Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość Polska: Wszystkie miasta
Specjalista ds. obsługi Klienta Biznesowego
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Jeżeli jesteś osobą, która:posiada pierwsze doświadczenie w pracy z Klientem Biznesowym oraz potrafi dopasować produkty do potrzeb Klienta,zna procesy i produkty bankowe,posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,sprawnie posługuje się pakietem MS Office,jest nastawiona na realizację celów oraz współpracę w zespole,potrafi radzić sobie z presją czasu i konsekwentnie realizuje swoje obowiązki w pracy.Mile widziane:zna zagadnienia analizy finansowej przedsiębiorstw i procesy kredytowe. Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:obsłudze posprzedażowej Klientów Biznesowych,kontakcie mailowym i telefonicznym z Klientem Biznesowym,współpracy z innymi jednostkami w Banku,działaniach weryfikacyjnych i kontrolnych w obszarze klienta biznesowego. Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę w formie hybrydowej,pracę w oparciu o wartości - odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta,obszerny pakiet socjalny (kafeteria benefitowa, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 1 dzień na „U” itp.),ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego z językiem obcym
Kraków 30+ kilka dni temu

PRACA W KRAKOWIE ORAZ KATOWICACH! Obowiązki: -Zapewnianie terminowych płatności poprzez stały kontakt z klientem, -Tworzenie rozliczeń w systemie finansowym, -Nadzorowanie procesów płatności, -Zarządzanie portfelem Klientów oraz minimalizowanie należności wypłacanych nieterminowo, -Określanie przyczyn niewypłacalności oraz negocjowanie warunków. Wymagania: -Znajomość j. francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, niemieckiego, holenderskiego, hebrajskiego lub innego (min. B2) oraz j. angielskiego (min. B2), -Biegła obsługa komputera, -Umiejętność rozwiązywania problemów, -Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne, -Umiejętność pracy pod presją czasu, -Proaktywne podejście do zmieniającego się otoczenia, -Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Nasz Klient oferuje: -Stabilne zatrudnienie wraz z nastawieniem na długoterminową współpracę, -Wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej kariery, -Regularny i profesjonalny pakiet szkoleń, -Szeroki wachlarz benefitów - karta multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych, -Praca z zespołem oparta na transparentnych zasadach, -Jasno dookreślony zakres obowiązków stanowiskowych. !!! Zainteresowany? Prześlij do nas swoje aktualne CV w j. angielskim!

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Warszawa 30+ kilka dni temu

Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego z j. niemieckim Lokalizacja: Warszawa Zakres obowiązków: - Bieżąca obsługa klientów biznesowych w kwestiach związanych z zarządzaniem zamówieniami, - Kontakt z klientem telefoniczny oraz e-mailowy, - Obsługa systemu SAP i dokumentacji, - Zadania administracyjne, - Współpraca z globalnymi partnerami/oddziałami firmy. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. C1), - Dobra znajomość języka angielskiego min. B1, - Doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego z krajów niemieckojęzycznych, - Doskonałe umiejętności komunikacyjne. Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pierwsza okres próbny 3 miesiące, później czas nieokreślony w środowisku międzynarodowym, - Możliwość używania i rozwijania umiejętności językowych, - Profesjonalne szkolenia, - Praca w systemie hybrydowym, - Bogaty pakiet benefitów. Przesyłając CV prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią: \Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Doradca Klienta w Placówce Bankowej- Chełmża
849000 zł
Chełmża 30+ kilka dni temu

GŁÓWNE ZADANIA:- Aktywna sprzedaż produktów bankowych dedykowanych klientom indywidualnym oraz biznesowym w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku,- Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta , utrzymanie najwyższego poziomu satysfakcji Klientów Banku,- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i udział w akcjach marketingowych,- Realizacja indywidualnych oraz oddziałowych planów sprzedażowych,- Wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego,-Odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji.POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:- Mocno dąży do realizacji stawianych wyzwań i celów, jest skuteczna i zdeterminowana,- Posiada łatwość prowadzenia rozmowy bezpośredniej (sprzedażowej) oraz telefonicznej, - Posiada minimum roczne doświadczenie pracy w placówce bankowej/w ubezpieczeniach/call center lub na stanowisku sprzedażowym,- Chce się rozwijać i szybko się uczy nowych rzeczy, posiada zdolności komunikacyjne,- Ceni pracę zespołową, spełnia cele zarówno indywidualne jak i wspiera w dążeniu do celu zespół,- Jest kreatywna i pomysłowa, sumienna i odpowiedzialna,- Posiada wykształcenie minimum średnie.OFERUJEMY:- Pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę w placówce bankowej,- Stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym,- Pracę w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku,- Profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (w tym szkolenia sprzedażowe),- Pracę w przyjaznym, ambitnym zespole,- Przewidywalność pracy – jasne i klarowne zasady współpracy.- Możliwość angażu na "Specjalista ds. klienta biznesowego" oraz "Kierownik placówki"Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem.