Sortowanie:
Znaleziony: 9650 ogłoszenie w kategorii Praca za granicą Polska: Wszystkie miasta
Pracownik przy wymianie i serwisie opon (różne rejony)
Pracownik przy wymianie i serwisie opon (różne rejony)
nowe Białystok 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis pracy: Praca w Holandii w różnych miejscowościach (Almelo, Heerenveen, Apeldoorn, Harderwijk, Hoevelakken, Nieuwegein, Nijmegen, Schiphol, Wormerveer, Apeldoorn, Elst, Emmeloord, Kampen, Oldenzaal, Zwolle). Do obowiązków pracownika należą prace związane z wymianą i serwisowaniem opon. Regularne godziny pracy. Praca w systemie jednozmianowym (8:00-17:00). Start pracy: 06.03.2024 Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO - regularne godziny pracy - zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo) - transport do pracy (służbowy samochód lub rower) - ubezpieczenie firmowe (€35.58 tygodniowo) - stawkę godzinową do negocjacji, od €13.27 brutto/h wzwyż (w zależności od doświadczenia) - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - znajomość angielskiego (podstawowo) - prawo jazdy kat. B Rekrutacja: 327 - pokaż numer telefonu - 533 - pokaż numer telefonu - (również Whatsapp) E-mail: @ Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym rezerwujemy transport za granicę. ☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą ☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień ___________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem Wysoki skład– NL
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z doświadczeniem Wysoki skład– NL
Katowice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyMasz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz! Co oferujemy? - Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,47 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.59 EURO brutto! - Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele! - Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę - Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy - Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej - Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7 Główne zadania: - obsługa wózka widłowego - rozładunek / załadunek towarów - magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów Nasze wymagania: - dostępność na dłuższy okres min. pół roku - doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia ;-) Zgłoś się już teraz i zacznij zarabiać w EURO! - OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Operator maszyn na produkcji wyrobów jajecznych (Nunspeet)
Operator maszyn na produkcji wyrobów jajecznych (Nunspeet)
Nowy Sącz 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis pracy: Praca w Holandii w miejscowości Nunspeet. Praca w firmie zajmującej się produkcją wyrobów jajecznych. Praca jako operator/-ka linii produkcyjnej i maszyn. Do obowiązków pracownika należy zarządzanie linią produkcyjną, obsługa, realizacja i kontrola procesu czyszczenia, rejestrowanie danych wymaganych do kontroli i zarządzania procesami, kontrola jakości produktów, drobna konserwacja maszyn itp. Praca na trzy zmiany. Praca długoterminowa. Start pracy: od zaraz Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu NBBU CAO - regularne godziny pracy - zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo) - ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo) - stawkę godzinową gwarantowaną €16.30-€21.00 brutto/h (w zależności od doświadczenia) - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - znajomość holenderskiego (komunikatywna) - prawo jazdy kat. B - doświadczenie jako operator maszyn - CV w języku angielskim Rekrutacja: 327 - pokaż numer telefonu - 662 - pokaż numer telefonu - (również WhatsApp) E-mail: @ Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym rezerwujemy transport za granicę. ☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą ☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień ___________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Dekarz - dachy płaskie l Belgia l Bezpłatne zakwaterowanie
Dekarz - dachy płaskie l Belgia l Bezpłatne zakwaterowanie
Poznań 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJako Agencja Pracy Axialus S.A. posiadamy trzy certyfikaty (Bruksela nr. certyfikatu - n° 0057*******0151211, Walonia nr. certyfikatu - n° W.INT.1137, Flandria - n° VG 2135/UC). Dzięki posiadaniu tych certyfikatów mamy uprawnienia do legalnego i zgodnego z przepisami prawnymi zatrudniania pracowników tymczasowych do Belgii na podstawie umów o pracę tymczasową. W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dekarz - dachy płaskie, praca na terenie Belgii. Stanowisko pracy: Dekarz - dachy płaskie, praca na terenie Belgii. TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prace dekarskie na dachach przemysłowych, - kładzenie papy oraz membran hydroizolacyjnych, - zgrzewanie membran i montaż izolacji PCV. NASZE WYMAGANIA: - doświadczenie na stanowisku montera dachów płaskich, - umiejętność obsługi zgrzewarek do membran PCV, - prawo jazdy kat. B. + własny auto do dyspozycji (warunek konieczny). CO OFERUJEMY: - zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową, - stawka godzinowa: od 17.23 euro brutto (w zależności od doświadczenia) - pracę bez konieczności znajomości języka obcego, - płatne nadgodziny + 20%, - dodatkowa 13 pensja i bony żywieniowe, - rozliczenie dojazdu w oparciu o kilometrówkę wg. prawa belgijskiego, - amortyzacja auta w wysokości 50 euro/ miesiąc, - pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zakwaterowania. Dołącz do naszego zespołu, gdzie doceniamy profesjonalizm, oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz zapewniamy wsparcie na każdym etapie pracy. Jeśli spełniasz nasze wymagania i masz chęci dołączenia do naszej załogi, nie zwlekaj - aplikuj już teraz!

Komisjoner. 13,50€/h | Szkolenie na wózki + PREMIA - DE
Komisjoner. 13,50€/h | Szkolenie na wózki + PREMIA - DE
Radzionków 2 dnia plecy

