy magazynierów z UDT
nowe Kraków dzisiaj

Firma 4EST Sp. Z O.O. poszukuje pracowników na stanowisko magazynier zakładu Miejsce pracy: okolice Łodzi Opis stanowiska: • Obsługa magazynu, • Przewożenie i rozmieszczanie towarów przy pomocy wózka widłowego Poszukujemy: • Mężczyzn z aktualnymi uprawnieniami na wózki widłowe UDT (wymagane) Oferujemy: • Wynagrodzenie w wysokości 16zł/netto, • Wykonywanie pracy za pomocą wózków widłowych, • Zmiana po 10-12 godzin Osoby zainteresowane pracą są proszone o składanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail @ nr.tel 503 - pokaż numer telefonu -

Magazynier
Magazynier
nowe Kraków dzisiaj

Memoboards Sp. z o.o. - Na rynku tablic działamy już blisko 30 lat. Zakład Memoboards mieści się w Krakowie, jednak – dzięki ogromnemu potencjałowi produkcyjnemu, dostarczamy nasze tablice zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Magazynier Miejsce pracy: Kraków Podstawowy zakres obowiązków: • przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie ich w lokalizacjach; • kompletacja zleceń; • przygotowanie towarów do wysyłki; • udział w inwentaryzacjach i dbanie o zgodność stanów magazynowych; • obsługa sprzętu transportowego w magazynie. Oczekiwania: • Dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność; • Umiejętność realizowania wielu zadań w ograniczonym czasie; • Umiejętność pracy w zespole; • Efektywność i rzetelność w realizacji zadań; • Uczciwość i odpowiedzialność; • Uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania. Oferujemy: • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę; • Miłą atmosferę w pracy; • Rynkowe wynagrodzenie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Magazynier
Magazynier
nowe Kutno dzisiaj

Prime Staff zatrudni magazyniera. Praca na chłodni w Kutnie, w systemie 3 zmianowym. Stawka godzinowa- 21zł brutto. Wymagania: uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz książeczka sanitarno epidemiologiczna. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na e-mail: @ bądź kontakt pod nr tel. 789 - pokaż numer telefonu - W cv proszę dołączyć klauzurę: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Prime Staff moich danych osobowych na potrzeby aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych potrzeb rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Prime Staff.

Praca dodatkowa dla Mężczyzn-Suchedniów
Praca dodatkowa dla Mężczyzn-Suchedniów
nowe Suchedniów dzisiaj

Nasza firma zatrudni MĘŻCZYZN do przyjęcia dostaw w drogerii i rozkładanie jej na półki sklepowe/magazynowe-praca fizyczna (magazynier). Mile widziani uczniowie/studenci oraz osoby szukające pracy dodatkowej. Praca tylko dla pełnoletnich. Praca w godz porannych (6-10/11). Praca 2x w tygodniu (środa, sobota)-stałe dni pracy. Oferujemy umowę-zlecenie, proponowana dłuższa współpraca. Stawka 18,30 brutto/godz. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr tel 698 - pokaż numer telefonu - lub o przesłanie Swojego zainteresowania za pomocą portalu Lento. Możliwość pracy od zaraz.

Praca w sklepie internetowym - logistyka i magazynowanie
Praca w sklepie internetowym - logistyka i magazynowanie
nowe Łódź dzisiaj

Opis stanowiska Firma z branży ogrodniczej posiadająca własny sklep internetowy poszukuje pracownika do pomocy w magazynie. Praca jednozmianowa, czasowa (umowa zlecenie), z możliwością zmiany na stałą, 8-16. Zadania: - Kompletacja zamówień - Pakowanie paczek dla klientów indywidualnych i hurtowych - Wysyłka zamówień - Przyjmowanie dostaw produktów. Wymagania: - Dyspozycyjność - Chęć do pracy - Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie Jesteśmy niewielką firmą, a nie wielkopowierzchniowym magazynem logistycznym. Oferujemy fajną atmosferę w młodym zespole i możliwość nauki. Rodzaj pracy: Część etatu, Tymczasowa

Pracownik Magazynu
Pracownik Magazynu
nowe Gdańsk dzisiaj

Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje pracowników Magazynu. Praca fizyczna. Miejsce pracy Gdańsk. Wymagania: - sprawność fizyczna - gotowość do pracy w systemie zmianowym - dokładność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie - mile widziane prawa jazdy kat. B Oferujemy : - ubranie robocze; - zarobki od 13 do 15 zl/netto; - 8 – 12 godzin pracy dziennie; - ubezpieczenie; - możliwość zakwaterowania; - dojazd do pracy.

Specjalista ds. Kadr i Płac
Specjalista ds. Kadr i Płac
nowe Częstochowa dzisiaj

Poszukiwany kandydat na stanowisko Specjalisty do spraw Kadrowo-Płacowych - wymagane: - kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość obsługi programów komputerowych - znajomość przepisów prawnych w przedmiotowym zakresie - dobra organizacja pracy

magazynier w hurtowni materiałów budowlanych Spieglanin Vitberg Bis
magazynier w hurtowni materiałów budowlanych Spieglanin Vitberg Bis
nowe Wodzisław Śląski dzisiaj

Zatrudnimy magazyniera w hurtowni budowlanej w Wodzisławiu Śl.-Kokoszyce.Praca na pełny lub 1/2 etatu.Wymagane prawo jazdy kategorii B.

