Sortowanie:
Znaleziony: 168 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Sprzedawca na stacji paliw
Sprzedawca na stacji paliw
nowe 30+ kilka dni temu

Sprzedawca na stacji paliw Przyjmę do pracy sprzedawcę na stacji paliw CircleK w Rdzawce (dawny Statoil). - Elastycznie ustalany grafik - Praca zmianowa - Umowa o pracę Zapraszamy: tel. 733 - pokaż numer telefonu -

Sprzedawca na Stacji Paliw
Sprzedawca na Stacji Paliw
Konstantynów Łódzki 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw SOB-POL w Konstantynowie Łódzkim zatrudni miłą i komunikatywną osobę na stanowisku sprzedawca/kasjer. Obowiązki pracownika: - przyjmowanie płatności - obsługa klienta - dbałość o czystość i porządek na terenie obiektu - przyjmowanie dostaw Oferujemy: - atrakcyjny system wynagradzania - wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas - dodatkowe premie - stabilną oraz ciekawą pracę - zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy - umowę o pracę - przyjazną atmosferę w pracy Nie wymagamy doświadczenia. Wierzymy, że wszystkiego możemy Cię nauczyć! CV możesz składać w wiadomości prywatnej, bądź bezpośrednio na Stacji Paliw.

Kasjer - sprzedawca na stacji paliw
Kasjer - sprzedawca na stacji paliw
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer - sprzedawca na stacji paliw; miłe widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Aplikację prosimy składać przez formularz OLX

Kasjer sprzedawca na stacji paliw
Kasjer sprzedawca na stacji paliw
Rydułtowy 30+ kilka dni temu

KASJER/ SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW Chcesz pracować na nowoczesnej stacji paliw? Stacja paliw Petrol.Point w Rydułtowach poszukuje pracowników na stanowisko Kasjer-Sprzedawca. Zapraszamy do aplikacji solidne, energiczne i rzetelne osoby. Do Twoich obowiązków będzie należeć: obsługa klienta oraz systemu kasowego w oparciu o standardy stacji Petrol.Point,przygotowywanie produktów z oferty gastronomicznej,aktywna sprzedaż towarów,przyjmowanie dostaw i zatowarowanie sklepu,dbanie o czystość, estetykę i porządek sklepu.Od kandydatów oczekujemy:łatwości w nawiązywaniu kontaktów,umiejętności budowania relacji z pracownikami i klientami,umiejętności rozpoznawania potrzeb klienta,wysokiej kultury osobistej,rzetelności i uczciwości,umiejętności pracy w zespole,pozytywnego nastawienia,książeczki sanitarno-epidemiologicznej,doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.Oferujemy:wdrożenie do pracy na stanowisku,umowę o pracę na czas określony - 12 miesięcy, pracę w systemie zmianowym, pracę na nowoczesnej stacji paliw, rabaty na zakupy na stacji paliw,pracę w młodym zespole,stałe wynagrodzenie od 2800 zł do 3500 zł brutto plus premię zależną od osiągniętych wyników.Rekrutacja trwa do 20 maja 2021. Prosimy o dodanie klauzuli: ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Petrol.Point w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.’

Kasjer/sprzedawca na stacji Paliw
Kasjer/sprzedawca na stacji Paliw
30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca na stację paliw Lotos w Opolu przy ul. Niemodlińskiej. Wymagane uczciwość i chęci do pracy. CV proszę bezpośrednio na stacji lub przez portal. Oferuję pracę w pełnym wymiarze godzin. W przypadku osób uczących się jest możliwość dopasowania grafiku do zajęć. Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy: -Obsługa klienta zgodnie ze standardami; -dbanie o czystość i wizerunek stacji. -dokładnie towaru na sklepie. -przyjmowanie dostaw. Oferuję zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę. Praca od zaraz.

Kasjer/Sprzedawca na Stacji Paliw
Kasjer/Sprzedawca na Stacji Paliw
17 dni plecy

Poszukujemy pracowników na stanowisko : Kasjer/Sprzedawca na Stacji Paliw Miejsce pracy: Raciąż Obowiązki: - profesjonalna obsługa klienta w sklepie i na podjeździe - aktywna sprzedaż paliw i towarów - budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami - dbanie o pozytywny wizerunek stacji - przygotowywanie gorących przekąsek oraz obsługa kącika kawowego, ekspozycja asortymentu, prowadzenie bieżącej dokumentacji - dbanie o czystość, higienę i estetykę w sklepie i w całym obiekcie Wymagania: - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, uprzejmość i kultura osobista - pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań - dyspozycyjność oraz zaangażowanie - dobra znajomość obsługi komputera - wykształcenie min. Zawodowe Oferta: - umowa o pracę i stabilność zatrudnienia - wynagrodzenie podstawowe plus premie - system szkoleń rozwijających kompetencje - praca w systemie zmianowym (z możliwością dostosowania czasu pracy do indywidualnych potrzeb)

Sprzedawca na stacji paliw BP w Piekoszowie
Sprzedawca na stacji paliw BP w Piekoszowie
Piekoszów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy Pracownika Obsługi Klienta na Stacji Paliw BP Piekoszów Oferujemy pracę na stacji paliw na stanowisku kasjer sprzedawca Zadania na stanowisku: - kasjer sprzedawca - aktywna sprzedaż towarów i usług - dbanie o czystość w miejscu pracy. Oferujemy terminowe wynagrodzenie + premia za sprzedaż Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem lub zapraszamy osobiście na stacje. Więcej informacji pod numerem tel: 73*******67 lub bezpośrednio na miejscu.

Kasjer - sprzedawca na stacji paliw BP
Kasjer - sprzedawca na stacji paliw BP
Opole 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby na stanowisku kasjer-sprzedawca na partnerskiej stacji paliw BP Oktan w Opolu przy ulicy Powstańców Warszawskich 33 - Obwodnica Północna.Praca w systemie dwuzmianowym.Praca w pełnym wymiarze godzin lub na niepełny etat.Praca na umowę-zlecenieDo obowiązków pracownika będzie należała obsługa klienta zgodnie ze standardem BP, drobne prace porządkowe na terenie sklepu i obsługa małej gastronomii WBC.Więcej informacji pod numerem telefonu: 601 43 01 43 (proszę dzwonić w godzinach 8:00- 16:00).

