Sortowanie:
Znaleziony: 3486 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Głowno
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Głowno
135 zł
nowe Głowno dzisiaj

Zatrudnimy: Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności Głowno woj. łódzkie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Rydułtowy
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Rydułtowy
10000 zł
nowe Rydułtowy dzisiaj

Zatrudnimy: Praca w markecie Rydułtowy woj. śląskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Lemierzyce
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Lemierzyce
20 zł
nowe dzisiaj

Zatrudnimy: Praca w markecie Lemierzyce woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Magnuszowice
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Magnuszowice
12 zł
nowe dzisiaj

Zatrudnimy: Praca w markecie Magnuszowice woj. opolskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Zatrudnię kasjer/sprzedawca sklep Żabka
Zatrudnię kasjer/sprzedawca sklep Żabka
3900 zł
nowe Zgierz dzisiaj

Zatrudnię pracownika na stałe do sklepu Żabka, umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Stanowisko: kasjer/sprzedawca Opis: obsługa klienta zgodnie ze standardami obsługa kasy fiskalnej układanie towaru na półkach sklepowych oraz magazynowych przyjmowanie dostaw przestrzeganie wymogów/standardów sieci dbanie o ład i porządek w miejscu pracy praca według wcześniej ustalonego grafiku Wymagania: uczciwość pracowitość punktualność dyspozycyjność mile widziane doświadczenie w sklepie żabka lub podobnym. Wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa za osiągnięte wyniki. Lokalizacja: Zgierz Proszę dzwonić pod wskazany numer telefonu: 7.3.3.1.8.5.1.7.9

Sprzedawca - salon eobuwie.pl i MODIVO (Centrum Janki)
Sprzedawca - salon eobuwie.pl i MODIVO (Centrum Janki)
nowe dzisiaj

#PracujWSwoimStylu jako Sprzedawca w salonie eobuwie.pl i MODIVO w Centrum Janki (k. Warszawy)! APLIKUJ -> https://eobuwie.elementapp.ai/application/v2/dce5cae5-6507-4875-9cf3-79624818def3/7c4891b2-4307-444f-822b-f8797b2991c3?source=9fbc6925-181b-48ae-9ce9-0403837212b5 Co zyskasz? - Pracę w nowoczesnym i unikalnym koncepcie sklepów (łączymy świat online i offline), - Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne systemy premiowe, - Możliwość zatrudnienia na pełny lub niepełny etat na umowę o pracę lub w przedziale 20-40h w tygodniu na umowę zlecenie, - Elastyczny czas pracy - grafik dostosowany do Twojej dyspozycyjności, - Stabilne warunki zatrudnienia - brak okresu próbnego, - Dwa razy w roku dofinansowanie 300 złotych do zakupu obuwia w naszym sklepie, - Rabaty na produkty dostępne w sklepie eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC, - Pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do pakietu Multisport oraz prywatną opiekę medyczną, - Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, - Program poleceń dla pracowników - 1500 zł za polecenie do pracy znajomego, - Perspektywy rozwoju zawodowego (awanse pionowe i poziome). Czym będziesz się zajmować? - Kompleksową obsługą Klienta w znalezieniu odpowiedniego rozmiaru, fasonu, uzyskaniu porady jak pielęgnować produkty, - Budowaniem długofalowych relacji z Klientem, - Pomocą w obsłudze tabletów oraz skanerów esize.me, - Dostarczeniem zamówionych produktów do Klienta, - Obsługą interaktywnych przymierzalni MODIVO, - Przeprowadzaniem transakcji kasowych, - Procesowaniem zwrotów i reklamacji, - Dbaniem o dobry wizerunek marki i wygląd sklepu, - Kompletowaniem zamówień Klientów stacjonarnych i internetowych w części magazynowej, - Przyjmowaniem towaru – rozładunkiem na półkach magazynu wraz z prawidłowym przypisaniem miejsca, Czego od Ciebie oczekujemy? - Wysokiej kultury osobistej i nastawienia na Klienta, - Komunikatywności i umiejętności budowania relacji, - Nastawienia na osiąganie celów i wyników sprzedażowych, - Umiejętności pracy w zespole, - Otwartości do pracy w nowoczesnym, technologicznym koncepcie sklepów, - Dyspozycyjności i elastyczności do pracy w godzinach funkcjonowania sklepu (również w weekendy). APLIKUJ -> https://eobuwie.elementapp.ai/application/v2/dce5cae5-6507-4875-9cf3-79624818def3/7c4891b2-4307-444f-822b-f8797b2991c3?source=9fbc6925-181b-48ae-9ce9-0403837212b5 Dołącz do nas i #PracujWSklepieInnymNiżWszystkie !

Z-ca kierownika sklepu Tekstylowo Kolbuszowa
Z-ca kierownika sklepu Tekstylowo Kolbuszowa
nowe Kolbuszowa dzisiaj

Istniejąca od 30 lat na Polskim rynku firma prowadząca sklepy z odzieżą używaną pod marką TekStylowo poszukuję kandydatki na stanowisko z-ca kierownik sklepu w Kolbuszowej Do obowiązków kierownika należeć będzie : *Zarządzanie personelem sklepu *Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy *Obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym *Pomoc klientom na sali sprzedaży *Rozładunek dostaw towarów *Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy *Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagana własną działalność gospodarczą lub chęć jej założenia Gwarantujemy stałe wynagrodzenie w wysokości ok 7 tyś zł Więcej informacji pod numerem telefonu 880 - pokaż numer telefonu -

