Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Badanie rynku – zwyczaje konsumenckie
Badanie rynku – zwyczaje konsumenckie
nowe Łódź dzisiaj

Mam do zaoferowania dodatkowe zajęcie które można wykonywać w domu. Jest to wypełnianie ankiet w zamian za wynagrodzenie. Proszę traktować to zajęcie jako pracę dodatkową dzięki której zawsze wpadnie trochę pieniędzy. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

Zatrudnię mężczyzn do zimowego cięcia sadu
Zatrudnię mężczyzn do zimowego cięcia sadu
650 zł
nowe Opoczno dzisiaj

Zatrudnię ekipę do zimowego cięcia sadu. Na dojazd lub zakwaterowanie. Stawka do uzgodnienia.

Studenci i osoby uczące się-atrakcyjna praca
Studenci i osoby uczące się-atrakcyjna praca
nowe Radom dzisiaj

Zatrudnimy osoby uczące się i studentów do 26 r.ż. - atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę zlecenie, praca dodatkowa, nie wymagamy doświadczenia. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Pracownik Techniczny - obsługa nieruchomości
Pracownik Techniczny - obsługa nieruchomości
nowe Chorzów dzisiaj

Invest Park Hajduki SA w Chorzowie poszukuje Pracownika na stanowisko: Pracownik Techniczny Jakie będą Twoje zadania: wykonywanie podstawowych napraw, prac montażowych w budynkach Spółki utrzymywanie porządku na terenach zewnętrznych Spółki (odśnieżanie, dbanie o tereny zielone) diagnozowanie awarii i usterek inne czynności związane zabezpieczeniem stanu technicznego budynków i utrzymaniem porządku na nieruchomości Sprawdzisz się w tej roli, jeśli: posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku sprawnie posługujesz się narzędziami i urządzeniami technicznymi posiadasz wykształcenie min. zawodowe cechuje Cię dokładność, rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu powierzonych zadań posiadasz zmysł techniczny lubisz pracować z ludźmi i być im pomocnym Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w drobnych pracach technicznych, naprawczych, porządkowych doświadczenie w drobnych pracach ogólnobudowlanych W zamian oferujemy: stałą pracę w zgranym zespole stanowisko dające możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na w/w stanowisku stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę praca w godzinach 8:00-16:00 możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego Chcesz do nas dołączyć? Wyślij aplikację! Kontakt telefoniczny 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Invest Park Hajduki S.A., ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów, będącego Administratorem Danych, w celu przechowywania i wykorzystania na potrzeby aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy/ma, iż podanie swoich danych jest dobrowolne. Mam prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu oraz usunięcia. Moje dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy w celach niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji w Invest Park Hajduki S.A., ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

Praca dodatkowa dla kobiet i mężczyzn w Wyszkowie do 24 zł
Praca dodatkowa dla kobiet i mężczyzn w Wyszkowie do 24 zł
nowe Wyszków dzisiaj

Poszukuję panie do pracy na kasie i wykładanie towaru na półki sklepowe w znanej sieci drogerii. Praca na kasie i wykładanie towaru na półki sklepowe i magazynowe. praca ze skanerem Tylko CV. umowa - zlecenia do 24 zł brutto/h; studenci 24.00 zł netto/h; zlecenia od 4 h do 8 h płatność przelewem na konto w rozliczeniu miesięcznym Osoby bez polskiego obywatelstwa zatrudniamy TYLKO: -posiadaczy Karty Polaka; -studentów studiów stacjonarnych dziennych do 26 roku życia; -rezydentów długoterminowych; -niezbędny pesel. W przypadku przesyłania CV proszę o załączenie poniższej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, ale nie dłużej niż 2 lata od daty wysłania aplikacji

Redaktor. Praca stacjonarna w wydawnictwie
Redaktor. Praca stacjonarna w wydawnictwie
nowe Kraków dzisiaj

Krakowskie wydawnictwo poszukuje redaktora do pracy na pełny etat. Wymagane wykształcenie wyższe (filologia polska, edytorstwo), znajomość procesu wydawniczego, pakietu MS Office, zasad redakcji i korekty tekstu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, dobra orientacja na rynku książki dziecięcej oraz znajomość języka angielskiego (co najmniej w stopniu komunikatywnym). Poszukujemy osoby kreatywnej, dokładnej i rzetelnej. Zapewniamy stałe zatrudnienie oraz miłą atmosferę w zgranym, energicznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV. Prosimy wpisać w tytule maila: Redaktor. Do CV prosimy dołączyć klauzulę o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Terapeuta/terapeuta zajęciowy
Terapeuta/terapeuta zajęciowy
nowe dzisiaj

Środowiskowy Dom Samopomocy „Pogodni” poszukuje terapeuty do pracowni technik różnych. Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogika, psychologia, terapia zajęciowa, półroczny staż pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, dobra organizacja pracy, kreatywność, empatia, wiedza i umiejętności niezbędne do prowadzenia zajęć w w/w pracowniach. Praca na etat, w godzinach 7-15 z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Odpowiadam na wybrane oferty. Do zgłoszenia proszę dodać dopisek jakiej pracowni dotyczy.

