Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Zatrudnimy Recepcjonistkę - Umowa o pracę
nowe Nowa Ruda 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: Poszukujemy pracownika na stanowisko recepcjonisty/ ki. Doświadczenie nie jest wymagane wybrany kandytat zostanie przy uczony do pracy. • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowy • przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych • prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości • wystawianie dokumentów sprzedażowych/ raportowych Wymagania: • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunkowe mile widziane) • doświadczenie i znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem • odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi • wysoka kultura osobista • znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office Oferujemy: • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku • pracę w młodym i ambitnym zespole • szkolenia stanowiskowe • możliwość rozwoju i samorealizacji • atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia) Dla osób z zewnątrz pomoc w zakwaterowaniu Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze

Restauracja & Hotel SPA 3 *
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy - kucharza - kucharkę ,pomoc do kuchni , barmana ,recepcjonistkę ( przyuczymy ) pokojówki- zapewniamy mieszkanie z wyżywieniem stała praca całoroczna , umowa o pracę do uzgodnienia ,na bardzo dogodnych warunkach ,miejsce pracy kolo Kościerzyny - POMORSKIE Kontakt Manager Zofia telef 662 - pokaż numer telefonu - http://www.hotelniedzwiadek.pl/