Sortowanie:
Znaleziony: 6207 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Kasjer-sprzedawca w sklepie na Wilanowie
Kasjer-sprzedawca w sklepie na Wilanowie
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukuję pracownika do osiedlowego sklepu spożywczego w Wilanowie. Główny profil sklepu to sprzedaż mięsa i wędlin. Tworzymy zgrany team więc poszukujemy osoby równie zaangażowanej w swoją pracę, uczciwej i przede wszystkim lubiącej kontakt z klientem. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie ze stawka 14 zł netto za godzinę.

praca w sklepie we wrocławiu
praca w sklepie we wrocławiu
nowe Wrocław dzisiaj

praca w sklepie żabka pełny etat od zaraz sklep znajduje się na ul ślicznej proszę dzwonić ewentualnie sms na nr 603599793 ewa

DLA STUDENTA: Galeria Solaris- Smoke Shop - Doradca Klienta -um. zle
DLA STUDENTA: Galeria Solaris- Smoke Shop - Doradca Klienta -um. zle
nowe Opole dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej PILNIE poszukuje dynamicznego Sprzedawcy do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi mieszczącego się w Galerii Solaris w Opolu. Opis stanowiska: - kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem - przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie - dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy - budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem Od Kandydatów oczekujemy: - statusu studenta - dyspozycyjności i gotowości do pracy /głównie w weekend/ - łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole - nienagannej prezencji i elokwencji - ukierunkowania na cel, - uczciwości Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi, doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy /możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni/ - szkolenie wewnętrzne - atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia - możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie Masz pytania? Zadzwoń 22 510 73 29. Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Kasjer Sprzedawca Bnin Kórnik
Kasjer Sprzedawca Bnin Kórnik
nowe Kórnik dzisiaj

ZM SZAJEK sp. z o.o. sp. k., to firma rodzinna zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin. Obecnie poszukujemy osób do pracy w sklepie w Bninie - Kórnik Wymagania: • doświadczenie w handlu detalicznym, w tym związane bezpośrednio z obsługą klienta, • posiadanie książeczki sanepidu Obowiązki • obsługa klienta • przyjmowanie i wydawanie towaru, • obsługa kasy fiskalnej. Oferujemy: • Umowę o prace • Wynagrodzenie od 3400 zł brutto • Premie kwartalne 500 zł brutto

Sprzedawca do sklepu mięsnego Przasnysz
Sprzedawca do sklepu mięsnego Przasnysz
nowe Przasnysz dzisiaj

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku ekspedienta do delikatesów mięsnych PiB/JBB znajdującego się przy ul. Orlika 20 w Przasnyszu. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży mięsnej.Prosimy o dostarczanie CV bezpośrednio do sklepu.

DORADCA KLIENTA - Galeria Dominikańska- Smoke Shop - pełen etat
DORADCA KLIENTA - Galeria Dominikańska- Smoke Shop - pełen etat
nowe Wrocław dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej PILNIE poszukuje dynamicznego Sprzedawcy (pełen etat) do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi mieszczącego się w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu.Opis stanowiska:- kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem- przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie- dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z KlientemOd Kandydatów oczekujemy:- dyspozycyjności i gotowości do pracy /również w weekend/- łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole- nienagannej prezencji i elokwencji- ukierunkowania na cel,- uczciwości,Doświadczenie w sprzedaży, zainteresowanie artykułami tytoniowymi będą dodatkowymi atutami.Oferujemy:- elastyczne godziny pracy - grafik dostosowany do twoich zajęć, zobowiązań- stabilne zatrudnienie - umowę o pracę- świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym- szkolenie wewnętrzne- możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmieMasz pytania? Zadzwoń 22 510 73 29 .Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowaniaProsimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

DLA STUDENTA Galeria Dominikańska -Smoke Shop-Doradca Klienta. u.zlec
DLA STUDENTA Galeria Dominikańska -Smoke Shop-Doradca Klienta. u.zlec
nowe Wrocław dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej PILNIE poszukuje dynamicznego Sprzedawcy do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi mieszczącego się w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu. Opis stanowiska: - kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem - przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie - dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy - budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem Od Kandydatów oczekujemy: - statusu studenta - dyspozycyjności i gotowości do pracy /głównie na popołudnia i w weekend/ - łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole - nienagannej prezencji i elokwencji - ukierunkowania na cel, - uczciwości Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi, doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy /możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni/ - szkolenie wewnętrzne - atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia - możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie Masz pytania? Zadzwoń 22 510 73 29 . Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Kasjer - Sprzedawca LOMBARD Gliwice
Kasjer - Sprzedawca LOMBARD Gliwice
nowe Gliwice dzisiaj

Firma funkcjonuje na rynku od 1998 roku. Główna działalność firmy polega na skupie i sprzedaży towarów używanych, takich jak telefony komórkowe, sprzęt RTV, AGD, biżuteria złota, biżuteria srebrna i inne).W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca do jednego z naszych punktów handlowych. Miejsce pracy: Gliwice Obowiązki pracownika:bezpośrednia i pośrednia obsługa klienta w punkcie handlowym przy zachowaniu pełnej kultury osobiste (skup i sprzedaż towarów handlowych, takich jak telefony komórkowe, sprzęt RTV, AGD, biżuteria złota i srebrna i inne)tworzenie i obsługa aukcji na portalach internetowych Allegro i OLXprowadzenie firmowego Facebookdbałość o estetykę wystawy, towarów handlowych i miejsca pracybudowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientemdbanie o estetykę, porządek i czystość w miejscu pracy Wymagania:wysoka kultura osobistazaangażowanie i pozytywne nastawieniepunktualność i dokładnośćdoświadczenie w kontaktach z klientamiznajomość obsługi portali internetowych Allegro, OLX, Facebookumiejętność robienia ładnych zdjęćgotowość do uczenia się, stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i własnego rozwojumiłe usposobienie i niekonfliktowość Oferujemy:stałą pracę na podstawie umowy o pracę na pełen etatszkolenie wstępne, za które płacimy w ramach umowy o pracęwsparcie w trakcie pracy ze strony lidera atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze w terminiepracę w miłym, zgranym zespole, gotowym do pomocyZainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem

Pracownik obsługi klienta -  Stacja Paliw PKN Orlen Legionowo
Pracownik obsługi klienta - Stacja Paliw PKN Orlen Legionowo
nowe Legionowo dzisiaj

Stacja Paliw PKN Orlen na ulicy Jana III Sobieskiego 16, 05-120 Legionowo poszukuje osoby chętne do pracy na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta (kasjer -sprzedawca).Praca polega na:obsłudze klienta w sklepie zgodnie ze standardem PKN Orlenbudowaniu pozytywnej relacji klientamidbaniu o czystość oraz porządek na terenie obiektudbanie o ekspozycje towaruprzyjmowaniu dostawkomunikowaniu aktualnych promocji  Oferujemy:- Wynagrodzenie stałe + premię uznaniową- dodatkowe premie sprzedażowe- terminowe wypłaty wynagrodzenia- pracę w systemie zmianowym (dzień 7-19, noc 19-7 oraz 11-19)- elastyczny czas pracy- szkolenia które przygotują Cię do pracy na danym stanowisku- możliwość rozwoju, a dla najlepszych awans oraz przygotowanie do osobistego zarządzania własną stacją paliw- zniżki pracownicze na paliwo, towary w sklepie oraz produkty z oferty gastronomicznej Wymagania:- komunikatywność- umiejętność pracy w zespole- otwartość na zmiany- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznychOsoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z rekrutacją.

Praca sezonowa dla studentki/maturzystki  - sklep  warzywny
Praca sezonowa dla studentki/maturzystki - sklep warzywny
nowe Borkowo dzisiaj

Zatrudnię na umowę zlecenie studentkę/maturzystkę do pracy w sklepie warzywniczo-spożywczym na os. Nowy Horyzont (Borkowo).Praca 6 dni w tygodniu w godzinach 8-13 od zaraz do konca lipca lub sierpnia (do uzgodnienia).Obowiązki:-przyjmowanie oraz ekspozycja towarów, -obsługa klienta, -prace porządkowe. Wymagania:-uśmiech i chęci do pracy:)Stawka 18,30 brutto/h

Doradca Klienta Symbiosis/Warszawa/Factory Outlet
Doradca Klienta Symbiosis/Warszawa/Factory Outlet
nowe Warszawa dzisiaj

Jeśli jesteś pełen pozytywnej energii, lubisz kontakt z ludźmi i chcesz pracować ze znanymi markami – dołącz do naszego Teamu!Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:Doradca Klienta Symbiosis(praca na umowę zlecenie, w różnych wymiarach godzin: 1/2, 3/4 oraz 1/1 etatu)Prosimy o adnotację jakim wymiarem jest zainteresowanie Do Twoich zadań należeć będzie:obsługa Klienta,sprzedaż,dbałość o wygląd salonu i prezentację produktu,przyjmowanie dostaw. Mamy dla Ciebie: możliwość pracy z największymi markami,pakiet szkoleń wdrożeniowych,szkolenia produktowe i z zakresu obsługi Klienta,super atmosferę i zgrany zespół,elastyczny grafik.Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,lubisz pracę zespołową,angażujesz się w powierzone obowiązki. Prześlij swoje CV i dołącz do naszego Teamu! Nie zapomnij o dodaniu klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celach: związanych z obecną rekrutacją prowadzoną/ymi przez Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, będącego administratorem przekazanych danych osobowych.”Administratorem danych osobowych podanych w związku z prowadzonymi przez Marketing Investment Group S.A. procesami rekrutacyjnymi w tym także danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych jest Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, nr tel. + 481 - pokaż numer telefonu - . Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji. W przypadku aplikowania na zatrudnienie w ramach umowę o pracę, podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. 1974 Nr 24 poz. 141 z późn.zm.) oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie ww. przepisów. Podanie dodatkowych danych w dokumentach aplikacyjnych, jak również podanie danych w przypadku aplikowania na współpracownika (umowa cywilnoprawna) jest dobrowolne a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, która może być cofnięta w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane kandydatów będą przetwarzane w przez okres 4 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, w którym kandydat brał udział. Jeżeli kandydat wyrazi dobrowolną zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, jego dane będą przetwarzane przez okres 1 roku od zakończenia procesu rekrutacji, w którym kandydat brał udział. Dane kandydatów nie będą udostępniane innym podmiotom poza podmiotami przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora w celu prawidłowej obsługi procesu rekrutacyjnego -np. dostawcy usług IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z Administratorem i wyłącznie zgodnie z jego poleceniami i nie mogą wykorzystywać danych osobowych w innych celach. Dane osobowe nie będą wykorzystywane w celach zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. Osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

Sprzedawca/ kasjer
Sprzedawca/ kasjer
nowe Zator dzisiaj

Western Camp Resort w Zatorze poszukuje pracowników na stanowisko Sprzedawca. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Zakres obowiązków: Sprzedaż w sklepie z pamiątkami oraz innymi artykułami spożywczymi,Sprzedaż lodów gałkowych,utrzymywanie porządku na swoim stanowisku,przestrzeganie wypracowanych standardów i zasad pracy, Wymagania: dokładność w wykonywaniu obowiązkówsumiennośćuczciwośćdyspozycyjność i gotowość do pracy w weekendy i w trybie zmianowym,odpowiedzialność i dobra organizacja pracyumiejętność szybkiej nauki tj.: obsługa kasy fiskalnejosoba pełnoletniaksiążeczka sanepidowska Oferujemy: pracę w oparciu o umowę – zleceniemożliwość współtworzenia wyjątkowego miejsca hotelowo – gastronomicznego,przyjazne warunki pracy w nowoczesnym obiekcie,atrakcyjne wynagrodzenie,możliwość rozwoju i awansu, a także nawiązania stałej współpracy    Prosimy o dołączenie klauzuli o poniższej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Sprzedawca do warzywniaka
Sprzedawca do warzywniaka
nowe Warszawa dzisiaj

Witam serdecznie.Poszukuje sprzedawcy do warzywniaka od zaraz , mile widziane doświadczenie a także asertywność oraz miłe usposobienie do klienta.Obowiązkowo wymagana aktualna książeczka sanepidu . Proponuję prace całoroczną nie sezonową na Pradze Południe. Więcej informacji pod telefonem.

