Sortowanie:
Znaleziony: 9339 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca w sklepie z odzieżą używaną
Praca w sklepie z odzieżą używaną
nowe Lesko 30+ kilka dni temu

Firma szuka kandydatów do pracy w sklepie. Do obowiązków należeć będzie: Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy Obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym Pomoc klientom na sali sprzedaży Rozładunek dostaw towarów Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy Wymagana własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia.

Zatrudnię sprzedawczynię
Zatrudnię sprzedawczynię
Nysa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię sprzedawczynię w sklepie spożywczym na terenie Nysy, ze znajomością obsługi kasy fiskalnej. Telefon kontaktowy 602 - pokaż numer telefonu -

Sprzedaż obwarzanków
Sprzedaż obwarzanków
Głogoczów 30+ kilka dni temu

Przyjmę osobę do sprzedaży obwarzanków w Skawinie /okolice Biedronki/. Praca w budynku.

SPRZEDAWCA
SPRZEDAWCA
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stanowisko sprzedawcy w sklepie ogólnospożywczym w Dąbrówce Wielkiej, gm. Zgierz. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m. in. za zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługę kasy fiskalnej, rozładunek dostaw towarów, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Oczekujemy: · aktualnej książeczki zdrowia, · zadbanej aparycji i uprzejmości, · rzetelności i uczciwości, · łatwości nawiązywania kontaktów, · umiejętności pracy w zespole. Oferujemy: · zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, · atrakcyjne wynagrodzenie (stałe wynagrodzenie + premia), · pracę w miłym zespole, · perspektywa stałego i długotrwałego zatrudnienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny - 667 - pokaż numer telefonu - .

Praca dla Kasjerów Legnica
Praca dla Kasjerów Legnica
Legnica 30+ kilka dni temu

Zatrudnię kasjerów do marketów w Legnicy, elastyczne godziny pracy, możliwość dopasowania grafiku, możliwa praca tylko w weekendy. Stawka 13,80zł netto ZUS; student/uczeń 19 zł netto, Wymagania: osoba pełnoletnia, książeczka sanepidowska z orzeczeniem do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Poszukuję
Poszukuję
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika do saloniku prasowego mieszczącym się w prestiżowym miejscu. Doświadczenie to atut ale nie warunek współpracy. Łukasz 787 - pokaż numer telefonu -

wykładanie towaru / kasjer - SUPECO ZGORZELEC
wykładanie towaru / kasjer - SUPECO ZGORZELEC
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby pełnoletnie do pracy jako kasjer / sprzedawca - PRACA OD ZARAZ!! Praca od poniedziałku do piątku i/lub w weekendy, różne godziny pracy (6-8h dziennie) Oferujemy: -szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy, -umowę zlecenie, LARGO KASY: Student – 16,80, Student z podatkiem – 19,40 KCH – 17,00, KCH z podatkiem – 18,00 ZUS – 14,10, ZUS z podatkiem – 15,00 Nie ma minimalnej ilości godzin w miesiącu do wypracowania - elastyczny grafik!!! Można pracować tylko 2-3 dni w tygodniu Grafik do pogodzenia z zajęciami w szkole / na uczelni Można też pracować na cały etat wymagania na kasy - KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA! MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE!!

Sprzedawca
Sprzedawca
Zawada 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca na stacji paliw Lotos w Zawadzie ul Dębowa 1a przy CH Turawa Park. Wymagana uczciwość i chęci do pracy. CV proszę składać osobiście na stacji bądź przez portal. Oferuję pracę w pełnym wymiarze godzin. Nie ma zmian nocnych. Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy : -obsługa klienta zgodnie ze standardami, -dbanie o czystość i wizerunek stacji, -dokładnie towaru na sklep, -przyjmowanie dostaw.

Praca sezonowa nad morzem
Praca sezonowa nad morzem
Jastrzębia Góra 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pełnoletnią,uczącą się osobę na sezonowe stoisko z pamiątkami w Jastrzębiej Górze od czerwcado 31.08 Zapewniam nieodpłatne zakwaterowanie i częściowe wyżywienie.Proszę o CV na katarinar małpa op.pl

Sprzedawca Sosnowiec
Sprzedawca Sosnowiec
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Zatrudnię sprzedawcę do saloniku prasowego w Sosnowcu WYMAGANIA Entuzjazm i zaangażowanie Dyspozycyjność - praca również w weekendy Otwartość na kontakt z ludźmi Punktualność i uczciwość OBOWIĄZKI Obsługa Lottomatu Przyjmowanie dostaw Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej ZAPEWNIAM umowę o prace na 1/2 etatu

Dam stałą pracę.
Dam stałą pracę.
Gliwice 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy w sklepie z odzieżą na pół etatu. Praca na zmiany. Sklep czynny od 9 do 18. Plus 2 soboty w miesiącu. Więcej informacji pod numerem telefonu 51*****61. Nie odpisuje na SMS.