Praca w sklepie z odzieżą używaną Kolbuszowa
Praca w sklepie z odzieżą używaną Kolbuszowa
nowe Kolbuszowa dzisiaj

Nasza firma posiada na Polskim rynku blisko 100 sklepów wielkopowierzchniowych z odzieżą używaną pod marką TekStylowo . Poszukujemy do naszego zespołu na jednym ze sklepów Z-ca Kierownika Do obowiązków kierownika należeć będzie : *Zarządzanie personelem sklepu *Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy *Obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym *Pomoc klientom na sali sprzedaży *Rozładunek dostaw towarów *Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy *Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagana własną działalność gospodarczą lub chęć jej założenia Gwarantujemy stałe wynagrodzenie w wysokości ok 7 tyś zł Więcej informacji pod numerem telefonu 880 - pokaż numer telefonu -

Praca w sklepie ogrodniczo budowlanym
Praca w sklepie ogrodniczo budowlanym
nowe dzisiaj

Praca w sklepie ogrodniczo budowlanym. Do obowiązków m.in. będzie należeć obsługa klienta, sporządzanie zamówień, ekspozycja zamówionego towaru. Wymagania: komunikatywność, obsługa komputera, prawo jazdy kategorii B, dyspozycyjność.

Piekarnia Grochola zatrudni EKSPEDIENTKI
Piekarnia Grochola zatrudni EKSPEDIENTKI
nowe Inowrocław dzisiaj

GROCHOLA Prawdziwy Chleb.Jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się piekarni w województwie kujawsko-pomorskim, wielkopolskim poszukuje osób na stanowisko:EkspedientkaWymagania:•umiejętność pracy w zespole•zapał, zaangażowanie do pracy•komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów•mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:•atrakcyjne warunki zatrudnienia•ubezpieczenie grupowe•możliwość rozwoju osobistego .Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Spółka Jan-Dar z siedzibą w Zamościu. Oferty niezrealizowane zostaną komisyjnie zniszczone.

Praca na terenie pilskiej giełdy
Praca na terenie pilskiej giełdy
nowe dzisiaj

Zatrudnię osobę do pracy na terenie pilskiej giełdy w hurtowni owoców i warzyw .praca w godzinach wczesnorannych od 1 kwietnia .zatrudnienie na pół etatu z możliwością zmiany .Kontakt telefoniczny lub osobisty .

Zatrudnię osoby do sprzedaży warzyw i owoców 4000 do 6000 /mies.
Zatrudnię osoby do sprzedaży warzyw i owoców 4000 do 6000 /mies.
nowe Warszawa dzisiaj

Szukam osób do sprzedaży warzyw i owoców do pawilonu w Śródmieściu. Wymagania: obsługa klientów, układanie wystawki, chęć do pracy z ludźmi. Oferujemy: umowe o pracę, miłą atmosfere, wynagrodzenie 4500-6000 miesięcznie/netto. Możliwość pracy zmianowej. Szukamy osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numer telefonu 51*****00.

Sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym
Sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym
nowe dzisiaj

Praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie spożywczo-przemysłowym.Miejsce pracy: WitowiceZakres obowiązków:sprawna obsługa klientaobsługa kasy fiskalnejsporządzanie zamówień oraz wprowadzanie towaru do systemudbanie o czystość sklepu oraz uzupełnianie asortymentuWymagania:umiejętność obsługi kasy fiskalnejmin. rok doświadczenia w sprzedaży na podobnym stanowiskuotwartość i komunikatywnośćodpowiedzialnośćuczciwośćMile widziane:znajomość programu PC MarketZastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie klauzuli w CV:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sklep spożywczo-przemysłowy Suszek Anna w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego
Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego
nowe dzisiaj

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 29 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON. Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach. Aktualnie do sklepu TOPAZ w DOBREM (powiat miński, województwo mazowieckie) poszukujemy pracowników na stanowisko - Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego Sprzedawca działu mięsno-wędliniarskiego Twoje główne zadania: • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy, • dbałość o właściwą ekspozycję towarów na dziale świeżym - mięso, wędliny, sery itp. i monitorowanie terminów przydatności do spożycia, • aktywna sprzedaż produktów, • dbałość o porządek i czystość na stanowisku pracy Oczekujemy od Ciebie: • komunikatywności oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji z Klientami • umiejętności skutecznej współpracy w zespole, • dyspozycyjności i zaangażowania w rzetelne realizowanie przydzielonych zadań, • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości ich sprawnego uzupełnienia) Oferujemy Ci: • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas • talony na święta • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie • możliwość rozwoju zawodowego i awansu • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin • ubezpieczenie na życie

Kierownik Sklepu LEE WRANGLER Galeria Sieradzka
Kierownik Sklepu LEE WRANGLER Galeria Sieradzka
nowe Sieradz dzisiaj

LEE WRANGLER poszukujeKierownika Sklepu – Lidera Zespołu SprzedażowegoMiejsce pracy: LEE WRANGLER Galeria SieradzkaTWOJE ZADANIA:· Rozwijanie i doskonalenie efektywnego Zespołu Sprzedażowego – to będzie Twoje najważniejsze zadanie;· Zarządzanie salonem Lee Wrangler tak, aby przynosił on jak największe zyski sprzedażowe i pozytywnie reprezentował naszą markę;· Przekraczanie planów sprzedażowych wyznaczonych dla Twojego salonu Lee Wrangler;TWOJE KWALIFIKACJE:· Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku Kierownika Sklepu lub Zastępcy Kierownika Sklepu;· Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe – musisz lubić i umieć sprzedawać;· Umiejętność monitorowania pracy Sprzedawców i wspierania ich w osiąganiu planów sprzedażowych;· Komunikacja interpersonalna na wysokim poziomie;· Samodzielność i dobra organizacja pracy;CO OFERUJEMY TOBIE:· Stabilne warunki zatrudnienia oraz długofalową współpracę ze znanymi i prestiżowymi markami w branży denimowej;· Zniżki na produkty Lee Wrangler;· Udział w pokazach kolekcji Lee Wrangler;Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „APLIKUJ”.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)"Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij CV wraz z kilkoma słowami o sobie za pośrednictwem aplikacji luz zajrzyj do sklepu i zamień słowo z osobami tam pracującymi! Zapraszamy!