Deichmann sprzedawca, Sieradz
Deichmann sprzedawca, Sieradz
nowe Sieradz dzisiaj

Dołącz do zespołu naszego sklepu w Sieradzu. Zobacz jak się u nas pracuje:www.deichmann-praca.plU NAS ZNAJDZIESZ:Jasne zasadyPrzyjazny klimatBliskich Ci ludziMiejsce na lataCzas dla rodzinySzansę na rozwójPracę na dobry początekWsparcie i szkoleniaBony na święta, rabaty na towarDofinansowanie karty sportowejSzanse na awansElastyczny grafik NASZE ZASADY:Umowa o pracęDobra atmosferaTwoje zaangażowanieNagroda "13. pensja"

Sprzedawca Sklep Zoologiczny - Wałbrzych
Sprzedawca Sklep Zoologiczny - Wałbrzych
nowe Wałbrzych dzisiaj

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci, poszukujemy pracownika do Naszego sklepu w Wałbrzychu ul. Długa 4 B - pasaż Market Kaufland Sprzedawca w Sklepie Zoologicznym Miejsce pracy: Market Kaufland - pasaż , ul. Długa 4 B Wymagania: * dyspozycyjność do pracy w weekendy * otwartość i zaangażowanie * komunikatywność i umiejętność pracy w zespole * mile widziana znajomość branży zoologicznej i/lub doświadczenie w handlu * wysoka kultura osobista * chęć rozwoju i osiągania sukcesów Oferujemy: * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy, * możliwość rozwoju zawodowego, awansu i wymiany doświadczeń w grupie młodych ludzi * pracę w miłej atmosferze *praca na cały etat / możliwość pracy na 1/2 etatu W sklepie nie ma zwierząt tylko karmy i akcesoria. Zapraszamy do kontaktu. Dołącz do Naszej sieci i Naszego zespołu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883)".

Doradca klienta w salonie marki BYTOM
Doradca klienta w salonie marki BYTOM
nowe Piła dzisiaj

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. VISTULA, BYTOM i WÓŁCZANKA. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody. W chwili obecnej do naszych salonów marki BYTOM poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca klienta w salonie marki BYTOM Zadaniem i obowiązkiem Doradcy Klienta będzie: • sprzedaż produktów marki BYTOM z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta i kultury osobistej • dbanie o wizerunek salonu Jeśli jesteś osobą dyspozycyjną, lubisz pracę z ludźmi, potrafisz się zaangażować i z uśmiechem wykonywać swoje obowiązki DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! Zostając naszym Pracownikiem zyskujesz: • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • stabilność zatrudnienia - umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, • system premiowania, • pakiet szkoleń startowych i wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego, • możliwość awansu wewnętrznego, • atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty,

Sprzedawca – Kasjer (Zabierzów)
Sprzedawca – Kasjer (Zabierzów)
nowe Zabierzów dzisiaj

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie. CO ZAPEWNIAMY?Umowę o pracę bez okresu próbnegoNajszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodzinyKonkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażoweDopasowanie wymiaru etatu do Twoich potrzeb  w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepuProfesjonalne wdrożenie i wsparciePakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiskaMożliwości rozwoju i awansu JAKICH OSÓB SZUKAMY?Otwartych na kontakt z KlientamiGotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznejZaangażowanych, dokładnych i chętnych do naukiNastawionych na współpracę JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarówPrzyjmowanie dostaw i wykładanie towaruPrzygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowychZapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie Ponad 20 programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny:Zasilenie karty na zakupy w Biedronce i HebePaczki świąteczne dla pracowników i ich dzieciRegularne badania profilaktyczneDofinansowanie do karty MultisportWyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne dla pierwszoklasistówI wiele innych! Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf 

Dam pracę w sklepie Żabka
Dam pracę w sklepie Żabka
nowe Częstochowa dzisiaj

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie Żabka, ul. Mościckiego na stanowisko kasjer-sprzedawca. Poszukiwana osoba młoda i chętna do pracy, nie wymagamy doświadczenia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub w wiadomości na olx.

DLA STUDENTA: Galeria Focus Mall, salon Smoke Shop, um. zlecenie
DLA STUDENTA: Galeria Focus Mall, salon Smoke Shop, um. zlecenie
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej poszukuje dynamicznego Sprzedawcy (w wymiarze 20 h tygodniowo) do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi zlokalizowanego w CH Focus Mall w Bydgoszczy.Opis stanowiska:- kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem- przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie- dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z KlientemOd Kandydatów oczekujemy:- statusu studenta- dyspozycyjności i gotowości do pracy /głównie w weekend/- łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole- nienagannej prezencji i elokwencji- ukierunkowania na cel,- uczciwości Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi, doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami. Oferujemy:- elastyczne godziny pracy /możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni/ - praca przez ok. 20h tygodniowo- szkolenie wewnętrzne- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia- możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie.Masz pytania? Zadzwoń 22 510 12 56.Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Oferta pracy w sklepie spożywczo-mięsnym
Oferta pracy w sklepie spożywczo-mięsnym
nowe Dzierżoniów dzisiaj

Do obowiązków pracownika na stanowisku kasjer-sprzedawca należy: obsługa klienta w sklepie mięsno-spożywczym, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów do lad i na półki, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Podstawowa obsług komputera. Zatrudnimy osoby lubiące pracę z ludźmi i w zespole.Zapewniamy:umowę o pracęzmianowy czas pracypaczki świąteczneubezpieczenie grupowe miłą rodzinną atmosferę

