Sortowanie:
Znaleziony: 1043 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Doradca Klienta
Doradca Klienta
nowe Koszalin dzisiaj

Zatrudnię sprzedawców do nowo otwieranego biura w Koszalinie Osoba, z którą podejmę współpracę odpowiedzialna będzie za pozyskanie i obsługę klientów w sektorze usług finansowych oraz za prowadzenie biura. Preferuję osoby, które: # na co dzień mają kontakt z klientami # nie mają oporów w nawiązywaniu nowych relacji # prowadzą działalność gospodarczą / pracują na etacie / studiują Jednak głównym kryterium jest otwartość do nauki, a przede wszystkim wspólna wizja rozwoju nowego biura. Oferuję: # projekt z ogromnym rynkiem klientów # pełne przeszkolenie do zawodu specjalisty finansowego # licencja pośrednika finansowego KNF # ciekawe podróże firmowe (Polska + zagranica) # pieniądze adekwatne do zaangażowania (ustalane indywidualnie) Oczekuję: # lojalności względem pracodawcy # dyskrecji względem klientów # uczciwości względem siebie # wykształcenia średniego # niekaralności Jeżeli jesteś gotowy/gotowa spełnić powyższe kryteria to wyślij swoje CV lub napisz wiadomość.

Doradca Klienta ds. Nieruchomości
Doradca Klienta ds. Nieruchomości
nowe Lubin dzisiaj

RENOMAHOME biuro Nieruchomości jest nowoczesną firmą świadczącą usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadamy 8 oddziałów na całym Dolnym Śląsku Poszukujemy osób, których interesuje branża nieruchomości. Osób, które chcą pozyskać wiedzę praktyczną odnośnie danej branży oraz rozwijać się w danym sektorze. Jako firma stawiamy na rozwój i również dbamy o rozwój naszych pracowników dając pełne wsparcie teoretyczne i praktyczne. Nasz zespół to fachowcy i spełniający się w pośrednictwie kupna, sprzedaży nieruchomości i osiągający bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Stawiamy na sukces ale również dbamy o dobre relacje i przyjazną atmosferę w firmie. Dzięki nam możesz znaleźć się w miejscu gdzie praca się stanie częścią Twojego życia a nie przymusowym obowiązkiem. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - pracę z klientem w celu dokonania transakcji kupna/sprzedaży nieruchomości - przyjmowanie nowych ofert i powiększanie istniejącej bazy - wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych - kierowanie każdego klienta do naszego doradcy finansowego w celu uzyskania najlepszej formy finansowania inwestycji Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok - umiejętność negocjacji - doświadczenie w obsłudze klientów - prawo jazdy kat B oraz własny samochód - dyspozycyjność - chęć rozwoju zawodowego - pozyskiwanie ofert - mile widziane doświadczenie w doradztwie finansowym UWAGA: zależy nam na najlepszych doradcach którzy mają bardzo wysoką motywacje i zaangażowanie w celu zapewniania Sobie i firmie ponad przeciętnych dochodów Nasze biuro chce zapewnić swoim pracownikom najlepsze warunki pracy. Jesteśmy elastyczni, dlatego dajemy możliwość pracy w ramach umowy z PODSTAWĄ oraz prowizją jak również osobom, prowadzącym własną działalność gospodarczą (bądź gotowym taką działalność otworzyć) na preferencyjnych warunkach. Cenimy twoje pomysły i zaangażowanie - Dołącz do nas Oferujemy: - wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy (podstawa + prowizja) - samochód służbowy dla najlepszych - pakiet atrakcyjnych szkoleń umożliwiający rozwój zawodowy i osobisty - dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę, system Asari , baza ofert i klientów, - komfortowe i nowoczesne warunki pracy - reklamę ogłoszeń na kilkudziesięciu portalach branżowych, w lokalnych gazetach, - stabilność oraz rozwój zawodowy w renomowanej firmie - wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu pośredników - profesjonalnie wyposażone biuro w centrum miasta, laptop, aparat fotograficzny, telefon służbowy

Specjalista ds. OZE
Specjalista ds. OZE
nowe Koszalin dzisiaj

Masz ambitne plany? Czujesz, że masz ogromny potencjał. Wiesz, że potrafisz się zaangażować, więc zasługujesz na naprawdę godne wynagrodzenie? Masz doświadczenie w sprzedaży, samodyscyplinę i wysoką kulturę osobistą? Chcesz się rozwijać? Zapraszamy do Platynowego Partnera Zielonej Energii: FOKUS Fotowoltaika działa nieprzerwanie w branży energetycznej od 2009r. Od 3 lat zajmujemy się doborem i sprzedażą systemów fotowoltaicznych na terenie całej Polski. W związku z dynamicznym rozwojem branży poszukujemy do współpracy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. OZE Miejsce pracy: woj. Zachodniopomorskie Nasze oczekiwania: - realizacja planów sprzedaży; - pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę; - doświadczenie handlowe w branży energetycznej; - orientacja na własne cele, nastawienie na sukces - przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność; - gotowość do zdobycia wiedzy z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii; - bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i rzetelność w realizacji zadań - wysoki poziom kultury osobistej; - posiadanie czynnego prawa jazdy Naszym Pracownikom proponujemy: - ponadprzeciętne zarobki (powyżej 10000 zł bez górnej granicy); - pakiet szkoleniowy obejmujący wiedzę produktową, standardy obsługi klienta, możliwości finansowania oraz pozyskania klientów z rynku lokalnego; - konkursy motywacyjne i wyjazdy integracyjne; - elastyczne godziny pracy; - wsparcie dedykowanego opiekuna; - dostęp do wewnętrznych narzędzi informatycznych; - stałe wsparcie centrali. Gwarantujemy: - pracę w jednej z najszybciej rozwijających się branż; - zachowanie niezależności i samodzielności; - sprawdzone standardy; - produkty renomowanych firm w niskich cenach bazowych; - wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów; - pracę w miłej atmosferze. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: @ Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Synteza S.C. z siedzibą w Lublinie przy ul. Willowej 18 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest FOKUS Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Pokorna 2/221. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
nowe Łańcut wczoraj

Przedstawiciel Handlowy art. BHP - SNICKERS, PORTWEST elektro-narzędzia, narzędzia wysokiej jakości, itp. Zakres odpowiedzialności: • pozyskiwanie nowych klientów, • kompleksowa obsługa i doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę, • analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert, • negocjowanie warunków handlowych, • realizacja celów sprzedażowych, • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji, • planowanie, weryfikacja i raportowanie wyników sprzedaży. Wymagania: • doświadczenie w pracy na stanowiskach przedstawiciel handlowy, • wykształcenie min. średnie, • duże zaangażowanie i dobra organizacja pracy, • wysoka kultura osobista. Oferujemy: • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne, • szkolenia sprzedażowe i produktowe, • niezbędne narzędzia pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal - nie telefonicznie ponieważ nie zawsze mam czas odebrać.

Programista Analityk SAP
Programista Analityk SAP
Rzeszów 2 dnia plecy

Obecnie dla naszego Klienta, szybko rozwijającej się firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Programista Analityk SAP Zadania: • Utrzymanie istniejących programów, raportów, formularzy i interfejsów działających w środowisku SAP S/4HANA (Fiori, UI5, BOBF, Adobe Forms, ODATA) • Rozwój aplikacji zgodnie z przyjętą strategią oraz bieżącymi potrzebami biznesowymi Wymagania: • Praktyczna znajomość języków ABAP oraz Java • Umiejętność współpracy z użytkownikami nie-technicznymi, w szczególności – umiejętność wydobywania i analizy wymagań • Znajomość ABAP CDS • Komunikatywność • Umiejętność pracy w zespole • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji • Minimum bierna znajomość języka angielskiego Mile widziane: • Abap Netweaver w wersji 7.5 lub wyższej • Adobe Forms • Adobe Forms with fragments • Protokół ODATA • Embeded analytics / query designer • Framework Custom field & logic Oferujemy: • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym • Umowę o pracę • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe • Karty Multi Sport • Szkolenia i rozwój • Udział w dużych projektach informatycznych Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)”. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180 - pokaż numer telefonu - . Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.