Opis oferty pracyMiejsce pracy: Rastatt, Niemcy Zacznij pracę jako komisjoner produktów spożywczych! Zgarnij atrakcyjne wynagrodzenie i PREMIE! To praca na słuchawce w języku niemieckim z użyciem wózka EPT. Masz uprawnienia na wózki widłowe? Super! Nie masz? Wystarczy doświadczenie, możesz wyrobić je na miejscu. OFERUJEMY: • Wynagrodzenie w wysokości 13,50 €/h brutto • premię 350€ brutto – przy zatrudnieniu min 15 dni i zrealizowaniu normy • premię 500€ brutto – za obecność przez 6 miesięcy • dodatki za nadgodziny i nocki (25%), niedziele (50%) i święta (100%) • Zorganizowane zakwaterowanie i transport do pracy • Gwarancję 151 godzin pracy w miesiącu • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres • Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej • Zdalną rekrutację i minimum formalności • Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich • Możliwość ubiegania się o Kindergeld i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego • Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę • Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO WYMAGANIA: • Gotowość do nauki niemieckich zwrotów potrzebnych do wykonywania pracy • Uprawnienia lub doświadczenie w obsłudze wózków widłowych Jesteś zainteresowany/-a? Aplikuj, a nasz rekruter odpowie na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do nas +48 71 744 31 00 lub wyślij aplikację na adres: @ Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - , KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Operator maszyny CNC (Barneveld)
Operator maszyny CNC (Barneveld)
Rybnik 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis pracy: Praca w Holandii w miejscowości Barneveld. Praca w firmie zajmującej się produkcją sprzętu do hodowli drobiu. Osoba na tym stanowisku pracy obsługuje maszynę CNC, jest odpowiedzialna za jej działanie i konserwację. Praca w systemie 2 zmianowym. Start pracy: od zaraz Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO - regularne godziny pracy - zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo) - transport do pracy (służbowy samochód lub odpłatnie rower) - ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo) - stawkę godzinową podstawową €14.92 - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (125-150% stawki) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - doświadczenie w pracy jako operator CNC lub w podobnej pracy (przy metalu, aluminium, stali itp.) - angielski w stopniu komunikatywnym Rekrutacja: 327 - pokaż numer telefonu - Whats App 533 - pokaż numer telefonu - E-mail: @ Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym rezerwujemy transport za granicę ☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą ___________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Aplikuj już teraz i zacznij zarabiać– NL
Aplikuj już teraz i zacznij zarabiać– NL
Częstochowa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyMiejsce pracy: Holandia, różne lokalizacje Wynagrodzenie: od €14.38 brutto /h! Mamy całą gamę ofert, z której wybierzemy coś, co będzie najlepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Pracuj jako pracownik magazynu, pracownik produkcji lub na innym stanowisku dopasowanym do Twoich potrzeb! Wśród naszych ofert znajdziesz m.in.: • pracę ze znanymi produktami i markami takimi, jak Tommy Hilfiger czy Jumbo, • propozycje od najpopularniejszych firm logistycznych i produkcyjnych, • zatrudnienie w Amsterdamie, Tilburgu, Venlo i innych ciekawych miastach. Masz mnóstwo możliwości! Wybór należy do Ciebie, a my jesteśmy tutaj po to, by wesprzeć Cię w decyzji. W zależności od stanowiska, będziesz wykonywać różne zadania: • zbieranie zamówień, • sortowanie i etykietowanie paczek, • obsługa wózków widłowych, • pakowanie towaru na linii produkcyjnej, • krojenie i przygotowanie pakowanej żywności, • kontrola jakości, • rozładunek/załadunek kontenerów. Co zyskasz, rozpoczynając pracę? • SUPER stawki godzinowe - od 13,27 +8.33% dodatek wakacyjny = 14.38 EUR brutto! • Dodatki płacowe za zmiany nocne, weekendowe i nadgodziny • Cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia • Stabilne zatrudnienie na pełen etat • Ubezpieczenie pracownicze • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich • Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) LOGISTYKA Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane - jeśli potrzebujesz! Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów! Wystarczy, że: • potrafisz dogadać się po angielsku lub holendersku (znajomość języków obcych bardzo mile widziana, ale spokojnie! To nie jest warunek konieczny dla wszystkich ofert • masz dobrą kondycję - praca fizyczna, • jesteś dostępny/na i chcesz pracować przez kilka kolejnych miesięcy! Zgłoś się już teraz! Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przekaże szczegóły. OBOWIĄZEK INFORMACYJNY Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021 - pokaż numer telefonu - , wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

PIASKARZ-produkcja pociągów / praca w Niemczech
PIASKARZ-produkcja pociągów / praca w Niemczech
Katowice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego klienta z okolic Magdeburg (Niemcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko: PIASKARZ Zakres obowiązków: -obsługa piaskarki -czyszczenie powierzchni za pomocą piaskarki, przygotowywanie ich do malowania, -dbanie o utrzymanie porządku w miejscu pracy -bieżąca konserwacja piaskarki, sprawdzanie jej stanu technicznego i zgłaszanie ewentualnych awarii * praca przy produkcji pociągów pasażerskich Wymagania: - podstawowa znajomość j. niemieckiego -prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny) -doświadczenie zawodowe min. 3 lata Oferujemy: -wynagrodzenie 16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień -umowę o pracę na warunkach niemieckich -bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu (pokoje w pensjonatach) -możliwość zrobienia płatnych nadgodzin Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail : @ Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

Operator koparki
Operator koparki
Szczecin 2 dnia plecy

Opis oferty pracyMiejscowość: Templin (17268) Stanowisko: Operator Koparki Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę na pełny etat. Początkowe wynagrodzenie w wysokości 15 €/h. Dobre warunki pracy. Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez klienta po okresie próbnym. Wymagania: Doświadczenie jako operator koparki (mile widziane) Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Umiejętność pracy w zespole, uprawnienia do pracy Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: p.malinowski(a)timepartner.com

Operator wózka EPT oraz Reachtruck (Ede)
Operator wózka EPT oraz Reachtruck (Ede)
Krapkowice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis pracy: Praca w Holandii, w miejscowości Ede. Praca na magazynie w firmie produkującej trampoliny, gokarty, hulajnogi. Do obowiązków pracownika należy załadunek i rozładunek, sprawdzanie towaru do wysyłki (czy nie posiada wad, usterek itp), przygotowywanie i pakowanie przesyłek. Praca na jedną zmianę od 6:00 do 15:00. Start pracy: od zaraz Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO - regularne godziny pracy - zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* (dojazd rowerem max 5km) - ubezpieczenie (€35.59 tygodniowo - stawkę godzinową podstawową: €14.66 brutto/h - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - komunikatywna znajomość j. angielskiego - siła i sprawność fizyczna - certyfikat na wózki widłowe lub reachtruck Rekrutacja: 327 - pokaż numer telefonu - 533 - pokaż numer telefonu - (również Whatsapp) E-mail: @ Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę. ☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą ☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień _____________________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Lakiernik (Vaassen)
Lakiernik (Vaassen)
Gliwice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOpis pracy: Praca w Holandii, w miejscowości Vaassen. Do obowiązków pracownika należy lakierowanie elementów konstrukcji stalowych lub samochodów ciężarowych (do wyboru). Lakierowanie na mokro i proszkowo. Praca na jedną zmianę. Oferujemy: - umowę holenderską na podstawie kodeksu CAO - ubezpieczenie (€35.58 tygodniowo) - zakwaterowanie firmowe (€107 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* - dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo) - stawka godzinowa €14.50-€16.50 b/h - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - prawo jazdy kat. B - komunikatywny angielski Kontakt: 327 - pokaż numer telefonu - 662 - pokaż numer telefonu - (również WhatsApp) E-mail: @ Dodatkowe informacje: ☛ Pamagamy z transportem za granicę. ☛ Organizujemy dokumentację pracowniczą ☛ Wyjazdy do pracy mamy co tydzień ☛ Możesz nam zaufać, co roku znajdujemy pracę dla ponad 600 osób _____________________________________ Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się do 3 dni roboczych. Praca tymczasowa w Holandii. KRAZ: 10850. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Dojarz krów - ok. 200 km za Berlinem
Dojarz krów - ok. 200 km za Berlinem
Żagań 2 dnia plecy

