Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Prosta praca online bez doświadczenia dolnośląskie
50006500 zł
nowe Wrocław 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą specjalizującą się w wypełnianiu wniosków online, rejestracji i weryfikacji. Poszukujemy osób do pracy zdalnej, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Praca jest prosta i nie wymaga doświadczenia. Obowiązki: Wypełnianie wniosków online Rejestracja i weryfikacja danych Sprawne poruszanie się w internecie Wymagania: Dostęp do internetu Podstawowa obsługa komputera lub smartfona Umiejętność poruszania się w internecie Oferujemy: Wynagrodzenie wypłacane tego samego dnia dowolną płatnością (BLIK, przelew bankowy, PayPal) Zarobki od 150 do 450 złotych dziennie, możliwe do wypłaty już pierwszego dnia Gotowa instrukcja - szczegółowe opisanie zadań Praca dla każdego, niezależnie od wieku czy doświadczenia Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij zgłoszenie o treści \"Praca wnioski 24pro 2023\" na adres mailowy: w n i o s k i 2 4 p r o @ i n t . p l (bez spacji) W odpowiedzi otrzymasz pierwszy pakiet zadań wraz z instrukcją. Czekamy na Twoje zgłoszenie! Pozdrawiamy serdecznie zespół: w n i o s k i 2 4 p r o @ i n t . p l