Sortowanie:
Znaleziony: 8220 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
Praca Psychoterapeuta Gliwice
Praca Psychoterapeuta Gliwice
nowe dzisiaj

Pracownia psychoterapii SOLUTIO oddział Gliwice poszukuje do współpracy psychoterapeutów pracujących w modalności psychodynamicznej / systemowej / poznawczo behawioralnej. Co oferujemy? jasny system wynagrodzeń, elastyczne godziny pracy, pracę w zgranym zespole, superwizję grupową z prof Grzegorzem Iniewiczem, Dostęp do bogatej biblioteczki i testów psychologicznych. Kogo szukamy? Psychoterapeutów, którzy ukończyli min 3 rok szkolenia, mają doświadczenie na podobnym stanowisku. Zapraszamy ! Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Fizjoterapeuta środowiskowy  - WŁOCŁAWK
Fizjoterapeuta środowiskowy - WŁOCŁAWK
966016200 zł
nowe Włocławek 3 kilka dni temu

Formy zatrudnienia: Oferujemy dwie formy zatrudnienia: - współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą - pracę w oparciu o umowę zlecenie U nas samodzielnie układasz sobie grafik, dzięki temu istnieje możliwość traktowania pracy z nami jako zajęcie dodatkowe (minimum 4H dziennie) współgrające z Twoim etatem - zachęcamy do kontaktu pracowników szpitali, ośrodków zdrowia, sanatoriów... Zespół to nie frazes Pracując z nami możesz liczyć na godziwe wynagrodzenie bez korporacyjnego wyścigu szczurów. Wiele osób nie posiadających jeszcze zbyt dużego doświadczenia w pracy nie docenia siły zespołu - pomimo tego, że oferowane stanowisko pracy wymaga dużej samodzielności, nigdy nie zostajesz sam z wynikającymi podczas pracy problemami, zawsze możesz liczyć na pomoc, tak koordynatora Twojego regionu, jak i naszych ekspertów, w przypadku potrzeby dodatkowej konsultacji konkretnego przypadku. Nasze oczekiwania W celu ubiegania się o stanowisko fizjoterapeuty środowiskowego należy spełnić kilka wymagań, oto one: - Wykształcenie kierunkowe, - Numer prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty, - Prawo jazdy kat. B, - Własny samochód. Masz dodatkowe pytania? Chcesz aplikować? Jeśli chcesz nawiązać współpracę lub masz jakieś dodatkowe pytania - nie krępuj się - zadzwoń - 791-68-10-68 Wynagrodzenie: 5 dni w tygodniu: 9660zł - 13800zł 6 dni w tygodniu: 11340zł - 16200zł (nie dotyczy pracy "dodatkowej") Dodatkowe informacje: nie wymagamy przesłania CV jednak zawsze miło przeczytać kilka słów - jak się nazywasz, skąd jesteś, czy aktualnie gdzieś pracujesz, itp. :)

Opieka nad małżeństwem seniorów
Opieka nad małżeństwem seniorów
96 zł
Ustroń 3 kilka dni temu

Mężczyzna cukrzyk, widoczna nadwagą, więc związane z tym problemy ruchowe, słaby wzrok. Osoba bardzo kontaktowa. Kobieta. Początkująca demencja / przyjazne usposobienie/ słaby słuch, niedawny wypadek, złamanie kości łokciowej i uraz rzepki. Co spowodowało konieczność opieki nad dwojgiem. Oczekiwania wobec opiekuna Oczekiwane doświadczenie opiekuna Preferowany wiek opiekuna: 30-60 Osoba niepaląca Posiada prawo jazdy Obowiązki opiekuna Opieka nad osobami Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja Zakupy dla seniorów Przyrządzanie posiłków, dbanie o dietę Drobne sprawunki

Opiekunka do osoby starszej
Opiekunka do osoby starszej
900012000 zł
Ruciane-Nida 3 kilka dni temu

Poszukuję opiekunki do osoby starszej (kobieta) (Ruciane-Nida) Opieka dzienna lub cało doba z możliwością noclegu. Więcej informacji pod nr tel.

masażystka
masażystka
Dzierżoniów 3 kilka dni temu

Szukam masażystki do salonu masażu w Świdnicy. Duże zarobki Zapraszam do kontaktu Tel. *********

Praca dla fryzera
Praca dla fryzera
4 kilka dni temu

Szukam doświadczonego fryzjera.Umowa o pracę.Gilowice koło Woli.Zapraszam do kontaktu 724 - pokaż numer telefonu -

Lekarze specjaliści poszukiwani
Lekarze specjaliści poszukiwani
Chojnów 4 kilka dni temu

W związku z rozwojem i potrzebami naszych pacjentów zapraszamy do współpracy Lekarzy specjalistów: kardiologii, laryngologii, dermatologii. Mieścimy się w Chojnowie (woj. dolnośląskie). Mamy do zaoferowania: - pracę początkowo od 1-2 dni w miesiącu (docelowo 4 dni w miesiącu) - wynagrodzenie: 60% od wizyty lub ustalona stawka od pacjenta - zatrudnienie w oparciu o kontrakt b2b - pacjentów prywatnych Dni pracy (do dopasowania z Lekarzem): - poniedziałek- cały dzień lub od 12:00 - wtorek- do 14:00 lub od 12:00 - środa- od 15:00 do 20:00 - czwartek- od rana do 14:00 - piątek- od 12:00 Posiadamy: - 2 gabinety lekarskie - rejestrację - punkt diagnostyki - USG (GE) - RTG (Sirona) - parking i pokój socjalny - system PL-MED Zakres pracy: - konsultacje pacjentów oraz diagnostyka Godziny otwarcia gabinetów: poniedziałek-piątek 08:00-20:00. Zapraszam do kontaktu: nr tel. 731 644 255 W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.