Opis oferty pracyAktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmie mlecznej w Niemczech na stanowisku: dojarz (KRAZ 4577). Praca w okolicach Wittenberge (ok. 200 km za Berlinem). Obowiązki: Prace przy udoju mechanicznym - karuzela, ok. 1200 krów do obsługi. Prace porządkowe i inne przy obsłudze bydła na farmie. Wymagania: Dobra sprawność fizyczna. Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi. Znajomość języka niemieckiego (preferowany) ewentualnie angielskiego w stopniu pozwalającym na porozumienie się w miejscu pracy. Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie. Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich. Wynagrodzenie brutto: 13,50 €/godz.(uzależnione od konkretnego gospodarstwa). Możliwość nadgodzin. Około 200 godzin pracy w miesiącu. Możliwość zakwaterowania – pokój 1-osobowy. Zainteresowane osoby prosimy o: Przesyłanie CV drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 536 - pokaż numer telefonu - lub 570 - pokaż numer telefonu - .

Pracownik na farmie trzody chlewnej - okolice Lipska
Pracownik na farmie trzody chlewnej - okolice Lipska
Zgorzelec 2 dnia plecy

Opis oferty pracyAktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmie trzody chlewnej w Niemczech (KRAZ 4577). Praca w okolicach Lipska – ok. 200 km od polskiej granicy. Obowiązki: Praca w nowo wybudowanej oborze dla 3500 loch. Pomoc przy inseminacji i porodach. Prace porządkowe na farmie. Wymagania: Dobra sprawność fizyczna. Doświadczenie w pracy na farmie trzody chlewnej. Znajomość języka niemieckiego (preferowany) ewentualnie angielskiego w stopniu pozwalającym na porozumienie się w miejscu pracy. Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie. Oferujemy: Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich. Wynagrodzenie brutto: 16,00 €/godz. 25% dodatku za pracę w niedziele i święta. Około 200 godzin pracy w miesiącu. Bezpłatne zakwaterowanie – pokój 1-osobowy. Zainteresowane osoby prosimy o: Przesyłanie CV drogą elektroniczną lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 536 - pokaż numer telefonu - lub 570 - pokaż numer telefonu - .

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY -produkcja pociągów / praca w Niemczech
ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY -produkcja pociągów / praca w Niemczech
Katowice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego klienta z okolic Magdeburg (Niemcy) poszukujemy kandydatów na stanowisko: ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY Zakres obowiązków: -montaż, instalacja i naprawa systemów elektrotechnicznych -serwis, konserwacja i naprawy -rozwiązywanie problemów i diagnostyka, w tym usuwanie usterek -testy funkcjonalne i uruchamianie systemów elektrycznych * praca przy produkcji i podłączaniu podzespołów elektrycznych w pociągach Wymagania: - komunikatywna znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2 (warunek konieczny) -prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny) -doświadczenie zawodowe min. 3 lata Oferujemy: -wynagrodzenie 16 € brutto/h + 10,20 € netto diety za każdy przepracowany dzień -umowę o pracę na warunkach niemieckich -bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do kuchni i internetu (pokoje w pensjonatach) -możliwość zrobienia płatnych nadgodzin Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres e-mail : @ Firma ZAV Draber GmbH z siedzibą w Erfurcie działa od 1997 roku. Swoje powodzenie na rynku pracy zawdzięcza swojej elastyczności, kompetencji oraz rzetelności całego zespołu. Jesteśmy po to, aby pomóc Wam rozwijać swoje umiejętności. Dajemy szansę i możliwości wszystkim kandydatom, którzy chcą poznać niemiecki rynek pracy. Czekamy właśnie na Ciebie, aplikuj już dziś!

Operator CNC praca w Danii
Operator CNC praca w Danii
Warszawa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJKS A/S szuka operatora CNC Miejsce: Vrå, Polnocna Jutlandia, Dania Start: od juz Dlugosc kontraktu: stale zatrudnienie Stawka poczatkowa: 180 DKK/ h brutto Zmiany wieczorne Wymagania: Doswiadczenie jako operator CNC (mile widziane doswiadczenie na maszynach Fanuc) Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego Legalna praca na dunskim kontrakcie przez agencje JKS A/S Osoby zainteresowane zapraszam do wysylania CV na adres email: @

Praca na Stoczni / Monter Rurociągów Okrętowych / Marsylia
Praca na Stoczni / Monter Rurociągów Okrętowych / Marsylia
Rzeszów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyINTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branże: Inne Kraj: Francja Region: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże Miejsce pracy: Marsylia Zadania: Praca na hali: • prefabrykacja rur oraz innych metalowych elementów kadłubów • obróbka metali według rysunku • obsługa palnika acetylenowo tlenowego • spawanie: MIG/MAG i/lub TIG Praca na okrętach: • montaż rurociągów ze stali nierdzewnej • montaż rur ze stali czarnej ________________________________________ Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite) • dodatek żywieniowy 10,10€ netto za każdy dzień pracy • zarobki miesięczne od 2600 euro netto (w zależności od ilości przepracowanych godzin) • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48h +50% • darmowe komfortowe zakwaterowanie w Marsylii • zorganizowany dojazd: mieszkanie – praca – mieszkanie • możliwość uzyskania zaliczki – 3 w miesiącu • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€ • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem ________________________________________ Wymagania: • minimum 2 leta doświadczenia branżowego (przemysł stoczniowy/morski) • znajomość rysunku izometrycznego i technicznego • obsługa palnika acetylen-tlen • umiejętności spawania: MIG/MAG i/lub TIG • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/praca-na-stoczni-monter-rurociagow-okretowych-marsylia/ Tel: 570 - pokaż numer telefonu - KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.hrbcgroup.eu 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.hrbcgroup.eu 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO). 4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania. 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Pracownik produkcji
Pracownik produkcji
Wrocław 2 dnia plecy

