Sortowanie:
Znaleziony: 75 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca w Żabce
Praca w Żabce
nowe Zielona Góra 14 dnia plecy

Praca w Żabce w Zielonej Górze. Sklep w centrum miasta z łatwym dojazdem do pracy. Praca na 2 zmiany zawsze z drugą osobą. Mile widziane doświadczenie w handlu. Niedziele niehandlowe extra płatne. Zapraszam do kontaktu.

Praca w Żabce, Gdynia Obłuże
Praca w Żabce, Gdynia Obłuże
Gdynia 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do pracy w Żabce od zaraz - Gdynia Obłuże, Unruga. Pełny etat lub część/ do ustalenia. Praca przy obsłudze klienta, wykładaniu towaru, rozładunku dostaw. Praca zmianowa i w weekendy oraz niedziele niehandlowe. Wymagane badania sanepidowskie. Umowa zlecenie. Kontakt: Agnieszka 514-265-808/ Tomasz 607-663-348

Praca w Żabce (Wola Duchacka)
Praca w Żabce (Wola Duchacka)
Kraków 30+ kilka dni temu

Szukam pracownika, który ma pojęcie o pracy w Żabce. Sama zdaje sobie sprawę jak ciężka jest to praca i nie jest to tylko obsługa kasy, tego samego oczekuje od Pracownika...Oferuje: - miłą atmosferę - wynagrodzenie adekwatne do stażu i zaangażowania - pomoc w obsłudze sklepu na danej zmianie - umowę o pracę na część etatu Osoby zainteresowane zapraszam do przesłania CV

Praca w Żabce ul. Mrongowiusza
Praca w Żabce ul. Mrongowiusza
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy na stanowisku kasjer-sprzedawca w Żabce na ul. Mrongowiusza. Praca w tygodniu lub w weekendy. Do obowiązków pracownika należą: * aktywna sprzedaż z zachowaniem standardów, * pomoc w obsłudze dostaw, * utrzymanie czystości oraz dostępności produktów dla klientów, * inne zlecone zadania, Oferuję: * pracę w zgranym zespole, * elastyczny grafik, * premię uznaniową, Wymagana książeczka sanepidu. Mile widziany status ucznia (18+) lub studenta. Zdecydowane osoby zachęcam do kontaktu przez OLX.

Praca w Żabce - Kraków Łagiewniki
Praca w Żabce - Kraków Łagiewniki
Kraków 30+ kilka dni temu

Praca w Żabce.Oferuję pracę na stanowisku kasjer/sprzedawca w Żabce w galerii Solvay Park (Zakopiańska 105) Wymagania: status ucznia/studenta osoby w wieku 18-26 latjęzyk angielski w stopniu komunikatywnym umiejętność pracy w zespole posiadanie aktualnych badań oraz orzeczenia od lekarza medycyny pracy do celów sanitarno epidemiologicznych mile widziane osoby mieszkające w pobliżu sklepuCo oferuję:pracę w miłej atmosferze około 80-100h pracy miesięcznie umowę zlecenie elastyczny grafik, łatwy do pogodzenia ze szkołą lub studiami Chętne osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego lub osobistego w sklepie.

Praca w Żabce
Praca w Żabce
Mosina 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od zaraz na umowę o pracę w charakterze kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka przy ul. Śremskiej 84 w Mosinie. Wychodząc naprzeciw panującej opinii, wszelkie działania i obowiązki odbywają się zgodnie z KP wraz z zaktualizowanym działaniem w czasie panującej pandemii. Oferujemy: - Pracę w miłej i sympatycznej atmosferze,  - Premie uznaniowe zależne od zaangażowania i jakości pracy, - Stałe zatrudnienie, - Elastyczny czas pracy, - Możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowych, - Uczciwe warunki zatrudnienia, - Płatne szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska, - Po odbyciu szkolenia wstępnego umowa o pracę na okres próbny 3 miesięcy z możliwością przedłużenia, Wymagania: - Dobry kontakt z klientem, - Gotowość do pracy w systemie zmianowym, - Umiejętność pracy w zespole, - Sumienność i dokładność przy wykonywaniu obowiązków, - Punktualność i rzetelność, - Gotowość do pracy w weekendy, Podstawowe Zadania: - Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami, - Dbanie o ekspozycję towarów, - Wykonywanie podstawowych prac porządkowych w sklepie, Praca w trybie dwuzmianowym w godzinach od 6.00-14.30 i 14.30-23.00 Poszukiwane odpowiedzialne osoby. Mile widziana książeczka sanepid.  Zainteresowane osoby proszone są o składanie zgłoszeń i przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)",     Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Praca w Żabce
Praca w Żabce
Żywiec 30+ kilka dni temu

