Sortowanie:
Znaleziony: 7694 ogłoszenie w kategorii Praca za granicą Polska: Wszystkie miasta
praca na budowach od 30 czerwiec wyjazd .
praca na budowach od 30 czerwiec wyjazd .
nowe Lublin 30+ kilka dni temu

szukarz pracy na budowie od czerwca - szukamy ludzi stolarzy tynkarzy elektryków spawaczy chydrałlików pomocników nawet ukrainców zapewniamy nocleg papiery dla UKRAINCÓW , DZWONIC od 10 do 15 .. stawka 10000 , plus premia.

Nowa rekrutacja- Praca w Holandii-również dla par!
Nowa rekrutacja- Praca w Holandii-również dla par!
Działdowo 30+ kilka dni temu

CHCESZ WYJECHAĆ DO PRACY W HOLANDII ? Mamy dla ciebie wspaniałą ofertę! Praca w fabryce drobiarskiej przy filetowaniu i pakowaniu drobiu. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - zakwaterowanie, - dojazd do miejsca pracy, - opiekę polskiego koordynatora, - ubezpieczenie, - dodatek wakacyjny do każdej tygodniówki. Wymagania : - chęć do szybkiego podjęcia pracy za granicą, - motywacja i zaangażowanie. Aplikuj już teraz www.morego.pl Zadzwoń: +48 509 - pokaż numer telefonu - , +48 500 - pokaż numer telefonu - (kontakt w godzinach od 8 do 16) Lub wyślij cv e-mailem: @ @ @ Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Praca w Holandia- pakowanie cukierków i kosmetyków
Praca w Holandia- pakowanie cukierków i kosmetyków
30+ kilka dni temu

Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków w Holandii !!! Szukasz pracy? Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii przy pakowaniu cukierków i kosmetyków. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie • holenderska umowa o pracę na dłuższy okres • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem • terminowo wypłacane wynagrodzenie • dobre warunki pracy, miła atmosfera • indywidualne podejście do każdego kandydata • cotygodniowe zaliczki Zakres obowiązków: • zbieranie produktu z linii produkcyjnej • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci ) • sprawdzenie jakości produktu Wymagania: • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym • odpowiedzialność, dokładność • zaangażowanie w powierzone obowiązki • chęć i motywacja do prac Jedna firma a tak wiele możliwości ! Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem pakowacz - oddzwonimy do Ciebie !!! Kontakt: Dominika tel. +48 570 - pokaż numer telefonu - @ Kamila tel. +48 570 - pokaż numer telefonu - mail: @

Praca w Holandii dla każdego!
Praca w Holandii dla każdego!
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Agencja Zatrudnienia Morego (cert.16198) poszukuje osób chętnych do pracy za granicą. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko PAKOWACZ PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH. Do Twoich obowiązków będzie należało: - pakowanie różnych produktów spożywczych (warzywa, owoce, filety drobiowe) - kontrola jakości - inne prace produkcyjne Oferujemy: - legalne i stabilne zatrudnienie - opiekę koordynatorów - umowę na dłuższy okres czasu - zakwaterowanie (płatne) - darmowy dojazd do pracy na terenie Holandii - ubezpieczenie (płatne) Wymagamy: - chęci do pracy - motywacji - poważnego podejścia do zatrudnienia - NIE WYMAGAMY JĘZYKA - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów! Zarejestruj się: na www.morego.pl Zadzwoń: +48 500 - pokaż numer telefonu - , +48 509 - pokaż numer telefonu - , +48 537 - pokaż numer telefonu - (w godzinach 8-16) Napisz do nas: @ @ @ Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Chcesz wyjechać za granicę! To praca dla Ciebie!
Chcesz wyjechać za granicę! To praca dla Ciebie!
Ełk 30+ kilka dni temu

Agencja pracy Morego (cert. 16198) poszukuje osób chętnych do pracy w przemyśle spożywczym. Obowiązki: - pakowanie produktów spożywczych - kontrola jakości Wymagania: - gotowość do podjęcia pracy za granicą - sumienność w wykonywaniu obowiązków Oferujemy: - cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny - zarobki w euro co tydzień - opiekę polskojęzycznego koordynatora - zakwaterowanie - transport do pracy - ubezpieczenie Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.morego.pl lub przesłanie swojego CV na adres e-mail: @ @ lub @ . Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu: +48 509 - pokaż numer telefonu - lub +48 500 - pokaż numer telefonu - . Kontakt w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Dam prace
Dam prace
Koszalin 30+ kilka dni temu

Poszukuje do pracy ogolno-budowlanej. -stolarz, ciesla -elektryk, hydraulik -murarz, malarz wewnetrznt - zewnetrzny - plakista - plyty gipsowe, szpachlowanie. Praca na terenie Marsylii i okolice0 Zapewniam mieszkanie

Holandia - branża ogrodnicza! Dla każdego!
Holandia - branża ogrodnicza! Dla każdego!
Elbląg 30+ kilka dni temu

Podejmij współpracę z Morego (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia. Obecnie dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy pracowników w branży ogrodniczej – pakowanie lawendy. Czego oczekujemy? - gotowości do podjęcia dłuższej współpracy - sumienności i pracowitości - punktualności - doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem Co oferujemy? - oferty również bez stawki wiekowej - zakwaterowanie (hotel pracowniczy) - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie (10,71€ brutto/h) - dodatki do wynagrodzenia (dodatek wakacyjny 8% do każdej tygodniówki) - transport do oraz z pracy Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po więcej informacji! Zadzwoń: +48 500 - pokaż numer telefonu - +48 509 - pokaż numer telefonu - , +48 537 - pokaż numer telefonu - (pon-pt, w godzinach 8-16) Napisz: @ @ @ Zarejestruj się: www.morego.pl Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp.z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Pakowanie lawendy -praca w Holandii! Bez doświadczenia!
Pakowanie lawendy -praca w Holandii! Bez doświadczenia!
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Podejmij współpracę z Morego (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia. Obecnie dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy pracowników w branży ogrodniczej – pakowanie lawendy. Czego oczekujemy? - gotowości do podjęcia dłuższej współpracy - sumienności i pracowitości - punktualności - doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem Co oferujemy? - oferty również bez stawki wiekowej - zakwaterowanie (hotel pracowniczy) - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie (10,71€ brutto/h) - dodatki do wynagrodzenia (dodatek wakacyjny 8% do każdej tygodniówki) - transport do oraz z pracy Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po więcej informacji! Zadzwoń: +48 500 - pokaż numer telefonu - +48 509 - pokaż numer telefonu - , +48 537 - pokaż numer telefonu - (pon-pt, w godzinach 8-16) Napisz: @ @ @ Zarejestruj się: www.morego.pl Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp.z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Komisjoner - mrożona żywność
Komisjoner - mrożona żywność
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Oferta pracy na terenie Niemiec w miejscowości Lipsk w branży logistycznej jako komisjoner - mrożonej żywności w temperaturze -20°C Wymagania: -Nie jest wymagana znajomość języka. -Możliwość zatrudnienia od zaraz. -Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, dla osób bez uprawnień możliwe szkolenia. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej -umowy o prace wynagrodzenie: 12,00 Euro brutto -dodatki za prace w systemie zmianowym (+25%) -premia świąteczna i urlopowa -możliwość pracy na stałe -oferujemy odpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres: @ lub o kontakt pod numerem T: 786 - pokaż numer telefonu - T: 756 - pokaż numer telefonu - T: 508 - pokaż numer telefonu - ul.Krótka 6A 59-900 Zgorzelec https://www.jobconsult.pl/

