Sortowanie:
Znaleziony: 6531 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Key Account Manager
Key Account Manager
nowe Warszawa 7 dni plecy

Dla naszego Partnera – jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm logistycznych w Polsce, która bardzo rozwinęła się w ostatnim roku i powiększa swoje szeregi szukając obecnie osoby odpowiedzialnej za rozwój sprzedaży na stanowisku: Key Account Manager (praca zdalna, stanowisko mobilne) Czym będziesz się zajmować: - Realizacja strategii sprzedaży usług logistycznych, - Rozwój biznesu i realizacja celów sprzedażowych w kanale B2B poprzez poszukiwanie i rozwój współpracy z partnerami handlowymi; - Współpraca z klientami poprzez nawiązywanie i utrzymywanie partnerskich relacji i warunków współpracy, - Monitorowanie działań konkurencji i trendów na rynku. Czego oczekujemy: - Minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży usług w branży logistycznej, - Zaawansowanych umiejętności negocjacyjnych, - Znajomości technik sprzedaży, - Praktycznej znajomości pakietu MS Office, - Bardzo dobrych umiejętności prowadzenia prezentacji, - Wyróżniającej orientacji na wynik i nastawienia na wysoką jakość pracy, - Wytrwałości i konsekwencji w działaniu, - Dyspozycyjności i prawa jazdy kat. B. Co możemy Ci zaoferować: - Bardzo samodzielne stanowisko, realny i bezpośredni wpływ na szybki rozwój sprzedaży w regionie dzięki wsparciu managera sprzedaży, który będzie Cię wdrażał, - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji Pracownika), - Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywujący system premiowy, - Atmosferę docenienia wysiłków i zaangażowania – dział sprzedaży to nasze oczko w głowie, bardzo dbamy o motywację naszej załogi i jesteśmy sprawiedliwi, - Narzędzia pracy: komputer, telefon i samochód służbowy – a jeśli coś jeszcze pomoże Ci osiągnąć lepsze wyniki, to porozmawiaj z szefem sprzedaży – jesteśmy otwarci na Twoje pomysły, - Realne możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – jesteśmy bowiem firmą, która rozwija się niezwykle dynamicznie, dlatego nasze kadry rosną dwucyfrowo rok do roku. - Pracę w najdynamiczniej rozwijającej się branży dającej nieograniczone perspektywy rozwoju i zarabiania, - Doskonałą niekorporacyjną atmosferę – tworzymy lokalne oddziały, aby zachować zwinność operacyjną, ale także aby nasi pracownicy dobrze się znali i współpracowali ze sobą, - Dużą samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji – zarządzamy przez zaufanie, a nie ścisłą kontrolę i mikromanagement, - Środowisko pracy sprzyjające innowacyjności, proaktywności, otwartości na wiedzę i pomysły naszych pracowników, - Możliwość pełnienia roli eksperta i doradcy klientów B2B w dziedzinie transportu i spedycji.

Ankieter terenowy- praca od zaraz !
Ankieter terenowy- praca od zaraz !
Zielona Góra 7 dni plecy

Firma Unica Poszukuje ankietera -praca od zaraz ! Dołącz do naszego zespołu :) Szukasz pracy na wakacje ? Chcesz sobie dorobić ? Szukamy osoby: -komunikatywnej -pracowitej, rzetelnej, Praca od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, 15:00-19:00 w zależności od dyspozycji. Soboty od 10:00 do 15:00 Możliwość pracy 3 dni w tygodniu. Stawka godzinowa zależy od od posiadania statusu ucznia/studenta. Dla osoby uczącej się stawka 20zł za godzinę. Chętne osoby zapraszam do kontaktu przez portal, zostaw w wiadomości: Imię, Nazwisko, numer telefonu. Skontaktujemy się już w następnym tygodniu. Prosimy o załączenie klauzury. W przesłanych dokumentach prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)." „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”

Monter Fotwoltaikii
Monter Fotwoltaikii
Lubliniec 7 dni plecy

Oferta pracy dla montera instalacji fotowoltaicznych (możliwość przyuczenia) rekuperacja Mile widziane doświadczenie przy montażu paneli na wszystkich typach dachów oraz gruncie i rzecz jasna znajomość podstaw elektryki związanej z fotowoltaiką. Praca w 3-osobowej ekipie. Praca od ZARAZ W zależności od doświadczenia: wynagrodzenie na tzw. "dniówki" lub za każdy wypracowany kWp - kwestia ustalenia. Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub działalność gospodarczą. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 733 - pokaż numer telefonu -

Poszukujemy Specjalisty DS. Sprzedaży Fotowoltaiki
Poszukujemy Specjalisty DS. Sprzedaży Fotowoltaiki
Malbork 7 dni plecy

Firma Nature Energy S.C. poszukuje pracowników na stanowisko Doradcy ds. Fotowoltaiki. Informacje o firmie Do Twoich obowiązków będzie należało: - aktywne pozyskiwanie klientów, - przygotowywanie ofert oraz prowadzenie rozmów handlowych, - negocjowanie warunków oraz finalizacja sprzedaży, - dbanie o pozytywny wizerunek firmy, - kreowanie działań marketingowych wspierających realizację planu sprzedażowego. Nasze oczekiwania: - mile widziane doświadczenie w pracy z klientem (nie jest to warunek konieczny chętnie Cię wszystkiego nauczymy), - prawo jazdy kat. B, - umiejętność pracy z celem, - komunikatywność, proaktywność oraz zaangażowanie. Co oferujemy: - współpracę na podstawie umowy B2B, - miłą atmosferę pracy, - pomoc działu technicznego oraz finansowego na każdym etapie procesowania klienta, - dużą swobodę działania, - elastyczne godziny pracy, - jedne z najwyższych stawek sprzedażowych na rynku bez górnego limitu, - możliwość budowy własnego zespołu sprzedażowego. Koniecznie wyślij nam swoje CV.

Przedstawiciel Handlowy - fotowoltaika
Przedstawiciel Handlowy - fotowoltaika
Gliwice 7 dni plecy

Twój zakres obowiązkówsprzedaż systemów fotowoltaicznych dla Klientów Biznesowych i Indywidualnych,profesjonalne doradztwo i planowanie sprzedaży,odbywanie spotkań biznesowych,przygotowywanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów.Nasze wymaganiamin. 1 rok doświadczenia w sprzedaży,czynnego prawo jazdy kat. B,zaangażowania, samodzielności, dobrej organizacji pracy,umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych,bardzo mile widziane doświadczenie w sprzedaży instalacji fotowoltaicznych,kreatywności To oferujemyumowę o pracę na pełny etat,korzystny system wynagrodzeń ( podstawa +prowizja +marża) między 3 500 - 15 000 zł/mies.,telefon i komputer służbowy, samochód,leady sprzedażowe,dobrą atmosferę w pracy,oprogramowanie wspierające sprzedaż.

Pilnie poszukujemy
Pilnie poszukujemy
Poznań 7 dni plecy

Regionalna firma poszukuje doświadczonych osób ze stanowisk :Obsługa klientaprzedstawiciel handlowysprzedawcakuriercall centermanagerZdobędziesz doświadczenie przy budowie zespołu oraz rozwój osobisty .Pozyskujemy klientów na nowoczesne technologie które są niezbędne w gospodarstwie domowym każdego z nas , cenimy zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach oraz oferujemy dużą swobodę pracy.

Specjalista ds. sprzedaży i call center w punkcie T-Mobile w Ostródzie
Specjalista ds. sprzedaży i call center w punkcie T-Mobile w Ostródzie
Ostróda 7 dni plecy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:Specjalista ds. sprzedaży i call center w punkcie T-Mobile w Ostródzie:·      Oferujemy:- umowę o pracę w stabilnej firmie,- stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki,- wynagrodzenie od 2800 zł + premie i bonusy specjalne,- regularny udział w licznych konkursach sprzedażowych i motywacyjnych,- profesjonalne szkolenia,- ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, wiedzy i brak nudy,·      Zakres obowiązków:- sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile,- obsługa i sprzedaż telefoniczna poprzez systemy call center,- profesjonalna obsługa posprzedażna,- obsługa firm,- budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku,- dbanie o swoje miejsce pracy i placówkę,·      Aplikuj do nas jeśli:- jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i uśmiechniętą,- potrafisz obsługiwać komputer,- łatwo nawiązujesz kontakty,- lubisz uczyć się nowych rzeczy,- masz dużo energii i inicjatywy,- pragniesz odnieść sukces i dobrze zarabiać,

Doradca Klienta Alior Bank Pszczyna
Doradca Klienta Alior Bank Pszczyna
Pszczyna 7 dni plecy

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. Aktualnie poszukujemy kandydata do placówki partnerskiej Alior Banku na stanowisko:Doradca Klienta( Pszczyna )Zakres obowiązków:-aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu klienta indywidualnego i małych przedsiębiorstw,-kompleksowa obsługa w zakresie produktów depozytowych i kredytowych,-sprzedaż produktów bankowych, -analizowanie potrzeb klientów i dobór oczekiwanego produktu,-realizacja założonych planów sprzedażowych,-kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.Oczkujemy od Ciebie:-minimum średniego wykształcenia-komunikatywności, otwartości, dążenia do wyznaczonych celów-umiejętności sprzedaży i budowania trwałych relacji z klientami-realizacji celów sprzedażowych-umiejętności szybkiego uczenia się i chęci rozwoju w branży finansowejDołącz do nas, a tak jak wszyscy nasi pracownicy otrzymasz:-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat;- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00- szeroki pakiet ubezpieczenia grupowego - kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy poprzez system szkoleń produktowych i sprzedażowych - szkolenia podnoszące umiejętności- wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych-konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami- imprezy integracyjne- pracę w przyjaznym i energicznym zespole- atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stałej miesięcznej podstawy oraz prowizji, której wysokość uzależniona jest od wielkości zrealizowanej sprzedaży. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Opiekun Klienta Radlin
Opiekun Klienta Radlin
Radlin 7 dni plecy

WKRÓTCE OTWIERAMY ODDZIAŁ BANKU W RADLINIE POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO: OPIEKUN KLIENTA Nowo otwierający się oddział banku, który za niedługo będzie funkcjonował poszukuje pracownika na stanowisko: OPIEKUNA KLIENTA. Jeżeli chcesz zacząć karierę w Banku, a: • Lubisz i łatwo nawiązujesz kontakt z ludźmi, • Lubisz pomagać i szukać jak najciekawszych rozwiązań finansowych dla klientów, • Lubisz pracę w ambitnym zespole, • Chciałbyś pracować w stabilnej firmie, • Chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje, Dodatkowo jesteś:, • Uśmiechnięty i otwarty na relacje, • Umiesz słuchać klientów, • Masz doświadczenie w sprzedaży, • Masz min. średnie wykształcenie, Jeżeli na większość odpowiedziałaś/odpowiedziałeś TAK To praca dla Ciebie w zamian oferujemy: • Pracę na umowę o pracę • Atrakcyjny system premiowy • Ubezpieczenie grupowe, • szkolenia Jeżeli utożsamiasz się z nami, prosimy o przesłanie cv.

Praca w Lombard Piaseczno od zaraz
Praca w Lombard Piaseczno od zaraz
Piaseczno 7 dni plecy

Zatrudnię, ambitnego i zaangażowanego oraz dyspozycyjnego, pracownika do lombardu w Piasecznie. lombardpiaseczno24h.pl W skład obowiązków wchodzi odbieranie telefonów, wycena i sprzedaż towarów, wystawianie sprzedaży w internecie, skup i sprzedaż złota. Możliwość rozwoju, awans na zarządzanie firmą. Wymagania: komunikatywność, miła aparycja, mile widziane prawo jazdy, własna inicjatywa i zaangażowanie.

Przedstawiciel
Przedstawiciel
Płock 7 dni plecy

Zastanawiasz się nad zmianą pracy i szukasz miejsca, w którym możesz rozwijać się w kierunku menedżerskim, gdzie otrzymasz pełne wsparcie szkoleniowo-wdrożeniowe i będziesz miał perspektywę budowania dużego dochodu? Zadbaj z nami oswoją karierę i podejmij współpracę z Avivą - jesteśmy międzynarodową, stabilną firmą i wciąż się rozwijamy! Przedstawiciel Dla na ważne będą: • Twoje doświadczenie w sprzedaży i/lub prowadzeniu zespołu, • swoją karierę zawodową chcesz wiązać z zarządzaniem i rozwijaniem zespołu, • jesteś aktywny i profesjonalnie podchodzisz do wykonywanych zadań, • ważny jest dla Ciebie rozwój i systematyczne poszerzanie wiedzy, • swobodnie korzystasz z social mediów, znasz lub interesujesz się trendami rekrutacyjnymi. Co będzie należało do Twoich obowiązków? • wsparcie w budowaniu zespołów sprzedażowych. Nauczymy Cię direct search’u, rekrutacji w social mediach, tworzenia ogłoszeń o pracę, prowadzenia rozmów z kandydatami, • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej, • budowanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych Doradców Ubezpieczeniowych, • docelowo szkolenie, motywowanie oraz monitorowanie pracy swojego Zespołu i odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego grupy. A my Ci zapewnimy: • profesjonalny system szkoleń menedżerskich, • kompleksowe wsparcie i wdrożenie do pracy pod okiem doświadczonego Menedżera, • sporo się nauczysz - i to od najlepszych (największa liczba członków MDRT, międzynarodowej organizacji skupiającej najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i oszczędności, wywodzi się z Avivy), • możesz liczyć na jasną ścieżkę kariery - rozwój w kierunku Menedżera.

Doradca Klienta Media Expert - Ozorków
Doradca Klienta Media Expert - Ozorków
Ozorków 7 dni plecy

Dobra praca na trudne czasyBezpieczna. Pewna. Od zaraz. Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dziś szukamy Doradcy Klienta Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas. To dziś bardzo ważne, prawda? Zostając Expertem otrzymasz także: możliwość wypracowania wysokiej premiizniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketówubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachszansę na awanspakiet szkoleńpomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się” Twoje zadania:  pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produktybądź profesjonalny To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Koordynator Projektu
Koordynator Projektu
Warszawa 7 dni plecy

KIM JESTEŚMY?Wiodącą firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym. W OTTO zetkniesz się z kulturą, w której przedsiębiorczość, samorealizacja i pasja do pracy jest doceniana.DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI POSIADASZ:Znajomość języka polskiego, ukraińskiego bądź rosyjskiego na poziomie zaawansowanymPrawo jazdy kategorii B.Wysokie zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i sprzedażoweUmiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu rynkowymProaktywne podejście do rozwiązywania problemówDużą dawkę pozytywnej energiiJAKO CZŁONEK NASZEGO ZESPOŁU BĘDZIESZ:Całościowo zarządzać projektami usługi Pracy Tymczasowej w zakresie zakwaterowańUtrzymywać pozytywne relacje z klientami i zarządcami obiektów mieszkaniowychWspierać procesy wdrożenia nowych pracowników Realizować procesy administracyjne w systemie CRM związane z zakwaterowaniem pracowników tymczasowychKoordynować sprawy związane z przyjazdem, zatrudnieniem i zakwaterowaniem pracowników z UkrainyCO OFERUJEMY?Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęUdział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu realizowanych zadańMożliwość rozwoju zawodowego i rozwoju swoich kompetencji w prężnie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięguBardzo dobrą atmosferę w zespole z pozytywnym nastawieniem  Wykorzystaj swoje doświadczenie i zbuduj karierę z nami! Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Centarl Europe Sp. z o.o., ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, KRS 00*****04, NIP 75*****687, REGON 16*****88, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 2590. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Sprzedawca / Doradca techniczno-Handlowy Nowy Tomysl
Sprzedawca / Doradca techniczno-Handlowy Nowy Tomysl
7 dni plecy

