Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
A n i m a t o r   -  salazabaw.kartuzy.pl,  HockiKlocki
A n i m a t o r - salazabaw.kartuzy.pl, HockiKlocki
nowe Kartuzy dzisiaj

salazabaw.kartuzy.plNowa wyjątkowa Sala Zabaw HOCKI KLOCKI poszukuje osób, które wspólnie z nami będą tworzyły markę firmy. Poszukujemy osób na następujące stanowisko:1.     AnimatorPoszukujemy osób, od których oczekujemy:·       umiejętności animowania zabaw dla dzieci, (zapewniamy szkolenie z prowadzenia animacji )·       pozytywnego nastawienia do pracy, kreatywności, energii, uśmiechu na co dzień·       umiejętności pracy w zespole - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy,·       pozytywnego nastawienia do rodziców naszych najmłodszych gości,·       mile widziane zdolności manualne, plastyczne lub muzyczne,Pracownikom oferujemy:·       pracę w zgranym zespole,·      oferujemy atrakcyjną stawkę godzinową,·       premie miesięcznie uzależnione od zaangażowania i dyspozycyjności,·       możliwość rozwoju i korzystania z wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych;Do obowiązków animatora należy:·    animowanie zabaw dla dzieci, w tym na imprezach urodzinowych,·    dbanie o bezpieczeństwo bawiących się dzieci,·    wsparcie recepcji w zakresie informowania o ofercie urodzinowej i warsztatach tematycznych,·       koordynacja imprez urodzinowych,·       dbanie o czystość obiektu,·       pomoc w prowadzeniu warsztatów plastycznych,·       udział w wydarzeniach (typu Dzień Dziecka, Mikołajki, Bal Karnawałowy, Andrzejki, itp.),znajdź nas na FacebookHocki Klocki Kartuzy

Opiekunka do żłobka
Opiekunka do żłobka
nowe Bydgoszcz dzisiaj

Zatrudnię osobę na stanowisku opiekunka w żłobku niepublicznym w Fordonie. Wymagane wykształcenie pedagogiczne/przygotowanie pedagogiczne.

Ciocia Niania w Klubie Malucha.
Ciocia Niania w Klubie Malucha.
nowe Warszawa dzisiaj

Szukamy do naszego zespołu Cioci - Nani do opieki nad maluszkami. Jeżeli jesteś osobą,której można zaufać, kochasz dzieci i potrafisz je rozwijać, zapraszamy serdecznie. Kiedy? Najlepiej od zaraz:)

Żłobek z Białołęki zatrudni opiekunkę/pomocy opiekunki
Żłobek z Białołęki zatrudni opiekunkę/pomocy opiekunki
nowe Warszawa dzisiaj

Stanowisko: Opiekunka / Pomoc OpiekunkiLokalizacja: Białołęka, WarszawaOpis stanowiska: Poszukujemy ciepłej, odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Opiekunki/Pomocy Opiekunki. Nasz żłobek oferuje opiekę i rozwijające zajęcia dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Jeśli jesteś pasjonatką pracy z maluchami i chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, to jest to praca dla Ciebie!Obowiązki:Opieka nad dziećmi w wieku od 1 do 3Planowanie i prowadzenie kreatywnych zajęć edukacyjnych i rozrywkowych.Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu dzieciom.Współpraca z rodzicami w celu zapewnienia odpowiedniej opieki nad dziećmi.Wymagania:Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem.Ciepła i empatyczna osobowość.Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.Zrozumienie potrzeb i rozwoju dzieci.Aktualne badania lekarskie potwierdzające brak przeciwwskazań do pracy z dziećmi.Aktualne zaświadczenie o niekaralnościStatus studenta mile widziany Oferujemy:Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.Przyjazną atmosferę pracy.Dostęp do materiałów edukacyjnych i wsparcie ze strony zespołu.Jeśli jesteś gotów(-a) do pracy z nami i wniesienia pozytywnego wpływu w rozwój naszych maluchów, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Opiekunka do dziecka 15 miesięcznego na pełny etat w Woli Filipowskiej
Opiekunka do dziecka 15 miesięcznego na pełny etat w Woli Filipowskiej
nowe dzisiaj

Obowiązki:-dbanie o bezpieczeństwo-karmienie-przewijanie-zabawianie-usypianieWymagania:-osoba mówiąca bardzo dobrze w języku polskim-niepaląca-cierpliwa, opanowana, empatycznaPraca w prywatnym domu z ogrodem w pobliżu stacji kolejowej. (25 min od stacji Kraków Główny)Praca na pełny etat od poniedzialku do piątku w godzinach 9-17. Stawka 20 zł/h netto.Praca od 2.11.2023r. na okres okolo 1.5 -2 lat.

