Sortowanie:
Znaleziony: 9411 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Szefowie kuchni, kucharze – praca w Finlandii (1612)
Szefowie kuchni, kucharze – praca w Finlandii (1612)
128 zł
nowe Lublin dzisiaj

Obecnie dla naszego klienta z Finlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko: Szefowie kuchni, kucharze Lokalizacja: Lappeenranta. Zadania: Praca w restauracjach i na stacjach benzynowych. Wymagania: Język angielski, podobne doświadczenie zawodowe. Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat, 13 - 15 €/h (gross), premia 1,30 €/h (brutto) po godzinie 18:00. Po więcej informacji zapraszamy pod numer telefonu i e-mail: info [ @ ] reditus.lt 370 611 45080

Kucharz
Kucharz
53 zł
nowe Kielce dzisiaj

Poszukujemy kucharza do wykonywania posiłków, i dbania o stanowisko pracy, oferujemy kuchnię polską głównie ( domowe posiłki). Praca jednozmianowa w młodym zespole.

praca nad morzem
praca nad morzem
3499000 zł
nowe Kamień Pomorski dzisiaj

Poszukuję osoby na zmywak na sezon letni. Praca w miejscowości Dziwnów. Gwarantuję zakwaterowanie oraz wyżywienie.

Kelner/Kelnerka
Kelner/Kelnerka
nowe dzisiaj

Pensjonat Pod Pieprzówkami poszukuje osób na stanowisko kelner/kelnerka Twój zakres obowiązków -przygotowanie sali konsumpcyjnej do realizacji usług gastronomicznych - serwowanie dań zgodnie ze standardami sztuki kelnerskiej - dbanie o komfort i potrzeby Gości - współpraca ze współpracownikami, przełożonymi w realizacji najwyższej jakości - przestrzeganie zasad sanitarnych ,bezpieczeństwa i higieny pracy Nasze wymagania: - doświadczenie mile widziane - wysoka kultury osobistej i zdolności interpersonalnych - umiejętność pracy w zespole - dyspozycyjność - sumienności, odpowiedzialności i zaangażowania Oferujemy: -umowę o pracę lub umowę zlecenie -możliwość rozwoju zawodowego -szkolenia Zapraszamy do współpracy! Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o nadanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz 883).

Zatrudnię pomoc kuchni
Zatrudnię pomoc kuchni
nowe dzisiaj

praca 2- zmianowa w kuchni na podstawie grafiku

Pracownik recepcji
Pracownik recepcji
nowe Zator dzisiaj

Ośrodek Wypoczynkowy RIVER PARK Łysoń Sp. J. poszukuje kandydatów na stanowisko - PRACOWNIK RECEPCJI Miejsce pracy- Zator, ul. Parkowa 8 praca od marca 2023 r. Do obowiązków pracownika będzie należeć: 1. obsługa gości Ośrodka zgodnie z założonymi standardami, 2. dbałość o wysoki standard usług i pozytywny wizerunek Ośrodka, 3. dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gościa w Ośrodku Wypoczynkowym (meldowanie, wystawianie faktur) 4. przyjmowanie i rozliczanie rezerwacji, 5. dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, 6. obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, 7. zdawanie i odbiór obiektów w oparciu o protokół zdawczo-odbiorczy Od kandydatów oczekujemy 1. wykształcenie min. średnie 2. znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym 3. znajomość programu Soho będzie dodatkowym atutem 4. znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office, 5. gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy ( wybrane weekendy w miesiącu) 6. wysoka kultura osobista i miła aparycja, komunikatywność 7. energiczność, kreatywność i czynne podejmowanie działań pro sprzedażowych 8. odpowiedzialność i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji 9. prawo jazdy kat. B Oferujemy: umowa zlecenie, atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze, szkolenie stanowiskowe z zakresu obsługi programu hotelowego i księgowego, możliwość rozwoju personalnego i poszerzania horyzontów zawodowych motywacyjny i stabilny system wynagrodzeń Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV - @ @ , uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami . Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.U.nr 2016 poz.922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest River Park Łysoń Sp. J. z siedzibą w Zatorze, przy ul. Parkowa 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Kucharz, pomoc kucharza - Gliwice
Kucharz, pomoc kucharza - Gliwice
nowe Gliwice dzisiaj

Pulire jest spółką należącą do Samsic Polska, zajmuje się profesjonalną obsługą w zakresie usług porządkowych wewnątrz i na zewnątrz obiektów, w sklepach, biurach oraz na halach magazynowych. Oferujemy usługi w zakresie prac gastronomicznych na halach magazynowych oraz w dużych centrach dystrybucyjnych i logistycznych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko kucharza lub pomocy kucharza do stołówki pracowniczej na obiekt znajdujący się w Gliwicach. OBOWIĄZKI: -przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi, -pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, -utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, -zabezpieczenie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, -obróbka wstępna produktów spożywczych, -przygotowywane warzyw i owoców – obieranie, krojenie, -przestrzeganie ustalonych godzin przygotowywania oraz wydawania posiłków, -przestrzeganie zasad HACCP, przepisów BHP i przeciwpożarowych. WYMAGANIA: -doświadczenie na podobnym stanowisku, -gotowość do nauki i podejmowania nowych wyzwań, -zaangażowanie, -punktualność i dobra organizacji pracy, -umiejętność pracy w zespole. CO OFERUJEMY: -stabilne zatrudnienie w wybranej przez siebie formie, -atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji, -elastyczny grafik, -możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pośrednictwem portalu. Informujemy, że Administratorem danych jest Pulire Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Astrów 10. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Kelner/Kelnerka/Obsługa imprez
Kelner/Kelnerka/Obsługa imprez
nowe Stara Kiszewa dzisiaj

W związku z rozwojem firmy Karczma Viking w Starej Kiszewie poszukuje osób do pracy na stanowisko: kelner/kelnerka/obsługa imprez. Wymagamy odpowiedzialności, chęci do pracy, umiejetności pracy w zespole, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Chętnie przeszkolimy osoby chcące podjąć pracę. Oferujemy motywujące wynagrodzenie, miłą atmosferę w pracy oraz możliwość dalszego rozwoju. Praca stała jak również sezonowa, weekendowa, obsługa imprez okolicznościowych, itp. Osoby z daleka możliwość zakwaterowania.

KIEROWNIK SALI do Restauracji Hotelowej
KIEROWNIK SALI do Restauracji Hotelowej
nowe dzisiaj

Renomowany Hotel zatrudni do swojej Restauracji kandydata z doświadczeniem na stanowisko: KIEROWNIK SALI Gwarantujemy: • Atrakcyjne warunki finansowe; • Możliwości rozwoju w strukturach; • Pełną wyzwań pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole; • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy; Zadania: • Organizacja pracy podległych kelnerów i kompleksowe zarządzanie salą bankietową; • Dbałość o wizerunek, najwyższą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę gości; • Współpraca z kuchnią; • Oczekujemy: • Doświadczenia na podobnym stanowisku; • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność zarządzania zespołem; • Umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany; Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV przez odpowiedź na ogłoszenie Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli: Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Kelner/Kelnerka w hotelu 4*
Kelner/Kelnerka w hotelu 4*
nowe Warszawa dzisiaj

Warsaw Plaza Hotel to czterogwiazdkowy hotel w południowej części stolicy, wyróżniający się nowoczesnym designem, wyśmienitą kuchnią oraz przestronnymi salami konferencyjnymi stwarzającymi idealnie warunki do organizacji spotkań biznesowych, a także niezapomnianych imprez okolicznościowych. Poszukujemy zaangażowanych współpracowników do naszego stałego Zespołu. Zastępca Szefa Kuchni Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów Główne zadania: samodzielne prowadzenie zmiany, umiejętność organizacji pracy zespołu kontrola produktywności pracowników kuchni oraz zmywaka zarządzanie stanem oraz gospodarką magazynową sumienne wykonywanie obowiązków związanych z powierzonym stanowiskiem zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie Gościom usług na najwyższym poziomie odpowiedzialność za jakość wykonywanych usług dla gości współpraca z całym Zespołem i z Dyrekcją Hotelu Nasze oczekiwania wobec kandydatów: min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza zmianowego lub zastępcy Szefa Kuchni samodzielne prowadzenie zmiany, umiejętność organizacji pracy zespołu mile widziana wiedza z zakresu prowadzenia zasad HACCP chęć do pracy w hotelarstwie i gastronomii wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność dyspozycyjność, wysoka kultura osobista – pracujemy w Zespole i dla Gości, którzy chcemy aby zawsze do nas wracali Co oferujemy naszym Pracownikom: stabilną i odpowiedzialną pracę pomoc w załatwieniu wszystkich potrzebnych dokumentów do pracy atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym możliwość rozwoju zawodowego przyjazną i partnerską atmosferę w pracy preferowane stawki dla pracowników i ich rodzin w hotelach sieci CFI Hotels Group

Operator Maszyn CNC
Operator Maszyn CNC
nowe Ząbki dzisiaj

Opis stanowiska: • obsługa tokarki CNC OKUMA • wykonywanie detali na podstawie dokumentacji technicznej • samodzielne dobieranie odpowiednich parametrów oraz narzędzi do obróbki • bieżąca kontrola jakości wykonywanych produktów Wymagania: • doświadczenie w obsłudze tokarki CNC min. 3 lata • zdolności posługiwania się narzędziami pomiarowymi • znajomość czytania rysunku technicznego Oferujemy: • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy • atrakcyjne wynagrodzenie od 6.500 – 9.000 brutto • pracę II zmianową 6-14 ; 14-22 pon-pt

Pracownik kawiarni
Pracownik kawiarni
nowe Ustka dzisiaj

Zatrudnimy kelnerki/barmanki , kelnerów/barmanów do Cafe Mistral Oferujemy; - praca na etat - praca na stałe lub sezon - praca zmianowa w godz 8.00 - 20.00 - elastyczny grafik Jesteś studentem ; - studiujesz zaocznie - praca w tygodniu - studiujesz dziennie - praca w weekendy Wymagania; - pracowitość - rzetelność - zaangażowanie - energiczność i uśmiech - miła aparycja Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr. 501 52 75 78, do składania CV w kawiarni Cafe Mistral Ustka ul.Kaszubska 9 lub mailowo

Sprzedawca Świebodzice
Sprzedawca Świebodzice
nowe Świebodzice dzisiaj

Zatrudnimy do pracy w gastronomii na stanowisko sprzedawca. Do obowiązków pracownika będzie należało przygotowanie kurczaków z rożna oraz dań typu fast-food. Gwarantujemy pracę w rozwijającej się firmie oraz atrakcyjne warunki współpracy, elastyczny grafik. Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, zgodnej z Państwa wolą, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO).”