Firma z branży instalacyjno-grzewczej poszukuje osoby do pracy w GLINNIE koło Nowego Tomyśla, na stanowisko doradcy techniczno-handlowego Osoba podejmująca się współpracy z naszą Firmą, będzie odpowiedzialna za:aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych Klientówprofesjonalną obsługę dotychczasowych klientów zgodną ze standardami firmyprzygotowywanie ofert dla Klientówkontakt z firmami wykonawczymi z branży instalacyjno-grzewczejrealizacja planów sprzedażydbanie o wygląd i estetykę salonu sprzedaży Wymagania:wykształcenie min. średniedoświadczenie na stanowisku sprzedawcy (dużym atutem będzie doświadczenie w branży sanitarno-grzewczej)prawo jazdy kat. Bkomunikatywności, kreatywności i umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientamidobra organizacja czasu pracydobra znajomość obsługi komputeraOferujemy:stabilne zatrudnienie na umowę o pracęciekawą pracę w stabilnej i dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkusamodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespoleatrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowymPamiętaj, aby w treści przesyłanych dokumentów umieścić niniejszą klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Sprzedawca w Salonie Łazienek - Nowy Tomyśl
Sprzedawca w Salonie Łazienek - Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl 7 dni plecy

SALON ŁAZIENEK w PRZYŁĘKU koło Nowego Tomyśla, z 30-letnim doświadczeniem na rynku, poszukuje sprzedawcy / doradcy techniczno-handlowego.Poszukujemy osoby:kreatywnej, energicznej i komunikatywnejposiadającej wykształcenie min. średnie - mile widziane kierunkoweumiejętność obsługi komputeramile widziana, ale nie konieczna, umiejętność projektowania i aranżacji wnętrz - w szczególności łazienek lub kuchnizainteresowania dotyczącą najnowszych trendów designerskichchęć bycia mentorem i doradcą dobrego stylu - dla Klientazrozumienie potrzeb Klientaposiadającej umiejętności prezentacji produktówOsoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę Klienta w Salonie Łazienek, a w szczególności za:realizację budżetu sprzedażyobsługę Klientabudowanie wizerunku i odpowiedniej ekspozycji na SalonieZapewniamy:stałe i stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracęwynagrodzenie podstawowe oraz system motywacyjny, adekwatny do osiąganych wynikówsamodzielną i odpowiedzialną pracęrozwój zawodowy i osobisty - realizacja poprzez szkoleniaciekawą pracę zapewniająca stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań / projektówPamiętaj, aby w treści przesyłanych dokumentów umieścić niniejszą klauzulę:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Fotowoltaika bez stresu
Fotowoltaika bez stresu
Gdańsk 7 dni plecy

Jeśli:na codzień sprzedajesz instalacje fotwowoltaiczne albo chcesz się tego nauczyćmasz dość:typowej korporacjiplanów sprzedażowychpytań - ile dziś sprzedałeś albo miałeś spotkańchcesz:umiarkowanych cen zerowysokiej jakości produktu końcowego (mamy doświadczenie od 2014r.)przystępnych terminów montażysympatycznych wynagrodzeń dla Ciebiepracować kiedy chcesznie chcesz:wyłącznościzapraszamy do kontaktu mailowego (preferowany - bo nie zawsze możemy odebrać telefon) albo telefonicznego (nie zawsze będzie natychmiastowy kiedy mocno pracujemy ;) )

Doradca klienta w Showroom - praca idealna dla studenta!
Doradca klienta w Showroom - praca idealna dla studenta!
Warszawa 7 dni plecy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce sprzedawcą mebli oraz dekoracji. Selsey działa na rynku od 7 lat, na 12 rynkach w Europie. Jesteśmy jednymi z największych dostawców Amazon, Wayfair oraz Groupon. Financial Times uhonorował nas tytułem TOP1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie w 2020 r. W ostatnim roku strukturalnie urośliśmy o 60% i nie zatrzymujemy się w rozwoju. Nasi pracownicy codziennie udowadniają nam, że w e-commerce nie ma rzeczy niemożliwych. Stawiamy na innowacyjność, dlatego docieramy do naszych klientów głównie online. Kreujemy trendy wnętrzarskie i oferujemy im produkty, dzięki którym realizują każdą, nawet najbardziej szaloną wizję aranżacji swoich domowych przestrzeni. Działamy w całej Europie, a zdecydowana większość naszego portfolio powstaje w Polsce. Wiemy, że kreatywni i dobrze zmotywowani pracownicy to podstawa naszego sukcesu. Robimy więc wszystko, by czuli się w Selsey szczęśliwi. Stawiamy na nieformalną atmosferę w pracy oraz swobodę w działaniu. Wybieramy otwartość zamiast sztywnych procedur. Chodzimy w trampkach, ale nie mamy nic przeciwko lakierkom. Wygoda jest najważniejsza, nie tylko w pracy. Jesteśmy sobą, mamy wiele pasji, gonimy za rozwojem, a elastyczność i nieszablonowe myślenie wpisaliśmy w DNA w naszej firmy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie każdy Twój pomysł będzie wysłuchany - dobrze trafiłeś. Selsey to Twój drugi dom :)Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko...Doradca klienta w Showroom Miejsce pracy: Warszawa, ul. Chocimska 3A Twoje zadania:kompleksowa obsługa gości Showroomu i doradztwo produktowepomoc w przygotowywaniu ofert sprzedażowychwsparcie w projektowaniu ekspozycji i aranżacji Showroomupomoc w organizowaniu spotkań z projektantami i architektami wnętrz uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych w Showroomie dla partnerów biznesowychDołącz do nas jeśli:posiadasz status studentalubisz kontakt z ludźmi i potrafisz nawiązywać relacjeinteresujesz się tematyką wystroju wnętrz i masz wysoko rozwinięte poczucie estetykijesteś dyspozycyjny/a w poniedziałki w godzinach 11-19 oraz w soboty i niedziele handlowe w godzinach 10-17  Dlaczego warto?połączysz studia z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi - mamy elastyczny grafik:)będziesz pracować w gronie pozytywnych i energicznych osób, dla których atmosfera w miejscu pracy jest najważniejsza - wspólna kawa i pizza to nasz styl integracjistawiamy na komfort i swobodę - nie posiadamy Dress codeoferujemy bogaty pakiet benefitów (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i mienia, rabaty na zakupy w naszym sklepie)Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy prześlij swoje CV poprzez formularz aplikacyjny.Niniejsza informacja przekazywana jest zgodnie z postanowieniami art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.U.UE.L.2016.119.1), w skrócie RODO. Biorąc udział w rekrutacji przekazujesz swoje dane osobowe. Ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, zgodnie z przepisami kodeksu pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych, nie wynikających z przepisów prawa, w tym udział w przyszłych procesach rekrutacji jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody. Administratorem tych danych stanie się Selsey Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (54-156) przy ulicy Stargardzkiej 2a. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby i przez okres rekrutacji (4 miesiące od daty aplikacji), po tym czasie zostaną usunięte, chyba że wyraźnie zdecydujesz, że możemy je przetwarzać na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji – wtedy dane te będą przetwarzane nie dłużej niż 2 lata od wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody. Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 ust. 1 lit. a – c RODO. Posiadasz prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych, a także możesz wymagać ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz dostępu do nich – wystarczy że napiszesz pod adres mailowy przypisany do poniższego konta olx. Jeżeli uważasz, że Twoje dane osobowe przetwarzamy nieprawidłowo, możesz złożyć skargę do organu nadzorczego a także skorzystać ze środków ochrony prawnej przed sądem. Dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem tych, z którymi podpisaliśmy umowy współpracy, np. obsługującym nasze systemy teleinformatyczne. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w formie profilowania. Transfery danych w obrębie Unii Europejskiej korzystają z zasady swobodnego przepływu danych. Zgodnie z nią przekazywanie danych z Polski do innych państw Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) jest traktowane tak samo, jakby miało miejsce na terenie Polski. W niektórych przypadkach Twoje dane będą przekazywane również podmiotom spoza obszaru EOG. Dokonujemy tego wyłącznie w zgodzie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, tj. na podstawie: decyzji Komisji Europejskiej potwierdzającej, że państwo trzecie zapewnia odpowiedni stopień ochrony, tj. na podstawie porozumienia w sprawie Tarczy Prywatności UE-USA. Więcej informacji ws. programu można znaleźć na stronie www.privacyshield.gov. Takimi podmiotami są: Google LLC, Google Ireland Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd. oraz inne podmioty, które bezpośrednio lub pośrednio kontrolują lub są kontrolowane przez Google LLC. Więcej informacji o przetwarzaniu danych przez te podmioty można znaleźć pod adresem: htps://gsuite.google.com/terms/dpa_terms.html .

