Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Sprzedawca w kawiarni/pakowanie prezentów
Sprzedawca w kawiarni/pakowanie prezentów
nowe Leżajsk wczoraj

Zatrudnię osobę, która umie pakować prezenty.Zapraszamy do kawiarni Manufaktura, ul. Rynek 9 w Leżajsku na rozmowę. Proszę nie wysyłać CV ani nie dzwonić na numer z ogłoszenia.Zapraszamy na rozmowę codziennie w godzinach 9-17 podczas, której pokażesz nam jak pakujesz prezenty.

Pomoc kuchenna /pomoc śniadaniowa
Pomoc kuchenna /pomoc śniadaniowa
Karpacz wczoraj

Hotel Mercure Karpacz Skalny to miejsce znane i chętnie odwiedzane.Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko kucharza/kucharki.Oferujemy pracę w Karpaczu przy ulicy Obrońców Pokoju 5.Zakres obowiązków:Praca na zmywaku z wykorzystaniem najnowszych urządzeń zmywających, zmywanie po śniadaniach i po daniach alla cart.Pomoc przy przygotowywaniu i eksponowaniu śniadań na sali śniadaniowej.Oczekiwania:Wysoka kultura osobista i zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,Inicjatywa własna oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki,Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,Umiejętność pracy w zespole,Praca zmianowa.Mile widziane:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi potrzebami,Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu,Zniżki pobytowe dla pracownikach w innych hotelach sieci,Pakiet usług medycznych MedicoverBenefity:Zniżki pobytowe dla pracownikach w innych hotelach sieci,Pakiet usług medycznych Medicover,Ubezpieczenie grupowe,Posiłki pracownicze,Parking dla pracowników,Paczki świąteczne,Upominki urodzinowe,Spotkania integracyjne.Prosimy o umieszczenie w CV oświadczenia o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel Mercure Karpacz Skalny w związku z moim udziałem w procesie rekrutacji na stanowisko kucharz.

Pracownik Gospodarczy w Pensjonacie w Karpaczu
Pracownik Gospodarczy w Pensjonacie w Karpaczu
Karpacz wczoraj

Do zespołu Pensjonatu Śnieżka SPA*** w Karpaczu poszukujemy zaangażowanej osoby na stanowisko Pracownika Gospodarczego. Jeżeli jesteś odpowiedzialną, energiczną osobą, która nie lęka się nowych wyzwań to jest praca idealna dla Ciebie! Wymagania: - umiejętność samodzielnej organizacji pracy - umiejętność współpracy z pozostałymi działami w obiekcie - zaangażowanie w pracę na samodzielnym stanowisku - mile dziane Prawo jazdy - preferowani Panowie z racji wykonywanej pracy Obowiązki: - wykonywanie prac konserwatorskich (drobne naprawy) i porządkowych - ochrona nocna obiektu Gwarantujemy: Pełne wsparcie podczas okresu wdrożeniowego Pracę w zgranym zespole Możliwość zakwaterowania i wyżywienia Szczegółowe informację pod nr tel 500 - pokaż numer telefonu - CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail @

Praca w punkcie gastronomicznym praca dodatkowa
Praca w punkcie gastronomicznym praca dodatkowa
Bolesławiec wczoraj

Do naszej Lodziarnio-Kawiarni - PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA poszukujemy Kandydatów na stanowisko Pracownika Lodziarnio-Kawiarni, umowa zlecenie około 60-80 godzin w miesiącu . Idealna praca dla osoby która chciałaby sobie dodatkowo dorobić Jeśli jesteś: • dyspozycyjna/y 5 dni w tygodniu • praca w weekendy nie jest dla Ciebie problemem • lubisz kontakt z ludźmi • jesteś osobą zorganizowaną • masz doświadczenie w pracy z klientem • angażujesz się w powierzone zadania • szukasz pracy na dłuższy okres czasu To ta oferta jest właśnie dla Ciebie !!! Do Twoich obowiązków będzie należało: • aktywna sprzedaż, • obsługa punktu gastronomicznego - przyczepa gastronomiczna, • przygotowywanie koktajli, deserów lodowych itp. według ściśle określonych receptur, • obsługa klientów, wydawanie posiłków, • utrzymywanie czystości w miejscu pracy. Oczekujemy: • aktualna książeczka sanepid i badania (bądź chęć jej wyrobienia), • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie brane jako dodatkowy atut, • uśmiechu i pozytywnego nastawienia w kontaktach z klientami • umiejętności współpracy w zespole • odpowiedzialności i zaangażowania w pracę • chęci do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu. Wymagamy samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań, zaangażowania w wykonywaną pracę (przyjść, odbębnić, wyjść - to się u nas nie sprawdzi). Oferujemy: • elastyczny grafik pracy (praca również w weekendy) • atrakcyjną stawkę godzinową plus premie • szkolenia • pracę w przyjaznej atmosferze • umowę zlecenie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem i klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracownik Restauracji Pizza Hut Wrocław Rynek
Pracownik Restauracji Pizza Hut Wrocław Rynek
Wrocław dzisiaj

PRACA, KTÓREJ NADASZ KSZTAŁT!Ambicja, poświęcenie, elastyczność i nie tylko! Może to będzie Twoja pierwsza praca i początek przygody z nami - ale pomożemy Ci, po to tu jesteśmy!My zapewnimy Ci fajne warunki i wspaniały zespół, a Ty nadasz tej pracy kształt, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.Dołącz do Pizza Hut i zobacz, co dla Ciebie mamy!SKŁADNIKI PRACY:Zapewnienie gościom obsługi na najwyższym poziomie. Dostarczaj naszym gościom mnóstwa radości! To jedno z najważniejszych zadań.Współpraca z fajnymi ludźmi - takimi jak Ty!Apetyt na naukę i rozwój. Będziemy Cię wspierać! Rośnij – niczym nasze ciasto.W NASZYM ZAWODOWYM MENU:Możliwość połączenia pracy ze studiami - albo w ogóle stylem życia. Możesz samodzielnie ustalać swój grafik!Praca z fajnymi ludźmi - każdy to kocha! W Pizza Hut to właśnie ludzie i ich wyjątkowe charaktery są najważniejszym składnikiem.Rozwój mamy w genach! Skorzystaj z możliwości rozwoju w Pizza Hut oraz AmRest.