Sklep spożywczy Lewiatan. Kasjer-sprzedawca
Sklep spożywczy Lewiatan. Kasjer-sprzedawca
Białystok 30+ kilka dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko kasjer-sprzedawca. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie m.in. za:-obsługę klienta,-obsługę kasy fiskalnej,-ekspozycję towarów oraz o czystość w sklepie.Oferujemy: - umowę o pracę lub umowę zlecenie, - pełen etat, - rozsądne wynagrodzenie,CV prosimy przesyłać przez formularz OLX.Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Praca w sklepie Delikatesy o profilu spożywczym w Siedlcach
Praca w sklepie Delikatesy o profilu spożywczym w Siedlcach
Siedlce 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracowników oraz studentów na stanowisko: sprzedawca na stoisku mięso-wędliny do sklepu Delikatesy Centrum w Siedlcach. Wynagrodzenie w przedziale 2900-3500 zł brutto. Prosimy również o wysyłanie CV. Przesyłając do nas swoją aplikację zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę TINA M.B.Rudaś Spółka Jawna, ul. Bieszczadzka 8 , 08-110 Siedlce Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa pracy i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w ogłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowiska wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 36 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Praca dodatkowa Z NOCLEGIEM POLOmarket Ustronie Morskie
Praca dodatkowa Z NOCLEGIEM POLOmarket Ustronie Morskie
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu

Szukasz dodatkowej pracy ? Posiadasz aktualną książeczkę san-epid i masz status ucznia/ studenta ? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy !  Chcemy byś był odpowiedzialny za: • wykładanie towaru na półki sklepowe oraz obsługę kasy fiskalnej,• dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,• prace porządkowe,• dbanie o czystość na sali sprzedaży. Oferujemy: • elastyczne godziny pracy,• umowę zlecenie• stawkę 18,30 zł brutto za godzinę pracy. DOŁĄCZ DO NAS !

Sprzedawca na dziale mięsnym POLOmarket MIELNO- nowy sklep !
Sprzedawca na dziale mięsnym POLOmarket MIELNO- nowy sklep !
Mielno 30+ kilka dni temu

Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie dwuzmianowym ?  Posiadasz aktualne badania do celów sanitarno- epidemiologicznych ? Jeśli tak, to właśnie Ciebie szukamy !   Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia: •stabilne zatrudnienie- Umowę o pracę bez okresu próbnego,•wynagrodzenie podstawowe, plus premia miesięczna, plus dodatek motywacyjny,•pakiety socjalne- prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie,•zniżkowe karty pracownicze,•bony na święta dla Pracowników,•wyprawki dla dzieci (dla pierwszoklasisty),•jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,   Chcemy byś był odpowiedzialny za: •profesjonalną obsługę Klienta na dziale mięsnym,•obsługę maszyn do krojenia,•dbałość o prawidłową jakość ekspozycji towarów,•czystość na dziale mięsnym,  - Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem !!  DOŁĄCZ DO NAS !

Sprzedawca/Kasjer
Sprzedawca/Kasjer
Tomaszów Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Sklepy Pestka to królestwo biżuterii sztucznej , ozdób do włosów oraz szeroko pojęta galanteria damska. W swoim asortymencie posiadamy tysiące wzorów naszyjników, kolczyków, bransolet oraz ozdób do włosów dla każdej kobiety w każdym wieku.Posiadamy 23 sklepy własne oraz 14 partnerskich. Obecnie poszukujemy osoby z Tomaszowa Mazowieckiego na cały etat.OCZEKUJEMY:wysokiej kultury osobistejznajomość standardów bezpośredniej obsługi klientasumienność, entuzjazmrzetelność, uczciwośćkreatywnośćdbanie o wygląd i estetykę sklepuzaangażowania OFERUJEMY:atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnieniaatrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowyregularne wypłatyzniżki na nasze produktyelastyczny grafikmiłą współpracę Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182)

Zatrudnię ekspedientkę
Zatrudnię ekspedientkę
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu wielobranżowego INKA w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice. Praca na dwie zmiany od 6-14 i 13-21. Mile widziane doświadczenie

Dekorator / Reserved / Łódź
Dekorator / Reserved / Łódź
Łódź 30+ kilka dni temu

LPP to niekwestionowany lider branży odzieżowej w Polsce. Produkty naszych marek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SiNSAY docierają do milionów klientów na świecie. Zespół LPP liczy ponad 24 000 wyjątkowych, pełnych energii i zaangażowania osób. Nasze działania napędza pasja - to ona sprawia, że wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by być najlepszą firmą odzieżową na świecie. Aktualnie do naszej zespołu poszukujemy: Dekorator / Reserved / Łódź TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: • praca z produktem zgodna ze standardami VM • aranżacja salonu w oparciu o wyniki sprzedaży • organizacja pracy własnej i zespołu w zakresie VM • szkolenie zespołu w obszarze VM • miła i profesjonalna obsługa klienta SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: • posiada doświadczenie w obszarze VM • kocha modę i zna bieżące trendy • potrafi planować działania swoje i innych • lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole • jest otwarta na zmiany OFERUJEMY: • umowę o pracę (bez okresu próbnego) • ciekawą pracę w branży modowej • przyjazną atmosferę w zespole • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe) • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w Centrali