Opiekunka w żłobku
Opiekunka w żłobku
nowe Lublin dzisiaj

Jeżeli kochasz dzieci i potrafisz z nimi pracować w zgodzie i szacunku, jesteś kreatywna, zaangażowana, masz ciekawe pomysły, lubisz śpiewać i bawić się, to oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Jeśli potrafisz skupić wokół siebie dzieci, lubisz pracę w zespole, angażujesz się w powierzone zadania, masz szansę dołączyć do zespołu Cioć, dla których rozwój małego dziecka to priorytet zawodowy.Do twoich zadań będzie należało:- opieka nad dziećmi,- prowadzenie zajęć wspierających rozwój dzieci,- czynności pielęgnacyjne i higieniczne,- codzienny kontakt z RodzicemOferujemy:- umowę o pracę lub umowę zlecenie, w zależności od statusu;- pracę na cały etat;- stałe wynagrodzenie;- pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-16:30.Wymagane doświadczenie w pracy w żłobku lub klubie malucha, studia pedagogiczne (wg ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3) bądź kurs na opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym.Szukamy kogoś, kto jest pewien, że chce pracować z dziećmi w żłobku!CV prosimy przesyłać przez formularz OLX, powinno zawierać klauzulę zgody na wykorzystanie danych do rekrutacji.

opiekun w żłobku - kameralne grupy, atrakcyjne wynagrodzenie
opiekun w żłobku - kameralne grupy, atrakcyjne wynagrodzenie
nowe Warszawa dzisiaj

Jesteśmy niedawno otwartym żłobkiem. Poszukujemy osoby pełnej ciepła i wrażliwości na potrzeby Dziecka. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi. Oferujemy:*pracę w młodym zespole, w rodzinnej atmosferze,*umowę o pracę *pracę w kameralnej grupie dzieci (10-12 osobowej)*Pracę, w której znajdziesz wiele ciepła i uśmiechów od małych buziek Lokalizacja: Warszawa, Targówek mieszkaniowy (nowe osiedle, blisko PKP i metro)- dobry punkt komunikacyjny Zapraszamy do kontaktu.Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

żłobek  w grodzisku zatrudni opiekunkę
żłobek w grodzisku zatrudni opiekunkę
nowe Grodzisk Mazowiecki dzisiaj

Żłobek Baby Academy Grodzisk zaprasza do rekrutacji na stanowisko: Opiekunki w ŻłobkuPoszukujemy osoby kreatywnej, energicznej, z ciekawymi pomysłami i z zamiłowaniem do pracy z małymi dziećmi.Zakres obowiązków:- Opieka nad dziećmi,- Codzienne czynności higieniczne, karmienie dzieci,- Prowadzenie zajęć i zabaw z dziećmi.Oferujemy:- Zatrudnienie na pełen etat- Wsparcie merytoryczne,- Przyjazną i serdeczną atmosferę, kartę multisport

Nauczyciel/ka języka angielskiego MegaMocni Gościcino
Nauczyciel/ka języka angielskiego MegaMocni Gościcino
nowe Gościcino dzisiaj

Poszukujemy nauczyciela / nauczycielki języka angielskiego do publicznego przedszkola MegaMocni Gościcino.Zapewniamy: stabilne zatrudnienie,satysfakcjonujące wynagrodzeniewsparcie merytoryczne oraz zindywidualizowany program wdrożenia na stanowiskomożliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznejudział w programach lojalnościowychkorzystne warunki uczestnictwa dla zainteresowanych kartą sportowąciągły rozwój dzięki bogatej ofercie szkoleniowej firmyzniżki na studia w jednej z największych uczelni niepublicznych w Trójmieściejasną ścieżkę rozwoju zawodowego w firmiepreferencyjne warunki pobytu w żłobku/przedszkolu dla dzieci pracownikapracę w nowoczesnych przestrzeniach, z zapleczem materiałów dydaktycznychprzyjazną atmosferę w zespole Na co zwracamy uwagę u kandydatów:wykształcenie wyższe - wariant ze szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieliumiejętność pracy w zespolekreatywność, inicjatywa w działaniuodpowiedzialność i zaangażowaniewysoko rozwinięta umiejętność komunikacjiTwoje zadania:opieka nad dziećmi i dbanie o ich bezpieczeństwo podczas zajęć edukacyjnychprzygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznychwspółpraca z rodzicami, specjalistami oraz członkami Zespołu MegaMocnychprowadzenie wymaganej dokumentacji czynny udział w działalności przedszkolaJeśli chcesz dowiedzieć się więcej, prześlij do nas swoją aplikację.Niepubliczne placówki edukacyjne MegaMocni działają na terenie Trójmiasta i okolic od 2013 roku. Obecnie posiadamy sieć placówek w których zatrudniamy ponad 180 pracowników. Na co dzień, w myśl zasady "bo najważniejsze jest dziecko", dbamy o intelektualny, fizyczny, społeczny i emocjonalny rozwój dzieci. Jesteśmy mocno wspierającym się zespołem, który docenia wszelkie inicjatywy, kreatywność i zaangażowanie. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników oraz oferujemy ścieżkę rozwoju zawodowego w firmie.Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na naszą stronę: www.megamocni.edu.pl/kariera

Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki do pracy w żłobku Pierwsze Kroczki
Poszukujemy Opiekuna/Opiekunki do pracy w żłobku Pierwsze Kroczki
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy serdecznej, twórczej i przyjaznej osoby na stanowisko opiekuna/opiekunki w żłobku Pierwsze Kroczki na Warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza.Oferujemy:Pracę w godzinach 7.15-18.00 (w systemie zmiennym po 8 godzin),Stałe wynagrodzenie i atrakcyjne premie,Pracę w przyjemnej i rodzinnej atmosferze,Możliwość uczestnictwa w tematycznych szkoleniach,Regularne spotkania integracyjne.Oczekujemy:Odpowiedzialnego podejścia do pracy i punktualności,Cierpliwości w kontaktach z dziećmi,Wielkiej sympatii do dzieci w wieku od 8 miesięcy do 3 lat,Otwartości na nowe doświadczenia,Posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych,Ukończonego kursu pierwszej pomocy (istnieje możliwość wzięcia udziału w kursie organizowanym przez nas),Zaświadczenia o niekaralności.Mile widziane:Doświadczenie w pracy z dziećmi,Ukończony kurs opiekuna w żłobku,Studia (bieżące lub ukończone) na kierunku pedagogicznym lub psychologicznym,Status studenta.Jeśli czujesz w sobie pasję do opieki nad maluchami i chcesz dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Pomoc w opiece nad dziećmi w klubie maluszka
Pomoc w opiece nad dziećmi w klubie maluszka
nowe Łódź dzisiaj

Poszukujemy osoby do nowo powstającej filii klubu maluszka. Praca z dziećmi w wieku do lat 3. Szukamy osob pozytywnych, potrafiących oddać się pracy i dbać o zespół. Możliwość dopasowania grafiku do planu zajęć (dyspozycyjność min 2 dni w tygodniu w godzinach 8-17) Wymagania: -Znajomość podstaw rozwoju dziecka, Porozumienia Bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskość -Kreatywność -Cierpliwość -Umiejętność pracy w zespole -Odpowiedzialność Prosimy o wiadomości wraz z cv, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Szukamy wyjątkowej niani
Szukamy wyjątkowej niani
nowe Gdańsk dzisiaj

Szukamy niani do 2 pogodnych dzieci - żwawego 5-latka i przesłodkiej 10-miesięcznej dzidzi. Opieka u nas, najchętniej dwa razy w tygodniu (fajnie jakby jednym z tych dni był czwartek), liczba godzin do ustalenia. Trzeba mieć odpowiedni błysk w oku i podejście do dzieci, bo one wszystko wyczują ;) (do babci i dziadka wcale się nie garną :). Mieszkamy na Przymorzu Małym. Może komuś pasuje taki niepełny wymiar godzin? Do tej pory wszystkie nasze nianie są dla nas bardzo bliskimi osobami, dlatego może szukamy długo, ale jak zaskoczymy, to na poważnie ;). Docelowo opieka będzie tylko nad córeczką.Proszę napisać coś o sobie, swoim doświadczeniu, a także oczekiwanej stawce za godzinę. Referencje mile widziane :) Zapraszam do kontaktu :)

Pracownik porządkowy
Pracownik porządkowy
nowe Gdańsk dzisiaj

Poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku osoby zmywającej z drobnymi obowiązkami stanowiącymi pomoc na kuchni. Oferujemy umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, pewne wynagrodzenie, elastyczny grafik przystosowany do indywidualnych potrzeb. Miła atmosfera w młodym zespole, możliwość rozwoju, zniżki pracownicze i rodzinne :) Wymagamy tylko punktualności, rzetelności w wykonywaniu zadań i utrzymywaniu czystości :) Zakres obowiązków: dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy polerowanie sztućców zmywanie talerzy, porcelany oraz pozostałych naczyń w restauracji pomoc w drobnych pracach na kuchni Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania cv bądź podrzucenia go osobiście do Bistro Polskie ul. Szczęśliwa 3, C.H. Auchan

Sprzątanie biura - Praga Północ
Sprzątanie biura - Praga Północ
nowe Warszawa dzisiaj

firma sprzątająca zatrudni Panią do sprzątania biura. Godziny pracy : 18.30 -22.30 poniedziałek - piątek Lokalizacja Praga Północ - Więcej informacji udzielę telefonicznie

Sprzątanie terenów zewnętrznych
Sprzątanie terenów zewnętrznych
nowe Warszawa dzisiaj

Firma sprzątająca zatrudni Panów do sprzątania terenów zewnętrznych na Śródmieściu. Praca w godzinach od 6.00 do 14:00. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, w godzinach od 6.00 do 15.00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 51*******24

Pracownik serwisu sprzątającego Warszawa Żoliborz, Targówek, Wola.
Pracownik serwisu sprzątającego Warszawa Żoliborz, Targówek, Wola.
nowe Warszawa dzisiaj

Zatrudnię pracowników serwisu sprzątającego. Praca w stałych lokalizacjach, oraz różnych systemach godzinowych 4-8h. Szukamy pracowników na stałe, oraz chętnych dorobić 2-3 razy w tygodniu. Oferujemy atrakcyjne warunki, umowę zlecenie, pełne wyposażenie bhp. Zapraszam do kontaktu telefonicznego w godz. 6.00-22.00.

Sprzątanie popołudniu - praca od zaraz
Sprzątanie popołudniu - praca od zaraz
nowe Wieliczka dzisiaj

Firma sprzątająca szuka doświadczonej osoby do pracy przy częściowym sprzątaniu obiektu szkolnego. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych.Lokalizacja - centrum WieliczkiPraca polega na: odkurzaniu i myciu podłóg.Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem: 50*******80

Obsługa domków
Obsługa domków
nowe Zwierzyn dzisiaj

Dzień dobry. Podejmę stałą współpracę w zakresie obsługi domków letniskowych. Warunki do ustalenia. Kontakt przez telefon lub SMS.

