Sortowanie:
Znaleziony: 8176 ogłoszenie w kategorii Praca fizyczna Polska: Wszystkie miasta
Operator koparki / mini koparki
Operator koparki / mini koparki
nowe dzisiaj

Jesteśmy polską, rodzinną firmą, zajmującą się montażem pomp ciepła, fotowoltaiki od 4 lat. Specjalizujemy się w doradztwie oraz dostarczaniu kompleksowych rozwiązań zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla biznesu. Branża dynamicznie się rozwija, a my razem z nią, nieustannie poszerzając zakres naszych usług. Jeżeli więc chcesz uczestniczyć z nami w tym rozwoju, zapraszamy do współpracy na stanowisku: – Operator mini koparki, ładowarki (praca na nowym sprzęcie) YANMAR Zakres obowiązków: praca na koparce, obsługa techniczna sprzętu, ogólne prace ziemne na budowach. Nasze wymagania: uprawnienia umożliwiające samodzielną pracę na koparko-ładowarce lub minikoparce, czynne prawo jazdy kat. B, zaangażowanie i chęć pracy gotowość do pracy w delegacji Mile widziane: doświadczenie w pracy na minikoparkach lub koparko-ładowarkach, prawo jazdy C+E. Oferujemy: elastyczne warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B) Gwarantujemy sporo godzin pracy (10-12 dziennie); Możliwość pracy w soboty; Wynagrodzenie: od 5000 zł netto podstawa + premia w zależności od ilośći przepracowanych godzin. stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju w innych branżach (fotowoltaika, klimatyzacja, magazyny energii, ładowarki samochodowe) wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy pracę w młodym zespole, nastawionym na rozwój, w luźnej atmosferze regularne szkolenia i rozwój wiedzy branżowej atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników

Warsztat mechanika samochody skutery motocykle wymiana opon
Warsztat mechanika samochody skutery motocykle wymiana opon
nowe dzisiaj

Zatrudnię do warsztatu. Firma zajmuje się mechaniką oraz elektryką pojazdową samochody motocykle skutery spalinowe i elektryczne. Doświadczenie w naprawie skuterów motocykli lub samochodów. Warszawa Bemowo. Więcej informacji pod podanym numerem telefonu.

Mobilny wulkanizator - Warszawa
Mobilny wulkanizator - Warszawa
nowe dzisiaj

Zakres obowiązków : - wymian opon samochodowych - wyważanie kół - naprawa opon Wymagania : - doświadczenie na podobny stanowisku - gotowość do wykonywania czynności zleconych - dyspozycyjność , prawo jazdy kat.B Oferujemy - umowa o prace 5.000 brutto - wdrożenie do stanowiska pracy - niezbędne narzędzia pracy ( samochód )

OPERATOR MASZYN - STABILNE ZATRUDNIENIE !
OPERATOR MASZYN - STABILNE ZATRUDNIENIE !
nowe dzisiaj

Operator maszyn do cięcia i przewijanie foli Opis stanowiska: • przewijanie folii według standardów firmy, • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, • realizowanie zleceń produkcyjnych, Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy operatora maszyn, Oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat • wynagrodzenie podstawowe + premia • praca od poniedziałku do piątku ( wolne weekendy)

Magazynier
Magazynier
nowe dzisiaj

ORUS należy do grupy HRBC. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako: Magazynier Region / województwo: mazowieckie Miejsce pracy / miejscowość: Teresin Zadania: • kompletacja towaru • obsługa wózka jezdnego (wymagane prawo jazdy kat B ) • realizacja zamówień • praca z przenośnym skanerem Oferujemy: • zatrudnienie OD ZARAZ • STAWKA: 22 brutto- kompletacja towaru (wymagane prawo jazdy kat B lub uprawnienia na wózki unoszące ) • umowę pełno-składkową • atrakcyjne wynagrodzenie • pracę OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU • przyjazną atmosferę pracy • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego • możliwość awansu Wymagania: • odpowiedzialność • komunikatywność • zaangażowanie i motywacja do pracy • prawo jazdy kat B Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu: Tel: 535 - pokaż numer telefonu - KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.hrbcgroup.eu 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.hrbcgroup.eu 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO). 4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania. 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Dam pracę
Dam pracę
nowe Tarnowskie Góry dzisiaj

Przyjmę do pracy na zastępstwo od zaraz. Godziny pracy 13:00-20:00. Sprzątanie szkoły.

