Sortowanie:
Znaleziony: 3536 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Operator Wózka Widłowego
Operator Wózka Widłowego
nowe Pruszcz Gdański dzisiaj

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Lokalizacja: Pruszcz Gdański Zakres obowiązków: - zapewnienie transportu materiałów niezbędnych w procesach produkcji oraz wyrobów gotowych do magazynu, - obsługa wózka widłowego, współpraca z innymi działami Czego oczekujemy? - uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi - UDT - doświadczenie w pracy na wózku widłowym - gotowość do pracy w systemie zmianowym Co oferujemy? - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - pakiet szkoleń technicznych - stałe wynagrodzenia + atrakcyjne dodatki za II i III zmianę + premie - dowóz do pracy z Gdańska Głównego i Tczewa - szeroki zakres benefitów: pakiet socjalny, opieka medyczna, karta Multisport

Kierowca kat.B - magazynier
Kierowca kat.B - magazynier
nowe Gdynia dzisiaj

Wynagrodzenie: od 3000 do 5000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość pobierania zaliczekwolne weekendyCzego oczekujemy?gotowości do pracy w ciągu 30 dniprzesłania aktualnego CVdoświadczenia na podobnym stanowisku powyżej 2 latprawa jazdy kat. Bniższych uprawnień na wózki widłowe (II WJO i III WJO)Benefity:parking dla pracownikówLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Czynności magazynowe
Czynności magazynowe
nowe Chorzów dzisiaj

Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji części samochodowych poszukujemy osób do kompletacji zamówień za pomocną skanera. Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -DLA CHĘTNYCH praca również w soboty płatna 150% - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek w godzinach 14-22 i 6-14) - gotowości i chęci do pracy od zaraz - umiejętność obsługi skanera oraz doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Pracownik Magazynowy
Pracownik Magazynowy
nowe Chorzów dzisiaj

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji części samochodowych poszukujemy osób do kompletacji zamówień za pomocną skanera. Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h -premie frekwencyjne i uznaniowe -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -DLA CHĘTNYCH praca również w soboty płatna 150% - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) - wynagrodzenie zawsze na czas - zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek w godzinach 14-22 i 6-14) - gotowości i chęci do pracy od zaraz -rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków - umiejętność obsługi skanera oraz doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Poleć HR Work Force Swoim znajomym mamy więcej wolnych miejsc pracy "Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Kompletowanie zamówień
Kompletowanie zamówień
nowe Chorzów dzisiaj

Prace magazynowe, kompletowanie zamówień Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji części samochodowych poszukujemy osób do kompletacji zamówień za pomocną skanera. Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -DLA CHĘTNYCH praca również w soboty płatna 150% - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek w godzinach 14-22 i 6-14) - gotowości i chęci do pracy od zaraz - umiejętność obsługi skanera oraz doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Magazynier/Logistyk
Magazynier/Logistyk
nowe Lublin dzisiaj

Dla naszego Klienta Agencji Zatrudnienia poszukujemy kandydata na stanowisko osoba sprzątająca. Oferta pracy skierowana tylko dla osób posiadających ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI Praca w Lublinie Obowiązki: zatowarowanie regałów magazynowych i sklepowych, kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowanie dostaw dla klientów, obsługa wózka widłowego (jeśli posiadasz aktualne uprawnienia, wydane przez UDT); pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji; dbanie o odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP). WAŻNE !!! Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia!

Gdańsk- Kasy dokładanie towaru 20-22 zł/h brutto
Gdańsk- Kasy dokładanie towaru 20-22 zł/h brutto
nowe dzisiaj

Praca na Kasie Wykładanie asortymentu na półki Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało: - wsparcie przy bieżących dostawach (waga pakunków nie przekracza 10kg) - dbanie o właściwą ekspozycję towaru Klienta, - pomoc przy usytuowaniu rzeczy na magazynie - wypakowanie dostaw na sklepie - inne prace magazynowe/sklepowe - zapewnienie stałej dostępności produktu Wymagania: - dostępność w zaakceptowanym terminie - zaangażowanie w powierzone obowiązki - umiejętność pracy w zespole - uczciwość Oferujemy: -stała współpraca na podstawie umowy zlecenie - możliwość dodatkowego zarobku - praca w Gdańsk - ul Szczesliwa 3 - stawka godzinowa 19 zł brutto Prosimy o zamieszczania do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych poniższej zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji.

Pracownik magazynu z owocami z uprawnieniami UDT
Pracownik magazynu z owocami z uprawnieniami UDT
nowe Gdynia dzisiaj

Wynagrodzenie: od 22 zł netto na godzinę Agencja Recrew HR dla jednego z klientów, poszukuje osób, na stanowisko:MAGAZYNIERLokalizacja: GDYNIA, UL. KONTENEROWA CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ:pełne wdrożenie w nowe obowiązkipracę zmianową przez cały tydzień, 6:00-14:00, 14:00-22:00 lub 7:00-15:00, 15:00-23:00 (za weekend dni wolne lub płatne nadgodziny)umowę zlecenie (26 zł brutto/h)możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:układaniem paletrozładunkiem samochodów cięciem kartonów z owocamietykietowaniem i segregowaniem towaru CZEGO OCZEKUJEMY OD IDEALNYCH KANDYDATÓW/KANDYDATEK:sprawności fizycznej dyspozycyjności do pracy zmianowejbadań sanitarno-epidemiologicznych uprawnienia na wózki widłowe

Magazynier - operator wózka widłowego Ostaszewo
Magazynier - operator wózka widłowego Ostaszewo
nowe Toruń dzisiaj

Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje do swojego zespołu: Magazyniera z uprawnieniami UDT kat. IWJO Miejsce pracy: Ostaszewo Oferujemy: Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Przejrzysty zakres przydzielonych obowiązków Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bezpośrednio przez pracodawcę) Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Premie i dodatki do wynagrodzenia Dodatki za dojazd do pracy Przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole Szkolenia oraz atrakcyjny pakiet socjalny Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy Wymagania: Dokładność, sumienność, odpowiedzialność Motywacja i chęć do zdobywania nowych kwalifikacji Doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego Aktualne uprawnienia UDT kat. IWJO Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego (załadunek, rozładunek palet) Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy oraz stanowisko pracy Oferta Cię zainteresowała? Prześlij do nas CV i poznaj szczegóły oferty. Oferta pracy stałej.

