Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
Animator czasu wolnego
Animator czasu wolnego
nowe 7 dni plecy

Zatrudnimy animatorkę z doświadczeniem do Ośrodka Wypoczynkowego na Kaszubach na okres 27.06-28.08. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Wynagrodzenie 30 zł/h netto. Prosimy o CV na @ lub tel. 788 - pokaż numer telefonu -

Opiekunka do chorego leżącego
Opiekunka do chorego leżącego
7 dni plecy

Codziennie, albo liczba dni w tygodniu do ustalenia, ale zależy mi na sobotach i niedzielach. Trzeba reagować na potrzeby chorego oraz ogarnąć domową rzeczywistość ,żeby było czysto, pranie, prasowanie... Stawka godzinowa lub pensja do ustalenia. Osiedle Rojna, Rogatki

Dyrektor DPS dla Kombatantów zatrudni na stanowisko opiekuna
Dyrektor DPS dla Kombatantów zatrudni na stanowisko opiekuna
7 dni plecy

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów zatrudni osobę na stanowisko opiekuna. Wymagane wykształcenie: średnie Kandydat na opiekuna musi posiadać książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z badaniami na nosicielstwo. Krótki opis stanowiskowy: Do obowiązków opiekuna należy: • Stały kontakt z Mieszkańcami DPS, rozeznawanie ich potrzeb i zainteresowań, • Serdeczny, życzliwy i taktowny stosunek do Mieszkańców Domu, • Zaspokajanie potrzeb Mieszkańców w zakresie usług bytowych, opiekuńczych, wspomagających, • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych: mycie, kąpanie, pampersowanie, ubieranie Mieszkańców, • Pomoc Mieszkańcom w stołówce DPS podczas spożywania posiłków oraz w pokojach mieszkalnych, • Opieka nad Mieszkańcami podczas wyjazdów na medyczne konsultacje specjalistyczne, • Aktywne uczestnictwo w organizowaniu czasu wolnego dla Mieszkańców DPS: spacerowanie z Mieszkańcami,czytanie Mieszkańcom prasy i książek ze szczególnym uwzględnieniem osób chorych przewlekle,aktywny udział w imprezach kulturalno - rekreacyjnych organizowanych przez Dom. CV należy składać na adres @ lub do sekretariatu Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów ul. Dickensa 25 w Warszawie. Dodatkowe informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczną: 22 659-60-61.

Dyrektor zatrudni pielęgniarza/pielęgniarkę
Dyrektor zatrudni pielęgniarza/pielęgniarkę
7 dni plecy

Dyrektor Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Warszawie, przy ul. Dickensa 25 (dzielnica ochota) zatrudni na pełny etat osobę na stanowisku pielęgniarza/pielęgniarki lub st. pielęgniarza/st.pielęgniarki. Wymagane wykształcenie: wyższe wykształcenie medyczne - posiadanie tytułu zawodowego nadawanego absolwentom uczelni medycznych i podstawowych jednostek organizacyjnych innych uczelni, działających w dziedzinie nauk medycznych; lub średnie wykształcenie medyczne. Kandydat musi posiadać prawo wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarki oraz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych wraz z badaniami na nosicielstwo. Płaca zasadnicza: 3100 zł. brutto plus dodatek za wysługę lat. Do obowiązków pielęgniarza/pielęgniarki należy w szczególności: - obsługa gabinetu doraźnej pomocy medycznej, - wykonywanie czynności diagnostycznych: ważenie, mierzenie wzrostu, obwodów, mierzenie ciepłoty ciała, liczenie oddechów, mierzenie ciśnienia tętniczego i tętna, -wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem higieny Mieszkańca (mycie, kapanie, pampersowanie , ubieranie) - wykonywanie zabiegów leczniczych takich jak: kompres, okład, opatrunek, inhalacja, podawanie leków zleconych przez lekarza, - udzielanie pierwszej pomocy w stanach bezpośrednio zagrażających życiu Mieszkańca, - podawanie leków Mieszkańcom zgodnie z zaleceniami lekarskimi oraz zabezpieczenie i właściwe przechowywanie leków i środków dezynfekcyjnych zgodnie z obowiązującymi przepisami i aktualna wiedzą, - przygotowanie Mieszkańców do zabiegów diagnostycznych i leczniczych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami w DPS, - czuwanie nad bezpieczeństwem Mieszkańców oraz życzliwy, taktowny i pełen szacunku stosunek do podopiecznych. Dyżury pracownicze są 12-godzinne (dzienne: od godziny 7:00 do godziny 19:00 oraz nocne od godziny 19:00 do godziny 7:00). Praca według grafiku pracowniczego (dyżury również w soboty, niedziele i święta). Dodatkowe informacje można uzyskać drogą mailową lub telefoniczne: 22 659-60-61.

