Sortowanie:
Znaleziony: 3916 ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
Szukam pomocy dla seniorki w Koszalinie
Szukam pomocy dla seniorki w Koszalinie
nowe Koszalin dzisiaj

Opis oferty pracyPoszukuję uczciwej pani do pomocy dla seniorki na 2-4 godziny dziennie od połowy kwietnia. Pomoc do robienia zakupów, przygotowania posiłków, sprzątania itp. Miejsce pracy okolice ulicy Wyspiańskiego Koszalin. Wynagrodzenie do ustalenia.

Pomoc w przedszkolu żłobku
Pomoc w przedszkolu żłobku
nowe Swarzędz dzisiaj

Opis oferty pracyPoszukujemy pomoc opiekuna do przedszkola Kochasz dzieci to jest to co chcesz robić zgloś się :) wiek Nie ma znaczenia:) Zakres obowiązków: -przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach -doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal, -dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka, Porządki na zewnątrz i w częściach wspólnych przygotowanie posiłków -współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci, -pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych. Oczekiwania: Jeśli nie masz kwalifikacji my Cię przeszkolimy :) -wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub -wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3. Kwalifikacje oraz doświadczenie winno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.

Opieka za mieszkanie
Opieka za mieszkanie
nowe Rawicz wczoraj

Opis oferty pracyPodejmę opiekę nad osobą chorą, starszą, w zamian za zamieszkanie. Nie palę.

Opiekunowie osób starszych Piaseczno
Opiekunowie osób starszych Piaseczno
Piaseczno 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJesteśmy firmą świadczącą usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/ka osób niepełnosprawnych. Miejsce pracy: Piaseczno PRACA OD ZARAZ w miejscu zamieszkania podopiecznego. Zakres obowiązków m. in.: podstawowe czynności pielęgnacyjno-higieniczne, wspieranie procesu leczenia, wykonywanie czynności gospodarczych, przygotowywanie i podawanie posiłków. Wymagania niezbędne: umiejętność pracy z podnośnikiem i pasami, doświadczenie w wykonywaniu czynności pielęgnacyjno-higienicznych, cierpliwość, empatia. Zapewniamy: wsparcie koordynatorów, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w stabilnej firmie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 250 25 19, 669 - pokaż numer telefonu - lub przesyłania CV poprzez formularz.

asystent osoby niepełnosprawnej
asystent osoby niepełnosprawnej
Reda 2 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy opiekunów dla osób niepełnosprawnych do realizacji wsparcia indywidualnego Wymagania: - wykształcenie średnie - minimum 6 miesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami niepełnosprawnymi Oferujemy: - elastyczne godziny realizacji usług - umowę zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Kontraktor Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-446), ul. Mrzeżyńska 10, tel. +48 61/ 66 01 380. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.kontraktor.biz.pl Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem @ Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Zatrudnię Panią
Zatrudnię Panią
Warszawa 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyZatrudnię Panią do pomocy w gospodarstwie domowym. Obowiązki sprzątanie, gotowanie i wychodzenie na spacery z psem. Możliwość zamieszkania u nas w domu. O dalsze szczegóły proszę dzwonić. Preferowane Panie z Ukrainy i Białorusi. Tel: 504 - pokaż numer telefonu - (Stawka: 5100 brutto).

Opieka dla seniorki
Opieka dla seniorki
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyWitam. Poszukuję opiekunki dla mojej babci (1-3 razy w tygodniu). Babcia m 85 lat i mieszka w Toruniu. Jest osobą chodzącą, w miarę jeszcze samodzielną, ale potrzebuje pomocy w zakresie takich czynności jak: -sprzątanie - odkurzanie, pranie, mycie okien itp. -regularne przyjmowanie leków -drobne zakupy -ewentualnie mile widziana możliwość dotrzymania towrzystwa starszej pani Cena i szczegóły do uzgodnienia. Pozdrawiam

POMOC DOMOWA OPIEKUNKA ZAMIESZKANIEM SPRZATANIE
POMOC DOMOWA OPIEKUNKA ZAMIESZKANIEM SPRZATANIE
Lublin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracy Szukam pomocy domowej. Szukam osoby która zadba o czystość w domu, zadba żeby wszystko było na swoim miejscu, poprasuje i poukłada rzeczy, jak trzeba to umyje okno, czy coś zaszyje, czy zrobi niewielkie zakupy w sklepie obok. Czasami jeżeli będzie potrzeba to pobawi się z 4 letnim dzieckiem. Praca na stałe z zamieszkaniem (województwo DOLNOSLĄSKIE OKOLICE GŁOGOWA).MIESZKAMY NA WSI DOM JEDNORODZINNY Z OGRODEM. Czasami wyjazd na wspólne wakacje. Zgłoś się jeżeli jesteś dokładna, lubisz i potrafisz sprzątać, gdy lubisz jak rzeczy są na swoim miejscu i nie masz problemu, aby je tam starannie układać :). Ważne, żebyś była pozytywnie nastawiona do zycia . czekamy na CIEBIE . TELEFON 451_218_233