Praca dla efektywnego przedstawiciela handlowego
Praca dla efektywnego przedstawiciela handlowego
2 dnia plecy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą firmą sprzedającą dmuchane urządzenia oraz zewnętrzne place zabaw. Mamy nieograniczone możliwości produkcyjne oraz bardzo duży asortyment , co można zobaczyć na naszej stronie www.oli-dmuchance.pl W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy przedstawicieli na terenie całej polski. Opis stanowiska: • Bezpośrednie dotarcie do klientów będących potencjalnymi kupującymi nasze urządzenia. • Działanie na wybranym terenie • Przedstawienie klientom dedukowanej oferty po przeanalizowaniu ich potrzeb. • Realizacja wyznaczonych zadań sprzedażowych, • Aktywne poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów, nawiązywanie i samodzielne rozwijanie kontaktów handlowych, • Utrzymanie długofalowych relacji z Klientami, • Zbieranie informacji dotyczących rynku i konkurencji, • Przygotowywanie ofert handlowych, raportów i zestawień sprzedaży. Wymagania: • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy • Czynne prawo jazdy kat. B • Posiadanie własnego samochodu • Prowadzenia własnej działalności gospodarczej do rozliczeń, • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • Akceptujemy możliwość pracy kandydata jednocześnie na innym stanowisku handlowca. • Komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność i rzetelność, • Dbanie o dobre imię i interesy Pracodawcy, • Terminowe wykonywanie powierzonych zadań, • Umiejętności sprzedażowe, • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów, • Umiejętność rozpoznawania oraz wykorzystywania potencjału rynku, • Dyspozycyjność i motywacja do pracy w terenie (częste wyjazdy służbowe), • Umiejętność analizy i interpretacji danych rynkowych, Oferujemy: • Wynagrodzenie : • 10 % od sprzedaży zewnętrznych placów zabaw • 5-10 % od sprzedaży urządzeń dmuchanych • Samodzielną i ciekawą pracę. Nie oferujemy: • Pensji oraz podstawy • Pokrycia kosztów związanych z dotarciem do klientów takich jak koszt paliwa, koszt amortyzacji zużycia własnego auta, itp. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oraz CV na adres @

Przedstawiciel handlowy - Manager ds. obsługi klienta
Przedstawiciel handlowy - Manager ds. obsługi klienta
Tychy 2 dnia plecy

Pilnie poszukuję kandydatów na stanowisko: Przedstawiciela handlowego w branży odszkodowawczej na terenie Katowic, Tychów, Pszczyny, Mikołowa, Bierunia i okolic. OPIS STANOWISKA: - aktywne poszukiwanie Klientów zainteresowanych dochodzeniem roszczeń, - podpisywanie dokumentów z Klientem oraz gromadzenie i przekazywanie Kancelarii dokumentacji osób poszkodowanych. OFERUJEMY: - elastyczne warunki zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa agencyjna), - pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - szkolenia specjalistyczne, - współpracę z ekspertami branży odszkodowawczej, - możliwość rozwoju zawodowego, - praca w nienormowanym wymiarze czasu (zajęcie główne jak również dodatkowe). - wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy (nie wymagamy działalności gospodarczej), - dodatkowo atrakcyjne systemy motywacyjne. WYMAGANIA: - niekaralność, - samodzielność, - zaangażowanie i inicjatywa w działaniu, - zdolności organizacyjne oraz determinacja w dążeniu do celu, - wysoka kultura osobista, Osoby zainteresowane współpracą proszę o przesłanie aktualnego CV. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Doradca Handlowy
Doradca Handlowy
Warszawa 2 dnia plecy

Agencja Personalna PGB HR dla swojego Klienta, firmy z branży fryzjerskiej, poszukuje osób na stanowisko: Doradca Handlowy Miejsce pracy: Warszawa – mazowieckie, lubelskie i łódzkie Opis stanowiska: Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi na podległym terenie (salony fryzjerskie), Realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży produktów w podległych salonach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami jakościowymi, Egzekucje uzgodnionych aktywności promocyjnych, Monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji, Miejsce pracy wojew.: mazowieckie, lubelskie, łódzkie. Wymagania: Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego Doświadczenie w branży fryzjerskiej mile widziane, Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu, Wyksztalcenie min. średnie, mile widziane wyższe, Umiejętność budowania pozytywnych, długofalowych relacji z Klientami, Samodzielność, umiejętność planowania swojej pracy, Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w pracę. Oferujemy: Umowę o pracę, Wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od wyników pracy, Ceny specjalne na produkty firmy, Dostęp do prywatnego systemu opieki zdrowotnej, Pracę z marką premium, Możliwość realizowania autorskich koncepcji sprzedaży, Szeroki zakres szkoleń produktowych i sprzedażowych, Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, tablet.

Przedstawiciel Handlowy, oprogramowanie dla biur nierucho
Przedstawiciel Handlowy, oprogramowanie dla biur nierucho
Poznań 3 kilka dni temu

Poszukujemy doświadczonych handlowców, najlepiej z kontaktami w branży nieruchomości. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne na poziomie 40%.

Fajna praca, super kasa
Fajna praca, super kasa
Łódź 3 kilka dni temu

Czy wiesz, że w ubezpieczeniach możesz zarabiać więcej ?? Jeśli masz swój cel, taki jak budowa domu, zakup wymarzonego auta czy super wakacje co roku - czytaj dalej. Oferta pracy skierowana jest dla ambitnych osób, które cenią swój czas i włożony wysiłek. Szukają rozwiązań, ale też korzystają z wiedzy doświadczonych kolegów. Nie boją się wyzwań i pracy na własny rachunek. Dlatego proponuję współpracę z Nationale Nederlanden - liderem na rynku ubezpieczeń życiowych. Wymagania: nastawienie na cel umiejętność pracy w Zespole wykształcenie min. średnie niekaralność wyłączność - zakaz konkurencji Obowiązki: nauka zawodu - proces szkolenia (3 miesiące) - jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń aktywne pozyskiwanie Klientów Oferta: umowa o współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej podstawa + system premiowy szkolenie wstępne benefity: Medicover, Multisport, polisa grupowa rozwój w strukturze sprzedaży - możliwy awans na Unit Managera Jeśli zależy Ci na budowaniu własnego dobrego biznesu na jasnych i przejrzystych zasadach aplikuj wysyłając swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informuję, że skontaktuję się tylko w wybranymi Kandydatami.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Toruń 3 kilka dni temu

Zatrudnimy przedstawiciela handlowego znającego obsługę bazy BDO Zakres obowiązków : - obsługa systemu BDO – wystawianie oraz zmiana statusów kart przekazania odpadów, prowadzenie ewidencji odpadów, wykonywanie sprawozdań z zakresu gospodarki odpadami oraz pozostałych sprawozdań sporządzanych w systemie/platformie BDO, - kontakt z Klientami (telefoniczny, mailowy i bezpośredni) - nawiązywanie i utrzymywanie bezpośrednich kontaktów z Klientami - analiza potrzeb Klientów - przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe - monitorowanie oraz analiza rynku Wymagania: - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - zaangażowanie, dobra organizacja pracy - prawo jazdy kat. B, - mile widziana znajomość branży oraz doświadczenie na stanowisku handlowca Oferujemy - Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 516 - pokaż numer telefonu - lub przesłanie CV na adres: @ Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez P.P.H.U. Mercator prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Account Manager / Business Developement Manager POS
Account Manager / Business Developement Manager POS
Warszawa 3 kilka dni temu