Opis oferty pracyGRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników produkcji gotowych rozpocząć pracę od zaraz. Miejsce pracy: Gutenborn, wschodnie Niemcy Przewidziany okres pracy: od zaraz – możliwa współpraca długoterminowa Zakres pracy: praca przy produkcji pączków i donutów (monitorowanie produkcji, pakowanie produktów, prace porządkowe itd.) Zapewniamy: • Wynagrodzenie miesięczne 1725-1900 euro „na rękę” • Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo +dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem niemieckim) • Polską umowę i zapewnione zakwaterowanie - płatne 200 euro miesięcznie • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora • Darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy Oczekujemy: • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (min. poziom A2) • Doświadczenia w branży produkcyjnej • Własnego pojazdu na dojazdy z zakwaterowania do pracy - dodatek dla kierowcy • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pokojówka
Pokojówka
Wrocław 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998) Szukasz pewnej oferty pracy i wysokich zarobków w euro? Oczekujesz profesjonalizmu, sprawnego kontaktu oraz pomocy w zorganizowaniu wyjazdu i dopełnieniu formalności? Czytasz odpowiednie ogłoszenie - sprawdź co możemy zagwarantować Ci tym razem! Miejsce pracy: Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże / Oksytania / Nowa Akwitania / Kraj Loary / Bretania Termin: różne (wyjazd na minimum 2 miesiące) Zakres pracy: sprzątanie pokoi i pomieszczeń wspólnych w hotelu Zapewniamy: • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 1600-1800 euro „na rękę” • Podstawową liczbę godzin pracy tygodniowo + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim) • Polską umowę o pracę tymczasową i zapewnione darmowe zakwaterowanie • Zapewnione wyżywienie podczas godzin pracy - gratis • Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 EURO! • PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora Oczekujemy: • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego • Doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku • Pełnej dyspozycyjności przez wskazany okres i zaangażowania w pracy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Elektryk
Elektryk
Rzeszów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyGRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników do prac instalacyjno-elektrycznych na terenie Niemiec. Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje) Przewidziany okres pracy: „od zaraz” – możliwa współpraca długoterminowa Zakres pracy: okablowanie urządzeń wentylacyjnych, uruchamianie komponentów elektrycznych, instalacja podzespołów i urządzeń zgodnie z rysunkiem technicznym, podłączenie szaf sterowniczych, napędów i sterowników zgodnie z instrukcją, naprawa usterek Zapewniamy: • Stawkę podstawową od 15,48 euro brutto/h • Dietę w wysokości 40 euro netto dziennie • Podstawową liczbę godzin pracy i dodatkowo płatne nadgodziny (152-200 h miesięcznie) • Polską umowę oraz zapewnione, płatne zakwaterowanie • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora Oczekujemy: • Doświadczenia na tym stanowisku min. 2 lata • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy • Mile widziany własny pojazd na dojazdy z zakwaterowania do pracy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Monter podłóg
Monter podłóg
Rzeszów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyGRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników do prac budowlanych na terenie Niemiec. Miejsce pracy: Niemcy (różne lokalizacje) Przewidziany okres pracy: „od zaraz” – możliwa współpraca długoterminowa Zakres pracy: demontaż starej nawierzchni, przygotowanie podłoża, montaż nowej nawierzchni (linoleum lub wykładzina) i listew Zapewniamy: • Stawkę podstawową od 14,00 euro brutto/h • Dietę w wysokości 40 euro netto dziennie • Podstawową liczbę godzin pracy i dodatkowo płatne nadgodziny (152-200 h miesięcznie) • Polską umowę oraz zapewnione, płatne zakwaterowanie • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora Oczekujemy: • Doświadczenia na tym stanowisku min. 1 rok • Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy • Mile widziany własny pojazd na dojazdy z zakwaterowania do pracy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Cukiernik - Francja
Cukiernik - Francja
Katowice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998) GRH Polska we współpracy z małą, rodzinną piekarnią we Francji poszukują cukiernika do pracy na dłuższy okres. Miejsce pracy: Briançon, Francja Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca Gwarantujemy: • Stawkę całkowitą w wysokości od 15,00 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + dodatki za zmianę nocną i pracę w niedzielę • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe • Zapewnione darmowe zakwaterowanie 150m od piekarni • Darmowe posiłki podczas pracy • Pomoc w dopełnieniu formalności Wymagamy: • Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku (min. 2 lata) • Chęci i determinacji do pracy • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego Zakres pracy: • Wypiek eklerów, croissantów, bułeczek czekoladowych oraz tarty i bezy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - ; +48 789 - pokaż numer telefonu - ; +48 518 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Piekarz - Francja
Piekarz - Francja
Kraków 2 dnia plecy

Opis oferty pracyOFERTA PRACY TYMCZASOWEJ (NR LICENCJI 16998) GRH Polska we współpracy z małą, rodzinną piekarnią poszukują piekarza do pracy na dłuższy okres. Miejsce pracy: Briançon, Francja Czas pracy: "od zaraz" - długoterminowa współpraca Gwarantujemy: • Stawkę całkowitą w wysokości od 15,00 euro/h + dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%) + dodatki za zmianę nocną i pracę w niedzielę • Polską umowę o pracę tymczasową i comiesięczne wpłaty na konto bankowe • Zapewnione darmowe zakwaterowanie 150m od piekarni • Darmowe posiłki podczas pracy • Pomoc w dopełnieniu formalności Wymagamy: • Praktycznego doświadczenia na tym stanowisku (min. 2 lata) • Chęci i determinacji do pracy • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub francuskiego Zakres pracy: • Wypiek chleba, bułek i bagietek Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - ; +48 789 - pokaż numer telefonu - ; +48 518 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lakiernik samochodowy
Lakiernik samochodowy
Wrocław 2 dnia plecy

Opis oferty pracyGRH Polska (nr licencji 16998) we współpracy z niemieckim klientem poszukuje pracowników do prac lakierniczych na terenie południowych Niemiec. Miejsce pracy: Isny lub Bad Waldsee Przewidziany okres pracy: „od zaraz” – możliwa współpraca długoterminowa Zakres pracy: przygotowywanie elementów karoserii do malowania, nanoszenie lakieru metodą „na mokro”, kontrola czystości i jakości powierzchni oraz czyszczenie i konserwacja sprzętu Zapewniamy: • Wynagrodzenie miesięczne ok. 3200 euro „na rękę” (przy 200h pracy miesięcznie) • Polską umowę oraz zapewnione zakwaterowanie - płatne 250 euro miesięcznie • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności oraz opiekę polskiego koordynatora • Darmowy transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy Oczekujemy: • Doświadczenia na tym stanowisku min. 1 rok • Pełnej dyspozycyjności oraz zaangażowania w pracy Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą – nie zwlekaj i aplikuj już teraz! Kontakt: +48 515 - pokaż numer telefonu - Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spawacz/Slusarz
Spawacz/Slusarz
Chojna 2 dnia plecy