Praca w bufecie na uczelni
Praca w bufecie na uczelni
nowe Toruń dzisiaj

Praca w bufecie na uczelni Do nowo powstającego bufetu przy uczelni na ulicy Gagarina poszukujemy Pani bufetowej. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00Stawka za godzinę 16-17 zł netto. Praca polega na wydawaniu i sprzedaży posiłków oraz dbaniu o czystość lokalu.Poszukujemy PANI 30+Mile widziana umiejętność gotowania czy pracy w kuchni w razie jakiś zastępstw Proszę dzwonić po godzinie 18:00 53*******06

Alkohole 24h Praca
Alkohole 24h Praca
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy energicznych osób do sklepu z alkoholami 24H. Lokalizacja Praga Południe , Praga Północ , Wola stawka 18 zł netto (okres próbny 100h)18-21 netto po okresie próbnymoferujemy:-umowa o prace-stabilne zatrudnienie-praca zmianowa -prace w dobrej atmosferze-stawka godzinowa   Wymagania - odpowiedzialnośc- dyspozycyjność- punktualność- komunikatywność i pozytywne nastawienie- Mile widziane doświadczenie w handlu detalicznym.- elastyczność, obowiązkowość i chęć pracy w zespole.- miła aparycja Oferta pracy od zarazMożliowśc pracy dorywczej

Kierownik Salonu BORGIO / Częstochowa - JURAJSKA
Kierownik Salonu BORGIO / Częstochowa - JURAJSKA
nowe Częstochowa dzisiaj

OPISJeżeli jesteś zainteresowana/y nowymi wyzwaniami i stabilną pracą dla wchodzącej na polski rynek marki odzieżowej, dołącz do naszego zespołu. Poszukujemy komunikatywnych i ambitnych osób na stanowisko:Kierownik Salonu OdzieżowegoMIEJSCE PRACY: Częstochowa / JURAJSKA.OBOWIĄZKI:·        zarządzanie punktem handlowym i zespołem sprzedażowym·        realizacja celów sprzedażowych·        profesjonalna obsługa klienta·        wyznaczanie najwyższych standardów i dbanie o wizerunek sklepu·        obsługa kasy fiskalnej i dbanie o zatowarowanieWYMAGANIA:·        komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (kierownik, z-ca kierownika)·        doświadczenie w obsłudze klienta i zarządzaniu zespołem·        ponadprzeciętne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne·        motywacja i zaangażowanie w pracęOFERTA:·        stałą pracę w miejscu o ugruntowanej pozycji na rynku·        atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę·        wysokie premie uzależnione od wyników·        przyjazną atmosferę w młodym ambitnym zespoleOsoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres hr[małpka]borgio.pl. Dodatkowo do każdej aplikacji bardzo prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez T-WIN Sp. z o.o, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08. 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm).

SPRZEDAWCA - Mrówka Dąbrowa Tarnowska - 2700do3500 NA RĘKĘ
SPRZEDAWCA - Mrówka Dąbrowa Tarnowska - 2700do3500 NA RĘKĘ
nowe Dąbrowa Tarnowska dzisiaj

Oferujemy pracę na stanowisku SPRZEDAWCA w markecie PSB Mrówka w Dąbrowie Tarnowskiej.Praca na dziale: Narzędzia/Farby/BHPPraca na umowę o pracę, pełen etat.Praca dwuzmianowa.Wynagrodzenie 3100-4000 złotych na rękę składające się z:podstawa - minimalna krajowa (aktualnie 2700 złote)premia od 400 do 1300 złotych - realnie 15-50% podstawy (wyliczana na podstawie sprzedaży)możliwość dodatkowo płatnych nadgodzinOferujemy:pracę w młodym, dynamicznym zespolepracę na pełny etat wraz z wszelkimi świadczeniamiprzeszkoleniemożliwość rozwojustabilne zatrudnienieWymagamy:wykształcenie minimum zawodowezarejestrowanie lub możliwość zarejestrowania w PUP Dąbrowa Tarnowskamile widziane doświadczenie w handlu lub w pracy na kasie, ale nie wymaganeZainteresowanych prosimy o składanie CV w markecie lub mailowo na adres: michal.bartnik(małpa)psbmrowka.com.plJEŚLI WIDZISZ TO OGŁOSZENIE TO OZNACZA, ŻE JEST ONO AKTUALNE.

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu w Goworowie
Zatrudnię ekspedientkę do sklepu w Goworowie
nowe dzisiaj

Zatrudnimy osoby na stanowisko sprzedawca / ekspedient w sklepie firmowym Zakładów Mięsnych Somianka w Goworowie.wymagania:- dyspozycyjność i zaangażowanie,- rzetelność i uczciwość,- umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami,- aktywne podejście do sprzedaży i promocji,- zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta,- atutem będzie doświadczenie w handlu i umiejętność obsługi kasy fiskalnej.- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.oferujemy:- umowę o pracę,- uczciwe i przejrzyste zasady pracy,- stabilne zatrudnienie,- motywacyjne wynagrodzenie,- miłą atmosferę w pracy.- możliwość przyuczenia do zawoduosoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie swojego cv przez serwis olx. odpowiemy na wybrane ogłoszenia i skontaktujemy się w celu ustalenia terminu rozmowy.

Sprzedawca kasjer
Sprzedawca kasjer
nowe Starogard Gdański dzisiaj

Przyjmę do pracy na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu Żabka. Praca w systemie dwuzmianowym (6.00-15.00 i 14.30-23.00)od poniedziałku do soboty. Wymagania: -mile widziane doświadczenie -zaangażowanie -dyspozycyjność Obowiązki: -profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci -dbanie o czystość na sklepie oraz na zapleczu -dbałość o właściwą ekspozycję towarów Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Carrefour Pracownik sklepu - Śródmieście
Carrefour Pracownik sklepu - Śródmieście
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnimy Pracownika sklepu : przyjmowanie towaru , wykładanie towaru na sklepie Praca zmianowa dobre warunki możliwość , awansuCarrefour w śródmieściu przy Rondzie ONZ ,

Zatrudnię ekspedientkę na cały etat od zaraz!
Zatrudnię ekspedientkę na cały etat od zaraz!
nowe Tychy dzisiaj

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu z wędlinami na cały etat. Mile widziane doświadczenie w branży. Umowa o pracę.Więcej informacji pod numerem 66*****30, 79*****20

Doradca Sportowy SPORTY WODNE w Decathlon Opole (pół etatu)
Doradca Sportowy SPORTY WODNE w Decathlon Opole (pół etatu)
nowe Opole dzisiaj

Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportów wodnych, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.Oferujemy:umowę o pracę na pół etatu (wynagrodzenie zawarte w treści ogłoszenia dotyczy zatrudnienia na pełen etat),elastyczny grafik dostosowany do zajęć na uczelni, treningów i innych aktywności sportowych,prywatną opiekę medyczną,możliwość rozwoju zawodowego i awansu,szereg szkoleń ułatwiających wdrożenie się do pracy,wspólne uprawianie sportu i treningi,wyjątkową, sportową atmosferę pracy.Twój zakres obowiązków:dzielenie się swoją sportową pasją i pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,podejmowanie decyzji handlowych w ramach swojej odpowiedzialności,priorytetyzowanie zadań zgodnie z potrzebami biznesowymi,dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.Jeżeli zatem:pływanie albo nurkowanie jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,uwielbiasz spędzać czas wolny nad wodą, pykasz sobie w plażówkę albo pływasz na deskach SUP,brałeś lub brałaś kiedyś udział w spływie kajakowym,cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy,lubisz rozmawiać z ludźmi i chcesz pracować blisko Klientów,jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną,chcesz zdobyć lub wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie,interesuje Ciebie rozwój w kierunku Managera Zespołu lub Lidera Sklepu – mile widziane,… to czekamy właśnie na Ciebie!Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego zespołu?Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękuję.

Zatrudnię kasjera w Delikatesach Centrum w Sulejówku
Zatrudnię kasjera w Delikatesach Centrum w Sulejówku
nowe Sulejówek dzisiaj

lokalizacja: Sulejówek, Armii Krajowej 90, 05-071pensja netto (do ręki): 4200-4400 złzakres obowiązków: obsługa klientów na kasie, dokładanie towarów, sprzątanie sklepumożliwość pracy również na stanowisku mięsnymwystępują 2 zmiany: ranna (6.00-14.00), popołudniowa (14.00-22.00), w niedzielę (12.00-20.00)sklep jest czynny od poniedziałku do niedzielimile widziane doświadczeniemożliwość przyuczenia

Zatrudnię osobę na dziale mięsno-wędliniarskim
Zatrudnię osobę na dziale mięsno-wędliniarskim
nowe Radom dzisiaj

Witam. Poszukujemy zdecydowanej kobiety w wieku 28-45 lat do podjęcia pracy w sklepie w sieci Lewiatan/ Radom ul. Starokrakowska 121 / na dziale mięsno-wędliniarskim. Jako zespół oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze w systemie dwuzmianowym (5:00-13:00, 13:00-21:00). Wymagamy doświadczenia zawodowego na dziale mięsno-wędliniarskim, aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych, punktualności, zaangażowania, przyjaznego podejścia do klienta, odpowiedzialności. Więcej informacji pod numerem telefonu- 60*****06 Prosimy o kontakt w dni robocze, w godzinach 09:00-14:00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Shishka79 Sprzedawca CH Toruń Plaza
Shishka79 Sprzedawca CH Toruń Plaza
nowe Toruń dzisiaj

Firma Shishka79 zajmująca się sprzedażą wyrobów tytoniowych poszukuje studentów uczących się w trybie zaocznym na stanowisko sprzedawcy do punktu sprzedaży w Centrum Handlowym Toruń Plaza wyspa handlowa:STANOWISKO – SPRZEDAWCAWymiar godzin:cały etat około 160h dni pracy poniedziałek-piątek WYMAGANIA:Praca na ww. stanowisku polega między innymi na fachowym doradztwie oraz na kompleksowej obsłudze klienta.Wymagania stawiane kandydatom:status uczniauprzejmość i zorientowanie na klientasumienność i odpowiedzialnośćumiejętność obsługi komputera i kasy fiskalnejkomunikatywność uczciwość optymizm i zaangażowanie w pracęOFERUJEMYstałe wynagrodzeniezatrudnienie na umowę zlecenieszkolenia z asortymentuprzyjazną atmosferę w pracyWymagana dyspozycyjność od zarazJeśli są Państwo zainteresowani ofertą pracy i spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem, podając w tytule wiadomości imię i nazwisko.

