Sortowanie:
Znaleziony: 5682 ogłoszenie w kategorii Handel Polska: Wszystkie miasta
Oferuje pracę
Oferuje pracę
nowe Warszawa 7 dni plecy

Poszukuję pozytywnie nastawionej osoby lubiącej kontakt z ludźmi do pracy w saloniku prasowym w prestiżowym miejscu....w niepełnym wymiarze godzin.

Praca Rypin
Praca Rypin
Rypin 7 dni plecy

Praca w punkcie handlowym, praca według grafiku, niedziele wolne, co druga sobota pracująca. Szukamy energicznej, odpowiedzialnej osoby, która lubi pracę w handlu i kontakt z Klientami.

SPRZEDAWCA
SPRZEDAWCA
7 dni plecy

Zatrudnię osobę otwartą na kontakt z klientem,sumienną i zaangażowaną.Praca w Żelechowie, sklep z art. szkolnymi, tekstyliami i zabawkami.

sprzedawca KIK 1/2 etatu-Aleja Bielany
sprzedawca KIK 1/2 etatu-Aleja Bielany
Wrocław 7 dni plecy

Twoje zadania: profesjonalna obsługa Klienta, prezentacja towaru zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy, czynny udział w tworzeniu efektywnego zespołu. Oferujemy: zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę, stabilne warunki zatrudnienia, szkolenia wewnętrzne, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, rabat pracowniczy na zakupy w naszych sklepach, przyjazną atmosferę pracy, pracę w dynamicznym i pełnym pasji zespole, możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Twój profil: odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość, entuzjazm i zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność (praca również w weekendy), mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy.

Ekspedientka / sprzedawca Moda damska
Ekspedientka / sprzedawca Moda damska
7 dni plecy

Poszukujemy osób energicznych i komunikatywnych, z uśmiechem :)- Twój wiek nie ma dla nas znaczenia Rekrutujemy na stanowisko: SPRZEDAWCA mody damskiej:) Poszukujemy osób z DOŚWIADCZENIEM W HANDLU :) Interesujesz się modą? Jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia i lubisz pracę z ludźmi? Jesteś odpowiedzialna/y i zaangażowana/y w pracę? Dołącz do naszego zespołu Praca w godzinach 10:00 do 18:00 SOBOTA 9:00 do 14:00 GWARANTUJEMY: -profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy, -możliwości rozwoju zawodowego i awansu, -motywujący system wynagrodzeń, -przyjazną atmosferę, -stabilne warunki zatrudnienia. Do OBOWIĄZKÓW osoby zatrudnionej będzie należeć: -profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta, -aktywna pomoc oraz doradztwo klientom w zakupach, -budowanie relacji z klientem, -dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów. WYMAGANIA: -łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, -pasja do aktywnej sprzedaży, -wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, -dyspozycyjność oraz gotowość do pracy Zgłoszenia przesyłajcie za pośrednictwem lento Prosimy o przesłanie zdjęcia wraz z aktualnym zdjęciem Pełna oferta pracy dla wybranych przez nas kandydatek zostanie przesłana droga email APLIKUJ JUŻ DZIŚ:)

LEGNICA - specjalista ds floty aut służbowych
LEGNICA - specjalista ds floty aut służbowych
Chojnów 7 dni plecy

Firma o stabilnej pozycji na rynku, zatrudni osobę z doświadczeniem przy nadzorowaniu floty samochodów służbowych (20szt) Swoje CV prosimy załączyć w odpowiedzi na nasze ogłoszenie. Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Specjalista DS. Sprzedaży Fotowoltaiki
Specjalista DS. Sprzedaży Fotowoltaiki
Tczew 7 dni plecy

Firma Nature Energy S.C. poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy ds. Fotowoltaiki. Informacje o firmie Do Twoich obowiązków będzie należało: - aktywne pozyskiwanie klientów, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych, - negocjowanie warunków oraz finalizacja sprzedaży, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - kreowanie działań marketingowych wspierających realizację planu sprzedażowego. Nasze oczekiwania: - mile widziane doświadczenie w pracy z klientem (nie jest to warunek konieczny chętnie Cię wszystkiego nauczymy), - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy z celem, - komunikatywność, proaktywność oraz zaangażowanie. Co oferujemy: - współpracę na podstawie umowy B2B, - miłą atmosferę pracy, - pomoc działu technicznego oraz finansowego na każdym etapie procesowania klienta, - dużą swobodę działania, - elastyczne godziny pracy, - jedne z najwyższych stawek sprzedażowych na rynku bez górnego limitu, - możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego. Koniecznie wyślij nam swoje CV

Specjalista DS. Sprzedaży Instalacji Fotowoltaicznych
Specjalista DS. Sprzedaży Instalacji Fotowoltaicznych
Działdowo 7 dni plecy

Firma Nature Energy S.C. poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy ds. Fotowoltaiki. Informacje o firmie Do Twoich obowiązków będzie należało: - aktywne pozyskiwanie klientów, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych, - negocjowanie warunków oraz finalizacja sprzedaży, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - kreowanie działań marketingowych wspierających realizację planu sprzedażowego. Nasze oczekiwania: - mile widziane doświadczenie w pracy z klientem (nie jest to warunek konieczny chętnie Cię wszystkiego nauczymy), - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy z celem, - komunikatywność, proaktywność oraz zaangażowanie. Co oferujemy: - współpracę na podstawie umowy B2B, - miłą atmosferę pracy, - pomoc działu technicznego oraz finansowego na każdym etapie procesowania klienta, - dużą swobodę działania, - elastyczne godziny pracy, - jedne z najwyższych stawek sprzedażowych na rynku bez górnego limitu, - możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego. Koniecznie wyślij nam swoje CV.