Opis oferty pracyStellenangebot: Ort: Schwedt, Eberswalde Wir suchen: Schlosser, Schlosserhelfer und Schweißer Vertrag: Vollzeit, Mindestsätze: - Schlosserhelfer: 13,5€/Std., - Schlosser: 15€/Std., - Schweißer (verschiedene Schweißverfahren): 15,5€/Std. Die Sätze steigen mit Berufserfahrung, Überprüfung der Erfahrung und Kompetenzen. Anforderungen: - Deutsch- oder Englischkenntnisse zur Kommunikation erforderlich - Erfahrung als Schlosser oder Schweißer, Erfahrung kann sich auf den Stundenlohn auswirken - Gültige Zertifikate für die Arbeit als Schweißer oder Schlosser Angebot ohne Unterkunft. Bewerbungen bitte an: p.malinowski(a)timepartner.com mit dem Betreff "Schwedt"

Malarz/szpachlarz, monter płyt k-g- praca we Francji
Malarz/szpachlarz, monter płyt k-g- praca we Francji
Lublin 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJob Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja Zatrudnienia wpisana do KRAZ pod numerem 10332. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób na stanowiska: - Malarz/szpachlarz, - Monter płyt k-g, Miejsce pracy: Francja / Sallanches Opis stanowiska pracy (monter k-g) - przygotowanie powierzchni do montażu płyt k-g, - montaż sufitów podwieszanych, - montaż ścianek działowych, - szpachlowanie, prace wykończeniowe, Opis stanowiska pracy (malarz) - przygotowanie powierzchni do malowania, - malowanie, -szpachlowanie, nakładanie gładzi szpachlowej maszynowo, - drobne prace wykończeniowe, Wymagania: - doświadczenie na danym stanowisku, - dokładność, rzetelność, - chęć do pracy, - gotowość do wyjazdu do pracy od zaraz. Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace, - atrakcyjne wynagrodzenie, - darmowe zakwaterowanie, - pokrycie kosztów wyjazdu do pracy, Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Monter rurociągów
Monter rurociągów
2 dnia plecy

Opis oferty pracyFirma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej. INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy. Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko: MONTER RUROCIĄGÓW Miejsce pracy: Niemcy (Duisburg) OPIS STANOWISKA: prefabrykacja i montaż rurociągów WYMAGANIA: udokumentowane doświadczenie w montowaniu rur i połączeń kołnierzowych, znajomość rysunku izometrycznego, kwalifikacje zawodowe związane z montażem rurociągów przemysłowych, umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac montażowych, OFERUJEMY: umowa o pracę na cały etat (niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne) pomoc w załatwianiu formalności meldunkowych i świadczeń socjalnych bezpłatny transport na kontrakt, zakwaterowanie, odzież robocza atrakcyjne wynagrodzenie ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą projekty długoterminowe wyposażenie BHP auta służbowe do dyspozycji Prosimy o załączenie klauzuli: "Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)' na podany adres e-mail. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami."

Pakowanie cielęciny- prosta praca w Holandii
Pakowanie cielęciny- prosta praca w Holandii
Zielona Góra 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy zmotywowanych i niebojących się nowych wyzwać pracowników na produkcję mięsa- praca produkcyjna, obsługa maszyn Miejsce pracy: Nieuwerkerk aan den IJssel, Zoetermeer Są to proste prace produkcyjne, gdzie nie wymagamy doświadczenia. Praca jest dla każdego! Wymagamy: -prawo jazdy -odporności w pracy o niższych temperaturach (około 0-2 stopni) - komunikatywna znajomość j.angielskiego Uwaga- praca przy żywności – niedozwolone są widoczne kolczyki i sztuczne paznokcie Pracodawca oferuje: -tygodniowy system wypłat + dodatki - możliwość kupna ciepłego obiadu w pracy w niskiej cenie - bardzo dobrze wyposażona kantyna -profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, przygotowanie do wyjazdu, umowa kierująca) -opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy i zamieszkania -zakwaterowanie, transport do/z pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne -wyrobienie numeru BSN ( jeżeli ni pracowałeś nigdy w Holandii ) - wsparcie przez Klaver Team podczas Twojego pobytu w pracy Szukamy osób: dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków Zakres obowiązków -Porcjowanie- obsługa maszyn, - pakowanie i ważenie - stickerowanie cielęciny Jeżeli chcesz wyjechać do pracy w Holandii- zadzwoń: Dominika +48 570 - pokaż numer telefonu - Wiktoria +48 570 - pokaż numer telefonu - Kamila +48 570 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Pakowanie cielęciny- praca w Holandii
Pakowanie cielęciny- praca w Holandii
Częstochowa 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy zmotywowanych i niebojących się nowych wyzwań pracowników na pro-dukcję mięsa. Są to proste prace produkcyjne, gdzie nie wymagamy doświadczenia. Praca jest dla każ-dego! Ważne informacje: • wymagana jest odporności w pracy o niższych temperaturach (około 6-8 stopni) • mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego • praca przy żywności – niedozwolone są widoczne kolczyki i sztuczne paznokcie Pracodawca oferuje: • tygodniowy system wypłat + dodatki • terminowo wypłacane dodatki wakacyjne i urlopowe • profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, przygotowanie do wyjazdu, umowa kierująca) • opiekę polskiego koordynatora w miejscu pracy i zamieszkania • zakwaterowanie, transport do/z pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne • wyrobienie numeru BSN (jeżeli nie pracowałeś nigdy w Holandii) • wsparcie przez Klaver Team podczas Twojego pobytu w pracy Szukamy osób: dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków Posiadamy takie stanowiska w zakładach mięsnych: • Obróbka mięsa drobiowego- Someren • Przetwórstwo mięsa wołowego i cielęcego- Apeldoorn • Rozbiór i wykrawanie mięsa wieprzowego- Schijndel • Produkcja osłonek do kiełbas- Boxtel • Przetwórstwo naturalnych skór wołowych- Nijmegen • Przetwórstwo drobiowe (3 działy: snack, produkcja, ekspedycja) - Putten • Wycinanie udek i czyszczenie filetów- Zeewolde • Porcjowanie, pakowanie i ważenie mięsa wołowego i cielęciny- Nieuwerkerk aan den IJssel, Zoetermeer • Trybowanie i pakowanie drobiu- Ommel Jeżeli chcesz wyjechać do pracy w Holandii- zadzwoń: Wiktoria +48 570 - pokaż numer telefonu - Dominika +48 570 - pokaż numer telefonu - Kamila +48 570 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Lakiernik pojazdów osobowych Niemcy
Lakiernik pojazdów osobowych Niemcy
Lidzbark 2 dnia plecy

