Sortowanie:
Znaleziony: 1974 ogłoszenie w kategorii Inżynieria / Technika Polska: Wszystkie miasta
Specjalista ds. marketingu, Skawina
Specjalista ds. marketingu, Skawina
nowe Kraków 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyAktualnie dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy z sektora budownictwa modułowego, rekrutujemy na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu. Lokalizacja Skawina/południe Krakowa. Obowiązki: Tworzenie opracowań graficznych, multimedialnych, z przeznaczeniem do wykorzystania w social mediach; Projektowanie materiałów reklamowych do druku i web; Projektowanie grafik/slide show/tworzenie prezentacji multimedialnych; Wymagania: Znajomość programów graficznych: Pakiet Adobe (MAC/PC), Affinity, Canva; Znajomość programów multimedialnych będzie dodatkowym atutem; Doświadczenie w tworzeniu grafik, identyfikacji wizualnych, itp.; Kreatywność i otwartość na nietypowe rozwiązania; Odpowiedzialność, dyspozycyjność; Terminowość. Oferujemy: Praca w młodym, kreatywnym zespole przy międzynarodowych projektach; Możliwość rozwoju ścieżki kariery; Praca na zlecenie/praktyka studencka/staż; Różnorodność tematów projektowych; Praca na miejscu w biurze lub zdalnie; Elastyczny czas pracy. Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

Poszukujemy serwisanta od zaraz!!!
Poszukujemy serwisanta od zaraz!!!
Grodzisk Mazowiecki 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyPolski producent urządzeń hydraulicznych zatrudnieni SERWISANTA : ️Twój zakres obowiązków : • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń przekazanych do serwisu w ramach reklamacji • prowadzenie dokumentacji serwisowej • obsługa dokumentacji zdjęciowej • sporządzanie raportów z przeprowadzonych napraw ️Nasze wymagania: • podstawowa wiedza techniczna z zakresu hydrauliki i elektryki️ • znajomość i umiejętność używania podstawowych narzędzi i elektronarzędzi • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań, • zaangażowanie • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ️Mile widziane : • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, • predyspozycje manualno-techniczne ️Co oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym do 6,5 tys zl • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku (8-16) Wolne weekendy. • szkolenia???? • bardzo dobry dojazd i bezpośredni parking - 10km od Grodziska Mazowieckiego • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie znanej na rynku krajowym i międzynarodowym; • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju. Kontakt @ lub tel 575 - pokaż numer telefonu - .

Frezer CNC
Frezer CNC
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyDla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika, który pracował przy produkcji jednostkowej na maszynach z systemem sterowania Heidenhain, na stanowisko Frezer CNC Miejsce pracy – Szczecin Pracodawca oferuję: - Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy. - Wynagrodzenie 6500-11000 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy) - Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00). - Program relokacyjny. - Pracę w międzynarodowym środowisku. Zakres obowiązków: - Obsługa frezarek CNC. - Prowadzenie symulacji napisanego programu CNC. - Dobór narzędzi skrawających i parametrów skrawania. - Ustawienie i mocowanie obrabianych detali na maszynie. - Sprawdzanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz). - Konwersacja używanych maszyn i narzędzi. Wymagania: - Wykształcenie średnie techniczne. - Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC. - Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. - Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych. - Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców). Dołącz do zespołu i poszerzaj swoje umiejętności oraz kompetencje w dynamicznym środowisku przemysłowym!

Szlifierz CNC
Szlifierz CNC
Szczecin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyDla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika na stanowisko Szlifierz CNC Miejsce pracy – Szczecin Pracodawca oferuję: - Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy. - Wynagrodzenie 5500-9500 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy) - Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00). - Pracę w międzynarodowym środowisku. Zakres obowiązków: - Obsługa szlifierki CNC (szlifierka współrzędnościowa, do wałków). - Dobieranie narzędzi skrawających i parametrów skrawania. - Ustawiania i mocowanie obrabianych detali na maszynie. - Kontrolowanie wymiarów wykonanych detali za pomocą narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka). - Bieżąca konwersacja używanych maszyn i narzędzi. Wymaganie: - Wykształcenie średnie techniczne. - Doświadczenie przy obsłudze szlifierek CNC. - Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. -Umiejętność pracy w zespole. -Sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków. - Znajomość zasad tolerancji wymiarowych i geometrycznych. - Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców). Zapraszamy do dołączenia do zespołu i rozwijania umiejętności w dynamicznym środowisku przemysłowym!

Doradca Techniczno - Handlowy
Doradca Techniczno - Handlowy
Katowice 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyObecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla uznanej firmy zapewniającej kompleksową ofertę w zakresie dostaw produktów, usług i rozwiązań dla przemysłu, na stanowisko: Doradca Techniczno - Handlowy Miejsce pracy: woj. śląskie Do głównych zadań na ww. stanowisku należą: - Realizacja założonych planów sprzedażowych - Obsługa bieżących oraz pozyskiwanie nowych klientów - Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami - Codzienna obsługa klientów w zakresie sporządzania ofert - Wspieranie klientów w zakresie doboru najlepszych rozwiązań technicznych - Dobór urządzeń i zamienników produktów - Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi Wymagania: - Wykształcenie techniczne - Doświadczenie na stanowisku handlowym w branży przemysłowej, sprzedaży, produktów, rozwiązań dla zakładów produkcyjnych (mile widziane) - Zdolność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami - Umiejętności negocjacyjne - Zaangażowanie, otwartość na pozyskiwanie wiedzy i rozwijanie umiejętności - Samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu - Wysoka kultura osobista Pracodawca oferuje: - Stabilne zatrudnienie w uznanej firmie - Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie - Realny rozwój kompetencji – szkolenia (zewnętrzne i wewnętrzne) dopasowane do potrzeb - Wsparcie doświadczonych współpracowników - Samochód służbowy (możliwość użytkowania do celów prywatnych) - Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon - Możliwość skorzystania z pakietów medycznych (po okresie próbnym) - Dodatkowe ubezpieczenie na życie (po roku zatrudnienia) Kandydatów/ki zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania CV wraz z klauzulą dotyczącą ochrony danych osobowych.

Młodszy Inżynier Przygotowania Procesu produkcji (staż)
Młodszy Inżynier Przygotowania Procesu produkcji (staż)
Gdańsk 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyTwój zakres obowiązków współpraca przy opracowywaniu i weryfikacji materiałów technicznych, katalogów, instrukcji, itp; przygotowanie specyfikacji technicznych na produkcje; optymalizacja dotychczasowych rozwiązań technologicznych; współpraca i pomoc techniczna przy realizacji pomysłów racjonalizatorskich dla działów produkcyjnych; inicjowanie działań mających na celu usprawnienie procesów produkcyjnych; kalkulacje materiałowe i okołoprodukcyjne dla zapytań, zamówień i zleceń produkcyjnych; przygotowanie rysunków produkcyjnych i kart produkcyjnych przy pomocy oprogramowania Autodesk Inventor oraz AutoCAD; przygotowanie modeli 3d przy użyciu oprogramowania Autodesk Inventor; czynne uczestnictwo przy wdrażaniu nowych technologii i rozwiązań technicznych. Nasze wymagania ukończone studia (lub ostatni rok studiów) inżynierskie, mile widziane z zakresu inżynierii środowiska, budowy maszyn; znajomość programów AutoCad, Autodesk Inventor; proaktywne nastawienie do wykonywanej pracy; chęć zdobycia cennego doświadczenia. To oferujemy płatny staż w międzynarodowej firmie; możliwość nawiązania współpracy na stałe po zakończonym stażu; wewnętrzne szkolenia wprowadzające; udział w bardzo ciekawych projektach; współpraca z ekspertami.