DLA STUDENTA:  Galeria Korona - salon Smoke Shop, um. zlecenie
DLA STUDENTA: Galeria Korona - salon Smoke Shop, um. zlecenie
nowe Kielce dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej poszukuje dynamicznego Sprzedawcy (w wymiarze 20 h tygodniowo) do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi zlokalizowanego w Galerii Korona w Kielcach.Opis stanowiska:- kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem- przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie- dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z KlientemOd Kandydatów oczekujemy:- statusu studenta- dyspozycyjności i gotowości do pracy /głównie w weekend/- łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole- nienagannej prezencji i elokwencji- ukierunkowania na cel,- uczciwości Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi, doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami. Oferujemy:- elastyczne godziny pracy /możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni/ - praca przez ok. 20h tygodniowo- szkolenie wewnętrzne- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia- możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie.Masz pytania? Zadzwoń 22 510 12 56.Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Zatrudnimy osoby na stanowisko-sprzedawcy. Karpacz i Zakopane
Zatrudnimy osoby na stanowisko-sprzedawcy. Karpacz i Zakopane
nowe Karpacz dzisiaj

Sklep obuwniczy LA BOTINA- poszukuje osób na stanowisko- sprzedawcy. Do obowiązków należy, m.in: -miła i fachowa obsługa klienta -dbanie o pozytywny wizerunek firmy -odpowiednia ekspozycja produktów zgodna z obowiązującymi, standardami i procedurami firmy. Oferujemy: -przyjemną atmosferę -bardzo dobre warunki pracy, jak również wynagrodzenie -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie -dodatkową możliwość rozwoju zawodowego Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV z dopiskiem-ZAKOPANE lub z dopiskiem- KARPACZ.

Zatrudnię ekspedientkę/kasjerkę
Zatrudnię ekspedientkę/kasjerkę
nowe Toruń dzisiaj

Zatrudnimy ekspedientkę w sklepie spożywczo-przemysłowym w Toruniu, na osiedlu Stawki. Praca na pełen etat, w trybie zmianowym 6-14/14-20, umowa o pracę.Poszukujemy uśmiechniętych, życzliwych Pań; doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej oraz obsłudze klienta mile widziane.Preferowane osoby poszukujące stabilnej pracy na dłużej.Zapraszam do kontaktu.

Sprzedawca - Circle K - Ostrowiec Świętokrzyski
Sprzedawca - Circle K - Ostrowiec Świętokrzyski
nowe Ostrowiec Świętokrzyski dzisiaj

TY TROSZCZYSZ SIĘ O KLIENTÓW, MY TROSZCZYMY SIĘ O CIEBIE Rozglądasz się za nowymi możliwościami? A może szukasz pierwszej pracy lub dodatkowego zarobku w czasie studiów? Jakikolwiek jest Twój cel, możemy dążyć do niego wspólnie! Sprzedawca - Circle K - Ostrowiec Świętokrzyski Szukamy osoby: • Zaangażowanej • Otwartej • Z pozytywnym nastawieniem • Doświadczenie sprzedażowe będzie dodatkowym atutem Główne obowiązki: • Obsługa klienta • Aktywna sprzedaż • Przygotowywanie produktów z oferty food • Dbanie o porządek na terenie stacji Oferujemy: • Umowę o pracę • Wynagrodzenie obejmujące podstawę oraz premie i dodatki • System premiowy od pierwszego dnia pracy, dodatki za święta i zmiany nocne • Bogaty pakiet socjalny m.in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, karnet sportowy, bony okolicznościowe, pożyczki, zapomogi, zniżki pracownicze na towary oraz usługi oferowane na stacji • Grafik umożliwiający pogodzenie pracy z nauką lub innymi obowiązkami • Liczne, wartościowe szkolenia umożliwiające rozwój (wliczone w czas pracy) • Możliwość awansu i kontynuowania dalszej kariery w firmie • Konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, imprezy integracyjne • Pracę w zgranym zespole! Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Zagłoby 2 Podoba Ci się? Więc zdecydowanie powinniśmy porozmawiać! Czekamy na Twoje CV :) *Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Pracownik hali sklepowej
Pracownik hali sklepowej
nowe Zgorzelec dzisiaj

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Pracownik hali sklepowej Do Twoich obowiązków będzie należało: • doradzanie Klientom przy wyborze towaru • utrzymywanie odpowiednich poziomów zaopatrzenia • praca z asortymentem - wykładanie towaru • zapewnienie należytej estetyki ekspozycji Oczekujemy: • motywacji i zaangażowania w powierzone obowiązki • umiejętności pracy w zespole • mile widziane doświadczenie w jednej z branż: ogród, dekoracja, narzędzia, drewno, metal Mamy do zaoferowania: • pracę od zaraz w miłej atmosferze • pracę dla firmy o uznanej marce • umowę cywilno-prawną zawartą z InterKadra Sp. z o.o. • szkolenie i stałą opiekę koordynatora • atrakcyjne wynagrodzenie

Praca szuka czlowieka
Praca szuka czlowieka
nowe Katowice dzisiaj

Witam, Praca szuka człowieka. Zatrudnię osobę na stanowisko kasjer sprzedawca. Osoba na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów detalicznych oraz hurtowych. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę o kontakt telefoniczny. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 666 928 344 !!! Praca na targowisku Załęże.