Opis oferty pracyMasz doświadczenie w pracy jako lakiernik samochodowy? Znasz język niemiecki na poziomie podstawowym? Ale chcesz zarabiać więcej? Mamy dla Ciebie super ofertę pracy od zaraz. Atrakcyjna stawka. Liczba wolnych miejsc jest ograniczona. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej informacji Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie na niemieckich warunkach, - wysoką stawkę, - diety do 50€ dziennie - bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy) - pracę na długi czas, - prawo jazdy i własny samochód nie są wymagane, ale będą priorytetem Oczekiwania: - doświadczenie na stanowisku, - znajomość języka niemieckiego na przynajmniej poziomie podstawowym, - motywacja do pracy Opis pracy: - przygotowanie części samochodowych do malowania ze wstępną eliminacją stwierdzonych na powierzchni nierówności, - wykonywanie prac lakierniczych, - współpraca z innymi pracownikami serwisu w celu uzyskania jak najlepszego wyniku, - utrzymanie pojazdu w należytym stanie w okresie pracy. Nie przegap swojej szansy, liczba miejsc jest ograniczona. Pomożemy Ci w organizacji transportu z każdego miejsca w Polsce. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń : Kamila +48 570 - pokaż numer telefonu - Dominika +48 570 - pokaż numer telefonu - Daria +48 577 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

od 15.04 - opiekunka do Niemiec-53332 Bornheim
od 15.04 - opiekunka do Niemiec-53332 Bornheim
Gliwice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy Pani od 15.04.2024 do samotnej seniorki. Wymagany jezyk komunikatywny, stawka 1500e , miejscowość 53332 Bornheim na 2 miesiące.

NIEMCY- komisjonowanie ZABAWEK - bez języka i prawa jazdy
NIEMCY- komisjonowanie ZABAWEK - bez języka i prawa jazdy
Jelenia Góra 2 dnia plecy

Opis oferty pracySzukasz pracy w Niemczech? Ilość miejsc ograniczona!! Order picker - zabawki Wymagania: • dobra kondycja fizyczna • motywacja do pracy Zakres obowiązków: • komisjonowanie/ zbieranie zamówień zabawki • pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki • prace logistyczne i magazynowe • praca w systemie 3 zmianowym • pracownicy przechodzą tam szkolenia na wózki widłowe Pracodawca oferuje: • wyrobienie numeru podatkowego • wysoką stawkę godzinową • zakwaterowanie oraz dojazd do pracy Zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms o treści: komisjonowanie Kamila 570 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

Produkcja czekolady- praca w Niemczech
Produkcja czekolady- praca w Niemczech
Przemyśl 2 dnia plecy

Opis oferty pracySzukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Niemczech ? Zadzwoń do nas! Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani doświadczenia! Praca w stabilnej firmie przy produkcji wyrobów czekoladowych. Zakres obowiązków: - produkcja wyrobów czekoladowych - praca na hali praca głównie przy taśmie produkcyjnej Pracodawca oferuje: - pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie - niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym świadczeniem socjalnym - ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych - transport do/z pracy - wypłaty miesięczne (możliwość zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu) Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń : Dominika +48 570 - pokaż numer telefonu - Daria +48 577 - pokaż numer telefonu - Kamila +48 570 - pokaż numer telefonu - Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

od 3.04 - 82256 Fürstenfeldbruck - opiekunka - 1700 euro
od 3.04 - 82256 Fürstenfeldbruck - opiekunka - 1700 euro
Gliwice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy panią do opieki w niemczech - 82256 Fürstenfeldbruck. Wymagana znajomość języka na poziomie dobry. Nie paląca. Do mobilnego samotnego pana. Wynagrodzenie 1700 euro - okres 2 mc

Kontrola Jakosci
Kontrola Jakosci
Szczecin 2 dnia plecy

Opis oferty pracySzukamy Pracowników Miejsce pracy: Zehdenick Stanowisko: Kontrola Jakości/Pakowanie/Produkcja Zmiany: 3 zmiany(6-14, 14-22, 22-6) Stawka: 13,5€/h Ilość miejsc: 10 Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek ️ Wymagane podstawy języka niemieckiego lub jedna osoba na grupę posługująca się niemieckim Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną i chcesz dołączyć do naszego zespołu, to ta praca jest dla Ciebie! Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę pracy. Jest to oferta pracy na caly etat wylacznie na niemiecka umowe o prace. Nie czekaj dłużej! Wyślij swoje CV już teraz na Messengera w wiadomości prywatnej lub na adres: p.malinowski(a)timepartner.com. Obecnie nie zapewniamy zakwaterowania

od 3.04 - 85221 Dachau - opiekunka - 1600euro
od 3.04 - 85221 Dachau - opiekunka - 1600euro
Gliwice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy opiekunki od 3.04 Język niemiecki; dobry Samotna seniorka, bez transferu oraz bez wstawania nocnego. 1600 euro mc

Praca Niemcy! Pracownicy Budowlani ekipy 4-5 osob
Praca Niemcy! Pracownicy Budowlani ekipy 4-5 osob
Szczecin 2 dnia plecy

Opis oferty pracyFirma BPM Um BAU Ug z siedzibą w Schwedt poszukuje ekip budowlanych 4-5 osob. do współpracy przy projektach w Niemczech ( różne lokalizacje). Podejmiemy współpracę z murarzami , zbrojarzami , cieślami, fasadowcami. Wymagania: własna działalność firma/gewerba , A1 . Jedna z osób musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 453 - pokaż numer telefonu - lub na maila bpm. bau. ak. @ gmail. com

Praca Niemcy! Dla ekip 4-5 osobowych Murarze , zbrojarze itd
Praca Niemcy! Dla ekip 4-5 osobowych Murarze , zbrojarze itd
Szczecin 2 dnia plecy