Magazynier - ul. Graniczna
Magazynier - ul. Graniczna
nowe Wrocław dzisiaj

Firma Militaria.pl została założona w 1998 roku. Jesteśmy wiodącym importem i dystrybutorem artykułów strzeleckich dostępnych bez zezwolenia, produktów przeznaczonych do samoobrony, survivalu i outdooru. Będąc liderem w swojej branży posiadamy własną sieć Salonów Sprzedaży w największych miastach Polski. Poszukujemy pracowników na stanowisko: magazynier. Lokalizacja: Wrocław, ul. Graniczna Zakres obowiązków: - kompletowanie zamówień, - pakowanie zamówień. Od kandydatów oczekujemy: - sumienności i dokładności, - gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym. Oferujemy: - miesięczny okres próbny w ramach umowy zlecenie, następnie umowę o pracę,- przyjazną atmosferę, - rabaty pracownicze, - system premiowy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Administratorem danych w procesie rekrutacji i selekcji jest Militaria.pl sp. z o.o. sp.k., prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dla kandydatów do pracy: www.militaria.pl/polityka-prywatnosci-praca.xml

Magazynier - umowa o pracę/jednozmianowa w godz. 8-16
Magazynier - umowa o pracę/jednozmianowa w godz. 8-16
nowe Łódź dzisiaj

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, firma JULIMEX poszukuje pracownika na stanowisko: MagazynierMiejsce pracy: Łódź OPIS STANOWISKA:przyjmowanie dostaw i rozładunek towaru,pakowanie i przygotowanie zamówień do wysyłki,składowanie towaru na magazynie,oklejanie paczek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi,prace magazynowe – konfekcjonowanie, segregowanie i porządkowanie towaru,wsparcie pozostałych współpracowników w terminowym wykonywaniu zadań.WYMAGANIA:Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,Bardzo dobra organizacja pracy własnej,Umiejętność pracy pod presją czasu,Skrupulatność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,Wysokie umiejętności interpersonalne. OFERUJEMY:Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracępracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy (praca jednozmianowa 8-16),Przyjazną, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru,pracę w zgranym zespoleStabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu.Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)" Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy Magazyniera
Zatrudnimy Magazyniera
nowe Wyszków dzisiaj

„ARAN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialności a w Wyszkowie Spółka komandytowa, 07-200 Wyszków ul. Serocka 39 poszukuje kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIERMiejsce pracy: HURTOWNIA PALIW MAŁKINIA GÓRNAWYMAGANIA- gotowość do pracy w systemie zmianowym- obsługa komputeraOFERUJEMY- umowę o pracę na pełny etat- terminowość wypłatOsoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.Administratorem Państwa danych osobowych jest „ARAN” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Wyszkowie Spółka komandytowa, 07-200 Wyszków, ul. Serocka 39Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonych przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do celów rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej Pani/Pana zgody.

ofert pracy dla magazyniera Pruszcz Gda.w hurtowni weterynaryjnej
ofert pracy dla magazyniera Pruszcz Gda.w hurtowni weterynaryjnej
nowe Pruszcz Gdański dzisiaj

Zatrudnię pracownika na stanowisko magazyniera w hurtowni weterynaryjnej w Pruszczu Gdańskim.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15ta. Mały zespół, dobra atmosfera pracy.Oczekiwania: dobry stan zdrowia , raczej mężczyzna (- są worki np.karmy dla zwierząt o wadze 20kg)niekonfliktowy charakter , sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania prawo jazdy kat B.Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV poprzez OLX. Odpowiemy tylko na oferty które nas zainteresują.

Magazynier praca 7.45-15.45
Magazynier praca 7.45-15.45
nowe Świeradów-Zdrój dzisiaj

Firma Rolnet.pl poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: MAGAZYNIER Miejsce wykonywania pracy: Jeżów pow. brzeziński Co oferujemy: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - praca w zgranym i przyjaznym zespole, - korzystną lokalizację zakładu pracy Czym będziesz się zajmował: - pakowanie paczek i przygotowanie palet do wysyłki - obsługa dostaw - załadunek i rozładunek towarów Czego od Ciebie oczekujemy: - gotowości do nauki, samodzielności w działaniu, Jak się do nas zgłosić? - aplikuj poprzez OLX ! - zadzwoń pod numer telefonu podany w ogłoszeniu. Dzwoń już teraz, praca czeka właśnie na Ciebie !

Magazynier EK-BUD Słupsk
Magazynier EK-BUD Słupsk
nowe Słupsk dzisiaj

EK-BUD to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku dystrybucji materiałów budowlanych. Od ponad 30 lat jest liderem w branży. Podstawowym zakresem działalności jest sprzedaż pokryć dachowych.W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera.OPIS STANOWISKA:·       przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru,·       rozładunek i załadunek dostaw,·       kontrola jakości i ilości przyjmowanego towaru,·       kompletowanie zamówień,·       prace porządkowe.WYMAGANIA:·       brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,·       dokładność, odpowiedzialność, uczciwość,·       mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, prawo jazdy kat. B i doświadczenie na podobnym stanowiskuOFERUJEMY:·       stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,·       stałe godziny pracy,·       odzież roboczą,·       pracę w bardzo dobrej atmosferze.Wszystkich zainteresowanych spełniających podane wyżej kryteria prosimy o przesłanie CV z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych.Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Magazynier
Magazynier
nowe Bielany Wrocławskie dzisiaj

Kim jesteśmy? Interkadra jest działająca na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Magazynier Do Twoich obowiązków będzie należało: • przyjmowanie towaru; • wystawianie towaru na ekspozycję; • montaż mebli; • prace porządkowe na terenie obiektu. Oczekujemy: • dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty; • chęci do pracy i skrupulatności; • mile widziane doświadczenie na podobnym staniowisku; • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT. Mamy do zaoferowania: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (20-25zł brutto za godzinę) • pracę od zaraz z możliwością przedłużenia; • elastyczny grafik; • pracę w systemie jednozmianowym (10:00-20:00)  • profesjonalną opiekę koordynatora z ramienia InterKadra Sp. z o.o.

Pracownik kompletacji zamówień
Pracownik kompletacji zamówień
nowe dzisiaj

Miejsce pracy: Kopytów koło Błonia Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę! Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik kompletacji zamówień Zakres obowiązków • Pakowanie, etykietowanie • Proste prace magazynowe • Kompletacja zamówień Oczekiwania • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym • Zaangażowanie i motywacja do pracy Oferta • Stabilne zatrudnienie u Lidera na rynku sklepów internetowych • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe: 3300 zł brutto miesięcznie • Premię miesięczna: do 15% premii • SUPER premię za uczestnictwo w akcjach specjalnych: 500 zł brutto • Wolne weekendy • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia • Pakiet Manpower Premium (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe Oferta pracy tymczasowej Nre ref. PKZ/1173/KBY

Sprzedawca-magazynier
Sprzedawca-magazynier
nowe Pyrzyce dzisiaj

Poszukujemy dwóch sprzedawców do sklepów z częściami do maszyn rolniczych itp. w PyrzycachMile widziana znajomość branży rolniczej, znajomość języka angielskiego i niemieckiego w stopniu komunikatywnym, biegła obsługa komputera oraz prawo jazdy kat. B.

Pracownik magazynowy
Pracownik magazynowy
nowe Szczecin dzisiaj

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680), poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynowy Miejsce pracy: Szczecin Główne obowiązki: • przyjęcie towaru, sprawdzenie zgodności z dokumentem przewozu • opis specyfikacjiskierowanie przesyłki do odpowiednie miejsce składowania Oferujemy: • pracę od poniedziałku do piątku (możliwe soboty)- praca na dwie zmiany • współpracę na dłuższy okres czasu • atrakcyjną stawkę – 18 zł na godzinę netto • pracę w oparciu o umowę zlecenie Oczekujemy: • sumienności, zaangażowania oraz chęci do pracy • gotowości do podjęcia pracy od zaraz • doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem Oferta dotyczy pracy tymczasowej! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu olx. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wielokrotne przetwarzanie moich danych osobowych w procesach rekrutacyjnych przez firmę APS Profit Polska zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uchylenia dyrektywy 95/46 (Rozporządzenie o ochronie danych osobowych - RODO) oraz zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych.”

Magazynier grupy towarującej - Leroy Merlin Łódź Port
Magazynier grupy towarującej - Leroy Merlin Łódź Port
nowe Łódź dzisiaj

Opis stanowiska:zapewnienie dostępności towarów z magazynu na halę sprzedaży;zapewnienie dostępności towaru dla klienta na półkach sklepowych;kompletacje zamówień dla indywidualnych klientów; proces inwentaryzacji produktów; obsługę narzędzi i systemów magazynowych. Wymagania: jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole; bierzesz odpowiedzialność za to co robisz; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy: umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; premie uzależnione od wyników sklepu i działu; udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy; profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); możliwość udziału w programach rozwojowych; przewidywalny grafik; smartfon; benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA. APLIKUJ JUŻ DZIŚ - SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Praca Piła Warzywa Owoce
Praca Piła Warzywa Owoce
nowe dzisiaj

Witam szukamy do pracy w Hurtowni Owoców i Warzyw w Pile ul Wawelska. Praca pelen etat +nadgodziny ,ubezpieczenie. Praca zwiazana z obsługą klienta w mlodym energicznym zespole .

Magazynier – przygotowanie materiałów do produkcji obróbki skrawaniem
Magazynier – przygotowanie materiałów do produkcji obróbki skrawaniem
nowe Czempiń dzisiaj

Magazynier – przygotowanie materiałów do produkcji obróbki skrawaniemOpis stanowiska1.      Przyjmowanie towarów 2.      Kontrola ilościowa przyjętych towarów3.      Właściwe składowanie i postępowanie z towarem w magazynie 4.      Przygotowanie materiału na produkcje – Stal, Stal nierdzewna, Aluminium, Tworzywa sztuczne i inne 5.      Obsługa pił taśmowych i innych 6.      Znajomość rysunku technicznego7.      Przyjmowanie paczek8.      Przygotowanie  paczek do wysyłek 9.      utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, hali produkcyjnej Wymagania:§ uprawnienia na kierowanie wózkiem widłowym (mile widziane);§ odpowiedzialność, uczciwość;§ dyspozycyjność;§ wysoka kultura osobista;§ pracowitość;umiejętność planowania i organizacji własnej pracykontakt 604 64 461

Magazynier grupy towarującej Leroy Merlin Lublin
Magazynier grupy towarującej Leroy Merlin Lublin
nowe Lublin dzisiaj

Będziesz odpowiedzialny za: zapewnienie dostępności towarów z magazynu na halę sprzedaży; zapewnienie dostępności towaru dla klienta na półkach sklepowych; kompletacje zamówień dla indywidualnych klientów; proces inwentaryzacji produktów; obsługę narzędzi i systemów magazynowych. Jeżeli: jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole; bierzesz odpowiedzialność za to co robisz; skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony;mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności; mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy: umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie; premie uzależnione od wyników sklepu i działu; udział w wypracowanym zysku firmy, akcjonariat pracowniczy; profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy; szkolenia stacjonarne i on-line (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie); możliwość udziału w programach rozwojowych; przewidywalny grafik; smartfon; benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy; możliwość włączenia się w inicjatywy organizowane przez Fundację LMP. PRACOWNIK MAGAZYNU W SKLEPIE LEROY MERLIN POLSKA ZAPEWNIA DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW NA PÓŁKACH I ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW Z PRZYGOTOWANEGO ZAMÓWIENIA. APLIKUJ JUŻ DZIŚ - SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!

Pracownik magazynu Sosnowiec Bobrek
Pracownik magazynu Sosnowiec Bobrek
nowe Katowice dzisiaj

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:Stanowisko: MAGAZYNIER Lokalizacja: SOSNOWIEC, BOBREKZakres obowiązków: Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie zamówień),Dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy.Oferujemy: Stawkę podstawową + premie + dodatki - nawet do 4000 zł,Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,Umowę o pracę tymczasową,Swobodny dojazd komunikacją miejską do pracy linią 160 oraz 160S,Możliwość zdobywania i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,Opiekę i pomoc koordynatora,Ubezpieczenie zdrowotne,Kartkę multisport,Paczki świąteczne.Oczekujemy: Rzetelnego wykonywania obowiązków,Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,Punktualności,Dyspozycyjności do pracy na trzy zmiany (6-14. 14-22, 22-6).Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.·      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”·        „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”.·        Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Pracownik Sektora Logistyki
Pracownik Sektora Logistyki
nowe Kraków dzisiaj

Dołącz do Naszego Zespołu! Castorama Kraków, ul. Pilotów 6, Poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska: - Pracownik Sektora Logistyki Opis stanowiska:przyjmowanie oraz rozpoznanie towaru;obsługa strefy odbioru towaru;właściwe rozmieszczenie produktów na terenie sklepu i magazynu;wysyłanie reklamacji;nadzór nad gospodarowaniem opakowaniami zwrotnymi w sklepie.Wymiar czasu pracy: pełny etatZatrudnienie: umowa o pracęStawka zatrudnienia: od 3000 brutto.System pracy: zmianowy – zgodnie z grafikiemWymagania: wykształcenie min. zawodowe,wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej, zaangażowanie.Uprawnienia: mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?Obecnie nasza Firma zatrudnia ponad 10 000 Pracowników. Są to Osoby z pasją, którzy od 20 lat budują naszą pozycję lidera w branży DIY. To właśnie Oni tworzą naszą firmę , dlatego są dla nas najważniejsi. To właśnie dla nich realizujemy politykę zatrudnienia, w ramach której zapewniamy atrakcyjne warunki pracy i możliwość rozwoju.Oferujemy przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagradzaniaMamy jasne kryteria awansów wewnętrznych.Oferujemy możliwość korzystania z szerokiej gamy świadczeń dodatkowych (np. ubezpieczeń, prywatnej opieki medycznej, usług oferowanych za pośrednictwem platformy kafeteryjnej, programu zabezpieczenia emerytalnego).Zapewniamy możliwości rozwoju naszym zespołom poprzez szereg szkoleń.Zapraszamy do przesyłania CV. Prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Castorama Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-255), przy ul. Krakowiaków 78. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (dalej: „IOD”), z którym można kontaktować się pod adresem e-mail: IODatcastorama.pl oraz poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie Internetowej www.castorama.pl, we wszystkich sprawach dotyczących Pani/Pana danych osobowych.Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (dalej: „RODO”). W ramach realizacji tego celu dane mogą być wykorzystane w procesie profilowania, aby kierować oferty pracy do kandydatów o odpowiednich do stanowiska pracy kwalifikacjach (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy odbywać się będzie na podstawie Pani/Pana zgody wyrażonej przez wyraźne działanie potwierdzające tj. poprzez zgłoszenie udziału w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Administrator może również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celach przyszłych rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty złożenia aplikacji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Pani/Pana dane będą wykorzystywane przez okres 12 miesięcy. Administrator przestanie wcześniej przetwarzać Pani/Pana dane osobowe przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora jeżeli zgłosi Pani/Pan sprzeciw wobec przetwarzania danych. W razie przetwarzania danych osobowych w oparciu o wyrażoną zgodę, Pani/Pana dane będą przechowywane do momentu jej wycofania. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, m.in. podmiotom trzecim wspierającym Spółkę w procesie rekrutacji (doradztwo w zakresie rekrutacji, wsparcie w zakresie IT), przy czym podmioty te przetwarzają dane wyłącznie na podstawie umów zawartych z Administratorem i zgodnie z jego poleceniami.Podanie przez Panią/Pana danych osobowych, zbieranych przez nas na podstawie obowiązujących przepisów jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w oparciu o Pani/Pana zgodę oraz przetwarzanych w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, o którym mowa wyżej, jest dobrowolne i nie wpływa na proces rekrutacji.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora.Bezpieczeństwo Pani/Pana danych jest dla nas priorytetem, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony DanychZespół Castorama Kraków Pilotów

praca - magazynier - PH"Alfa"
praca - magazynier - PH"Alfa"
nowe Kępno dzisiaj

Zadaniaprzyjęcia i wydawanie towaru z magazynukompletacja zamowieńtransport towarów w magazyniebieżące prace porządkoweOczekiwaniadyspozycyjnośćrzetelnośćskrupulatnośćdokładnośćumiejętność pracy w zespoleprawo jazdy kat.BOferuępracę w spokjnej atmosferzezgrany zespółpraca od poniesziałku do piątku1 zmiana

