Sortowanie:
Znaleziony: 3398 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Konsultant ds. sprzedaży w Salonie Play w Białej Podlaskiej
Konsultant ds. sprzedaży w Salonie Play w Białej Podlaskiej
nowe Biała Podlaska dzisiaj

i4-mobile sp. z o.o.-sp.K - Partner Sieci Play poszukuje:Konsultanta ds. sprzedaży w Salonie Play w Białej PodlaskiejTwoje zadania:Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez Play, z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedażyObsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie długotrwałych relacji z klientamiRealizacja celów sprzedażowych- zespołowe oraz indywidualneDbanie o wizerunek salonuSzukamy Ciebie jeśli:Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiaćMasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klientaPosiadasz umiejętność współpracy w zespole, masz dużo energii i potrafisz wychodzić z inicjatywąMożesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendyMile widziane orzeczenie o niepełnosprawnościZapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + premia3010-4500 PLN bruttoZobacz jak wygląda praca w Play.Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami.Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.

Pracownik działu handlowego/Sprzedawca z językiem niemieckim
Pracownik działu handlowego/Sprzedawca z językiem niemieckim
nowe Konstantynów Łódzki dzisiaj

Altamira Sp. z o.o. to bardzo nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca głównie w gałęzi przemysłu fotowoltaicznego. Klienci cenią nas przede wszystkim za wysoką jakość świadczonych usług, szybkość realizacji zleceń produkcyjnych, terminowość dostaw, dobrą organizację pracy i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników. Stawiamy na rozwój indywidualny zatrudnionych u nas osób, a także całej organizacji. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze w pracy. Jeżeli jesteś osobą, która pragnie się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, odnajduje pasję w tym co robi i czuje niedosyt w obecnym miejscu zatrudnienia lub po prostu chciałaby mieć większy wpływ na swoje otoczenie oraz ponad wszystko ceni pracę i kontakt z innymi ludźmi - to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie! Nie jesteśmy zagranicznym koncernem. Jesteśmy w 100% polską firmą.Oferujemy miejsce na stanowisku:Pracownik działu handlowego/Sprzedawca z językiem niemieckim – Osoby z doświadczeniem lub do przyuczeniaObowiązki:• nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami zagranicznymi, a także podtrzymywanie kontaktów z aktualnymi klientami firmy,• udzielanie porad technicznych,• dostosowanie wycen do aktualnych cen rynkowych• wystawianie dokumentów sprzedaży• współpraca z pracownikami pozostałych działów• stosowanie się do reguł obowiązujących na terenie zakładu.Wymagania: • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie• znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office,• umiejętność nawiązywania relacji z klientami,• komunikatywność• sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,• otwartość na ciągły rozwój,• mile widziana znajomość branży fotowoltaicznej.Oferujemy: • dodatkowe premie na podstawie wyników sprzedaży• możliwość dalszego rozwoju dla osób ambitnych,• szkolenia na stanowisku pracy,• podstawowe narzędzia pracy: komputer oraz telefon służbowy,• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,• stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia,• pakiety socjalne,• umowę o pracę.Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pośrednictwem serwisu OLX. Bardzo prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. W dokumentach aplikacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny podając stanowisko pracy, na które Państwo aplikują.

Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb  zatrudni Kierownika Sklepu
Piekarnia Grochola Prawdziwy Chleb zatrudni Kierownika Sklepu
nowe Września dzisiaj

Piekarnia ,, Grochola Prawdziwy Chleb"Jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci sklepów piekarniczo-cukierniczych w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:KIEROWNIK SKLEPUW miejscowość WrześniaOczekujemy od Ciebie:-dobrego humoru i pozytywnego nastawienia na życia;-umiejętności przystosowania do stale zmieniającego się otoczenia;-zaangażowania w realizację stawianych przez Zarząd Spółki celów;-zdolności organizacyjnych w tym umiejętności organizacji pracy w Zespole;-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;Oferujemy Tobie:-autonomiczne stanowisko pracy;-doskonałą atmosferę pracy;-wsparcia kadry menedżerskiej;-możliwość rozwoju zawodowego;-atrakcyjne warunki zatrudnienia;-konkurencyjne wynagrodzenie;-ubezpieczenie grupowe;Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie.Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Spółka Jan-Dar z siedzibą w Zamościu. Oferty niezrealizowane będą komisyjnie zniszczone.

Sprzedawca/Doradca Klienta Change, Wola Park-ZLECENIE
Sprzedawca/Doradca Klienta Change, Wola Park-ZLECENIE
nowe Warszawa dzisiaj

Firma CHANGE dynamicznie się rozwija i aktualnie jest obecna na 3 kontynentach, w 15 różnych krajach. W Change Lingerie doceniamy Twoje naturalne piękno. Dla nas każda Kobieta jest wyjątkowa bo jest sobą! Oddając w Twoje ręce nasze produkty nie dyktujemy Ci jak ma wyglądać kobiece ciało. Gwarantujemy za to spełnienie potrzeb wszystkich Kobiet!Jesteśmy marką, która dąży do bycia najbardziej rozpoznawalną w profesjonalnym doborze bielizny. Dlatego poszukujemy ludzi ambitnych, którzy chcą dzielić z nami ten sukces. Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy? Ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka awansu zawodowego? Zależy Ci na ciągłym podnoszeniu kompetencji?Jeśli 3x odpowiedziałeś TAK to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta w CH Wola ParkOferujemy:- jasne ścieżki rozwoju stanowiskowego,- atrakcyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,- bogaty pakiet szkoleniowy stanowiący realne wsparcie,- unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.Twoje obowiązki:- aktywna sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów,- dbałość o bardzo dobry wizerunek, funkcjonowanie i wystrój Salonu,- budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami.Nasze oczekiwania:- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,- życzliwość innym, uczciwości i uśmiech na co dzień,- ambicja i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,- dążenie do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.Prosimy o załączenie do zgłoszenia następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi 90-753 przy ul. Żeligowskiego 4/6. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zamieszczone w tym CV zostały podane przeze mnie dobrowolnie. Przyjmuję do wiadomości, że Administrator dla potrzeb przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać moje dane osobowe przez okres jednego roku od dnia pozyskania niniejszego oświadczenia. Ponadto potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych o ile prawo na to zezwala oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Sprzedawca-Doradca klienta, Cross Jeans 1 etat, Wrocław Fashion Outlet
Sprzedawca-Doradca klienta, Cross Jeans 1 etat, Wrocław Fashion Outlet
nowe Wrocław dzisiaj

Jeżeli jesteś osoba komunikatywna lubiącą kontakt z klientem to praca idealna dla CiebieNa stanowisko Sprzedawcy-Doradcy klienta do Naszego sklepu z odzieżą szukamy: Entuzjastycznych osób, lubiących kontakt z ludźmi, interesujących się modą, którym zadowolenie klienta jest głównym celem.Nastawionych na cel i jego realizację,Pełnych chęci rozwoju. Oczekujemy:·        komunikatywności·        miłego sposobu bycia·        zorientowania na klienta·        pracowitości·        umiejętności pracy w zespole·        zorientowania na osiąganie celówSprzedawcom oferujemy: Pracę w pełnym wymiarze godzin,Atrakcyjny system wynagradzania w postaci pensji zasadniczej oraz systemu premiowego,Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,Pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,Odzież służbowa w postaci naszych produktów, atrakcyjna zniżka pracownicza.

Sprzedawca na stacji Shell
Sprzedawca na stacji Shell
nowe Gdańsk dzisiaj

Stacja Paliw SHELL przy al. Grunwaldzkiej 560 w Gdańsku poszukuje pracowników na stanowiska: •kasjer /sprzedawca Oferujemy: •Umowę zlecenie / umowę o pracę •Prace w systemie zmianowym •Elastyczny grafik •Stabilność zatrudnienia •Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze Obowiązki: •Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy •Aktywna sprzedaż i komunikowanie aktualnych promocji •Utrzymanie czystości na terenie stacji •Dbanie o ekspozycję towarów Wymagania: •Umiejętność pracy w zespole •Dyspozycyjność •Dobry kontakt z klientem •Gotowość pracy w systemie zmianowym CV można wysłać na adres email lub dostarczyć osobiście. Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Przedstawiciel handlowy - OD ZARAZ
Przedstawiciel handlowy - OD ZARAZ
nowe Poznań dzisiaj

Zależy Ci na stabilności finansowej, rozwoju i pracy w przyjaznym gronie? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą pracy na stanowisku: Przedstawiciela Handlowego. Nasze oczekiwania :Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmiWysoka kultura osobistaDobra organizacja pracyChęć ciągłego rozwojuOdpowiedzialność i sumiennośćCo oferujemy:Praca od poniedziałku do piątkuSzkolenie wstępne oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojoweMateriały i narzędzia sprzedażoweSwobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmyWysokie wynagrodzenieWyjazdy integracyjneMożliwość rozwoju karieryObowiązki:Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usługReprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunekRaportowanie wyników pracyAplikuj DZIŚ!Prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi osobowymi dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie w ustawa z dnia 29. 08. 1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883).