Stacja paliw LOTOS w Kochlicach (również studenci) - różne stanowiska
Stacja paliw LOTOS w Kochlicach (również studenci) - różne stanowiska
nowe dzisiaj

Obecnie  podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z. o.o. w ramach rekrutacji zewnętrznej poszukuje kandydatów na nową stację MOP na stanowiska:Sprzedawca – obsługa klienta/kasa.Pracownik podjazdu – obsługa klienta, porządki na podjeździe.Pracownik porządkowy – utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym stacji paliw.Miejsce pracy: MOP LOTOS Kochlice wschód przy drodze S3OFERTA DLA OSÓB:szukających i lubiących nowe wyzwania;szukających pracy na stałe w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy;studentów dziennych oraz zaocznych, w tym uczniów szkół średnich mających ukończone 18 lat – dostosowanie godzin pracy do zajęć w szkołach;osób, którzy szukają pracy dodatkowej;emerytów;WYMAGANIAOd kandydatów oczekujemy pracy zgodnie ze standardami firmy Lotos Paliwa Sp. z o.o., łatwości nawiązywania kontaktu, uczciwości, uśmiechu a przede wszystkim chęci. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - wszystkiego Cię nauczymy.OFERUJEMY•      pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;•      stałe wynagrodzenie plus premię zależną od osiągniętych wyników;•      premię kwartalną za brak absencji;•      dodatek za pracę w niedziele wolne od handlu i w dni ustawowo wolne;•      dodatkowe świadczenie urlopowe;•      pracowniczą kartę rabatową na paliwo i produkty firmy;•      dodatkową opiekę zdrowotną Lux Med.DODATKOWE INFORMACJE•      Pracodawcą Pracownika Stacji jest podmiot gospodarczy zarządzający stacją paliw w imieniu LOTOS Paliwa spółka z o.o.;•      Rekrutację kandydatów na w/w stanowisko prowadzi Zarządzający Stacją Paliw. •      Proszę o krótką informację, na które stanowisko składana jest aplikacja.•      Mile widziane osoby w każdym wieku.Osoby zainteresowane pracą na proponowanych stanowiskach prosimy o przesłanie CV: ·        za pośrednictwem portalu OLXlub kontakt pod numerem telefonu:·        519 075 955, pod którym zostaną udzielone wszystkie niezbędne informacje.Proszę o zamieszczenie na CV AKTUALNEJ klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

zatrudnię do sklepu spożywczego
zatrudnię do sklepu spożywczego
nowe Sandomierz dzisiaj

Zatrudnię ekspedientki w sklepie samoobsługowym w Sandomierzu przy obwodnicy kontakt osobisty lub pod num.tel. 602 59 57 65

Sprzedawca Amic
Sprzedawca Amic
nowe Słubice dzisiaj

Zatrudnimy  na stanowisko SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW AMIC Energy Sprzedawca Amic ZADANIA: • Obsługa klientów • Aktywna sprzedaż produktów i usług • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów ZADANIA: • Obsługa klientów • Aktywna sprzedaż produktów i usług • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów OFERUJEMY: • Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa • Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, • Możliwość pracy w trybie zmianowym lub w weekendy • Do wyboru: umowa o pracę albo umowa - zlecenie • Pracę w fajnym zespole Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Sprzedawca Amic
Sprzedawca Amic
nowe Piła dzisiaj

Firma zarządzająca stacją paliw AMIC Energy, poszukuje osób na stanowisko: SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW AMIC Energy Al. Poznańska 93, Piła Sprzedawca Amic ZADANIA: • Obsługa klientów • Aktywna sprzedaż produktów i usług • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów ZADANIA: • Obsługa klientów • Aktywna sprzedaż produktów i usług • Dbanie o prawidłową ekspozycję towarów OFERUJEMY: • Wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa • Czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, • Możliwość pracy w trybie zmianowym lub w weekendy • Do wyboru: umowa o pracę albo umowa - zlecenie • Pracę w fajnym zespole Nauczymy Cię wszystkiego od podstaw!

Oferuje prace sprzedawcy
Oferuje prace sprzedawcy
nowe Kielce dzisiaj

Witam serdecznie. Oferuję prace w Kielcach, centrum Galeria Planty na stanowisku sprzedawcy. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18 oraz w sobotę 10 - 15. Wymagania: wysoka kultura osobista oraz wysokie zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej, doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, dyspozycyjność, uczuciowość, rzetelność. Miłe widziane osoby studiujące. Zainteresowanych proszę o kontakt SMS lub przez OLX. CV ze zdjęciem.

DLA STUDENTA: Galeria Solaris, salon Smoke Shop, um. zlecenie
DLA STUDENTA: Galeria Solaris, salon Smoke Shop, um. zlecenie
nowe Opole dzisiaj

Firma działająca w branży tytoniowej poszukuje dynamicznego Sprzedawcy (w wymiarze 20 h tygodniowo) do sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi zlokalizowanego w Galerii Solaris w Opolu.Opis stanowiska:- kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem- przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie- dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z KlientemOd Kandydatów oczekujemy:- statusu studenta- dyspozycyjności i gotowości do pracy /głównie w weekend/- łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole- nienagannej prezencji i elokwencji- ukierunkowania na cel,- uczciwości Zainteresowanie wyrobami tytoniowymi, doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowymi atutami. Oferujemy:- elastyczne godziny pracy /możliwość dostosowania godzin pracy do twoich potrzeb, do grafiku na uczelni/ - praca przez ok. 20h tygodniowo- szkolenie wewnętrzne- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy zlecenia- możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie.Masz pytania? Zadzwoń 22 510 12 56.Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WEInformujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Sprzedawca stacji paliw Lotos Białystok
Sprzedawca stacji paliw Lotos Białystok
nowe Białystok dzisiaj

Stacja Paliw Lotos w Białymstoku poszukuje MĘŻCZYZNE na stanowisko:- kasjer/sprzedawca, Jesteś zainteresowany i chcesz dołączyć do naszego zespołu? - czekamy na Ciebie. Oferujemy:- nagrody w konkursach sprzedażowych,- przyjazną atmosferę,- elastyczny grafik,- możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze obsługi klienta. Zapraszamy osoby energiczne, uczciwe, komunikatywne, które chcą zdobyć nowe doświadczenie. CV proszę przesyłać za pomocą opcji odpowiedz (załącz CV) za pośrednictwem aplikacji OLX Proszę o umieszczenie w CV zapisu:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

Gdańsk. Sprzedawca - Kasjer w Sieci VIVE Profit.Markowa Odzież Używana
Gdańsk. Sprzedawca - Kasjer w Sieci VIVE Profit.Markowa Odzież Używana
nowe Gdańsk dzisiaj