Sprzedaż zapiekanek 30zł/godz Plac Nowy Okrąglak Darmowy Parking
Sprzedaż zapiekanek 30zł/godz Plac Nowy Okrąglak Darmowy Parking
nowe Kraków dzisiaj

Mini Bar NAMAXA poszukuje samodzielnej i odpowiedzialnej osobydo sprzedaży zapiekanek na Placu Nowym (Okrąglak).Praca w poniedziałek, środę i czwartek w godzinach od 17:00 do 3:00 w nocy.Nie wymagamy doświadczenia.Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka polskiego,oraz języka angielskiego w stopniu minimalnym, niezbędnym do przyjęcia zamówienia..Nauczymy Cię obsługi kasy fiskalnej, a także wszystkiego innego,co będzie potrzebne Ci do sprawnej i możliwie bezstresowej pracy.Wymagamy:- uczciwości- staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków- badań sanitarno-epidemiologicznych (nie masz badań? pomożemy Ci w ich uzyskaniu)- nie tolerujemy alkoholu i papierosów w miejscu pracy..Plac Nowy i okoliczne ulice objęte są Strefą Ograniczonego Ruchu,co wiąże się z zakazem wjazdu,a cały Kazimierz objęty jest opłatą parkingową w kwocie 6 zł za godzinę postoju.Jako jedna z niewielu lokalnych firm,dla naszych pracowników oferujemyDARMOWE FIRMOWE MIEJSCE PARKINGOWEoraz możliwość legalnego wjazdu samochodem na sam Plac Nowy.

Studentkę na stanowisko Barista w kawiarni-lodziarni w Gdyni
Studentkę na stanowisko Barista w kawiarni-lodziarni w Gdyni
nowe Gdynia dzisiaj

Lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi? Chcesz stać się częścią młodego zespołu? Poszukujesz pracy? Zależy Ci na elastycznym grafiku, aby połączyć pracę z nauką? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - aplikuj do naszego zespołu! Poszukujemy od zaraz osoby na stanowisko Barista do renomowanej kawiarnio-lodziarni w Gdyni.Z naszej strony oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę stałą stawkę godzinową, która będzie sukcesywnie wzrastać wraz z nabytym doświadczeniem i stażem pracy (23,50 - 25,00)system premiowypracę w młodym, dynamicznym zespoleelastyczny czas pracy, dostosowany do Twojej dyspozycyjności możliwość łączenia pracy z nauką gotowość do przeprowadzenia szkoleniaPracę możesz rozpocząć już dzisiaj!W zamian oczekujemy:statusu studenta lub uczniakomunikatywności i otwartości obsługi gości zgodnie ze standardami firmyaktywnej sprzedaży obsługa ekspresu ciśnieniowego (możliwość przebycia szkoleń pod okiem profesjonalnych baristów)przygotowywanie słodkich deserów na bazie lodówdbanie o porządek na stanowisku pracymile widziane aktualne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznychNie czekaj - aplikuj! Ilość miejsc ograniczona! Czekamy właśnie na Twoje CV.

McDonald’s MOP Sięganów S8 – pracownik restauracji
McDonald’s MOP Sięganów S8 – pracownik restauracji
nowe dzisiaj

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!   Dlaczego warto?   McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonald's i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej! McDonald’s MOP Sięganów S8 – pracownik restauracji Co otrzymasz od nas? • Umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas i stabilne zatrudnienie • Stawka 21,50 zł/h brutto • Dodatki do wynagrodzenia: - 20% stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 - 6 zł/h brutto za pracę w sobotę, niedzielę i święto • Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin • Realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy, bezpłatne napoje w trakcie pracy • Bonusy finansowe za zaangażowanie i dobrze wykonywaną pracę oraz wiele innych programów motywacyjnych Czego szukamy? • chęci do pracy • otwartości i komunikatywności • umiejętności pracy w zespole   Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy!   Zapraszamy również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności. Co będziesz robić? • przygotowywać burgery, desery i inne pyszności • sprzedawać je • kompletować i wydawać zamówienia • dbać o porządek Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj do restauracji McDonald's MOP Sięganów S8, Sięganów 79 C.   Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie!

McDonald’s [Nowe Iganie] – praca do schrupania! Pracownik restauracji
McDonald’s [Nowe Iganie] – praca do schrupania! Pracownik restauracji
nowe dzisiaj

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!   Dlaczego warto?   McDonald's to jedna z najczęściej odwiedzanych restauracji na świecie, szerokie możliwości rozwoju, pewność zatrudnienia i niezwykła atmosfera. Aplikuj do McDonald's i przyrządzaj ludziom to, co lubią najbardziej! McDonald’s [Nowe Iganie] – praca do schrupania! Pracownik restauracji Co otrzymasz od nas? • Umowa o pracę • Stawka [21.45 zł/h brutto] • Po przepracowanych 3 miesiącach stawka ulega zmianie 22.50 zł/h brutto • Dodatki do wynagrodzenia: - [20%] stawki za pracę w godzinach nocnych 23:00-7:00 - [5 zł/h] za pracę w niedzielę i święta  • Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin • Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce • Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenia na życie • Możliwość nabycia kart sportowych np. Multisport dla Ciebie i Twoich bliskich Czego szukamy? • chęci do pracy • otwartości i komunikatywności • umiejętności pracy w zespole   Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii - wszystkiego Cię nauczymy! Co będziesz robić? • przygotowywać burgery, desery i inne pyszności • sprzedawać je • kompletować i wydawać zamówienia • dbać o porządek Masz smaka na tę ofertę? Aplikuj na www.praca.mcdonalds.pl lub wypełnij ulotkę rekrutacyjną w restauracji McDonald's Nowe Iganie .   Pracuj z nami! Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy.

Produkcja pierogów
Produkcja pierogów
nowe Kraków dzisiaj

Wytwórnia Wyrobów Garmażeryjnych PRIMAPoszukujemy osób do produkcji garmażerki :-obsługa maszyny do produkcji pierogów-produkcja krokietów-produkcja gołąbków-ogólna pomoc na kuchniPraca od poniedziałku do piątkuOd 6:00 do 14:00TEL : 12 222 50 43Lokalizacja : ul. Powstańców 125 B , NOWA HUTA

Restauracja STREFA SMAKÓW zatrudni Kelnerów/Kelnerki, Ul. Goduli KSSE
Restauracja STREFA SMAKÓW zatrudni Kelnerów/Kelnerki, Ul. Goduli KSSE
nowe Zabrze dzisiaj

Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia-Ciastkarnia „KŁOS” jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl.Aktualnie do naszego nowo otwieranej restauracji Strefa Smaków w Zabrzu poszukujemy pracowników na stanowisko:KERLNER / KELNERKAMiejsce pracy: Strefa Smaków w Zabrzu , ul. Goduli 10 ( Strefa Ekonomiczna)Wymiar etatu: pełny lub część etatuPraca na 2 zmiany.Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa zlecenie.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Obsługę Gości zgodnie ze standardami firmy,Doradzanie Gościom w wyborze dań oraz napojów,Przygotowanie napojów ciepłych ( kawy, herbaty) i zimnych ( napoje alkoholowe i bezalkoholowe),Przygotowanie deserów,Obsługę kasy fiskalnej / POS,Dbanie o prawidłową ekspozycję i estetykę baru,Utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy.Nasze oczekiwania:Doświadczenie w pracy na stanowisku Kelnera/ki,Mile widziana znajomość technik baristycznych oraz serwisu win,Znajomość zasad obsługi kelnerskiej,Wysoka kultura osobista,Komunikatywność,Bardzo dobra organizacja pracy,Umiejętność współpracy w zespole,Dyspozycyjność i punktualność ( praca również w weekendy).Oferujemy:Pracę na nowoczesnych urządzeniach ułatwiających wykonywanie zadań,Pracę w pomieszczeniach klimatyzowanych lub wentylowanych,Szkolenia podnoszące kwalifikację zawodowe,Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia, a wymiar czasu pracy uzgodnimy z Tobą – ½; ¾;pełen etat,Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z 30 letnią tradycją piekarsko –ciastkarską,Pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,Wsparcie doświadczonego trenera oraz kierownika podczas wykonywania swoich codziennych obowiązków,Rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,Bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,Pakiet Medyczny,Bardzo dobre warunki socjalne,Odzież firmową,Możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii pracowniczych.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przyjmuję dowiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danychoraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych –dalej zwane RODO), informujemy, że: AdministratoremPani/Pana danych osobowych jest KŁOS Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o. 40-664 Katowice, ul.Kostki Napierskiego 43, TEL. 328 - pokaż numer telefonu - zwany dalej„Administratorem”.Kontakt z Pełnomocnikiem Ochrony Danych: tel. 328 - pokaż numer telefonu - Pani/Pana dane osobowe podane do procesu rekrutacyjnego będą przetwarzane na jego potrzeby zgodnie z art. 221 Kodeksu Pracy oraz 6 ust. 1 lit. c i f.Dane z procesów rekrutacyjnych przetwarzane będą do 6 miesięcy od zakończenia danego procesu. Przysługują Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania,usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobecprzetwarzania, a także prawo do uzyskania kopii danych. Informujemy, że Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również nie będą wykorzystywane do profilowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Zatrudnię Kelnerkę/kelnera
Zatrudnię Kelnerkę/kelnera
nowe Łódź dzisiaj

Restauracja Locanda Cucina e Vino poszukuje osób na stanowisko kelnerka/kelnerLokalizacja - Dożynkowa 2/4 Łódź Poszukujemy osób dyspozycyjnych zarówno w tygodniu jak i w weekendy!Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, uczciwe podejście do pracownika, nie wymagamy doświadczenia ale będzie ono dodatkowym atutem. Oczekujemy chęci do pracy i uczciwości, jeżeli jesteś zainteresowany/a wyślij nam swoje CV!

praca dla Kelnerów
praca dla Kelnerów
nowe Dorotowo dzisiaj

Restauracja hotelu Galery69 4* w Dorotowie nad jeziorem poszukuje kelnerów/kelnerek do pracy. Umowa o pracę na czas określony lub umowa zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty na email. Lokalizacja w Dorotowie, dojazdy z Olsztyna autobusem miejskim lub z kolegami z załogi. Wymagana znajomość języka angielskiego. Wymiar czasu pracy - do uzgodnienia, również np. tylko weekendowo. Mile widziane osoby z doświadczeniem lub do przyuczenia (studenci). Oficjalna strona hotelu: www.hotelgalery69.pl

Pracownik/czka Gastronomii (¾ lub ½ etatu), IKEA Retail, Katowice
Pracownik/czka Gastronomii (¾ lub ½ etatu), IKEA Retail, Katowice
nowe Katowice dzisiaj

Jeździsz do sklepu IKEA na obiad i masz apetyt na dobrą pracę? Wyśmienicie! Do naszego zespołu w Dziale Gastronomii IKEA szukamy ludzi, którzy tak jak my uwielbiają jedzenie, chcą zdobywać wartościowe doświadczenie i chętnie uczą się nowych rzeczy. Tutaj, w sklepie w Katowicach, możesz spróbować wszystkiego!GŁÓWNE ZADANIA: ·        obsługa klientów w Restauracji IKEA,·        przygotowywanie posiłków oraz przekąsek w Restauracji IKEA,·        obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,·        dbanie o atrakcyjną prezentację menu i zadowolenie klientów,·        dbanie o czystość i porządek swojego miejsca pracy,·        praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe. O TOBIE: ·        lubisz pracę z klientem i w zespole,·        jesteś osobą komunikatywną i otwartą do pracy w różnorodnym środowisku,·        potrafisz dobrze organizować swój czas i chętnie uczysz się nowych rzeczy,·        masz gotowość do pracy fizycznej,·        znasz język polski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i zespołem,·        masz gotowość do pracy na ¾ lub ½ etatu,·        posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych (mile widziane),·        posiadasz doświadczenie w pracy w branży gastronomicznej (mile widziane). W IKEA MAMY DLA CIEBIE: ·        umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego·        restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za złotówkę,   ·        15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,   ·         rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,   ·        kartę Multisport,   ·         dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend, ·        punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,   ·        darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,  ·        kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,   ·        dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,    ·        premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,   ·        prywatny plan emerytalny (PPE),   ·        ubezpieczenie na życie (NNW),   ·        kredyt 0% na zakupy w IKEA,   ·        Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje) ,·        grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.  W IKEA dobrze wiemy, że nasza praca… znaczy więcej. Nie tylko dla naszych klientów, ale i dla nas samych. Tutaj doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym wszyscy  mają zapewnione równe szanse. Dołącz do naszego zespołu, by się o tym przekonać i razem z nami tworzyć fajne miejsce pracy. Aplikuj już dziś!