Obsługa klienta / sprzedawca Loombard Konin
Obsługa klienta / sprzedawca Loombard Konin
nowe Konin dzisiaj

Opis stanowiska: LOOMBARD to marka zrzeszająca ponad 750 placówek na terenie całego kraju. Działamy w branży usług finansowych od ponad 20stu lat. Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku: OBSŁUGA PUNKTU LOMBARDOWEGO Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system premiowy) - umowę o pracę na pełen etat - elastyczny grafik - kompleksowe szkolenie przed rozpoczęciem pracy - pracę w młodym, miłym i pomocnym zespole - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego - zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Wymagania: - prawo jazdy kat. B - zaświadczenie o niekaralności - podstawowa znajomość sprzętu komputerowego, RTV, telefonów, elektronarzędzi - znajomość i obsługa pakietów biurowych (Excel, Word) - wysoka kultura osobista - dyspozycyjność i gotowość do pracy również w weekendy ( równoważny czas pracy) - komunikatywność - sumienność, rzetelność - zaangażowanie i chęci do pracy - mile widziane doświadczenie w handlu Opis stanowiska/zakres obowiązków: -Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie sporządzania umów kupna i sprzedaży towarów; -Negocjowanie warunków zawieranych umów; -Ocena stany technicznego i wycena wartości sprzedawanych i skupowanych towarów; -Sprzedaż stacjonarna i kompleksowe doradztwo w zakresie wyboru towaru z oferty firmy;- -Sprzedaż internetowa i prowadzenie aukcji (Allegro, OLX, inne) w oparciu o ustalone wytyczne; -Obsługa zamówień internetowych z zachowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta; -Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientem; -Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem; -Dbałość o estetykę wystawy oraz lokalu; -Dbałość o pozytywny wizerunek firmy; Nie szukamy pracowników sezonowych. CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pośrednictwem portalu OLX lub na maila Skontaktujemy się z wybranymi osobami. W dokumencie aplikacyjnym prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883)

Praca w butiku, Łódź Piotrkowska, Tulipan
Praca w butiku, Łódź Piotrkowska, Tulipan
nowe Łódź dzisiaj

Dołącz do zespołu gattaia&VANILLA! Poszukujemy uśmiechniętej dziewczyny do pracy w CH Tulipan i na ul. Piotrkowskiej. Do Twoich obowiązków będzie należeć: Aktywna sprzedaż i doradztwo Tworzenie miłej atmosfery sprzedaży, Współpraca z zespołem Dbanie o czystość w miejscu pracy Liczenie towaru Wykładanie dostaw W zamian oferujemy: 19,7/h podstawy plus premie od obrotu, zależne od Twoich wyników pracy Elastyczny grafik Fajną atmosferę i miły zespół Wymagania: uśmiech, dobra energia, rzetelność i chęć do pracy! Całej reszty Cię nauczymy ;) Kontakt telefoniczny: 66*****49 69*****06

DORADCA KLIENTA - Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! :)
DORADCA KLIENTA - Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie! :)
nowe Warszawa dzisiaj

Firma INTI zajmująca się odnawialnymi źródłami energii, prężnie działająca na rynku od ponad 8 lat,  zatrudni do pracy na stanowisko: DORADCA KLIENTA w Warszawie.Szukamy osób śmiałych, odważnych i ceniących bezpośredni kontakt z klientem.Miejsce pracy: Warszawa i okoliceNie wymagamy własnego samochodu, bo mamy własne :)Nie wymagamy prawa jazdy, gdyż mamy kierowców :)Twoje zadania jako Doradcy Klienta:-promowanie oferty i marki-spotkania biznesowe z Klientami-prezentacja naszego produktu-wprowadzanie dokumentów do systemu CRMOferujemy naszym pracownikom:- szkolenia  wdrażające-wysokie wynagrodzenie-wsparcie naszych Trenerów-możliwość samodzielnego działania-rozwój umiejętności sprzedażowych-praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)Nie wymagamy DOŚWIADCZENIA wszystkiego Cię nauczymy! Szukamy osób otwartych na rozwój.Aplikuj do NAS poprzez wysłanie swojego CV z klauzulą RODO przez portal OLX.Czekamy właśnie na Ciebie!

Sprzedawca / Reserved / Centrum Riviera / Gdynia
Sprzedawca / Reserved / Centrum Riviera / Gdynia
nowe Gdynia dzisiaj

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw. Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!   Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas! Sprzedawca / Reserved / Centrum Riviera / Gdynia TWOIM ZADANIEM BĘDZIE: • miła i profesjonalna obsługa klienta • sprzedaż • praca z produktem • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM) SZUKAMY OSOBY, KTÓRA: • jest pełna pozytywnej energii • lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole • pasjonuje się modą OFERUJEMY: • umowę o pracę bez okresu próbnego! • elastyczne godziny pracy • możliwość pracy stałej lub sezonowej • przyjazną atmosferę • bony zniżkowe na zakupy w salonach LPP dla Ciebie i Twoich Bliskich • ciekawą pracę w branży modowej • dla najlepszych możliwość awansu • dodatkowe benefity (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Sprzedawca/magazynier  (branża budowlana)
Sprzedawca/magazynier (branża budowlana)
nowe Malbork dzisiaj

Firma Handlowa Grzesik Sp. z o. o. (branża budowlana) poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. sprzedaży i gospodarki magazynowej. Miejsce pracy: Malbork Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów.Obsługę kasy, wystawianie dokumentów sprzedaży (paragony, faktury, wz).Przyjmowanie i rozładunek towarów.Wykładanie towaru, dbałość o poprawną ekspozycję i porządek w sklepie oraz w magazynie.Wydawanie towaru klientom.Współpracę z pozostałymi działami firmy. Wymagania:2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej (mile widziane).Zaangażowanie w powierzone obowiązki, sumienność, odpowiedzialność.Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.Umiejętność pracy w zespole, pozytywne nastawienie.Znajomość obsługi komputera.Otwartość, wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.Umiejętność obsługi wózka widłowego będzie dodatkowym atutem.Mile widziane zainteresowanie branżą remontowo-budowlaną. Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie, będącej na rynku blisko 30 lat.Umowę o pracę na pełen etat.Dodatkowy system premiowy.Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia pracowniczego.Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wysokość oferowanego wynagrodzenia zależy od posiadanego doświadczenia, umiejętności i uprawnień.Zachęcamy do składania CV :) Prosimy o załączenie do CV klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Doradca Klienta - Warszawa - praca od zaraz!
Doradca Klienta - Warszawa - praca od zaraz!
nowe Warszawa dzisiaj

Chcesz zmienić branżę, zacząć coś nowego?Świetnie!Branża OZE jest jedną z najbardziej rozwijających się branż w Polsce. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Energetyczny w oddziale w Warszawie!Szukamy osób do zespołu - potrafiących efektywnie pozyskiwać Klientów indywidualnych- stawiających na kompleksową obsługę Klienta - posiadajacych umiejętności negocjacyjne- zmotywowanych - praca na celach sprzedażowych i zdrowa rywalizacja- lubiących pracować aktywnie i nieszablonowo- zafascynowanych odnawialnymi źródłami energii- z pozytywną energią :)W naszym zespole angażujemy czas na wdrożenie i szkolenia, które pomogą Tobie w sprzedaży. Zakres obowiązków:* aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego * przeprowadzanie umówionych spotkań z Klientami * kompleksowa obsługa Klienta - analiza potrzeb oraz przygotowywanie ofert* sprzedaż innowacyjnych produktów OZE Oferujemy:- pracę z jednym z najczęściej wybieranych dostawców rozwiązań OZE - elastyczną formę współpracy- wynagrodzenie bez sufitów - możliwość brania udziału w wewnętrznych konkursach sprzedażowych- profesjonalne szkolenie na start z zakresu branży i sprzedaży  - wsparcie Managera, Trenerów Sprzedaży oraz Działu Administracji - przyjazną atmosferę w zespole sprzedażowym- możliwość awansu popartego wynikami- niezbędne narzędzia pracy Aplikuj już dziś przez portal OLX!Czekamy na Twoje CV :)

Przedstawiciel handlowy Warszawa - OD ZARAZ
Przedstawiciel handlowy Warszawa - OD ZARAZ
nowe Warszawa dzisiaj

* Lubisz pracę w terenie i jazdę autem?*Masz poczucie, że stoisz w miejscu i obecna praca nie sprawia Ci satysfakcji?* Poszukujesz stabilnej pracy z możliwością ciągłego rozwoju?Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś/aś TAK! To PRACA w branży OZE jest WŁAŚNIE DLA CIEBIE :)W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Warszawie, ogólnopolska firma poszukuje ambitnych i otwartych osób, które chcą spróbować swoich sił na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy  Od Kandydatów oczekujemy:1. Komunikatywności2. Pozytywnego i Luźnego nastawienia do życia 3. Chęci do nauki i rozwoju4. PunktualnościPraca w naszym zespole związana jest z dostępem do najnowocześniejszych technologii i rozwiązań dostępnych na rynku. Do dyspozycji będziesz miał/miała managera, osobistego opiekuna do pomocy oraz wsparcie administracyjne.Ponadto zapewniamy:SZKOLENIA z zakresu psychologii, sprzedaży i zarządzaniaWYSOKIE WYNAGRODZENIE masz realny wpływ na swoje zarobki   WOLNE WEEKENDY praca od poniedziałku do piątkuWSPARCIE na każdym kroku rozwoju Twojej kariery - możliwość awansuwspółpracę w POZYTYWNYM ZESPOLE młodych osóbBędziesz odpowiedzialny za:1.Pozyskiwanie nowych Klientów2.Prowadzenie spotkań biznesowych3.Dbanie o długofalowe relacje z klientami U nas przekonasz się że w sprzedaży nie ma rzeczy niemożliwych! Aplikuj już dziś poprzez wysłanie swojego CV z klauzulą RODO przez portal OLX.Czekamy właśnie na Ciebie!

