Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
nowe dzisiaj

Firma APPORT Logistyka z siedzibą w Dębe Wielkie szuka osoby na stanowisko SPEDYTOR MIĘZYNARODOWY . Wymagana znajomość języka angielskiego. Doświadczenie w branży TSL mile widziane. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w młodym zespole .

Zatrudnię osoby do zbioru malin na bardzo ładnej plantacji
Zatrudnię osoby do zbioru malin na bardzo ładnej plantacji
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracowników na sezon 2021 przy zbiorze malin.Rozpoczęcie zbiorów około 7 czerwca do ok 31 lipca.Plantacja bardzo ładna, czysta, nawadniana.Praca na akord, stawka za kg, uzależniona od ceny owoców - szczegóły pod nr tel. 531 489 736 lub 533 603 112Kontakt wyłącznie telefoniczny - nie odpowiadam na smsy/maile.Plantacja w miejscowości Kłodnica Górna (gmina Borzechów, 25 km od Lublina)

Praca na plantacji borówki amerykańskiej - darmowe mieszkanie
Praca na plantacji borówki amerykańskiej - darmowe mieszkanie
nowe Hrubieszów dzisiaj

Zatrudnię osobę do pracy na plantacji borówki amerykańskiej (darmowe zakwaterowanie w mieszkaniu - wszystko na miejscu).Oczekiwania: doświadczenie w pracach w rolnictwie/ogrodnictwiebrak nałogów!Szczegóły pod numerem telefonu: 602 707 677

Praca w gospodarstwie rolnym
Praca w gospodarstwie rolnym
nowe Rutki-Kossaki dzisiaj

Witam zatrudnię osobę do pracy w gospodarstwie rolnym o profilu mlecznym. Zakwaterowanie w cenie. Wynagrodzenie od 3000 w zależności od umiejętności. Mile widziane doświadczenie w pracy.

Poszukujemy Pracownika do prac fizycznych,
Poszukujemy Pracownika do prac fizycznych,
nowe dzisiaj

Poszukujemy Pracownika do prac fizycznych, 1) zakres obowiązków: -utrzymanie czystości w obiekcie biurowym -prowadzenie ogrodu2) elastyczne godziny pracy.3) umowa o prace4) praca dla kobiety

Pracownik gospodarczy
Pracownik gospodarczy
nowe dzisiaj

Szukamy pracownika do prac gospodarczych- technicznychPraca polega- zakres obowiązków:Prace techniczno-gospodarcze w szerokim zakresie (drobne prace remontowe, ogrodnicze, obsługa pieca CO, itp.)Tak zwana "złota rączka". Wymagania:- umiejętności manualne (narzędzia gospodarcze)- odpowiedzialność, zaangażowanie, rzetelne podejście do powierzonych obowiązków- chęć do pracy- dokładność, punktualność, z biegiem czasu samodzielność- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku- sprawność fizyczna- mile widziane prawo jazdy kat. B Oferujemy:- stałe wynagrodzenie,-stawka wynagrodzenia jest odzwierciedleniem zaangażowania w pracę- wypłatę zawsze na czas, raz na tydzień lub raz w miesiącu, w zależności od wyboru- dobre warunki pracy- szkolenie podstawowe Pracę można podjąć od zaraz. Miejsce pracy: MościskoAplikacje proszę zgłaszać mailem lub telefonicznie.Więcej informacji pod nr tel. 504 528 434 Przy aplikacji mailem klauzula pod RODO:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę eKudera.com w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Zatrudnię do pracy przy zakładaniu ogrodów
Zatrudnię do pracy przy zakładaniu ogrodów
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracownika do prac przy zakładaniu ogrodów mile widziane prawo jazdy.Fajnie by było gdyby umiał jeździć ładowarką przegubową i kopać mini koparką.Oczywiście chętnego pracownika mogę nauczyć Kopać i jeździć sprzętem.Po okresie próbnym oferuję umowę o pracę Wynagrodzenie ustalimy na miejscu nie mniej jak 15 zł na rękę

Praca w ogrodzie
Praca w ogrodzie
nowe Kęty dzisiaj

Poszukuję osoby do pomocy w ogrodzie.Plewienie,koszenie trawy,prace porządkowe. Doświadczenie miłe widziane.