Kelner / barista poszukiwany!
Kelner / barista poszukiwany!
nowe Kraków dzisiaj

Bococa Bistro przy Placu Inwalidów poszukuje osób na stanowisko kelner/barista, najchętniej studentów zaocznych (praca głównie w tygodniu).Do obowiązków należeć będzie:przygotowywanie kaw i napojówkontakt z klientem dotyczący oferty menu naszego bistroobsługa gościzachowanie czystości w lokaluJeżeli należysz do osób które:posiadają status studentawyróżniają się swobodą w kontakcie z klientememanują pozytywną energią, zapałem i entuzjazmem w działaniuznają język angielski na poziomie komunikatywnymposiadają aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznychto nasz zespół czeka na Ciebie :)Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych( Dz.Ustaw z 2018r.poz 1000)oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( RODO)

Szukamy kelnera/ kelnerki z doświadczeniem
Szukamy kelnera/ kelnerki z doświadczeniem
nowe Warszawa dzisiaj

Rodzinna restauracja Gospoda do Syta zatrudni kelnera lub kelnerkę z doświadczeniem do stałej współpracy.Restauracja znajduje się w warszawskim Aninie, a jej godziny otwarcia to 10-21. Oferujemy:-elastyczny grafik -umowę o pracę -Serwis kelnerski 8% dla stolików powyżej 4 osob -możliwość podjęcia pracy na cały etat lub pół etatu.Szukamy osoby zaangażowanej, z doświadczeniem gastronomicznym, chętnej do podjęcia stałej współpracy na dłużej. Mile widziani Panowie 50+ oraz absolwenci szkół gastronomicznych.Zapraszamy do kontaktu i złożenia CV pod numerem telefonu: 50*****57 lub pod adresem mailowym gospoda[małpa]do-syta.pl.Czekamy na Państwa zgłoszenia,Gospoda do Syta

Piekarz / osoba do przyuczenia - Pcim
Piekarz / osoba do przyuczenia - Pcim
nowe dzisiaj

Pilnie przyjmę do pracy piekarza lub osobę do przyuczenia na bardzo dobrych warunkach. Tel. 60*******86

Zatrudnię Baristę/Sprzedawcę do Pracowni Cake Me Up na Ursynowie
Zatrudnię Baristę/Sprzedawcę do Pracowni Cake Me Up na Ursynowie
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy Baristy/Sprzedawcy do Pracowni Słodkości Cake Me Up na warszawskim Ursynowie. Jeżeli jesteś osobą pozytywną, chętną do pracy i nie boisz się kontaktu z klientem - ta praca jest dla Ciebie!Oferujemy stawkę 23,50 zł/h w oparciu o umowę zlecenie.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Praca w Kawiarni (Baristka, Barista)
Praca w Kawiarni (Baristka, Barista)
nowe Rzeszów dzisiaj

Twoje zadania:profesjonalna obsługa Gościprzygotowanie i sprzedaż produktów z naszej ofertydbanie o wizerunek i estetykę naszej kawiarni Oczekujemy od Ciebie:Pozytywnego nastawienia, uczciwości i szacunku do innychBudowania relacji z zespołem Gotowości do dłuższej współpracy w elastycznych godzinachGotowości do nauki i rozwoju swoich kompetencjiOferujemy:grafik pracy uwzględniający Twoje możliwości realne możliwości rozwoju i zdobycia nowych umiejętnościpracę w przyjaznej atmosferze darmowe szkolenie w zawodzie Wynagrodzenie + premia

Manager strefa VIP- Tauron Arena Kraków
Manager strefa VIP- Tauron Arena Kraków
nowe Kraków dzisiaj

Twój zakres obowiązkówkompleksowa organizacja projektów eventowych,zarządzanie strefą VIP,współpraca z organizatorami, negocjowanie warunków współpracy,prowadzenie dokumentacji dotyczącej wydarzeń,kreatywne poszukiwanie nowych pomysłów i rozwiązań,nadzór jakościowy nad przebiegiem realizacji podpisanych kontraktów,zarządzanie podległym personelem.Nasze wymaganiaminimum 2-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej,dobra znajomość języka angielskiego,duża kreatywność,umiejętność koordynowania projektów,umiejętność zarządzania podległym personelem,ustalanie grafików, rozliczenia oraz kontrola personelu,zmysł analityczny, umiejętność przygotowania kalkulacji w Excelu,komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji,odpowiedzialność i dokładność,umiejętność rozwiązywania problemów i odporność na stres.To oferujemystabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,umowy zlecenie lub B2Batrakcyjne i konkurencyjne na rynku wynagrodzenie,niezbędne narzędzia pracy.TAURON ARENA KRAKÓW, STREFA VIP

Kelner - restauracja Stary Klasztor
Kelner - restauracja Stary Klasztor
nowe Wrocław dzisiaj

Restauracja Stary Klasztor zlokalizowana w okolicach rynku poszukuje do swojego grona kelnerów.Chętnie zatrudnimy osoby:dyspozycyjneszukające stałego zatrudnieniapełne energiizaangażowane w wykonywaną pracęuśmiechnięte i pozytywnie nastawione do życiaNie wymagamy doświadczenia na stanowisku kelnera - początkujących wszystkiego nauczymy.Chętnych do poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z Karoliną 73*****77Można także przesyłać CV poprzez portal OLX.

Restauracja McDonald's Kościan zatrudni pracowników restauracji
Restauracja McDonald's Kościan zatrudni pracowników restauracji
nowe Kościan dzisiaj

PRACUJ Z NAMI! Chcesz pracować w miejscu uwielbianym przez ludzi? Dołącz do zgranej ekipy McDonald's!Dlaczego warto?Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace, wypłatę zawsze na czas i stabilne miejsce pracy, chcesz awansować? Mamy jasną i szybką ścieżkę awansu - w każdej restauracji są instruktorzy, managerowie, kierownik, szefowie obszarów. do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę, (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i...zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy), a także dostęp takich benefitów jak ubezpieczenia grupowe oraz dodatkowa opieka medyczna. oprócz wynagrodzenia mamy też system premiowy, konkursy pracownicze i takie dodatki jak 20% stawki za pracę w godzinach nocnych Za co będziesz odpowiadać? • przygotowywanie produktów (kanapek, sałatek, napojów, deserów) • prace magazynowe, uzupełnianie zapasów • sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej, kompletowanie i wydawanie zamówień • prace porządkowe na sali, kuchni i terenie wokół restauracji Czego oczekujemy! • pozytywnego nastawienia do pracy • książeczki sanitarno-epidemiologicznej • nie wymagamy doświadczenia w gastronomii - na początku pracy zapewniamy wprowadzenie i wszystkie niezbędne szkolenia, ale jeśli już masz na koncie pracę w branży - tym lepiej • zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pomocą platformy OLX Jeśli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gusto Paulina Galant z siedzibą w Jarocinie, ul. Wojska Polskiego 28, zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym w zakresie obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.” Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gusto Paulina Galant z siedzibą w Jarocinie, ul. Wojska Polskiego 28, 63-200 Jarocin (dalej „Gusto”). W przypadku wyrażenia zgody Gusto będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, sporządzenia umowy o pracę lub umowy, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji

Kucharz 27/h system 3/1 kuchnia włoska
Kucharz 27/h system 3/1 kuchnia włoska
nowe Warszawa dzisiaj

Restauracja w Centrum szuka osoby na stanowisko kucharza. Stawka 27 zł/h netto Praca w systemie 3/1 (3 dni pracy/1 wolny)Godziny pracy 10:00-22/23:00.Umowa zlecenie.