Dam pracę
Dam pracę
nowe dzisiaj

Witam Szukamy do naszego zespołu fajnej pracowitej kobitki , praca w Pubie , Kawiarni , Imprezy okolicznościowe . Praca weekendowa jak i również w tyg na stanowisku kelnerki ,barmanki oraz czasem pomocy kuchennej . Lokal znajduje się w Mysłowicach (Krasowy- Kosztowy). Zainteresowanych zapraszam o przesłanie CV na adres @ Zapraszam

Sprzedawca Krapkowice
Sprzedawca Krapkowice
nowe Krapkowice dzisiaj

Zatrudnimy do pracy w gastronomii.Jesteśmy siecią Kurcze Pieczone, funkcjonujemy w ponad 50 miastach .Jak sama nazwa wskazuje uwielbiamy kurczaki pod każdą postacią .Jeśli lubisz rewolucje kuchenne w pozytywnym sensie , to zapraszamy do współpracy . U nas jesteś szefem sam u siebie . Gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy, elastyczny grafik pracy , wynagrodzenie na umowie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy . Prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie opowiemy o obowiązkach i korzyściach współpracy z nami . Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, zgodnej z Państwa wolą, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO).”

Sprzedawca Lubań
Sprzedawca Lubań
nowe Lubań dzisiaj

Zatrudnimy do pracy w gastronomii.Jesteśmy siecią Kurcze Pieczone, funkcjonujemy w ponad 50 miastach .Jak sama nazwa wskazuje uwielbiamy kurczaki pod każdą postacią .Jeśli lubisz rewolucje kuchenne w pozytywnym sensie , to zapraszamy do współpracy . U nas jesteś szefem sam u siebie . Gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy, elastyczny grafik pracy , wynagrodzenie na umowie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy . Prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie opowiemy o obowiązkach i korzyściach współpracy z nami . Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, zgodnej z Państwa wolą, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO).”

Pomoc kuchenna Bistro studenckie
Pomoc kuchenna Bistro studenckie
nowe dzisiaj

Przyjmę do pracy w bistro kobietę na emeryturze lub rencie na 1/2 etatu w charakterze pomocy kuchennej. Kontakt telefoniczny 664 - pokaż numer telefonu - (jesli nie odbiera to ten niżej) 664 - pokaż numer telefonu -

Pomoc kuchenna
Pomoc kuchenna
nowe dzisiaj

Restauracja meksykańska Casa Maya poszukaje osoby na stanowisko pomoc kuchenna. Oczekujemy: - aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęci jej wyrobienia) - samodzielności - dostępności w tygodniu oraz w weekendy - mile widziane doświadczenie Oferujemy: - wolne święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne - pracę w zespole w oparciu o szacunek i współpracę CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych można składać na adres e-mailowy lub osobiście w restauracji przy ulicy Jurowieckiej 17, lok. U3. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Kelner/ barman w restauracji meksykańskiej
Kelner/ barman w restauracji meksykańskiej
nowe dzisiaj

Hola! Jeżeli uśmiech nie schodzi Ci z twarzy, a oprócz tego świetnie czujesz się w klimatach latino to jest oferta właśnie dla Ciebie! Oczekujemy: - aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub chęci jej wyrobienia) - samodzielności - dostępności w tygodniu i w weekendy - mile widziane doświadczenie - dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana znajomość języka hiszpańskiego Oferujemy: - posiłek pracowniczy - wolne święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne - pracę w zespole w oparciu o szacunek i współpracę - zniżki pracownicze - napiwki CV z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych można składać na adres e-mailowy lub osobiście w restauracji przy ulicy Jurowieckiej 17, lok. U3. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zatrudnię Szefa/Szefową Kuchni- Mieszkanie Służbowe . PILNE
Zatrudnię Szefa/Szefową Kuchni- Mieszkanie Służbowe . PILNE
nowe dzisiaj

Zatrudnię do pracy w Restauracji w obiekcie Hotelowym – Gotującego Szefa/Szefową Kuchni.ZAPEWNIAMY MIESZKANIE SŁUŻBOWE! Szukasz stabilnej pracy– to miejsce dla ciebie !!! Restauracja z kuchnią Europejską w Częstochowie, jesteśmy na rynku od ponad 11 lat. Poszukujemy do pracy Gotującego Szefa/Szefową Kuchni. Nasze wymagania: - Umiejętność i organizowanie pracy własnej oraz podległych pracowników, - Doświadczenie gastronomiczne umożliwiające pracę na w/w stanowisku. - Dbanie o estetykę oraz świeżość podawanych dań, - Odpowiednie zarządzanie stanami magazynowymi, Obowiązki: - Dbałość o czystość oraz wyposażenie kuchni - Chęć i pomysły do wprowadzania ulepszeń w funkcjonowaniu kuchni - Zamawianie towaru i kontrola stanu magazynowego Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie - Umowa o pracę lub B2B - Atrakcyjne wynagrodzenie,  - Terminowe wypłaty miesięczne.  Cv ze zdjęciem prosimy przesłać poprzez portal olx.Po otrzymaniu umawiamy spotkanie.

Praca Wrocław lodziarnia
Praca Wrocław lodziarnia
nowe dzisiaj

Prac od połowy marca (najpóźniej od kwietnia )w lodziarni. Elastyczne godziny pracy Lokalizacja ul. Drukarska i Gliniana . Mile widziane osoby ze statusem studenta ale nie jest to konieczne

Pomoc kuchenna w przedszkolu
Pomoc kuchenna w przedszkolu
nowe dzisiaj

OPIS STANOWISKA:  • zamawianie posiłków, • utrzymanie czystości i porządku, zapewnienie obsługi wyżywienia dzieci w placówce,  • zmywanie i wyparzanie naczyń po posiłkach (wkładanie naczyń do zmywarki), • przygotowanie do podawania posiłków, porcjowanie i podawanie posiłków,  • dbanie o czystość placówki. OCZEKIWANIA:  • zaangażowanie i szczególna dbałość o porządek i czystość,  • sympatia i dbanie o dobro dzieci,  • pozytywne nastawienie i entuzjazm,  • umiejętność pracy w zespole,  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne   OFERUJEMY:  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • dołączenie do zespołu sympatycznych ludzi,  Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