Poszukiwany student lub uczeń do pracy w Żabce w Pewli Małej na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia współpracy na dłuższy okres. Oferuję : -umowę zlecenie z możliwością dłużej współpracy na umowę o pracę -terminowe wypłaty + premię -miłą atmosferę w pracy -pracę na 2 zmiany Wymagania : -aktualna książeczka sanepidowska -wytrzymałość w szybkim tempie pracy -dyspozycyjność 7 dni w tygodniu -uczciwość i punktualność Zakres obowiązków : -otwarcie/zamknięcie sklepu -obsługa klienta zgodna ze standardami sieci Żabka -utrzymywanie porządku na sali sprzedaży/zapleczu -obsługa dostaw -wykładanie towaru Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w wiadomości prywatnej i oczekiwanie na kontakt z naszej strony.

Praca w Żabce ...
Praca w Żabce ...
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuje do pracy w żabce. Okolice dobrego pasterza. Mile widziani studenci. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem. Wymagane aktualne badania sanitarno epidemiologiczne bądź chęć ich wyrobienia. Zainteresowanych proszę o cv na mailaZakres obowiązków:-obsługa kasy fiskalnej,-obsługa dostaw-aktywna sprzedaż,-dokładanie towaru,-dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży

PRACA w Żabce
PRACA w Żabce
Ostrowiec Świętokrzyski 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie Żabka , obsługa kasy fiskalnej, dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów. Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych. Zapewnianie standardów czystości w sklepie i jego obrębie. Kontakt tylko telefoniczny 664 - pokaż numer telefonu -

PRACA W ŻABCE
PRACA W ŻABCE
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie ŻABKA w Zielonej Górze. Przyjmę osoby z doświadczeniem oraz bez doświadczenia. Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 668 - pokaż numer telefonu - .

Praca w Żabce Pabianice
Praca w Żabce Pabianice
Pabianice 30+ kilka dni temu

Praca w weekendy i ewentualnie czasem w tygodniu na zastępstwo. Obsługa klienta, dokładanie towaru, utrzymywanie porządku i ładu na sali sprzedaży.. Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez SMS lub mail.

Praca w żabce. Mickiewicza
Praca w żabce. Mickiewicza
Białystok 30+ kilka dni temu

Witam Przyjmę do pracy na stanowisko kasjera w sklepie żabka przy ulicy mickiewicza. Wymagana sumienność, punktualność i zaangażowanie. Mile widziany status studenta lub ucznia. Praca na popołudnia 14.30-23 oraz weekendy. 20-25h tygodniowo. CHĘTNE OSOBY PROSZĘ O WYSŁANIE CV. praca od zaraz.

Praca w Żabce Mokotów
Praca w Żabce Mokotów
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracowników do sklepu Żabka Warszawa ul. Puławska 116 Zapewniam: - atrakcyjne wynagrodzenia - pracę w miłej , przyjaznej atmosferze - Premie za audyt i tajemniczego klienta, Oczekuję: - osób otwartych na pracę z Klientem - gotowych pracować w systemie zmianowym, 7 dni w tygodniu. Szukam Osób z doświadczeniem i bez w pracy w sklepie Żabka zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki aktualną książeczką sanepidu również osób uczących się Twoje zadania: - profesjonalna obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedażowej - dbanie o ekspozycję towarów - zapewnienie standardów jakości i czystości w sklepie - przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru - Mile widziane osoby z doświadczeniem w handlu. Proszę o składanie ofert z Cv na adres mailowy piotr.nowakowski1977o2.pl Lub kontakt pod telefonem 792424820 lub zapraszam 6 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00