Opiekunowie osób starszych Piaseczno
Opiekunowie osób starszych Piaseczno
Kętrzyn 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyJesteśmy firmą świadczącą usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/ka osób niepełnosprawnych. Miejsce pracy: Piaseczno PRACA OD ZARAZ w miejscu zamieszkania podopiecznego. Zakres obowiązków m. in.: podstawowe czynności pielęgnacyjno-higieniczne, wspieranie procesu leczenia, wykonywanie czynności gospodarczych, przygotowywanie i podawanie posiłków. Wymagania niezbędne: umiejętność pracy z podnośnikiem i pasami, doświadczenie w wykonywaniu czynności pielęgnacyjno-higienicznych, cierpliwość, empatia. Zapewniamy: wsparcie koordynatorów, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w stabilnej firmie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 250 25 19, 669 - pokaż numer telefonu -

Opieka nad dzieckiem
Opieka nad dzieckiem
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyPoszukiwana niania, ciocia, babcia do opieki nad 15 miesięcznym chłopcem w razie choroby przez miesiąc, dwa. Synek uczęszcza do żłobka ale większość czasu jednak jest chory. Jest możliwość opieki łączonej z innym dzieckiem, w takiej sytuacji jestem skłonna nie puszczać dziecka przez miesiąc do żłobka.

Praca w żłobku - zastępstwo w marcu
Praca w żłobku - zastępstwo w marcu
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyŻłobek "Lokomotywa" w Krakowie (ul. Glogera 5) zatrudni osobę na zastępstwo w marcu na stanowisko: opiekun. Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będą towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata. Jeżeli: -posiadasz odpowiednie kwalifikacje, -uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt, -jesteś kreatywny, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki... Dołącz do załogi Lokomotywy! Wymagania: Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba (wymogi z art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3): 1) posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub 2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza lub 3) osoba (wymogi z art. 16 ust. 2 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3), która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie: a) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub b) średnie lub średnie branżowe oraz: - co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 (jeśli osoba nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności) lub - przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3. Informacje o żłobkach i przedszkolach: www.lokomotywa.net.pl OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o.; 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Podhalańska 4, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Rafał Andrzejewski, tel. 504 - pokaż numer telefonu - . Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko (ewentualnie w przyszłych procesach rekrutacji o ile wyrazi Pan/Pani zgodę). Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, c i art. 9 ust. 2 lit. a RODO oraz inne akty prawne, w szczególności odpowiednio ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy wraz z aktami wykonawczymi lub ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny wraz z aktami wykonawczymi, ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (o ile ma zastosowanie). Jeżeli złoży nam Pan/Pani dokumenty aplikacyjne na dane stanowisko – czynność ta stanowi jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co do których przepisy prawa nie przewidują obowiązku ich zebrania. Zatem możemy przetwarzać Pani / Pana dane nawet jeżeli nie dostarczy nam Pan/Pani zgody zaproponowanej przez nas przy ogłoszeniu. Jeżeli jednak chce Pan/Pani brać udział w przyszłych rekrutacjach – prosimy o udzielnie zgody zgodnie z załączony wzorem. Posiada Pani/Pan prawo do: prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, w tym prawo do uzyskania kopii danych; prawo do żądania sprostowania (poprawienia) danych osobowych; prawo do usunięcia danych; prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych); cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (ale tylko w stosunku do danych osobowych które są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody – ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pełna treść klauzuli znajduje się na naszej stronie www.lokomotywa.net.pl

Praca w żłobku - Kraków, ul. Glogera 5
Praca w żłobku - Kraków, ul. Glogera 5
4 kilka dni temu

Opis oferty pracyŻłobek "Lokomotywa" w Krakowie (ul. Glogera 5) zatrudni osobę na stanowisko: opiekun. Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, która będą towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata. Jeżeli: -posiadasz odpowiednie kwalifikacje, -uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt, -jesteś kreatywny, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki... Dołącz do załogi Lokomotywy! Co oferujemy? -stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -premie uznaniowe, -DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE, -pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowych salach, -stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki, -przyjacielską atmosferę, -możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wymagania: Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba (wymogi z art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3): 1) posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub 2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza lub 3) osoba (wymogi z art. 16 ust. 2 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3), która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie: a) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub b) średnie lub średnie branżowe oraz: - co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 (jeśli osoba nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności) lub - przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3. Informacje o żłobkach i przedszkolach: www.lokomotywa.net.pl OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o.; 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Podhalańska 4, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Rafał Andrzejewski, tel. 504 - pokaż numer telefonu - . Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko (ewentualnie w przyszłych procesach rekrutacji o ile wyrazi Pan/Pani zgodę). Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, c i art. 9 ust. 2 lit. a RODO oraz inne akty prawne, w szczególności odpowiednio ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy wraz z aktami wykonawczymi lub ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny wraz z aktami wykonawczymi, ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (o ile ma zastosowanie). Jeżeli złoży nam Pan/Pani dokumenty aplikacyjne na dane stanowisko – czynność ta stanowi jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co do których przepisy prawa nie przewidują obowiązku ich zebrania. Zatem możemy przetwarzać Pani / Pana dane nawet jeżeli nie dostarczy nam Pan/Pani zgody zaproponowanej przez nas przy ogłoszeniu. Jeżeli jednak chce Pan/Pani brać udział w przyszłych rekrutacjach – prosimy o udzielnie zgody zgodnie z załączony wzorem. Posiada Pani/Pan prawo do: prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, w tym prawo do uzyskania kopii danych; prawo do żądania sprostowania (poprawienia) danych osobowych; prawo do usunięcia danych; prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych); cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (ale tylko w stosunku do danych osobowych które są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody – ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pełna treść klauzuli znajduje się na naszej stronie www.lokomotywa.net.pl