Główny Konserwator na sortowni - Nadarzyn
Główny Konserwator na sortowni - Nadarzyn
Nadarzyn 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyFirma P.U. Hetman, zajmująca się odbiorem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych, poszukuje pracownika na stanowisko Głównego Konserwatora na sortowni. Lokalizacja: Nadarzyn (pow. pruszkowski) Umowa o pracę Wynagrodzenie: 6000-8000 zł brutto Praca: 7-15 od poniedziałku do soboty w systemie równoważnym Zakres obowiązków: •Planowanie i realizacja przeglądów, remontów i konserwacji na terenie sortowni. •Utrzymanie maszyn i urządzeń w pełnej sprawności. •Bieżące usuwanie awarii z maszyn i urządzeń. •Zarządzanie pracą podległego Zespołu. •Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały eksploatacyjne. •Sporządzanie raportów z wykonanych prac. Nasze wymagania: •Doświadczenie zawodowe w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym (min. 2 lata). •Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem. •Aktualne uprawnienia elektroenergetyczne (SEP). •Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. •Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków. OFERUJEMY: •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. •Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy. •Atrakcyjne wynagrodzenie. •Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych. •Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach. •Opiekę medyczną pracownika i rodziny. •Ubezpieczenie na życie. •Zniżki na usługi firmy. •Bogaty pakiet socjalny finansowany z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w tym: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobków i przedszkoli na dzieci pracowników, pożyczki na preferencyjnych warunkach

Kontroler jakości
Kontroler jakości
Szczecin 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyDla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika na stanowisko Kontroler jakości Miejsce pracy – Szczecin Pracodawca oferuję: - Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy. - Wynagrodzenie 5500-8000 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy) - Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00). - Pracę w międzynarodowym środowisku. Zakres obowiązków: -Sprawdzenie jakości produkowanych elementów. -Obsługa narzędzi pomiarowych. -Wykrywanie wad wyborów na możliwie wczesnych etapach procesu produkcyjnego. Wymaganie: -Wyksztalcenie średnie techniczne. -Doświadczenie na podobnym stanowisku. -Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, pasametr) -Umiejętność czytania rysunku technicznego - Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców). Dołącz do zespołu i poszerzaj swoje umiejętności oraz kompetencje w dynamicznym środowisku przemysłowym!

Pomocnik
Pomocnik
3 kilka dni temu

Opis oferty pracyDzień dobry Poszukuję pomocnika do złożenia ogrodzenia z profili aluminiowych na obiekcie w Bydgoszczy. Wyjazd jednodniowy. Planowany wyjazd w najbliższy wtorek lub piątek. Wynagrodzenie do ustalenia w formie dniówki.

Zatrudnimy osoby dozoru ruchu specjalności górniczej
Zatrudnimy osoby dozoru ruchu specjalności górniczej
Knurów 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyZatrudnimy osoby dozoru ruchu specjalności górniczej do prowadzenia i nadzorowania prac w wyrobiskach górniczych JSW S.A. KWK Knurów-Szczygłowice. Prowadzimy prace związane z przywracaniem stanu wyrobisk korytarzowych ( w tym ich obudowy ) do spełniania właściwych im funkcji.

Napełnianie klimatyzacji samochodowej
Napełnianie klimatyzacji samochodowej
Wągrowiec 4 kilka dni temu

Witam Szukamy pracowników do punktu napełniania klimatyzacji samochodowej. Praca ma charakter sezonowy - zaczynamy około 15.04.2024 i kończymy około 31.08.2024. Pracujemy od poniedziałku do soboty włącznie po około 10h dziennie. Możliwość dostosowania godzin pracy, do planu zajęć / lekcji oraz egzaminów/matury etc. Preferowane osoby, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz podstawową znajomość motoryzacji (np rozróżnienie marki Renault od BMW etc.). Bardzo dobra znajomość języka polskiego - warunek konieczny (rozmowy z Klientami). Przed rozpoczęciem pracy, przeprowadzamy kilkudniowe szkolenie. W pierwszej kolejności szukamy osób uczących się (student, uczeń, maturzysta)

Pracownik punktu napełniania klimatyzacji samochodowej
Pracownik punktu napełniania klimatyzacji samochodowej
Oborniki 4 kilka dni temu

Witam Szukamy pracowników do punktu napełniania klimatyzacji samochodowej. Praca ma charakter sezonowy - zaczynamy około 15.04.2024 i kończymy około 31.08.2024. Pracujemy od poniedziałku do soboty włącznie po około 10h dziennie. Możliwość dostosowania godzin pracy, do planu zajęć / lekcji oraz egzaminów/matury etc. Preferowane osoby, które posiadają prawo jazdy kat. B oraz podstawową znajomość motoryzacji (np rozróżnienie marki Renault od BMW etc.). Bardzo dobra znajomość języka polskiego - warunek konieczny (rozmowy z Klientami). Przed rozpoczęciem pracy, przeprowadzamy kilkudniowe szkolenie. W pierwszej kolejności szukamy osób uczących się (student, uczeń, maturzysta)

Mechanik
Mechanik
Łomża 4 kilka dni temu

Firma FASTER zatrudni na stanowisku mechanik pojazdów samochodowych. Jeżeli jesteś zainteresowany - nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś. Do twoich obowiązków będzie należało: realizacja napraw mechanicznych, wymiana materiałów eksploatacyjnych, naprawianie układów hamulcowych, kierowniczych, silnikowych i innych elementów mechanicznych. Poszukujemy mechaników na terenie całego województwa podlaskiego.

Praca mechanik samochodowy
Praca mechanik samochodowy
Wieliczka 4 kilka dni temu

Praca mechanik samochodowy elektromechanik. Więcej pytań pod nr tel. *********

Blacharza/Mechanika do zabytkowych
Blacharza/Mechanika do zabytkowych
Kraków 4 kilka dni temu

Dołącz do nas jako: MECHANIK/BLACHARZ SAMOCHODOWY PRZY RENOWACJI POJAZDÓW ZABYTKOWYCH Miejsce pracy: Kraków/Libertów Opis stanowiska: • naprawa blacharska/ mechaniczna pojazdów zabytkowych • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wytycznymi pojazdów Wymagania: • wykształcenie zawodowe lub średnie • kilkuletnie doświadczenie w pracy przy renowacji samochodów • umiejętność pracy w zespole • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz zaangażowanie • czynne prawo jazdy Oferujemy: • pracę w firmie o stabilnych warunkach zatrudnienia • możliwość rozwoju • atrakcyjne wynagrodzenie • stałe godziny pracy Interesantów prosimy o przesłanie CV na adres: @ Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez Bełtowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Krakowie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że administratorem danych jest Bełtowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., z siedzibą w krakowie przy ulicy Opatkowickiej 10a. Dane zbierane są dla potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych Osobowych jest dobrowolne.

Praca za granicą MONTER kół samochodowych/ KOORDYNATOR
Praca za granicą MONTER kół samochodowych/ KOORDYNATOR
Bydgoszcz 4 kilka dni temu

UNI Job poszukuje MONTERÓW kół samochodowych/ KOORDYNATORA zespołu monterów Lokalizacja: Berlin, Monachium Oferujemy: - Pomoc w wyjeździe do pracy - Możliwość zdobycia doświadczenia (możliwość jednodniowego szkolenia stanowiskowego w Bydgoszczy, już przed wyjazdem poznasz swoją prace ) - praca jedno zmianowa od godziny 7.00 do około 16.00 (160 /180 godzin w miesiącu) od poniedziałku do piątku . Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: demontaż kół zimowych oraz montaż kół letnich. Wymagania : - Punktualność - Chęć do pracy - Pozytywne nastawienie - Mile widziane doświadczenie jako wulkanizator lub mechanik w branży samochodowej - Mile widziane prawo jazdy kat B i własny samochód - monterzy - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego - koordynator - wymagamy podstawowej znajomości języka niemieckiego U nas masz możliwość pracy na 2 sposoby : 1. Umowa - wynagrodzenie od 2200 do 2500 brutto Euro , (zakwaterowanie 300 Euro) 2. Własna działalność dajemy możliwość pracy na własnej działalności, pomagamy w sprawach założenia działalności na terenie Polski lub Niemiec, zapewniamy pomoc przy znalezieniu zakwaterowania Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, whatsapp i wysyłania CV tel. +48 *** *** *** tel. +48 533 167 426 in*o@u*********.pl www.*************

Specjalista ds. automatyki/ elektryki
Specjalista ds. automatyki/ elektryki
Dąbrowa Górnicza 4 kilka dni temu