Sprzedawca-Doradca Klienta Pako Lorente Galeria Twierdza Kłodzko
Sprzedawca-Doradca Klienta Pako Lorente Galeria Twierdza Kłodzko
Kłodzko 7 dni plecy

Sklep Pako Lorente – Producent ekskluzywnej odzieży męskiej www.pakolorente.com poszukuje na stanowisko:      SPRZEDAWCA - DORADCA KLIENTA Miejsce pracy: Galeria Twierdza - Kłodzko     Wymagania:     Doświadczenie w sprzedaży w sklepach odzieżowych lub sklepach sieciowych, Zainteresowanie modą męską,  Aktywne realizowanie planów sprzedażowych, Budowanie długotrwałych relacji z klientami, Aktywna sprzedaż według standardów firmy, Znajomość obsługi komputera i terminala, Dbanie o odpowiedni wizerunek salonu, Gotowość do pracy w soboty,  Zakończonej edukacji.     Oferujemy:     Wynagrodzenie premiowe uzależnione od wyników sprzedaży, Możliwość rozwijania umiejętności w zakresie stylizacji,  Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, Ciekawą pracę w środowisku odzieży męskiej, Pracę w wyjątkowej, przyjaznej atmosferze.

Sprzedawca Części Samochodowych RODON Poznań
Sprzedawca Części Samochodowych RODON Poznań
Poznań 7 dni plecy

RODON - Lider w branży części samochodowych z prawie 30 letnim doświadczeniem, w związku z rozwojem sieci Hurtowni Motoryzacyjnych w Poznaniu poszukuje Sprzedawców/Aktywnych SprzedawcówOd kandydatów oczekujemy przede wszystkim:- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów- Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży "AUTOMOTO"- Znajomości obsługi komputera- Elastyczności, dyspozycyjności, odpowiedzialności oraz sprawności organizacyjnej- Prawa jazdy kat. BW zamian za efektywną pracę wybranym kandydatom oferujemy:- interesującą pracę w ambitnym zespole w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę- atrakcyjne wynagrodzenie- rozwój i system szkoleń- Miejsce pracy: POZNAŃ oraz powiat POZNAŃSKIList motywacyjny oraz CV, prosimy przesłać w odpowiedzi na OLX lub na e-mail: praca()rodon.pl z dopiskiem AS POZNAŃW zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest RODON Sp. z o.o. S.K.Obowiązek informacyjny dotyczący ochrony danych osobowych znajduje si e na stronie rodon.pl w zakładce -Polityka Bezpieczeństwa-

Biuro Podróży Itaka Doradca Klienta
Biuro Podróży Itaka Doradca Klienta
Płock 7 dni plecy

Salon Firmowy Biura Podróży Itaka Płock Galeria Wisła poszukuje pracownika na stanowisko Doradca Klienta.Wymagania:- wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe;- bardzo dobra znajomość geografii, głównie Państw rejonu basenu Morza Śródziemnego oraz popularnych kierunków egzotycznych;- wysoka kultura osobista, pozytywne nastawienie;- dobra organizacja pracy ,sumienność ,zaangażowanie;- komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów;- mile widziana znajomość języka angielskiego;- gotowość do pracy w godzinach otwarcia Galerii Handlowej;- mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług turystycznych lub chęć nauki;- znajomość systemu Merlinx będzie dodatkowym atutem.Zakres obowiązków:- kompleksowa obsługa klienta,- aktywna sprzedaż oferty biura.Oferujemy:- ciekawą i ambitną pracę w renomowanym biurze podróży,- umowę o pracę na cały etat,- szeroki system szkoleń,- możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych i podnoszenia kwalifikacji.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres karol(małpa)panoramatour.plProsimy o przesłanie CV wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Doradca Klienta Banku Millenium
Doradca Klienta Banku Millenium
Myślenice 7 dni plecy

Placówki partnerskie Banku Millennium to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji Banku Millennium. Placówki partnerskie funkcjonują na terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo i koncepcji biznesowej oraz do sprzedaży produktów Banku.GŁÓWNE ZADANIA:• sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku• obsługa Klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych• realizacja indywidualnych planów sprzedażowych• wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziomryzyka kredytowego• odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacjiWYMAGANIA:• wykształcenie min. średnie maturalne• mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usługtelekomunikacyjnych• wysokie zdolności komunikacyjne• nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z Klientami • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem• samodzielność, sumienność, odpowiedzialnośćOFERUJEMY:• pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej Banku Millennium• stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym• profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacjezawodowe)• pracę w przyjaznym zespoleProsimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego...”.

Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki
Doradca Techniczno-Handlowy ds. Fotowoltaiki
Kielce 7 dni plecy

Firma POLONICA D.COM Sp z o. o. S.K.A.lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych zatrudni:Przedstawiciela Handlowego ds. FotowoltaikiJesteśmy zainteresowani współpracą z osobami, które już pracują ale chciałyby zarabiać poprzez sprzedaż instalacji fotowoltaicznej. Zapewniamy szkolenia i niezbędne narzędzia. Zadania:aktywne pozyskiwanie klientów na instalacje fotowoltaicznepodtrzymywanie i rozwijanie relacji ze stałymi klientami firmykreowanie pozytywnego wizerunku firmydoradztwo w zakresie oferowanych produktów i usługkoordynacja realizacji zamówieńwykonywanie audytu przed montażowegopodpisywanie umów z klientamiWymagania:preferowani kandydaci z doświadczeniem w fotowoltaicekomunikatywnośćumiejętność budowania relacji z klientamiprawo jazdy kat. Bumiejętności argumentowania i zbijania obiekcjiOferujemy:Współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z własną bazą klientówpakiet szkoleń branżowychstabilne warunki zatrudnienianiezbędne narzędzia pracyspotkania umawiane są przed Dział Call Centerciągłe wsparcie managera

Specjalista/ Specjalistka ds sprzedaży, Hurtownia Motoryzacyjna
Specjalista/ Specjalistka ds sprzedaży, Hurtownia Motoryzacyjna
Wąbrzeźno 7 dni plecy

Marzysz o pracy w świecie motoryzacji?Oferujemy pracę na stanowisku: Specjalista/ Specjalistka ds sprzedażyObowiązki:dobór i sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych w oparciu o dostępne katalogi,bezpośrednia obsługa klientów,aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z klientem,dbanie o pozytywny wizerunek firmy.Wymagania:wykształcenie minimum średnie,znajomość budowy i zasady działania samochodu,komunikatywność i zdolności interpersonalne,wysoka kultura osobista,doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,umowę o pracę,atrakcyjny system premiowy,szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego.

