Sortowanie:
Znaleziony: 94 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Prace ogrodnicze
Prace ogrodnicze
nowe 30+ kilka dni temu

WitamZatrudnię osobę do prac ogrodniczych z doświadczeniem lub bez doświadczenia.Będzie pomagać przy pracach: zakładanie trawników ( z siewu, z rolki) pielęgnacja ogrodów, budowa ogrodów, grabienie ziemi sadzenie drzewek, krzaków itp.koszenieukładanie ścieżek, alejekmontaż obrzeży trawnikowych(palisad)układanie agromatysiatki na kretypozostałe prace ogrodnicze

Prace ogrodnicze
Prace ogrodnicze
30+ kilka dni temu

Pracownik do prac ogrodniczych i stolarskich, praca 5 dni w tygodniu. Mile widziane prawo jazdy

prace ogrodnicze
prace ogrodnicze
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do prac ogrodniczo - porządkowych na terenie Warszawy i Pruszkowa . Praca w godzinach 6-14 .od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków: grabienie, sprzątanie terenów zielonych, koszenie, pielenie, przycinanie krzewów.Wymagania :nienaganny stan zdrowia, obsługa urządzeń ogrodniczych , mile widziane prawo jazdy kat B oraz znajomość branży ogrodniczej.Proszę o kontakt tel.607 261 607 Paweł.

Prace ogrodnicze
Prace ogrodnicze
30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do pracy w charakterze ogrodnika w Rodzinnym Parku Tematycznym "Magiczne Ogrody w Trzciankach/ k. JanowcaWymagania:·        Doświadczenie w pracy w ogrodnictwieosoby pełnoletniepunktualnośćZakres obowiązkówprojektowanie, urządzanie i pielęgnacja ogrodukoordynowanie kilkuosobowym zespołem pracownikówOferujemyterminowe wynagrodzenieelastyczny grafikpraca sezonowa z możliwością dłuższej współpracy W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. 

Prace ogrodnicze
Prace ogrodnicze
30+ kilka dni temu

Szukam osób do prac w ogrodzie, proste prace związane z koszeniem itd …

Prace ogrodnicze
Prace ogrodnicze
Mosty 15 dni plecy

Co oferujemy?wypłatę wynagrodzenia w dniówkachmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinmożliwość zdobycia doświadczeniaCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazOczekujemy gotowości:do pracy w weekendyBenefity:elastyczny czas pracyDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1

Zlecę prace ogrodnicze Wrocław Krzyki
Zlecę prace ogrodnicze Wrocław Krzyki
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zlecę prace w ogrodzie: ułożenie agrowłókniny i ekobordów, sadzenie roślin, wysypanie żwirku, ułożenie płyt chodnikowych w żwirku, ułożenie płyt elastycznych pod plac zabaw (podbudowa przygotowana), zbicie donic drewnianych i przygotowanie warzywnika (agrowłóknina, keramzyt, ziemia, nasadzenia). Wymagana podstawowa wiedza na temat sadzenia roślin, punktualność i skrupulatność. Zapewniam narzędzia ogrodnicze, ziemię, agrowłókninę, ekobordy, wodę i rośliny. Wynagrodzenie do uzgodnienia - za całość lub dniówki 8 h. Rozpoczęcie pracy jak najszybciej, preferowana data 7 czerwca. Lokalizacja Wrocław, Bieńkowice.

porządkowe prace ogrodnicze
porządkowe prace ogrodnicze
Puszczykowo 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do drobnych prac porządkowych i pielęgnacji ogrodu. Praca dorywcza w razie potrzeb.

Prace ogrodnicze, porządkowe.
Prace ogrodnicze, porządkowe.
Katowice 30+ kilka dni temu

Poszukujemy do dorywczej pracy przy utrzymaniu terenu wokół naszej placówki osobę z doświadczeniem w pielęgnacji roślin.Chcemy zlecić:· sprzątanie,· odśnieżanie,· koszenie trawy,· przycinanie krzewów,· czyszczenie kostki.Praca dorywcza w dowolne dni tygodnia, w tym w sobotę.https://g.page/nlclinic-katowice?shareOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 793521280.