Zatrudnię Ekspedientkę
Zatrudnię Ekspedientkę
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię Ekspedientkę do pracy w Piekarni . Idealny kandydat to osoba ,która poszukuje nowych możliwości sprzedaży ,nie boi się zmian i odważnie wychodzi im na przeciw . Zaangażowanie ,szczery uśmiech będzie dodatkowym atutem . Do obowiązków pracownika należy : -Obsługa Klienta -Obsługa Kasy Fiskalnej (obsługa terminala). -Przyjmowanie dostaw. -Wykładanie towaru. -Utrzymanie czystości i porządku na sklepie. Oczekuje : -Dyspozycyjności -Punktualność -Pracowitość i uczciwość -Zaangażowanie -Książeczka sanepidu Oferuje 18,30 brutto za godzinę pracy Elastyczny grafik -praca w miłym zespole Dodatkowe pre Zainteresowanych proszę o wiadomość SMS lub telefonicznie na numer 79*****00.

Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Praca na wakacje lub dłużej - 21zł!
Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Praca na wakacje lub dłużej - 21zł!
Władysławowo 30+ kilka dni temu

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenieMiejsce pracy: Władysławowo - Vendo ParkDo Twoich obowiązków będzie należeć: • Obsługa kasy fiskalnej• Obsługa Klienta zgodnie ze standardami• Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży, i w magazynie  Czego oczekujemy od Ciebie: • Umiejętności współpracy• Zaangażowania• Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie• Odpowiedzialności• Entuzjazmu Za co polubisz swoją pracę: • Gwarantujemy umowę zlecenie• Wynagrodzenie na czas• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego• Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych• Pracę w przyjaznym zespole  Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!
Kasjer Sprzedawca Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!
Władysławowo 30+ kilka dni temu

NOWA SIEĆ SKLEPÓW W POLSCE – WIELKA SZANSA DLA CIEBIE  POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - niepełny etatMiejsce pracy:Do Twoich obowiązków będzie należeć: • Obsługa kasy fiskalnej• Obsługa Klienta zgodnie ze standardami• Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru na sali sprzedaży i w magazynie Czego oczekujemy od Ciebie: • Umiejętności współpracy• Zaangażowania• Braku przeciwwskazań do pracy w sklepie• Odpowiedzialności• Entuzjazmu Za co polubisz swoją pracę: • Gwarantujemy umowę o pracę• Wynagrodzenie na czas• Atrakcyjny system premiowy• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego• Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych• Pracę w przyjaznym zespole Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

Market Stokrotka Krzeszowice
Market Stokrotka Krzeszowice
Krzeszowice 30+ kilka dni temu

Praca na stanowisku kasjer/sprzedawcaoferujemyStabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuElastyczny grafikMożliwość rozwoju i szkoleniaPraca na pełnym etacie umowa o pracęCzego oczekujemyZaangażowania i motywacja do pracyGotowości do pracy w systemie zmianowymUmiejętności współpracy z zespołemJakie będą Twoje zadania:Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedażyObsługa kasy fiskalnejDbanie o ekspozycję produktów w sklepiekontakt 51*****21praca od zaraz

praca od zaraz ! My płacimy 20 zł za godzinę netto!!
praca od zaraz ! My płacimy 20 zł za godzinę netto!!
30+ kilka dni temu

Mamy prace ! Szukamy kogoś młodego.uczciwego ,kto lubi kontakt z klientem .Dajemy w zamian na początek umowa zlecenie ( musimy się lepiej poznać) .Płacimy 20 zł netto za godzinę w niedzielę I święta. Jako jedyny z sklepów robimy to w sposób uczciwy .Wymagamy...niewiele zangazaowania ,pracy według standardów sieci .Mamy elastyczny grafik .uczciwy mlody i bardzo przyjazny personel.Jestes zainteresowany proszę o kontakt .