Praca Lekarz Rehabilitacji PILNIE Sanatorium Ciechocinek
Praca Lekarz Rehabilitacji PILNIE Sanatorium Ciechocinek
nowe Warszawa dzisiaj

Praca dla Lekarza Rehabilitacji medycznej PILNIE od maja 2023 w ośrodku rehabilitacyjnym - sanatorium w Ciechocinku, kujawsko pomorskie. Wymagane doświadczenie jako lekarz rehabilitacji medycznej na oddziałach szpitalnych/ placówkach rehabilitacyjnych. Mile widzany lekarz z UKRAINY. Zarejestruj się na stronie ProworkPl MED i aplikuj na oferty dla lekarzy rehabilitantów Ciechocinek, kujawsko pomorskie Wymagania: Wykształcenie kierunkowe medycyna oraz specjalizacja w dziedzinie rehabilitacji medycznej/ medycyny fizykalnej i balneoklimatologii/ w dziedzinie chorób wewnętrznych, po kursie z podstaw balneologii/ pokrewne kierunki związane z leczeniem uzdrowiskowym Empatia, umiejętność utrzymywania przyjaznych relacji z pacjentami i zespołem Gotowość do podjęcia pracy od maja 2023 lub późniejszy termin do ustalenia. W przypadku pracy dla lekarzy z Ukrainy i Białorusi - bezpłatna pomoc w szybkim uzyskaniu Zgody Ministra Zdrowia i Prawa Wykonywania Zawodu Lekarza w Polsce na okres 5 lat. Obowiązki: ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnego sanatorium o wysokim standardzie usług poszukuje kandydata na stanowisko Lekarz REHABILITACJI do pracy z pacjentami placówki przebywającym na leczeniu w trybie stacjonarnym ( leczenie uzdrwiskowe i rehabilitacja poszpitalna) Zatrudnienie - elastyczny grafik/ do ustalenia z kandydatem. Pracuj jako lekarz rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym i uzdrowiskowym w Ciechocinku, woj. kujawsko pomorskie. Stała współpraca i wynagrodzenie do negocjacji - kontrakt lub umowa o pracę Elastyczne godziny pracy i grafik/ dowolne dni tygodnia Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą - prywatne sanatorium/ uzdrowisko Ciechocinek. ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Lekarz Rehabilitacji meycznej i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako lekarz Rehabilitant? Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla lekarzy różne terminy pracy 2023.

Wykładowca - Nauczanie Informatyki
Wykładowca - Nauczanie Informatyki
nowe Poznań dzisiaj

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu zatrudni wykładowcę do prowadzenia zajęć na studiach licencjackich z zakresu Nauczania Informatyki Wymagania: -wykształcenie wyższe kierunkowe -wiedza i predyspozycje dydaktyczne do prowadzenia zajęć stacjonarnych oraz z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość -gotowość do prowadzenia zajęć w weekendy -nastawienie na rozwój Oferujemy: -pracę w stabilnej i rozwijającej się Uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku szkolnictwa wyższego -możliwość podjęcia długotrwałej współpracy -wyposażone pracownie

Sortowacz
Sortowacz
nowe Kraków dzisiaj

Zatrudnię ludzi do obierania cebuli Zapewniam wyżywienie i zakwaterowanie Запрошуємо людей з України

Gospodarstwo rolne
Gospodarstwo rolne
nowe dzisiaj

Witam szukam pracownika przy zwierzętach .... Więcej informacji udzielę telefonicznie proszę śmiało dzwonić zawsze można się dogadać 510 - pokaż numer telefonu -

Kierowca kat. B, Magazynier
Kierowca kat. B, Magazynier
nowe Garwolin dzisiaj

Firma produkcyjno-handlowa poszukuje kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER, KIEROWCA Twoim zadaniem będzie: • Praca w magazynie przy przyjmowaniu i wydawaniu dostaw • Załadunek towaru na samochód i rozładunek u klienta (towar lekki) • Pozostałe prace na magazynie Nasze oczekiwania: • Doświadczenie w magazynie • Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny • Uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane • Odpowiedzialność, solidność • Podstawowa znajomość obsługi komputera Gwarantujemy: • Atrakcyjne warunki finansowe • Pracę w stabilną na umowę o pracę • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy • Bogaty pakiet socjalny • Możliwości rozwoju Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli: Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Specjalista ds. technicznych
Specjalista ds. technicznych
nowe Gorzów Wielkopolski dzisiaj