Praca sezonowa kelnerka/pokojowa
Praca sezonowa kelnerka/pokojowa
7 dni plecy

Praca dorywcza lub sezonowa w ośrodku wypoczynkowym w Orzechowie koło Ustki. Stanowisko pokojowej oraz stanowisko kelnerki. Praca dla osób pełnoletnich. Praca od końca czerwca.

Sprzatanie obiektu noclegowego
Sprzatanie obiektu noclegowego
7 dni plecy

Opis Poszukujemy Pani Pokojowej do małego, kameralnego obiektu noclegowego w Kryspinowie.  Obowiązki:Sprzątanie pokoi i łazienek, zachowanie czystości i porządkuWymiana pościeli i ręcznikówZ góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Ratownik - praca w hotelu
Ratownik - praca w hotelu
7 dni plecy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: RatownikMiejsce pracy: Bronisławów Od kandydatów oczekujemy :umiejętności nawiązywania dobrych relacji z gośćmi,uprawnień Ratownika Wodnego,ukończonego Kursu Pierwszej Pomocy,wysokiej kultury osobistej,zaangażowania, dyspozycyjności, komunikatywności, otwartości.Oferujemy :pracę w miłej atmosferze,umowę o pracę,możliwość rozwoju zawodowego.Dołącz do nas już dziś :)Prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.Prosimy o dopisanie w aplikacjach klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883).”

Kierownik zmiany konferencji i bankietów (k/m) | hotel The Bridge 5*
Kierownik zmiany konferencji i bankietów (k/m) | hotel The Bridge 5*
Wrocław 7 dni plecy

Wyjątkowy hotel The Bridge Wrocław MGallery Hotel Collection poszukuje Kierownika zmiany w Dziale Konferencji i Bankietów!TWOJA MISJA:Będziesz odpowiedzialny/ a za zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług Dzialu Bankietów i Konferencji poprzez profesjonalną obsługę gości. Wsparcie kierownika gastronomii w rozwoju i szkoleniach dla członków zespołu. Dbałość o szczegóły serwisu, zgodnie ze standardami marki, sprzedaż produktów gastronomicznych oferowanych przez hotel, promowanie usług hotelowych.OSOBOWOŚĆ I UMIEJĘTNOŚCI:Czujesz się kimś wyjątkowymDzielisz naszą pasję gościnnościNie ustajesz w swoim rozwojuMasz odwagę pójść dalejMasz łatwość w nawiązywaniu relacji z gościemJesteś innowacyjnyPasjonujesz się obsługą konferencji i bankietów Jesteś otwarty na naukęDołącz do nas, otwierają się przed Tobą LEPSZE PERSPEKTYWY!NASZE OCZEKIWANIA:·      min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako starszy kelner w dziale konferencji i bankietów- warunek konieczny!znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z gościemumiejętność efektywnego zarządzania pracą podległego personelu,zdolności organizacyjne, multizadaniowość i samodzielnośćumiejętność skupiania uwagi na potrzebach gości z zachowaniem najwyższego profesjonalizmukreowanie pozytywnego wizerunku hotelunienaganna prezencja i wysoka kultura osobistadynamizm, dokładność i rzetelność w działaniudyspozycyjność do pracy zmianowej JAK O CIEBIE ZADBAMY:·      zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy o pracę·      zapewnimy dostęp do atrakcyjnych benefitów: pakiet medyczny i sportowy oraz karta lojalnościowa dla pracowników oferująca zniżki w hotelach Accor na całym świecie·      poinformujemy Cię o wszystkim, co powinieneś wiedzieć·      pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach i toczących się projektach·      damy możliwość rozwoju w światowej sieci hoteli AccorW dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie zapisu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Praca w weekendy sprzątanie pokoi Pilne
Praca w weekendy sprzątanie pokoi Pilne
Łeba 7 dni plecy

Poszukujemy chętnych osób od sprzątania w weekendy pokoi i domków w Łebie praca ok 6-7 godz 120 zł dniówka Więcej info pod nr tel 50*****32

Praca dla pokojowych
Praca dla pokojowych
Łódź 7 dni plecy

Poszukujemy energicznych , dokładnych i pogodnych osób do pracy na stanowisku pokojowa w obiekcie hotelowym BRASS SUITES. Zatrudnienie od zaraz.

