Sortowanie:
Znaleziony: 9848 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca w sklepie spożywczym Premium w Bratucicach
Praca w sklepie spożywczym Premium w Bratucicach
nowe wczoraj

Witam, Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Praca w systemie dwuzmianowym. Istnieje możliwośc zatrudnienia ucznia/studenta na umowe zlecienie ze stawka godzinowa 23,5zł("na rękę").Oferujemy:pracę w miłym i zgranym zespoleumowę o pracewysoką stawkę godzinowąprzygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowiskuopiekę, pomoc i współdziałanie koordynatora.Wymagamy:gotowość do pracy zmianowej i odpowiedzialność oraz wysoka motywacja do pracy.Miejsce pracy to Bratucice. Masz pytania??zadzwoń lub napisz.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Gdańsk wczoraj

GDAŃSK – POLANKI 31Poszukuje ekspedienta/-ki do pracy w sklepie „Żabka” na pełen etat.Oferuję:·        Stabilną pracę·        Wynagrodzenie wypłacane do 10 -tego dnia każdego miesiąca·        Stawkę godzinową 23,00 zł - 27,00 zł brutto (ustalaną podczas spotkania rekrutacyjnego)·        Pracę w systemie dwuzmianowym 6:00-14:30 / 14:30-23:00·        Możliwość awansu·        Pomoc przy chęci otwarcia własnego sklepu.·        Pracę w młodym, komunikatywnym zespole.Wymagania:·        Ukończone 18 lat·        Dyspozycyjność·        Pracowitość·        Punktualność·        Dbałość o czystość i porządek·        Stosowanie się do standardów sieci sklepów „Żabka”.Poszukuję osób zdecydowanych i chętnych do nawiązania długotrwałej współpracy.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia wraz z CV.

Praca w sklepie spożywczym
Praca w sklepie spożywczym
Jędrzejów wczoraj

Praca w sklepie spożywczym dla rzetelnej, kompetentnej osoby, potrafiącej pracować w zespole i pozytywnie nastawionej do życia. Praca w systemie zmianowym, w pełnym wymiarze czasu pracy. Doświadczenie w handlu i książeczka do celów sanitarnych mile widziane. Empatia, uczciwość i sumienność konieczne. Tel. 66*******21

Sklep spożywczy Mielec ul. Zygmuntowska
Sklep spożywczy Mielec ul. Zygmuntowska
Mielec wczoraj

ZATRUDNIĘ KASJERKĘ DO SKLEPU SPOŻYWCZEGO W MIELCU UL. ZYGMUNTOWSKA . mogą być osoby uczące się, jak również bezrobotni obsługa kasy fiskalnej, klienta pomoc na hali sprzedaży Oczekuję: WAŻNEJ KSIĄZECZKI SANEPIDOWSKIEJ, CHĘCI DO PRACY Dla osób bez doświadczenia przeprowadzamy szkolenie stanowiskowe. Oferuję: Praca około 150H w miesiącu, według elastycznego grafiku 23,5zł/h brutto osoby bezrobotne 24,70zł/h NETTO osoby uczące się umowa zlecenie (pełne ubezpieczenie, składki emerytalne ) praca na dwie zmiany . więcej informacji pod numerem 721 - pokaż numer telefonu - osoby chętne CV proszę wysyłać na maila

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Olbrachtów
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Olbrachtów
wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie Olbrachtów woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Lubomyśl
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Lubomyśl
145 zł
wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności Lubomyśl woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Żagań
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Żagań
Żagań wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie Żagań woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Łęknica
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Łęknica
Łęknica wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie Łęknica woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Żary
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Żary
Żary wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie Żary woj. lubuskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Radłów
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Radłów
145 zł
Radłów wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności Radłów woj. opolskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w markecie, Dino Polska S.A., Truskolasy
Praca w markecie, Dino Polska S.A., Truskolasy
wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie Truskolasy woj. śląskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Rudniki
Praca dla os. z orzecz., Dino Polska S.A., Rudniki
1 zł
Rudniki wczoraj

Zatrudnimy: Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności Rudniki woj. opolskie CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: • możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę • możliwość rozwoju - stawiamy na awanse wewnętrzne • niezbędne szkolenia • atrakcyjne benefity (m.in.: ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, możliwość otrzymania pożyczki)

Praca w sklepie "Świstak" - Jastrzębie Zdrój
Praca w sklepie "Świstak" - Jastrzębie Zdrój
Jastrzębie-Zdrój dzisiaj

Oferujemy pracę w sklepie spożywczo - przemysłowym „Świstak” w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy Emanuela Płonki 1 na stanowisku multi-ekspedient. Praca na pełny etat godzinowy na podstawie umowy o pracę, płaca w wysokości 4 000zł brutto. Oprócz pełnego pakietu socjalnego przyznajemy premie uznaniowe, zapewniamy ubezpieczenia grupowe, pracowniczą kartę rabatowa na zakupy w naszej sieci, ochronę prawną, świadczenia socjalne świąteczne, wielkanocne, bożonarodzeniowe. Oraz inne pakiety socjalne z okazji np. dnia dziecka, dnia kobiet i inne, spotkania integracyjne itp.. Ponadto zapewniamy rozwój, szkolenia i stałe zatrudnienie. Oferujemy również wewnętrze awanse na stanowiska kadry zarządzającej. Oczekujemy dyspozycyjności i uczciwości. Zapraszamy pogodne osoby lubiące kontakt z ludźmi, chętne do działania w zespole.Przedsiębiorstwo ma około 30 letnie doświadczenie w handlu detalicznym i gastronomi co daje gwarancję stabilnej i pewnej pracy oraz płacy.Zastrzegamy sobie prawo do wyboru Kandydatów z którymi się skontaktujemy.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (Ue) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/We (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, iż Dane Osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, a ich Administratorem jest:AN-MAR HANDEL Sp. z o.o. - Adama Asnyka 36, 43-410 Zebrzydowice, Nip: 5482550019