Sprzedawca w sklepie z bielizną w Centrum Nowe Czyżyny
Sprzedawca w sklepie z bielizną w Centrum Nowe Czyżyny
Kraków 30+ kilka dni temu

VERBRASI to marka zajmująca się sprzedażą bielizny damskiej, głównie polskich producentów.Aktualnie poszukujemy:Sprzedawcy/ Doradcy Klienta w sklepie z bielizną w CENTRUM NOWE CZYŻYNY, ul. Medweckiego 2 na pełny etat.Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:- obsługę klienta,- doradztwo z zakresu doboru bielizny – brafitting oraz oferowanego asortymentu,- aktywną sprzedaż,- dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz firmy,- dbanie o wystrój i czystość sklepu.Zapraszamy osoby, które:- łatwo nawiązują kontakt z Klientem, oferując swoje fachowe doradztwo,- mają doświadczenie w pracy z Klientem min. 6 miesięcy,- mają pasję do aktywnej sprzedaży z wykorzystaniem technik sprzedażowych,- są ambitne i nastawione na osobisty rozwój,- potrafią wykazać inicjatywę, kreatywność i zaangażowanie w pracy,- są dyspozycyjne, również w weekendy (praca w soboty i niedziele handlowe)Jesteśmy otwarci na osoby w każdym wieku, które mają energię do pracy i uśmiech na twarzy.Oferujemy:- stabilną pracę zmianową,- umowę o pracę,- szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi klienta, oferowanego asortymentu i brafittingu,- stałe wynagrodzenie plus premie,- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy,Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych Osobowych zawartych w mojej aplikacji przez firmę VERONA S.C. z siedzibą w Białymstoku 15-399, ul. Handlowa 7 na potrzeby przeprowadzenia procesu aktualnej rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Stacja Paliw Shell
Stacja Paliw Shell
30+ kilka dni temu

JEST PRACA DLA CIEBIE !Jeżeli:lubisz i potrafisz nawiązywać kontakty z ludźmi,jesteś dyspozycyjny i obowiązkowy, możesz pracować w systemie zmianowym,cenisz sobie wynagradzanie za Twój wkład w pracę Rozpocznij pracę na stacji Shell jako:Pracownik StacjiOferujemy:Stabilność zatrudnienia.Elastyczny system pracy.Szkolenia stanowiskowe.Zatrudnienie w pełnym i w niepełnym wymiarze godzin.Zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie.Dodatkowe formy wynagradzania za wyniki. Będziesz pracował z ciekawymi i pełnymi entuzjazmu ludźmi, gdzie są czytelne zasady pracy i wynagradzania. U nas liczy się to jak pracujesz z powierzonymi obowiązkami a nie wcześniejsze doświadczenie. Cenimy pracowników w różnym wieku bo wierzymy,że różnorodność wzmacnia nasz zgrany zespół. Zachęcamy do składania ofert (tylko CV) kandydatki i kandydatów w różnym wieku i doświadczeniu zawodowym.Zapytaj dziś o ofertę Kierownika StacjiW C.V. prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 (Dz.U.133 Poz.883).Skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Nadesłanych i złożonych aplikacji nie zwracamy.

Kierownik sklepu (Słoneczko S.A.)
Kierownik sklepu (Słoneczko S.A.)
Iłowa 30+ kilka dni temu

SŁONECZKOto prężnie rozwijająca się sieć sklepów spożywczychZatrudnimy KIEROWNIKA SKLEPUMiejsce pracy: IłowaObowiązki: Zapewnienie funkcjonowania marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy. Składanie zamówień. Nadzorowanie pracy podległego personelu. Aktywna praca na sali sprzedaży. Reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców. Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz znajomości specyfiki handlu detalicznego. Umiejętności delegowania zadań i kierowania zespołem. Rzetelności i uczciwości. Oferujemy: Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowania. Szkolenia wdrażające do pracy. Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Prosimy o zawarcie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Słoneczko S.A. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r, o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że Słoneczko S.A. jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz, że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe."Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Praca w sklepie spożywczym
Praca w sklepie spożywczym
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie spożywczym w Tulcach. Praca w systemie dwuzmianowym. Pierwsza zmiana 5-14, druga zmiana 13-21. 14zł netto/h (do ręki). Po okresie próbnym (3-miesiecznym), możliwość podpisania umowy na stałe oraz podwyżka. Umowa o pracę. Zapraszam do kontaktu.

Sprzedawca w Piekarni Oskroba Łomianki
Sprzedawca w Piekarni Oskroba Łomianki
Łomianki 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika do sklepu firmowego Oskroba.Praca dwuzmianowa w fajnym zespole, wynagrodzenie zawsze na czas, umowa o pracę.Szukamy osób otwartych, zaangażowanych i gotowych do współpracy.Do Twoich obowiązków będzie należało m. in.:-profesjonalna obsługa klientów sklepu-obsługa kasy fiskalnej i terminala-przyjmowanie i układanie towaru-odpiek pieczywa-dbałość o estetykę stanowiska pracy i sklepu.Książeczka sanepidu oraz uśmiech wymagane!Jeśli szukasz pracy na stałe wyślij CV ze zdjęciem, a my oddzwonimy w celu umówienia spotkania!

