Sortowanie:
Znaleziony: 3948 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca Kasjer - Sprzedawca
Praca Kasjer - Sprzedawca
nowe dzisiaj

Praca na stanowisku Kasjer-Sprzedawca w Żabce w Toruniu.

Recepcjonistka, animatorka, opiekunka
Recepcjonistka, animatorka, opiekunka
nowe Krynica-Zdrój dzisiaj

Poszukujemy opiekunki, animatorki, dziewczynę na recepcję, Praca na wyciągu narciarskim w Krynicy Zdrój więcej inf tel

Kasier
Kasier
nowe Wrocław 3 kilka dni temu

Kasier

Magazynier - Kraków
Magazynier - Kraków
4 kilka dni temu

irma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie poszukujemy: Magazyniera/operatora wózka widłowego Miejsce pracy: Kraków ul. Marcika 16 (Borek Fałęcki) Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu. Oczekiwania: wykształcenie zawodowe/średnie, uprawnienia na wózki widłowe UDT mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie. Oferujemy: szkolenie wdrożeniowe umowę o pracę trakcyjne wynagrodzenie w formie podstawy + premii Jeżeli chcesz z nami rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe kompetencje, aplikuj. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV. Prosimy o zamieszczanie na dokumentach aplikacyjnych CV klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników i zleceniobiorców prowadzonych przez Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie. Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. informuje, że: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Merkury Market Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Krośnie (ul. Czajkowskiego 51, 38-400 Krosno), 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a) w/w Rozporządzenia, 3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji, tj. nie dłużej niż przez okres 1 roku od daty przesłania Administratorowi niniejszego formularza, 4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem e-mail. 7) podanie danych osobowych jest warunkiem przeprowadzenia rekrutacji w celu zawarcia umowy o pracę lub umów cywilnoprawnych z wybranymi osobami.

Kasjer Walutowy
Kasjer Walutowy
4 kilka dni temu

Praca na stanowisku kasjera walutowego. Wymagania: wykształcanie minimum średnie obsługa komputera mile widziana praktyka w pracy z pieniędzmi dyspozycyjność znajomość języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym praca zmianowa oraz w weekendy Oferujemy: możliwość zdobycia uprawnień kasjera walutowego motywacyjny system wynagrodzeń zatrudnienie na umowę o pracę praca na lotnisku Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Currency- Express Sp. z o.o., al. Jerozolimskie 91 lok 202, 01-001 Warszawa, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Kasjer walutowy. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Kasjer/ka Wrocław CH Borek - dwutygodniówki
Kasjer/ka Wrocław CH Borek - dwutygodniówki
4 kilka dni temu

Zatrudnimy osoby na stanowisku: kasjer - umowa zlecenie - wynagrodzenie co dwa tygodnie Stawka: 17,81 netto/h STUDENT/UCZEŃ (20 zł z podatkiem) 16,04 netto/h KCH/ 2praca itp. (17,93 zł z podatkiem) 14,30 netto/h ZUS, (16,20 zł z podatkiem) 13,90 netto/h ZUS chorobowe, (15,75 ZUS chorobowe z podatkiem) Istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem – studiami, inną pracą. Wymagamy ukończonych 18 lat oraz aktualnej książeczki sanepidowskiej NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA :)

Delikatesy Kami
Delikatesy Kami
4 kilka dni temu

Poszukuje do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca uczciwej i dyspozycyjnej osoby

Pracownik w sklepie fryzjerskim, lekka praca - z orzeczeniem
Pracownik w sklepie fryzjerskim, lekka praca - z orzeczeniem
Lublin 5 dni plecy

Poszukujemy pracownika sklepu, branża fryzjerska. W zakresie zadań będzie obsługa kasy fiskalnej i doradcza obsługa klienta. Praca lekka - bez dźwigania. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Zapraszamy kandydatów posiadających orzeczenie o niepełnosprawności. Szczegóły pod nr tel. 514 - pokaż numer telefonu -

Pracownik hurtowni spożywczo - przemysłowej
Pracownik hurtowni spożywczo - przemysłowej
Koszalin 5 dni plecy

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego. Nasz klient należy do międzynarodowej sieci hurtowni, koncentrującej się w głównej mierze na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych, dostarczając na polski rynek produkty najwyższej jakości. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe - dołącz do zespołu pracowników w Koszalinie! Lokalizacja: Koszalin ul. Mieszka I Do obowiązków będzie należeć: - Wykładanie towaru na hali sprzedażowej sklepu - Przyjmowanie i rozpoznawanie towaru na magazynie - Obsługa Klienta oraz kasy fiskalnej - Wystawianie faktur - Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Czego oczekujemy? - Jesteś pełnoletni/a - Nie posiadasz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej - Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do soboty - Praca w trybie zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu - Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki - Masz aktualną książeczkę sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Co oferujemy? • Stawkę godzinową 21,00 zł brutto • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Zlecenie od poniedziałku do piątku (+wybrane soboty) • Przyjemne środowisko pracy i możliwość rozwoju Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj, liczba miejsc pracy ograniczona! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bądź wyślij CV poprzez portal, a z pewnością zadzwonimy.