Praca dodatkowa dla mężczyzn i kobiet
Praca dodatkowa dla mężczyzn i kobiet
nowe Kwidzyn dzisiaj

Praca dodatkowa , pomoc przy rozładunku towaru w drogerii w Kwidzynie . Stawka godzinowa 21 zł / h brutto .

Operator wózka widłowego- Szczecin Prawobrzeże
Operator wózka widłowego- Szczecin Prawobrzeże
nowe Szczecin dzisiaj

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. (nr certyfikatu 11714) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże WYMAGANE UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY UDT WYSOKI LUB NISKI SKŁAD OFERUJEMY: -stabilną pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku -zatrudnienie na umowę o pracę 4050 zł brutto miesięcznie lub umowę zlecenie stawka godzinowa 24,11 zł brutto/h (Sam wybierasz formę zatrudnienia) - praca na 3 zmiany w godzinach 6-14, 14-22, 22-6. Praca od poniedziałku do piątku ZADANIA: - przyjęcie, rozładowanie i załadowanie samochodów - praca na wózku widłowym - pakowanie przesyłek elementy gumowe i metalowe OCZEKUJEMY: - motywacji do pracy w godzinach nocnych - odpowiedzialności za powierzone mienie - umiejętności współpracy z zespołem - braku przeciwskazań do podjęcia pracy fizycznej - sumienności i dokładności w wykonywanej pracy Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny 51*******88 W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Aplikuj

Magazynier
Magazynier
nowe Augustów dzisiaj

Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie? Interesuje Cię praca od poniedziałku do piątku? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+premie -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -pracę od poniedziałku do piątku-wolne weekendy -pracę w systemie jednozmianowym -lokalizacja: Augustów Zadania: -prace magazynowe Oczekujemy: -chęci do pracy -dyspozycyjności -mile widziane uprawnienia UDT

szukam pracownika
szukam pracownika
nowe Słupsk dzisiaj

Szukamy pracowników na hurtownie instalacje sanitarne i grzewcze. więcej szczegółów na naszej stronie internetowej https://www.sceko.pl/praca-u-nas/

KIEROWCA, DOSTAWCA STUDENT - POSZUKIWANY
KIEROWCA, DOSTAWCA STUDENT - POSZUKIWANY
nowe dzisiaj

Hej! Osoby, która byłby w stanie przygotować oraz dostarczyć zamówienia do naszych klientów. Wymagania: - status studenta - prawo jazdy kategorii B - uczciwość - rzetelność - punktualność! - przygotowania dostawy - rozwiezienie dostaw po punktach w Warszawie - rozpakowanie dostawy w magazynie - utrzymanie porządku Co my możemy zaoferować: - pracę w szybko rozwijającej się firmie z super ludźmi - dostęp do super kawy i herbaty - samochód - pracę 3 razy w tygodniu po 5 godzin - wypłaty na czas - możliwość rozwoju - umowę zlecenie - stawkę 19,70/brutto za godzinę Zgłoszenia prosimy przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie lub na adres email: @

Młodszy magazynier logistyk
Młodszy magazynier logistyk
nowe Tczew dzisiaj

Wynagrodzenie: od 2600 zł netto miesięcznie Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń.Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:MŁODSZY MAGAZYNIERMIEJSCE PRACY: TCZEWOBOWIĄZKI:montaż płytek, wiązek kabli i modułów elektronicznychdostarczanie komponentów do produkcji urządzeń elektronicznychpomoc magazynowaWYMAGANIA:podstawowa znajomości obsługi komputerabrak przeciwskazań do pracy w systemie trzyzmianowym lub czterobrygadowym zdolności manualnedokładność i zaangażowaniaukończenie 18 latOFERUJEMY:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasowąmożliwość uzyskania premiimożliwość zdobycia doświadczenia zawodowegomożliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczeniadodatek w wysokości 20% wynagrodzenie w przypadku systemu pracy czterobrygadowegoW przypadku zainteresowania ofertą: - dołącz swoje CV .Nr. rej. 5088 Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(at)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 9546WE (RODO). Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, , prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.Aplikuj

MAGAZYNIER
MAGAZYNIER
nowe Gdańsk dzisiaj

Wynagrodzenie: od 2800 do 3500 zł netto miesięcznie Co oferujemy?zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęstałe wynagrodzenie oraz system premiowypracę w systemie zmianowym możliwość rozwoju zawodowegobezpłatny dowóz do pracy do Gdańska Kowale - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale) !!!Czego oczekujemy?doświadczenia w pracy magazynieragotowości do pracy zmianowejuprawnień na wózki widłowe z UDT (mile widziane) chęci do pracy, zaangażowanie Benefity:elastyczny czas pracyszkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnieńprywatna opieka medycznakarta sportowamożliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życietransport do pracy / dofinansowanie dojazdówparking dla pracownikówpaczki / bony świąteczne

Magazynier - pakowacz
Magazynier - pakowacz
nowe Gdańsk dzisiaj

Wynagrodzenie: od 3400 do 4300 zł netto miesięcznie SGP Group od 2006 roku wspiera przedsiębiorstwa w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych przez nie wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali i komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko: Magazynier miejsce pracy: Stogi, GdańskWymagamy: dyspozycyjność do pracy od zaraz, umiejętność pracy w grupie, mile widziane uprawnienia UDT. Oferujemy: pracę od poniedziałku do piątku w systemie 1 - zmianowym (7:00 - 15:00), początkową stawkę 20,50 - 26 zł/h brutto w zależności od umiejętności, umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, system szkoleń. Obowiązki: pakowanie asortymentu,  przygotowanie towaru do wysyłki,

Operator wysokiego składu - Magazynier
Operator wysokiego składu - Magazynier
nowe Gdańsk dzisiaj

Wynagrodzenie: od 4000 do 4000 zł netto miesięcznie Firma GREENYARD LOGISTICS POLAND należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego specjalizującego się w obrocie artykułami świeżymi, poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU z uprawnieniamiMiejsce pracy: GDAŃSK ul. Tama PędzichowskaCzas pracy:      4 dni w tygodniu w godzinach 05:00 - 15:00Praca od 01.07.2022ZADANIA:rozładunek i załadunek towaru,systemowe przyjęcie towaru z poziomu magazynu (obsługa skanera),odpowiednie ulokowanie towaru na magazynie,wewnętrzny transfer palet,obsługa wózka widłowego wysokiego składu.OFERUJEMY:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę na pełny etat,premię i dodatki do wynagrodzenia,szkolenie wstępne,dodatkowe bonusy: ubezpieczenie grupowe, premie za polecenie pracowników, premie świąteczne, bony podarunkowe.WYMAGANIA :książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia,uprawnienia UDT uprawniające do pracy na wysokim składzie (II WJO),doświadczenie w obsłudze wózków,dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,sumienność i zaangażowanie,chęć do nawiązania długofalowej współpracy.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV Do oferty prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”