Handlowiec Wentylacja Klimatyzacja Pompy ciepła
Handlowiec Wentylacja Klimatyzacja Pompy ciepła
Gliwice 7 dni plecy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku i długoletniej tradycji zatrudni handlowców, inżynierów d/s wentylacji i klimatyzacji i pomp ciepła. Oferujemy samochód służbowy, szkolenia branżowe i doskonalenia metod sprzedaży oraz wspomaganie w promocjach nowych produktów. Sprzedaż pomp ciepła w połączeniu z rekuperacją i fotovoltaiką przynosi duże prowizje dla aktywnych.Zatrudnimy sprawnego w obsłudze programów projektowych inżyniera z zaangażowaniem i motywacją do podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Zadaniem nowo zatrudnionych będzie przyswojenie systemów i projektów realizowanych przez firmę, udział w opracowywaniu nowych rozwiązań w dziedzinie HVAC.Firma realizuje zaawansowane instalacje wentylacji oraz klimatyzacji technologicznych i komfortu dla najbardziej wymagających klientów. Praca w Gliwicach.

Pakowanie odzieży w sklepie internetowym
Pakowanie odzieży w sklepie internetowym
Bielsko-Biała 7 dni plecy

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży odzieżowej przyjmie osobę do pakowania odzieży w sklepie internetowym na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia współpracy po wakacjach.Praca od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8-14. Firma znajduje się w Bielsku-Białej. Zadania i czynności wykonywane na stanowisku:- Przepakowywanie, sprawdzanie i metkowanie produktów - Rozkładnie towaru na magazynie - Wychwytywanie fizycznie uszkodzonych produktów - Przygotowywanie przesyłek dla klientów - Pomoc przy rozładunku dostaw Od kandydatów oczekujemy: - Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w przedziale godzinowym 8-14 - Dokładności, systematyczności - Umiejętności pracy w zespole - Energii i chęci do pracy - Dobrej organizacji pracy - Status ucznia/studenta Oferujemy: - Umowę zlecenie - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Miłą atmosferę w młodym zespole Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prosimy o przesłanie CV poprzez formularz OLX. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922

Projektant / koordynator / ogarniacz chaosu
Projektant / koordynator / ogarniacz chaosu
Kraków 7 dni plecy

Szukamy osoby, która pomoże urzeczywistnić pomysły oraz doda swoje "trzy grosze" w projektach.Na razie produkujemy i sprzedajemy paski do aparatów, ale nasz apetyt jest trochę większy.Potrzeba nam właśnie Ciebie jeśli:jesteś kreatywny/a i masz zmysł artystycznyogarniasz illustratora, albo inny program który pomoże Ci pokazać innym to co masz w głowiemasz doświadczenie w projektowaniulubisz wyzwania i potrzebujesz się wyżyćchcesz mieć realny wpływ na to potem zostanie wyprodukowanejesteś w osadzony/a w rzeczywistości i rozumiesz, że deadline to deadline.umiesz ogarnąć siebie i innychPoza rysowaniem i tworzeniem, miałbyś/miałabyś zająć się też wyszukaniem komponentów, zamawianiem ich, wysyłaniem do podwykonawców. Google oraz excel nie jest ci obcy.Praca na miejscu w biurze w Krakowie (Olsza). Elastyczny czas pracy liczony na godziny.Widzimy się!

Specjalista obsługi platform sprzedażowych w sklepie internetowym
Specjalista obsługi platform sprzedażowych w sklepie internetowym
Słupca 7 dni plecy

OpisZatrudnimy mężczyznę do pracy w dziale produktu.Opis stanowiska;obsługa paneli sprzedażowych takich platform jak allegro, amazonobsługa panelu sklepu internetowegotworzenie ofert, dobór odpowiednich parametrów Wymagania;sbiegła obsługa komputerapodstawowa znajomość htmldobra organizacja i umiejętność pracy w zespolekreatywność Oferujemy;stabilna pracę w firmie zatrudniającej ponad 50 osóbsiedziba firmy Piotrowice k.Słupcyelastyczny czas pracy w godzinach 07:00-17:00szkolenie Prosimy przesłać CV ze zdjęciem oraz kilka słów o sobie. Jeśli masz czym się pochwalić to również będzie dodatkowy atut. Wysokie oceny w nauce - również podeślijW odpowiedzi na wybrane aplikacje zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

MARS MEBLE zatrudni Specjalistę e-commerce ds. sprzedaży internetowej
MARS MEBLE zatrudni Specjalistę e-commerce ds. sprzedaży internetowej
7 dni plecy

W związku z dynamicznym rozwojem Fabryka Mebli MARS poszukuje pracownika na stanowisko: • specjalista e-commerce ds. sprzedaży internetowej Zakres obowiązków: - tworzenie, obsługa i rozwój kanałów sprzedaży internetowej - bieżąca obsługa sklepu internetowego i aktywny angaż w jego rozwój - planowanie i realizacja strategii sprzedażowych, - wsparcie pozycjonowania produktów - współpraca z działem logistyki, magazynem oraz kontrahentami. Wymagania: - mile widziana znajomość języka niemieckiego - znajomość platformy sprzedażowej ebay , amazon na rynku niemieckim - doświadczenie w branży e-commerce, social media i marketingu internetowym - sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Oferujemy: -interesującą pracę w dynamicznym zespole i nowoczesnej firmie, -wszechstronny rozwój na wielu płaszczyznach wiedzy i umiejętności, -pracę w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie. CV prosimy wysyłać na adres email : agata(małpa)mars-meble.plSkontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami. Praca dla kobiet oraz mężczyzn. Kontakt : osobisty w siedzibie firmy Bralin ul. Namysłowska 9b lub telefoniczny 51*******39.