Stacja PKN ORLEN w Strzelinie - SPRZEDAWCA.
Stacja PKN ORLEN w Strzelinie - SPRZEDAWCA.
Ziębice 5 dni plecy

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Nie masz doświadczenia zawodowego? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Szukasz pracy? Dobrze trafiłeś! Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: Pracownik obsługi klienta, kasjer Pracownik obsługi klienta przy dystrybutorach - sprzedawca Paliw Verva Możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie. Dołącz do naszego zespołu na stacji. Nasza oferta: Elastyczny grafik - 2 x wolny weekend (pt - nd) w miesiącu Premię sprzedażową Taniej kupujesz paliwa i robisz zakupy na stacji Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe Nabywasz nowe umiejętności Awansujesz Zdobywasz doświadczenie współpracując z ORLENEM. Praca polega na: obsłudze klienta przy kasie i w bistro pozytywnym podejściu do klienta komunikowaniu aktualnych promocji produktowych dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu Wymagania: komunikatywność, chęć pracy z ludźmi zaangażowanie w realizację zadań i chęć rozwoju pozytywne nastawienie, entuzjazm książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

Praca w sklepie odzieżowym Zastępca kierownika sklepu
Praca w sklepie odzieżowym Zastępca kierownika sklepu
Lubliniec 5 dni plecy

Sieć sklepów z odzieżą używaną zatrudni pracowitą i energiczną kobietę na stanowisko zastępcy kierownika sklepu.Praca zmianowa w 3 osobowym zespole.Cv z nr telefonu prosimy przesyłać na adres mailowy.

Kasjer/Sprzedawca Żabka
Kasjer/Sprzedawca Żabka
Kobyłka 5 dni plecy

Poszukuję osobę do pracy w sklepie Żabka w Kobyłce. Stanowisko: Kasjer/Sprzedawca Praca w systemie zmianowym: 06:00 - 14:30, 14:30 - 23:00 Obowiązki: Obsługa Klientów według standardów sieci Obsługa kasy fiskalnej Dbanie o dostępność towarów i porządek na sali sprzedazy oraz magazynu Przyjmowanie dostaw Aktywna sprzedaż Dbanie o prawidłową ekspozycje towarów Wymagania: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Punktualność Uczciwość zaangażowanie i chęć do pracy pozytywne nastawienie Stawka 16-18 netto/ student 19.70 netto Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy: @

Praca w sklepie spożywczym Boguchwała
Praca w sklepie spożywczym Boguchwała
Boguchwała 6 dni plecy

Zatrudnię osobę do sklepu spożywczego w Boguchwale . -obsługa klienta/ kasy fiskalnej -pomoc na hali sprzedaży -dbanie o porządek na stanowisku pracy . WYMAGANA WAŻNA KSIĄZECZKA SANEPIDOWSKA oraz chęci do pracy . Oferuję -pracę na pełen wymiar godzin ( około 155 w miesiącu) -dwie zmiany od 6.00 do 22.00 -stawka godzinowa to: 21,50 zł/h netto dla osób uczących się 20 zł/h brutto osoby bezrobotne -umowa zlecenie ( pełen zus + reszta składek) . osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 721 - pokaż numer telefonu - lub @

Z-ca kierownika sklepu Tekstylowo
Z-ca kierownika sklepu Tekstylowo
Bochnia 6 dni plecy

Istniejąca od 30 lat na Polskim rynku firma prowadząca sklepy z odzieżą używaną pod marką TekStylowo poszukuję kandydatki na stanowisko kierownik sklepu w Lubaczowie Do obowiązków kierownika należeć będzie : *Zarządzanie personelem sklepu *Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy *Obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym *Pomoc klientom na sali sprzedaży *Rozładunek dostaw towarów *Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy *Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagana własną działalność gospodarczą lub chęć jej założenia Gwarantujemy stałe wynagrodzenie w wysokości ok 7 tyś zł Więcej informacji pod numerem telefonu 880 - pokaż numer telefonu -

Praca Sprzedawca
Praca Sprzedawca
6 dni plecy

Zatrudnię ekspedientkę/ekspedienta do sklepu Żabka Gdańsk ,pełen etat ,osoba z doświadczeniem w Żabce.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem tel.513 - pokaż numer telefonu -

PRACAA
PRACAA
6 dni plecy

Witam potrzebny pracownik do sklepu żabka najlepiej chłopak ,praca od zaraz 14zł na ręke na start

Praca market Dino Kalisz
Praca market Dino Kalisz
6 dni plecy

Zatrudnię osobę do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca na cały etat w markecie Dino w Kaliszu na ul.Godebskiego 5. Chętne osoby proszę o wysłanie cv przez portal/ można również podać w markecie lub kontakt telefoniczny pod numerem 695 - pokaż numer telefonu - .