Magazynier - START ZARAZ!
Magazynier - START ZARAZ!
1525 zł
nowe Wrocław wczoraj

OPIS Międzynarodowa, amerykańska firma otwiera swój pierwszy magazyn w Polsce! Szukasz pracy, w której rozwiniesz skrzydła i będziesz mógł stworzyć coś zupełnie od zera? Chcesz pomóc takim markom jak Zalando , Convers czy Amazon? Dla naszego nowego Klienta, wiodącego partnera w globalnych usługach e-commerce, poszukujemy PRACOWNIKA MAGAZYNOWEGO miejsce pracy: Oporów - Wrocław Jeśli jesteś otwarty/a na nowe możliwości kariery i chciałbyś/abyś pracować w firmie, która jest liderem w swojej branży, czytaj dalej! Jeżeli opis tej roli jest dla Ciebie interesujący i wydaje się szyty na miarę właśnie dla Ciebie, prześlij do nas swoje CV. Skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie rekrutacyjne! Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami? - praca z zawsze wolnymi weekendami, - stałe godziny pracy (9.00-17.00), - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - możliwość ciągłego rozwoju, - przyjazne środowisko pracy, - pracę z profesjonalistami, - brak rutyny w codziennej pracy każdy dzień to nowe wyzwania, - szybki i skuteczny proces rekrutacji, - fantastyczną okazję do rozwoju. Na tym stanowisku będziesz zajmować się: - kompletowanie, pakowanie i etykietowanie zamówień, - przetwarzanie zamówień i przesyłek w systemach firmy, - wprowadzenie danych do systemów online i arkuszy kalkulacyjnych, - zgłaszanie wszelkich problemów. Aplikuj, jeśli: - posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie, - masz przynajmniej podstawową znajomość programu Excel, - potrafisz pracować w zespole i masz pozytywne nastawienie, - mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe wysokiego składowania.

Prace magazynowe, kompletowanie zamówień - Chorzów
Prace magazynowe, kompletowanie zamówień - Chorzów
15 zł
Chorzów wczoraj

Kompletowanie zamówień Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h Umowa Zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -dla chętnych praca również w soboty płatna 150% Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności poniedziałek- piątek w godzinach 6-14/14-22 Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Osoby zainteresowane proszę o kontakt: ***-***-*** lub poprzez wiadomość prywatną. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. (APT6474) z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Czynności magazynowe
Czynności magazynowe
10500 zł
Chorzów wczoraj

Kompletowanie zamówień Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h Umowa Zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -dla chętnych praca również w soboty płatna 150% Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności poniedziałek- piątek w godzinach 6-14/14-22 Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Osoby zainteresowane proszę o kontakt: ***-***-*** lub poprzez wiadomość prywatną. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. (APT6474) z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Pracownik Sortowni Paczek
Pracownik Sortowni Paczek
70 zł
Zgierz wczoraj

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek Miejsce pracy: Lućmierz Las ul. Sadowa 8a, 95-100 Zgierz NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Gwarantujemy: Stawkę w wysokości 23,00 zł brutto/godzina; Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu; BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII ! Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi; Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu; Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ]; Zmiany do wyboru: 23:00 - 7:00 Wolne soboty i niedziele; Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie ! Uczeń / Student 22,00 zł netto ( na rękę ) ! TEL: 690... 864... 100... Infolinia: 32 307 93 00 - Jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „LUĆMIERZ +'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY ! Twoje obowiązki: Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki. Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata. Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów! Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet Drobne czynności porządkowe Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania pracodawcy: Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować). Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym). Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna. Ukończone 18 lat Zarabiaj ok. 3700 złotych – dla ucznia/studenta ok. 3700 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych) Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania ! Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych ! Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych. TEL: 690... 864... 100... Infolinia: 32 307 93 00 - Jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „LUĆMIERZ +'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY !

Pracownik Sortowni Paczek
Pracownik Sortowni Paczek
70 zł
Gorzów Wielkopolski wczoraj

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek Miejsce pracy: 66-400 Gorzów Wielkopolski, ul. Dziewiarska 9 NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Gwarantujemy: Stawkę w wysokości 22,00 zł brutto/godzina; Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu; BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII ! Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi; Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu; Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ]; Zmiany do wyboru: 05:00 - 13:00, 13:00 - 21:00 lub 02:00 - 10:00. Wolne soboty i niedziele; Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie ! Uczeń / Student 22,00 zł netto ( na rękę ) ! TEL: 690... 864... 100... Infolinia: 32 307 93 00 - Jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „GORZÓW +'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY ! Twoje obowiązki: Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki. Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata. Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów! Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet Drobne czynności porządkowe Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania pracodawcy: Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować). Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym). Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna. Ukończone 18 lat Zarabiaj ok. 3700 złotych – dla ucznia/studenta ok. 3700 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych) Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania ! Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych ! Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych. TEL: 690... 864... 100... Infolinia: 32 307 93 00 - Jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „GORZÓW +'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY !

Praca ze skanerem na magazynie
Praca ze skanerem na magazynie
50 zł
Chorzów wczoraj

Kompletowanie zamówień Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h Umowa Zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -dla chętnych praca również w soboty płatna 150% Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności poniedziałek- piątek w godzinach 6-14/14-22 Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Osoby zainteresowane proszę o kontakt: ***-***-*** lub poprzez wiadomość prywatną. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. (APT6474) z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Pracownik Sortowni Paczek
Pracownik Sortowni Paczek
70 zł
Stryków wczoraj