Kasjer-Sprzedawca Sklep Piekarniczo-Cukierniczy Warszawa-Natolin
Kasjer-Sprzedawca Sklep Piekarniczo-Cukierniczy Warszawa-Natolin
nowe Warszawa dzisiaj

Piekarnia Wawerska zatrudni Ekspedientkędo sklepu firmowego o profilu piekarniczo-cukierniczym.Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, ul. Lasek Brzozowy 12ACo oferujemy:Pracę w systemie zmianowym:Pn.-Pt. I Zmiana 6.00-13.00 II Zmiana 12-30-19.30So. 6.00-14.00 (Co druga sobota wolna!)Ndz. wolnaAtrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia + deputat w postaci pieczywa (równowartość około 150-200 zł miesięcznie!)Minimalne wynagrodzenie w wysokości 4300-4500 brutto co daje 3200-3400 netto (na rękę) plus deputat 150-200 złZatrudnienie na podstawie umowy o pracęOd Kandydatów oczekujemy:umiejętności w pracy w sprzedaży bezpośredniejkomunikatywnościodpowiedzialnościzaangażowaniauczciwościpracowitościWymagamy:Książeczkę sanepidu (warunek konieczny)Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub o kontakt telefoniczny Administratorem danych osobowych jest Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak Sp. Jawna. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które wysyłają Państwo swoją aplikację. Państwa prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych oraz dodatkowe informacje znajdziecie na naszej stronie www

Praca w sklepie monopolowo spożywczym,, dorywczo od zaraz.
Praca w sklepie monopolowo spożywczym,, dorywczo od zaraz.
nowe Jaworzno dzisiaj

Poszukujemy pracownika do sklepu. Obowiązki to obsługa klienta, towarowanie sklepu, przyjmowanie dostaw. Umowa zlecenie stawka 23,50 od zaraz. Praca dorywcza .

Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Toszek ul. Gliwicka
Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Toszek ul. Gliwicka
nowe dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyPakiet szkoleń zawodowychRealne możliwości rozwojuPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe;Program stypendialny dla dzieci pracowników. Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!Dbałość o powierzony dział lub stoisko – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscuSystematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebieUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskaniaŁączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Pruchnik ul. Markiewicza
Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Pruchnik ul. Markiewicza
nowe Pruchnik dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyPakiet szkoleń zawodowychRealne możliwości rozwojuPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe;Program stypendialny dla dzieci pracowników. Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!Dbałość o powierzony dział lub stoisko – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscuSystematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebieUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskaniaŁączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Praca na stanowisku sprzedawcy szuka człowieka
Praca na stanowisku sprzedawcy szuka człowieka
nowe dzisiaj

Gdzie?Sklep Żabka Wieleń, ul. Wyzwolenia 1 Jeżeli:·       Lubisz pracę z ludźmi·       Szybko się uczysz·       Energia to Twoje drugie imięZaaplikuj i dołącz do zespołu ŻabkiOferujemy:·       Pracę pod rozpoznawalnym logiem·       Elastyczny system pracy·       Systemy profesjonalnych szkoleń·       Możliwość rozwoju dla najlepszych sprzedawcówJakie zadania na Ciebie czekają·       Obsługa kasy fiskalnej·       Aktywna sprzedaż·       Dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedażyNie musisz mieć dużego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymySKUMAJ się z nami i odpowiedz na to ogłoszenie

Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Biłgoraj ul. Długa
Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Biłgoraj ul. Długa
nowe Biłgoraj dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyPakiet szkoleń zawodowychRealne możliwości rozwojuPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe;Program stypendialny dla dzieci pracowników. Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!Dbałość o powierzony dział lub stoisko – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscuSystematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebieUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskaniaŁączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Sprzedawca, Salon Odzieżowy
Sprzedawca, Salon Odzieżowy
nowe Kraków dzisiaj

Naree Sp. z o.o., to polska marka odzieżowa, założona przez kobietę - dla Kobiet. Cechuje się niebanalnym wzornictwem, ponadczasowymi krojami i niewymuszonym stylem, który idealnie pozwala połączyć luz, elegancję i kobiecość w jednym.W związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje: Sprzedawcy do nowo otwieranego butikuZakres obowiązków:miła i profesjonalna obsługa klientadbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktówudzielanie porad w doborze produktówobsługa kasy i terminala płatniczegoWymagania:zaangażowanie i inicjatywadoświadczenie na stanowisku sprzedawcyłatwość nawiązywania kontaktówdobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu obowiązkówgotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendyzainteresowanie modą i wysokie poczucie estetykiOferujemy:stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się̨ firmieciekawą pracę z możliwością̨ rozwoju zawodowego,atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub na adres rekrutacja(at)naree.pl z dopiskiem nazwa stanowiska. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Naree sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Tadeusza Połomskiego 4, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r