Zatrudnię pracownika na stanowisku kasjer/sprzedawca
Zatrudnię pracownika na stanowisku kasjer/sprzedawca
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sklep spożywczy ,,Żabka” przy ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu poszukuje kandydatów na stanowisko: kasjer - sprzedawca. Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za: obsługę klienta obsługę kasy fiskalnej i lottomatu przyjęcie dostaw i dokładanie towaru dbanie o estetyczny wygląd i właściwą ekspozycję towaru stosowanie standardów sieci Wymagania: aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna rzetelnośćuczciwośćpracowitość otwartość,uprzejme podejście do klienta Oferuję: umowa zlecenie stawka 18,50zł brutto za godzinę stabilne zatrudnienie miła atmosferę w miejscu pracy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Praca przy zbiorze truskawek! Od zaraz!
Praca przy zbiorze truskawek! Od zaraz!
Długołęka 30+ kilka dni temu

Poszukuje osoby do pracy OD ZARAZ przy zbiorze truskawek od 08.06.2021r. Plantacja 5-cio hektarowa, zadbana. Praca od godz 5 rano. 10min od WrocławiaMile widziane osoby z Ukrainy. Wymagamy:*pełnoletności lub osoby niepełnoletnie z opiekunem*chęci do pracy*dokładności *sumiennościAtrakcyjne wynagrodzenie płatne po wykonanej pracy. Zadzwoń! 60*****05 lub 88*****96

Praca na weekendy w sklepie spożywczym
Praca na weekendy w sklepie spożywczym
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię ekspedientki do pracy w sklepie spożywczym na weekendy lub na cały etat, 16 zł netto za godzinę, wypłacane tygodniowki. Podolszyn Nowy ul.Dluga 15 Można dojechać autobesm 715 z P+R Aleja Krakowska lub z Metra Stokłosy. W przypadku obcokrajowców wymagana znajomość języka polskiego.

Praca w sklepie spożywczym
Praca w sklepie spożywczym
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy w sklepie spożywczym, 16 zł netto za godzinę ( do ręki). Poszukuję odpowiedzialnej , dyspozycyjnej, sumiennej i uczciwej ekspedientki, na stałe lub dorywczo, mogą być same weekendy Podolszyn Nowy, jest to 5 km od Raszyna i 5 km od Piaseczna, można dojechać autobusem z P+R Aleja Krakowska lub Metro Stokłosy. 66*****53

Stacja paliw orlen
Stacja paliw orlen
Jelenia Góra 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw ORLEN S.A. w Jeleniej Górze ul. Wolności 233 zatrudni na stanowisko kasjer-sprzedawca. Praca w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie np. dla studentówSystem pracy zmianowy 12 godzinny ( 14 -15 dni pracy w miesiącu ) w tym nockiOczekujemy: umiejętność pracy w zespolewysoka kultura osobistałatwość w nawiązaniu kontaktów Książeczka sanepidowskaDyspozycyjnośćKontakt osobisty od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-12:00 a tel. do godz.16:00 Tel. 66*******87

Praca w sklepie monopolowym w Mielnie
Praca w sklepie monopolowym w Mielnie
Mielno 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy do sklepu w Mielnie praca na sezon 2021 R zapewniamy nocleg praca zmianowa kontakt 51*****71

JULA -Doradca Klienta  Wrocław ( pełny/ niepełny etat)
JULA -Doradca Klienta Wrocław ( pełny/ niepełny etat)
Bielany Wrocławskie 30+ kilka dni temu

Do naszego Multimarketu JULA we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:DORADCA KLIENTACo będziesz u nas robić? · Obsługiwać Klientów, tak aby pokochali kupować w naszych sklepach· Pracować z asortymentem, tworzyć ekspozycje i wdrażać kampanie promocyjne· Pomagać w prowadzeniu sklepu zgodnie z konceptemCzego oczekujemy?· Optymizmu i chęci do pracy w handlu· Zaangażowania, odpowiedzialności, efektywności· Umiejętności komunikacyjnych i współpracy z zespołemCo oferujemy?: Umowę o pracę· Praca w pełnym wymiarze lub niepełnym· Elastyczny grafik – wskazujesz dni, w których możesz pracować· Programy rozwojowe, szkolenia – wpływasz na swój rozwój· Przyjazną atmosferę· Atrakcyjny pakiet benefitów (Medicover, Multisport, inne)

Kasjer-sprzedawca Top Market Nowa Sucha
Kasjer-sprzedawca Top Market Nowa Sucha
30+ kilka dni temu

Top Market Maxfresh zatrudni na stanowisko kasjer sprzedawca w sklepie spożywczym. Praca na 2 zmiany, stabilność zatrudnienia, umowa o pracę, indywidualne podejście do pracownika. Premie świąteczne. Doświadczenie miłe widziane. Obowiazki: Obsługa klienta, dbanie o stoisko, obsługa kasy fiskalnej, przyjecie dostaw towarów, zatowarowanie sklepu z magazynu, pilnowanie terminów produktów. Wymagamy: • Motywacji do pracy i zaangażowania • Umiejętności pracy w zespole • Gotowości do pracy fizycznej