Opis oferty pracyFirma BPM Um BAU Ug z siedzibą w Schwedt poszukuje ekip budowlanych (murarze , zbrojarze , cieśli , fasadowców) 4-5 osób do pracy w Niemczech (różne lokalizacje). Oferujemy 20-22EUR / h Wymagania: własna działalność firma/gewerba , A1 . Jedna z osób musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny +48 453 - pokaż numer telefonu - lub na maila bpm. bau. ak. @ gmail. com

MONTER RUSZTOWAŃ PRACA DUBLIN IRLANDIA
MONTER RUSZTOWAŃ PRACA DUBLIN IRLANDIA
2 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukiwani: Monterzy Rusztowań w Dublinie! ️️ Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie od €18 do €25 za godzinę , odzwierciedlające Twoje umiejętności i doświadczenie. • Stabilne zatrudnienie na pełny etat z umową bezpośrednio z irlandzkim pracodawcą . • Pomoc w zakwaterowaniu i wsparcie w załatwianiu formalności , by ułatwić Ci start w Irlandii. • Pełnoetatowe zatrudnienie: Z możliwością wielu nadgodzin . Szukamy: • Osób w przedziale wiekowym 20-35 lat, gotowych do podjęcia pracy jako monter rusztowań . • Kandydatów z certyfikatami Manual Handling i Safe Pass (Można wyrobić w ciągu jednego dnia przed rozpoczęciem pracy). • Zespołowych graczy, którzy pragną współtworzyć nasze profesjonalne środowisko pracy . Twoje korzyści: • Regularne, tygodniowe wypłaty, które zapewniają stabilność finansową . • Pracę w zespole, który stawia na jakość i wspólny rozwój . • Perspektywy rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy . Jeśli jesteś gotów na pracę w dynamicznym środowisku, skontaktuj się z nami przez WhatsApp na +353 87 435 2994. Nie czekaj, zacznij swoją przygodę w Irlandii i buduj z nami swoją przyszłość!

PRACOWNICY Z MONGOLI PRZEBYWAJĄCY W POLSCE PODEJMĄ SIĘ PRACY
PRACOWNICY Z MONGOLI PRZEBYWAJĄCY W POLSCE PODEJMĄ SIĘ PRACY
Warszawa 3 kilka dni temu

Pracownicy z Mongolii przebywający w Polsce poszukują pracy od zaraz. Posiadają wizy ważne ok. 6 miesięcy. Porozumiewają się w języku rosyjskim. Podejmą się każdej pracy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu ***-***-*** lub 576-123-593

Praca na UKSW w Warszawie- pracownik gospodarczy
Praca na UKSW w Warszawie- pracownik gospodarczy
Warszawa 3 kilka dni temu

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie Dział Administracyjno-Gospodarczy poszukuje osoby na stanowisko: PRACOWNIK GOSPODARCZY 1. Główne zadania: • posługiwanie się sprzętem mechanicznym przeznaczonym do pielęgnacji zieleni oraz narzędziami ręcznymi, • wykonywanie prac porządkowych w obiektach i na terenie Uczelni, dbanie o utrzymanie czystości na terenie Uczelni, • wykonywanie prac transportowych w zakresie przemieszczania wyposażenia w obiektach UKSW i dostarczania materiałów eksploatacyjnych do jednostek organizacyjnych, • nawożenie i podlewanie roślin, • cięcie żywopłotów, • zabezpieczanie roślin przed mrozami, • konserwacja wykorzystywanego sprzętu technicznego m.in. do pielęgnacji trawników, rabat, żywopłotów, drzew i krzewów, • wykonywanie prac konserwacyjnych, jak malowanie drzwi i okien, malowanie poręczy, ogrodzeń, drobne naprawy itp. • w okresie zimowym: odśnieżanie i usuwanie lodu z ciągów komunikacyjnych, a także posypywanie ich solą i piaskiem, • dbałość o powierzony sprzęt. 2. Wymagania: • wykształcenie minimum zawodowe, • prawo jazdy kat. B, • dokładność, dyspozycyjność, dobra organizacja. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV do dnia 27.03.2024 r. na adres: m.szlosek @uksw.edu.pl

MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE POSZUKUJĄ PRACY
MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE POSZUKUJĄ PRACY
Białystok 3 kilka dni temu

Pracownicy z Mongolii przebywający obecnie w Polsce poszukują pracy. Posiadają wizy ważne ok. 6 miesięcy. Porozumiewają się komunikatywnie w języku rosyjskim. Podejmą się każdej pracy. Zapraszamy do kontaktu ***-***-*** lub 576-123-593

MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE POSZUKUJĄ PILNIE PRACY
MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE POSZUKUJĄ PILNIE PRACY
Opole 3 kilka dni temu

Pracownicy z Mongolii przebywający w Polsce poszukują pracy. Posiadają wizy ważne 6 miesięcy. Porozumiewają się w języku rosyjskim. Interesuje ich każda praca. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu ***-***-*** lub 576-123-593

Produkcja szaszłyków, praca od zaraz Belgia
Produkcja szaszłyków, praca od zaraz Belgia
Ząbkowice Śląskie 3 kilka dni temu

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI SZASZŁYKÓW Miejsce pracy: Belgia/ Rendeux OBOWIĄZKI : - praca przy produkcji mięsa grillowego ( szaszłyki ). Temperatura około 6°C - krojenie warzyw i mięsa - nadziewanie mięsa i warzyw na patyczki WYMAGANIA : - mile widziane doświadczenie manualne przy podobnych produkcjach OFERUJEMY : - prace tymczasową na terenie Belgii - wstępne szkolenie na stanowisku pracy - umowę o pracę + ubezpieczenie - atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa: 13,20 euro /h brutto - możliwość pobierania zaliczek - pomoc przy organizacji wyjazdu - praca na 1 zmianę - praca całoroczna - opiekę koordynatora 7/7 Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: *********, 881411500 lub adres email: as*********l@g*****com

Ogrodnik / architekt krajobrazu - praca na cały sezon, od kw
Ogrodnik / architekt krajobrazu - praca na cały sezon, od kw
Kraków 3 kilka dni temu

