Sortowanie:
Znaleziony: 66 ogłoszenie w kategorii Edukacja Polska: Wszystkie miasta
Nauczyciel Montessori
Nauczyciel Montessori
nowe Piaseczno 30+ kilka dni temu

Przedszkole Huśtawka Anioła poszukuje od września nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy liczącej 20 osób. Przedszkole mieści się w podwarszawskim Bobrowcu / południe Warszawy. W grupie tej obecnie pracuje już nauczyciel Montessori, szukamy drugiego. Poszukujemy osoby empatycznej, otwartej na potrzeby dzieci, potrafiącej patrzeć na świat oczami dziecka. Takiej, której bliska jest pedagogika Montessori - po kursie, lub z gotowością podjęcia rocznego kursu. Nasza placówka obecnie ma 2 grupy prowadzone alternatywną metodą Marii Montessori. Jesteśmy gotowi w pełni przyuczyć osobę do pracy, wymagane jest oczywiście wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej lub przedszkolnej.

Nauczyciel Montessori
Nauczyciel Montessori
Chorzów 30+ kilka dni temu

Zapraszamy osoby, które ukończyły pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną ( może być tylko licencjat) mają doświadczenie w pracy z dziećmi, po kursie Montessori, najlepiej ze znajomością i uprawnieniami do prowadzenia języka angielskiego.

Nauczyciel Montessori
Nauczyciel Montessori
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Dzień dobry.Poszukuję Nauczyciela do poprowadzenia grupy w Przedszkolu Dmuchawiec Montessori w Grodzisku Montessori. Wymagane wykształcenie pedagogiczne uprawniające do pracy w przedszkolu oraz doświadczenie w pracy pedagogiką Montessori. Oferuję pracę w przyjaznej i twórczej atmosferze od września 2021r. Zachęcam do kontaktu.

Nauczyciel Montessori przedszkole
Nauczyciel Montessori przedszkole
Gdynia 30+ kilka dni temu

Przedszkole niepubliczne w Gdyni zatrudni nauczyciela Montessori. Poszukujemy osoby z ukończonym kursem oraz doświadczeniem w pracy z dziećmi. Oferujemy pracę w kameralnym przedszkolu i miłym zespole. Prosimy o przesłanie cv. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Nauczyciel Montessori przedszkole
Nauczyciel Montessori przedszkole
Gdynia 30+ kilka dni temu

Przedszkole Inspiratio poszukuje do nowego oddziału nauczyciela z ukończonym kursem pedagogiki Montessori lub w jego trakcie tworząc nową placówkę pracującą w metodzie Marii Montessori zapraszamy do zespołu osobę z wykształceniem kierunkowym oraz doświadczeniem w pracy w tym ujęciu pedagogiczny,. oferujemy dalszy rozwój zawodowy, szkolenia oraz stabilne warunki pracy w przyjaznym środowisku.CV ze zdjęciem, opisem wykształcenia oraz doświadczeń prosimy kierować na adres mailowy.

Nauczyciel - Przedszkole Montessori
Nauczyciel - Przedszkole Montessori
30+ kilka dni temu

Przedszkole Huśtawka Anioła poszukuje od września nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy liczącej 20 osób. Przedszkole mieści się w podwarszawskim Bobrowcu / południe Warszawy.W grupie tej obecnie pracuje już nauczyciel Montessori, szukamy drugiego.Poszukujemy osoby  empatycznej, otwartej na potrzeby dzieci, potrafiącej patrzeć na świat oczami dziecka. Takiej, której bliska jest pedagogika Montessori - po kursie, lub z gotowością podjęcia rocznego kursu.Nasza placówka obecnie ma 2 grupy prowadzone alternatywną metodą Marii Montessori.Jesteśmy gotowi w pełni przyuczyć osobę do pracy, wymagane jest oczywiście wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej lub przedszkolnej.Zapraszamy

Nauczyciel do Przedszkola Montessori
Nauczyciel do Przedszkola Montessori
30+ kilka dni temu

Przedszkole Huśtawka Anioła poszukuje od września nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy liczącej 20 osób. Przedszkole mieści się w podwarszawskim Bobrowcu / południe Warszawy. W grupie tej obecnie pracuje już nauczyciel Montessori, szukamy drugiego. Poszukujemy osoby empatycznej, otwartej na potrzeby dzieci, potrafiącej patrzeć na świat oczami dziecka. Takiej, której bliska jest pedagogika Montessori - po kursie, lub z gotowością podjęcia rocznego kursu.Nasza placówka obecnie ma 2 grupy prowadzone alternatywną metodą Marii Montessori.Jesteśmy gotowi w pełni przyuczyć osobę do pracy, wymagane jest oczywiście wykształcenie z zakresu pedagogiki wczesnoszkolnej lub przedszkolnej.

Nauczyciel/asystent Montessori
Nauczyciel/asystent Montessori
Kurów 30+ kilka dni temu

           Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku nauczycieli Montessori i asystentów nauczycieli Montessori do Przedszkola Montessori w Kurowie (okolice Auchan Kołbaskowo, Ustowo. Możliwość dojazdu pod samo przedszkole linią komunikacyjną nr 70 ).            Obowiązki:współprowadzenie grupy przedszkolnej,aktywna współpraca z rodzicami,dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,chęć intensywnego kształcenia w metodzie Montessori,Wymagania:wykształcenie kierunkowe: pedagogika - nauczyciel wychowania przedszkolnego,otwartość na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb,kreatywność i samodzielność w pracy z dziećmi,wymagania dla asystentów - podjęte/ukończone studia pedagogiczne,Otwartość na rozwój, w tym w Pedagogice MontessoriUmiejętność pracy w zespoleOferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w systemie 8 h (7-15 i 9-17) od poniedziałku do piątku,pracę w energicznym zespole z pasją do wykonywanej pracy,przyjazne środowisko pracy – miłą atmosferę, bezpłatne posiłki,możliwości rozwoju osobistego przez udział w szkoleniach, konferencjach i nowych projektach – w tym kurs Montessori.Wynagrodzenie do uzgodnienia Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie lub kontakt telefoniczny pod numerem 515-865-599. Prosimy o dodanie w CV  klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Nauczyciel do Przedszkola Montessori- native speaker - angielski
Nauczyciel do Przedszkola Montessori- native speaker - angielski
Gdynia 30+ kilka dni temu

Do Przedszkola Montessori nauczyciel przedszkolny, wczesnoszkolny jako native speaker. Gwarantujemy, ale też wymagamy ukończenie Kursu Pedagogiki Marii Montessori. Może to zrobić jednocześnie pracując w naszym przedszkolu na koszt pracodawcy. Wiek i płeć nie ma znaczenia.

Nauczyciel - Przedszkole Montessori ZdrowoJeż
Nauczyciel - Przedszkole Montessori ZdrowoJeż
Warszawa 30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole Montessori "Zdrowojeż" mieszczące się na ul. Ks.J. Popiełuszki 16 w Warszawie (Żoliborz, blisko stacji metra Marymont), zatrudni nauczyciela montessori do współprowadzenia mieszanej wiekowo grupy dzieci w wieku 3-6 lat.Wymagania:• Wykształcenie: magisterskie: wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne; edukacja zintegrowana 1-3 lub inne kierunki umożliwiające podjęcie pracy w przedszkolu na stanowisku nauczyciel.• Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w przedszkolu.• Wykształcenie Montessori lub gotowość do uzupełnienia edukacji w tej dziedzinie.• Empatyczne podejście do dzieci (mile widziana znajomość podstaw nvc)• Kultura osobista i umiejętności komunikacyjne• Otwartość na rozwójOferujemy:• Możliwość dofinasowania szkoleń i podnoszenia swoich kwalifikacji.• Stałą pracę w przyjaznym zespole, umowa o pracę (nie zlecenie)• Praca w grupie z drugim, życzliwym nauczycielem.• Pełne wynagrodzenie 100% bez względu na lockdownJeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesyłanie swojego na adres mailowyInformujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

nauczyciel angielskiego w Predszkolu Montessori
nauczyciel angielskiego w Predszkolu Montessori
30+ kilka dni temu