Konserwator/ Złota Rączka
Konserwator/ Złota Rączka
nowe Kraków dzisiaj

Firma zajmująca się utrzymywaniem czystości oraz bieżącą obsługą nieruchomości, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje nowego pracownika na stanowisko Konserwator. Zakres obowiązków: Praca na wspólnotach mieszkaniowych, usuwanie drobnych usterek i awarii, delegowanie zadań do specjalistycznych firm, nadzorowanie zleconych prac. Konserwacja elementów występujących na budynkach wielorodzinnych. Wymagania: - sumienność, - samodzielność, - dokładność, - dyspozycyjność, - zdolności manualne typu "złota rączka", - czynne prawo jazdy (zapewniamy pojazd służbowy). Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie, - atrakcyjne wynagrodzenie, - elastyczne godziny pracy, - telefon komórkowy, - samochód służbowy, - dużą samodzielność. Osoby zainteresowane proszę o przysyłanie CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Zatrudnię mechanika na warsztat
Zatrudnię mechanika na warsztat
nowe dzisiaj

Zatrudnię mechanika samochodów ciężarowych (naprawy bieżące). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca na terenie Szczecina Kontakt: 609 - pokaż numer telefonu -

25,00 zł/ 4200 zł PRACA MAGAZYN Skawina, k. Krakowa
25,00 zł/ 4200 zł PRACA MAGAZYN Skawina, k. Krakowa
nowe Skawina dzisiaj

Chcesz dołączyć do szerokiego zespołu jednej z największych firm sektora logistycznego ? Wystarczy, że zaaplikujesz ! Czekamy właśnie na Ciebie ! Stanowisko: Magazynier - Pracownik sortowni paczek Miejsce pracy: 32-050 Skawina, k. Krakowa, ul. ppor. M. Majdzika 15 - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA ! WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY ! Gwarantujemy: - stawkę w wysokości 25,00 złotych brutto/godzina; - Zwrot kosztów zakupu obuwia i odzieży roboczej w formie ekwiwalentu; - BONUS SPECJALNY: poleć nam swojego znajomego do pracy i zyskaj EXTRA 600 zł PREMII ! - dla zainteresowanych: ochrona zarobków przed zajęciami komorniczymi; - pewną pracę w pełnym wymiarze czasu; - na początek: pełno - składkowa umowa zlecenie [ płatne chorobowe ]; godziny pracy: zmiany do wyboru: 00:00 - 09:00 (wtorek - sobota) lub 12:00 - 21:00 (poniedziałek - piątek); - wolne soboty i niedziele Nie czekaj ! Aplikuj ! Ta praca jest właśnie dla Ciebie ! - Uczeń / Student 25,00 zł netto ( na rękę ) ! Twoje zadania: - rozładujesz i załadujesz samochody transportujące różnego rodzaju przesyłki; - przesortujesz je pod względem miejsca zamieszkania adresata; - zadbasz o jakość i wygląd trafiających w Twoje ręce paczek. Co ważne, będziesz mieć realny wpływ na zadowolenie Klientów! Sam widzisz, nie jest to nic skomplikowanego! Chwila poświęconego czasu i Twoje szczere chęci z pewnością wystarczą byś cieszył się tą pracą. Nasz wymarzony kandydat powinien: - mieć ukończone 18 lat; - znaleźć kilka godzin dziennie na pracę [kiedyś pracować trzeba]; - rzetelnie i sumiennie podchodzić do powierzonych mu zadań; - nie bać się pracy fizycznej; 25 zł/h brutto to aż 4200 brutto miesięcznie! Jeśli jesteś studentem lub uczniem, stawka brutto będzie równa stawce netto! Polecaj nowych pracowników i zarabiaj za każde polecenie łącznie 600 złotych ! Nasz system polecania do tej pory wypłacił już ponad 125 000 zł! polecaj pracowników, i zarabiaj więcej! Wystarczy, że każda polecona przez Ciebie osoba przepracuje z nami przynajmniej 30 dni otrzymasz 300 złotych, po kolejnych 90 dniach, otrzymasz kolejne 300 złotych. ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

Pakowacz
Pakowacz
nowe Kraków dzisiaj

Місто: Краків (Półłanki62 d) Ставка: 16 - 18zł до 220 год -16 zł/година NETTO від 220 год-17 zł/година NETTO від 250 год-18 zł/година NETTO Графік: 10 год/ день ,1 зміна с 12:00-22:00 вихід на роботу в суботу : 20 zł/г надгодини: 20 zl/netto Суть роботи: робота зі сканером, збирання замовлення автозапчастин в візок, для його подальшого пакування. Житло: 350 зл вираховуємо з зп/доплата за своє 150 зл Надаємо для Вас: 1. Медичну страховку від роботодавця (ZUS); 2. Легальну роботу за контрактом; 3. Легалізацію перебування (Карта побуту, PESEL, дозвіл на роботу); 4. Координатор. 5. Допомагаємо відкрити банківський рахунок.