Technik - grafik komputerowy e-commerce
Technik - grafik komputerowy e-commerce
Łódź 7 dni plecy

Firma reball.pl powstała w 2011r. Zajmujemy się sprzedażą wysyłkową sprzętu serwisowego, narzędzi i akcesoriów do napraw elektroniki powszechnego użytku. Od początku naszej działalności sukcesywnie powiększamy ofertę w zakresie kompleksowego wyposażenia elektroników, serwisów RTV/GSM.W związku z uruchomieniem nowych kanałów sprzedaży poszukujemy osób które dołączą do działu e-commerce którego zadaniem jest uruchomienie nowego sklepu online, migracja ofert między platformami ich utrzymanie oraz wdrażanie nowych produktów do sprzedaży.Twoim zadaniem będzie przygotowanie produktów do sprzedaży oraz opieka nad ofertami.Posiadasz wykształcenie techniczne, interesuje cię elektronika i fotografia?Zapraszamy, dołącz naszego zespołu!Obowiązki:fotografowanie produktów z branży elektronicznej, przygotowywanie zdjęć w programach graficznych, opisów oraz zarządzanie ofertami na platformach sprzedażowych tj. Allegro, sklep onlineuzupełnianie ofert o brakujące parametrywsparcie w zakresie okresowych akcji, promocji i wyprzedażymonitorowanie i analiza rynku oraz nowych trendówwspółpraca z innymi działami firmyWymagania:wykształcenie techniczne lub wiedza z zakresu elektroniki serwisowejznajomość fotografii produktowej oraz Photoshop/Gimp, Coreldobra znajomość platformy sprzedażowej Allegrodoświadczenie w branży e-commercedobra znajomość języka angielskiegoumiejętność szybkiego wyszukiwania informacjisystematyczność i doskonała organizacja pracyumiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasuraportowanie efektów pracysamodzielność w działaniuotwartość i komunikatywność Oferta:praca w solidnej i dynamicznie rozwijającej się firmieumowa na czas nieokreślony po 6 miesięcznym okresie próbnymwynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczeniapremie uzależnione od osiąganych wyników w pracyniezbędne szkolenia branżowepraca w godz. 8-16 pięć dni w tygodniuniezbędne narzędzia pracymiejsce pracy Łódź, ul. Rzgowska 100/102Benefity:karta FitProfitmożliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowegoudział w targach branżowych oraz wybranych szkolenia z branży e-commerceprzyjazna atmosfera pracy w młodym zespolekontakt z najnowszymi produktami z zakresu elektroniki serwisowejrabat na towary przez nas oferowaneudział w eventach firmowychpyszna świeża kawa, słodycze, owoce, napoje bez ograniczeńdodatki okolicznościowe na ŚwiętaW pracy kierujemy się takimi wartościami: kreatywność, zaangażowanie, praca zespołowa, innowacyjność, swobodna atmosfera pozbawiona korporacyjnej sztywności.Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami po otrzymaniu mailowo CV.Prosimy o podanie w LM Państwa dotychczasowego doświadczenia w branży e-commerce.Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest reball.pl Roman Jędrzejewski, ul. Rzgowska 100/102, 93-153 Łódź.2) Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.3) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.4) Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych.

Kasjer do sklepu Żabka
Kasjer do sklepu Żabka
8 dni plecy

Witam, zatrudnię od zaraz kasjera / kasjerkę z doświadczeniem do sklepu Żabka. Praca dwuzmianowa. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres : tomasz.kalenko1@gmail.com.

Sprzedawca sklep Camper galeria Arkadia
Sprzedawca sklep Camper galeria Arkadia
8 dni plecy

Camper to marka obuwnicza, która z małej rodzinnej firmy przeobraziła się w duży biznes o zasięgu międzynarodowym. Nasze unikalne i zaprojektowane przez artystów produkty cieszą się dobrą reputacją pośród klientów na całym świecie. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: SALES ASSOCIATE Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Realizację indywidualnych planów sprzedaży Budowanie dobrych relacji z klientami Profesjonalne doradztwo i asystowanie klientowi w procesie decyzyjnym Dbanie o estetyczny wygląd sklepu Jeżeli: Lubisz pracę w zespole Nie masz problemów w nazwiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi Z zaangażowaniem wykonujesz powierzone zadania Posiadasz dobrą znajmość języka angielskiego (warunek konieczny) Jesteś w wieku pomiędzy 18 a 25 lat Aplikuj do nas! Oferujemy: Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) Profesjonalne szkolenie z obsługi klienta Motywujący system premiowy Przyjazną atmosferę miejsca pracy Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Sprzedawca w sklepie ze zdrową żywnością
Sprzedawca w sklepie ze zdrową żywnością
Kraków 8 dni plecy

„Bio Kredensik” poszukuje osoby na stanowisko: SPRZEDAWCA w nowo otwieranym sklepie ze zdrową żywnością w Krakowie przy ul. Wrocławskiej 

 Wymagania od kandydatów: - umiejętność nawiązywania relacji z klientami oraz tworzenie przyjaznej atmosfery 
- zainteresowanie zdrowym żywieniem i stylem życia 
 - chęć zdobywania wiedzy na temat produktów Bio 
 - zaangażowanie w pracę - aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć wyrobienia - znajomość j.angielskiego na poziomie podstawowej komunikacji 