Sprzątanie-pokoje hotelowe
Sprzątanie-pokoje hotelowe
7 dni plecy

Szukamy Osoby dosprzątania pokoi hotelowychsprzątania części wspólnych hoteludbanie o Gości podczas ich pobytuWymagania:doświadczenieelastycznośćsumiennośćdyskrecja

Praca w hotelu w Gnieźnie
Praca w hotelu w Gnieźnie
Gniezno 7 dni plecy

Hotel AWO mieszczący się w centrum Gniezna zatrudni osobę do pracy.Obowiązki to m.in.:meldowanie Gościprzyjmowanie rezerwacjiobsługa Gości w recepcjiobsługa Gości w restauracjirozliczanie płatnościdbałość o estetykę miejsca pracywspółpraca z innymi pracownikamiWymagana znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym.

Personel sprzatający hotel
Personel sprzatający hotel
7 dni plecy

Firma Nad Stawem poszukuje osób na stanowisko pracownika utrzymującego czystość w obiekcie. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: - utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, pomieszczeniach ogólnych hotelu i domu weselnego zgodnie z wymogami i standardami pracy w grupie. Wymagania: - dokładność - dobra organizacja pracy - umiejetność pracy w zespole - gotowość do pracy fizycznej - gotowość do pracy w systemie zmianowym, szczególnie w weekendy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: 60*******00.

Pokojowa, Sprzątanie, Łeba Pensjonat, nocleg+wyżywienie, OD ZARAZ
Pokojowa, Sprzątanie, Łeba Pensjonat, nocleg+wyżywienie, OD ZARAZ
Łeba 7 dni plecy

Pensjonat w Łebie zatrudni panie, uczennice, do pracy w charakterze Pokojowej.Pokojowa zajmuje się utrzymaniem czystości w pokojach, przygotowaniem pokoi dla gości, sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza oraz ciągów komunikacyjnych. Pakowanie oraz przygotowanie pościeli, pranie drobnych tekstyli.Zapewniamy:- pracę w okresie od czerwca do sierpnia z możliwością września (9-10h/dziennie)- pracę w dynamicznym zespole- pozytywną atmosferę w pracy- nocleg w dobrych warunkach (pokoje z łazienkami)- wyżywienie całodzienne (śniadanie + obiad)- przyuczenie do stanowiska (nie wymagamy doświadczenia!) i jasne zasady współpracy- stałe godziny pracy- uczciwe wynagrodzenie- nie potrącamy pieniędzy za wyżywienie, zakwaterowanie, pranieWymagania:- optymistyczne nastawienie i chęci do pracy- sumienność, obowiązkowość oraz uczciwość- umiejętność pracy w zespole- mile widziane doświadczenieWynagrodzenie:3200zł netto "na rękę" / miesiąc (4400zł/brutto)Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy (CV ze zdjęciem) lub telefoniczny.

Praca w pensjonacie nad morzem
Praca w pensjonacie nad morzem
Jastrzębia Góra 7 dni plecy

Zatrudnię panie do prac porządkowych w pensjonacie .Zakres obowiązków : sprzątanie pokoi , utrzymanie czystości na terenie obiektu Wiek 23-58 lat.Mile widziane doświadczenie w podobnej pracyMożliwość zakwaterowania .

Praca sprzątanie Busko-Zdrój
Praca sprzątanie Busko-Zdrój
Busko-Zdrój 8 dni plecy

Poszukujemy osoby do utrzymania czystości pomieszczeń biurowych na terenie Buska-Zdrój. Praca od poniedziałku do piątku. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami: 69*******58 lub 79*******43.

Praca sprzątanie Miechów
Praca sprzątanie Miechów
Miechów 8 dni plecy

Poszukujemy osoby do utrzymania czystości pomieszczeń biurowych na terenie Miechowa. Praca od poniedziałku do piątku. Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerami: 69*******58 lub 79*******43.