Opis oferty pracyHR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych i IT (KRAZ 24491). Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, w związku z rozbudową struktur w Dziale Utrzymania Ruchu, poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. automatyki/elektryki Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza Zadania: - Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń technologicznych, - Usuwanie bieżących awarii, dbanie o stan techniczny maszyn, - Wprowadzanie usprawnień programowych i sprzętowych w systemach automatyki maszyn i urządzeń, - Profilaktyczna konserwacja i utrzymanie ruchu zgodnie z obowiązującymi normami. Wymagania: - Wykształcenie min. średnie (automatyka, elektronika, elektryka), - Znajomość zagadnień związanych ze sterownikami PLC oraz panelami HMI, - Praktyczna znajomość systemów automatyki przemysłowej, pneumatyki i hydrauliki siłowej, - Doświadczenie w pracy w dziale Utrzymania Ruchu, - Uprawnienia kwalifikacyjne SEP - mile widziane Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, - Pracę w międzynarodowym środowisku, - Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w nowych projektach, - Specjalistyczne szkolenia. Administratorem danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000719297, NIP: 679*****45, REGON: 369 - pokaż numer telefonu - (zwanym dalej Administratorem) kandydatów na pracowników i współpracowników, zwanych dalej Kandydatami. Pełna treść klauzuli informacyjnej administratora danych osobowych znajduje się na stronie internetowej firmy HR Wise Sp. z o.o. w zakładce klauzula ( znajdująca się na dole głównej strony ) www.hrwise.pl/klauzula-informacyjna/ Jeśli chciałby/chciałaby Pan/Pani wziąć udział w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR Wise Sp. z o.o. dla Klientów HR Wise Sp. z o. o. w przyszłości, proszę o dopisanie do CV poniższej klauzuli : " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez HR Wise Sp. z o.o., ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki prywatności."

Kierownik Robót / Wielka Brytania
Kierownik Robót / Wielka Brytania
Rzeszów 4 kilka dni temu

Opis oferty pracyAgencja Pracy Tymczasowej GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje kandydata na stanowisko: Kierownik Montażu Miejsce pracy: Puławy / oddelegowanie do Wielkiej Brytanii ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI Opis stanowiska: • Organizacja prac i planowanie sekwencji montażu elementów dla kilkudziesięcioosobowej grupy pracowników w zakresie montażu konstrukcji stalowej, urządzeń mechanicznych, części ciśnieniowych kotła • Planowanie zapotrzebowania na sprzęt, rusztowania, pracowników, narzędzia z odpowiednim wyprzedzeniem • Wsparcie Kierownika Budowy w organizacji, reprezentowanie firmy podczas narad i spotkań koordynacyjnych Wymagania: • Minimum 3 letnie doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego, energetycznego, petrochemicznego • Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych • Znajmość MS Office • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym • Mile widziana znajomość programu Navisworks, Autocad • Mile widziane certyfikaty VCA SCC017, SSSTS, SMSTS Oferujemy: • Umowę o pracę w Polsce z oddelegowaniem do Wielkiej Brytanii • Wynagrodzenie 21 000-25 000 zł netto • System pracy: 10h dziennie od poniedziałku do piątku, w soboty 8h • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon, samochód służbowy - do celów służbowych • Pakiet medyczny • Dofinansowanie szkoleń • Karta multisport • Paczki na święta dla dzieci • Ubezpieczenie na życie • Dofinansowanie wypoczynku • Zapewniamy transport na budowę i z budowy • Zapewniamy kwatery jedno lub dwuosobowe, odpłatne 125 Euro/m-c Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Pracownik biurowo - techniczny
Pracownik biurowo - techniczny
Sosnowiec 4 kilka dni temu

Opis oferty pracyTwój zakres obowiązków - Bieżąca obsługa zleceń produkcyjnych - Wsparcie techniczne dla pracowników produkcji - Współpraca z poddostawcami/kooperantami - Kontrola i przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ oraz Regulaminu Pracy - Udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej - Udział w optymalizacji procesów produkcji Nasze wymagania - Znajomość z zakresu zagadnień mechaniki i budowy maszyn - Znajomość rysunku technicznego - Znajomość procesów produkcyjnych - Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów - Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne - Prawo jazdy kategorii B - Umiejętność obsługi programów MS Office oraz środowiska CAD Benefity - dofinansowanie szkoleń i kursów - elastyczny czas pracy - służbowy telefon do użytku prywatnego - brak dress code’u - kawa / herbata - możliwość uzyskania uprawnień O nas Jesteśmy firmą produkująca maszyny i linie do recyklingu oraz transportu odpadów. Współpracujemy z zakładami przetwarzającymi odpady oraz produkującymi opakowania kartonowe i dla nich też oferujemy obsługę serwisową.

Mechanik- Serwisant
Mechanik- Serwisant
4 kilka dni temu

Opis oferty pracyMechanik - Serwisant Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: - Naprawa, serwis, konserwacja maszyn i urządzeń. Nasze wymagania: - Doświadczenia na podobnym stanowisku, - Znajomość mechaniki, elektromechaniki, - Prawo jazdy kat.B. To oferujemy: - Umowe o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie + wysokim premie + płatne nadgodziny - Samochód do własnego użytkowania po godzinach pracy - Renault Master, - Swobodny styl pracy i miła atmosfera. Zapraszamy do kontaktu! Telefon: 698 - pokaż numer telefonu -

Technolog
Technolog
Łapy 4 kilka dni temu

Opis oferty pracyDla naszego Klienta - firmy z branży konstrukcji stalowych spod Białegostoku - poszukujemy Technologa. Zadania na stanowisku: ● opracowywanie dokumentacji produkcyjnej ● realizacja kontroli jakości ● monitorowanie procesu montażu w celu potwierdzenia zgodności wymiarów z projektem ● koordynowanie działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakości ● współpraca z firmami certyfikującymi ● planowanie produkcji, rozdzielenie zadań pomiędzy stanowiskami ● zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zarządzanie zamówieniami na narzędzia, druty spawalnicze, tarcze szlifierskie oraz gazy techniczne Oczekiwania: ● doświadczenie ok. 1-2 lata na podobnym stanowisku ● wykształcenie techniczne / inżynierskie ● znajomość MS Excel oraz Autocad ● umiejętność czytania rysunku technicznego Oferta: ● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem ● praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku ● początkowe wynagrodzenia wynoszące 5384 zł brutto ● praca w firmie, która może poszczycić się dobrymi otrzymanymi dotacjami ● sprawny proces rekrutacyjny (rozmowa tel. z rekruterem > rozmowa bezpośrednia z firmą > decyzja) ● wsparcie rekrutera Agencji Employment Partner podczas trwania procesu rekrutacyjnego Aplikuj, porozmawiajmy!

Projektant systemów automatyki budynkowej BMS
Projektant systemów automatyki budynkowej BMS
7 dni plecy

Opis oferty pracyPROJEKTANT SYSTEMÓW AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ BMS Twój zakres obowiązków • Głównym zadaniem projektanta będzie współpraca z inżynierami i asystentami pracującymi nad przygotowaniem dokumentacji projektowej AKPiA oraz koordynacja pracy z innymi projektantami branżowymi. • Współpraca przy tworzeniu architektury systemu BMS; • Tworzenie dokumentacji szaf i paneli sterujących automatyki, projektowanie tras kablowych; • Tworzenie list punktów automatyki, list urządzeń pomiarowych i sterujących oraz rzutów z rozmieszczenia na projektowanym obiekcie; • Tworzenie opisów projektowych systemów BMS; • Udział w spotkaniach z klientem – prezentacja rozwiązań projektowych; • Współpraca przy tworzeniu specyfikacji projektowych; • Wykonywanie zadań projektowych powierzonych przez inżyniera wiodącego; • Wsparcie merytoryczne grupy Asystentów i Kreślarzy; • Udział w obliczaniu i przygotowanie budżetu projektowego (kosztorysu). Nasze wymagania • Wykształcenie wyższe – preferowane z zakresu automatyki, robotyki, elektryki, automatyki budynkowej; • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu automatyki budynkowej (BMS , systemy HVAC) – warunek konieczny; • Znajomość obowiązujących norm i standardów z dziedziny AKPiA; • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD 2D (AutoCAD lub gstarCAD, E-Plan lub innym); • Język angielski na poziomie podstawowym • Dobra organizacja pracy, elastyczność; • Motywacja oraz chęć zaangażowania się w zdobywanie nowych umiejętności w dziedzinie AKPiA; • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel). To oferujemy • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym • Elastyczne godziny pracy • Ubezpieczenie grupowe

Lakiernik samochodowy
Lakiernik samochodowy
8 dni plecy

Zatrudnie osobę na stanowisko - lakiernik samochodowy. Kontakt tylko telefoniczny od pon-sob 8-17, nie odpowiadam na smsy, e-maile. Więcej informacji pod nr tel. ********* .