KIEROWNICZKA ZESPOŁU PROMOCJI 10.000 - 16.000 ZŁ
KIEROWNICZKA ZESPOŁU PROMOCJI 10.000 - 16.000 ZŁ
nowe dzisiaj

Stała praca od zaraz!! Zatrudnimy kobietę na stanowisko kierowniczki zespołu promocji klubu muzycznego na krakowskim Kazimierzu. Stała praca, 5 dni w tygodniu od środy do niedzieli w godzinach wieczorno-nocnych, realne wynagrodzenie w przedziale 10 000 - 16 000 zł uzależnione od wyników. W pełni legalna i oficjalna umowa o pracę/zlecenie/dzieło/B2B Doświadczenie nie jest wymagane, zapewniamy profesjonalne i płatne szkolenie. OBOWIĄZKI: -Zarządzanie młodym personelem -szkolenia -nadzorowanie pracy podwładnych -korygowanie błędów zespołu Od potencjalnej kandydatki oczekujemy: -silnej charyzmatycznej osobowości -umiejętności pracy z ludźmi i w zespole -mile widziane dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne OFERUJEMY -stabilną pracę -zatrudnienie na czas nieokreślony -wysokie zarobki zależne od zaangażowania -pracę w młodym zespole

Barman/Barmanka - mile widziane osoby uczące się dziennie!
Barman/Barmanka - mile widziane osoby uczące się dziennie!
nowe Białystok dzisiaj

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? U nas masz taką możliwość! Direction Group Poland sp. z o.o., właściciel Nie Teatru oraz baru ABOVE poszukuje osób do pracy na stanowisku: Barman/Barmanka *praca w godzinach popołudniowych - głównie w weekendy oraz pojedyncze dni pracy w tygodniu *możliwość pogodzenia pracy z nauką *zmiana grafiku w okresie letnim! Charakter pracy • obsługa baru: - serwowanie bogatej oferty alkoholi wymagającym koneserom (bar Above) - sprzedaż cygar (bar Above) - parzenie kawy, herbaty, serwowanie wina (Nie Teatr) • dbałość o czystość w miejscu pracy • bezpośredni kontakt z gośćmi Nie Teatru oraz Klientem biznesowym • obsługa płatności Wymagania: • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych • bardzo dobra organizacja pracy • odporność na stres • dyspozycyjność w godzinach popołudniowych: - w weekendy: w godzinach 17:00 - 24:00 - pojedyncze dni w tygodniu - godziny popołudniowe - chęć kontynuacji pracy w okresie wakacji! Oferujemy: • szkolenie od podstaw • pracę w centrum Białegostoku (ul. Sienkiewicza 4) • umowę zlecenie • wynagrodzenie 22,80 zł/h brutto • bardzo przyjazną atmosferę w pracy ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O CV ZA POŚREDNICTWEM LENTO, ZE WSKAZANIEM W TREŚCI WIADOMOŚCI: 1. nazwy stanowiska pracy 2. dyspozycyjności w tygodniu (możliwych godzin pracy w tygodniu) 3. dyspozycyjności w weekendy (liczba weekendów) 4. preferowanego okresu zatrudnienia 5. trybu nauki (uczeń/student dzienny, zaoczny, brak statusu) 6. potwierdzenia posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych. ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY RÓWNIEŻ DROGĄ SMS NA NUMER: 697 - pokaż numer telefonu - , PROSIMY WÓWCZAS O WSKAZANIE: - w/w informacji w treści wiadomości SMS - krótkiego opisu doświadczenia zawodowego - podpisu (imienia) Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez zawarcie w CV klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Direction Group Poland sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Direction Group Poland sp. z o.o. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Direction Group Poland sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Andersa 38. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Direction Group Poland sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi. Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Pracownik kawiarni - Barista Starbucks Galeria Wileńska
Pracownik kawiarni - Barista Starbucks Galeria Wileńska
nowe Warszawa dzisiaj