Chcesz dołączyć do szerokiego i profesjonalnego teamu jednej z największych firm sektora logistycznego? Dobrze trafiłeś! Zaaplikuj, pozytywnie przejdź uproszczony proces rekrutacyjny i ciesz się pracą! Coś nam podpowiada, że czekamy właśnie na Ciebie! Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek Miejsce pracy: 95-010 Stryków, ul. Wodna 38a BEZPŁATNY TRANSPORT Z MIEJSCOWOŚCI: ŁÓDŹ, ŁĘCZYCA, DZIERZBIĘTÓW, LEŚMIERZ, MODLNA, SIERPÓW, OZORKÓW, ZGIERZ (W OBIE STRONY) WYPŁACAMY WYNAGRODZENIA OD 6 - 10 DNIA KAŻDEGO MIESIĄCA ! NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Pracodawca oferuje: Stawkę w wysokości 24,30 zł/godzina (22,30 zł brutto stawki podstawowej + 2,00 zł premii frekwencyjnej); BEZPŁATNY TRANSPORT [ w obie strony ] z miejscowości: Łódź, Łęczyca, Dzierzbiętów, Leśmierz, Modlna, Sierpów, Ozorków, Zgierz; Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu; BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII ! Dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi; Pewną pracę w pełnym wymiarze czasu; Na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ]; Elastyczne godziny pracy: dla przykładu: 05:00 - 13:00 lub 07:00 - 15:00 (poniedziałek - piątek); Wolne soboty i niedziele; Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie ! Uczeń / Student 24,30 zł netto ( na rękę ) ! TEL: 690... 864... 100... --> jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „STRYKÓW + 'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY ! Twój zakres obowiązków: Rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki. Przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata. Zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów! Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet Drobne czynności porządkowe Brzmi łatwo? Bo tak jest! Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy! Wymagania pracodawcy: Wygospodarujesz kilka godzin dziennie (bez tego trudno pracować). Uważasz się za osobę, która wytrwale dąży do zaplanowanego celu (pracuję w pracy – odpoczywam w czasie wolnym). Jesteś super-bohaterem i żadna praca fizyczna nie jest Ci straszna. Ukończone 18 lat. Nie przekonuje Cię stawka 24,30 zł / godz. ? Przelicz, ile możesz zarobić w skali całego miesiąca! Zarabiaj ok. 4100 złotych – dla ucznia/studenta ok. 4100 złotych netto (na rękę)! + możliwość dodatkowego zarobku (więcej godzin dla chętnych) Brzmi ciekawie ? Aplikuj lub skontaktuj się z Nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania ! Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych ! Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych. TEL: 690... 864... 100... --> jeśli żaden telefon wyjątkowo nie odpowiada, wyślij nam SMS o treści „STRYKÓW + 'TWOJE IMIĘ'” ! ODDZWONIMY !

Pracownik Magazynu
Pracownik Magazynu
Wrocław wczoraj

OPIS Dla naszego Klienta, firmy logistycznej, szukamy osoby na stanowisko związane z: PRACAMI POMOCNICZYMI NA MAGAZYNIE LOKALIZACJA: Wrocław, Psie Pole Chcesz poznać szczegóły? Zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy do Ciebie! Co zyskujesz dzięki pracy z nami? • zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek, • Miejsce pracy jest świetnie skomunikowane, bez problemu dojedziesz autobusem praktycznie z każdej lokalizacji, • stabilne zatrudnienie, • atrakcyjne wynagrodzenie, • pracę w systemie III zmian (6-14, 14-22, 22-6), • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna Luxmed oraz karta Multisport), • pakiet szkoleń wewnętrznych, • wsparcie lidera na każdym etapie pracy, • ciche i spokojne miejsce pracy, • zgrany zespół, który zawsze służy pomocą, • strzeżone miejsce parkingowe oraz rowerowe, • okres wdrożenia dla każdego nowego pracownika, dostosowany do indywidualnych predyspozycji. Czy będziesz się zajmować? Do Twoich obowiązków będą należały proste prace pomocnicze na magazynie (układanie towaru, foliowanie)! Nie masz doświadczenia? Nauczymy Cię wszystkiego, więc nie masz się czego obawiać! Nasz Zespół czeka na Ciebie! Nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną! Zapomnij o długich i żmudnych procesach rekrutacyjnych, które mogą trwać miesiące. Wystarczy 48 godzin, aby nasz rekruter skontaktował się z Tobą. Powodzenia!

PRACA MAGAZYNIER KIEROWCA RADZISZÓW
PRACA MAGAZYNIER KIEROWCA RADZISZÓW
wczoraj

Hurtownia Internetowa Hurtownia7 zatrudni na stanowisko magazynier-kierowca Oferujemy: -pracę w stabilnej firmie -umowę o pracę na pełen etat -atrakcyjne wynagrodzenie -praca w Radziszowie koło Skawiny -możliwość awansu Zakres obowiązków: -pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki -przyjmowanie i odkładanie towaru -dbanie o czystość na hali magazynowej -dowóz towaru do klientów Osoby zainteresowane prosimy o kontakt i przesłanie CV z zamieszczoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.081997r., Dz.U. Nr 133, poz. 883)"

Pomoc przy dostawach w drogerii - Tczew, 21-22zł/godz
Pomoc przy dostawach w drogerii - Tczew, 21-22zł/godz
Tczew wczoraj

Miejscowość - Tczew Do zadań poszukiwanego kandydata będzie należało: -wsparcie przy bieżących dostawach -pomoc przy usytuowaniu rzeczy na magazynie -wypakowanie dostaw na sklepie -inne prace magazynowe/sklepowe -dostawy odbywają się na dwóch obiektach w Tczewie, na jednym z obiektów obowiązkowe dostawy - 3 razy w tygodniu poniedziałki, środy, piątki w godzinach 5-9. Na drugim z obiektów obowiązkowe dostawy raz w tygodniu w środy w godzinach 6-12. Istnieje możliwość dodatkowych godzin pracy dla osób chętnych. Wymagania: -dostępność w zaakceptowanym terminie -zaangażowanie w powierzone obowiązki -umiejętność pracy w zespole -uczciwość Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny. Prosimy o zamieszczanie do przysyłanych dokumentów aplikacyjnych poniższej zgody: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji

Kierowca - Magazynier / Kierowca samochodu ciężarowego
Kierowca - Magazynier / Kierowca samochodu ciężarowego
Gdynia wczoraj

Wynagrodzenie: od 2364 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracę na okres próbnycały etatpracę na jedną zmianę w godzinach 07:00-15:00wynagrodzenie od 3010 zł brutto miesięcznie (od ok. 2364 zł "na rękę")zakwaterowanieCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazprzesłania aktualnego CVwykształcenia zawodowegoprawa jazdy kat. B / prawa jazdy kat. Ckursu na przewóz rzeczy karty kierowcyznajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym (A1-A2)doświadczenia zawodowego (mile widziane)Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Czynności magazynowe - magazyn Chorzów
Czynności magazynowe - magazyn Chorzów
Chorzów 2 dnia plecy

Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji części samochodowych poszukujemy osób do kompletacji zamówień za pomocną skanera. Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h -premie frekwencyjne i uznaniowe (do 200zł brutto/miesiąc) -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -DLA CHĘTNYCH praca również w soboty płatna 150% - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek w godzinach 14-22 i 6-14) - gotowości i chęci do pracy od zaraz - umiejętność obsługi skanera oraz doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Pracownik Magazynowy Sortownia DHL Niemcy
Pracownik Magazynowy Sortownia DHL Niemcy
2 dnia plecy

Firma HR-Zone poszukuje osób do pracy na stanowisko Pracownik Magazynowy na dwa stanowiska: 1. Komisjonowanie art. spożywczych na magazynach Netto, Rewe na wózkach widłowych typu Amaise lub 2. Pracownik do sortowania paczek DHL Neumunster Praca Niemcy *Komisjonowanie art. spozywczych na wózkach typu Ameise stawki od 11-13,20 euro/h brutto + dodatki REWE Bondorf REWE Kolonia NETTO Coswig Anhalt Netto Berlin oraz DHL Neumünster - nocki 14euro/h *Rozladunek i zaladunek paczek w firmie kurierskiej Inne oferty *Pracownik Porzadkowy w Koloni 12euro/h *Sztapler, operator wozka Koln 12,75 euro/h *DGL w Potsdam kompletacja magazyn z napojami 12euro/h ️Wymagane jest auto na dojazdy do pracy Zapisy 577 - pokaż numer telefonu - Od 9-17 CV @ Zapraszam do kontaktu tel. +48 577 - pokaż numer telefonu - Dział Rekrutacji Marta

Pomocnik magazyniera
Pomocnik magazyniera
Bojano 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 3200 zł netto miesięcznie W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNUObowiązki:odpowiedzialność za operacje w magazynie: rozładunek dostaw, przyjęcie towaru do magazynu, załadunek towaru, sprawdzanie poprawności dostaw, kompletacja zamówień,utrzymanie porządku w magazynie.Wymagania:chęć do pracy,odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i dokładność,umiejętność pracy w zespole,mile widziane prawo jazdy kat. B,mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej.Oferujemy:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,jednozmianowy system pracy (8-16),wolne weekendy,płatne nadgodziny (ok. 40h w tygodniu),przyjacielski, zgrany zespół,możliwość zdobycia doświadczenia.Siedziba firmy znajduje się w Bojanie (20 km od Gdyni). Przed wysłaniem CV prosimy o zapoznanie się z możliwością dojazdu.  Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres e-mail @ />Prosimy o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).        Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

zatrudnimy pracownika magazynu
zatrudnimy pracownika magazynu
Kraków 2 dnia plecy

Wiodąca firma produkcyjno-handlowa o międzynarodowym zasięgu z branży techniki zamocowań i narzędzi ręcznych zlokalizowana w Krakowie Nowa Huta poszukuje: PRACOWNIKA MAGAZYNU WYSOKIEGO SKŁADOWANIA Obowiązki - przyjmowanie i sprawdzanie zgodności dostarczanego towaru z dowodem dostawy, - przygotowywanie i wydawanie z magazynu ekspediowanego towaru, - układanie, segregacja i porządkowanie towaru na pólkach (paletach), - pilnowanie poprawności i zgodności faktycznego stanu magazynu z komputerowym. - kontrola ilościowo-jakościowa towarów, - dbanie o czystość na stanowisku pracy. Wymagania - odpowiedzialność i dokładność - umiejętność obsługi komputera - komunikatywność, - umiejętność pracy z zespole - uczciwość, rzetelność i punktualność - nie wymagamy doświadczenia - uprawnienia na wózek widłowy mile widziane Oferujemy - umowę o pracę (poniedziałek - piątek) - pracę w firmie o pozycji lidera na rynku - możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji - pracę w młodym zgranym zespole oraz otwartą i przyjazną atmosferę - możliwość realizowania własnych umiejętności i ciągłego rozwoju - pakiet świadczeń dodatkowych: ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku; Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Magazynier/operator wózka
Magazynier/operator wózka
Gdańsk 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 4000 do 4500 zł netto miesięcznie LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:Magazynier/Operator wózkaNumer ref. 0057576Miejsce pracy: GdańskObowiązki:rozładunek samochodów/załadunek kontenerówobsługa regałów wysokiego składowaniakompletacja towarówkontrola jakościowo - ilościowa w procesie przyjęcia i wydaniainwentaryzacja towarówdbałość o powierzone mienie oraz porządek w magazynieWymagania:sumienność , uczciwość i pracowitośćdoświadczenie w pracy w magazyniemile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowychOferta:atrakcyjne wynagrodzenie oraz premiazatrudnienie w oparciu o umowę o pracęszeroki pakiet benefitów pracowniczych: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, program rekomendacji pracowników i wiele innychświadczenia z ZFŚSmożliwość rozwoju zawodowegopracę od poniedziałku do piątku bez zmiany nocnejprzyjazną atmosferę w pracyZgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, znajdujący się pod adresem: https://tiny.pl/9pxkrAgencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Magazynier
Magazynier
2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 3214 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracę na okres próbnycały etatwolne weekendypracę na dwie zmiany w godzinach 06:00-14:00, 14:00-22:00wynagrodzenie od 4300 zł brutto miesięcznie (od ok. 3214 zł "na rękę")Czego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazwykształcenia zawodowegodoświadczenia w pracy na magazynie (mile widziane, ale nie jest wymagane)uprawnień do obsługi wózków widłowych (mile widziane, ale nie jest wymagane)siły fizycznejmotywacji do pracydokładności i sumienności, zaangażowaniaOczekujemy gotowości:do pracy w systemie zmianowymDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