Doradca Klienta  sprzedaży artykułów GSM I i Telefonów  w  KLUCZBORKU
Doradca Klienta sprzedaży artykułów GSM I i Telefonów w KLUCZBORKU
nowe Kluczbork dzisiaj

-Zatrudnimy Kobietę na stanowisko sprzedawcy sklepie z Telefonami i akcesoriami GSM w KLUCZBORKU- komunikatywnej z wysoką kulturą osobistą ;- rzetelnej, dokładnej i terminowej;- samodzielnej, sumiennej i odpowiedzialnej; Zadania:-obsługa Klienta,-obsługa kasy fiskalnej,-obsługa urządzeń biurowych,- dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów,-prace porządkowe,-Doświadczenie nie jest wymagane- gwarantujemy przyuczenie i umowę o prace.-Praca 3 dni w tygodniu w co drugi dzień OD 9 DO 21 I I tak na zmianę. Miejsce pracy KLUCZBORK Praca od ZARAZ-Zainteresowanych Prosimy o przesyłanie CV na e-mail podany w ogłoszeniu -tel -6******00

Sprzedawca w sklepie ogrodniczym
Sprzedawca w sklepie ogrodniczym
nowe dzisiaj

Sprzedawca w sklepie ogrodniczymOpis oferty pracy:Stanowisko: SprzedawcaMiejsce pracy: Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Janiak, Russów 1A, koło Kalisza. Do Twoich obowiązków będzie należało:·         Stacjonarna obsługa klienta·         Współpraca z partnerami handlowymi·         Opieka za powierzony dział handlowy·         Dbałość o dobry wizerunek firmyOczekujemy od Ciebie:·         Samodzielności i dobrej organizacji pracy·         Wysokiej kultury osobistej·         Mile widziane zainteresowanie branżą rolno-ogrodniczą·         Mile widziana umiejętność w nawiązywaniu kontaktów z ludźmiCo możemy Ci zaoferować:·         Stałe i pewne wynagrodzenie·         Możliwość wypracowania premii -jako dodatek do wynagrodzenia·         Wsparcie w zdobyciu wiedzy branżowej·         Pracę w stabilnej, polskiej firmie·         Umowę o pracę na pełen etat,·         Możliwość rozwoju zawodowego,·         Miłą i przyjazną atmosferę w zespole Jeżeli chcesz:·         rozwijać się w dziale handlu·         wdrażać własne pomysły i rozwiązania·         mieć realny wpływ na rozwój firmyWeź udział w procesie rekrutacji aby poznać nas bliżej.Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922 )prowadzonego przez Hurtownia Rolno Ogrodnicza Janiak z siedzibą w Russowie 1A. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Informujemy, że Administratorem danych jest Hurtownia Rolno Ogrodnicza Janiak z siedzibą w Russowie 1A.

Z-ca Delikatesy Centrum Kierownika Sklepu Krościenko nad Dunajcem
Z-ca Delikatesy Centrum Kierownika Sklepu Krościenko nad Dunajcem
nowe dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyPakiet szkoleń zawodowychRealne możliwości rozwojuPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe;Program stypendialny dla dzieci pracowników. Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca?  Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie  standardów sieci w całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebieWspółodpowiedzialność za za funkcjonowanie placówki handlowej Zarzadzanie zespołemUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Posiadasz doświadczenie w pracy w handlu detalicznym Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskaniaŁączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Sprzedawczyni sklep ogólnospożywczego  Junikowo
Sprzedawczyni sklep ogólnospożywczego Junikowo
nowe Poznań dzisiaj

Przyjmę panią do malego sklepu spożywczo- monopolowego na Junikowie.

Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Prudnik ul. Chopina
Pracownik Sklepu Delikatesy Centrum Prudnik ul. Chopina
nowe Prudnik dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyPakiet szkoleń zawodowychRealne możliwości rozwojuPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karty sportowe;Program stypendialny dla dzieci pracowników. Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!Dbałość o powierzony dział lub stoisko – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę – lubimy gdy wszystko jest na swoim miejscuSystematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sieci w powierzonym dziale/stoisku i całym sklepie – aby nasi Klienci czuli się jak u siebieUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Jesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskaniaŁączymy wiele perspektyw w jednym miejscu – pokaż nam swoją! Aplikuj!