Cześć!Łącząc ludzi przy kawie, Starbucks stał się jedną z najbardziej znanych i lubianych marek na świecie.Praca w Starbucks przypomina pracę ze znajomymi! Pracując tutaj, nie jesteś „pracownikiem” - nazywamy siebie „partnerami”, ponieważ wierzymy w takie same cele i wspólny sukces.Dołącz do nas – jesteśmy czymś więcej niż tym, co parzymy! Zabierzemy Cię w niezwykłą podróż po świcie kawy, opowiemy jej historię, nauczymy Cię jak parzyć idealną kawę i pomożemy rozwinąć umiejętności latte art. Zostań naszym partnerem, a już nigdy nie pomyślisz o kawie jak o zwykłym napoju!Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?Praca w Stabucks'owej rodzinie w zgodzie z naszą kulturą i naszymi wartościami – szukamy pozytywnych, uczciwych i przyjaznych ludzi, którzy szanują innych i cenią różnorodność.Tworzenie wyjątkowych momentów i relacji z naszymi Gośćmi Codzienna nauka pod okiem Baristy Trenera - nauczysz się przygotowywać napoje oraz jedzenie według naszych standardów i dostosowywania ich do potrzeb GościPomaganie swojemu zespołowi w dynamicznym środowisku, przy przygotowywaniu napojów, jedzenia, czy innych czynności takich jak sprzątanie, zmywanie lub wynoszenie śmieciW naszych Partnerach doceniamy:Pozytywne nastawienie, uczciwość i szacunek do innychBudowanie relacji poprzez tworzenie wyjątkowych momentów przy kubku kawy z naszymi GośćmiGotowość do dłuższej współpracy w elastycznych godzinach - w systemie zmianowym (we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych lub w weekendy i święta)Gotowość do nauki i rozwoju swoich kompetencjiZostając partnerem Starbucks zyskujesz:Wesoły, różnorodny zespół, na który zawsze możesz liczyćJasne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie zawsze na czasBezpośredni dostęp do programu dbania o zdrowie fizyczne oraz psychiczne Partner Life, który pomaga partnerom lepiej radzić sobie z ich obowiązkami w domu i w pracyCertyfikowane szkolenie baristyczne z pełnym wsparciem przypisanego do Ciebie Baristy TreneraMożliwość dołączenia do naszej społeczności Doing Good i angażowania się w wiele znaczących działańDostęp do technologii wspierającej Twoją pracę i Twój rozwój - platforma e-learningowa AmSpace, aplikacja mobilna ze wszystkimi standardami, grafik pracy online, Starbucks Global Academy i wiele więcej!Możliwość łączenia pracy z pasją lub ze studiami dzięki elastycznym godzinom pracyTo nie wszystko!Ponieważ 80% naszych menedżerów pochodzi z wewnętrznego rozwoju, Ty też możesz awansować na stanowisko Menadżera Regionalnego lub nawet wyżej. Jesteś ambitny, odpowiedzialny, pozytywny, pełen energii, wkładasz pasję w to co robisz i dobrze władasz językiem angielskim?Od Ciebie zależy, czy wydobędziesz z siebie to, co najlepsze i zainspirujesz innych.Brzmi interesująco?Teraz Twoja kolej.Aplikuj i sprawdź, czy będzie to Twoja ulubiona filiżanka kawy.

Sushi Master / Itamae
Sushi Master / Itamae
nowe Katowice dzisiaj

Do nowo otwierającej się restauracji Sushi w Katowicach, poszukujemy osób chętnych do pracy na kuchni jako Sushi MasterWymagania:doświadczenie min. 1 rokzaangażowaniechęci do pracybardzo dobra organizacja pracyutrzymanie porządku na stanowisku pracyumiejętność pracy w zespolepunktualnośćksiążeczka sanepidowskaOferujemy:umowę o pracęwysokość wynagrodzenia zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętnościelastyczny grafikpełne przeszkolenie

Praca Pomoc kuchenna/kucharz Między Bułami
Praca Pomoc kuchenna/kucharz Między Bułami
nowe Zielona Góra dzisiaj

Szukamy Osoby na stanowisko pomoc kuchenna/kucharz do pracy w zakładzie Produkcji Posiłków Między Bułami. Więcej informacji na spotkaniu

Restauracja Incognito zatrudni kelnera
Restauracja Incognito zatrudni kelnera
nowe Sieradz dzisiaj

Ruszamy z rekrutacją! Poszukiwany KELNER | KELNERKA na pełen etat lub sezonowo! Co zyskujesz dzięki pracy w Incognito? - UMOWĘ O PRACĘ lub wybraną przez Ciebie formę zatrudnienia;- możliwość rozwoju; - pracę w młodym zespole;- współpracę z doświadczonymi, profesjonalnymi ludźmi;- dynamiczną, ciekawą pracę;- wsparcie managera;- atrakcyjne wynagrodzenie + tipy; Czego oczekujemy? - co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku kelner, barman;- sumienności i zaangażowania;- umiejętności pracy zespołowej;- szybkiego wdrożenia w strukturę;- wysokiej kultury osobistej;- dobrych chęci;- dyspozycyjności.Jak aplikować? Swoje CV wyślij drogą mailową. To nie praca dla Ciebie? Nie bój się pracy wśród najlepszych! Jesteśmy otwartą na znajomości ekipą i chętnie wprowadzimy Cię w nasz tryb pracy! Masz pytania? Zadzwoń do naszego managera Marcina:57*******10 

Pomoc w piekarnio-cukierni
Pomoc w piekarnio-cukierni
nowe Dobroń dzisiaj

Zatrudnimy osobę do pomocy w małym zakładzie piekarniczo-cukierniczym . Mile widziane doświadczenie , również możliwość przyuczenia. Pracujemy od poniedziałku -piątku, godziny do ustalenia (popounie /nocki]. Umowa zlecenie . Stawka do uzgodnienia , w zależności od doświadczenia.

Weekendowy Kelner/ Kelnerka
Weekendowy Kelner/ Kelnerka
nowe Warszawa dzisiaj

Włoska restauracja na Bródnie zatrudni Weekendowego Kelnera/ Kelnerkę z doświadczeniem. Wymagamy: • min. półrocznego doświadczenia pracy na tym stanowisku • doskonałej organizacji pracy i samodzielności • przyjaznego i życzliwego usposobienia • umiejętności pracy "w tabace" • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i w piśmie • dyspozycyjności w godz. 10.30 - 22.30 Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w znanej i lubianej restauracji z autentyczną kuchnią włoską • atrakcyjną stawkę godz. 17 zł netto (na początek) + napiwki • elastyczny grafik pracy • posiłki i napoje pracownicze • możliwość uczestnictwa w programie Multisport i korzystania z prywatnej opieki medycznej Enel-Med Praca przy ul. Kondratowicza 18 w Pizzerii Bella Napoli. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu telefonicznego od godz. 12.00 oraz wysyłanie CV na adres mailowy. Zapraszamy!