Pracownik gospodarczy, praca z zakwaterowaniem dobre warunki
Pracownik gospodarczy, praca z zakwaterowaniem dobre warunki
nowe Ustrzyki Dolne dzisiaj

Pomoc w serwisie opon oraz przy produkcji drewna kominkowego, doświadczenie nie wymagane. Pełen etat, zakwaterowanie dobre warunki. Stawka 20 zł/h na rękę.

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
Sprzątanie pomieszczeń biurowych
nowe Biała Podlaska dzisiaj

Firma sprzątająca zatrudni kobietę do sprzątania pomieszczeń biurowych i nie tylko. Mile widziane doświadczenie oraz prawojazdy

Pracownik sprzątający z orzeczeniem- Pińczów
Pracownik sprzątający z orzeczeniem- Pińczów
nowe Pińczów dzisiaj

Firma sprzątająca zatrudni osoby do utrzymania w czystości na obiekcie hurtowni spożywczej Miejsce pracy- ul. PRZEMYSŁOWA 10, PińczówPraca od poniedziałku do piątku oraz dyżur w sobotę.Za pracę w sobotę dzień wolny w tygodniu.Praca na dwie zmiany w godz. 6.00- 14.00 oraz 18.00 - 2.00 ( w nocy)Zakres prac: sprzątnie pomieszczeń na hali, prace porządkowe na obiekcieWymagania:-orzeczenie o niepełnosprawności - wszystkie grupy-dokładność , sumienność-książeczka Sanepid (lub gotowość do wypełnienia)-chęć do pracyUmowa o pracę. Cały etat. Praca od zaraz!Zainteresowane osoby proszę o kontakt.„Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:Clar System S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-542), ul. Janickiego 20 b, tel. +48 61 660 11 00, e-mail: clarsystematclarsystem.pl Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.clarsystem.pl. Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem iodatrodo.plPani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.”

Oferta pracy na stanowisku "pracownik utrzymania czystości"
Oferta pracy na stanowisku "pracownik utrzymania czystości"
nowe dzisiaj

Oferta pracy Firma Agata Prządka zatrudni : ,,Pracownika utrzymania czystości”Opis oferty pracy: Firma ,,Agata Prządka’’ to firma świadcząca usługi z branży sprzątającej. Zajmujemy się m.i. sprzątaniem domów prywatnych, biur, klatek schodowych, a także myciem okien i przeszkleń, praniem tapicerki meblowej oraz doczyszczaniem posadzek. Obecnie poszukujemy osób na następujące stanowisko: „Pracownik utrzymania czystości” Miejsce pracy: Kowala k. Radomia, poniedziałek - piątek od 22.00 do 6.00 Zakres obowiązków: odkurzanie pomieszczeń hali produkcyjnej, mycie i dezynfekcja pomieszczeń hali produkcyjnej, odkurzanie i mycie wskazanych elementów wyposażenia pomieszczeń, mycie okienWymagania:umiejętne korzystanie z powierzonych sprzętów, umiejętne używanie środków czyszczących dostosowanych do zabrudzeń i powierzchni, mile widziane doświadczenie w branży sprzątającej, prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność (praca w nocy) Oferujemy: pracę w rozwijającej się firmie w branży utrzymania czystości , możliwość rozwoju swoich umiejętności zawodowych, szkolenia, kursy , umowę o pracę po okresie próbnymZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 73*****12W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogóle rozporządzenie o ochronie danych). Składając aplikacje 1. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Agata Prządka w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. 2. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (dalej jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, że administratorem Twoich danych osobowych jest Agata Prządka Ul. Szydłowiecka 40A,26-616 Radom.

Praca przy sprzątaniu na budowie dla kobiet , płatne TYGODNIÓWKI
Praca przy sprzątaniu na budowie dla kobiet , płatne TYGODNIÓWKI
nowe Warszawa dzisiaj

Praca przy sprzątaniu po budowie:mycie okienklatek schodowych itpPraca od 7-17, płatne tygodniówki, praca akordowa ,stawka godzinowa jest uśrednionaWięcej informacji na miejscu.

Pani do serwisu dziennego - centrum Warszawy
Pani do serwisu dziennego - centrum Warszawy
nowe Warszawa dzisiaj

OPISFirma sprzątająca poszukuje osoby do dziennego serwisu sprzątającego w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Warszawy .Praca od poniedziałku do piątku plus co drugi weekend w godzinach : 7.00 - 15.00Wynagrodzenie : 3800 zł nettoObowiązki:- dbałość o stan czystości obiektu,- pilnowanie ilości magazynowanych środków czystości,- przestrzeganie określonego harmonogramu,Więcej informacji pod numerem : 69*******64

Pomoc domowa od zaraz
Pomoc domowa od zaraz
nowe Zielona Góra dzisiaj

Poszukuję osoby do pomocy w domu (sprzątanie, pranie, prasowanie). Dom 160m2. Zielona Góra

Pracownik gospodarczy
Pracownik gospodarczy
nowe Łódź dzisiaj

Hotel Ambasador zatrudni pracownika gospodarczego. Praca na cały etat lub półetatu na podstawie umowy o pracę. Do podstawowych obowiązków należy dbanie o teren zewnętrzny oraz drobne naprawy w hotelu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV.