Sprzedawca CCC Siedlce Galeria Siedlce
Sprzedawca CCC Siedlce Galeria Siedlce
nowe Siedlce dzisiaj

Pierwsza praca? Nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy! Masz już duże doświadczenie? Z pewnością je docenimy! Dołącz do zespołu CCC i chodź z nami po więcej! Jako firma odpowiedzialna społecznie chętnie zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami. Sprzedawca CCC Siedlce Galeria Siedlce Co będziesz robić: • obsługiwać klientów, • obsługiwać kasę, • dbać o ekspozycję produktu na sali sprzedaży, • dbać o dobry wizerunek sklepu. Szukamy osób, które:• są komunikatywne i łatwo nawiązują kontakty, • lubią pracę w zespole, • posiadają wysoką kulturę osobistą, • są pełne pozytywnej energii, • angażują się w wykonywane zadania. Dodatkowe korzyści dla Ciebie: • praca w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • prywatna opieka medyczna, • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego MultiSport/ OK System, • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl, • elastyczne godziny pracy, • możliwości rozwoju i awansu.

Kasjer/Sprzedawca Żabka Wadowice
Kasjer/Sprzedawca Żabka Wadowice
nowe Wadowice dzisiaj

Sklep ŻABKA w Wadowicach poszukuje pracownika!Doświadczenie nie jest wymaganeKsiążeczkę sanepidowską jesteś w stanie wyrobić w trakcieObowiązki:obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy,obsługa kasy fiskalnej,dokładanie towaru z magazynu na sklep,prace porządkowe na magazynie,przyjmowanie i rozkładanie dostaw,dbanie o czystość i estetykę sklepu.Oferuje:Prace w systemie dwuzmianowymStawkę godzinnąUmowę o pracę lub zlecenieMiłą atmosferę :)Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego

Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer/kasjerka w sklepie Żabka
Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer/kasjerka w sklepie Żabka
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka w Warszawie Śródmieście ul Zgoda 13.Najlepiej osobę z doświadczeniem. Cały etat. Do obowiazkow osoby na tym stanowisku bedzie nalezalo: -obsluga klienta zgodnie ze standardami sieci -obsluga kasy fiskalnej -przyjecie i wykladanie towaru -dbalosc o czystosc i wizerunek sklepu Oferujemy: -prace w systemie dwuzmianowym -dodatek za prace w niedziele niehandlowe -wyplaty na czas -premie uznaniowe -atrakcyjne wynagrodzenie -prace w super zespole Wymagania: -uczciwosc -zaangazowanie w powierzone obowiazki -wysoka kultura osobista -komunikatywność -sumienność -punktualność

Sprzedawca Sklep sportowy Alex-Sport Pruszcz pełen etat
Sprzedawca Sklep sportowy Alex-Sport Pruszcz pełen etat
nowe Pruszcz Gdański dzisiaj

Proponujemy dołączenie do naszego zespołu na stanowiskoSprzedawca – Doradca Klienta cały etatUmowa zlecenieChcemy powiększyć Nasz zespół o Nowych i ciekawych ludzi .Przy umowie zlecenie stawka na godzinę brutto 22,90zł Lokalizacja: ALEX-SPORT Pruszcz Gdańskiul. Wita Stwosza 12s-1483-000 Pruszczgodziny otwarcia:pn.-pt.: 10-18sob.: 10-14WYMAGANIA:doświadczenie w pracy z klientem , dobry kontaktumiejętność obsługi komputera , podstawowych programów, kasy fiskalnej, terminala płatniczego zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole kreatywność dyspozycyjność chęć podjęcia pracy na stałe OBOWIĄZKI: obsługa klienta wg standardów sprzedaż produktów / zwiększanie koszyka sprzedaży ( sprzedaż łączona ) ekspozycja towaru dbanie o estetyczny wygląd sklepu Nowe pomysły , kreatywne myślenie OFERUJEMY: atrakcyjne wynagrodzenie + premia od sprzedaży praca w stabilnej, rozwijającej się firmie praca w miłym zespole Szukamy osoby chętnej do pracy na 100%%%

Kasjer - sprzedawca w markecie w Mańkowie
Kasjer - sprzedawca w markecie w Mańkowie
nowe wczoraj

Oferuję pracę w markecie w Mańkowie na stanowisku kasjer - sprzedawca, na pełen etat, na umowę o pracę.

Gliwice Kasjer 22,8zł netto
Gliwice Kasjer 22,8zł netto
850 zł
Gliwice wczoraj

Agencja Mirth (nr certyfikatu 11403) poszukuje kandydatów chętnych do pracy na stanowisku: Kasjer-SprzedawcaLeclerc Tarnogórska GliwiceGodziny pracy: Elastyczny czas pracyOpis stanowiska: Obsługa klienta za kasą.Oczekujemy:• Posiadanie książeczki sanepidowskiej• Uzyskanie pełnoletnościMile widziani studenci!Oferujemy:22,8zł netto student18,75zł netto gdy posiada się umowę o pracę na pełen etat16,41zł netto zus• Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie• Miłą atmosferę w pracyInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie udzielamy informacji telefonicznej. Przesłanie CV wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Doradca klienta/Sprzedawca-SNIPES ZIELONA GÓRA [1/4 lub 1/2 etatu]
Doradca klienta/Sprzedawca-SNIPES ZIELONA GÓRA [1/4 lub 1/2 etatu]
850 zł
Zielona Góra wczoraj

Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie? Lubisz kontakt z ludźmi? Znasz się na butach?Nasza firma to miejsce dla Ciebie.Snipes S.A jest niekwestionowanym europejskim liderem w dziedzinie streetwear. Firma od ponad 20 lat prężnie działa na rynku międzynarodowym, rozwijając sieć stacjonarnych oraz internetowych sklepów oferujących obuwie i odzież takich marek jak Nike, Adidas, Asics, Jordan Brand, New Balance... i wielu wielu innych. Od tego roku jesteśmy obecni także w Polsce.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:Doradca KlientaMiejsce pracy: SNIPES ZIELONA GÓRA - FOCUS MALLZakres obowiązków:- Bezpośrednia obsługa Klienta zgodna z najwyższymi standardami marki- Praca z towarem zgodna z obowiązującymi zasadami ekspozycji- Prace porządkowe w salonieWymagania:- Otwartości na pracę z Klientem- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów- Zaangażowanie i wysoka kultura osobista- Wykształcenie minimum średnie- Doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem- Mile widziana wiedza z zakresu sneakersów oraz oferowanych marekOferujemy:- Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego- Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole- Zniżkę na nasze produktyOsoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów za pośrednictwem formularza poniżej.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, w tym wizerunku, przez Snipes S.A. , ul. Zwierzchowskiego 31a, 61-248 Poznań, jako potencjalnego pracodawcę, dla celów związanych z uczestnictwem w procesach rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.  

Praca w sklepie - sprzedawca
Praca w sklepie - sprzedawca
850 zł
Wyszków wczoraj

Sklep Pomysł Na Prezent C.H.Kaskada zatrudni sprzedawcę.Wymagania-Punktualność-Dyspozycyjność-Zaangażowanie-Kultura osobista-Dbanie o wygląd i estetykę sklepu.Praca na cały lub pół etatu.Mile widziane doświadczenie w handlu.Proszę o przesyłanie CV tylko ze zdjęciem.

Sprzedawca w sklepie
Sprzedawca w sklepie
50 zł
Limanowa wczoraj

Zatrudnimy od zaraz osobę na stanowisko sprzedawcy.Poszukujemy osoby ambitnej,dobrze zorganizowanej i kreatywnej do stworzenia fajnego zespołu.Oferujemy pracę w systemie zmianowym,umowę zlecenie lub umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Szukasz pracy?Nie czekaj!!!Pisz do nas:-)lub dzwoń 69*****91

Zatrudnię Sprzedawcę
Zatrudnię Sprzedawcę
50 zł
Grodzisk Wielkopolski wczoraj

Zatrudnię osoby w charakterze sprzedawcy do pracy w lodziarni .Więcej informacji pod tel. 53*****40.

Sprzedawca - kasjer, Szczecin, ul. Szwedzka 28
Sprzedawca - kasjer, Szczecin, ul. Szwedzka 28
Szczecin 2 dnia plecy

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców. Zadania: - obsługa klienta, - uzupełnianie towaru na półkach oraz dbanie o estetykę wystawionego asortymentu, - dbanie o czystość i porządek w sklepie. Oczekujemy: - motywacji do pracy i zaangażowania, - komunikatywnego języka polskiego, - dyspozycyjności - praca w systemie dwuzmianowym (6-21:30) oraz w wybrane weekendy, - doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nauki, - mile widziane posiadanie książeczki sanepidowskiej. Oferujemy: - umowę zlecenie, - pracę w wymiarze 1/2 etatu, - szanse na rozwój i awans w strukturze firmy, - rabatową kartę zakupową oraz pracownicze ubezpieczenie grupowe.

Zatrudnię kasjera/sprzedawce do sklepu Żabka
Zatrudnię kasjera/sprzedawce do sklepu Żabka
Zgierz 2 dnia plecy

Zatrudnię pracownika na stałe do sklepu Żabka, umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę. Stanowisko: kasjer/sprzedawca Opis: obsługa klienta zgodnie ze standardami obsługa kasy fiskalnej układanie towaru na półkach sklepowych oraz magazynowych przyjmowanie dostaw przestrzeganie wymogów/standardów sieci dbanie o ład i porządek w miejscu pracy praca według wcześniej ustalonego grafiku Wymagania: uczciwość pracowitość punktualność dyspozycyjność mile widziane doświadczenie w sklepie żabka lub podobnym. Wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa za osiągnięte wyniki. Lokalizacja: Zgierz Proszę dzwonić pod wskazany numer telefonu: 7.3.3.1.8.5.1.7.9

Przyjmiemy do pracy SPRZEDAWCA w RYTRZE
Przyjmiemy do pracy SPRZEDAWCA w RYTRZE
2 dnia plecy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska SPRZEDAWCA do sklepu w Rytrze. Praca zmianowa, pełny etat, umowa o prace. Wymagana książeczka Sanepidowska oraz doświadczenie w branży spożywczej. Więcej informacji pod numerami: 18 275 92 62 Oraz na maila: handlowy @ sozs.pl

Praca dla Ciebie w Sieci Kropla!
Praca dla Ciebie w Sieci Kropla!
1200 zł
Piaseczno 2 dnia plecy