Dla firmy z branży POS i reklamy wizualnej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Business Development Manager Lokalizacja firmy: Warszawa Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych oraz rozwój kontaktów handlowych z klientami biznesowymi. Wymagania: • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży reklamowej/POS • Znajomość branży POS Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym • Doskonałe umiejętności interpersonalne i sprzedażowe, • Orientacja na realizację zadań, • Prawo jazdy kat. B. Zadania: Współpraca z kluczowymi klientami firmy, Pozyskiwanie nowych klientów oraz ustalanie warunków współpracy, Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych, Reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych, Pielęgnowanie dobrego wizerunku firmy na rynku. Firma oferuje: • Stabilną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Niezbędne narzędzia pracy, • Szeroki program szkoleń, • Przyjazną atmosferę pracy.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
3 kilka dni temu

Główne obowiązki: • Aktywne poszukiwanie partnerów handlowych na podległym obszarze • Obsługa dotychczasowych klientów • Monitoring sprzedaży na powierzonym obszarze • Obsługa posprzedażowa- przyjmowanie zgłoszeń reklamacji, wizyty reklamacyjne. • Uzgadnianie terminów dostaw do klientów i ich organizacja, • Realizacja zleconych działań promocyjnych i reklamowych • Organizacja i uczestnictwo w akcjach promocyjnych i uczestnictwo w targach branżowych • Realizacja założonych budżetów sprzedażowych • Badania i analiza rynku, monitoring cenowy Oczekujemy: • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku • Wykształcenia co najmniej średniego, (leśnictwo, budownictwo, technologia drewna) • Znajomość branży • Umiejętności zarządzania zespołem oraz dobra organizacja pracy • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym oraz pakietu MS Office • Prawa jazdy kat. B Oferujemy: • Pracę w firmie będącej częścią międzynarodowego koncernu, lidera w swojej branży; • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego, • Atrakcyjny system nagród miesięcznych; • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu; • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych; • Program poleceń pracowniczych; • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę; • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego; • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów Kronospan

Specjalista ds. pozyskiwania klientów/ handlowiec
Specjalista ds. pozyskiwania klientów/ handlowiec
3 kilka dni temu

Wraz z Topowym klientem w branży OZE rozszerzamy się! Z Pomysłem rekrutuje dla siebie sprzedawców/handlowców - to z nami będziesz rozliczał się - otrzymasz od nas wysoki procent od marży. Czym się będziesz zajmował - pozyskiwanie klienta na produkty oferowane przez firmę - realizacja spotkań - przygotowanie umów, podpisanie - działanie w swojej okolicy (znają Ciebie - najprostszy klient) Co otrzymasz: - darmowe szkolenia na start - udostępnione narzędzia - elastyczność w działaniu b2b bądź inna forma współpracy OTRZYMUJESZ WYSOKI PROCENT OD SPRZEDAŻY. Z jednej umowy możesz zarobić nawet średnio 5000zł !!! A sprzedajemy więcej- proste i prawdziwe! Masz doświadczenie w OZE - daj znać i umów się !

Regionalny Kierownik Sprzedaży w branży sanitarno-grzewczej
Regionalny Kierownik Sprzedaży w branży sanitarno-grzewczej
Warszawa 3 kilka dni temu

FIRMA: * dystrybutor * ponad 20 lat na rynku * technika grzewcza, sanitarna, wentylacyjna MIEJSCE PRACY: północna część woj. mazowieckiego BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA: • opracowywanie planów sprzedaży • bezpośredni nadzór nad sprzedażą • analizę portfela klientów oraz otoczenia Spółki • współpracę z innymi działami • aktywne poszukiwanie klientów • prowadzenie szkoleń produktowych, instalatorskich i technicznych OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ: • wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne) • prawo jazdy kat. B • umiejętność planowania sprzedaży i zarządzania zespołem • wiedze techniczną z branży sanitarno-grzewczej • umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami i rozwiązywania problemów GWARANTUJEMY: • umowę o pracę • system premiowy • stabilne zatrudnienie • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy: samochód (również do użytku prywatnego), laptop, telefon • dużą samodzielność działania

Przedstawiciel handlowy CZECHY/ SŁOWACJA
Przedstawiciel handlowy CZECHY/ SŁOWACJA
Katowice 4 kilka dni temu

Firma PV Energia Polska - producent, dystrybutor instalacji fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji aluminiowych, pomp ciepła zatrudni przedstawiciela handlowego na rejon Słowacja, Czechy. Oferujemy pracę w zgranym, młodym zespole, szkolenia produktowe, samochód, telefon służbowy, atrakcyjny system prowizji. Oczekujemy: pełnego zaangażowania, uczciwości, sumienności, wywiązywania się z założeń firmy, znajomości języka polskiego, czeskiego, ewentualnie angielski. CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać poprzez na e-mail: in*o@p*********com

Ambasadorów marki w każdym mieście > 50 tys. mieszkańców
Ambasadorów marki w każdym mieście > 50 tys. mieszkańców
4 kilka dni temu

Opis Oficjalny partner firmy Orange Energia szuka ambasadorów znanej, ogólnoświatowej marki we wszystkich miastach w Polsce. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, jak i nie tylko. Szukamy osób które są kreatywne i myślą nieszablonowo. Masz dobrą pracę ale chciałbyś dorobić? Nic Cię nie ogranicza, możesz pracować kiedy tylko chcesz! Oferujemy - zarobki od 800 do 8000 zł miesięcznie (w zależności od twojego zaangażowania) - leady sprzedażowe - rozwój umiejętności tj. komunikacja, sprzedaż, czy marketing - wsparcie ze strony kadry kierowniczej - możliwość długoterminowej współpracy (również w innych projektach) - umówione spotkania z klientami (można też samodzielnie pozyskiwać klientów) - dostęp do aplikacji mobilnej (wygodne tworzenie dokumentacji spotkań); Wymagamy - prawo jazdy; - własny środek transportu (niewykluczony dojazd do klienta - max 50 - 70 km); - komputer, telefon bądź tablet - zaangażowania w rozwój firmy - pozytywne nastawienie - mile widziane doświadczenie na rynku energii Szkolimy od A do Z! Nie musisz mieć doświadczenia – jesteśmy od tego, by Cię wszystkiego nauczyć i pokierować. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Account Manager z językiem niemieckim
Account Manager z językiem niemieckim
Jelenia Góra 4 kilka dni temu

Firma z siedzibą we Wrocławiu, świadcząca kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników na skalę międzynarodową – poszukuje pracownika na stanowisko Account Manager z językiem niemieckim. Zakres obowiązków: • Budowanie długofalowych relacji z klientami, • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, • Bieżącą obsługę i rozwijanie trwających kontraktów, • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych kontrahentów niemieckim, • Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych, • Nadzorowanie postępu realizacji zamówień klientów. Wymagania pracodawcy: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B2), • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, • Orientacja na wynik oraz umiejętności budowania długoterminowych relacji z klientami, • Prawo jazdy kat. B. Mile widziane: • Wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży B2B, • Wcześniejsze doświadczenie w agencji pracy. Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę, • Wysokie premie za wyniki sprzedażowe, • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego, • Brak dress code, • Elastyczne godziny pracy, • Niezbędne narzędzia pracy, • Dofinansowanie do karty multisport. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. W treści CV prosimy o umieszczenie treści klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Pośrednictwa Pracy East Power Sp. z o.o., ul. Michalczyka 5, 53-633 Wrocław, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lider Oddziału
Lider Oddziału
Zamość 4 kilka dni temu