Poszukujemy Lekarza Dentystę
Poszukujemy Lekarza Dentystę
Katowice 4 kilka dni temu

Prywatna placówka stomatologiczna zaprasza Dentystę! Z uwagi na rozwój powiększymy zespół o Lekarza Dentystę do stomatologii zachowawczej i endodoncji. O Nas: - znajdujemy się w Katowicach - 3 placówki, w każdej po 5 foteli - ponad 20 lat na rynku - zespół: ok. 15 Lekarzy, 8 Asystentek, 5 Rejestratorek - unity: OMS, Planmeca, Sirona - oprogramowanie: ProDentis - przy każdej placówce duży, bezpłatny parking - strefa socjalna: duży przestronny pokój Zakres leczenia: - przyjmowanie pacjentów dorosłych - leczenie zachowawcze - endodoncja Od Lekarza oczekujemy: - doświadczenia pozwalającego na samodzielną pracę - możliwości podjęcia pracy na min. 2 dni w tygodniu - mile widziane: praca pod mikroskopem, maszynowe opracowanie kanału, praca w koferdamie, praca z ciekłą gutaperką Oferujemy: - pracę z asystą na „4 ręce” - wynagrodzenie: 35% od obrotu - bazę pacjentów - zapisy na 2-3 tygodnie do przodu - możliwość wykonywania samej endodoncji Wyposażenie: mikroskop Zeiss, endometr Propex II Dentsply Maillefer, Znieczulenie komputerowe Quick Sleeper oraz The Wand, Sedacja wziewna Ambulanc All5000C, Piaskarka abrazyjna, Piaskarka EMS AIR-FLOW handy 2+, Skaler EMS Mini Piezon, Laser diodowy, Vector Dürr Dental, mikrosilnik endodontyczny wave one TM Maillefer, gutaperka na ciepło E&Q Master, Dentsply Maillefer EndoActivator. Diagnostyka obrazowa: CBCT, OPG, RTG wewnątrzustne Gendex Expert DC55, pantomograf Gendex GXDP-700, Kamera wewnątrzustną Gendex GX-300, Tomograf, System CAD/CAM Godziny otwarcia: - poniedziałek-piątek 08:00-20:00 - sobota 08:00-13:00 Kontakt: tel. 731 644 255 e-mail: @ Zapraszamy! „Wyrażam zgodę dla OQP.agency Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lekarza oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OQP.agency Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-142), przy ul. Sokołowskiej 7/8.”

Animator Grupy Starszej (13+)
Animator Grupy Starszej (13+)
Łódź 4 kilka dni temu

POSZUKUJEMY DO NASZEGO ZESPOŁU PROGRAMU RODZEŃSTWA OSOBY NA STANOWISKOAnimator Grupy Starszej (wiek 13+)OSOBA PRACUJĄCA NA TYM STANOWISKU ODPOWIADA ZAPlanowanie i organizację spotkań, wyjazdów, integracji z grupą (średnio 2 razy w miesiącu, w weekendy); w tym między innymi:·        Przygotowywanie koncepcji zajęć, wsparcia grupy oraz rodzin oraz ich prowadzenie.·        Współpracę z rodzicami i zespołem projektowym, wolontariuszami oraz pracownikami Fundacji.·        Dbałość o zapewnienie niezbędnych materiałów i akcesoriów do organizacji spotkań, w tym również zakup biletów, ubezpieczeń, noclegów, wyżywienia, atrakcji itp.·        Pracę zgodną z wytycznymi budżetowymi, dbałość o optymalne wykorzystanie środków w równowadze pomiędzy potrzebami Podopiecznych a możliwościami Fundacji.·        Wsparcie Działu Obsługi Darczyńcy w przygotowywaniu informacji do promocji, zbiórek i pozyskiwania funduszy na działanie, w porozumieniu z Koordynatorem.·        Udział w spotkaniach kadry Projektu, zgodnie z podanym wcześniej harmonogramem.·        Udział w spotkaniach i wyjazdach (weekendowych oraz wakacyjnych zgodnie z planem wyjazdów) w porozumieniu z koordynatorem.·        Składanie rozliczenia finansowego za każde spotkanie oraz raportowanie swoich działań po każdym spotkaniu według wzoru raportu.·        Udzielanie zarządowi Fundacji rzeczowych i kompleksowych informacji o prowadzonych działaniach·        Świadczenie usług zgodnie z aktualną wiedzą, dostępnymi metodami i środkami i zasadami etyki zawodowej oraz ze szczególną starannością.WYMAGANIADoświadczenie:·      Minimum rok doświadczenia w pracy z rodzinami i dziećmi.·      Doświadczenie w organizacji zabaw i integracji z dziećmi i/lub z dorosłymi osobami.Wykształcenie:1.    Średnie lub wyższe.2.    Wskazane, lecz niekonieczne wykształcenie uzupełniające (lub kursy) w zakresie animacji i organizacji zajęć grupowych, Psychologii, Pedagogiki, Socjologii lub pokrewnych.3.      Mile widziana wiedza z zakresu psychologii, pedagogiki, metod pracy z grupą.Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:1.    Umiejętność organizacji zajęć, warsztatów, wyjazdów integracyjnych i spotkań grup.2.    Doświadczenie w prowadzeniu auta, prawo jazdy kat. B.3.    Cechy osobiste:a.      Inicjatywa i kreatywność.b.      Zorganizowanie i odpowiedzialność.c.      Uprzejmość, szacunek i empatia zrozumienie.d.      Łatwość nawiązywania relacji i budowanie współpracy.e.      Chęć rozwoju i świadomość konieczności bieżącej superwizji swojej pracy.ZAPEWNIMY CI:·        Proces wdrożenia.·        Dokładne omówienie sposobu działania oraz organizację godzin pracy.·        Stałe warunki współpracy.·        Rozwój i szkolenia.W trakcie procesu rekrutacji zapytamy o Twoją koncepcję pracy na stanowisku animatora grupy. Ważne będą dla nas Twoje doświadczenia i motywacja do pracy.ZAPRASZAMY OSOBY, KTÓRE CHCĄ SIĘ ROZWIJAĆ I JEDNOCZEŚNIE ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ W PRACY.Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