Złota rączka, utrzymanie nieruchomości, prace ogrodnicze.
Złota rączka, utrzymanie nieruchomości, prace ogrodnicze.
Szczecin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię na stanowisko konserwator nieruchomości do pomocy przy utrzymaniu obiektów, w tym prace ogrodnicze. Miłe widziany zmysł techniczny, umiejętność wykonywania drobnych napraw elektrycznych i budowlanych. Warunek konieczny prawo jazdy, miłe widziane prawo jazdy. Forma zatrudnienia do ustalenia. Wymiar czasu pracy: początkowo 1/2 etatu, docelowo po wdrożeniu w obowiązki może to być cały etat. CV nie jest wymagane, w takim wypadku proszę o wysłanie kilku słów o sobie (wcześniejsze zajęcia, posiadane umiejętności, uprawnienia, itp.) albo załączenie CV.

Praca ,ogrodnik , prace ogrodnicze
Praca ,ogrodnik , prace ogrodnicze
Ostróda 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika mężczyznę do naszej firmy.Praca od poniedziałku do piątku, soboty do ustalenia.Obecnie poszukujemy osoby do pracy przy pielęgnacji i zakładaniu ogrodów .Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej .Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.Praca na stałe, lub sezonowo, również dla uczniów i studentów. 

PRACE OGRODNICZE SUCHY LAS
PRACE OGRODNICZE SUCHY LAS
Poznań 30+ kilka dni temu

Zlecę cięcie drzew iglastych oraz owocowych w miejscowości Suchy Las.Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

Wiosenne prace ogrodnicze LGS
Wiosenne prace ogrodnicze LGS
Lublin 30+ kilka dni temu

Zapraszamy do wiosennych prac w naszym gospodarstwie szkółkarskim. Praca jest z sadzonkami krzewów jagodowych. Przekrój obowiązków jest różnorodny, a w zależności od rodzaju danej pracy może być ona na akord, bądź na stawce godzinowej.O szczegóły aktualnie prowadzonych prac można spytać telefonicznie.Pracujemy pon-sob 8-18. W pracy należy się stawić o 7:45 na zbiórkę organizacyjną. Przerwa jest 12:30-13:30. Jest możliwość pracy od przerwy (13:30), jeśli komuś bardziej odpowiadają godziny popołudniowe. Dojeżdżają do nas autobusy 8 i 25 (wysiadka na przystanku Hotel Pod Kasztanami i ok 250m dalej chodnikiem)oraz autobus 78 (wysiadka na przystanku Zemborzyce kościół i ok 400m w stronę Lublina)Nie zapewniamy zakwaterowania.Adres firmy:Licencjonowane Gospodarstwo Szkółkarskie Krystyna Krzewińskaul. Krężnicka 10020-518 Lublin

Ogrodnik prace ogrodnicze wycinki koszenia
Ogrodnik prace ogrodnicze wycinki koszenia
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Praca! Praca!Poszukujemy pracowników do naszej firmy.Praca od poniedziałku do piątku po 8-10 godzin dziennie, soboty do ustalenia.Wynagrodzenie na rękę 15-20 zł/ godzinę w zależności od formy zatrudnienia i kompetencji. Obecnie poszukujemy osób do n/w prac;- koszenie (wykaszarka, kosiarka, ciągniczek) - wycinka drzew - pomocnik - obsługa rębaka - pomocnik - pielęgnacja ogrodów- zakładanie ogrodów- wycinka drzew Mile widziane doświadczenie w branży ogrodniczej. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.Praca na stałe, lub sezonowo, również dla uczniów i studentów.  Możliwość przyuczenia na pilarza. Jeśli pijesz nałogowo, lub masz problem z codziennym dotarciem do pracy - nie dzwoń. Siedziba firmy w miejscowości Tryszczyn.Praca - Bydgoszcz i okoliceZapraszam do kontaktu przez wiadomość, lub 603 - pokaż numer telefonu -Jeśli nie odbieram proszę o SMS - oddzwonię.

Pracownik prace ogrodnicze i porządkowe
Pracownik prace ogrodnicze i porządkowe
Wrocław 30+ kilka dni temu

Szukamy pracownika do prowadzenia prac ogrodniczych i porządkowych na terenie Wrocław - Śródmieście.Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu. Okres zatrudnienia do 2 lat.Preferowanie umiejętności praca kosiarką, kosą spalinową , nożycami do żywopłotu.Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności.Kontakt tel. 602286892 w godzinach 9-16.