Konsultant/Doradca Klienta w Salonie Play w Zwoleniu
Konsultant/Doradca Klienta w Salonie Play w Zwoleniu
nowe Zwoleń dzisiaj

i4-mobile sp. z o.o.-sp.K - Partner Sieci Play poszukuje:Konsultanta ds. sprzedaży w Salonie Play w ZwoleniuTwoje zadania:Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez Play, z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedażyObsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie długotrwałych relacji z klientamiRealizacja celów sprzedażowych- zespołowe oraz indywidualneDbanie o wizerunek salonuSzukamy Ciebie jeśliLubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiaćMasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klientaPosiadasz umiejętność współpracy w zespole, masz dużo energii i potrafisz wychodzić z inicjatywąMożesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendyMile widziane orzeczenie o niepełnosprawnościZapewniamy umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie- podstawa + premia 2800-4500 PLN bruttoZobacz jak wygląda praca w Play.Odwiedź nas w Salonie, rozejrzyj się, porozmawiaj z nami.Przekonaj się, że jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale przede wszystkim fajnymi ludźmi.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Gdynia, Rumia, Reda - Praca dodatkowa 7500 zł
Gdynia, Rumia, Reda - Praca dodatkowa 7500 zł
nowe Rumia dzisiaj

Polska firma dystrybucyjna - 30 lat na rynku - poszukuje osób do pracy na stanowisku Przedstawiciel - Kierowca. Praca polega na dowożeniu do klientów i reklamie urządzeń z branży medyczno-technicznej.Praca wieczorami 2-3 razy w tygodniu, możliwe weekendy. Trójmiasto i okolice +/- 50 km.Umowa o pracę lub kontrakt.Wiek minimum 23 lata.Wymagany własny samochód osobowy, zwracamy koszty.Gwarantujemy terminową i pewną wypłatę wynagrodzeń.Prosimy o dołączenie CV.

Specjalista ds wsparcia sprzedaży
Specjalista ds wsparcia sprzedaży
nowe Rawa Mazowiecka dzisiaj

Hurtownia Dana Bis Sp. z o.o., Kościuszki 12, 96-200 Rawa Mazowiecka.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds wsparcia sprzedażyZakres obowiązków:Profesjonalna obsługa klientaPrzygotowanie towaru do sprzedażyDbałość o ekspozycję towaruPrzyjmowanie i sprawdzanie dostawKompletacja zamówień dla klientówRozwożenie towaru do klientów (prawo jazdy kat. B)Wymagania:Prawo jazdy kat. BMotywacja, zaangażowanie, gotowość i chęć do pracyDbałość o powierzone mienieRzetelność i uczciwośćŁatwość nawiązywania kontaktówUmiejętność pracy w zespoleOferujemy:Umowę o pracęStałe godziny pracyZgrane i przyjazne środowisko pracy

Z-CA Kierownika Salonu Change Lingerie, Galeria Jurajska- Częstochowa
Z-CA Kierownika Salonu Change Lingerie, Galeria Jurajska- Częstochowa
nowe Częstochowa dzisiaj

Firma CHANGE dynamicznie się rozwija i aktualnie jest obecna na 3 kontynentach, w 15 różnych krajach. W Change Lingerie doceniamy Twoje naturalne piękno. Dla nas każda Kobieta jest wyjątkowa bo jest sobą! Oddając w Twoje ręce nasze produkty nie dyktujemy Ci jak ma wyglądać kobiece ciało. Gwarantujemy za to spełnienie potrzeb wszystkich Kobiet!Jesteśmy marką, która dąży do bycia najbardziej rozpoznawalną w profesjonalnym doborze bielizny. Dlatego poszukujemy ludzi ambitnych, którzy chcą dzielić z nami ten sukces. Chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy? Ważna jest dla Ciebie jasna ścieżka awansu zawodowego? Zależy Ci na ciągłym podnoszeniu kompetencji?Jeśli 3x odpowiedziałeś TAK to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!Aplikuj na stanowisko Zastępcy Kierownika Salonu Change LingerieOferujemy Ci: - możliwość rozwoju osobistego i jasne ścieżki awansu stanowiskowego,- dopracowany pakiet szkoleniowy stanowiący duże wsparcie,- motywacyjny system premiowy oraz bonusy na produkty firmowe,- unikatową kulturę i atmosferę oraz pracę z ludźmi zaangażowanymi w rozwój marki.Powierzymy Ci:- współzarządzanie, motywowanie kilkuosobowego zespołu,- wsparcie Kierownika salonu w prowadzeniu operacyjnym sklepu,- monitorowanie, analizę parametrów sprzedażowych KPI jednostki,- realizację założeń budżetowych Salonu,- aktywną sprzedaż oraz profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów firmowych zgodnie z standardem międzynarodowej marki,- dbałość o bardzo dobry wizerunek i wystrój Salonu firmowego,- nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem Salonu w oparciu o zasady przyjęte w organizacji,- budowanie trwałych relacji na naszymi Klientami oraz Kontrahentami.Od Ciebie oczekujemy:- doświadczenia z zarządzaniu zespołem,- umiejętności analitycznych oraz znajomości parametrów KPI,- doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,- życzliwości innym, uczciwości i uśmiechu na co dzień,- otwartości na budowanie trwałych relacji z Klientami,- ambicji i nastawienia na wspólne osiąganie sukcesów,- chęci do pracy w zespole, tworzenia teamu profesjonalistów,- dążenia do nieustannego podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju osobistego.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.Prosimy o załączenie do zgłoszenia następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych Change of Scandinavia Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi 90-753 przy ul. Żeligowskiego 4/6. Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zamieszczone w tym CV zostały podane przeze mnie dobrowolnie. Przyjmuje do wiadomości, że Administrator dla potrzeb przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać moje dane osobowe przez okres jednego roku od dnia pozyskania niniejszego oświadczenia. Ponadto potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych o ile prawo na to zezwala oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Praca w Salonie GREENPOINT/ etat do uzgodnienia/ nie na wakacje
Praca w Salonie GREENPOINT/ etat do uzgodnienia/ nie na wakacje
nowe Sierpc dzisiaj

GREENPOINT S.A to polska marka odzieżowa, która została stworzona w 1992 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy w Krakowie przy ulicy Gdańskiej. Dziś posiadamy ponad 165 sklepów i jesteśmy jedną z wiodących sieci modowych w Polsce. Nasza marka powstała z potrzeby połączenia elegancji, kobiecości, stylu i wygody. Jeśli interesujesię modą a obsługa klienta nie sprawia Ci problemu, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj wspólnie z Greenpoint.  Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:    Sprzedawca: Greenpoint Sierpc    Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą i lubisz pracę z klientem czekamy na Twoje CV.    OBOWIĄZKI:  • Profesjonalna obsługa klienta, prezentacja oraz pomoc w doborze odpowiedniego produktu  • Sprzedaż, obsługa komputera  • Dbanie o wygląd sali sprzedaży zgodnie ze standardami  • umiejętność samoorganizacji dnia pracy według zadań z firmy    NASZE OCZEKIWANIA:  • zaangażowanie i motywacja do pracy  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów  • wysoka kultura osobista  • doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym plusem    OFERUJEMY:  • Umowę o pracę po szkoleniu Prześlij nam swoje CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Greenpoint S.A., w celu niezbędnym do realizacji obecnego procesu rekrutacji na wolne stanowiska pracy. Jestem świadomy/a, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że: ·    Administratorem Pani/Pana danych osobowych, jest Greenpoint S.A.. Może Pani/Pan skontaktować się z nami drogą mailową lub pocztą tradycyjną w siedzibie spółki pod adresem: ul. Domagały 3, 30-741 Kraków ·    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w związku z rekrutacją na wolne stanowiska pracy.  Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne a podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest wyrażona przez Panią/Pana zgoda na przetwarzanie danych oraz przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. ·    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane maksymalnie do 18 miesięcy od daty wpływu Oferujemy etat 1/2. 3/4 lub cały kwestia dogadania.