RTV EURO AGD-Doradca Klienta, Nysa
RTV EURO AGD-Doradca Klienta, Nysa
Nysa 7 dni plecy

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce –euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Doradcy KlientaMiejsce pracy: Nysa Dekada Zobacz, co zyskujesz pracując z nami:·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,·        wynagrodzenie podstawowe oraz premię bez limitu – zależną od wyników sprzedaży,·        prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,·        współfinansowanie benefitów pracowniczych (w tym karty MultiSport) oraz konkursy dla pracowników i ich rodzin,·        rozwinięty system szkoleń (wstępnych, producenckich, sprzedażowych i menedżerskich),·        jasną i przejrzystą ścieżkę awansu,·        wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,·        przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.Na czym będzie polegała Twoja praca? Jako ekspert doradzasz Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD. Dbasz o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru. Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży! Jesteś tym, kogo szukamy jeśli: ·        masz doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta (retail, bankowość, finanse, ubezpieczenia) - minimum 1 rok,·        pracujesz w oparciu o standard obsługi klienta i znasz techniki sprzedaży,·        posługujesz się aplikacjami wspierającymi sprzedaż (takimi jak SAP/systemy e-commerce),·        możesz pochwalić się doświadczeniem w pracy w contact center,·        masz wiedzę odnośnie produktów RTV, AGD lub interesujesz się nowinkami technologicznymi,·        masz minimum średnie wykształcenie,·        jesteś otwarty na zmiany i chcesz się rozwijać,·        łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,·        chętnie się uczysz i potrafisz dzielić się wiedzą,·        angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać.

Doradca klienta Media Expert Sucha Beskidzka
Doradca klienta Media Expert Sucha Beskidzka
Sucha Beskidzka 7 dni plecy

Dobra praca na trudne czasyBezpieczna. Pewna. Od zaraz. Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dziś szukamy Doradcy Klienta Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas. To dziś bardzo ważne, prawda? Zostając Expertem otrzymasz także: możliwość wypracowania wysokiej premiizniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketówubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachszansę na awanspakiet szkoleńpomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się” Twoje zadania:  pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produktybądź profesjonalny To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Menedżer Produktu
Menedżer Produktu
Przemyśl 7 dni plecy

Informujemy, że odpowiemy tylko wybranym kandydatom. Nadesłanych plików nie zwracamy.Aktualnie, do naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy w naszym biurze w Przemyślu:Opis stanowiska:Praca biurowa w zespole, główne narzędzia: telefon, komputer, system CRM, Internet.Odpowiedzialność za:·        pozyskiwanie na terenie Polski nowych klientów biznesowych,·        nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami,·        analizowanie rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży.Pożądane cechy (kompetencje miękkie):·        samodzielność i efektywność w działaniu,·        zdolności interpersonalne i komunikacyjne,·        otwartość na współpracę i determinacja do osiągania założonych celów,·        pozytywne nastawienie do świata i ludzi oraz wysoka kultura osobista,·        świetna organizacja pracy, umiejętność planowania.Wymagania niezbędne (kompetencje twarde):·        minimum wykształcenie średnie,·        umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych,·        umiejętność wyszukiwania i wykorzystywania informacji z Internetu,·        umiejętność obsługi komputera, swoboda w używaniu programów Microsoft Office,·        znajomość i swoboda korzystania z platform Facebook i Instagram,·        umiejętność i swoboda korzystania ze smartfonów i popularnych aplikacji mobilnych.Dodatkowo preferujemy:·        wyższe wykształcenie,·        doświadczenie w sprzedaży B2B.W zamian za zaangażowanie oferujemy:·        zatrudnienie (w pełnym wymiarze godzin) na podstawie umowy o pracę,·        możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,·        możliwość zdobycia cennego doświadczenia,·        miłą i przyjazną atmosferę pracy,·        nowoczesne, klimatyzowane biuro w centrum Przemyśla,·        pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Prosimy o przesłanie swojego życiorysu zawodowego ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego.Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DJR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Przemyślu (37-700), Kamienny Most 6, zgadzasz się na przetwarzanie przez naszą firmę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko opisane powyżej. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

Doradca Klienta Media Expert - Rawicz
Doradca Klienta Media Expert - Rawicz
Rawicz 7 dni plecy

Dobra praca na trudne czasyBezpieczna. Pewna. Od zaraz. Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dziś szukamy Doradcy Klienta Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas. To dziś bardzo ważne, prawda? Zostając Expertem otrzymasz także: możliwość wypracowania wysokiej premiizniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketówubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachszansę na awanspakiet szkoleńpomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się” Twoje zadania:  pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produktybądź profesjonalny To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Sprzedawca, handlowiec motoryzacja
Sprzedawca, handlowiec motoryzacja
Częstochowa 7 dni plecy

Firma motoryzacyjna poszukuje do pracy w dziale handlowym oraz logistycznym. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, szkolenia z obsługi klienta, sprzedaży, logistyki magazynowej, imprezy integracyjne, umowę o pracę na pełny etat. Jeżeli samochody to Twoja pasja zapraszamy do naszego zespołu.Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji CV.

Doradca Klienta Media Expert - Giżycko
Doradca Klienta Media Expert - Giżycko
Giżycko 7 dni plecy

Dobra praca na trudne czasyBezpieczna. Pewna. Od zaraz. Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! Dziś szukamy Doradcy Klienta Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas. To dziś bardzo ważne, prawda? Zostając Expertem otrzymasz także: możliwość wypracowania wysokiej premiizniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketówubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachszansę na awanspakiet szkoleńpomoc i opiekę naszej fundacji „Włącz się” Twoje zadania:  pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produktybądź profesjonalny To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Kierownik Elektromarketu Media Expert - Piotrków Trybunalski
Kierownik Elektromarketu Media Expert - Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski 7 dni plecy

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas! „Liderem jest ten, kto widzi więcej niż inni, patrzy dalej niż inni i kto dostrzega rzeczy, zanim zobaczą je inni” - LeRoy Eims Jesteś kimś takim? Oglądając „Powrót do przyszłości” wierzyłeś, że te wideookulary, tablety i drony z kamerami naprawdę powstaną? I powstały! Skoro wierzysz w przyszłość, to jesteś tym, kogo potrzebujemy.  Wyposażenie Kierownika Elektromaketu: umowa o pracęwysoka pensja i atrakcyjny system premiowyszansa na awansubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkachzniżki na zakup najnowocześniejszego sprzętu w naszych salonach Zapewniamy pakiet antywirusowy: płyny do dezynfekcji i mydła antybakteryjneśrodki ochrony osobistej (przyłbice, maseczki, rękawiczki)odkażanie powierzchnipomiar temperatury na wejściuunikanie zgromadzeńdezynfekcja na stanowiskach obsługi Klienta Zadania Kierownika Elektromarketu: zaangażowanie w zarządzanie elektromarketem i zespołem pracownikówrealizacja planów sprzedażowychutrzymanie wysokiego standardu obsługi Klientamotywowanie pracowników i ocenianie ich pracy To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość? Współadministratorami danych są spółki z Grupy Media Expert (ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów), kontakt: inspektor(at)me.pl Dane przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji, do której się zgłaszasz. Dane osobowe wykraczające poza te, które są wymagane przez przepisy Kodeksu pracy przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Jeśli wyrazisz dodatkową zgodę, będziemy przetwarzać Twoje dane również dla celów przyszłych rekrutacji i proponowania Ci udziału w nich. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą ze zgód wyrażonych w procesie rekrutacyjnym, pisząc na adres praca(at)me.pl. Masz także prawo: dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przenoszenia, a także złożenia skargi dotyczącej przetwarzania danych. Więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych znajdziesz na kariera.mediaexpert.pl/informacje/zasady1.