Szukasz Pracy? Świetnie! Zatrudnimy Sprzedawców Kasjerów do sklepu w Gdańsku.VIVE Textile Recycling to lider branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Działając od 28 lat stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej.Jednym z naszych kanałów dystrybucji jest Sieć Sklepów VIVE Profit. W całym kraju funkcjonuje już 37 wielkopowierzchniowych sklepów, w których znajdziecie Państwo markową odzież używaną.Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Warszawska 69Do naszego zespołu poszukujemy pracowników, których cechuje:Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientemUmiejętności współpracy w zespoleDobrej organizacji pracyUmiejętność obsługi kasy fiskalnejMile widziane zainteresowania branżą modową! Będziesz odpowiedzialny za:Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmyPrzygotowanie towaru do sprzedażyDbanie o ekspozycję towaruObsługę kasy fiskalnejUtrzymanie porządku w sklepie Zapewniamy:Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę już od pierwszego dnia pracyAtrakcyjne wynagrodzenie z przejrzystym i prostym modelem premiowania (podstawa+ premia do 30%)Pracę w systemie równoważnym, według grafikuBenefity pracownicze i socjalne,Wdrożenie i pełne wsparcie całego zespołu dla Twojej pracy.Zachęcamy do zapoznania się z marką : https://www.youtube.com/watch?v=jfZN7eb8OaQPamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia

Sprzedawca - w salonie jubilerskim Briju 1920 w CH Gdańsk Przymorze
Sprzedawca - w salonie jubilerskim Briju 1920 w CH Gdańsk Przymorze
nowe Gdańsk dzisiaj

BRIJU 1920 lider w produkcji jubilerskiej i dystrybucji na rynku polskim i zagranicznym, posiadający ogólnopolską sieć dystrybucji, poszukuje kandydatów na stanowisko:sprzedawca - konsultant w salonie jubilerskim Briju 1920 w Gdańsku - CH PrzymorzeWymagania od kandydata: • Zaangażowanie i predyspozycje do pracy z Klientami (doświadczenie mile widziane) • Budowanie trwałych relacji z Klientami w oparciu o najwyższe standardy obsługi • Wysoka kultura osobista i komunikatywność • Dyspozycyjność • Umiejętność pracy w zespole Oferujemy: • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria, zegarki) • Zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę (praca w systemie równoważnym) • Motywacyjny system premiowania adekwatny do osiąganych wyników • Możliwość rozwoju zawodowego • Budowanie ścieżki awansu zawodowego • Pakiet szkoleń sprzedażowych i produktowych • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Proszę także o zamieszczenia klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 25.05.2018)

Praca Kasjer Walutowy Elbląg
Praca Kasjer Walutowy Elbląg
nowe Elbląg dzisiaj

Kasjer Walutowy Elbląg   Będziesz odpowiedzialny za:   - prowadzenie skupu i sprzedaży walut zagranicznych - obsługiwanie urządzeń stanowiących wyposażenie stanowiska pracy - współpracę z Klientami - utrzymanie wymaganych standardów jakości   Od kandydatów oczekujemy: - uprawnień do pracy na stanowisku kasjera walutowego - niekaralności - minimum średniego wykształcenia - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym - dobrej organizacja pracy, samodzielności oraz zaangażowania -znajomość języka angielskiego i rosyjskiego będzie dodatkowym atutem   Podejmując współpracę zyskasz: - bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku   Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mailowy Proszę o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Sprzedawca/doradca klienta
Sprzedawca/doradca klienta
nowe Białobrzegi dzisiaj

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTAPoszukiwany sprzedawca/doradca klienta do sklepu remontowo-wykończeniowego.Stabilna praca na pełen etat.Mile widziane doświadczenie w sklepie o podobnym asortymencie, lub wiedza w tym zakresie.Więcej informacji pod numerem telefonu 508163953.

sprzedawca - kasjer
sprzedawca - kasjer
nowe Śrem dzisiaj

Supermarket Intermarche w Śremie poszukuje pracowników na stanowisko:Sprzedawca-kasjerWymagania:> badanie sanitarno-epidemiologiczne> mile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuOferujemy:> pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie> stabilność zatrudnienia > miłą atmosferę w pracy> pakiet medyczny dla pracowników po okresie próbnym> rabat na zakupy spożywcze w naszym sklepie ITM> rabat na paliwo na naszej stacji paliwCV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 miesiąca na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez …MAKASAR Sp. z o.o …. z siedzibą …w Śremie… przy …ul…Szkolna 15… , zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez …PASEO Sp. z o.o …. z siedzibą …w Śremie… przy …ul…Chełmońskiego 1B… , zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów prawa pracy, tj. w szczególności art. 221 Kodeksu pracy oraz przepisów rozporządzenia ministra pracy i polityki socjalnej z 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Praca szuka czlowieka
Praca szuka czlowieka
nowe Jaworzno dzisiaj

Witam, Praca szuka człowieka. Zatrudnię pracownika. Proszę o kontakt tylko i wyłącznie pod numerem telefonu ! ! ! ! 666 928 344 ! ! ! ! Miejsce pracy Chińskie Centrum Handlowe. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedawca/Copywriter Cannabis Shop Kraków - pół etatu, weekendy
Sprzedawca/Copywriter Cannabis Shop Kraków - pół etatu, weekendy
nowe Kraków dzisiaj