Kierownik Sklepu Delikatesy Centrum Staszów ul. Opatowska
Kierownik Sklepu Delikatesy Centrum Staszów ul. Opatowska
nowe Staszów dzisiaj

Delikatesy Centrum to ogólnopolska sieć supermarketów, która od ponad 20 lat zaopatruje swoich klientów w podstawowe produkty spożywcze. Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG.Realna szansa na rozwój, jasny podział obowiązków, dedykowane ścieżki szkoleniowe – to wszystko i jeszcze więcej dostaniesz u nas już od pierwszego dnia! Sprawdź co możemy Ci zaoferować!Umowę o pracę na pełny etatRównoważny system czasu pracyRealna możliwość awansu wewnętrznego – ponad połowa naszych Kierowników Regionalnych to byli Kierownicy SklepówPaczki i bony okolicznościoweUbezpieczenie grupowe; opieka medyczna; karty sportowe; program stypendialny dla dzieci pracowników Jesteś ciekawy/a, jak będzie wyglądała Twoja praca? Zadania, które na Ciebie czekają to:Profesjonalna obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy – to Twoje główne zadanie!Zapewnienie sprawnego funkcjonowania powierzonego sklepu zgodnie ze standardami sieci Delikatesy Centrum Systematyczna kontrola wyglądu sklepuZarządzanie zespołem pracownikówUdział w szkoleniach dedykowanych do stanowiska – Twój rozwój to dla nas podstawa! Dołącz do naszego zespołu, jeśli:Posiadasz doświadczanie w zarządzaniu personelem w sklepie detalicznym Bardzo dobrze organizujesz czas sobie i współpracownikom Potrafisz pracować pod presją czasuJesteś pełny/a energii i lubisz się uczyćOdpowiada Ci praca w systemie zmianowymPosiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy do ich wyrobieniaŁatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespoleMile widziane:Posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności lub masz możliwość uzyskania

Sprzedawca - Kasjer ul. Ku Wiatrakom 42
Sprzedawca - Kasjer ul. Ku Wiatrakom 42
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do zespołu Biedronki na stanowisko Sprzedawca - Kasjer w jednym z naszych 3400 sklepów. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami! Oferujemy: umowę o pracę, bez okresu próbnego, wyjątkowy pakiet ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny (m.in. dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników i wiele innych) oraz możliwość pracy na różne wymiary etatu: 0.25; 0.5; 0.75 i 1.Za co będziesz odpowiadać? Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży;Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru;Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych;Zapewnienie standardów czystości w sklepie oraz w jego obrębie.Jakich osób szukamy?Otwartych na kontakt z klientami;Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i w weekendy;Gotowych do pracy fizycznej;Zaangażowanych i nastawionych na współpracę;Ceniących pracę w zespole.Co zapewniamy?Umowa o pracę bez okresu próbnego;Wynagrodzenie podstawowe i nagroda za obecność oraz premia operacyjna;Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy;Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika;Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25);Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych.90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia. 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej;Dostęp do platformy e-learningowej;80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja. 

Pracownik Sklepu Wilków Wielki
Pracownik Sklepu Wilków Wielki
nowe Strzelin dzisiaj

Poszukujemy pracownika do nowego sklepu żabka znajdującego się w Wilków Wielki przy Ulicy Wilków Wielki 39 lok AOferujemy:stabilne zatrudnienieprywatne ubezpieczeniedodatkowe bonusy przy realizacji planu sprzedaży i utrzymania standardówPełny zwrot za dojazd do pracyZakres obowiązków:Bieżąca obsługa klientów na sali sprzedażyPrzyjmowanie dostawDbanie o czystość sklepuDbanie o standardy sieciWynagrodzenie: W zależności od doświadczenia od 4 500 zł do 5 500 zł + bonusy za realizację planu sprzedaży i utrzymania standardów sieci (nawet do 1000 zł)Obcokrajowcy są u nas również mile widziani!Pracowałeś w Żabce ? Masz złe doświadczenia lub przeczytałeś złe opinie ? Zapraszamy na kilka dni próbnej pracy płatnej 100%. Sprawdź sam czy ten rodzaj pracy jest dla Ciebie

Ekspedientka/Sprzedawca
Ekspedientka/Sprzedawca
nowe Kraków dzisiaj

Dzień Dobry,Poszukujemy Osobę na stanowisko:Ekspedientka/SprzedawcaMiejsce Pracy: Kraków - Stary Kleparz Czas Pracy: Cały EtatWędliny(Bez Mięsa)Sklep Firmowy ZalewskiUmowa o PracęDoświadczenie, mile widzianePoszukujemy miłej, sympatycznej osobyW razie zainteresowania lub pytań zapraszamy do kontaktu 50*****76CV można składać również przez formularz OLXDziekujemyZapraszamy

Asystent/ka Sprzedaży - ODStore Galeria Wileńska
Asystent/ka Sprzedaży - ODStore Galeria Wileńska
nowe Warszawa dzisiaj

ODStore to włoska firma zajmująca się wyrobem słodkich i pikantnych produktów o doskonałej jakości wykonania. Po wejściu do sklepu natychmiast zanurzasz się w zabawnym i kolorowym projekcie.Firma posiada ponad 80 punktów sprzedaży we Włoszech, w związku z rozszerzeniem działalności na rynek Polski poszukuje osób na stanowisko:Asystent sprzedażyMiejsce pracy: Warszawa, Galeria WileńskaOsoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: • Profesjonalną obsługę klienta• Przyjmowanie dostaw i przygotowywanie towarów do sprzedaży• Dbałość o porządek w salonie oraz ekspozycję•Obsługę kasy fiskalnej i systemu sprzedażowegoOd kandydatów oczekujemy:• Zaangażowania i motywacji do pracy• Komunikatywności i otwartości w kontakcie z klientem• Predyspozycji do pracy grupowej • Dostępności czasowej (elastyczność)Oferujemy: • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji • Zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie• Szkolenie produktowe• Miłą atmosferę pracy Klauzula informacyjnaAdministratorem Państwa danych osobowych jest:   1.         ODStore Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie.Państwa dane mogą być przekazywane do spółek1.         G. Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000171735, posiadająca numer NIP 52132538802.        R&D Services Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000277570, posiadająca numer NIP 52725400323.         OWL International Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000032997, posiadająca numer NIP 52521676184.       G. Poland Retail Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, 01-302, ul. Połczyńska 104, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie pod numerem KRS 0000961161, posiadająca numer NIP 5223221686Możesz skontaktować się z Administratorem pod adresem mailowym prawo.rodo(małpa)rdservices.com.pl we wszystkich sprawach dotyczących twoich danych osobowych i praw z nimi związanych, które wskazujemy poniżej. Celem przetwarzania danych, które podałeś w aplikacji jest realizacja procesu rekrutacji.    