Nauczyciel w przedszkolu
Nauczyciel w przedszkolu
4 kilka dni temu

Opis oferty pracyPoszukujemy opiekuna do przedszkola Kochasz dzieci to jest to co chcesz robić zgloś się :) wiek Nie ma znaczenia:) Zakres obowiązków: -przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z planem edukacyjnym obowiązującym w żłobkach -doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności pod kierunkiem wykwalifikowanej kadry zatrudnionej w naszych żłobkach, aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal, -dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach Żłobka, -współpraca z wszystkimi pracownikami Żłobka oraz rodzicami dzieci, -pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych. Oczekiwania: Jeśli nie masz kwalifikacji my Cię przeszkolimy :) -wykształcenie wyższe pedagogiczne, opiekuńczo wychowawcze lub kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub -wykształcenie średnie oraz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3 lub ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3. Kwalifikacje oraz doświadczenie winno być poświadczone odpowiednimi dokumentami, np. świadectwem pracy lub dyplomem uczelni wyższej.

Studentka do żłobka na godziny
Studentka do żłobka na godziny
7 dni plecy

Opis oferty pracyDzień dobry, Zatrudnię studentkę do żłobka na 4 godziny dziennie, umowa zlecenie, elastyczny grafik , stawka godzinowa 28 zł brutto. Żłobek mieści się na Targówku. Po kresie próbnym możliwość przejścia na cały etat. Nasz żłobek jest kameralny, panuje w nim przyjazna atmosfera. Wymagania: -kurs opiekuna w żłobku -niekaralność

Opiekunka dziecięca
Opiekunka dziecięca
8 dni plecy

Opis oferty pracyGo Montessori to dwujęzyczny żłobek i przedszkole wyjątkowej filozofii. Naszą największą wartością są ludzie. Stawiamy na relacje, współpracę, przyjazną, ciepłą atmosferę Obecnie do naszego zespołu poszukujemy opiekunki dziecięcej z kwalifikacjami i doświadczeniem. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie 4600 – 6800 zł brutto/mies. Miejsce pracy: Przedszkole Go Montessori ul. Ogrodnicza 13, Nowe Babice Dogodny dojazd komunikacją miejską z Warszawy (autobus nr 719 i 729) - 15 minut z przystanku Metro Bemowo. Przystanek autobusowy 5 minut od przedszkola. Oczekiwane umiejętności: - doświadczenie w prowadzeniu grupy żłobkowej - ukończony kurs opiekunki dziecięcej lub ukończone studia pedagogiczne - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie 4600-6800 brutto/mies. - pakiet benefitów (opieka medyczna, dofinansowanie do karty multisport, dodatkowe dni wolne od pracy, spotkania integracyjne, świętowanie urodzin, ciepły posiłek w ciągu dnia) - umowę o pracę - pracę w życzliwym, wspierającym zespole - udział w szkoleniach i warsztatach - spotkania integracyjne - wsparcie doświadczonych pedagogów i zespołu specjalistów - możliwość awansu na wyższe stanowiska dydaktyczne i managerskie - możliwość rozwoju w ramach naszych żłobków, przedszkoli, szkół Swoje CV prześlij proszę na podany adres mailowy i nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Spółka komandytowa, ul. Dostępna 60, 01-490 Warszawa w celach rekrutacyjnych. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych Dz. U. UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.). Do zobaczenia :)

Żłobek poszukuje pielegniarki/ położnej
Żłobek poszukuje pielegniarki/ położnej
8 dni plecy

Opis oferty pracySamorządowy żłobek w dzielnicy Włochy, ul. Astronautów 5A, poszukuje osoby na stanowisko starszej pielęgniarki/ położnej. Do obowiązków należy m.in. nadzór nad wykonywaniem codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, prowadzenie dokumentacji pielęgnacyjnej, współpraca z rodzicami i opiekunami itp. Oferujemy: - pracę w jednostce organizacyjnej miasta stołecznego Warszawy (sektor publiczny) na atrakcyjnych warunkach: - bardzo dobrą atmosferę pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wolne weekendy i święta, - możliwość awansu i rozwoju, - rozbudowany pakiet socjalny (dopłata do wypoczynku, do świąt, karty sportowe), - dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. 13-tka oraz nagroda jubileuszowa na każde 5 lat stażu pracy. Oczekujemy: Wykształcenia kierunkowego: - średnie lub wyższe na kierunku pielęgniarka lub położna - aktualne prawo do wykonywania zawodu Ponadto: - pełnoletności; - pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych; - aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych; - niekaralności za przestępstwa umyślne; - niekaralności za przestępstwa na tle seksualnym; - odbycia szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej dziecku. Mile widziane doświadczenie. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z kierownikiem Żłobka 71 ul. Astronautów 5A Serdecznie zapraszam do nawiązania współpracy

Zatrudnię pomoc kuchenna
Zatrudnię pomoc kuchenna
Koszalin 8 dni plecy

Opis oferty pracyZatrudnię Panią jako pomoc do kuchni i sprzątania a także pomoc do dzieci w żłobku kontakt 502 - pokaż numer telefonu - .