Pracownik Sali Zabaw
Pracownik Sali Zabaw
Złotów 4 kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do nowo otwieranej Sali Zabaw w Złotowie.              Od kandydatów oczekujemy:·        Opieki nad bezpieczeństwem dzieci podczas zabawy·        Kreatywności, odpowiedzialności, chęci i zaangażowania do pracy·        Umiejętności w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi oraz animowania różnych zabaw·        Pozytywnego nastawienia połączonego z uśmiechem na twarzy i dużym pokładem energii·        Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy Do obowiązków pracownika należeć będzie: ·        Nadzorowanie zabawy dzieci·        Zajmowanie się organizacją imprez urodzinowych oraz imprez okolicznościowych·        Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego·        Obsługa Gości w części kawiarnianej ( przygotowywanie i podawanie napojów)·        Dbanie o czystość Sali oraz czystość na stanowisku pracy Mile widziane: ·        Doświadczenia w pracy z dziećmi ( mile widziana studentka pedagogiki przedszkolnej/wczesnoszkolnej)·        Zdolności manualne, plastyczne, muzyczne·        Ukończone kursy animatora lub warsztaty z organizacji czasu wolnego dla dzieci  Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie/ lub kontakt telefoniczny : 88*****47

Masażystkę/tę
Masażystkę/tę
Skarżysko-Kamienna 5 dni plecy

Centrum medyczne zatrudni masażystkę/tę

Zatrudnię stylistkę paznokci ,kosmetyczkę
Zatrudnię stylistkę paznokci ,kosmetyczkę
5 dni plecy

Zatrudnię stylistkę paznokci kosmetyczkę z doświadczeniem od zaraz .Dobre warunki pracy może być pani z Ukrainy

Pielęgniarka/Pielęgniarz
Pielęgniarka/Pielęgniarz
5 dni plecy

W związku z rozwojem ośrodka, do nowo powstającego odcinka, zatrudnimy pielęgniarki / pielęgniarzy. Mile widziane posiadane specjalizacje i kursy kwalifikacyjne. Oferujemy: Pracę w bardzo dobrej atmosferze i satysfakcjonujące wynagrodzenie w rozliczeniu godzinowym lub etatowym (podstawa + premia). Wybór sposobu zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt Możliwość podnoszenia kwalifikacji Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ tel. kontaktowy: 577 - pokaż numer telefonu -

instruktor terapii zajęciowej / terapeuta zajęciowy
instruktor terapii zajęciowej / terapeuta zajęciowy
Gdynia 5 dni plecy

Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy „Dom Marzeń” otwiera nabór na stanowisko:·         instruktor terapii zajęciowej / terapeuta zajęciowy Wymagania:·         minimum 3-miesięczne udokumentowane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami;·         ukończona lub w trakcie oligofrenopedagogika oraz inne pedagogiki specjalne;Mile widziane:·         zdolności teatralne, plastyczne, muzyczne itp.·         ukończone kursy, szkolenia pogłębiające umiejętności pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną (w stopniu umiarkowanym/znacznym/głębokim)Oferujemy:·         umowę o pracę na cały etat (zastępstwo) z perspektywą na przedłużenie umowy w przyszłości;·         pracę z bardzo zaangażowanym i zgranym zespołem w nowoczesnej placówce·         kursy doszkalające, spotkania ze specjalistami;·         praca w stałych godzinach 7:00 – 15:00 lub 8:00 – 16:00 Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV (zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych) w tytule wpisując Praca na stanowisku terapeuta zajęciowy  Więcej informacji na temat

niania do opieki
niania do opieki
Szczawno-Zdrój 5 dni plecy

Szukam niani do opieki nad dzieckiem 2 letnim . Nie musi być osobą wyspecjalizowana , najlepiej osoba na emeryturze bądź student. Praca dorywczo od 5:30 do 14:30 parę razy w miesiącu jak syn jest chory . Stawka 100 zł dzień płatne na rękę