Przedszkole Monessori Dzwoenk w Gorzeniu Dolnym (gmina Wadowice) zaprasza do zgranego zespołu kreatywnego nauczyciela języka angielskiego. Grupa mieszanych wiekowo dzieci potrzebuje osoby o doskonałym kontakcie z dziećmi, umiejętności dostosowywania metod i czasu pracy do okoliczności i potrzeb dziecka, czującej założenia i klimat metody Montessori.Angielski byłby przede wszystkim wpleciony w zwykłe przedszkolne życie, czas pracy własnej i inne aktywności, choć chwilami jest też miejsce na poprowadzenie aktywności dla całej grupy - podczas krótkich zajęć na kręgu. Chcemy, żeby nauczyciel posługiwał się tylko i wyłącznie językiem angielskim. Zależy nam na kimś z własnym pomysłem na to, czym można zaciekawić dziecko i z doświadczeniem w pracy z dziećmi w tej grupie wiekowej. Oferujemy wsparcie, wprowadzenie do założeń metody Montessori, możliwość rozowju i uczesnictwa w szkoelniach dotyczących pedagogiki Montessori. Istneije możliwość współpracy na pełen etat. Mile widziane wykształcenie pedagogiczne w zakresie edukacji przedszkolnej. Prosimy o przesłanie CV oraz napisanie kilku słów o sobie.Dziękujemy i zapraszamy serdecznie!Izabela Jończyk

Nauczyciel i asystent nauczyciela - Przedszkole Montessori Leśne Ptaki
Nauczyciel i asystent nauczyciela - Przedszkole Montessori Leśne Ptaki
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukujemy nauczycieli Montessori i asystentów nauczycieli Montessori do Przedszkola Montessori Leśna Akademia i Leśne Ptaki w Poznaniu.Leśne Przedszkola Montessori to dwa przedszkola na Marcelinie w Poznaniu, które łączą metodę nauczania Marii Montessori z rozbudowanym programem leśnym. Szukamy nauczycieli z misją i pasją współtworzenia przedszkolnej przygody, którzy dołączą do naszego zespołu.Obowiązki:prowadzenie grupy przedszkolnej,aktywna współpraca z rodzicami,dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków,chęć intensywnego kształcenia w metodzie Montessori,aktywne uczestniczenie w tworzeniu nowych elementów programu wychowawczego.Wymagania:wykształcenie kierunkowe: pedagogika - nauczyciel wychowania przedszkolnego,co najmniej roczne doświadczenie w przedszkolu,przeważającym atutem będzie doświadczenie w środowisku Montessori, ukończony kurs pedagogiki Montessori lub chęć intensywnego rozwoju w tym kierunku,otwartość na dzieci i rozpoznawanie ich potrzeb,kreatywność i samodzielność w pracy z dziećmi,znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.wymagania dla asystentów - podjęte/ukończone studia pedagogiczne, chęć intensywnego rozwoju w metodzie Montessori.Oferujemy:zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,pracę w energicznym zespole z pasją do wprowadzania zmian w edukacji,przyjazne środowisko pracy – fantastyczną atmosferę i nowe, przestronne sale w nowoczesnym otoczeniu,możliwości tworzenia własnych propozycji programu,możliwości rozwoju osobistego przez udział w szkoleniach, konferencjach i nowych projektach – w tym kurs Montessori.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dodanie do zgłoszenia klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” 

Nauczyciel Montessori 1-3 we Wrocławiu od września 2021
Nauczyciel Montessori 1-3 we Wrocławiu od września 2021
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy fantastycznej osoby do poprowadzenia grupy szkolnej 1-3 na wrocławskim Biskupinie. Planowy start grupy we wrześniu 2021. Niezbędne:jesteś twórczą, pozytywną, pełną energii osobą, która chce przenosić górymasz świetny kontakt z dziećmi i potrafisz pracować z grupą dzieciciekawią Cię alternatywne sposoby edukacji, w której jest więcej miejsca na dziecięcą swobodę i indywidualność jesteś gotowa/-y wziąć odpowiedzialność za realizację podstawy programowej grupyz chęcią stworzysz zespół z drugą nauczycielką grupymasz uprawnienia nauczycielskie dla klas 1-3Mile widziane:znajomość języka angielskiego (druga nauczycielka będzie posługiwać się głównie angielskim) znajomość metody Montessori/ ukończony kurs nauczycielski MontessoriBędziemy działać w zgodzie z filozofią Marii Montessori, komunikować się w zgodzie z NVC. Dwu-nauczycielski zespół będzie miał przed sobą niezwykłe zadanie stworzenia grupy szkolnej od zera: wyposażenia przestrzeni do nauki, kupna/ wykonania pomocy, stworzenia planu zajęć, doboru zajęć dodatkowych, stworzenia szkolnych zasad i zwyczajów, etc. Naszym nauczycielom oferujemy możliwość szkolenia z zakresu metod Montessori, NVC i innych dziedzin przydatnych do prowadzenia grupy.Zapraszam na naszą stronę www.wronamontessori.com Zachęcam do kontaktu i przesłania cv

Nauczyciel Montessori 1-3 we Wrocławiu od września 2021
Nauczyciel Montessori 1-3 we Wrocławiu od września 2021
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy fantastycznej osoby do poprowadzenia grupy szkolnej 1-3 na wrocławskim Biskupinie.www.wronamontessori.comNiezbędne:jesteś twórczą, pozytywną, pełną energii osobą, która chce przenosić górymasz świetny kontakt z dziećmi i potrafisz pracować z grupą dzieciciekawią Cię alternatywne sposoby edukacji, w której jest więcej miejsca na dziecięcą swobodę i indywidualność jesteś gotowa/-y wziąć odpowiedzialność za realizację podstawy programowej grupyz chęcią stworzysz zespół z drugą nauczycielką grupymasz uprawnienia nauczycielskie dla klas 1-3Mile widziane:znajomość języka angielskiego (druga nauczycielka będzie posługiwać się głównie angielskim) znajomość metody Montessori/ ukończony kurs nauczycielski MontessoriPlanowy start grupy we wrześniu 2021.Będziemy działać w zgodzie z filozofią Marii Montessori, komunikować się w zgodzie z NVC. Dwu-nauczycielski zespół będzie miał przed sobą niezwykłe zadanie stworzenia grupy szkolnej od zera: wyposażenia przestrzeni do nauki, kupna/ wykonania pomocy, stworzenia planu zajęć, doboru zajęć dodatkowych, stworzenia szkolnych zasad i zwyczajów, etc. Naszym nauczycielom oferujemy możliwość szkolenia z zakresu metod Montessori, NVC i innych dziedzin przydatnych do prowadzenia grupy.Zachęcam do kontaktu i przesłania cv

Nauczyciel - przedszkole Montessori
Nauczyciel - przedszkole Montessori
Wrocław 30+ kilka dni temu

Kameralne przedszkole niepubliczne zlokalizowane na południu Wrocławia (Partynice/Klecina), które jest w procesie przekształcenia się w placówkę Montessori, poszukuje do swojego zespołu, ceniącego sobie empatyczne relacje z dziećmi, nauczyciela wychowania przedszkolnego. Kilka słów o nas: Jesteśmy zespołem, który wierzy, że dzieci uczą się poprzez własne doświadczenia, dlatego stwarzamy im przestrzeń do samodzielności oraz samodyscypliny, zgodnie z filozofią dr Marii Montessori. Nasza praca z dziećmi opiera się również na Komunikacji Empatycznej (NVC) oraz Pozytywnej Dyscyplinie, które stwarzają realne możliwości budowania z dziećmi relacji w duchu wygrany-wygrany - bez kar i nagród, bez zewnętrznych motywatorów, za to z otwartym sercem i umysłem :) Czego oczekujemy od kandydata? - wykształcenia pedagogicznego (Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, mile widziany ukończony Kurs Montessori) - doświadczenia w pracy z dziećmi - serdeczności i zaangażowania w relacjach z dziećmi - samodzielności w organizowaniu swoich zadań - umiejętności pracy w zespole - otwartości na dialog Co zatem oferujemy? - stabilną pracę w zgranym zespole, w nurcie pedagogiki Montessori - 7 godzin dydaktycznych w ramach pełnego etatu - wynagrodzenie motywujące do pracy - dostęp do materiałów dydaktycznych oraz urządzeń wspomagających pracę nauczyciela - jasne, przestronne sale z nowoczesnym wyposażeniem, dające komfort pracy - kameralną grupę przedszkolną - bieżące wsparcie dyrektora placówki oraz tego ds. pedagogicznych Osoby, których zainteresowała nasza oferta, serdecznie zapraszamy do przesłania swojego aktualnego CV wraz z nr kontaktowym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych (wg bieżących wzorów). Będzie nam również miło, jeśli kandydat doda kilka słów o sobie :). Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nauczyciel - przedszkole Montessori
Nauczyciel - przedszkole Montessori
30+ kilka dni temu