Miejsce pracy: Sulęcin Jesteś energiczną i kreatywną osobą? Dołącz do naszego zespołu! Twój zakres obowiązków: opieka nad flotą busów (ok 20 busów) administrowanie budynkiem biurowym oraz przyległym do niego terenem Nasze wymagania: znajomość zagadnień technicznych dotyczących pojazdów samochodowych do przewozu ludzi znajomość zagadnień technicznych z zakresu utrzymania obiektów (BHP, P-POŻ, itp.) bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolności pracy bez nadzoru doświadczenie w obsłudze systemów komputerowych do zarządzania pracą komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów solidność i zdolności organizacyjne Nasz pracownik na tym stanowisku ma zapewnione:  indywidualny plan wdrożenia  atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z ciągłym apetytem na rozwój  szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym (w tym szkolenia językowe)  przyjazne warunki pracy, otwarte towarzystwo współpracowników oraz wysoką kulturę organizacyjną  imprezy integrujące i inne wartościowe benefity (opieka medyczna, owocowe środy, konkursy pracownicze, akcje charytatywne, meetingi biegowe, klub rowerowy, klub morsa, itp.)  Link do formularza aplikacyjnego: https://maszonski.elevato.net/pl/specjalista-ds-technicznych,ja,76

Pielęgniarka, Ratownik Medyczny LATO 2023
Pielęgniarka, Ratownik Medyczny LATO 2023
nowe dzisiaj

CHRIS Turystyka i Rekreacja - jesteśmy największą polską firmą organizującą Campy i obozy dla dzieci i młodzieży z ponad 28-letnim doświadczeniem. Poszukujemy do pracy na naszych obozach dla dzieci i młodzieży wykwalifikowanej opieki medycznej: * Dyplomowane Pielęgniarki, * Licencjonowanych Ratowników Medycznych. Praca w pięknych okolicznościach przyrody, na terenie naszych własnych, zamkniętych dla osób trzecich, ośrodków. Mile widziana praca na więcej niż jednym turnusie w podanych terminach: Zapraszamy do pracy w terminach: 1. 25.06 - 08.07.2023 2. 09.07 - 22.07.2023 3. 23.07 - 05.08.2023 4. 06.08 - 19.08.2023 5. 20.08 - 31.08.2023 Do najważniejszych obowiązków należy: wydawanie leków zgodnie z zaleceniami rodziców/lekarza, diagnozowanie i leczenie przeziębień, skaleczeń, urazów, a w razie potrzeby kierowanie dziecka do szpitala/lekarza, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach itp.. Zapewniamy: * wynagrodzenie 2800-3000 netto/2-tyg turnus w zależności od doświadczenia płatne do 14 dni od zakończenia turnusu (umowa zlecenia lub działalność) * sprawdzoną organizację i procedury medyczne * bogatą infrastrukturę, zakwaterowanie i wyżywienie * ubezpieczenie NNW * dojazd na camp autokarem z Nadarzyna pod Warszawą. Osoby zainteresowane prosimy o wiadomość lub kontakt telefoniczny. https://www.chris.com.pl/kadra/aplikuj

Elektryk/Elektromonter
Elektryk/Elektromonter
nowe Łochowice dzisiaj

Kierownik Elektryków/Elektromonterów Zakres obowiązków: • Kierowanie robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych • Planowanie i koordynacja robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP • Weryfikacja zapotrzebowania na materiały, sprzęt, zasoby ludzkie • Sprawdzanie poprawności, jakości oraz postępu realizacji robót pod względem zgodności z dokumentacją techniczną • Współpraca z kierownikiem budowy, z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami • Nadzór oraz koordynacja prac nad realizowanymi kontraktami • Udział w procesie rozliczenia robót • Udział w przygotowaniu dokumentacji odbioru robót • wykonywanie prac montażowych i utrzymaniowych linii, urządzeń oraz obiektów elektroenergetycznych • Wykonywanie przeglądów, oględzin, operacji łączeniowych przy urządzeniach elektroenergetycznych oraz pomiarów elektrycznych • Praca na wysokości Wymagania: • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) branżowe • znajomość zagadnień elektrycznych, • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu, sprawność fizyczna • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami, • dbałości o powierzony materiał oraz narzędzia, • Sumienność, otwartość na wiedze oraz nowe doświadczenia • Efektywność w działaniu • Dobra organizacja pracy, kreatywność  • Prawo jazdy kat. B Oferujemy • doświadczenie w koordynowaniu zasobem ludzkim, projektowaniu, nadzorowaniu prac elektrycznych  • Uprawnienia elektryczne • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę , • Rozwój zawodowy  • Niezbędne narzędzia pracy  • Pomoc przy wykonaniu uprawnień do kierowania robotami elektrycznymi • Atrakcyjne wynagrodzenie - premie

Przyjmę do pracy w gospodarstwie z zakwaterowaniem
Przyjmę do pracy w gospodarstwie z zakwaterowaniem
nowe Inowrocław dzisiaj

Praca przy bydle mlecznym(czyszczenie legowisk, karmienie, przygotowywanie pasz). Zakwaterowanie, wyżywienie, Tel 784 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnimy doświadczonego  stajennego
Zatrudnimy doświadczonego stajennego
nowe dzisiaj