Zatrudnimy uczciwe i pracowite, osoby do pracy w sklepach convenience i specjalistycznych alkoholowych sieci Kropla.Oferujemy:stabilna pracę w przyjaznej atmosferze,atrakcyjne warunki finansowe,bonusy świąteczne,możliwa praca w godzinach nadliczbowych,możliwość awansu na kierownika lub koordynatora sieci sklepówTwój zakres obowiązkówobsługa klienta i aktywna sprzedaż,przyjmowanie dostaw,dbanie o porządek i czystość sklepu,Godziny pracy w zależności od sklepu:6-23 , system dwuzmianowy7-24 , system dwuzmianowy12-24 system 12h pracy następnie 24h wolnemiejsce pracy PiasecznoWynagrodzenie godzinowe 23.53 brutto plus dodatek absencyjnym 400 zł brutto plus system premii motywacyjnych.Nasze wymagania:Uczciwość,Punktualność,Zaangażowanie,Zachęcamy do kontaktuSklepy Kropla

Kasjer/sprzedawca
Kasjer/sprzedawca
1200 zł
Jastrzębie-Zdrój 2 dnia plecy

Przyjmę do pracy od zaraz do sklepu Żabka - zaradną, energiczną - odpowiedzialną, uczciwą osobę, - punktualną i dyspozycyjną, - lubiącą kontakt z ludźmi - zaangażowaną w powierzone obowiązki Obowiązki: - obsługa klienta zgodnie z zasadami sieci - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o ekspozycję towaru zgodnie z zasadami sieci - monitorowanie terminów przydatności produktów do spożycia - dokładnie towaru według zasad Fifo - przyjmowanie i rozkładanie dostaw - utrzymanie porządku na sali sprzedaży/magazynie Oferuję: - stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie na czas - prace w systemie dwuzmianowym - elastyczny grafik - pracę w miłej atmosferze Miłe widziana osoba z doświadczeniem w handlu. Praca systemie dwuzmianowym I zmiana od 06:00 do 14:30 II zmiana od 14:30 do 23:00

Sprzedawca Żabka Konary
Sprzedawca Żabka Konary
1200 zł
2 dnia plecy

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za: *obsługę klienta *obsługę kasy fiskalnej i lottomatu *przyjęcie dostaw i dokładanie towaru *dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towaru *stosowanie standardów sieci Wymagania: *aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna *rzetelność *uczciwość *pracowitość *otwartość *uprzejme podejście do klienta Oferuję: *umowa o prace *stawka do uzgodnienia *miła atmosferę w miejscu pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny. Miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Doradca klienta - salon mody męskiej Albione
Doradca klienta - salon mody męskiej Albione
1200 zł
Wrocław 2 dnia plecy

Jeśli interesujesz się modą, masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, jesteś odpowiedzialny, zorganizowany i zaangażowany w to co robisz - to szukamy właśnie Ciebie.Miejsce pracy:Wrocław Fashion Outlet - Graniczna 2, WrocławOferujemy:Umowę o pracę (po okresie próbnym 3 miesiące)Konkurencyjne wynagrodzeniePremię od osobistych wyników sprzedażowychPrzyjazną atmosferęElastyczny czas pracy ( 11h dzień pracy- 3/4 razy tygodniu)Obowiązki:Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarówPrzyjmowanie dostaw i wykładanie towaruPrzygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowychZapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Praca w butiku w RZESZOWIE (al. Rejtana)
Praca w butiku w RZESZOWIE (al. Rejtana)
1200 zł
Rzeszów 2 dnia plecy

Praca w RZESZOWIE (al. Rejtana) - C.H. RESPAN obok Leclerca!!!Szukamy: ENERGICZNEJ dziewczyny (w wieku 18-24) do pracy do obsługi butiku odzieżowego za ok 3500-4000zł UWAGA: zwiększona szansa, że przyjmiemy właśnie Ciebie jeśli bezpośrednio przyniesiesz do nas od razu swoje CV - Rzeszów, al. Rejtana 53A (RESPAN) lokal 284. Mile widziane osoby studiujące ZAOCZNIE (lub status ucznia jeśli się uczysz np. w ŻAK-u)!!Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na pełen etat: *poniedziałek 10:00-18:00*wtorek  10:00-18:00*środa 10:00-23:00 (przygotowanie Nowej Kolekcji)*czwartek 10:00-18:00 *piątek 10:00-18:00*sobota 10:00-15:00 (mile widziane 1 lub 2 soboty w miesiącu) ( raz w tygodniu - pomaganie przy transmisji Facebook LIVE 18:00-21:00)WYMAGANIA:- ZDOLNOŚĆ DO SZYBKIEGO UCZENIA SIĘ- PRACOWITA- ENERGICZNA- MIŁA- UŚMIECHNIĘTA- DBANIE O ESTETYCZNY WYGLĄD BUTIKU- PRACA OD PONIEDZIAŁU DO SOBOTY (mile widziane 1 lub 2 soboty w miesiącu)- SZUKAMY OSOBY, DLA KTÓREJ PORUSZANIE SIĘ MYSZKĄ I KLAWIATURĄ NIE JEST ABSTRAKCJĄ...Szukamy dziewczyny NIE koniecznie mającej doświadczenie w branży.W pierwszej kolejności będziemy brać pod uwagę osoby, które mają takie cechy oraz dodały aktualne swoje zdjęcie - może być nawet zdjęcie, które dodawałaś ostatnio na Facebooka czy InstagramaW razie pytań proszę dzwonić: 50*******91 (w godz. 12 - 20)P.S. LEKKA I PRZYJEMNA PRACA JEŚLI TYLKO CHCESZ PRACOWAĆ Gwarantowana miła atmosfera w pracy!!.