Sprzątanie pokoi hotelowych. 2600 - 3100 zł. Wrocław Rynek - Pokojowa
Sprzątanie pokoi hotelowych. 2600 - 3100 zł. Wrocław Rynek - Pokojowa
Wrocław 8 dni plecy

Poszukujemy osoby do sprzątania hosteli w centrum Wrocławia. CZEGO OCZEKUJEMY:- dyspozycyjności, praca również w święta oraz w weekendy,- dokładności i sumienności,- doskonałej organizacji pracy własnej,CO OFERUJEMY:- pracę w miłej atmosferze i w sympatycznym zespole,- wynagrodzenie 2600 - 3100 zł brutto ( wynagrodzenie godzinowe 18,30 zł brutto)- umowa zlecenie- praca na pełen etat jak również na 1/2 etatu z możliwością dostosowania grafiku Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt przez serwis OLX Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

SPRZĄTANIE DOMKÓW  Baltic Center Sarbinowo
SPRZĄTANIE DOMKÓW Baltic Center Sarbinowo
Sarbinowo 8 dni plecy

SPRZĄTANIE DOMKÓW Baltic Center Sarbinowo szczególnie w sobote ale może być też w tygodniu.

Sprzątanie samochodów - praca dodatkowa
Sprzątanie samochodów - praca dodatkowa
Łódź 8 dni plecy

Witam, Poszukuję osoby do sprzątania samochodów. Praca dodatkowa około 15-30 h/ tydzień. Miejsce pracy Łódź, ul. Lodowa (Widzew/Dąbrowa) Proszę o zgłoszenia mailowe.

Lady Cleaning - Poszukujemy Pani do sprzątania biur, domów i mieszkań.
Lady Cleaning - Poszukujemy Pani do sprzątania biur, domów i mieszkań.
Toruń 8 dni plecy

Firma sprzątająca Lady Cleaning zatrudni odpowiedzialną i sumienną Panią z Torunia lub okolic do sprzątania biur, domów i mieszkań. W wieku 30-45 lat. Mile widziane Panie z Ukrainy.Kontakt wyłącznie telefoniczny 78*******58 www.ladycleaning.pl

Sprzątanie apartamentów, centrum, Stare Miasto
Sprzątanie apartamentów, centrum, Stare Miasto
Kraków 8 dni plecy

Poszukujemy osoby do sprzątania apartamentów w centrum Starego Miasta - różne lokalizacje. Praca w miłej atmosferze.Szukamy osoby:potrafiącej dobrze zorganizować swój czas pracylubiącej czystość i porządekaktywnejkomunikatywnej i uśmiechniętejspostrzegawczejPoszukujemy osoby z doświadczeniem.Praca na pełen etat.Oferty prosimy wysyłać na maila, poprzez formularz olx na stronie.

Prasowanie ubrań
Prasowanie ubrań
Poznań 8 dni plecy

Poszukuję osoby co prasowania ubrań (w tym dziecięcych) co tydzień ok 3h (może być w dni robocze, po południu - do ustalenia). Doświadczenie w prasowaniu koszul. Stawka do ustalenia.

sprzątanie - Siechnice
sprzątanie - Siechnice
Siechnice 8 dni plecy

ABC-Service poszukuje pracownika porządkowego do sprzątania budynku użyteczności publicznej w Siechnicach.Praca od poniedziałku do piątku, od godziny 15:00.umowa zlecenie, wynagrodzenie: 1.700,00 zł brutto/ m-czainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 66*******76

Pracownicy serwisu sprzątającego - Okęcie
Pracownicy serwisu sprzątającego - Okęcie
Warszawa 8 dni plecy

Firma zatrudni osoby do sprzątania salonu samochodowego oraz terenu przyległego Toyota na Okęciu przy Al. Krakowskiej 204.Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 88*****02.

sprzątanie w ośrodku wypoczynkowym w Sielpi
sprzątanie w ośrodku wypoczynkowym w Sielpi
8 dni plecy

praca na pełny etat w ośrodku wypoczynkowym w Sielpi w miesiącach lipiec,sierpień i wrzesień,płaca netto 2300-2400zł. plus inne świadczenia pracownicze

Pracownik Gospodarczy
Pracownik Gospodarczy
Grudziądz 8 dni plecy

Gospodarstwo przy Mega Parku w Rudniku zatrudni Pracownika Gospodarczego Dbanie o czystość i porządek wybiegów zwierząt, dbanie o porządek na gospodarstwie. Praca przy koniach i zwierzętach domowych w zoo. Osoby odpowiedzialne i sumienne Osoby zainteresowani proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 66*****54