OpisPrzedszkole Montessori Artystyczny Kącik pilnie poszukuje nauczyciela do swojego zespołu. Praca w grupie mieszanej wiekowo.Wymagania: uprawnienia do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkolnegołatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, ciepło, cierpliwośćumiejętność pracy w zespole, chęć do dalszego uczenia siębardzo mile widziana znajomość Metody Montessori, kurs MontessoriPraca w naszym przedszkolu daje dużo radości i pozwala na rozwój osobisty i zawodowy, Pełna pasji, serdeczna, doświadczona ale młoda kadra. Osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i są chętne, aby z nami tworzyć to miejsce prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie na adres: praca@pustuleczki.plSerdecznie zapraszamy!

Nauczyciel przedszkola Montessori
Nauczyciel przedszkola Montessori
Warszawa 30+ kilka dni temu

Do naszego zespołu poszukujemy nauczyciela wychowania przedszkolnegoPoszukujemy osoby, która:- zna i rozumie metody porozumienia bez przemocy, ma empatyczne podejście do dzieci- posiada wykształcenie pedagogiczne /pedagogika przedszkolna/edukacja elementarna- doświadczenie w pracy w przedszkolu- umiejętność samodzielnego planowania pracy- wysokie umiejętności komunikacyjne- wykształcenie Montessori lub gotowość do uzupełnienia edukacji w tej dziedzinieoferujemy:- 6 godzinny czas pracy - możliwość realizacji własnych pomysłów- wsparcie merytoryczne- pracę w przyjaznym młodym zespole

nauczyciel angielskiego - przedszkole Montessori
nauczyciel angielskiego - przedszkole Montessori
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przedszkole Montessori Artystyczny Kącik na Ursynowie przyjmie do swojego wspaniałego zespołu kreatywnego nauczyciela języka angielskiego. Jedna z grup mieszanych wiekowo potrzebuje pilnie osoby o doskonałym kontakcie z dziećmi, umiejętności dostosowywania metod i czasu pracy do okoliczności i potrzeb dziecka, czującej założenia i klimat metody Montessori. Angielski byłby przede wszystkim wpleciony w zwykłe przedszkolne życie, czas pracy własnej i inne aktywności, choć chwilami jest też miejsce na poprowadzenie aktywności dla całej grupy (podczas kręgu porannego) Zależy nam na kimś z własnym pomysłem na to, czym można zaciekawić dziecko i doświadczeniem co się sprawdza, a co nie. Zależy nam również na dobrym kontakcie z innymi nauczycielami oraz umiejętności przekazywania rodzicom inspiracji co jeszcze mogą robić z dziećmi (a czego nie) jeśli chcą wspierać ich znajomość języka obcego. Liczymy tylko na poważne oferty. Prosimy o przesłanie CV oraz napisanie kilku słów o sobie. Dziękujemy i zapraszamy serdecznie!

Nauczyciel w przedszkoli Montessori
Nauczyciel w przedszkoli Montessori
Mogilany 30+ kilka dni temu

Poszukujemy nauczyciela do przedszkola Montessori w Mogilanach . Oferujemy: - umowę o pracę - pracę w zaangażowanym i wspierającym zespole - 7 h pracy dziennie z dziećmi - możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (kursy, szkolenia) - atrakcyjne wynagrodzenie. Szukamy osoby ciepłej, która pracowała już w środowisku Montessori lub chce je poznać bliżej i podnieść swoje kwalifikacje poprzez praktykę i udział w kursie (finansowanym przez Przedszkole).wymagania: ukończone studia na kierunki pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna lub ukończenie tych studiów do września 2021 r. Praca od sierpnia 2021 r. Kontakt: 509 574 581.

Nauczyciel w przedszkolu Montessori
Nauczyciel w przedszkolu Montessori
Rumia 30+ kilka dni temu

Rozwijamy się!Wyjątkowe przedszkole Montessori Ptasie Radio w Rumi poszukuje osoby na stanowisko nauczyciela.Jeżeli jesteś:osobą, która posiada kwalifikacje do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkolnego,jesteś otwarta na niestandardowe spojrzenie na edukację,jesteś cierpliwa, uważna i ciepła dla dziecka,nie boisz się nowych wyzwań i chętnie podnosisz kwalifikacje,potrafisz pracować w zespole,chcesz być częścią miejsca, które tworzysz.Napisz do nas.Nasza społeczność przedszkolna rozrasta się. Jeśli chcesz z nami zmieniać Świat. Zapraszamy!Prosimy o przesłanie cv z opisem doświadczenia pracy w zawodzie.Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nauczyciel w Przedszkolu Świetlik Montessori
Nauczyciel w Przedszkolu Świetlik Montessori
30+ kilka dni temu

Zapraszamy do naszego zespołuosobę, która ma:- empatyczne podejście do dzieci- wykształcenie pedagogiczne /pedagogika przedszkolna/- doświadczenie w pracy w przedszkolu- umiejętność samodzielnego planowania pracy- wysokie umiejętności komunikacyjne- wykształcenie Montessori lub gotowość do uzupełnienia edukacji w tej dziedzinieoferujemy:- umowę o pracę- pracę w dobrze wyposażonych salach- przejrzystą komunikację zarówna wewnątrz zespołu jak i z rodzicami- możliwość realizacji własnych pomysłów- wsparcie merytoryczne- możliwość rozwoju na kursach i warsztatach- pracę w przyjaznym zespoleCV wraz z listem motywacyjnym przyjmiemy i z zainteresowaniem przeczytamy pod adresem mailowym przedszkola swietlikmontessori@gmail.comProsimy o umieszczenie w dokumentach zgłoszeniowych klauzuli RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Znowelizowany art. 221 § 1 Kodeksu Pracy.

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY w PRZEDSZKOLU MONTESSORI
NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY w PRZEDSZKOLU MONTESSORI
Otwock 30+ kilka dni temu

Niepubliczne Przedszkole Montessori w Otwocku (www.montessori-otwock.pl), zatrudni:osobę na stanowisko nauczyciela wspomagającego w klasie Montessori. Poszukujemy osób zainteresowanych pedagogiką Montessori, gotowych do podjęcia kursu szkoleniowego. Wymagane wykształcenie kierunkowe - wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne co najmniej na poziomie licencjata (istnieje możliwość zatrudnienia osoby w trakcie studiów pedagogicznych).Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi oraz umiejętności artystyczne (plastyczne, muzyczne, itp). Zapewniamy inspirujące otoczenie i wsparcie dyplomowanych nauczycieli. Praca ok 6 godzin dziennie.ZAROBKI ok. 3800 zł. m-c.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie C.V. na adres:przedszkole@montessori-otwock.pl

Nauczyciel - ZERÓWKA MONTESSORI - od września
Nauczyciel - ZERÓWKA MONTESSORI - od września
Warszawa 30+ kilka dni temu