Zatrudnimy na stałe doświadczonego i odpowiedzialnego stajennego z zakwaterowaniem lub dochodzącego (osoby mające problem z alkoholem proszę nie dzwonić) Do obowiązków będzie należało: -sprzątanie boksów -wyprowadzanie koni na padoki -karmienie koni -dbanie o porządek w stajni oraz na terenie ośrodka -drobne prace naprawcze -wymagane uprawnienia i umiejętności obsługi ciągnika i maszyn rolniczych. Zakwaterowanie i pełne wyżywienie Zachodniopomorskie Modrzewie przy Goleniowie 30km od Szczecina Kontakt tylko telefoniczny 78*****46

Przyjmę do pracy
Przyjmę do pracy
nowe dzisiaj

Witam Przyjmę do pracy w gospodarstwie rolnym pracownika, praca przy bydle mlecznym i opasowym. Umowa o pracę, pełen etat, ubezpieczenie. Mile widziane prawo jazdy kat.T

zatrudnię do prac ogrodniczych
zatrudnię do prac ogrodniczych
nowe Starogard Gdański dzisiaj

Poszukujemy , zaangażowanych energicznych i odpowiedzialnych osób lubiących pracę w otoczeniu zieleni na świeżym powietrzu. jesteśmy zespołem zajmującym się zakładaniem ogrodów, terenów zieleni, parków ogrodów przydomowych.Zapraszamy do naszego zespołu.Nadrzędnym celem firmy jest kompleksowa obsługa stałych klientów korzystających z naszych usług w utrzymaniu, poprawianiu i zakładaniu ogrodów.Nasze wymagania:doświadczenie w pracach związanych z zakładaniem ogrodów przydomowych lub terenów miejskich - Wycinka i pielęgnacja drzew, krzewów, zakładanie trawników z siewu i układanie rolkidobra organizacja pracy,sumienność, punktualność i terminowość,chęć zdobywania nowych umiejętności,wysoka kultura osobista,zaangażowanie w pracyDodatkowe atuty:prawo jazdydoświadczenieumiejętność obsługi spalinowych maszyn ogrodniczychdoświadczenie w pracach budowlanych/brukarskichznajomość podstawowych gatunków roślin,Twój zakres obowiązków:realizacja podstawowych zadań związanych z zakładaniem ogrodów,dbanie o dobre imię firmy,pełne zaangażowanie w prace. Zapewnimy Ci:stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie wyposażonej w maszyny i narzędzia ułatwiające pracępracę w przez cały rokpracę przy ciekawych zleceniach,Wynagrodzenie w ogłoszeniu netto dotyczy miesiąca próbnego.Jesteś zainteresowana zainteresowanyZadzwoń lub napisz na nr tel 6,0,8,1,6,1,4,4,5.

Prace ogrodnicze zlecę
Prace ogrodnicze zlecę
nowe Łódź dzisiaj

Szukam prywatnej osoby która dorywczo chce dorobić przy pracy w ogrodzie. Mój dom mieści się na ulicy Pejzażowej przy Strykowskiej w Łodzi.

Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych - Zamość
Mechanik maszyn i urządzeń ogrodniczych - Zamość
nowe Zamość dzisiaj

Entra Sp. Jawna autoryzowany diler marek Husqvarna, Stiga, Milwaukee, Kranzle oraz wielu innych, w związku z rozbudową serwisu poszukuje osób do pracy na stanowisku: mechanik. Do twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:- naprawa maszyn do ogrodu i lasu (kosiarki, traktorki, pilarki itp.)- wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych- montaż nowych maszyn, przygotowanie do sprzedaży Podstawowe wymagania:- umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office- wiedza z zakresu działania urządzeń spalinowych- prawo jazdy kat. B Doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem. Jeżeli nie masz wystarczających kwalifikacji  ale masz zapał, chęci do nauki i jesteś otwarty na nowe wyzwania zgłoś się do nas. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia -  szkolenia - pracę w zgranym zespole - wynagrodzenie: 3 500,00 zł – 6 000,00 zł brutto w zależności od doświadczenia i osiąganych wyników Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy bądź osobiście w siedzibie firmy Zamość, ul. Szczebrzeska 51. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy o załączenie klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r. ) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Entra Sp. jawna. z siedzibą w Zamościu ul. Szczebrzeska 51, będąca jednocześnie administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. , dla potrzeb przeprowadzenia aktualnej rekrutacji.” 

Kierownik serwisu maszyn rolnych i obsługi posprzedażowej
Kierownik serwisu maszyn rolnych i obsługi posprzedażowej
nowe Ząbkowice Śląskie dzisiaj