Chicago's Pizza zatrudni pizzera
Chicago's Pizza zatrudni pizzera
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy PIZZERA do Restauracji Chicago's Pizza przy Al. Waszyngtona na Saskiej Kępie. Wymagania:chęć do pracykreatywnośćzaangażowaneumiejętność pracy w zespole Oferujemy:umowę o pracęwynagrodzenie uzależnione od umiejętności od20 zł na rękę do….. pokaż na co cię stać, a na pewno się dogadamy :)pracę przy piecu szamotowym możliwość rozwojuprzyjazną atmosferęZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub ewentualny kontakt telefoniczny w godzinach 11-22 Szukamy osoby do pracy na stałe.

Pomoc Kuchenna Restauracja Bemarowa
Pomoc Kuchenna Restauracja Bemarowa
nowe Kielce dzisiaj

Aktualnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:POMOC KUCHENNA  Jako Pomoc Kuchenna będziesz odpowiedzialny za:- udział w produkcji i przygotowywaniu dań- dbałość o czystość stanowiska pracy- wykonywanie dodatkowych innych czynności nie ujętych w wyżej wymienionym zakresie, a zleconych przez przełożonego i wynikających z zajmowanego stanowiskaSzukamy osób, które:- posiadają pasję do gotowania- nie ustają w swoim rozwoju- poszerzają swoją wiedzę- lubią pracować w zespole- wierzą w swoje umiejętności i mają odwagę do dalszego działania- cenią zgrany, zmotywowany zespół- są zainteresowane tematyką związaną kulinariamiW zamian od NAS otrzymujesz:- stabilne zatrudnienie- atrakcyjne wynagrodzenie- szansę do dalszego rozwoju- szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe- szkolenia pod okiem wykwalifikowanych Kucharzy oraz Szefów Kuchni- pracę w świetnej ekipie- posiłki pracownicze- dodatkowe benefityDołącz do Zespołu Liderów w branży gastronomicznej i zdobywaj cenne doświadczenie !!!

Pracownik Punktu Bafra Kebab 23-25zł/h brutto - Warszawa
Pracownik Punktu Bafra Kebab 23-25zł/h brutto - Warszawa
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy pracownika do punktu gastronomicznego Bafra Kebab. Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy, wystarczą dobre chęci do pracy i nauki!Lokalizacja: WarszawaPraca polega na :przygotowaniu posiłków dla klienta,obsłudze klienta i terminala,utrzymaniu czystości na punkcie.Oferujemy :pracę odporną na obostrzenia pandemiczne - żadnych przestojówelastyczny grafikstawka: 23-25 zł/h bruttoumowa zleceniewynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowaniastałe i jasne warunki zatrudnienia oraz pracę na latacodzienny posiłek z oferty punktuWymagamy:chęci do pracy i uczenia sięksiążeczki sanepidowskiejdyspozycyjności

Barman / barmanka Wichłacz Bistro-Bar
Barman / barmanka Wichłacz Bistro-Bar
nowe Kołobrzeg dzisiaj

Poszukujemy osób na stanowisko barman/barmanka. Wichłacz Bistro-Bar to wyjątkowe miejsce na mapie Kołobrzegu, które powstało ponad trzy lata temu. Do naszej pracy podchodzimy z ogromną pasją. Nasi barmani to wykwalifikowany zespół, który z przyjemnością wiele Cię nauczy. Stawiamy na oryginalność i nietypowe smaki. Nasze koktajle tworzymy od początku sami - nie chodzimy na skróty.Oczekiwania:-zaangażowanie w życie i rozwój naszej restauracji,-budowanie dobrych relacji zarówno z koleżankami i kolegami z zespołu, jak również z naszymi Gośćmi-wysoka kultura osobista, która będzie wzorem do naśladowania dla innych,-otwartości na ludzi i nowe wyzwania,-umiejętności pracy pod presją czasu,-pozytywne nastawienie do pracy i dużo uśmiechu-doświadczenieOferujemy:-pracę w klimatycznym miejscu z ludźmi mającymi wieloletnie doświadczenie gastronomiczne-pakiet szkoleń w zakresie barmańskim-możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji-stałe zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie-pełną ciekawych i ambitnych wyzwań pracę-możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,-elastyczne godziny pracyJeżeli jesteś uśmiechniętą i otwartą osobą, szybko się uczysz i lubisz nowe wyzwania- nie czekaj! Wyślij CV już dziś. Czekamy na Ciebie!Prosimy o dołączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji przez "Wichłacz" Sp.C., zarejestrowanej na ul. Perłowej 2, Kołobrzeg 78-100, NIP 671-17-54-883. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacji.

Pizzermena zatrudnię
Pizzermena zatrudnię
nowe Lublin dzisiaj

Lubelska restauracja o ugruntowanej pozycji zatrudni pizzermena. Jeżeli szukasz pracy w Lublinie, chcesz się rozwijać a pizza to twoja pasja to znaczy, że ta praca jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Chętnych prosimy o przesyłanie CV przez portal OLX. Więcej informacji pod nr telefonu 60*******00

kelner lub kelnerka
kelner lub kelnerka
nowe Siemianowice Śląskie dzisiaj

Restauracja Edamame Sushi w Siemianowicach Śląskich poszukuje pracownika na stanowisko kelnera.Jeśli lubisz ludzi i potrafisz pracować w zespole wyślij do nas swoją aplikację.Od kandydatów oczekujemy uśmiechu, wysokiej kultury osobistej oraz zaangażowania. Świetnie jeśli masz już doświadczenie w branży. Jeśli nie, nauczymy Cię wszystkiego.Ze swojej strony (poza ustalonym wynagrodzeniem) zapewniamy pracę w miłej atmosferze ze zgranym zespołem.Edamame

Praca na stanowisku pizzer
Praca na stanowisku pizzer
nowe Sopot dzisiaj

Włoska, modna restauracja w Sopocie poszukuje osoby na stanowisko PIZZER.Wymagamy dyspozycyjności, komunikatywności, punktualności oraz zaangażowania.Doświadczenie w gastronomii wymagane.Oferujemy pracę w młodym zespole, atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania.Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV.