Praca od września - Przedszkole Montessori Artystyczny Kącik, Ursynów.Prowadzimy rekrutację na nauczyciela do naszej PRZEDSZKOLNEJ ZERÓWKI czyli do pracy z dziećmi, które odbywają przygotowanie do szkoły i zwykle umieją już bardzo wiele po pobycie w naszych mieszanych wiekowo, montessoriańskich grupach.Praca w zespole, grupą tą opiekuje się trzech wychowawców.Jeśli jesteś nauczycielem Montessori i dobrze się odnajdujesz w pracy z najstarszymi przedszkolakami - praca w tej grupie da ci mnóstwo radości i spełnienia zawodowego.Jeśli masz już doświadczenie, ale o metodzie Montessori wiesz jeszcze niewiele, lecz masz w sobie ciekawość, otwarte podejście do edukacji i radość z odkrywania świata razem z dziećmi - znajdziesz tutaj możliwość dalszego rozwoju i kreatywnego działania.Jeśli jesteś nauczycielem na początku swojej drogi, ale czujesz, że praca z dziećmi, podążanie za ich potrzebami i inspirowanie ich do zdobywania nowych umiejętności jest Twoim powołaniem - praca w tym zespole bardzo wiele Cię nauczy i otworzy na nowe doświadczenia.Jeśli jesteś panem nauczycielem - czuj się również zaproszony, mężczyźni od zawsze pracują w naszych grupach.Zapraszamy więc wszystkich, którzy wiedzą, jak wygląda obcowanie z sześciolatkami, chcą wzrastać w roli nauczyciela - przewodnika i czują, że metoda Montessori jest właśnie dla nich.Oferujemy pracę w komfortowych warunkach, w bardzo przyjaznym, życzliwym i profesjonalnym otoczeniu oraz możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.Napisz do nas kilka słów o sobie i wyślij CV. Być może to właśnie na Ciebie czekamy!

Nauczyciel przedszkola (Przedszkole Świetlik Montessori)
Nauczyciel przedszkola (Przedszkole Świetlik Montessori)
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zapraszamy do naszego zespołuosobę, która ma:- empatyczne podejście do dzieci- wykształcenie pedagogiczne /pedagogika przedszkolna/- doświadczenie w pracy w przedszkolu- umiejętność samodzielnego planowania pracy- wysokie umiejętności komunikacyjne- wykształcenie Montessori lub gotowość do uzupełnienia edukacji w tej dziedzinieoferujemy:- umowę o pracę- pracę w dobrze wyposażonych salach- przejrzystą komunikację zarówna wewnątrz zespołu jak i z rodzicami- możliwość realizacji własnych pomysłów- wsparcie merytoryczne- możliwość rozwoju na kursach i warsztatach- pracę w przyjaznym zespoleCV wraz z listem motywacyjnym przyjmiemy i z zainteresowaniem przeczytamy pod adresem mailowym przedszkola lub przez formularz zgłoszeniowy OLXProsimy o umieszczenie w dokumentach zgłoszeniowych klauzuli RODOWyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Znowelizowany art. 221 § 1 Kodeksu Pracy.

Nauczyciel - ZERÓWKA MONTESSORI - od września
Nauczyciel - ZERÓWKA MONTESSORI - od września
30+ kilka dni temu

Przedszkole Montessori Artystyczny Kącik poszukuje nauczyciela do swojej wspaniałej grupy zerówkowiczów. Mile widziany pan wychowawca, mężczyźni od zawsze pracują w naszych grupach.To, co niezbędne do pracy u nas to otwarte podejście do edukacji i wychowania, zaangażowanie, łatwość do wchodzenia w postawę nauczyciela - obserwatora i przewodnika, dobry kontakt z dziećmi, umiejętność pracy w zespole i chęć do dalszego uczenia się i rozwoju osobistego. Bardzo mile widziana znajomość metody Montessori, doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi lub wczesnoszkolnymi. Oferujemy przyjazne warunki pracy, doskonałą atmosferę, dużą wolność i samodzielność w działaniu każdej z naszych grup. Jeśli jesteś osobą, która dobrze się czuje w byciu kreatorem projektów i przygotowywaniu inspirującego otoczenia, z pewnością się u nas odnajdziesz i spełnisz. CV oraz kilka słów o sobie prosimy wysyłać na adres: praca@pustuleczki.pl Serdecznie zapraszamy!

Nauczyciel/ wychowawca w przedszkolu Montessori
Nauczyciel/ wychowawca w przedszkolu Montessori
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko nauczyciela / wychowawcy grupy przedszkolnej. SZUKASZ STABILNEJ I PEWNEJ PRACY W ZGRANYM ZESPOLE? ZAPRASZAMY DO NAS! Nasza placówka jest zarządzana przez prężnie rozwijającą się Fundację. Oferujemy: praca od poniedziałku do piątku, w systemie zmianowym między 7-17szkolenia dla pracowników,spotkania integracyjne,pracę w dobrze zorganizowanym otoczeniu,pracę w zespole nauczycieli i specjalistów m.in. logopedy,psychologa,native speaker,atrakcyjne wynagrodzenie,stabilizację zawodową,praca w zgranym zespole. Obowiązki: prowadzenie grupy zgodnie z koncepcją Marii Montessori wraz z drugim nauczycielem i pomocom nauczyciela,współpraca ze specjalistami,współpraca z pozostałymi pracownikami placówki (dyrektor administracyjny, dyrektor ds nadzoru, pomoc nauczyciela, osoba sprzątająca i in.)współpraca z rodzicami. Wymagania: Ukończenie studiów pedagogiki przedszkolnej i kursu M.Montessori.Udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi. Osoby które nie ukończyły kursu będą odbywać szkolenie w miejscu pracy lub w placówce doskonalenia nauczycieli. Osobowość: poszukujemy osoby odpowiedzialnej i zdecydowanej na pracę z dziećmi, osoby pracowitej, uczciewej, kulturalnej, rzetelnej, dobrze zorganizowanej. Chcemy Cię przyjąć do naszego zespołu jeżeli zasady etyki zawodowej są dla Ciebie ważnym elementem współpracy! JEŚLI CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU LUB DOWIEDZIEĆ SIĘ CZEGOŚ WIĘCEJ NAPISZ! A może nie masz kwalifikacji ale lubisz pracę z dziećmi, szukasz pracy w żłobku lub miejsca do odbycia stażu lub praktyk? Napisz do nas! Szukamy osób otwartych na współpracę i pracowitych. Pomożemy Ci zdobyć kwalifikacje podczas pracy. WYSYŁAJĄC ZGŁOSZENIE NAPISZ NA JAKIE STANOWSIKO APLIKUJESZZgłoszenia prosimy przesyłać na adres: kontakt@fundacjapea.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Montessori
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Montessori
Warszawa 18 dni plecy

Poszukujemy Pracownika dla naszego klienta - Bazy Montessori - kameralnej placówki edukacyjnej obejmującej przedszkole i żłobek, wykorzystujące w swojej pracy m.in. metodę Montessori oraz Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Placówka tworzy miejsce bliskie dzieciom, rodzicom i nauczycielom, gdzie podstawą jest szacunek do dziecka jako odrębnej istoty ludzkiej, mającej swoje potrzeby, pragnienia i indywidualny plan rozwoju. Obecnie placówka poszukuje osoby, która z pasją i zaangażowaniem obejmie stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego. Jeśli: • śledzisz najnowsze trendy i metody edukacyjne, • chętnie sięgasz po nowoczesne narzędzia pracy z dzieckiem, • masz świetne zdolności organizacyjne i można na Tobie polegać, • lubisz samodzielnie planować swój czas pracy, • skutecznie zamieniasz pomysły i plany na praktyczne działanie, • lubisz optymalizować i zwracasz uwagę na szczegóły, • cenisz sobie współpracę zespołową w miłej atmosferze, • lubisz ludzi, cieszy Cię kontakt z nimi to Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas! Co będzie należało do Twoich obowiązków: • opieka i prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym, • realizowanie programu dydaktycznego, • projektowanie scenariuszy zajęć i przygotowywanie materiałów lub innych wykorzystywanych pomocy, • opieka nad powierzonymi przez placówkę narzędziami i pomocami edukacyjnymi, • udział w spotkaniach rady pedagogicznej oraz przygotowywanie opinii o podopiecznych, • stały kontakt z rodzicami podopiecznych, • reagowanie na sytuacje trudne i nieprzewidziane, • współtworzenie wizerunku placówkI. Czego od Ciebie wymagamy: • wykształcenia wyższego lub zaświadczenia o odbywaniu studiów na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, • min. rocznego doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku do 6. lat, • mile widziane będzie doświadczenie w pracy metodą Montessori, • mile widziana będzie znajomość i otwartość na alternatywne metody nauczania, • gotowości do rozwijania swoich kompetencji zawodowych, • wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienia na współpracę z ludźmi. Co chcemy Ci zaoferować: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • 
pracę w wymiarze 1/1 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki tj. pomiędzy 7:30 a 17:30
, • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i kwalifikacji, • finansowane lub współfinansowane szkolenia kompetencyjne - wewnętrzne i zewnętrzne - rozwijające Twoje kompetencje np. w zakresie NVC, metody Montessori, form aktywizujących, metod relaksacyjnych, wspierających pracę z dzieckiem, komunikacji z rodzicem itp., • współpracę z otwartymi ludźmi w atmosferze inspiracji, szacunku, wspólnego celu, rozwoju. Jak będzie przebiegała rekrutacja: • I etap - prosimy o przesłanie CV. Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Mariola Petelewicz Baza Montessori z siedzibą w Warszawie przy ul. Plantowej 9 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).” • II etap – badania stylów zachowań MaxieDISC i wywiady telefoniczne, • III etap – indywidualne spotkania online. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