Lider zmiany, Eurocash C&C
Lider zmiany, Eurocash C&C
nowe Elbląg dzisiaj

Eurocash Cash & CarryJesteśmy hurtownią spożywczą Eurocash Cash&Carry – szukamy dynamicznych, zaangażowanych i odpowiedzialnych osób! Kluczowe zadania:Zarządzanie gospodarką magazynową w hurtowni,Koordynowanie pracy podległych pracowników podczas danej zmiany,Dbanie o ekspozycję towarów na półkach,Bieżąca obsługa klientów,Kontrola nad procesem przyjęcia dostaw wewnętrznych i zewnętrznych,Minimalizacja strat towarowych,Przygotowanie hali sprzedaży i magazynu do inwentaryzacji. Potrzebujemy od Ciebie:Posiadania książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych,Uprawnień na wózki widłowe UDT,Doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika Magazynu lub pokrewne w branży spożywczej.Dobrej organizacji i umiejętności pracy pod presją czasu,Znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych. Oferujemy:Umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas,Każdą niedzielę wolną, a w soboty pracę jednozmianową,Od pon. do pt. pracę w systemie 2-zmianowym,Bogaty pakiet benefitów. Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Praca na Magazynie -Magazynier / Kierowca Kat B
Praca na Magazynie -Magazynier / Kierowca Kat B
nowe Gdów dzisiaj

Praca na Magazynie w Hurtownia Napojów - PiwaMagazynier - Kierowca wymagana Kat.BWięcej informacji pod nr:501-215-328

PRACA Magazynier, każde CV jest rozpatrywane. NIE POŻAŁUJESZ !!!
PRACA Magazynier, każde CV jest rozpatrywane. NIE POŻAŁUJESZ !!!
nowe Opoczno dzisiaj

MASZ DOSYĆ PRACY GDZIE PREMIA ISTNIEJE TYLKO NA OFERCIE?SZUKASZ LEPSZYCH MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH? CHCESZ, ŻEBY TO ILE ZAROBISZ ZALEŻAŁO W GŁÓWNEJ MIERZE OD CIEBIE? TRAFIŁEŚ IDEALNIE! SATURN CERAMIKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa właściciel marki LIS Ceramika, od ponad 25 lat zajmuje się dystrybucją płytek ceramicznych. Nasza firma stawia na wysoką jakość obsługi, rozwój pracowników oraz dobrą atmosferę w pracy w związku z rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko: Magazynier / Operator wózka widłowego SUPER WYNAGRODZENIE, praca na Akord! Nawet do 4.000 zł na rękę !! Opis stanowiska:obsługa magazynu, konfekcjonowanie towarów - płytek ceramicznych (składanie zamówień klientów)prace porządkowe na magazynie oraz proste prace fizyczne na terenie firmypraca w trybie dwuzmianowym 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00 co druga sobota pracująca Wymaganiadyspozycyjnośćwymagane uprawnienia do obsługi wózków widłowychmile widziane prawo jazdy kat.Bmile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy:umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnieniapraca w młodym zespoleUWAGA! Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zatrudniamy za pośrednictwem Urzędu Pracy. Osoby zainteresowane prosimy o CV które można składać przez OLX lub w siedzibie firmy ul. Piotrkowska 199, 26-300 Opoczno (brama naprzeciwko przystanku autobusowego obok zakładu płytek ceramicznych nr. 3, zielono szary budynek) www.phsaturn.plwww.lisceramika.pl

MAGAZYNIER - Intersport Polska S.A.
MAGAZYNIER - Intersport Polska S.A.
nowe dzisiaj

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi. Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie! Obecnie do pracy w naszym magazynie centralnym w Cholerzynie k/Krakowa poszukujemy MAGAZYNIERA Nasza oferta:stabilne zatrudnię w oparciu o umowę o pracęprzyjazne środowisko pracy w jednej z wiodących firm na rynkupraca od poniedziałku do piątku w tygodniowym systemie zmianowym w stałych godzinach /zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00; 8:00-16:00, 10:00-18:00/szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach)    Nasze oczekiwania:znajomość podstaw prowadzenia dokumentacji magazynowejdobra praktyczna znajomość obsługi komputerakomunikatywność i umiejętność współpracy w zespolemile widziane doświadczenie w pracy na magazynieMile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane. Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Praca w fajnym zespole - pakowanie paczek i drobne prace magazynowe :)
Praca w fajnym zespole - pakowanie paczek i drobne prace magazynowe :)
nowe Kraków dzisiaj

Krótko o nasJesteśmy młodą, rozwijającą się firmą działającą na rynku Medycyny Naturalnej, Holistycznej z naciskiem na Medycynę Wschodu. Naszym pierwszym projektem było otwarcie eCommerce z artykułami do Medycyny Chińskiej - TCMsklep.pl. Kolejnym krokiem było stworzenie platformy eLearningowej dla rynku Medycyny Naturalnej - Holiapp.me - gdzie zrzeszamy wybitnych wykładowców tworząc darmowe oraz płatne treści wideo. Równolegle działamy także nad innymi projektami takimi jak: TCMblog.pl, MycoMedica.pl oraz wydawanie książek pod wydawnictwem Holi.Nasz magazyn znajduje się w nowoczesnym budynku biurowym, jest ocieplany, otoczony przez naturę.Dołącz do nas i pomóż nam tworzyć coś wyjątkowego!Czym będziesz się zajmować?Obsługa zamówieńDo zakresu obowiązków będzie należało kompletowanie, pakowanie zamówień oraz prace magazynowe takie jak rozkładanie towaru czy inwentaryzacja.Praca od czasu do czasu będzie wymagać przenoszenia cięższych paczek, ale produkty, które mamy w ofercie są z reguły lekkie i drobne.Nasze oczekiwaniaZależy nam aby osoba aplikująca była uczciwa, samodzielna i uporządkowana. Mile widziana łatwość obsługi komputera. Oferujemy Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.Ciepła atmosfera w zgranym, młodym zespole.Możliwości rozwoju w kierunku, w którym będziesz się czuć dobrze.Realny wpływ na budowanie naszej firmy. Nasza firma znajduje się w Krakowie przy ulicy Winnickiej 52. Pamiętaj o tym aplikując - dojazd do firmy jest obowiązkowy.ZatrudnieniePierwsze 3 miesiące - umowa zlecenie, później umowa o pracę.Prosimy o przesłanie swojego CV na e-mail a.strauss„małpa”tcmsklep.pl, w tytule wpisując: "Pakujemy! - imię i nazwisko"