Praca w Niemczech
Praca w Niemczech
Chojnice 30+ kilka dni temu

PRACA W NIEMCZECH DLA OPIEKUNEK/ÓW OSÓB STARSZYCH. „ARTMEDICA24” OFERUJE ZATRUDNIENIE PRZY OPIECE OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC ZARÓWNO ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA JAK I BEZ, GWARANTUJEMY CAŁODOBOWE KOMPLEKSOWE WSPARCIE KOORDYNATORÓW, ZAPEWNIAMY SPRAWDZONE OFERTY PRACY, OKRES POBYTU NA PLACÓWCE DO USTALENIA, NIEKTÓTSZY JEDNAK JAK SZEŚĆ TYGODNI, RÓŻNE FORMY ZATRUDNIENIA I ROZLICZENIA ,TRANSPORT W OBIE STRONY.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Dam prace w Marsylii
Dam prace w Marsylii
Koszalin 30+ kilka dni temu

Praca w Marsylii i okolicy dla stolarz - ciesla -elektryk, hydraulik - murarz, malarz zewnetrzny - wewnetrzny - plakista - plyty gipsowe, szpachlowanie. Zapewniam mieszkanie

Piekarz Wyspy Owcze - kraj żyjący własnym rytmem
Piekarz Wyspy Owcze - kraj żyjący własnym rytmem
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy piekarza do pracy na Wyspach Owczych. Wymagane doświadczenie, komunikatywny angielski oraz paszport. Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą. Jeśli lubisz świeże powietrze, wysokie góry, słoneczne doliny, fascynującą mgłę, piękne jeziora, pasące się owce i zapierające dech w piersiach widoki, Wyspy Owcze to zdecydowanie coś dla Ciebie.

Filetowanie ryb Wyspy Owcze - kraj żyjący własnym rytmem
Filetowanie ryb Wyspy Owcze - kraj żyjący własnym rytmem
Poznań 30+ kilka dni temu

Praca przy ręcznym filetowaniu ryb na Wyspach Owczych, komunikatywny angielski, paszport, norma około 35 kg fileta na godzinę. Umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą. Jeśli lubisz świeże powietrze, wysokie góry, słoneczne doliny, fascynującą mgłę, piękne jeziora, pasące się owce i zapierające dech w piersiach widoki, Wyspy Owcze to zdecydowanie coś dla Ciebie.

Kucharz Wyspy Owcze- kraj żyjący własnym rytmem
Kucharz Wyspy Owcze- kraj żyjący własnym rytmem
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukujemy kucharzy do pracy w pizzerni, wyrabianie pizzy i pity. Wymagany komunikatywny angielski oraz paszport. Umowa o pracę zawarta bezpośrednio z pracodawcą. Jeśli lubisz świeże powietrze, wysokie góry, słoneczne doliny, fascynującą mgłę, piękne jeziora, pasące się owce i zapierające dech w piersiach widoki, Wyspy Owcze to zdecydowanie coś dla Ciebie.

Komisjonowanie artukulów zoologicznych i biurowych
Komisjonowanie artukulów zoologicznych i biurowych
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, poszukiwani komisjonerzy! Rekrutacja zdalna Zakres obowiązków: - komisjonowanie płyt CD, art. biurowych i książek - kompletacja akcesoriów zoologicznych - pakowanie i wysyłka towaru Wymagania: - dobra organizacja pracy - umiejętność pracy pod presją czasu - zorientowanie na realizację celów Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana! Oferujemy: - niemiecką umowę o pracę - stawka 11,15 € brutto/h plus 25 % dodatku nocnego - pakiet ubezpieczeń - transport od miejsca zamieszkanie do zakłady pracy - opiekę koordynatora - zakwaterowanie Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres: @ lub o kontakt pod numerem T: 786 - pokaż numer telefonu - T: 756 - pokaż numer telefonu - T: 508 - pokaż numer telefonu - ul.Krótka 6A 59-900 Zgorzelec https://www.jobconsult.pl/

Pracownik przy pakowaniu słodyczy
Pracownik przy pakowaniu słodyczy
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Pracownik przy pakowaniu słodyczy Miejsce pracy: Gotha 99867 Opis stanowiska: -Praca przy taśmie produkcyjnej bądź stacjonarnych stanowiskach, -Pakowanie towaru (cukierki, żelki, czekolady), -Układanie towaru na paletach i przygotowywanie do wysyłki, -Kontrola jakości. Wymagania: -zaangażowanie w wykonywane obowiązki, -terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy. Oferujemy: -Pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia, -zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, -dojazdy do pracy busami firmowy, -wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa niemickiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.), -atrakcyjne stawki godzinowe, -dodatek urlopowy, wakacyjne -umowa o pracę, niemiecka na czas nieokreślone. Możliwość zatrudnienia od zaraz. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres: @ lub o kontakt pod numerem T: 786 - pokaż numer telefonu - T: 756 - pokaż numer telefonu - T: 508 - pokaż numer telefonu - ul.Krótka 6A 59-900 Zgorzelec https://www.jobconsult.pl/

Monter
Monter
Leszno 30+ kilka dni temu

Opis Zatrudnimy pracowników do montaży stajni dla koni oraz namiotów wielkopowierzchniowych na terenie Unii Europejskiej Wymagania: Pracowitość Umiejętność pracy w zespole Niekaralność Dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy ( jednak nie jest konieczny ) Oferujemy: Przeszkolenie w zakresie montażu stajni Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Wysokie wynagrodzenie Miłą atmosferę Firma znajduje się w miejscowości Krzemieniewo (woj. Wielkopolskie). Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem portalu Oferty kandydatów powinny zawierać: CV. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon.-pt. w godzinach od 10-15 pod numerem: 607 - pokaż numer telefonu - . Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ( Dz. Urz. UE L 119 Z 04.05.2016) „CLD” Sp. z o.o. z siedzibą w Krzemieniewie ul. Spółdzielcza 120, 64-120 Krzemieniewo oświadcza, iż jest Administratorem danych osobowych Pana/Pani , które to dane będą / są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji. Przetwarzamy Pana / Pani dane osobowe do momentu zakończenia prowadzonego przez nas procesu rekrutacji na stanowisko odpowiadające Pana / Pani zainteresowaniom, doświadczeniu oraz wykształceniu , skutkującego przyjęciem lub odmową przyjęcia do pracy lub cofnięcia przez Pana / Panią zgody na przetwarzanie danych osobowych w tym celu (art. 22¹§ 1 Kodeksu Pracy w związku z art. 6 ust.1 lit. c RODO). W przypadku nie przyjęcia do pracy Pana / Pani dane osobowe zostaną usunięte z wszystkich nośników.