FIRMA: * dystrybutor * ponad 20 lat na rynku * technika grzewcza, sanitarna, wentylacyjna MIEJSCE PRACY: Zamość i okolice BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA: • bezpośredni nadzór nad sprzedażą dla klienta instalatorskiego oraz inwestycyjnego • opracowywanie i realizacja operacyjnych planów wykonawczych • aktywną promocję produktów przy współpracy z działem marketingu • zarządzanie podległym zespołem • monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji • prowadzenie szkoleń produktowych i technicznych OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ: • wykształcenie m.in średnie (mile widziane techniczne) • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku • wiedze techniczną w zakresie branży sanitarno-grzewczej • praktyczną umiejętność planowania sprzedaży i budżetowania • dyscyplinę we wdrażaniu systemów organizacyjnych, procedur, zasad i norm • prawo jazdy kat. B GWARANTUJEMY: • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii miesięcznej • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę • niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy: samochód (również do użytku prywatnego), laptop, telefon • dużą samodzielność działania • możliwość rozwoju zawodowego

Specjalista ds. Sprzedaży/ Handlowiec
Specjalista ds. Sprzedaży/ Handlowiec
Gorzów Wielkopolski 4 kilka dni temu

Silcare sp. z o.o. sp. k. to polska firma specjalizująca się w produktach światłoutwradzalnych oraz kosmetykach. Działamy na światowym rynku kosmetycznym od 2004 roku. Nasze produkty sprzedajemy w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz w Azji. Wszystkie produkty - od pomysłu aż po efekt końcowy - powstają w siedzibie firmy, w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy najnowszą technologią, doświadczonym zespołem oraz komfortowymi warunkami pracy. Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży w Dziale Krajowym/ Handlowiec Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski Chcemy dać w Twoje ręce odpowiedzialność za: - sprzedaż naszych produktów - budowanie bazy nowych klientów - bieżąca obsługa aktywnych klientów i ich rozwój - analiza potrzeb klientów i działań konkurencji - przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z przyjętymi standardami i potrzebami klienta - wdrażanie akcji promocyjnych i sprzedaż nowości - obsługa reklamacji i wspieranie klienta w trudnych sytuacjach Od kandydata oczekujemy: - umiejętności swobodnej komunikacji - mile widziane doświadczenie w pracy z klientem - znajomości programu MS Office - nastawienia na realizację celów sprzedażowych - umiejętności pracy w zespole Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja) - nowoczesne narzędzia i miejsce pracy - elastyczny czas pracy - szkolenia, programy motywacyjne, zniżki pracownicze, konkursy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)” Jeśli zgoda ma dotyczyć również udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dodanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a).” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Specjalista ds. sprzedaży
Specjalista ds. sprzedaży
Warszawa 4 kilka dni temu

W związku z rozwojem Agencja HR poszukuje do naszego zespołu Kandydata/ki na stanowisko:  Specjalista ds. sprzedaży Opis stanowiska: • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów zainteresowanych usługami agencji pracy; • rozwój polityki sprzedaży usług świadczonych przez firmę; • budowanie długotrwałych relacji z pozyskanymi klientami; • stały monitoring rynku z rozpoznaniem jego potrzeb; • realizacja założonych celów; Wymagania: • znajomość technik negocjacyjnych i doświadczenie w sprzedaży min 2 lata(B2B); • doświadczenie w branży HR lub przeprowadzaniu samodzielnych rekrutacji; • łatwość nawiązywania relacji i kontaktów biznesowych; • dynamizm, nastawienie na sukces i osiąganie celów; • dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point); • prawa jazdy kat. B; Oferujemy: • ciekawą, samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę; • zatrudnienie na podstawie umowy pracę/zlecenie/dzieło; • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz dofinansowanie do programów pozapłacowych Multisport; • możliwość doskonalenia zawodowego oraz rozwoju; • niezbędne na tym stanowisku narzędzia pracy; Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV przez formularz Prosimy o dopisek klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Doradca Klienta - Fotowoltaika
Doradca Klienta - Fotowoltaika
Radom 4 kilka dni temu

Nasza firma specjalizuje się w dziedzinie taniej energii od 2007 roku i pomogła już zaoszczędzić na rachunkach za prąd setkom firm, oraz gospodarstwom domowym. Obecnie poszukujemy na stanowisko Doradca Klienta. Do zadań zadań zatrudnionej Osoby będzie należeć: pozyskiwanie klientów indywidualnych, biznesowych oraz budowanie pozytywnych relacji z Klientami zainteresowanymi instalacjami fotowoltaicznymi( kontakt telefoniczny, oraz inne metody pozyskiwania Klienta, 4 dni - praca w biurze, docelowo 1 dzień pracy w terenie na umówionych spotkaniach) dbanie o dobry wizerunek firmy, Wymagania: rzeczywiste chęci do pracy dobra organizacja czasu pracy. mile widziane prawo jazdy - kat. B. dyspozycyjność. mile widziane doświadczenie w branży sprzedaży. Oferujemy: umowa zlecenie (po kilku m-cach -możliwość zaoferowania umowy o pracę) przejrzysty prowizyjny system wynagrodzeń. wsparcie w postaci leadów. elastyczny czas pracy. niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód służbowy). Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Inżynier sprzedaży Akademia Rolnicza- absolwent
Inżynier sprzedaży Akademia Rolnicza- absolwent
Katowice 6 dni plecy

Dla naszego Klienta, z branży chemicznej współpracującej z wieloma firmami w Europie, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier sprzedaży Zakres obowiązków: •Uczestnictwo w procesie planowania popytu na produkty firmy( komponenty do nawozów sztucznych) •Zwiększanie udziału firmy w rynku na powierzonym terytorium, poprzez osiąganie indywidualnych celów sprzedażowych. •Zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów m.in. poprzez współpracę z innymi działami firmy (w tym z działem obsługi klienta, działem marketingu). •Gromadzenie informacji dotyczących aktywności klientów i aktualnej sytuacji na rynku oraz raportowanie. •Analiza trendów w obszarze przemysłu i technologii. •Promowanie marki(m.in. poprzez uczestnictwo w na targach i wystawach). Wymagania konieczne •„Żyłka handlowa”. •Wykształcenie wyższe rolnicze •Doświadczenie w obszarze sprzedaży B2B (doświadczenie w obszarze produktów branży przemysłowej będzie dodatkowym atutem). •Umiejętność obsługi Ms Office •Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację z klientami. •Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe •Gotowość do częstych wyjazdów służbowych. •Prawo jazdy kategorii B. •Samodzielność, dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność. Oferujemy: •Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku przy wykorzystaniu nowoczesnych systemów i narzędzi. •System szkoleń korporacyjnych – w tym kilkumiesięczne szkolenie wdrożeniowe za granicą oraz szkolenia online. •Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę. •Możliwość swojego rozwoju zawodowego oraz osobistego. •Narzędzia pracy właściwe dla stanowiska (samochód służbowy, notebook, smartfon). •Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy. Przesyłając CV prosimy o dołączenie klauzuli Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 ze zm. wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Zatorski Consulting Kopernika 14 Pszczyna dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji.