Magazynier SUPER wynagrodzenie
Magazynier SUPER wynagrodzenie
nowe dzisiaj

Zajmujemy się zaopatrzeniem restauracji, hoteli, cateringów oraz placówek gastronomicznych poszukujemy osób na stanowisko magazyniera do pakowania i kompletowania owoców i warzyw do wysyłki. Od osoby aplikującej oczekujemy komunikatywności, dobrej organizacji pracy, dokładności i staranności jak również dbania o porządek w miejscu pracy. Z naszej strony oferujemy prace w dynamicznie rozwijającej się firmie, ATRAKCYJNE wynagrodzenie. Oferujemy stałe zatrudnienie w firmie istniejącej od 18 lat. Jesteś zainteresowany nie czekaj prześlij swoje CV na nasz adres a my zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjna i możliwe że to właśnie Ty będziesz częścią naszego zespołu. Pamiętaj ze praca dotyczy zmiany wieczornej lub nocnej

Pracownik magazynu
Pracownik magazynu
nowe Szczecin dzisiaj

Firma Agaricus, zajmująca się od 1996 roku automatami sprzedającymi zatrudni pracownika na magazyn. Wymagania to sumienność, dobra organizacja pracy. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem. Miejsce pracy Szczecin- Pomorzany.ZADANIA:przyjęcie, rozładowanie towaru oraz pomoc w załadunku samochodów;układanie towarów w skrzynkach wg. listy; drobne czynności porządkowe; OCZEKUJEMY:motywacji do pracypoczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;umiejętności współpracy z zespołem; sumienności i dokładności w wykonywanej pracy; braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej;Jeżeli posiadasz dodatkowo zmysł majsterkowicza koniecznie napisz do nas. Możliwość wykonywania dodatkowych przy konserwacji automatów za wyższą stawkę.Prosimy o załączenie w CV poniższej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Agaricus również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE.

Magazynier - Opole, Przywory
Magazynier - Opole, Przywory
nowe Opole dzisiaj

Ubezpieczenie LuxMEDKarta MultiSport / OKSYSTEM Miejsce pracy: Opole / Przywory k. OpolaZakres obowiązków: prace magazynowepakowanieWymagamy: posiadania zdolności manualnychzaangażowaniauczciwościOferty lub CV prosimy przesyłać pocztą elektronicznąlub na adres firmy Eurosystem Polska Sp. z o.o. Sp.k.,ul. Wiejska 13, 46-055 PrzyworyTel. +48 667 544 472Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Pracownik magazynu Nowy Sącz
Pracownik magazynu Nowy Sącz
nowe Nowy Sącz dzisiaj

Firma IBCS Poland poszukuje pracownika na stanowisko:MagazynierWymagania:brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy (maksymalna waga paczek 30kg)chęci do pracySKRUPULATNOŚCI i DOKŁADNOŚCInie wymagamy uprawnień UDT, ale będą one dodatkowym atutemZakres obowiązkówprzyjmowanie i układanie towarów wydawanie i kompletacja paczekpraca z dokumentami magazynowymi (faktura, PZ, WZ).kontrola stanów magazynowychutrzymywanie porządku na magazynieOferujemy:pracę w miłej i przyjaznej atmosferze (u nas szef nigdy nie krzyczy)konkurencyjne wynagrodzenie, dodatkowo uzależnione od wynikówniezbędne szkolenia na danym stanowisku umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku 8-16brak nadgodzin, wszystkie soboty wolnemożliwość korzystania z karty Benefit MultiSport,ubezpieczenie na życie na bardzo korzystnych warunkach.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz dołączenie zgody RODO na przetwarzanie danych osobowychAdres email oraz zgoda znajdują się pod adresem: https://www.ibcs.pl/poznaj-nas/dolacz-do-nas/ (na dole strony)

Praca pakowanie Czesci samochodowych
Praca pakowanie Czesci samochodowych
nowe Międzychód dzisiaj

Praca - pakowanie Czesci samochodowych oraz prace magazynowo porządkowe 2100 zł na rękę na początek Jeśli masz zdolności manualne i chętnie nauczyłbyś się kleić plastiki lub już umiesz wypłata będzie znacznie wyższa !!

Pracownik Serwisu, w Dakro Bosch Serwis
Pracownik Serwisu, w Dakro Bosch Serwis
nowe Lublin dzisiaj

Zakres obowiązków:-prace pomocnicze w pracowni diesla -prace mechaniczne,-przygotowywanie wysyłek,-okresowa wymiana opon samochodów osobowych i dostawczych, Oczekiwania:-uczciwość-chęć do nauki-zdolności manualne-samodzielnośćMile widziane: Prawo jazdy kategorii BOferujemy:-szkolenie z obsługi wszystkich urządzeń na stanowisku pracy-umowę o pracę-samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów i rozwiązań-pracę na nowym sprzęcie, najwyższej klasy-przyuczenie w zawodzie mechanik samochodowy lub mechanik precyzyjny regeneracja podzespołów diesla-stałe wynagrodzenie i dodatkowo atrakcyjny system prowizjiOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv + list motywacyjny wpisując w tytule: Pracownik Serwisu

Magazynier/kierowca prawo jazdy kat. B
Magazynier/kierowca prawo jazdy kat. B
nowe dzisiaj

Wolny wakat na stanowisko magazynier/kierowca w branży leków. Lokalizacja Gorzów/myśliborska. Praca na cały etat 8-16 w stabilnej firmie istniejącej na rynku kilka dekad. Zapraszam do składania ofert - cv.