Blacharz samochodowy - Francja (Alpy) zarobki od 2600€ netto
Blacharz samochodowy - Francja (Alpy) zarobki od 2600€ netto
Kraków 8 dni plecy

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branże: Automotive Kraj: Francja Region: Owernia- Rodan- Alpy Miejsce pracy: 73260 AIGUEBLANCHE, Francja (Alpy) Typ pracy: umowa o pracę Zadania: • naprawa uszkodzonych elementów nadwozia • demontaż i montaż części nadwozi • wykonywanie napraw blacharskich • wymianę uszkodzonych elementów pojazdu. • szpachlowanie i przygotowanie karoserii pod pracę lakiernika ________________________________________ Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite) • zarobki miesięczne od 2600 euro netto (w zależności od ilości przepracowanych godzin) • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48h +50% • specjalistyczne ubranie robocze zapewnia Klient • darmowe komfortowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy • możliwość uzyskania zaliczki – 3 w miesiącu • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€ • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem ________________________________________ Wymagania: • minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie blacharza samochodowego • samodzielność • motywacja do pracy • dokładność, sumienność • mile widziane posiadanie prawo jazdy kat. B oraz samochodu na wyjazd • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego Aplikuj: http**************************************************************************************** Tel: +48********* KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.************ 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.************ 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO). 4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania. 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
PRACA DLA MECHANIKA SAMOCHODOWEGO
Krosno 8 dni plecy

Zatrudnimy pracownika z doświadczeniem, na stanowisko Mechanik Samochodowy. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy: - umowa o pracę na pełny etat, stałe zatrudnienie - wynagrodzenie średnio około 5000zł netto/mc. (uzależnione od przerobu, możliwe większe zarobki), wynagrodzenie w całości ujęte w umowie o pracę - praca w trybie jednozmianowym - bogate, profesjonalne wyposażenie warsztatu, własne stanowisko pracy Wymagania: doświadczenie w zawodzie mechanik - diagnozowanie i naprawa pojazdów, samodzielność jak również umiejętność współpracy w zespole. Wykształcenie minimum zawodowe. Mile widziana umiejętność naprawy motocykli. Oferty można składać osobiście w biurze obsługi klienta, lub mailowo, na adres: wa*****t@e********.pl Tel.kontaktowy w sprawie pracy: 695-330-165 lub ***-***-***

Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Praca w Niemczech
Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Praca w Niemczech
Kielce 8 dni plecy

Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Mamy dla Ciebie propozycję pracy w Niemczech! Znasz się na lakierowaniu aut? Możemy Ci zaoferować pracę w takich lokalizacjach jak: Hof, Würzburg, Dortmund i Norymberga do Twoich obowiązków będzie należało: - lakierowanie auta od A do Z od przygotowania po polerowanie - przygotowywanie i mieszanie lakierów czego od Ciebie oczekujemy: - doświadczenia - własnego samochodu - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (w Norymbergii akceptowany język angielski lub rosyjski) co oferujemy: - długoterminową współpracę - wynagrodzenie 3000-3100 EUR na rękę (netto) miesięcznie - niemiecką umowę o pracę - ubezpieczenie - możliwość zakwaterowania (pokoje jednoosobowe) Kontakt: ********* lub 504028129

Mechanik samochodowy (Niemcy) 3000 - 3100 €
Mechanik samochodowy (Niemcy) 3000 - 3100 €
Opole 12 dnia plecy

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Mechanik Samochodowy Opis stanowiska: praca na stanowisku mechanika samochodowego Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego odpowiednie kwalifikacje zawodowe doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego prawo jazdy kat. B własny samochód Oferujemy: umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach długoterminową współpracę zakwaterowanie stawkę godzinową od 13,80 - 15 € dietę godzinową 7 - 8 € pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach punktualne wypłaty 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy) odzież roboczą oraz narzędzia do pracy opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Mechanik, Pomocnik, Konserwacja podwozi, Lublin
Mechanik, Pomocnik, Konserwacja podwozi, Lublin
Lublin 12 dnia plecy

Warsztat konserwacji podwozi Zatrudni pomocnika z pojęciem mechanicznym .lub mechanika Nie musisz mieć wykształcenia mechanicznego. Liczy się chęci zaangażowanie ,solidność i dobra znajomość mechaniki samochodowej . Praca w Lublinie w niedużym warsztacie (3 stanowiska), na lubelskim rynku motoryzacyjnym od 40 lat. Nie interesuje mnie wykształcenie . Przyjdź pokaż że coś potrafisz a na pewno się dogadamy Miele widziani studenci zaoczni lub osoby uczące się wieczorowo Wymagane : - Dobry stan zdrowia - Prawo jazdy kat.B -Znajomość mechaniki samochodowej - Dobra organizacja czasu pracy własnej -niekaralność - Wysoka kultura osobista , - Umiejętność pracy w zespole - Odpowiedzialność za wykonane prace Sumienność , pracowitość i dyspozycyjność -Miejsce zamieszkania Lublin lub bliska okolica Opis stanowiska pracy: - Przygotowanie samochodu do konserwacji (mycie podwozia demontaż i montaż elementów podwozia zawieszenia ,wydechy itp.) - Konserwacja sprzętu - Utrzymywanie porządku na serwisie - Prace manualne, wiercenie, szlifowanie, malowanie ,spawanie itp. - w przyszłości ew. bardziej zaawansowane czynności. Oferujemy : Godziny pracy między 8:00 a 17:00 na początek forma zatrudnienia - umowa zlecenie Stabilną pensję Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV .ze zdjęciem na email: do 31.04 lub przyjść osobiście BUKOR 20-330 Lublin ul.Grabskiego 11

Mechanik do dłuższej współpracy
Mechanik do dłuższej współpracy
Wieluń 12 dnia plecy

Cześć, nawiążę współpracę z mechanikiem. Ożarów/Wieluń i okolice. Zainteresowanych proszę o kontakt priv lub 6.9.7.3.5.3.7.9.8 celem dogadania szczegółów :)

Potrzebny lakiernik samochodowy / pomocnik lakiernika !
Potrzebny lakiernik samochodowy / pomocnik lakiernika !
12 dnia plecy

Witam. Poszukuję na poważnie pracownika może być na stałe! bądź dorywczo, który potrafi przygotować i polakierować samochód osobowy. Praca płatna gotówką od ilości polakierowanych aut, bądź od ilości przepracowanych godzin, czyli wypłata tygodniowo, bądź miesięcznie. Wszystko do ustalenia telefonicznie. Posiadam warunki do rozwoju. Poważnie zainteresowanych pracą proszę o kontakt pod nr. tel. ***-***-*** ! Jeśli nie odbiorę proszę o wiadomość SMS, napewno się odezwę.