Kelnerka kelner Lokal gastronomiczny
Kelnerka kelner Lokal gastronomiczny
nowe Kutno dzisiaj

Obowiązki:Przyjmowanie zamówień.Odpowiadanie na pytania dotyczące dań w menu.Doradzanie klientom przy wyborze dań i napojów.Komunikacja, która pozytywnie wpływa na zadowolenie klientów.Przyjmowanie zapłat.Zbieranie brudnych naczyń ze stołów.Utrzymywanie czystości stołów.Wymagania:Doskonałe umiejętności obsługi klienta.Umiejętność oceny zadowolenia klienta i reagowanie na jego potrzeby.Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.Wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałe przebywanie w pozycji stojącej.Bardzo dobre zdolności organizacyjne.Umiejętność zachowania spokoju i profesjonalizmu przy trudnych klientach.

Kucharz sekcji ciepłej
Kucharz sekcji ciepłej
nowe Jabłonna dzisiaj

Do naszego Pałacowego zespołu kuchni poszukujemy kucharza sekcji ciepłejWymagania:doświadczenie w pracy na kuchni - minimum 2-letniezaangażowaniedyspozycyjnośćDo obowiązków Kucharza będzie należało m.in.:prezentacja potraw w formie bufetowej zgodna ze standardami firmy,przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami,racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat,dbanie o odpowiednią estetykę potraw,utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy,Oferujemy pracę w młodym, zaangażowanym zespole.Stawka na początek 27-30zł netto w zależności od doświadczenia umowa zlecenie bądź B2B.Więcej informacji pod tel. 57*****31

Kierownik Kawiarni / Barista Łódź Fabryczna
Kierownik Kawiarni / Barista Łódź Fabryczna
nowe Łódź dzisiaj

Cześć !kawiarnia Coffeetogo szuka uśmiechniętej i doświadczonej osoby na stanowisku kierownika dwóch kawiarni na dworcu Łódź Fabryczna.Tak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:- rekrutacja zespołu i planowanie grafiku pracy,- obsługa kasy fiskalnej,- dbanie o pełny asortyment według potrzeb,- wykonywanie pracy baristy,- zarządzanie i motywowanie zespołu do osiągania założonych celów,- zapewnienie przestrzegania naszych standardów.Czego oczekujemy?- samoorganizacji i efektywności w rozwiązywaniu problemów,- odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie kawiarni,- pełnej dyspozycyjności,- umiejętności planowania i zarządzania swoim czasem pracy oraz zespołu,Oferujemy:pełne przeszkolenie na danym stanowisku kierowniczym i stanowisku baristy,atrakcyjne wynagrodzenie,możliwość rozwoju,pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem,zniżki pracownicze.Jeżeli chcesz tę pracę, to prosimy aplikować CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kuchar samodzielny kuchnia Ukraińska
Kuchar samodzielny kuchnia Ukraińska
nowe Warszawa dzisiaj

Szukamy osób pełnych energii, pomysłów oraz chęci się rozwijać Gdzie? Na Woli, nie daleko metra Rondo Daszyńskiego, w okolicach 19 Dzielnicy OFERUJEMY: - Stawkę godzinową 24-30zł netto - Elastyczny grafik pracy, godziny pracy 9-22/9-21 - Wypłata raz w tygodniu - Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole - Pozytywną i otwartą współpracę z przełożonymi - Szkolenie w zakresie przygotowania dań z menu - Umowa Zlecenie OCZEKUJEMY: - Znajomość dań kuchni Ukraińskiej - Dobrej organizacji pracy - Umiejętności pracy pod presją czasu - Dbanie o estetykę i smak wydawanych potraw - Dbanie o porządek i czystość miejsca pracy - Posiadanie Książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia. Szukamy ludzi z pozytywną energią którzy nie boją się tabaki. Zapraszam do kontaktu 798~687~833

Do włoskiej na Wilanowie szukamy kelnerów, pizzerów, pomocy kuchennej
Do włoskiej na Wilanowie szukamy kelnerów, pizzerów, pomocy kuchennej
nowe Warszawa dzisiaj

Budujemy team!Do nowej włoskiej restauracji na Wilanowie szukamy pracowników na stanowisko: kelner, Pizzaiolo oraz pomoc kuchenna. Szukamy osób pozytywnych, uczciwych, odpowiedzialnych, niekonfliktowych, lubiących kontakt z ludźmi. Pracujemy w nowym, ładnym lokalu na Wilanowie w miłej, profesjonalno-rodzinnej atmosferze od wtorku do niedzieli w godzinach 12/13 do 21/22-23 w zależności od sezonu :) Oferujemy posiłki i napoje pracownicze. Jeśli nie masz doświadczenia ale masz chęci to Cię wszystkiego nauczymy ! Poniżej opis każdego stanowiska.Twój zakres obowiązków na stanowisku KELNER:Przyjmowanie zamówień od klientówDbanie o pozytywny wizerunek lokalu oraz zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługiObsługa kasy fiskalnej POS, pobieranie płatności od klientów i wydawanie resztyZnajomość karty dań, drinków i alkoholiPrzygotowywanie napojówSerwowanie posiłków i napojów do stolików w lokaluSporządzanie listy zamówień na bar raz w tygodniuRozkładanie/składanie małego, lekkiego ogródka w sezonieUtrzymywanie lokalu w czystości i porządkuNapiwki nie są dzielone i są rozliczane codziennieMożliwość codziennych/cotygodniowych wypłat wynagrodzeniaTwój zakres obowiązków na stanowisku PIZZAIOLO:Praca z ciastem w stylu neapolitańskim według ustalonego standarduPrzygotowywanie częściowej produkcjiOpanowanie menu i poznanie produktówSporządzanie listy zakupów i przyjmowanie dostawPilnowanie porządku i czystości w lodówkach oraz w części kuchennejSprzątanie swojego stanowiska pracy na koniec dniaPraca w systemie 2/2 lub 3/3 do ustalenia indywidualnieMożliwość codziennych/cotygodniowych wypłat wynagrodzeniaTwój zakres obowiązków na stanowisku POMOC KUCHENNA:Przygotowywanie częściowej produkcjiPrzygotowywanie posiłków i przekazywanie kelneromSporządzanie zamówieńZanoszenie brudnych naczyń na zmywakPilnowanie porządku i czystości w lodówkach oraz w części kuchennejSprzątanie swojego stanowiska pracy na koniec dniaMożliwość codziennych/cotygodniowych wypłat wynagrodzeniaJeśli jesteś zainteresowany wysyłaj CV mailem z dopiskiem wybranego stanowiska pracy lub dzwoń na numer 53*****11.