Pracownik do sprzątania pomieszczeń biurowych
Pracownik do sprzątania pomieszczeń biurowych
nowe Kalisz dzisiaj

Pilnie poszukiwany pracownik do sprzątania pomieszczeń biurowych. Proszę o kontakt telefoniczny w godzinach od 08:00 do 13:00 od poniedziałku do piątku. Uwaga kontakt wyłącznie telefoniczny.

Sprzątanie wieczorami sklepów  na lotnisku Balice
Sprzątanie wieczorami sklepów na lotnisku Balice
nowe dzisiaj

Dla firmy,zatrudnimy do sprzątania sklepów na lotnisku- Balice k. KrakowaW OFERCIE:sprzątanie sklepówod poniedziałku do niedzieli (dni wolne do ustalenia podczas rozmowy)w przedziale godzin 19-23:00weekendy przemiennie 7.00-11.00 lub 19.00-23.00stawka 29,36 zł/h bruttoumowa zlecenieZapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:6 0 3 1 5 0 6 6 9 lub 6 9 4 4 8 4 5 5 5Współadministratorami Twoich danych osobowych są spółki z Grupy Juwentus (tj. „Ochrona Juwentus sp. z o.o., „Juwentus” Agencja Ochrony sp. z o.o., „Ochrona Juwentus” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o., „Ochrona Juwentus Południe” sp. z o.o., Juwentus Serwis sp. z o.o., Tasc Technology Bis sp. z o.o.,Tasc Technology Bis sp. z o.o. sp.k., HELPON Centrum Usług sp. z o.o.), wszystkie z siedzibą w Warszawie (02-826) przy ul. Poloneza 91. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: iod(małpa)juwentus.pl Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 6 miesięcy, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Osoba sprzątająca - Szkoła Europejska w Wilanowie
Osoba sprzątająca - Szkoła Europejska w Wilanowie
nowe Warszawa dzisiaj

Międzynarodowa Szkoła Europejska im. J. Kułakowskiego w Warszawie, ul. Wiertnicza 140,zatrudni pracowników do sprzątania / pomoc w kuchniwymagania:wysoka kultura osobista,dyspozycyjność (praca zmianowa 8-16 i 11-19)praca na cały etat lub pół etatuProsimy o przesyłanie CV na adres e-mail: ies[at]ies-warsaw.pl

Sprzątanie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
Sprzątanie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
nowe Łódź dzisiaj

Zatrudnię osobę do sprzątania hotelu w Łodzi, lokalizacja Widzew. Praca tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Pełny etat, umowa o pracę. Praca w systemie 2 zmianowym. Doświadczenie nie jest wymagane. Kontakt 51*******87

Робота на прибираннях у Вроцлаві! Гнучкий графік. 23-25 злотих/ год.
Робота на прибираннях у Вроцлаві! Гнучкий графік. 23-25 злотих/ год.
nowe Wrocław dzisiaj

Робота у Вроцлаві- Ваша можливість заробити та мати гнучкий графік!Шукаємо спеціалістів для прибирання у Вроцлаві!Що ми робимо: ️ Прибирання квартир ️ Прибирання після ремонту ️ Прибирання в офісах ️ Обслуговування масових заходівВигідні умови: ️ Оплата від 23 до 25 злотих на годину ️ Оплата на карту раз на тижденьГнучкий графік: ️ Обирайте зручний для вас робочий графік ️ Працюйте в зручних для вас локаціяхВечірні та вихідні підробітки: ️ Змога працювати вечорами або лише у вихідні ️ Польська мова не потрібнаНадаємо всі необхідні матеріали: ️ Навчальні матеріали ️ Миючі засоби ️ ІнвентарШвидке працевлаштування: ️ Можливість почати працювати вже сьогодні!Не упустіть свою можливість заробити та мати гнучкий графік роботи з у Вроцлаві. Приєднуйтеся до нашої команди та починайте працювати зараз!Для отримання додаткової інформації та працевлаштування, зв'яжіться з нами за номером +48*******90

Gdańsk - ul. Przywidzka, sprzątanie biur
Gdańsk - ul. Przywidzka, sprzątanie biur
nowe Gdańsk dzisiaj

Zatrudnimy Panią do sprzątania biur przy ul. Przywidzkiej w Gdańsku.Praca w godzinach:poniedziałek, środa, czwartek - 16-20wtorek, piątek 16-19 Stawka 25,21 zł brutto za godzinęOsoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15, tel. 60*******66 lub podanie imienia, nazwiska i nr telefonu w wiadomości OLX - oddzwonimy

Sprzątanie/zmywak-praca dodatkowa w weekendy i kilka wieczorów w m-cu
Sprzątanie/zmywak-praca dodatkowa w weekendy i kilka wieczorów w m-cu
nowe Warszawa dzisiaj

Szukamy dodatkowej osoby sprzątającej na kilka wieczorów w miesiącu, do studia kulinarnego na Woli.Do obowiązków osoby dbającej o czystość w studiu należy zmywanie w trakcie trwania warsztatów oraz sprzątanie całości studia po wyjściu gości.Szukamy osoby, która byłaby dostępna przez kilka wieczorów w miesiącu w dni powszednie i co najmniej 2 wybrane weekendy w miesiącu. Grafik jest elastyczny, dostosowujemy go do dyspozycyjności zespołu.Forma zatrudnienia: umowa zlecenieWymagania: niezbędne aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, posługiwanie się językiem polskim oraz przyjazne nastawienie do dzieciStudio mieści się na Muranowie, warto mieć to na uwadze planując dojazdy czy późniejsze powroty.Chętnych do zasilenia naszego zespoły bardzo prosimy o napisanie kilku słów o sobie lub o przesłanie CV, wraz ze wskazaniem swojej dyspozycyjności.