Praca w gospodarstwie
Praca w gospodarstwie
nowe dzisiaj

Zatrudnię do pracy w gospodarstwie sadowniczym przy zbiorze i sortowaniu owoców. Wymagania prawo jazdy kat.b. Mile widziane uprawnienie na wózek widłowy.

Pracownik gospodarczy/kierowca
Pracownik gospodarczy/kierowca
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracownika gospodarczego/kierowcę.Zakres obowiązków:utrzymanie czystości w budynkach firmy i ich otoczeniudrobne prace remontowo-konserwacyjnesporadyczne wyjazdy służbowym autem po towar/materiał itp.drobne prace ogrodowe/ziemneskładanie nieskomplikowanych maszyn i urządzeń wg rysunków i opisówogólne prace fizyczneOczekiwania:prawo jazdy kat. Bdobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznychbrak problemów alkoholowychzdolności manualne i umiejętność obsługi różnych narzędzisumienność, pracowitość i zaangażowanieMile widziane umiejętności:obsługa kosy, kosiarki spalinowejobsługa pieców C.O.drobne prace budowlaneJeśli czegoś nie umiesz, ale masz chęci - zapraszam do kontaktu, wszystkiego się można nauczyć :)Miejsce wykonywania pracy: SośnicaOd 18 zł/godzinę na rękę.Na początek umowa zlecenie.

Zatrudnię pracownika do prac ogrodowych i przydomowych
Zatrudnię pracownika do prac ogrodowych i przydomowych
nowe Daleszyce dzisiaj

Poszukuje pracownika do prac ogrodowych i przydomowych. Miejsce pracy - Daleszyce. Elastyczny czas pracy.KONTAKT 604 520225

Pracownik gospodarczy
Pracownik gospodarczy
nowe Piła dzisiaj

Poszukuje osoby, która zajmie się koszeniem trawy, pracami gospodarczymi wokół domu.Preferowany rencista, emeryt który chciałby zarobić. Praca na stałe.

Zatrudnię - Kombajnista oraz traktorzysta - żniwa
Zatrudnię - Kombajnista oraz traktorzysta - żniwa
nowe Głogów dzisiaj

Zatrudnię operatorów na:nowy kombajn, traktor + prasa;Gospodarstwo w Kłodzie k. Głogowa. Poszukuję pracowników do pracy na żniwa 2021. Wymagane stosowne uprawnienia i doświadczenie.Możliwe zakwaterowanie. Dogodne warunki płacy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.tel. 880-579-441

Praca na fermie drobiu
Praca na fermie drobiu
nowe Białystok dzisiaj

Zatrudnię do pracy na fermie drobiu, mile widziane umiejętności mechaniczne i elektryczne, zakres obowiązków- robienie paszy, ścielenie, obsługa ładowarki. Elastyczne godziny pracy, do uzgodnienia. Wynagrodzenie zależne od umiejętności, 17 zł/h na początek, tygodniowe. Ferma w gminie WASILKÓW, szybki dojazd samochodem z Białegostoku S8 lub autobusem 102, możliwość zakwaterowania. Taka sama praca w gminie NAREW, również z zakwaterowaniem. Zapraszam do kontaktu.

Pracownik produkcji, mechanik konserwator
Pracownik produkcji, mechanik konserwator
nowe Rzgów dzisiaj

Ferma Niosek PRAWDA to jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu przedsiębiorstwo w Polsce.Specjalizujemy się w chowie kur niosek i produkcji jaj spożywczych przeznaczonych do bezpośredniej konsumpcji. Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowiska :                      1. Pracownik obsługi fermy                      2. Mechanik , konserwator  Opis stanowiska : 1. Pracownik obsługi fermy- proste prace związane z obsługą budynku i znajdujących się w nim urządzeń - dbanie o dobrostan zwierząt - utrzymanie czystości w obiekcie 2. Mechanik , konserwator - drobne naprawy mechaniczne - utrzymanie w ruchu prostych urządzeń - smarowanie , regulacja itp. - drobne prace konserwatorskie  Wymagania : - pracowitość - uczciwość - sumienność  Oferujemy : - stała i stabilna praca na umowę - praca na jedną dzienną zmianę - atrakcyjne i zawsze na czas wynagrodzenie  Cv prosimy składać drogą mailową lub osobiście w siedzibie firmy ( Prawda 60 , 95 – 030 Rzgów ) Możliwy kontakt telefoniczny pod numerem : 603 844 061

Zatrudnię kierownika do prac ogrodniczych
Zatrudnię kierownika do prac ogrodniczych
nowe Gdynia dzisiaj

Firma ogrodnicza zatrudni kierownika do koordynowania prac ogrodniczych.Doświadczenie wymagane.Więcej informacji przy kontakcie osobistym.