Górnik Silesia Czechowice-Dziedzice
Górnik Silesia Czechowice-Dziedzice
nowe Czechowice-Dziedzice dzisiaj

Zatrudnię górników do pracy na terenie PG SILESIA Firma WPBK Tunnelling poszukuje pracowników p/z do pracy na terenie kopalni PG SILESIA w Czechowicach Dziedzicach. Firma przyjmie pracowników o następujących kwalifikacjach: -Osoby dozoru - operatorów kolejek podwieszanych - górników kombajnistów ścianowych - górników sekcyjnych (operatorów obudów zmechanizowanych) - górników rabunkarzy - górników - młodszych górników - mechaników (hydraulik, ścianowy) Przyjmujemy także emerytów górniczych. Proponowane wynagrodzenie miesięczne netto (na rękę): 5500 zł – 8600 zł + bony żywieniowe za każdy dzień zjazdowy .KONTAKT – 600 - pokaż numer telefonu -

Monter okrętowy
Monter okrętowy
nowe Gdańsk dzisiaj

Praca dla obywateli z Ukrainy -Monter okrętowy- czytanie rysunku technicznego, okrętowego, z doświadczeniem monterskim, z doświadczeniem w przemyśle, umiejętność posługuje się palnikiem acetylenowym, umiejętności szczepienia, -monter rurarski- czytanie rysunku izometrycznego Do testów minimalnie kilka osób minimum (3,4) W późniejszym terminie spawacze- potrzebny będzie certyfikat wykonywany DNV lub Biuro Veritas, koszt egzaminu 1250 pln + VAT Stawka która jest realna dla Pana to 45 pln netto za h- my celujemy wtedy w 24-25 netto dla pracownika Wymagana będzie co najmniej raz w tygodniu wizyta naszego przedstawiciela/ koordynatora, stałego kontaktu z mistrzem Praca od pon-pt po 12 h Sobota - 8 h

Praca Chałupnicza - składanie części wyborów medycznych
Praca Chałupnicza - składanie części wyborów medycznych
nowe Wrocław dzisiaj

Poszukujemy osoby niepełnosprawnej do pracy chałupniczej. Sprawność manualna wskazana. Obowiązki to składanie elementów medycznych do laboratorium weterynaryjnego

Mechanik samochodowy
Mechanik samochodowy
nowe dzisiaj

Zatrudnię : - Mechanika samochodowego Możliwość poszerzenia wiedzy w zakresie mechaniki. Obsługujemy samochody osobowe po specjalistyczne ciężarówki. Wynagrodzenie płatne co piątek. Za rzetelną pracę oferujemy dobre wynagrodzenie. Proszę nie wysyłać CV kontakt tylko telefoniczny

Zatrudnie mechanika samochodowego
Zatrudnie mechanika samochodowego
nowe dzisiaj

Zatrudnie mechanika samochodowego. Mile widziane doświadczenie.

Praca przy choinkach
Praca przy choinkach
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukuję solidnego, silnego i nie pijącego pracownika na stoisko z choinkami. Praca na powietrzu od godzin porannych do wieczora, ewentualnie pilnowanie stoiska w nocy(przyczepa ogrzewana). 20 zl/h Warszawa Bielany Proszę o wiadomość przez portal z informacją o swojej osobie, dyspozycyjność i numer telefonu. Będę oddzwanial

Operator wózka widłowego -Pszenno, Świdnica
Operator wózka widłowego -Pszenno, Świdnica
nowe dzisiaj

Praca na produkcji operator wózka widłowego Osoby zainteresowane proszę o pozostawienie numeru telefonu - Oddzwonimy

Pracownik fizyczny, pomocnik, montaż mebli
Pracownik fizyczny, pomocnik, montaż mebli
nowe Katowice dzisiaj

Poszukuję pracownika pomocnika do montażu mebli kuchennych. Na razie jako praca dodatkowa, później możliwe że na stałe. Wynagrodzenie płatne codziennie. Wymagania: Dokładność Chęć do pracy Własne auto Szukam osoby która jest wstanie zacząć pracę od 5.12.2022

Odśnieżanie
Odśnieżanie
nowe Zakopane dzisiaj

Szukam osoby do odśnieżania

Praca na budowie dla ukrainców
Praca na budowie dla ukrainców
nowe Warszawa dzisiaj

Potrzebni ludzie z ukrainy do pracy na budowie od zaraz praca na terenie Warszawy płacą co tydzień od 25zł.do 35zł.na godzinę umowa o prace minim.rok.Praca od 8godz.do max 10godz.wiecej informacji udziele wiadomości prywatnie.