Handlowiec ds. benefitów pracowniczych
Handlowiec ds. benefitów pracowniczych
Łódź 6 dni plecy

Opis Firma z ugruntowaną pozycją na rynku poszukuje przedsiębiorczych, zaangażowanych Handlowców z nastawieniem na realizację celu. Oferujemy: Umowę agencyjną z wynagrodzeniem stałym, miesięcznymi prowizjami za sprzedaż i premie kwartalne – co daje stabilizację podstawowego dochodu i brak jego górnej granicy. Dostęp do benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, zniżki na firmowe produkty i usługi. Rozpoznawalną markę oraz najlepsze na ten moment rozwiązania dla naszych Klientów, co pozwoli wyróżnić się z tłumu innych sprzedawców na rynku Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i produktowe oraz indywidualne wsparcie Menedżera na każdym etapie współpracy. Wsparcie w budowaniu własnego biznesu i osobistej strategii pozyskiwania nowych klientów – na bazie doświadczenia najlepszych z Zespołu masz drogowskaz działania w elastycznym dla Siebie grafiku. Możliwość prowadzenia procesu sprzedaży również w trybie zdalnym, dzięki czemu można działać na terenie całego kraju nie ponosząc przy tym wysokich kosztów dojazdu do klienta. Możliwości rozwoju w kierunku sprzedażowym, menadżerskim, profesjonalne szkolenia produktowe i rozwojowe umożliwiające stałe doskonalenie umiejętności. Nasze wymagania od kandydatów: Wykształcenie minimum średnie. Doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta. Przedsiębiorczość, zaangażowanie i nastawienia na realizację celu. Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej, Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Chęć rozwoju zarówno zawodowego jak i osobistego. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych - DzU nr 133 poz. 883)."

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki
Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki
Kielce 7 dni plecy

Zatrudnimy Doradcę ds. OZE Alians-OZE realizuje ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych rocznie dla Klientów na terenie całej Polski. Działamy w sektorze B2C i B2B, cały czas poszerzamy ofertę produktów. Sprzedaż PV, pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek samochodowych, energii elektrycznej i gazu. Nasz zespół to doświadczeni doradcy, technicy, monterzy oraz trenerzy NLP. W związku z rozwojem firmy poszerzamy grono naszych Przedstawicieli handlowych na woj. łódzkie i świętokrzyskie. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizje bez dolnego i górnego limitu. Narzędzia do pracy: samochód służbowy, leady sprzedażowe; Pakiet szkoleń; Materiały reklamowe, wizytówki, katalogi, ulotki, banery, roll-upy Pełne wsparcie na każdym etapie oraz świetną atmosferę pracy. Do Twoich obowiązków będzie należało: Aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe, energię elektryczną i gaz. Przygotowanie i przedstawienie oferty handlowej Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów Aktywna sprzedaż produktów firmy Praca z intuicyjnym crm Dbanie o dobro klienta i firmy. Wymagania: Komunikatywność, samodzielne organizowanie pracy, umiejętność sprzedaży Zaangażowanie w osiągnięciu wyznaczonych celów Kultura osobista oraz orientacja na klienta i jego potrzeby Samodyscyplina Posiadanie Prawa jazdy kat. B Działalność gospodarcza. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych

Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE - fotowoltaika
Przedstawiciel Handlowy - Doradca ds. OZE - fotowoltaika
Łódź 7 dni plecy

Zatrudnimy Doradcę ds. OZE Alians-OZE realizuje ponad 1000 instalacji fotowoltaicznych rocznie dla Klientów na terenie całej Polski. Działamy w sektorze B2C i B2B, cały czas poszerzamy ofertę produktów. Sprzedaż PV, pomp ciepła, magazynów energii, ładowarek samochodowych, energii elektrycznej i gazu. Nasz zespół to doświadczeni doradcy, technicy, monterzy oraz trenerzy NLP. W związku z rozwojem firmy poszerzamy grono naszych Przedstawicieli handlowych na woj. łódzkie i świętokrzyskie. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, prowizje bez dolnego i górnego limitu. Narzędzia do pracy: samochód służbowy, leady sprzedażowe; Pakiet szkoleń; Materiały reklamowe, wizytówki, katalogi, ulotki, banery, roll-upy Pełne wsparcie na każdym etapie oraz świetną atmosferę pracy. Do Twoich obowiązków będzie należało: Aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki samochodowe, energię elektryczną i gaz. Przygotowanie i przedstawienie oferty handlowej Prowadzenie negocjacji handlowych oraz zawieranie umów Aktywna sprzedaż produktów firmy Praca z intuicyjnym crm Dbanie o dobro klienta i firmy. Wymagania: Komunikatywność, samodzielne organizowanie pracy, umiejętność sprzedaży Zaangażowanie w osiągnięciu wyznaczonych celów Kultura osobista oraz orientacja na klienta i jego potrzeby Samodyscyplina Posiadanie Prawa jazdy kat. B Działalność gospodarcza. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych

Współpraca jako Niezależny Dystrybutor
Współpraca jako Niezależny Dystrybutor
Kędzierzyn-Koźle 7 dni plecy

Nawiąże współpracę z Przedstawicielami Handlowymi oraz handlowcami (możliwość współpracy z aptekami ,sklepami zielarskimi ,salonami kosmetycznymi ,fryzjerskimi)oraz osobami które chciałyby być dystrybutorami znanej polskiej marki Wellness oraz Beauty na rynek polski,niemiecki,angielski,australijski ,ukraiński,portugalski,chorwacki, finlandzki,izraelski, gruziński, amerykański,kanadyjski,węgierski, rumuński,francuski ,czeski ,słowacki niderlandzki,szwedzki ,norweski,Litewski,łotewski,estoński ,oferuję szkolenia i materiały w tych językach oraz aplikacje mobilną w 80% automatyzującą naszą pracę w 9 językach !Wyposażamy również salony fitness w odzież sportową

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Kielce 7 dni plecy

Dla naszego Partnera – dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy produkującej blachodachówki, blachy trapezowe i płyty warstwowe przeznaczone do budownictwa rodzinnego i przemysłowego – poszukujemy obecnie osoby, która wzmocni zespół sprzedażowy i będzie odpowiedzialna za obsługę klientów jako: Regionalny przedstawiciel handlowy (Kielce, woj. świętokrzyskie) Czym będziesz się zajmować: - Realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej Firmy wśród klientów kanału hurtowego i tradycyjnego detalicznego w wybranym regionie (praca mobilna), - Rozwój sieci dystrybucji produktów Firmy, - Dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych, - Budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami Firmy, - Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów, - Prowadzenie szkoleń produktowych dla przedstawicieli w punktach sprzedaży. Czego oczekujemy: - Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży pokryć dachowych, - Ogólna wiedza techniczna z zakresu budownictwa, - Znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych, - Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji, - Obsługa MS Office (Word, Excel), - Zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami, - Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych, - Uczciwość, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy własnej, - Prawo jazdy kat. B. Co możemy Ci zaoferować: - Pracy u producenta będącego liderem na rynku blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych w oparciu o umowę o pracę, - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy umożliwiający nieograniczone możliwości zarabiania, - Narzędzia pracy: komputer, telefon i samochód służbowy, - Samodzielna i mobilna praca w regionie - Indywidualny i szczegółowy plan wdrożenia na stanowisku, rozwój zawodowy dzięki wsparciu Zarządu oraz wewnętrznym szkoleniom produktowym oraz sprzedażowym.