PRACE PORZĄDKOWE (raz w tygodniu) - DAM
PRACE PORZĄDKOWE (raz w tygodniu) - DAM
nowe dzisiaj

Dam do wykonania cotygodniowe, prace porządkowe w ogrodzie i wokół domów. Przycinanie zieleni, koszenie trawy, wyrywanie chwastów, grabienie liści, zamiatanie kostki, porządkowanie, etc Praca raz w tygodniu (w razie potrzeby częściej), liczba godzin do ustalenia. Dzień pracy dowolny, wynagrodzenie miesięczne lub godzinowe do ustalenia. Praca w miejscowości Rajszew koło Jabłonnej.

Zatrudnię ogrodnika
Zatrudnię ogrodnika
nowe Jarocin dzisiaj

Poszukuję osobę do prac związanych z dbaniem i utrzymaniem ogrodu przydomowego.Praca 2 x w tygodniu.Proszę o kontakt bezpośrednio pod numerem 509598951.

Praca pielęgnacja terenów zielonych, ogrody, zakładanie
Praca pielęgnacja terenów zielonych, ogrody, zakładanie
nowe Wilkowice dzisiaj

Praca w ogrodach: pielęgnacja, zakładania. Wymagane prawo jazdy i dyspozycyjność, na stałe lub dorywczo. Praca w dni robocze na terenie powiatu bielskiego.Proszę o podanie kwalifikacji oraz oczekiwanej stawki (godzinowa, dniówka, miesięczna).Praca od zaraz.Zgłoszenia chęci podjęcia pracy proszę wysłać na maila z krótkim opisem oczekiwań i doświadczenia. Oczywiście w razie pytań podaję nr tel. 514 038 422, pozostaję do dyspozycji w godzinach 8-16.

kierownik gospodarstwa rolnego
kierownik gospodarstwa rolnego
nowe Słupsk dzisiaj

Pilnie zatrudnimy dyspozycyjnego kierownika gospodarstwa rolnego.Praca w dlugich godzinach lipiec-pazdziernik.Osoba z prawem jazdyProsimy o cv

Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
nowe Poznań dzisiaj

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, zajmującego się hodowlą nasion, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h! Miejsce pracy: Szczodrzykowo OFERUJEMY: • 20 zł brutto/h! • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, • pracę w systemie jednozmianowym (8-16/18), • możliwość pracy w wymiarze większym niż 8 godzin dziennie. • pracę od zaraz do połowy maja OD KANDYDATÓW WYMAGAMY: • zdolności manualnych na podstawowym poziomie, • gotowości do pracy na świeżym powietrzu. DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: • zakładanie osłonek na rośliny rzepakowe (praca na dworze) Znasz kogoś kto szuka pracy? Poleć naszą ofertę, szukamy więcej osób! Osoby zainteresowane prosimy o aplikację. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Szukamy więcej osób, poleć ją znajomym!

Praca w szkółce drzew i krzewów
Praca w szkółce drzew i krzewów
nowe Sulęcin dzisiaj

Praca fizyczna, ciężka. Wykopywanie roślin i przesadzanie , ręczne przesiewanie kompostu i mieszanie ziemi, prace porządkowe.

Praca dla Pań - zbiór pieczarek Polki Białorusinki Gruzinki.
Praca dla Pań - zbiór pieczarek Polki Białorusinki Gruzinki.
nowe Poniec dzisiaj

Zatrudnię Panie do zbioru pieczarek, z Polski, Białorusi, Gruzji. Zadania: - zbiór pieczarek wg. specyfikacji w zamówieniu - utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania: - chęć do pracy - umiejętność pracy w zespole - sprawność manualna - brak przeciwskazań przy pracy na wysokości. Oferujemy: - Pokoje sypialniane ( Białoruś, Gruzja) - Zatrudnienie na umowę zlecenie - Wynagrodzenie zależne od ilości zebranych pieczarek. - Stałą pracę w klimatyzowanych halach w temp. 18 st. C. Mile widziane Panie z doświadczeniem.