Kasjer/Sprzedawca
Kasjer/Sprzedawca
Toruń 30+ kilka dni temu

Manufaktura Cukierków jest liderem w ręcznej produkcji słodyczy i bezapelacyjnie najsłodszym miejscem w Toruniu Rozwijamy się i poszukujemy do naszego zespołu Kasjerów, którzy podzielą naszą pasję do słodyczy.Nasze wymagania:komunikatywność i dobry kontakt z dziećmidobra organizacja pracyuśmiech i zaangażowaniedyspozycyjnośćznajomość języka obcego będzie dodatkowym atutemOferujemy:pracę w miejscu uwielbianym przez dzieci i dorosłychmiłą atmosferęszkolenia oraz możliwość rozwojuCV ze zdjęciem proszę wysłać klikając w przycisk aplikowania lub przynieść do Manufaktury Cukierków osobiście.

Pracownik obsługi klienta na myjni ręcznej - praca dla studenta
Pracownik obsługi klienta na myjni ręcznej - praca dla studenta
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dołącz do zespołu na stacji paliw! Oferujemy stabilną pracę w zgranej ekipie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko pracownik obsługi klienta na myjni ręcznej. Praca polega na myciu zewnętrznym oraz czyszczeniu wewnętrznym pojazdów.Miejsce pracy: Wrocław, ul. Jedności Narodowej.Wymagamy:zaangażowania i dyspozycyjności,dokładności i dbałego wizerunku osobistego,pozytywnego nastawienia,entuzjazmu i komunikatywności,przestrzegania procedur zgodnymi ze standardami firmy,profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy.Otrzymasz od nas:możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu,elastyczny grafik,szkolenie wdrażające do pracy,atrakcyjny rabat na paliwo i produkty spożywcze.Zapraszamy do przesyłania CV mailem. 

Praca w sklepie 24h
Praca w sklepie 24h
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu monopolowego 24h dzielnica raków sklep Groszek.Praca w miłej atmosferze. Do obowiązków pracownika dbanie o ekspozycję obsługa klienta umiejętnośc pracy w handlu ,uczciwość i zangażowanie oraz dyspozycyjność . Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 9 do 17 lub za pośrednictwem Olx

Sprzedawca Sprzedawczyni  Flugger Farby Wrocław Bielany 0,5 etatu
Sprzedawca Sprzedawczyni Flugger Farby Wrocław Bielany 0,5 etatu
Wrocław 30+ kilka dni temu

Aktualnie poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku: Sprzedawczyni/Sprzedwca (pół etatu)W sklepie Flügger farby na terenie Wrocławia i Bielan WrocławskichZatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za profesjonalną sprzedaż i budowanie długofalowych relacji z klientami. JEŚLI... masz doświadczenie w handlulubisz pracować z ludźmi potrafisz prowadzić rozmowy z klientami w sposób przyjazny i uprzejmyuważnie słuchasz i jasno się komunikujeszznajdujesz skuteczne rozwiązania w trudnych sytuacjach potrafisz wejść w sytuację klientów i stosować rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzebchcesz się rozwijać i lubisz dzielić się zdobytą wiedzą.JEŚLI CHCESZ... podejmować aktywne działania w zakresie sprawnej obsługi klientów w celu zapewnienia pozytywnych doświadczeń zakupowychumacniać relacje z klientami przez aktywne oferowanie alternatywnych rozwiązań dla sprostania potrzebom klientówprzyjmować reklamacje i informacje zwrotne od klientówwspółpracować z innymi dla stałego polepszania jakości obsługiOFERUJEMY: solidne wynagrodzenie oraz premię od obrotu zatrudnienie na pół etatubenefity (opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopu)zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracę w miłej atmosferze w profesjonalnym zespoleszkolenia niezbędne do wykonywanej pracy. Zapraszamy! Reszty nauczysz się od nas!We Flügger mamy wiele powodów do dumy, w szczególności są to nasze korzenie, produkty wysokiej jakości, wykwalifikowani pracownicy i lojalna baza klientów. W czerwcu 2020 roku uruchomiliśmy naszą nową strategię Going Green, w której większy nacisk na zrównoważony rozwój odgrywa kluczową rolę w osiąganiu naszych celów. Chcemy stworzyć bardziej ekologiczny Flügger, a naszą ambicją jest neutralność produkcji pod względem emisji CO2 do 2030 r., stosowanie 75% plastiku z recyklingu w naszych opakowaniach i produkcja farb w 100% zrównoważonych.