Kucharz /kucharka
Kucharz /kucharka
nowe Kraków dzisiaj

Restauracja Kuchnia Polska GĄSKA poszukuje na stałe osoby na stanowisko kucharz. Oferujemy:- elastyczny grafik,- atrakcyjne wynagrodzenie,- stabilne zatrudnienie,- darmowe posiłki pracownicze,- możliwość zdobycia doświadczenia,- pracę w zgranym zespole. Oczekujemy: - doświadczenia na stanowisku kucharz - wysokiej kultury osobistej - dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania - umiejętności pracy w zespole - aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych CV prosimy wysyłać bezpośrednio na nasz adres mailowy lub przez formularz zgłoszeniowy.  ID: 839337496

Kucharz/ pomoc kuchenna z doświadczeniem
Kucharz/ pomoc kuchenna z doświadczeniem
nowe Toruń dzisiaj

Poszukujemy Kucharza!  Jesteśmy dumni z serwowania naszym klientom pysznych śniadań i tworzenia niezapomnianych wrażeń podczas specjalnych okazji oraz uroczystości. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy utalentowanego i pełnego pasji kucharza porannego/eventowego, który dołączy do naszego zespołu. Poszukujemy kucharza, który stanie się integralną częścią naszego zespołu kulinarnego. Jako poranny Kucharz będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za przygotowanie śniadań, które staramy się utrzymywać niezmiennie na takim samym wysokim poziomie. Będziesz miał okazję pracować z młodą i dynamiczną załogą, której celem jest poszerzanie swoich możliwości i zapewnianie wyjątkowej obsługi. Obowiązki:Przygotowuj dania śniadaniowe zgodnie z najwyższymi standardami jakości.Współpracuj z zespołem kuchennym, aby zapewnić sprawną obsługę śniadaniową.Pomagaj w przygotowaniu i realizacji wydarzeń specjalnych, w tym brunchów, prywatnych spotkań i uroczystości.Utrzymuj czyste i zorganizowane środowisko kuchenne, przestrzegając wytycznych dotyczących bezpieczeństwa żywności i warunków sanitarnych.Pomagaj w zarządzaniu zapasami i zamawianiu materiałów eksploatacyjnych w razie potrzeby.Przyczyniaj się do rozwoju menu i zapewniaj kreatywny wkład w oferty śniadaniowe oraz eventowe.  Kwalifikacje:Udokumentowane doświadczenie w pracy na kuchni.Znajomość technik przygotowywania śniadań i planowania menu.Umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku.Duża dbałość o szczegóły i zaangażowanie w jakość żywności.Gracz zespołowy o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych i interpersonalnych.Elastyczność w pracy w godzinach porannych i dostosowywanie się do zmieniających się harmonogramów.  Korzyści:Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń.Możliwość rozwoju zawodowego i rozwoju.Przyjemne i dynamiczne środowisko pracy ze wspierającym zespołem.Korzyści zdrowotne i dobre samopoczucie. Jeśli jesteś SAMOUKIEM Z PASJĄ/ OSOBĄ Z WYKSZTAŁCENIEM KIERUNKOWYM/ OSOBĄ Z DOŚWIADCZENIEM NA KUCHNI czekamy na Twoją wiadomość! Prześlij swoje CV, w którym szczegółowo opisz swoje doświadczenie i dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Pracownik restauracji Burger King  MOP Wirek
Pracownik restauracji Burger King MOP Wirek
nowe Ruda Śląska dzisiaj

Masz bzika na punkcie burgerów? Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje! Ale dopiero ten zjedzony w towarzystwie prawdziwie zakręconych kolegów – zaspokoi głód… nowych wrażeń. Zajadaj swoje burgery pracując z nami. Zostań Królem albo… Królową, albo po prostu - pozostań sobą. Praca z Tobą, to będzie dla nas frajda!Zostań jednym z nas. Dołącz do zespołu Burger King jako:PRACOWNIK RESTAURACJITwoje zadania:Przygotowanie pysznych produktów Burger KingKompletowanie i wydawanie zamówień GościomDbanie o sprzęt i porządek na stanowisku pracySzukamy u Ciebie:Chęci do pracy i naukiPozytywnego podejścia, otwartości i usmiechuWspółpracy z koleżankami i kolegamiKsiążeczka sanitarno-epidemiologiczna będzie mile widzianaW Burger King znajdziesz: Grafik dostosowany do Twoich potrzeb - pracujesz ile chcesz Możliwość skorzystania z posiłku pracowniczego Wynagrodzenie + premie za osiągane wyniki zawsze na czas 20% stawki więcej za pracę w godzinach nocnych 22:30-6:30 Premie za polecenie znajomych do pracy Pakiet szkoleń, w których wszystkiego Cię nauczymy! Z nami rozwiniesz swoje kompetencje, które wykorzystasz w rozwoju zawodowym Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. Karta Medicover Sport) Zniżkę na produkty firmy Amrest: KFC, Pizza Hut, Burger King, Starbucks Umowę zlecenie, jeśli się uczysz i masz mniej niż 26 lat albo umowę o pracę* Dostęp do platformy językowej (możliwość nauki aż 12 języków)Pracuj po swojemu już od dziś!

Forty Kleparz Restobar zatrudni kierownika zmiany
Forty Kleparz Restobar zatrudni kierownika zmiany
nowe Kraków dzisiaj

Forty Kleparz Restobar prowadzi rekrutację na stanowisko kierownika/kierowniczki zmiany kelnerówWymagamy:Doświadczenia na podobnym stanowiskuDyspozycyjnościObowiązki:Kompleksowa obsługa gości restauracjiObsługa imprez zorganizowanychSzkolenie nowych pracowników - kelnerówDbanie o porządek w lokaluRozporządzanie pracą kelnerówNadzorowanie pracy kelnerówKonsultowanie z kuchnią bieżących rezerwacjiZapewniamy:Zniżki pracownicze do wykorzystania poza pracąLuźną i przyjazną atmosferę pracyProsimy o przesyłanie cv przez OLX albo kontakt bezpośrednio z restauracją.