Praca dla Pań z Ukrainy! - gospodarstwo ogrodnicze
Praca dla Pań z Ukrainy! - gospodarstwo ogrodnicze
nowe Buk dzisiaj

Witam,Poszukuję Pań z Ukrainy do pracy w gospodarstwie ogrodniczym- warzywa.- praca od poniedziałku do soboty- 6 godzin na hali, 6 godzin na polu- robimy pęczki z pietruszki, koperku, szczypiorku, cebulki, cząbru, majeranku- będziemy też zbierać inne warzywa np.: cukinia, dynia, fasolka czy pomidory - są dni kiedy trzeba wyrywać chwasty – opiekujemy się rośliną od siewu do zbioru ;)Zapewniamy:umowę, ubezpieczenie, mieszkanie i miłą atmosferęJeśli nie pracowałeś nigdy przy warzywach- nie szkodzi! Nauczysz się ;) Poszukujemy tylko osób, które nie boją się pracy w polu, są pracowite i chętne do do pracy i nauki. Więcej informacji: Marek 724 918 251

Zatrudnię pracownika gospodarczego
Zatrudnię pracownika gospodarczego
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracownika do pracy w ogrodzie. Zakres obowiązków: utrzymanie i koszenie trawnika, wszelkie prace porządkowe na terenie posesji, prace konserwatorskie, dbanie o czystość ład i porządek,oraz roślinność w ogrodzie.Wymagana umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego (kosiarki, pilarki,itp.)

Poszukujemy ogrodnika.
Poszukujemy ogrodnika.
nowe Rybnik dzisiaj

Poszukujemy ogrodnika z doświadczeniem w ogrodzie, pracami porządkowymi - na 1/2 etatu.Praca w dzielnicy Rybnika .

Dam pracę w ogrodnictwie
Dam pracę w ogrodnictwie
nowe Marki dzisiaj

Dam pracę w ogrodnictwie - praca polega na czynnościach związanych z pielęgnacją roślin (sadzenie, przycinanie, koszenie trawy). Praca sezonowa, woj. mazowieckie.

Operator maszyn rolniczych/pomocnik na gospodarstwie
Operator maszyn rolniczych/pomocnik na gospodarstwie
nowe Gołdap dzisiaj

Zatrudnię operatora maszyn rolniczych, pomocnika na gospodarstwie (głównie prace polowe).Wymagania : osoba z doświadczeniem obsługi podstawowych maszyn rolniczych, prawo jazdy. lokalizacja: Gołdap, Zatykitel: 607-237-053

doświadczonego traktorzysty
doświadczonego traktorzysty
nowe Gorzów Wielkopolski dzisiaj

Zatrudnię doświadczonego traktorzysty. Praca przy koszeniu drogi. Osoby tylko z doświadczeniem. Ze względu na brak czasu nie odpisuje na wiadomości proszę dzwonić 797116312

Працівники на збирання борувки американської
Працівники на збирання борувки американської
nowe dzisiaj

Офіційне працевлаштування на пряму від роботодавця! Потрібні люди на сезонну роботу – збір борувки американської на великій задбаній плантації. Кущі високі і зручні до збирання. Праця від початку серпня до кінця вересня. Оплата 7-8 злотих за кошик (2,5кг). Праця з 7:30-16:00 (за бажанням можна працювати більше).Забезпечуємо:-       житло (кімнати на 6-7 осіб з кухнею і ванною);-       доїзд до місця праці;-       безкоштовне запрошення;-       офіційне оформлення na umowa  zlecenia (цивільно-правовий договір);-       страхування. Місце праці Sławoszyno приблизно 50км від Гданську. Додаткову інформацію про місце праці можна отримати на сайті www.plantacjaborówki.eu Gospodarstwo Rolne Janina i Stefan Reska.За детальною інформацією звертатись за номером: +48 575 593 997 (інформація на укаїнській мові);+48 728 983 268 (інформація на польській мові).