PEDAGOG SPECJALNY - nauczyciel wspomagający - przedszkole Montessori
PEDAGOG SPECJALNY - nauczyciel wspomagający - przedszkole Montessori
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przedszkole Montessori Artystyczny Kącik poszukuje pedagoga specjalnego (grupa zerówkowa) do indywidualnego wspierania dziecka/dzieci z orzeczeniem (Zespół Aspergera) Poszukujemy osoby z odpowiednimi kwalifikacjami dla tego stanowiska, chętnie z doświadczeniem w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach oraz umiejętnością prowadzenia niezbędnej dokumentacji. Nasze warunki są nieco inne, niż w konwencjonalnych placówkach. Większość naszych dzieci nie potrzebuje zajęć stricte "gabinetowych", ale obecności i wsparcia 1:1 w zwykłych okolicznościach dnia i indywidualnej pracy montessoriańskiej. Jeśli zatem jesteś pedagogiem specjalnym, kochasz pracę z dziećmi o szczególnych potrzebach, bliski jest Ci klimat pedagogiki Montessori i chciałbyś dołączyć do wspaniałego, pełnego pasji i radości zespołu, zapraszamy! Dokładny wymiar czasu pracy, warunki finansowe oraz organizacyjne - do uzgodnienia podczas dalszych spotkań. Wyślij swoje CV i napisz nam kilka słów o sobie. Zapraszamy!

nauczyciel/asystent wychowania przedszkolnego - Przedszkole Montessori
nauczyciel/asystent wychowania przedszkolnego - Przedszkole Montessori
30+ kilka dni temu

Przedszkole montessori poszukuje nauczyciela/asystenta wychowania przedszkolnego do grupy 3-6 Jeśli jesteś osobą, która:- ma głowę pełną pomysłów i dużo niespożytej energii,- poszukuje pracy, która sprawia wiele radości i satysfakcji- wierzy w edukację alternatywną-chce dzieciom pokazywać odkrywany wspólnie świat Dołącz do nas ! Oferujemy:- pracę w nowoczesnym przedszkolu- dobre warunki finansowe i ogólne warunki pracy ( umowa o pracę)- wszechstronne możliwości rozwoju i samorealizacji- dużo uśmiechu i radości na co dzień Ponadto, od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia wyższego, pedagogicznego (min.licencjat) lub kurs żłobkowy- doświadczenia w pracy w przedszkolu/opiece nad Dziećmiznajomości pracy metodą Marii Montessori - wysokiej kultury osobistej- zaangażowania- PASJI i uśmiechu na co dzieńDołącz do nas, czekamy na Ciebie! :)

Nauczyciel przedszkolny pilnie poszukiwany :) Przedszkole Montessori
Nauczyciel przedszkolny pilnie poszukiwany :) Przedszkole Montessori
30+ kilka dni temu

Przedszkole Montessori Artystyczny Kącik poszukuje nauczyciela do swojego wspaniałego zespołu. Praca w grupie mieszanej wiekowo. Praca od zaraz :) Wymagania:uprawnienia do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkolnego,łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, ciepło, cierpliwość, odpowiedzialność,umiejętność pracy w zespole,chęć dalszego rozwoju i gotowość do uczenia się,bardzo mile widziana znajomość Metody Montessori, kurs Montessori (brak kursu nie dyskwalifikuje kandydata)Panowie również są u nas mile widziani :) Praca w naszym przedszkolu daje dużo radości i pozwala na rozwój osobisty i zawodowy, Pełna pasji, serdeczna, doświadczona ale młoda kadra. Osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i są chętne, aby z nami tworzyć to piękne miejsce, prosimy o przesłanie CV na adres: praca@pustuleczki.pl oraz kilku słów o sobie. Serdecznie zapraszamy!

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Montessori (cała Warszawa)
Nauczyciel wychowania przedszkolnego - Montessori (cała Warszawa)
Warszawa 30+ kilka dni temu

Przedszkole Montessori - poszukuje nauczyciela/ asystenta wychowania przedszkolnego do grupy 3-6 Montessori (Śródmieście, Praga Pd, Wilanów)Jeśli jesteś osobą, która:- ma głowę pełną pomysłów i dużo niespożytej energii,- poszukuje pracy, która sprawia wiele radości i satysfakcji- wierzy w edukację alternatywną-chce dzieciom pokazywać odkrywany wspólnie światDołącz do nas !Oferujemy:-pracę w nowoczesnym przedszkolu (Śródmieście, Praga Pd, Wilanów)-dobre warunki finansowe i ogólne warunki pracy ( umowa o pracę)- wszechstronne możliwości rozwoju i samorealizacji- dużo uśmiechu i radości na co dzieńPonadto, od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia wyższego, pedagogicznego (min.licencjat) lub kurs żłobkowy- doświadczenia w pracy w przedszkolu/opiece nad Dziećmi- znajomości pracy metodą Marii Montessori- wysokiej kultury osobistej- zaangażowania- PASJI i uśmiechu na co dzień Dołącz do nas, czekamy na Ciebie! :)

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu Montessori
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w przedszkolu Montessori
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy Pracownika dla naszego klienta - Bazy Montessori - kameralnej placówki edukacyjnej obejmującej przedszkole i żłobek, wykorzystujące w swojej pracy m.in. metodę Montessori oraz Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Placówka tworzy miejsce bliskie dzieciom, rodzicom i nauczycielom, gdzie podstawą jest szacunek do dziecka jako odrębnej istoty ludzkiej, mającej swoje potrzeby, pragnienia i indywidualny plan rozwoju. Obecnie placówka poszukuje osoby, która z pasją i zaangażowaniem obejmie stanowisko Nauczyciela wychowania przedszkolnego.Jeśli:śledzisz najnowsze trendy i metody edukacyjne, chętnie sięgasz po nowoczesne narzędzia pracy z dzieckiem,masz świetne zdolności organizacyjne i można na Tobie polegać,lubisz samodzielnie planować swój czas pracy,skutecznie zamieniasz pomysły i plany na praktyczne działanie,lubisz optymalizować i zwracasz uwagę na szczegóły,cenisz sobie współpracę zespołową w miłej atmosferze, lubisz ludzi, cieszy Cię kontakt z nimito Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas!Co będzie należało do Twoich obowiązków:opieka i prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym,realizowanie programu dydaktycznego,projektowanie scenariuszy zajęć i przygotowywanie materiałów lub innych wykorzystywanych pomocy,opieka nad powierzonymi przez placówkę narzędziami i pomocami edukacyjnymi,udział w spotkaniach rady pedagogicznej oraz przygotowywanie opinii o podopiecznych ,stały kontakt z rodzicami podopiecznych,reagowanie na sytuacje trudne i nieprzewidziane,współtworzenie wizerunku placówki.Czego od Ciebie wymagamy:wykształcenia wyższego lub zaświadczenia o odbywaniu studiów na kierunku wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne,min. rocznego doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku do 6. lat,mile widziane będzie doświadczenie w pracy metodą Montessori,mile widziana będzie znajomość i otwartość na alternatywne metody nauczania,gotowości do rozwijania swoich kompetencji zawodowych,wysokiego poziomu kultury osobistej i nastawienia na współpracę z ludźmi.Co chcemy Ci zaoferować:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę w wymiarze 1/1 etatu od poniedziałku do piątku w godzinach pracy placówki tj. pomiędzy 7:30 a 17:30
,atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i kwalifikacji,finansowane lub współfinansowane szkolenia kompetencyjne - wewnętrzne i zewnętrzne - rozwijające Twoje kompetencje np. w zakresie NVC, metody Montessori, form aktywizujących, metod relaksacyjnych, wspierających pracę z dzieckiem, komunikacji z rodzicem itp.,współpracę z otwartymi ludźmi w atmosferze inspiracji, szacunku, wspólnego celu, rozwoju.Jak będzie przebiegała rekrutacja:I etap - prosimy o przesłanie CV. Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i Mariola Petelewicz Baza Montessori z siedzibą w Warszawie przy ul. Plantowej 9 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).” II etap – badania stylów zachowań MaxieDISC® i wywiady telefoniczne,III etap – indywidualne spotkania online.Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi Kandydatami.