Kierowca w pizzerii
Kierowca w pizzerii
nowe dzisiaj

Pizzeria w Chorkówce poszukuje kierowcy. Wymagane chęci do pracy oraz książeczka sanepidu. Więcej informacji pod numerem telefonu 727 - pokaż numer telefonu - . Prosimy o kontach w godzinach 13:00-20:00.

kucharz/kucharka w SIEMACHA Spot Długa
kucharz/kucharka w SIEMACHA Spot Długa
nowe dzisiaj

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: kucharz/kucharka do przygotowywania posiłków dla dzieci i młodzieży w Placówce Wsparcia Dziennego SIEMACHA Spot Długa (ul. Długa 42 w Krakowie). Na stanowisku samodzielnie organizuje się własną pracę, przyjmuje dostawy, nadzoruje jakość wydawanych posiłków. Wymagania: - doświadczenie w pracy w gastronomii; - badania sanitarno-epidemiologiczne; - umiejętność gotowania dla większej liczby osób; - chęć do pracy. Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w miejscu o ugruntowanej pozycji; - umowa o pracę; - stałe godziny pracy; - atrakcyjne warunki pracy; - dofinansowanie kart sportowych.

Poszukujemy Kucharza/kucharkę
Poszukujemy Kucharza/kucharkę
nowe dzisiaj

Poszukujemy kandydatów na stanowiska: KUCHARZ GŁÓWNE OBOWIĄZKI: - przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami - pilnowanie jakości i powtarzalności smaków - przestrzeganie norm i standardów produkcji - zachowanie estetyki wydawanych dań - zachowanie czystości stanowiska pracy -współpraca z pozostałym personelem WYMAGANE PREDYSPOZYCJE: - wykształcenie co najmniej średnie ogólnokształcące lub kierunkowe - pasja do gotowania - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość kuchni ukraińskiej -umiejętność dobrej organizacji pracy -wysoka kultura osobista - sumienność, zaangażowanie i uczciwość, kreatywność - umiejętność pracy w zespole - szacunek do współpracowników OFERUJEMY: -ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze -atrakcyjne zatrudnienie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 796 - pokaż numer telefonu - lub składanie CV w aplikacji Lemto pl

KIEROWNIK GASTRONOMII w Hotelu Wodnik***
KIEROWNIK GASTRONOMII w Hotelu Wodnik***
nowe Giżycko dzisiaj

Hotel Wodnik*** zatrudni Kierownika Gastronomii w Hotelu Wodnik. Główne obowiązki m. in to: - zarządzanie i nadzór nad pracownikami kuchni i bufetu oraz nad gospodarką magazynową - podejmowanie działań marketingowo-reklamowych - sporządzanie kalkulacji gastronomicznych

HOTEL WODNIK*** zatrudni KUCHARZA
HOTEL WODNIK*** zatrudni KUCHARZA
nowe Giżycko dzisiaj

HOTEL WODNIK*** zatrudni KUCHARZA Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na stałe.

PARA EMERYTÓW - opieka nad pensjonatem (z zamieszkaniem)
PARA EMERYTÓW - opieka nad pensjonatem (z zamieszkaniem)
nowe dzisiaj

Zatrudnimy parę aktywnych, mobilnych, kulturalnych, po prostu… fajnych i zainteresowanych pracą emerytów/rencistów do opieki nad całorocznym, kameralnym pensjonatem na Suwalszczyźnie. ONA: komunikatywna, serdeczna, pasjonatka gotowania, wielbicielka ogrodu. ON: komunikatywny, aktywny, dobry organizator, domowy majsterkowicz. WARUNKI I OCZEKIWANIA: Podstawowe obowiązki: przyjęcie i zakwaterowanie gości, wydawanie sprzętu rekreacyjnego, bieżące zaopatrzenie, przygotowanie posiłków, prace porządkowe, drobne naprawy, pielęgnacja terenów zielonych. Oferujemy stałą pracę z zamieszkaniem. Poszukujemy osób lubiących kontakty i pracę z ludźmi. Wymagane prawo jazdy kat. B, dodatkowym atutem własny samochód. Szczegółowe warunki zatrudnienia i zakres obowiązków do indywidualnego ustalenia. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z krótką informacją dlaczego to właśnie Wy powinniście zaopiekować się naszym miejscem na Ziemi.

Samir Kebab DUBIECKO
Samir Kebab DUBIECKO
nowe dzisiaj

Witam, Wraz z rozwojem sieci Samir Kebab zachęcamy do aplikowania na stanowisko Kasjer do lokalu SAMIR KEBAB DUBIECKO Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub telefon: 797 - pokaż numer telefonu - Umówimy się z Tobą i omówimy szczegóły.

Pomoc Kuchenna do kantyny pracowniczej
Pomoc Kuchenna do kantyny pracowniczej
nowe dzisiaj

Pomoc Kuchenna Miejsce Pracy Warszawa Włochy Praca w kantynie pracowniczej od poniedziałku do piątku w godz. 6-14 Na początek zlecenie potem etat Osoby zainteresowane proszę dzwonić tel. 787 - pokaż numer telefonu - lub zostawić do siebie kontakt oddzwonię lub CV

Kucharz/Kucharka
Kucharz/Kucharka
nowe Głogów dzisiaj

Poszukujemy do pracy na stanowisku: Kucharz/Kucharka. Miejsce pracy: Stołówka nr 18 przy Hucie Miedzi Głogów (67-200 Głogów, ul. Żukowicka 1). Zakres obowiązków: • Przygotowanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami • Racjonalne gospodarowanie towarami, • Minimalizowanie strat, • Utrzymanie porządku i higieny w miejscu pracy • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych Nasze oczekiwania: • Wykształcenie zawodowe, mile widziane kierunkowe • Staż pracy na podobnym stanowisku – 2 lata • Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych • Samodzielność i dobra organizacja pracy • Dyspozycyjność Oferujemy: • Pakiet zdrowotny, ubezpieczenie grupowe • Dodatkowe świadczenia socjalne w ramach ZFŚS • Karta MultiSport/Medicover Sport • Pracowniczy Program Emerytalny Jeżeli chcesz budować swoją karierę razem z nami, zaaplikuj do dnia 31.10.2023 r.: elektronicznie: @ osobiście: PHU „Lubinpex” Sp. z o.o. Dział Spraw Pracowniczych i Płac, Pokój nr 11 ul. Księcia Ludwika I nr 1, 59-300 Lubin Tel.76 746 78 73 Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pokojowa / Pomoc kuchenna
Pokojowa / Pomoc kuchenna
nowe Krynica-Zdrój dzisiaj

Poszukujemy osoby na stanowisko pokojowej/pomocy kuchennej. Przewidywany okres zatrudnienia od grudnia 2023. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub o kontakt telefoniczny.