Kielanówka, Rzeszów -opiekunka dziecięca - praca- żłobek
Kielanówka, Rzeszów -opiekunka dziecięca - praca- żłobek
8 dni plecy

Opis oferty pracySieć Żłobków i Przedszkoli MALUSZKOWO w Rzeszowie i Kielanówce (Gmina Boguchwała) poszukuje osób chętnych do pracy w żłobku na stanowisku: opiekunka dziecięca spełniające ustawowe wymagania do wykonywania danego zawodu. Wymagania: - wykształcenie wyższe zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3 - wykształcenie średnie lub średnie branżowe oraz ukończony kurs Opiekunki dziecięcej (280 godz.) - mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w żłobku/klubie dziecięcym Oferujemy: - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę od zaraz - możliwość rozwoju zawodowego i korzystanie z wypracowanych w Maluszkowie standardów - miłą i przyjazną atmosferę w pracy - atrakcyjne i bogato wyposażone miejsce pracy Zainteresowane osoby proszę o wysłanie cv lub kontakt telefoniczny: 533 - pokaż numer telefonu - Zachęcamy do zapoznania się z firmą: www.maluszkowo.com.pl

PRACA dla opiekunki z zamieszkaniem. Kraków
PRACA dla opiekunki z zamieszkaniem. Kraków
Kraków 8 dni plecy

Opis oferty pracyDROGIE OPIEKUNKI- OFERTA PRACY! Kraków- od 25.02.2024 r Podopieczny- pan w wieku 88 lat, chodzący, potrzebujący asekuracji przy myciu ( jest prysznic), chory na cukrzycę - podawanie insuliny raz dziennie, lekkostrawne posiłki, podawanie leków, zakupy, gotowanie. Pan spokojny, sympatyczny, przesypia noce. Praca z zamieszkaniem, własny pokój, wyżywienie, wynagrodzenie 3800 zł/mc. zainteresowane Panie prosze o kontakt pod tel. 790 - pokaż numer telefonu -

Praca w magazynie- Niemcy, Berlin- wymagana znajomość j.niem
Praca w magazynie- Niemcy, Berlin- wymagana znajomość j.niem
Opole 8 dni plecy

Opis oferty pracyPracownik magazynowy ze znajomością języka niemieckiego Niemcy z Klaver Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe? Masz doświadczenie? Znasz język niemiecki? Zadzwoń i aplikuj! Gdzie? Berlin Oczekiwania: • komunikatywna znajomość języka niemieckiego • aktualne uprawnienia na wózki widłowe • doświadczenie • prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód Zakres obowiązków: • praca w magazynie • zbieranie zamówień – dom i ogród • przygotowanie towaru do wysyłki • dbanie o czystość na stanowisku pracy Oferujemy: • praca w Niemczech, w dużej, dobrze zorganizowanej firmie • atrakcyjne wynagrodzenie • praca na dłuższy czas Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń : Dominika +48 570 - pokaż numer telefonu - Kamila +48 570 - pokaż numer telefonu - Daria +48 577 - pokaż numer telefonu - Wiktoria S. +48 731 - pokaż numer telefonu - Wiktoria W. +48 570 - pokaż numer telefonu - Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00! Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Opiekunka żłobek Pruszków
Opiekunka żłobek Pruszków
Pruszków 11 dni plecy

Opis oferty pracyŻłobek w Pruszkowie zatrudni Opiekunkę do sprawowania opieki nad dziećmi w wieku 1-3 lata. Obowiązki: -Dbanie o bezpieczeństwo dzieci -Zabawy z dziećmi -Czynności pielęgnacyjne i higieniczne Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, punktualnej, przyjaznej, posiadającej doświadczenie w opiece nad dziećmi. Oferujemy: -pracę od zaraz, umowę o pracę na pełen etat lub zlecenie -stabilne zatrudnienie i pracę zmianową z elastycznym grafikiem -prace w miłym i zgranym zespole pedagogicznym -wszelkie materiały edukacyjne/plastyczne do wykorzystania w pracy z dziećmi -benefity (premie,szkolenia,wolne długie weekendy) Czekamy na Twoje CV i chętnie zaprosimy na spotkanie w naszym żłobku :)

Żłobek podejmie współpracę z pielęgniarką
Żłobek podejmie współpracę z pielęgniarką
Kraków 12 dnia plecy

Opis oferty pracySieć żłobków w Krakowie nawiąże współpracę z pielęgniarką lub położną. Praca dorywcza, godziny i zakres pracy do uzgodnienia. CV bardzo proszę przesyłać przez formularz.

Szukam opiekunki do starszej Pani
Szukam opiekunki do starszej Pani
Dębica 12 dnia plecy

Opis oferty pracySzukam opiekunki do starszej Pani na kilka godzin dziennie. Pani jest chodząca. Praca jest w Pustyni koło Dębicy. Więcej informacji pod numerem telefonu 14 682 20 42.