Operator Wózka Widłowego - Praca w Wierzchucinie
Operator Wózka Widłowego - Praca w Wierzchucinie
nowe Lębork dzisiaj

„Pom-Agro” to przede wszystkim połączenie doświadczenia i innowacyjności. Zajmujemy się produkcją ziemniaków w tym materiału siewnego oraz usługami rolniczymi. W ostatnich latach Spółka dynamicznie się rozwija stąd potrzeba zatrudniania nowych pracowników. Obecnie szukamy osoby, która dołączy do Naszego zespołu na stanowisko „Operator Wózka Widłowego”. Cenimy potencjał ludzi młodych oraz doświadczenie wieloletnich praktyków. Miejsce pracy: Wierzchucino Jakich osób szukamy? Z doświadczeniem w obsłudze wózków widłowych oraz aktualnymi uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi - będzie mile widziana. Prawo jazdy kategorii B. Rzetelnych i efektywnych w działaniu, umiejących pracować w zespole. Jakie zadania na Ciebie czekają? Obsługa wózków widłowych. Pobieranie i składowanie ładunków. Dbanie o właściwy stan techniczny wózków.

Praca - pakowanie przesyłek / obsługa magazynu firma Kolor
Praca - pakowanie przesyłek / obsługa magazynu firma Kolor
nowe dzisiaj

Duża, stabilna firma wysyłkowa zatrudni osobę na stanowisku pakowanie/obsługa magazynu. Magazyn w miejscowości Lubieszyn Opis stanowiska: - pakowanie przesyłek - obsługa magazynu - przyjmowanie i wydawanie towaru Oferujemy: - umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie docelowe na tym stanowisku od 2.700 zł netto - pracę w młodym zespole - możliwość zatrudnienia od zaraz Aplikacje ( CV z klauzulą o ochronie danych osobowych bez listu motywacyjnego) Skontaktujemy się z wybranymi osobami telefonicznie. Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Kolor Paweł Knajp z siedzibą Lubieszyn 2a, 72-002 Dołuje moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Kierowca - magazynier
Kierowca - magazynier
nowe Radom dzisiaj

Firma zatrudni pracownika na stanowisko kierowca - magazynier. Miejsce pracy Radom ul.Fołtyn 10Zakres obowiązków:Dostarczanie towaru do klientów firmyRozładunek dostaw i przyjęcie towaruZaładunkiDbałość o powierzony towar oraz mienie firmyprowadzenie magazynu Oczekiwania: Prawo jazdy kategorii B Gotowość do pracy fizycznej Doświadczenie w pracy w magazynie Umiejętność pracy w zespoleOferujemy:Umowy o pracę na pełny etatWynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązkówNiezbędne narzędzia do pracyPrzyjazną atmosferę w pracyCV prosimy przesłać w formie elektronicznej za pośrednictwem portalu OLX. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Grupa KK Textile Sp. z o.o. w Radomiu przy ul. Fołtyn 10. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, przez okres jej trwania na w/w stanowisko na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Po tym czasie Twoje dane zostaną usunięte w sposób uniemożliwiający ich odczyt. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowania”. PROSZĘ O DOPISANIE DO SWOJEGO CV KLAUZULI:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, iż dane podałem dobrowolnie i zgodnie z art. 13 RODO (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.) zostałem poinformowany o: danych kontaktowych Administratora Danych; celu i podstawie prawnej przetwarzania danych; prawie do cofnięcia zgodny na przetwarzanie; kryteriach ustalania okresu przez który dane osobowe będą przechowywane; prawie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych; prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz braku zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. 

Praca na magazynie
Praca na magazynie
nowe Wrocław dzisiaj

Witam Poszukuję osób do pracy na magazynie przy kompletacji zamówień. Praca w godzinach 7-15 od Pon-Pią . Osoby zainteresowane proszę o podesłanie CV na email podany na stronie , będziemy kontaktować się z wybranymi osobami , !!!PRACA OD ZARAZ!!!

Poszukujemy pracowników na magazyn
Poszukujemy pracowników na magazyn
nowe Pruszków dzisiaj

Nasza Firma poszukuje pracownika do magazynu w Pęcicach Małych. Opis stanowiska:kompletacja towaru,konfekcjonowanie / pakowanie towaru,przyjmowanie i rozładunek dostaw,dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i stan magazynu,prace magazynowe.Wymagania:odpowiedzialność, uczciwość, dyspozycyjność,dobra organizacja pracy w zespole,staranność i dokładność w działaniugotowość do pracy w systemie zmianowym.Oferujemy:stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie,umowę o pracę,pracę w pełnym wymiarze godzin,pracę zmianową z dostosowaniem grafiku do indywidualnych potrzeb,samodzielność w działaniu.