Kelner/sommelier
Kelner/sommelier
nowe Lublin dzisiaj

Restauracja w centrum Lublin zatrudni na stanowisko:kelnersommelierMile widziane doświadczenia.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Barman/Barmanka do koktajlbaru Bardziej
Barman/Barmanka do koktajlbaru Bardziej
nowe Warszawa dzisiaj

Szukamy samodzielnego barmana/barmanki z doświadczeniem w pracy w koktajlbarze i znajomością koktajli klasycznych.Jeśli tworzenie koktajli to Twoja pasja, chcesz poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, znasz język angielski i lubisz pracę z ludźmi - dołącz do zespołu Bardziej!Oferujemy stawkę od 23 zł na rękę/godz., udział w napiwkach i serwisach, elastyczny grafik (dyspozycyjność - od 14 do 16 dni w miesiącu, praca pn-sb od godziny 15.00 do 00.00/01.00, niedziele wolne), smaczne posiłki, miłą atmosferę i pensję zawsze na czas.Wszystkie szczegóły omówimy podczas rozmowy. Prosimy o przesyłanie CV przez system olx.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Praca w KFC Kraków ECE Nowe miasto  - pracownik restauracji
Praca w KFC Kraków ECE Nowe miasto - pracownik restauracji
nowe Kraków dzisiaj

AmRest to firma prowadząca najsłynniejsze sieci gastronomiczne na całym świecie, która w swoim portfolio ma takie marki jak: KFC, Pizza Hut, Burger King czy Starbucks. Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 25 krajach na całym świecie - tworzymy globalną organizację, która kieruje się wspólnym celem i silnym przekonaniem, że Gościnność to nasz przepis na sukces.Restauracja KFC zatrudni Pracowników Restauracji w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinTwój zakres obowiązków Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi klientów poprzez miłą i profesjonalną obsługę Przygotowanie produktów z kurczaka i dbanie o jego najwyższą jakość Współpraca z pozostałymi członkami zespołu Wykonywanie bieżących zadań w restauracji, m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wsparcie restauracji w realizacji wyznaczonych celów. Dbanie o pozytywny wizerunek restauracji KFCNasze wymagania Otwartość i komunikatywność Pozytywna energia i pomysłowość Dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie Wyznaczanie ambitnych celów Umiejętność pracy w zespole Książeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widzianaTo oferujemy Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb Jasne zasady współpracy: umowa zlecenie (dla uczniów/studentów), umowa o pracę* ( dla osób nie uczących się) Profesjonalne szkolenie: nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! Rozwój zawodowy: u nas możesz zostać kierownikiem i zdobyć cenne doświadczenie! Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy m.in. pakiet medyczny, kartę OK System, ubezpieczenie Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas Wyjątkowe produkty KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks w super cenach Benefity Prywatna opieka medyczna Elastyczny czas pracy Pakiet ubezpieczeń grupowych Karta Medicover Sport (dawniej Karta OK System) Zniżka na produkty firmy AmRest Premia za polecenie przyjaciela do pracyTo już dzisiaj dołącz do EKIPY KFC! Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.*pracownik otrzymuje umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym

Kelner/kelnerka restauracja Glamour
Kelner/kelnerka restauracja Glamour
nowe Kielce dzisiaj

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko kelner /kelnerka w Restauracji Glamour . Poszukujemy odpowiedzialnych osób z wysoką kulturą osobistą Wymagania dyspozycyjność min 4 razy w tygodniu odporność na stres chęć do przyswajania wiedzy miła aparycja książeczka sanepidowska lub możliwość jej wyrobienia Oferujemy Zatrudnienie w formie umowy zlecenie / umowa o pracę szkolenia branżowe możliwość korzystania z atrakcji hotelu dla pracowników Prosimy aplikować Przez portal olx w tytule wpisujemy kelner Glamour

Dołącz do naszego Zespołu
Dołącz do naszego Zespołu
nowe Gdańsk dzisiaj

Dołącz do naszego ZESPOŁU już dziś: Stanowisko: KELNERKA/ KELNER/ BARISTAKawiarnia Dom Czekolady poszukuje pracownika na stanowisku kelnerka/ kelner.Poszukujemy osoby otwartej, uśmiechniętej oraz chętnej do pracy z ludźmi..Obowiązki osoby na tym stanowisku:.- najwyższa jakość obsługi- przygotowanie napojów i deserów zgodnie z naszymi standardami- dbanie o czystość kawiarni.Oferujemy:.- szkolenie przygotowujące do pracy- atrakcyjne wynagrodzenie- przyjemną atmosferę.Oczekujemy:.- punktualności - odpowiedzialności- wysokiej kultury osobistej- ważne badania sanitarno-epidemiologiczne (w razie braku pomagamy wyrobić).Zapraszamy do kontaktu:668 066 787.

Zatrudnimy kucharza
Zatrudnimy kucharza
nowe Gościno dzisiaj

Restauracja w centrum miejscowości Gościno, 17km od Kołobrzegu zatrudni kucharza z doświadczeniem.  Praca w systemie 2/2 od 12.00 do 22.00 możliwość dopasowana grafiku. Wymagania: sumienność, zaangażowanie, uczciwość dobra organizacja pracy własnej zdolność do pracy pod presją czasu książeczka sanepidowska.