Firma Agromat to rodzinna firma działająca w branży Agro od 1990r. Kompleksowo działamy w obsłudze rolnictwa na polskim rynku. We współpracy z klientami stawiamy na solidność, wiarygodność dając się poznać jako bezpieczny partner handlowy.Posiadamy 7 oddziałów handlowych i obsługujemy teren województwa dolnośląskiego i opolskiego. Jesteśmy autoryzowanym dealerem marki - KUBOTA, MERLO, KVERNELAND GROUP, BEDNAR, Kierownik serwisu i obsługi posprzedażowejMiejsce pracy: siedziba firmy Braszowice / Ząbkowice Śl. Opis stanowiska:·         Nadzór nad efektywnym funkcjonowaniem serwisu ·         Koordynacja pracy działu serwisu maszyn rolniczych·         Nadzór nad terminami i jakością procesu serwisowego oraz zapewnienie wysokich standardów obsługi·         Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę działania i rentowności serwisu·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej ·         Dbanie o rozwój zespołu serwisowego ·         Nadzór i planowanie wyposażenia serwisowego  Wymagania:·         Wykształcenie kierunkowe (preferowane rolnicze, samochodowe, mechaniczne) ·         Doświadczenie w kierowaniu zespołem ·         Wiedza z zakresu branży maszyn rolniczych, budowlanej, motoryzacyjnej ·         Kompetencje interpersonalne pozwalające na efektywnym zarządzaniu zespołem·         Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta ·         Dbałość o dobry wizerunek firmy  Oferujemy:·         Atrakcyjne warunki finansowe i premiowe·         Pracę w stabilnej i dużej na rynku firmie ·         Szkolenia ·         Perspektywy rozwoju osobistego i kwalifikacji zawodowych·         Umowę o pracę   

Praca w gospodarstwie rolnym.
Praca w gospodarstwie rolnym.
nowe Koszalin dzisiaj

Zatrudnię operatora maszyn rolniczych do pracy w gospodarstwie rolnym przy produkcji roślinnej i zwierzecej. Oferuję zakwaterowanie, umowę o pracę oraz zadowalające wynagrodzenie. Oczekuję pracowników uczciwych, kulturalnych, samodzielnych, lubiących czystość i porzadek, szanujących ludzi i zwierzęta. Wymagane posiadanie prawa jazdy kat. B. oraz T. Nie akceptuję alkoholu i używek. Wymagane doświadczenie w pracy na gospodarstwie.

Ogrodnik/ Pomocnik  Ogrodnika
Ogrodnik/ Pomocnik Ogrodnika
nowe dzisiaj

Oczekujemy: - chęci do pracy -doświadczenia na podobnym stanowisku było by dodatkowym atutem -samodzielności w pracy - prawo jazdy kat B -punktualności -znajomości obsługi maszyn ogrodniczych -Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez olx lub kontakt telefoniczny Prosimy o dopisanie klauzuli:   "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Operator koparki (może być bez uprawnień), Majster, Pracownik fizyczny
Operator koparki (może być bez uprawnień), Majster, Pracownik fizyczny
nowe Kraków dzisiaj

Witam.Firma ogrodniczo-budowlana poszukuje pracowników:Samodzielnego majstra i operatora minikoparki z doświadczeniem (może być bez uprawnień) do prac związanych głównie z zakładaniem ogrodów (profilowanie i równanie terenu, profilowanie skarp, drenaże, montaż zbiorników, wykopy pod rury, kostkę, obrzeża itp). Praca na koparce w połączeniu z pracami ręcznymi (nie poszukuję tylko operatora ale także osoby która może i chce pracować ręcznie)Wymagane doświadczenie, umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania ludźmi znajomość obsługi maszyn ogrodniczych (kosiarki, glebogryzarka itp).Zajmujemy się zakładaniem ogrodów od podstaw (prace ziemne, drenaże, nawodnienia, murki ozdobne), pracami pielęgnacyjnymi (koszenie, grabienie, przycinanie, sprzątanie) oraz pracami budowlanymi (kostka brukowa, ogrodzenia, fundamenty). Mamy pod opieką kilka wspólnot mieszkaniowych na których kosimy i dbamy o czystość, a zimą odśnieżamy. Zapewniam całoroczne zatrudnienie, możliwość odbycia szkoleń, zrobienia uprawnień. Mile widziane doświadczenie w podobnych pracach, prawo jazdy, umiejętność jazdy ciągnikiem (traktorem). Stawka godzinowa do ustalenia, wypłaty tygodniowo. Baza firmy: Kraków- Bieżanów (ul. Kosocicka).Działamy na terenie Wieliczki i KrakowaTel: 5-1-6-1-7-0-0-9-0 RobertJak bym nie odbierał proszę o sms

Ogrodnik - pielęgnacja terenów zieleni .
Ogrodnik - pielęgnacja terenów zieleni .
nowe Bielsko-Biała dzisiaj

Witam serdecznie , firma zajmująca się zakładaniem oraz pielęgnacją ogrodów przyjmie człowieka na stanowisko -ogrodnik . Wymagane doświadczenie w tej branży . Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej ( np: brukarstwo ) oraz chęć nauki . Oferuje zatrudnienie na umowę o prace po okresie próbnym , wynagrodzenie proporcjonalne do wiedzy i zaangażowania . Pracujemy w zgranym zespole i miłej atmosferze , brak monotonii w pracy . Możliwość pracy w soboty. Proszę o przesyłanie CV ,kontakt telefoniczny ..