Wiosenne prace ogrodnicze - zapraszamy sprytne kobiety
Wiosenne prace ogrodnicze - zapraszamy sprytne kobiety
Lublin 30+ kilka dni temu

Zapraszamy do wiosennych prac w naszym gospodarstwie szkółkarskim. Praca jest z sadzonkami krzewów jagodowych. Przekrój obowiązków jest różnorodny, a w zależności od rodzaju danej pracy może być ona na akord, bądź na stawce godzinowej. Szczególnie zapraszamy zwinne, sprytne kobiety do pracy na akord.O szczegóły aktualnie prowadzonych prac można spytać telefonicznie.Pracujemy pon-sob 8-18. W pracy należy się stawić o 7:45 na zbiórkę organizacyjną. Przerwa jest 12:30-13:30. Jest możliwość pracy od przerwy (13:30), jeśli komuś bardziej odpowiadają godziny popołudniowe. Wypłaty są codziennie o 18. Jeśli ktoś kończy pracę przed fajrantem, to również jest możliwość odebrania wypłaty wcześniej, tyle ile zarobił do danej godziny.Jest możliwość pracy elastycznej, w różne dni tygodnia - nie ma konieczności przychodzenia codziennie.Nie wymagamy CV, ani doświadczenia, przyjmiemy każdego. Praca jest prosta, zapewniamy podstawowe szkolenie dla nowych osób. Zapraszamy każdą chętną osobę. Dojeżdżają do nas autobusy 8 i 25 (wysiadka na przystanku Hotel Pod Kasztanami i ok 250m dalej chodnikiem)oraz autobus 78 (wysiadka na przystanku Zemborzyce kościół i ok 400m w stronę Lublina)Nie zapewniamy zakwaterowania.Adres firmy:Licencjonowane Gospodarstwo Szkółkarskie Krystyna Krzewińskaul. Krężnicka 10020-518 Lublin

Praca na plantacji trawy, prace ogrodnicze
Praca na plantacji trawy, prace ogrodnicze
30+ kilka dni temu

Szukam pracowników do pracy na plantacji trawy oraz przy pracach ogrodniczych. Wymagania: - dyspozycyjność - rzetelność - chęci do pracy - miele widziane doświadczenie - mile widziane prawo jazdy kat.B Oferujemy: - możliwość noclegu - wynagrodzenie w zależności od zaangażowania - miła atmosfera ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL. 510610268

Koszenie trawy, inne prace ogrodnicze, mała architektura
Koszenie trawy, inne prace ogrodnicze, mała architektura
Świdnik 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do prac ogrodniczych.Głównie koszenie oraz prace związane z obsługą ciągnika jednoosiowego wraz z przystawkami.Pielęgnacja drzew i krzewów.Drobne prace budowlane.Wymagane prawo jazdy kategorii B - obowiązkowoUmowa zlecenie 20 zł / godzina

Prace ogrodnicze przy budowie dróg dla dwóch osób
Prace ogrodnicze przy budowie dróg dla dwóch osób
Suwałki 30+ kilka dni temu

Dzień dobry,Szukam dwóch pracowników do zakładania trawników przy budowie drogi S61 Suwałki.Zakres prac to grabienie skarp i sianie trawy. Okres zatrudnienia - od zaraz do końca sezonu budowlanego. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.

Prace remontowo ogrodnicze
Prace remontowo ogrodnicze
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię Pana do prac budowlano ogrodniczych na pełen etat .wszelkie pytania udzielam telefonicznie .

Zatrudnię ogrodnika
Zatrudnię ogrodnika
Dobrzany 30+ kilka dni temu

prace ogrodnicze zakładanie ogrodów nawadnianie sadzenie drzew firma 10 pracowników

Praca w gospodarstwie rolnym.
Praca w gospodarstwie rolnym.
30+ kilka dni temu

Oferuję pracę w gospodarstwie rolnym. Do obowiązków należą m.in. prace w polu - orka, talerzówka, siew, itp., prace porządkowe, czyszczenie, załadunek/rozładunek zboża, prace ogrodnicze. Czas pracy i wynagrodzenie do ustalenia.

Prace ogrodowe, porządkowe.
Prace ogrodowe, porządkowe.
Łódź 30+ kilka dni temu

Prace ogrodowe, porządkowe, mile widziane doświadczenie ogrodnicze. Stała praca, oferta prywatna, wynagrodzenie godzinowe.