Zakres obowiązków: 
- obsługa klientów - przyjmowanie dostaw 
- wykładanie towaru i dbanie o ekspozycję na półce - obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - zaangażowanie w pracę
- dbanie o czystość w miejscu pracy

 Oferujemy:
 - umowa o pracę na pełny etat 
- atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+premia) 
- rabat na zakupy - pyszną kawę :) CV z poniższą klauzulą o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych proszę o przesłanie na adres mailowy: biuro.biokredensik@gmail.com Wymagana klauzula o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Kasjer/Sprzedawca Żabka
Kasjer/Sprzedawca Żabka
Kraków 8 dni plecy

Zatrudnię kasjera/sprzedawcę do sklepu Żabka

Ekspedientkę do sklepu z wedlinami
Ekspedientkę do sklepu z wedlinami
8 dni plecy

Zatrudnię Panią do sklepu z wędlinami garażem i art. Spożywczymi. Praca dwuzmianowa Godziny pracy Poniedziałek 6:30-13:30pierwsza zmiana, 1300:1930druga zmiana Wtorek środa i czwartek 7:00-13:30pierwsza zmiana, 13:00-19:30 (maksymalnie) Piatek 7:00-14:00,pierwszea zmiana 12:19:30 druga zmiana Sobota od 7:00-15:30. Praca na stałe. Sklep mieści się na bazarku Tardem Bemowo Płacimy tygodniówki Praca na umowę Telefon kontakt 519809907 519809907

FIRMA HANDLOWA O PROFILU STOMATOLOGICZNYM POSZUKUJE OSOBY DO PRACY
FIRMA HANDLOWA O PROFILU STOMATOLOGICZNYM POSZUKUJE OSOBY DO PRACY
Wola 8 dni plecy

Firma ZENI MED jest firmą handlowo usługową istniejącą na Polskim rynku od 1990 roku zajmującą importem i dystrybucją sprzętu medycznego nakierowanego na stomatologię z siedzibą w Warszawie przy ul. Żytniej 15. Poszukujemy pracowników do działu sprzedaży.OPIS STANOWISKA / OBOWIĄZKI- telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta, przygotowywanie i realizacja zamówień- przygotowywanie dokumentów handlowych oraz nadzorowanie rozrachunków - nadzorowanie i sprawdzanie stanów magazynowych- dbałość o czystość w miejscu pracyWYMAGANIA- sprawna obsługa komputera oraz urządzeń biurowych - odpowiedzialność, sumienność, punktualność, zaangażowanie- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz edycji graficznej - mile widziana wiedza na temat asortymentu medycznego/stomatologicznego i znajomość programu WAPROOFERUJEMY- umowę o pracę- regularny czas pracy 9-17 pn. - pt.- rozwój poprzez szkolenia i możliwość awansu- pracę w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na mail rekrutacja.zenimed@gmail.com

KUPIEC- pracownik od zakupów do ogrodniczo-drogowej firmy
KUPIEC- pracownik od zakupów do ogrodniczo-drogowej firmy
8 dni plecy

Poszukujemy pracownika do dokonywania zakupów do firmy ogrodniczo-drogowej. Do obowiązków będzie należało wyszukiwanie i zamawianie materiału roślinnego jak drzewa, krzewy, byliny, rośliny, materiały ogrodnicze, substraty, włókniny, kostka brukowa, cement, materiały drogowe i inne. Koordynacja zakupu i sprawy logistyczne z tym związane. Zbieranie zamówień od innych pracowników. Ewentualne wyjazdy w celu oceny jakości materiału szczególnie roślin. Wymagana znajomość roślin i rynku ogrodniczego. Sumienność i skrupulatność pracy. Do zatrudnienia wymagana jest rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy Warszawa-Pyry. CV na adres tadeuszpraca2019@gmail.com

Sprzedawca Salonu Winiarskiego, PEŁNY ETAT
Sprzedawca Salonu Winiarskiego, PEŁNY ETAT
8 dni plecy

Firma The Wine House poszukuje sprzedawcy w sklepie usytuowanym na Górnym Mokotowie.Wymagania:Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok),Doświadczenie w branży alkoholi,Znajomość j. Angielskiego,Znajomość i obsługa programów Microsoft OfficeZnajomość programów sprzedażowych Subiekt mile widziana,Komunikatywność i zaangażowanie w pracę.Zadania:Obsługa klienta, sprzedaż, Doradztwo w zakresie oferty sklepu,Obsługa kasjerskaDbanie o ekspozycje towaru na półkach,Przyjmowanie towaru, Inwentaryzacja,Oferujemy:Umowę na okres próbny po czym umowa o pracę (pełny etat)Pracę w systemie 2-zmianowym,Premie sprzedażowe,Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres rekrutacja@thewinehouse.pl

Zatrudnię od zaraz do sklepu Żabka
Zatrudnię od zaraz do sklepu Żabka
Poznań 8 dni plecy

Zatrudnię kasjera-sprzedawcę do sklepu Żabka na Grunwaldzie. Doświadczenie w handlu mile widziane aczkolwiek niekonieczne. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny.