Specjalista ds. sprzedaży i call center w punkcie T-Mobile w Lęborku:
Specjalista ds. sprzedaży i call center w punkcie T-Mobile w Lęborku:
Lębork 7 dni plecy

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:Specjalista ds. sprzedaży i Call Center w punkcie T-Mobile w Lęborku:·      Oferujemy:- umowę o pracę w stabilnej firmie,- stałe wynagrodzenie oraz premię za wyniki,- wynagrodzenie od 2800 zł + premie i bonusy specjalne,- regularny udział w licznych konkursach sprzedażowych i motywacyjnych,- profesjonalne szkolenia,- ciągły rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, wiedzy i brak nudy,·      Zakres obowiązków:- sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile,- obsługa i sprzedaż telefoniczna poprzez systemy call center,- profesjonalna obsługa posprzedażna,- obsługa firm,- budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku,- dbanie o swoje miejsce pracy i placówkę,·      Aplikuj do nas jeśli:- jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia i uśmiechniętą,- potrafisz obsługiwać komputer,- łatwo nawiązujesz kontakty,- lubisz uczyć się nowych rzeczy,- masz dużo energii i inicjatywy,- pragniesz odnieść sukces i dobrze zarabiać,

Handlowiec / Przedstawicel handlowy
Handlowiec / Przedstawicel handlowy
Katowice 7 dni plecy

Home Star sp. z o.o. renomowana firma z branży OZE poszukuje Przedstawiciela handlowego na teren województwa śląskiego.W związku ze zmiana przepisów dotyczącą instalacji fotowoltaicznych a tym samym wzrostem zainteresowania klientów, poszukujemy osoby na teren województwa śląskiego, na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Oferujemy:Pełny zakres szkoleńNiezbędne narzędzia pracyPełne wsparcie biuraSprawdzony system sprzedażyAtrakcyjny system wynagrodzeniaOczekujemy:Doświadczenia w pracy na podobnym stanowiskuŁatwości w nawiązywaniu kontaktówSamodyscyplinyWysokiej kultury osobistejZorientowaniu na wyznaczone celeCV proszę wysłać wraz z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Ruda Śląska)
Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Ruda Śląska)
Ruda Śląska 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Doradca Energetyczny ds. FotowoltaikiDlaczego warto dla nas pracować? Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.Kwartalny SUPREME DAY. SUPREME CAR.Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników. Na czym będzie polegała twoja praca?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa na ternie woj. mazowieckiego.Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.Przygotowanie ofert PV.Realizowanie wyznaczonych celów.Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.Czego oczekujemy?Umiejętności skutecznych negocjacji.Wysokich umiejętności komunikacyjnych.Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.Prawa jazdy kat. B.Dyspozycyjności.Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne. Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?Aplikuj!!!Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Bytom)
Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Bytom)
Bytom 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Doradca Energetyczny ds. FotowoltaikiDlaczego warto dla nas pracować? Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.Kwartalny SUPREME DAY. SUPREME CAR.Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników. Na czym będzie polegała twoja praca?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa na ternie woj. mazowieckiego.Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.Przygotowanie ofert PV.Realizowanie wyznaczonych celów.Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.Czego oczekujemy?Umiejętności skutecznych negocjacji.Wysokich umiejętności komunikacyjnych.Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.Prawa jazdy kat. B.Dyspozycyjności.Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne. Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?Aplikuj!!!Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Chorzów)
Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Chorzów)
Chorzów 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Doradca Energetyczny ds. FotowoltaikiDlaczego warto dla nas pracować? Na czym będzie polegała twoja praca?Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.Kwartalny SUPREME DAY. SUPREME CAR.Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników. Na czym będzie polegała twoja praca?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa na ternie woj. mazowieckiego.Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.Przygotowanie ofert PV.Realizowanie wyznaczonych celów.Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.Czego oczekujemy?Umiejętności skutecznych negocjacji.Wysokich umiejętności komunikacyjnych.Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.Prawa jazdy kat. B.Dyspozycyjności.Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne. Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?Aplikuj!!!Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki
Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki
Tychy 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Doradca Energetyczny ds. FotowoltaikiDlaczego warto dla nas pracować? Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.Kwartalny SUPREME DAY. SUPREME CAR.Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników. Na czym będzie polegała twoja praca?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa na ternie woj. mazowieckiego.Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.Przygotowanie ofert PV.Realizowanie wyznaczonych celów.Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.Czego oczekujemy?Umiejętności skutecznych negocjacji.Wysokich umiejętności komunikacyjnych.Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.Prawa jazdy kat. B.Dyspozycyjności.Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne. Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?Aplikuj!!!Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Obsługa klienta/Przedstawiciel handlowy
Obsługa klienta/Przedstawiciel handlowy
Opole 7 dni plecy

Jesteśmy producentem folii Stretch, opakowań kartonowych oraz folii termokurczliwych. Poszukujemy osoby do obsługi klienta oraz pozyskiwania nowych klientów. Praca w biurze. Warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia do omówienia. Zarobki 25*******00.

Project Manager dla salonu rozrywki i esportu w CH Aleja Bielany
Project Manager dla salonu rozrywki i esportu w CH Aleja Bielany
Wrocław 7 dni plecy

Salon rozrywkowy Games Arena oferujący wirtualną rzeczywistość, esport i wiele więcej poszukuje Project Managera (praca na pełny etat) Do Twoich zadań należeć będzie:wsparcie Zarządu w czynnościach związanych z funkcjonowaniem salonu (m.in. organizacja pracy, realizacja planów sprzedażowych, budowanie i nadzorowanie pracy Zespołu, tworzenie i wdrażanie nowych usług), obsługa Klienta,budowanie zespołu sprzedażowego sprzedaż, dbałość o wygląd salonu i prezentację produktu. Mamy dla Ciebie: możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej pakiet szkoleń wdrożeniowych,szkolenia produktowe i z zakresu obsługi Klienta,możliwość rozwoju w innych firmach z grupy kapitałowejtelefon i laptop służbowy Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność, lubisz pracę zespołową, angażujesz się w powierzone obowiązki, posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowiskuumiejętnie zarządzasz Zespołem oraz sprzedażą. Prześlij swoje CV i dołącz do naszego Teamu!

Doradca klienta - 5.000 – 15.000,-/mies. Warszawa
Doradca klienta - 5.000 – 15.000,-/mies. Warszawa
Warszawa 7 dni plecy

Doradca klienta - 5.000 – 15.000,-/mies. WarszawaJesteś osobą, dla której sprzedaż to przyjemność?Czujesz, że marnujesz swój talent w obecnej firmie? Angażujesz się w pracę, ale nie przekłada się to na wynagrodzenie?Oferujemy:·         Stałe wynagrodzenie + wysokie prowizje,·         Szkolenia·         Kartę multisport, Medicover, ubezpieczenie grupowe,·         Programy motywacyjne i liczne konkursy sprzedażowe·  Praca stacjonarna  Oczekujemy:·         Aktywnego poszukiwania nowych klientów zainteresowanych ubezpieczeniami indywidualnymi, firmowymi, domów, mieszkań i OC,·         Przygotowywania rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów,·         Odbywania spotkań i rozmów z klientami ,·         Dbałości o długoterminowe relacje z klientami.Jeśli:·         Posiadasz minimum średnie wykształcenie i zaświadczenie o niekaralności,Czujesz, ze ta oferta skierowana jest do Ciebie?Aplikuj już teraz, a marzenia finansowe spełnią się szybciej niż myślisz.

