Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Stacja Paliw Shell przy ul. Łopuszańskiej 45B (kasa) PILNE
nowe 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: Szukamy brakującego ogniwa do naszego zespołu, do Twoich obowiązków będzie należało zapewnienie najlepszej obsługi klienta, jak też adaptacja i współpraca ze zgranym i otwartym zespołem, wspólnie dbającym o sprzedaż, czystość i bezpieczeństwo Naszej pracy. Możliwa Umowa Zlecenie 23 zł brutto Główne obowiązki: • obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy, • sprzedaż produktów i usług Shell, • osiąganie celów sprzedażowych. • budowanie pozytywnego wizerunku stacji, • prace porządkowe na stacji i otaczającym ją terenie, • obsługa kasy fiskalnej, • dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów, Od kandydatów oczekujemy: • entuzjazmu i pozytywnego nastawienia, • umiejętności pracy w zespole, • życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów, • zaangażowania i motywacji do pracy, • gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy, • doświadczenie na podobnym stanowisku, choć nie jest konieczne z pewnością się przyda. Oferujemy: • elastyczny czas pracy, • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz), • możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń, • stabilne zatrudnienie w czasach Covid, • kartę MultiSport, • prywatną opiekę medyczną, • zniżkę na paliwa, • zniżkę na produkty Shell, • atrakcyjny system premii i nagród. Oferty znajdujące się na tej stronie nie są ofertami pracy w Shell Polska Sp. z o.o. Wszystkie zgłoszenia będą przekazane bezpośrednio do osób prawnych prowadzących stacje Shell w Polsce.