Pakowanie paczek, magazynier
Pakowanie paczek, magazynier
nowe Wrocław dzisiaj

Poszukujemy osoby do pracy na magazynie w firmie zajmującej się sprzedażą kosmetyków/chemii domowej.Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało pakowanie paczek.Praca w godzinach 8-16 na Partynicach od poniedziałku do piątku.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.Stawka: 13,50 zł nettoWyświetlenia: 2714

Sprzedawca / Magazynier w hurtowni elektrycznej
Sprzedawca / Magazynier w hurtowni elektrycznej
nowe Kraków dzisiaj

Agencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni osobę na stanowisko:Sprzedawca / Magazynier w hurtowni elektrycznejMiejsce pracy: KrakówCzym będziesz się zajmował ?:pracą w magazynierozwożeniem towaru do punktów i do indywidualnych odbiorcówutrzymywanie dobrych relacji z klientamiOczekujemy:doświadczenia na podobnym stanowiskuczynne prawo jazdyosoby sprawnej fizyczniezaangażowania i chęci do pracydobrej organizacja własnej pracyOferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracępraca na cały etatZainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV z dopiskiem"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." na adres rekrutacja.apkaja@gmail.comkontakt telefoniczny: 12 433 74 10 Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja pracy Kaja z siedzibą przy ul. Felicjanek 10/7 w Krakowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

magazynierowi - asortyment elektroniczno - mechatroniczny, etat lub część etatu /zlecenie!/.
magazynierowi - asortyment elektroniczno - mechatroniczny, etat lub część etatu /zlecenie!/.
nowe dzisiaj

Zatrudnimy osobę z doświadczeniem w obsłudze procedur gospodarki magazynowej w tym obsługi programu magazynowego np. WF-Mag lub PC-Biznes lub podobnego!Zakres zadań i warunki zatrudnienia i wynagrodzenia byłyby uzgodnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej lub telefonicznie pod numerem - 579 597 562.

Poszukujemy osoby do pracy
Poszukujemy osoby do pracy
nowe Wrocław dzisiaj

Witam Poszukujemy mężczyzn do pracy na magazyn w Tyńcu Małym. Dojazd we własnym zakresie Są autobusy z pkp które dojeżdżają do Tyńca Praca od 8 do 16 Umowa zlecenie Od poniedziałku do piątku Wolne weekendy Stawka na początek 17 zł na rękę po okresie próbnym stawka wzrasta Więcej informacji pod telefon 668 995 935

Pracownik magazynu (bez uprawnień na wózki) - Pruszków MLP 3-go Maja
Pracownik magazynu (bez uprawnień na wózki) - Pruszków MLP 3-go Maja
nowe Pruszków dzisiaj

Firma logistyczna poszukuje do pracy na magazynie pracownika na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNU (bez uprawnień na wózki)Miejsce pracy: MLP Pruszków ul. 3-go Maja 8, budynek A3Zadania:Pakowanie produktów Zabezpieczanie przed uszkodzeniami w transporciePrzygotowanie paczek do wysyłkiOferujemy pracę I zmianową 7:00-15:00Wynagrodzenie godzinowe 20,00 zł bruttoZatrudnienie w oparciu o umowę zlecenieDla osoby zaangażowanej w pracę oferujemy również zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie sprawdzającym)Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia poprzez portal Gumtree

Magazynier -> stawka do 25,76 zł brutto/h -> bezpłatny transport
Magazynier -> stawka do 25,76 zł brutto/h -> bezpłatny transport
nowe Wrocław dzisiaj

Szukasz pracy, która daje satysfakcję finansową? Kieruje Tobą chęć rozwoju? Dołącz do grona zadowolonych pracowników firmy 3M na terenie Wrocławia- Kowale. Nie czekaj, aplikuj już dziś.oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości do 25,76 zł brutto/hdodatki za pracę w weekend - 100 złpracę na podstawie umowy o pracę tymczasową - płatne urlopy i składki ZUSbezpłatny dojazd do pracy z Wrocławia i Oleśnicydofinansowanie do posiłków w firmowej stołówcepakiet benefitów: karta sportowa (OK System), opieka medyczna (Medicover)możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia (PZU, Compensa)dostęp do platformy Randstad Plus- zniżki do sklepów, kin, restauracjizdobycie nowego doświadczenia w renomowanej firmiezadania:obsługa wózka widłowegokompletowanie zamówieńdostarczanie gotowego produktu do magazynu i na produkcjępraca z dokumentacją magazynowąoczekujemy:uprawnień do prowadzenia wózków widłowych (UDT)dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym, oraz 4-brygadowympodstawowej znajomości obsługi komputera.Nie czekaj, aplikuj już dziś!Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Magazynier - kierowca sklep internetowy
Magazynier - kierowca sklep internetowy
nowe Kraków dzisiaj

Sklep internetowy:W związku z dynamicznym rozwojem firmy (branża spożywcza), poszukujemy osoby do działu pakowania paczek w sklepie internetowym z młodym , fajnym zespołem.Poszukuje osoby do kompletowania paczek. opieki nad małym magazynem, okazjonalny transport samochodem z windąOBOWIĄZKIObsługa oprogramowania do zarządzania zamówieniami i magazynem (subiekt)kompletacja oraz pakowanie zamówieńprzyjmowanie dostaw i prowadzenie magazynupraca samochodem dostawczym z windą załadunek i rozładunekwykonywanie okresowych inwentaryzacji stanu magazynowego WYMAGANIADokładność i dobra organizacja pracyDobra umiejętność obsługi komputeraSzukamy osób na stałe, nie do pracy sezonowejPrawo jazdy kat. BObsługa windy samochodowej i paleciakaPraca od poniedziałku - piątku 8-16OFERUJEMYPraca dziennie od 8 do 16 od poniedziałku do piątku. W okresie największej sprzedaży możliwa jest dodatkowo płatna praca w weekendy. Osoby zainteresowane prosimy o CV wraz z klauzulą: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku t.j. Dz.U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.”Po przejrzeniu CV skontaktujemy się z wybranymi osobami w sprawie rozmowy kwalifikacyjnej.

Filtr