Praca w Żabce Komorniki
Praca w Żabce Komorniki
Komorniki 30+ kilka dni temu

Zatrudnię na stanowisko Kasjer-Sprzedawca do sklepu Żabka, ul. Jesionowa w Komornikach. Tylko osoby z doświadczeniem w pracy w sklepie Żabka.

Atrakcyjna praca w żabce
Atrakcyjna praca w żabce
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Panią\Pana zatrudnię do sklepu Żabka.Cały etat lub pól etatu albo weekendy.

Praca w Żabce Wawer
Praca w Żabce Wawer
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby na stanowisko Kasjer- Sprzedawca do sklepu przy ul. Bronowskiej. Stawka godzinowa 14zł -16zł (do ręki) w zależności od wykazanego doswiadczenia. Dodatkowo płatne niedziele niehandlowe i świąteczne. Premie dobre wyniki audytu i tajemniczego klienta. Praca zmianowa (8,5 godziny 6-14:30 i 14:30-23) Umowa zlecenie. Zakres obowiązków: • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy • obsługa kasy fiskalnej • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia przyjmowanie dostaw (sprawdzanie dostaw) Wymagania: • dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym oraz w weekendy ) • rzetelność i uczciwość • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie • komunikatywność Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie • wynagrodzenie zawsze na czas oraz dobra atmosfera pracy • elastyczny grafik Zainteresowane osoby proszę o przesłanie cv lub kontakt telefoniczny 791 993 923.

Praca w Żabce w Siedlcach
Praca w Żabce w Siedlcach
Siedlce 30+ kilka dni temu

Praca dla kasjera - sprzedawcy w sklepie Żabka. Praca na dwie zmiany w sklepie spożywczym

Praca w Żabce w Siedlcach
Praca w Żabce w Siedlcach
Siedlce 30+ kilka dni temu

Sklep Żabka w Siedlcach, praca od zaraz. Mile widziane doświadczenie w sklepie spożywczym.Kontakt: 515496304Proszę o przesłanie cv przez olx.

Praca w Żabce w Międzyzdrojach
Praca w Żabce w Międzyzdrojach
Międzyzdroje 30+ kilka dni temu

Witam Serdecznie , poszukujemy osoby chętne do pacy w Żabce w Międzyzdrojach , dogodne warunki , elastyczny grafik i miła atmosfera . Zapraszamy do kontaktu.

Praca w żabce kasjer sprzedawca
Praca w żabce kasjer sprzedawca
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Kasjer-Sprzedawca w sklepie Żabka Warszawa Śródmieście blisko ul. Jana Pawła Umowa zlecenie z możliwością po 3 miesiącach współpracy zmiany na umowę o prace Obowiązki: obsługa klienta dokładanie towaru na półki przyjęcie i obsługa dostaw obsługa kasy fiskalnej dbanie o porządek na sklepie Wymagania uczciwość zaangażowanie punktualność pracowitość książeczka sanepidu Oferuję pracę na dwie zmiany 6-14:30, 14:30 - 23 szkolenie z obsługi klienta premie uznaniowe w zależności od zaangażowania i wyników pracy Proszę o przesyłanie Cv wraz ze zdjęciem

Praca w Żabce od zaraz
Praca w Żabce od zaraz
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do sklepu Żabka, zlokalizowanego w okolicy Uniwersytetu Przyrodniczego. Wymagania spore, ale jeśli przyłożysz się do pracy jak trzeba, to godnie zarobisz. Proste. Nic więcej. Doświadczenie nie wymagane. Uczciwość na pierwszym miejscu. Co do reszty, na pewno się dogadamy. Zapraszam.

Praca w Żabce od zaraz
Praca w Żabce od zaraz
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer - sprzedawca. Szukam osoby otwartej, sumiennej, uczciwej, łatwo nawiązującej kontakty z klientem, pełnoletniej oraz posiadającej książeczkę sanepidowską lub chętną do jej wyrobienia. Gdzie: sklep Żabka, znajdujący się w Gdańsku Wrzeszcz osiedle Garnizon Zmiany: 6:00-14:00 l 14:00:23:00 Etat: pełny etat Umowa: Zlecenie Zarobki: 18,30 brutto z możliwością uzyskania premii! Zakres obowiązków: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta, obsługa kasy fiskalnej, rozładunek dostaw, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów oraz o czystość w sklepie. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, choć nie jest konieczne (zapewniam wstępne szkolenie). Zainteresowanych proszę o przesłanie CV poprzez wiadomość na OLX wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Praca w Żabce od zaraz
Praca w Żabce od zaraz
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam, poszukuję dwuch osób do sklepu żabka na stanowisko Kasjer/Sprzedawca. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za nienaganną obsługę klienta według standardów sieci, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o wygląd oraz zatowarowanie sklepu. Obowiązkowe posiadanie książeczki sanepidu i ukończone 18 lat. Praca dwuzmianowa 6.00-14.30 14.30-23.00 Poszukujemy osób, która posiada doświadczenie pracy w sklepie Żabka/Fresh zarobki 14/h do ręki sklep mieści się na ul.Łokuciewskuego na Bemowie Telefon do kontaktu 503045777 Beata

Praca w Żabce - centrum Goleniowa
Praca w Żabce - centrum Goleniowa
Goleniów 30+ kilka dni temu

Szukam miłą i energiczną osobę do pracy w Żabce (Goleniów). Wymiar pracy do uzgodnienia. Możliwość przejścia na umowę o pracę. Tel. 662 276 233

Praca w żabce WARSZAWA - Targówek
Praca w żabce WARSZAWA - Targówek
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam!Poszukuję osób chętnych do podjęcia pracy w żabce jako kasjer/ekspedient. Do obowiązków pracownika będą należeć między innymi:obsługa kasy,przyjmowanie dostaw,przyjmowanie i wydawanie paczek kurierskich,sprzedawanie kuponów lotto,dbanie o czystość i porządek na sklepie oraz zapleczu,dokładanie towaru na półkiwypiekanie pieczywa.Oferuję pracę zmianową w wymiarze 14:30 - 23, elastyczny grafik oraz premie za dni niehandlowe i pozytywny wynik weryfikacji.Wymagania:Punktualność, sumienność, uczciwośćAktualna książeczka sanepiduDobra znajomość języka polskiegoStawka godzinowa 15 zł na rękę.Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu przez OLX

Praca w Żabce od Maja
Praca w Żabce od Maja
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sklep Żabka szuka pracowników na stanowisko – Kasjer / Sprzedawca. Lokalizacja : Bròdno Stałe zmiany Tylko osoby z doświadczeniem pracy w Żabce. Do obowiązków pracownika należy : - obsługa klienta według standardów sieci - obsługa kasy fiskalnej - wykładanie towaru zgodnie ze standardami sieci -utrzymanie czystości i porządku w sklepie - przyjmowanie dostaw na I zmianach - kontrolę dat przydatności - przygotowywanie przekąsek na ciepło Oczekuję: - dyspozycyjności - punktualności - pracowitości i uczciwości, - zaangażowania - książeczki sanepid Oferuję : - 15 netto na rękę na początek (3 miesiące okres próbny na umowe zlecenie) - dodatkowe premie za zaangażowanie oraz dobrze wykonywane obowiązki - wynagrodzenie do 10-tego każdego miesiąca Zainteresowanych zapraszam na priv

Praca w Żabce (AL. NMP)
Praca w Żabce (AL. NMP)
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Przyjme do pracy w sklepie Żabka(AL.NMP.) Wymagana książeczka sanepidowska -Chęci do pracy -Uczciwość -Brak nałogów -Umowa o prace/zlecenie -Praca również dla studentów PRACA OD 5:00-14:00 14:00-23:00 Tel. 513 - pokaż numer telefnu

Praca w Żabce Poznań-Głuszyna
Praca w Żabce Poznań-Głuszyna
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy w charakterze kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka przy ul. Głuszyna w Poznaniu. Oferta skierowana do osób dyspozycyjnych. Praca w systemie dwu-zmianowym oraz w wybrane weekendy. Co oferujemy: -stawka 13 zł/h (netto), -pierwsza umowa na okres próbny, -pełny lub niepełny etat- kwestia do uzgodnienia, -bonus za prace w niedziele niehandlowe i święta, -możliwa premia uznaniowa, -praca w miłej atmosferze. Wymagania: -uczciwość, odpowiedzialność, komunikatywność, - aktualna książeczka sanepidowska, -mile widziane doświadczenie. Proszę o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Praca w Żabce osiedle Sobieskiego
Praca w Żabce osiedle Sobieskiego
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam szukamy do pracy w żabce jako kasjer/kasjerka szukamy osoby dyspozycyjnej czasowo zmiany są od 6:00 do 14:30 i od 14:30 do 23:00 stawka do uzgodnienia proszę o kontakt dyspozycyje osoby zdecydowane jest to mały sklep nie duza żabka która znajduje się na osiedlu Sobieskiego Zakrzów zainteresowane osoby proszę o kontakt pod nr tel 884 796 796

Praca w Żabce na Woli
Praca w Żabce na Woli
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię kasjera - sprzedawcę do sklepu Żabka w Warszawie na WoliOczekiwania:-punktualność-dyspozycyjność-uczciwość-doświadczenie nie jest wymagane ale mile widzianeOferujemy:-elastyczny grafik-miłą atmosferę-premie uznaniową-stabilne zatrudnienieObowiązki:-obsługa kasy fiskalnej-dbanie o czystość sklepu-wykładanie towaruSzukam osoby na stałe!Mile widziani studenciPraca w systemie 2-zmianowymUmowa o pracęKontakt osobisty pon. - pt. 8 - 14 ul. Wawrzyszewska 3Lub telefonicznyTel. 79*******60Proszę o NIE WYSYŁANIE CV

Praca w Żabce Izabelin b
Praca w Żabce Izabelin b
30+ kilka dni temu

Poszukiwane osoby do pracy w Żabce (Izabelin B) Wymagania: - komunikatywność - punktualność - dyspozycyjność - książeczka sanitarno-epidemiologiczna Obowiązki: - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o czystość - ekspozycja towaru - utrzymanie standardów sklepu 516624194

Praca w żabce cały etat
Praca w żabce cały etat
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam, poszukuje pracownika na pełen etat do sklepu żabka.Praca na dwie zmiany. 6-14, 14-23Stawka 15zl/h na start.Niedziele niehandlowe płatne w tym samym dniu 20zl/hSklep znajduje się przy ulicy Ruskiej.Książeczka sanepidowska również mile widziana , lub chęć jej wyrobienia.Zapraszam do kontaktu 79*****52.

Praca w Żabce Bystra ul.Szczyrkowska 166
Praca w Żabce Bystra ul.Szczyrkowska 166
30+ kilka dni temu

Witam przyjmę do pracy w Żabce lokalizacja Bystra ul.Szczyrkowska 166. Wymiar etatu i godziny pracy do uzgodnienia możliwość dopasowania godzin pracy do potrzeb pracowników. Zapraszam do kontaktu nr 606872110.