Doraadca Klienta Sokółka praca dodatkowa
Doraadca Klienta Sokółka praca dodatkowa
Sokółka 7 dni plecy

Firma PRO DOMO Sp. z o.o. oferuje pożyczki w domu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze Doradca Klienta Sokólka. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel: 512 - pokaż numer telefonu -

Doradca Klienta (Fotowoltaika) - ESOLEO grupa Polsat Plus PILNE
Doradca Klienta (Fotowoltaika) - ESOLEO grupa Polsat Plus PILNE
8 dni plecy

ZATRUDNIMY DORADCĘ KLIENTA D2D ESOLEO Sp. z o.o. ESOLEO, jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Czerpiemy z 25 lat doświadczeń realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej. Bierzemy udział w zielonej transformacji budując największa w Polsce farmę fotowoltaiczną o mocy 70MW. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów. Współpracujemy z ludźmi, którzy podzielają nasze wartości. Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia. Na terenie miasta Płocka i okolic zapraszamy do współpracy na stanowisku: Doradca Klienta D2D (Fotowoltaika) Oferujemy: Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w tym wynagrodzenie podstawowe Nowoczesne narzędzia pracy (dron, tablet z unikalnym systemem sprzedaży, samochód). Stabilne zatrudnienie Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe. Bieżące wsparcie techniczne. Elastyczny czas pracy. Atmosferę pracy technologicznego start-up’u Pracę w energicznym i ambitnym zespole. Możliwość rozwoju zawodowego w największej grupie kapitałowej w Polsce - Grupa Polsat Plus Będziesz odpowiedzialna/y za: Sprzedaż produktów marki ESOLEO Bezpośrednie dotarcie do klienta w modelu D2D Obsługę eventów na wyznaczonym terenie. Doradztwo i opiekę w całym procesie obsługi klienta Wyślij nam swoje CV jeśli posiadasz: umiejętność działania w zmiennym środowisku umiejętność pracy zespołowej wyważona pewność siebie asertywność umiejętność komunikacji i nawiązywania kontaktów międzyludzkich pozytywne podejście do życia umiejętność budowania trwałych relacji otwartość na zmiany i nowe technologie prawo jazdy kat.B Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej ( D2D ) Jeśli chcesz tworzyć biznes, który przyczynia się do zielonej transformacji w Polsce – czekamy na Ciebie! PROSIMY APLIKOWAĆ NA ADRES MAILOWY: r.gorecki(małpa)esoleo.pl Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Esoleo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku, na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazanie mojego CV partnerom handlowym ESOLEO Sp. z o.o. w celu dalszej rekrutacji na stanowisko: Doradca Klienta."

Sprzedaż, 6-12 tys
Sprzedaż, 6-12 tys
Warszawa 8 dni plecy

Jeśli masz pozytywne nastawienie i otwartość w kontaktach, silne ukierunkowanie na osiąganie wyników, doświadczenie w sprzedaży,chęć rozwoju, min. średnie wykształcenie, brak karalności to jesteś na właściwym miejscu. Szkolimy,wspieramy na każdym etapie kariery. Czekamy na Ciebie

Praca doradcy finanse
Praca doradcy finanse
Białystok 8 dni plecy

Firma PRO DOMO Sp. z o.o. oferuje pożyczki w domu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze Doradca Klienta Białystok i okolice Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr tel: 512 - pokaż numer telefonu -

Firma GIFT STAR zatrudni - Specjalista ds.Sprzedaży
Firma GIFT STAR zatrudni - Specjalista ds.Sprzedaży
9 dni plecy

Firma GIFT STAR zatrudni - Specjalista ds.Sprzedaży do obsługi kluczowych Klientów. Jesteśmy liderem w produkcji smyczy reklamowych i taśm przemysłowych w Polsce i Europie. Oczekujemy osoby z zapałem do pracy, kulturą osobistą i punktualną. Dodatkowo: obsługa komputera MS Office, JĘZYK ANGIELSKI - minimum ŚREDNIO ZAAWANSOWANY w piśmie, programów graficznych jak Corel Draw - jeśli trzeba będzie to nauczymy i wdrożymy do przygotowania projektów graficznych naszych produktów. Stabilna praca. Wynagrodzenie: 3000 PLN do ręki - umowa o pracę. Praca w godz.: 8:30-16:30 CV prosimy wysyłać formularzem PRACA na stronie www.giftstar.pl lub na e-mail: giftstar malpa giftstar.pl DO ZOBACZENIA !

Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży
Kraków 9 dni plecy

Firma Multiflex w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy osobę na stanowisko: REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA SPRZEDAŻY Miejsce: Kraków WYMAGANIA: - doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych - znajomość obsługi komputera - prawo jazdy kat. B - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie z nimi relacji handlowych - udział w targach - utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami - dbanie o dobry wizerunek firmy OFERUJEMY: - ciekawą i odpowiedzialną pracę - umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia - nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do wykonywania zleconych zadań - pracę w renomowanej firmie - praca na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenie - ̣̣ٜٜindywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z dopiskiem “ Regionalny Przedstawiciel Sprzedaży” w tytule wiadomości. lub kontakt telefoniczny pod numerem: 664 - pokaż numer telefonu - W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)". Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami .

Przedstawiciel Handlowy oraz Sprzedawca
Przedstawiciel Handlowy oraz Sprzedawca
Cieszyn 9 dni plecy

The Partners, skład budowlany w Cieszynie ("były ART-BUD") ze względu na szybki rozwój poszukuje nowych członków zespołu: - Przedstawiciela Handlowego, który wspomoże nas w zakresie sprzedaży - Sprzedawcę, który wspomoże nas w zakresie obsługi klienta w sklepie Oferujemy pracę w doświadczonym zespole i w partnerskiej atmosferze - to nasz znak rozpoznawczy. Dbamy nie tylko o klientów, ale i o pracowników - dodatkowe ubezpieczenie, elastyczny czas pracy (w wymiarze pełnego etatu), czy szkolenia podnoszące kwalifikacje to w naszej firmie standard, a atrakcyjne wynagrodzenie nie jest nagrodą, tylko oczywistą konsekwencją partnerskiego podejścia do współpracy. Jeśli chcesz do nas dołączyć jako Przedstawiciel Handlowy i nie przeraża Cię: - dbanie o odpowiednie relacje z Klientami i Partnerami Biznesowymi - przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych oraz negocjowanie warunków współpracy Jeśli chcesz do nas dołączyć jako Sprzedawca i nie przeraża Cię: - praca z dokumentacją finansową, fakturowanie (w tym obsługa komputera), - dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów w naszym sklepie, wykładanie ich na półki wyślij swoje CV na adres: @ WAŻNE! W tytule maila wpisz na jakie stanowisko aplikujesz. Doświadczenie czy wiedza na temat branży budowlanej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędne by do nas dołączyć. Tego można się nauczyć (będzie trzeba). Konieczne za to jest pozytywne podejście do pracy (nie załamują nas codzienne wyzwania, stawiamy im czoła i rozwiązujemy problemy) oraz umiejętność budowania relacji z klientami i współpracownikami.

Handlowiec- Doradca
Handlowiec- Doradca
Rzeszów 9 dni plecy

Doradca klienta z doświadczeniem poszukiwany Jeżeli masz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy z klientem, obsłudze telefonicznej bądź jako przedstawiciel handlowy ta oferta może Cię zainteresować. Firma o znaczącym udziale w rynku prowadzi rekrutację. Do zespołu sprzedawców poszukuje handlowca dla którego praca z klientem to wyzwanie. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Spotkania negocjacyjne z klientami Obsługa obecnego portfela klienta Pozyskiwanie nowych kontraktów Prezentacja produktów firmy Budowanie relacji z klientami WYMAGANIA: Znajomość podstawowych technik negocjacji Umiejętności nawiązywania relacji Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta Umiejętności prowadzenie prezentacji Minimum średnie wykształcenie prawo jazdy kat B Brak karalności Praca w zespole Obsługa komputera Możliwość wyjazdów szkoleniowych OFERUJEMY: Pracę w firmie o wysokich standardach Markę rozpoznawalną na rynku Konkurencyjne produkty Wsparcie szkoleniowców Miesięczne szkolenie wstępne -płatne Wynagrodzenie wypłacane na czas + prowizja+ premia Niezbędne narzędzia pracy benefity APLIKUJ KLAUZULA INFORMACYJNA: Administratorem danych osobowych jest Dorota Newel 35-304 Rzeszów Sikorskiego, NIP: 8222120447. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dorota Newel 35-304 Rzeszów Sikorskiego, NIP: 8222120447 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Doradca Techniczno-Handlowy w branży energetycznej
Doradca Techniczno-Handlowy w branży energetycznej
Częstochowa 9 dni plecy