Nauczyciel przedszkolny bardzo poszukiwany :) Przedszkole Montessori
Nauczyciel przedszkolny bardzo poszukiwany :) Przedszkole Montessori
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy Przedszkolem Montessori, nazywamy się Artystyczny Kącik (nie bez powodu!), mieścimy przy małej uliczce na Ursynowie i właśnie poszukujemy nauczyciela do naszego znakomitego, pełnego pasji zespołu. Wkrótce jedna z grup mieszanych wiekowo pożegna jedną z trzech swoich wychowawczyń i z radością powita kogoś nowego. Być może właśnie Ciebie? :)Jeśli jesteś:osobą z kwalifikacjami do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkolnego,masz otwarte spojrzenie na edukację i wychowanie,lubisz się uczyć, zdobywać nowe umiejętności i chcesz się rozwijać,masz w sobie dużo cierpliwości, uważności na małego człowieka,potrafisz współpracować w zespole,a dodatkowo znasz założenia metody Montessori (a może jesteś po kursie lub pracy w miejscu prowadzonym tą metodą?) lub masz w sobie gotowość do jej zgłębiania,prosimy, napisz do nas kilka słów o sobie i wyślij CV. Być może przed nami otwiera się właśnie wspólna droga w tworzeniu tego miejsca? Jeśli jesteś panem nauczycielem również czuj się zaproszony, mężczyźni od zawsze pracują w naszych grupach.Praca od zaraz. Serdecznie zapraszamy!

Nauczyciel j.angielskiego/Nativ Speaker do Przedszkola Montessori
Nauczyciel j.angielskiego/Nativ Speaker do Przedszkola Montessori
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Praca dla nauczyciela j. angielskiego w PrzedszkoluJęzykowe Przedszkole Montessori zatrudni anglojęzycznego nauczyciela do grupy mieszanej, dzieci w wieku od 3 lat do 6 lat.Kogo szukamy?Osoby ciepłej, otwartej i swobodnie posługującej się językiem angielskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.Jakie są nasze wymagania?Rozpoczęte lub ukończone studia kwalifikujące do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym. Jeżeli jesteś studentką/absolwentką pokrewnych studiów, które dają uprawnienia pedagogiczne i możesz potwierdzić swoją znajomość języka certyfikatem na poziomie C1 również chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.Co oferujemy?Pracę na część etatu. Rodzaj umowy do uzgodnienia. Wynagrodzenie będzie adekwatne do Twojego doświadczenia i wykształcenia, jesteśmy otwarci na rozmowę.Co będzie należało do Twoich obowiązków?Od Ciebie oczekujemy komunikacji wyłącznie w języku angielskim oraz codziennego prowadzenia zajęć z języka angielskiego w naszym przedszkolu.Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV  lub zadzwoń na nr tel. 500 106 703

Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Pogodnym Centrum Montessori
Nauczyciel wychowania przedszkolnego w Pogodnym Centrum Montessori
Pruszków 30+ kilka dni temu

W związku z rozwojem placówki Pogodne Centrum Montessori poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w nowej placówce, atrakcyjne wynagrodzenie, duże możliwości rozwoju i szkoleń oraz pracę w młodym, energicznym zespole. Prosimy o przesyłanie aplikacji z CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Doświadczenie w pracy metodą Montessori mile widziane.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 1-3 Montessori, Wrocław
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej 1-3 Montessori, Wrocław
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy fantastycznej osoby do poprowadzenia grupy szkolnej 1-3 na wrocławskim Biskupinie.www.wronamontessori.comNiezbędne:jesteś twórczą, pozytywną, pełną energii osobą, która chce przenosić górymasz świetny kontakt z dziećmi i potrafisz pracować z grupą dzieciciekawią Cię alternatywne sposoby edukacji, w której jest więcej miejsca na dziecięcą swobodę i indywidualność jesteś gotowa/-y wziąć odpowiedzialność za realizację podstawy programowej grupyz chęcią stworzysz zespół z drugą nauczycielką grupymasz uprawnienia nauczycielskie dla klas 1-3Mile widziane:znajomość języka angielskiego (druga nauczycielka będzie posługiwać się głównie angielskim) znajomość metody Montessori/ ukończony kurs nauczycielski MontessoriPlanowy start grupy we wrześniu 2021.Będziemy działać w zgodzie z filozofią Marii Montessori, komunikować się w zgodzie z NVC. Dwu-nauczycielski zespół będzie miał przed sobą niezwykłe zadanie stworzenia grupy szkolnej od zera: wyposażenia przestrzeni do nauki, kupna/ wykonania pomocy, stworzenia planu zajęć, doboru zajęć dodatkowych, stworzenia szkolnych zasad i zwyczajów, etc. Naszym nauczycielom oferujemy możliwość szkolenia z zakresu metod Montessori, NVC i innych dziedzin przydatnych do prowadzenia grupy.Zachęcam do kontaktu i przesłania cv

Nauczyciel wspomagający - Szkoła Montessori im. Pilota Pirxa
Nauczyciel wspomagający - Szkoła Montessori im. Pilota Pirxa
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Firma: Fundacja Curiositas – Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota PirxaRodzaj działalności: Pozarządowa organizacja non-profitMiejsce pracy: RzeszówEtat: pełny etatRodzaj umowy: Umowa o pracę lub zlecenieData rozpoczęcia pracy: 01.09.2021Miejsce pracy:Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota Pirxa w RzeszowieJesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się placówką szkolno-przedszkolną, która specjalizuje się w edukacji alternatywnej. Tworzymy miejsce, w którym wzajemny szacunek dorosłych oraz dzieci, tolerancja, akceptacja, kreatywność, pogoda ducha, naturalność i zaangażowanie nie są jedynie chwytami marketingowymi. Jeśli zależy Ci na pracy w młodym zespole, nieobciążonym „tradycyjnym” podejściem do „tresury” dzieci; szukasz miejsca, w którym mile widziane są innowacje i wyjście ze swojej strefy komfortu; chcesz być częścią społeczności, która stanowi o sile i jakości naszej placówki; uwielbiasz pracę z dziećmi, wiesz, że jesteś dla nich przewodnikiem i chcesz wspólnie z nimi uczyć się i popełniać błędy?; lubisz czyste i nowoczesne miejsce pracy?… w takim razie nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem!Opis stanowiska:Praca polega na opiece nad dziećmi szkolnymi, w tym również nad dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.Podstawowe zadania:·         Opieka nad dziećmi w trakcie ich pobytu w placówce, w tym dbanie o ich wygląd·         Dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu, a także dbanie o estetykę pomieszczeń i mienie placówki (prace porządkowe)·         Opieka nad dziećmi w czasie spacerów i wycieczek·         Wspieranie dzieci w czynnościach samoobsługowych (ubieraniu, jedzeniu, wyjściach do toalety, myciu rąk)·         Wydawanie dzieci osobom uprawnionym do ich odbioru·         Przekazywanie rodzicom istotnych informacji dotyczących ich dzieci oraz pracy placówkiPrzestrzegamy harmonogramu dni wolnych od pracy zgodnego z pracą placówek państwowych jednakże w trakcie ferii zimowych i wakacji letnich prowadzimy opiekę dzienną.Wymagania:·        Niekaralność·        Formalne wykształcenie spełniające warunki określone w rozporządzeniu MEN z 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli·        Znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną·        Znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym·        Kreatywność i własna inwencja·        Stanowczość, uczciwość, szczerość, samodzielność, cierpliwość, punktualność i odwaga·        Samoakceptacja·        Wysoka komunikatywność·        Miła aparycja·        Bardzo dobre poczucie humoru·        Absolutny brak nałogów·        Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna·        Wysoka kultura osobista (w tym kultura języka) oraz higiena osobistaMile widziane będą:·        Znajomość metody Marii Montessori·        Wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności: oligofrenopedagogika, terapia dzieci z autyzmem·        Zainteresowania, hobby, kursy, itp. mogące wesprzeć naszą metodę pracy z dziećmiOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.Administrator danych osobowychInformujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Państwa w związku z procesem rekrutacyjnym jest Fundacja Curiositas, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sympatyczna 28/12, 35-314 Rzeszów, KRS: 664151, NIP: 8133738364, jako organ prowadzący Szkołę Podstawową Montessori im. Pilota Pirxa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: „RODO”).