Zatrudnię diagnostę samochodowego na PSKP
Zatrudnię diagnostę samochodowego na PSKP
12 dnia plecy

Zatrudnię diagnostę samochodowego na PSKP. Atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych umiejętności. Tel. *********

Lakiernik samochodowy - Francja (Alpy) od zaraz!
Lakiernik samochodowy - Francja (Alpy) od zaraz!
Kraków 12 dnia plecy

INTERIMAX to marka należąca do HRBC Group. Realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 16546. Branże: Automotive Kraj: Francja Region: Owernia- Rodan- Alpy Miejsce pracy: 73260 AIGUEBLANCHE, Francja (Alpy) Typ pracy: umowa o pracę Zadania: • wyrównywanie/wygładzanie/przygotowanie/oczyszczanie powierzchni przed malowaniem • natryskowe nakładanie emalii • polerowanie powierzchni pastami polerskimi ________________________________________ Oferujemy: • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite) • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu 36-43h +25%, 44-48h +50% • specjalistyczne ubranie robocze zapewnia Klient • możliwość uzyskania zaliczki – 3 w miesiącu • darmowe komfortowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia • częściowy zwrot kosztów dojazdu do Francji 50-100€ • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy • opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem ________________________________________ Wymagania: • minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie blacharza lub lakiernika • samodzielność • motywacja do pracy • dokładność, sumienność • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B oraz samochodu na wyjazd • mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego ________________________________________ Aplikuj: http*************************************************************************** Tel: +48********* KLAUZULA INFORMACYJNA 1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Ślusarskiej 6/3, 30-710 w Krakowie. Dane kontaktowe Administratora, w tym dane Inspektora Ochrony Danych, dostępne są pod adresem www.************ 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem podanym na stronie www.************ 3. Dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w danym procesie rekrutacyjnym (art. 6.1.a RODO). 4. Dane osobowe mogą być udostępniane pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte w przypadku niepodjęcia pracy. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach, dane będą przechowywane aż do momentu jej wycofania. 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 7. W przypadku wyrażonej zgody mają Państwo prawo do jej cofnięcia w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Brak wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach nie będzie stanowić przyczyny odmowy zatrudnienia.

Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Mamy dla Ciebie pr
Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Mamy dla Ciebie pr
Kielce 12 dnia plecy

Szukasz pracy jako lakiernik samochodowy? Mamy dla Ciebie propozycję pracy w Niemczech! Znasz się na lakierowaniu aut? Możemy Ci zaoferować pracę w takich lokalizacjach jak: Hof, Würzburg, Dortmund i Norymberga do Twoich obowiązków będzie należało: - lakierowanie auta od A do Z od przygotowania po polerowanie - przygotowywanie i mieszanie lakierów czego od Ciebie oczekujemy: - doświadczenia - własnego samochodu - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (w Norymbergii akceptowany język angielski lub rosyjski) co oferujemy: - długoterminową współpracę - wynagrodzenie 3000-3100 EUR na rękę (netto) miesięcznie - niemiecką umowę o pracę - ubezpieczenie - możliwość zakwaterowania (pokoje jednoosobowe) Kontakt: ********* lub 504028129

Inżynier ds. Ofertowania
Inżynier ds. Ofertowania
Kraków 12 dnia plecy

Opis oferty pracyNTEC Energy Solutions, lider w branży energetyki słonecznej, specjalizuje się w doradztwie, Słonecznej EPC (Inżynieria – Zaopatrzenie – Budowa) oraz Obsłudze i Utrzymaniu. Mając korzenie w Niemczech i zasięg globalny, nasza firma wykorzystuje energię słoneczną do poprawy życia na całym świecie. Nasz zespół jest młody, dynamiczny i szybko rośnie na rynku europejskim. Aktualnie poszukujemy doświadczonego Inżyniera ds. Ofertowania, który wesprze nasz zespół w przygotowywaniu i składaniu propozycji przetargowych. Będziesz odgrywać kluczową rolę w analizowaniu i opracowywaniu dokumentacji przetargowej, znacząco przyczyniając się do wzrostu naszej firmy w sektorze energii odnawialnej. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ● Analiza i przygotowywanie dokumentacji przetargowej zgodnie z wymaganiami klienta. ● Udział w procesie składania ofert przetargowych, w tym projektowanie techniczne i obliczenia kosztów. ● Współpraca z różnymi działami wewnętrznymi w celu zbierania i analizowania niezbędnych informacji. ● Wsparcie działań mających na celu usprawnienie procesów przetargowych i strategii składania ofert. POSZUKIWANE KOMPETENCJE: ● Minimum 2 lata doświadczenia w przygotowywaniu ofert przetargowych lub jako inżynier projektant PV. ● Wyższe wykształcenie techniczne (BSc/BA) w dziedzinie inżynierii, budownictwa lub pokrewnej. ● Płynność w języku angielskim; znajomość dodatkowego języka jest plusem. ● Umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły i doskonałe zdolności rozwiązywania problemów. ● Umiejętność efektywnej pracy w zespołach wielokulturowych, z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi. ● Biegłość w AutoCAD, PV Syst i MS Office. OFERUJEMY: nas – na prawdę , jesteśmy fajną ekipą, która wspiera się nawzajem; pracę, która daje konkretne możliwości, takie jak: współpracę międzynarodową w zupełnie niekorporacyjnych warunkach różnorodne, ciekawe projekty i wyzwania, które pozwalają wznieść swoją merytorykę na znacznie wyższy poziom samodzielność i wpływ - tu procesów się nie powiela, tu się je kreuje. Dodatkowe informacje: ● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B. ● Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, dodatkowy monitor). ● Dofinansowanie do karty sportowej Multisport oraz prywatnej opieki medycznej PZU. ● Brak dress code. ● Bezpłatny parking dla pracowników.

Specjalista ds. ofertowania- kosztorysant- branża OZE
Specjalista ds. ofertowania- kosztorysant- branża OZE
Kielce 12 dnia plecy

Opis oferty pracyZakres obowiązków: • przygotowywanie ofert na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych; • opracowywanie kosztorysów i ofert pod zapytania klientów na podstawie otrzymanej dokumentacji; • przygotowywanie budżetów do projektów; • przygotowywanie zapytań ofertowych dla wykonawców; • doradztwo techniczne dla klientów na etapie projektowym; • analiza dokumentacji technicznej; • przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty handlowej; • bieżący kontakt z klientami; • monitorowanie rynku; • analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności; • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców i aktywne nadzorowanie spływu ofert; • weryfikacja i analiza dokumentacji przetargowej i technicznej; • przygotowywanie kosztorysów i przedmiarów robót; Wymagania: • wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków: inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska, budownictwo lub architektura; lub w czasie studiów; • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem; • czynne prawo jazdy kat. B; • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i projektowej; • praktyczną znajomość oprogramowania: MS Office, AutoCad; • samodzielność, odpowiedzialność oraz skrupulatność w realizacji powierzonych zadań; • znajomość branży fotowoltaicznej, wiatrowej i doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze OZE będzie dodatkowym atutem; • znajomość programów do kosztorysowania ; • znajomość branży elektrycznej i teletechnicznej (dostawcy, podwykonawcy); Oferujemy: • niezbędne narzędzia pracy; • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych; • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia oraz umiejętności); • możliwość pracy przy projektach OZE; • możliwość poszerzenia wiedzy w wielu obszarach technicznych; • rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy; • pracę w stabilnej organizacji, w młodym i kompetentnym zespole ludzi;

Serwisant
Serwisant
12 dnia plecy

Opis oferty pracyDzień dobry Obsługa serwisowa , dystrybutorów bezbutlowych wody i ekspresów do kawy Okresowe przeglądy techniczne Montaż i demontaż urządzeń Kontakt z klientem Prowadzenie ewidencji części Współpraca z poszczególnymi działami firmy Wykształcenie min. średnie Wysoka kultura osobista Samodzielność, dyspozycyjność Zmysł techniczny Prawo jazdy kat. B Doświadczenie zawodowe w branży dystrybutorów wody i ekspresów ciśnieniowych będzie dodatkowym atutem

Inżynier Procesu (Student Absolwent)
Inżynier Procesu (Student Absolwent)
Sieraków 12 dnia plecy

Opis oferty pracyDla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera procesu. Jeżeli jesteś absolwentem studiów inżynierskich, chciałbyś zdobyć doświadczenie w zawodzie lub chciałbyś rozwijać się w branży produkcyjnej, jest to oferta właśnie dla Ciebie. Obowiązki: Ścisła współpraca z Kierownictwem i realizowanie wyznaczonych przez niego zadań, Nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych, Inicjowanie, opracowywanie lub uczestnictwo przy tworzeniu procedur, instrukcji stanowiskowych oraz niezbędnej dokumentacji, Analiza realizacji planów produkcji, Rozwiązywanie bieżących problemów na produkcji, Wdrażanie projektów optymalizujących procesy produkcyjne na podległym obszarze, Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej procesu produkcyjnego, Wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Inżynieria Materiałowa i Ceramika, Inżynieria Produkcji, Budowa Maszyn, Automatyka/ Elektryka), Chęć do rozwijania kompetencji w obszarze produkcji szkła, Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, Biegłej obsługi narzędzi pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint), Zaangażowanie i konsekwencji w działaniu, Mile widziane: Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing Doświadczenie na podobnym stanowisku, Nasz Klient oferuje: Pracę w stabilnej branży o ugruntowanej pozycji rynkowej, Atrakcyjną premię roczną, Dofinansowanie dojazdów do pracy, Pracę w międzynarodowym środowisku, Pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną w Lux - Med. ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do karty Multisport, Spotkania integracyjne - w naszej firmie ważne są relacje! Zdobycie doświadczenia i możliwość współpracy w gronie profesjonalistów.