Specjalista ds. Sprzedaży bezpośredniej pomp ciepła
Specjalista ds. Sprzedaży bezpośredniej pomp ciepła
nowe dzisiaj

Firma zajmująca się montażem pomp ciepła i klimatyzacji poszukuje pracowników na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ds. sprzedaży pomp ciepła i klimatyzacjiWymagania:- Punktualność- Sumienność- Prawo jazdy kat. B- Skuteczność działań sprzedażowych- Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej- Doświadczenie w pracy z klientem- Znajomość technik sprzedaży- Mile widziane doświadczenie w branży OZE- Mile widziana własna działalność gospodarczaZalety:- Samochód służbowy- Telefon służbowy- Miła atmosfera pracyWarunki współpracy:- Wynagrodzenie prowizyjne od sprzedażyW odpowiedzi na ofertę współpracy prosimy kandydatów o przesyłanie swojego CV przez OLX lub na adres e-mail.

Przedstawiciel handlowy branża rolnicza
Przedstawiciel handlowy branża rolnicza
nowe dzisiaj

MTB AGRO S.CJesteśmy rozwijającą się firmą w sektorze rolniczym. Nasi klienci dzięki współpracy z nami mają dostęp do szerokiej gamy produktów potrzebnych do odżywiania roślin i zwierząt.Budując i rozwijając naszą firmę oferujemy zatrudnienie na stanowisku:Przedstawiciel handlowy - region działania powiat żuromiński, sierpecki, rypińskiPoszukujemy osób:Pasjonujących się rolnictwem - dla których praca w terenie, często na polu, jest zaletą,Czerpiących satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami,Posiadających prawo jazdy kategorii B.Mile widziane doświadczenie w branży rolniczej.Oferujemy:wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy.samochód służbowy oraz telefonciekawą i ambitną pracę w miłym zespole.Do Twoich zadań należeć będzie:obsługa klientów poszukiwanie i budowa bazy klientów i dbanie o relacje z nimidbać o wizerunek firmy na podległym terenie

Doradca ds. Nieruchomości
Doradca ds. Nieruchomości
nowe Poznań dzisiaj

Biuro Obrotu Nieruchomościami „Nieruchomości Konwerski” w Poznaniu na Winogradach, działające zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:Doradca ds. NieruchomościPoznańOpis stanowiska:- pozyskiwanie ofert nieruchomości na rynku wtórnym- przygotowanie ofert dla klientów poszukujących nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym- prezentacja ofert nieruchomości w biurze oraz bezpośrednie prezentacje nieruchomości poza biurem- koordynowanie procesu sprzedaży nieruchomości- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej- bieżąca obsługa klientaWymagania:- zainteresowanie branżą nieruchomości- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- entuzjazm i zapał do realizacji celów- mile widziane doświadczenie w zakresie sprzedaży/obsługi klienta- dyspozycyjność- dobra organizacja pracy- umiejętność pracy zespołowej- wykształcenie minimum średnie- szybka przyswajalność wiedzyOferujemy:- umowa o pracę: stała podstawa 3 010 zł brutto, plus atrakcyjny system premiowy zależny od osiąganych wyników- niezbędne narzędzia do pracy: laptop, aparat cyfrowy, telefon z pakietem bez limitu połączeń krajowych, dostęp do niezbędnych aplikacji wspierających pracę- możliwość sprzedaży nieruchomości zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym co daje większe możliwości dochodowewww.nieruchomosci-konwerski.plInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkamiDo przesłanej oferty prosimy załączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonej przez biuro nieruchomości „Andrzej Konwerski Nieruchomości”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że Administratorem danych jest Andrzej Konwerski Nieruchomości, biuro na os. Pod Lipami 104/20 w Poznaniu. Dane zbierane są i przetwarzane dla potrzeb obecnej rekrutacji.Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania/ usuwania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji w/w celu.

PRACA OD ZARAZ - wolne weekendy APLIKUJ już dziś!
PRACA OD ZARAZ - wolne weekendy APLIKUJ już dziś!
nowe Warszawa dzisiaj

Zależy Ci na stabilności finansowej, rozwoju i pracy w przyjaznym gronie? Jeśli tak to serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą pracy na stanowisku: Doradca Klienta. Poszukujemy osób: -Komunikatywnych -Zaangażowanych i zorientowanych na cel -Ceniących sobie niezależność -Otwartych na pracę z ludźmi -Chcących rozwijać się w branży nowych technologii i w sprzedaży Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta bądź w sprzedaży oraz umiejętności negocjacyjne.My ze swojej strony zapewniany: -Atrakcyjne wynagrodzenie -Jasne i przejrzyste zasady współpracy -Szkolenie wdrożeniowe -Praca poniedziałek – piątek (wolne weekendy) -Świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole -Realne możliwości awansu Aplikuj już dziś! CV proszę składać za pośrednictwem portalu OLX. Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Pierwsza Praca w Sprzedaży  - OD ZARAZ!
Pierwsza Praca w Sprzedaży - OD ZARAZ!
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy młodych ludzi do naszego zespołu.Szukasz swojej pierwszej pracy ?A może pracy na wakacje? Chciałbyś mieć fajną pracę, ale obawiasz się braku doświadczenia?  Aplikuj! Dla nas brak doświadczenia to nie problem :) Możemy Ci zagwarantować: Prace w zespole młodych ludzi Wsparcie na etapie wdrożenia jak i całej naszej współpracyPrzyjazną i luźną atmosferę Ponad to u nas:  Każdy weekend masz wolny Zdobędziesz doświadczenie w sprzedaży A Twoje zarobki pozwolą Ci na swobodne życie  Czego od Ciebie oczekujemy: Otwartości Chęci do nauki i rozwojuPozytywnego i Luźnego nastawienia do życia Wyślij do nas swoje CV i napisz coś o sobie. Na pewno się do Ciebie odezwiemy, ponieważ wierzymy że każdemu warto dać szansę na rozwój! :)

4-6tys netto, Serwisant, Sprzedawca, TELAKCES warszawa centrum
4-6tys netto, Serwisant, Sprzedawca, TELAKCES warszawa centrum
nowe Warszawa dzisiaj

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: SPRZEDAWCA AKCESORIÓW/DORADCA KLIENTA/SERWISANT TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH (chodzi o większe bądź mniejsze doświadczenie w/w stanowiskach) do punktu mieszczącego się w centrum Warszawy przy rondzie 40-latka. Nic się nie martw, wszystkiego Cię nauczymy! Jesteśmy młodym zespołem, nasza firma specjalizuję się w sprzedaży akcesoriów do telefonów komórkowych, sprzedażą oraz skupem telefonów komórkowych oraz serwisem w/w urządzeń. Początkowo poszukujemy osoby na pół etatu, ale z czasem może będzie opcja dobrania większej ilości godzin. Wymagamy: - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, - podstawowej umiejętności obsługi komputera, - wysokiej kultury osobistej, - łatwości w nawiązywaniu kontaktów. WYMAGANY STATUS: UCZEŃ/STUDENT. Zakres obowiązków: - naprawa telefonów (minimalne doświadczenie) dodatkowy zarobek, rozwój, szkolenia. - aktywna sprzedaż akcesoriów, - aktywna obsługa klienta, - obsługa klienta według standardów firmy, - dbanie o ekspozycje towaru i wygląd sklepu, - uzupełnianie braków towarowych, - składanie zamówień, - raportowanie sprzedaży. - kierowanie sklepem (do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej) Zapewniamy: - 4000zł-6000zł na rękę! W zależności od potencjału pracownika, możliwość podniesienia stawki oraz szansa na większy rozwój. - szkolenie produktowe, - praca w młodym zespole, - zdobycie doświadczenia na rynku pracy. NA POCZĄTKU JEST TO PÓŁ ETATU, Z CZASEM BĘDZIEMY POTRZEBOWALI PRACOWNIKA NA PEŁEN ETAT. CV z aktualnym zdjęciem prosimy przesyłać w odpowiedzi na ogłoszenie. Prosimy również o umieszczenie informacji odnośnie wzorstu (we wiadmomośći) z uwagi na to, iż pewne art. W naszym sklepie wymagają sięgnięcia wzwyż.