Linetech S.A. - Pracownik Działu Utrzymania Czystości
Linetech S.A. - Pracownik Działu Utrzymania Czystości
nowe Jasionka dzisiaj

Firma Linetech S.A. specjalizująca się w naziemnej obsłudze statków powietrznych, poszukuje do swojego zespołu pracowników do mycia i sprzątania samolotów– zarówno pokładów, jak i części zewnętrznej. Wymagania:• doświadczenie w pracach porządkowych - mile widziane• zaangażowanie w wykonywaną pracę• niekaralność• dyspozycyjność Oferujemy:• przyjazne środowisko pracy• stabilność zatrudnienia• możliwość rozwoju zawodowego

Sprzątanie lokale usługowe
Sprzątanie lokale usługowe
nowe Gdańsk dzisiaj

Poszukujemy Pani do sprzątania oraz do pomocy w rozkładaniu towaru. Praca w 3 lokalach usługowych. Minimum 1 raz w tygodniu w każdym lokalu.Lokalizacja Gdańsk Kokoszki, Gdańsk Jasień/Piecki Migowo, Gdańsk Orunia Górna.Praca w wymiarze 1/2 do 1 etatu. Elastyczne godziny zatrudnienia.Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie, itp.).

Dam pracę Karpacz
Dam pracę Karpacz
nowe Karpacz dzisiaj

Dzień dobry Zatrudnię osoby w charakterze: Konserwatora oraz obsługa recepcji na nocnej zmianie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny, udzielę szczegółowych informacji. Zapraszam do kontaktu

Recepcjonista poszukiwany! Dołącz do ekipy MOXY!
Recepcjonista poszukiwany! Dołącz do ekipy MOXY!
nowe Szczecin dzisiaj

Moxy jest to nowoczesny, nieoczywisty, zaskakujący swoją prostotą i lifestyle’owym designem hotel najnowszej marki sieci Marriott, która powstała jako odpowiedź na zmieniające się oczekiwania współczesnych podróżujących.Ambicją marki jest to, aby dostarczyć zabawne wrażenia i dać miejsce do zabawy. Sercem hotelu jest Tętniący życiem bar oraz części wspólne oferujące muzykę na żywo, eventy, gry i zabawę. Otoczenie i wyposażenie baru pozwala na spędzenie wolnego czasu nie tylko przyjemnie, ale również aktywnie.Żyjemy dla niesfornych, impulsywnych i odważnych.Spójrzmy prawdzie w oczy – bez nich praca byłaby do niczego.Jeżeli myślisz, że przez tatuaże w widocznym miejscu, kolczyki na twarzy lub kolorowy irokez nie masz szans – jesteś w błędzie. Im bardziej odjechana stylówa tym lepiej!Szukamy ludzi z poczuciem humoru, łatwością nawiązywania kontaktów, którzy nie boją się wyzwań.Jeżeli jesteś kreatywny, uśmiechnięty, masz wysoką kulturę osobistą i stawiasz na rozwój to będziesz doskonałym członkiem naszej drużyny!Nie mamy wiele wymagań.Wystarczy chęć do pracy i motywacja. Poczucie humoru będzie dodatkowym atutem.Doświadczenie oraz znajomość języków obcych na pewno zwiększy szanse potencjalnego kandydata.Co dostaniesz od nas?Umowa o prackę, szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje, i wiele innychAplikuj już dziś i stwórz razem z nami najbardziej odjechane miejsce w Szczecinie!

praca dla kobiety
praca dla kobiety
nowe dzisiaj

Ośrodek Wczasowy Sorrento w Marianówce poszukuje pracowników na stanowisko pokojowej .Praca w młodym zespoleSzukamy pracowników na stałe , sezonowo lub weekendowoOferujemy stabilne zatrudnienie, konkurencyjne stawki, dobrą atmosferę.Oczekujemy dyspozycyjności, umiejętności pracy pod presją czasu, zaangażowania i umiejętności pracy w zespole.Prosimy o wysyłanie CV i kontakr w sprawie rozmowy kwalifikacyjnejZapraszamy do kontaktu.