PRACOWNIK HURTOWNI SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWEJ
PRACOWNIK HURTOWNI SPOŻYWCZO - PRZEMYSŁOWEJ
6 dni plecy

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego. Nasz klient należy do międzynarodowej sieci marketów, która koncentruje się w głównej mierze na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych oraz przemysłowych, dostarczając na polski rynek produkty najwyższej jakości. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe - dołącz do zespołu pracowników w Krakowie! Lokalizacja: Kraków ul. Zakopiańska Do obowiązków będzie należeć: - Wykładanie towaru na hali sprzedażowej sklepu - Przyjmowanie i rozpoznawanie towaru na magazynie - Obsługa Klienta oraz kasy fiskalnej - Wystawianie faktur - Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Czego oczekujemy? - Jesteś pełnoletni/a - Nie posiadasz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej - Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do soboty - Praca w trybie zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu - Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki - Masz aktualną książeczkę sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Co oferujemy? • Stawkę godzinową 21,00 zł brutto • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Zlecenie od poniedziałku do piątku (+wybrane soboty) • Przyjemne środowisko pracy i możliwość rozwoju Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj liczba miejsc pracy ograniczona! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bądź wyślij CV poprzez portal, a z pewnością zadzwonimy.

Kasjer-sprzedawca sklep Żabka
Kasjer-sprzedawca sklep Żabka
6 dni plecy

Zatrudnie osobę na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka ul. Płocka 5a Warszawa. Oferuję stałe stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie w przypadku osób uczących się

Kasjer - Sprzedawca, Niałek Wielki
Kasjer - Sprzedawca, Niałek Wielki
6 dni plecy

CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? Dino Polska S.A. to dynamiczna rozwijająca się polska sieć marketów spożywczych. W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy kolejne miejsca pracy. Obecnie oferujemy : PRACA W MARKECIE-KASJER SPRZEDAWCA Miejsce pracy: NIAŁEK WIELKI CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI? - Możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb - Realną możliwość rozwoju. Stawiamy na awanse wewnętrzne - Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę - Niezbędne szkolenia ODPOWIADAMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE!

Praca w sklepie z odzieżą używaną
Praca w sklepie z odzieżą używaną
Brzozów 6 dni plecy

Nasza firma posiada na Polskim rynku blisko 100 sklepów wielkopowierzchniowych z odzieżą używaną pod marką TekStylowo . Poszukujemy do naszego zespołu na jednym ze sklepów Z-ca Kierownika Do obowiązków kierownika należeć będzie : *Zarządzanie personelem sklepu *Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy *Obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym *Pomoc klientom na sali sprzedaży *Rozładunek dostaw towarów *Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy *Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagana własną działalność gospodarczą lub chęć jej założenia Gwarantujemy stałe wynagrodzenie w wysokości ok 7 tyś zł Więcej informacji pod numerem telefonu 880 - pokaż numer telefonu -

Kasjer /Kasjerka Carrefour Siemianowice Śląskie
Kasjer /Kasjerka Carrefour Siemianowice Śląskie
6 dni plecy

Poszukuję osób do pracy na Kasie w Carrefour Sieianowice Śląskie praca w poszczególne dni Oferujemy : -umowa zlecenie -stawka godzinowa Wymagania: -pełnoletność -aktualna książeczka sanepidowska -dyspozycyjność Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Praca w sklepie spożywczym w Mielcu
Praca w sklepie spożywczym w Mielcu
Mielec 8 dni plecy

Zatrudnię osobę do sklepu spożywczego w Mielcu. od 20 do 22 zł/h . -obsługa klienta/ kasy fiskalnej -pomoc na hali sprzedaży -dbanie o porządek na stanowisku pracy . WYMAGANA WAŻNA KSIĄZECZKA SANEPIDOWSKA oraz chęci do pracy . Oferuję -pracę na pełen wymiar godzin ( około 155 w miesiącu) -dwie zmiany od 6.00 do 22.00 -stawka godzinowa to: 22 zł/h netto dla osób uczących się 20 zł/h brutto osoby bezrobotne -umowa zlecenie ( pełen zus + reszta składek) . osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu 721 - pokaż numer telefonu - lub @

DELIKATESY CENTRUM WAKSMUND
DELIKATESY CENTRUM WAKSMUND
8 dni plecy

PRACA Delikatesy Centrum w Waksmundzie Zatrudnimy na stanowisko PRACOWNIK SKLEPU na PEŁNY ETAT. Praca zmianowa: 6-14 / 14-22 Umowa o pracę. CV prosimy przesyłać na adres: @ lub zostawić w biurze sklepu. Więcej informacji pod nr 511 - pokaż numer telefonu -

Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Kobierzyn
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Kobierzyn
315000 zł
8 dni plecy