Lakiernik -pomocnik lakiernika
Lakiernik -pomocnik lakiernika
nowe Rzeszów dzisiaj

Poszukuję do pracy lakiernika-pomocnika lakiernika. Wymagane doświadczenie w zawodzie.

Pracownik fizyczny
Pracownik fizyczny
nowe dzisiaj

Zatrudnię pracownika do koszenia kosą spalinową

Praca w Auchan w Bydgoszczy - wykładanie towaru
Praca w Auchan w Bydgoszczy - wykładanie towaru
nowe Bydgoszcz 4 kilka dni temu

SAVOIR Group Sp. z o.o. Szanowni Państwo, jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydata na stanowisko: Merchandiser Market/lokalizacja: A u c h a n, ul. Rejewskiego 3, Bydgoszcz. Zadania: - Dbanie o należytą ekspozycję towaru na dziale chemicznym. - Raportowanie serwisu w aplikacji mobilnej. - Inne zadania związane z wykonywaniem serwisu. Wymagania: - Pełnoletność. - Posiadanie a k t u a l n e j książeczki lub orzeczenia lekarskiego do celów sanitarno-epidemiologicznych. - Dyspozycyjność w podanych poniżej dniach i godzinach. Poniżej szczegóły dotyczące naszej oferty: - Oferujemy pracę do 31.12.2022 r. - Dni i godziny wykonywania pracy: poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godzinach porannych, pracę można rozpocząć już od godziny 6:00 czy 7:00. - Ilość godzin do przepracowania w miesiącu: od 36 do 52, do ustalenia przed rozpoczęciem współpracy. - Wynagrodzenie za 1 h pracy: 19,70 zł/brutto. - Umowa zlecenie z ZUS-em. Oferta aktualna od zaraz. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pośrednictwem Lento.pl. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przez mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Savoir Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 100 (zgodnie z ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych [Dz. U. z 2018 r. poz. 1000]). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Oświadczam, że jestem świadomy (-a) dobrowolności udostępniania moich danych osobowych i że zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

MAGAZYNIER-WARSZAWA OKĘCIE
MAGAZYNIER-WARSZAWA OKĘCIE
4 kilka dni temu

Opis stanowiska: • prace magazynowe; • przyjmowanie i przygotowanie do odbioru towarów; • zbieranie i kompletacja zamówień;  Wymagania: • komunikatywność, dokładność i sumienność; • sprawność fizyczna; • dyspozycyjność i motywacja do pracy; Oferujemy: • wynagrodzenie podstawowe 24 zł /h brutto • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 14-22 ; • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę po okresie próbnym;