praca w ogrodzie
praca w ogrodzie
nowe Pabianice dzisiaj

Ogrodnika lub osobę umiejącą prowadzić przydomowy ogród (pielęgnacja krzewów ozdobnych i kwiatów, trawnika, sprzątanie obejścia). Połowa etatu (3-4 dni w tygodniu, elastyczny czas pracy). wiadomości tylko pod numerem telefonu 60*******34

Praca w OGRODACH - zatrudnię - Stare Babice
Praca w OGRODACH - zatrudnię - Stare Babice
nowe Stare Babice dzisiaj

Poszukuję Pana do pracy w ogrodach głównie przy zakładaniu systemów nawadniających i trawników . Zbiórka codziennie o 7 rano na bazie w miejscowości Wojcieszyn.Wymagania:PunktualnośćDyspozycyjnośćPełne zaangażowanieDobrze widziane prawo jazdyOferuję:Stawka godzinowa 22-25 zł/hgodziny pracy od poniedziałku do piątku 7-18 (soboty dla chetnych)Miła atmosfera w pracyProszę zainteresowane osoby o kontakt telefoniczny w godzinach 9-16

Ogrodnik / pomocnik ogrodnika
Ogrodnik / pomocnik ogrodnika
nowe Gdynia dzisiaj

Dzień dobry, Firma z 10 letnim stażem w branży projektowania oraz zakładania ogrodów poszukuje pracowników fizycznych Mężczyzn> do prac przy zakładaniu ogrodów od podstaw Oferujemy: - stawka od 22 zł netto ( na rękę ) - praca od poniedziałku do piątku - 8-17 - odzież robocza po okresie próbnym - dojazd z Gdyni Chwarzna na miejsce budowy ( działamy w trójmieście i okolicach ] - możliwość tygodniówek - umowa zlecenie Poszukuje ludzi z z doświadczeniem jak i bez. Głównie zajmujemy się budowa ogrodów ( bardzo mało pielęgnacji ) wiec praca głównie fizyczna. Posiadamy profesjonalny sprzęt typu miniładowarka Avant z wieloma przystawkami. itp co z znacznie ułatwia prace. Po więcej zapraszam do kontaktu telefonicznego, osobom nadużywając alkohol z góry podziękuje 51*****08 proszę kontakt między 8 a 17

Pracownik w gospodarstwie rolnym
Pracownik w gospodarstwie rolnym
nowe dzisiaj

Poszukuje osoby na stanowisko:-Pracownik w gospodarstwie rolnym (woj. podkarpackie, pow. jarosławski)Oczekiwania:znajomość tematyki rolniczejdyspozycyjnośćprawo jazdy kat. B, Tpreferowane uprawnienia na ładowarkę teleskopowądoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskusumienność, dokładność, zaangażowanie i uczciwośćOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel 60*****01

Praca w szklarni, w gospodarstwie ogrodniczym, Poręba Spytkowska
Praca w szklarni, w gospodarstwie ogrodniczym, Poręba Spytkowska
nowe dzisiaj

Zatrudnię do pracy w szklarni przy pielęgnacji i zbiorze warzyw. Praca w miejscowości Poręba Spytkowska obok Brzeska. Więcej informacji pod numerem telefonu: 66*******04

Zbiór ogórka szklarniowego
Zbiór ogórka szklarniowego
nowe Tęgoborze dzisiaj

Dzień dobry, poszukuje osób, które byłyby zainteresowane pracą w obiektach szklarniowych przy zbiorze ogórka. Szczegółowe informacje związane z pracą pod numerem telefonu: 69*****50

Pomoc w gospodarstwie rolnym
Pomoc w gospodarstwie rolnym
nowe Tarnów dzisiaj

Witam, zatrudnię osobę do pomocy w gospodarskie rolnym z możliwością zamieszkania.Praca głównie przy bydle i koniach.Wymagania:- prawo jazdy na traktorWięcej informacji udzielę telefonicznie.

Praca na szkółce truskawek
Praca na szkółce truskawek
nowe dzisiaj

Witam. Poszukuje pracowników do prac polowych na szkółce truskawek. Praca polega na wykopywaniu sadzonek z ziemi i obcinaniu pędów oraz liści. Wynagrodzenie wypłacane codziennie 17 zl - 20 zł za godzinę lub akordowo 0.10 zł sztuka. Więcej informacji pod numerem _603_642_950 _

Pracownik sezonowy - Centrum Ogrodnicze
Pracownik sezonowy - Centrum Ogrodnicze
nowe dzisiaj

Zatrudnimy pracownika sezonowego (praca również w weekendy).Wymagana podstawowa znajomość branży ogrodniczej.Możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

4 mężczyzn do rozładunku ręcznego Błonie
4 mężczyzn do rozładunku ręcznego Błonie
nowe Błonie dzisiaj

Poszukuję 4-5 mężczyzn do rozładunku ręcznego. Miejsce pracy Błonie. Praca możliwa od zaraz Kontakt poprzez olx lub tel