Moya - sprzedawca na stacji paliw
Moya - sprzedawca na stacji paliw
Szamotuły 30+ kilka dni temu

MOYA SIEĆ STACJI PALIWChcesz dołączyć do zespołu pracowników najdynamiczniej rozwijającej się sieci stacji paliw w Polsce? Pierwszą stację uruchomiliśmy w 2009 roku. Obecnie posiadamy ponad 300 obiektów, a do 2024 roku planujemy otwieranie stacji rocznie. Już dziś jesteśmy 3 siecią paliw z polskim kapitałem i ogólnie 6 siecią w Polsce. Jeśli na poniższe pytania odpowiesz „TAK”, to znaczy, że czekamy właśnie na Ciebie. Podejmij wyzwanie i odpowiedz na naszą ofertę rekrutacyjną.Stawiasz na ciągły rozwój swoich umiejętności?  Lubisz pracę z ludźmi i chcesz stanowić część zgranego zespołu? Cenisz sobie dobre relacje ze współpracownikami?Chcesz pracować w firmie, dla której najważniejszą wartością jest jej pracownik?SPRZEDAWCA NA STACJI PALIWMiejsce pracy: SZAMOTUŁYOferujemy:·      zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy·       atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od realizacji wyznaczonych zadań·       szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym·       możliwość rozwoju w dynamicznie i nowoczesnej firmie·       możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia·       przyjazną atmosferę pracyOpis stanowiska:·      obsługa Klienta oraz otwartość na jego potrzeby·       dbanie o odpowiedni poziom oraz ekspozycję produktów ·       dbanie o porządek i czystość ·       gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendyWymagania:·      książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny)·       umiejętność pracy w zespole·       umiejętność przystosowania się do obowiązujących w firmie standardów i procedur·       umiejętność zaangażowania się w pracę i podejmowanie inicjatywyZainteresowanych ofertą prosimy o CV wraz ze zdjęciem.Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Szczecinek 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do pracy na Stacji Paliw ORLEN w Szczecinku, ul. Koszalińksa 34 w charakterze Pracownika Obsługi Klienta (kasjer-sprzedawca). Oferta dotyczy pracy w pełnym wymiarze godzin.Szukamy osoby:- komunikatywnej,- chętnej do pracy,- odpowiedzialnej- dyspozycyjnejDo Twoich obowiązków będzie należało m.in.:- obsługa klientów- dokładanie towaru i przyjmowanie dostaw- porządkowanie sali sprzedażyOferujemy:- pracę w renomowanej i stabilnej firmie - największej polskiej sieci stacji paliw,- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,- szeroki system szkoleń,- system wynagrodzeń uzależniony od Twojego stopnia zaangażowania w pracę- rabaty pracowniczeZainteresowała Cię nasza oferta?Prześlij nam swoje CV. Z chęcią spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej.Zgłoszenia prosimy wysyłać z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Kasjer-Sprzedawca na Stacji Paliw w Lubawie
Kasjer-Sprzedawca na Stacji Paliw w Lubawie
Lubawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stanowisko Kasjer-sprzedawca na Stacji Paliw Lubawa ul Olsztyńska 4Praca polega na obsłudze klienta zgodnie ze standardami, dbanie o dobry wizerunek StacjiDo Twoich obowiązków należeć będzie:- zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta- dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów w sklepie- dbałość o porządek na Stacji i terenie Stacji- doświadczenie w kontakcie z klientem, będzie dodatkowym atutem. Osoby zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu , lub składanie CV osobiście na Stacji Paliw w Lubawie ul. Olsztyńska 4Prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym."

Kasjer sprzedawca na stacji paliw Orlen
Kasjer sprzedawca na stacji paliw Orlen
Bukowiec 30+ kilka dni temu

Oferuję pracę jako Kasjer-Sprzedawca na Stacji Paliw PKN Orlen S.A. nr 7603w Bukowcu (ul. Rokicińska 122). Podstawowe zadania: - zgodna ze standardami koncernu obsługa klienta; - obsługa komputera; - dbanie o porządek w sklepie i toaletach stacji; - przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję towaru i inne; Wymagania: - wykształcenie średnie lub zawodowe - podstawowe umiejętności obsługi komputera;- umiejętność pracy zespołowej; - komunikatywność, życzliwość, uczciwość;- dyspozycyjność (praca zmianowa);- obowiązkowość; Zgłoszenia (CV) proszę wysyłać na adres e-mail jak również można złożyć CV bezpośrednio na stacji.Proszę o dołączenie do CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Sprzedawca na stacji paliw bp w Koszalinie
Sprzedawca na stacji paliw bp w Koszalinie
Koszalin 30+ kilka dni temu

Dołącz do zespołu BP.BP- jeden z największych na świecie koncernów prowadzący sieć nowoczesnych stacji paliw oferuje pracę w charakterze Sprzedawca na stacji paliw bp w Koszalinie.stacja paliw bp Andromeda w Koszalinie ul. Zwycięstwastacja paliw bp Orion w Koszalinie ul. Gdańskastacja paliw bp Perseusz w Koszalinie ul. Słowiańska  Oferujemy:-Umowę o pracę na 33 miesiące oraz pracę w stabilnej firmie- regularne wynagrodzenie i premie; dodatkowo płatne święta, weekendy oraz praca w nocy- przyjazną atmosferę pracy- wymiar etatu: 3/4 z możliwością dopracowania większej ilości godzin.- ścieżki kariery: możliwość aplikowania na wyższe stanowiska- wszystko zależy od Ciebie- pakiet benefitów:1. Bezpłatna służba zdrowia2. Świadczenia wielkanocne i choinkowe3. Wyprawkę dla niemowlaka i wyprawkę do szkoły4. Zniżkę na produkty gastronomiczne z Wild Bean Cafe5. Rabat przy tankowaniu paliwa- 20gr/litr, 50% rabatu na myjnie6. Program OK System Szczegóły Naszej oferty dostępne również pod adresem: www.dolaczdozespolubp.pl

Sprzedawca na stacji paliw
Sprzedawca na stacji paliw
Stęszew 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw OrlenInteresuje Cię elastyczny i dopasowany do Twoich potrzeb czas pracy? Jeżeli tak jak my uważasz, że połączenie pracy z nauką oraz Twoimi pasjami jest możliwe to zapraszamy na rozmowę face2face już dzisiaj. Oferujemy:stabilne zatrudnienie oraz możliwość wyboru formy zatrudnienia,umowę o pracę,atrakcyjny tryb dwuzmianowy, zindywidualizowany do Twoich potrzeb,studentom ruchomy czas pracy dopasowany do zajęć na uczelni,wsparcie na każdym etapie wdrożenia pracownika,atrakcyjny pakiet szkoleń,rabaty dla Ciebie na zakupy na stacjach Orlen na paliwo oraz produkty i usługi z asortymentu stacji,specjalna oferta telefonii komórkowej dla Ciebie oraz Twoich bliskich, atrakcyjny system awansów,praca w przyjemnej atmosferze z sympatycznym zespołem i wyrozumiałym kierownictwem. CV proszę przesyłać e-mailem Zgłoszenia prosimy przesyłać z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883)."