Studentce / młodej dziewczynie kochającej dzieci. Praca dodatkowa
Studentce / młodej dziewczynie kochającej dzieci. Praca dodatkowa
Białystok 5 dni plecy

Poszukujemy studentki / młodej dziewczyny kochającej dzieci i potrafiącej się nimi opiekować.Praca jest doraźna, kilka razy w tygodniu po 3-4h; elastyczny czas pracy do ustalenia - zarówno w ciągu dnia, jak i popołudniami.W zakresie obowiązków opieka nad 3-latkiem, jeśli w domu, a nie w żłobku oraz roczną dziewczynką: wspólne zabawy, czytanie książek, karmienie, sprzątanie po zabawie.Jak dziecko/dzieci śpią - prasowanie.Osiedle Antoniuk, wynagrodzenie do ustalenia.Kontakt telefoniczny – popołudniami; jednakże wcześniej proszę o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV przez formularz.

Opieka nad dziećmi
Opieka nad dziećmi
Warszawa 5 dni plecy

Centrum Terapii ,,Hypnos" poszukuje osób ze średnim lub wyższym wykształceniem oraz studentów, co najmniej III roku (pedagogiczne, pielęgniarskie, społeczne np. praca socjalna, nauki o rodzinie, resocjalizacja, psychologia, rehabilitacja, fizjoterapia).  Wymagane udokumentowane doświadczenie w opiece nad dziećmi minimum 6 miesięcy.Usługami objęte będą rodziny z Dzielnicy Wola korzystające ze specjalistycznego wsparcia udzielanego z powodu trudności opiekuńczo-wychowawczych, których przyczyną jest najczęściej współwystępowanie wielu czynników, takich jak: samotne macierzyństwo, wielodzietność, uzależnienie, niepełnosprawność fizyczna i/lub intelektualna, przy jednoczesnym braku wzorców i wsparcia w rodzinie. Usługi będą polegać na zaprowadzaniu dzieci do szkół, przedszkoli, żłobków, PWD i świetlic, poradni psychologicznych, rehabilitacyjnych itp. oraz pomocy w sprawowaniu opieki nad dziećmi i animowaniu zabaw rozwojowych.Termin realizacji zamówienia: w okresie 02.01.2023 – 15.12.2023 (11 miesięcy)Proszę o przysyłanie CV do dnia 3.12.2022 r

Praca szuka Ciocie dla naszych skrzatów :)
Praca szuka Ciocie dla naszych skrzatów :)
Oleśnica 5 dni plecy

Leśny Skrzat - żłobek poszukuje do swoich placówek w Oleśnicy =>Opiekunki dziecięcej=Co oferujemy w ramach współpracy??1 000zł netto na miłe powitanie za podpisanie umowy o pracewynagrodzenie podstawowe 2 500zł nettomiesięczna premia frekwencyjna (400 netto)umowa o prace na pełen etatodpowiedzialną pracę w przyjaznym zespole,możliwość realizacji swoich zainteresowań i rozwoju (kursy, szkolenia),kartę Benefit,przejrzysty system premiowania.kwartalne wyjścia integracyjneSkontaktuj się z nami, jeżeli:lubisz pracę z małymi dziećmi,posiadasz kwalifikacje opiekunki dziecięcej lub jesteś gotowa do ich zdobycia (warunek konieczny. Możesz zrobić kurs u nas. Koszt kursu na opiekunkę dziecięcą to 1299zł),masz pomysły i energię do zabaw z maluchami,umiesz zadbać o czystość i wystrój pomieszczeń,potrafisz pracować w zespole.doświadczenie nie jest wymagane!!Jeżeli uważasz, że nadajesz się do tej pracy - wystarczy tylko wysłać swoje CV a my jak najszybciej skontaktujemy się z TobąZapraszamy do aplikowania

Niania do 1,5 rocznego dziecka Mokotów
Niania do 1,5 rocznego dziecka Mokotów
Warszawa 5 dni plecy

Dzień dobry, zatrudnię nianię z doświadczeniem do 1,5 rocznej córki. Praca na pełen etat od 7.30 do 15.30. Do obowiązków należeć będzie zabawa z córką, przygotowywanie posiłków, sprzątanie po dziecku. Mieszkamy na Warszawskim Mokotowie. Praca od początku 2023 roku. Umowa aktywacyjna dla niani.