Zatrudnimy osoby do PRACY W MARKECIE Kobierzyn woj. małopolskie z orzeczonym stopniem niepełnosprawności CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne niezbędne szkolenia atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym - 53 MIASTA !
Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym - 53 MIASTA !
Warszawa 9 dni plecy

Kolejna firma otwarta na zatrudnienie osób z niepełnosprawnością rozpoczyna rekrutacje w 53 miastach w całej Polsce! *** Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko: KASJER – SPRZEDAWCA W SKLEPIE SPOŻYWCZYM *** Twoje wynagrodzenie to: 3300-4400 BRUTTO *** Wymiar czasu pracy: CAŁY ETAT Zakres odpowiedzialności: - Bieżąca obsługa klienta. - Wykładanie i dbanie o ekspozycję towaru. - Obsługa stanowiska kasowego. - Wykonywanie bieżących prac porządkowo – czystościowych. - Kontrolowanie jakości i świeżości produktów oraz dat przydatności do spożycia. - Obsługa stanowiska do wypieku pieczywa. - Obsługa dedykowanych maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i zasadami BHP. Wymagania: - Orzeczenie o niepełnosprawności - Wykształcenie zawodowe. - Dobra organizacja pracy. - Sumienność, rzetelność. Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, wyślij swoje CV na adres @ lub zadzwoń pod numer 795 - pokaż numer telefonu - Zapraszamy również na naszą stronę internetową https://ipracujzdalnie.pl/ gdzie znajdziesz inne oferty pracy zdalnej lub stacjonarnej.

Mobilny Kasjer Sprzedawca (praca w terenie)
Mobilny Kasjer Sprzedawca (praca w terenie)
Mława 9 dni plecy

Oferujemy pracę na stanowisku: MOBILNY KASJER-SPRZEDAWCA Praca na terenie woj. mazowieckiego CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? POSZUKUJEMY OSÓB Z MIEJSCOWOŚCI: Mława i okolice CO ZYSKUJESZ PRACUJĄC Z NAMI? Realną możliwość rozwoju. Stawiamy na awanse wewnętrzne Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Niezbędne szkolenia Benefity pracownicze Zapewniamy transport Mile widziane : prawo jazdy kat. B , badania Sanepid

KASJER/KA W MARKECIE SPOŻYWCZYM
KASJER/KA W MARKECIE SPOŻYWCZYM
Zabrze 9 dni plecy

Kasjer/ka w markecie spożywczym Miejsce pracy: Zabrze Plac Teatralny OBOWIĄZKI: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy. WYMAGANIA: - aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych - komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem) - wysoka kultura osobista - odpowiedzialność i rzetelność - pełnoletniość OFERUJEMY: - umowę zlecenie - stawkę w wysokości brutto - 22,50zł/h - możliwość refundacji badań sanepid - szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia) - czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem) - obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu) - liczne konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami

FRAC Warszawa-pracownik stoiska owoce/warzywa
FRAC Warszawa-pracownik stoiska owoce/warzywa
Warszawa 9 dni plecy

Sklepy FRAC w Warszawie na ul. Wiertniczej 88 (dzielnica Wilanów) oraz na ul. Belgradzkiej 6a ( dzielnica Ursynów) zatrudnią pracownika stoiska owoce/warzywa. Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat), -atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza w wysokości 4300 zł brutto plus premia, -bony towarowe, -możliwość przyuczenia. Zakres obowiązków: -dokładanie i sortowanie warzyw i owoców (stoisko owoce/warzywa), -obsługa kasy fiskalnej, przekąsek, ważenie ciasteczek, obsługa klientów (stoisko piekarnicze) -przyjmowanie i wykładanie towarów, sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem (magazynier), - drobne prace porządkowe. Wymagania: -książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych, -dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy), -mile widziane doświadczenie w pracy w handlu. Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10. 05. 2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ). ( podpis kandydata do pracy ) Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach ” . ( zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. ) ( podpis kandydata do pracy ) Jeżeli chce Pani / Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji ” ( zgodnie z art.6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04. 05. 2016 ) ( podpis kandydata do pracy ) Administratorem danych jest Frac Bis Sp. z o. o . z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-412 Warszawa, ul. Kruczkowskiego 4D / 8. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników ( art.6 ust .1 lit. f RODO ) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem ; ( jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody ). Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r . Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani / Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27. 04. 2016r

Praca szuka
Praca szuka
9 dni plecy

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer sprzedawca w sklepie świeżyzna Kraków ul Mehoffera