Zatrudnię Panią
Zatrudnię Panią
Lubin 12 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnię Młoda Panią do opieki Pana 50+ więcej w prywatnej rozmowie

LOGOPEDA
LOGOPEDA
Czarnków 13 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy logopedy Wymagania: - kwalifikacje w zawodzie logopedy - minimum 3 miesięczne doświadczenie zawodowe Oferujemy: - umowę zlecenie - atrakcyjne wynagrodzenie Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: Kontraktor Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-446), ul. Mrzeżyńska 10, tel. +48 61/ 66 01 380. Dodatkowe informacje można uzyskać przez stronę internetową www.kontraktor.biz.pl Z naszym Inspektorem Ochrony Danych można skontaktować się pod adresem @ Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne. Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Opiekun dziecięcy pilnie poszukiwany
Opiekun dziecięcy pilnie poszukiwany
Kraków 14 dnia plecy

Opis oferty pracyKameralny żłobek w Krakowie mieszczący się w dzielnicy Prądnika Białego PILNIE poszukuje opiekuna dziecięcego w pełnym wymiarze czasu pracy na zastępstwo w okresie miesiąca marca 2024 r. Oferujemy pracę w miłej, spokojnej atmosferze oraz szansę na zdobycie doświadczenia. Forma zatrudnienia do ustalenia zgodnie z preferencjami. W zakresie obowiązków mieści się opieka dzienna i edukacja małych dzieci w godzinach działalności placówki pn-pt 7:30 - 17:30. Prosimy o przesłanie CV razem ze zdjęciem i klauzula RODO na adres email: @

Opiekunka
Opiekunka
15 dni plecy

Opis oferty pracyPoszukuje opiekunki do osoby niepelnosprawnej porszającej się na wózku inwalidzkim. Kobieta 92 lat , sprzątanie, sporządzenie posiłków toaleta, podanie leków. Osoba kontaktowa. 606 - pokaż numer telefonu -

Opieka nad dzieckiem
Opieka nad dzieckiem
Warszawa 15 dni plecy

Opis oferty pracyPoszukuję studenta, w tym AWF do pracy z dzieckiem 8 lat. Kilka godzin w miesiącu po godzinie 17. Zakres pracy: lekkie ćwiczenia fizyczne, wspólne pisanie liter, wyjścia na boisko latem, gra w piłkę. Aktywizacja ruchowa, zabawy, gry, inne. Chłopiec jest zdrowy, jednak wymaga motywacji (zachęty) do ruchu. Warszawa Wola Wymagania: wysoka kultura osobista, zainteresowania sportem, koniecznie osoba niepaląca. Stawka za godzinę: od 25 zł (w zależności od zaangażowania)

Poszukiwany opiekun/ pomoc opiekuna w żłobku - Warszawa
Poszukiwany opiekun/ pomoc opiekuna w żłobku - Warszawa
16 dni plecy

Opis oferty pracyPilnie zatrudnię osobę na stanowisko opiekuna/pomocy opiekuna w żłobku publicznym nr 9 na Ochocie, ul. Sanocka 7. Konieczne wykształcenie średnie, Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, ukończona szkoła opiekunek lub kurs 280 godzin dla opiekunów żłobkowych. Poza wynagrodzeniem podstawowym co miesiąc przyznawany jest dodatek motywacyjny, a ponadto pracownik ma zagwarantowaną także 13 pensję oraz profity z funduszu socjalnego.

POMOC DO ŻŁOBKA - Mały Płaszów i Zabłocie
POMOC DO ŻŁOBKA - Mały Płaszów i Zabłocie
Kraków 17 dni plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy Panie na stanowisko pomocy w żłobku na Zabłociu oraz na Małym Płaszowie. Główny zakres obowiązków: utrzymanie czystości w całej placówce, rozdzielanie posiłków, mycie naczyń, w razie konieczności pomoc przy dzieciach ( karmienie, przebieranie, wyjście na spacer). Mile widziane osoby,które chciałyby ewentualnie zrobić kurs na opiekunkę w żłobku.

Praca w żłobku - Kraków, os. Złotej Jesieni 2c
Praca w żłobku - Kraków, os. Złotej Jesieni 2c
18 dni plecy