ELEKTRYK
ELEKTRYK
Zabrze 12 dnia plecy

Opis oferty pracyObowiązki: Wykonywanie pomiarów elektrycznych instalacji maszyn i obiektu Utrzymywanie technicznej sprawności linii produkcyjnej, maszyn i urządzeń na terenie całego zakładu (realizacja przeglądów okresowych, prowadzenie napraw, prac remontowych i konserwacyjnych), Monitorowanie stanu technicznego linii, maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz optymalizacja ich wydajności, Zapobieganie, diagnozowanie i usuwanie przyczyn usterek, Definiowanie materiałów technicznych oraz części zamiennych niezbędnych do prowadzenia w/w prac, Udział w tworzeniu standardów UR w zakresie definiowanym przez przełożonych i określonych w procedurach i regulacjach obowiązujących w zakładzie pracy. Wymagania: Wykształcenie techniczne - elektryka, elektromechanika, automatyka lub robotyka, mechatronika, Uprawnienia energetyczne (w tym pomiarowe), Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń, Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej (w tym schematów elektrycznych), Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii oraz szybka analiza sytuacji, Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie, Umiejętność pracy w zespole. Nasz Klient oferuje: Dofinansowanie do szkoleń i kursów, Możliwość uzyskania uprawnień, Dofinansowanie do zajęć sportowych, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie, Dodatkowe świadczenia socjalne.

Kierownik Robót Sanitarnych
Kierownik Robót Sanitarnych
Gdańsk 12 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego Klienta - producenta i wykonawcy systemów GRP poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Koordynatora Realizacji Projektów/ Kierownika Robót Sanitarnych. Poszukujemy pracownika typowo na zlecenie na czas prac budowlanych lub osoby, która będzie poza projektami pracować w fabryce i wspierać kierownika działu w jego obowiązkach. Fabryka w Gdańsku. Obecne budowy: Grudziądz i Ostrołęka Zakres obowiązków Koordynowanie prac montażowych rur i kształtek na budowie. Zarządzanie grupą podległych pracowników. Dzienne raportowanie postępu prac. Udział w spotkaniach z głównym wykonawcą robót oraz firmami montażowymi. Ścisła współpraca z BHP. Wsparcie kierownika działu podczas prac w fabryce. Oczekujemy Dyspozycyjność do pracy wyjazdowej (delegacje) na czas trwania projektu w Polsce (ewentualna możliwość wsparcia w projektach międzynarodowych). Uprawnienia budowlane i sanitarne. Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników do 20 osób na budowach. Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Znajomość pakietu MS Office. Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację- nie wymagamy języka technicznego. Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy. Zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Mile widziana znajomość SAP. Znajomość prac laminiarskich będzie dodatkowym atutem. Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zależne od wybranej formy współpracy. Dodatek do pracy wyjazdowej. Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie. Pracę w oparciu o nowoczesne metody i technologie. Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego. Prywatną opiekę medyczną. Kafeterię benefitów. Pakiet socjalny.

Elektryk - Serwis Solaris Bus & Coach
Elektryk - Serwis Solaris Bus & Coach
Murowana Goślina 12 dnia plecy

Opis oferty pracySolaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na blisko 25-letnim doświadczeniu i 20 000 wyprodukowanych pojazdów, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Autobusy elektryczne, trolejbusy i autobusy wodorowe marki Solaris to najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie transportu bezemisyjnego. Pojazdy firmy były wielokrotnie nagradzane za jakość i innowacyjność. Autobus Urbino 12 electric wygrał prestiżowy europejski konkurs „Bus of The Year 2017”. We wrześniu 2018 roku Solaris Bus & Coach sp. z o.o. dołączył do grupy CAF. Do naszego Warsztatu w Murowanej Goślinie poszukujemy specjalistów z obszaru elektryki pojazdów użytkowych. Miejsce pracy : Murowana Goślina ( praca na jedną zmianę z możliwymi delegacjami ) Twój zakres obowiązków: •Diagnozowanie i naprawa pojazdów; •Prowadzenie dokumentacji napraw; •Weryfikacja i naprawa układów elektrycznych w pojazdach; •Kontrola elektryczna pojazdu; •Programowanie i kalibracja urządzeń elektronicznych silnika, skrzyni biegów i ogrzewania, klimatyzacji oraz innych podzespołów. Nasze oczekiwania •Wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe (elektryka, elektronika, mechatronika, automatyka); •Doświadczenie na stanowisku technicznym w branży motoryzacyjnej, serwisie samochodowym lub doświadczenie w diagnostyce i elektryce samochodowej; •Umiejętność czytania schematów elektrycznych, rysunków technicznych; •Umiejętność obsługi elektronarzędzi; •Umiejętność obsługi testerów diagnostycznych; •Umiejętność weryfikacji usterek i napraw tych usterek, napraw instalacji elektrycznych itd; •Gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą; •Komunikatywna znajomość języka angielskiego; •Prawo jazdy kat B, mile widziane prawo jazdy kat. D. Mile widziane: •umiejętności związane z konfiguracją siecią ethernetowych, uruchomieniem monitoringu przemysłowego, urządzeń audio, GPS, GSM będą dodatkowym atutem; •Uprawnienia SEP. Co oferujemy? zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę premię gwiazdkową- w wysokości do 75% miesięcznego wynagrodzenia dofinansowanie wakacji- jednorazowa kwota w wysokości 2700 zł brutto dofinansowanie do posiłków- kantyna pracownicza, obiad dwudaniowy za 3 zł pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie ubezpieczenie grupowe- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia do grupowego ubezpieczenie Allianz/ PZU platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki) szkolenia i rozwój - możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy, szkolenia w ramach Twojego stanowiska umożliwiające zdobycie nowych uprawnień zawodowych finansowane przez pracodawcę parking dla pracowników program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika program „Mam Pomysł”

Projektant energetyczno - budowlany
Projektant energetyczno - budowlany
Gdańsk 12 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego klienta – firmy z branży OZE szukamy Projektanta energetyczno – budowlanego. Twój zakres obowiązków: Samodzielne wykonywanie projektów instalacji elektrycznych zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wiedzą inżynierską i w określonych terminach od koncepcji po fazę wykonawczą (instalacje fotowoltaiczne, elektryczne, SN, NN, WN, GPZ); Weryfikacja projektów oraz optymalizacja rozwiązań; Doradztwo techniczne w ramach projektowanych rozwiązań. Nasze wymagania: Wykształcenie wyższe techniczne; Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych; Doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie na stanowisku projektant; Dobra znajomość obsługi komputera, w tym AutoCad; Uprawnienia SEP E i D; Samodzielność; Umiejętność podejmowania decyzji; Sumienność i odpowiedzialność; Komunikatywność; Prawo jazdy kat. B. To oferujemy: Umowa o pracę; Atrakcyjne wynagrodzenie - 12 - 15 tys. zł brutto podstawa; Premię roczną; Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń; Ciekawą pracę w branży OZE; Miłą atmosferę w dynamicznie rozwijającym się zespole; Niezbędne narzędzia pracy- telefon i komputer służbowy.