Action - pracownik zespołu ds. otwarć sklepów
Action - pracownik zespołu ds. otwarć sklepów
Łódź 30+ kilka dni temu

PRACOWNIK ZESPOŁU DS. OTWARĆ SKLEPÓWMiejsce pracy: Wrocław i okoliceTwoja rola w naszej organizacjiJako Pracownik Zespołu ds. Otwarć Sklepów jesteś odpowiedzialny za przygotowanie do otwarcia nowych sklepów sieci Action w Polsce.Twój zakres obowiązków• ułożenie ekspozycji sklepowej zgodnie z przygotowanym layoutem oraz obowiązującymi standardami VM• przygotowanie do pierwszego zatowarowania sklepu• rozmieszczenie materiałów związanych z komunikacją marketingową• szkolenie pracowników sklepu z obowiązujących w Action procedur, oraz standardów VMOczekujemy od Ciebie• dyspozycyjności oraz gotowości do bardzo częstych podróży służbowych (wyjazdy całotygodniowe)• co najmniej średniego wykształcenia• zainteresowania tematyką VM• umiejętności do pracy w zespole, oraz chęci do przekazywania wiedzy innym• prawa jazdy kat. B• komunikatywnej znajomości języka angielskiegoW zamian przygotowaliśmy dla Ciebie• pasjonującą pracę w przyjaznej atmosferze międzynarodowej organizacji• profesjonalny system szkoleń• możliwość rozwoju i awansu zawodowego• bezpłatny pakiet opieki medycznej• 26 dni urlopu wypoczynkowego w ciągu roku kalendarzowego, bez względu na staż pracy i wykształcenie• rabat pracowniczy na zakupy w sklepach Action• wynagrodzenie 3 600 zł. brutto miesięcznie + dodatek stanowiskowy 800 zł. brutto miesięcznie

Pomoc w sklepie ze sprzętem RTV/AGD - praca do końca wakacji
Pomoc w sklepie ze sprzętem RTV/AGD - praca do końca wakacji
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy 3 dyspozycyjnych, energicznych osób do pracy w sklepie ze sprzętem RTV/AGD Praca do końca września z możliwością dalszej współpracy!Lokalizacje do wyboru:CH TurzynCH GalaxyObowiązki: Zadania ekspozycyjne: kontrola ekspozycji, sprawdzanie poprawnego ułożenia towarów, uzupełnianie towarów, weryfikacja poprawności cen, weryfikowanie obecności etykiet i kart produktu towarów.Prace magazynowe: umieszczanie zapasu towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn), wystawianie towaru na ekspozycję, układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach, segregowanie, zabezpieczanie, weryfikacja materiałów marketingowych, pakowanie i odsyłanie nadmiaru półek Oferujemy:umowę zlecenie stawkę 20 zł brutto/h 20 zł netto dla ucznia/studenta!godziny pracy 11.00-19.00 (możliwość ułożenie grafiku indywidualnie)pracę do końca września z możliwością dalszej współpracyProsimy o dopisanie do CV następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na poczet tego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez PracaInfo Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych jest firma Praca Info Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Ciołka 12/323 w Warszawie (01-402), tel.: 22 463 - pokaż numer telefonu - , zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, Numer KRS: 659 - pokaż numer telefonu - 2, REGON: 366 - pokaż numer telefonu - , NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 7. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.pracainfo.com.pl/onas/rodo

Pomoc w sklepie ze sprzętem RTV/AGD - praca do końca wakacji- Warszawa
Pomoc w sklepie ze sprzętem RTV/AGD - praca do końca wakacji- Warszawa
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy dyspozycyjnych, energicznych osób do pracy w sklepie ze sprzętem RTV/AGDPraca do końca września z możliwością dalszej współpracy!Lokalizacje do wyboru:Sadyba Best MallImielinKEN CenterPromenada - pół etatu N Park Piaseczno Atrium TargówekHome Park Targówek - Malborska - pół etatu!Obowiązki:Zadania ekspozycyjne: kontrola ekspozycji, sprawdzanie poprawnego ułożenia towarów, uzupełnianie towarów, weryfikacja poprawności cenPrace magazynowe: przyjmowanie dostaw, umieszczanie towaru we właściwym miejscu (sklep, magazyn), wystawianie towaru na ekspozycję, układanie towarów i opakowań na odpowiednich regałach, segregowanieOferujemy:umowę zleceniestawkę 20 zł brutto/h20 zł netto dla ucznia/studenta!godziny pracy 7.00-15.00 (możliwość ułożenie grafiku indywidualnie)pracę do końca września z możliwością dalszej współpracyProsimy o dopisanie do CV następującej treści:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na poczet tego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji przez PracaInfo Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. Sp.k. zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych jest firma Praca Info Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą przy ul. Ciołka 12/323 w Warszawie (01-402), tel.: 22 463 - pokaż numer telefonu - , zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, Numer KRS: 659 - pokaż numer telefonu - 2, REGON: 366 - pokaż numer telefonu - , NIP: 527 - pokaż numer telefonu - 7. Pełna treść obowiązku informacyjnego jest dostępna na stronie www.pracainfo.com.pl/onas/rodo

Sprzedawca warzyw i owoców
Sprzedawca warzyw i owoców
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Poszukuję sprzedawczyni na stoisko owocowo warzywne na targowisko Gdańsk Przymorze. Mile widziane osoby z doświadczeniem ale nie tylko , zdecydowane podjąć pracę, pełnoletnie!. Wynagrodzenie do 4000 zł miesięcznie na rękę. Więcej informacji pod podanym nr telefonu. Nie odpisuje na maile i smsy. Proszę o poważne podejście.