Centrum Ogrodnicze
Centrum Ogrodnicze
30+ kilka dni temu

Praca dla Kobiety-pielęgnacja kwiatów-Prace porządkowe w szklarni-pomoc przy obsłudze klientaMile widziane wykształcenie Ogrodnicze

Praca
Praca
Płońsk 30+ kilka dni temu

Prace porządkowe ogrodnicze na terenie mst. Warszawa zapewniamy dojazd.zatrudnimy mężczyzn/ i również kobiety Więcej info tel.601709253

Praca w ogrodnictwie
Praca w ogrodnictwie
Ostrowiec Świętokrzyski 30+ kilka dni temu

Praca w gospodarstwie ogrodniczym w Szewnie. Praca fizyczna- podlewanie, sadzenie, plewienie i tym podobne prace ogrodnicze. Praca sezonowa.

Ogrodnik, pielęgnacja zieleni
Ogrodnik, pielęgnacja zieleni
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma świadcząca usługi ogrodnicze zatrudni wykwalifikowanego ogrodnika. Wymagania : znajomość zasad pielęgnacji zieleni, doświadczenie, dobry stan zdrowia, wykształcenie ogrodnicze, rolnicze.Oferujemy pracę w zespole na stanowisku ogrodnika . Umowa o prace , dobre warunki finansowe i pracownicze.Proszę o kontakt tel. 695100696 lub cv na maila.

PRACA koszenie, pielęgnacja zieleni
PRACA koszenie, pielęgnacja zieleni
Katowice 30+ kilka dni temu

Pilnie! Koszenie, grabienie, cięcie żywopłotów i inne prace ogrodnicze. Praca dla dwóch osób, Katowice i okolice, 18,50 zł brutto/godzinę. Proszę dzwonić.

Prace ogrodowo-budowlane
Prace ogrodowo-budowlane
30+ kilka dni temu

Poszukiwana osoba do dbania o ogród i dom, prace porządkowo-budowlano- ogrodnicze. Praca stała pn-pt: 8-15.00, miejscowość Baranów obok Grodziska Mazowieckiego

Ogrodnik w Gospodarstwie Ogrodniczym
Ogrodnik w Gospodarstwie Ogrodniczym
Kuriany 30+ kilka dni temu

Gospodarstwo Ogrodnicze zatrudni pracowników na stanowisko: ogrodnikZakres obowiązków Panowie/Panie:- prace gospodarcze- prace porządkowe· przygotowywanie podłoża do roślin- przygotowanie materiału do sprzedaży – wybieranie, czyszczenie, pakowanie- prace w namiotach i w szkółce przy pielęgnacji roślin- podlewanie roślin, sadzenie roślinDoswiadczenie nie wymagane, jedynie chęci do pracyMiejsce pracy: Kuriany

Praca w ogrodnictwie
Praca w ogrodnictwie
30+ kilka dni temu

Gospodarstwo ogrodnicze zatrudni osobę do pracy gospodarczo - ogrodniczej. Zakres wykonywanych prac: - przesadzanie, wysadzanie roślin - przygotowywanie podłoża do uprawy kontenerowej (doniczkowej) - przygotowywanie kwater do ustawiania kontenerów z nowymi nasadzeniami - prace konserwatorskie - prace porządkowe - prace pielęgnacyjne - koszenie trawy - kosiarka samojezdna oraz podkaszarka - dowóz roślin do klientów (prawo jazdy kat B)

Zatrudnie pracownika do prostych prac ogrodowych
Zatrudnie pracownika do prostych prac ogrodowych
30+ kilka dni temu

Potrzebna osoba do pomocy w ogrodzie. Może być kobieta. Ważne są dobre chęci i umiejętnosć słuchania. Mile widziane prawo jazdy. Prace ogrodnicze w stałym miejscu.

Praca w ogrodnictwie
Praca w ogrodnictwie
Golina 30+ kilka dni temu

Witam Zatrudnię panie do pracy w parkach - pielenie chwastów , drobne prace ogrodnicze Praca na miejscu w Jarocinie w godz. 8-16 . Umowa o pracę . Zachęcam

Zatrudnię pracownika do prac OGRODNICZYCH
Zatrudnię pracownika do prac OGRODNICZYCH
Kobyłka 30+ kilka dni temu

Tak jak w tytule zatrudnię pracownika do prac ogrodniczych (konserwacja, zakładanie ogrodów oraz prace około ogrodnicze).Praca od zaraz.Osoby zainteresowane proszę kontaktować się na numer 600765644