Sprzedawca na stacji Paliw
Sprzedawca na stacji Paliw
Łódź 30+ kilka dni temu

Witam, poszukuję chętnych do pracy na stacji przy ul Rzgowskiej 16912 GODZINNY SYSTEM ZMIANOWY, 2300-2800 na rękę przy pełnym etacie.Stawiamy na miłą atmosferę w pracy.Oferujemy:-prace w stabilnej firmie-wymiar etatu w zależności:3/4 i pełen ( w przypadku niepełnego wymiaru etatu dostosowujemy grafik do innego miejsca pracy, bądź zajęć na uczelni)-dodatki za pracę święta,-systemy premiowe wypłacane co miesiącOd osób zainteresowanych oczekujemy:-wykształcenie minimum zawodowe-uczciwości i odpowiedzialności-pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań-łatwości w nawiązywaniu kontaktówZakres obowiązków:-zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów-aktywna sprzedaż towarów-dbałość o estetykę, prządek i higienę na stacji.Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV przez OLX

SPRZEDAWCA na stacji paliw
SPRZEDAWCA na stacji paliw
Radom 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stacji paliw AMIC Energy jakoSPRZEDAWCA na stacji paliw AMIC ENERGYRadomZakres obowiązków:- obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie z obowiązującymi standardami;- obsługa systemu kasowego;- wystawianie dokumentów sprzedażowych, kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;- dbanie o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy.Od osób zainteresowanych oczekujemy:- uczciwości i odpowiedzialności;- łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań;- wysokiej kultury osobistej;- znajomości obsługi komputera;- mile widziane doświadczenie w handlu;- aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub umowa zlecenie;- atrakcyjne warunki wynagrodzenia;- system premiowy;- pracę w profesjonalnym zespole.Stacje prowadzone są w systemie operatorskim, czyli formalnym pracodawcą jest Operator zarządzający stacją na podstawie umowy z właścicielem sieci stacji paliw, firmą AMIC Polska. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. 

Sprzedawca na stacji paliw
Sprzedawca na stacji paliw
Końskie 30+ kilka dni temu

Szukamy pracownika obsługi klienta do pracy na stacji paliw EURO w Gowarczowie k/Końskich. Oferujemy :- umowę o prace na pełen etat- atrakcyjne wynagrodzenia i premie- przyjazną atmosferę- rabaty pracownicze na paliwo- ubezpieczenie grupowe PZU- profesjonalny pakiet szkoleń Oczekujemy :- uczciwości i odpowiedzialności- wysokiej kultury osobistej- dyspozycyjności (praca zmianowa)- łatwości w nawiązywaniu kontaktów- mile widziane doświadczenie w pracy w handlu lub na podobnym stanowisku

sprzedawca na stacji paliw
sprzedawca na stacji paliw
Wrocław 30+ kilka dni temu

Praca na stanowiskuSprzedawca-KasjerMiejsce pracy: Stacja LOTOS Wrocław ul. Karkonoska 49Praca dla osoby pracowitej, komunikatywnej uczciwej, lubiącej kontakt z ludźmi, szukającej stabilnego zatrudnienia na dłużej, również dla STUDENTKI/STUDENTA/UCZNIÓW SZKÓŁ ZAOCZNYCHRównież dla osób chcących dorobić w weekend. Nasza oferta:• Ciekawa i stabilna praca w systemie zmianowym• Przygotowywanie produktów i obsługa klienta• Obsługa klienta Stacji• Praca w dynamicznym zespole nastawionym na realizację celów• Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego i możliwość rozwoju• Premie za dobre wyniki pracy• Pakiet benefitów:1. Pakiet LUX MED2. Świadczenie wakacyjne3. Dofinansowanie do sportu i rekreacjiTwoje zadania:• Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami LOTOS• Dbanie o pozytywny wizerunek stacji LOTOS• Realizacja zadań sprzedażowych• Współpraca w zespoleNasze oczekiwania:• Chęć do pracy • Uczciwość, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie.• Wysoka kultura osobistaOSOBY ZAINTERESOWANE PROSZĘ CV 

Sprzedawca na stacji paliw bp w Słubicach.
Sprzedawca na stacji paliw bp w Słubicach.
Słubice 30+ kilka dni temu

BP to jeden z największych na świecie koncernów paliwowych prowadzących dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych stacji benzynowych. To duża, renomowana i wiarygodna firma, obecna na rynku polskim od ponad 20 lat. Oferujemy pracę w charakterze SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW BP.stacja paliw bp ul. Transportowa 8cOferujemy: umowę o pracę od pierwszego dnia szkolenia w stabilnej firmiewymiar etatu: pełnydodatkowo płatne zmiany weekendowe oraz w świętaelastyczny grafik pracybezpłatną, prywatną opiekę medycznąprofesjonalny program rozwoju kariery Go2Growrabaty na paliwo, usługi myjni oraz ofertę gastronomicznąprzyjazną atmosferę w pracy.wsparcie prawne dla pracowników oraz członków ich rodzin.karta sportowa OKSystem. Do Twoich obowiązków będzie należeć: zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów aktywna sprzedaż towarów gastronomicznych dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji oraz w strefie WBCprzygotowanie posiłków z naszej oferty gastronomicznejOd osób zainteresowanych oczekujemy:- uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktówNie wymagamy doświadczenia. Każdy nasz pracownik przechodzi profesjonalne szkolenie i wdrożenie do pracy. Proszę kliknąć APLIKUJ.

Sprzedawca na stacji paliw MOYA w Dzierzgoniu
Sprzedawca na stacji paliw MOYA w Dzierzgoniu
Dzierzgoń 30+ kilka dni temu

Jesteśmy stacją franczyzową ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, należącej do spółki ANWIM S.A., posiadającej ponad 300 placówek. Posiadamy certyfikat „Ambasadora sieci stacji paliw MOYA”, co oznacza, że zatrudniając się u nas, masz gwarancję, że będziesz współpracował z najlepszymi!Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Sprzedawca-kasjer.Twoje obowiązki:- bezpośrednia i sprawna obsługa klienta przy kasie i w bistro- aktywna sprzedaż i wspieranie promocji- przyjmowanie dostaw paliwa i artykułów pozapaliwowych- zapewnianie prawidłowej jakości ekspozycji towarów- dbanie o estetykę, porządek i higienę w miejscu pracy- zgodność pracy z przepisami i standardami firmyNasze oczekiwania:- umiejętność pracy w handlu- wysoka kultura osobista- uczciwość i zaangażowanie- gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym- znajomość obsługi komputeraCo oferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat- przejrzysty system premiowy- pracę w profesjonalnym zespole- wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowegoJeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu – załącz swoje CV!Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Sprzedawca na stacji paliw LOTOS Głuchołazy
Sprzedawca na stacji paliw LOTOS Głuchołazy
Głuchołazy 30+ kilka dni temu

Poszukujemy Pracowników do pracy na stanowisku kasjer - sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS, Głuchołazy, ul. Grunwaldzka 2EPODSTAWOWE ZADANIA:Obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami,Aktywna sprzedaż towarów i usług w oparciu o system kasowy,Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych i konkursach,Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów,Realizacja celów sprzedażowychWYMAGANIA:Gotowość do pracy w systemie zmianowym – również w niedziele, święta i zmiany „nocne”,Uczciwość i odpowiedzialność,Łatwość nawiązywania kontaktów,Zaangażowanie i chęć do pracy,Umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad,Kultura osobista i życzliwość,Dyspozycyjność,Obsługa klientów wg standardów Lotos PaliwaOFERUJEMY:Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta i niedzielę wolne od handlu,Atrakcyjny system motywacyjny,Stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedażowych,Zniżki na paliwo oraz produkty gastronomiczne,Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,Nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,Nagrody finansowe w konkursach sprzedażowychDODATKOWE INFORMACJEOsoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX,Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Sprzedawca na stacji paliw Bojadła i Trzebiechów
Sprzedawca na stacji paliw Bojadła i Trzebiechów
30+ kilka dni temu

Firma P.W. ROMIX Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW OBOWIĄZKI: - sprzedaż towarów i paliw. - przyjmowanie towarów, - dbałość o porządek w miejscu pracy. WYMAGANIA: - komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, - podstawowa znajomość obsługi komputera, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, - prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność, - książeczka sanitarno-epidemiologiczna. OFERUJEMY: -warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, -atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, -pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, -przyjazną atmosferę. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

PRACA Kasjer/Sprzedawca na stacji paliw w Zgorzelcu
PRACA Kasjer/Sprzedawca na stacji paliw w Zgorzelcu
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Zatrudnię na stanowisko KASJER-SPRZEDAWCA na Stację Paliw Circle K w Zgorzelcu Zakres obowiązków:- dbałość o estetykę, porządek na stacji- mila zgodna ze standardami koncernu obsługa klienta;- obsługa kasy fiskalnej;- przyjmowanie dostaw, dbanie o ekspozycję towaru i inne; Od osób zainteresowanych oczekujemy:- uczciwości i odpowiedzialności,- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań,- umiejętności pracy w zespole,- komunikatywności, życzliwości i obowiązkowości.Praca w systemie dwuzmianowym 8 godz.Wiecej informacji udzielimy telefonicznie 503 770 700zainteresowane osoby prosimy o przesylanie CV

Sprzedawca na stacji paliw Lotos
Sprzedawca na stacji paliw Lotos
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika na stację paliw Lotos, przy ul. Szosa Stargardzka 22G Wymagania:• obsługa klienta zgodnie ze standardami• umiejętność szybkiego działania i organizowania pracy własnej• odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę• dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy• mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna Oferujemy:• pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej• możliwość awansu zawodowego w ramach struktury firmy• wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników• elastyczny czas pracy• możliwość nabycia i rozwoju umiejętności zawodowychPraca w godzinach 13-19 od poniedziałku do piątku.Więcej informacji udzielam telefonicznie lub bezpośrednio na stacji.

Sprzedawca na stacji Paliw BP
Sprzedawca na stacji Paliw BP
30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników na stacje paliw BP w Motańcu (DK nr 10 między Szczecinem a Stargardem) na stanowisko kasjer-sprzedawca. Wymagania: chęć do pracy, dyspozycyjność, otwartość do ludzi, ważna książeczka sanepidowska na stanowisko sprzedawcy. Oferujemy: umowę o pracę, szkolenia, wynagrodzenie podstawowe od 2800 brutto, praca na zmiany. Osoby zainteresowane o kontakt telefoniczny pod numerem 502 - pokaż numer telefonu - lub o przesłanie Cv na @

Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Lubień Kujawski 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw Orlen w Lubieniu Kujawskim poszukuje Pracownika obslugi Klienta. Szukamy Ludzi: - Lubiących kontakt z klientem, -dyspozycyjnych (gotowych do pracy w systemie zmianowym), - zaangażowanych, sumiennych i chetnych do nauki, - umiących pracować w zespole. Główne zadania: - Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy, - dbanie o właściwa ekspozycje towaru, - przyjmowanie dostawa i wykładanie towaru, - zapewnienie standardów czystości i jakości w na Stacji Paliw . Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - praca w sytemie 2-zmianowym (elastyczny grafik) - Profesjonalna szkolenie i wdrożenie, - możliwość rozwoju zawodowego. Rodzaj pracy: Pełny etat. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą proszę o CV.

Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Sprzedawca na Stacji Paliw Orlen
Wrocław 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: Stacja Paliw Orlen ul. Żmigrodzka 116 we WrocławWynagrodzenie 2500 na rękę / 15 dni wolnych w miesiącu / pracujemy w systemie zmiana 12 godz. Stacja czynna 24h. Pierwszy miesiąc umowa zlecenie. Oferta skierowana jest do osób, które nie mają doświadczenia w handlu jak i zarówno doświadczonych zawodowo. Prześlij swoje CV i nie zapomnij dodać klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Masz pytania zadzwoń! tel kontaktowy: 505 404 178

Sprzedawca na Stacji Paliw Szydłowo
Sprzedawca na Stacji Paliw Szydłowo
Mława 30+ kilka dni temu

Stacja paliw w Szydłowie zatrudni pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca. Zadania na stanowisku: - obsługa Klienta, - sprzedaż towarów i usług. - dbanie o ekspozycje towaru Gwarantujemy: -Terminową wypłatę -Umowę o pracę -Miłą atmosferę

Sprzedawca na stacji paliw OKTAN
Sprzedawca na stacji paliw OKTAN
Łódź 30+ kilka dni temu

Firma z 25 letnim doświadczeniem, z ugruntowaną pozycją na rynku szuka, rzetelnego pracownika do pracy w charakterze sprzedawcy na stacji paliw w Łodzi ul. Obywatelska 121Obowiązki pracownika: obsługa klienta przy kasie pozytywne podejście do klienta dbałość o czystość i porządek na terenie obiektu Oczekiwania:uczciwość i odpowiedzialność łatwość nawiązywania kontaktów dyspozycyjność pozytywne na stawienie do wykonywanych zadań

Sprzedawca na stacji paliw +Subway
Sprzedawca na stacji paliw +Subway
Radom 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw Lotos Radom ul.Warszawska 98 poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca. Wymagania: - gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym - umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad; - zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych; - uczciwość i lojalność; - kultura osobista; - życzliwość; - pozytywne nastawienie do ludzi; Podstawowe zadania: - profesjonalna obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w LOTOS Paliwa sp. z o.o.; - obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami; - dbanie o czystość i porządek, rozkładanie dostaw towarów; - dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa; - aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych; - pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług. Oferujemy: - pracę w miłej i przyjaznej atmosferze; - stałe wynagrodzenie oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży; - dodatek za pracę w dniach ustawowo wolnych od pracy; - premię regulaminową za frekwencję; - pakiet medyczny Lux Med; - świadczenie urlopowe; - rabat na paliwo; - wypłaty zawsze w terminie; - elastyczny grafik; - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie; - pracę w renomowanej firmie; - możliwość rozwoju; - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego; - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w sektorze obsługi klienta. Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu. W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym." Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Sprzedawca na Stacji Paliw ORLEN
Sprzedawca na Stacji Paliw ORLEN
Głogów 30+ kilka dni temu

Witam,Ogłaszam nabór na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw Orlen w Głogowie ul. Sikorskiego 66Proponujemy pracę w przyjaznej atmosferzezdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN Orlenpakiet szkoleń na każdym etapie rozwojuatrakcyjny rabat na zakupy na stacjach Orlenspecjalną ofertę telefonii komórkowej dogodny czas pracyPraca polega na :obsługa klienta na podjeździekomunikowaniu o aktualnych promocjachdbanie o czystość i porządek na terenie obiektu /li>Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie lub dostarczenie na stacje Paliw przy ul. W. Sikorskiego 66Proszę o dołączenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych , zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,

Sprzedawca na stacji paliw (Starachowice)
Sprzedawca na stacji paliw (Starachowice)
Starachowice 30+ kilka dni temu

Obsługa klientów stacji paliw zgodnie z obowiązującymi w sieci standardami.Oferujemy:dodatek finansowy za pracę w godzinach nocnychdodatek finansowy za pracę w niedziele i święta oraz niedziele z zakazem handlupremia kwartalna za obecność w pracy zgodnie z grafikiemnagrody uznaniowe za aktywność sprzedażowąrabaty na zakup paliwa i zakupy na stacjidodatkowe świadczenia urlopoweelastyczny grafik pracy

Sprzedawca na stacji paliw BP
Sprzedawca na stacji paliw BP
Szczecin 30+ kilka dni temu

Stacja paliw BP w Szczecinie przy ulicy 26 Kwietnia oraz Mieszka I, poszukuje pracowników na stanowisko sprzedawcy. Poszukujemy osób uczciwych oraz odpowiedzialnych, które cenią pracę w zespole.Oferujemy:wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od wyników pracypracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie o stabilnej sytuacji finansowejelastyczny harmonogram pracyszkolenia podnoszące kompetencje zawodowe Osoby zainteresowane:pracą zmianową (dzienną i nocną) na stanowisku sprzedawca w pełnym wymiarze godzinlubpracą dla osób, zatrudnionych w innych przedsiębiorstwach lub uczniów/studentów - możliwość dopasowania harmonogramu pracy na zmianach nocnych (20-8 lub 21-9) oraz/lub w weekendyprosimy o przesłanie aplikacji. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BP Service Center Leszek Cieślewicz. Dane kontaktowe Administratora danych: tel. 91 311 85 55. Dane osobowe zawarte w kwestionariuszu / zgłoszeniu będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej Ogólne rozporządzenie) w celu realizacji procesu rekrutacji.Pani/a dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:- przepisów prawa tj. art. 221 Kodeksu pracy (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 1666 ze zm., dalej Kodeks Pracy) w zakresie danych wskazanych w tym przepisie,- zgody wyrażonej przez Panią/a poprzez podpisanie klauzuli zgody w swojej ofercie – w pozostałym zakresie.Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 Kodeksu pracy (tekst jednolity Dz.U. z 2016 r. poz. 1666 ze zm., dalej Kodeks Pracy) jest obowiązkowe. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Jeżeli podał/a Pan/i inne dane niż niezbędne do procesu rekrutacji wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest konieczne.Dane osobowe przetwarzane będą przez BP Service Center Leszek Cieślewicz przez okres niezbędny do przeprowadzenia tego procesu rekrutacji. Dane mogą zostać wykorzystane w przyszłości w celu przeprowadzenia innych procesów rekrutacji jednak przez okres nie dłuższy niż 1 rok.W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:- żądania od Administratora danych dostępu do swoich danych osobowych,- sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych,- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/a danych osobowych,- przenoszenia danych do innego Administratora danych,- wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także- cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie; przy czym cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę dla BP Service Center Leszek Cieślewicz. na przetwarzanie danych zamieszczonych w aplikacji a nie wymaganych zgodnie art. 221 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Sprzedawca na Stacji Paliw Lotos
Sprzedawca na Stacji Paliw Lotos
Radzionków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko : "Sprzedawca - Pracownik Obsługi Klienta" Stacja Paliw Lotos Radzionków ul. Orzechowska 119, 41-922. ( mile widziani studenci i uczniowie ).

Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS Brzeg
Kasjer - Sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS Brzeg
Brzeg 30+ kilka dni temu

Nowy zarządzający stacją LOTOS poszukuje Pracowników do pracy na stanowisku kasjer - sprzedawca na Stacji Paliw LOTOS, Brzeg, ul. Starobrzeska 40PODSTAWOWE ZADANIA:Obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami,Aktywna sprzedaż towarów i usług w oparciu o system kasowy,Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,Dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa,Aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych i konkursach,Dbałość o odpowiednią ekspozycję towarów,Realizacja celów sprzedażowychWYMAGANIA:Gotowość do pracy w systemie zmianowym – również w niedziele, święta i zmiany „nocne”,Uczciwość i odpowiedzialność,Łatwość nawiązywania kontaktów,Zaangażowanie i chęć do pracy,Umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad,Kultura osobista i życzliwość,Dyspozycyjność,Obsługa klientów wg standardów Lotos PaliwaOFERUJEMY:Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta i niedzielę wolne od handlu,Atrakcyjny system motywacyjny,Stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedażowych,Zniżki na paliwo oraz produkty gastronomiczne,Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,Możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego,Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,Nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,Nagrody finansowe w konkursach sprzedażowychDODATKOWE INFORMACJEOsoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX,Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.Zastrzegamy prawo odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Sprzedawca na stacji paliw bp - Wysoka, Stare Brynki.
Sprzedawca na stacji paliw bp - Wysoka, Stare Brynki.
30+ kilka dni temu

BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowy oferuje pracę na stanowisku: sprzedawca na stacji paliw bp zlokalizowanej:bp Trójka, Stare Brynki 29. Stacja zlokalizowana przy trasie S3 Oferujemy: umowę o pracę na 33 miesiące w stabilnej firmiewymiar etatu: 3/4 z możliwością dopracowania większej ilości godzin8- godzinny, zmianowy system pracy (6-14; 14-22; 22-6)regularne wynagrodzenie, premie, świadczenia choinkowe i wielkanocnedodatkowo płatne zmiany nocne, weekendowe oraz w świętapremie sprzedażowe od pierwszych dni pracydofinansowanie do sportu i rekreacji - OK. Systemelastyczny grafik pracybezpłatną, prywatną opiekę medyczną - nie musisz już czekać w kolejce do lekarzaprofesjonalny program rozwoju kariery Go2Grow, szkolenia w różnej formie. Awans zależy tylko od Ciebiezniżki na posiłki z oferty Wild Bean Cafeprzyjazną atmosferę w pracy Do Twoich obowiązków będzie należeć: zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientówaktywna sprzedaż towarówdbałość o estetykę, porządek i higienę na stacjiobsługa Wild Bean Cafe Od osób zainteresowanych oczekujemy: - uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktów.Widełki płacowe podane w przeliczeniu na pełen etat.Aplikuj , my zadzwonimy i umówimy spotkanie .

Kasjer Sprzedawca na stacji paliw Amic
Kasjer Sprzedawca na stacji paliw Amic
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw Amic zatrudni Kasjera/ Sprzedawcę/ Pracownika obsługi stacji paliwWymagania:Profesjonalna obsługa klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w AMIC Polska Sp. z o.o., dbanie o czystość i porządek na stacji, pozytywne nastawienie, gotowość do pracy w systemie zmianowym, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, lojalność i kultura osobista;Chęć podjęcia stałej lub dodatkowej pracy ;Mile widziane doświadczenie w handlu;System pracy:Zmiany 12 godzinne (pełen etat to około 13 zmian w miesiącu) Zmiany nocne oraz dzienneOferujemy:stałą pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;stałe wynagrodzenie oraz dodatkowa premia uzależniona od wyników sprzedażowych;elastyczny grafik dopasowany do pracownika;zatrudnienie na umowę o pracę lub zlecenie (zależne od chęci kandydata)Oferta skierowana dla osób poszukujących stałej pracy jak również dla studentów zaocznych.CV proszę przesyłać za pomocą OLX lub na stację Amic ul. Fordońska 225

Sprzedawca na stacji paliw bp - Rzeszów
Sprzedawca na stacji paliw bp - Rzeszów
Rzeszów 30+ kilka dni temu

bp - jeden z największych na świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwOFERUJE PRACĘ, w charakterze sprzedawcy na stacji paliw w lokalizacji:bp Dworzysko, ul. Krakowska 358, 35-213 RzeszówOFERUJEMY TOBIE:- umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia (1- na 33 miesiące, 2- na czas nieokreślony)- wymiar etatu - 1/2 z możliwością dopracowania do pełnego etatu- pracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin)- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika- atrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)- dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce- profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)- dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, bezpłatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, zapomogi w sytuacjach losowych- dofinansowanie do rekreacji i sportu - OK Sport- zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię- profesjonalny program wsparcia pracowników- przyjazną atmosferę pracy. OD CIEBIE OCZEKUJEMY:- gotowości na pracę zmianową oraz w weekendy i święta- uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktów- zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów- aktywnej sprzedaży towarów- dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji      Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy płatne szkolenia wdrożeniowe.Aplikuj, a my zrobimy resztę.

sprzedawca na stacji paliw Lotos Kierzno
sprzedawca na stacji paliw Lotos Kierzno
30+ kilka dni temu

Stacja paliw Lotos w Kierznie przy S8 poszukuje sprzedawcy  Oferujemy :-pracę w pełnym/ niepełnym wymiarze godzin, ( możliwa praca na weekendy, pełen etat, bądź 1/2 etatu ) - Pełny etat to 14 dni pracujących po 12h, 1/2 etatu to 7 dni po 12h -elastyczny grafik,-atrakcyjne terminowe wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii,-szkolenia wewnętrzne a także zdobycie cennego doświadczenia w pracy z klientem.-dodatek urlopowy-dodatek za brak absencji chorobowych-opiekę lekarską LUX MED-zniżkę 20% na zakup gastronomii-zniżkę na zakup paliwa Od kandydatów oczekujemy pracy zgodnie z oczekiwaniami firmy Lotos Paliwa Sp z o.o. , łatwości nawiązywania kontaktu, uczciwości, uśmiechu a przede wszystkim chęci. Brak doświadczenia nie jest przeszkodą - wszystkiego Cię nauczymy. Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV bądź zostawienie jej na stacji, kontakt telefoniczny pod numerem 796868790

Sprzedawca na stacji paliw bp - Kraków
Sprzedawca na stacji paliw bp - Kraków
Kraków 30+ kilka dni temu

bp - jeden z największych na świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwOFERUJE PRACĘ, w charakterze sprzedawcy na stacji paliw w lokalizacji:bp Rękawka, Pasternik 66, 31-354 KrakówOFERUJEMY TOBIE:- umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia (1- na 33 miesiące, 2- na czas nieokreślony)- wymiar etatu - 3/4 z możliwością dopracowania do wyższego etatu- pracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin)- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika- atrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)- dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce- profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)- dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, bezpłatną opiekę medyczną, zapomogi w sytuacjach losowych- dofinansowanie do rekreacji i sportu - kartę OK System- zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię- profesjonalny program wsparcia pracowników- przyjazną atmosferę pracy.OD CIEBIE OCZEKUJEMY:- dyspozycyjności i gotowości na pracę w systemie zmianowym, w weekendy i święta- uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktów- zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów- aktywnej sprzedaży towarów- dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacjiNie wymagamy doświadczenia, zapewniamy płatne szkolenia wdrożeniowe.Aplikuj, a my zrobimy resztę.