Witamy serdecznie Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży usług dla firm. Rynek który obsługujemy nieprzerwanie rośnie, dlatego poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy. Będziesz zajmować się sprzedażą: • instalacji fotowoltaicznych • pomp ciepła • paneli na podczerwień • energii elektrycznej i gazu • usług optymalizacji kosztów dla firm Zapraszamy do współpracy osoby chcące zarabiać nieprzeciętnie, z wysoką motywacją i nastawieniem sprzedażowym. Zapewniamy pełen pakiet szkoleń na start oraz opiekę podczas procesu wdrażania nabytych umiejętności do pracy. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!!! Oferujemy najciekawsze warunki w branży, najwyższe wynagrodzenie oraz najlepsze zasady współpracy. Jeśli jesteś osobą ambitną, która nie boi się nowych wyzwań - zapraszamy! Szukamy Handlowców z krwi i kości jak i również całych grup sprzedażowych - zadzwoń i zapytaj o warunki dla Ciebie!!! Czego możesz się spodziewać: • szkoleń sprzedażowych i produktowych • pełnego wsparcia ze strony firmy • pracy w dynamicznej firmie z dużymi możliwościami rozwoju • jasnego planu rozwoju kariery zawodowej • szerokiego wachlarza sprzedawanych produktów • ciągłego udoskonalania Twoich umiejętności Czego oczekujemy: • zacięcia sprzedażowego (nie wymagamy doświadczenia) • wysokiej kultury osobistej • rzetelności i wytrwałości • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia • prawa jazdy kat. B Co możemy zaoferować: • najlepsze warunki współpracy • najwyższe wynagrodzenia w branży • komplet narzędzi pracy (w tym samochód) • leady sprzedażowe • materiały reklamowe • wsparcie z firmy o każdej porze dnia i nocy • dajemy możliwości rozwoju poprzez tworzenie własnej grupy sprzedażowej • prywatną opiekę medyczną • kartę multisport Jeśli zaciekawiła Cię ta oferta - nie czekaj i zadzwoń już teraz i zapytaj o szczegóły : 539 - pokaż numer telefonu - od 8:00 do 17:00 lub wyślij swoje CV poprzez formularz kontaktowy!

Przedstawiciel handlowy ds. ochrony osób i mienia
Przedstawiciel handlowy ds. ochrony osób i mienia
9 dni plecy

Twój zakres obowiązków: - Sprzedaż produktów i usług związanych z branżą ochrony osób i mienia - Praca w terenie i stacjonarna - Stały kontakt z Klientem - Identyfikacja potrzeb Klienta - Posprzedażowa obsługa Klienta - Współpraca z pracownikami innych działów Nasze wymagania: - Doświadczenie w sprzedaży w charakterze przedstawiciela handlowego w branży ochroniarskiej - Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami - Wysokie umiejętności interpersonalne - Zaangażowanie i motywacja do pracy - Wysoka kultura osobista - Prawo jazdy kat. B To oferujemy: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Stabilne warunki zatrudnienia - Pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole - Możliwość rozwoju zawodowego - Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Doradca klienta ds. efektywności biznesu
Doradca klienta ds. efektywności biznesu
Olsztyn 9 dni plecy

Poszukujemy osoby: -komunikatywnej -zorientowanej na cel -dobrze organizującej pracę własną -samodzielnej -gotowej do pracy na stanowisku handlowym -szukającej stabilnego zatrudnienia w firmie bez korporacyjnej budowy Zapewniamy pełną wiedzę i szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem. Na wszelkie pytania odpowiemy po przeanalizowaniu aplikacji. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal. Powodzenia.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Olsztyn 9 dni plecy

Poszukujemy osoby: -komunikatywnej -zorientowanej na cel -dobrze organizującej pracę własną -samodzielnej -gotowej do pracy na stanowisku handlowym -szukającej stabilnego zatrudnienia w firmie bez korporacyjnej budowy Zapewniamy pełną wiedzę i szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem. Na wszelkie pytania odpowiemy po przeanalizowaniu aplikacji. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal. Powodzenia.

Doradca ds. fotowoltaiki
Doradca ds. fotowoltaiki
Olsztyn 9 dni plecy

Poszukujemy energicznej osoby, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania własnej instalacji fotowoltaicznej. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - wszystkiego Cię nauczymy. Główne obowiązki: Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii i nie tylko. Prowadzenie spotkań z klientami biznesowymi i nie tylko Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań. Przygotowanie wycen i ofert. Podpisywanie kontraktów. Firma oferuje: Firma zapewnia wszelkie niezbędne narzędzia pracy Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę Pamiętaj - Wszystkiego Cię nauczymy! Wsparcie merytoryczne i Back Office od wszystkich „papierów” Konkursy sprzedażowe z nagrodami.

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
Przedstawiciel Handlowy ds. OZE
Ostróda 9 dni plecy

Poszukujemy osoby: -komunikatywnej -zorientowanej na cel -dobrze organizującej pracę własną -samodzielnej -gotowej do pracy na stanowisku handlowym -szukającej stabilnego zatrudnienia w firmie bez korporacyjnej budowy Zapewniamy pełną wiedzę i szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem. Na wszelkie pytania odpowiemy po przeanalizowaniu aplikacji. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal. Powodzenia.

Manager Regionu
Manager Regionu
Olsztyn 9 dni plecy

Główne zadania na stanowisku: -zarządzanie i rozbudowa sieci sprzedaży na podległym terenie, -realizacja planów sprzedażowych, -prowadzenie szkoleń podnoszących efektywność zespołu sprzedażowego, -aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Od Kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym, -praktyki w budowaniu struktur, -osobowości menedżera, umiejętności motywowania, planowania sprzedaży oraz monitorowania realizacji celów, -doświadczenia w prowadzeniu szkoleń, -kreatywności i dynamiki w działaniu, -konsekwencji w dążeniu do celu, -motywacji do pracy. Oferujemy: -zatrudnienie w firmie dla której ważny jest pracownik, -możliwość rozwoju zawodowego, -innowacyjne środowisko pracy, -narzędzia umożliwiające realizację celów.

Doradca klienta ds. energii i gazu
Doradca klienta ds. energii i gazu
Elbląg 9 dni plecy

Poszukujemy osoby: -komunikatywnej -zorientowanej na cel -dobrze organizującej pracę własną -samodzielnej -gotowej do pracy na stanowisku handlowym -szukającej stabilnego zatrudnienia w firmie bez korporacyjnej budowy Zapewniamy pełną wiedzę i szkolenia związane z zajmowanym stanowiskiem. Na wszelkie pytania odpowiemy po przeanalizowaniu aplikacji. Prosimy o przesyłanie CV poprzez portal. Powodzenia.