MECHANIK SAMOCHODOWY
MECHANIK SAMOCHODOWY
Rzeszów 4 kilka dni temu

„Bella-Rzeszów” Sp. z o. o. ul. Jana Pawła II 135 35-317 Rzeszów Hurtownia artykułów higienicznych i opatrunkowych Zatrudni MECHANIKA SAMOCHODOWEGO Zadania: • bieżące naprawy mechaniczne i konserwacja floty pojazdów ciężarowych oraz do 3,5t, • kontrola ponaprawcza pojazdów, • zamawianie części, • wykonywanie planowych przeglądów pojazdów. Wymagania: • samodzielność w diagnozie i naprawach, • doświadczenie w pracy o podobnym charakterze, • prawo jazdy kat. C, • bardzo dobra organizacja pracy, • dbałość o powierzone narzędzia i czystość stanowiska pracy. Oferujemy: • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie, • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie, • niezbędne narzędzia do pracy, • pracę od poniedziałku do piątku w godz.: 7:00 – 15:00. Oferty prosimy składać osobiście, adres: ul. Jana Pawła II 135, 35-317 Rzeszów bądź na adres e-mail: @ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 1. Administratorem danych osobowych jest : Ines Sp. z o. o. ul. Jana Pawła II 135, 35-317 Rzeszów tel. 17 229 18 55 / @ 2. Dane osobowe przetwarzane są w celu rozpatrzenia Państwa aplikacji w ramach postępowania rekrutacyjnego (w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody również w celu określonym w treści zgody). 3. Dostęp do Państwa danych osobowych mogą mieć w odpowiednim zakresie: ◦ upoważnieni pracownicy spółki "Bella-Rzeszów" sp. z o. o. ◦ podmioty współpracujące ze spółką "Bella-Rzeszów" sp. z o. o. obsługujące systemy informatyczne (np. pocztę e-mail), w których przetwarzane są Państwa dane osobowe. 4. Państwa dane będą przetwarzane do sześciu miesięcy od dnia ich przekazania. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, Państwa dane będą przetwarzane do roku od jej wyrażenia. W razie wycofania zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych lub dodatkowej zgody, dane te zostaną niezwłocznie usunięte. 5. Przysługuje Państwu prawo do: ◦ żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych; ◦ cofnięcia zgody na przetwarzanie danych nieobowiązkowych oraz dodatkowej zgody w dowolnym momencie poprzez wysłanie maila na adres @ lub listu na adres spółki. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody; ◦ wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. 6. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wniesienia żądań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych za pomocą adresu e-mail: @ ub wysyłając list na adres spółki. 7. Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w celu podejmowania zautomatyzowanych decyzji ani do profilowania. Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa aplikacja była brana pod uwagę w procesach rekrutacyjnych dotyczących stanowisk powiązanych z Państwa kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym, prosimy o zamieszczenie w Państwa CV następującego oświadczenia: „Wyrażam dodatkową zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rozpatrzenia aplikacji w ramach procesów rekrutacyjnych dotyczących stanowisk powiązanych z moimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym”.

Asystent projektanta instalacji elektrycznych
Asystent projektanta instalacji elektrycznych
Warszawa 4 kilka dni temu

Firma Hospel zatrudni projektanta/asystenta projektanta instalacji elektrycznych i teletechnicznych Wsparcie projektantów instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Główne obowiązki: • Pomoc przy wykonywaniu projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych i teletechnicznych. • Praca w systemie zaprojektuj i wybuduj – współpraca z działem wykonawczym przez cały okres powstawania obiektu. • Opracowywanie dokumentacji powykonawczych. • Przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów. • Koordynacje międzybranżowe, współpraca z branżystami. • Asystowanie w spotkaniach z Klientem. Wymagania: • Znajomość programów AutoCad, Dialux, MS Office. • Wykształcenie wyższe o kierunku elektrycznym lub elektroenergetycznym, • Umiejętność pracy w zespole • Doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Minimum 1 rok doświadczenia • Dobra znajomość obowiązujących norm i przepisów, • Znajomość ryku producentów materiałów i urządzeń • Prawo jazdy kat. B Oferujemy: • Zdobycie doświadczenia przy realizacji projektów • Praca w młodym, rozwijającym się zespole, czynny udział w tworzeniu struktur firmy • Możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy

Praca w gospodarstwie przy krowach mlecznych
Praca w gospodarstwie przy krowach mlecznych
Witkowo 4 kilka dni temu

Praca w gospodarstwie przy krowach mlecznych. Zakwaterowanie. Może być para. Mile widziane doświadczenie. Więcej informacji pod nr tel. 6.9.3.4.0.0.1.0.9

Pracownika Myjni Ręcznej
Pracownika Myjni Ręcznej
4 kilka dni temu

Poszukujemy pracownika na Myjnie Reczna Warszawa Praca w godzinach 9-19 poniedziałek-sobota C.H.Reduta ul. Al.jerozolimskie 148

Elektryk
Elektryk
4 kilka dni temu

Zakres obowiązków: • kontrola i naprawa instalacji elektrycznych • wykonanie prac konserwacyjno-naprawczych • usuwanie usterek technicznych i awarii • prace remontowe Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku • wykształcenie min. zawodowe • ważne uprawnienia • prawo jazdy kat. B miejsce pracy Łodź/Zgierz/Jedlicze