Praca sprzątanie w Berlinie
Praca sprzątanie w Berlinie
Stalowa Wola 30+ kilka dni temu

Praca dla sumiennej i odpowiedzialnej Pani przy sprzątaniu głównie mieszkań i domów oraz biur w Berlinie .Wynagrodzenie 12 Eur brutto/h. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana . Panie bez znajomości języka także mogą się zgłaszać . CV można wysłać na adres email: @ Anna , nr tel . 0048 691 - pokaż numer telefonu -

Monter instalacji wewnętrznej praca w Niemczech
Monter instalacji wewnętrznej praca w Niemczech
Piła 30+ kilka dni temu

Malarz szpachlarz praca we wewnątrz i na zewnątrz budynków w Belgii Wymagamy -doświadczenie -dokładność Oferujemy -umowa polska -ubezpieczenie -zakwaterowanie zapewnione płatne 100 euro miesięcznie (w pokojach 4 osobowych) -transport do pracy -wynagrodzenie 14euro netto za godzinę -godzin pracy ok 240 -wypłaty co 2 tygodnie -znajomość języka nie jest wymagana - praca na dłużej Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres e-mailowy Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Magnat" Hanna Doberska moich danych osobowych ,zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach ,w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana/Pani osoby.Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu

Murarz - Niemcy - Hanower
Murarz - Niemcy - Hanower
30+ kilka dni temu

Firma zajmująca się budownictwem kubaturowym i przemysłowym zatrudni pracowników do Niemiec i Szwecji. Nie wymagają znajomości języka obcego. Zapewniają stałe zatrudnienie. Obecnie zatrudnią na stanowisku: MURARZ Miejsce pracy: Niemcy – Hanower Wynagrodzenie: 11,00 – 12,00 euro na rękę/h Zadania: • Praca na szalunkach systemowych PERI, DOKA Nasze wymagania: • Doświadczenie zawodowe na w/w stanowiskach • Stabilności jako pracownik Oferujemy: • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Zapewnione zakwaterowanie o wysokim standardzie • Stawki do uzgodnienia z Kierownikiem w zależności od doświadczenia • Przejazdy pomiędzy krajami oraz w miejscu wykonywanej pracy • Możliwość pobrania zaliczki • Narzędzia oraz odzież ochronną • Ulak, Kindergeld • Nie wymagamy znajomości języka obcego – praca w polskich brygadach Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 798 - pokaż numer telefonu - (Justyna). Jeżeli Nie odbieram - Napisz SMS o treści „MURARZ” – Oddzwonię!

Zatrudnię Elektryków, Elektromechaników, Monterów. Praca w Hiszpanii
Zatrudnię Elektryków, Elektromechaników, Monterów. Praca w Hiszpanii
Zawiercie 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy na terenie Hiszpanii, Elektryków i Elektro monterów, praca na fabrykach samochodowych, centrach logistycznych oraz sklepach. Układanie kabli, podłączanie podstawowych mechanizmów, montowanie rurek i korytek na kable. Praca Montera na fabrykach samochodowych, centrach logistycznych, lotniskach i innych punktach. Jak sama nazwa wskazuje chodzi o demontaż a później montaż danych elementów takich jak np. linie produkcyjne, windy itp. Oferujemy dojazd do pracy, narzędzia ubranie oraz zakwaterowanie, nie ma żadnych ukrytych kosztów, Nie ma problemów z pieniędzmi zawsze wszystko na czas. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to wszystkie informacje przez telefon, zainteresowanych poważnie naszą ofertą proszę o kontakt.

ELEKTRYK HOLANDIA 560€ n tyg.+pokój jednoos.+zwrot za dojazdy do pracy
ELEKTRYK HOLANDIA 560€ n tyg.+pokój jednoos.+zwrot za dojazdy do pracy
Warzymice 30+ kilka dni temu

Firma EuroExperts jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 24529. Służymy doradztwem personalnym oraz pomagamy w rekrutacji pracowników na teren Niemiec i Holandii. Współpracujemy z godnymi zaufania agencjami zatrudnienia tymczasowego. Zapewniamy całodobowe wsparcie oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji.Dla naszego partnera poszukujemy doświadczonego elektryka z językiem angielskim lub niemieckim. Więcej szczegółów przedstawiamy w poniższym opisie:Opis stanowiska pracy:Wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych w szkołach i zakładach przemysłowychpraca długoterminowaWymagania:wykształcenie i doświadczenie w zawodziedobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiegoprawo jazdy kat. B i własny środek transportumile widziane własne narzędzia (podstawowe)Nasza oferta:holenderska umowę o pracę, na czas nieokreślony zagwarantowany pełny pakiet socjalnyatrakcyjne wynagrodzenie +/- 560 € tygodniowo / 40 godzin (m-c 2400 € netto)Zwrot kosztów za dojazdy z pracy do zakwaterowania w wysokości 0.19 € centów za kilometrpunktualne cotygodniowe wynagrodzenie na konto pracownika (czwartek lub piątek)20 dni urlopu wypoczynkowego w roku, liczone od pierwszego dnia pracyzakwaterowanie: pokój jednoosobowy z internetem (WLAN) indywidualne wsparcie w języku polskim (24/7)organizacja numeru podatkowego SOFI/BSN oraz szkolenia VCA po stronie pracodawcyWięcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 60*****76.

Tynkarz Belgia / praca dla belgijskiej firmy
Tynkarz Belgia / praca dla belgijskiej firmy
Kościan 30+ kilka dni temu

stawka 6 euro za metr, stawka godzinowa 20 euro więcej informacji pod numerem telefonu.