Przedstawiciel Handlowy - praca stacjonarna
Przedstawiciel Handlowy - praca stacjonarna
Przeźmierowo 7 dni plecy

Firma PNN Pharmaceuticals z Przeźmierowa k/Poznania zatrudni osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego - Opiekun klienta - specjalista ds. sprzedaży.Oczekiwania: Kreatywność,Zaangażowanie, Cierpliwość, Wykonywanie powierzonych zadań i celów, Odporność na stres.Oferujemy:Pracę na pełen etat, godziny pracy od 8.00 do 16.00Pracę u producenta i dystrybutoraSzkoleniaCV prosimy wysyłać tylko drogą mailowąwww.multifan.pl www.scarzel.pl www.pnn.com.pl

Doradca Klienta w Salonie Jubilerskim Verona
Doradca Klienta w Salonie Jubilerskim Verona
Bielsko-Biała 7 dni plecy

Verona to marka nagradzana za wysoką jakość obsługi Klientaoraz dynamiczną ekspansję. Jej wieloletnia historia jest związana z liderem branżybiżuteryjnej YES. Emanuje ciepłem oraz rodzinnością, a jej włoski charakterprzepięknie uzupełnia najważniejsze uroczystości, stając się najpiękniejszymprezentem, jaki można podarować bliskiej osobie.Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Klienta.Doradca KlientaBiżuteria i dizajn to Twoja prawdziwa pasja? Świetnie czujesz się pracując z ludźmi? Nie opuszcza Cię dobry humor i pogoda ducha? Chcemy, abyś stał się częścią zespołu jednego z ponad 160 Salonów YES w Polsce! Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz realizowanie założeń sprzedażowych.Twój zakres obowiązkówaktywna sprzedaż i obsługa Klienta,dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy,dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii,obsługa kasy fiskalnej,aktywna obsługa procesu reklamacji.Nasze wymaganiadoświadczenie w sprzedaży/obsłudze Klienta lub predyspozycje do pracy z Klientem,wysokie zdolności komunikacyjne,entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań,wysoka kultura osobista.Mile widzianedoświadczenie w pracy w sieciach handlowych.To oferujemypracę wśród dóbr luksusowychszkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji,współpracę z profesjonalistami z branży,możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji, ekspozycji.atrakcyjny system premiowyBenefityszkoleniazniżki pracowniczeMożliwa współpraca:Umowa o pracę 1/2, 3/4 etatuUmowa zlecenie: 1/2, 3/4 etatuBardzo prosimy o przesyłanie CV poprzez portal olx. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel handlowy B2B
Przedstawiciel handlowy B2B
Warszawa 7 dni plecy

Agencja Pracy Tymczasowej ERGASIA RECRUITMENT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, która specjalizuje się na rekrutacje oraz zatrudnieniu pracowników z Indii szuka Przedstawiciele handlowych z doświadczeniem pracy B2B.Mamy zapotrzebowanie na zawarcie współpracy z pracodawcami - firmami spawalniczymi, produkcyjnymi, magazyny logistyczne, firmy budowlane, oraz inne, które mają stałe zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych lub stałych.Dlatego zapraszamy do kontaktu osób zainteresowanych do długoterminowej współpracy z nami, które mają kontakt do firm wymienionych wyżej dla zawarcia umów na podstawie leasingu pracowniczego.Jeżeli chcesz budować długoterminowy, stabilny dochód oraz szukasz niezawodnego partnera, napisz do nas albo zadzwoń już dzisiaj!Oferujemy partnerstwo na zasadzie prowizji z faktury. Stałe wypłaty.Podstawa dla współpracy - Jednoosobowa działalność gospodarcza. (na początku możemy wypłate robić przez zlecenie).Umowa na 50 miejsc pracy, to 3500 złotych miesięcznie. Umowa na 500 miejsc pracy - przyniesie 35 000 zł miesięcznie. (stabilny % od obrotu).Również istnieje dodatkowa znacząca prowizja za regularność podpisywania umów.Twoje zadanie - zawarcie umowy! Nasze zadanie - realizacja rekrutyngu, dokumentacji, obserwacji i koordynacji, a tak że powyższenia zapotrzebowania(obrotu).Ponadto, jeśli jesteś w stanie zbudować dział, który będzie zawierał kontrakty na terenie całej Polski, obowiązuje dodatkowa stabilna prowizja.Jest możliwość razem z nami zbudować własny biznes.Jeżeli jesteś zainteresowany - wypęłni formularz:

praca w ubezpieczeniach
praca w ubezpieczeniach
Dzierżoniów 7 dni plecy

Firma z branży ubezpieczeniowej poszukuje osób do pracy w Dzierżoniowie i Świdnicy. Do głównych zadań pracownika należy bezpośrednia obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.Wymagane wyższe wykształcenie i min roczne doświadczenie w sprzedaży.

Szczecin Doradca Bankowy w Punkcie ING Express
Szczecin Doradca Bankowy w Punkcie ING Express
Szczecin 7 dni plecy

#DoradcaBankowyINGExpress w Szczecinie w Galerii Handlowej Businessface sp. z o.o. tworzą przede wszystkim ludzie pełni pozytywnej energii i pasji, nastawieni na profesjonalną współpracę. Dołączając do nas otrzymasz możliwości zdobycia doświadczenia w profesjonalnej i bezpośredniej sprzedaży produktów bankowych w jednym z największych i innowacyjnych Banków w Polsce ING Bank Śląski S.A. Oferujemy: Zatrudnienie na pełny etat na podstawie #umowy o pracę. Transparentne warunki wynagrodzenia: podstawa 2800 zł brutto + premie sprzedażowe bez limitu (średnie wynagrodzenie ok. 6500 tys. zł brutto). Szkolenia rozwijające umiejętności i wiedzę z zakresu bankowości i finansów. Możliwości awansu zawodowego w ramach wewnętrznej ścieżki kariery. Benefity pracownicze: dofinansowanie do kart Multisportu i opieki medycznej.Pracę w rozwojowym i innowacyjnym środowisku. Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej: Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów. Bezpośrednia i profesjonalna sprzedaż produktów bankowych. Monitorowaniu rynku bankowego - by wiedzieć co w trawie piszczy :) Kogo szukamy, czego oczekujemy: Średnie wykształcenie to minimum. Gotowości do zmianowego trybu pracy. Odwagi i sympatii do rozmów z ludźmi w celu prezentacji ofert sprzedażowych.Sprawnej obsługi komputera i pakietu MS Office. Otwartej głowy, zapału i poczucia humoru :) Wyobraźnia, otwartość na ludzi, kupieckie korzenie - to czego szukamy :) Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie APLIKUJ. Czekamy na Ciebie :)