Koszenie przydomowych trawników praca na sezon letni
Koszenie przydomowych trawników praca na sezon letni
Katowice 30+ kilka dni temu

Zlecę na cały sezon letni koszenie trawnika i dodatkowe prace ogrodnicze w dwóch domach w Katowicach Zarzeczu i Katowicach Piotrowicach.Telefon 600 277 828 lub 506 058 892

Praca dodatkowa fizyczna w gospodarstwie
Praca dodatkowa fizyczna w gospodarstwie
Pszczyna 30+ kilka dni temu

Poszukuje osoby do pomocy w gospodarstwie rolnym, minimum 1x tygodniu. m.in. Koszenie trawy, drobne prace ogrodnicze i budowlane. Miejsce pracy Pszczyna. Prawo jazdy kat T. mile widziane.

Pomoc ogrodnika.
Pomoc ogrodnika.
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Witam. Poszukuję mężczyzny do pomocy na ogrodach. Mile widziana osoba która będzie umiała wykonać podstawowe prace ogrodnicze. Najlepiej żeby był to ktoś z okolic Tarnowskich Gór. Kontakt tylko telefoniczny.

Pracownik gospodarczy – „Złota Rączka”
Pracownik gospodarczy – „Złota Rączka”
Poznań 30+ kilka dni temu

3-gwiazdkowy Hotel w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko:Pracownik gospodarczy – „Złota Rączka”Zakres obowiązków:drobne prace budowlano-remontowe,usuwanie usterek,prace ogrodnicze,prace gospodarcze.Wymagania:czynne prawo jazdy kat. Bmile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuGodziny pracy do uzgodnienia (1/2 etatu w zakresie: pn.-pt. 7:00 – 16:30)Miejsce pracy: Poznań, NaramowiceUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Praca w ogrodnictwie
Praca w ogrodnictwie
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma ogrodniczo poszukuje pracowników na stałe. Praca na terenie Warszawy. Obowiązki: - Prace pielęgnacyjne w przestrzeniach zielonych, - Koszenie terenów zielonych - Przycinanie krzewów oraz żywopłotów - Pielenie, nasadzenia oraz inne prace ogrodnicze, - Prace porządkowe w miarę potrzeb, Wymagania: - prawo jazdy(mile widziane) - doświadczenie w zawodzie (mile widziane) - doświadczenie w obsłudze urządzeń ogrodowych (mile widziane) - umiejętność pracy w zespole, - odpowiedzialność, zaangażowanie

Praca w ogrodzie
Praca w ogrodzie
Radlin 30+ kilka dni temu

Praca w ogrodzie, drobne prace budowlane, cięcia, grabienie, sadzenie roślin, kopanie. Praca od 7 do 15. Praca sezonowa, poszukiwane osoby bez nałogów z prawem jazdy kat. B, umiejące obsługiwać maszyny ogrodnicze.

Praca w firmie ogrodnicze
Praca w firmie ogrodnicze
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy mężczyznę do firmy ogrodniczej. - pomoc przy zakładaniu trawników z rolki - równanie terenów - pomoc przy zakładaniu systemów nawadniania - inne prace ogrodnicze Najlepiej osoby z Środy, Nekli, Miłosławia, Wrześni. Praca w okolicach Środy Wielkopolskiej. Zapeniam dojazd.

Utrzymanie obiektu „złota rączka”
Utrzymanie obiektu „złota rączka”
30+ kilka dni temu

Zatrudnię na stanowisko konserwator nieruchomości do pomocy przy utrzymaniu obiektów, w tym prace ogrodnicze. Obowiązki : - bieżąca konserwacja instalacji i urządzeń -koszenie trawy ,przycinanie roślin · prace ogólnobudowlane · drobne naprawy sprzętu · diagnozowanie oraz usuwanie bieżących usterek i awarii Oferujemy: -Umowę o pracę -Zakwaterowanie dla chętnych -Samochód służbowy -Stabilność zatrudnienia -Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole

Praca dla  OGRODNIKA - Koszalin
Praca dla OGRODNIKA - Koszalin
Koszalin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię ogrodnika do pracy na prywatnej posesji.Zakres obowiązków:sadzenie i pielęgnowanie roślin,podstawowa znajomość gatunków i odmian roślin ozdobnych oraz wiedza z zakresu ich pielęgnacjiprace ziemne,pielęgnacja trawników,obsługa urządzeń ogrodniczych,przycinanie, formowanie żywopłotów,inne prace ogrodnicze.

