Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość Polska: Wszystkie miasta
Asystent/ka ds. Administracji Personalnej
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Twoje zadania:Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (skierowania, umowy, aneksy),Wprowadzanie i aktualizowanie danych pracowników i współpracowników w systemie kadrowo-płacowym,Przygotowywanie prostych zestawień i raportów,Wystawianie zaświadczeń dla Pracowników,Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,Pomoc przy wprowadzaniu danych do naliczania płac z umów o prace i umów cywilno-prawnych,Czuwanie nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej (wysyłanie i odbieranie dokumentów),Wsparcie Działu w bieżących zadaniach związanych z obsługą kadrowo-płacową. Zgłoś się do nas, jeśli jesteś osobą:Chcącą się rozwijać w kierunku Administracji Personalnej i Płac,Ambitną, nastawioną na rozwój, która nie boi się wyzwań,Dokładną w działaniu i terminową w wykonywaniu zadań,Odpowiedzialną i z dobrą organizacją pracy,Komunikatywną, ze zdolnością do szybkiego uczenia się,Znającą pakiet Office (Word, Excel, Outlook). Oferujemy:Zdobędziesz doświadczenie w jednej z wiodących firm na rynku motywacyjnych systemów pozapłacowych,Otrzymasz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,Proponujemy pracę w trybie hybrydowym (okres wprowadzenia 100% praca w biurze, z czasem 50% pracy w biurze)​,Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku (rozpocznij pracę między 9:00 a 10:00)Będziesz miał/a realne możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych​,Będziesz częścią zgranego zespołu, nastawionego na współpracę w miłej atmosferze. Miejsce pracy: Biuro Główne Medicover Al. Jerozolimskie 96 Warszawa (Sprawdź adres)