Praca w żabce  Wrocław Ul. Grabiszyńska
Praca w żabce Wrocław Ul. Grabiszyńska
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam! Poszukuję pracownika [najchętniej mężczyzny] do pracy w niedawno otwartym sklepie Żabka. Praca w systemie dwuzmianowym. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Praca w Żabce Gorzów Wlkp. Manhattan
Praca w Żabce Gorzów Wlkp. Manhattan
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Witam Poszukuję osoby chętnej do pracy w sklepie Żabka, znajdującym się na osiedlu Manhattan, na stanowisko Kasjer/Sprzedawca. Wymagane: -Uczciwość, odpowiedzialność, sumienność, punktualność -Gotowość do pracy w weekendy -Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz obsługa kasy fiskalnej i kolektora -Książeczka Sanitarno-epidemiologiczna Zakres obowiązków: -Obsługa klienta zgodnie ze standardem firmy -Obsługa kasy fiskalnej -Przyjmowanie i rozkładanie dostaw -Dbanie o estetykę sklepu -Kontrola terminów przydatności -Zapewnienie standardów czystości Oferujemy: -Atrakcyjne stawki godzinowe -Prace w systemie dwuzmianowym (6-23) -Elastyczny grafik -Możliwość dłuższej współpracy -Praca w miłej atmosferze -Profesjonalne wdrożenie i wsparcie -Wynagrodzenie zawsze na czas -Wsparcie ze strony pracodawcy Cv wraz ze zdjęciem proszę wysyłać poprzez portal olx

Praca w żabce Bałuty doły z doświadczeniem w sieci
Praca w żabce Bałuty doły z doświadczeniem w sieci
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukujemy miałem przyjaznej osoby najlepiej z doświadczeniem w sieci ale jeśli jesteś miłą i pracowita osoba chętnie wszystkiego cię nauczę. Dzwoń smialo okolice spornej Boya zielinskiego

Praca w fajnym zespole w Żabce
Praca w fajnym zespole w Żabce
Puławy 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka w Puławach . Praca w trybie 2 zmianowym. Zakres obowiązków: - dbanie o estetyczne wykładanie towaru - obsługi klienta zgodnych ze standardami w sieci Żabka - obsługa kasy fiskalnej - dbanie o czystości na sklepie i magazynie Od osób zainteresowanych wymaga się m. in. wysokiej kultury osobistej, punktualności, uczciwości oraz aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. CV proszę o przesyłanie na adres e-mail. Na wybrane ogłoszenia wyślemy odpowiedź zwrotną lub oddzwonimy.

Praca
Praca
Puławy 30+ kilka dni temu

Praca w żabce, wymagamy pracowitości, dbania o powierzone mienie, - uznajemy osoby niepalące.

Kasjer / Sprzedawca
Kasjer / Sprzedawca
Lublin 30+ kilka dni temu

Kasjer/sprzedawca w Żabce Pełny etat Praca w nowo otwartej Żabce na stanowisku kasjer / sprzedawca. Praca w Lublinie okolice Zalewu Zemborzyckiego Wymagania: doświadczenie w pracy na sklepie, obsługa komputera, drukarki( pakiet office), książeczka Sanepid, dyspozycyjność, chęć do pracy, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole. Praca w systemie 2 zmianowym również w weekendy i Święta. Stawka godzinowa uzależniona od zaangażowania. Dodatkowo premie uznaniowe zależne od obrotu sklepu Otwarcie Żabki grudzień 2020. CV można kierować na e- maila : @

Żabka Meissnera kasjer 16 netto
Żabka Meissnera kasjer 16 netto
Poznań 30+ kilka dni temu

Praca w żabce na ul. Meissnera. 16zl/h na rękę, dni niehandlowe 23zl. + Premię za weryfikację, tajemniczego klienta itd. Mile widziane doświadczenie. Praca od zaraz.

Praca sklep Żabka
Praca sklep Żabka
Poznań 30+ kilka dni temu

Praca w żabce na ul. Meissnera. 16zl/h na rękę, dni niehandlowe 23zl. + Premię za weryfikację, tajemniczego klienta itd. Mile widziane doświadczenie. Praca od zaraz.

Żabka Sochaczew Warszawska
Żabka Sochaczew Warszawska
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Zatrudnię energiczną osobę do pracy w żabce przy ul. Warszawskiej w Sochaczewie. Praca w milej atmosferze. Pelny etat, wysokie wynagrodzenie + premia zalezna od zaangazowania.