Sprzedawca na stacji paliw BP Mielec
Sprzedawca na stacji paliw BP Mielec
Mielec 30+ kilka dni temu

Proponujemy: zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o wysokie standardypracę na nowoczesnej stacji paliwprzyjazną atmosferępraca w młodym zespolewynagrodzenie zasadnicze plus premia w zależności od wyników sprzedaży (jasno przedstawione cele)darmowe szkolenia i możliwość rozwoju w cenionej i znanej firmieWymagania:obsłudze klienta przy kasie i w bistrogotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnymkomunikowaniu aktualnych promocji produktowychdbaniu o czystość i porządek na terenie obiektuKogo szukamyosób energicznychasertywnychszybko uczących siędokładnych i estetycznychz wysoką kultura osobistąpozytywne nastawienie do ludziżyczliwychmile widziana książeczka sanepidowskaDo CV proszę załączyć:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

sprzedawca na stacji paliw w Żyrardowie
sprzedawca na stacji paliw w Żyrardowie
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię sprzedawców -obsługa na placu, miejsce pracy stacja paliw w Żyrardowie. Główne zadania: Sprzedaż towarów i usług zgodnie ze standardami korpracyjnymi, nastawienie na wyniki sprzedażowe. Wymagania Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę.Dyspozycyjność. Mile widziane osoby +40. Oferujemy Umowę o pracę Wynagrodzenie zależne od wyników sprzedażowych. Pracę w miłym zespole.

Sprzedawca na Stacji Paliw CircleK Rdzawka
Sprzedawca na Stacji Paliw CircleK Rdzawka
Rabka-Zdrój 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy sprzedawcę na stacji paliw CircleK w Rdzawce (dawny Statoil).Oferujemy- Elastycznie ustalany grafik- Pracę zmianową- Umowę o pracę

Sprzedawca na stacji paliw bp Reduta
Sprzedawca na stacji paliw bp Reduta
Warszawa 30+ kilka dni temu

Opis BP - jeden z największych w świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwowychOferuje pracę na stanowiskuSPRZEDAWCY NA STACJI PALIWbp Reduta - Aleje Jerozolimskie 144C Warszawa3/4 etatu - ok 15/17 zmian w miesiącu po 8 godzinOFERUJEMY TOBIE:umowę o pracę od 1 dnia zatrudnieniawymiar etatu: 3/4 etatu, około 15/17 zmian w miesiącupracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin)pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownikaatrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce profesjonalnyprogram rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe) dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, bezpłatną opiekę medycznądofinansowanie do rekreacji i sportuzniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnięprofesjonalny program wsparcia pracowników przyjazną atmosferę pracy.OD CIEBIE OCZEKUJEMY:uczciwości i odpowiedzialności pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadańłatwości w nawiązywaniu kontaktów zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientówaktywnej sprzedaży towarówdbałości o estetykę, porządek i higienę na stacjiAplikuj, a my zrobimy resztę.

Sprzedawca na stacji paliw Amic w Lipnicy, Dębowa Łąka
Sprzedawca na stacji paliw Amic w Lipnicy, Dębowa Łąka
30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy jako Sprzedawca na Stacji Paliw Amic Energy, Lipnica 22, 87-207 Lipnica Oferujemy:wynagrodzenie od 2800 brutto plus premie uzależnione od wyników sprzedaży,szkolenie i naukę obsługi kasy fiskalnej od podstaw,zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie,doświadczenie nie jest konieczne, ale jeśli masz doświadczenie w pracy w gastronomii, będzie ono znaczącym, dodatkowym atutem, Praca obejmuje następujący zakres:obsługa klienta przy kasie,przygotowywanie posiłków,informowanie klienta o bieżących promocjach,utrzymanie porządku i czystości na obiekcie, Jeśli jesteś osobą zainteresowaną stałą pracą wyślij do Nas CV,Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Sprzedawca na stacji paliw Lotos Dąbrowa Górnicza Kasprzaka 84
Sprzedawca na stacji paliw Lotos Dąbrowa Górnicza Kasprzaka 84
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Oferuję pracę jako sprzedawca na Stacji Paliw Lotos Dąbrowa Górnicza ul. Kasprzaka 84Oferujemy:stabilne zatrudnienie,zatrudnienie na umowę zlecenie,elastyczny czas pracy w systemie zmianowym,dodatkowe świadczenie usług medycznych – prywatna opieka medyczna dla pracowników stacji orazczłonków rodzin,dodatek finansowy za pracę w godzinach nocnych,dodatek finansowy za pracę w święta oraz niedziele z zakazem handlu,nagrody finansowe za pozyskanie klientów do programu Lotos Biznes,premia kwartalna za obecność w pracy zgodnie z grafikiem,dodatkowe świadczenia urlopowe wypłacane przed urlopem,nagrody w konkursach sprzedażowych,rabaty na zakup paliwa i zakupy na stacji,możliwość zdobycia doświadczenia w sektorze obsługi klienta. Od osób zainteresowanych oczekujemy: książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych, uczciwości i odpowiedzialności, pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań, łatwości nawiązywania kontaktów.Doświadczenie nie jest wymagane, liczy się zaangażowanie i chęć do pracy.Zadania:zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta,aktywna sprzedaż towarów i usług,dbałość o estetykę, porządek i higienę na stacji.Osoby spełniające powyższe oczekiwania i zainteresowane pracą na proponowanym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX, lub składanie CV osobiście na stacji w Dąbrowie Górniczej ul. Kasprzaka 84. Proszę o umieszczenie w CV zapisu:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Sprzedawca na stacji paliw LOTOS MOP Kozłów pod Gliwicami
Sprzedawca na stacji paliw LOTOS MOP Kozłów pod Gliwicami
Gliwice 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko Sprzedawca na stacji paliw LOTOS MOP Kozłów ul. Stawowa 5 44-153 KozłówZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO PODJĘCIA PRACY NA OKRES WAKACYJNY OSOBY KTÓRE UKOŃCZYŁY 18 LAT OFERUJEMY:Stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedażowych,Wynagrodzenie 3500 zł - 4500 zł brutto,Zatrudnienie na umowę o prace w pełnym etacie,Dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta i niedziele wolne od handlu,Dodatek finansowy za pracę w nocy,Premia kwartalna za wysoką frekwencję,Zniżki na paliwo oraz produkty gastronomiczne również SUBWAY,Świadczenie urlopowe,Prywatną opiekę medyczną,Atrakcyjne ubezpieczenia grupowe,Nagrody finansowe za pozyskiwanie klientów do programu Lotos Biznes,Nagrody finansowe oraz rzeczowe w konkursach sprzedażowych,Elastyczny czas pracy,Praca w miłej atmosferze, PODSTAWOWE ZADANIA:Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,Dbałość o ekspozycję towarów,Dbałość o czystość wewnątrz budynku stacji, WYMAGANIA:Dobry stan zdrowiaWłasny środek transportu - utrudniony dojazd komunikacją miejskąGotowość do pracy w systemie zmianowym 7:00-19:00; 19:00-7:00,Gotowość do pracy również w niedziele i świętaUczciwość i odpowiedzialność,Łatwość nawiązywania kontaktów,Zaangażowanie i chęć do pracy,Dyspozycyjność,Doświadczenie nie jest wymagane, Osoby uczące się, które ukończyły 18 lat zapraszamy do współpracy w niepełnym wymiarze czasu pracy z stawką godzinową 18,50 zł / h + premia np. praca w weekend lub osoby uczące się zaocznie w dni powszednie. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO PODJĘCIA PRACY NA OKRES WAKACYJNYOsoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX, na adres mailowy stacji lub przynieść osobiście na stację paliw LOTOS MOP Kozłów ul. Stawowa 5 Kozłów. Telefon 51*****47 w godzinach 10:00 - 14:00„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Sprzedawca na stacji paliw, Ostrów Wielkopolski, Jarocin
Sprzedawca na stacji paliw, Ostrów Wielkopolski, Jarocin
Ligota 30+ kilka dni temu