Pokojowy/-a | Hotel Navigator | Zbąszyń
Pokojowy/-a | Hotel Navigator | Zbąszyń
nowe Zbąszyń dzisiaj

Poszukujemy koleżanek i kolegów na stanowisko Pokojowej/-ego.Główne zadania:przygotowanie pokoi hotelowych na przyjazd gości zgodnie z standardamisprzątanie przestrzeni ogólnodostępnychdbanie o porządek i dobry wizerunek hoteluzgłaszanie usterek do Działu Technicznegościsła współpraca z pozostałymi działami hoteluOczekujemy:doskonałej organizacji pracy własnejumiejętności pracy w zespoledokładności i sumiennośćOferujemy:praca w weekendy oraz w tygodniu na podstawie umowy o pracę lub zleceniaelastyczny grafik, z możliwością dopasowania do innych zajęćatrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętnościzniżki pracowniczeJeśli lubisz porządek w swoim otoczeniu, jesteś sumienny i dokładny – napisz do nas!

Agent/ka wynajmu samochodów
Agent/ka wynajmu samochodów
nowe dzisiaj

Firma ACE RENT A CAR (OSEK RENT A CAR Sp. z o.o.) zajmuje się krótkoterminowym wynajmem samochodów. Jesteśmy rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku miastach w Polsce. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:Agent/ka wynajmu samochodów.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:wynajem i odbiór samochodów, głównie na lotnisku Kraków-Balice,profesjonalna obsługa klienta -również w języku angielskim,dbanie o stan techniczny samochodów,relokacje samochodów,raportowanieWYMAGANIA OD KANDYDATA:prawo jazdy kategorii Bznajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymwysoka kultura osobistadyspozycyjność i elastycznośćuczciwość, rzetelność, sumienne wywiązywanie się z obowiązkówOFERUJEMY:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnymmożliwość rozwoju zawodowegoMiejsce pracy: Lotnisko Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk.

Recepcjonista/recepcjonistka, Pokojowa - hotel Zakopane
Recepcjonista/recepcjonistka, Pokojowa - hotel Zakopane
nowe Zakopane dzisiaj

Hotel w Zakopanem zatrudni na następujące stanowiska:RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKAOczekujemy:- bardzo dobrej organizacji pracy;- dobrej znajomość języka angielskiego;- punktualności, zaangażowania, umiejętności pracy w zespole.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;POKOJOWA/POMOC PRZY ŚNIADANIACHMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;Oferujemy:- stałą pracę;- atrakcyjne wynagrodzenie;- brak nocnej zmiany;- przerwy wliczone w godziny pracy;- umowa o pracę/zaleceniaPraca bez zakwaterowania.

Pokojowa w hotelu w CENTRUM KRAKOWA
Pokojowa w hotelu w CENTRUM KRAKOWA
nowe Kraków dzisiaj

JetJob (Agencja zatrudnienia nr 25517) jest firmą złożoną przez specjalistów z przeszło 16-sto letnim doświadczeniem w branży HR. Nasi eksperci zajmują się kompleksową realizacją projektów rekrutacyjnych, leasingowych oraz outplacementowych. Każdy z Nas posiada wieloletnie praktyki w dziedzinie doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego .Dla naszego klienta z branży hotelarskiej poszukujemy osób na stanowisko: pokojowa w hoteluDo obowiązków należeć będzie:prace porządkowe na terenie obiektów hotelowychdbałość o czystość i porządek obiektuwspółpraca z innymi działamiOczekujemy:dokładności i rzetelności w wykonywaniu swoich obowiązkówdyspozycyjności do pracy ( praca w dni powszednie i weekendy 8:00-16:00)punktualnościOferujemy:pracę w hotelu w centrum Krakowaelastyczny grafik pracę w miłej atmosferzeAdministratorem Twoich danych osobowych jest Firma JetJob Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Opolska 110. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail wskazanym w ogłoszeniu. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Ratownik WOPR Verano
Ratownik WOPR Verano
nowe Kołobrzeg dzisiaj

Centrum Zdrowia i Relaksu VERANO w Kołobrzegu jest jednym z obiektów hotelowo-leczniczych na wybrzeżu zachodniopomorskim o ugruntowanej pozycji na rynku. Obiekt całoroczny, posiada 540 miejsc noclegowych. W związku z rozszerzeniem działalności  poszukujemy osób planujących swoją przyszłość na  n/w stanowisku:Ratownik WOPR - do obsługi basenu solankowego, mile widziane uprawnienia fizjoterapeuty Jeśli posiadasz:- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole-motywację do pracy i zaangażowanie oraz chcesz się rozwijać… zapraszamy do współpracy!!!Współpracując z nami otrzymasz:-przeszkolenie pod okiem doświadczonej kadry; wsparcie zawodowe,- stabilne warunki zatrudnienia,- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności z możliwością rozwoju zawodowego.CV prosimy o przesłanie na adres mailowy lub kontakt osobisty.Telefon kontaktowy: 94 35 53 011 Prosimy o wpisanie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko: Ratownik WOPR  prowadzonego przez firmę Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.Administratorem danych osobowych jest Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. z o.o. w Kołobrzegu.Podstawa prawna:pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Recepcjonistów do hotelu
Recepcjonistów do hotelu
nowe Wrocław dzisiaj

Nowo otwarty MILO Aparthotel poszukuje recepcjonistów / mile widziani uczniowe/studenciOczekujemy:doświadczenia w pracy na recepcji hotelowejkomunikatywnej znajomości języka angielskiegopunktualności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych obowiązkówOferujemy:wynagrodzenie zależne od doświadczeniaspokojną pracę w miłej atmosferzeszkolenia stanowiskowepracę w stabilnej finansowo firmiepracę zmianową w tym nocne zmiany