Opis oferty pracyŻłobek "Lokomotywa" w Krakowie (os. Złotej Jesieni 2c) zatrudni osobę na stanowisko: opiekun. Poszukujemy osoby kreatywnej, sumiennej, pełnej pasji do pracy z dziećmi, które będzie towarzyszyć naszym Podopiecznym w codziennym poznawaniu świata. Jeżeli: -posiadasz odpowiednie kwalifikacje, -uwielbiasz pracę z dziećmi i łatwo nawiązujesz z nimi kontakt, -jesteś kreatywny, sumienny, odpowiedzialny i angażujesz się w wykonywane obowiązki... Dołącz do Lokomotywy! Co oferujemy? -stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne wynagrodzenie, -premie uznaniowe, -DOFINANSOWANE STUDIA PODYPLOMOWE, -pracę w przestronnych, nowoczesnych, kolorowych salach, -stałe doposażenie w materiały i pomoce dydaktyczne, zabawki, -przyjacielską atmosferę, -możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wymagania: Opiekunem w żłobku lub klubie dziecięcym może być osoba (wymogi z art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3): 1) posiadająca kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub 2) która ukończyła studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza lub 3) osoba (wymogi z art. 16 ust. 2 ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3), która odbyła nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenie z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiada co najmniej wykształcenie: a) wyższe na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności lub b) średnie lub średnie branżowe oraz: - co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 (jeśli osoba nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności) lub - przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym odbyła 280-godzinne szkolenie, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w art. 16 ust. 1 ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3. Informacje o żłobkach i przedszkolach: www.lokomotywa.net.pl OBOWIĄZEK INFORMACYJNY RODO Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Małopolskie Centrum Edukacji Lokomotywa Sp. z o.o.; 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Podhalańska 4, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: Rafał Andrzejewski, tel. 50*****90. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na dane stanowisko (ewentualnie w przyszłych procesach rekrutacji o ile wyrazi Pan/Pani zgodę). Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, c i art. 9 ust. 2 lit. a RODO oraz inne akty prawne, w szczególności odpowiednio ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy wraz z aktami wykonawczymi lub ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny wraz z aktami wykonawczymi, ustawa z dnia 26 stycznia 1982 r. Karta Nauczyciela (o ile ma zastosowanie). Jeżeli złoży nam Pan/Pani dokumenty aplikacyjne na dane stanowisko – czynność ta stanowi jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co do których przepisy prawa nie przewidują obowiązku ich zebrania. Zatem możemy przetwarzać Pani / Pana dane nawet jeżeli nie dostarczy nam Pan/Pani zgody zaproponowanej przez nas przy ogłoszeniu. Jeżeli jednak chce Pan/Pani brać udział w przyszłych rekrutacjach – prosimy o udzielnie zgody zgodnie z załączony wzorem. Posiada Pani/Pan prawo do: prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, w tym prawo do uzyskania kopii danych; prawo do żądania sprostowania (poprawienia) danych osobowych; prawo do usunięcia danych; prawo do przenoszenia danych osobowych; prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych); cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych (ale tylko w stosunku do danych osobowych które są przetwarzane na podstawie Pani/Pana zgody – ma Pan/Pani prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pełna treść klauzuli znajduje się na naszej stronie www.lokomotywa.net.pl

Pomoc domowa dla osoby niewidzącej
Pomoc domowa dla osoby niewidzącej
Toruń 18 dni plecy

Opis oferty pracyPilnie poszukuję pomocy domowej dla osoby niewidzącej. Praca polegała by na opiece- pomoc przy myciu, ubieraniu, przygotowywaniu posiłków/gotowanie, zakupy/, przygotowanie leków, pracach domowych typu pranie, sprzątanie, w sezonie palenie w piecu c,o. itp. Mile widziane prawo jazdy. Istnieje możliwość zamieszkania w domu jednorodzinnym Miejsce pracy - Toruń Podgórz

Rytmika/Gimnastyka Korekcyjna- Tyczyn i Rzeszów- Przedszkola
Rytmika/Gimnastyka Korekcyjna- Tyczyn i Rzeszów- Przedszkola
Rzeszów 19 dni plecy

Opis oferty pracySieć Żłobków i Przedszkoli MALUSZKOWO w Tyczynie i Rzeszowie poszukuje osób do prowadzenia zajęć z RYTMIKI oraz GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ w przedszkolu. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny. Zachęcamy do zapoznania się z firmą: www.maluszkowo.com.pl.

Praca w charakterze opiekunki , opiekuna
Praca w charakterze opiekunki , opiekuna
Olsztyn 19 dni plecy

Opis oferty pracyZatrudnię opiekunkę, opiekuna medycznego osób starszych w zakładzie opieki długoterminowej w Olsztynie. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.

Opiekunka do żłobka dorywczo studentka
Opiekunka do żłobka dorywczo studentka
Warszawa 19 dni plecy

Opis oferty pracyDo kameralnego punktu opieki na Mokotowie szukamy opiekunki na pół etatu, dorywczo. Zależny nam na osobie odpowiedzialnej, zorganizowanej, cierpliwej i dyspozycyjnej. Miłe widziane studentki pedagogiki lub psychologii. Możliwość dostosowania grafiku do planu na studiach. Zapewniamy milą atmosferę w pracy oraz godne zarobki.

Opiekunka do starszej osoby
Opiekunka do starszej osoby
Radom 19 dni plecy

Opis oferty pracyPraca dla pani emerytki jako pomoc przy opiece nad seniorką (91lat) na 2 godziny dziennie 11-13 .Pani jest osobą kontaktową i chodzącą.. Praca od poniedziałku do soboty włącznie polegająca na podaniu leków, ugotowaniu zupy co 2-3 dni, odgrzaniu obiadu, bieżącym utrzymaniu czystości w pomieszczeniach, dotrzymaniu towarzystwa. Kontakt tylko telefoniczny, nie odpisuję na smsy. Tel. 663 - pokaż numer telefonu -

Opiekunka do osoby starszej
Opiekunka do osoby starszej
20 dni plecy

Opis oferty pracyDzień dobry Zatrudnię osobę ematyczna ,dyspozycyjną do opieki w kameralnym domu opieki pod Lublinem . Praca głównie na nocną zmianę od 19 do 7 rano . Wszelkich informacji udzielę pod nr telefonu 665 - pokaż numer telefonu -

Opiekunki do dziecka szukamy.
Opiekunki do dziecka szukamy.
Zakopane 21 dni plecy

Opis oferty pracySzukamy młodej dziewczyny do okazjonalnej opieki nad roczna córką. Nie będziesz z nią całkowicie sama, będziemy obok. Szczegóły do omówienia. Zapraszamy do rozmowy.