Dam pracę
Dam pracę
Wrocław 4 kilka dni temu

W związku z rozwojem firmy do swojego zespołu poszukujemy: hydraulika z doświadczeniem lub pomocnika hydraulika ( do przyuczenia) Miejsce pracy: Wrocław Wymagania: - prawo jazdy kat. B - warunek konieczny - własny samochód - warunek konieczny - brak rażących nałogów - umiejętność pracy w zespole - zdolności manualne, - zaangażowanie, - chęć do pracy i nowych wyzwań. Oferujemy: - pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, - umowa zlecenie,1/2 etatu - Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i zaangażowania, ( 26-29 zł/h ), do przyuczenia ( 15-17 zł/h ) - godziny pracy 16-22 - rozwijanie wiedzy i kompetencji, - terminowe rozliczenia, - przyjazną atmosferę w pracy, - możliwość długofalowej współpracy, - ciągłość pracy przez cały rok - możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ, - zatrudnimy również osoby na staż CV wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Proszę o przesłanie na adres email: @

ПРАЦЯ НА МІСЯЦЬ м. Дарлово (біля Слупська)
ПРАЦЯ НА МІСЯЦЬ м. Дарлово (біля Слупська)
Darłowo 4 kilka dni temu

Opis stanowiska Запрошуємо чоловіків і жінок на короткий термін до пакування і приготування рибної продукції до свят. Wymagania stanowiska - Чоловіки та жінки віком до 60 р. - Добра фізична форма. - Вміння працювати зі споживчими продуктами. Oferujemy ️ Проживання за кошт працедавця Праця від 01.12 до 20.12, приїзд від 25.11.2022. Розрахунок по закінченню роботи Зміни по 10-12 годин (денні і нічні) Ставки 18,00 і 18,50 зл нетто. Повернення коштів за подорож (200зл нетто) Є можливість залишитися довше в групі постійній після закінчення акції, допомагаємо в легалізації побиту

Wykładanie towary w sklepie w Łodzi Nowe Sady
Wykładanie towary w sklepie w Łodzi Nowe Sady
Łódź 4 kilka dni temu

WYKŁADANIE TOWARU Łódź, ul. Nowe Sady ️ Termin: od 1.12- 31.12. z możliwością przedłużenia Godziny: 7:00 - 15:00 lub 14:00 - 22:00 Stawka: 23 zł/h brutto (osoby posiadające status ucznia/studenta poniżej 26 r.ż. mają tę kwotę na rękę) Zadania: Pomoc w sklepie spożywczym - wykładanie towaru na półki, układanie rozrzuconego towaru po sklepie, drobne prace porządkowe. KONIECZNOŚĆ - aktualne badania sanepidowskie. Administratorem danych osobowych podanych w procesie rekrutacji jest Job4me Sp. z o.o. Więcej informacji www.job4me.pl/polityka-prywatnosci/

przyjme do pracy
przyjme do pracy
4 kilka dni temu

Przyjmę do pracy spawacza konstrukcji stalowych, montażystę garaży z prawem jazdy kat.B,C kontakt tel. 783 223 219

Mechanik - Elektromechanik samochodowy
Mechanik - Elektromechanik samochodowy
Olsztyn 4 kilka dni temu

POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY O.Z.D.G. Sp. z o.o. 10-801 Olsztyn, ul. Sielska 5 biuro.olsztyn(małpa)pzm.pl Miejsce pracy: Autoryzowany Serwis Peugeot Olsztyn, ul. Sielska 5 Opis stanowiska: samodzielne diagnozowanie usterek naprawa pojazdów zgodnie ze standardami autoryzowanej stacji obsługi wykonywanie napraw mechanicznych i elektromechanicznych samochodów Wymagania: zaangażowanie i inicjatywa w codziennej pracy doświadczenie na stanowisku Mechanika-Elektromechanika samochodowego minimum 2 lata wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe w zawodzie mechanik lub elektromechanik samochodowy odpowiedzialność, komunikatywność prawo jazdy kat. "B" dobra organizacja pracy, systematyczność Dbałość o wysoką jakość napraw umiejętność pracy w zespole gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wynagrodzenie prowizyjne (wskaźnik od sprzedanej robocizny) możliwość dalszego rozwoju zawodowego szkolenia finansowane przez pracodawcę stabilność zatrudnienia Wymagane dokumenty: CV

Montażysta
Montażysta
Łódź 4 kilka dni temu

Firma produkcyjna podejmie współpracę z doświadczonym montażystą -montaż mebli u klienta

Praca Fizyczna
Praca Fizyczna
Plewiska 4 kilka dni temu

Certyfikowana firma Work&Benefit Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 12254 poszukuje mężczyzn do pracy w magazynie przy imporcie kwiatów. Miejsce pracy: Plewiska. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 887 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnię
Zatrudnię
4 kilka dni temu