Zatrudnimy ogrodników, brukarzy
Zatrudnimy ogrodników, brukarzy
30+ kilka dni temu

Praca dla ogrodników, brukarzy, kamieniarzy Miejsce Pracy Rogówko, Toruń, kujawsko-pomorskie, Golub Dobrzyń, Chełmża, Kowalewo pomorskie, Lipno ZAPEWNIAMY CAŁOROCZNE ZATRUDNIENIE Prace ogrodnicze:,zakładanie trawników, nawodnienia, pielęgnacje prace brukarskie: kostka brukowa, granitowa, chodniki, ogrodzenia, obrzeża granitowe Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracach brukarskich, bądź ogrodniczych, prawo jazdy katB, obycie z prowadzeniem busa, umiejętność obsługi narzędzi spalinowych oraz elektrycznych sprawność fizyczna zapał do pracy, oferujemy umowę o prace na pełen etat obcokrajowcy mile widziani

Praca ogrodnik ogrodnictwo
Praca ogrodnik ogrodnictwo
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma ogrodnicza poszukuje pracowników. Prace ogrodnicze takie jak zakładanie trawników, zakładanie nawodnienia, sadzenie roślin czy pielęgnacja. Czas pracy: 10h Stawka: 17-20 zł/h netto Ruszamy z Ursynowa, ale działamy na terenie całej Warszawy. Proszę o kontakt telefoniczny: 509 138 895

Zatrudnię ogrodnika z doświadczeniem
Zatrudnię ogrodnika z doświadczeniem
Kielce 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego ogrodnika do zagospodarowania terenu zieleni.Zakres obowiązków:• kompleksowe usługi ogrodnicze• projekt, realizacja ogrodu•przygotowanie terenu pod ogród•zakładanie trawników siewu lub rolki• ukształtowanie terenu, prace ziemne• nasadzenia roślin, drzewa, krzewów Wymagane umiejętność i doświadczenie w budowie terenów ogrodów.Praca w Kielcach.

Pomocnik sprzedawcy - maturzyści, studenci, inni- praca sezonowa
Pomocnik sprzedawcy - maturzyści, studenci, inni- praca sezonowa
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pomocnika do sprzedaży roślin ogrodowych w firmieCentrum Ogrodnicze JustynaPraca sezonowa dla maturzystów i studentów w godzinach poniedziałek-piątek 8-18sobota 8-17Nie wymagamy doświadczeniaStawka za godzinę - 18,30 bruttoZakres obowiązkówpomoc przy sprzedaży roślinpakowanie roślinpodlewanieczyszczenieinne prace ogrodniczeCv prosimy wysyłać na maila

Zatrudnię od zaraz ogrodnika pilarza
Zatrudnię od zaraz ogrodnika pilarza
Skawina 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do prac ogrodniczych Prace ogrodnicze: przygotowanie terenu pod inwestycje, Wycinka drzew ,mielenie gałęzi rębakiem , koszenie trawy kosą spalinową ,kosiarką bijakową , ciągnikiem Rolniczym Wymagania: -Mile widziane doświadczenie w pracy,panów do 45 rokuPrawo jazdy kat.B,sprawność fizyczna ,chęci do pracy.

Praca w ogrodzie
Praca w ogrodzie
Milanówek 30+ kilka dni temu

Dam pracę ogrodnikowi na terenie prywatnej posesji w Milanówku. Czyszczenie i naprawa oczka wodnego, przygotowanie ziemi pod nasadzenia, wykonanie nasadzeń, nawożenie, grabienie, pielenie, sprzątanie terenu i inne prace ogrodnicze. W czerwcu praca codziennie, a później w zależności od potrzeb - jeden lub dwa dni w tygodniu.

Praca w ogrodzie Rogoźnik k.Będzina
Praca w ogrodzie Rogoźnik k.Będzina
Bobrowniki 30+ kilka dni temu

Do wykonania zajęcia ogrodnika. Koszenie trawnika, przycinanie drzewek, grabienie , sadzenie.Praca w okresie od marca do października.W sezonie wiosennym więcej pracy ( prace porządkowe po zimie ) w okresie letnim przede wszystkim regularne koszenie trawy, jesienią przygotowanie ogrodu do zimy.Praca wg ustalonego grafika.Posiadamy narzędzia ogrodnicze niezbędne do wykonania pracy.