Obsługa klienta, sklep sportowy w Karpaczu
Obsługa klienta, sklep sportowy w Karpaczu
1200 zł
Karpacz 2 dnia plecy

STANOWISKO:Obsługa klienta w sklepie sportowym AdidasMIEJSCE PRACY:Karpacz, centrumZAKRES OBOWIĄZKÓW:obsługa klientówwsparcie działań związanych z funkcjonowaniem sklepu zgodnie ze standardamiOCZEKIWANIA:wysokie standardy obsługi klientaświetna organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.Zaangażowanie, odpowiedzialność, gotowość do dłuższej współpracyOFERUJEMYciekawą i pełną wyzwań pracę Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę lub umowa zlecenieAtrakcyjne zniżki pracowniczePrzeszkolenie i pełne wsparcie na każdym etapie pracy.Elastyczny czas pracy, w młodym, energicznym zespole, przyjazna atmosfera

Sprzedawca | Delikatesy Boucherie de Varsovie
Sprzedawca | Delikatesy Boucherie de Varsovie
1200 zł
Warszawa 2 dnia plecy

Delikatesy Boucherie de Varsovie oferujące najwyższej jakości mięsa, wędliny, sery wina i dodatki, w związku z rozwojem, poszukują pracowników do swoich sklepów w Warszawie.Szukamy pozytywnie nastawionych osób lubiących kontakt z klientem.Dodatkowym atutem będzie zainteresowanie gotowaniem oraz podstawowa wiedza o mięsie, serach lub winach.Do obowiązków należeć będzie :profesjonalna obsługa klientówaktywna sprzedaż produktówdbanie o wizerunek sklepu Oferujemy :szkolenia produktowewynagrodzenie podstawowe + premiezniżkę pracowniczą na produkty z asortymentu sklepów doskonałą atmosferę pracy umowa o prace/zlecenie zgodnie z preferencjami kandydataWięcej o nas można przeczytać na: boucherie.pl, Facebooku i Instagramie.

Zatrudnię Sprzedawcę
Zatrudnię Sprzedawcę
1200 zł
Strzelce Opolskie 2 dnia plecy

Zatrudnię sprzedawcę do sklepu spożywczegoCo oferuję ? Praca w systemie dwuzmianowymElastyczny grafikW początkowym okresie umowę zlecenie ,przy dłuższej współpracy umowę o pracę Stabilne zatrudnienieWynagrodzenie podstawowe plus premie :za zachowanie standradówza zaangażowanie w wykonywane obowiązki za udział w konkursach do 1000 zł miesięcznieSzukam energicznych,komunikatywnych osób zdecydowanych na dłuższą współpracę.Nie wymagam doświadczenia tylko chęci do pracy i zaangażowania.

Doradca klienta - Stargard
Doradca klienta - Stargard
1200 zł
Stargard 2 dnia plecy

Salon 4F w Stargardzie poszukuje osoby na stanowisko doradca klienta. Cały etat oraz niepełny wymiar godzin. Praca również w weekendy. UMOWA ZLECENIE Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: -realizację wyznaczonego planu sprzedaży -profesjonalną obsługę klienta -dbałość o zgodny ze standardami wizerunek salonu. Od kandydatów oczekujemy: -mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży -znajomości technik sprzedaży - dynamizmu i zdecydowania w działaniu -silnej orientacji na cel -wysokich zdolności interpersonalnych i organizacyjnych. -mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej Oferujemy: -możliwość rozwoju zawodowego -pracę w młodym i dynamicznym zespole -szkolenia rozwijające umiejętności sprzedażowe -dodatkowe wynagrodzenie za realizację planów sprzedażowych CV prosimy składać na stronie OLX w załaczniku bądź osobiście w salonie. W zgłoszeniu proszę zamieścić, w jakim wymiarze etatu interesowałaby praca. Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.” Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest F.H. PARADOWSCY SP.J.

Super Praca! Zabka na Żabiance w Gdańsku zaprasza! :)
Super Praca! Zabka na Żabiance w Gdańsku zaprasza! :)
1200 zł
Gdańsk 2 dnia plecy

Witam Was serdecznie na naszym ogłoszeniu! Jeżeli szukasz pracy w młodym, zgranym i radosnym zespole, pracy do której zawsze będziesz przychodził z uśmiechem na twarzy i wracał do domu zadowolony, to ta praca jest właśnie dla Ciebie! :) Poszukujemy młodych, radosnych osób do pracy w sklepie Żabka, który miesci się na deptaku w Gdańsku-Żabianka tuż przy stacji SKM :) Do Twoich obowiązków będzie nalezało: -obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami sieci Żabka. -dokładanie na bieżąco sklepu z magazynu -w wolnej chwili układanie towaru na zapleczu Zmiany na sklepie wyglądają następująco - I zmiana 6:00 do 15:00 - II zmiana 15:00 do 23:00 Jednakże u nas zawsze masz pewność że grafik zostanie dopasowany do Twoich możliwości! Jeżeli chodzi o stawkę to na sam początek dostaniesz od nas 16/17 na rękę. Jednakże u nas stawka się nie zatrzymuje, jak będziesz dobrze i sumiennie pracować szybko Twoja stawka wzrośnie! Dodatkowo oczywiście premie comiesięczne w przypadku dobrego wyniku weryfikacji i tajemniczego klienta! Pamiętaj również że nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cie nauczymy, więc bez żadnych obaw! Czekamy właśnie na Ciebie!! :) Zainteresowane osoby serdecznie zapraszam do kontaktu i podesłanie swojego CV!! Pozdrawiam serdecznie, i mam nadzieję już nie długo do zobaczenia w sklepie Żabka! :)

Filtr