Pracownik tartaku  - Niemcy !
Pracownik tartaku - Niemcy !
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników tartaku do firmy w okolicach Lipska (około 100km).Zapotrzebowanie na 10-15 pracownikówPraca polega na obsłudze maszyn produkujących deski.Mile widziane grupy osób, teamy kilku osobowe.Praca nie wymaga dodatkowych kwalifikacji, jednak sprawności, preferowane silne osoby.Jedna osoba w grupie powinna komunikować się w języku niemieckim oraz preferowany jeden samochód na grupę.Praca w systemie 3 zmianowym.Zarobki około 2200 euro miesięcznie Zapewniamy zakwaterowanie (płatne około 300euro)Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV poprzez portal OLX

Osoba Sprzatajaca do Niemiec
Osoba Sprzatajaca do Niemiec
30+ kilka dni temu

OSOBA PRZĄTAJĄCA Miejsce pracy: Niemcy – 04668 Grimma (w pobliżu Leipzig)                                                                                         Zadania:Sprzątanie obiektów wakacyjnych i stref sanitarnych Wymagania:Doświadczenie zawodowe nie jest wymaganePodstawowa znajomość języka niemieckiegoMotywacja i chęć do pracy Oferujemy:Niemiecka Umowa o PraceZa godzine brutto € 10,00Start od 01.06.2021 do 30.09.2021Zakwaterowanie i posiłki są bezpłatne Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem.W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. +49 - 17******350 Website: www.ferienpark-thuemmlitzsee.de Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: (Dz. U. 2016 r. poz. 922).„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Barbara Dantz, DE 04668 Grimma Tel.: +49 - 17******350 (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest Barbara Dantz, Tel.: +49 - 17******350. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie Art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - Art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Praca Kurier Berlin małe paczki plus ZAKWATEROWANIE
Praca Kurier Berlin małe paczki plus ZAKWATEROWANIE
Szczecin 30+ kilka dni temu

Witam. Poszukujemy kierowców do rozworzenia przesyłek na terenie Berlina. Praca dla Firmy GLS . Praca od poniedziałku do piątku. Paczki max 5 kg zazwyczaj male koperty . Wozimy do 95 paczek zazwyczaj około 75 stopów (klientów) Praca autami typu mercedes Vito. Depot Grosberen lub Bernau. Praca dla Panów jak i Pań. Zakwaterowanie w Berlinie, dobre warunki koszt 250 € miesięcznie. Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony . Język niemiecki nie wymagany . PRACA OD ZARAZ !! Kontakt pod numerem +49******998106 lub +48********58

Kelner/Kelnerka do Niemiec
Kelner/Kelnerka do Niemiec
30+ kilka dni temu

Kelner/Kelnerka  Miejsce pracy: Niemcy – 04668 Grimma (w pobliżu Leipzig)       Zadania:Kelner/Kelnerka w restauracji w parku wakacyjnymWymagania:Doświadczenie zawodowe nie jest wymaganeZnajomość języka niemieckiegoMotywacja i chęć do pracy Oferujemy:Niemiecka Umowa o PraceZa godzine brutto € 12,00Start od 01.06.2021 do 30.09.2021Zakwaterowanie i posiłki są bezpłatne Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem.W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. +49 - 17******350 Website: www.ferienpark-thuemmlitzsee.de Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: (Dz. U. 2016 r. poz. 922).„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Barbara Dantz, DE 04668 Grimma Tel.: +49 - 17******350 (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest Barbara Dantz, Tel.: +49 - 17******350. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie Art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - Art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Spawacz TIG z doświadczeniem  - Wyspy Owcze
Spawacz TIG z doświadczeniem - Wyspy Owcze
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Spawanie i konserwacja jednostek pływających.Oczekiwania: ·      Uprawnienia zawodowe;·      wymagane doświadczenie w pracy (141, 136, 111);·      znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;·      bez nałogów.Zatrudnienie od zaraz.Pracodawca oferuje:·      40 -60 godz/tydzień pracy;·      wynagrodzenie 170/185 dkk/ godz ;210dkk/ nadgodz.; +12% dodatek wakacyjny;·      zakwaterowanie w pokojach 3000dkk/m-c;·      dwa bilety lotnicze /rok gratis;dopłata do posiłków, koszt pracownika to 20 dkk/dzień;·      opłatę za pierwszy lot na Wyspy oraz test/y Covid 19, zwrot kosztów na miejscu;·      pełne wsparcie przy załatwieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.Ważne! wymagany paszport.Informacje Covid 19; wymagane testy przed i po przyjeździe; brak kwarantanny. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aplikacji- CV, preferowane w j. angielskim do 30 czerwca 2021. W razie pytań proszę o kontakt.Proszę o umieszczenie w CV adnotacji:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). 

Legalna praca w Niemczech OD ZARAZ Magazyny/Produkcje dla wszystkich!E
Legalna praca w Niemczech OD ZARAZ Magazyny/Produkcje dla wszystkich!E
Chełm 30+ kilka dni temu

Dla naszego klienta w Nadrenii Północnej-Westfalii (Niemcy) poszukujemy pracowników do pracy w fabrykach i magazynach. Przykładowe oferty: fabryka plastikowych opakowań - pakowanie/ kontrola jakościfabryka pieczywa- praca przy piecu, dekorowanie, pakowaniemagazyn modowy- obsługa zwrotów sklepu internetowego z ubraniami, butami, dodatkamifabryka mięsa wieprzowego- trybowanieOferujemy: stawki od 10,45 do 16 euro brutto;dodatek 25% do stawki podstawowej za pracę w nocy;niemiecką umowę o pracę;legalne zatrudnienie;możliwość odpłatnego zakwaterowaniadojazdy z/do pracy;opiekę polskiego koordynatora;Oczekujemy: zaangażowania w pracę;odpowiedzialności;sprawności fizycznej;rzetelności przy wykonywaniu obowiązków;Dodatkowe atuty: prawo jazdy,własny transport,znajomość j. niemieckiego/angielskiego.Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez formularz OLX.

Praca jako kurier w GLS Berlin bez znajomosci jezyka
Praca jako kurier w GLS Berlin bez znajomosci jezyka
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Witam. Niemiecka firma transportowa poszukuje osoby chętne do pracy jako kurier w GLS. Depot jest w Bernau kolo Berlina. Tury znajdują się w Strausberg- Rudersdorf- Werneuchen- Berlin. Najlepiej osoby z doświadczeniem i umiejętnością jazdy długim busem. Niemiecka umowa. Zarobki 2100€-2200brutto. Znajomosc języka niewymagana. Chetnie pomoge w zakwaterowaniu. Osoby zainteresowane prosze o kontakt na WhatsApp albo na email

pracownik budowlany- praca przy fasadach OD ZARAZ
pracownik budowlany- praca przy fasadach OD ZARAZ
Kielce 30+ kilka dni temu

Proszę dzwonić w godzinach 8-16Jesteśmy krakowską firmą, świadczącą swoje usługi na terenie Niemiec od wielu lat. W tym momencie poszukujemy pracowników na stanowisko:pracownik budowlany/ pomocnik montażysty kamieniaNie wymagamy znajomości języków obcych.Oferujemy:Umowa o pracęWysokie wynagrodzenie (1700 - 1800 EUR netto "na rękę")nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracyindywidualnie ustalany termin wyjazduopłacone zakwaterowanie na miejscu (kwatery 2-3 osobowe)Pokrycie kosztów dojazdu do miejsca pracy w Niemczech oraz kosztów powrotu po zakończeniu kontraktumożliwość długoletniej współpracy w renomowanej firmiemożliwość przyuczenia do pracy samodzielnego montażysty kamieniadobre warunki pracy, miła atmosferaindywidualne podejście do każdego kandydatapremie za polecenie kandydata do pracyubezpieczenie zdrowotneIdealny kandydat powinien posiadać:doświadczenie w pracy na budowie i/lub wykształcenie budowlanedobrą kondycję fizyczną (praca na wysokości pow. 3m)brak przeciwskazań zdrowotnych i psychologicznych do pracy na wysokości (niektóre budowy nawet na wys. 40m)Minimum miesiąc przed podjęciem zatrudnienia podleganie polskiemu ustawodawstwu w zakresie ubezpieczenia zdrowotnegochęci do pracyProszę dzwonić w godzinach 8-16W weekendy kontakt wyłącznie za pośrednictwem OLX lub poprzez prs.kadrymałpagmail.com