Praca dorywcza sprzątanie
Praca dorywcza sprzątanie
Kęty 8 dni plecy

Firma sprzątającą poszukuje Pani do sprzątania dorywczo. Jeśli jesteś chętna dorobic, jesteś osobą sumienna i rzetelną zapraszamy do kontaktu. PRACA OD ZARAZ

Sprzątanie biura po remoncie
Sprzątanie biura po remoncie
Kraków 8 dni plecy

Szukam osób do pomocy przy sprzątaniu biura po remoncie Kraków Al. 29 Listopada. Praca w godz. 8.00 do 16.00 wynagrodzenie 15zł/h . Osoby zainteresowane prosze o kontakt 50*******98

pracownik serwisu utrzymania czystości
pracownik serwisu utrzymania czystości
8 dni plecy

GWARANT Agencja Ochrony S.A. - firma działa na polskim rynku od 25 lat. Świadczymy usługi z zakresu ochrony mienia oraz prac porządkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pracownik serwisu utrzymania czystości. Oferujemy:·      wynagrodzenie powyżej minimalnego wynagrodzenia krajowego, ·      wypłatę zawsze na czas;·      możliwość pracy na zmiany;·      przyjazną atmosferę; Wymagania:·      chęci do podjęcia pracy;·      mile widziane doświadczenie w pracy;·      dyspozycyjność.  Kontakt:      726 950 081      poniedziałek – piątek 9-12

Sprzątanie sklepów odzieżowych - PIŁA
Sprzątanie sklepów odzieżowych - PIŁA
Piła 8 dni plecy

Firma sprzątająca pilnie zatrudni osoby do sprzątania sklepów odzieżowych w PileGodziny poranne.Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt telefoniczny 60*****65

Koordynator-Inspektor utrzymania czystości
Koordynator-Inspektor utrzymania czystości
Warszawa 8 dni plecy

Kierownik obiektów ds. utrzymania czystości Miejsce pracy: Warszawa i okolice OPIS STANOWISKA - nadzór i kontrola świadczenia usług na przydzielonych obiektach, - kierowanie pracownikami i koordynowanie powierzonych im zadań - rekrutacja pracowników - monitorowanie wydatków oraz podejmowanie odpowiednich decyzji dotyczących optymalizacji kosztów - dbanie o pozytywny wizerunek firmy WYMAGANIA - prawo jazdy kat. B- wykształcenie minimum średnie - doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkuosobowym zespołem - komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami - dyspozycyjność - samodzielność OFERUJEMY - wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji - umowę o pracę - samochód służbowy po okresie próbnym - szkolenia i wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych Prosimy o przesyłanie CV drogą mailową.

Gniewkowo - sprzątanie klatek schodowych. Od 13,50 zł/h na rękę.
Gniewkowo - sprzątanie klatek schodowych. Od 13,50 zł/h na rękę.
Gniewkowo 8 dni plecy

Firma sprzątająca Clean Square, zajmująca się utrzymaniem czystości na osiedlach mieszkaniowych poszukuje pracowników. Zakres prac: - Kompleksowe utrzymanie czystości na klatkach schodowych Wymagania: - Miłe widziane doświadczenie w branży - Znajomość obsługi komunikatorów internetowych (massenger, whatsapp) w celu komunikacji i dokumentacji prac. Oferujemy: - Pracę w zakresie 4h dziennie (pon-pt) - Wynagrodzenie od 13,50 zł/h na rękę - Szkolenia - Niezbędne narzędzia pracy ————————————————————————— Zainteresowanych prosimy o wiadomość SMS-ową, w treści podając swoje imię, nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania oraz krótki opis czym w ostatnim czasie się zajmowali. ————————————————————————— Do wybranych osób oddzwonimy i zaprosimy na dzień próbny. Praca od 1 lipca!

Sprzątanie biura i domu
Sprzątanie biura i domu
Koziegłowy 8 dni plecy

Przyjmę do sprzątania biura i domu Panią z okolic Koziegłów.Sprzątanie raz w tygodniu w wymiarze 8 godzin - preferowany piątek. Podstawy cotygodniowy zakres obowiązków:ścieranie/odkurzanie kurzy,mycie meblimycie podłógmycie sanitariatówukładanie rzeczyStawka: 27zł za godzinęSzczegółowe informacje zostaną udzielone podczas spotkania.