Operator ciągnika rolniczego
Operator ciągnika rolniczego
nowe Białystok dzisiaj

Zatrudnię pracownika na stanowisko:operatora ciągnika rolniczego. Wymagania:mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskudobra organizacja pracyumiejętność konserwacji sprzętudyspozycyjność i sumiennośćposiadanie prawo jazdygotowość do pracy na terenie całego krajuOferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracęatrakcyjne wynagrodzeniepracę na terenie całego krajuzapewniamy zakwaterowanie, płacimy diety.Wysokie wynagrodzenie, adekwatne do posiadającego doświadczenia.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Mechanik , kierowca - Ferma Drobiu
Mechanik , kierowca - Ferma Drobiu
nowe Śrem dzisiaj

Mechanik na fermie drobiu .Zadania :Naprawy bieżące urządzen drobiarskich . Kierowanie pojazdami do 3,5t.Drobne prace remontowe budynków .Prace rożne na terenie fermy .

Pracownik do hodowli loch i chowu prosiąt w Niemczech
Pracownik do hodowli loch i chowu prosiąt w Niemczech
nowe Wolsztyn dzisiaj

Czy lubisz świnie? Poszukuję pracownika do chowu loch i prosiąt w moim gospodarstwie hodowlanym (700 loch i prosiąt) Powiat Diepholz (Dolna Saksonia) Od razu szukam pracownika z doświadczeniem w hodowli loch i chowie prosiąt. Z powodzeniem prowadzę produkcję prosiąt, odchów prosiąt i odchów loszek w dwóch lokalizacjach. Obie firmy są wyposażone w najnowocześniejszą technologię żywienia i wentylacji. Stabilny zespół składa się z czterech pracowników - w tym dwóch z Polski. Znajomość języka niemieckiego nie jest więc absolutnie konieczna, ale byłaby korzystna. Jeśli posiadasz specjalistyczną wiedzę z zakresu chowu loch i odchowu prosiąt, umiejętności techniczne to zapraszam do naszego zespołu. Wymagane jest ważne prawo jazdy na klasę BE. Oferuję stałe stanowisko w pełnym wymiarze czasu pracy z wynagrodzeniem 2000 Euro miesięcznie za 40-godzinny tydzień pracy przez 6 dni. Zakładam również chęć do pracy w weekendy. Istnieje możliwość zapewnienia zakwaterowania i wyżywienia. Jeśli lubisz pracować ze świniami, jesteś odpowiedzialny i niezawodny oraz potrafisz pracować samodzielnie po rozsądnym okresie szkolenia, czekam na Twoje zgłoszenie (przez telefon, WhatsApp lub e-mail). Bernd Förthmann Koppelweg 1 DE-27245 Bahremborstel Telefon: +49 4273 94130 Komórka/WhatsApp +49 162 9734240

Praca w gospodarstwie
Praca w gospodarstwie
nowe Szczecin dzisiaj

Praca dla mężczyzny posiadającego uprawnienia na ciągnik rolniczy z przyczepami. (kat.T) oraz kat. B z doświadczeniem w pracy przy uprawach polowych ( uprawa zbóż) obsługa i drobna naprawa maszyn rolniczych polskich i zachodnich z możliwością zakwaterowania. Kontakt tel. 601884848

Praca od zaraz, Pomocnik na gospodarstwie, do prac polowych
Praca od zaraz, Pomocnik na gospodarstwie, do prac polowych
nowe Szydłowiec dzisiaj

Poszukuję pracownika do pomocy na gospodarstwie rolnym ( bez chowu zwierząt ). Osoby z doświadczeniem obsługi podstawowych maszyn rolniczych, posiadające prawo jazdy. Więcej informacji pod nr. tel.

Praca na fermie trzody oraz przy pracach murarskich
Praca na fermie trzody oraz przy pracach murarskich
nowe dzisiaj

Witam. Zatrudnię osobę przy pomocy w na fermie trzody chlewnej oraz przy pracach różnego rodzaju remontowych. Zapewniam umowę o pracę dobre zarobki oraz miłą atmosfere. Wiecej informacji pod nr tel 881 777 575 oraz 669 835 704. Zapraszam.

Ogrodnik - zakładanie ogrodów
Ogrodnik - zakładanie ogrodów
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Przyjmę do pracy przy zakładaniu ogrodów, trawników, itp. Dojazd na miejsce zlecenia we własnym zakresie (własny samochód).