Menedżer lub Doradca dochody bez limitu.
Menedżer lub Doradca dochody bez limitu.
nowe Bielsko-Biała dzisiaj

Firma ubezpieczeniowa poszukuje kandydatów na stanowiska, 2 wakaty MANAGER Manager Zespołu Sprzedażowego : na dowolnym terenie : Bielsko-Biała, Żywiec, Pszczyna , Bieruń , Tychy, Jaworzno, Mysłowice 8 wakatów PRZEDSTAWICIEL Doradcy Ubezpieczeniowo- Finansowego / Doradca prywatnej Opieki Medycznej : Bielsko-Biała- Żywiec, Pszczyna - Bieruń -Tychy, Jaworzno- Mysłowice ( możliwość pracy na dowolnym terenie Polski ) Chcesz pracować w jednym z najlepszych zespołów w Polsce ? STANOWISKO: Dołącz do najlepszych! Jeżeli cenisz sobie niezależność i poszukujesz satysfakcjonujących możliwości finansowych, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Zostając naszym specjalistą:  - sam decydujesz o swoim czasie pracy - pośredniczysz w zawieraniu umów - negocjujesz warunki dla klienta - oferujesz produkty ubezpieczeniowo- finansowe (firmy i klienci indywidualni) - nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z klientem - analizujesz sytuacje klienta, aby zidentyfikować jego potrzeby i zaplanować kolejne działania - na bieżąco pogłębiasz wiedzę o produktach i sytuacji rynkowej WYMAGANIA: Jeżeli.. - masz minimum wykształcenie średnie - prawo jazdy kat.B - doświadczenie w sprzedaży lub kontaktach z klientami - łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i lubisz z nimi rozmawiać - potrafisz organizować swój czas - jesteś przedsiębiorczy, zdecydowany i ambitny - cechuje Cię duża motywacja do pracy - łatwo się uczysz - lubisz pracować z ludźmi - chcesz pracować w jednym z najlepszych zespołów w Polsce OFERTA: Zapewnimy Ci wiele korzyści: - długoterminową ścieżkę rozwoju - stałe wynagrodzenie - dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne - wysokie premie kwartalne - benefity pozapłacowe - narzędzia pracy - portfel klientów - aktywne wsparcie przełożonego oraz specjalistów produktowych . - wspaniałą atmosferę w pracy . -wsparcie Dyrektora , Managera i Eksperta od spraw sprzedaży. Wyślij nam swoje CV. Dyrektor Obszaru Sprzedaży PZU Życie SA Kinga Czerlikowska

Szukamy maturzystów do naszego zespołu!
Szukamy maturzystów do naszego zespołu!
nowe Poznań dzisiaj

Poszukujemy maturzystów do naszego zespołu.Poszukujesz swojej pierwszej pracy?Chciałbyś zdobyć doświadczenie?Marzysz o pracy w pozytywnym zespole?Potrafisz dobrze zarządzać swoim czasem pracy?Szukasz fajnej pracy, w której sam decydujesz ile zarabiasz?Jeśli chcesz dołączyć do naszego młodego zespołu i zdobyć swoje pierwsze doświadczenie to wpadaj do Nas!Dajemy Ci gwarancję że:Każdy weekend jest wolnyNie będziesz się z nami nudzić :)Zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenieNie zostaniesz na lodzie, bo wszystkiego się od Nas nauczyszLuźną atmosferę w bardzo (naprawdę bardzo) młodym zespoleMnóstwo powodów do śmiechu i uśmiechuTwoje zarobki pozwolą Ci na swobodne życieZłóż swoje CV i napisz coś ciekawego o sobie. Odezwiemy się do Ciebie na pewno, bo każdemu warto dać szansę na rozwój :)PS. Wynik matury nie decyduje o tym, czy możesz osiągnąć sukces ;)

Specjalista ds. Sprzedaży sieci Plus/Cyfrowy Polsat, Pyskowice
Specjalista ds. Sprzedaży sieci Plus/Cyfrowy Polsat, Pyskowice
nowe Pyskowice dzisiaj

Twoje zadania:·     Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w Punkcie Sprzedaży;·     Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;·     Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;·     Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;·     Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych;·     Sporządzanie analiz sprzedażowych;·     Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:·     Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?·     Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?·     Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?·     Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?·     Masz wykształcenie min. średnie?·     Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem. Oferujemy:·            Możliwość rozwoju zawodowego;·            Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;·            Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny.         .Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, wyślij przez OLX wiadomość zawierającą:CV z aktualnym zdjęciem.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Informacje uzyskane w procesie rekrutacji objęte są klauzulą poufności. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz.883) prosimy o zamieszczanie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przedstawiciel Handlowy bez doświadczenia - praca od zaraz
Przedstawiciel Handlowy bez doświadczenia - praca od zaraz
nowe Warszawa dzisiaj

Jeżeli:wiesz czym jest JUICE ! myślisz niestandardowo, potrafisz od siebie wymagać i pracować na swój własny rachunek, chcesz trochę więcej od życia, To poszukujemy właśnie Ciebie!   Firma o ogólnopolskim zasięgu poszukuje nowych, młodych, ambitnych osób do swojego zespołu na stanowisko Opiekun Klienta indywidualnego/biznesowego.  Do Twoich obowiązków należeć będzie: obsługa klienta sprzedażowa i posprzedażowapomoc w doborze odpowiednich produktów u klientów opracowanie projektów dla klientów biznesowychdbanie o energię swojego zespołu Oferujemy: stabilne zatrudnienie na dogodnych dla Ciebie warunkach pracę w centrum miasta (dogodny i szybki dojazd) wysokie wynagrodzenie system motywacyjny i szybkie awanse szkolenia z zakresu motywacji, budowy zespołu i sprzedaży   Oczekujemy: pozytywnego podejścia do życia silnej wewnętrznej motywacji ukierunkowania na cele thinking outside the box  Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu. Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.  Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) 

CALZEDONIA / Sprzedawca / Warszawa / Arkadia / 1/2, 3/4 lub cały etat
CALZEDONIA / Sprzedawca / Warszawa / Arkadia / 1/2, 3/4 lub cały etat
nowe Warszawa dzisiaj

Marka CALZEDONIA posiada włoskie DNA. Słynie z produkcji i sprzedaży wyrobów pończoszniczych oraz strojów kąpielowych. Unikalny styl naszych produktów powstaje dzięki połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia.SprzedawcaLubisz pracę z ludźmi, a bezpośredni kontakt z klientem to obszar, w którym czujesz się naprawdę komfortowo? Jesteś osobą energiczną i otwartą na zdobywanie nowej wiedzy? Chciałabyś/łbyś poznać od wewnątrz tajniki pracy w branży modowej? Dobrze czujesz się w dynamicznym środowisku, które daje możliwości rozwoju i awansu na wyższe stanowiska? Odpowiedziałaś/eś „TAK” na powyższe pytania? Zapraszamy Cię do zespołu Calzedonia!  Dołączając do nas: Nauczysz się jak profesjonalnie rozmawiać z klientem i dobierać nasze produkty do jego potrzeb,  Dokładnie poznasz specyfikę oferowanych przez nas produktów by pewnie czuć się obsługując klientów, Nauczysz się pracy na wyznaczanych celach oraz realizacji planów sprzedażowych, Rozwiniesz swoje kompetencje biorąc udział w tworzeniu wystroju wystaw w naszych sklepach.    Oferujemy: Chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Wynagrodzenie wypłacamy zawsze na czas, a dodatkowo poprzez swoją pracą możesz zdobywać premie. Pakiet prywatnej opieki medycznej.Atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri) – otrzymasz ją w trakcie I miesiąca współpracy! Lubisz aktywność fizyczną? U nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport. Środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w naszych sklepach podczas 2-tygodniowego szkolenia. Później również możesz liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i bardziej doświadczonych współpracowników. Możliwość elastycznego dostosowywania godzin pracy – grafiki są układane z miesięcznym wyprzedzeniem, a dzięki zmianowemu systemowi pracy nie będziesz miał/a trudności z pogodzeniem pracy u nas np. ze studiami.   Twórz z nami włoską historie mody w komercyjnym podejściu i wyślij nam swoje CV!www.calzedonia.com      www.intimissimi.com      www.tezenis.com    www.falconeri.com

Handlowiec branży OZE
Handlowiec branży OZE
nowe Kalisz dzisiaj

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA ENERGII ODNAWIALNEJ Firma Prowable Sp. z o.o. z Kalisza poszukuje przedstawiciela handlowego. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz doradztwem z zakresu instalacji fotowoltaicznych, klimatyzacji, wentylacji, rekuperacji oraz pomp ciepła. W związku rozwojem i poszerzeniem zakresu naszych usług, poszukujemy pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Od kandydatów oczekujemy: • Dyspozycyjności • Wysokiej kultury osobistej • Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami • Prawo jazdy kat. B • Znajomości branży OZE / Mile widziane doświadczenie w branży OZE lub obsłudze klienta; Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie • Szkolenia z zakresu sprzedaży • Umowę o pracę / Własna działalność / Umowa Zlecenie • Pracę w młodym zespole • Narzędzia pracy, niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań (samochód, laptop, tablet, telefon, własne stanowisko w firmie) • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Możliwości rozwoju zawodowego • Prowizje od sprzedaży Zakres obowiązków: • Obsługa Klientów i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z Klientami • Bezpośredni kontakt z Klientami biznesowymi oraz indywidualnymi • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów • Przygotowywanie ofert • Dojazd do klientów oraz firm • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy • Uczestnictwo na targach i szkoleniach • Zawieranie umów handlowych • Raportowanie własnej sprzedaży Nie czekaj! Wyślij do Nas swoje CV i dołącz do Naszego zespołu. Kontakt: rekrutacja małpa prowable.pl www.prowable.pl

Poszukujemy pracownika do obsługi lombardu!!!
Poszukujemy pracownika do obsługi lombardu!!!
nowe Kłodzko dzisiaj

Poszukujemy pracownikówZajmujemy się skupem oraz sprzedażą towarów.W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem u nas pracy na stanowisku:Specjalista ds. Obsługi LombarduMiejsce pracy: KłodzkoOferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)system szkoleń przygotowujących do prowadzenia lombadumożliwość rozwoju,atrakcyjne premie sprzedażowepracę w miłym, młodym zespole,ramowe godziny pracy,pracę, która daje duże pole samodzielnościmożliwość wykazania się kreatywnością.Zakres obowiązków:wycena wartości przedmiotów,skup towarów,obsługa bardzo prostego i intuicyjnego programu,sprzedaż stacjonarna i internetowa,dbanie o ład i porządek placówki.Od przyszłych pracowników oczekujemy:chęci do pracy,gotowości do pracy w 12 godzinnych zmianach w różne dni tygodniadyspozycyjnościzaangażowania w rozwój firmypewności siebie,samodzielności w działaniu,kultury osobistej,pozytywnego nastawienia.Nie szukamy pracowników sezonowych. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z osobami chcącymi współpracować z nami przynajmniej 12 miesięcy.