magazynier-operator wózka widłowego
magazynier-operator wózka widłowego
Pruszcz Gdański 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 3000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinwolne weekendyCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazdoświadczenia na podobnym stanowisku powyżej rokuobsługi komputeraniższych uprawnień na wózki widłowe (II WJO i III WJO)Benefity:szkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnieńzniżki pracowniczeprywatna opieka medycznamożliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życieparking dla pracownikówpaczki / bony świątecznedofinansowanie wypoczynku / wczasy pod grusząDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Magazynier - Chorzów
Magazynier - Chorzów
Chorzów 2 dnia plecy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W chwili obecnej, dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji części samochodowych poszukujemy osób do kompletacji zamówień za pomocną skanera. Lokalizacja: Chorzów, ul. Niedźwiedziniec Oferujemy: - stawkę godzinową 20 zł brutto/h -premie frekwencyjne i uznaniowe -dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych -DLA CHĘTNYCH praca również w soboty płatna 150% - zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (możliwość przejścia pod firmę po 6 miesiącach) - wynagrodzenie zawsze na czas - zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie Oczekujemy: -pełnej dyspozycyjności 5 dni w tygodniu (poniedziałek- piątek w godzinach 14-22 i 6-14) - gotowości i chęci do pracy od zaraz -rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków - umiejętność obsługi skanera oraz doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem Do obowiązków zleceniobiorcy będzie należało: - zbieranie i skanowanie towaru - rozdzielanie produktów na kontrahentów - drobne czynności porządkowe oraz różnego rodzaju czynności magazynowe Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv za pośrednictwem formularza aplikacyjnego. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami. Poleć HR Work Force Swoim znajomym mamy więcej wolnych miejsc pracy "Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych.

Magazynier/ka z orzeczeniem - Pszczyna, Górnośląska
Magazynier/ka z orzeczeniem - Pszczyna, Górnośląska
Pszczyna 2 dnia plecy

Probet Sp. z o.o. . Aktywnie i z sukcesem wspieramy aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze: - Magazynier POSZUKUJĘ KOBIET I MĘŻCZYZN Praca: Pszczyna, ul. Górnośląska ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - kompletacja zamówień - przyjęcie i wydanie towaru - rozkładanie towaru na regały - zwroty wadliwego towaru WYMAGANIA: • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku • możliwość dojechania na 7 rano • praca chodząca • wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności OFERUJEMY: • umowę o pracę • na cały etatu • wynagrodzenie od 2 500 zł netto + premia • praca od pon. do pt. w godz 7.00 do 15.00 lub 14.00 do 22.00 • zwrot kosztów dojazdu własnym samochodem i dofinansowanie do leków Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku. Anna tel mobile: 789 - pokaż numer telefonu -  INFORMACJA RODO Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r (RODO), informujemy, iż Administratorstwem Pani/Pana danych osobowych będą Spółki: 1. Probet Pro sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/2 tel.32/705-08-01;ProbetGroup S.A., Probet sp. z o.o., Probet Usługi sp. z o.o., Raffen sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowie przy ul. Limanowskiego 9/1tel. 32/705-08-01 2. Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych . W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem Pana/Pani danych osobowych proszę się z nim skontaktować : tel. 571 - pokaż numer telefonu - , adres mail. iod[ ]probet.info.pl 3. Pani/Pana dane będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z pozyskaniem kandydata na pracownika i umówieniem go na spotkanie z przedstawicielami Współadministratora lub Zleceniodawcy, z którym Współadministratorzy podpisali stosowne zlecenie( art. 6 ust.1 lit. b RODO ) 4. Współadministratorzy będą przetwarzali Pani/Pana dane osobowe, także w kolejnych procesach rekrutacyjnych pracowników, jeżeli wyrazi Pani/Pan na to zgodę ( art.6 ust. 1 lit. a RODO ), 5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 m-cy lub niezwłocznie zniszczone po otrzymaniu informacji o zatrudnieniu u Zleceniodawcy. Dobrowolnie wyrażoną zgodę można zawsze cofnąć. 6. Dane osobowe nie będą transferowane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 7. Przysługuje Pani/Panu prawo: a) dostępu do treści danych oraz ich poprawiania, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem jeżeli przetwarzanie danych zwykłych ( art. 6 ust. 1 lit.a RODO ) lub szczególnej kategorii ( art. 9 ust. 2 lit. a RODO ) b) wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych c) podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w procesie rekrutacji d) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. UWAGA Osoby które wysyłają swoje CV jak również t , które są zainteresowane udziałem w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji” .Kandydaci, którzy przesłali swoje CV bez powyższej klauzuli nie będą mogli brać udziału rekrutacji. Aplikacji, formularz CV nie zwracamy. Informujemy, iż osobiście kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

pracownik magazynowy/ tester wyświetlaczy
pracownik magazynowy/ tester wyświetlaczy
2 dnia plecy

DPKL Doradztwo Personalne (nr licencji 8709) dla swojego Klienta - firmy z branży GSM- poszukuje pracownika do prac magazynowych oraz przy testowaniu wyświetlaczy. Miejsce pracy: Warszawa - Żoliborz Czas pracy: poniedziałek-piątek, w godz. 9:00-17:00 Obowiązki: kontrola jakości/testowanie wyświetlaczy w telefonach komórkowych prace magazynowe, kompletacja zamówień, sprawdzanie aktualnych stanów magazynowych, pakowanie, oklejanie paczek Wymagania: dokładność , precyzyjność umiejętność szybkiego uczenia się cierpliwość (praca przy testowaniu wyświetlaczy ma dość monotonny charakter) mile widziane zainteresowanie branżą GSM nie wymagamy doświadczenia Oferujemy: umowę zlecenie, stawkę 19,70 zł brutto/h pracę od zaraz Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.” lub: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, zarówno na potrzeby prowadzonej obecnie rekrutacji, jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych. Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania oraz że zgoda może być odwołana w każdym czasie.” Informujemy, że: administratorem Pana/i danych osobowych zawartych w przekazanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych będzie Katarzyna Łasiewicka, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DPKL Katarzyna Łasiewicka z siedzibą w Warszawie przy ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa; Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych na podstawie wyrażonej przez Pana/ią zgody (art. 6 ust. 1 pkt a) RODO); odbiorcą Pana/i danych osobowych będzie nasz Klient posiada Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; posiada Pan/i prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody prosimy przesłać drogą elektroniczną naadres:biuro(MAŁPKA)dpkl.pl lub pocztą tradycyjną na adres ul. Rembielińskiej 20/230, 03-352 Warszawa; ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pan/i, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących narusza przepisy prawa; podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji; Pańskie dane zostaną usunięte po zakończeniu procesu rekrutacji, chyba że wyrazi Pan/i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez administratora także w celu przyszłych rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacjiPańskie dane zostaną usunięte po upływie 3 lat od ich otrzymania; W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celu przyszłych rekrutacji odbiorcami Pana/i danych będą podmioty, które zlecą Administratorowi Danych przeprowadzenie rekrutacji w celu poszukiwania dla nich pracownika lub współpracownika o kwalifikacjach, które Pan/i potencjalnie posiada.