Oferta Pracy / Monter rurociągów
Oferta Pracy / Monter rurociągów
Szczecin 30+ kilka dni temu

STATEC Sp. z o.o. to zarządzana przez niemieckiego właściciela firma startupowa w Szczecinie.Skupiamy się na: • montażu konstrukcji stalowych i aluminiowych, jak również• sprzętu stoczniowego w niemieckim przemyśle stoczniowym• budowie rur we współpracy z niemieckim partnerem w przemyśle stoczniowym Jak najszybciej poszukujemy do pracy w północnych i południowo-wschodnich Niemczech osóbna stanowisko  Monter rurociągów Twoje zadania:• Obróbka różnych materiałów rurowych (stal, stal nierdzewna, miedź itp.)• Czytanie i rozumienie rysunku izometrycznego i schematów• Samodzielny montaż połączeń rurowych i kołnierzowych zgodnie z ISO lub lokalizacją• Samodzielna obróbka i montaż podpór rurowych, montaż zasuw• Łączenie rur (sklejanie/spawanie, zaprasowywanie, skręcanie) Twój profil zawodowy:• Ukończone szkolenie jako monter rurociągów, hydraulik, spawacz lub podobne• Doświadczenie w obszarze instalacji przemysłowych, technologii zasilania, instalacjach gazowychi wodnych, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym lub podobnych branżach• Doświadczenie z zakresu spawania (metodą MAG/WIG) – mile widziane• Prawo jazdy kategorii C1/B• Umiejętność pracy w zespole uzupełniona o ostrożny, zorganizowany i samodzielny sposób pracy.Niezawodność, zainteresowanie produktem, proaktywność i praktyczna mentalność są częścią Twojego profesjonalnego wizerunku• Chętnie widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego w celu ogólnej komunikacji U nas znajdziesz:• Możliwość wykazania się wysokim stopniem osobistej odpowiedzialności w ramach małego, ale wysoce profesjonalnego zespołu• Stałe zatrudnianie poprzedzone krótkim okresem próbnym• Wynagrodzenie uzależnione od wyników• Możliwość samodzielnej pracy• Pomoc ze strony kadry kierowniczej w radzeniu sobie z powierzonymi zadaniami Prosimy o przesłanie aplikacji w formacie PDF w języku polskim (mile widziane również w języku niemieckim lub angielskim), wraz z życiorysem, posiadanymi certyfikatami i zaświadczeniami o odbytych szkoleniach zawodowych. W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem 69*******40 (lub 698 202 272- zarząd spółki w języku niemieckim / angielskim) 

Kurier do Niemiec
Kurier do Niemiec
30+ kilka dni temu

Kurier                                                                                                                                            Miejsce pracy: Niemcy - 60312 Frankfurt am Main                                                                                                                                                                           Zadania:Załadunek i rozładunek pojazdu oraz zabezpieczenie ładunkuDostawa i odbiór paczek Wymagania:Znajomość języka niemieckiego (10-40%)Czynne prawo jazdy kat. BPrecyzja, Niezawodność, Dobra sprawność fizycznaMotywacja i chęć do pracyNiezależna pracaZadbany wyglądNoszenie odzieży roboczejOferujemy:Niemiecka Umowa o PraceNetto od € 1.600,00 do 1.800,00Regularne godziny pracy od 07:00Stała wycieczka20-24 dni urlopuStart od zarazPraca w soboty jest dodatkowo płatna - € 300,00 do € 375,00 miesięcznie Dobre zakwaterowanie (Koszty € 300,00 do € 360,00 miesięcznie) Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV, ze zdjeciem.W razie pytań prosimy o Kontakt telefoniczny pod nr. +49 - 17******100Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: (Dz. U. 2016 r. poz. 922).„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Kamal Shaidai, DE 63165 Mühlheim.: +49 - 17******100 (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest Kamal Shaidai,          Tel.: +49 - 17******100. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie Art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - Art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

SPAWACZ MAG HOLANDIA 560€ n. tyg.+pok. jednoos.+zwrot za doj. do pracy
SPAWACZ MAG HOLANDIA 560€ n. tyg.+pok. jednoos.+zwrot za doj. do pracy
Warzymice 30+ kilka dni temu

Firma EuroExperts jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy wpisaną do rejestru przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 24529. Służymy doradztwem personalnym oraz pomagamy w rekrutacji pracowników na teren Niemiec i Holandii. Współpracujemy z godnymi zaufania agencjami zatrudnienia tymczasowego. Zapewniamy całodobowe wsparcie oraz profesjonalną pomoc w przygotowaniu wszelkiej dokumentacji.Dla naszego partnera poszukujemy doświadczonego Spawacza MAG 135 z językiem angielskim lub niemieckim. Więcej szczegółów przedstawiamy w poniższym opisie:Opis stanowiska pracy:Spawanie metodą MAG 135 Ram i uchwytów do maszyn (mozliwość podjęcia pracy bez aktualnego certyfikatu spawalniczego)praca długoterminowaWymagania:doświadczenie w zawodziedobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiegoprawo jazdy kat. B i własny środek transportuNasza oferta:holenderska umowę o pracę, na czas nieokreślony zagwarantowany pełny pakiet socjalnyatrakcyjne wynagrodzenie +/- 560 € tygodniowo / 40 godzin (m-c 2400 € netto)Zwrot kosztów za dojazdy z pracy do zakwaterowania w wysokości 0.19 € centów za kilometrpunktualne cotygodniowe wynagrodzenie na konto pracownika (czwartek lub piątek)20 dni urlopu wypoczynkowego w roku, liczone od pierwszego dnia pracyzakwaterowanie: pokój jednoosobowy z internetem (WLAN)indywidualne wsparcie w języku polskim (24/7)organizacja numeru podatkowego SOFI/BSN oraz szkolenia VCA po stronie pracodawcyWięcej informacji udzielamy telefonicznie pod numerem 60*****76.