PRACA OD ZARAZ  !!!   T&S ZEGARKI    Sprzedawca - C.H. CZYŻYNY / SERENADA  - Kraków
PRACA OD ZARAZ !!! T&S ZEGARKI Sprzedawca - C.H. CZYŻYNY / SERENADA - Kraków
Kraków 8 dni plecy

T&S ZEGARKI Sprzedawca - C.H. CZYŻYNY SERENADA CV proszę zaznaczyć który sklep Państwa interesuje. Firma T&S prowadzi sprzedaż zegarków modowych popularnych marek jak CASIO, TIMEX ,LORUS , GINO ROSSI Praca dla osób NIE posiadających status studenta.OFERUJEMY: -umowa zlecenie 18,30 zł BRUTTO-szkolenia przygotowujące do pracy-stałe zatrudnienieDo obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć:- profesjonalna obsługa klienta- znajomość programu EXCEL - mile widziane doświadczenie w aukcjach allegro- aktywna pomoc oraz doradztwo klientom w zakupach- dbałość o wygląd stoiska i ekspozycję produktów- dyspozycyjność weekendowa- komunikatywność- łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem- praca w systemie zmianowym po 12h- umiejętność pracy w zespole Praca poniedziałek-sobota 9-21h w trybie zmianowym, po 12h.Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą poniższego formularza.ROODO:Administratorem danych osobowych jest F.H.U. T&S s.c. Wielkie Drogi 17.Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji. Dane przetwarzane będą przez okres nie dłuższy niż 3 miesięcy. Informujemy o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawie dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów.

Stara Mydlarnia  Galeria Młociny
Stara Mydlarnia Galeria Młociny
8 dni plecy

Oferuję pracę w sklepach z kosmetykami na terenie Warszawy. LOKALIZACJE: centrum Młociny Łomianki, Targówek. Szukamy osoby na stanowisko doradcy klienta . Praca w wymiarze 1/1 i 1/2. Proszę podać lokalizację na którą składane jest zgłoszenie!!!!!!!!!

Sprzedawca w sklepie warzywa owoce
Sprzedawca w sklepie warzywa owoce
8 dni plecy

Witam, poszukujemy pracownika do małego rodzinnego sklepiku warzywno owocowego :) Praca w godzinach 15 lub 16 do 21 + co druga sobota 8-16. Stawka 15 zł netto za godzinę. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr telefonu 797 803 721. :)

Praca Żabka
Praca Żabka
8 dni plecy

Poszukuję pracowników do sklepów "Żabka" na terenie Mokotowa (dolny Mokotów i Mordor) Praca na pełny etat forma umowy do uzgodnienia (umowa o pracę umowa zlecenie)16zł/h netto na start plus premie zgodnie z weryfikacją sklepupraca w systemie trzy zmianowym 6:00-14:30 14:30-23:00 trzecia zmiana ruchoma w zależności od potrzeb do uzgodnienia. Miesięczny okres próbny. Dla osób nie posiadających doświadczenia możliwość szkolenia. Oferta skierowana również do obcokrajowców ( Ukraina, Białoruś) oferujemy pomoc w uzyskaniu pozwolenia na prace oraz legalizacji pobytu na terytorium Rzeczypospolitej. Od kandydatów oczekujemy punktualności, uczciwości pozytywnego nastawienia do klientów, komunikatywność. Mile widziane: -doświadczenie w pracy w sklepie-znajomość obsługi kasy fiskalnej kolektora innych urządzeń -badania sanitarne - (wystawiamy skierowania)-znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym Zainteresowane osoby proszę o widomość priv

ZATRUDNIĘ 2 OSOBY (sprzedawca w sklepie owoce-warzywa, kierowca/dostawca ze znajomością HANDLU)
ZATRUDNIĘ 2 OSOBY (sprzedawca w sklepie owoce-warzywa, kierowca/dostawca ze znajomością HANDLU)
8 dni plecy

Dzień dobry.POSZUKUJĘ SPRZEDAWCY w sklepie "warzywa-owoce" z kat. B/C (kobiety bez prawa jazdy)Lokalizacja-Białołęka i nie tylko. Wymagania: - Kobieta/Mężczyzna w wieku 25-55 lat - chęci do pracy - zaangażowanie/uczciwość - uśmiech na twarzy, miłe usposobienie, uczciwość, komunikatywność :-):-) - mile widziane doświadczenie pracy w warzywniaku.*Praca w sklepie od 8-19 sobota 7-14 (wynagrodzenie 3200-3600netto)*Praca kierowca+handel (kategoria B/C) od 10-18 sobota 8- 14 (wynagrodzenie 4500-6000netto - zależne od punktów i wyjazdu na giełdę)Proszę dzwonić/pisać i pytać o szczegóły.Mężczyzna z prawem jazdyKobieta nie koniecznie chodź mile widziane.kontakt501 332 353

Praca od zaraz
Praca od zaraz
1500 zł
Warszawa 8 dni plecy

Witam poszukuje panią ktura chce zarobić do małego sklepiku z owocami i napojami

Praca!!!!
Praca!!!!
Warszawa 8 dni plecy

Witam zatrudnię do pracy panią w małym warzywniaku. Tel 532171205

Telemarketer/ telemarketerka
Telemarketer/ telemarketerka
Ełk 8 dni plecy

Zatrudnimy telemarketera/ telemarketerkę - praca w Ełku. Wymagania: doświadczenie min. 2 lata, bardzo dobra obsługa komputera, mile widziana obsługa programu WF-Mag, komunikatywność, nastawienie na wynik.

kierowca
kierowca
Ostrów Mazowiecka 8 dni plecy

Poszukujemy pracownika na stanowisko: kierowca Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku min- 1 rok, mile widziane prawo jazdy kat. C, niekaralność

Zatrudnię florystkę
Zatrudnię florystkę
Chojna 8 dni plecy

Zatrudnię florystkę do kwiaciarni w Chojnie. Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku florystki / bukieciarki