Sprzedawca w saloniku prasowym Żyrardów, niepełny etat
Sprzedawca w saloniku prasowym Żyrardów, niepełny etat
Żyrardów 9 dni plecy

poszukujemy Sprzedawcy na 1/2 lub 3/4 etat do saloniku prasowego, który mieści się w Żyrardowie Oferujemy: - umowę o pracę ze składkami ZUS - wynagrodzenie, płatne zawsze na czas - elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika - miłą atmosferę pracy - stałą pracę Szukamy osób: komunikatywnych, zaangażowanych i uczciwych. Mile widziane doświadczenie w handlu. Zatrudniamy również niepełnosprawnych. Złóż swoje cv! Czekamy na Ciebie! Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zapoznaj się na jakich zasadach i kto będzie je przetwarzać Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tabak Polska Sp. z.o.o z siedzibą w Wrocławiu (53-609) ul. Fabryczna 14 oraz firma "SEBASTIAN KURTYSIAK" Podane przez Panią/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będziemy przetwarzać przez okres 2 miesięcy od dnia zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu jej wycofania, lecz nie dłużej nie przez okres 2 lat o dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty publikujące ogłoszenia o pracę, dostawcy systemów zarządzania rekrutacjami, dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Tabak Polska Sp. z o.o. oraz wspierające ich bieżącą obsługę na podstawie zawartych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych zgodnie z art. 28 RODO. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Kasjer/ ka w markecie spożywczym ( Zabrze)
Kasjer/ ka w markecie spożywczym ( Zabrze)
Zabrze 9 dni plecy

Kasjer/ka w markecie spożywczym Предложение адресовано также иностранцам. Напиши нам и мы поможем тебе найти работу Miejsce pracy: Zabrze OBOWIĄZKI: Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę kasy fiskalnej oraz obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy. WYMAGANIA: - aktualne ORZECZENIE do celów sanitarno-epidemiologicznych - komunikatywność (umiejętność pracy z Klientem) - wysoka kultura osobista - odpowiedzialność i rzetelność - pełnoletniość OFERUJEMY: - umowę zlecenie - stawkę w wysokości 22,50 zł/h brutto - możliwość refundacji badań sanepid - szkolenie kasjerskie (nie wymagamy doświadczenia) - czas pracy dostosowany do dyspozycyjności (możliwość pogodzenia pracy z nauką, życiem prywatnym, etatem) - obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu) - liczne konkursy dla pracowników z atrakcyjnymi nagrodami - od października do grudnia konkurs ,, odpocznij z Jobmanem" (szczegóły na naszym profilu na Facebook"u ) - refundacje badań sanepid

Pracownik stoiska wędliny/mięso/ryby Carrefour 2-tygodniówki
Pracownik stoiska wędliny/mięso/ryby Carrefour 2-tygodniówki
9 dni plecy

Zatrudnimy osoby do sieci hipermarketów Carrefour osoby na stoisko rybne. Różne lokalizacje w Warszawie (Galeria Północna, Atrium Bemowo) Telefon: Bemowo 515 - pokaż numer telefonu - Galeria Północna 506 - pokaż numer telefonu - Zakres obowiązków: - sprzedaż ryb -obsługa klienta - dbanie o porządek na stanowisku pracy, - przestrzeganie przepisów BHP. Oferujemy: - szybki zarobek – możliwe wypłaty co 2 tygodnie na konto, - atrakcyjną stawkę godzinową, - możliwość pracy w godzinach dopasowanych do Ciebie godzinny poranne lub popołudniowe, bądź same weekendy, - umowa zlecenie (umowa online – podpisujesz bez wychodzenia z domu), - profesjonalne szkolenie, Wymagania: - pełnoletniość, - posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej, - chęć podjęcia pracy od listopada do końca roku - mile widziane doświadczenie w pracy na dziale rybnym, Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV bądź kontakt pod numerem Bemowo 515 - pokaż numer telefonu - Galeria Północna 506 - pokaż numer telefonu -

Stacja Paliw BP Babica - Sprzedawca
Stacja Paliw BP Babica - Sprzedawca
9 dni plecy

PRACA OD ZARAZ Proponujemy: - pracę na nowoczesnej stacji paliw - zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o wysokie standardy - dopłata do stawki godzinowej od 22:00 - 6:00 według kodeksu pracy Wymagania: - obsługa klienta przy kasie i w bistro Wild Bean Cafe - gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym ( od 6-18 i od 18-6 ) - dbanie o czystość i porządek na terenie obiektu Kogo szukamy: -osób energicznych -asertywnych -szybko uczących się -dokładnych i estetycznych -z wysoką kultura osobistą -pozytywne nastawienie do ludzi -życzliwych -mile widziana książeczka sanepidowska CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres email @ z adnotacją: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Szukam Pracownika sklep ZABKA PILNE
Szukam Pracownika sklep ZABKA PILNE
9 dni plecy