Niemcy - Praca dla pomocników! Dieta! Niemiecka umowa! OD JUŻ! -D
Niemcy - Praca dla pomocników! Dieta! Niemiecka umowa! OD JUŻ! -D
Katowice 30+ kilka dni temu

Edwork jest firmą zajmującą się profesjonalną organizacją pracy na terenie Niemiec. Troszczymy się o odpowiedni dobór pracowników i umieszczamy tylko pewne oferty zatrudnienia, dlatego w Edwork zagwarantowana jest legalna i pewna praca w Niemczech.Dla naszego klienta poszukujemy pracowników pomocników specjalistów do pracy w HAMBURGU (Niemcy) na budowach.Praca od ZARAZ!Poszukujemy:pomocnika elektryka budowlanego;pomocnika malarza;pomocnika na magazynie/ magazyniera;pomocnika budowlanego.Wymagania:doświadczenie !!! - warunek konieczny;Znajomość j. Niemieckiego pozwalająca na zrozumienie przełożonego.Oczekujemy:zaangażowania w pracę;odpowiedzialności;sprawności fizycznej;rzetelności przy wykonywaniu obowiązków;Oferujemy:stawki od 11 euro brutto;dieta 18 euro nettoniemiecką umowę o pracę;legalne zatrudnienie;zakwaterowanie organizuje pracodawca, odpłatnie;Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz o przesłanie CV poprzez formularz OLX.

Praca za w Niemczech Zbrojarz / Cieśla z Językiem Niemieckim
Praca za w Niemczech Zbrojarz / Cieśla z Językiem Niemieckim
Chojnice 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy Zbrojarza/ Cieśle szalunkowego do pracy w Niemczech. Budujemy dwa sektory zakładu karnego. Miejsce wykonywania pracy - Niemcy. Szalowanie, Betonowanie , Zbrojenie . Prosimy o kontakt tylko osoby z doświadczeniem oraz z b. dobrą znajomością języka Niemieckiego. Polska umowa o prace , wynagrodzenie co 2 tygodnie , ubezpieczenie A1 .

Praca -Komisjonowanie
Praca -Komisjonowanie
30+ kilka dni temu

Firma Workforce Express gmbH poszukuje pracownikow na stanowisko komisjoner . Praca na magazynie Geodis . Komisjonowanie butelek Air UP. Praca bardzo lekka. Stawka 10.45 euro brutto . Oferta pracy skierowana do osob szukajacych pracy z zakwaterowaniem. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca . Zakwaterowanie w miejscowosci Pinneberg . . Koszt - 155 euro + 20 euro kaucja. Kaucja jest pobierana co miesiac , pozniej zwracana. Pokoje jednoosobowe lub dwuosobowe . Kazdy z lazienka . Kuchnia wspolna . Jest internet . Dojazd do pracy zapewnia pracodawca za darmo . Umowa niemiecka z wszystkimi swiadczeniami. Jezyk nie wymagany. Mile widzane osoby z prawem jazdy. Nie ma koniecznosci posiadania wlasnego auta. Dla kierowcy dodatki . Rozpoczecie pracy środy 02.06.2021 Praca również dla par. Osoby zainteresowane poprosze o kontakt pod nr tel +49*******81768 +48**********29

Praca dla pracowników budowlanych NIEMCY
Praca dla pracowników budowlanych NIEMCY
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracowników z doświadczeniem w remontach budowlanych do pracy w Münster w Niemczech. Atrakcyjne wynagrodzenie. Proszę o kontakt w wiadomościach na portalu OLX z krótkim opisem i numerem telefonu. Szef będzie kontaktował się telefonicznie w celu ustalenia szczegółów.

Spawacz MAG - 12 Osób - REKRUTACJA OTWARTA - Dołącz do Nas
Spawacz MAG - 12 Osób - REKRUTACJA OTWARTA - Dołącz do Nas
Wrocław 30+ kilka dni temu

ZATRUDNIMY SPAWACZY MAGPosiadamy konkretne, DŁUGOFALOWE zlecenie. Kontrahent uruchamia nową halę, zatrudni do 40 Spawaczy MAG oraz Operatorów Robotów Spawalniczych na chwile obecną.Opis Kontrahenta:Firma działa od 1981r. jest pionierem na rynku w obrabianiu blach. Hala produkcyjna o powierzchni 42000m2.Firma zajmuje się produkcją konstrukcji ramowych, podwozi, elementów obudowania maszyn oraz precyzyjnych drobnych części. Jest to wysoce zautomatyzowana produkcja i logistyka.Lokalizacja: ok. Osnabrück, NiemcyStanowiska spawalnicze wyposażone są w wysokiej jakości spawarki najnowszej generacji oraz posiadają różnorodne zaplecze produkcyjne i badawcze. W razie potrzeby dostępne są różne urządzenia do spawania, sczepiania obracania, które można dostosować do danego zespołu spawalniczego.Obecnie dostępne są następujące procesy spawalnicze:Spawanie łukiem metalowym w osłonie gazu (MIG / MAG)Spawanie wolframem w osłonie gazów obojętnych (TIG)Spawanie wiązką laserowąSpawanie punktowe oporowe - Spawanie garbowe / spawanie nakrętek - Różne procesy zgrzewania kołków.Praca 3 zmianowa.Możliwość pracy w nadgodzinach oraz praca w święta – Kontrahent pracuje praktycznie w każde święta – każdy kto jest po 2 tygodniowym szkoleniu może wpisać się na listę i pracować w dni świąteczne.Nadgodziny: 25% - Od 44 godzinyDodatek nocny do godziny: 2,35 Euro - 22:00 Uhr – 06:00 UhrPraca w Soboty: 30% - 06:00 Uhr – 24:00 UhrPraca w Niedziele: 50% - 06:00 Uhr – 24:00 UhrPraca w Święta: 125% - 06:00 Uhr – 24:00 UhrSzukamy chętnych Kandydatów, którzy szukają stabilnej, długofalowej współpracy.Nie jest wymagany język niemiecki , na miejscu są Nasi Pracownicy z Polski.Wymagania:Doświadczenie min. 3-4 letnie w Spawaniu MAG,Umiejętność czytania rysunku technicznego,Mile widziane podst. języka niemieckiego lecz nie wymagane – jednak komputer wyświetla informacje w języku niemieckim. Szkolenie trwa 2 tygodnie.Certyfikaty wymagane, lecz nie muszą być aktualne.Wybranemu Kandydatowi oferujemy:Wynagrodzenie netto 9500zł - 11000złPolską Umowę o Pracę – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim. Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy – cały koszt pokrywa MR JOB,Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,Możliwość otrzymania zaliczki,Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,Opiekę ze strony Naszego Biura – posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami,Świadczenia Kindergeld – ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim. W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.DOŁĄCZ DO NAS. JESTEŚMY 12 LAT NA RYNKU PRACY.ZATRUDNIAMY BLISKO 400 OSÓB. KONTAKT Z REKRUTEREM:Kasia: 69*****24Martyna: 73*****28Ola: 60*****56Alina: 53*****29Agnieszka:53*****20Kinga: 53*****26

Pracownik budowlany w Niemczech
Pracownik budowlany w Niemczech
Września 30+ kilka dni temu