Praca w dziale handlowym LOGISTAL Sp. z o.o.
Praca w dziale handlowym LOGISTAL Sp. z o.o.
Gostynin 8 dni plecy

Firma LOGISTAL Sp. z o.o. działająca od 2001 roku na runku branży stalowej wyspecjalizowała się w dystrybucji rur walcowanych na gorąco o parametrach spełniających wymagania norm międzynarodowych. Od początku istnienia spółki zbieraliśmy cenne doświadczenie, które zaowocowało na przestrzeni lat stałym rozwojem i finalnie ugruntowało naszą pozycję na rynku. Obecnie jesteśmy jednym z czołowych dostawców rur stalowych oraz elementów złącznych na terenie naszego kraju. W związku z rozszerzeniem działalności firmy poszukujemy osoby do pracy w dziale handlowym w naszym Oddziale w Rogożewku k/Gostynina Jeśli opisują Cię takie cechy jak: • przebojowość • pozytywne nastawienie • orientacja na rozwój i pozyskiwanie nowych umiejętności • gotowość do podejmowania wyzwań • komunikatywność • zaangażowanie Ze swojej strony gwarantujemy: • umowę o pracę na pełen etat • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych • praca w młodym, przebojowym zespole Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mail.: @ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kasjer/Sprzedawca.
Kasjer/Sprzedawca.
Kórnik 8 dni plecy

Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer/sprzedawca Żabka w Kórniku o/ Poznania. Zapewniamy: - możliwość rozwoju zawodowego - wynagrodzenie podstawowe oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych - opłacanie składek wynikających z umowy - możliwość ustalenia grafiku indywidualnie do potrzeb pracownika - benefit pozapłacowy - (wybrany przez pracownika)

SERVAMET Pracownik Magazynowy/Handlowiec
SERVAMET Pracownik Magazynowy/Handlowiec
8 dni plecy

Opis stanowiska: Do zadań kandydata należeć będzie: • obsługa klienta, • przyjmowanie towaru, wydawanie towaru, fakturowanie, • kontrola stanów magazynowych, • obsługa zapytań mailowych klientów, • lokalny dowóz zamówień bezpośrednio do klienta. Oczekujemy: • zaangażowania w powierzone zadania, • prawo jazdy kategorii B (Dodatkowym atutem będzie kategoria C i/lub uprawnienia na wózki widłowe, • chęci do pracy, staranności, • kultury osobistej, • łatwości w nawiązywaniu kontaktów w klientem, • znajomości obsługi komputera (mile widziania znajomość programu Subiekt GT), • mile widziana podstawowa znajomość księgowości. Oferujemy: • pracę w rodzinnej firmie, z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, • atrakcyjne wynagrodzenie, • umowę o pracę na pełny etat w godzinach 8:00 – 16:00 (od poniedziałku do piątku), • pomoc osoby przełożonej we wdrożeniu w wykonywane zadania, • stabilne warunki zatrudnienia. Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV oraz umieszczenie w nim poniższej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Salon Yes w Galerii Mokotów zatrudni Doradcę Klienta
Salon Yes w Galerii Mokotów zatrudni Doradcę Klienta
8 dni plecy

Salon YES w CH Galerii Mokotow zatrudni na stanowisko Doradcy Klienta/Sprzedawcy. (praca od lipca) Oferujemy pracę w najbardziej innowacyjnej marce jubilerskiej w Polsce. Szukamy osób: * komunikatywnych, dla których aktywna obsługa klienta nie stanowi najmniejszego problemu; * odpowiedzialnych; * dyspozycyjnych (praca zmianowa, również w soboty (10-22); * lubiących modę, zorientowanych w obecnych trendach; * pozytywnych i chętnych do działania; Od siebie dajemy: * pracę stałą, na umowę (początkowo okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa o pracę); * pracę w miłej, zdrowej atmosferze z fajnymi, świadomymi i usmiechniętymi klientami; * z wynagrodzeniem stałe + premia; Jeśli znasz się na modzie, wiesz co nieco o biżuterii, lubisz wyzwania, jesteś odpowiedzialna, otwarta i chętna do podejmowania inicjatyw zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem. PRACA OD LIPCA W nadsyłanych aplikacjach proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych

kierowca, magazynier
kierowca, magazynier
Ostrów Mazowiecka 8 dni plecy

Zatrudnimy kierowców i magazynierów – miejsce pracy Ostrów Mazowiecka ( pracodawca dowozi do pracy). Wymagania: prawo jazdy kat. B ( dla kierowców), doświadczenie min. 1 rok, niekaralność,

Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy
Ełk 8 dni plecy

Poszukujemy przedstawiciela handlowego ( branża mięsna)- Ełk i okolice. Wymagania: wykształcenie min. średnie, dobra obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, niekaralność, kreatywność, nastawienie na wynik, doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok. CV prosimy przesyłać na adres e-mail: @