Dzień Dobry szukam pracownika do sklepu spożywczego ZABKA CENTRUM GDANSKA ( STAROWKA ) PRACA OD PONIEDZIALKU DO SOBOTY ORAZ NIEDZIELE HANDLOWE NA DWIE ZMIANY : 5:40-14:40 14:15-23:15 *OSOBA Z DOSWIADCZENIEM W SKLEPIE SPOZYWCZYM Miłym ATUTEM BEDZIE doświadczenie w żabce :) OBOWIAZKI i STANDARDY PRACY W ZABCE : *WYPIEKANIE PIECZYWA ,* ROBIENIE HOT DOGOW ORAZ PODGRZEWANIE GOTOWYCH DAN . *obsługa klienta *Obsługa kasy fiskalnej *Przyjmowanie oraz rozładunek dostaw *Dbanie o czystość ______________________________ Szukamy osoby na stałe nie na dzień bądź tydzień Pierwszy miesiąc okres próbny Wypłata do 10-go każdego miesiąca PREMIE : WERYFIKACJA ORAZ TAJEMNICZY KLIENT WIECEJ INFORMACJI NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ ***BEZ MOZLIWOSCI ZALICZEK ORAZ TYGODNIOWEK :) ZAINTERESOWANY / NA PISZ SMIALO

Pracownik hurtowni spożywczo - przemysłowej
Pracownik hurtowni spożywczo - przemysłowej
Bielany Wrocławskie 9 dni plecy

HR WORK FORCE ( APT 6474 ) jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą na rynku pracy tymczasowej. Świadczymy profesjonalne usługi B2B w zakresie szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego. Nasz klient należy do międzynarodowej sieci hurtowni, koncentrującej się w głównej mierze na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych, dostarczając na polski rynek produkty najwyższej jakości. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi i chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe - dołącz do zespołu pracowników ! Lokalizacja: Bielany Wrocławskie ul. Tyniecka Do obowiązków będzie należeć: - Wykładanie towaru na hali sprzedażowej sklepu - Przyjmowanie i rozpoznawanie towaru na magazynie - Obsługa Klienta oraz kasy fiskalnej - Wystawianie faktur - Dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy Czego oczekujemy? - Jesteś pełnoletni/a - Nie posiadasz żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej - Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do soboty - Praca w trybie zmianowym nie stanowi dla Ciebie problemu - Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki - Masz aktualną książeczkę sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych Co oferujemy? • Stawkę godzinową 23,00 zł brutto • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Zlecenie od poniedziałku do piątku (+wybrane soboty) • Przyjemne środowisko pracy i możliwość rozwoju Zainteresowała Cię nasza oferta pracy? Aplikuj już dzisiaj, liczba miejsc pracy ograniczona! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, bądź wyślij CV poprzez portal, a z pewnością zadzwonimy.

Pracownik Działu Kas IKEA - orzeczenie o niepełnosprawności
Pracownik Działu Kas IKEA - orzeczenie o niepełnosprawności
Szczecin 9 dni plecy

Jesteśmy Fundacją działającą na rynku pracy od 2015 r., której nadrzędnym celem jest tworzenie miejsc pracy dla osób z niepełnosprawnościami. W obecnej chwili dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych zatrudnieniem na stanowisku Pracownika Działu Kas w IKEA w Szczecinie. Twoje przyszłe zadania: • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, • informowanie klientów o dodatkowych usługach IKEA, • obsługa strefy kas samoobsługowych i pomoc klientom przy ewentualnych problemach z płatnościami, • przeliczanie utargów z kasy, • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe. O Tobie: • cechuje Cię opanowanie i pozytywne nastawienie do klientów, • potrafisz dobrze organizować swoją pracę i podejmować decyzje pod presją czasu, • lubisz, kiedy dużo się dzieje i z łatwością dostosowujesz się do zmian, Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (7h dziennie, 5 dni w tygodniu) - podstawowe wynagrodzenie + premie, - restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 5 złotych, - prywatną opiekę medyczną LuxMed, - szkolenie wdrożeniowe przed podjęciem pracy, - wsparcie, opiekę i pomoc Koordynatora we wszystkich sprawach związanych z zatrudnieniem, - możliwość darmowych wyjazdów rekreacyjno-szkoleniowych, - możliwość refundacji z Zakładowego Funduszu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym (dofinansowanie między innymi do leków, sprzętu rehabilitacyjnego, wyjazdów) . Poszukujemy Kandydata: - z orzeczeniem o niepełnosprawności ( mile widziane osoby z I lub II grupą), - obowiązkowego i sumiennie wykonującego swoje zadania. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Praca
Praca
11 dni plecy

Praca sprzedawca niwka Sosnowiec poszukujemy z rejonu niwka, praca Czwartek od 10 do 16 Piątek 8 do 16 Sobota 6 do 12 14zł na godzinę (mile widziane z rentą)

Sprzedawca w lokalnym sklepie (SIEĆ DELFIN)
Sprzedawca w lokalnym sklepie (SIEĆ DELFIN)
11 dni plecy

