Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Pracownik obsługi fermy drobiu
nowe Ujazd 12 dnia plecy

Twój zakres obowiązków:wykonywanie prostych prac związanych z hodowlą drobiu m.in.:kontrola wagi stada,monitoring sztuk padłych,obserwacja zachowań ptaków,reagowanie na alarmy, awarie oraz inne potrzeby na fermie;Nasze wymagania:zaangażowanie w codzienną pracęOferujemy:umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzeniewsparcie bardziej doświadczonych pracownikówPraca na fermie drobiu Olszowa (gmina Ujazd)Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod podany numer.

Pracownik do obsługi Fermy Drobiu
140000 zł
Kamień Pomorski 30+ kilka dni temu

Praca na Fermie Drobiu (hodowla)Miejsce pracy: teren województwa zachodniopomorskiego.Oferujemy:-Umowę o pracę,-Dobre warunki pracy,-Stabilne zatrudnienie,-Zakwaterowanie,Mile widziane małżeństwo / para oraz doświadczenie w pracy związanej z drobiarstwem.Więcej informacji udzielę telefonicznie.