Przyjmę do pracy!!!
Przyjmę do pracy!!!
Zabrze 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy w kiosku warzywnym na targu Zabrze-Helenka. Praca od teraz do września Praca od 6.30 do 15.00 Soboty od 6.30 do 13.00 Wymagana książeczka sanepidowska i obsługa kasy fiskalnej Wiek do 40 lat Proszę o kontakt telefoniczny 50*******45

SPRZEDAWCA – KASJER Biedronka sklep z ladą mięsną ul.Hermisza 16
SPRZEDAWCA – KASJER Biedronka sklep z ladą mięsną ul.Hermisza 16
Zabrze 30+ kilka dni temu

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie. CO ZAPEWNIAMY?Umowę o pracę bez okresu próbnegoNajszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodzinyKonkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażoweDopasowanie wymiaru etatu do Twoich potrzeb  w zależności od aktualnych możliwości kadrowych sklepuProfesjonalne wdrożenie i wsparciePakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska wraz ze szkoleniem dedykowanym do pracy przy ladzie tradycyjnej Możliwości rozwoju i awansu JAKICH OSÓB SZUKAMY?Posiadających doświadczeniew pracy przy ladzie tradycyjnejOtwartych na kontakt z KlientamiGotowych do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznejZaangażowanych, dokładnych i chętnych do naukiNastawionych na współpracę  JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ? Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej, na sali sprzedaży i ladzie mięsnejDbanie o właściwy sposób ekspozycji towarówPrzyjmowanie dostaw i wykładanie towaruPrzygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowychZapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, jego obrębie oraz na ladzie tradycyjnej Ponad 20 programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny:Zasilenie karty na zakupy w Biedronce i HebePaczki świąteczne dla pracowników i ich dzieciRegularne badania profilaktyczneDofinansowanie do karty MultisportWyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne dla pierwszoklasistówI wiele innych! Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf 

Praca szuka człowieka
Praca szuka człowieka
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukuję uczciwej osoby do pracy w sklepie. Praca na pełen etat , wymagana dyspozycyjność od pn do sb , praca w godzinach 6-23. Szukam osoby pracowitej i uczciwej. Obowiązki obsługa kasy , wykładanie towaru , dbanie o porządek na sali sprzedaży jak i za boksem kasowym , przyjmowanie dostaw itp Mile widziane doświadczenie w handlu ale nie jest to wymóg :) proszę o przemyślane zgłaszanie kandydatury. Pozdrawiam Ania :)

Osoba do wsparcia pracy sklepu Biedronka
Osoba do wsparcia pracy sklepu Biedronka
Ustroń 30+ kilka dni temu

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie. Co zapewniamy?Umowę zlecenieKonkurencyjną stawkę godzinowąMożliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera branżyDostosowanie godzin pracy do dostępnościWdrożenie oraz wsparciePracę blisko domu Jakich osób szukamy?Dyspozycyjnych do pracy Otwartych na kontakt z KlientamiNastawionych na współpracę   Jakie zadania na Ciebie czekają?Obsługa KlientówPrzyjmowanie dostaw i wykładanie towaruDbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku na sali sprzedaży oraz dedykowanych stanowiskach Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf 

Zatrudnię sprzedawcę
Zatrudnię sprzedawcę
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy w sklepie spożywczym, dni i godziny do ustalenia, 16 zł netto za godzinę, wypłacane tygodniowki. Podolszyn Nowy ul.Dluga 15 Można dojechać autobusem 715 z P+ R Aleja Krakowska i z Metro Stokłosy .

Praca w warzywniaku
Praca w warzywniaku
Świdnica 30+ kilka dni temu

Witam Poszukujemy pracownika do sklepu -(Warzywniak) *Stanowisko pracy sprzedawca. *Umowa na pełen etat *Wyplata- najniższa krajowa *System pracy 2zmianowy Od Poniedziałku do soboty 7:00-14:00/13:00-19:00 So.7:00-15:00 Wymagania: *Książeczka sanitarno-epidemiologiczna. *Mile widziane doświadczenie w handlu. *Obsługa klienta *Dbanie o sale sprzedaży *Zachowanie porządku na zapleczu *Wyłożenie towaru. Informacje telefoniczne od poniedziałku-piatku w godz.9:00-18:00

Filtr