Mgazynier/Operator Wózka
Mgazynier/Operator Wózka
Pabianice 2 dnia plecy

Opis Jesteśmy stale rozwijającą się firmą farmaceutyczną, która obecnie poszukuje do swojego Zespołu osoby na stanowisko Magazyniera. Oferujemy: Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, Premię miesięczną w wysokości 10%, Premia za brak absencji (karta lunchowa – 300-600 zł netto), Nagroda kwartalna za zaangażowanie TOP10 (do 1000 zł brutto) Dodatek za pracę w godzinach nocnych (20% od wynagrodzenia podstawowego), Dostęp do środków zebranych w ramach ZFŚS na platformie benefitowej (540-700zł netto), Bezpłatny transport pracowniczy (z Łodzi, ze Zduńskiej Woli i z Łasku), parking dla zmotoryzowanych, Bezpłatną opieka medyczną (nielimitowany pakiet medyczny, możliwość korzystania z pakietu dental), Program rekomendacji pracowniczych (do 4 000 zł), Dofinansowanie do posiłków (50% dofinansowania vouchera na obiady w pobliskiej restauracji), Opiekę rehabilitacyjną bez limitu, Zdrowie na 5 – bezpłatne akcje profilaktyczne: szczepienia na grypę, testy na COVID, konsultacje medyczne, Program sugestii pracowniczych KAIZEN (możliwość zdobycia dodatkowych bonusów finansowych), Premie świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, spotkania świąteczne. Za co będziesz odpowiadać? Obrót materiałów zgodnie z procedurą, Obsługę wózków transportu poziomego i unoszących (załadunek/rozładunek), Przyjęcia dostaw i kompletacja zamówień przy pomocy urządzeń mobilnych, Pracę w systemie WMS. Co jest dla nas ważne? Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, Posiadanie uprawnień UDT - II WJO, Doświadczenie w pracy na magazynier, Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.

Magazynier / Operator wózka widłowego Gdynia
Magazynier / Operator wózka widłowego Gdynia
Gdynia 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 3500 do 4500 zł netto miesięcznie LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od prawie 18 lat. Zespół ponad 200 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:Magazynier / Operator wózka widłowegoMiejsce pracy: GdyniaOpis stanowiska:·        realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów)·        przyjmowanie i wydawanie towarów·        przemieszczanie i rozkładanie towarów·        dbałość o stan towaru w magazynie·        obsługa wózka widłowego i jego konserwacja·        bieżąca kontrola stanów magazynowychWymagania:·        doświadczenie na stanowisku magazyniera lub pokrewne·        uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT·        sprawność fizyczna·        umiejętność pracy w zespole·        uczciwość i zaangażowanie w wykonywaną pracę·        znajomość podstawowych dokumentów magazynowychOferujemy:·        ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie·        dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia·        dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespoleLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 2

Magazynier z orzeczeniem
Magazynier z orzeczeniem
2 dnia plecy

Firma poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do udziału w Projekcie "Bez barier zawodowych!" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego do zatrudnienia w charakterze Magazyniera z orzeczeniem Zakres Obowiązków: -składowanie oraz wydawanie produktów - kontrolowanie ilości i jakości przyjmowanego towaru - kontrolowanie zgodność dokumentów z otrzymanym towarem - obsługa urządzeń magazynowych Wymagania: - orzeczenie o stopniu niepełnosprawności - sprawność ruchowa - mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę, godziny pracy do uzgodnienia.

Magazynier z UDT (wysoki skład)
Magazynier z UDT (wysoki skład)
Gdańsk 2 dnia plecy

Wynagrodzenie: od 3800 zł netto miesięcznie Firma GREENYARD LOGISTICS POLAND należąca do dużego międzynarodowego holdingu logistycznego specjalizującego się w obrocie artykułami świeżymi, poszukuje pracowników na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNU z uprawnieniamipraca w jednej z dwóch lokalizacji:Miejsce pracy: GDAŃSK ul. KontenerowaCzas pracy:      PN – PT, tryb zmianowy 7:00-15:00 / 8:00-16:00 / 10:00-18:00Miejsce pracy: GDAŃSK, ul. Tama PędzichowskaCzas pracy: PN - SOB (5 dni), tryb zmianowy 6:00-14:00 / 7:00-15:00 / 8:00-16:00 / 12:00-20:00 / 14:00 – 22:00ZADANIA:ręczny rozładunek kontenerów,przyjęcie towaru,odpowiednie ulokowanie towaru na magazynie,załadunek towaru,obsługa wózka widłowego wysokiego składu.OFERUJEMY:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę na pełny etat,premię i dodatki do wynagrodzenia,szkolenie wstępne,dodatkowe bonusy: ubezpieczenie grupowe, premie za polecenie pracowników, premie świąteczne, bony podarunkowe.WYMAGANIA :książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia,uprawnienia UDT uprawniające do pracy na wysokim składzie (II WJO) - WARUNEK KONIECZNY LUB OSOBY W TRAKCIE KURSU,dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,sumienność i zaangażowanie,chęć do nawiązania długofalowej współpracy.OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV NA ADRES @ Do oferty prosimy załączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Greenyard Logistics Poland sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Wiśniowej 1, 96-321 Żabia Wola, dobrowolnie podanych moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że znane mi są moje prawa do odwołania zgody, wglądu w moje dane, ich poprawiania, przenoszenia i usuwania”Liczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 4

Praca na magazynie - kompletacja
Praca na magazynie - kompletacja
Stryków 2 dnia plecy

Pracownik Magazynu Stryków Dołącz do naszego zespołu w Strykowie - dostarczamy pewną pracę! Aplikuj do Arvato, firmy, która posiada aż 16 centrów dystrybucyjnych w Polsce. Każdego dnia z naszych magazynów wysyłanych są tysiące paczek, na które czekają klienci w ponad 22 krajach. Dlaczego warto do nas dołączyć? - Oferujemy umowę o pracę już od 1 dnia - Zapewniamy rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy - Gwarantujemy bezpłatny transport z i do miejsca pracy - Zapewniamy ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich - Karta sportowa lub medyczna to u nas standard dla każdego pracownika - Okazjonalne prezenty urodzinowe i świąteczne to miły bonus :) dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22) Za co będziesz odpowiedzialny? - Za dbanie o procesy magazynowe, w tym udział w pracach inwentaryzacyjnych, pakowanie spersonalizowanych przesyłek oraz kompletowanie zamówień - Współpracę z innymi działami firmy. Na czym nam zależy? - Na elastyczności i sumienności przy wykonywanych obowiązkach - Na dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14 oraz 14-22) - Na umiejętności pracy zespołowej Aplikuj już teraz i dołącz do naszej paczki!