TECHNIK SERWISU
TECHNIK SERWISU
Lipno 12 dnia plecy

Opis oferty pracyMiejscowość: Lipno, województwo wielkopolskie Zakres zlecenia: • Co miesięczny przegląd części technicznych farmy fotowoltaicznej wraz z wykonaniem protokołu z przeprowadzonego przeglądu. • Wykonanie sprawdzeń i testów w uzgodnionym zakresie z właścicielem obiektu • Gotowość do podjęcia pracy w przypadku wystąpienia awarii lub usterki na terenie farmy, która wymaga fizycznej weryfikacji na miejscu. • Prowadzenie czynności łączeniowych w zakresie zainstalowanych urządzeń WN/SN/nN w przypadku wystąpienia awarii. Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe elektryczne • Uprawnienia SEP E oraz D bez ograniczeń poziomu napięcia • Doświadczenie w eksploatacji instalacji fotowoltaicznych • Mile widziane doświadczenie przy eksploatacji i prowadzeniu ruchu stacji i sieci Średniego i Wysokiego napięcia w zakresie prowadzenia czynności łączeniowych.

Technik
Technik
Warszawa 12 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy kandydatów na stanowisko technika w Zakładzie Diagnostyki Nawierzchni IBDiM. Miejsce wykonywania pracy: Instytut Badawczy Dróg i Mostów, 03-302 Warszawa, ul. Instytutowa 1. Warunki pracy: Praca w biurze w wymiarze pełnego etatu: 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 16.00 (ruchomy czas pracy) oraz wyjazdy delegacyjne. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Praca z wykorzystaniem komputera i specjalistycznego oprogramowania, praca w terenie, narzędzia i materiały pracy - urządzenia i sprzęt właściwy dla rodzaju prowadzonych prac w terenie, sprzęt biurowy. Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2-miesięczny okres próbny, • udział w badaniach terenowych, • udział w serwisie urządzeń pomiarowych, • ciekawą pracę, • możliwość doskonalenia umiejętności oraz rozwoju osobistego i zawodowego, • miłą atmosferę pracy. Wymagania związane ze stanowiskiem pracy niezbędne: • wykształcenie: średnie, najlepiej techniczne, • znajomość obsługi komputera, • prawo jazdy kategorii B, • umiejętność pracy w zespole, • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, • zorganizowany, samodzielny i odpowiedzialny styl pracy, • komunikatywność. Wymagania dodatkowe - mile widziane: • doświadczenie w pracy w laboratorium drogowym lub w badaniach prowadzonych na drogach, • prawo jazdy kategorii B+E, C lub C+E, • znajomość języków obcych. Wymagane dokumenty i oświadczenia: • życiorys, • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i odbyte szkolenia, • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Termin i miejsce składania dokumentów: Dokumenty kandydaci mogą składać w Dziale Finansowo-Kadrowym, w siedzibie IBDiM, Warszawa (pokój 110) w terminie do 6.03.2024 r. Inne informacje: Oferty niespełniające wymogów formalnych i otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data stempla pocztowego). Wymagane dokumenty, tj. życiorys i oświadczenia powinny być opatrzone własnoręcznym podpisem. Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy wstępnej. Przekazane oferty nie będą zwracane. Oferty otrzymane po terminie lub odrzucone zostaną zniszczone. Dodatkowe informacje dotyczące naboru można uzyskać pod nr tel. (22) 39-00-357.

ELEKTRYCY, praca od zaraz w Holandii
ELEKTRYCY, praca od zaraz w Holandii
Gdańsk 12 dnia plecy

Opis oferty pracyHolenderska firma o ugruntowanej pozycji na rynku za pośrednictwem naszej agencji pracy poszukuje pracowników w zawodzie elektryk przemysłowy/stoczniowy wymagania: # Doświadczenie na stanowisku elektryka przemysłowego, najlepiej w przemyśle petrochemicznym ale również przemyśle stoczniowym # Doświadczenie z tzw. instrumentacją jest warunkiem wstępnym. # Posiadanie ważnego prawa jazdy. # Mile widziany dostęp do własnego pojazdu. # Dobra lub wystarczająca znajomość języka angielskiego do samodzielnej pracy w międzynarodowym zespole. # Pracowca oferuje holenderski kontrakt # Wstępne minimilane wynagrodzenie i świadczenia: # Z własnym samochodem: od 620 euro netto tygodniowo, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień. # Z pojazdem służbowym: od 520 euro netto tygodniowo, w zależności od doświadczenia i kwalifikacji. Wynagrodzenie wypłacane co tydzień. # Firma zapewnia zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym. #Zapewnione ubezpieczenie zdrowotne. Informacje o stanowisku: Jako elektryk przemysłowy w przemyśle petrochemicznym będziesz odpowiedzialny za konserwację, naprawy i instalacje elektryczne podczas przestojów i okresów konserwacji. Stanowisko to zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie, a także ubezpieczenie zdrowotne i świadczenia związane z zakwaterowaniem. Dołącz do naszego dynamicznego zespołu i współtwórz sukces naszych projektów. Prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy, szczegóły na telefon lub e-mail Agencja Zatrudnienia posiada certyfikat w KRAZ ( krajowy rejestr agencji zatrudnienia) nr 31118 Prosimy również o wysłanie C.V. z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę eMKey moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofertach/ofercie pracy u pracodawcy zagranicznego. Administratorem danych osobowych jest firma eMKey Michał Kubik z siedzibą 76-100 Sławsko 141C. KRAZ 31118

Kierownik robót- branża drogowa | WROCŁAW | ZSIZ Sp. z o.o.
Kierownik robót- branża drogowa | WROCŁAW | ZSIZ Sp. z o.o.
12 dnia plecy

Opis oferty pracyZakład Sieci i Zasilania sp. z o.o. zatrudni: Kierownika robót- branża drogowa Miejsce pracy: Wrocław Zadania: - pełnienie obowiązków związanych z funkcją Kierownika robót - nadzór nad podwykonawcami i dostawami materiałów - zarządzanie zespołem podległych pracowników, oraz podwykonawcami - egzekwowanie przestrzegania przepisów bhp - rozliczenie prowadzonych inwestycji - opracowywanie szczegółowego harmonogramu budowy Wymagania: - umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem bezpieczeństwa i dobrej praktyki budowlanej - umiejętność sprawnego podejmowania decyzji Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - pożyczka mieszkaniowa - prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenia - pracę na terenie Wrocławia - premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego - szkolenia oraz kursy Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV drogą mailowo lub o kontakt telefoniczny 713 - pokaż numer telefonu -