Sprzedawca Stacja MOL przy S8 - Kierzno Północ
Sprzedawca Stacja MOL przy S8 - Kierzno Północ
nowe Ostrzeszów dzisiaj

Stacja Paliw MOL SP824 w Kierznie Północ (strona z KFC). Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane pracą na stanowiskach sprzedażowych u jednego z liderów branży paliwowej. Jeśli ważne są dla Ciebie: możliwość rozwoju, praca w etycznym środowisku oraz uczciwe zasady wynagradzania za efekty swojej pracy – aplikuj. Oferta skierowana jest dla osób: • szukających możliwości rozwoju i wyzwań; • szukających pracy na stałe w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy; • studentów dziennych oraz zaocznych, w tym uczniów szkół średnich mających ukończone 18 lat – oferujemy możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć w szkołach; • osób, które szukają pracy dodatkowej Wymagania: Od kandydatów oczekujemy pracy zgodnie ze standardami firmy MOL POLSKA Sp. z o.o., łatwości nawiązywania kontaktu, uczciwości, uśmiechu, a przede wszystkim chęci do pracy. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - wszystkiego Cię nauczymy. Oferujemy: • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze; • stałe wynagrodzenie oraz premię zależną od osiągniętych wyników; • rywalizację w konkursach sprzedażowych z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi; • dodatek za pracę w niedziele wolne od handlu i w dni ustawowo wolne; • pracowniczą kartę rabatową na paliwo i produkty na sklepie; Dodatkowe informacje: • Pracodawcą jest podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu MOL POLSKA spółka z o.o.; • Rekrutację kandydatów na w/w stanowisko prowadzi Zarządzający Stacją Paliw - fhudamianlechowicz(małpa)gmail.com • W treści aplikacji prosimy umieścić informację, na które stanowisko składana jest aplikacja. • Osoby zainteresowane pracą na proponowanych stanowiskach prosimy o przesłanie CV zawierającego aktualną klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych”. • skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

praca na stacji paliw Shell
praca na stacji paliw Shell
nowe Wrocław dzisiaj

Jeśli jesteś osobą miłą, uśmiechniętą i komunikatywną, a kontakt z ludżmi nie sprawia Ci problemu zapraszam Cię do naszego zespołu na stację paliw Shell przy ul. Małopanewskiej 2 we Wrocławiu,praca w systemie zmianowym , dniówki i nocki , zmiany po 10 i 12 h,do Twoich obowiązków będzie należała obsługa klienta zgodnie ze standardami jak i dbanie o wizerunek stacji ,forma zatrudnienia umowa o pracę lub zlecenie, Ty wybierasz,elastyczny grafik , premie za wyniki sprzedażowe, możliwość rozwoju,mile widziana książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia, brak doświadczenia nie jest przeszkodą.

Kasjer/ka do nowo otwierającej się makaroniarni na Bielanach
Kasjer/ka do nowo otwierającej się makaroniarni na Bielanach
nowe Wrocław dzisiaj

Nowo otwierający się lokal poszukuje osoby na stanowisko - Kasjer! Dołącz do naszego zespołu ! Szukamy osoby , której odpowiedzi na poniższe pytania brzmią TAK 1. Lubisz kontakt z ludźmi ? 2. Rozmowa z klientem nie sprawia Ci trudności?Tak!!! To właśnie Ciebie szukamy ! Co oferujemy? Pracę w wyjątkowym, uśmiechniętym i pomocnym towarzystwie ludzi, wśród których po prostu czujesz się dobrze. Elastyczne godziny zatrudnienia i jasne zasady współpracy. Brzmi ciekawie? Wyślij swoje CV przez formularz OLX. PIONA I DO ZOBACZENIA !

Kasjer sprzedawca
Kasjer sprzedawca
nowe Kraków dzisiaj

Poszukuje pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka w KRAKOWIE dzielnica Bronowice.Ul. PrzybyszewskiegoUl. LeaOferuje:- umowa zlecenie/ umowa o prace- zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00- stawka na start od 20zł/h na rękę + premie uzależnione od wyników i zaangażowania.- studenci od 23.50 h na rękęWymagania:- posiadanie orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych - dyspozycyjność min 5 dni w tygodniu - sumienność- punktualność- uczciwość- rzetelnośćMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Oferujemy również:- Karte Multisport.- Premie za utrzymanie standardu obsługi klienta + wynik Tajemniczego Klienta na wysokim poziomie.Lokalizacja:Kraków BronowiceProszę o przesłankę CV. Proszę nie dzwonić. Odezwę się do wybranych kandydatów.