Zatrudnię Ukraińca do pracy w gospodarstwie rolnym
Zatrudnię Ukraińca do pracy w gospodarstwie rolnym
nowe dzisiaj

Zatrudnię mężczyznę Ukraińca do pracy w gospodarstwie . Więcej informacji na telefon

Staż w salnie kosmetycznym, stażystka, kosmetyka paznokcie
Staż w salnie kosmetycznym, stażystka, kosmetyka paznokcie
nowe Bytom dzisiaj

Chcesz zacząć przygodę z branżą beauty? Interesuje Cię stylizacja paznokci i nie tylko? Chcesz pracować z najlepszymi w branży? To ogłoszenie jest właśnie dla ciebie. SZUKAMY STAŻYSTKI !! Miłej i uśmiechniętej dziewczyny. Mile widziane doświadczenie z pazurkami. Wykształcenie lub doświadczenie najlepiej związane z zawodem kosmetyczka/ stylistka paznokci. Gwarantujemy miłą atmosferę, szkolenia, rozwój zawodowy oraz możliwość stałej pracy. Ważne, osoba musi być zarejestrowana w Urzędzie Pracy w Bytomiu. Zainteresowane Osoby proszę o przesłanie Swojego CV poprzez wiadomość e-mail w raz z poniższą klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o ochronie danych osobowych Dziennik Ustaw 2018 poz. 1000)

Przyjmę na staż Sosnowiec Centrum- Stylistka Paznokci
Przyjmę na staż Sosnowiec Centrum- Stylistka Paznokci
nowe Sosnowiec dzisiaj

Szukam osoby chętnej na staż po skończonym kursie stylizacji paznokci. Wymagania - punktualność - uczciwość - solidność - chęć uczenia się i nabywania nowych umiejętności :) Warunkiem przyjęcia przez Urzad Pracy jest rejestracja jako osoba bezrobotna, staż można odbyć do 30 roku życia. To są podstawowe warunki przyjęcia na staż. Jeśli to Ty proszę o kontakt.

Praca przy sprzedaży truskawek
Praca przy sprzedaży truskawek
nowe Lubsko dzisiaj

Poszukuję osób do sprzedaży truskawek w miesiącu maj i czerwiec.Na terenie Lubska. Wszystkich informacji udzielę telefonicznie 507302989.

Specjalista Utrzymania Ruchu - Valuepack Europe Sp. z o.o.
Specjalista Utrzymania Ruchu - Valuepack Europe Sp. z o.o.
nowe Szprotawa dzisiaj

Valuepack to międzynarodowa firma oferująca kompleksowy zestaw usług pakujących. Zapewniamy naszym klientom wszystkie niezbędne usługi - od pakowania samych produktów do nadzorowania całego procesu pakowania w łańcuchu dostaw. Dzięki zlokalizowaniu naszej siedziby w Holandii i Polsce możemy w pełni wspierać rynek północnozachodniej Europy. Nasz wykwalifikowany, zmotywowany personel pracuje z najwyższymi standardami czystości - certyfikat: FSSC 22000 i ISO 13485:2016. Zarówno nasza lokalizacja wyposażona w maszyny i urządzenia pakujące, jak i personel inżynieryjny ściśle współpracują z każdym klientem, aby zwiększyć wydajność procesu pakowania i sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym wymogom.Zakres obowiązkówZagwarantowanie bezawaryjnej pracy maszyn oraz instalacjiDiagnoza i bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeńUczestnictwo w projektach mających na celu modernizacje maszynProwadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacjiZgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne, współpraca z magazynem.Uczestnictwo w rozruchu nowych maszynWspółpraca z serwisami zewnętrznymiOczekiwaniaZnajomość zasad budowy maszyn i urządzeńDoświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rokUmiejętność rozwiązywania problemów oraz odporność na stresGotowość do pracy w systemie 3-zmianowymUprawnienia SEP do 1kVOferujemyStabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmieDodatek za dojazdy do pracyPrywatną opiekę medycznąMożliwość ubezpieczenia grupowegoPrzyjazną atmosferę w międzynarodowym zespoleMożliwość rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) Zgłoszenia powinny zawierać CV. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w Valuepack Europe Sp. z o. o. /zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)/.Administratorem Państwa danych osobowych jest Valuepack Europe Sp. z o. o. z siedzibą w Wiechlicach, ul. Nowa 2a. Państwa dane osobowe zbierane są na potrzeby obecnych i przyszłych rekrutacji jest Valuepack Europe Sp. z o. o. Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb rekrutacji.