Nauczyciel wczesnej edukacji do przedszkola Montessori  w lesie..
Nauczyciel wczesnej edukacji do przedszkola Montessori w lesie..
Gdynia 30+ kilka dni temu

Nowo powstające alternatywne przedszkole Montesori w Lesie na Chwarznie zatrudni nauczycieli wczesnej edukacji najchętniej z językiem angielskim. Jeżeli masz doswiadczenie w pracy w placówkach oświatowych, a czujesz że nie wykorzystujesz swoich umiejętności i możliwości , chcesz nauczyć się nowych kompetencji i zyskać motywację do rozwoju, to przeczytaj to ogłoszenie... Wymagania: - Znajomosc nowoczesnych nurtów pedagogicznych - Dobra organizacja pracy - Dbałość o wysoką jakość realizowanych zadań przedszkola w oparciu o przyjęte standardy i misję przedszkola. - Umiejetność budowania relacji z rodzicami oraz z zespołem - Umiejetność kreatywnego rozwiązywania bieżących spraw i trudności. - Zaangażowanie w pracę ,rozwój osobisty jak i rozwój placowki. - współpraca z właścicielem placówki w ramach rozwoju i realizacji wartości firmy. OFERUJEMY: - Kurs pedagogiki Leśnej - Kurs pedagogiki Montessori - Mocno innowacyjne środowisko pracy - Dużą samodzielność i możliwość wdrażania swoich pomyslow w ramach wizji placówki. - Narzedzia pracy - Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz zaangażowania w projekt. - Rozpoczęcie pracy wrzesień Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Nauczyciel j. angielskiego - Szkoła Montessori im. Pilota Pirxa
Nauczyciel j. angielskiego - Szkoła Montessori im. Pilota Pirxa
Rzeszów 30+ kilka dni temu

OpisFirma: Fundacja Curiositas – Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota PirxaRodzaj działalności: Pozarządowa organizacja non-profitMiejsce pracy: RzeszówEtat: pełny etatRodzaj umowy: Umowa o pracę lub zlecenieData rozpoczęcia pracy: 01.09.2021 Miejsce pracy:Szkoła Podstawowa Montessori im. Pilota Pirxa w Rzeszowie, przy ul. Strażackiej 54F. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się placówką szkolno-przedszkolną, która specjalizuje się w edukacji alternatywnej. Tworzymy miejsce, w którym wzajemny szacunek dorosłych oraz dzieci, tolerancja, akceptacja, kreatywność, pogoda ducha, naturalność i zaangażowanie nie są jedynie chwytami marketingowymi. Jeśli zależy Ci na pracy w młodym zespole, nieobciążonym „tradycyjnym” podejściem do „tresury” dzieci; szukasz miejsca, w którym mile widziane są innowacje i wyjście ze swojej strefy komfortu; chcesz być częścią społeczności, która stanowi o sile i jakości naszej placówki; uwielbiasz pracę z dziećmi, wiesz, że jesteś dla nich przewodnikiem i chcesz wspólnie z nimi uczyć się i popełniać błędy; lubisz czyste i nowoczesne miejsce pracy?… w takim razie nasze drzwi stoją dla Ciebie otworem!Opis stanowiska:Praca z dziećmi w wieku 2,5 – 4 lata.Podstawowe zadania:·        Realizowanie programów wychowania przedszkolnego·        Planowanie pracy dydaktycznej·        Sporządzanie diagnozy z postępów w rozwoju dziecka·        Zapewnianie dzieciom (uczniom) odpowiednich warunków do nauki i zabawy·        Prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania·        Komunikacja wyłącznie w j. angielskim – praca metodą immersion learningDodatkowo:·        Udział w wycieczkach i wydarzeniach organizowanych poza placówkąWymagania:·        Niekaralność·        Formalne wykształcenie spełniające warunki określone w rozporządzeniu MEN z 1 sierpnia 2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli·        Znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną·        Znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym·        Kreatywność i własna inwencja·        Stanowczość, uczciwość, szczerość, samodzielność, cierpliwość, punktualność i odwaga·        Samoakceptacja·        Wysoka komunikatywność·        Miła aparycja·        Bardzo dobre poczucie humoru·        Absolutny brak nałogów·        Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna·        Wysoka kultura osobista (w tym kultura języka) oraz higiena osobistaMile widziane będą:·        Znajomość metody Marii Montessori·        Wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym·        Zainteresowania, hobby, kursy, itp. mogące wesprzeć naszą metodę pracy z dziećmiOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie i podpisanie poniższej zgody na przetwarzanie danych osobowych:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)." Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/ Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.Administrator danych osobowychInformujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Państwa w związku z procesem rekrutacyjnym jest Fundacja Curiositas, z siedzibą w Rzeszowie, ul. Sympatyczna 28/12, 35-314 Rzeszów, KRS: 664151, NIP: 8133738364, jako organ prowadzący Szkołę Podstawową Montessori im. Pilota Pirxa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej: „RODO”).

Nauczyciel -żłobek, przedszkole i szkoła w Centrum Edukacji Montessori
Nauczyciel -żłobek, przedszkole i szkoła w Centrum Edukacji Montessori
Lublin 30+ kilka dni temu

Centrum Edukacji Montessori w Lublinie zaprasza do współpracy nauczycieli (etat) wychowania przedszkolnego jak i edukacji wczesnoszkolnej jak równiez nauczycieli przedmiotów (umowa zlecenie/samozatrudnienie)-min. muzyka, plastyka, historia i wos, edukacja dla bezpieczeństwa, języka polskiego, matematyki, chemii i fizyki.Oczekujemy zaangażowania, pasji i miłości do wykonywanego zawodu a bardziej do pracy z młodym człowiekiem jak i drugim dorosłym tworząc zespół pedagogiczny. Za priorytet stawiamy szacunek do siebie i innych, akceptację, niezależność, otwartość, kreatywność, lojalność. Zapewniamy wsparcie merytoryczne i metodyczne w postaci szkoleń i bieżących konsultacji. Ważna dla nas jest znajomość przez kandydatów do pracy założeń pedagogiki Marii Montessori, rozumienia ich i chęci pracy w tej alternatywnej do edukacji konwencjonalnej metodzie jaką jest pedagogika Marii Montessori.Odnajdzie sie u nas osoba kreatywna, otwarta na rozwój i na relacje z innymi osobami, która nie popada w schematy i potrafi zainspirować swoją pasją innych :).Nasza placówka zapewnia długotrwałą współpracę osobom, które czują podobnie do nas, że przyszłość świata zależy od młodego pokolenia, które potrzebuje dobrych wzorców i dojrzałego podejścia do kształcenia- uczenia się przez całe życie. Mile widziane ukończone kursy i szkolenia poświadczające znajomość pedagogiki Marii Montessori i lub doświadczenie zawodowe.Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych- list motywacyjny oraz CV.Centrum Edukacji Montessori w Lublinie,ul. Diamentowa 2www.edukacjamontessori.eu

nauczyciel, opiekun żłobkowy ,  asystent - (gr 1-3 lat Montessori)
nauczyciel, opiekun żłobkowy , asystent - (gr 1-3 lat Montessori)
Warszawa 30+ kilka dni temu