Poszukuje do pracy
Poszukuje do pracy
Rzgów 9 dni plecy

Poszukujemy Pani do obsługi klienta w hurtowni dzianin i tkanin. Praca polega na kontaktowaniu się z klientami telefonicznie oraz na żywo, wyjazdy do klienta, w tym też wyjazdy za granicę. Praca łączy w sobie umiejętności komunikacyjne, pracę z dokumentami oraz znajomość materiałów które posiadamy (przeprowadzamy szkolenia wstępne). Czego oczekujemy? - doświadczenie w branży tekstylnej - uprzejmość i uczciwość - znajomość języka polskiego, angielskiego - mile widziana też znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego - chęć do rozwoju i uczenia się czegoś nowego Co oferujemy? - atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności - umowę o pracę + ubezpieczenie zdrowotne - pracę w miłym zespole - darmową kawę i cukierki Więcej informacji pod telefonem - 572 - pokaż numer telefonu - @ Шукаємо дівчину для роботи в гуртовні тканин і трикотажу. Робота заключається у обслуговуванні клієнтів по телефону та наживо, також час від часу проводяться фірмові виїзди закордон для зустрічі з клієнтами. Праця поєднує в собі навики комунікації, роботу з документами та знання асортименту (всього цього ми навчимо). Чого ми очікуємо? досвід роботи в текстильній галузі ввічливість і чесність, вміння розмовляти з клієнтами знання польської та англійської мови бажання розвиватись і вчитись чогось нового Що ми пропонуємо? достойна зарплатня в залежності від навиків і досвіду контракт "umowa o pracę" + страхування приємний колектив безплатну каву і цукерки :) Більше інформації за телефоном 572 - pokaż numer telefonu - , Ірина

Handlowiec / Spedytor międzynarodowy
Handlowiec / Spedytor międzynarodowy
Bielsko-Biała 9 dni plecy

Poszukujemy Spedytora międzynarodowego z doświadczeniem. Miejsce pracy: Bydgoszcz, Chojnice, Olsztyn, Bielsko-Biała, Szczecin, Lublin - PRACA STACJONARNA LUB HOME OFFICE (jeśli jesteś z innego miasta) Warunki zatrudnienia: • Umowa o pracę • Wynagrodzenie podstawowe oraz jasny system premiowania (zależny od wyników) • Praca stacjonarna lub Home Office – w zależności od twoich preferencji i miejsca zamieszkania (Praca w godzinach 8:00 – 16:00 – Pon. – Pt.) • Praca w firmie która jest znana oraz bardzo dobrze oceniana w branży (ponad 1200 pozytywnych ocen płatnika na giełdzie Trans) • Pełna swobodę działania oraz brak nierealnych celów do osiągnięcia • Dostęp do 15 giełd transportowych w Europie – pracuj jak chcesz :) • Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop • 3 razy w roku organizowane są wyjazdy (góry, morze, Mazury – pełen koszt pokrywa pracodawca) • Multisport Opis stanowiska: • Sprzedaż usług spedycyjnych • Planowanie i ustalanie warunków transportu z klientem i przewoźnikiem • Obsługa giełd transportowych i programu do prowadzenia wstępnej dokumentacji transportowej • Budowanie długofalowych relacji z kontrahentami WAŻNE! Firma nie obciąża Spedytorów wykonywaniem zadań związanych z obszerną dokumentacją oraz fakturowaniem (Spedytor zajmuje się wstępnym raportem a następnie zleca dokumentację dyspozytorowi) . Niezbędne kwalifikacje i umiejętności: • Doświadczenie w branży spedycyjnej oraz własna baza klientów • Znajomość rynku przewoźników oraz giełd transportowych np. Trans, Timocom, Teleroute itp. • Opcjonalna znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym • Umiejętność samodzielnej organizacji swojej pracy oraz umiejętność wyznaczania sobie priorytetów działań

Praca - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Praca - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Kościan 9 dni plecy

Praca - Handlowiec - Pasze dla zwierząt Firma Feed Team poszukuje handlowca do sprzedaży mieszanek mineralno-witaminowych oraz produktów specjalistycznych niemieckiej firmy Miavit. Miejsce Pracy - cała Polska Wymagania: • mile widziane wykształcenie kierunkowe (rolnictwo, zootechnika, weterynaria) • znajomość rynku pasz • prawo jazdy kat B • dobra znajomość obsługi komputera • dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie. Obowiązki: • sprzedaż produktów firmy • nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami • budowanie świadomości marki • udział w spotkaniach branżowych • raportowanie sprzedaży i obsługa administracyjna zamówień. Oferujemy: • możliwość pracy dla lidera w swojej branży • wynagrodzenie w oparciu o podstawę i atrakcyjną premię lub działalność własna • niezbędne narzędzia pracy • dodatek na działania marketingowe.

Przedstawiciel handlowy w biurze Łódź
Przedstawiciel handlowy w biurze Łódź
10 dni plecy

Obowiązki: Aktywna sprzedaż do Klientów Biznesowych w swoim regionie Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Sporządzanie ofert techniczno-handlowych Raportowanie swoich działań i wyników Przygotowanie dokumentacji i zawieranie umów z klientami Monitoring i analiza otoczenia konkurencyjnego Utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientami Realizację założonych celów sprzedażowych Wymagania: Wykształcenie minimum średnie kierunek budownictwo lub średnie lub wyższe techniczne Umiejętności prezentacji i posługiwania się językiem korzyści Zaradność i samodzielność w działaniu Umiejętność organizacji pracy Znajomość pakietu MS Office, Excel Wysoka kultura osobista Mile widziana znajomość branży bram, drzwi Budowanie profesjonalnych relacji z klientami Komunikatywność, systematyczność Determinacji w dążeniu do celu Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę (3 miesiące okres próbny + stała umowa) 29 letnie doświadczenie z ugruntowaną pozycją na rynku Pracę na samodzielnym stanowisku Udział w branżowych szkoleniach Pracę rozwijającą posiadane kwalifikacje Wynagrodzenie 3300 brutto + wypracowana prowizja Służbowy samochód, telefon oraz komputer Z pewnością rozpatrzymy Twoją aplikacje Czekamy na Twoje CV!

Przedstawiciel handlowy. Pozyskiwanie klientów. Prowizja.
Przedstawiciel handlowy. Pozyskiwanie klientów. Prowizja.
10 dni plecy

Reprezentuję firmę RamMultimedia Sp. z.o.o działamy na terenie całego kraju. Damy pracę osobie szukającej dodatkowego źródła dochodu. Szukamy przedstawicieli handlowych do sprzedaży naszych usług. Zajmujemy się realizacjami nowoczesnych wirtualnych spacerów 3D/360/vr Działamy pod trzema markami https://wirtualne-spacery.pl https://fotografsv.pl https://spacer360.pl Szukam osoby, która zajmie się pozyskiwaniem nowych klientów na usługę. Rynek zbytu jest potężny. Oferujemy wypłatę prowizyjną 20% od wartości projektu za skuteczne pozyskanie klineta. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu priv lub email @ lub tel. 505 - pokaż numer telefonu - Pracę wykonujesz w domu wtedy kiedy masz czas i ochotę. Nie narzucam sposobu pozyskania klienta. Wszystko zależy od ciebie, czy będzie to bezpośrednia rozmowa telefoniczna czy kontakt email lub media społecznościowe - Strategia zależy od Ciebie. Ile kontaktów zakończysz powodzeniem tyle otrzymasz prowizji. #pracadodatkowa #prowizja #placaprowizyjna #przedstawicielhandlowy #pracawinternecie

TELEMARKETER obsługa klientów praca dla KOBIET wysokie płace
TELEMARKETER obsługa klientów praca dla KOBIET wysokie płace
Tyszowce 11 dni plecy

Praca polega na przyjmowaniu zamówień drogą telefoniczną, sporządzanie wyceny na dany towar i informowanie potencjalnych Kupujących o cechach i właściwościach oferowanych w firmie produktów. Praca bardzo lekka, bezstresowa, wypłaty każdego dnia gotówką. NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA Preferowane kobiety ze względu na wyższą skuteczność w branży call center. Zapewniamy materiały szkoleniowe i inne rzeczy niezbędne do pracy. Informacje pod telefonem 796 - pokaż numer telefonu -

Filtr