Szukam osoby chętnej do pracy w Niemczech. Praca przy wykończeniach i remontach, zakres ogólnobudowlany: płytki, tynki, szpachlowanie, malowanie, płyty GK itp. Zjazdy co ok. 4-5 tygodni. Proszę o kontakt wyłącznie fachowców z doświadczeniem. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie: 72*****97. Nie odpowiadam na wiadomości na OLX

Praca na budowie w Niemczech - okolice Frankfurtu nad Menem
Praca na budowie w Niemczech - okolice Frankfurtu nad Menem
Opole 30+ kilka dni temu

Firma budowlana działajca w okolicach Frankfurtu nad Menem zatrudni pracowników budowlanychWykonujemy ogólnie rozumiane prace wykończeniowe w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Najczęściej kompletne renowacje, remonty a także prace ogrodowe przy murkach, tarasach, basenach.Więc jeśli lubisz Tynkować, Szpachlować, Układać płytki, Wykańczac łazienki, Wznosić ścianki w systemie suchej zabudowy, Montować okna, Murować, Szalować itp. zapraszam do kontaktu.Wymagania: doświadczenie na budowie min. 2 lata, pracowitość, zainteresowanie branżą budowlaną, niekaralność, trzeźwe myślenieJęzyk niemiecki nie jest wymagany, lecz mile widzianyOferujemy stałą pracę z możliwością rozwoju i nabywania nowych umiejętności.Praca od poniedziałku do soboty - około 55 godzin tygodniowoStawka zależna od umiejętności i formy zatrudnienia od 10 do 14 EUR za godzine pracy.Dla osób posiadających własny samochód i narzędzia +12 do 16 EUR za godzine pracy.Poszukujemy także podwykonawców zarówno z polską (wymagane A1 na niemcy i niemiecki numer podatkowy) jak i niemiecką działalnością.Możliwość rozliczania się od tzw. całości czyli ustalona stawka za z góry określoną i wykonaną pracę.Pracujemy w systemie 6/2, czyli 6 tygodni pracy w Niemczech i 2 tygodnie urlopu w Polsce. Istnieje dodatkowo możliwość zjazdów do Polski po tzw. Zamknięciu budowy, skończonym remoncie na danym adresie.Na życzenie istnieje możliwość zakwaterowania - koszt 12 EUR/doba plus ewentualny dojazd do pracy dla osób nie posiadających samochodu - koszt 3 EURZapraszamy do kontaktu codziennie od godz. 8,00 do 18,00 - e-mail lub telefonicznieProszę o kontakt tylko osoby poważnie zainteresowane i chętne do pracy w długiej perspektywie czasowej.

Montaż budynków z prefabrekatow Belgia !!!
Montaż budynków z prefabrekatow Belgia !!!
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam , belgijska firma poszukuje ludzi i ekip do prac betoniarskich , stawianie ścian prefabrykowanych , szkalowanie , zbrojenie . Pomagam w zakwaterowaniu i dojazdu do pracy . Zjazdy uzgadniane indywidualnie . Wysokie zarobki dla ludzi którzy chcą pracować . Praca cały rok. Na rynku budowlanym w belgi jesteśmy już 12 lat . Proszę o kontakt telefoniczny lub na SMS . 00*****039680 Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

Fundamenty, slupy w. n. Niemcy
Fundamenty, slupy w. n. Niemcy
30+ kilka dni temu

Praca przy fundamentach oraz wznoszeniu pierwszej konstrukcji slupów wysokiego napięcia. Praca naziemna. Całe Niemcy. Osoby na własnej działalności gospodarczej. 17 euro plus mieszkanie (nie toleruje hoteli pracowniczych) Własny samochód bądź jeden na team. Po okresie próbnym zlecenia długoterminowe bądź praca na niemieckiej umowie. Kontakt +48**********27

Brygadzista / Majster - praca w Niemczech
Brygadzista / Majster - praca w Niemczech
Słońsk 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy BRYGADZISTĘ/MAJSTRA . Oferta w pierwszej kolejności dla województw zachodniej Polski. Co oferujemy? • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po sprawdzeniu) • Zatrudnienie na warunkach Polskich lub Niemieckich • Stałe, stabilne zatrudnienie- nie jest to ani praca sezonowa ani kontrakt na kilka miesięcy • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia i certyfikaty)• Praca stabilna, długoterminowa • Możliwość zjazdu do domu w każdy weekend • Możliwość awansu Czego wymagamy? • Umiejętności i doświadczenia w kierowaniu zespołami montażowymi (montaż, demontaż maszyn przemysłowych) • Znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym • Znajomość rysunków technicznych • Prawo jazdy kat. B • Samodyscypliny i zaangażowania oraz gotowość do pracy w delegacjach w krajach UE, najczęściej Niemcy Jak płacimy? Zarobki są uzależnione od: • Doświadczenia i umiejętności pracowników, np. znajomości języków • Stażu pracy w naszym zakładzie oraz rodzaju pracy i zakresu obowiązków • Posiadanie dodatkowych kwalifikacji /uprawnień np. suwnice, wózki widłowe, zwyżki, SCC, VCA itd. Ile płacimy? • Rozpiętość zarobków w granicach od 12 000 zł do 18 000 zł brutto na umowę o pracę niemiecką lub polską Kontakt pod nr tel. 50*******00 do godziny 18.

Zatrudnimy pracowników na stanowisko ELEKTRYK
Zatrudnimy pracowników na stanowisko ELEKTRYK
Słońsk 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracowników na stanowisko ELEKTRYK (preferowane osoby zamieszkałe w województwie lubuskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim) – praca w Niemczech (Brenz)Zakres obowiązków:• Konserwacja, naprawa i serwisowanie urządzeń produkcyjnych.• Analiza zgłoszeń usterek oraz samodzielne ich usuwanie.• Przeróbka i rozbudowa urządzeń produkcyjnych. • Samodzielna praca w przyjaznym gronie współpracowników.Wymagania:• Ukończone szkolenie w odpowiedniej dziedzinie zawodowej lub porównywalne kwalifikacje. • Zdolność do pracy w zespole i elastyczność. • Gotowość do pracy na zmiany.• Uprawnienia elektryczne do 1 kV.Co oferujemy?• Komfortowe, bezpłatne zakwaterowanie.• NIEMIECKĄ UMOWĘ O PRACĘ.• Dojazd.• Umowę o pracę na czas nieokreślony (po sprawdzeniu).• Stałe, stabilne zatrudnienie.• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, certyfikaty).• Możliwość awansu i podwyżki.• Możliwość nadgodzin.Jak płacimy?Zarobki są uzależnione od:• Umiejętności pracowników, np. znajomość języków obcych.• Uprawnień.• Doświadczenia.Ile płacimy?• Wynagrodzenie od 2.000,00 euro brutto miesięcznie.