Pomoc techniczna w żłobku
Pomoc techniczna w żłobku
Wrocław 5 dni plecy

Niepubliczny żłobek na Lipie Piotrowskiej przy ul. Waniliowej 21a poszukuje energicznej i sympatycznej osoby na stanowisko: pomoc techniczna. Do zadań pracownika należy: utrzymanie czystości w żłobku (odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie jadalni po posiłkach itp) rozkładanie posiłków, obsługa wydawania posiłków dla dzieci, kontrola posiłków, diet, przestrzeganie przepisów i procedur HCCP, pomoc opiekunkom tj. spacery, przygotowywanie sypialni i inne czynności wynikające z charakteru funkcjonowania żłobka. Wymagana książeczka sanepidowska lub gotowość jej wyrobienia. Poszukujemy energicznej osoby, obowiązkowej, dbającej o czystość w placówce bo to jest bardzo ważne przy opiece nad dziećmi. Praca w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia między stronami. Prosimy o kontakt telefoniczny 51*******13 (od poniedziałku do piątku 8-17) lub mailowy

Poszukiwana osoba do opieki dla niepełnosprawnego chłopca pełen etat
Poszukiwana osoba do opieki dla niepełnosprawnego chłopca pełen etat
Poznań 5 dni plecy

Alex ma obecnie prawie 3,5 roku i potrzebujemy dla niego opieki na pełen etat. Cierpi na rdzeniowy zanik mięśni, dlatego opieka nad nim to również podstawowa, codzienna rehabilitacja. Oczywiście są to rzeczy, których można się nauczyć. Poza tym jest to opieka taka sama jak przy dziecku zdrowym, jednak Alex potrzebuje po prostu więcej pomocy przy wszystkich codziennych czynnościach.Opieka jest zazwyczaj w godzinach 8-15:30. Obejmuje to również wizyty na zajęciach rehabilitacyjnych poza domem. Miesięcznie to ok 130-160h.Preferowana byłaby współpraca z osobą na samozatrudnieniu, ale może też być to umowa zlecenie.W przypadku osób z doświadczeniem fizjoterapeutycznym lub osób po prostu po ukończonych studiach na kierunku fizjoterapia (lub kończących te studia), stawka godzinowa wynosi 35zł brutto.Warunek konieczny to szczepienie przeciwko covid-19

Opiekunka osób starszych - opieka z zamieszkaniem
Opiekunka osób starszych - opieka z zamieszkaniem
5 dni plecy

Zatrudnimy osobę do pomocy w prowadzeniu Rodzinnego Domu Seniora. Ilość podopiecznych - max 8 osób. W przypadku obcokrajowców wymagana jest dobra znajomość języka polskiego. Praca w trybie zmianowym. Zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu. Okres próbny od 15 grudnia

Opieka nad osobą starszą
Opieka nad osobą starszą
Myślibórz 5 dni plecy

Opieka nad osobą starszą,cukrzykiem.Potrzeba podania insuliny w penie (możliwość nauki mierzenia cukru i podawania insuliny.

Opiekunka do domu seniora
Opiekunka do domu seniora
Częstochowa 5 dni plecy

Zatrudnię opiekunkę do domu seniora. Więcej szczegółów pod numerem telefonu. Proszę o kontakt telefoniczny.

potrzebna Opiekunka dla osoby starszej
potrzebna Opiekunka dla osoby starszej
Warszawa 5 dni plecy

Potrzebna Opiekunka do starszej osoby tylko na noc.Osoba starsza po złamaniu nogi. Potrzebna pomoc w pójściu do toalety. Osoba starsza - kobieta w wieku 84 lata, z demencją.Wieczorem podanie kolacji, przygotowanie do spania, podanie lekarstw. Rano podanie śniadania.Opiekunka ma na noc oddzielny pokój.proszę o kontakt: 66********00

opiekunka do dziecka
opiekunka do dziecka
5 dni plecy

Witam , szukam opiekunki do dziecka. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 12:00-15:30. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Wszystkie pozostałe informacje udzielę telefonicznie.78*******78

Zatrudnię opiekunkę osoby starszej
Zatrudnię opiekunkę osoby starszej
Toruń 5 dni plecy

Zatrudnię osobę do opieki nad starszą, leżącą osobą. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 17 do 19, oraz w weekendy po wcześniejszym ustaleniu. Poszukuję odpowiedzialnej osoby, mile widziane doświadczenie. Miejsce zatrudnienia Toruń, Stawki.

Opieka nad dziecmi
Opieka nad dziecmi
5 dni plecy

Witam potrzebuje kogoś kto by zajoł się moimi dziećmi jak ja pracuję wszystko obgadamy przez telefon proszę dzwonić o każdej porze komarowo

Opieka opiekunka dla babci
Opieka opiekunka dla babci
Radom 5 dni plecy

Szukam opiekunki dla 100 letniej babci. Potrzebna opieka przez 5 dni w tygodniu po 7 lub 8 godzin. Wyn 2000zl za 4 tygodnie. Opieka polega na - podgrzewaniu i podawaniu posiłków (babcia je sama) - asekurowaniu przy chodzeniu za chodzikiem Osiedle Dzierzków. Pytania pod nr tel. 6 0 8 5 5 7 5 6 2

Opieka nad  dzieckiem
Opieka nad dzieckiem
5 dni plecy

Szukam opiekunki do 2 letniej dziewczynki w Mysłakowie. Więcej informacji udzielam telefonicznie.