Żłobek House of Montessori na Ochocie - poszukuje 3 nauczyciela/ opiekuna żlobkowego do grupy żłobkowej - 1-3 lata MontessoriJeśli jesteś osobą, która:- ma głowę pełną pomysłów i dużo niespożytej energii,- poszukuje pracy, która sprawia wiele radości i satysfakcji- wierzy w edukację alternatywną-chce dzieciom pokazywać odkrywany wspólnie światDołącz do nas !Oferujemy:- pracę w nowoczesnym przedszkolu- dobre warunki finansowe i ogólne warunki pracy ( umowa o pracę)- karty benefit- opiekę medyczną- wszechstronne możliwości rozwoju i samorealizacji- dużo uśmiechu i radości na co dzieńPonadto, od kandydatów oczekujemy:- wykształcenia w kierunku pracy w żłobku - kurs żłobkowy, opiekun żlobkowy lub wykształcenia pedagogicznego z przygotowaniem pedagogicznym- doświadczenia w pracy w przedszkolu/opiece nad Dziećmiznajomości pracy metodą Marii Montessori- wysokiej kultury osobistej- zaangażowania- PASJI i uśmiechu na co dzieńDołącz do nas, czekamy na Ciebie! :)

Nauczyciel przedszkole Opole
Nauczyciel przedszkole Opole
Opole 30+ kilka dni temu

Oferta praca na stanowisku NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA.Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby z kwalifikacjami do pracy w zawodzie nauczyciela.Miejsce pracy:Kinder Centrum Montessori AcademyOpole

Przedszkole Montessori zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego
Przedszkole Montessori zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego
Bielawa 30+ kilka dni temu

Studia wyższe kierunkowe - wychowanie przedszkolne , nauczyciel dziecka młodszegostudia podyplomowe lub kurs edukacji montessori - poziom przedszkolny ( min. 220 godz.)Wymagania :zainteresowanie innymi formami edukacji dziecizaangażowaniechęć rozwoju , doskonalenia

opiekunka w klubie dziecięcym i nauczyciel wychowania przedszkolnego
opiekunka w klubie dziecięcym i nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób na dwa stanowiska pracy - opiekunka w klubie dziecięcym (dzieci 14 m-cy do 3 lat) oraz nauczyciel wychowania przedszkolnego, najchętniej z certyfikatem nauczyciela Montessori. Małe grupy. Czekamy na osoby pracowite, uczciwe, lojalne, z pasją do tej pracy. Wiemy, że jest to możliwe.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wrocław 30+ kilka dni temu

Do punktu przedszkolnego we Wrocławiu poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wymagane wykształcenie kierunkowe, kreatywność i zaangażowanie. Umiejetność pracy i nauczania w sposób inny niż standardowy (mile widziana znajomość zasad pedagogiki Montessori oraz alternatywnych form nauczania). Zdolność prowadzenia grupy na wysokim poziomie edukacyjnym. Dobra znajomość języka angielskiego (lub innych) będzie dodatkowym atutem. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość szkoleń i rozwoju osobistego.Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji. Opiekę medyczną. Możliwość pracy na cały lub część etatu.

Nauczyciel przedszkolny
Nauczyciel przedszkolny
Wrocław 30+ kilka dni temu

Do punktu przedszkolnego we Wrocławiu na Sępolnie poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wymagane wykształcenie kierunkowe, kreatywność i zaangażowanie. Umiejętność pracy i nauczania w sposób inny niż standardowy (mile widziana znajomość zasad pedagogiki Montessori oraz alternatywnych form nauczania). Zdolność prowadzenia grupy na wysokim poziomie edukacyjnym. Dobra znajomość języka angielskiego (lub innych) będzie dodatkowym atutem. Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość szkoleń i rozwoju osobistego. Wynagrodzenie od 4000zł do 5500 zł w zależności od kwalifikacji. Opiekę medyczną. Możliwość pracy na cały lub część etatu.

Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Nauczyciel edukacji przedszkolnej
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Poszukujemy:osoby z pasją do pracy jako nauczyciel edukacji przedszkolnej. Praca na pełen etat od sierpnia/września 2021.Oferujemy:- stabilne zatrudnienie- umowę o pracę- swobodę w realizacji własnych pomysłów- współtworzenie nowoczesnej, alternatywnej edukacjiOczekujemy:- pozytywnej energii- umiejętności podążania za dzieckiem- otwartości na edukację alternatywną- chęci współtworzenia szkoły (nie tylko pracy w niej)- wykształcenia kierunkowe- zaangażowania w pracę- chęci do samorozwojuMile widziana znajomość pracy metodą Montessori. Chętnych kandydatów prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem: https://goo.gl/forms/9sLyzgkCid0UPajG2lub skorzystanie z linku na naszej stronie www.montessoriszkola.pl w zakładce praca.

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy: osoby z pasją do pracy jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Praca jest na pełen etat od sierpnia/września 2021. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę - swobodę w realizacji własnych pomysłów - współtworzenie nowoczesnej, alternatywnej edukacji Oczekujemy: - pozytywnej energii - umiejętności podążania za dzieckiem - otwartości na edukację alternatywną - chęci współtworzenia szkoły (nie tylko pracy w niej) - wykształcenia przedmiotowego oraz przygotowania pedagogicznego - zaangażowania w pracę - chęci do samorozwoju Mile widziana znajomość pracy metodą Montessori. Chętnych kandydatów prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem: https://goo.gl/forms/9sLyzgkCid0UPajG2lub skorzystanie z linku na naszej stronie www.montessoriszkola.pl w zakładce praca.

Nauczyciel fizyki
Nauczyciel fizyki
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Poszukujemy: osoby z pasją do pracy jako nauczyciel fizyki. Praca na część etatu (4h tygodniowo) od sierpnia/września 2021. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - swobodę w realizacji własnych pomysłów - współtworzenie nowoczesnej, alternatywnej edukacji Oczekujemy: - pozytywnej energii - umiejętności podążania za dzieckiem - otwartości na edukację alternatywną - chęci współtworzenia szkoły (nie tylko pracy w niej) - wykształcenia przedmiotowego oraz przygotowania pedagogicznego - zaangażowania w pracę Mile widziana znajomość pracy metodą Montessori. Chętnych kandydatów prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem: https://goo.gl/forms/9sLyzgkCid0UPajG2lub skorzystanie z linku na naszej stronie www.montessoriszkola.pl w zakładce praca.

Nauczyciel języka angielskiego
Nauczyciel języka angielskiego
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Poszukujemy: osoby z pasją do pracy jako nauczyciel języka angielskiego. Praca na pełen etat od sierpnia/września 2021. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - umowę o pracę - swobodę w realizacji własnych pomysłów - współtworzenie nowoczesnej, alternatywnej edukacji Oczekujemy: - pozytywnej energii - umiejętności podążania za dzieckiem - otwartości na edukację alternatywną - chęci współtworzenia szkoły (nie tylko pracy w niej) - wykształcenia przedmiotowego oraz przygotowania pedagogicznego - zaangażowania w pracę - chęci do samorozwoju Mile widziana znajomość pracy metodą Montessori. Chętnych kandydatów prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod adresem: https://goo.gl/forms/9sLyzgkCid0UPajG2lub skorzystanie z linku na naszej stronie www.montessoriszkola.pl w zakładce praca.