Przedstawiciel handlowy ds. Pomp ciepła i fotowoltaiki
Przedstawiciel handlowy ds. Pomp ciepła i fotowoltaiki
nowe Rzeszów 2 dnia plecy

Firma ENERGY POWER GROUP oferująca nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania dla ogrzewania i zasilania domów i przedsiębiorstw poszukuje: Doradcy techniczno-handlowego ds. sprzedaży pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii. Teren pracy to: województwo podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie. Oferujemy: • Praca od zaraz • Pełen etat • Kontrakt b2b • Praca mobilna • Elastyczny i nienormowany czas pracy • Wysokie zarobki ( od 4000 do 50 tys zł ) • Służbowy samochód • Szkolenia handlowe i produktowe • Opieka Menagera regionu Wymagania: • Doświadczenie w kontaktach i sprzedaży z klientem indywidualnym i biznesowym • Znajomość branży OZE – dodatkowy atut • Prawo jazdy kat. B • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnego planowania działań • Nastawienie na sukces, wysoka motywacja • Wysoki poziom kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych • Umiejętność pracy w terenie • Umiejętność obsługi komputera w tym MS Office • Umiejętność negocjacji oraz finalizowania umów • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów Zakres obowiązków: • Doradztwo i sprzedaż produktów oferowanych przez firmę: pompy ciepła, fotowoltaika i magazyny energii • Aktywne samodzielne pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych, • Realizacja celów sprzedażowych • Budowanie relacji z klientami • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy, • Samodoskonalenie poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz samodzielne pozyskiwanie wiedzy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Doradca klienta
Doradca klienta
Wieluń 2 dnia plecy

Jeśli szukasz Współpracy ze stabilnym Partnerem, który daje Tobie możliwość samodzielnego decydowania o wysokości zarobków to nie czekaj! Zaaplikuj już dziś! Naszym celem jest sprzedaż internetu światłowodowego oraz innych usług na obszarach, w których realizowany jest Program Operacyjny Polska Cyfrowa. Razem z nami będziesz: - współpracował ze znaną marką w oparciu o sprawdzony, działający model biznesowy, - otrzymywał korzystne stawki prowizyjne, - decydował o wysokości własnych zarobków, - rozwijał swoje umiejętności sprzedażowe. Czego możesz się spodziewać: - otrzymasz wsparcie techniczne i marketingowe, - bieżącego wsparcia Menedżera ds. sprzedaży, - elastycznego czasu pracy oraz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, - możliwości wdrażania własnych pomysłów, - dużej samodzielności w działaniu, Od Partnera oczekujemy: - umiejętności realizacji własnych celów finansowych, bo od Ciebie zależy wysokość zarobków, - prawa jazdy kat B To nie jest praca dla każdego. Jeżeli jednak jesteś przekonany/przekonana, że współpraca z nami pozwoli Tobie rozwijać się i realizować własne cele finansowe to czekamy na Twoje CV

Dla ludzi z pasją.
Dla ludzi z pasją.
Łęczyca 2 dnia plecy

Jeśli: - wyceniasz godzinę swojego życia/pracy na więcej niż 10-20 zł - męczą Cię normowane godziny pracy - wolisz być wynagradzany za efekty swojej pracy, a nie jej czas - chciałbyś się wielopłaszczyznowo rozwijać - lubisz kontakt z ludźmi To czytaj dalej! W naszej firmie stawiamy na aktywną sprzedaż internetu światłowodowego na obszarach, w których realizowany jest Program Operacyjny Polska Cyfrowa. Razem z nami będziesz: - współpracował ze znaną marką w oparciu o sprawdzony, działający model biznesowy, - otrzymywał korzystne stawki prowizyjne, - decydował o wysokości własnych zarobków, - rozwijał swoje umiejętności sprzedażowe. Czego możesz się spodziewać: - otrzymasz wsparcie techniczne i marketingowe, - bieżącego wsparcia Menedżera ds. sprzedaży, - elastycznego czasu pracy oraz szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych, - możliwości wdrażania własnych pomysłów, - dużej samodzielności w działaniu. Od Partnera oczekujemy: - umiejętności realizacji własnych celów finansowych, bo od Ciebie zależy wysokość zarobków, - prawa jazdy kat B To nie jest praca dla każdego. Jeżeli jednak jesteś przekonany/przekonana, że współpraca z nami pozwoli Tobie rozwijać się i realizować własne cele finansowe to czekamy na Twoje CV

Manager ds. Sprzedaży
Manager ds. Sprzedaży
Rzeszów 2 dnia plecy

Jeśli Twoją mocną stroną jest doświadczenie w obszarze sprzedaży i negocjacji to sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej ofercie. Dla naszego Klienta, jednej z bardziej rozpoznawalnych firm produkcyjnych w bliskich okolicach Rzeszowa (Głogów Małopolski), poszukujemy: Managera ds. Sprzedaży Dlaczego warto? • Otrzymujesz umowę o pracę • Firma jest otwarta na oczekiwania finansowe i dopasuje je do Twojego doświadczenia. Oferowana jest także premia uzależniona od wyników pracy, o szczegółach w kolejnych etapach procesu • Masz realny wpływ na rozwój firmy • Praca jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 • Aktywnie będziesz brał udział w targach i innych imprezach wystawienniczych • Oferujemy: - Pakiet medyczny z możliwością objęcia opieką członków rodziny - Pakiet ubezpieczenia z możliwością objęcia opieką członków rodziny - Kartę Multisport Jakie zadania czekają? • Zarządzanie Działem Sprzedaży Krajowej i Eksportowej • Tworzenie strategii sprzedaży firmy oraz poszukiwanie nowych rynków zbytu • Tworzenie i wdrażanie planów sprzedaży dla osiągnięcia określonego docelowego poziomu sprzedaży na terenie Europy, w tym również Polski • Kierowanie, nadzorowanie, motywowanie i rozwijanie Zespołu sprzedaży, uczestnictwo w szkoleniach • Zarządzanie i dokonywanie alokacji zasobów w dziale, także podział rynków wraz z monitorowaniem jakości i wyników pracy oraz podejmowanie decyzji i odpowiednich działań • Zapewnienie rozwoju oraz utrzymania relacji z klientami w celach zwiększenia sprzedaży • Współpracowanie bezpośrednie z kluczowymi i potencjalnymi Kontrahentami • Tworzenie statystyk, raportów i analiz sprzedażowych na potrzeby Zarządu Niezbędne kwalifikacje i umiejętności: • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz wyraźne zdolności handlowe • Znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 • Doświadczenie w zarzadzaniu zespołem Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – wyślij CV i stań się częścią naszego zespołu! Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Specjalista ds. handlowych
Specjalista ds. handlowych
Jabłonna 3 kilka dni temu

Dla naszego klienta, dystrybutora nowoczesnych systemów zabezpieczeń, poszukujemy Specjalisty/ki do spraw handlowych. Jeśli jesteś zorientowany/a w branży zabezpieczeń, systemów alarmowych i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się w handlu – jest to oferta dla Ciebie! Miejsce pracy: Jabłonna Oferujemy: - sam/a wybierasz, czy pracujesz na umowę o pracę czy B2B, - zawsze wolne popołudnia i weekendy, - atrakcyjne wynagrodzenie, - dodatkowe prowizje do wynagrodzenia, - pracę pełną wyzwań, - pracę stacjonarną, 95% czasu spędzasz w biurze. DO Twoich zadań będzie należało: - utrzymywanie i wzmacnianie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy oraz aktywne pozyskiwanie nowych, - aktywna sprzedaż produktów z oferty firmy, - negocjacje warunków handlowych z dostawcami i klientami, - przygotowywanie wycen i ofert handlowych, - prowadzenie prezentacji biznesowych oraz rozmów handlowych. Czego oczekujemy? - łatwości w nawiązywaniu kontaktów z klientami, - umiejętności prowadzenia rozmów handlowych, - min. rok doświadczenia jako handlowiec (branża z zakresu ochrony osób i mienia - warunek konieczny), - podstawowej znajomości programu księgowego (np. COMARCH OPTIMA). Aplikuj już dziś! Wyślij swoje CV lub zadzwoń, odpowiem na Twoje wszystkie pytania!