Firma z branży paliwowej o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni na stanowisko:SPRZEDAWCA NA STACJI PALIWZakres obowiązków:- przyjmowanie i wydawanie należności za zakupione paliwo,- nadzór nad punktami tankowania paliw płynnych,- obsługa klientów – tankowanie pojazdów,- utrzymywanie czystości na terenie stacji paliw.Wymagania:- umiejętność pracy w zespole,- wysoka kultura osobista,- obsługa komputera,- gotowość do pracy w systemie zmianowym.Oferujemy:- umowę o pracę na pełen etat,- miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski, JarocinW wiadomości wraz z CV - proszę o dopisek której stacji dotyczy. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo "Ochman" Adam Ochmann w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Sprzedawca na stacji paliw bp w Gozdowie.
Sprzedawca na stacji paliw bp w Gozdowie.
30+ kilka dni temu

BP - jeden z największych na świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwOFERUJE PRACĘ, w charakterze sprzedawcy na poniższą lokalizację:stacja paliw bp Sołeczno w miejscowości Gozdowo zlokalizowana przy A2 (6km od Wrześni. Dojazd możliwy drogami lokalnymi).OFERUJEMY:- umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia na 33 miesiące- wymiar etatu: 1/4; 1/2; 3/4 oraz pełen etat.- pracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin) - 6-14, 14-22, 22-6- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika - atrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)- dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce - profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)-pakiety sportowe ( OK System )- dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł,     dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, bezpłatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do podręczników szkolnych, zapomogi w sytuacjach losowych- zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię- profesjonalny program wsparcia pracowników- przyjazną atmosferę pracy. OCZEKUJEMY:- uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktów- zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów- aktywnej sprzedaży towarów- dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacji.  Prosimy nie zamieszczać tutaj ( na tym portalu ) żadnych dokumentów rekrutacyjnych. BP nie odpowiada za bezpieczeństwo danych zamieszczonych na tym portalu. Jeżeli zamieści Pan/i tutaj swoje dokumenty uczyni to Pan/i na swoje ryzyko. Prosimy o aplikowanie jedynie poprzez naciśnięcie na poniższy napis "Aplikuj teraz"

Sprzedawca na stacji paliw bp w Szczecinie
Sprzedawca na stacji paliw bp w Szczecinie
Szczecin 30+ kilka dni temu

bp - jeden z największych na świecie koncernów prowadzących sieć nowoczesnych stacji paliwOFERUJE PRACĘ, w charakterze sprzedawcy w Szczecinie:stacja bp Gryf ul. Wczasówstacja bp Rus Al. Wojska PolskiegoOFERUJEMY TOBIE:- umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia (1- na 33 miesiące, 2- na czas nieokreślony)- wymiar etatu - 3/4 z możliwością dopracowania - pracę w systemie 3 zmianowym (po 8 godzin)- pracę w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika- atrakcyjne wynagrodzenie i premie (sprzedażowa, uznaniowa)- dodatkowo płatne święta, weekendy oraz noce- profesjonalny program rozwoju kariery (szkolenia min. e-learningowe)- dodatkowe benefity dla pracowników: Świadczenie Choinkowe i Wielkanocne do 500 zł, dofinansowanie do ubezpieczenia na życie PZU, bezpłatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do podręczników szkolnych, zapomogi w sytuacjach losowych- dofinansowanie do rekreacji i sportu- zniżki na posiłki z kafejki WBC, rabat na paliwo oraz na myjnię- profesjonalny program wsparcia pracowników- przyjazną atmosferę pracy.OD CIEBIE OCZEKUJEMY:- uczciwości i odpowiedzialności- pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań- łatwości w nawiązywaniu kontaktów- zapewnienia wysokiego poziomu obsługi Klientów- aktywnej sprzedaży towarów- dbałości o estetykę, porządek i higienę na stacjiNie wymagamy doświadczenia, zapewniamy płatne szkolenia wdrożeniowe.Aplikuj, a my zrobimy resztę.