Duża stabilna firma z branży konopnej poszukuje zmotywowanej osoby do pracy w charakterze sprzedawcy w sklepie w Krakowie. Jeśli lubisz sprzedaż, kontakt z ludźmi, a jednocześnie nie straszne Ci utrzymywanie czystości, składanie zamówień, przyjmowanie znanych artystów i sportowców, czy tworzenie postów i relacji w social mediach.To jest to praca dla Ciebie. Wymagania:wiek minimum 20 latpozytywne usposobienie, otwartośćmotywacja do działaniadyspozycyjnośćumiejętność budowania poprawnych relacji w zespolezaangażowanie i nastawienie na realizację celówpracowitość, determinacja i zaangażowanie w rozwój firmyumiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, skrupulatność i rzetelnośćkreatywnośćpodstawowa znajomość języka angielskiegodobra znajomość pakietu MS OfficeMile widziane:doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta w dowolnej branżyzainteresowanie tematyką konopiumiejętność komunikacji marketingowej w social mediaprawo jazdy kat. Bumiejętność pisania tekstów (copywriting)Zakres obowiązków:prezentacja i sprzedaż produktówobsługa klientarealizacja planów sprzedażowych sklepuutrzymanie stanów magazynowychutrzymanie porządku i czystościpisanie postów, tworzenie opisów produktów Co oferujemy:umowa zlecenieatrakcyjne warunki współpracy adekwatne do zaangażowania, wynagrodzenie terminowepracę w jednym z najciekawszych sklepów w Polscedużo pozytywnej energii, dobrą atmosferę pracyduży rabat pracowniczyProsimy o zawarcie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U.z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

Zatrudnimy sprzedawców na dziale budowlanym i sanitarnym w PSB Mrówka.
Zatrudnimy sprzedawców na dziale budowlanym i sanitarnym w PSB Mrówka.
nowe Gryfino dzisiaj

Zatrudnimy sprzedawców w Markecie Budowlanym PSB Mrówka w Gryfinie na dziale instalacyjno-budowlanym. Ciekawa praca, dobre warunki socjalne, szkolenia, możliwość awansu i rozwoju osobistego. Praca w systemie dwu zmianowym 7:00-20:00. Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu lub na kasie. Do CV prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa CH Złote Tarasy
Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa CH Złote Tarasy
nowe Warszawa dzisiaj

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już 60 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie. Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakoś produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do naszego zespołu w Polsce już teraz! Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa CH Złote Tarasy . Szukamy osób do naszego zespołu, które: • są otwarte, łatwo nawiązują relacje, • są zmotywowane, zmiany traktują jako nowe wyzwanienie, • na co dzień chcą doradzać naszym klientom w doborze odpowiednich kosmetyków, • interesują się kosmetykami i branżą kosmetyczną, • są gotowe do pracy w różnych porach dnia i w różne dni tygodnia oraz pracę w niepełnym wymiarze zatrudnienia, • obsługa komputera nie stanowi dla nich większego problemu, • Twoje doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem! Co oferujemy naszym pracownikom: • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, • motywacyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne i kwartalne), •  konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe, • wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz podczas bieżącej pracy, •  pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole, •  dostęp do wysokiej jakości kosmetyków, • wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów, • bogaty fundusz socjalny platforma kafeteryjna na którą co miesiąc będziesz otrzymywał doładowania, które możesz przeznaczyć na: rozrywkę, zakupy online, sport, turystykę w zależności od swoich chęci :) • ubezpieczenie na życie, •  i najważniejsze - atmosferę szacunku, pasji, zaangażowania i stawiania wysokich wymagań.

Konsultant(ka) Yves Rocher - Zabrze
Konsultant(ka) Yves Rocher - Zabrze
nowe Zabrze dzisiaj

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już 60 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie. Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakoś produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do naszego zespołu w Polsce już teraz! Konsultant(ka) Yves Rocher - Zabrze . Szukamy osób do naszego zespołu, które: • są otwarte, łatwo nawiązują relacje, • są zmotywowane, zmiany traktują jako nowe wyzwanienie, • na co dzień chcą doradzać naszym klientom w doborze odpowiednich kosmetyków, • interesują się kosmetykami i branżą kosmetyczną, • są gotowe do pracy w różnych porach dnia i w różne dni tygodnia oraz pracę w niepełnym wymiarze zatrudnienia, • obsługa komputera nie stanowi dla nich większego problemu, • Twoje doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem! Co oferujemy naszym pracownikom: • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, • motywacyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne i kwartalne), •  konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe, • wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz podczas bieżącej pracy, •  pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole, •  dostęp do wysokiej jakości kosmetyków, • wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów, • bogaty fundusz socjalny platforma kafeteryjna na którą co miesiąc będziesz otrzymywał doładowania, które możesz przeznaczyć na: rozrywkę, zakupy online, sport, turystykę w zależności od swoich chęci :) • ubezpieczenie na życie, •  i najważniejsze - atmosferę szacunku, pasji, zaangażowania i stawiania wysokich wymagań.

Pracownik - sprzedawca
Pracownik - sprzedawca
nowe Wołów dzisiaj

Zatrudnię pracownika na stanowisko sprzedawcy w Hurtowni Farb w Wołowie przy ulicy Trzebnickiej.Praca polega na:handlu detalicznymobsłudze klientarealizacji zamówieńdbaniu o asortyment i ekspozycję towarówdrobnych pracach magazynowychOferuję:stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracęszkolenie z zakresu obsługi klientaszkolenie z wiedzy fachowej dynamiczny zespółmożliwość rozwojuOczekuję:podstawowej znajomośći obsługi komputerazaangażowania i motywacji do pracyprzyjaznego usposobieniacierpliwości i empatii w kontaktach z klientamiumiejętności komunikacji i współpracyDoświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na podany adres mailowy. Ze wszystkimi kandydatami skontaktuję się w celu poinformowania o dalszych etapach rekrutacji. CV musi zawierać poniższą formułę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".