Zatrudnie opiekunki do Domu Seniora
Zatrudnie opiekunki do Domu Seniora
21 dni plecy

Opis oferty pracyDom Seniora w Brennej zatrudni opiekunki i kuchenne. Praca w systemie 12 godzinnym. Mozliwe jest zakwaterowanie i cieply posilek

Opiekunka osoby starszej i niepełnosprawnej
Opiekunka osoby starszej i niepełnosprawnej
Dąbrowa Górnicza 22 dnia plecy

Podejmę pracę opiekunki dziecka osoby starszej niepełnosprawnej z doświadczeniem w godz popołudniowych i weekendy

Poszukujemy opiekunki osoby starszej
Poszukujemy opiekunki osoby starszej
Białystok 23 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy dwóch opiekunek do Kobiety w wieku 85 lat. Podopieczna sprawna fizycznie chora na Alzheimera. Wymaga wsparcia w czynnościach codziennych, towarzystwa, pomocy w myciu oraz ubieraniu się. Kontroluje potrzeby i czynności fizjologiczne. Nie wymagana opieki nocnej. Praca z zamieszkaniem w Białymstoku (osiedle Piaski). Wynagrodzenie: 2500 zł/ 2 tygodnie Termin rozpoczęcia pracy: 19.02.2024 r. Praca w systemie zmianowym co 2 tygodnie. Zapewniamy oddzielny pokój i wyżywienie. Poszukujemy osób z doświadczeniem i referencjami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 24570) tel. 796 - pokaż numer telefonu - , mail: @ lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych ul. Piękna 5 lok. 28, Białystok godz. 9:00 – 16:00.

Poszukujemy Opiekunki
Poszukujemy Opiekunki
Białystok 23 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy opiekunki do Kobiety w wieku 93 lat. Podopieczna leżąca- współpracująca, transfery na wózek inwalidzki, problemy ze słuchem. Praca z zamieszkaniem w systemie zmianowym co tydzień w Czarnej Białostockiej. Wynagrodzenie: 1350zł/ 1 tydzień. Zapewniamy oddzielny pokój i wyżywienie. Poszukujemy osób z doświadczeniem i referencjami. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: Centrum Opiekunek (Agencja Zatrudnienia KRAZ 24570) tel. 796 - pokaż numer telefonu - , mail: @ lub osobiste złożenie dokumentów aplikacyjnych ul. Piękna 5 lok. 28, Białystok godz. 9:00 – 16:00.

ASYSTENTKA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
ASYSTENTKA OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
23 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukuję asystentkę osoby z niesprawnością. Oferta skierowana jest do Pań , w przedziale wiekowym 22 do 45 lat, z minimum średnim wykształceniem posiadających samochód do dyspozycji. Wymiar czasu pracy wynosi nie więcej niż 40 godzin miesięcznie, praca świadczona będzie głównie w Krakowie lub na obszarze pow. wielickiego lub ościennych jednostek terytorialnych . Współpraca będzie polegała na asyście i pomocy przy robieniu zakupów, czynnościach gospodarczych, towarzyszeniu na spacerach, wyjściach np. do lekarza, teatru oraz innych wskazanych. Wsparcie będzie świadczone na rzecz kobiety lat ok.40, z niesprawnością narządu wzroku ,z wyższym wykształceniem, bez nałogów, ceniącej wysoki poziom kultury osobistej oraz zaradność życiową. Wynagrodzenie wynosi 50 zł brutto brutto, a praca może być świadczona przez 7 dni w tygodniu, w ramach umowy zlecenia zawartej z organizacją pozarządową, w znacznej mierze w elastycznych porach dnia. Istnieje możliwość rozliczania kosztów przejazdów komunikacją miejską/własnym środkiem transportu. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu wskazany jest kontakt osobisty. UWAGA!!! Kontakt wyłącznie telefoniczny tel.695 - pokaż numer telefonu - lub sms, w przedziale czasowym od 9:00 do 19:00

Opieka nad starszym panem
Opieka nad starszym panem
Zamość 23 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukuję osoby dochodzącej jako opiekuna 88 letniego seniora na 2-3 godz. dziennie do przygotowania obiadu, zrobienia zakupów, sprzątanie. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 794 - pokaż numer telefonu - .

Kucharz śniadaniowy do Hotelu Skipper w Rewie
Kucharz śniadaniowy do Hotelu Skipper w Rewie
23 dnia plecy

Hotel Skipper zatrudni kucharza śniadaniowegoDo obowiązków pracownika będzie należało:przygotowywanie posiłków zgodnie z wewnętrznymi procedurami oraz standardami hotelu ,całokształt czynności przed i po rozpoczęciu wydawania posiłków ,inne prace na kuchni zgodnie z wytycznymi Szefa Kuchni ,Wymagania:dbałość o prawidłowe funkcjonowanie kuchni i Sali śniadaniowej ,doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ,elastyczność oraz dyspozycyjność ,dobra organizacji pracy,uczciwość i dokładność ,Oferujemy:ciekawą i pełną wyzwań pracę ,niezbędne narzędzia do wykonywania pracy ,pracę w miłej atmosferze w doświadczonym i kreatywnym zespole ;stabilne zatrudnienie ;

Recepcjonistka/Recepcjonista z doświadczaniem
Recepcjonistka/Recepcjonista z doświadczaniem
23 dnia plecy