Praca sprzątanie dla Pana
Praca sprzątanie dla Pana
Poznań 8 dni plecy

Pan do sprzątania. Produkcja na ul Gnieźnieńskiej Poznań Praca II zmiany 6:00 do 14:00 lub 14:00 do 22:00 III zmiany 22:00 do 6;00 nieobowiązkowa ( w przypadku III zmiany dodatek nocny) Sprzątanie hali produkcyjnej maszyną i ręcznie. Wynagrodzenie okres próbny/ określony 202,72 zł netto za miesiąc przepracowany ( na rękę) Pierwszy miesiąc umowa zlecenie kolejny miesiąc okres próbny umowa o pracę. Zainteresowane osoby proszę dzwonić w godzinach 9:00 do 17:00

Panie do sprzątania/Pracownik gospodarczy Skwierzyna
Panie do sprzątania/Pracownik gospodarczy Skwierzyna
Gorzów Wielkopolski 8 dni plecy

Firma z 26 letnim doświadczeniu w branży ochrony oraz usług porządkowych w związku z rozwojem firmy poszukuję: - kobiet do sprzątania pomieszczeń administracyjno socjalnych. - mężczyzn jako pracowników gospodarczych - wymagane orzeczenie niepełnosprawności - wakaty dla osób pełnosprawnych w tej chwili zajęte. Zapewniamy: - miłą atmosferę w pracy - terminowe wypłacanie wynagrodzeń. - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - szkolenie dla osób sprzątających ( używania i dozowania środków czystości) - możliwość pracy w zespole kilku osób sprzątających, (refundacja dojazdów, pomoce indywidualne) Miejsce wykonywania pracy: - Skwierzyna Oferty proszę kierować poprzez OLX lub na adres mailowy Kontakt telefoniczny możliwy od pon-pt w godz 8:00-16:00 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

PRACA - Sprzatanie
PRACA - Sprzatanie
Legionowo 8 dni plecy

Zatrudnię pilnie do pracy. Sprzątanie wspólnoty mieszkaniowej w Wieliszewie. Godziny pracy do ustalenia. 18-20 na godzinę / na rękę.

Уборка номеров в Отеле/ горничная
Уборка номеров в Отеле/ горничная
Katowice 8 dni plecy

В Катовице на работу номеров в отеле ищем девушек / женщин. Берём на работу с документами минимум на 3 месяца или подача на карту. Легальное трудоустройство, делаем документы на карту побыта. Оплата 15 зл / час, 8 часовой рабочий день, 5-6 дней в неделю. Жильё к сожалению не предоставляется. Заинтересованных просьба звонить по номеру 57*****91 Богдан

Sprzątanie biura + Administracja recepcji
Sprzątanie biura + Administracja recepcji
Wrocław 8 dni plecy

Poszukujemy właśnie Ciebie.Zajmujemy się wynajmowanie biur i sal konferencyjnych w centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej 12. Czekają na Ciebie:Atrakcyjne warunki pracyMożliwość długoterminowej współpracyMiły i ciekawy zespół. Poszukujemy osoby uśmiechniętej, chętnej do pracy.Doświadczenie nie jest wymagane, oferujemy przeszkolenie.  Zakres obowiązków:sprzątanie biuradbanie o czystość na obiekcieobsługa klientaprowadzenie recepcjiodbieranie i wysyłanie paczek, listów Oferujemy:Wynagrodzenie – od 2800 - 3500zł netto za miesiąc. Praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin od godziny 8:00 do godziny 16:00 pierwsza umowa na okres próbny umowa zlecenie Wymagania:wysoka kultura osobistaumiejętność komunikacji i obsługi klienta na wysokim poziomiepozytywne nastawienie do pracy i klientóww wieku do 26 lat o statusie studenta. Wyslij do nas swoje CV

Pracownik podjazdu na Stacji Paliw PKN Orlen Bogumińska
Pracownik podjazdu na Stacji Paliw PKN Orlen Bogumińska
Szczecin 8 dni plecy

Stacja Paliw PKN Orlen przy ul. Bogumińskiej 44 , poszukuje do pracy na stanowisko:Pracownik Podjazdu  Zakres obowiązków:- Obsługa klienta na podjeździe (pomoc w zatankowaniu pojazdu)- Utrzymanie czystości na stacji   Oferujemy:- pracę od poniedziałku do piątku w godz. 11-19- Profesjonalne szkolenia- Miłą atmosferę w pracy- Zniżki pracownicze na paliwo i produkty w sklepie Wymagania:- komunikatywność i otwartość na ludzi- chęci do pracy- uczciwość i rzetelność