Opieka nad starszą osobą
Opieka nad starszą osobą
5 dni plecy

Szukam miłej i sympatycznej osoby do opieki nad moja Babcia. Babcia ma 86 lat. Jest osobą niepełnosprawną ruchowo i ma demencję starczą. Babci należy dotrzymać towarzystwa, podać posiłek, umyć, zmienić pampersa, doprowadzić do łazienki. Miejsce pracy woj. Stawa do uzgodnienia. Nie musi być to opieka całodobowa.Zakupy spożywcze, higieniczne, lekarstwa itp. są dokonywane na bieżąco przez rodzinę.

Niani z zamieszkaniem
Niani z zamieszkaniem
Choroszcz 5 dni plecy

Szukam osoby która chcialaby z nami zamieszkać i zostałaby członkiem rodziny. Może być Pani z Polski, z Ukrainy, z Białorusi...bez problemu sie porozumiemy Mamy taki tryb życia, ze potrzebujemy pomocy przy opiece nad synkiem w nieregularnych godzinach i nie da się ustalić tak na prawdę stawki godzinowej. Formularz wymaga podania stawek ale tak na prawdę proponujemy pensje miesięczna plus wyżywienie, prywatny pokój w naszym domu. Wiekszosc prac domowych wykonuje sama.Zalezy mi na dobrej ciepłej osobie która byłaby jak ciocia dla synka. Preferowany wiek 45+ Szukamy kogoś na najbliższe 4-5 lat

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy zatrudni opiekuna
Zakład Opiekuńczo-Leczniczy zatrudni opiekuna
Łódź 5 dni plecy

Zakład-Opiekuńczo Leczniczy zatrudni opiekuna do pracy. Praca stała lub dodatkowa. 21,00 PLN/za godzinę. Łódź Chojny. Elastyczny grafik.

Praca opieka 2300 e na rękę + premia świąteczna 450 euro
Praca opieka 2300 e na rękę + premia świąteczna 450 euro
Dębica 5 dni plecy

OPIS Szukam Opiekunki/na osób starszych w Niemczech Kontrakt od 13.12.2022 na 6 tygodni ze świętami. - 2300 euro netto + bonus świąteczny do 450 euro Opis kontraktu: Pani w wieku 83 lat, ma początki demencji i cukrzycę. Po domu porusza się przy pomocy rollatora, potrzebuje asekuracji przy wchodzeniu po schodach. Podopieczna mieszka w Mainz w domku jednorodzinnym. Wymagana dobra znajomość języka niemieckiego Dla opiekuna przeznaczony jest oddzielny pokój. Dla osób nieznających języka niemieckiego organizuję kursy językowe od podstaw. Wymagania: doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) znajomość języka niemieckiego lub chęć do udziału w szybkim kursie języka niemieckiego Oferuję: transport od domu opiekuna do domu podopiecznego szkolenia z zakresu opieki infolinię alarmową czynną całą dobę opiekę koordynatora kontraktu DODATKOWO: BONUS ŚWIĄTECZNY - DO 450 EURO poleć nam opiekuna - zyskaj od 150 euro dodatek za szczepienie COVID - 50 euro KONTAKT: 50*****31 Posiadam również inne kontrakty. Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.

towarzystwo/opieka nad seniorem
towarzystwo/opieka nad seniorem
Łódź 5 dni plecy

Zatrudnię osobę  do opieki i towarzystwa dla Pani w wieku 80 lat .Pani jest samodzielna potrzebuje pomocy w sprzątaniu  mieszkania  , codziennych czynnościach i robieniu zakupów .Praca 4 godzinny dziennie od poniedziałku do piątku . Lokalizacja Łódź Widzew. Mile widziana osoba z prawo jazdy kat.b (udostępniamy nasz samochód ).Ze względu na pracę nie mam możliwości odbierania telefonu , proszę o przesłanie wiadomści Sms z imieniem , nazwiskiem i adnotacją o ogłoszeniu, oddzwonię. Dużym plusem bedzie przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem OLX.

Opiekunka w żłobku wychowawca niania pielęgniarka praca od zaraz
Opiekunka w żłobku wychowawca niania pielęgniarka praca od zaraz
Kraków 5 dni plecy

Poszukujemy opiekunki/wychowawcy do żłobka na Nowym Prokocimiu do 3 grupy. W grupie tej pracują już dwie Panie, poszukujemy trzeciej opiekunki. Wymagania: - osoby z wykształceniem pedagogicznym lub w trakcie studiów pedagogika, położnictwo lub pielęgniarstwo lub -kurs opiekuna - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - mile widziane osoby mające doświadczenie w pracy z dziećmi - empatia, opiekuńczość, dobry kontakt z dziećmi - umiejętność pracy w grupie -książeczka sanitarno-epidemiologiczna Oferujemy : -WYSOKIE WYNAGRODZENIE -UMOWA O PRACĘ OD PIERWSZEGO DNIA -ZAWSZE WOLE WEEKENDY i ŚWIĘTA -WOLNE w tzw."długie weekendy" - pracę w młodym, zgranym i miłym zespole opiekunów, - możliwość zdobycia doświadczenia, - elastyczny czas pracy, -SAMODZIELNIE USTALANY GRAFIK -możliwość awansu i premii ***Jeżeli masz wykształcenie, kochasz prace z dziećmi i miła atmosfera w pracy jest dla Ciebie ważna to czekamy właśnie na Ciebie !!! Proszę o przesyłanie CV. PILNIE POSZUKUJEMY również PIELĘGNIARKI lub POŁOŻNEJ -praca 8h dziennie-umowa o pracę.