Praca Żabka Skórzewo
Praca Żabka Skórzewo
nowe Skórzewo dzisiaj

Poszukujemy do pracy od zaraz osobę na stanowisko: -kasjer sprzedawca w sieci Żabka. Do obowiązków pracownika należeć będzie: -obsługa klienta wg standardów sieci; -obsługa kasy fiskalnej; -wykładanie towaru, dbałość o jego ekspozycję; -przyjmowanie dostaw; -dbałość o czystość w miejscu pracy. Wymagania : -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; -gotowość do pracy zmianowej tj, 6-14, 14-23.-punktualność. Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: -odpowiednie szkolenie; -umowę zlecenie lub umowę o prace w zależności od preferencji; -wynagrodzenie na poczatek 19 zł netto (stawka w przypadku ucznia /studenta jest wyższa) -premie uznaniowe. Żabka w Skórzewie na ul. Szarotkowej. CV powinno zawierać klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Kasjer, Pracownik sklepu
Kasjer, Pracownik sklepu
nowe Zgierz dzisiaj

Zatrudnię na stanowisko sprzedawcy w sklepie z lakierami samochodowymi oraz chemią. Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało uzupełnianie towaru , przyjmowanie dostaw oraz obsługa klienta. Zapraszam do składania ofert zarówno panie i panów (możliwość przyuczenia). Mile widziana osoba z zainteresowaniami w dziedzinie motoryzacji. Atutem będzie aktywne podejście do sprzedaży oraz miła aparycja.Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv na adres e-mail proszę o dopisanie : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na potrzeby rekrutacji

Praca sklep żabka
Praca sklep żabka
nowe Olsztyn dzisiaj

Sklep żabka ul. Piłsudskiego 54 poszukuje osoby do pracy na stanowiska kasjer - sprzedawca. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Action - Ostrów Wielkopolski
Action - Ostrów Wielkopolski
nowe Ostrów Wielkopolski dzisiaj

Jesteśmy najszybciej rozwijającą się firmą sprzedającą artykuły niespożywcze w Europie, a nasi pracownicy odgrywają kluczową rolę w umożliwianiu nam tego rozwoju.Praca w Action to praca zorientowana na klienta, u stabilnego finansowo i solidnego pracodawcy. Nasze umiejętności działania i bycie praktycznym przynosi rezultaty.Dzięki prostocie odnosimy sukcesy.Praca zespołowa i szacunek sprawiają, że atmosfera w codziennej pracy jest świetna, a nasi ludzie są dumni i zaangażowani. Oferujemy wiele możliwości rozwoju, elastyczne godziny pracy, uczciwe wynagrodzenie oraz benefity. Action oferuje bezpieczne środowisko pracy, poświęcamy dla siebie czas, w Action jesteście doceniani i możecie być tym, kim jesteście. Dołącz już dziś do zespołu Action na stanowisku: Pracownik Sklepu Twoja rola w naszej organizacji Jako Pracownik Sklepu zapewniasz naszym klientom przyjazną obsługę w zadbanym i utrzymanym w porządku sklepie, zarówno w trakcie robienia zakupów jak i podczas obsługi kasowej. Twój zakres obowiązków·        odpowiadanie na wszystkie pytania i uwagi naszych klientów w sposób przyjazny i życzliwy·       organizowanie przestrzeni w sklepie i na regałach, składanie nowych regałów·       wyrównywanie artykułów na półkach, zajmowanie się zwróconym towarem oraz uzupełnianie towaru na półkach·       płynna i przebiegająca w przyjaznej atmosferze obsługa klientów przy kasie·       rozładowywanie dostaw towarów oraz codzienne sprzątanie sklepu Oczekujemy od Ciebie·       otwartości na pracę w handlu i czerpania z tego satysfakcji·       dyspozycyjności·       doświadczenie w pracy w sklepie będzie Twoim dodatkowym atutem W zamian przygotowaliśmy dla Ciebie·        pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji·       profesjonalny system szkoleń·       możliwość rozwoju i awansu zawodowego·       elastyczny czas pracy, szczególnie dla pracowników zatrudnionych na 3/4 i 1/2 etatu·       bezpłatny pakiet opieki medycznej·       26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie·       rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action·       karta MultisportJako firma odpowiedzialna społecznie, jesteśmy również otwarci na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.Odwiedź naszą stronę kariery, aby dowiedzieć się o nas więcejpl.action.jobs 

Sprzedawca w piekarni - cukierni Morena
Sprzedawca w piekarni - cukierni Morena
nowe Gdańsk dzisiaj

Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. to firma rodzinna działająca na rynku od 2006 roku, zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych klasy premium. Nasze produkty cechują się fantastycznym smakiem, wykonywane są ręcznie z wysokiej jakości naturalnych składników bez dodatku konserwantów.W związku z prężnym rozwojem sieci sklepów, poszukujemy pracownika na stanowisko: Sprzedawca do Cukierni/Piekarni na Myśliwskim Wzgórzu w GdańskuOferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia,- satysfakcjonującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie,- rabat pracowniczy w naszych cukierniach/piekarniach.Wymagania:- umiejętność nawiązywania dobrych kontaktów,- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,- sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,- dbałość o czystość oraz estetykę miejsca pracy,- punktualność i dyspozycyjność,- ukończone 18 lat,- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – mile widziana.Obowiązki:- sprzedaż wyrobów cukierniczych klasy premium,- samodzielna obsługa klientów cukierni-piekarni,- obsługa kasy fiskalnej oraz raportowanie sprzedaży,- dbałość o czystość i estetyczny wygląd lokalu.Prosimy o nadsyłanie aplikacji z dopiskiem: "Praca Morena".Prosimy o dodanie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).Jeśli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.Informujemy, że Administratorem danych jest Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Kolbudach przy ul. Edmunda Nagórskiego 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne."