Jesteśmy lokalną siecią supermarketów. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy zgrany zespół pracowników w różnym wieku. Za te działania zostaliśmy odznaczeni certyfikatem: Lider HR 2022 w zarządzaniu zespołami. U Nas każdy znajdzie dobre miejsce do pracy dla siebie! Lokalizacje sklepów: + woj. małopolskie (Nowa Wieś, Osiek, Malec, Witkowice, Polanka Wielka, Wieprz, Alwernia) +woj. śląskie ( Bieruń, Czechowice-Dziedzice) OFERUJEMY: + zatrudnienie na umowę zlecenie (na czas przyuczenia) + umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe) + stawka podstawowa + premie uznaniowe, zależne od zaangażowania w zadania + wsparcie dedykowanego opiekuna na sali sprzedażowej + system dodatków: upominki świąteczne, paczki okolicznościowe PROFIL SPRZEDAWCY: +zaangażowanie w wypełnianiu codziennych zadań +otwartość w kontaktach z zespołem sprzedażowym oraz klientami +umiejętność współpracy w zespole i nastawienie na wzajemne wsparcie +dbałość o pozytywny wizerunek sklepu i firmy +obsługa kasy fiskalnej – mile widziana +obsługa na serwisie mięsnym - mile widziana +doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane ZADANIA: - profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedażowej - dbanie o sklep zgodnie ze standardami Sieci Delfin - ekspozycja towarów na sali sprzedaży - utrzymywanie czystości w miejscu pracy DODATKOWE INFORMACJE: - aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia - chętnie zatrudniamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności - akceptacja praca na 2 zmiany: 6-14 i 14-22 - gotowość do pracy w weekendy - otwartość na naukę obowiązków w każdym dziale na sklepie Jeśli jesteś zainteresowana/y- wyślij sms: PRACA (505 - pokaż numer telefonu - ) Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przyjmie Twoje zgłoszenie. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę - prześlij CV. Zapraszamy do współpracy!

Praca w sklepie spożywczym Poznań/ Робота Познань
Praca w sklepie spożywczym Poznań/ Робота Познань
Poznań 11 dni plecy

Poszukujmy pracowników: - praca na różnych stanowiskach - lokalizacja: ul. Głogowska 432 , Poznań ul. Św. Antoniego 2, Swadzim ul. Bukowska 156, Poznań - możemy wziąć studenta (jest możliwość pracy piątek-sobota) - doświadczenie nie wymagane - wymagana aktualna książka san. epid. - також для громадян України (офіційне працевлаштування)

PRACA W SKLEPIE BIELSKO BIAŁA
PRACA W SKLEPIE BIELSKO BIAŁA
Katowice 11 dni plecy

PRACA W SKLEPIE Z BIELIZNĄ Bielsko Biała, pl. Wojska Polskiego Hurtownia z bielizną zatrudni pracownika do pracy w sklepie z bielizną: - mile widziane doświadczenie w branży i/lub w handlu - znajomość obsługi komputera Wszystkie informacje zostaną udzielone podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Praca na pełny lub pół etatu cv proszę wysyłać: nattalex @ nattalex .pl

RYBY/CHOINKI WABRZYCH UL. WIENIAWSKIEGO
RYBY/CHOINKI WABRZYCH UL. WIENIAWSKIEGO
Wałbrzych 11 dni plecy

FIRMA GOLDEN SERWIS POSZUKUJE DLA SWOJEGO KLIENTA OSOBĘ NA DZIAŁ: LADA MIĘSNA I RYBY LOKALIZAJCA: WAŁBRZYCH UL. WIENIAWSKIEGO OBOWIĄZKI: OBSŁUGA LADY MIĘSNEJ I DZIAŁU RYBY STAWKI: Oferujemy -stawka godzinowa: -24,00 zł brutto/netto/h dla studentów, -22,00 ZŁ brutto DLA ZUS WYMAGANIA: 1. OSOBA PEŁNOLETNIA 2. ORZECZENIE DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH Praca na umowę zlecenie, ZMIANOWA w godz. 6-22 WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TEL. 607 - pokaż numer telefonu -

KASJER LEGNICA UL. PIŁSUDSKIEGO
KASJER LEGNICA UL. PIŁSUDSKIEGO
11 dni plecy

Firma GOLDEN SERWIS zajmująca się profesjonalnym wsparciem sprzedaży poszukuje obecnie dla swojego klienta osoby na dział: KASA Lokalizacja: LEGNICA UL. PIŁSUDSKIEGO Obowiązki: - OBSŁUGA KASY FISALNEJ Wymagania -pełnoletność -orzeczenie sanepidu do celów sanitarno-epidemiologicznych -dobra organizacja pracy -umiejętność pracy w zespole -komunikatywność Oferujemy -stawka godzinowa: -22 zł brutto/h dla studentów, -20,00 ZŁ BRUTTO DLA ZUS -umowa zlecenie WIĘCEJ INFORMACJI POD NR. TEL. 607 - 260 - 240

Zatrudnię Ekspedientkę
Zatrudnię Ekspedientkę
Gdańsk 11 dni plecy

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu mięsnego Gdańsk-Ujeścisko. Umowa o prace, praca dwuzmianowa ( pierwsza zmiana od 7 do 15, druga zmiana od 11 do 18. Dwie soboty do 14), a dwie soboty w miesiącu wolne. Wymagane minimalne doswiadczenie w branży. 3000 zł netto.