OPIEKA w Niemczech / zastępstwo Świąteczne- świetne wynagrodzenie
OPIEKA w Niemczech / zastępstwo Świąteczne- świetne wynagrodzenie
Krotoszyn 5 dni plecy

Szukam Opiekuna/ki na kontrakt do Niemiec na zastępstwo w okresie ŚwiątBardzo dużo łatwych kontraktów-OFERTY DO TOWARZYSTWA !WYMAGANIA : komunikatywna lub bardzo dobra znajomość j. niemieckiegoGwarantujemy dosłownie wszystko np. dojazd, wyżywienie, zakwaterowanie itp.wiek 21- 70 latwymagania co najmniej podstawowa znajomość j. niemieckiego ( jezeli ktoś nie zna języka to szkolimy, dajemy materiały )

Opiekun medyczny
Opiekun medyczny
Olsztyn 5 dni plecy

Opiekun medyczny·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na przejrzystych warunkach.·        Dołączasz do zespołu młodych, pozytywnych ludzi, którzy cenią sobie pracę w spokojnej i miłej atmosferze·        Wykształcenie kierunkowe Twoim zadaniem będzie tworzenie życzliwej atmosfery, akceptacji, zrozumienia oraz wspieranie, motywowanie przy czynnościach samoobsługowych. Pomoc przy codziennej toalecie oraz karmieniu.Ze swojej strony oferujemy:·        stabilną współpracę·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności·        ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej placówce·        możliwość rozwoju ·        przyjazne warunki pracyPraca w Olsztynie

Zatrudnię pielęgniarkę opieki długoterminowej
Zatrudnię pielęgniarkę opieki długoterminowej
Łęczna 5 dni plecy

Zatrudnię pielęgniarkę opieki długoterminowej na terenie Łęcznej i okolic. Wymagany: - kurs pielęgniarki środowiskowej, środowiskowo-rodzinnej lub opieki długoterminowej. - prawo jazdy kategorii B

Opiekunkę do żłobka
Opiekunkę do żłobka
Warszawa 5 dni plecy

Zatrudnimy opiekunkę do pracy w żłobku. Wymagane kwalifikacje: studia z pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej, wychowania przedszkolnego lub kurs opiekuna żłobkowego.Doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 mile widziane.Oferujemy szkolenia, dobre warunki pracy i stabilizację zawodową.

Доглядальниця з проживанням / Opiekunka z zamieszkaniem
Доглядальниця з проживанням / Opiekunka z zamieszkaniem
Gdańsk 5 dni plecy

В пошуках жінки (українки) на постійну основу з проживанням (окрема кімната) для літньої пані, котра хворіє на деменцію (84 роки). НЕ ЛЕЖАЧА жінка. Досвід роботи доглядальницею є обов'язковим.Польська мова на розмовному рівні. Буде перевагою, якщо маєте медичну освіту (але це не є обов'язковим). ЗП за результатами співбесіди (від 3000 зл нетто до 5500 зл нетто на місяць).Місце роботи: Orunia

Niania na każdą sytuację
Niania na każdą sytuację
Częstochowa 5 dni plecy

Witam Mam na imię Patrycja, mam 32 lata, mieszkam w Częstochowie w dzielnicy północ. Jestem nianią z wieloletnim doświadczeniem, mam referencje. Zajmuje się dziećmi od ponad dobrych 10lat, począwszy od opieki nad dziecmi w swojej rodzinie do rodzin prywatnych. Dlaczego ? Dlaczego akurat praca z dziećmi to praca w której czuje się jak ryba w wodzie ? Ponieważ zawsze lubiłam opiekować się dzieciakami, stymulować strefy rozwojowe i obserwować ich progres, dawać im dużo ciepła i miłości. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, energiczną, wyrozumiałą. Jestem dyspozycyjna w pełni. Zainteresowanych rodziców zapraszam do kontaktu.

Żłobek PLUSZOWY MIŚ na Kozanowie zatrudni Opiekunkę/pomoc Opiekunki
Żłobek PLUSZOWY MIŚ na Kozanowie zatrudni Opiekunkę/pomoc Opiekunki
Wrocław 5 dni plecy

Żłobek PLUSZOWY MIŚ na Kozanowie zatrudni Opiekunkę/ pomoc Opiekunki na umowę o pracę!Praca w miłej atmosferze, w przyjaznym zespole:)Oferujemy: Umowę o pracę, dogodny czas pracy w trybie zmianowym 8h od poniedziałku do piątku między 7:00-17:00Kandydatka musi lubić dzieci, cechować się empatią i czułością; powołaniem do pracy z najmłodszymi.Wszystkie osoby chętne prosimy o przesyłanie CV na e-mail bądź kontakt telefoniczny.