Operator wózka widłowego / 4000zł
Operator wózka widłowego / 4000zł
Gdańsk 3 kilka dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń. Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Operator wózka Widłowego z UDT Numer ref. OWW/Tczew/052022/RK Miejsce pracy: Gdańsk -Kowale Zadania: - operowanie wózkiem widłowym, - przyjmowanie i rozładunek towaru - rozwożenie towaru po powierzchni magazynu i lokowanie go na regałach Nasze oczekiwania: - Uprawnienia na wózki widłowe (preferowane UDT), - Podstawowa znajomość obsługi komputera, - Rzetelność, - Dokładność Nasza oferta: - Umowa o pracę, - Praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00) - Atrakcyjne wynagrodzenie - Praca w stabilnej, ciągle rozwijającej się firmie, - Przyjazna atmosfera w pracy, - Możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji Klauzula wymagana: (upoważnia do przetwarzania CV w związku z bieżącą rekrutacją): *Prosimy o dołączenie do aplikacji załączonej poniżej klauzuli dot. ochrony danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

Pracownica/pracownik kontroli kompletacji - Lubartów
Pracownica/pracownik kontroli kompletacji - Lubartów
Lubartów 3 kilka dni temu

Seris Konsalnet - lider branży ochrony osób i mienia zatrudni pracowników kontroli towaru do Centrum Dystrybucji Jeronimo Martins w Lubartowie. Aplikuj do 30.05.2022 Jakie zadania na Ciebie czekają? - Kontrola towaru przed wyjściem z magazynu do sklepów - Praca ze skanerem, sprawdzanie poprawności skompletowanych zamówień Jakich osób szukamy? - Gotowych do pracy w systemie zmianowym 8 godz. (w systemie trzyzmianowym - zmiany dzienne, zmiany nocne) - Odpowiedzialnych, sumiennych i zaangażowanych - Osoby niekarane Mile widziane również Panie. Co zapewniamy? - Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie - Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, będącej liderem na rynku - Umowa o pracę po 3 miesiącach - Profesjonalne wdrożenie i szkolenia do pracy na stanowisku osobom bez doświadczenia - Możliwość rozwoju wewnątrz firmy - Programy wspierające zdrowie - ubezpieczenia dodatkowe GENERALI, pakiet medyczny LUXMED - Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, paczki świąteczne, karty fitness,  dofinansowania do kolonii dla dzieci, przedszkola  itp.) - Stołówka pracownicza Aplikuj online lub zadzwoń 6.9.5.1.5.6.0.6.1.

Praca na magazynie
Praca na magazynie
Wyszków 4 kilka dni temu

Poszukujemy do pracy mezczyzny na niewielkim magazynie przy pakowaniu do wysyłki internetowej.Pracujemy w niewielkim zespole w fajnej atmosferze od poniedziałku do piątku w godz 7-15.Umowa o pracę. Praca jest lekka,nie wymaga dzwigania jak to w większości prac magazynowych.Lokalizacja to ok 30 km od Wyszkowa.Wspolne dojazdy w 3 lub 4 osoby co zmniejsza nam koszty transportu.Po więcej informacji zapraszamy pod nr tel. 797 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnię magazyniera na skład materiałów budowlanych
Zatrudnię magazyniera na skład materiałów budowlanych
4 kilka dni temu

Zatrudnię magazyniera na składzie materiałów budowlanych w miejscowości Brzeziny, prawo jazdy kat.B

Operator Wózka Widłowego
Operator Wózka Widłowego
790 zł
5 dni plecy

Opis Dla naszego nowego Klienta, firmy logistycznej, szukamy osoby na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Jeżeli chcesz pracować w firmie, która zdobyła prestiżową nagrodę Redakcji dziennika Rzeczpospolita, przyznawaną najlepszym firmom, w kategorii Rozwój Infrastruktury, nie wahaj się i przeczytaj, co już niedługo możesz ZYSKAĆ! LOKALIZACJA: Nowa Wieś Wrocławska Na tym stanowisku będziesz zajmować się: - załadunkiem, rozładunkiem towarów. Aplikuj, jeśli: - masz uprawnienia UDT. Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami? - zawsze wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek, - stabilność - oferujemy umowę o pracę NA START, - pracę na trzy zmiany, - specjalistyczne szkolenia obsługi wózków widłowych, przeprowadzone przez najlepszych leaderów, - pracę w zgranym zespole o małej rotacji - bardzo cenimy sobie dobrą atmosferę pracy, - dogodny dojazd obwodnicą, - pracę w nowoczesnym magazynie, ·- opiekę medyczną z dostępem do świetnych specjalistów, - konkurencyjna stawka - 4500 zł br. podstawy + 200 zł br. PREMIA ZA OBECNOŚĆ, - pakiet Multisport. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie wahaj się i prześlij CV - skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły. Wystarczy 48 godzin aby nasz rekruter skontaktował się z Tobą. Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć!

Pracownik magazynu - Bydgoszcz
Pracownik magazynu - Bydgoszcz
300 zł
Bydgoszcz 5 dni plecy

OPIS Uwaga Bydgoszcz! Poszukiwany pracownik na magazyn! Dla naszego klienta, lidera w branży budowlanej poszukujemy PRACOWNIKA MAGAZYNU. Co zyskujesz, dzięki pracy z Nami? - umowę o pracę już w pierwszym miesiącu, - atrakcyjną stawkę godzinową, - zgrany zespół, - ciche miejsce pracy, - stabilną posadę, - prywatną opiekę medyczną LUX MED z dostępem do wielu specjalistów, - wygodny komplet odzieży roboczej, abyś swobodnie mógł wykonywać swoją pracę, - kartę Multisport dostępną w 3 atrakcyjnych wariantach. Na tym stanowisku będziesz zajmować się: - kompletowaniem towaru zgodnie z zamówieniami, - czyszczeniem i drobnymi naprawami materiału szalunków, - pakowaniem, sortowaniem, załadunkiem, rozładunkiem towarów. Aplikuj, jeśli: - posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych lub budowlanych. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń lub wyślij CV!

Filtr