Sprzatanie silowni - etat 2500 miesiecznie
Sprzatanie silowni - etat 2500 miesiecznie
Koszalin 8 dni plecy

Osobę do pracy przy sprzątaniu fitness klubu Praca na cały etat Praca zmianowa 1. Zmiana od 6.00 do 12.00 2. Zmiana od 16.00 do 23.00 Miejsce pracy - Forum

Pracownik gospodarczy Gorzów Wielkopolski
Pracownik gospodarczy Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski 8 dni plecy

Firma z 26 letnim doświadczeniu w branży ochrony oraz usług porządkowych w związku z rozwojem firmy poszukuję: - mężczyzn jako pracowników gospodarczych- wymagane orzeczenie niepełnosprawności- wakaty dla osób pełnosprawnych w tej chwili zajęte. Zapewniamy: - miłą atmosferę w pracy, - terminowe wypłacanie wynagrodzeń. - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - szkolenie dla osób sprzątających - możliwość pracy w zespole kilku osób sprzątających,(refundacja dojazdów, pomoce indywidualne) Miejsce wykonywania pracy: - Gorzów WielkopolskiOferty proszę kierować poprzez OLX lub na adres mailowy. Kontakt telefoniczny możliwy od pon-pt w godz 8:00-16:00.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Osoba sprzątająca w Restauracji Mamma w Kołobrzegu
Osoba sprzątająca w Restauracji Mamma w Kołobrzegu
Kołobrzeg 8 dni plecy

Restauracja Mamma - free people space w Kołobrzegu poszukuje osoby sprzątającej, która zadba o czystość lokalu oraz toalet na cały etat lub dorywczo. Oferujemy:-dobrą atmosferę pracy- elastyczny grafik-Wynagrodzenie 3500 - 4500 zł netto.Wymagania: - książeczka zdrowia sanepidu - ukończone 18 lat - zakwaterowanie we własnym zakresie -> Jeśli chcesz dołączyć do naszego teamu zapraszamy do przesyłania CV lub danych do kontaktu.Prosimy o dołączenie do cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Tenisówka Witold Thiel, NIP 67********896 podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji.

Sprzątanie biura w Głusku. Praca od zaraz.
Sprzątanie biura w Głusku. Praca od zaraz.
Lublin 8 dni plecy

Zatrudnimy na umowę zlecenie odpowiedzialną osobę sprzątania pomieszczeń biurowych. Najchętniej z Głuska lub okolicy.Praca dwa razy w tygodniu po 2-3 godziny, po południu, max. do godz. 16.Stałe zatrudnienie na umowę zlecenie.Stawka za godzinę 22zł brutto.Rozliczenie raz na miesiąc, na podstawie ilości przepracowanych godzin.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, dzielnica Głusk.Szukamy kogoś NA STAŁE, nie na miesiąc, czy dwa, dlatego prosimy o kontakt osoby faktycznie zainteresowane pracą.Zgłoszenie prosimy przesyłać wyłącznie poprzez OLX. PROSIMY NIE DZWONIĆ, NIE PISAĆ SMS.

Panów do sprzątania po remoncie   na 2 tygodnie Bydgoszcz Fordon
Panów do sprzątania po remoncie na 2 tygodnie Bydgoszcz Fordon
Bydgoszcz 8 dni plecy

Firma sprzątająca zatrudni Panów na okres ok 2 tygodni do sprzątania po remoncie na obiekcie w Bydgoszczy przy ul Fordońskiej . Do zadań osób będzie należało proste prace porządkowe takiej jak : zamiatanie , wynoszenie śmieci , sprzątanie palet mycie maszyną myjącą , usuwanie zanieczyszczeń powstałych po pracach remontowych .Osoby zainteresowane proszę o kontakt . Zapraszamy

Sprzątanie zaplecza restauracji na obiekcie IKEA Lublin
Sprzątanie zaplecza restauracji na obiekcie IKEA Lublin
Lublin 8 dni plecy

Firma sprzątająca zatrudni osoby do sprzątania zaplecza restauracji na obiekcie IKEA Lublin. Oferujemy: - Długotrwałą współpracę - Możliwość pracy na dwie zmiany, nocną(22-6), popołudniową (14-22). - Długoterminową umowę zlecenie z opłaconymi wszystkimi składkami. Możliwość zawarcia umowy o prace, po okresie próbnym. - Dofinansowanie obiadów. Kawa, herbata, woda za darmo. Oczekujemy: - odpowiedzialności - chęci do pracy - ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 53*******29.