Zatrudnimy kasjera/sprzedawcę
Zatrudnimy kasjera/sprzedawcę
nowe Wrocław dzisiaj

Zgrany zespół zespół poszukuje kandydatów na stanowisko:Kasjer/sprzedawcaMiejsce pracy: Wrocław-Stare MiastoDo twoich obowiązków będą należały:uprzejma i sprawna obsługa klientadoradzanie klientom w zakresie wyboru produktówwykładanie oraz dbanie o ekspozycję towarówdbałość o porządek i czystość na stanowisku pracyobsługa kasy fiskalnejOczekujemy:pozytywnego nastawienia i łatwości nawiązywania kontaktu z klientem oraz współpracownikamirzetelności, uczciwości i zaangażowaniadoświadczenia na na podobnych stanowiskachgotowości do pracy w systemie dwuzmianowymdyspozycyjność 40h w tygodniuumiejętności pracy w zespoleaktualnych badań sanitarno-epidemiologicznychMamy do zaoferowania:-pracę w przyjaznej i miłej atmosferze-zatrudnienie na umowę o pracę-wynagrodzenie w wysokości: od 3200 zł do 3700 zł brutto-praca w godzinach 6-14, 13-21Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na maila.Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Sex-shop Venus Pani na stanowisko kasjer/sprzedawca
Sex-shop Venus Pani na stanowisko kasjer/sprzedawca
nowe Poznań dzisiaj

PROSIMY O PRZEMYŚLANE DECYZJE  Poszukujemy:- osoby umiejącej pracować w zespole,- łatwo nawiązującej kontakt z klientem,- interesującą się szeroko pojętą erotyką- przyjaźnie nastawioną do pracy i uśmiechniętą,- w pełni dyspozycyjną / nieuczącą się,- znającą język angielski - obowiązkowo - mile widziane osoby powyżej 23 latObowiązki:- doradztwo i sprzedaż bezpośrednia artykułów znajdujących się w sklepie,- obsługa programu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,- czynności związane z przygotowaniem zamówień, odbiorem dostaw itp.- moderowanie strony internetowej,- aranżacja witryny sklepowej,- dbanie o porządek, estetykę oraz higienę miejsca pracy Oferujemy:- wprowadzenie i szkolenie z asortymentu - płatne z naszej strony,- pracę na cały etat w systemie jednozmianowym (10-21)- umowę o pracę,- elastyczny grafik, - atrakcyjne warunki premiowania,- możliwość poznania niestandardowej branży,- pracę w przyjaznym, dynamicznym i pełnym pasji zespole :) PROSIMY O PRZEMYŚLANE DECYZJEJeżeli nie spełniasz powyższych wymagań firmy, to i Ty i My szukamy dalej ;-)Rekrutacja odbywa się face to face. Nie udzielamy informacji telefonicznie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Osobyzainteresowane zachęcamy do przesyłania CV ze zdjęciem oraz klauzulą dot.przetwarzania danych osobowych (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie zRozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniemdanych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchyleniadyrektywy 95/46/WE (RODO)

Praca w Sklepie spożywczym ekspedientka kasjerka sklepowa zatrudnię
Praca w Sklepie spożywczym ekspedientka kasjerka sklepowa zatrudnię
nowe dzisiaj

Przyjmę do pracy w Sklepie Spożywczym w miejscowości Niewiesze (nad jeziorem Pławniowickim) na stanowisko:kasjerka/ekspedientkaPraca sezonowa (czerwiec-wrzesień).Oczekujemy:dyspozycyjnościchęci naukimile widziane doświadczenie w pracy na kasie fiskalnejOferujemy:pracę sezonową (czerwiec-wrzesień)pracę w zgranym i uprzejmym zespoleindywidualne podejście do pracownikaWięcej informacji pod numerem telefonu 660699649 oraz w wiadomości prywatnej.

Żabka Kasjer Sprzedawca
Żabka Kasjer Sprzedawca
nowe Gdańsk dzisiaj

Poszukiwane osoby do pracy na stanowisko Kasjer Sprzedawca w sklepie Żabka w Gdańsku.Praca zmianowa i w weekendyWymagania:-chęci do pracy i do stworzenia nowego zespołu-zaangażowanie-dyspozycyjność (praca dwuzmianowa i w weekendy)-aktualna tzw. książeczka -sanepidowska(orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne)-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-punktualność -dyspozycyjność-odpowiedzialność-życzliwość

Zatrudnimy kasjera sprzedawcę na dekoracjach w markecie PSB Mrówka.
Zatrudnimy kasjera sprzedawcę na dekoracjach w markecie PSB Mrówka.
nowe Gryfino dzisiaj

Zatrudnimy kasjera - sprzedawcę w Markecie Budowlanym PSB Mrówka w Gryfinie na dziale dekoracji. Ciekawa praca, dobre warunki socjalne, szkolenia, możliwość awansu i rozwoju osobistego. Praca w systemie dwu zmianowym 7:00-20:00. Mile widziane doświadczenie w pracy w handlu lub na kasie. Do CV prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa PKP
Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa PKP
nowe Warszawa dzisiaj

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już 60 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie. Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakoś produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do naszego zespołu w Polsce już teraz! Konsultant(ka) Yves Rocher Warszawa PKP . Szukamy osób do naszego zespołu, które: • są otwarte, łatwo nawiązują relacje, • są zmotywowane, zmiany traktują jako nowe wyzwanienie, • na co dzień chcą doradzać naszym klientom w doborze odpowiednich kosmetyków, • interesują się kosmetykami i branżą kosmetyczną, • są gotowe do pracy w różnych porach dnia i w różne dni tygodnia oraz pracę w pełnym wymiarze zatrudnienia, • obsługa komputera nie stanowi dla nich większego problemu, • Twoje doświadczenie w handlu będzie dodatkowym atutem! Co oferujemy naszym pracownikom: • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, • motywacyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (premie miesięczne i kwartalne), •  konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami, • profesjonalne szkolenia produktowe i sprzedażowe, • wsparcie na każdym etapie wdrożenia oraz podczas bieżącej pracy, •  pracę w przyjaznym i pozytywnie nastawionym zespole, •  dostęp do wysokiej jakości kosmetyków, • wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów, • bogaty fundusz socjalny platforma kafeteryjna na którą co miesiąc będziesz otrzymywał doładowania, które możesz przeznaczyć na: rozrywkę, zakupy online, sport, turystykę w zależności od swoich chęci :) • ubezpieczenie na życie, •  i najważniejsze - atmosferę szacunku, pasji, zaangażowania i stawiania wysokich wymagań.

Filtr