Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Pracownik Produkcji - Catering Dietetyczny
nowe Opole 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: Dołącz do naszego zespołu jako Pracownik Produkcji! W cateringu dietetycznym, specjalizujemy się w dostarczaniu zdrowych, zbilansowanych posiłków naszym klientom. Jesteśmy obecnie w poszukiwaniu zaangażowanego pracownika na stanowisko w dziale produkcji, gdzie głównym zadaniem będzie pakowanie produktów do pojemników.Godziny pracy: 6:00 - 14:00Obowiązki:Pakowanie przygotowanych posiłków do pojemnikówPrzestrzeganie standardów higieny i bezpieczeństwa żywnościDbanie o porządek na stanowisku pracyWspółpraca z zespołem kuchennym i logistycznymWymagania:Ważna książeczka sanepidowskaMile widziane doświadczenie w pracy w branży spożywczej lub gastronomicznejUmiejętność pracy w szybkim tempieOdpowiedzialność i zaangażowanieUmiejętność pracy w zespoleOferujemy:Stabilne zatrudnienie na pełen etatPrzyjazną atmosferę i wsparcie zespołuMożliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętnościAtrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętnościAplikowanie: Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, wyślij swoje CV.