Oferuje prace w sklepie
Oferuje prace w sklepie
Katowice 30+ kilka dni temu

Przyjme pania do pracy w nowo powstajacej żabce. Oczekuje zaangażowania i uczciwosci. Wzamian oferuje prace w mlodym zespole godne warunki umowy .Praca w systemie dwuzmianowym .

sprzedawca kasjer
sprzedawca kasjer
30+ kilka dni temu

Zatrudnię ekspedientkę do sklepu Żabka w pełnym wymiarze czasu ,niedziele dodatkowo płatne.Wymagana książeczka sanepidowska. Praca dwu zmianowa ranna 6-14.00popołudniowa 14.00-22.00.Poszukuje osoby z doswiadczeniem w Żabce.

Szukam dwóch dziewczyn do pracy w Żabce
Szukam dwóch dziewczyn do pracy w Żabce
Lublin 30+ kilka dni temu

Szukam dwóch dziewczyn do sklepu Żabka. Praca w pełnym wymiarze godzin. Dwie zmiany. Preferowane osoby z doświadczeniem pracy w żabce. Praca od zaraz, na początek 12- 14/H netto + premie. Elastyczny grafik. Sklep znajduje się Lublinie. Wszelkie informacje dla zainteresowanych udzielę na priv.

praca w sklepie Zabka
praca w sklepie Zabka
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Poszukiwana osoba do pracy w Żabce na stanowisku kasjer-sprzedawca. Praca w systemie zmianowym,Zakres obowiązków:-obsługa kasy fiskalnej,-obsluga dostaw-aktywna sprzedaż,-dokładanie towaru,-dbanie o ekspozycję oraz czystość na sali sprzedaży

Zatrudnię osobę do pracy do sklepu Żabka.
Zatrudnię osobę do pracy do sklepu Żabka.
Wrocław 30+ kilka dni temu

Witam, zatrudnię osoby do pracy w Żabce przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej 45/1 na stanowiska: 1.kasjer-sprzedawca 2. osoba do dostaw .1 Kasjer sprzedawca - praca od poniedziałku do piątku, również weekendy w godzinach 6-14:30, 14:30-23. Stawka 14zł/h netto, umowa zlecenie z możliwością umowy o pracę. 2.Osoba do dostaw 3 razy w tygodniu najlepiej mężczyzna stawka do uzgodnienia Zapraszam do kontaktu .Mile widziane doświadczenie pracy w Żabce.

Zatrudnię do sklepu Żabka
Zatrudnię do sklepu Żabka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam Zatrudnię osobę do sklepu Żabka na Ursynowie. Szukam pracownika w pełni dyspozycyjnego, czyli same drugie lub pierwsze zmiany niestety nie wchodzą grę. Praca zmianowa 6-14:30 i 14:30-23 Stawka godzinowa to 15 zł dla osoby już z doświadczeniem w Żabce. Chodzi o osobę która pracowała minimum 6 miesięcy i wie na czym polega praca w Żabce. Lub: 14 zł/ h dla osoby która ma doświadczenie w handlu i jest do szkolenia. W obu przypadkach pierwszy dzień za 13zl/h. To czas na zapoznanie się, szkolenie, sprawdzenie swoich umiejętności. Zainteresowane osoby proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny.

kasjer -sprzedawca
kasjer -sprzedawca
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukuję Panią do pracy w żabce ul. Wacława 15, z chęcią do pracy, dyspozycyjną, miłą, z doświadczeniem. Praca od zaraz. Osoby zainteresowane zapraszam osobiście na rozmowę z CV pod w/w adres lub kontakt telefoniczny 517357045

Praca żabka WEEKENDY od ZARAZ
Praca żabka WEEKENDY od ZARAZ
Katowice 30+ kilka dni temu

Praca w Żabce weekendy. Szukamy osoby, która potrafi sobie zorganizować dzień pracy, zadbać by konkretne zadania były wykonane oraz otwarta na ludzi. Mile widziane doświadczenie na kasie i lotto. Proszę dzwonić 669-402-418 Żabka Katowice Piotrowice

Filtr