Praca w małej gastronomi Zwolen Zapiekarnia
Praca w małej gastronomi Zwolen Zapiekarnia
nowe Pionki dzisiaj

Poszukujemy miłej i pracowitej osoby do pracy w małej gastronomii. Otwieramy lokal w Zwoleniu wiec osoby ze Zwolenia i okolic zachęcamy do udziały w rekrutacji . Nie wymagamy doświadczenia aczkolwiek jest ono mile widziane . .Zachęcamy mlodziez po szkole gastronomicznej . Umowa na 3 miesiące na pół etatu ale docelowo cały etat. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres @ lub kontakt telefoniczny 883 - pokaż numer telefonu -

Promotorzy klubu muzycznego - Rynek główny
Promotorzy klubu muzycznego - Rynek główny
nowe Kraków dzisiaj

Do naszego Teamu poszukujemy promotorów/promotorki klubu muzycznego znajdującego się przy ul. Sławkowskiej. Jeżeli jesteś osobą pozytywną, nie mającą problemu z nawiązywaniem kontaktu i lubisz imprezowy klimat to zapraszamy :) Oferujemy: 20 zł /h na rękę + 5 zł od każdego zwrotu umowa zlecenie praca w każdy piątek i sobotę pracujemy od godziny 21/22 - 2/3 5h pracy i 30 zwrotów to 250 zł na rękę a uwierz, że można więcej :)

Sprzedawca Strzelin
Sprzedawca Strzelin
nowe Strzelin dzisiaj

Zatrudnimy do pracy w gastronomii.Jesteśmy siecią Kurcze Pieczone, funkcjonujemy w ponad 50 miastach .Jak sama nazwa wskazuje uwielbiamy kurczaki pod każdą postacią .Jeśli lubisz rewolucje kuchenne w pozytywnym sensie , to zapraszamy do współpracy . U nas jesteś szefem sam u siebie . Gwarantujemy atrakcyjne warunki pracy, elastyczny grafik pracy , wynagrodzenie na umowie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy . Prosimy o kontakt telefoniczny, chętnie opowiemy o obowiązkach i korzyściach współpracy z nami . Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, zgodnej z Państwa wolą, o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO).”

Pracownik restauracji - z orzeczeniem o niepełnosprawności
Pracownik restauracji - z orzeczeniem o niepełnosprawności
nowe Lublin dzisiaj

Podstawowe obowiązki: • Obsługa klienta • Przyjmowanie posiłków • Wydawanie posiłków • Dbanie o porządek Wymagania: • Komunikatywność • Umiejętność pracy w zespole • Odpowiedzialność • Dobra organizacja pracy Oferujemy: • Umowę o pracę; • Przeszkolenie • Przyjazną atmosferę; • Odzież firmową • Elastyczny grafik System pracy: • 8h, trzy zmianowy Wynagrodzenie: • 3 600,00zł + premia uznaniowa Proszę o kontakt pod nr. Telefonu: 537 - pokaż numer telefonu -

Barman/barmanka
Barman/barmanka
nowe Mielno dzisiaj

Poszukujemy barmana/barmanki do pracy: Do Twoich zadań będzie należało: - bezpośrednia obsługa Gości kawiarni, - przygotowywanie i serwowanie drinków oraz pozostałego asortymentu oferowanego przez kawiarnię, - przyjmowanie i realizowanie płatności za zrealizowane usługi, - dbanie o porządek miejsca pracy. Wymagamy: - wysokiego poziomu kultury osobistej, - doświadczenia w obsłudze Gościa, - wielozadaniowości, - aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych, - uśmiechu :) Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - darmowe zakwaterowanie, - wysokie rabat na posiłki.

Pracownik restauracji fast-food
Pracownik restauracji fast-food
nowe Świebodzin dzisiaj

FUNDACJA AKTYWIZACJA jest liderem wśród organizacji pozarządowych z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działamy w siedmiu Oddziałach i sześciu Filiach, zlokalizowanych w trzynastu województwach na terenie Polski. Naszym Klientom oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość doskonalenia zawodowego oraz bogaty pakiet programów rozwojowych! #AKTYWUJPRACĘ ZNAJDŹ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ I SZUKASZ PRACY, WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI! (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej) PRACA DLA OSÓB Z ORZECZENIEM (Świebodzin) W RAMACH WSPÓŁPRACY OTRZYMASZ: · możliwość udziału w projektach, gdzie przedstawimy Ci sprawdzone oferty pracy, · indywidualną sesję z doradcą zawodowym, z którym zaplanujesz swoją ścieżkę kariery, · profesjonalne konsultacje Twojego CV, · wsparcie specjalisty, który przygotuje Cię do rozmowy kwalifikacyjnej, · określenie indywidualnej strategii rozwoju Twojego potencjału zawodowego. SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI: · posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej), · poszukujesz zatrudnienia lub szukasz nowych perspektyw rozwoju zawodowego, · chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się bardziej konkurencyjny na rynku pracy. Jeśli nasza oferta Cię zainteresowała, wyślij nam swoje CV! Masz pytania? Zadzwoń: 789 - pokaż numer telefonu - lub wyślij SMS o treści: (AKTYWUJ PRACE) Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI na rynku pracy, prezentowana oferta jest skierowana w szczególności do osób wywodzących się z tej grupy. Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO). Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO. Dziękujemy wszystkim osobom, które wyślą do nas swoje zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nr certyfikatu 947 Projekt "Aktywuj Pracę" jest realizowany dzięki dofinansowaniu ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

kucharz/ kucharka Kelner /kelnerka
kucharz/ kucharka Kelner /kelnerka
nowe Włocławek dzisiaj

Restauracja Impresja we Włocławku zatrudni kelnera/kelnerkę Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy na stanowisku pracy kelner/kelnerka umiejętności pracy w zespole znajomość języka angielskiego prawo jazdy kat B wysokiej kultury osobistej Zapewniamy pracę na stałe zawarta na umowę o pracę za adekwatne co do umiejętności wynagrodzenie

Praca
Praca
nowe Tarnowskie Góry dzisiaj

Restauracja w Tarnowskich Gorach zatrudni Panią na stanowisku pomoc kuchenna z umiejętnością obsługi kasy fiskalnej.

Filtr