Key Account Manager
Key Account Manager
Warszawa 8 dni plecy

Dla naszego Partnera – będącego częścią globalnej korporacji o unikatowym lokalnym charakterze, ukierunkowanej na budowanie partnerstwa i współpracy między polskimi przedsiębiorstwami – poszukujemy obecnie osoby, która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży poprzez telefoniczną prezentację usług i umawianie spotkań handlowych dla Dyrektorów Regionalnych na stanowisku jako: Key Account Manager Czym będziesz się zajmować: Głównym celem stanowiska jest generowanie sprzedaży w trakcie rozmów telefonicznych z przedsiębiorcami. Zadania Key Account Managera obejmują również współtworzenie procedur, instrukcji i scenariuszy rozmów telefonicznych oraz szkolenie zespołów operacyjnych z zakresu sprzedaży telefonicznej. Codzienne zadania na tym stanowisku to prowadzenia samodzielnie procesu sprzedaży telefonicznej oraz raportowanie wyników sprzedażowych w CRM. Czego oczekujemy: - doświadczenia w prowadzeniu sprzedaży telefonicznej usług B2B w call center oraz umawianiu spotkań dla handlowców, - umiejętności budowania zaufania i długoterminowych relacji, - bardzo dobrej znajomości MS Excel i narzędzi pakietu MS Office, - wysoko rozwiniętych kompetencji sprzedażowych – sprzedaż relacyjna, długoterminowa, oparta na wiarygodności i UVP, - znajomości systemów CRM oraz narzędzi do zarządzania projektami, np. Trello, JIRA, - wysokiej komunikatywności i doskonałej organizacji pracy, - samodzielności i zaangażowania, - elastyczności, entuzjazmu i optymizmu, - umiejętność odnalezienia się w zmiennym środowisku nastawionym na wysoką skuteczność i jakość usług. Co możemy Ci zaoferować: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - motywujące wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej podstawy i przejrzystego systemu premiowego opartego na mierzalnych wskaźnikach KPI, - narzędzia pracy oraz pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków obcych, szkolenia rozwojowe, program rekomendacji pracowniczych, - możliwość pracy w międzynarodowym środowisku w amerykańskiej organizacji, która w Polsce swoją centralę w centrum Warszawy, - możliwość wspierania w rozwoju polskich przedsiębiorców i kontakty z renomowanymi firmami, - bardzo bogaty pakiet rozwoju kompetencji poprzez liczne szkolenia, konferencje biznesowe i wydarzenia branżowe, - praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole, - indywidualny plan wdrożenia na stanowisku przebiegający według jasno określonej ścieżki i standardów HR, - praca samodzielna i możliwość rozwoju specjalizacji w ramach struktur Firmy.

W sklepie sportowym Aquapark NEMO
W sklepie sportowym Aquapark NEMO
Dąbrowa Górnicza 8 dni plecy

Fajna praca dla osoby lubiącej pływanie na zmiany 2 dni na 2 dni wolne w tygodniu za weekend. Premia od sprzedaży . Chcesz wiedzieć więcej dzwoń!

Sklep sportowy w Aquaparku NEMO
Sklep sportowy w Aquaparku NEMO
Dąbrowa Górnicza 8 dni plecy

Belibe Sport sp. z o.o. właściciel marki strojów kąpielowych Spin oraz Sklepów Sportowych przy Aquaparkach, tworzy zgrany zespół z długoletnim doświadczaniem. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu w sklepie Sportowym w Parku Wodnym Tychy osoby na stanowisko sprzedawca [m|k] Oferujemy • możliwość uzgodnienia dowolnego tygodniowego czasu pracy - w godzinach pracy naszej firmy, w ramach zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin również w weekendy • wsparcie zespołu w przyjaznej atmosferze Obowiązki • osobisty i telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami • prowadzenie bazy klientów w wewnętrznym systemie CRM • obsługa klienta, analiza rynku potencjalnych klientów • udzielanie informacji o ofercie produktów i usług oferowanych w sklepie • dbanie o jak najlepszy wygląd sklepu i ekspozycji. • ewidencjonowanie i ekspozycja towaru Oczekujemy • pozytywnej energii, własnej inicjatywy oraz wsparcia pracy zespołowej • mile widziana znajomość branży sportowej i rekreacji - szczególnie pływanie, • Znajomość programu OFFICE oraz swobodna komunikacja w mediach społecznościowych • gotowość do nauki Następne kroki: Prosimy o nadesłanie aplikacji podając swoje oczekiwania płacowe, termin rozpoczęcia pracy, podając w temacie: JOB-SPS 1. Dziękujemy! Zarezerwuj jeszcze dzisiaj swoje miejsce

Instalator Wykładzin Dywanowych (do przyuczenia)
Instalator Wykładzin Dywanowych (do przyuczenia)
Strzegom 8 dni plecy

Wiodący dostawca największych europejskich producentów wykładzin dywanowych, paneli lvt i oklein ściennych dla branży hotelarskiej, poszukuje do realizacji nowych projektów hotelowych w Polsce: Instalatorów Wykładzin Dywanowych, paneli lvt i okelin ściennych. Ze strony Firmy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Zarobki 4-8 tys. zł netto - Możliwość przyuczenia do pracy na stanowisku Oczekiwania: - Gotowość do dłuższych wyjazdów na terenie Polski (2-3 tygodnie) - Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania - Mile widziane osoby z prawem jazdy Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV.

praca w sklepie z odzieżą używaną w Warszawie
praca w sklepie z odzieżą używaną w Warszawie
Warszawa 8 dni plecy

"Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w prowadzeniu sklepu z odzieżą używaną. Obowiązki obejmą: • Obsługa klienta • Kasa serwisowa z terminalem płatniczym • Pomoc kupującym w obszarze sprzedaży • Wyświetlanie towarów • Porządek i czystość w miejscu pracy Oferujemy: • wynagrodzenie od 4000 do 5000 zł • komfortowy pokój Wymagania: • doświadczenie w zakresie sklepów z odzieżą używaną. • Umiejętności w sprzedaży • doświadczenie z towarami i sortowaniem, wyślij swoje CV na adres wskazany na stronie."