Sprzedawca Doradca Klienta
Sprzedawca Doradca Klienta
Bielsko-Biała 7 dni plecy

Przedsiębiorstwo Fryda zatrudni osobę w salonie firmowym z odzieżą roboczą i ochronną oraz pokrowcami plandekami i akcesoriami samochodowymi, na stanowisku: Sprzedawcy - doradcy klienta.Od kandydata oczekujemy:- łatwość nawiązywania kontaktu z klientami- umiejętność wystawiania Faktur i innych dokumentów- obsługa komputera, kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych- znajomość pakietu Microsoft Office, Outlook, Word, Excel- znajomość internetowych platform sprzedażowych jak Allegro, OLX, Facebook- wykształcenie min. średnie- prawo jazdy kat. B- Znajomość języka obcego angielski lub niemieckiOferujemy bardzo dobre warunki pracy, umowa o pracę lub umowa zlecenie w zależności od warunków kandydata.Możliwość zatrudnienia osoby studiującej zaocznie.Wynagrodzenie: pensja podstawowa + premia od wyników.Praca od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00 i druga zmiana od 9:00 do 17: 00 w Bielsku-Białej ul. ŻywieckaOferty proszę przesyłać na adres mailowy

Pracownik ds. reklamacji i zwrotów
Pracownik ds. reklamacji i zwrotów
Gdynia 7 dni plecy

Kim jesteśmy?Global Income jest firmą zajmującą się sprzedażą w e-commerce od 15 lat. W tym czasie obsłużyliśmy ponad 1 milion klientów w Polsce i za granicą. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Współpracujemy z ponad setką partnerów handlowych, wraz z którymi zajmujemy się dystrybucją produktów najbardziej znanych producentów oraz marek własnych. W związku z otwarciem nowej siedziby firmy poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:Pracownik ds. reklamacji i zwrotówMiejsce pracy: GdyniaZa co będziesz odpowiedzialny/a:przyjęcie reklamacji od klientów, analiza oraz weryfikacja zasadności reklamacji i zwrotówobsługa reklamacji składanych przez klientów telefonicznie zgodnie z przyjętymi standardamirejestrowanie zawiadomień reklamacyjnych w systemie oraz monitorowanie terminowości rozpatrzenia reklamacjikompletne opracowanie procesu reklamacyjnego oraz obsługa zwrotów i odstąpień od umowywspółpraca z działem serwisukontakt z firmami kurierskimi w zakresie terminowości przesyłek i obsługi ładunku powierzonego do przewozudokonywanie księgowań korygującychCzego wymagamy:dokładność, skrupulatność, samodzielnośćpodstawowa znajomość zagadnień księgowych, fakturowaniaumiejętność pracy w zespoledobra organizacja pracy własnejumiejętność obsługi komputera wraz z podstawową znajomością pakietu OfficekomunikatywnośćCo oferujemy:zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzeniejasne zasady współpracy i realne wyzwania na co dzieńnowoczesne środowisko i komfortowe warunki pracymożliwość rozwoju zawodowego oraz przestrzeń do własnych inicjatywprace w godzinach 8:00-16:00, pięć dni w tygodniu w siedzibie firmy w Gdynidla zaangażowanych pracowników pakiet prywatnej opieki medycznej opłacanej przez pracodawcęzniżki pracownicze na produkty z naszej oferty

Sprzedawca / Doradca Klienta S'portofino Warszawa
Sprzedawca / Doradca Klienta S'portofino Warszawa
Warszawa 7 dni plecy

OpisSprzedawca / Doradca KlientaMiejsce pracy: S'portofino, Klif Warszawa Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:• obsługę klienta i sprzedaż• dbanie o ekspozycję i porządek w sklepie• przyjmowanie dostaw Wymagania:• doświadczenie w sprzedaży• zainteresowanie sportem lub modą• wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole• komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy:• umowę o pracę - możliwy wariant na 1/2, 3/4 lub cały etat• wynagrodzenie wraz z systemem premiowym• odzież pracowniczą, pochodzącą z naszego asortymentu• szkolenia z asortymentu, marek i obsługi systemu• zniżki na produkty• dofinansowanie do karty Multisport  Prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) w tytule z opisem: Sprzedawca Warszawa Prosimy dopisz następującą klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

sprzedawca hurtownia tkanin
sprzedawca hurtownia tkanin
Rzgów 7 dni plecy

hurtownia tkanin z ugruntowana pozycja na rynku od 10 lat w Rzgowie szuka handlowca do działu sprzedaży, oczekujemy doświadczenia w branży min. 2 lata niezbędne, prawo jazdy kat.B, zapewniamy auto służbowe, smartfon oraz komputer, wysokie premie zależne od indywidualnych wyników, umowa o pracę, praca od 8-16 pon-sobota

Specjalista ds. wynajmu samochodów
Specjalista ds. wynajmu samochodów
Gdańsk 7 dni plecy

Marka Minicity.pl jest prężnie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów oferującą wysokiej jakości usługi wynajmu zarówno dla klienta indywidualnego, korporacyjnego oraz z OC sprawcy. Jeżeli jesteś osobą:nastawioną na sukces, motoryzacja jest czymś z czym chciałbyś związać swoją przyszłość, nie boisz się ciężkej, czasami wymagającej elastyczności oraz dyspozycyjności pracy a przy tym wszystkim chcesz brać udział w czynnym rozwoju firmy? (otwieramy nowe oddziały na terenie Polski) zapraszamy do składania CV lub do kontaktu.Wymagania:- Min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta- Wysokie zdolności interpersonalne- Łatwość nawiązywania kontaktów- Pozytywne zorientowanie na klienta- Zaangażowanie, samodzielność, entuzjazm- Umiejętność obsługi komputera (Excel, Word,)- Prawo jazdy kategorii B- Komunikatywna znajomość języka angielskiego – mile widzianaObowiązki, zadania:- Wynajem samochodów oraz odpowiedzialność za niezbędne formalności ( przygotowanie umów, protokołów przekazania, faktur )- Pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji ze stałymi klientami firmy- Dbanie o stan techniczny samochodów- Realizacja miesięcznych planów sprzedaży,- Utrzymanie wysokich standardów pracy, zgodnie z wartościami etycznymi i procedurami obowiązującymi w firmieOferujemy:- Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków- Możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy- Elastyczna forma zatrudnienia (b2b, umowa zlecenie, umowa o pracę)Prosimy o dopisanie:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Wodzisław Śląski)
Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki (Wodzisław Śląski)
Wodzisław Śląski 7 dni plecy

SUPREME ENERGY to dynamicznie rozwijająca się firma branży OZE, oferująca bezkonkurencyjny i kompleksowy produkt na rynku. WE DO MORE – robimy więcej, sięgamy wyżej. Dlatego aktualnie szukamy pracownika na stanowisko: Doradca Energetyczny ds. FotowoltaikiDlaczego warto dla nas pracować? Wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Najlepsza na rynku oferta dla klientów (ind/biz).Szkolenia w pełni przygotowujące do skutecznej pracy.Nowoczesny CRM do zarządzania bazą klientów.Wsparcie: inżynierów PV, kalkulatory analityczne.Kwartalny SUPREME DAY. SUPREME CAR.Konkursy i nagrody dla najlepszych pracowników. Na czym będzie polegała twoja praca?Pozyskiwanie i aktywna obsługa klientów z sektora klientów indywidualnych, MŚP, rolnictwo, duże przedsiębiorstwa na ternie woj. mazowieckiego.Prowadzenie negocjacji handlowych i prezentacji tematycznych.Przygotowanie ofert PV.Realizowanie wyznaczonych celów.Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.Czego oczekujemy?Umiejętności skutecznych negocjacji.Wysokich umiejętności komunikacyjnych.Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów.Prawa jazdy kat. B.Dyspozycyjności.Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne. Chcesz dołączyć do team SUPREME i osiągać więcej?Aplikuj!!!Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji dodatkowo załącz drugą zgodę o następującej treści:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę SUPREME ENERGY sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Filtr