Stary Rynek Bydgoszcz - Barman / Barmanka / Pomoc Barowa.
Stary Rynek Bydgoszcz - Barman / Barmanka / Pomoc Barowa.
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Jeśli chcesz dołączyć do znanego baru w Bydgoszczy , a do tego jesteś osobą uśmiechniętą i energiczną, dla której tworzenie dobrych relacji z Ludźmi jest priorytetem, zapraszamy do kontaktu.  Strefa Disco BydgoszczPoszukujemy osoby na stanowiska Barman /ka - Pomoc barmańska Wymagamy: uśmiech , pozytywne nastawienie do pracyumiejętność pracy w zespolepokazywanie pasji i swojej osobowościznajomość języka angielskiegołatwości w nawiązywaniu dobrych relacji z Ludźmidyspozycyjność i zaangażowanieznajomość podstawowych drinków będzie dodatkowym atutem Oferujemy: indywidualne szkolenie stanowiskowepozytywną atmosferę w pracyelastyczny grafik miesięczny (dostosowany do Twojego planu zajęć)stabilną pracęzniżki pracownicze u naszych partnerów

Restauracja SOCZEWKA na Wrocławskim Rynku - kelner/kelnerka
Restauracja SOCZEWKA na Wrocławskim Rynku - kelner/kelnerka
nowe Wrocław dzisiaj

Dołącz do ekipy SOCZEWKI!Bez owocowych wtorków, ale z alkoholem po pracy.Bez stałych godzin pracy, ale z elastycznym grafikiem.Bez białej koszuli, ale w luźnym stylu.Bez zbilansowanej diety, ale z burgerami.Mile widziane doświadczenie, ale jego brak to dla nas nie problem, zależy nam na twojej chęci do pracy oraz zaangażowaniu :)Zapraszamy do wiadomości prywatnych!SOCZEWKA TEAMMiejsce pracy: ul. Rynek 20/21

Kucharz/ Kucharz prowadzący Catering - Wilanów
Kucharz/ Kucharz prowadzący Catering - Wilanów
nowe Warszawa dzisiaj

Mała firma z cateringiem dla dzieci mieszcząca się w Wilanowie poszukuje na stałe samodzielnej osoby na stanowisko Kucharz / Kucharz prowadzący.Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za:organizację pracy na zmianie gotowanie posiłków zgodnie z wytycznymi dietetykarozważanie posiłków i potrawdbanie o powierzone produkty oraz sprzętWynagrodzenie 25,00zł za godzinę na rękę plus premia uznaniowa 1000,00 zł / m-c Minimum 160 h / m-cUmowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące, następnie Umowa o pracę.Praca od poniedziałku do piątkuW godzinach 5:00/6:00- 13:00/14:00 . Święta i weekendy wolne.Kuchnia mieści się na Wilanowie.Wymagany język polski w mowie i piśmie.Prosimy o przesłanie CV z numerem telefonu celem umówienia na rozmowę przez formularz OLX.

Kucharz- kuchnia Polska + pomoc kuchenna.  Poznań- Ogrody.
Kucharz- kuchnia Polska + pomoc kuchenna. Poznań- Ogrody.
nowe Poznań dzisiaj

Do nowo powstającej restauracji poszukujemy:Kucharza- wymagamy doświadczenia, samodzielności i odpowiedzialności (kuchnia Polska, śniadania na ciepło, zmieniające się codziennie menu- 1 zupa + 2 dania główne)bufetowej / pomocy kuchennej- w przypadku tych stanowisk wymagamy status studenta / ucznia(obsługa klienta, pomoc w przygotowywaniu potraw- kanapek i sałatek, ciast wg receptur, dbanie o czystość na sali. Wymagamy pracowitości i zaangażowania. Mile widziane doświadczenie w gastronomii)Praca na ul. Polskiej (Jeżyce), od poniedziałku do piątku na 2 zmiany (preferowane godziny od 6:00 do 14:00 i od 8:00 do 16:00).Ewentualnie dopuszczalna też praca w weekendy (przy obsłudze wydarzeń w sali konferencyjnej)- płatne dodatkowo.Posiadamy nową wyposażoną, nowoczesną kuchnie. Szukamy kogoś do dłuższej współpracy.Praca od zaraz.

Kelnerka - Wysokie zarobki!
Kelnerka - Wysokie zarobki!
nowe Poznań dzisiaj

Szukamy otwartych, komunikatywnych, gotowych na nowe wyzwania ludzi, którzy chcą pracować w miłej atmosferze :) Oczekujemy: -komunikatywności -zaangażowania -pełnoletności -mile widziana znajomość języków obcych Oferujemy: -pracę w miłej atmosferze -umowę zlecenie -wypłaty tygodniowe -okres szkoleniowy -elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika WYŚLIJ CV I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Praca dla szefa kuchni, kucharzy oraz pomocy kuchennej w Legnicy
Praca dla szefa kuchni, kucharzy oraz pomocy kuchennej w Legnicy
nowe Legnica dzisiaj

Hotel w Legnicy poszukuje osób na stanowisko szef kuchni , kucharz/kucharka oraz pomoc kuchenna. Poszukujemy osób z doświadczeniem w pracy w kuchni. Oferujemy elastyczny grafik pracy oraz atrakcyjne warunki pracy.

Praca w Kebab Rożat Przeworsk
Praca w Kebab Rożat Przeworsk
nowe Przeworsk dzisiaj

Zatrudnimy Panią do pracy w Rozat Kebab Przeworsk.Stanowisko obsługa klienta.Praca co drugi dzień.Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 60*****31 lub w lokalu Rozat .

Filtr