Operator CNC
Operator CNC
13 dnia plecy

Opis oferty pracyGaleon Yachts jest producentem jachtów luksusowych z ponad 40 letnim doświadczeniem oraz sukcesami na arenie międzynarodowej. Nasz wkład w rozwój przemysłu jachtowego jest doceniany na całym świecie - dzięki temu corocznie produkujemy ponad 200 jachtów, które trafiają do klientów w 36 krajach. Obecnie zatrudniamy ponad 1550 osób w obszarze administracji i produkcji. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz zwiększeniem produkcji ZAPRASZAMY NA POKŁAD fachowców na stanowiska: Operator CNC do obróbki modeli lub drewna Miejsce pracy: Wiślinka, ul. Fosfogipsowa 2 Główne zadania na stanowisku: • obsługa maszyn CNC do obróbki modeli zgodnie z wytycznymi technicznymi • samodzielne ustawianie i programowanie maszyn • kontrola jakości wyrobów i eliminowanie ewentualnych defektów • współpraca z zespołem technicznym i inżynieryjnym w zakresie optymalizacji procesów Oczekiwania wobec kandydata: • doświadczenie w obszarze obsługi i programowania maszyn CNC • znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność interpretacji dokumentacji technicznej • umiejętność samodzielnego ustawiania i obsługi maszyn CNC • precyzja, skrupulatność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki • gotowość do pracy w systemie zmianowym Oferujemy: • autobus pracowniczy na 4 trasach: Malbork-Wiślinka, Tczew-Wiślinka, Starogard Gdański-Straszyn, Malbork-Tczew-Straszyn – nie musisz martwić się o dojazd • wynagrodzenie uzgadniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej, a także gwarantujemy wzrost wynagrodzeń oraz comiesięczny system premiowy • program poleceń pracowniczych – zarekomenduj znajomego i zyskaj nagrodę • opiekę medyczną dla każdego w atrakcyjnej cenie. Za dopłatą, możesz włączyć do pakietu medycznego najbliższą rodzinę lub partnera • możesz też przystąpić do ubezpieczenia od nieprzewidzianych zdarzeń • karty MULTISPORT, których koszt dzielony jest pomiędzy pracodawcę oraz Ciebie • dołączysz do gotowego do współpracy zespołu i razem z nami będziesz tworzyć dobrą atmosferę • otrzymasz możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego • firmowy parking dla samochodów, rowerów oraz motocykli – może być spokojna/y, że znajdzie się miejsce dla Twojego pojazdu • automaty vendingowe na wyciągnięcie ręki • decydując się na dołączenie do naszego zespołu, będziesz brać udział w produkcji luksusowych produktów Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Równocześnie informujemy, że CV bez powyższej klauzuli nie będą uwzględnione w procesie rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Galeon Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Straszynie przy ul. Starogardzkiej 22. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz do wycofania zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym momencie. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne: 1.Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane przetwarzane są w celu podjęcia kroków przed zawarciem umowy o pracę - na podstawie art. 221§1 Kodeksu Pracy (art.6 ust.1 lit. b, c RODO) lub w przypadku umowy cywilnoprawnej – na podstawie art. 6 ust.1 lit b RODO. 2. W zakresie danych dodatkowych (innych niż opisane w art.221§1 Kodeksu Pracy) oraz w przypadku wyrażenia zgody na dalsze rekrutacje - na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust.1 lit a RODO). Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda 4.Dane będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 3 miesięcy lub przez okres 12 miesięcy - jeżeli wyraził Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach. 5.Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach określonych w RODO. W zakresie, w jakim dane są przetwarzane na podstawie zgody – ma Pani/Pan prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Żądanie w sprawie realizacji swoich praw można przesłać na adres kontaktowy: @ 6.Ma Pani/Pan też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 7.Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą.

Technolog ABSOLWENT / STUDENT (bez doświadczenia!)
Technolog ABSOLWENT / STUDENT (bez doświadczenia!)
Białystok 13 dnia plecy

Opis oferty pracyDla naszego Klienta - rodzinnej firmy z branży konstrukcji stalowych spod Białegostoku (okolice Łap / Braniewa) - poszukujemy Młodszego Technologa. Zadania na stanowisku: ● opracowywanie dokumentacji produkcyjnej ● realizacja kontroli jakości ● monitorowanie procesu montażu w celu potwierdzenia zgodności wymiarów z projektem ● koordynowanie działań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem systemu zarządzania jakości ● współpraca z firmami certyfikującymi ● planowanie produkcji, rozdzielenie zadań pomiędzy stanowiskami ● zapewnienie ciągłości produkcji poprzez zarządzanie zamówieniami na narzędzia, druty spawalnicze, tarcze szlifierskie oraz gazy techniczne Poszukujemy kandydatów, którzy: ● są niedawnymi absolwentami lub niebawem kończą studia inżynierskie (preferowane kierunki konstruktorskie) bądź osobami po technikum budowlanym /mechanicznym, wybierającymi się na politechnikę zaocznie i chcą pogodzić weekendowe studia z pracą w ciągu tygodnia ● znają MS Excel, Autocad ● potrafią czytać rysunek techniczny ● mają doświadczenie z narzędziami typu: spawarka, piły taśmowe, przecinarki plazmowe etc. ● są komunikatywni i dobrze organizują swoją pracę ● mają analityczne myślenie i są skupieni na celu ● potrafią szybko zaadaptować się w nowym środowisku ● interesują się tematem konstrukcji stalowych ● chcą rozwijać się w kierunku Technologa Oferujemy: ● stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem ● możliwość rozwoju zawodowego w kierunku Technologa pod okiem bardziej doświadczonych członków zespołu ● pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku ● początkowe wynagrodzenia wynoszące 4242,00 zł brutto ● płaską strukturę w niewielkiej, rodzinnej firmie ● pracę w firmie, która może poszczycić się dobrymi otrzymanymi dotacjami ● sprawny proces rekrutacyjny (rozmowa tel. z rekruterem > rozmowa bezpośrednia z firmą > decyzja) ● wsparcie rekrutera Agencji Employment Partner podczas trwania procesu rekrutacyjnego Aplikuj, porozmawiajmy!

Inżynier budowy branży elektrycznej
Inżynier budowy branży elektrycznej
Warszawa 13 dnia plecy

Opis oferty pracyPoszukujemy inżyniera budowy branży elektrycznej. Branża: instalacje elektryczne Lokalizacja: Warszawa, Łódź + delegacje Wynagrodzenie: 8 000 - 10 000 netto PLN (UoP), w zależności od doświadczenia. W razie zainteresowania możliwe B2B. Oferujemy: - Samochód służbowy - Zakwaterowanie w miejscu pracy - Laptop, telefon - Prywatną opiekę medyczną - Kartę Multisport Oferujemy umowę o pracę. Dla chętnych możliwe B2B. Praca 10h/dziennie, bez weekendów. Start możliwy od zaraz. Poszukujemy osoby elastycznej, zaradnej, myślącej, chętnej do pracy, potrafiącej rozwiązywać problemy. Oczywiście nie oczekujemy pełnej samodzielności, można liczyć na wsparcie reszty zespołu. CV można składać na adres biuro(at)novod.pl

asystent architekta
asystent architekta
13 dnia plecy

Opis oferty pracyAGENCJA PRACY PERSONALVERMITTLUNG Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie dla naszego klienta PRACOWNI PROJEKTOWEJ SPECJALIZUJACEJ SIĘ W BUDOWNICTWIE PRZEMYSŁOWYM, BUDOWNICTWIE OBSŁUGO KOMUNIKACJI, OBIEKTÓW UŻTECZNSCI PUBLICZNEJ ORAZ OBIEKTÓW MIESZKANIOWYCH REALIZUJĄCEJ USŁUGI W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA I NADZORU DLA KLIENTÓW POLSKICH I ZAGRANICZNYCH Z SIEDZIBĄ WE WROCŁAWIU, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: ASYSTENT ARCHITEKTA Miejsce pracy: Wrocław, Krzyki OFERUJEMY: • Ciekawą, ambitną pracę w młodym i dynamicznym zespole • Uczestnictwo w ciekawych projektach dużych inwestycji głównie obiektów przemysłowych i usługowych na każdym etapie ich realizacji • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju zawodowego • Możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych OBOWIĄZKI: • Sporządzanie koncepcji projektowych, opracowywanie projektów budowanych i wykonawczych, projektów wnętrz • Kompleksowe wsparcie inwestorów w procesie inwestycyjnym od koncepcji do realizacji • Prowadzenie koordynacji międzybranżowej • Sprawy administracyjne przy dokumentacji projektowej • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Ukończone wykształcenie wyższe, kierunkowe – architektura, architektura urbanistyka • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i własna inicjatywa • Biegła znajomości programów AutoCAD, REVIT mile widziana znajomość programów, Photoshop, SketchUp +Vray • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, rysunków wykonawczych obiektów kubaturowych • Umiejętności koordynacji procjektów • Znajomość podstaw prawa budowlanego • Znajomość języków obcych mile widziana SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, portfolio oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Sprzedawca/ dział części samochodowych
Sprzedawca/ dział części samochodowych
Bytom 16 dni plecy

Oferujemy miesięczne przeszkolenie na dział sprzedaży części samochodowych. Jeśli posiadasz dobrą znajomość części samochodowych, oraz umiejętność wyszukiwania i doboru w specjalistycznych programach, to zapraszamy.

Filtr