Sprzedawca dział piekarnia
Sprzedawca dział piekarnia
8 dni plecy

Supermarket Intermarche w Olsztynie zatrudni ekspedientkę na dział piekarnia- cukiernia. W zakresie obowiązków jest obsługa klienta, odpiekanie pieczywa, wykładanie towaru, itp. Praca dwuzmianowa, 6-14, 13.30-21.30. Oferujemy szkolenie i możliwość awansu. Można złożyć CV lub telefonicznie umówić się na rozmowę rekrutacyjną, zapraszamy. Olsztyn Dorantta20 Jaroty Uwaga: od nowego roku wszystkie niedziele wolne!

Praca w sklepie
Praca w sklepie
8 dni plecy

Poszukuję pracownika na sobotę w godz. 12-23 i w niedzielę 10-21. Szczegóły ustalimy na spotkaniu. W odpowiedzi proszę podać nr telefonu lub wysłać C.V

Praca w sklepie
Praca w sklepie
Lędziny 8 dni plecy

Zatrudnię osobe do sklepu spozywczo monopolowego w Bieruniu - Żabka . Stawka za godzinę. Praca na dwie zmiany w formie dorywczej weekendy oraz święta. Cv prosze przesłać na adres e-mail badz kontaktowac sie telefonicznie.

Osobę do robienia zdjęć i dodawania produktów do sklepu internetowego
Osobę do robienia zdjęć i dodawania produktów do sklepu internetowego
8 dni plecy

Zatrudnimy osobę do wykonywania zdjęć i dodawania produktów do sklepu internetowego. Zakres obowiązków:wykonywanie zdjęć produktów (tkaniny i pasmanteria)obróbka zdjęć w PSdodanie produktu do sklepu internetowego Shoper (ok. 4-5 produktów dziennie)tworzenie postów na FB - 2-3 w tygodniupomoc w funkcjonowaniu biura - tworzenie listów wysyłkowych w Baselinkerze - proces zautomatyzowanyOferujemy:praca w oparciu o umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzenie + premiebezstresowa atmosfera pracy Od kandydata oczekujemy:znajomość obsługi PS w stopniu umożliwiającym podstawową obróbkę zdjećmile widziana znajomość Shopera i Baselinkera a le nie jest to warunek koniecznysamodzielności i umiejętności planowania pracyMiejsce pracy: Blizne Jasińskiego - niedaleko pętli Górczewskapraca w godzinach 8-16 lub 7-15 do wyboru - bez nadgodzin i bez pracy w weekendyBrak możliwości pracy zdalnej

Specjalista ds. sprzedaży internetowej i rozwoju nowych produktów
Specjalista ds. sprzedaży internetowej i rozwoju nowych produktów
Radom 8 dni plecy

Poszukiwana osoba na stanowisko do obsługi ofert allegro , ebay , amazon .Obowiązki pracownika tworzenie aukcji Allegro , ebay , Amazon zgodnie ze standardami bieżąca aktualizacja bazy produktowej w kanale allegro prosta obróbka graficzna - dostosowywanie zdjęć na potrzeby platform sprzedażowych oraz aktualizacja banerów e-sklepuprzygotowywanie i aktualizacja opisów produktówNasze wymaganiadoświadczenie w sprzedaży internetowej (sklepy internetowe, Allegro .podstawowa znajomość programów do obróbki zdjęćznajomość Comarch Optima ERP i Comarch e-sklep będzie dodatkowym atutemotwartość na zdobywanie wiedzy z zakresu nowoczesnych kanałów sprzedaży;samodzielność, kreatywność i pełne zaangażowanie w realizowanie celów;umiejętność zarządzania swoim czasemznajomość platformy Amazon oraz eBay będzie dodatkowym atutem

Specjalista ds. sprzedaży internetowej (sklep internetowy, Allegro)
Specjalista ds. sprzedaży internetowej (sklep internetowy, Allegro)
Biała Podlaska 8 dni plecy

Praca dla osoby chętnej i zmotywowanej do rozwoju na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży internetowej w sklepie internetowym oraz w serwisie Allegro.Kandydat będzie zajmować się rozwojem sklepu internetowego, a także obsługą kont na portalach aukcyjnych i marketplace (w tym Allegro).Zakres pracy:tworzenie strategii sprzedażowych,zarządzanie procesem zakupowym i sprzedażowym,wdrażanie oraz obsługa systemów usprawniających procesy handlowe,nadzór oraz pomoc przy realizacji procesu pakowania i nadawania przesyłek,obsługa zamówień z różnych kanałów sprzedażowych,obsługa klienta (e-mail, telefon),monitorowanie prawidłowości rozliczeń z firmami współpracującymi,tworzenie analiz sprzedażowych.Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,dobra organizacja własnej pracy,biegła znajomość platformy Allegro,umiejętność obsługi Microsoft Office / Libre Office / Google Docs (w szczególności arkusz kalkulacyjny),motywacja do pracy i osiągania założonych celów,chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji zawodowych,dokładność i sumienność w działaniu,otwartość na nowe doświadczenia,umiejętności analityczne.Mile widziane:znajomość programu Subiekt nexo,znajomość platform sprzedażowych (Magento, Presta Shop, Shoper) oraz marketplace (Amazon, Arena, EMPIK, Erli),znajomość Google Analytics,podstawy HTML,prawo jazdy kat. B.Oferujemy:umowę o pracę (pełny etat),stabilne warunki zatrudnienia,elastyczne godziny pracy,niezbędne narzędzia do pracy,rabat pracowniczy na zakupy z naszej oferty,szkolenia,miłą atmosferę pracy,możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu.Wyślij CV poprzez formularz w serwisie OLX.

Filtr