ZBROJARZ NIEMCY bez znajomości języka. Pełna organizacja wyjazdu
ZBROJARZ NIEMCY bez znajomości języka. Pełna organizacja wyjazdu
Poznań 30+ kilka dni temu

Atrakcyjne zarobki w €, wypłacane do 10. dnia każdego miesiąca, bezpłatną i pełną organizację wyjazdu i pobytu, bezpłatne zakwaterowanie, w pełni wyposażone, dojazdy do pracy, długoterminową umowę o pracę na pełny etat, stabilne zatrudnienie (również w okresie zimowym), pracę w polskim zespole, urlop wypoczynkowy płatny w euro, pełne ubezpieczenie w ZUS, opiekę polskojęzyczną (meldunek, lekarz, prawnik), możliwość otrzymania zaliczki.Co będzie należało do Twoich zadań? wykonywanie zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowychOd nas dostaniesz bezpłatnie:zakwaterowanie, w pełni wyposażone,wyjazd na kontrakt,dojazdy do pracy,odzież roboczą i ochronną,narzędzia pracy,dodatkowe ubezpieczenie NNW w Allianz Niemcy.Ponadto możesz otrzymać:zwrot podatku w Niemczech,świadczenia rodzinne na dzieci (Kindergeld) w Niemczech.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJW każdej chwili zachęcamy do kontaktu telefonicznegoRzeszów +48*******98 lub +48*******58 (można dzwonić do godziny 20:00)Poznań  +48*******71 (można dzwonić do godziny 20:00)Kraków  +48*******30 (można dzwonić do godziny 16:00)Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Praca na produkcji w Holandii ok. 350€ netto tyg. PRZEJAZD KREDYTOWANY
Praca na produkcji w Holandii ok. 350€ netto tyg. PRZEJAZD KREDYTOWANY
Włocławek 30+ kilka dni temu

Dla naszego klienta z którym współpracujemy od paru lat, poszukujemy do pracy na produkcji.Oferta pracy jest skierowana również do par i grup znajomych!JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY NA BUSA MOŻEMY GO OPŁACIĆ ZA CIEBIEMiejscowość: Doetinchem, Kornhonr, Puten, Nijker (NL)Oferujemy:kredytowany przejazd do Holandii !zarobki w systemie tygodniowymzakwaterowanie w pełni wyposażone w tym również sypialnie max. 2 osobowe (pary mają gwarancje mieszkania i pracy razem)zarobki ok. 350€/tyg netto (już po wszystkich opłatach, w tym też zakwaterowania)ubezpieczenie zdrowotneopiekę polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnieniapomoc w organizacji wyjazdu "od A do Z"Do twoich obowiązków będzie należało:pakowanie gotowego, czystego produktu (uda, piersi z kurczaka)kontrola jakościdbanie o czystość miejsca pracyważeniefoliowanieetykietowanieTa oferta jest skierowana do Ciebie jeśli:ukończyłeś 18 latnie przeszkadza Ci temperatura ok. 5'Cjesteś odpowiedzialnydyspozycyjny (praca 2-zmianowa)chcesz wyjechać w niedalekim terminieNie wymagamy znajomości języka angielskiego i doświadczenia!Zainteresowany?Wyślij CV za pomocą portalu, a oddzwonimy do Ciebielub skontaktuj się pod numerem telefonu +48********85Posiadamy również inne oferty pracy, w tym też dla specjalistów.NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ!Holandiajobs - jesteśmy agencją pośrednictwa pracy. Działamy od 7 lat. Pomagamy obywatelom Unii Europejskiej znaleźć zatrudnienie na terenie Holandii. Za naszym pośrednictwem znalazło prace ponad 15 000 osób.

Monter okien PRACA OD ZARAZ !
Monter okien PRACA OD ZARAZ !
Myślenice 30+ kilka dni temu

Poszukujemy doświadczonych montażystów okien do pracy w Niemczech i Polsce. Nasza firma specjalizuje się w montażu okien i drzwi, fasad aluminiowych.Nasze projekty to głównie duże budowy.montaż okien PCV i aluminiowych zgodnie z projektem budowlanymDoświadczenie w pracy jako monter okienZnajomość rysunków technicznychOferujemy stałe zatrudnienieBezpłatne zakwaterowanieSamochód służbowy na dojazdy do miejsca pracyMożliwość pracy w systemie 3/1ZAPRASZAMYDO KONTAKTU! - T E L E F O N +48********01

Oferta pracy Spawacza rurociągów
Oferta pracy Spawacza rurociągów
Szczecin 30+ kilka dni temu

STATEC Sp. z o.o. to zarządzana przez niemieckiego właściciela firma startupowa w Szczecinie. Skupiamy się na: • montażu konstrukcji stalowych i aluminiowych, jak również • sprzętu stoczniowego w niemieckim przemyśle stoczniowym • budowie rur we współpracy z niemieckim partnerem w przemyśle stoczniowym  Jak najszybciej poszukujemy do pracy w północnych i południowo-wschodnich Niemczech osóbna stanowisko  Spawacza Twoje zadania:• Spawanie i łączenie różnych materiałów rurowych (stal, stal nierdzewna itp.) • Samodzielny wstępny montaż rur • Umiejętność czytania i rozumienia rysunku izometrycznego i schematów będzie dodatkowym atutem Twój profil zawodowy:• Ukończone szkolenie jako spawacz, konstruktor, rurociągów, hydraulik, monter rur lub podobne• Doświadczenie w obszarze instalacji przemysłowych, technologii zasilania, instalacjach gazowych i wodnych, przemyśle stoczniowym, petrochemicznym lub podobnych branżach • Certyfikaty spawalnicze (MAG/WIG) • Prawo jazdy kategorii C1/B • Umiejętność pracy w zespole uzupełniona o ostrożny, zorganizowany i samodzielny sposób pracy. Niezawodność, zainteresowanie produktem, proaktywność i praktyczna mentalność są częścią Twojego profesjonalnego wizerunku • Chętnie widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego i/lub angielskiego w celu  ogólnej komunikacji  U nas znajdziesz:• Możliwość wykazania się wysokim stopniem osobistej odpowiedzialności w ramach małego, ale wysoce profesjonalnego zespołu • Stałe zatrudnianie poprzedzone krótkim okresem próbnym • Wynagrodzenie  uzależnione od wyników • Możliwość samodzielnej pracy • Pomoc ze strony kadry kierowniczej w radzeniu sobie z powierzonymi zadaniami Prosimy o przesłanie aplikacji w formacie PDF w języku polskim (mile widziane również w języku  niemieckim lub angielskim), wraz z życiorysem, posiadanymi certyfikatami i zaświadczeniami o odbytych szkoleniach zawodowych.  W razie pytań jesteśmy dostępni pod numerem 69*******40 (lub 698 202 272- zarząd spółki w języku niemieckim / angielskim) 

Praca dla budowlańca Niemcy
Praca dla budowlańca Niemcy
Mława 30+ kilka dni temu

Praca ogólnobudowlana w Niemczech. Stawka 16€/h. Bezpłatne zakwaterowanie w prywatnym mieszkaniu. Wymóg działalność gospodarcza. Kontakt +49*****396023 lub wiadomość przez olx

Filtr