Opieka nad dwuletnim chłopcem, Lipków, blisko przystanku 'Mościckiego'
Opieka nad dwuletnim chłopcem, Lipków, blisko przystanku 'Mościckiego'
Warszawa 5 dni plecy

Potrzebna pomoc w opiece nad chłopcem - opieka 1 dzień w tygodniu (środa), dodatkowo od czasu do czasu wieczorem lub w weekendy (dokładne terminy do uzgodnienia). Mile widziane osoby mieszkające w okolicy Lipkowa (Gmina Stare Babice).

Animator/Terapeuta Zajęciowy
Animator/Terapeuta Zajęciowy
Piaseczno 5 dni plecy

ORPEA Polska działa od 2001 roku. Jest liderem stacjonarnej opieki długoterminowej. Oferuje blisko 1000 miejsc w nowoczesnych domach opieki dla seniorów (pod marką MEDI-system oraz ORPEA Rezydencje) i klinikach, specjalizujących się w rehabilitacji neurologicznej, ogólnoustrojowej i kardiologicznej (pod marką MEDI-system oraz CLINEA. ). Jesteśmy częścią największej w Europie sieci domów opieki i klinik rehabilitacyjnych ORPEA. Do pracy w Rezydencji Antonina poszukujemy pracowników na stanowisko: Terapeuta Zajęciowy miejsce pracy: Piaseczno Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za samodzielne planowanie oraz prowadzenie animacji dla mieszkańców Rezydencji Antonina. Pracując w naszym Zespole, otrzymasz: •   stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia •   dofinansowanie nauki (studia, kursy zawodowe) •   liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA •   możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej •   miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole •   możliwość podjęcia pracy od zaraz Jesteś dla nas dobrym kandydatem jeśli: •   w swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów •   posiadasz dyplom terapeuty zajęciowego – będzie to dodatkowy atut •   czerpiesz radość płynącą z pomagania innym •   potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety •   cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę •   lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi •   posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku w pracy z seniorami, nie jest to jednak warunek konieczny Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie www.orpea.pl/rodo-praca

Opieka nad dziećmi
Opieka nad dziećmi
Stargard 5 dni plecy

Dzień dobry,Przyjmę do pracy sympatyczna panią z doświadczeniem do opieki nad dziećmi głównie nad roczniakiem.

Kierownik na zimowiskach- Małe Ciche
Kierownik na zimowiskach- Małe Ciche
Kraków 5 dni plecy

Jako Music & More od kilku lat organizujemy obozy letnie oraz zimowe dla dzieci i młodzieży, w tzw. formule campu. Chcemy dzielić się naszą pasją i sprawiać, by dzieciaki wracały z naszych wyjazdów zadowolone oraz bogate w nowe doświadczenia. Nasze ferie zimowe odbywają się w Małym Cichym, poszukujemy kierowników na turnusy w terminach:12-18.02 (V turnus)19-25.02 (VI turnus)Wymagania:chęć do pracy z dziećmi i młodzieżą oraz doświadczenie w pracy jako kierownik kolonijny (minimum 3 lata udokumentowanej pracy opiekuńczo-wychowawczej),dokumenty potwierdzające ukończony kurs na kierownika wypoczynku,umiejętność łączenia dyscypliny i dbałości o bezpieczeństwo z tworzeniem przyjaznej atmosfery,empatia i odpowiedzialność,umiejętność jazdy na nartach/snowboardzie.Obowiązki:kontrola nad realizacją planu dnia,dbałość o staranne wypełnianie obowiązków kadry,odpowiedzialność za bezpieczeństwo uczestników wypoczynku,w razie potrzeby, współpraca z organami zewnętrznymi.Oferujemy:szkolenie przygotowawcze na nasze obozy,umowę zlecenie,transport, zakwaterowanie i wyżywienie,możliwość wyjazdu na kilka turnusów,perspektywę stałej współpracy na obozach letnich i zimowych,pracę w gronie pasjonatów, którzy dzielą się swoimi umiejętnościami i doświadczeniem.Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))". Tutore Poland sp. z o.o. jako administrator danych osobowych, informuje Panią / Pana, iż: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE, dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, przez okres 3 lat od zakończenia tego procesu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 85/46/WE, Pani / Pana dane mogą zostać udostępnione pracodawcy użytkownikowi lub podmiotowi zlecającemu Tutore Poland sp. z o.o. przeprowadzenie rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu.

Opiekunka do złobka Centum Wrocławia
Opiekunka do złobka Centum Wrocławia
Wrocław 5 dni plecy

Jeśli kochasz prace z dziećmi, jesteś kreatywna i masz mnóstwo pomysłów na zabawy z dziećmi - to właśnie Ciebie szukamy

Niania na cały etat
Niania na cały etat
Nakło nad Notecią 5 dni plecy

Szukam niani dla rocznego dziecka na cały etat. Opieka u Ciebie w domu. Więcej informacji na priv. :)

Szukam masażystki
Szukam masażystki
Dzierżoniów 5 dni plecy

Szukam masażystki do pracy w salonie w Świdnicy, zapraszam do kontaku Masaż ciała Tel. 792 - pokaż numer telefonu -

Filtr