Magazynier - operator wózka widłowego
Magazynier - operator wózka widłowego
nowe dzisiaj

MAGAZYNIER Firma Chaber S.A.poszukuje osoby na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Odrzywołek /k. Grójca Region: mazowieckie Opis stanowiska: -Odpowiedzialność za operacje w magazynie: rozładunek dostaw, przyjęcie towaru do magazynu, załadunek towaru; -Kompletacja zamówień; -Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych; -Utrzymanie porządku na magazynie. Wymagania: -Znajomość obiegu dokumentów magazynowych -Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych-uprawnienia do wymiany butli gazowej w wózku widłowym -Odpowiedzialność -Dyspozycyjność -Znajomość branży motoryzacyjnej mile widziana -Znajomość obsługi komputera (mile widziana) Oferujemy: -Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -Przeszkolenie -Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę Prosimy zainteresowanych kandydatów o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX

Zatrudnię chłopaka (najlepiej studenta) do wypożyczalni SEGWAY
Zatrudnię chłopaka (najlepiej studenta) do wypożyczalni SEGWAY
nowe Giżycko dzisiaj

Zatrudnię chłopaka (najlepiej studenta) do wypożyczalni pojazdów elektrycznych typu Segway. Poszukuję osoby uczciwej i odpowiedzialnej najlepiej z okolic Mikołajek lub Giżycka. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Praca po około 10 godzin dziennie. Osoby zainteresowane, proszę o napisanie kilku słów o sobie, podanie numeru kontaktowego oraz załączenie aktualnego zdjęcia i wysłanie w wiadomości zwrotnej.Pozdrawiam,Darek.

Senior Supply Chain Planner
Senior Supply Chain Planner
nowe Piła dzisiaj

Manpower (certificate nr 412) is a global HR leader with more than 60 years of tradition. Our company is present in 82 countries, in Poland we have 50 branches. We work with 400,000 customers a year, including small and medium-sized enterprises in all sectors, as well as the world’s largest corporations. Our services include temporary employment, recruitment of permanent staff, external employment and personal counseling. Currently, we are looking for: Senior Supply Chain Planner Zakres obowiązków • Sets up finished goods strategy for assigned portfolio under the guidance of the line manager • Identifies slow moving stock and define and initiate actions to remove and prevent slow moving stock • Contributes to continuous improvement in lead time in order to reduce inventory requirements • Manages and controls commercial inventory on product/location level within the framework defined as Finished Goods Strategy in the S&OP Handshake. • Execute root cause analysis on Customer Service and Inventory Issues as input for a continuous improvement cycle • Responsible to check the availability situation on product/location level on a daily basis and define and execute corrective actions if needed together with the contacts in the factories, markets and BG’s. • May lead small Finished Goods projects with guidance from line manager Oczekiwania • A few years in Supply Chain Management/Commercial/business operational roles in a fast-paced technology company • Few years of deep working knowledge of SCM processes, Systems, forecasting and demand planning, sales and operations planning, distribution and related concepts • Bachelor degree • Fluent in English Oferta • Employment contract directly with our client • Attractive compensation • Private medical care, benefit system card, 50% home office, discount for company’s products • Promotion of healthy lifestyle in the office (fruits twice / week in the office, gym, massage chairs, various events) • Relocation package • Multiple opportunities for career development, like mentoring, coaching and stretch assignments, with strong international exposure for dynamic profiles • Chance to learn every day, acquire new skills and perspectives through customized online programs, and on-the-job experiences

PRACA DODATKOWA – sprzedawca na jarmarkach / pomoc biurowa / grafik
PRACA DODATKOWA – sprzedawca na jarmarkach / pomoc biurowa / grafik
nowe Stargard dzisiaj

