Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Inżynieria / Technika Polska: Wszystkie miasta
Mechanik / Elektromechanik  pojazdów samochodowych
Mechanik / Elektromechanik pojazdów samochodowych
nowe Gdynia 30+ kilka dni temu

Wynagrodzenie: od 3500 do 6000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość pobierania zaliczekmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinCzego oczekujemy?doświadczenia na podobnym stanowisku prawa jazdy kat. Bwykształcenia technicznego lub zawodowegoBenefity:elastyczny czas pracyszkolenia dodatkowe / możliwość zdobycia uprawnieńzniżki pracowniczeprywatna opieka medycznamożliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życieDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 6

Mechanik/elektromechanik pojazdów samochodowych
2900 zł
Gniezno 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby, która będzie mechanikiem - elektromechanikiem z doświadczeniem. Zależy nam na tym, aby kandydat potrafił obsługiwać oraz naprawiać samochody osobowe i dostawcze.Nasze wymagania:naprawa układu hamulcowego,naprawa zawieszeń,naprawa układu kierowniczego,naprawa układu napędowego,wymiana rozrządu,wymiana oleju w silniku oraz filtrów eksploatacyjnych,wymiana oleju w skrzyni biegów,umiejętność diagnozowania usterek,umiejętność korzystania z urządzeń diagnostycznych dedykowanych dla pojazdów samochodowych.Od kandydata oczekujemy zaangażowania w powierzane zadania.Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość poszerzania wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej.

Poszukiwany Mechanik / Elektromechanik pojazdów samochodowych
Bydgoszcz dzisiaj

Opis stanowiska:P.W. UNI-CAR" S.A. Autoryzowany Dealer marek Renault i Dacia w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisko mechanika - elektromechanika samochodowego·        samodzielna naprawa pojazdów w oparciu o technologię producenta·        uzupełnianie dokumentacji technicznej - zlecenia naprawy, zgodnie z obowiązującymi procedurami·        kontrola ponaprawcza pojazdu·        przeglądy okresowe samochodów Renault i DaciaOczekiwania w stosunku do kandydatów·         wykształcenie min. zawodowe, pożądane kierunkowe w zawodzie·         doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w branży motoryzacyjnej·         prawo jazdy kat. B·         energia zawodowa i motywacja do pracy·         wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z zespołem warsztatuOferujemy:·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę·         dobre warunki pracy w renomowanej firmie·         wsparcie i pomoc naszych doradców technicznych·         wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych · umiejętności·         możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach·         pakiet medyczny z dużym  zakresem świadczeń zdrowotnychOsoby zainteresowane prosimy o składnie CV  za pośrednictwem portalu lub osobiste dostarczenie dokumentów aplikacyjnych do P.W. UNI-CAR S.A. Bydgoszcz ul. Modrzewiowa 5 (salon RENAULT - sekretariat)Prosimy o zawarcie adnotacji dotyczącej wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych:

mechanik pojazdów samochodowych - PEUGEOT, CITROEN, OPEL
1400 zł
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Nr ref.: JSM/20223/01Miejsce pracy: Łódź W związku z rozwojem firmy poszukujemy Mechanika pojazdów samochodowych (ASO Jaszpol) dla marek Peugeot, Citroen i Opel, do którego obowiązków będzie należało:-       diagnozowanie usterek w tym związanych z elektroniką-       naprawa wszystkich podzespołów pojazdów o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego OCZEKUJEMY:-       wykształcenia min. zasadniczego w zawodzie mechanik samochodowy, elektromechanik samochodowy-       prawo jazdy kat. B-       doświadczenie na podobnym stanowisku-       bardzo dobra znajomość zagadnień mechaniki samochodowej-       umiejętność samodzielnej diagnozy i rozwiązywania problemów zakresu naprawy pojazdów samochodowych-       dobra organizacja pracy-       dbałość o powierzone narzędzia-       dokładność-       sumienność, uczciwość OFERUJEMY:-       ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej-       możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych-       bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi-       atrakcyjne wynagrodzenie-       zatrudnienie na podstawie umowy o pracę-       dostęp do obszernego pakietu szkoleń-      dodatkowe benefity w tym pakiet medyczny i karty sportowe  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko mechanik pojazdów samochodowych zgodnie z ogłoszeniem z dnia 30.06.2023 r. prowadzonego przez firmę Jaszpol.Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie moich danych było dobrowolne. Podstawa prawna: pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1 lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.