Kasjer-sprzedawca
Kasjer-sprzedawca
11 dni plecy

Zatrudnie osobę do sklepu zabka na pol etatu jako osobę dokładającą towar,dbającą o czystość i porządek na sklepie Praca w godzinach 10-14

Kasjer/ka Wrocław CH Borek
Kasjer/ka Wrocław CH Borek
11 dni plecy

Zatrudnimy osoby na stanowisku: kasjer - umowa zlecenie - wynagrodzenie co dwa tygodnie Stawka: 17,81 netto/h STUDENT/UCZEŃ (20 zł z podatkiem) 16,04 netto/h KCH/ 2praca itp. (17,93 zł z podatkiem) 14,30 netto/h ZUS, (16,20 zł z podatkiem) 13,90 netto/h ZUS chorobowe, (15,75 ZUS chorobowe z podatkiem) Istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem – studiami, inną pracą. Wymagamy ukończonych 18 lat oraz aktualnej książeczki sanepidowskiej NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA :)

Praca -obsługa klienta
Praca -obsługa klienta
Ostrów Wielkopolski 12 dnia plecy

Dzień dobry. Poszukujemy do naszej firmy pracownika. Praca obsługa klienta w sklepie Spożywczym. Praca w trybie zmianowym . Mile widziane doświadczenie w branży sprzedawcy. Prosimy o wysłanie CV . Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na wszelkie pytanie odpowiadamy przez portal Lento . Pozdrawiamy i czekamy na Państwa CV ;)

Kierownik Zmiany
Kierownik Zmiany
Osiek 12 dnia plecy

Zatrudnimy Kierownika Zmiany Miejscowość: Osiek, pow. brodnicki Oferujemy: -stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę -wynagrodzenie podstawowe oraz premie -pracę dwuzmianową Poszukujemy osób: -z doświadczeniem na podobnym stanowisku w sieci handlowej -potrafiących organizować i nadzorować pracę innych -posiadających wiedzę z zakresu: zamawiania towaru oraz jego ekspozycji, specyfiki pracy na działach świeżych, rozliczania kasjerów z utargu

Kasjer - sprzedawca
Kasjer - sprzedawca
Osiek 12 dnia plecy

Zatrudnimy osobę na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA Miejsce pracy: Osiek, pow. brodnicki Nasze oczekiwania: - dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwuzmianowym, - doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem. Zakres zadań: - obsługa Klienta, - dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, - prace porządkowe.

Sprzedawca w lokalnym sklepie (Sieć Delfin)
Sprzedawca w lokalnym sklepie (Sieć Delfin)
Kęty 12 dnia plecy

Jesteśmy lokalną siecią supermarketów. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Tworzymy zgrany zespół pracowników w różnym wieku. Za te działania zostaliśmy odznaczeni certyfikatem: Lider HR 2022 w zarządzaniu zespołami. U Nas każdy znajdzie dobre miejsce do pracy dla siebie! Lokalizacje sklepów: + woj. małopolskie (Nowa Wieś, Osiek, Malec, Witkowice, Polanka Wielka, Wieprz, Alwernia) +woj. śląskie ( Bieruń, Czechowice-Dziedzice) OFERUJEMY: + zatrudnienie na umowę zlecenie (na czas przyuczenia) + umowa o pracę (w przypadku chęci zatrudnienia na stałe) + stawka podstawowa + premie uznaniowe, zależne od zaangażowania w zadania + wsparcie dedykowanego opiekuna na sali sprzedażowej + system dodatków: upominki świąteczne, paczki okolicznościowe PROFIL SPRZEDAWCY: +zaangażowanie w wypełnianiu codziennych zadań +otwartość w kontaktach z zespołem sprzedażowym oraz klientami +umiejętność współpracy w zespole i nastawienie na wzajemne wsparcie +dbałość o pozytywny wizerunek sklepu i firmy +obsługa kasy fiskalnej – mile widziana +obsługa na serwisie mięsnym - mile widziana +doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane ZADANIA: - profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedażowej - dbanie o sklep zgodnie ze standardami Sieci Delfin - ekspozycja towarów na sali sprzedaży - utrzymywanie czystości w miejscu pracy DODATKOWE INFORMACJE: - aktualna książeczka sanepidowska lub gotowość do wyrobienia - chętnie zatrudniamy osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności - akceptacja praca na 2 zmiany: 6-14 i 14-22 - gotowość do pracy w weekendy - otwartość na naukę obowiązków w każdym dziale na sklepie Jeśli jesteś zainteresowana/y- wyślij sms: PRACA (505 - pokaż numer telefonu - ) Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie i przyjmie Twoje zgłoszenie. Jeśli jesteś zdecydowany na współpracę - prześlij CV. Zapraszamy do współpracy!

Filtr