Recepcjonistka/Recepcjonista Hotel Żubrówka, Białowieża
Recepcjonistka/Recepcjonista Hotel Żubrówka, Białowieża
nowe Białowieża dzisiaj

Hotel Żubrówka w Białowieży zatrudni osobę na stanowisku recepcjonistka/recepcjonista.Zakres obowiązków:- bieżąca obsługa Gości hotelu zgodnie z przyjętymi standardami, meldowanie, wymeldowanie, rozliczanie;- przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i elektronicznych;- współpraca z innymi działami hotelu, w celu zapewnienia właściwego komfortu pobytu Gości.Oczekiwania:- wykształcenie min. średnie;- komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;- gotowość do podjęcia pracy w 12 godz. systemie zmianowym;- otwartość na kontakt z ludźmi i realizację ich potrzeb;- umiejętność pracy w zespole jak i pracy samodzielnej;- uśmiech i pogoda ducha.Oferujemy:- umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym;- konkurencyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe;- grafik dopasowany do potrzeb;- wysoką kulturę pracy w zgranym zespole, gdzie zawsze można liczyć na wsparcie i pomoc.Dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej hotelu:www.hotel-zubrowka.pl/kontakt w zakładce "kierownik recepcji"

PILNIE pomoc do żłobka zatrudnię - Mały Płaszów
PILNIE pomoc do żłobka zatrudnię - Mały Płaszów
nowe Kraków dzisiaj

Pilnie zatrudnimy Panią na stanowisko pomocy w żłobku. Główny zakres obowiązków: utrzymanie czystości w całej placówce, rozdzielanie posiłków, mycie naczyń, w razie konieczności pomoc przy dzieciach ( karmienie, przebieranie, wyjście na spacer). Praca w żłobku na Małym Płaszowie od już.

Opiekunka w żłobku
Opiekunka w żłobku
nowe Kraków dzisiaj

Niewielki żłobek poszukuje energicznych, uśmiechniętych, otwartych i komunikatywnych osób kochających pracę z dziećmi. Doświadczenie, kreatywność i znajomość zasad NVC (Porozumienie bez Przemocy) będą dodatkowym atutem. Oczekujemy: ️ ukończonego kursu na opiekuna w żłobku lub minimum roczne doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3 (umowa o pracę, zlecenie, wolontariat) lub ukończone studia np. na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna czy pielęgniarstwo Oferujemy: ️zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie ️wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia ️premie uznaniowe ️pracę w zgranym zespole ️możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

OPIEKUNKA DLA KOBIETY - 40L. - STWARDNIENIE ROSIANE
OPIEKUNKA DLA KOBIETY - 40L. - STWARDNIENIE ROSIANE
nowe dzisiaj

71-784 SZCZECIN - 4000 ZŁ NETTO PRYWATNIE - OD 01.10 SZUKAM 2 OPIEKUNEK NA ZMIANY KOBIETA 40 LAT, 150 CM, 45 KG – SMA RDZENIOWY ZANIK MIĘŚNI, WÓZEK INWALIDZKI, UMYSŁ SPRAWNY (PANI PRACUJE ZDALNIE) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: HIGIENA I PIELĘGNACJA, POMOC W UBRANIU, WSTANIU Z ŁÓŻKA, PRZYGOTOWANIU I PODANIU POSIŁKÓW, CZYNNOŚCI PORZĄDKOWE PANI KORZYSTA Z TOALETY, NIE NOSI PAMPERSÓW, KĄPIEL POD PRYSZNICEM, MIESZKA SAMA, PRZYCHODZI ASYSTENT OS. NIEPEŁNOSPRAWNEJ, RAZ W TYGODNIU PRZYCHODZI REHABILITANT, CZASAMI 1X W NOCY TRZEBA WSTAĆ, JEST PODNOŚNIK, KOBIETA MIESZKA W MIESZKANIU (50MKW) NA PARTERZE

Opieka godzinowo- mobilna seniorka 77lat Białystok
Opieka godzinowo- mobilna seniorka 77lat Białystok
nowe dzisiaj

Poszukuje Opiekunki do mobilnej seniorki w wieku 77 lat Białystok Poszukuje osób z doświadczeniem w opiece nad seniorami Miejsce zlecenia: Białystok, ul. Jęczmienna Zlecenie : 3x w tygodniu ( wt , śr, czw) 2h dziennie Zlecenie od zaraz Stawka: 20,00zł netto / h ( na rękę) Umowa zlecenie Podopieczna to kobieta po udarze ,porusza się samodzielnie. Zakres obowiązków: przygotowanie posiłku, pomoc w czynnościach domowych, podanie leków, towarzystwo- aktywizacja( gry intelektualne, czytanie książek) Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego

OPIEKA
OPIEKA
nowe Sokółka dzisiaj

Niesamodzielna kobieta na wózku, 40l.(z zanikiem mięśni, z tracheotomią) zatrudni silną osobę (mężczyznę lub kobietę) z doświadczeniem w opiece. Mieszkam ok.50 km.od Białegostoku, niezbedny samochód.Praca 8h.dziennie. Wynagrodzenie 5.300 zł.netto. umowa zlecenie.

Filtr