Zatrudnię pracownika do prac gospodarczych - palenie w małej kotłowni przyzakładowej ,sprzątanie terenu, drobnych prac budowlanych

Sortowanie paczek kurierskich (nocki)
Sortowanie paczek kurierskich (nocki)
4 kilka dni temu

HR QUALITY Sp. z o.o. Sp. K. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania. Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej liderem swojej branży, poszukujemy Kandydatów na stanowiska: Pracownik sortujący Miejsce pracy: Kraków Obowiązki: • sortowanie przesyłek, • przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami kurierskimi, • przygotowanie przesyłek dla Kurierów Wymagania: • chęć do pracy fizycznej. • dyspozycyjność do pracy od wtorku do soboty (tylko zmiany nocne od północy 6-7 godzin) Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, • stawka godzinowa: 23,50 zł brutto. Zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji uczniów/studentów. Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o podesłanie swojego CV, HR QUALITY Sp. z o.o. Sp. K. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Praca dla budowlanca
Praca dla budowlanca
4 kilka dni temu

Przyjmę do pracy ba budowę. Możliwość zakwaterowania. Woj.łódzkie 607 - pokaż numer telefonu -

Pilarz drzew
Pilarz drzew
4 kilka dni temu

Oferujemy: -zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -atrakcyjne warunki wynagrodzenia -stawka godzinowa uzależniona od doświadczenia nabytego w firmie -możliwość podnoszenia doskonalenia zawodowego Oczekujemy -doświadczenia -umiejętność pracy w zespole -prawo jazdy min kat B -kurs dla drwali / obsługa pilarki

Zatrudnię elektromonterów
Zatrudnię elektromonterów
Tarnów 4 kilka dni temu

Zatrudnie elektromonterów. Zatrudnie do pracy brygady lub pojedyńcze osoby do pracy przy isntalacjach elektrycznych przemysłowych. Wymagane minimum roczne doświadczenie. Praca na terenie Tarnowa, Brzeska i okolic. Możliwość zdobycia potrzebnych uprawnień SEP, UDT. Umowa o prace na pełny etat. Atrakcyjne warunki finansowe. Zapraszam do kontaktu pod nr. telefonu 888 - pokaż numer telefonu - Adres e-mail : @

dam pracę
dam pracę
4 kilka dni temu

Przedszkole na Targówku zatrudni Panią do pomocy nauczycielowi. Praca z dziećmi w grupie. Może to być cały etat lub 1/2 etatu. Pozostałe warunki do omówienia na miejscu.

Monterzy kolektory słoneczne, fotowoltaika
Monterzy kolektory słoneczne, fotowoltaika
4 kilka dni temu

Wysokie wynagrodzenie uzależnione od chęci to znaczy na akord. Praca przeważnie w delegacji pn-pt. Wymagane prawo jazdy kat B. i doświadczenie. Więcej informacji pod numerem telefonu 511 - pokaż numer telefonu -

Praca w pensjonacie
Praca w pensjonacie
4 kilka dni temu

Szukam pani do pracy w pensjonacie w Brennej w charakterze sprzątaczki i pomocy kuchennej

Pracownik Hali - Kraków Grzegórzecka 67h
Pracownik Hali - Kraków Grzegórzecka 67h
4 kilka dni temu

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą do nowo otwartego obiektu w Krakowie przy ulicy Grzegórzeckiej 67h. Praca polega na wykładaniu towaru. Godziny pracy 6-14,10-18,14-22 Stała stawka godzinowa 19,70zł/h netto (student), możliwość wynagrodzenia w formie 2tygodniówek. Wymagania - pełnoletność Praca od zaraz

KASJER/KA. Market ul. Karpacka 31 (Chropaczów) OD ZARAZ!!!
KASJER/KA. Market ul. Karpacka 31 (Chropaczów) OD ZARAZ!!!
5 dni plecy

Pilnie zatrudnimy KASJERA/KASJERKĘ do marketu w Świętochłowicach Chropaczowie ul. Karpacka 31 (Osiedle Na Wzgórzu). Praca w systemie dwuzmianowym 6-14 i 14-22, grafik do indywidualnego ustalenia z kierownictwem sklepu. Nie ma opcji pracy wyłącznie na 1 zmianie! Wymagane doświadczenie i aktualna Książeczka Sanepidu (lub orzeczenie). Stawka: uczniowie - 21 zł brutto=netto/godz.; pozostałe osoby (ZUS) 20 zł brutto/godz. Stawka do końca grudnia. Od stycznia nowe umowy. Zapraszam do kontaktu: 781 - pokaż numer telefonu - . Poszukujemy osób poważnie zainteresowanych współpracą. Numer telefonu w sprawie omówienia szczegółów jest podany powyżej, lub kontakt przez formularz kontaktowy Lento. PRACA OD ZARAZ!!!