Obecnie poszukujemy kandydatów na cały etat stanowiskoRECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA do ośrodka wypoczynkowego w Chmielniewymagania:dobra znajomość języka angielskiegoumiejętność pracy w zespolełatwość w nawiązywaniu kontaktówwykształcenie minimum średnieznajomość środowiska MS Office oraz programu OUTLOOK,obowiązki:praca na systemie hotelowym KW Hotelmeldowanie i wymeldowywanie Gościwystawianie faktur VATudzielanie informacji Gościom hotelowymwspółpraca z pozostałymi działamioferujemy: kompleksowe umowę o pracę po okresie próbnympracę u zaufanego pracodawcy pewność zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie Prosimy przesłać CV z klauzulą o danych osobowych, nie akceptujemy zgłoszeń telefonicznych bez wcześniejszego wysłania CV"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonista k/m Rewal
Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonista k/m Rewal
Rewal 23 dnia plecy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista k/m. 
Szukamy osoby, którą cechuje: - mile widziana znajomość j. niemieckiego lub angielskiego - uśmiech i pozytywne myślenie, - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Gośćmi. Zapraszamy do kontaktu.

** Recepcjonistka / Recepcjonista **
** Recepcjonistka / Recepcjonista **
Gniezno 23 dnia plecy

** RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA ** Do Hotelu Adalbertus w Gnieźnie zatrudnimy osobę na stanowisko RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA Praca na pełny etat. Oczekiwania jakie stawiamy wobec Kandydatów: - mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej, - dyspozycyjność, - system dwuzmianowy 12/12 (zmiana 8:00-20:00 oraz 20:00-8:00), - minimum dwa weekendy pracujące, - język angielski w stopniu komunikatywnym - wysoka kultura osobista - samodzielność - dobra organizacja pracy Do obowiązków pracownika należeć będzie między innymi: - Realizacja czynności związanych z obsługą Gości - Sprzedaż pokoi hotelowych oraz obsługa rezerwacji indywidualnych - Sporządzanie raportów - Dbałość o jakość obsługi oraz pozytywny wizerunek firmy Oferujemy: - stabilne warunki pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w młodym i dynamicznym zespole - przyjazną atmosferę - pakiet szkoleń startowych oraz pomoc po rozpoczęciu samodzielnych zmian Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”

Pracownik recepcji w hotelu/ Працівник рецепції в готелі
Pracownik recepcji w hotelu/ Працівник рецепції в готелі
Zakopane 23 dnia plecy

W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:     RECEPCJONISTA (K/M)                                                                    Miejsce pracy: Zakopane Wynagrodzenie: 25 zł netto   Zakres obowiązków: ·         bezpośrednia obsługa gości w recepcji hotelowej ·         przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowych ·         naliczanie i wystawianie dokumentów sprzedaży ·         zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości w recepcji   Nasze wymagania: ·         mile widziane doświadczenie w hotelarstwie lub obsłudze klienta ·         umiejętność obsługi pakietu Office ·         umiejętność nawiązywania relacji z gośćmi hotelowymi ·         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole ·         zdolność do szybkiego uczenia się ·         znajomość języka angielskiego ——————————————————— У зв'язку з розширенням нашої команди ми шукаємо кандидатів на посаду: Працівник рецепції в готелі (Ж/Ч) Місце роботи: Закопане Заробітна плата: 25 зл нетто (на руки) Обов'язки: ·         безпосереднє обслуговування гостей на рецепції готелю ·         прийом бронювань за телефоном та електронною поштою ·         розрахунок та оформлення торгових документів ·         забезпечення високого рівня обслуговування гостей на рецепції Наші очікування: ·         досвід роботи вітається ·         вміння працювати з компʼютером та офісними програмами ·         вміння налагоджувати стосунки з гостями готелю ·         комунікабельність, уміння працювати в команді ·         здатність швидко навчатися · знання польської/англійської мови

Manager Hotelu w Krakowie
Manager Hotelu w Krakowie
Kraków 23 dnia plecy

Do prestiżowego obiektu w Krakowie poszukujemy Managera Hotelu Twój zakres obowiązków:zarządzanie operacyjne celem zapewnienia efektywnej działalności obiektu hotelowego z restauracjąopracowanie strategii marketingowo-sprzedażowej, pozyskiwanie nowych klientówtworzenie i realizacja budżetu operacyjnegowdrażanie rozwiązań, nadzorowanie przestrzegania standardów operacyjnych, optymalizacja procesówbudowanie pozytywnych relacji z Gośćmi, dbałość o jakość obsługi i pozytywny wizerunek obiektu hotelowego i restauracjinadzorowanie i koordynowanie pracy podległego personeluNasze wymagania:wyższe wykształceniedoświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarsko–gastronomicznej – wymóg niezbędnyumiejętność kompleksowego zarządzania zespołem oraz obiektembiegła znajomość języka angielskiegobardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office/oprogramowanie hotelowe)umiejętność wyznaczania priorytetów i koordynowania kilku zadań jednocześnieskuteczność w działaniu i determinacja w dążeniu do celuelastyczność i dyspozycyjnośćprawo jazdy kat. BTo oferujemy:stabilna forma zatrudnienia w oparciu o dowolną formę umowy odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowegoduża autonomia działaniakonkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczeniakomfortowe warunki pracy i nowoczesne narzędzia pracyszeroki pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, spotkania integracyjne, zniżki na firmowe usługi)

Filtr