Hej, lub dzień dobry W wydawnictwie West Pomerania zajmujemy się produkcją ciekawych pamiątek miejskich, - plakatów, magnesów, kubków itp. Właściwie to wystartowaliśmy chwilę temu, - ale widzimy, że przydałaby się nam pomoc. Szukamy osób do następujących zadań:1) Sprzedawca na Jarmarkach Planujemy wystawić się z naszym towarem na kilku jarmarkach w Szczecinie i okolicach. Szukamy kogoś do pomocy. Czego oczekujemy? Energiczności, uśmiechu, dobrego podejścia do klienta… Jak wygląda praca? Jeździe się najczęściej z rana, i sprzedaje do wieczora. Na stoisku będą minimum 2 osoby, żeby można opuścić stoisko celem przerwy. Praca najczęściej w weekendy. Oferujemy 20 zł netto na rękę (jeśli jesteś studentem lub uczniem przed 26 rokiem życia) lub 18 zł netto na rękę w innych wypadkach. Dodatkowo picie i jedzenie, oraz odwózkę do domu J.  2) Grafik – jeśli jesteś grafikiem/graficzką i umiesz tworzyć ciekawe grafiki to zgłoś się do nas. Uwaga – nie szukamy grafików użytkowych do projektowania wizytówek czy logo. Zależy nam na grafikach z artystycznym podejściem. Zerknijcie na nasz FB – wówczas stanie się jasne o co nam chodzi. J Tutaj sugerujemy rozliczenie od konkretnego projektu. 3) Pomoc biurowa – najlepiej dla osoby uczącej się.  Szukamy na ten moment kogoś, kto byłby na telefon i chciał 2-3 razy w tygodniu dorobić parę złotych. Praca polegałaby na pakowaniu towaru, przygotowaniu do wysyłki, czasami odpisaniu klientowi na maila. Z czasem zakres obowiązków będzie rósł, a od wrześnie chcielibyśmy, aby taka osoba była u nas przynajmniej 4 razy w tygodniu na od 3 do 5 godzin. Praca nie jest ciężka. Tutaj, możemy płacić na rękę w zależności od wieku i formy umowy– ok. 17-19 zł na rękę za godzinę pracy.  Wysyłając CV prosimy o dodanie klauzul o danych osobowych, - oraz napisaniu w wiadomości na jakie stanowisko się aplikuje. Pozdrawiamy ;)Zespół WestPomerania 

Pracownik na stanowisko SPAWACZ
Pracownik na stanowisko SPAWACZ
nowe dzisiaj

Twoje zadania: ·        przygotowanie materiału i spawanie,·        realizacja procesu produkcyjnego zgodnie ze specyfikacją i dokumentacją rysunkową, Oczekujemy: ·        umiejętności pracy zespołowej,·        umiejętności spawania metodą MIG/MAG,·        umiejętności czytania rysunku technicznego,·        doświadczenia w pracy z konstrukcjami metalowymi,·        odpowiedzialności i zaangażowania,Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,realne możliwości awansu i rozwoju,atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Tools Factory Sp. Jawna A. Popławska, R. Popławski z siedzibą w Stefanówce przy ul. Żurawiej 92. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Operator koparki i koparko ładowarki
Operator koparki i koparko ładowarki
nowe Pawłowiczki dzisiaj

Poszukuję operatora koparki oraz koparko- ładowarki z doświadczeniem ! Oferuję dobre wynagrodzenie oraz miła atmosferę w zgranym zespole. Ponadto poszukuje BRUKARZY I POMOCNIKÓW. Chętne osoby poważnie zainteresowane proszę o kontakt 782 412 384

Praca na stanowisku Pizzerman
Praca na stanowisku Pizzerman
nowe Nowy Dwór Mazowiecki dzisiaj

Piekarnia Cukiernia Kołacz zatrudni osobę na stanowisko PIZZERMAN Oferujemy umowę o pracę / umowę zlecenie Warunki pracy i płacy do indywidualnego ustalenia pomiędzy stronami .Więcej informacji pod numerem telefonu 22-775-31-82

Serwisant urządzeń grzewczych
Serwisant urządzeń grzewczych
nowe Swarzędz dzisiaj

InTechPodstawą działalności naszej firmy jest serwis urządzeń grzewczych, wykonujemy uruchomienia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłowni wodnych i parowych, gazowych i olejowych, stacji uzdatniania wody wraz z automatyką i infrastrukturą towarzyszącą.Serwisant urządzeń grzewczychMiejsce pracy: Zalasewo (pow. poznański)Obowiązki:Samodzielne serwisowanie, naprawy i montaże urządzeń grzewczych,Organizacja zaplecza technicznego na potrzeby prac serwisowych,Dbałość o pozytywną relację oraz satysfakcję Klienta z realizowanej usługi.Wymagania:Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,Doświadczenie w pracy w zawodzie, szczególnie praca na samodzielnych stanowiskach,Prawo jazdy kat. B,Uprawnienia SEP,Gotowość do wyjazdów służbowych.Oferujemy:Umowę o pracę,Bardzo dobre warunki finansowe,Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon służbowy i inne,Szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków.Aplikuj terazWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez InTech w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Filtr