Vectra_Przedstawiciel Handlowy w branży telekomunikacyjnej
Vectra_Przedstawiciel Handlowy w branży telekomunikacyjnej
Lublin 3 kilka dni temu

Jeśli:Masz doświadczenie w sprzedaży ?Jesteś urodzonym handlowcem ?Czujesz się pewnie w kontakcie z klientem?Zostań Przedstawicielem Handlowym w Vectra S.A !Co oferujemy:Gwarantowaną podstawę OD PIERWSZEGO MIESIĄCA + wysoką prowizjęDoskonałą atmosferę w ciekawym zespole sprzedażowymBezpłatne szkoleniaElastycznym czas pracyDodatkowe konkursy motywacyjneTwoje zadania:100% czasu to praca w terenie w sprzedaży Door2Door (sprzedaż bezpośrednia)Prezentacja ofert klientomAktywna sprzedaż usług telekomunikacyjnych w znanej i prestiżowej firmie Zainteresowała Cię nasza propozycja? Wyślij CV lub zadzwoń! 

Zastępca kierownika w salonie odzieżowym Carry
Zastępca kierownika w salonie odzieżowym Carry
Łódź 3 kilka dni temu

Firma CARRY działa od 30 lat w branży modowej, rozwijając się i stawiając coraz to śmielsze wyzwania. Nasza firma to ponad 100 sklepów i 1000 pracowników.Do naszego zespołu poszukujemy osoby takiej jak Ty, która kocha modę i chciałaby z nami tworzyć markę CARRY. Jeśli jesteś energiczny, komunikatywny i masz doświadczenie w sprzedaży, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie.Zapraszamy do udziału w rekrutacji do salonu w Galerii Łódzkiej:Mamy dla Ciebie:·        umowę o pracę·        system premiowy·        zniżki pracownicze na produkty firmowe·        możliwość zdobycia doświadczenia w zarządzaniu zespołem i sklepem sieciowym·        udział w szkoleniach wewnętrznych·        możliwość awansu w strukturach firmy·        wsparcie specjalistów firmy w dalszym rozwoju zawodowymDo Twoich obowiązków będzie należała:·        realizacja celów sklepu·        miła oraz profesjonalna obsługa klienta·        samodzielne prowadzenie zmiany·        praca według wewnętrznych wytycznych marki·        zapewnienie standardów VM·        raportowanie i obsługa kasySzukamy osoby, która:·        posiada doświadczenie na podobnym stanowisku·        ma umiejętność organizacji pracy·        potrafi zaangażować się w powierzone obowiązki.Zapraszamy!

NOWOGARD - Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych/używanych - Toyota
NOWOGARD - Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych/używanych - Toyota
Nowogard 3 kilka dni temu

Autoryzowany Dealer ToyotaKOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.poszukuje kandydatów na stanowisko:DORADCA DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH/UŻYWANYCH - lokalizacja: NowogardOpis stanowiska:kompleksowa obsługa Klienta Indywidualnegorealizacja indywidualnych planów sprzedażowych poprzez prowadzenie Klienta przez wszystkie kroki procesu sprzedażybudowa i zarządzanie długotrwałymi relacjami z Klientamidbałość o wzmacnianie pozytywnego wizerunku marki oraz jej standardy jakościowebezpośredni udział w procesie odkupu pojazdów używanych, sprzedaż samochodów do Klienta finalnego - dot. działu samochodów używanychWymagania:wykształcenie min. średniedoświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta minimum 1 rok (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane)umiejętność współpracy, dobre odnajdywanie się w pracy zespołowej ukierunkowanie na realizację założonych celów i zadańzaangażowanie w realizacji codziennych zadańnastawienie na Klienta, umiejętność komunikacji i budowania długotrwałych relacji, wysoka kultura osobistaprawo jazdy kat. BOferujemy:interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie w profesjonalnym i ambitnym środowiskustabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracękonkurencyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wynikówubezpieczenie grupowebilety na wydarzenia kulturalne i sportowepakiet medycznyZainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez wiadomość OLX, z poniższą klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych aktualnie i w przyszłości przez KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mieszka I 25B”.Informujemy, że wyrażając zgodę ma Pani/Pan prawo w dowolnym momencie ją wycofać, kierując informację na adres e-mail firmy. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie udzielenia zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych jest KOZŁOWSKI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Struga 31B („Administrator”): 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą oraz na potrzeby podjęcia działań przed ewentualnym zawarciem umowy. Odbiorcą danych osobowych będą pracownicy i współpracownicy Administratora, a także firmy świadczące na rzecz Administratora usługi w zakresie IT, archiwizacji i niszczenia dokumentacji, a także wsparcia procesów rekrutacyjnych. 2. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. 3. Dane osobowe będą przechowywane przez 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych - do dwóch lat od momentu ich przesłania do Administratora. 4. Przysługuje Pani/Panu prawo do: • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. 6. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji. 7. Po zakończeniu przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w pierwotnym celu, dane nie będą przetwarzane w żadnym innym celu.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Pruszcz Gdański 3 kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego w branży reklamy zewnętrznej, Oferujemy: Stała podstawa + wysoka prowizja Narzędzia do pracy, samochód do dyspozycji, komputer, telefon, biurko i krzesło :) Szeroki wachlarz usług Więcej informacji udzielimy na spotkaniu Oczekujemy: Przebojowości, prawo jazdy kat. B, łatwości w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Zgłoszenia prosimy wysyłać za pośrednictwem OLX lub rekrutacja (at) ompolska.pl

Młodszy Doradca Klienta Biznesowego
Młodszy Doradca Klienta Biznesowego
Bydgoszcz 3 kilka dni temu

W Sunrise System chcemy rozwijać się oraz dawać takie same możliwości naszym pracownikom. Ubiegły rok pokazał nam jak doskonały team posiadamy, na który składają się eksperci, specjaliści oraz głodni wiedzy juniorzy. Aktualnie naszym marzeniem jest poszerzenie działu sprzedaży w Bydgoszczy, Toruniu, Wrocławiu, Poznaniu o kolejnych otwartych na współpracę SEO/SEM handlowców.Pracując dla nas będziesz:kontaktował się z przyszłymi Klientami drogą telefoniczną, mailową, a w razie potrzeby osobiście podczas spotkań;prowadził sprzedaż najwyższej jakości usług SEO/SEM;negocjował warunki współpracy i zawierał umowy;obserwował rynek (konkurencja, ryzyko, trendy);tworzył bazy Klientów biznesowych;co dzień poznawał nowości obcując z Klientami z najróżniejszych branży.Będzie świetnie, jeśli posiadasz: gotowość do pracy na celach sprzedażowych;dyspozycyjność do pracy na pełen etat;w rozmowie z drugim człowiekiem czujesz się jak ryba w wodzie i z łatwością rozumiesz jego potrzeby.W zamian oferujemy: wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (stała podstawa + satysfakcjonujący system premiowy);stałe godziny pracy z wolnymi weekendami;brak nadgodzin i realny life & work balance. Naprawdę!;pakiet medyczny LuxMed oraz kartę MyBenefit, gdzie to Ty decydujesz, na co przeznaczasz środki;działanie w branży, która rozwija się bardzo dynamicznie i daje wiele możliwości rozwoju;realne cele sprzedażowe;zgrany zespół doświadczonych współpracowników i wspierających przełożonych;nasze biura znajdują się w prestiżowych lokalizacjach w centrum Bydgoszczy, Torunia, Poznania i Wrocławia;rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoring.Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Doradca Handlowo- Techniczny  Blachotrapez
Doradca Handlowo- Techniczny Blachotrapez
Bolesławiec 3 kilka dni temu

Grupa Kapitałowa BlachotrapezJest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju. Wiemy, że sukces buduje się latami, dlatego stawiamy na doświadczony zespół. Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem przyznanym przez Instytut Great Place to Work, który utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy naprawdę świetnym miejscem pracy.Jeśli ważny jest dla Ciebie profesjonalizm, lubisz podejmować nowe wyzwania i cenisz sobie rozwój to mamy wolne miejsce w naszym Oddziale Handlowym - BolesławiecZadania:Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja założonych celów sprzedażowych w segmencie produktów dla budownictwa mieszkaniowego: stalowe pokrycia dachowe i elewacyjne, rynny, akcesoria. Budowanie długoterminowych relacji handlowych z klientami oraz wykonawcami, stałe monitorowanie rynku.  Wymagania:mile widziane doświadczenie w handlu ( preferowane w branży budowlanej)wykształcenie przynajmniej średnieumiejętność budowania długofalowych relacji z klientamidyspozycyjnośćpraktyczna znajomości programów pakietu MS Officeprawo jazdy kat B. Oferujemy:pracę w prężnie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju zawodowegopakiet medycznymotywacyjny system wynagrodzeńprzyjazną i otwartą atmosferę pracy.  Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji . Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych CV nie zwracamy.Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.www.blachotrapez.eu

Hurtownia Elektrotechniczna Dorian zatrudni
Hurtownia Elektrotechniczna Dorian zatrudni
3 kilka dni temu