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branże: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla Kraj: Francja Region: Owernia- Rodan- Alpy Miejsce pracy: Bonne Zadania: • montaż małej architektury ogrodowej: ławki, kosze, wiaty rowerowe • zagospodarowanie dojazdów, podwórek i dziedzińców • budowa ogrodzeń krajobrazowych z kamienia lub betonu: murki, kostka brukowa, schody, krawężniki itp. • drewniana stolarka krajobrazowa: belki, tarasy, pomosty, barierki, kładki • ogrodzenia, bramy, odbojniki, poręcze • zakładanie trawników z rolki i siewu • zasiewanie roślin tj. drzew i krzewów • instalacja systemów nawadniających trawniki • praca na minikoparce ________________________________________ Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego • przy pozytywnej współpracy, zatrudnienie do końca sezonu • stawkę godzinową + 10% prime precarite • dodatek za dojazdy firma – budowa 3,65 euro – uzależniony od odległosći około 400 euro • nadgodziny płatne: 36-43h +25%, 44-48h +50% • darmowe zakwaterowanie • częściowy zwrot kosztu dojazdu do Francji (50-100€) • zwrot za odzież roboczą do 80€ • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem ________________________________________ Wymagania: • min. 2 letnie doświadczenie w wymienionych pracach, dodatkowy atut praca na podobnym stanowisku w Francji • mile widziane doświadczenie na stanowisku ogrodnika • posiadanie prawa jazdy kat. B • posiadanie uprawnień na minikoparkę • mile widziana znajomość j. francuskiego • mile widziane posiadanie auta na wyjazd Aplikuj: http********************************************************************************************* Tel: +48********* KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.************ 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.************ 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO). 4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania. 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE SZUKAJĄ PRACY OD ZARAZ
MONGOLCZYCY PRZEBYWAJĄCY W POLSCE SZUKAJĄ PRACY OD ZARAZ
Toruń 3 kilka dni temu

Pracownicy z Mongolii przebywający obecnie w Polsce poszukują pracy. Posiadają wizy ważne ok. 6 miesięcy. Porozumiewają się w języku rosyjskim. Podejmą się każdej pracy. Zapraszamy do kontaktu ***-***-*** lub 576-123-593

DEKARZ DO PRACY W DANII POTRZEBNY! DWA TERMINY!
DEKARZ DO PRACY W DANII POTRZEBNY! DWA TERMINY!
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyAgencja Pracy Ha-ka Resources (zarejestrowana pod numerem 20497) poszukuje w trybie pilnym DEKARZY specjalizujących się w kryciu papą termozgrzewalną do pracy w Danii (miejscowość Almind) Praca w wymiarze: 10 godzin dziennie/60 godzin tygodniowo (w systemie: 4-5 tygodni pracy, a następnie 10 dni wolnego) Kontrakt: OD ZARAZ I DO KOŃCA 2022 ROKU Wymogi: Prawo jazdy kategorii B (mile widziane), komunikatywny język angielski, odpowiednie doświadczenie. Oferujemy umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne warunki pracy, zawsze terminowo płatne wynagrodzenie, bezpłatne zakwaterowanie, ubezpieczenie w czasu pracy, bezpłatne dojazdy do oraz z pracy na miejscu, ubranie robocze i narzędzia, jak również opiekę i wszelką niezbędną pomoc od początku rekrutacji oraz przez cały okres zatrudnienia! Informacje na temat wynagrodzenia podajemy zainteresowanym osobom indywidualnie! Prosimy zatem o pilny kontakt i przesyłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres e-mail: @ Ewentualne szczegóły pod nr tel.: 539 - pokaż numer telefonu - , 660 - pokaż numer telefonu - .

Kierowca C+E Niemcy okolice Bamberga plandeka z wózkiem/bez
Kierowca C+E Niemcy okolice Bamberga plandeka z wózkiem/bez
Wrocław 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyWerkservice poszukuje dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko: KIEROWCY C + E Miejsce pracy: Niemcy – okolice Bamberga Wymagania: • aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy, • minimum pół roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C lub C+E • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • dyspozycyjność do podjęcia pracy Oferujemy: • pracę na naczepie typu plandeka/ plandeka z wózkiem widłowym • pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3/1 4/1, 2/2, 2/1, 8/2, 6/2, 4/2 • bogate zaplecze socjalne • pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie; • niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami; • atrakcyjne wynagrodzenie, • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu; • możliwość wynajęcia kontenera mieszkalnego; • możliwość podjęcia pracy od zaraz Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 - pokaż numer telefonu - lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: @ Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Więcej ofert pracy na stronie: http://werkservice.eu/ Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez Werkservice KRAZ Certyfikat nr 19757zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Pomocnik na produkcji wyrobów metalowych w Schwerin/DE.
Pomocnik na produkcji wyrobów metalowych w Schwerin/DE.
Szczecin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyPRACA Z ZAKWATEROWANIEM - pomocnik na produkcji wyrobów metalowych w 19061 Schwerin. Mile widziane doświadczenie w pracy jako: spawacz, śusarz, operator maszyn, na produkcji wyrobów metalowych, lakiernik. Wymagania: - podstawowa znajomość niemieckiego - samochód, aby dojechać do miejsca pracy Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawkę od 15,50 Euro/h - świadczenia rentowe i emerytalne - dodatek urlopowy i premię świąteczną - opiekę polskojezycznego koordynatora Zgłoszenia tel.+49 1605545529, osoba polskojęzyczna od pon. do pt. w godz. 09:00-16:00.

Produkcja cukierków w Boizenburg/Niemcy
Produkcja cukierków w Boizenburg/Niemcy
Szczecin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyPraca z zakwaterowaniem na produkcji cukierków w 19258 Boizenburg/Elbe około 60 km od Hamburga. Wymagania: - doświadczenie w obsłudze maszyn - znajomość niemieckiego min. A2-B1 - samochód, aby dojechać do miejsca pracy Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawkę 15,00 Euro/h - świadczenia rentowe i emerytalne - dodatek urlopowy i premię świąteczną - opiekę polskojezycznego koordynatora Zgłoszenia tylko tel.+49 1605545529 osoba polskojęzyczna od pon. do pt. w godz. 09:00-16:00.

Spawacz - praca Niemcy
Spawacz - praca Niemcy
Szczecin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyO pracodawcy: Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się Firma produkcyjna. Obowiązki: ocena techniczna form przesłanych przez klientów do napraw, wykonywanie pełnego zakresu napraw form w warsztacie w Niemczech (spawanie, szlifowanie, montaż elementów stalowych), wykonywanie inspekcji technicznych i drobnych napraw form u klientów, systematyczne raportowanie produkcji, dbanie o właściwy stan techniczny i certyfikacje urządzeń i narzędzi oraz nieruchomości. Wymagania: wykształcenie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność spawania, umiejętności ślusarskie, znajomość rysunku technicznego, dokładność i zaangażowanie. Nasz Klient oferuje: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, liczne benefity - dofinansowanie do zajęć sportowych i nauki języków, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, prywatne ubezpieczenie medyczne opłacane przez pracodawcę.

Filtr