Sprzedawca na stacji paliw – Circle K - Łódź Bałuty
Sprzedawca na stacji paliw – Circle K - Łódź Bałuty
nowe Łódź dzisiaj

TY TROSZCZYSZ SIĘ O NASZYCH KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy, dodatkowego zarobku lub nowego kierunku zawodowego? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie! Szukamy osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem! Jesteśmy zgranym zespołem, nastawionym na współpracę i wsparcie, w którym wszyscy jesteśmy na Ty! Sprzedawca na stacji paliw – Circle K - Łódź Bałuty Jakie są nasze oczekiwania? • Zaangażowanie i chęć do pracy • Otwartość i komunikatywność • Pozytywne nastawienie • Doświadczenie sprzedażowe jako dodatkowy atut - jeśli go nie masz, wszystkiego Cię nauczymy :) Jakie będą Twoje zadania? • Obsługa klienta • Aktywna sprzedaż • Przygotowywanie produktów z naszej oferty gastronomicznej • Dbanie o estetykę, porządek i czystość na stacji • Przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru Co możemy Ci zaoferować? • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki za pracę w święta i zmiany nocne • Systemy premiowe od pierwszego dnia pracy • Podwyżkę co roku • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji, bezpłatna kawa w czasie pracy • Program Wsparcia Pracowników dla Ciebie i Twoich najbliższych - bezpłatne porady psychologiczne, zawodowe, prawne i finansowe • Program Rekomendacji Pracowników - premia za polecenie znajomego do pracy • Szkolenia wdrożeniowe (w tym e-learningi i interaktywna mobilna gra szkoleniowa CK New Star) • Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty • Nagrody i gadżety firmowe za indywidualne osiągnięcia i wyróżniającą postawę • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne • Pracę w systemie zmianowym i elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami • Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w ramach struktur firmy   Jeżeli pracownik jest zatrudniony w niepełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy, wysokość minimalnego wynagrodzenia ustala się w kwocie proporcjonalnej do liczby godzin pracy przypadającej do przepracowania przez pracownika w danym miesiącu, biorąc za podstawę wysokość minimalnego wynagrodzenia ustalonego na podstawie ustawy. Do tej podstawy nie wlicza się wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych i dodatku do wynagrodzenia za pracę w porze nocnej.  Miejsce pracy: Łódź Bałuty, ul. Warecka 14-20 Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać! Wypróbuj nasz nowy sposób aplikacji bez CV!  *Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

KASJER/SPRZEDAWCA - praca dla uczniów/studentów
KASJER/SPRZEDAWCA - praca dla uczniów/studentów
nowe Gliwice dzisiaj

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej.Obecnie, dla naszego Klienta, szukamy pracowników do fakturowania w dziale kas, tj. kasjer/sprzedawca..Oferujemy:umowę cywilnoprawną;możliwość dopasowania grafiku do dyspozycyjności;stawkę 24,00 zł netto (do ręki) za 1 godzinę pracy.Warunki:ukończone 18 lat;aktualne orzeczenie do celów sanitarno - epidemoelogicznych;status ucznia/studenta;chęci do pracy.Zainteresowane osoby, zapraszamy do aplikowania.

Dam pracę w delikatesach & bistro ekologicznym
Dam pracę w delikatesach & bistro ekologicznym
nowe dzisiaj

Sprzedawca/Sprzedawczyni w Sklepie Ekologicznym. Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu w sklepie ekologicznym! Poszukujemy osoby, która podziela naszą pasję do zdrowego stylu życia, świadomego konsumowania i ochrony środowiska. Jeśli chcesz pracować w przyjaznym otoczeniu, promując produkty ekologiczne i wpływając na pozytywne zmiany, ta praca jest dla Ciebie. Obowiązki: - Obsługa klienta i udzielanie im fachowej porady na temat produktów ekologicznych. - Przygotowanie i ekspozycja towarów zgodnie z wytycznymi sklepu - Obsługa kasy i przeprowadzenie transakcji sprzedażowych - Utrzymanie czystości i porządku w sklepie - Wykonywanie zamówień i kontrola stanów magazynowych - Zapewnienie pozytywnego doświadczenia zakupowego klientom - Praca zgodnie z przepisami sanitarnymi i standardami bezpieczeństwa żywności Wymagania: - Pasja i wiedza na temat ekologii, zdrowego stylu życia i produktów ekologicznych - Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do doradzenia klientom - Pozytywne podejście i umiejętność pracy w zespole - Książeczka sanepidowska Mile widziane: - Doświadczenie w obszarze sprzedaży, obsługi klienta w sklepie ekologiczny, - Znajomość certyfikatów ekologicznych - Zainteresowanie zdrowym odżywianiem, suplementacja i innymi aspektami zrównoważonego stylu życia Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie - Możliwość rozwoju w branży ekologicznej i zdrowego stylu życia - Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu - Stałą pensję plus sytem premiowy Jeśli jesteś gotowy/a dołączyć do naszej zaangażowanej ekipy i promować ekologiczny styl życia, czekamy na Twoje zgłoszenie. Prosimy o przesłanie CV W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja - Sprzedawca/Sprzedawczyni" Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje aplikacje!