Pracownik do obsługi fermy drobiu
Pracownik do obsługi fermy drobiu
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracownika do obslugi fermy drobiu . Wymagane doświadczenie . Praca w gminie Nagłowice. Warunki do uzgodnienia pod numerem 60*****72

dam pracę w usługach ogrodniczych
dam pracę w usługach ogrodniczych
nowe Warszawa dzisiaj

zatrudnię pracownika do prac ogrodniczych - pielęgnacja zieleni, prace porządkowe, układanie kostki

Ogrodnik/Pomocnik - praca OD ZARAZ
Ogrodnik/Pomocnik - praca OD ZARAZ
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnię osobę do pracy w ogrodnictwie. Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej oraz konieczne prawo jazdy kat. B. Szukam osoby odpowiedzialnej, sumiennej i zaangażowanej. Możliwość współpracy na dłuższy okres czasu. Praca fizyczna, stąd ogłoszenie kierowane jest raczej do mężczyzn. Praca 5-6 dni w tygodniu po ok. 10 h. Zakres prac to głównie pielęgnacja ogrodow - roslin i drzew, prace porządkowe oraz drobne prace budowlane. Proszę o zgłoszenia tylko osoby zdecydowane.

praca w ogrodnictwie
praca w ogrodnictwie
nowe Łódź dzisiaj

Zatrudnię ogrodnika z doświadczeniem, praca od zaraz. Zatrudnię również pomocnika ogrodnika z doświadczeniem.

zatrudnię pracownika
zatrudnię pracownika
nowe Sokołów Podlaski dzisiaj

przyjmę pracownika gospodarstwo rolne , produkcja rolno -hodowlanatel 69*****82

Praca w firmie ogrodniczej
Praca w firmie ogrodniczej
nowe dzisiaj

Firma GreenMar szuka mężczyzn do pracy przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.Głównie wykonywane są prace takie jak: zakładanie trawników, systemów nawadniania, sadzenie roślin, prace brukarskie, przycinanie roślin, porządki itp.Wynagrodzenie minimum 20zł/h netto. Prosimy o kontakt osoby rzetelne i chętne do pracy w ogrodnictwie.Więcej informacji pod numerem telefonu 88*****05

ogrodnik z doświadczeniem
ogrodnik z doświadczeniem
nowe Zduńska Wola dzisiaj

Firma zajmująca się zakładaniem i pielęgnacją ogrodów zatrudni pracownika z doświadczeniem. Gwarantujemy umowę o pracę po okresie próbnym, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania. Wykształcenie w zawodzie oraz prawo jazdy mile widziane. Zapewniamy pracę przez cały rok.

Praca w Gospodarstwie Rolnym
Praca w Gospodarstwie Rolnym
nowe dzisiaj

Poszukuje do pracy w Gospodarstwie Rolnym. Hodowla bydla mięsnego. Wymogi; prawo jazdy min kat. B -punktualny -uczciwy . Zakres pracy. - obsluga maszyn rolniczych, ladowarka , traktor. - drobne prace porzadkowe, prace budowlane. Wiecej informacji na telefon. Stawka uzalezniona od posiadanych umiejetnosci, chęci i zaangażowania. Możliwość wysłania smsa lub wiadomosci na olx z umiejętnościami.511*240*830

Ogrodnik, pracownik gospodarczy
Ogrodnik, pracownik gospodarczy
nowe Gdańsk dzisiaj

Praca na dużej prywatnej działce - Gdańsk - Maćkowy. Do obowiązków pracownika, należy:pielęgnacja, koszenie trawnikapielęgnacja roślin i plewienie chwastówdbanie o czystość oczka wodnego i stawuutrzymanie czystości basenuutrzymanie w czystości alejek i kostki brukowej

Praca utrzymanie zieleni/ plewienie/ koszenie/ prace porządkowe
Praca utrzymanie zieleni/ plewienie/ koszenie/ prace porządkowe
nowe Bielsko-Biała dzisiaj

Poszukujemy pracowników utrzymania zieleni, do wykonywania prac: -wykaszania terenów (praca z kosami spalinowymi i innymi narzędziami tego typu) -plewienia -prac porządkowych (opróżnianie koszy w godzinach wczesno porannych lub nocnych) Wymagania: -Brak uzależnień od alkoholu -Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi- mile widziane -Prawo jazdy kat. B- mile widziane, Praca nie zbyt wymagająca, dla kobiet i mężczyzn. Umowa zlecenie stawka na start 20zł/h Netto Więcej informacji pod numerem telefonu lub w wiadomości prywatnej.