Utrzymanie czystości na terenie sklepu odzieżowego CH Sarni Stok
Utrzymanie czystości na terenie sklepu odzieżowego CH Sarni Stok
Bielsko-Biała 8 dni plecy

Poszukujemy Pani do utrzymania czystości sklepu odzieżowego w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku - Białej . Praca 5 dni w tygodniu od poniedziałku - soboty ( jeden dzień wolny do ustalenia )w godzinach 7.00 - 9.00. Praca od zaraz. Wynagrodzenie 14zł / netto " na rękę " za godzinę pracy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt w godzinach 8.00 - 18.00 pod numerem telefonu : 45*******16

Zatrudnię sprzątaczkę
Zatrudnię sprzątaczkę
8 dni plecy

Firma z okolic Mrągowa zatrudni osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych i pomieszczeń socjalnych na terenie zakładu pracy.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 51*******18.

Praca nad morzem w Rewalu (Pokojowa sprzątanie)
Praca nad morzem w Rewalu (Pokojowa sprzątanie)
Rewal 8 dni plecy

Dom Gościnny w Rewalu zatrudni panią, do pracy w charakterze Pokojowej. Pokojowa zajmuje się utrzymaniem czystości w pokojach, przygotowaniem pokoi dla gości, sprzątaniem pomieszczeń ogólnie dostępnych, zaplecza oraz ciągów komunikacyjnych. Przygotowanie pościeli, pranie drobnych tekstyli. Zapewniamy: - pracę w okresie od czerwca do sierpnia z możliwością września. - pracę w dynamicznym zespole - pozytywną atmosferę w pracy - nocleg w dobrych warunkach. (Wygodny Własny pokój w domu gościnnym) - wyżywienie - wymagane minimalne doświadczenie. - uczciwe wynagrodzenie - nie potrącamy pieniędzy za wyżywienie, zakwaterowanie, pranie Wymagania: - optymistyczne nastawienie i chęci do pracy - sumienność, obowiązkowość oraz uczciwość - umiejętność pracy w zespole - mile widziane doświadczenie Wynagrodzenie: 3000zł netto "na rękę" jeżeli będzie wszystko tip top premia 500zł. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy olx (CV ze zdjęciem) lub telefoniczny. Mile widziane Panie z Ukrainy, Białorusi. В гостевой дом в г. Rewal, Польша (заходнепоморское воеводство) требуется горничная!!! Основные обязанности: поддержание чистоты в комнатах, подготовка комнат для гостей, уборка общественных помещений, вспомогательных помещений. Подготовка постельного белья, стирка мелкого текстиля. Мы предоставляем: - работа в период с июня по август с возможностью сентября. - работа в динамичной команде - позитивная атмосфера на работе - проживание в хороших условиях. (Комфортная своя комната в гостевом доме) - еда - минимальный опыт работы. - справедливое вознаграждение - мы не вычитаем деньги за питание, проживание и стирку Требования: - оптимистичный настрой и готовность работать - трудолюбие, долг и честность - умение работать в команде - приветствуется опыт Вознаграждение: 3000 злотых нетто «на руки», при хорошей работе с бонусом +500 злотых. Если вы заинтересованы, свяжитесь с нами по электронной почте olx (резюме с фото) или по телефону.

Katowice: Dozorowanie z utrzymaniem czystości
Katowice: Dozorowanie z utrzymaniem czystości
Katowice 8 dni plecy

Stanowisko: Dozorca, od 15 czerwca.Rodzaj obiektu: wnętrze budynku, 4 pomieszczeniaWymiar czasu pracy: pełnyPraca nie może być traktowana jako dodatkowa.Zmianowość: do ustaleniaGodziny pracy: dzienne i nocneW czasie pracy występują również dni weekendowe i świąteczne.Zakres czynności: dozór pomieszczeń, ogólne utrzymanie czystości.Oczekiwania:-rzetelność,-dyspozycyjność,-samodzielność.Oferujemy:-umowę o pracę,-pracę samodzielną.Zgłoszenia prosimy przesyłać przez OLX lub kontaktować się telefonicznie.

Filtr