Praca w skepie xero
Praca w skepie xero
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy osoby do: Obsługi klienta w sklepie z pamiątkami, małej drukarni. Zakres obowiązków: - obsługa klienta - obsługa ksero, maszyn drukujących - sprzedaż towarów - obsługa kasy fiskalnej Wymagania: -język Polski w stopniu komunikatywnym - praca w weekendy - zaangażowanie - punktualność - wysoka kultura osobista - obsługa komputera - zdolność szybkiej nauki obsługi urządzeń Umowa zlecenia z możliwością przejścia na umowa o praca.

Szukam pracownika
Szukam pracownika
nowe Gdańsk dzisiaj

Witam szukamy pracownika do sklepu spożywczo monopolowego w gdańsk stogi. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Zatrudnimy Kasjerów
Zatrudnimy Kasjerów
nowe Płock dzisiaj

Do marketu LEWIATAN zatrudnimy osobę na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA Miejsce pracy: PŁOCK Nasze oczekiwania: - dyspozycyjność związana z pracą w systemie dwuzmianowym, - doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem. Zakres zadań: - obsługa Klienta, - dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towarów, - prace porządkowe. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę, - wynagrodzenie zasadnicze oraz premie, - możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

Praca szuka człowieka.
Praca szuka człowieka.
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca. Praca w małym osiedlowym sklepie na Mokotowie (ul. Cybernetyki).Praca od 6:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00. Zarobki w zależności od posiadanych umiejętności i zaangażowania w granicach 3/4 tys netto miesięcznie. Umowa zlecenie. Brak doświadczenia i umiejętności nie jest przeszkodą , wszystkiego nauczymy i pokażemy. Zapraszamy do kontaktu.

Zatrudnię kasjerkę do sklepu spożywczego żabka PILNE
Zatrudnię kasjerkę do sklepu spożywczego żabka PILNE
nowe dzisiaj

Zatrudnię kasjerkę do sklepu spożywczego Żabka. Praca na dwie zmiany, możliwość dostosowania grafiku do potrzeb. Uczymy wszystkiego od podstaw. Praca na ulicy Wasilkowskiej. Proszę o wysyłanie CV.

Sprzedawca - kasjer Arhelan Mordy
Sprzedawca - kasjer Arhelan Mordy
nowe dzisiaj

Firma Arhelan Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: Sprzedawca-kasjer Mordy ul. Kilińskiego 14. Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji przez www.arhelan.pl/kariera lub kontakt bezpośrednio z kierownikiem sklepu w Mordach.

Szukam sprzedawcy
Szukam sprzedawcy
nowe Sokołów Podlaski dzisiaj

Szukamy sprzedawcy-magazyniera do sklepu elektrycznego. Zakres obowiązków: - doradzanie klientom w wyborze odpowiednich produktów, kasowanie towaru, - obsługa urządzeń technicznych, - przyjmowanie i etykietowanie towaru, - sprawdzanie zasobów magazynowych i uzupełnianie zapasów. Nasze wymagania: - znajomość branży elektrycznej, - doświadczenie w sprzedaży, - dobra organizacja czasu pracy, - odpowiedzialność, - komunikatywność.

EXTRA OFERTA! Kasjer Sprzedawca Stacji Paliw BP Drogomyśl
EXTRA OFERTA! Kasjer Sprzedawca Stacji Paliw BP Drogomyśl
nowe dzisiaj

Do firmy Citronex Trans Energy Sp. z o.o. poszukujemy na stację paliwową w DROGOMYŚLU, osoby, która podejmie się wyzwania na stanowisku: KASJER SPRZEDAWCA. Miejsce pracy: Stacja Paliwowa BP– Drogomyśl, ul.Wiślańska 41 OFERUJEMY: Wynagrodzenie na START 3200 zł netto; Dodatkowo Premię uznaniowa za wyniki i zaangażowanie; Premię za polecenia pracownicze; Umowę o pracę– elastyczne podejście dla osób uczących się; Elastyczny system zmianowy; Profesjonalne wdrożenie na stanowisko pracy; Benefity: o Posiłki z oferty gastronomicznej stacji, o Medicover Sport, o Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, o Opieka medyczna. KLUCZOWE ZADANIA NA TWOIM STANOWISKU: Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta; Dbałość o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów; Dbanie o porządek na stacji. CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY: Otwartości na kontakt z klientem; Zaangażowania; Gotowości do pracy zmianowej; Mile widziana książeczka do celów epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia. Kontakt: 797 - pokaż numer telefonu - Pozdrawiamy Zespół Rekrutacji Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

Filtr