Hurtownia Elektrotechniczna Dorian DKL Sp.Zo.o zatrudni handlowca do oddziału w Kaniach k/Pruszkowa. WAŻNE Prosimy, żeby na przesłanych CV była załączona jedna z poniższych klauzul, bez tej informacji CV nie będą rozpatrywane.  Klauzula zgody i klauzula informacyjna - ogłoszenie  Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).  1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez DORIAN Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki Spółka Jawna zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.  lub  2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby prowadzonej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez DORIAN DKL Sp.Zo.o Jawna zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Asystent ds. sprzedaży
Asystent ds. sprzedaży
3 kilka dni temu

Poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Asystent ds. sprzedażyObowiązki:sprzedaż produktówobsługa klientówprace biuroweWymagamy :organizacji pracyzdolności komunikacyjnychumiejętności pracy w zespoleznajomości pakietu MS Office (Outlook, Excel)mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymOferujemy:atrakcyjne wynagrodzeniesystemy premiowemiłą atmosferę pracypracę w najlepszej firmie self storage w Polscemożliwość rozwoju w strukturze firmyKandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wpisanie w temacie:ASYSTENT KRYSPINÓW

Doradca Klienta Media Expert - Wałbrzych
Doradca Klienta Media Expert - Wałbrzych
Wałbrzych 3 kilka dni temu

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to także przyszłość należy do nas!Dlatego już dziś szukamyDoradcy KlientaUmiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. RockefellerTwój zakres obowiązków:sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmyzapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocjidbanie o najwyższą jakość obsługiNasze oczekiwania:wysoko rozwinięte zdolności interpersonalneorientacja na osiąganie wyznaczonych celówumiejętność słuchania Klientów i dobór rozwiązań odpowiadających ich potrzebomdążenie do podnoszenia swojej wiedzy i kompetencjidoświadczenie w branży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutemOferujemy:umowę o pracę bez okresu próbnegostabilną podstawę oraz możliwość wypracowania wysokiej premiizniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketówubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachprywatną opiekę medycznąrealną szansę na awanspakiet szkoleńdofinansowanie do karty MultiSportpomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Doradca Klienta - Frombork i okolice
Doradca Klienta - Frombork i okolice
Frombork 3 kilka dni temu

 Lubisz patrzeć jak plany z Twoją pomocą nabierają realnych kształtów?Zależy Ci na swobodnej organizacji własnej pracy i lubisz rozmawiać z ludźmi?Chcesz zarabiać  na każdej podpisanej umowie z klientem?Dołącz do najbardziej rozpoznawalnej firmy pożyczkowej w Polsce i buduj relacje z klientami, których odwiedzasz w domach. Czy wiesz, że oprócz pożyczek sprzedajemy też ubezpieczenia i abonamenty medyczne? Sprawdź, za co polubisz bycie Doradcą Klienta w Provident Polska S.A.:  Chcesz budować długotrwałe relacje z klientami?Jako Doradca Klienta co tydzień odwiedzasz swoich klientów w domach, odbierasz raty. Nie tylko sprzedajesz, poznajesz ludzi, potrafisz wybrać produkt, który będzie dla nich najlepszy. Wiesz, że za każdym klientem stoi historia warta poznania. Pomaganie ludziom daje Ci satysfakcję!Lubisz elastyczność i wolność? U nas działasz poza biurem, jesteś w ruchu. Jeździsz do klientów w dniu i godzinie, którą wspólnie ustalicie. U nas się nie nudzisz! Ciągle się rozwijasz, ponieważ systematycznie wprowadzamy nowe produkty finansowe, uczysz się jak proponować klientom najlepsze rozwiązania. Jesteś profesjonalistą!  Chcesz mieć wpływ na wysokość zarobków?Na początek dostajesz wynagrodzenie gwarantowane i bazę klientów. Sprzedajesz pożyczki, ubezpieczenia, pakiety medyczne, odbierasz raty i za wszystko otrzymujesz pieniądze. Zajęcie jest intensywne, ale im więcej działasz tym więcej zarabiasz.Powiększamy zespół i na terenie całej Polski poszukujemy Doradcy Klienta. Dołącz do nas jeśli:Lubisz ludzi i lubisz im pomagaćChcesz działać w sprzedażyMasz średnie wykształcenie Porozmawiajmy!Jeśli nie możesz się zgłosić, przekaż wieści o rekrutacji znajomym i rodzinie. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  (wypełnienie formularz zajmie 5 min) lub kontakt telefoniczny pod numer 600 400 384. 

Mobilny doradca klienta w zakresie nieruchomości
Mobilny doradca klienta w zakresie nieruchomości
Kraków 3 kilka dni temu

Naszym klientem jest znany polski developer, uruchamiający innowacyjną usługę.Szukamy dla niego osób na stanowisko:Mobilny doradca klienta w zakresie nieruchomościKrakówZAKRES OBOWIĄZKÓWrozmowy z klientami nt. nieruchomości (mieszkania)wstępne zbadanie zainteresowania i przekazanie tematu do handlowcaaktywne promowanie zakupu mieszkania, prezentacja ofertyreprezentowanie developera przed klientamipraca wykonywana będzie w mobilnych biurach sprzedaży (coś a la kamper) umiejscowionych przed galeriami handlowymi : Leroy / Galeria KazimierzPOSZUKIWANE KOMPETENCJEnienaganna aparycjamotywacja, uśmiech, zaangażowanie, umiejętność rozmowy z klientami,nie jest wymagane doświadczenie - choć jest mile widzianechęć rozwoju w branży nieruchomościOFERUJEMYumowę zlecenie, stawka godzinowa 20-23zł netto do ręki, przy 160h / miesiąc = 3200-3600 na rękędodatkowe prowizje w momencie kiedy klient zdecyduje się kupić mieszkanie po rozmowie z handlowcem do którego będzie kontakt : 300złmożliwość zdobycia cennego doświadczeniagodziny pracy dostosowane do ew. zajęć, w przypadku galerii : 12:00 - 20:00, market budowlany : 8:00 - 20:00

Doradca Klienta w Sklepie Tchibo - Łódź
Doradca Klienta w Sklepie Tchibo - Łódź
Łódź 3 kilka dni temu

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną i rozpuszczalną oraz ekspresy do kawy.Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta w Sklepie Tchibo w Łodzi,Twój zakres obowiązków:• obsługa Klienta,• sprzedaż produktów oferowanych przez Tchibo,• przygotowywanie napojów i przekąsek zgodnie z recepturami,• otwieranie i zamykanie sklepu,• odbiór towarów i uzupełnianie produktów na regałach sklepowych,• efektywna współpraca z pozostałymi Pracownikami.Nasze wymagania:• gotowość do stałej pracy z Klientem,• dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,• pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,• chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,• zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.To oferujemy:• umowę o pracę lub umowę zlecenie,• atrakcyjne zarobki,• dodatkowe benefity pozapłacowe (np. dostęp do kafeterii, zniżka pracownicza na zakupy w Tchibo, comiesięczny zapas kawy, upominek z okazji urodzin),• bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport,• stały rozwój poprzez szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych,• perspektywę awansu w strukturze sklepów lub w centrali,• dobrą atmosferę pracy.Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w naszym Sklepie Tchibo w Łodzi, wyślij swoje CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Doradca Klienta w Sklepie Tchibo - Wrocław
Doradca Klienta w Sklepie Tchibo - Wrocław
Wrocław 3 kilka dni temu

Tchibo to miejsce, w którym oferujemy Klientom produkty różnych kategorii, np. akcesoria do domu, odzież damską i męską, kawę paloną i rozpuszczalną oraz ekspresy do kawy.Na miejscu można również skosztować aromatycznej kawy i zjeść pyszne ciasto.Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Doradcy Klienta w Sklepie Tchibo we Wrocławiu,Twój zakres obowiązków:• obsługa Klienta,• sprzedaż produktów oferowanych przez Tchibo,• przygotowywanie napojów i przekąsek zgodnie z recepturami,• otwieranie i zamykanie sklepu,• odbiór towarów i uzupełnianie produktów na regałach sklepowych,• efektywna współpraca z pozostałymi Pracownikami.Nasze wymagania:• gotowość do stałej pracy z Klientem,• dbałość o przestrzeganie wyznaczonych standardów,• pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań,• chęć ciągłej nauki i poszerzania swoich kompetencji,• zorientowanie na realizację celów sprzedażowych.To oferujemy:• umowę o pracę lub umowę zlecenie,• atrakcyjne zarobki,• dodatkowe benefity pozapłacowe (np. dostęp do kafeterii, zniżka pracownicza na zakupy w Tchibo, comiesięczny zapas kawy, upominek z okazji urodzin),• bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport,• stały rozwój poprzez szkolenia stacjonarne, dostęp do platformy e-learningowej oraz możliwość nauki języków obcych,• perspektywę awansu w strukturze sklepów lub w centrali,• dobrą atmosferę pracy.Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w naszym Sklepie Tchibo we Wrocławiu, wyślij swoje CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Filtr