Staż PUP praca biurowa
Staż PUP praca biurowa
nowe Starachowice dzisiaj

OFERTA STAŻU Pracownik biurowy Obsługa wniosków o eko dotacje Jeśli jesteś: - Osobą zarejestrowaną w PUP - Masz pozytywne nastawienie do świata - Jesteś odpowiedzialna, zaradna, zaangażowana, kreatywna, otwarta, podejmujesz inicjatywę w działaniu, śmiała w komunikacji, masz umiejętności analitycznego myślenia, dobrze organizujesz swój czas i pracę własnej, jesteś bystra - Umiejętność czytania ze zrozumieniem, samodzielność, punktualność, dokładność to Twoje cechy Zapraszam do kontaktu, prześlij CV na maila Ponadto - Sympatia do papierkowej pracy ułatwi współpracę i przyniesie satysfakcję a nie poczucie, że pracujesz za karę. - Wiedza i umiejętności w zakresie przygotowania wniosków o dotacje i rozliczenie mile widziane ale niekonieczne, po to jesteśmy by Cię tego nauczyć Oferujemy: - Pełne szkolenia w zakresie przygotowania wniosków i obsługi Klienta w tym zakresie - Wsparcie podczas procedowania Klienta - Pełny dostęp do wzorów pism, materiałów doszkalających, regulaminów oraz sprawdzonych dokumentów. - Telefon służbowy, laptop ( po wdrożeniu ) - Po ukończeniu stażu dalsza współpraca (umowa o pracę lub inna dogodna forma) Kontakt wyłącznie mailowy : ekodotacja małpa gmail.com https://www.facebook.com/Wnioski.Dotacje.Dofinansowania.Pozyczki.Eko.OZE/ Czego się nauczysz ? Przygotowania i obsługi wniosków o dofinansowania ( Eko projekty ) Weryfikacja poprawności przesyłanych danych Analiza i ocena dokumentów na potrzeby dofinansowania Diagnozowanie potrzeb i problemów beneficjentów Analizowanie warunków i ocenianie szans na dotacje Identyfikacja źródeł finansowania dla Beneficjenta Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami Obsługa skrzynki mailowej Wprowadzanie danych do arkusza Sporządzanie podsumowań na potrzeby firmy Prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej w związku z umowami Bieżące doradztwo i nadzór nad prawidłową realizacją projektów Weryfikowanie faktur zakupowych Rozliczanie wniosków w GWD zgodnie z umowami Składanie uzupełnień i dodatkowych wyjaśnień Monitoring informacji o planowanych naborach wniosków Aktualizowanie informacji o dotacjach i regulaminach Budowanie i utrzymywanie relacji z Firmami Partnerskimi i Beneficjentami Współpraca z Wykonawcami Publikowanie postów w mediach społecznościowych

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
nowe Toruń dzisiaj

Centrum Szkoleniowe A&M zaprasza na UWAGA! BEZPŁATNE szkolenie online na stanowiska pracy: Rejestratorka medyczna, Sekretarka medyczna, Recepcjonistka stomatologiczna, Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej. Po ukończonym szkoleniu uczestnik otrzymuje 4 certyfikaty ( rejestratorka/sekretarka medyczna oraz rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej i recepcjonistka stomatologiczna) oraz materiały szkoleniowe. Certyfikaty uznawane są na terenie całego kraju w placówka państwowych i prywatnych. Szkolenie jest bezpłatne dla osób które zgłoszą się na szkolenie do dnia 30.03.2023UWAGA! Nasze certyfikaty sa wystarczające aby podjąć pracę na ww stanowiskach pracy. Nie potrzeba żadnych dodatkowych szkół czy kursówZachęcamy do skorzystania

Zatrudnie asystentke stomatologiczna.
Zatrudnie asystentke stomatologiczna.
nowe Rawa Mazowiecka dzisiaj

Poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku: asystentka stomatologiczna.Dla ososby na danym stanowisku oferuje:-staż PUP w Rawie Mazowieckiej,-prace od poniedzialku do piatku w godz. 10:00 do 18:00-możliwość zdobywania wiedzy z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji i chirurgii, prawa medycznego oraz kompetencji miekkich-przeszkolenie do pracy na tym stanowisku oraz przyjazną atmosferęZainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres podany w ogłoszeniu.

Doradca klienta / Specjalista ds. sprzedaży
Doradca klienta / Specjalista ds. sprzedaży
nowe Oleśnica dzisiaj

Firma Protex ppoz i bhp.pl  zajmująca się outsourcingiem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta.  Wymagania:·         optymizm,·         chęć uczenia się,·         zdolność nawiązywania kontaktu z ludźmi,·         samodzielność w zakresie organizacji pracy i ustalania priorytetów,·         gotowość do pracy indywidualnej,·         obsługa pakietu MS Office ( w podstawowym zakresie ).Obowiązki:·         prace biurowe,·         wsparcie klientów w zakresie obsługi platformy szkoleniowej E-Learning,·         kontakt e-mail oraz telefoniczny z klientami,·         przygotowywanie ofert,·         negocjacje handlowe,·         aktywne pozyskiwanie klientów,·         prowadzenie bieżącej dokumentacji firmy. W zamian oferujemy:wynagrodzenie zasadnicze + premia prowizyjna uzależniona od wyników, na podstawie klarownego systemu premiowania,stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbytym płatnym 6-cio miesięcznym  stażu),pracę od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym od 8 do16, Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez portal OLX.plUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Niniejszym, mając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Protex ppoz i bhp.pl  w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Pracownik Administracyjny"

Filtr