STARSZYCH I NIEOPIEKUNKA DO OSÓB PEŁNOSPRAWNYCH – PRACA GODZ
STARSZYCH I NIEOPIEKUNKA DO OSÓB PEŁNOSPRAWNYCH – PRACA GODZ
Reda 6 dni plecy

OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH – PRACA GODZINOWA Firma „ Serce na Dłoni oraz Owoc Dobroci „ zatrudni na stanowisko opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych , praca wykonywana w miejscu zamieszkania seniora. Minimalny czas pracy u seniora to 3h Naszym pracownikom oferujemy: miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia praca od poniedziałku do piątku + weekendy (godziny i dni pracy do ustalenia z pracodawcą). umowę agencyjną z możliwością zawarcia umowy zlecenie po okresie próbnym wynagrodzenie 17 zł netto (pon-pt) / 20 zł netto (sb, nd, święta) Twoim zadaniem będzie: sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach w szczególności wykonywanie zabiegów higienicznych przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienia Częściowa oraz cała toaleta ciała Przygotowanie i podawanie leków Towarzyszenie Seniorowi w spacerach, wyjściu do kina, teatru, itp. Aktywizacja seniorów np. poprzez wspólne gry itp. Robienie zakupów Pomoc w utrzymaniu czystości w domu ( raz w tygodniu odkurzenie, umycie podłóg, starcie kurzy, codzienne porządkowanie toalety) Organizacja wizyt lekarskich Pomoc we wstawaniu z łóżka Pomoc w poruszaniu się / chodzeniu zmiany pozycji ciała leżącego Przemieszczanie Seniora łóżko-fotel-krzesło itp. możliwość stosowania wybranych i uzgodnionych terapii, w tym terapii ruchowych ( przy wsparciu rehabilitantki) zmiana opatrunków Oczekujemy od Ciebie: empatii odpowiedzialności komunikatywność i umiejętność budowania więzi z pacjentem umiejętność współpracy w zespole Mile widziane: doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( możliwość szkolenia podczas pracy) doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH-PRACA 24H
OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH-PRACA 24H
Reda 6 dni plecy

OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRACA CAŁODOBOWA ( 24H) Firma „ Serce na Dłoni oraz Owoc Dobroci „ zatrudni na stanowisko opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych całodobowo / z zamieszkaniem u seniora Naszym pracownikom oferujemy: miejsce pracy: Gdańsk, Sopot, Gdynia umowę agencyjną z możliwością zawarcia umowy zlecenie po okresie próbnym wynagrodzenie : a) osoby chodzące 3500 zł netto m-c b) osoby leżące 3700 zł netto m-c Twoim zadaniem będzie: sprawowanie opieki nad pacjentami poprzez wsparcie w codziennych czynnościach w szczególności wykonywanie zabiegów higienicznych przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienia Częściowa oraz cała toaleta ciała Przygotowanie i podawanie leków Towarzyszenie Seniorowi w spacerach, wyjściu do kina, teatru, itp. Aktywizacja seniorów np. poprzez wspólne gry itp. Robienie zakupów Pomoc w utrzymaniu czystości w domu Organizacja wizyt lekarskich Pomoc we wstawaniu z łóżka Pomoc w poruszaniu się / chodzeniu zmiany pozycji ciała leżącego Przemieszczanie Seniora łóżko-fotel-krzesło itp. możliwość stosowania wybranych i uzgodnionych terapii, w tym terapii ruchowych ( przy wsparciu rehabilitantki) terapia przeciw odleżynowa zmiana opatrunków Oczekujemy od Ciebie: empatii odpowiedzialności komunikatywność i umiejętność budowania więzi z pacjentem umiejętność współpracy w zespole doświadczenie w opiece nad osobami starszymi ( możliwość szkolenia podczas pracy) doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej będzie dodatkowym atutem

Dam prace
Dam prace
6 dni plecy

Dam pracę do pakowania praca lekka- Pakowaczka

працювати на вас
працювати на вас
Jarocin 6 dni plecy

Przyjme panią do pracy z ukrainy Шукаю роботу з України, зв'яжіться зі мною

Filtr